Hit the Pit - Zgłoszenia
2021-07-16

# Kategoria Zawodnik Klub Licencja Chip
1 M Super Masters BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 8444519
2 M Masters DURMAJ, Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452715
3 W Masters DZIKA, Natalia 1452725
4 W Masters DZIKA, Natalia 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725
5 M Super Masters GROTE , Andreas OLC SKOG Fribourg WG2GRA 8638368
6 M Masters JARONIEC , Dariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723
7 M Super Masters KLASA, Tomasz KS HADES Poznań 003730 1966423
8 W Super Masters ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 1419853
9 M Super Masters ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 1419854
10 M Super Masters MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 01758 8091816
11 M Super Masters PORTKA, Mariusz
12 M Super Masters SCHRAGO, Gregoire OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022
13 M Super Masters TEST, Test
14 M Masters WIĘCKO, Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730
15 M Masters ZARĘBA, Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717

M Elite

# Zawodnik Klub Licencja Chip

M Masters

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 DURMAJ, Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452715
2 JARONIEC , Dariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723
3 WIĘCKO, Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730
4 ZARĘBA, Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717

M Super Masters

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 8444519
2 GROTE , Andreas OLC SKOG Fribourg WG2GRA 8638368
3 KLASA, Tomasz KS HADES Poznań 003730 1966423
4 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 1419854
5 MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 01758 8091816
6 PORTKA, Mariusz
7 SCHRAGO, Gregoire OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022
8 TEST, Test

M Youth

# Zawodnik Klub Licencja Chip

W Elite

# Zawodnik Klub Licencja Chip

W Masters

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 DZIKA, Natalia 1452725
2 DZIKA, Natalia 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725

W Super Masters

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 1419853

W Youth

# Zawodnik Klub Licencja Chip

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 DZIKA, Natalia 1452725
2 PORTKA, Mariusz
3 TEST, Test

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 DURMAJ, Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452715
2 DZIKA, Natalia 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725
3 JARONIEC , Dariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723
4 WIĘCKO, Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730
5 ZARĘBA, Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 1419853
2 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 1419854

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KLASA, Tomasz KS HADES Poznań 003730 1966423

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 GROTE , Andreas OLC SKOG Fribourg WG2GRA 8638368
2 SCHRAGO, Gregoire OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 01758 8091816

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 8444519

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Sprint 15 5 10 0 15
Razem 15 5 10 0 15

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
M Elite 0 0 0 0 0
M Masters 4 0 4 0 4
M Super Masters 8 2 6 0 8
M Youth 0 0 0 0 0
W Elite 0 0 0 0 0
W Masters 2 2 0 0 2
W Super Masters 1 1 0 0 1
W Youth 0 0 0 0 0
Razem 15 5 10 0 15