Łódzkie Biegi Górskie 2020/2021 - R5 - 24 X - Zgłoszenia
2021-10-24

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź Cały cykl
2 10 500m/OPEN Kobiety [0] AGNIESZKA , Zagórska Rabień AB Cały cykl
3 6600m/OPEN Mężczyźni [0] AMBROZIAK, Sebastian Łódź Cały cykl
4 6600m/OPEN Kobiety [0] ANDERS, Weronika Clariant Lodz Cały cykl
5 6600m/OPEN Kobiety [0] AUGUSTOWSKA, Izabela Olej Running Team Wartkowice Cały cykl
6 6600m/Juniorki [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
7 10 500m/OPEN Kobiety [0] BARYŁA, Izabela SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
8 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka Cały cykl
9 6600m/OPEN Kobiety [0] BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś Łódź Koleczkowo Zapłać
10 6600m/Juniorzy [0] BIENIEK, Igor GOKiS Zapolice Cały cykl
11 6600m/Juniorzy [0] BIENIEK, Jakub GOKiS Zapolice Cały cykl
12 6600m/Juniorzy [0] BILANT, Łukasz GOKiS Zapolice Cały cykl
13 6600m - Z psem/OPEN [0] BIŃCZYK , Tomasz Highly Protected Runners Łódź Lilly
14 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź Cały cykl
15 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
16 6600m/OPEN Kobiety [0] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
17 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
18 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BUCHTA, Maciej Auchan PT RUN Piotrków Trybunalski Cały cykl
19 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BULA, Piotr Zgierz Cały cykl
20 6600m/Juniorki [0] BUŁECZKA, Katarzyna GOKiS Zapolice Cały cykl
21 6600m/Juniorki [0] BUŁECZKA, Lena GOKiS Zapolice Cały cykl
22 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BUŁECZKA, Paweł RAJSPORT ACTIVE Cały cykl
23 6600m/Juniorzy [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
24 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIELECKI , Wojciech Łódź Cały cykl
25 6600m/Juniorzy [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódż Cały cykl
26 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
27 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
28 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DŁUGOSZ, Marek KB Geotermia Uniejów Wartkowice Cały cykl
29 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DOMALĄŻEK, Łukasz Ozorków Cały cykl
30 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
31 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUTKIEWICZ, Tomek Łódź
32 10 500m/OPEN Kobiety [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
33 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon Głowno Cały cykl
34 10 500m/OPEN Kobiety [0] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
35 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIAŁKOWSKI, Robert Tuszyn Cały cykl
36 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FILIPIAK, Robert Łódź
37 6600m/OPEN Kobiety [0] FILIPOWSKA , Ola UKS Orientuś Cały cykl
38 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
39 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄCZYK , Szymon Razem Trenujemy Sport Łódź Cały cykl
40 6600m/OPEN Kobiety [0] FRĄK, Dorota Zgierz
41 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GAŁWA, Dawid Łódź Cały cykl
42 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAPYS, Dorota Łódź
43 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GARGÓL, Jan Accenture Runners Club Łódź
44 6600m/OPEN Kobiety [0] GIBALSKA, Katarzyna NIEDZIELNE BIEGACZKI Adamów Stary
45 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
46 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
47 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
48 10 500m/OPEN Kobiety [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
49 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRABARCZYK, Sebastian Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
50 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRALEC, Dariusz Aleksandrów Łódzki
51 10 500m/OPEN Kobiety [0] GRĄDZKA, Marianna Łódź Cały cykl
52 10 500m/OPEN Kobiety [0] GROMEK , Katarzyna Łódź
53 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
54 10 500m/OPEN Kobiety [0] GRYDZIUSZKO, Aneta Łódź Cały cykl
55 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GUZEK, Kamil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
56 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GWARNY, Jarosław STG Łódź Łódź Cały cykl
57 6600m/OPEN Kobiety [0] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
58 6600m/OPEN Kobiety [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka Harajda-Tarnecka SNG WILD DUCKS Rosanów
59 6600m/OPEN Kobiety [0] HERMANOWICZ, Izabela NIEDZIELNE BIEGACZKI Łódź
60 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] HERTEL, Michał Wódka Cały cykl
61 6600m/OPEN Mężczyźni [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
62 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz Cały cykl
63 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI , Mariusz FLEX ŁÓDŹ Łódź Cały cykl
64 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
65 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANKOWSKI, Adam BSH Łódź Running Team Łódź Cały cykl
66 10 500m/OPEN Kobiety [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
67 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków Cały cykl
68 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
69 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JOŃCZYK, Konrad Łódź Cały cykl
70 6600m/OPEN Kobiety [0] KACPRZAK , Bogumiła SNGWILDDUCKS Zgierz Cały cykl
71 10 500m/OPEN Kobiety [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź Cały cykl
72 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
73 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
74 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź Cały cykl
75 6600m/Juniorki [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
76 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
77 10 500m/OPEN Kobiety [0] KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
78 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Ksawerów
79 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOCIAK, Anna Dębniak Cały cykl
80 6600m/Juniorzy [0] KONOPA, Adam GOKiS Zapolice Cały cykl
81 6600m/Juniorki [0] KONOPA, Zofia GOKiS Zapolice Cały cykl
82 6600m/OPEN Kobiety [0] KORC, Anna
83 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź Cały cykl
84 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
85 6600m/OPEN Kobiety [0] KOSTRZEWSKA, Justyna Łódź Zapłać
86 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOWALCZYK , Ilona #HAPPYRUNNERS Łódź Cały cykl
87 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOWALCZYK , Magda Warriors Łódź Łódź Cały cykl
88 6600m - Z psem/OPEN [0] KOWALSKA-BIENIEK, Maria Łódź Hamish
89 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOWALSKI, Łukasz Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi Łódź Cały cykl
90 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
91 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA Ozorków Cały cykl
92 6600m/OPEN Kobiety [0] KRASOŃ, Beata Łódź
93 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRYCH, Robert Rąbień
94 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
95 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRZYŻANIAK, Tomasz Pabianice
96 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI , Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
97 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
98 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
99 6600m/Juniorzy [0] KUNCE, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
100 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
101 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
102 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź Cały cykl
103 6600m/OPEN Kobiety [0] LARA, Natalia Warriors Łódź Łódź
104 6600m/OPEN Mężczyźni [0] LAURENT, Adrien Clariant Cały cykl
105 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
106 6600m/Juniorzy [0] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
107 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Cały cykl
108 6600m - Z psem/OPEN [0] LEGWINSKA, Anna Tate & Lyle Active Team Łódź Figus
109 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl
110 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWIAK, Michał TRUCHT.COM Łódź Cały cykl
111 6600m/OPEN Kobiety [0] LEWKOWICZ, Marta Łódź
112 6600m/OPEN Mężczyźni [0] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
113 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl
114 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LIS, Michał Łódź Cały cykl
115 10 500m/OPEN Kobiety [0] LISKE, Dorota Łódź
116 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁAWRENCZUK, Paweł RAJSPORT ACTIVE Łowicz
117 6600m - Z psem/OPEN [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Nanga Cały cykl
118 6600m/OPEN Kobiety [0] MAJCHER, Elżbieta LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
119 10 500m/OPEN Kobiety [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra Cały cykl
120 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAJCHRZAK, Mariusz Gałków Duży Cały cykl
121 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
122 10 500m/OPEN Kobiety [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź
123 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Jednoosobowy Team Łódź Cały cykl
124 10 500m/OPEN Kobiety [0] MARKIEWICZ, Luiza SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
125 6600m - Z psem/OPEN [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
126 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] METRYCKI, Dariusz Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
127 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHALAK, Dominik Smardzew
128 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN S CREW ŁÓDŹ
129 6600m/OPEN Kobiety [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź Cały cykl
130 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHAŁ, Kasperczak Solar running team Łódź Cały cykl
131 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHNIEWICZ, Łukasz Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
132 10 500m/OPEN Kobiety [0] MICOR, Jolanta #happyrunners Łódź Cały cykl
133 6600m/OPEN Kobiety [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
134 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Rossmann Łódź Cały cykl
135 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
136 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz Cały cykl
137 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MORAWIEC, Daniel Łódź Cały cykl
138 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NAJDEREK, Maciej Najderki4 Łódź Cały cykl
139 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NIEDZIELA, Jakub Wanda Panfil Team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
140 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
141 6600m/OPEN Kobiety [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
142 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NITA, Michał Łódź
143 6600m/OPEN Kobiety [0] NOWAK, Iza NIEDZIELNE BIEGACZKI Łódź
144 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NOWAK, Konrad Łódź Cały cykl
145 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OBRĘBSKI, Patryk RAJSPORT ACTIVE Płock
146 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl
147 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLCZAK, Mariusz Łódź Cały cykl
148 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy AlpinSport HokaOneOne Team
149 6600m/OPEN Kobiety [0] ORŁOWSKA, Wieslawa Grabów Cały cykl
150 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAJSZCZYK, Blanka Łódź Cały cykl
151 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
152 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia Zgiwrz Cały cykl
153 6600m/OPEN Kobiety [0] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
154 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz Cały cykl
155 6600m/OPEN Kobiety [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź Cały cykl
156 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Warriors Łódź Łódź Cały cykl
157 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
158 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PELESHKO, Roman Profielnorm EAST Łódź
159 6600m/OPEN Kobiety [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Cały cykl
160 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Marcin Łódź
161 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
162 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIOTROWSKI, Tomasz Płock
163 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Cały cykl
164 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
165 6600m/Juniorzy [0] POKLASIŃSKI, Mateusz GOKiS Zapolice Cały cykl
166 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
167 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners / Trucht.com Łódź Cały cykl
168 6600m/OPEN Kobiety [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź Cały cykl
169 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO Łódź
170 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RAJKOWSKI, Tomasz RTS Zgierz Cały cykl
171 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
172 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
173 6600m/OPEN Kobiety [0] RÓŻAŃSKA, Izabela Lodz
174 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RUTKOWSKI, Dariusz oruto running team Pabianice
175 10 500m/OPEN Kobiety [0] RYBACZEK, Barbara Tomaszów Mazowiecki
176 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEPKOWSKI, Marcin LUTOMIERSK MARCIN RZEPKOWSKI Cały cykl
177 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SAKOWSKI, Maciej Łódź Cały cykl
178 6600m/OPEN Kobiety [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie Cały cykl
179 6600m/OPEN Kobiety [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź Cały cykl
180 10 500m/OPEN Kobiety [0] SIERADZKA, Maria Łódź Cały cykl
181 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SOBCZAK , Robert Amo montibus Łódź Cały cykl
182 6600m/OPEN Kobiety [0] SOKOŁOWSKA, Dorota MARIO TEAM Łódź
183 6600m/OPEN Kobiety [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
184 6600m/OPEN Kobiety [0] SOWIŃSKA , Katarzyna Łęczyca Cały cykl
185 6600m - Z psem/OPEN [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Łódź Gumiś Cały cykl
186 6600m - Z psem/OPEN [0] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Łódź pies ze schroniska Cały cykl
187 6600m/OPEN Kobiety [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź Cały cykl
188 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY, Rafał SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
189 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA Cały cykl
190 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZOSTAK, Przemysław EVErRUN Łódź Cały cykl
191 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
192 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Warriors Łódź Łódź Cały cykl
193 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek Jagoda Running Team Łódź Cały cykl
194 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź
195 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka Cały cykl
196 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki Cały cykl
197 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl
198 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
199 6600m/OPEN Mężczyźni [0] URBANOWICZ, Arek Łódź Cały cykl
200 6600m/OPEN Mężczyźni [0] VOLKOV, Viktor O CO BIEGA Pabianice Cały cykl
201 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
202 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
203 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems Team Rydzynki Cały cykl
204 10 500m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
205 6600m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
206 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
207 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
208 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WODYŃSKI, Robert SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
209 6600m - Z psem/OPEN [0] WOLSCHENDORF-ŁAZOWSKA, Elżbieta Rossmann Łódź LUNA (Arctic Power Etna of Atis)
210 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOŁK, Mariusz #zaliniametyteam Rawa Mazowiecka
211 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Sebastian UKS Orientuś Łódź
212 10 500m/OPEN Kobiety [0] WÓJCIAK, Ewelina Warriors Łódź Łódź Cały cykl
213 6600m/OPEN Kobiety [0] WRÓBEL, Małgorzata Rawa Mazowiecka Cały cykl
214 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
215 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki Cały cykl
216 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
217 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
218 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZACHOSZCZ, Maciej Liwiec Pruszyn Łódź Cały cykl
219 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAKRZEWSKI, Maciej Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. Łódź Cały cykl
220 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAKRZEWSKI, Michał SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
221 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
222 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZDONEK, Bernard SNG WILD DUCKS Łódź
223 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
224 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź
225 6600m - Z psem/OPEN [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea Cały cykl
226 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZYBERT , Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl
227 10 500m/OPEN Kobiety [0] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl
228 6600m/OPEN Kobiety [0] ŻAK, Joanna Clariant Cały cykl
229 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] BUŁECZKA, Katarzyna GOKiS Zapolice Cały cykl
3 [0] BUŁECZKA, Lena GOKiS Zapolice Cały cykl
4 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
5 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
6 [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
7 [0] KONOPA, Zofia GOKiS Zapolice Cały cykl

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BIENIEK, Igor GOKiS Zapolice Cały cykl
2 [0] BIENIEK, Jakub GOKiS Zapolice Cały cykl
3 [0] BILANT, Łukasz GOKiS Zapolice Cały cykl
4 [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
5 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódż Cały cykl
6 [0] KONOPA, Adam GOKiS Zapolice Cały cykl
7 [0] KUNCE, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
8 [0] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
9 [0] POKLASIŃSKI, Mateusz GOKiS Zapolice Cały cykl

6600m - Z psem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BIŃCZYK , Tomasz Highly Protected Runners Łódź Lilly
2 [0] KOWALSKA-BIENIEK, Maria Łódź Hamish
3 [0] LEGWINSKA, Anna Tate & Lyle Active Team Łódź Figus
4 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Nanga Cały cykl
5 [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
6 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Łódź Gumiś Cały cykl
7 [0] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Łódź pies ze schroniska Cały cykl
8 [0] WOLSCHENDORF-ŁAZOWSKA, Elżbieta Rossmann Łódź LUNA (Arctic Power Etna of Atis)
9 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea Cały cykl

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ANDERS, Weronika Clariant Lodz Cały cykl
2 [0] AUGUSTOWSKA, Izabela Olej Running Team Wartkowice Cały cykl
3 [0] BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś Łódź Koleczkowo
4 [0] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
5 [0] FILIPOWSKA , Ola UKS Orientuś Cały cykl
6 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
7 [0] GIBALSKA, Katarzyna NIEDZIELNE BIEGACZKI Adamów Stary
8 [0] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
9 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka Harajda-Tarnecka SNG WILD DUCKS Rosanów
10 [0] HERMANOWICZ, Izabela NIEDZIELNE BIEGACZKI Łódź
11 [0] KACPRZAK , Bogumiła SNGWILDDUCKS Zgierz Cały cykl
12 [0] KORC, Anna
13 [0] KOSTRZEWSKA, Justyna Łódź
14 [0] KRASOŃ, Beata Łódź
15 [0] LARA, Natalia Warriors Łódź Łódź
16 [0] LEWKOWICZ, Marta Łódź
17 [0] MAJCHER, Elżbieta LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
18 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź Cały cykl
19 [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
20 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
21 [0] NOWAK, Iza NIEDZIELNE BIEGACZKI Łódź
22 [0] ORŁOWSKA, Wieslawa Grabów Cały cykl
23 [0] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
24 [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź Cały cykl
25 [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Cały cykl
26 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź Cały cykl
27 [0] RÓŻAŃSKA, Izabela Lodz
28 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie Cały cykl
29 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź Cały cykl
30 [0] SOKOŁOWSKA, Dorota MARIO TEAM Łódź
31 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
32 [0] SOWIŃSKA , Katarzyna Łęczyca Cały cykl
33 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź Cały cykl
34 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
35 [0] WRÓBEL, Małgorzata Rawa Mazowiecka Cały cykl
36 [0] ŻAK, Joanna Clariant Cały cykl

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] AGNIESZKA , Zagórska Rabień AB Cały cykl
2 [0] BARYŁA, Izabela SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
3 [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
4 [0] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
5 [0] GAPYS, Dorota Łódź
6 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
7 [0] GRĄDZKA, Marianna Łódź Cały cykl
8 [0] GROMEK , Katarzyna Łódź
9 [0] GRYDZIUSZKO, Aneta Łódź Cały cykl
10 [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
11 [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź Cały cykl
12 [0] KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
13 [0] KOCIAK, Anna Dębniak Cały cykl
14 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź Cały cykl
15 [0] KOWALCZYK , Ilona #HAPPYRUNNERS Łódź Cały cykl
16 [0] KOWALCZYK , Magda Warriors Łódź Łódź Cały cykl
17 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
18 [0] LISKE, Dorota Łódź
19 [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra Cały cykl
20 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź
21 [0] MARKIEWICZ, Luiza SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
22 [0] MICOR, Jolanta #happyrunners Łódź Cały cykl
23 [0] PAJSZCZYK, Blanka Łódź Cały cykl
24 [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia Zgiwrz Cały cykl
25 [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Warriors Łódź Łódź Cały cykl
26 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
27 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
28 [0] RYBACZEK, Barbara Tomaszów Mazowiecki
29 [0] SIERADZKA, Maria Łódź Cały cykl
30 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
31 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
32 [0] WÓJCIAK, Ewelina Warriors Łódź Łódź Cały cykl
33 [0] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] AMBROZIAK, Sebastian Łódź Cały cykl
2 [0] BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka Cały cykl
3 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź Cały cykl
4 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
5 [0] BUCHTA, Maciej Auchan PT RUN Piotrków Trybunalski Cały cykl
6 [0] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
7 [0] DŁUGOSZ, Marek KB Geotermia Uniejów Wartkowice Cały cykl
8 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
9 [0] FRĄCZYK , Szymon Razem Trenujemy Sport Łódź Cały cykl
10 [0] GRALEC, Dariusz Aleksandrów Łódzki
11 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
12 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
13 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź Cały cykl
14 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
15 [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
16 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź Cały cykl
17 [0] LAURENT, Adrien Clariant Cały cykl
18 [0] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
19 [0] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
20 [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN S CREW ŁÓDŹ
21 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Rossmann Łódź Cały cykl
22 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
23 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz Cały cykl
24 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
25 [0] NITA, Michał Łódź
26 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz Cały cykl
27 [0] PIETRZAK, Marcin Łódź
28 [0] PIOTROWSKI, Tomasz Płock
29 [0] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
30 [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO Łódź
31 [0] RUTKOWSKI, Dariusz oruto running team Pabianice
32 [0] RZEPKOWSKI, Marcin LUTOMIERSK MARCIN RZEPKOWSKI Cały cykl
33 [0] SOBCZAK , Robert Amo montibus Łódź Cały cykl
34 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
35 [0] URBANOWICZ, Arek Łódź Cały cykl
36 [0] VOLKOV, Viktor O CO BIEGA Pabianice Cały cykl
37 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
38 [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
39 [0] WOŹNIAK, Sebastian UKS Orientuś Łódź
40 [0] ZACHOSZCZ, Maciej Liwiec Pruszyn Łódź Cały cykl

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź Cały cykl
2 [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
3 [0] BULA, Piotr Zgierz Cały cykl
4 [0] BUŁECZKA, Paweł RAJSPORT ACTIVE Cały cykl
5 [0] CIELECKI , Wojciech Łódź Cały cykl
6 [0] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
7 [0] DOMALĄŻEK, Łukasz Ozorków Cały cykl
8 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
9 [0] DUTKIEWICZ, Tomek Łódź
10 [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon Głowno Cały cykl
11 [0] FIAŁKOWSKI, Robert Tuszyn Cały cykl
12 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
13 [0] GAŁWA, Dawid Łódź Cały cykl
14 [0] GARGÓL, Jan Accenture Runners Club Łódź
15 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
16 [0] GRABARCZYK, Sebastian Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
17 [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
18 [0] GUZEK, Kamil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
19 [0] GWARNY, Jarosław STG Łódź Łódź Cały cykl
20 [0] HERTEL, Michał Wódka Cały cykl
21 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz Cały cykl
22 [0] JANICKI , Mariusz FLEX ŁÓDŹ Łódź Cały cykl
23 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
24 [0] JANKOWSKI, Adam BSH Łódź Running Team Łódź Cały cykl
25 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków Cały cykl
26 [0] JOŃCZYK, Konrad Łódź Cały cykl
27 [0] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
28 [0] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
29 [0] KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Ksawerów
30 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
31 [0] KOWALSKI, Łukasz Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi Łódź Cały cykl
32 [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA Ozorków Cały cykl
33 [0] KRYCH, Robert Rąbień
34 [0] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
35 [0] KRZYŻANIAK, Tomasz Pabianice
36 [0] KUCZKOWSKI , Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
37 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
38 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
39 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
40 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
41 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Cały cykl
42 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl
43 [0] LEWIAK, Michał TRUCHT.COM Łódź Cały cykl
44 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl
45 [0] LIS, Michał Łódź Cały cykl
46 [0] ŁAWRENCZUK, Paweł RAJSPORT ACTIVE Łowicz
47 [0] MAJCHRZAK, Mariusz Gałków Duży Cały cykl
48 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Jednoosobowy Team Łódź Cały cykl
49 [0] METRYCKI, Dariusz Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
50 [0] MICHALAK, Dominik Smardzew
51 [0] MICHAŁ, Kasperczak Solar running team Łódź Cały cykl
52 [0] MICHNIEWICZ, Łukasz Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
53 [0] MORAWIEC, Daniel Łódź Cały cykl
54 [0] NAJDEREK, Maciej Najderki4 Łódź Cały cykl
55 [0] NIEDZIELA, Jakub Wanda Panfil Team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
56 [0] NOWAK, Konrad Łódź Cały cykl
57 [0] OBRĘBSKI, Patryk RAJSPORT ACTIVE Płock
58 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl
59 [0] OLCZAK, Mariusz Łódź Cały cykl
60 [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy AlpinSport HokaOneOne Team
61 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
62 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
63 [0] PELESHKO, Roman Profielnorm EAST Łódź
64 [0] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
65 [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Cały cykl
66 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
67 [0] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners / Trucht.com Łódź Cały cykl
68 [0] RAJKOWSKI, Tomasz RTS Zgierz Cały cykl
69 [0] SAKOWSKI, Maciej Łódź Cały cykl
70 [0] STODULNY, Rafał SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
71 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA Cały cykl
72 [0] SZOSTAK, Przemysław EVErRUN Łódź Cały cykl
73 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
74 [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Warriors Łódź Łódź Cały cykl
75 [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek Jagoda Running Team Łódź Cały cykl
76 [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź
77 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka Cały cykl
78 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki Cały cykl
79 [0] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl
80 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems Team Rydzynki Cały cykl
81 [0] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
82 [0] WODYŃSKI, Robert SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
83 [0] WOŁK, Mariusz #zaliniametyteam Rawa Mazowiecka
84 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
85 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki Cały cykl
86 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
87 [0] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
88 [0] ZAKRZEWSKI, Maciej Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. Łódź Cały cykl
89 [0] ZAKRZEWSKI, Michał SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
90 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
91 [0] ZDONEK, Bernard SNG WILD DUCKS Łódź
92 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
93 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź
94 [0] ZYBERT , Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl
95 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] AGNIESZKA , Zagórska Rabień AB Cały cykl
2 [0] AMBROZIAK, Sebastian Łódź Cały cykl
3 [0] BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka Cały cykl
4 [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
5 [0] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
6 [0] BULA, Piotr Zgierz Cały cykl
7 [0] CIELECKI , Wojciech Łódź Cały cykl
8 [0] DOMALĄŻEK, Łukasz Ozorków Cały cykl
9 [0] DUTKIEWICZ, Tomek Łódź
10 [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
11 [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon Głowno Cały cykl
12 [0] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
13 [0] FIAŁKOWSKI, Robert Tuszyn Cały cykl
14 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
15 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
16 [0] GAŁWA, Dawid Łódź Cały cykl
17 [0] GAPYS, Dorota Łódź
18 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
19 [0] GRALEC, Dariusz Aleksandrów Łódzki
20 [0] GRĄDZKA, Marianna Łódź Cały cykl
21 [0] GROMEK , Katarzyna Łódź
22 [0] GRYDZIUSZKO, Aneta Łódź Cały cykl
23 [0] HERTEL, Michał Wódka Cały cykl
24 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz Cały cykl
25 [0] JOŃCZYK, Konrad Łódź Cały cykl
26 [0] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
27 [0] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
28 [0] KOCIAK, Anna Dębniak Cały cykl
29 [0] KORC, Anna
30 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź Cały cykl
31 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
32 [0] KOSTRZEWSKA, Justyna Łódź
33 [0] KOWALSKA-BIENIEK, Maria Łódź Hamish
34 [0] KRASOŃ, Beata Łódź
35 [0] KRYCH, Robert Rąbień
36 [0] KRZYŻANIAK, Tomasz Pabianice
37 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
38 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
39 [0] LEWKOWICZ, Marta Łódź
40 [0] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
41 [0] LIS, Michał Łódź Cały cykl
42 [0] LISKE, Dorota Łódź
43 [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra Cały cykl
44 [0] MAJCHRZAK, Mariusz Gałków Duży Cały cykl
45 [0] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
46 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź
47 [0] MICHALAK, Dominik Smardzew
48 [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
49 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz Cały cykl
50 [0] MORAWIEC, Daniel Łódź Cały cykl
51 [0] NITA, Michał Łódź
52 [0] NOWAK, Konrad Łódź Cały cykl
53 [0] OLCZAK, Mariusz Łódź Cały cykl
54 [0] ORŁOWSKA, Wieslawa Grabów Cały cykl
55 [0] PAJSZCZYK, Blanka Łódź Cały cykl
56 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
57 [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia Zgiwrz Cały cykl
58 [0] PIETRZAK, Marcin Łódź
59 [0] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
60 [0] PIOTROWSKI, Tomasz Płock
61 [0] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
62 [0] RÓŻAŃSKA, Izabela Lodz
63 [0] RYBACZEK, Barbara Tomaszów Mazowiecki
64 [0] RZEPKOWSKI, Marcin LUTOMIERSK MARCIN RZEPKOWSKI Cały cykl
65 [0] SAKOWSKI, Maciej Łódź Cały cykl
66 [0] SIERADZKA, Maria Łódź Cały cykl
67 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
68 [0] SOWIŃSKA , Katarzyna Łęczyca Cały cykl
69 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
70 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
71 [0] URBANOWICZ, Arek Łódź Cały cykl
72 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
73 [0] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
74 [0] WRÓBEL, Małgorzata Rawa Mazowiecka Cały cykl
75 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki Cały cykl
76 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
77 [0] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
78 [0] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl
79 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOWALCZYK , Ilona #HAPPYRUNNERS Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MICOR, Jolanta #happyrunners Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] WOŁK, Mariusz #zaliniametyteam Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
2 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
3 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems Team Rydzynki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA Ozorków Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GARGÓL, Jan Accenture Runners Club Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
2 [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy AlpinSport HokaOneOne Team

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] SOBCZAK , Robert Amo montibus Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
2 [0] KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Ksawerów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BUCHTA, Maciej Auchan PT RUN Piotrków Trybunalski Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] JANKOWSKI, Adam BSH Łódź Running Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Łódź Gumiś Cały cykl
2 [0] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Łódź pies ze schroniska Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GRABARCZYK, Sebastian Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
2 [0] METRYCKI, Dariusz Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ANDERS, Weronika Clariant Lodz Cały cykl
2 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź Cały cykl
3 [0] LAURENT, Adrien Clariant Cały cykl
4 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz Cały cykl
5 [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź Cały cykl
6 [0] ŻAK, Joanna Clariant Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ZYBERT , Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
2 [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź Cały cykl
3 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie Cały cykl
4 [0] SZOSTAK, Przemysław EVErRUN Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ZAKRZEWSKI, Maciej Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] JANICKI , Mariusz FLEX ŁÓDŹ Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BIENIEK, Igor GOKiS Zapolice Cały cykl
2 [0] BIENIEK, Jakub GOKiS Zapolice Cały cykl
3 [0] BILANT, Łukasz GOKiS Zapolice Cały cykl
4 [0] BUŁECZKA, Katarzyna GOKiS Zapolice Cały cykl
5 [0] BUŁECZKA, Lena GOKiS Zapolice Cały cykl
6 [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
7 [0] KONOPA, Adam GOKiS Zapolice Cały cykl
8 [0] KONOPA, Zofia GOKiS Zapolice Cały cykl
9 [0] KUNCE, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
10 [0] POKLASIŃSKI, Mateusz GOKiS Zapolice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BIŃCZYK , Tomasz Highly Protected Runners Łódź Lilly

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN S CREW ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek Jagoda Running Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Jednoosobowy Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] DŁUGOSZ, Marek KB Geotermia Uniejów Wartkowice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MAJCHER, Elżbieta LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ZACHOSZCZ, Maciej Liwiec Pruszyn Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
2 [0] SOKOŁOWSKA, Dorota MARIO TEAM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GIBALSKA, Katarzyna NIEDZIELNE BIEGACZKI Adamów Stary
2 [0] NOWAK, Iza NIEDZIELNE BIEGACZKI Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] HERMANOWICZ, Izabela NIEDZIELNE BIEGACZKI Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] NAJDEREK, Maciej Najderki4 Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] VOLKOV, Viktor O CO BIEGA Pabianice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] AUGUSTOWSKA, Izabela Olej Running Team Wartkowice Cały cykl
2 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
3 [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
4 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź Cały cykl
5 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź Cały cykl
6 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
7 [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Cały cykl
8 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź Cały cykl
9 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź Cały cykl
10 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź Cały cykl
11 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] PELESHKO, Roman Profielnorm EAST Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BUŁECZKA, Paweł RAJSPORT ACTIVE Cały cykl
2 [0] ŁAWRENCZUK, Paweł RAJSPORT ACTIVE Łowicz
3 [0] OBRĘBSKI, Patryk RAJSPORT ACTIVE Płock

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] RAJKOWSKI, Tomasz RTS Zgierz Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] FRĄCZYK , Szymon Razem Trenujemy Sport Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Rossmann Łódź Cały cykl
2 [0] WOLSCHENDORF-ŁAZOWSKA, Elżbieta Rossmann Łódź LUNA (Arctic Power Etna of Atis)

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BARYŁA, Izabela SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
2 [0] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
3 [0] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
4 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
5 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
6 [0] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
7 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka Harajda-Tarnecka SNG WILD DUCKS Rosanów
8 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków Cały cykl
9 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź Cały cykl
10 [0] KUCZKOWSKI , Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
11 [0] MARKIEWICZ, Luiza SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
12 [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
13 [0] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
14 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
15 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
16 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
17 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
18 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
19 [0] ZDONEK, Bernard SNG WILD DUCKS Łódź
20 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
2 [0] STODULNY, Rafał SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
3 [0] WODYŃSKI, Robert SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
4 [0] ZAKRZEWSKI, Michał SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KACPRZAK , Bogumiła SNGWILDDUCKS Zgierz Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GWARNY, Jarosław STG Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MICHAŁ, Kasperczak Solar running team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] LEWIAK, Michał TRUCHT.COM Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] LEGWINSKA, Anna Tate & Lyle Active Team Łódź Figus

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódż Cały cykl
2 [0] FILIPOWSKA , Ola UKS Orientuś Cały cykl
3 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
4 [0] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
5 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Cały cykl
6 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
7 [0] WOŹNIAK, Sebastian UKS Orientuś Łódź
8 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś Łódź Koleczkowo
3 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
4 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
5 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
6 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
7 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] NIEDZIELA, Jakub Wanda Panfil Team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GUZEK, Kamil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
2 [0] KOWALCZYK , Magda Warriors Łódź Łódź Cały cykl
3 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
4 [0] LARA, Natalia Warriors Łódź Łódź
5 [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Warriors Łódź Łódź Cały cykl
6 [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Warriors Łódź Łódź Cały cykl
7 [0] WÓJCIAK, Ewelina Warriors Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOWALSKI, Łukasz Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] RUTKOWSKI, Dariusz oruto running team Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners / Trucht.com Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Nanga Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MICHNIEWICZ, Łukasz Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
2 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10 500m 128 33 95 128 0
6600m 92 43 49 90 2
6600m - Z psem 9 4 5 9 0
Razem 229 80 149 227 2

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Juniorki 7 7 0 7 0
Juniorzy 9 0 9 9 0
OPEN 9 4 5 9 0
OPEN Kobiety 36 36 0 34 2
OPEN Kobiety 33 33 0 33 0
OPEN Mężczyźni 40 0 40 40 0
OPEN Mężczyźni 95 0 95 95 0
Razem 229 80 149 227 2