Biegnij z Ojcem do Ojcowa 2021 - Zgłoszenia
2021-06-19

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 Bieg główny 5000m/B ADAM, Ryńca Chrzanów Biega Chrzanów Mariusz Ryńca
2 Bieg główny 5000m/C BARCZYK, Konstanty Modlniczka Michał Barczyk
3 Bieg główny 5000m/C BARRAJON-KOWALSKA, Emma Wielka Wieś Biega Modlniczka Nacho Barrajón
4 Bieg główny 5000m/A BIEDAK, Damian Bębło Grzegorz Biedak
5 Bieg główny 5000m/D BIEDAK, Grzegorz Bębło Nie dotyczy Nie dotyczy
6 Bieg główny 5000m/C BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
7 Bieg główny 5000m/B BOROWSKI, Michał Giebułtów Witold Borowski
8 Bieg główny 5000m/D CHABRZYK, Andrzej Olkusz Andrzej Chabrzyk
9 Bieg główny 5000m/B CHABRZYK, Oliwia Olkusz Andrzej Chabrzyk
10 Bieg główny 5000m/C CHABRZYK, Wojciech Olkusz Andrzej Chabrzyk
11 Bieg główny 5000m/C CHMIELOWIEC, Antoni Bębło Rocket Team Bębło Krzysztof Chmielowiec
12 Bieg główny 5000m/C DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
13 Bieg główny 5000m/C DEMUCHA, Jan Szyce Damian Demucha
14 Bieg główny 5000m/D DUDA , Grzegorz Czajowice Grzegorz Duda
15 Bieg główny 5000m/C DUDA , Marcel Czajowice Grzegorz Duda
16 Bieg główny 5000m/B DUDA , Michał #YoloTeamKrK / WielkaWieśBiega Giebułtów/Zielonki Krzysztof Duda
17 Bieg główny 5000m/C FUJAK, Oriana Tomaszowice Grzegorz Fujak
18 Bieg główny 5000m/D GAŁCZYK, Filip Biały Kościół Grzegorz Gałczyk
19 Bieg główny 5000m/B GATLIK , Teofil Kraków Food&Travel Wielka Wieś Szymon Gatlik
20 Bieg główny 5000m/C GŁODEK, Wiktor Struktura/Kubatura Triathlon Team Kraków Radosław Głodek
21 Bieg główny 5000m/C GOLONKA, Jakub Giebułtów Sebastian Golonka
22 Bieg główny 5000m/D GOLONKA, Sebastian Giebułtów Sebastian Golonka
23 Bieg główny 5000m/C GÓRSKI, Ignacy Giebułtów ciśnie Giebułtów Michał Górski
24 Bieg główny 5000m/C GWÓŹDŹ, Jakub Czajowice Krystian Gwóźdź
25 Bieg główny 5000m/C HACZEK, Karol Bielsko-Biała Wojciech Haczek
26 Bieg główny 5000m/C INDYKA, Jan Wielka Wieś Biega Wielka Wieś Maciej Indyka
27 Bieg główny 5000m/C JACHIM, Jonatan Modlnica Bartosz Jachim
28 Bieg główny 5000m/C JANAWA, Agnieszka Modlniczka Pawel Janawa
29 Bieg główny 5000m/B JANKOWSKI, Szymon Szyce Jakub Jankowski
30 Bieg główny 5000m/C KAJZER, Aleksandra Modlnica Rafał Kajzer
31 Bieg główny 5000m/B KAJZER, Igor Kraków Rafał Kajzer
32 Bieg główny 5000m/C KARŁOWSKA, Dorota SZYCE Wojciech KARŁOWSKI
33 Bieg główny 5000m/C KARŁOWSKI, Dawid SZYCE Wojciech KARŁOWSKI
34 Bieg główny 5000m/D KARŁOWSKI, Wojciech SZYCE nie dotyczy nie dotyczy
35 Bieg główny 5000m/C KAWA, Marceli Modlniczka Zbigniew Kawa
36 Bieg główny 5000m/B KAWALEC, Oliwia Wielka Wieś Biega Jerzmanowice Sławomir Kawalec
37 Bieg główny 5000m/D KAWALEC, Sławomir Wielka Wieś Biega Jerzmanowice nie dotyczy nie dotyczy
38 Bieg główny 5000m/C KAWALEC, Zofia Wielka Wieś Biega Jerzmanowice Sławomir Kawalec
39 Bieg główny 5000m/B KLIMEK, Filip Modlniczka Tomasz Klimek
40 Bieg główny 5000m/C KOŁODZIEJCZYK, Cezary JURA TEAM Przeginia Grzegorz Kołodziejczyk
41 Bieg główny 5000m/B KONATOWICZ, Malwina Biały Kościół Tomasz Konatowicz
42 Bieg główny 5000m/C KONATOWICZ, Mikołaj Biały Kościół Tomasz Konatowicz
43 Bieg główny 5000m/C KONATOWICZ, Tomasz Biały Kościół Tomasz Konatowicz
44 Bieg główny 5000m/C KRAWCZYK, Bartosz Giebułtów Piotr Krawczyk
45 Bieg główny 5000m/C KWIECIEŃ , Julia KRAKÓW MARCIN Kwiecień
46 Bieg główny 5000m/A LEGIERSKI, Patryk Modlnica Piotr Legierski
47 Bieg główny 5000m/C MAUREK, Jan Na sportowo zdrowo i wesoło Kraków Piotr Maurek
48 Bieg główny 5000m/C MERCIK, Tomasz Kraków Mateusz Mercik
49 Bieg główny 5000m/C MIŚTA, Jakub Modlniczka Włodzimierz Miśta
50 Bieg główny 5000m/C MITKA, Norbert Wierzchowie Konrad Mitka
51 Bieg główny 5000m/C MITKA, Sebastian Wierzchowie Jozef Mitka
52 Bieg główny 5000m/D NOGA, Marzena Modlnica Tomasz Noga
53 Bieg główny 5000m/B NOGA, Marzena Modlnica Tomasz Noga
54 Bieg główny 5000m/C NOGA, Weronika MODLNICA ARTUR NOGA
55 Bieg główny 5000m/A OLECH, Zuzanna Modnica Józef Olech
56 Bieg główny 5000m/C OLESINSKI, Kacper Tomaszowice Grzegorz Olesinski
57 Bieg główny 5000m/D PACZEŚNIAK, Jakub Modlniczka - -
58 Bieg główny 5000m/B PACZEŚNIAK, Sonia Modlniczka Jakub Pacześniak
59 Bieg główny 5000m/C PAŁUBSKI, Mateusz Techgis Czajowice Andrzej Pałubski
60 Bieg główny 5000m/C PODSIADŁO, Zuzanna Modlniczka Maciej Podsiadło
61 Bieg główny 5000m/B ROJEK, Zofia Bębło Marcin Rojek
62 Bieg główny 5000m/C RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
63 Bieg główny 5000m/C RÓŻALSKI, Jonasz Czajowice Krzysztof Różalski
64 Bieg główny 5000m/C RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
65 Bieg główny 5000m/C RYBARCZYK, Franciszek Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk
66 Bieg główny 5000m/D RYBARCZYK, Maja Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk
67 Bieg główny 5000m/D RYBARCZYK, Tomasz Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk
68 Bieg główny 5000m/B RYŃCA, Adam Chrzanów Biega Chrzanów Mariusz Ryńca
69 Bieg główny 5000m/C SEWERYN, Florentyna Czajowice Piotr Seweryn
70 Bieg główny 5000m/C SKOWRONEK , Lena Będkowice Mateusz Skowronek
71 Bieg główny 5000m/C SUWAŁA, Kalina Biały Kościół Pawel6 Suwała
72 Bieg główny 5000m/B SZKLARCZYK, Szymon Wielka Wieś Krzysztof Szklarczyk
73 Bieg główny 5000m/D SZUMIEC, Adam Szumisie Modlnica Adam Szumiec
74 Bieg główny 5000m/C SZUMIEC , Ksawery Na sportowo zdrowo i wesoło Biały Kościół Daniel Szumiec
75 Bieg główny 5000m/A SZUMIEC, Nikodem Szumisie Modlnica Adam Szumiec
76 Bieg główny 5000m/C SZUMIEC, Oliwier Na sportowo zdrowo i wesoło Biały Kościół Daniel Szumiec
77 Bieg główny 5000m/C SZYMAŃSKI, Stanisław Modlniczka Paweł Szymański
78 Bieg główny 5000m/A ŚCISŁOWICZ, Jakub Czajowice Jerzy Bigaj
79 Bieg główny 5000m/D ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
80 Bieg główny 5000m/C ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
81 Bieg główny 5000m/C ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Miłosz Ścisłowicz
82 Bieg główny 5000m/C TARNOWSKA , Patrycja Wielka Wieś Biega Modlniczka Bartłomiej Tarnowski
83 Bieg główny 5000m/D TUCHARZ, Karol Wielka Wieś Biega Czajowice Karol Tucharz
84 Bieg główny 5000m/C TUCHARZ, Milena Wielka Wieś Biega Czajowice Karol Tucharz
85 Bieg główny 5000m/B WADOWSKA, Anna Tomaszowice Tomasz Wadowski
86 Bieg główny 5000m/C WADOWSKI, Jan Tomaszowice Tomasz Wadowski
87 Bieg główny 5000m/C WIDERA, Hanna jerzmanowice Marek Widera
88 Bieg główny 5000m/B WOJDA, Kajetan Modlnica Piotr Wojda
89 Bieg główny 5000m/D WOJTAL, Stefan Biały Kościół Stefan Wojtal
90 Bieg główny 5000m/D WOJTAL-ŻUREK, Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
91 Bieg główny 5000m/C WOLAK, Amelia Biały Kośćiół Dariusz Wolak
92 Bieg główny 5000m/D WOLAK, Dariusz Biały Kośćiół Dariusz Wolak
93 Bieg główny 5000m/C WOŁOS, Maciej Wielka Wieś Biega Giebułtów Krzysztof Wołos
94 Bieg główny 5000m/B WOŁOS, Maja Wielka Wieś Biega Giebułtów Krzysztof Wołos
95 Bieg główny 5000m/C ZAJĄCZKOWSKI, Jakub Modlnica Grzegorz Zajączkowski
96 Bieg główny 5000m/C ZAWORSKA, Julia Modlnica Marcin Zaworski
97 Bieg główny 5000m/B ZIOBROWSKI, Emilia Bębło Mateusz Ziobrowski
98 Bieg główny 5000m/D ZIOBROWSKI, Mateusz Bębło Mateusz Ziobrowski
99 Bieg główny 5000m/C ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
100 Bieg główny 5000m/C ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek
101 Bieg główny 5000m/D ŻUREK, Tomasz Biały Kościół Tomasz Żurek

Bieg główny 5000m / A

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BIEDAK, Damian Bębło Grzegorz Biedak
2 LEGIERSKI, Patryk Modlnica Piotr Legierski
3 OLECH, Zuzanna Modnica Józef Olech
4 SZUMIEC, Nikodem Szumisie Modlnica Adam Szumiec
5 ŚCISŁOWICZ, Jakub Czajowice Jerzy Bigaj

Bieg główny 5000m / B

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 ADAM, Ryńca Chrzanów Biega Chrzanów Mariusz Ryńca
2 BOROWSKI, Michał Giebułtów Witold Borowski
3 CHABRZYK, Oliwia Olkusz Andrzej Chabrzyk
4 DUDA , Michał #YoloTeamKrK / WielkaWieśBiega Giebułtów/Zielonki Krzysztof Duda
5 GATLIK , Teofil Kraków Food&Travel Wielka Wieś Szymon Gatlik
6 JANKOWSKI, Szymon Szyce Jakub Jankowski
7 KAJZER, Igor Kraków Rafał Kajzer
8 KAWALEC, Oliwia Wielka Wieś Biega Jerzmanowice Sławomir Kawalec
9 KLIMEK, Filip Modlniczka Tomasz Klimek
10 KONATOWICZ, Malwina Biały Kościół Tomasz Konatowicz
11 NOGA, Marzena Modlnica Tomasz Noga
12 PACZEŚNIAK, Sonia Modlniczka Jakub Pacześniak
13 ROJEK, Zofia Bębło Marcin Rojek
14 RYŃCA, Adam Chrzanów Biega Chrzanów Mariusz Ryńca
15 SZKLARCZYK, Szymon Wielka Wieś Krzysztof Szklarczyk
16 WADOWSKA, Anna Tomaszowice Tomasz Wadowski
17 WOJDA, Kajetan Modlnica Piotr Wojda
18 WOŁOS, Maja Wielka Wieś Biega Giebułtów Krzysztof Wołos
19 ZIOBROWSKI, Emilia Bębło Mateusz Ziobrowski

Bieg główny 5000m / C

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BARCZYK, Konstanty Modlniczka Michał Barczyk
2 BARRAJON-KOWALSKA, Emma Wielka Wieś Biega Modlniczka Nacho Barrajón
3 BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
4 CHABRZYK, Wojciech Olkusz Andrzej Chabrzyk
5 CHMIELOWIEC, Antoni Bębło Rocket Team Bębło Krzysztof Chmielowiec
6 DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
7 DEMUCHA, Jan Szyce Damian Demucha
8 DUDA , Marcel Czajowice Grzegorz Duda
9 FUJAK, Oriana Tomaszowice Grzegorz Fujak
10 GŁODEK, Wiktor Struktura/Kubatura Triathlon Team Kraków Radosław Głodek
11 GOLONKA, Jakub Giebułtów Sebastian Golonka
12 GÓRSKI, Ignacy Giebułtów ciśnie Giebułtów Michał Górski
13 GWÓŹDŹ, Jakub Czajowice Krystian Gwóźdź
14 HACZEK, Karol Bielsko-Biała Wojciech Haczek
15 INDYKA, Jan Wielka Wieś Biega Wielka Wieś Maciej Indyka
16 JACHIM, Jonatan Modlnica Bartosz Jachim
17 JANAWA, Agnieszka Modlniczka Pawel Janawa
18 KAJZER, Aleksandra Modlnica Rafał Kajzer
19 KARŁOWSKA, Dorota SZYCE Wojciech KARŁOWSKI
20 KARŁOWSKI, Dawid SZYCE Wojciech KARŁOWSKI
21 KAWA, Marceli Modlniczka Zbigniew Kawa
22 KAWALEC, Zofia Wielka Wieś Biega Jerzmanowice Sławomir Kawalec
23 KOŁODZIEJCZYK, Cezary JURA TEAM Przeginia Grzegorz Kołodziejczyk
24 KONATOWICZ, Mikołaj Biały Kościół Tomasz Konatowicz
25 KONATOWICZ, Tomasz Biały Kościół Tomasz Konatowicz
26 KRAWCZYK, Bartosz Giebułtów Piotr Krawczyk
27 KWIECIEŃ , Julia KRAKÓW MARCIN Kwiecień
28 MAUREK, Jan Na sportowo zdrowo i wesoło Kraków Piotr Maurek
29 MERCIK, Tomasz Kraków Mateusz Mercik
30 MIŚTA, Jakub Modlniczka Włodzimierz Miśta
31 MITKA, Norbert Wierzchowie Konrad Mitka
32 MITKA, Sebastian Wierzchowie Jozef Mitka
33 NOGA, Weronika MODLNICA ARTUR NOGA
34 OLESINSKI, Kacper Tomaszowice Grzegorz Olesinski
35 PAŁUBSKI, Mateusz Techgis Czajowice Andrzej Pałubski
36 PODSIADŁO, Zuzanna Modlniczka Maciej Podsiadło
37 RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
38 RÓŻALSKI, Jonasz Czajowice Krzysztof Różalski
39 RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
40 RYBARCZYK, Franciszek Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk
41 SEWERYN, Florentyna Czajowice Piotr Seweryn
42 SKOWRONEK , Lena Będkowice Mateusz Skowronek
43 SUWAŁA, Kalina Biały Kościół Pawel6 Suwała
44 SZUMIEC , Ksawery Na sportowo zdrowo i wesoło Biały Kościół Daniel Szumiec
45 SZUMIEC, Oliwier Na sportowo zdrowo i wesoło Biały Kościół Daniel Szumiec
46 SZYMAŃSKI, Stanisław Modlniczka Paweł Szymański
47 ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
48 ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Miłosz Ścisłowicz
49 TARNOWSKA , Patrycja Wielka Wieś Biega Modlniczka Bartłomiej Tarnowski
50 TUCHARZ, Milena Wielka Wieś Biega Czajowice Karol Tucharz
51 WADOWSKI, Jan Tomaszowice Tomasz Wadowski
52 WIDERA, Hanna jerzmanowice Marek Widera
53 WOLAK, Amelia Biały Kośćiół Dariusz Wolak
54 WOŁOS, Maciej Wielka Wieś Biega Giebułtów Krzysztof Wołos
55 ZAJĄCZKOWSKI, Jakub Modlnica Grzegorz Zajączkowski
56 ZAWORSKA, Julia Modlnica Marcin Zaworski
57 ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
58 ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek

Bieg główny 5000m / D

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BIEDAK, Grzegorz Bębło Nie dotyczy Nie dotyczy
2 CHABRZYK, Andrzej Olkusz Andrzej Chabrzyk
3 DUDA , Grzegorz Czajowice Grzegorz Duda
4 GAŁCZYK, Filip Biały Kościół Grzegorz Gałczyk
5 GOLONKA, Sebastian Giebułtów Sebastian Golonka
6 KARŁOWSKI, Wojciech SZYCE nie dotyczy nie dotyczy
7 KAWALEC, Sławomir Wielka Wieś Biega Jerzmanowice nie dotyczy nie dotyczy
8 NOGA, Marzena Modlnica Tomasz Noga
9 PACZEŚNIAK, Jakub Modlniczka - -
10 RYBARCZYK, Maja Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk
11 RYBARCZYK, Tomasz Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk
12 SZUMIEC, Adam Szumisie Modlnica Adam Szumiec
13 ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
14 TUCHARZ, Karol Wielka Wieś Biega Czajowice Karol Tucharz
15 WOJTAL, Stefan Biały Kościół Stefan Wojtal
16 WOJTAL-ŻUREK, Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
17 WOLAK, Dariusz Biały Kośćiół Dariusz Wolak
18 ZIOBROWSKI, Mateusz Bębło Mateusz Ziobrowski
19 ŻUREK, Tomasz Biały Kościół Tomasz Żurek

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BARCZYK, Konstanty Modlniczka Michał Barczyk
2 BIEDAK, Damian Bębło Grzegorz Biedak
3 BIEDAK, Grzegorz Bębło Nie dotyczy Nie dotyczy
4 BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
5 BOROWSKI, Michał Giebułtów Witold Borowski
6 CHABRZYK, Andrzej Olkusz Andrzej Chabrzyk
7 CHABRZYK, Oliwia Olkusz Andrzej Chabrzyk
8 CHABRZYK, Wojciech Olkusz Andrzej Chabrzyk
9 DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
10 DEMUCHA, Jan Szyce Damian Demucha
11 DUDA , Grzegorz Czajowice Grzegorz Duda
12 DUDA , Marcel Czajowice Grzegorz Duda
13 FUJAK, Oriana Tomaszowice Grzegorz Fujak
14 GAŁCZYK, Filip Biały Kościół Grzegorz Gałczyk
15 GOLONKA, Jakub Giebułtów Sebastian Golonka
16 GOLONKA, Sebastian Giebułtów Sebastian Golonka
17 GWÓŹDŹ, Jakub Czajowice Krystian Gwóźdź
18 HACZEK, Karol Bielsko-Biała Wojciech Haczek
19 JACHIM, Jonatan Modlnica Bartosz Jachim
20 JANAWA, Agnieszka Modlniczka Pawel Janawa
21 JANKOWSKI, Szymon Szyce Jakub Jankowski
22 KAJZER, Aleksandra Modlnica Rafał Kajzer
23 KAJZER, Igor Kraków Rafał Kajzer
24 KARŁOWSKA, Dorota SZYCE Wojciech KARŁOWSKI
25 KARŁOWSKI, Dawid SZYCE Wojciech KARŁOWSKI
26 KARŁOWSKI, Wojciech SZYCE nie dotyczy nie dotyczy
27 KAWA, Marceli Modlniczka Zbigniew Kawa
28 KLIMEK, Filip Modlniczka Tomasz Klimek
29 KONATOWICZ, Malwina Biały Kościół Tomasz Konatowicz
30 KONATOWICZ, Mikołaj Biały Kościół Tomasz Konatowicz
31 KONATOWICZ, Tomasz Biały Kościół Tomasz Konatowicz
32 KRAWCZYK, Bartosz Giebułtów Piotr Krawczyk
33 KWIECIEŃ , Julia KRAKÓW MARCIN Kwiecień
34 LEGIERSKI, Patryk Modlnica Piotr Legierski
35 MERCIK, Tomasz Kraków Mateusz Mercik
36 MIŚTA, Jakub Modlniczka Włodzimierz Miśta
37 MITKA, Norbert Wierzchowie Konrad Mitka
38 MITKA, Sebastian Wierzchowie Jozef Mitka
39 NOGA, Marzena Modlnica Tomasz Noga
40 NOGA, Marzena Modlnica Tomasz Noga
41 NOGA, Weronika MODLNICA ARTUR NOGA
42 OLECH, Zuzanna Modnica Józef Olech
43 OLESINSKI, Kacper Tomaszowice Grzegorz Olesinski
44 PACZEŚNIAK, Jakub Modlniczka - -
45 PACZEŚNIAK, Sonia Modlniczka Jakub Pacześniak
46 PODSIADŁO, Zuzanna Modlniczka Maciej Podsiadło
47 ROJEK, Zofia Bębło Marcin Rojek
48 RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
49 RÓŻALSKI, Jonasz Czajowice Krzysztof Różalski
50 RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
51 SEWERYN, Florentyna Czajowice Piotr Seweryn
52 SKOWRONEK , Lena Będkowice Mateusz Skowronek
53 SUWAŁA, Kalina Biały Kościół Pawel6 Suwała
54 SZKLARCZYK, Szymon Wielka Wieś Krzysztof Szklarczyk
55 SZYMAŃSKI, Stanisław Modlniczka Paweł Szymański
56 ŚCISŁOWICZ, Jakub Czajowice Jerzy Bigaj
57 ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
58 ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
59 ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Miłosz Ścisłowicz
60 WADOWSKA, Anna Tomaszowice Tomasz Wadowski
61 WADOWSKI, Jan Tomaszowice Tomasz Wadowski
62 WIDERA, Hanna jerzmanowice Marek Widera
63 WOJDA, Kajetan Modlnica Piotr Wojda
64 WOJTAL, Stefan Biały Kościół Stefan Wojtal
65 WOJTAL-ŻUREK, Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
66 WOLAK, Amelia Biały Kośćiół Dariusz Wolak
67 WOLAK, Dariusz Biały Kośćiół Dariusz Wolak
68 ZAJĄCZKOWSKI, Jakub Modlnica Grzegorz Zajączkowski
69 ZAWORSKA, Julia Modlnica Marcin Zaworski
70 ZIOBROWSKI, Emilia Bębło Mateusz Ziobrowski
71 ZIOBROWSKI, Mateusz Bębło Mateusz Ziobrowski
72 ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
73 ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek
74 ŻUREK, Tomasz Biały Kościół Tomasz Żurek

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 DUDA , Michał #YoloTeamKrK / WielkaWieśBiega Giebułtów/Zielonki Krzysztof Duda

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 CHMIELOWIEC, Antoni Bębło Rocket Team Bębło Krzysztof Chmielowiec

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 ADAM, Ryńca Chrzanów Biega Chrzanów Mariusz Ryńca
2 RYŃCA, Adam Chrzanów Biega Chrzanów Mariusz Ryńca

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 RYBARCZYK, Franciszek Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk
2 RYBARCZYK, Maja Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk
3 RYBARCZYK, Tomasz Franix&Tatix team Modlniczka Tomasz Rybarczyk

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 GÓRSKI, Ignacy Giebułtów ciśnie Giebułtów Michał Górski

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 KOŁODZIEJCZYK, Cezary JURA TEAM Przeginia Grzegorz Kołodziejczyk

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 GATLIK , Teofil Kraków Food&Travel Wielka Wieś Szymon Gatlik

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 MAUREK, Jan Na sportowo zdrowo i wesoło Kraków Piotr Maurek
2 SZUMIEC , Ksawery Na sportowo zdrowo i wesoło Biały Kościół Daniel Szumiec
3 SZUMIEC, Oliwier Na sportowo zdrowo i wesoło Biały Kościół Daniel Szumiec

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 GŁODEK, Wiktor Struktura/Kubatura Triathlon Team Kraków Radosław Głodek

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 SZUMIEC, Adam Szumisie Modlnica Adam Szumiec
2 SZUMIEC, Nikodem Szumisie Modlnica Adam Szumiec

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 PAŁUBSKI, Mateusz Techgis Czajowice Andrzej Pałubski

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BARRAJON-KOWALSKA, Emma Wielka Wieś Biega Modlniczka Nacho Barrajón
2 INDYKA, Jan Wielka Wieś Biega Wielka Wieś Maciej Indyka
3 KAWALEC, Oliwia Wielka Wieś Biega Jerzmanowice Sławomir Kawalec
4 KAWALEC, Sławomir Wielka Wieś Biega Jerzmanowice nie dotyczy nie dotyczy
5 KAWALEC, Zofia Wielka Wieś Biega Jerzmanowice Sławomir Kawalec
6 TARNOWSKA , Patrycja Wielka Wieś Biega Modlniczka Bartłomiej Tarnowski
7 TUCHARZ, Karol Wielka Wieś Biega Czajowice Karol Tucharz
8 TUCHARZ, Milena Wielka Wieś Biega Czajowice Karol Tucharz
9 WOŁOS, Maciej Wielka Wieś Biega Giebułtów Krzysztof Wołos
10 WOŁOS, Maja Wielka Wieś Biega Giebułtów Krzysztof Wołos

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg główny 5000m 101 34 67 0 101
Razem 101 34 67 0 101

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
A 5 1 4 0 5
B 19 8 11 0 19
C 58 21 37 0 58
D 19 4 15 0 19
Razem 101 34 67 0 101