Hit the Pit - Zgłoszenia
2021-07-16

# Kategoria Zawodnik Klub Licencja Chip
1 W Masters ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO Szczecin 03743 8648779
2 M Elite ANDREO, Samuel Totana-O 30000654 8034468
3 M Elite ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 887252
4 M Super Masters BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 8444519
5 M Super Masters BARTCZAK, Jarosław UMKS Orkan Ostróda 00743 8081268
6 M Youth BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 4217 8667263
7 W Elite BĄKOWSKA, Dominika Harpagan Gdańsk 04215 8281192
8 W Elite BEDNARSKA, Zuzanna UNTS Warszawa
9 M Elite BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 04096 8040198
10 M Masters BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 04818
11 M Elite BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 3883 8093103
12 M Masters BEZRUKOV, Oleksii Zombie
13 W Elite BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 505002
14 M Super Masters BUDRIŪNAS, Justas O! Klaipėda 8004011
15 M Masters CENIUK, Sylwester 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452727
16 M Youth ČERNÍK, Adam OK Slavia Hradec Kralove 8013922
17 M Super Masters CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 8020163
18 M Youth CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 3926 8007227
19 W Elite CYGLER, Paulina WKS Wawel 00836 895234
20 M Elite CYGLER, Sławomir WKS Wawel 00093 8003549
21 W Elite DAMBRAUSKAITE, Ieva SM Gaja 7203788
22 M Super Masters DAMBRAUSKAS, Algimantas SM Gaja 8651233
23 W Super Masters DAMBRAUSKIENE, Genovaite SM Gaja 1408200
24 M Masters DARGACZ, Piotr WKS Wawel 2080320
25 M Elite DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 8640925
26 M Youth DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kralove 8656645
27 M Elite DUDEK, Wojciecb 8201405
28 M Youth DURMA, Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 8071026
29 M Masters DURMAJ, Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8093110
30 W Masters DZIKA, Natalia 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8093109
31 M Youth FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kralove 8656641
32 M Super Masters FIJOR, Waldemar MKS SKARMAT TORUŃ 05251 430901
33 W Youth FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 4153 8000831
34 W Masters FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 4413 8430043
35 M Masters FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 4414 8000830
36 M Elite FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 4415 8000832
37 M Youth FISCHER, Leander OLV Potsdam 8654362
38 W Youth FISCHER, Mila OLV Potsdam 8654261
39 W Masters FISCHER, Yvonne OLV Potsdam 6406
40 M Masters FRĄTCZAK, Sławomir Harpagan Gdańsk 04370 8270584
41 W Elite GARCZAREK, Justyna UKS GROM Sokolniki 2048150
42 W Masters GAWRON, Kasia WKS Wawel Kraków 04680 8000394
43 M Youth GINEIKA, Julius SM Gaja 8651315
44 W Youth GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 04604 8071023
45 M Super Masters GROTE , Andreas OLC SKOG Fribourg WG2GRA 8638368
46 W Elite GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 04764 8261196
47 M Youth GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel BnO 8099100
48 W Elite GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś Łódź 2128 8667275
49 M Youth GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 4878 8623612
50 M Super Masters HOLEC, Jan SKOB ostrava C 9101189
51 W Youth IWANOWSKA, Michalina KOS BnO Szczecin 05080 80260703
52 M Masters IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO Szczecin 05441 8260705
53 M Elite JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 8640247
54 M Masters JARONIEC , Dariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723
55 M Masters JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 2067686
56 M Super Masters JONAUSKAS, Genadijus Devyni OSK 8112236
57 W Super Masters JONAUSKIENĖ, Janina Devyni OSK 8112334
58 M Super Masters JÖNSSON, Mats Korsnäs IF OK 8061040
59 W Super Masters JUNGÅKER, Lotta Korsnäs IF OK 651229
60 M Masters KALSZTEIN, Karol Harpagan Gdańsk 00985 8081074
61 W Super Masters KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Team 360 5436 8093115
62 W Masters KAŠPAROVÁ, Šárka Orientační běh Opava 7522295
63 M Super Masters KHLEBNIKOV, Anton ANCO
64 W Super Masters KHLEBNIKOVA, Vera ANCO
65 M Super Masters KLASA, Tomasz KS HADES Poznań 003730 1966423
66 W Youth KLYMENIUK, Iryna VALERI TEAM 8006849
67 M Elite KNITSCH, Sebastian USV TU Dresden 8080390
68 M Youth KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 04785 8260717
69 W Elite KODYTKOVÁ, Denisa OK Slavia Hradec Kralove 8670496
70 W Super Masters KÖNIG, Kirsten OLG Ortenau 8636991
71 M Super Masters KÖNIG, Stefan OLG Ortenau 8632428
72 W Elite KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk Wrocław 02046 8650387
73 M Youth KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin w trakcie 8260720
74 M Masters KOZIEJ, Adam 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452714
75 W Youth KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 04599 8071022
76 M Super Masters KRASUSKI, Bartłomiej Team360 8040670
77 M Masters KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 02688 8060972
78 M Youth KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 04606 2146554
79 M Youth KREIŠMONAS , Gintaras SM Gaja 8518338
80 M Youth KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 8071027
81 M Super Masters KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 00528 8040156
82 W Masters KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kralove 8662671
83 W Elite KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kralove 8033223
84 M Super Masters KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel Kraków 00830 2057145
85 M Youth KUMBIER, Lionel Berliner Turnerschaft 8118208
86 M Elite KUNIKOWSKI, Tomasz MKS Metalowiec Łódź 05130 Wypożyczam
87 M Masters KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 8020882
88 W Youth LAMPARSKA, Maja WKS Wawel BnO 8636994
89 M Masters LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 04846 8070673
90 W Super Masters LEONHARDT, Annette Team Sonnenschein 8210167
91 W Elite LEONHARDT, Charlotte Team Sonnenschein 8030401
92 W Super Masters ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 05318 1419853
93 M Super Masters ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 05319 1419854
94 M Youth ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 8062060
95 M Masters ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 8062059
96 M Masters ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 8328477
97 M Masters ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 02657 8026570
98 M Youth ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 04169 8071013
99 M Masters MALARZ, Zbigniew
100 M Masters MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 04993 8032112
101 M Masters MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 01940 7081975
102 M Super Masters MÄTTIG, Torsten USV TU Dresden 8606468
103 W Elite MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 8650884
104 M Elite MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192
105 W Masters MICHAŁOWSKA, Agata Harpagan Gdańsk 02894 8516447
106 W Youth MICHNO, Marta WKS Wawel BnO 8650881
107 M Masters MIHÁLYI, Ferenc HDSF 8664645
108 M Super Masters MIKŠYS, Eugenijus RE 8644493
109 W Youth MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 8071021
110 M Super Masters MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 01758 8091816
111 W Youth MULLER, Iga UMKS Kwidzyn 2764 8051213
112 M Masters MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn 2578 8040409
113 M Youth MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 2578 8040409
114 M Super Masters NIESSNER, Piotr WKS Wawel 02725 8200663
115 W Elite NIGGLI, Alina Orientation Haut Jura 8030822
116 W Masters NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721
117 W Youth NITSCH, Aleksandra UNTS Warszawa 02409 8280803
118 W Youth NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 4870 8339355
119 M Masters NOWAK, Remik KS HADES Poznań 907 8000833
120 M Masters OLECH, Przemysław 01564 8001130
121 W Youth OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
122 W Elite PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 00330 8033071
123 M Masters PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 00331 8649635
124 W Elite PACEK, Karolina OK!Sport 02346 8000597
125 M Elite PAŁKA, Szymon UKS Orientuś Łódź nie pamiętam później
126 W Elite PARGA, Lucia FEGADO 27001159 8021195
127 M Elite PETERS, Nils USV TU Dresden 7891000
128 M Youth PILECKAS, Justas SM Gaja 8001481
129 M Elite PIÑEIRO FRAGA, Brais FEGADO 27001151 8016040
130 M Elite PIOTROWSKI, Radosław Harpagan Gdańsk 01625 8000386
131 M Super Masters PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
132 W Elite PODZIŃSKA, Weronika WKS Śląsk Wrocław 8640917
133 M Elite PODZIŃSKI, Rafcio UKS Orientuś Łódź 00410 8640912
134 M Masters POLEWACZYK, Adrian 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452709
135 M Elite PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kralove 8663181
136 M Super Masters PORTKA, Mariusz
137 M Elite PRYJMA, Fryderyk UNTS Warszawa 02672 800195
138 M Masters RAMOTOWSKI, Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722
139 M Youth RAWLUK, Alan KOS BnO Szczecin 04978 8260707
140 M Youth RAWLUK, Patryk KOS BnO Szczecin 04979 8260702
141 W Elite REINHARDT, Anna USV TU Dresden 8637356
142 M Masters RIPKE, Carsten OSC Hamburg 8220677
143 M Youth RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin 04786 8260718
144 M Super Masters SALDZIUNAS, Zenonas Devyni OSK 8667256
145 W Super Masters SALDZIUNIENE, Rasa Devyni OSK 8000904
146 W Youth SAPIŽOVAITE, Skaiva SM Gaja 2133830
147 W Youth SATT, Omer Yizrael 8011601
148 M Super Masters SATT, Shai Yizrael 2071091
149 M Super Masters SCHMIEDEBERG, Nils Team Sonnenschein 8553427
150 M Super Masters SCHRAGO, Gregoire OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022
151 M Masters SCHWARTZ, Matthias Berliner Turnerschaft 8719081
152 W Masters SEKTA, Marta 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452708
153 W Youth SHURAIEVA, Alona Zombie
154 M Youth SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 04404 8000598
155 W Elite ŠKLÍBOVÁ, Veronika OK Slavia Hradec Kralove 8659387
156 M Youth SKUNDA, Kristupas SM Gaja 8011248
157 W Youth SKUNDAITE, Auguste SM Gaja 8006999
158 M Masters SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kralove 9101117
159 W Youth SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel 8000395
160 M Super Masters SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 8172888
161 M Masters SUCHODOLSKI, Rafał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452716
162 M Masters SURMA, Grzegorz Harpagan Gdańsk 05147 8515547
163 M Masters SVOBODA, Ondřej OK Slavia Hradec Kralove 8000235
164 M Youth SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 02653 1407621
165 M Youth SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2043890
166 W Masters ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 02347 8121278
167 W Youth THÝNOVÁ, Martina OK Slavia Hradec Kralove 8656586
168 M Elite TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kralove 8670465
169 M Youth TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 4220 8667272
170 M Masters TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś Łódź 4221 8667269
171 W Super Masters TRYKOZKO, Urszula Team 360 02691 8072469
172 M Super Masters URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 8640904
173 M Elite VELDE, Augusts RE 8641010
174 W Masters VELDE, Reda RE 8035522
175 M Masters VICTOR, Mikhaylov 9777503
176 M Youth VOGT, Arthur Berliner Turnerschaft 2056385
177 W Youth VOGT, Frida Berliner Turnerschaft 2111488
178 W Super Masters WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 04080 8051070
179 M Super Masters WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 04081 8070620
180 W Youth WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 04082 8070511
181 M Youth WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 8071024
182 W Elite WIELEBA, Marlena Harpagan Gdańsk 00167 8271088
183 M Masters WIĘCKO, Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730
184 M Youth WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 8281100
185 M Super Masters WITKOWSKI, Zbigniew 7204615
186 M Super Masters WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 01121 412345
187 M Elite WOJARSKI, Michał SNW KW Kraków 01107 8007229
188 W Youth WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź 4877 8007226
189 M Masters WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 5272 8667278
190 W Masters WOŹNIAK, Barbara 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452705
191 M Youth WÓJCIK, Paweł WKS Wawel BnO 8664651
192 M Youth WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 03174 8040213
193 M Youth WRÓBLEWSKI, Alan KOS BnO Szczecin 04981 8260704
194 M Super Masters WRZOSEK, Zbigniew 00569 7207728
195 M Masters WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 05078 7021124
196 M Masters ZARĘBA, Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717
197 W Youth ZEMLIAKOVA, Alisa VALERI TEAM 8071880
198 W Super Masters ZILIENE, Asta Labirintas OSK 2043879
199 M Super Masters ZSCHÄCKEL , Raik Team Sonnenschein 8081067
200 M Super Masters ŻEBROWSKI, Dariusz

M Elite

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ANDREO, Samuel Totana-O 30000654 8034468
2 ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 887252
3 BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 04096 8040198
4 BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 3883 8093103
5 CYGLER, Sławomir WKS Wawel 00093 8003549
6 DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 8640925
7 DUDEK, Wojciecb 8201405
8 FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 4415 8000832
9 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 8640247
10 KNITSCH, Sebastian USV TU Dresden 8080390
11 KUNIKOWSKI, Tomasz MKS Metalowiec Łódź 05130 Wypożyczam
12 MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192
13 PAŁKA, Szymon UKS Orientuś Łódź nie pamiętam później
14 PETERS, Nils USV TU Dresden 7891000
15 PIÑEIRO FRAGA, Brais FEGADO 27001151 8016040
16 PIOTROWSKI, Radosław Harpagan Gdańsk 01625 8000386
17 PODZIŃSKI, Rafcio UKS Orientuś Łódź 00410 8640912
18 PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kralove 8663181
19 PRYJMA, Fryderyk UNTS Warszawa 02672 800195
20 TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kralove 8670465
21 VELDE, Augusts RE 8641010
22 WOJARSKI, Michał SNW KW Kraków 01107 8007229

M Masters

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 04818
2 BEZRUKOV, Oleksii Zombie
3 CENIUK, Sylwester 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452727
4 DARGACZ, Piotr WKS Wawel 2080320
5 DURMAJ, Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8093110
6 FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 4414 8000830
7 FRĄTCZAK, Sławomir Harpagan Gdańsk 04370 8270584
8 IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO Szczecin 05441 8260705
9 JARONIEC , Dariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723
10 JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 2067686
11 KALSZTEIN, Karol Harpagan Gdańsk 00985 8081074
12 KOZIEJ, Adam 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452714
13 KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 02688 8060972
14 KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 8020882
15 LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 04846 8070673
16 ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 8062059
17 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 8328477
18 ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 02657 8026570
19 MALARZ, Zbigniew
20 MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 04993 8032112
21 MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 01940 7081975
22 MIHÁLYI, Ferenc HDSF 8664645
23 MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn 2578 8040409
24 NOWAK, Remik KS HADES Poznań 907 8000833
25 OLECH, Przemysław 01564 8001130
26 PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 00331 8649635
27 POLEWACZYK, Adrian 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452709
28 RAMOTOWSKI, Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722
29 RIPKE, Carsten OSC Hamburg 8220677
30 SCHWARTZ, Matthias Berliner Turnerschaft 8719081
31 SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kralove 9101117
32 SUCHODOLSKI, Rafał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452716
33 SURMA, Grzegorz Harpagan Gdańsk 05147 8515547
34 SVOBODA, Ondřej OK Slavia Hradec Kralove 8000235
35 TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś Łódź 4221 8667269
36 VICTOR, Mikhaylov 9777503
37 WIĘCKO, Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730
38 WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 5272 8667278
39 WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 05078 7021124
40 ZARĘBA, Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717

M Super Masters

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 8444519
2 BARTCZAK, Jarosław UMKS Orkan Ostróda 00743 8081268
3 BUDRIŪNAS, Justas O! Klaipėda 8004011
4 CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 8020163
5 DAMBRAUSKAS, Algimantas SM Gaja 8651233
6 FIJOR, Waldemar MKS SKARMAT TORUŃ 05251 430901
7 GROTE , Andreas OLC SKOG Fribourg WG2GRA 8638368
8 HOLEC, Jan SKOB ostrava C 9101189
9 JONAUSKAS, Genadijus Devyni OSK 8112236
10 JÖNSSON, Mats Korsnäs IF OK 8061040
11 KHLEBNIKOV, Anton ANCO
12 KLASA, Tomasz KS HADES Poznań 003730 1966423
13 KÖNIG, Stefan OLG Ortenau 8632428
14 KRASUSKI, Bartłomiej Team360 8040670
15 KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 00528 8040156
16 KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel Kraków 00830 2057145
17 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 05319 1419854
18 MÄTTIG, Torsten USV TU Dresden 8606468
19 MIKŠYS, Eugenijus RE 8644493
20 MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 01758 8091816
21 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 02725 8200663
22 PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
23 PORTKA, Mariusz
24 SALDZIUNAS, Zenonas Devyni OSK 8667256
25 SATT, Shai Yizrael 2071091
26 SCHMIEDEBERG, Nils Team Sonnenschein 8553427
27 SCHRAGO, Gregoire OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022
28 SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 8172888
29 URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 8640904
30 WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 04081 8070620
31 WITKOWSKI, Zbigniew 7204615
32 WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 01121 412345
33 WRZOSEK, Zbigniew 00569 7207728
34 ZSCHÄCKEL , Raik Team Sonnenschein 8081067
35 ŻEBROWSKI, Dariusz

M Youth

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 4217 8667263
2 ČERNÍK, Adam OK Slavia Hradec Kralove 8013922
3 CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 3926 8007227
4 DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kralove 8656645
5 DURMA, Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 8071026
6 FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kralove 8656641
7 FISCHER, Leander OLV Potsdam 8654362
8 GINEIKA, Julius SM Gaja 8651315
9 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel BnO 8099100
10 GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 4878 8623612
11 KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 04785 8260717
12 KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin w trakcie 8260720
13 KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 04606 2146554
14 KREIŠMONAS , Gintaras SM Gaja 8518338
15 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 8071027
16 KUMBIER, Lionel Berliner Turnerschaft 8118208
17 ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 8062060
18 ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 04169 8071013
19 MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 2578 8040409
20 PILECKAS, Justas SM Gaja 8001481
21 RAWLUK, Alan KOS BnO Szczecin 04978 8260707
22 RAWLUK, Patryk KOS BnO Szczecin 04979 8260702
23 RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin 04786 8260718
24 SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 04404 8000598
25 SKUNDA, Kristupas SM Gaja 8011248
26 SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 02653 1407621
27 SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2043890
28 TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 4220 8667272
29 VOGT, Arthur Berliner Turnerschaft 2056385
30 WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 8071024
31 WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 8281100
32 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel BnO 8664651
33 WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 03174 8040213
34 WRÓBLEWSKI, Alan KOS BnO Szczecin 04981 8260704

W Elite

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BĄKOWSKA, Dominika Harpagan Gdańsk 04215 8281192
2 BEDNARSKA, Zuzanna UNTS Warszawa
3 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 505002
4 CYGLER, Paulina WKS Wawel 00836 895234
5 DAMBRAUSKAITE, Ieva SM Gaja 7203788
6 GARCZAREK, Justyna UKS GROM Sokolniki 2048150
7 GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 04764 8261196
8 GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś Łódź 2128 8667275
9 KODYTKOVÁ, Denisa OK Slavia Hradec Kralove 8670496
10 KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk Wrocław 02046 8650387
11 KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kralove 8033223
12 LEONHARDT, Charlotte Team Sonnenschein 8030401
13 MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 8650884
14 NIGGLI, Alina Orientation Haut Jura 8030822
15 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 00330 8033071
16 PACEK, Karolina OK!Sport 02346 8000597
17 PARGA, Lucia FEGADO 27001159 8021195
18 PODZIŃSKA, Weronika WKS Śląsk Wrocław 8640917
19 REINHARDT, Anna USV TU Dresden 8637356
20 ŠKLÍBOVÁ, Veronika OK Slavia Hradec Kralove 8659387
21 WIELEBA, Marlena Harpagan Gdańsk 00167 8271088

W Masters

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO Szczecin 03743 8648779
2 DZIKA, Natalia 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8093109
3 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 4413 8430043
4 FISCHER, Yvonne OLV Potsdam 6406
5 GAWRON, Kasia WKS Wawel Kraków 04680 8000394
6 KAŠPAROVÁ, Šárka Orientační běh Opava 7522295
7 KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kralove 8662671
8 MICHAŁOWSKA, Agata Harpagan Gdańsk 02894 8516447
9 NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721
10 SEKTA, Marta 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452708
11 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 02347 8121278
12 VELDE, Reda RE 8035522
13 WOŹNIAK, Barbara 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452705

W Super Masters

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 DAMBRAUSKIENE, Genovaite SM Gaja 1408200
2 JONAUSKIENĖ, Janina Devyni OSK 8112334
3 JUNGÅKER, Lotta Korsnäs IF OK 651229
4 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Team 360 5436 8093115
5 KHLEBNIKOVA, Vera ANCO
6 KÖNIG, Kirsten OLG Ortenau 8636991
7 LEONHARDT, Annette Team Sonnenschein 8210167
8 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 05318 1419853
9 SALDZIUNIENE, Rasa Devyni OSK 8000904
10 TRYKOZKO, Urszula Team 360 02691 8072469
11 WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 04080 8051070
12 ZILIENE, Asta Labirintas OSK 2043879

W Youth

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 4153 8000831
2 FISCHER, Mila OLV Potsdam 8654261
3 GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 04604 8071023
4 IWANOWSKA, Michalina KOS BnO Szczecin 05080 80260703
5 KLYMENIUK, Iryna VALERI TEAM 8006849
6 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 04599 8071022
7 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel BnO 8636994
8 MICHNO, Marta WKS Wawel BnO 8650881
9 MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 8071021
10 MULLER, Iga UMKS Kwidzyn 2764 8051213
11 NITSCH, Aleksandra UNTS Warszawa 02409 8280803
12 NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 4870 8339355
13 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
14 SAPIŽOVAITE, Skaiva SM Gaja 2133830
15 SATT, Omer Yizrael 8011601
16 SHURAIEVA, Alona Zombie
17 SKUNDAITE, Auguste SM Gaja 8006999
18 SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel 8000395
19 THÝNOVÁ, Martina OK Slavia Hradec Kralove 8656586
20 VOGT, Frida Berliner Turnerschaft 2111488
21 WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 04082 8070511
22 WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź 4877 8007226
23 ZEMLIAKOVA, Alisa VALERI TEAM 8071880

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 DUDEK, Wojciecb 8201405
2 MALARZ, Zbigniew
3 OLECH, Przemysław 01564 8001130
4 PORTKA, Mariusz
5 VICTOR, Mikhaylov 9777503
6 WITKOWSKI, Zbigniew 7204615
7 WRZOSEK, Zbigniew 00569 7207728
8 ŻEBROWSKI, Dariusz

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 CENIUK, Sylwester 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452727
2 DURMAJ, Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8093110
3 DZIKA, Natalia 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8093109
4 JARONIEC , Dariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723
5 KOZIEJ, Adam 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452714
6 NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721
7 POLEWACZYK, Adrian 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452709
8 RAMOTOWSKI, Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722
9 SEKTA, Marta 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452708
10 SUCHODOLSKI, Rafał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452716
11 WIĘCKO, Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730
12 WOŹNIAK, Barbara 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452705
13 ZARĘBA, Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KHLEBNIKOV, Anton ANCO
2 KHLEBNIKOVA, Vera ANCO

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KUMBIER, Lionel Berliner Turnerschaft 8118208
2 SCHWARTZ, Matthias Berliner Turnerschaft 8719081
3 VOGT, Arthur Berliner Turnerschaft 2056385
4 VOGT, Frida Berliner Turnerschaft 2111488

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 01121 412345

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 8640247

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 JONAUSKAS, Genadijus Devyni OSK 8112236
2 JONAUSKIENĖ, Janina Devyni OSK 8112334
3 SALDZIUNAS, Zenonas Devyni OSK 8667256
4 SALDZIUNIENE, Rasa Devyni OSK 8000904

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 PARGA, Lucia FEGADO 27001159 8021195
2 PIÑEIRO FRAGA, Brais FEGADO 27001151 8016040

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 MIHÁLYI, Ferenc HDSF 8664645

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BĄKOWSKA, Dominika Harpagan Gdańsk 04215 8281192
2 FRĄTCZAK, Sławomir Harpagan Gdańsk 04370 8270584
3 GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 04764 8261196
4 KALSZTEIN, Karol Harpagan Gdańsk 00985 8081074
5 LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 04846 8070673
6 MICHAŁOWSKA, Agata Harpagan Gdańsk 02894 8516447
7 PIOTROWSKI, Radosław Harpagan Gdańsk 01625 8000386
8 SURMA, Grzegorz Harpagan Gdańsk 05147 8515547
9 WIELEBA, Marlena Harpagan Gdańsk 00167 8271088

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 8640904

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 8328477

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 05318 1419853
2 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 05319 1419854

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO Szczecin 03743 8648779
2 IWANOWSKA, Michalina KOS BnO Szczecin 05080 80260703
3 IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO Szczecin 05441 8260705
4 KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 04785 8260717
5 KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin w trakcie 8260720
6 RAWLUK, Alan KOS BnO Szczecin 04978 8260707
7 RAWLUK, Patryk KOS BnO Szczecin 04979 8260702
8 RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin 04786 8260718
9 WRÓBLEWSKI, Alan KOS BnO Szczecin 04981 8260704

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 00528 8040156

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KLASA, Tomasz KS HADES Poznań 003730 1966423
2 NOWAK, Remik KS HADES Poznań 907 8000833

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 4153 8000831
2 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 4413 8430043
3 FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 4414 8000830
4 FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 4415 8000832
5 WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 05078 7021124

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 01940 7081975

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 8020163
2 MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 04993 8032112

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 8020882

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 JÖNSSON, Mats Korsnäs IF OK 8061040
2 JUNGÅKER, Lotta Korsnäs IF OK 651229

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ZILIENE, Asta Labirintas OSK 2043879

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KUNIKOWSKI, Tomasz MKS Metalowiec Łódź 05130 Wypożyczam

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 FIJOR, Waldemar MKS SKARMAT TORUŃ 05251 430901

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BUDRIŪNAS, Justas O! Klaipėda 8004011

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ČERNÍK, Adam OK Slavia Hradec Kralove 8013922
2 DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kralove 8656645
3 FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kralove 8656641
4 KODYTKOVÁ, Denisa OK Slavia Hradec Kralove 8670496
5 KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kralove 8662671
6 KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kralove 8033223
7 PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kralove 8663181
8 ŠKLÍBOVÁ, Veronika OK Slavia Hradec Kralove 8659387
9 SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kralove 9101117
10 SVOBODA, Ondřej OK Slavia Hradec Kralove 8000235
11 THÝNOVÁ, Martina OK Slavia Hradec Kralove 8656586
12 TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kralove 8670465

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 PACEK, Karolina OK!Sport 02346 8000597

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 02688 8060972

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 GROTE , Andreas OLC SKOG Fribourg WG2GRA 8638368
2 SCHRAGO, Gregoire OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KÖNIG, Kirsten OLG Ortenau 8636991
2 KÖNIG, Stefan OLG Ortenau 8632428

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 FISCHER, Leander OLV Potsdam 8654362
2 FISCHER, Mila OLV Potsdam 8654261
3 FISCHER, Yvonne OLV Potsdam 6406

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 RIPKE, Carsten OSC Hamburg 8220677

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 NIGGLI, Alina Orientation Haut Jura 8030822

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KAŠPAROVÁ, Šárka Orientační běh Opava 7522295

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 MIKŠYS, Eugenijus RE 8644493
2 VELDE, Augusts RE 8641010
3 VELDE, Reda RE 8035522

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 04818

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 HOLEC, Jan SKOB ostrava C 9101189

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 DAMBRAUSKAITE, Ieva SM Gaja 7203788
2 DAMBRAUSKAS, Algimantas SM Gaja 8651233
3 DAMBRAUSKIENE, Genovaite SM Gaja 1408200
4 GINEIKA, Julius SM Gaja 8651315
5 KREIŠMONAS , Gintaras SM Gaja 8518338
6 PILECKAS, Justas SM Gaja 8001481
7 SAPIŽOVAITE, Skaiva SM Gaja 2133830
8 SKUNDA, Kristupas SM Gaja 8011248
9 SKUNDAITE, Auguste SM Gaja 8006999

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 WOJARSKI, Michał SNW KW Kraków 01107 8007229

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Team 360 5436 8093115
2 MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 01758 8091816
3 TRYKOZKO, Urszula Team 360 02691 8072469
4 WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 04080 8051070
5 WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 04081 8070620
6 WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 04082 8070511

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 LEONHARDT, Annette Team Sonnenschein 8210167
2 LEONHARDT, Charlotte Team Sonnenschein 8030401
3 SCHMIEDEBERG, Nils Team Sonnenschein 8553427

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ZSCHÄCKEL , Raik Team Sonnenschein 8081067

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KRASUSKI, Bartłomiej Team360 8040670
2 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 02347 8121278

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ANDREO, Samuel Totana-O 30000654 8034468

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 887252
2 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 505002
3 DURMA, Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 8071026
4 GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 04604 8071023
5 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 04599 8071022
6 KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 04606 2146554
7 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 8071027
8 ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 02657 8026570
9 ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 04169 8071013
10 MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 8071021
11 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 00330 8033071
12 PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 00331 8649635
13 SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 04404 8000598
14 SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 02653 1407621
15 SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2043890
16 WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 8071024
17 WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 8281100

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 GARCZAREK, Justyna UKS GROM Sokolniki 2048150

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 8062060
2 ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 8062059

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 4217 8667263
2 CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 3926 8007227
3 DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 8640925
4 GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś Łódź 2128 8667275
5 GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 4878 8623612
6 NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 4870 8339355
7 PAŁKA, Szymon UKS Orientuś Łódź nie pamiętam później
8 PODZIŃSKI, Rafcio UKS Orientuś Łódź 00410 8640912
9 TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 4220 8667272
10 TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś Łódź 4221 8667269
11 WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź 4877 8007226
12 WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 5272 8667278

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 8650884

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 2067686
2 MULLER, Iga UMKS Kwidzyn 2764 8051213
3 MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn 2578 8040409
4 MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 2578 8040409

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BARTCZAK, Jarosław UMKS Orkan Ostróda 00743 8081268

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BEDNARSKA, Zuzanna UNTS Warszawa
2 BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 04096 8040198
3 NITSCH, Aleksandra UNTS Warszawa 02409 8280803
4 PRYJMA, Fryderyk UNTS Warszawa 02672 800195
5 WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 03174 8040213

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KNITSCH, Sebastian USV TU Dresden 8080390
2 MÄTTIG, Torsten USV TU Dresden 8606468
3 PETERS, Nils USV TU Dresden 7891000
4 REINHARDT, Anna USV TU Dresden 8637356

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 KLYMENIUK, Iryna VALERI TEAM 8006849
2 ZEMLIAKOVA, Alisa VALERI TEAM 8071880

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 CYGLER, Paulina WKS Wawel 00836 895234
2 CYGLER, Sławomir WKS Wawel 00093 8003549
3 DARGACZ, Piotr WKS Wawel 2080320
4 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 02725 8200663
5 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
6 PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
7 SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel 8000395
8 SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 8172888

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel BnO 8099100
2 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel BnO 8636994
3 MICHNO, Marta WKS Wawel BnO 8650881
4 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel BnO 8664651

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 GAWRON, Kasia WKS Wawel Kraków 04680 8000394
2 KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel Kraków 00830 2057145

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 3883 8093103
2 KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk Wrocław 02046 8650387
3 MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192
4 PODZIŃSKA, Weronika WKS Śląsk Wrocław 8640917

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 SATT, Omer Yizrael 8011601
2 SATT, Shai Yizrael 2071091

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 8444519

# Zawodnik Klub Licencja Chip
1 BEZRUKOV, Oleksii Zombie
2 SHURAIEVA, Alona Zombie

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Sprint 200 73 127 130 70
Razem 200 73 127 130 70

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
M Elite 22 1 21 14 8
M Masters 40 0 40 26 14
M Super Masters 35 3 32 20 15
M Youth 34 1 33 27 7
W Elite 21 20 1 12 9
W Masters 13 13 0 8 5
W Super Masters 12 12 0 7 5
W Youth 23 23 0 16 7
Razem 200 73 127 130 70