Łódzkie Biegi Górskie 2021/2022 - Zgłoszenia
2021-11-20

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 6600m - Z psem/OPEN [0] ADAMOWICZ, Paweł B/S/H/ Running Team Łódź Lee Lee
3 6600m/Juniorzy [0] ADAMOWICZ, Piotr UKS NOWA ŁÓDŹ Łódź
4 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
5 6600m/OPEN Mężczyźni [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
6 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
7 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
8 10 500m/OPEN Kobiety [0] AUGUSTYNIAK, Natalia Bełchatów
9 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] BALCERAK, Katarzyna
10 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
11 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
12 Cały cykl - 6600m/Juniorzy [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
13 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
14 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
15 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
16 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BEDNARZ, Sławomir Chodzież
17 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
18 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
19 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
20 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BISKUP, Daniel Łódź
21 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
22 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
23 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
24 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
25 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
26 6600m/OPEN Kobiety [0] BONIECKA, Izabela ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
27 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
28 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BRYNDEL, Michał Łódź
29 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
30 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CECHOWSKI , Piotr Bednarski Tri Team Burzenin
31 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
32 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CHOJNACKI, Szymon
33 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
34 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
35 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
36 6600m - Z psem/OPEN [0] CIEŚLA, Dawid Rąbień Logan
37 Cały cykl - 6600m/Juniorzy [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
38 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
39 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
40 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
41 10 500m/OPEN Kobiety [0] DAWIDOWSKA, Joanna Nie Mam Pomysłu Łódź
42 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
43 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
44 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDA, Seweryn Głowno
45 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
46 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
47 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
48 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
49 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
50 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
51 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FILIPIAK, Robert Łódź
52 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
53 10 500m/OPEN Kobiety [0] FOKCZYNSKA, Anna Łódź
54 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] FRĄK, Dorota Zgierz
55 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
56 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GAJEWSKI, Pawel Beauty Sport Łódź
57 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAPYS, Dorota Łódź
58 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
59 6600m/OPEN Kobiety [0] GĘDEK, Marzena Goszczycki Team Łowicz Łowicz
60 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
61 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
62 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
63 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
64 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
65 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
66 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
67 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GOSZCZYCKI, Witold Goszczycki Team Łowicz Łowicz
68 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GÓRA, Daniel Gazele Pana Lodz
69 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRABARSKI, Karol HTF Ludwik Sikorski Łódź
70 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
71 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
72 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GROBELNY, Marcin BOXICLUB Pabianice
73 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
74 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
75 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki Zapłać
76 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
77 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź Łódż
78 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
79 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
80 10 500m/OPEN Kobiety [0] JACOŃ, Edyta Łódź
81 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
82 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Mariusz Łódź
83 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
84 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
85 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
86 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
87 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
88 6600m - Z psem/OPEN [0] JĘCEK, Maciej Łódź Harry
89 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
90 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
91 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
92 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
93 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] KACZMAREK, Daria Łódź
94 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
95 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KALETA, Sławomir Zgierz
96 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
97 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAPCZYŃSKI, Piotr ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
98 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
99 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
100 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
101 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KISIEL, Radosław Tomaszów Maz
102 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
103 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
104 10 500m/OPEN Kobiety [0] KLONOWSKA, Elżbieta Ksawerów
105 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLONOWSKI, Michał Ksawerów
106 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
107 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] KOCIAK, Anna Dębniak
108 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
109 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
110 6600m/Juniorzy [0] KORNELUK, Piotr Łódź
111 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
112 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
113 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOWALSKI, Łukasz 4Runners Łódź
114 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
115 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Piotr Łowicz
116 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
117 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
118 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
119 6600m/OPEN Kobiety [0] KRÓL, Oliwia Łódź
120 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRYCH, Robert Rąbień
121 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
122 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUBIK, Barosz Łódź
123 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
124 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
125 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
126 Cały cykl - 6600m/Juniorzy [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
127 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
128 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
129 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUPISZ, Bogusław Zaborów Drugi
130 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
131 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
132 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
133 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LALIK, Maciej Łódź
134 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
135 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
136 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
137 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
138 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
139 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
140 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWIŃSKI, Łukasz Pabianice
141 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
142 6600m/OPEN Mężczyźni [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki
143 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LUBIENIECKI, Kamil Pan Jagoda Team Łódź
144 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
145 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
146 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
147 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
148 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
149 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
150 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
151 Cały cykl - 6600m/Juniorzy [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
152 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
153 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
154 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
155 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] MARCINEK, Marta Łódź
156 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
157 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
158 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
159 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MASZKOWSKI, Szymon Żyrardów
160 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
161 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
162 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
163 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MATEUSZ, Mikulski Łódź
164 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MATUSIAK, Daniel Krzywiec
165 6600m - Z psem/OPEN [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
166 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
167 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHALSKI, Błażej Zapłać
168 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
169 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
170 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
171 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKULSKI, Tomasz UKS Filipides Teresin Kampinos
172 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
173 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
174 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
175 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
176 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
177 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
178 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NITA, Michał Łódź
179 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NIŻEWSKI, Jarosław Zgierz
180 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
181 Cały cykl - 6600m/Juniorzy [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
182 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
183 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
184 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
185 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
186 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
187 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Marta Głowno
188 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
189 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA , Rafał Stryków
190 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
191 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
192 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
193 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
194 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
195 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
196 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
197 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
198 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
199 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
200 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
201 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
202 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
203 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLIT, Ernest Rogóźno
204 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PRYJMA, Fryderyk Funexsports Warszawa
205 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
206 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PTAK, Marcin Łódź
207 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
208 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
209 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
210 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
211 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
212 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RESZKA, Krzysztof KTS moviGO Łódź
213 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
214 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ROCHMIŃSKI , Bogdan Lesiew
215 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
216 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
217 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
218 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
219 Cały cykl - 6600m/Juniorzy [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
220 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
221 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
222 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
223 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
224 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
225 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
226 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
227 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
228 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny Zapłać
229 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
230 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] SMETSKA, Iryna Łódź
231 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
232 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
233 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOŁTYSIAK, Łukasz Łódź
234 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
235 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
236 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
237 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
238 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
239 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
240 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
241 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
242 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
243 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
244 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
245 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
246 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SUTANTO, Yudha - Chemnitz
247 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
248 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
249 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
250 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZARF, Tomasz Rzgów
251 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
252 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
253 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
254 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
255 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
256 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
257 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
258 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
259 10 500m/OPEN Kobiety [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra Łódź
260 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
261 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
262 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
263 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
264 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
265 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
266 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
267 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
268 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALIS , Grażyna Ozorków
269 6600m - Z psem/OPEN [0] WARSZAWSKI , Marek Carpatia Mielec Łódź Tosia
270 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
271 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WEJNER, Artur Łódź
272 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
273 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
274 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIECHA, Mariusz Łódź
275 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
276 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WIROWSKI, Patryk Łódź
277 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
278 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
279 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
280 Cały cykl - 6600m/Juniorki [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż Zapłać
281 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Zapłać
282 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
283 6600m - Z psem/OPEN [0] WOLSCHENDORF-ŁAZOWSKA, Elżbieta ROSSMANN Łódź LUNA (Arctic Power Etna of Atis)
284 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
285 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
286 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
287 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
288 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
289 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
290 10 500m/OPEN Kobiety [0] WYKA, Dorota Zapłać
291 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
292 6600m - Z psem/OPEN [0] ZALEGA, Magda Łódź Fiona
293 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAMBRZYCKI, Kuba Mordeczki Łódź
294 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
295 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIELIŃSKI, Mikołaj Łódź
296 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
297 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
298 Cały cykl - 6600m z psem/OPEN [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea
299 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń
300 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem

Cały cykl - 6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
5 [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
8 [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
9 [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMOWICZ, Piotr UKS NOWA ŁÓDŹ Łódź
2 [0] KORNELUK, Piotr Łódź

Cały cykl - 6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
5 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ

6600m - Z psem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMOWICZ, Paweł B/S/H/ Running Team Łódź Lee Lee
2 [0] CIEŚLA, Dawid Rąbień Logan
3 [0] JĘCEK, Maciej Łódź Harry
4 [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
5 [0] WARSZAWSKI , Marek Carpatia Mielec Łódź Tosia
6 [0] WOLSCHENDORF-ŁAZOWSKA, Elżbieta ROSSMANN Łódź LUNA (Arctic Power Etna of Atis)
7 [0] ZALEGA, Magda Łódź Fiona

Cały cykl - 6600m z psem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
2 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
3 [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
4 [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
5 [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
6 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
7 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
8 [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
9 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
10 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
11 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BONIECKA, Izabela ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
2 [0] GĘDEK, Marzena Goszczycki Team Łowicz Łowicz
3 [0] KRÓL, Oliwia Łódź

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AUGUSTYNIAK, Natalia Bełchatów
2 [0] DAWIDOWSKA, Joanna Nie Mam Pomysłu Łódź
3 [0] FOKCZYNSKA, Anna Łódź
4 [0] JACOŃ, Edyta Łódź
5 [0] KLONOWSKA, Elżbieta Ksawerów
6 [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra Łódź
7 [0] WYKA, Dorota

Cały cykl - 6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] BALCERAK, Katarzyna
3 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
4 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
5 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
6 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
8 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
9 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
10 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
11 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
12 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
13 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
14 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
15 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
16 [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
17 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
18 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
19 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
20 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
21 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
22 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
23 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
24 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
25 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź

Cały cykl - 10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
2 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
3 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
4 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
5 [0] GAPYS, Dorota Łódź
6 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
7 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
8 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
9 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
10 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
11 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
12 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
13 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
14 [0] MARCINEK, Marta Łódź
15 [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
16 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
17 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
18 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
19 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
20 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
21 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
22 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
23 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
24 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
25 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
26 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
27 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
28 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
29 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
30 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
2 [0] BEDNARZ, Sławomir Chodzież
3 [0] BISKUP, Daniel Łódź
4 [0] BRYNDEL, Michał Łódź
5 [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
6 [0] GOSZCZYCKI, Witold Goszczycki Team Łowicz Łowicz
7 [0] GÓRA, Daniel Gazele Pana Lodz
8 [0] GROBELNY, Marcin BOXICLUB Pabianice
9 [0] KAPCZYŃSKI, Piotr ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
10 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki
11 [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
12 [0] MATEUSZ, Mikulski Łódź
13 [0] MIKULSKI, Tomasz UKS Filipides Teresin Kampinos
14 [0] PAKUŁA , Rafał Stryków
15 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
16 [0] RESZKA, Krzysztof KTS moviGO Łódź
17 [0] SUTANTO, Yudha - Chemnitz
18 [0] WIROWSKI, Patryk Łódź
19 [0] WITKOWSKI, Michał Łódź

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] CECHOWSKI , Piotr Bednarski Tri Team Burzenin
2 [0] CHOJNACKI, Szymon
3 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
4 [0] GAJEWSKI, Pawel Beauty Sport Łódź
5 [0] GRABARSKI, Karol HTF Ludwik Sikorski Łódź
6 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź Łódż
7 [0] KISIEL, Radosław Tomaszów Maz
8 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
9 [0] KLONOWSKI, Michał Ksawerów
10 [0] KOWALSKI, Łukasz 4Runners Łódź
11 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
12 [0] KUPISZ, Bogusław Zaborów Drugi
13 [0] LEWIŃSKI, Łukasz Pabianice
14 [0] LUBIENIECKI, Kamil Pan Jagoda Team Łódź
15 [0] MASZKOWSKI, Szymon Żyrardów
16 [0] MATUSIAK, Daniel Krzywiec
17 [0] MICHALSKI, Błażej
18 [0] NIŻEWSKI, Jarosław Zgierz
19 [0] PRYJMA, Fryderyk Funexsports Warszawa
20 [0] ROCHMIŃSKI , Bogdan Lesiew
21 [0] SOŁTYSIAK, Łukasz Łódź
22 [0] SZARF, Tomasz Rzgów
23 [0] ZAMBRZYCKI, Kuba Mordeczki Łódź
24 [0] ZIELIŃSKI, Mikołaj Łódź

Cały cykl - 6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
2 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
3 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
4 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
5 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
6 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
7 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
8 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
9 [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
10 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
11 [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
12 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
13 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
14 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
15 [0] KOZA, Piotr Łowicz
16 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
17 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
18 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
19 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
20 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
21 [0] NITA, Michał Łódź
22 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
23 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
24 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
25 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
26 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
27 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
28 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
29 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
30 [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
31 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
32 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
33 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
34 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
35 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
36 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
37 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
38 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń

Cały cykl - 10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
3 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
4 [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
5 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
6 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
7 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
8 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
9 [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
10 [0] DUDA, Seweryn Głowno
11 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
12 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
13 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
14 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
15 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
16 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
17 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
18 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
19 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
20 [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
21 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
22 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
23 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
24 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
25 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
26 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
27 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
28 [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
29 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
30 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
31 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
32 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
33 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
34 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
35 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
36 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
37 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
38 [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
39 [0] KRYCH, Robert Rąbień
40 [0] KUBIK, Barosz Łódź
41 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
42 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
43 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
44 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
45 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
46 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
47 [0] LALIK, Maciej Łódź
48 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
49 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
50 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
51 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
52 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
53 [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
54 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
55 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
56 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
57 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
58 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
59 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
60 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
61 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
62 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
63 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
64 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
65 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
66 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
67 [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
68 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
69 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
70 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
71 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
72 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
73 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
74 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
75 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
76 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
77 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
78 [0] PTAK, Marcin Łódź
79 [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
80 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
81 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
82 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
83 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
84 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
85 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
86 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
87 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
88 [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
89 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
90 [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
91 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
92 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
93 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
94 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
95 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
96 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
97 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
98 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
99 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
100 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
101 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
102 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
103 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
104 [0] WEJNER, Artur Łódź
105 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
106 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
107 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
108 [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
109 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
110 [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
111 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
112 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
113 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
114 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
115 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
116 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
117 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
118 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
119 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AUGUSTYNIAK, Natalia Bełchatów
2 [0] BALCERAK, Katarzyna
3 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
4 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
5 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
6 [0] BEDNARZ, Sławomir Chodzież
7 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
8 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
9 [0] BISKUP, Daniel Łódź
10 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
11 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
12 [0] BRYNDEL, Michał Łódź
13 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
14 [0] CHOJNACKI, Szymon
15 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
16 [0] CIEŚLA, Dawid Rąbień Logan
17 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
18 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
19 [0] DUDA, Seweryn Głowno
20 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
21 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
22 [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
23 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
24 [0] FOKCZYNSKA, Anna Łódź
25 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
26 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
27 [0] GAPYS, Dorota Łódź
28 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
29 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
30 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
31 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
32 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
33 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
34 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
35 [0] JACOŃ, Edyta Łódź
36 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
37 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
38 [0] JĘCEK, Maciej Łódź Harry
39 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
40 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
41 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
42 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
43 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
44 [0] KISIEL, Radosław Tomaszów Maz
45 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
46 [0] KLONOWSKA, Elżbieta Ksawerów
47 [0] KLONOWSKI, Michał Ksawerów
48 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
49 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
50 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
51 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
52 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
53 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
54 [0] KOZA, Piotr Łowicz
55 [0] KRÓL, Oliwia Łódź
56 [0] KRYCH, Robert Rąbień
57 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
58 [0] KUBIK, Barosz Łódź
59 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
60 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
61 [0] KUPISZ, Bogusław Zaborów Drugi
62 [0] LALIK, Maciej Łódź
63 [0] LEWIŃSKI, Łukasz Pabianice
64 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
65 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
66 [0] MARCINEK, Marta Łódź
67 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
68 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
69 [0] MASZKOWSKI, Szymon Żyrardów
70 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
71 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
72 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
73 [0] MATEUSZ, Mikulski Łódź
74 [0] MATUSIAK, Daniel Krzywiec
75 [0] MICHALSKI, Błażej
76 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
77 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
78 [0] NITA, Michał Łódź
79 [0] NIŻEWSKI, Jarosław Zgierz
80 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
81 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
82 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
83 [0] PAKUŁA , Rafał Stryków
84 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
85 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
86 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
87 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
88 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
89 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
90 [0] PTAK, Marcin Łódź
91 [0] ROCHMIŃSKI , Bogdan Lesiew
92 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
93 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
94 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
95 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
96 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
97 [0] SOŁTYSIAK, Łukasz Łódź
98 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
99 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
100 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
101 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
102 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
103 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
104 [0] SZARF, Tomasz Rzgów
105 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
106 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
107 [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra Łódź
108 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
109 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
110 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
111 [0] WEJNER, Artur Łódź
112 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
113 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
114 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
115 [0] WIROWSKI, Patryk Łódź
116 [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
117 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
118 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
119 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
120 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
121 [0] WYKA, Dorota
122 [0] ZALEGA, Magda Łódź Fiona
123 [0] ZIELIŃSKI, Mikołaj Łódź
124 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SUTANTO, Yudha - Chemnitz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOWALSKI, Łukasz 4Runners Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
2 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
2 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMOWICZ, Paweł B/S/H/ Running Team Łódź Lee Lee

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GROBELNY, Marcin BOXICLUB Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GAJEWSKI, Pawel Beauty Sport Łódź
2 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] CECHOWSKI , Piotr Bednarski Tri Team Burzenin

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
2 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WARSZAWSKI , Marek Carpatia Mielec Łódź Tosia

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
2 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
3 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
3 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
2 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
3 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
4 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
5 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
6 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
7 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
2 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] PRYJMA, Fryderyk Funexsports Warszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GÓRA, Daniel Gazele Pana Lodz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GĘDEK, Marzena Goszczycki Team Łowicz Łowicz
2 [0] GOSZCZYCKI, Witold Goszczycki Team Łowicz Łowicz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GRABARSKI, Karol HTF Ludwik Sikorski Łódź
2 [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RESZKA, Krzysztof KTS moviGO Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
2 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
2 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
2 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ZAMBRZYCKI, Kuba Mordeczki Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DAWIDOWSKA, Joanna Nie Mam Pomysłu Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
2 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
3 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
4 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
5 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
6 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
7 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
8 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
2 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LUBIENIECKI, Kamil Pan Jagoda Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
2 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
2 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
3 [0] WOLSCHENDORF-ŁAZOWSKA, Elżbieta ROSSMANN Łódź LUNA (Arctic Power Etna of Atis)

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
2 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
3 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
2 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
3 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
4 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
5 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
6 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
7 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
8 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
9 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
10 [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
11 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
12 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
13 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
14 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
15 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
16 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
17 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
18 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
19 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
20 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
21 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
22 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
2 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź Łódż
2 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
3 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
4 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
2 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
3 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MIKULSKI, Tomasz UKS Filipides Teresin Kampinos

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMOWICZ, Piotr UKS NOWA ŁÓDŹ Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
2 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
5 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
9 [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
10 [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
11 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
12 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
13 [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
14 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
15 [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
16 [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
17 [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
18 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
19 [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
20 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
21 [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
22 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
23 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
24 [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż
25 [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
26 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
27 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea
28 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
2 [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
2 [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
3 [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
2 [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
2 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
2 [0] BONIECKA, Izabela ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
3 [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
4 [0] KAPCZYŃSKI, Piotr ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
5 [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
2 [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10 500m 31 7 24 29 2
6600m 24 3 21 24 0
6600m - Z psem 7 2 5 7 0
Cały cykl - 10 500m 149 30 119 146 3
Cały cykl - 6600m 78 34 44 66 12
Cały cykl - 6600m z psem 11 6 5 11 0
Razem 300 82 218 283 17

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Juniorki 0 0 0 0 0
Juniorki 9 9 0 2 7
Juniorzy 2 0 2 2 0
Juniorzy 6 0 6 3 3
OPEN 7 2 5 7 0
OPEN 11 6 5 11 0
OPEN Kobiety 3 3 0 3 0
OPEN Kobiety 7 7 0 6 1
OPEN Kobiety 25 25 0 24 1
OPEN Kobiety 30 30 0 30 0
OPEN Mężczyźni 19 0 19 19 0
OPEN Mężczyźni 24 0 24 23 1
OPEN Mężczyźni 38 0 38 37 1
OPEN Mężczyźni 119 0 119 116 3
Razem 300 82 218 283 17