XXI MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W BIEGU NA ORIENTACJĘ - Zgłoszenia
2021-09-10 - 2021-09-12

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BARTON, Joanna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K20 K-Junior
2 BARTON, Marianna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K16 K-Junior
3 BĄCZEK, Dariusz ZUL Dariusz Bączek 8007387 M55 M-Biegły
4 BĄCZEK, Jędrzej ZUL Dariusz Bączek 8661592 M12 M-Młodzik
5 BĄCZEK, Małgorzata ZUL Dariusz Bączek 8636995 K21 K-Senior
6 BIZIUK, Halina Nadleśnictwo Korpele 9102814 K60 K-Biegły
7 BOJARSKI, Krzysztof BULiGL Gorzów Wlkp M21 M-Senior
8 BORZYSZKOWSKI, Jacek Nadleśnictwo Kościerzyna 8635800 M45 M-Weteran
9 BRĄGIEL, Mateusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M21 M-Senior
10 BUDASZ, Karol BULiGL Gorzów Wlkp M40 M-Weteran
11 BUJNICKI, Sebastian TL Białowieża M16 M-Junior
12 BUTRYM, Justyna BULiGL o. Szczecinek K35 K-Senior
13 CEGIEŁKA, Jan 8032061 M55 M-Biegły
14 CHMIELEWSKA, Helena Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
15 CHMIELEWSKI, Wiesław Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M65 M-Nestor
16 CHMIELEWSKI, Ziemowit Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
17 CHWOŁKA, Barbara Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K55 K-Biegły
18 CIESIELSKA, Hanna Nadleśnictwo Oborniki K35 K-Senior
19 CIEŚLIK, Alicja Nadleśnictwo Podanin K60 K-Biegły
20 CIEŚLIK, Jerzy Nadleśnictwo Podanin M65 M-Nestor
21 CIEŚLIK, Marcin RDLP Zielona Góra 2076978 M35 M-Senior
22 CIEŚLIK, Sławomir Nadleśnictwo Podanin M21 M-Senior
23 DĄBROWSKA-DUDA, Dominika RDLP w Krośnie K21 K-Senior
24 DEKERT, Szymon Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431906 M20 M-Junior
25 DUDA, Kornelia BULiGL o. Szczecinek 8220950 K12 K-Młodzik
26 DUDA, Łukasz BULiGL o. Szczecinek 8220954 M12 M-Młodzik
27 DUDA, Marcin Nadleśnictwo Maskulińskie M40 K-Weteran
28 DUDA, Tomek BULiGL o. Szczecinek 8032147 M40 M-Weteran
29 ERTEL, Alicja Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K10N K-Młodzik
30 ERTEL, Jacek Technikum Leśne w Miliczu 2086235 M18 M-Junior
31 FABISIAK, Mateusz Nadleśnictwo Strzałowo M21 K-Senior
32 GALUBA, Hubert Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431923 M20 M-Junior
33 GAŁECKI, Iwo Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice M60 M-Biegły
34 GAWRYLUK, Andrzej TL Białowieża M18 M-Junior
35 GUZIAK, Jerzy Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M45 M-Weteran
36 HOŁAWATY, Dominik Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
37 JACZEWSKI, Paweł CKPŚ nie posiad M35 M-Senior
38 JELIŃSKI, Zygmunt Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431935 M65 M-Nestor
39 JURCZUK, Mateusz Nadleśnictwo Oborniki M21 M-Senior
40 KACZANOWSKI, Feliks OSP Krutyń M65 M-Nestor
41 KASPRZAK, Ignacy Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
42 KASPRZAK, Kinga Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
43 KASPRZAK, Patrycja Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431917 K20 K-Junior
44 KASPRZAK, Zuzanna Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu K14 K-Młodzik
45 KLEKOTKO, Mateusz TL Białowieża M16 M-Junior
46 KMIT, Oksana ZSL Ruciane-Nida K16 K-Junior
47 KONIECZNA, Krystyna Nadleśnictwo Lipka K60 K-Biegły
48 KONIECZNY, Tomasz Nadleśnictwo Złotów M60 M-Biegły
49 KORNAGA, Aleksander Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431925 M20 M-Junior
50 KORZENIECKI, Mateusz TL Białowieża M16 M-Junior
51 KOSELSKI, Roman Lubliniec M45 K-Weteran
52 KOWAL, Joanna ZSL Ruciane-Nida K20 K-Junior
53 KRÓL, Piotr RDLP w Katowicach M40 M-Weteran
54 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 8050888 M21 M-Weteran
55 KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 886349 K21 K-Senior
56 KULPA, Marta Nadleśnictwo Śnieżka brak K35 K-Senior
57 LEHWARK, Emil NADLEŚNICTWO TRZCIANKA M35 M-Senior
58 LEONOWICZ, Sebastian TL Białowieża M18 M-Junior
59 LISZCZYK, Janusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M55 M-Biegły
60 ŁUPIŃSKI, Jan Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
61 MACKIEWICZ, Jan TL Białowieża M18 M-Junior
62 MAŁECKI, Bartłomiej BULiGL Gorzów Wlkp M21 M-Senior
63 MAŁEK, Piotr BULiGL Gorzów Wlkp M40 M-Weteran
64 MAZUR, Kajetan Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431922 M20 M-Junior
65 MICHAŁOWSKI, Piotr Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M10N M-Młodzik
66 MICHAŁOWSKI, Witold Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M12 M-Młodzik
67 MIKIELSKA, Danuta 8664837 K60 K-Biegły
68 MIKIELSKI, Marek Nadleśnictwo Olsztynek 8664836 M60 K-Biegły
69 MITURA, Mikołaj Lubliniec M21 M-Senior
70 MOLSKI, Remigiusz Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M45 M-Weteran
71 MRÓWKA, Wiktoria ZSL Ruciane-Nida K20 K-Junior
72 MRÓZ, Kamil TL Białowieża M18 M-Junior
73 NIKONOWICZ, Łukasz Nadleśnictwo Białogard M35 M-Senior
74 NOWAK, Kacper Nadleśnictwo Oborniki M21 M-Senior
75 OSTROWSKI, Michał ZSL Ruciane-Nida M16 M-Junior
76 PACAN, Bogumił Nadleśnictwo Opole M40 M-Weteran
77 PAJĄK, Zuzanna TL Białowieża K16 K-Junior
78 PALUSZAK, Zofia Klub InO Goraj przy ZSL Goraj K18 K-Junior
79 PAŃKOWSKI, Mateusz ZSL Ruciane-Nida 9101596 M35 M-Senior
80 PERTEK, Maciej Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M45 M-Weteran
81 PIEŃKOWSKI, Szymon ZSL Ruciane-Nida M20 M-Junior
82 PIERSA, Jakub ZSL Ruciane-Nida M21 M-Senior
83 PLATA, Dawid Nadleśnictwo Bytów M21 M-Senior
84 POHL, Arkadiusz Nadleśnictwo Oborniki M45 M-Weteran
85 POMIANEK, Mateusz Nadleśnictwo Maskulińskie M40 K-Weteran
86 PROTASIEWICZ, Włodzimierz Nadleśnictwo Czarna Białostocka M60 K-Biegły
87 PRZYBYŁOWICZ, Remigiusz Nadleśnictwo Oborniki M45 M-Weteran
88 PUCEK, Fryderyk Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
89 RADOMSKA-BARTON, Aleksandra Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K45 K-Weteran
90 RESZUTA, Weronika TL Białowieża K16 K-Junior
91 RUDA-ERTEL, Krystyna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K50 K-Weteran
92 SAHAN, Joanna Nadleśnictwo Oborniki K35 K-Senior
93 SEIDEL, Marek Nadleśnictwo Kościan 8666009 M50 M-Weteran
94 SEIDEL, Nikodem Nadleśnictwo Kościan 8666007 M20 M-Junior
95 SIJKA, Bartłomiej Nadleśnictwo Złotów M21 M-Senior
96 SKISIAŁY, Karol ZSL Ruciane-Nida M18 M-Junior
97 SŁOWIK, Agata Nadleśnictwo Opole K55 K-Biegły
98 SPICKER, Seweryn Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M21 M-Senior
99 STELTER, Paweł Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M21 M-Senior
100 STELTER, Stanisław Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
101 STELTER, Weronika Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
102 SUDOŁ, Jerzy 44757 M60 M-Nestor
103 SZCZEPAŃSKI, Marek ZSL Ruciane-Nida 8651327 M65 M-Nestor
104 SZPAKOWICZ, Angelika TL Białowieża K16 K-Junior
105 SZPAKOWICZ, Oliwia TL Białowieża K18 K-Junior
106 SZTUKOWSKA, Alicja Nadleśnictwo Oborniki K21 K-Senior
107 SZYMAŃSKI, Wojciech TL Białowieża M18 M-Junior
108 ŚWIĆ, Aleksandra K20 K-Junior
109 ŚWIĆ, Anetta TL Białowieża K45 K-Weteran
110 ŚWITECKI, Filip TL Białowieża M18 M-Junior
111 WAGA, Kamila ZSL Ruciane-Nida K18 K-Junior
112 WASZKIEWICZ, Michał RDLP w Białymstoku nie M40 M-Weteran
113 WĘGLEWSKA, Alicja ZSL Ruciane-Nida K16 K-Junior
114 WINCONEK, Filip ZSL Ruciane-Nida M16 M-Junior
115 WÓJTOWICZ, Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 2139266 M45 M-Weteran
116 ZAKRZEWSKI, Mateusz TL Białowieża M18 M-Junior
117 ZIARKO, Arkadiusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M45 M-Weteran

MPL

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BARTON, Joanna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K20 K-Junior
2 BARTON, Marianna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K16 K-Junior
3 BĄCZEK, Dariusz ZUL Dariusz Bączek 8007387 M55 M-Biegły
4 BĄCZEK, Jędrzej ZUL Dariusz Bączek 8661592 M12 M-Młodzik
5 BĄCZEK, Małgorzata ZUL Dariusz Bączek 8636995 K21 K-Senior
6 BIZIUK, Halina Nadleśnictwo Korpele 9102814 K60 K-Biegły
7 BOJARSKI, Krzysztof BULiGL Gorzów Wlkp M21 M-Senior
8 BORZYSZKOWSKI, Jacek Nadleśnictwo Kościerzyna 8635800 M45 M-Weteran
9 BRĄGIEL, Mateusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M21 M-Senior
10 BUDASZ, Karol BULiGL Gorzów Wlkp M40 M-Weteran
11 BUJNICKI, Sebastian TL Białowieża M16 M-Junior
12 BUTRYM, Justyna BULiGL o. Szczecinek K35 K-Senior
13 CEGIEŁKA, Jan 8032061 M55 M-Biegły
14 CHMIELEWSKA, Helena Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
15 CHMIELEWSKI, Wiesław Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M65 M-Nestor
16 CHMIELEWSKI, Ziemowit Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
17 CHWOŁKA, Barbara Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K55 K-Biegły
18 CIESIELSKA, Hanna Nadleśnictwo Oborniki K35 K-Senior
19 CIEŚLIK, Alicja Nadleśnictwo Podanin K60 K-Biegły
20 CIEŚLIK, Jerzy Nadleśnictwo Podanin M65 M-Nestor
21 CIEŚLIK, Marcin RDLP Zielona Góra 2076978 M35 M-Senior
22 CIEŚLIK, Sławomir Nadleśnictwo Podanin M21 M-Senior
23 DĄBROWSKA-DUDA, Dominika RDLP w Krośnie K21 K-Senior
24 DEKERT, Szymon Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431906 M20 M-Junior
25 DUDA, Kornelia BULiGL o. Szczecinek 8220950 K12 K-Młodzik
26 DUDA, Łukasz BULiGL o. Szczecinek 8220954 M12 M-Młodzik
27 DUDA, Marcin Nadleśnictwo Maskulińskie M40 K-Weteran
28 DUDA, Tomek BULiGL o. Szczecinek 8032147 M40 M-Weteran
29 ERTEL, Alicja Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K10N K-Młodzik
30 ERTEL, Jacek Technikum Leśne w Miliczu 2086235 M18 M-Junior
31 FABISIAK, Mateusz Nadleśnictwo Strzałowo M21 K-Senior
32 GALUBA, Hubert Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431923 M20 M-Junior
33 GAŁECKI, Iwo Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice M60 M-Biegły
34 GAWRYLUK, Andrzej TL Białowieża M18 M-Junior
35 GUZIAK, Jerzy Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M45 M-Weteran
36 HOŁAWATY, Dominik Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
37 JACZEWSKI, Paweł CKPŚ nie posiad M35 M-Senior
38 JELIŃSKI, Zygmunt Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431935 M65 M-Nestor
39 JURCZUK, Mateusz Nadleśnictwo Oborniki M21 M-Senior
40 KACZANOWSKI, Feliks OSP Krutyń M65 M-Nestor
41 KASPRZAK, Ignacy Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
42 KASPRZAK, Kinga Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
43 KASPRZAK, Patrycja Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431917 K20 K-Junior
44 KASPRZAK, Zuzanna Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu K14 K-Młodzik
45 KLEKOTKO, Mateusz TL Białowieża M16 M-Junior
46 KMIT, Oksana ZSL Ruciane-Nida K16 K-Junior
47 KONIECZNA, Krystyna Nadleśnictwo Lipka K60 K-Biegły
48 KONIECZNY, Tomasz Nadleśnictwo Złotów M60 M-Biegły
49 KORNAGA, Aleksander Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431925 M20 M-Junior
50 KORZENIECKI, Mateusz TL Białowieża M16 M-Junior
51 KOSELSKI, Roman Lubliniec M45 K-Weteran
52 KOWAL, Joanna ZSL Ruciane-Nida K20 K-Junior
53 KRÓL, Piotr RDLP w Katowicach M40 M-Weteran
54 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 8050888 M21 M-Weteran
55 KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 886349 K21 K-Senior
56 KULPA, Marta Nadleśnictwo Śnieżka brak K35 K-Senior
57 LEHWARK, Emil NADLEŚNICTWO TRZCIANKA M35 M-Senior
58 LEONOWICZ, Sebastian TL Białowieża M18 M-Junior
59 LISZCZYK, Janusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M55 M-Biegły
60 ŁUPIŃSKI, Jan Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
61 MACKIEWICZ, Jan TL Białowieża M18 M-Junior
62 MAŁECKI, Bartłomiej BULiGL Gorzów Wlkp M21 M-Senior
63 MAŁEK, Piotr BULiGL Gorzów Wlkp M40 M-Weteran
64 MAZUR, Kajetan Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431922 M20 M-Junior
65 MICHAŁOWSKI, Piotr Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M10N M-Młodzik
66 MICHAŁOWSKI, Witold Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M12 M-Młodzik
67 MIKIELSKA, Danuta 8664837 K60 K-Biegły
68 MIKIELSKI, Marek Nadleśnictwo Olsztynek 8664836 M60 K-Biegły
69 MITURA, Mikołaj Lubliniec M21 M-Senior
70 MOLSKI, Remigiusz Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M45 M-Weteran
71 MRÓWKA, Wiktoria ZSL Ruciane-Nida K20 K-Junior
72 MRÓZ, Kamil TL Białowieża M18 M-Junior
73 NIKONOWICZ, Łukasz Nadleśnictwo Białogard M35 M-Senior
74 NOWAK, Kacper Nadleśnictwo Oborniki M21 M-Senior
75 OSTROWSKI, Michał ZSL Ruciane-Nida M16 M-Junior
76 PACAN, Bogumił Nadleśnictwo Opole M40 M-Weteran
77 PAJĄK, Zuzanna TL Białowieża K16 K-Junior
78 PALUSZAK, Zofia Klub InO Goraj przy ZSL Goraj K18 K-Junior
79 PAŃKOWSKI, Mateusz ZSL Ruciane-Nida 9101596 M35 M-Senior
80 PERTEK, Maciej Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M45 M-Weteran
81 PIEŃKOWSKI, Szymon ZSL Ruciane-Nida M20 M-Junior
82 PIERSA, Jakub ZSL Ruciane-Nida M21 M-Senior
83 PLATA, Dawid Nadleśnictwo Bytów M21 M-Senior
84 POHL, Arkadiusz Nadleśnictwo Oborniki M45 M-Weteran
85 POMIANEK, Mateusz Nadleśnictwo Maskulińskie M40 K-Weteran
86 PROTASIEWICZ, Włodzimierz Nadleśnictwo Czarna Białostocka M60 K-Biegły
87 PRZYBYŁOWICZ, Remigiusz Nadleśnictwo Oborniki M45 M-Weteran
88 PUCEK, Fryderyk Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
89 RADOMSKA-BARTON, Aleksandra Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K45 K-Weteran
90 RESZUTA, Weronika TL Białowieża K16 K-Junior
91 RUDA-ERTEL, Krystyna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K50 K-Weteran
92 SAHAN, Joanna Nadleśnictwo Oborniki K35 K-Senior
93 SEIDEL, Marek Nadleśnictwo Kościan 8666009 M50 M-Weteran
94 SEIDEL, Nikodem Nadleśnictwo Kościan 8666007 M20 M-Junior
95 SIJKA, Bartłomiej Nadleśnictwo Złotów M21 M-Senior
96 SKISIAŁY, Karol ZSL Ruciane-Nida M18 M-Junior
97 SŁOWIK, Agata Nadleśnictwo Opole K55 K-Biegły
98 SPICKER, Seweryn Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M21 M-Senior
99 STELTER, Paweł Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M21 M-Senior
100 STELTER, Stanisław Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
101 STELTER, Weronika Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
102 SUDOŁ, Jerzy 44757 M60 M-Nestor
103 SZCZEPAŃSKI, Marek ZSL Ruciane-Nida 8651327 M65 M-Nestor
104 SZPAKOWICZ, Angelika TL Białowieża K16 K-Junior
105 SZPAKOWICZ, Oliwia TL Białowieża K18 K-Junior
106 SZTUKOWSKA, Alicja Nadleśnictwo Oborniki K21 K-Senior
107 SZYMAŃSKI, Wojciech TL Białowieża M18 M-Junior
108 ŚWIĆ, Aleksandra K20 K-Junior
109 ŚWIĆ, Anetta TL Białowieża K45 K-Weteran
110 ŚWITECKI, Filip TL Białowieża M18 M-Junior
111 WAGA, Kamila ZSL Ruciane-Nida K18 K-Junior
112 WASZKIEWICZ, Michał RDLP w Białymstoku nie M40 M-Weteran
113 WĘGLEWSKA, Alicja ZSL Ruciane-Nida K16 K-Junior
114 WINCONEK, Filip ZSL Ruciane-Nida M16 M-Junior
115 WÓJTOWICZ, Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 2139266 M45 M-Weteran
116 ZAKRZEWSKI, Mateusz TL Białowieża M18 M-Junior
117 ZIARKO, Arkadiusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M45 M-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 CEGIEŁKA, Jan 8032061 M55 M-Biegły
2 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 8050888 M21 M-Weteran
3 KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 886349 K21 K-Senior
4 MIKIELSKA, Danuta 8664837 K60 K-Biegły
5 SUDOŁ, Jerzy 44757 M60 M-Nestor
6 ŚWIĆ, Aleksandra K20 K-Junior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 CIEŚLIK, Alicja Nadleśnictwo Podanin K60 K-Biegły
2 CIEŚLIK, Jerzy Nadleśnictwo Podanin M65 M-Nestor
3 CIEŚLIK, Sławomir Nadleśnictwo Podanin M21 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BOJARSKI, Krzysztof BULiGL Gorzów Wlkp M21 M-Senior
2 BUDASZ, Karol BULiGL Gorzów Wlkp M40 M-Weteran
3 MAŁECKI, Bartłomiej BULiGL Gorzów Wlkp M21 M-Senior
4 MAŁEK, Piotr BULiGL Gorzów Wlkp M40 M-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BUTRYM, Justyna BULiGL o. Szczecinek K35 K-Senior
2 DUDA, Kornelia BULiGL o. Szczecinek 8220950 K12 K-Młodzik
3 DUDA, Łukasz BULiGL o. Szczecinek 8220954 M12 M-Młodzik
4 DUDA, Tomek BULiGL o. Szczecinek 8032147 M40 M-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BRĄGIEL, Mateusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M21 M-Senior
2 CHMIELEWSKA, Helena Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
3 CHMIELEWSKI, Wiesław Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M65 M-Nestor
4 CHMIELEWSKI, Ziemowit Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
5 GUZIAK, Jerzy Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M45 M-Weteran
6 KASPRZAK, Ignacy Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
7 KASPRZAK, Kinga Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
8 KASPRZAK, Zuzanna Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu K14 K-Młodzik
9 LISZCZYK, Janusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M55 M-Biegły
10 MICHAŁOWSKI, Piotr Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M10N M-Młodzik
11 MICHAŁOWSKI, Witold Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M12 M-Młodzik
12 STELTER, Paweł Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M21 M-Senior
13 STELTER, Stanisław Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
14 STELTER, Weronika Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu Rodzinna Rodzinna
15 ZIARKO, Arkadiusz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oddział w Brzegu M45 M-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 JACZEWSKI, Paweł CKPŚ nie posiad M35 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 DEKERT, Szymon Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431906 M20 M-Junior
2 GALUBA, Hubert Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431923 M20 M-Junior
3 HOŁAWATY, Dominik Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
4 JELIŃSKI, Zygmunt Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431935 M65 M-Nestor
5 KASPRZAK, Patrycja Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431917 K20 K-Junior
6 KORNAGA, Aleksander Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431925 M20 M-Junior
7 ŁUPIŃSKI, Jan Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
8 MAZUR, Kajetan Klub InO Goraj przy ZSL Goraj 431922 M20 M-Junior
9 MOLSKI, Remigiusz Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M45 M-Weteran
10 PALUSZAK, Zofia Klub InO Goraj przy ZSL Goraj K18 K-Junior
11 PERTEK, Maciej Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M45 M-Weteran
12 PUCEK, Fryderyk Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M18 M-Junior
13 SPICKER, Seweryn Klub InO Goraj przy ZSL Goraj M21 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BARTON, Joanna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K20 K-Junior
2 BARTON, Marianna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K16 K-Junior
3 CHWOŁKA, Barbara Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K55 K-Biegły
4 ERTEL, Alicja Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K10N K-Młodzik
5 GAŁECKI, Iwo Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice M60 M-Biegły
6 RADOMSKA-BARTON, Aleksandra Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K45 K-Weteran
7 RUDA-ERTEL, Krystyna Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice K50 K-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 KOSELSKI, Roman Lubliniec M45 K-Weteran
2 MITURA, Mikołaj Lubliniec M21 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 LEHWARK, Emil NADLEŚNICTWO TRZCIANKA M35 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 NIKONOWICZ, Łukasz Nadleśnictwo Białogard M35 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 PLATA, Dawid Nadleśnictwo Bytów M21 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 PROTASIEWICZ, Włodzimierz Nadleśnictwo Czarna Białostocka M60 K-Biegły

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BIZIUK, Halina Nadleśnictwo Korpele 9102814 K60 K-Biegły

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 SEIDEL, Marek Nadleśnictwo Kościan 8666009 M50 M-Weteran
2 SEIDEL, Nikodem Nadleśnictwo Kościan 8666007 M20 M-Junior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BORZYSZKOWSKI, Jacek Nadleśnictwo Kościerzyna 8635800 M45 M-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 KONIECZNA, Krystyna Nadleśnictwo Lipka K60 K-Biegły

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 DUDA, Marcin Nadleśnictwo Maskulińskie M40 K-Weteran
2 POMIANEK, Mateusz Nadleśnictwo Maskulińskie M40 K-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 CIESIELSKA, Hanna Nadleśnictwo Oborniki K35 K-Senior
2 JURCZUK, Mateusz Nadleśnictwo Oborniki M21 M-Senior
3 NOWAK, Kacper Nadleśnictwo Oborniki M21 M-Senior
4 POHL, Arkadiusz Nadleśnictwo Oborniki M45 M-Weteran
5 PRZYBYŁOWICZ, Remigiusz Nadleśnictwo Oborniki M45 M-Weteran
6 SAHAN, Joanna Nadleśnictwo Oborniki K35 K-Senior
7 SZTUKOWSKA, Alicja Nadleśnictwo Oborniki K21 K-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 MIKIELSKI, Marek Nadleśnictwo Olsztynek 8664836 M60 K-Biegły

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 PACAN, Bogumił Nadleśnictwo Opole M40 M-Weteran
2 SŁOWIK, Agata Nadleśnictwo Opole K55 K-Biegły

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 FABISIAK, Mateusz Nadleśnictwo Strzałowo M21 K-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 WÓJTOWICZ, Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 2139266 M45 M-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 KONIECZNY, Tomasz Nadleśnictwo Złotów M60 M-Biegły
2 SIJKA, Bartłomiej Nadleśnictwo Złotów M21 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 KULPA, Marta Nadleśnictwo Śnieżka brak K35 K-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 KACZANOWSKI, Feliks OSP Krutyń M65 M-Nestor

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 CIEŚLIK, Marcin RDLP Zielona Góra 2076978 M35 M-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 WASZKIEWICZ, Michał RDLP w Białymstoku nie M40 M-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 KRÓL, Piotr RDLP w Katowicach M40 M-Weteran

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 DĄBROWSKA-DUDA, Dominika RDLP w Krośnie K21 K-Senior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BUJNICKI, Sebastian TL Białowieża M16 M-Junior
2 GAWRYLUK, Andrzej TL Białowieża M18 M-Junior
3 KLEKOTKO, Mateusz TL Białowieża M16 M-Junior
4 KORZENIECKI, Mateusz TL Białowieża M16 M-Junior
5 LEONOWICZ, Sebastian TL Białowieża M18 M-Junior
6 MACKIEWICZ, Jan TL Białowieża M18 M-Junior
7 MRÓZ, Kamil TL Białowieża M18 M-Junior
8 PAJĄK, Zuzanna TL Białowieża K16 K-Junior
9 RESZUTA, Weronika TL Białowieża K16 K-Junior
10 SZPAKOWICZ, Angelika TL Białowieża K16 K-Junior
11 SZPAKOWICZ, Oliwia TL Białowieża K18 K-Junior
12 SZYMAŃSKI, Wojciech TL Białowieża M18 M-Junior
13 ŚWIĆ, Anetta TL Białowieża K45 K-Weteran
14 ŚWITECKI, Filip TL Białowieża M18 M-Junior
15 ZAKRZEWSKI, Mateusz TL Białowieża M18 M-Junior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 ERTEL, Jacek Technikum Leśne w Miliczu 2086235 M18 M-Junior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 KMIT, Oksana ZSL Ruciane-Nida K16 K-Junior
2 KOWAL, Joanna ZSL Ruciane-Nida K20 K-Junior
3 MRÓWKA, Wiktoria ZSL Ruciane-Nida K20 K-Junior
4 OSTROWSKI, Michał ZSL Ruciane-Nida M16 M-Junior
5 PAŃKOWSKI, Mateusz ZSL Ruciane-Nida 9101596 M35 M-Senior
6 PIEŃKOWSKI, Szymon ZSL Ruciane-Nida M20 M-Junior
7 PIERSA, Jakub ZSL Ruciane-Nida M21 M-Senior
8 SKISIAŁY, Karol ZSL Ruciane-Nida M18 M-Junior
9 SZCZEPAŃSKI, Marek ZSL Ruciane-Nida 8651327 M65 M-Nestor
10 WAGA, Kamila ZSL Ruciane-Nida K18 K-Junior
11 WĘGLEWSKA, Alicja ZSL Ruciane-Nida K16 K-Junior
12 WINCONEK, Filip ZSL Ruciane-Nida M16 M-Junior

# Zawodnik Klub Chip Płatność Bieg mistrzowski Bieg sprinterski
1 BĄCZEK, Dariusz ZUL Dariusz Bączek 8007387 M55 M-Biegły
2 BĄCZEK, Jędrzej ZUL Dariusz Bączek 8661592 M12 M-Młodzik
3 BĄCZEK, Małgorzata ZUL Dariusz Bączek 8636995 K21 K-Senior

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
MPL 117 41 76 21 96
Razem 117 41 76 21 96

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
MPL 117 41 76 21 96
Razem 117 41 76 21 96