GPK - E2 - Bieg Mikołajkowy - Zgłoszenia
2021-12-05

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność
1 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m ADAMEK, Łukasz K
2 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 ALEXEENKOVA, Tatyana Placki ziemniaczane
3 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 BABENKA, Alena Placki ziemniaczane
4 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 BADACZEWSKA, Julia Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Zapłać
5 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 BAL, Jakub 8. Baza Lotnictwa Transportowego
6 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 BARBARA, Kajzer
7 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 BARTASHEVICH, Katsiaryna Zapłać
8 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m BEDNARCZYK, Piotr
9 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m BEDNARCZYK, Przemysław
10 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BICZEWSKI, Arkadiusz
11 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m BIGAJ, Jan kraków athletic team Zapłać
12 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 BIŁOCHA, Ewa Zapłać
13 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m BIŁOCHA, Marianna Zapłać
14 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m BOROWIAK, Fela
15 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m BOROWIAK, Misiek
16 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 BRYNIARSKI, Piotr
17 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 BUGAJSKA, Monika
18 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 BUGAJSKI, Igor
19 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 BUŁDAK, Remigiusz Placki ziemniaczane Zapłać
20 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 BURCZYK, Agnieszka Warczące Szprychy
21 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m CADER, Jakub Zabierzów Biega
22 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 CZARNOTA, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam
23 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 CZARNOTA, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam
24 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 CZERMAK, Anna Dziadówki
25 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 CZYŻ, Barbara -
26 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m DRZYZGA, Maksymilian Zapłać
27 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m DRZYZGA, Miłosz Zapłać
28 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 DUBIEL, Grzegorz Zapłać
29 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 DUBIEL, Marek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie Zapłać
30 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 DUKAT, Marcelina Dukatki.pl
31 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 DUKAT, Marek Dukatki.pl
32 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 DWORNIK, Maciek Warczące Szprychy
33 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 DWORNIK, Małgorzata Warczące Szprychy
34 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m DZIURZYŃSKA, Janka
35 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 FILEK, Piotr Music Runner
36 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 FILIPEK, Natalia Bronowice Też Biegają
37 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 FUNDAMENT, Karolina
38 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 GARUS, Gabriela Trenuj w Krakowie
39 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 GARUS, Mikołaj Trenuj w Krakowie
40 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 GĘBALA, Piotr
41 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 GIERCZAK, Barbara URO-TEAM
42 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 GLINKOWSKA, Monika
43 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 GÓRALCZYK, Berenika
44 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 GÓRKA, Boguslaw Zapłać
45 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 GÓRKA, Jolanta Zapłać
46 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam
47 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 GRABOWSKI, Mateusz BW Biegacze Wymiatacze
48 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej Zapłać
49 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
50 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 GRUSZKA, Rafał MOSiR TKKF Saturn Czeladź
51 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 GRZEGORCZYK, Pawel Triwise
52 Ultra 35km/Ultra - M30 GRZESIK, Michał
53 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 HAJTO, Anna
54 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 HENDEL, Magda AZS AWF Kraków Masters
55 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 INDYKA, Jan
56 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 INDYKA, Maciej
57 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 JABŁOŃSKA , Magdalena
58 Ultra 35km/Ultra - K30 JACHYM-DREWNIAK , Joanna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
59 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 JAKCINAIMIĘ, Andżeju Zdrajcy Metalu
60 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 JAKUB, Zajac SportWise
61 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 JANUSZ, Tomasz 6 batalion dowodzenia
62 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 JETHON, Patryk Gwiezdni Rycerze
63 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 JEZIERSKI, Kamil Triwise
64 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 JODELUK, Jevgenij
65 Ultra 35km/Ultra - M20 JOVANOVIĆ, Marko
66 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 JOZEFIAK, Marta
67 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 KACPRZYK, Katarzyna
68 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwinskiTeam
69 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KACZMAREK, Tomasz Niepołomice Biegaja
70 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m KACZOR, Kaczor
71 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 KACZOR, Kasia Zapłać
72 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KAJZER, Rafał
73 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m KAMIŃSKI, Paweł
74 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 KASPRZYK, Marta
75 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KASTSIUKEVICH , Aliaksandr Placki ziemniaczane
76 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KASZPER, Krzysztof Tridivision
77 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KĘSKA, Wojciech
78 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KIEŁBASA, Alicja
79 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KLESZCZ, Wioleta
80 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KŁAPUT, Barbara Zapłać
81 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 KŁOSIŃSKA, Monika Zapłać
82 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 KŁOSIŃSKA, Monika Zapłać
83 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 KNAPCZYK-KANIA, Gabriela KPP Myślenice
84 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 KOBYLARCZYK, Karina
85 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 KOBYLARCZYK, Szymon
86 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KONDEJ, Anna Zapłać
87 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 KORDYL, Waldemar AZS AWF Kraków Masters
88 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m KOŚCIECHA , Julian
89 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 KOŚCIELNICKI, Maciej Didusie Racing Zapłać
90 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 KOWALCZYK, Maria
91 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 KOWALICZEK, Alicja
92 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 KOWALICZEK, Dominik
93 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 KRAWCZYK, Damian AZS PK
94 Ultra 35km/Ultra - K30 KRUPICKA, Katarzyna Krk/Wro
95 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m KRZAK, Zuzia
96 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KSIĄŻEK, Grzegorz
97 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 KUBASZCZYK, Kamil AZS PK
98 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m KUKLA, Martyna Master Builders Solutions Zapłać
99 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 KUKUŁA, Karolina
100 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KULAWIK, Bartosz
101 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m KWIATKOWSKA, Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki
102 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 KWIATKOWSKI, Tomasz URO-TEAM
103 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 LEŚNY, Mateusz URO-TEAM
104 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 LIGOCKI, Maciej Mazury Fitness
105 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 LIPSKI, Dawid Owocowy Czwartek
106 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice
107 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 LOKAJEWSKA, Justyna EEskadra Kraków
108 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 LOREK, Marcin
109 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 LOREK, Michał
110 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 LOREK, Tomasz
111 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 ŁAPCZYŃSKI, Adrian
112 Ultra 35km/Ultra - M50 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS Zapłać
113 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 MAJKUT, Andrzej
114 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 MAKARUK, Kamil
115 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 MALINOWSKI, Marek
116 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 MARONA, Łucja
117 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 MICHAŁEK, Daria
118 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 MIECZNIKOWSKI, Julian Wojskowa Akademia Techniczna
119 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MIKUŁA, Grzegorz Edyta Lewandowska TEAM Zapłać
120 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MIKUŁA, Grzegorz
121 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MITIS, Marek
122 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m MOLO, Karol
123 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m MOLO, Wiktor
124 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MUCHA, Piotr
125 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 MULARZ, Anna Zapłać
126 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 MULARZ, Anna
127 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m MYSZKA, Aleksander Krakowska Akademia Lekkoatletyki
128 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 NABIELEC, Magdalena
129 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m NALEPA, Aleksander
130 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m NALEPA, Piotr
131 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 NIEMIRSKI, Piotr
132 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 NOWAK, Marek
133 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m OLIINYK, Arina WKS WAWEL
134 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m OLIINYK, Hanna WKS WAWEL
135 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 OPYRCHAŁ, Tomasz BW Biegacze Wymiatacze
136 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m OSIADACZ, Adam Trenuj w Krakowie
137 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m OSIADACZ, Julia Trenuj w Krakowie
138 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 OSUCH, Katarzyna Perła Telatyn
139 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 PAAKKINEN, Laura
140 Ultra 35km/Ultra - M30 PALUCH, Marek Spacerowicz z Beskidów Zapłać
141 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 PARAFINIUK, Michał
142 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 PELZ, Zuzanna
143 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m PESZT, Maksymilian SportWise
144 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m PESZT, Mira Sportwise
145 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 PĘDZIMĄŻ, Agnieszka
146 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza
147 Ultra 35km/Ultra - M40 PIWOWARCZYK, Piotr Rodzina Biega
148 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m PLESZCZUK, Adam K
149 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 PLEWIK, Marta GRAMMI
150 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel
151 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel
152 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 PSZONAK, Iwona Zapłać
153 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 PTAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
154 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 PUKALAK, Jan Lemon Team Zapłać
155 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 RADZIK, Aleksandra KS AZS AWF Kraków
156 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 ROGOWSKI, Paweł
157 Ultra 35km/Ultra - M30 ROJEK, Maciej AT
158 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 ROŚ, Dominik
159 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 RZEMEK, Bartosz wm triself
160 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 RZEMEK, Bartosz Rzemek wm triself
161 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 RZEMEK, Filip SportWise
162 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m RZEMEK, Zuzanna wm triself
163 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 RZEŹNICZEK, Patrycja KW Kraków/KW HiV Zapłać
164 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 SACHAVICHYK, Darya Placki ziemniaczane
165 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m SALAWA, Kasjan UKS Lider Siercza
166 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SARZYNSKI, Wojciech Sarzyn-SKI
167 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 SKONIECZNA, Joanna
168 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 SKRZYPEK, Krzysztof
169 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 SKRZYPEK, Patryk KS AZS AWF Kraków Zapłać
170 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 SŁOWIK, Bogumiła
171 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m SOBCZAK, Maria Bronowice też Biegają
172 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m SOJA, Małgosia
173 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 SRODULSKI, Wojtek Zapłać
174 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 STACHURA, Patryk
175 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 STACHURA, Robert
176 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 STADLER-PATYK, Marta BeFit24Team
177 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 STEFANOWICZ, Anna
178 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 STEFAŃSKI, Jakub Zapłać
179 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 STOCH, Zofia KS AZS AWF Kraków Zapłać
180 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 SUCHORA, Kacper
181 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 SYREWICZ, Sylwia 11 MBOT
182 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 SZAFRAŃSKI, Mateusz CrossFit 72D
183 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna
184 Ultra 35km/Ultra - M20 SZOSTEK, Michał BeFit24Team
185 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 SZPAK, Slawomir
186 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 SZRENIAWSKI, Leszek KKB DYSTANS
187 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 SZTORC, Joanna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
188 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SZTUKA, Łukasz Zapłać
189 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
190 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 ŚLIWKA, Piotr NA_KOLE
191 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m TARNAWSKI, Tadeusz UKS Lider Siercza
192 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 TOMASZEWSKI, Damian Zapłać
193 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 TONDERSKI, Maciej #GoAPTIV
194 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 TOPORKIEWICZ, Bartosz Trail Is Our Way
195 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 USOWSKI, Andrzej
196 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 WACHACKA, Sonia Wachaccy Team
197 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 WALAS, Wojciech JW 2771
198 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m WALAŚ, Emilia
199 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m WALAŚ, Olga
200 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 WALCZAK, Rafał URO-TEAM
201 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WANTUCH, Wojciech Zapłać
202 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 WĄSIK, Marcin SportWise Zapłać
203 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 WEIMER, Katarzyna URO-TEAM
204 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WĘGRZYŃSKI, Paweł
205 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 WIJAS, Mariusz
206 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 WIKLIK, Marcin OPP Kraków
207 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WILCZKIEWICZ, Daniel ENDEGO
208 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 WILCZYŃSKA, Malwina
209 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 WILCZYŃSKI, Tadeusz
210 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WILK, Michał Nokia Kraków
211 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 WITEK, Gabriela
212 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 WŁODEK, Barbara
213 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam
214 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 WYRĘBKIEWICZ, Bartosz 8. Baza Lotnictwa Transportowego
215 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 YAKUBOUSKI, Siarhei Placki ziemniaczane
216 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 YARMOLIK, Viktoria
217 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m ZABEL, Julia
218 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 ZABEL, Robert WKS Wawel
219 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 ZABEL, Robert WKS Wawel
220 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m ZAJĄC, Aleksander UKS Lider Siercza
221 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 ZAJĄC, Andrzej SportWise
222 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 ZAJĄC, Barbara KS AZS AWF Kraków
223 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m ZAJĄC, Inga Zapłać
224 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 ZAJĄC, Izabela SportWise
225 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m ZAJĄC, Maksymilian Zapłać
226 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 ZAJĄC-CEKIERA, Joanna Iron Dragon Triathlon Zapłać
227 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 ZAJDEL, Filip
228 Ultra 35km/Ultra - M40 ŽAK, Robert Tygris & Biedronka
229 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 ZARĘBSKA, Ewa WEBCON RUNNERS
230 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m ZIĘBA, Leon
231 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 ZIĘCIK, Agata
232 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ZIMOŃ, Michał brak
233 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ZIÓŁEK, Marcin
234 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ZŁOTNIK, Emil
235 Ultra 35km/Ultra - M30 ŻARNOWSKI, Grzegorz Zapłać
236 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 ŻELICHOWSKI, Jakub Zapłać

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 FUNDAMENT, Karolina
2 GÓRALCZYK, Berenika
3 JOZEFIAK, Marta
4 KUKUŁA, Karolina
5 OSUCH, Katarzyna Perła Telatyn
6 RZEŹNICZEK, Patrycja KW Kraków/KW HiV
7 WITEK, Gabriela
8 WŁODEK, Barbara

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 ALEXEENKOVA, Tatyana Placki ziemniaczane
2 CZYŻ, Barbara -
3 DWORNIK, Małgorzata Warczące Szprychy
4 GLINKOWSKA, Monika
5 KŁAPUT, Barbara
6 KONDEJ, Anna
7 PSZONAK, Iwona
8 SZTORC, Joanna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
9 YARMOLIK, Viktoria
10 ZAJĄC-CEKIERA, Joanna Iron Dragon Triathlon
11 ZARĘBSKA, Ewa WEBCON RUNNERS

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 GÓRKA, Jolanta
2 HAJTO, Anna
3 MARONA, Łucja
4 MULARZ, Anna
5 MULARZ, Anna
6 PĘDZIMĄŻ, Agnieszka
7 SKONIECZNA, Joanna
8 SŁOWIK, Bogumiła
9 ZIĘCIK, Agata

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 JODELUK, Jevgenij
2 KUBASZCZYK, Kamil AZS PK
3 LEŚNY, Mateusz URO-TEAM
4 LIPSKI, Dawid Owocowy Czwartek
5 ŁAPCZYŃSKI, Adrian
6 TONDERSKI, Maciej #GoAPTIV

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BICZEWSKI, Arkadiusz
2 DWORNIK, Maciek Warczące Szprychy
3 GRABOWSKI, Mateusz BW Biegacze Wymiatacze
4 GRUSZKA, Rafał MOSiR TKKF Saturn Czeladź
5 KASTSIUKEVICH , Aliaksandr Placki ziemniaczane
6 PTAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
7 PUKALAK, Jan Lemon Team
8 RZEMEK, Bartosz wm triself
9 SZTUKA, Łukasz
10 TOPORKIEWICZ, Bartosz Trail Is Our Way
11 WANTUCH, Wojciech
12 WĘGRZYŃSKI, Paweł
13 WILCZKIEWICZ, Daniel ENDEGO
14 WILK, Michał Nokia Kraków

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUKAT, Marek Dukatki.pl
2 GÓRKA, Boguslaw
3 GRZEGORCZYK, Pawel Triwise
4 KACZMAREK, Tomasz Niepołomice Biegaja
5 KAJZER, Rafał
6 KULAWIK, Bartosz
7 LIGOCKI, Maciej Mazury Fitness
8 MIKUŁA, Grzegorz Edyta Lewandowska TEAM
9 MIKUŁA, Grzegorz
10 SARZYNSKI, Wojciech Sarzyn-SKI
11 WALCZAK, Rafał URO-TEAM
12 WIJAS, Mariusz
13 ZABEL, Robert WKS Wawel

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 KORDYL, Waldemar AZS AWF Kraków Masters
2 KWIATKOWSKI, Tomasz URO-TEAM
3 SZPAK, Slawomir

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 KACPRZYK, Katarzyna

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwinskiTeam
2 KACZOR, Kasia
3 KOWALCZYK, Maria
4 STEFANOWICZ, Anna
5 SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 KRAWCZYK, Damian AZS PK
2 SUCHORA, Kacper
3 SZAFRAŃSKI, Mateusz CrossFit 72D

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 MITIS, Marek
2 MUCHA, Piotr
3 PARAFINIUK, Michał
4 ROŚ, Dominik
5 USOWSKI, Andrzej
6 YAKUBOUSKI, Siarhei Placki ziemniaczane

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 MAJKUT, Andrzej
2 MALINOWSKI, Marek
3 WĄSIK, Marcin SportWise

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 NOWAK, Marek

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K12

# Zawodnik Klub Płatność
1 GARUS, Gabriela Trenuj w Krakowie
2 KOWALICZEK, Alicja
3 WACHACKA, Sonia Wachaccy Team
4 WILCZYŃSKA, Malwina

Przyjazna Trójka / 3,7km - K13

# Zawodnik Klub Płatność
1 STOCH, Zofia KS AZS AWF Kraków
2 ZAJĄC, Barbara KS AZS AWF Kraków

Przyjazna Trójka / 3,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BADACZEWSKA, Julia Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
2 HENDEL, Magda AZS AWF Kraków Masters
3 KOBYLARCZYK, Karina
4 MICHAŁEK, Daria
5 RADZIK, Aleksandra KS AZS AWF Kraków

Przyjazna Trójka / 3,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 NABIELEC, Magdalena
2 PAAKKINEN, Laura
3 PELZ, Zuzanna

Przyjazna Trójka / 3,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUGAJSKA, Monika
2 ZAJĄC, Izabela SportWise

Przyjazna Trójka / 3,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M12

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUGAJSKI, Igor
2 DUBIEL, Marek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie
3 GARUS, Mikołaj Trenuj w Krakowie
4 INDYKA, Jan
5 KOWALICZEK, Dominik
6 RZEMEK, Filip SportWise
7 STACHURA, Patryk
8 WILCZYŃSKI, Tadeusz

Przyjazna Trójka / 3,7km - M13

# Zawodnik Klub Płatność
1 SKRZYPEK, Patryk KS AZS AWF Kraków

Przyjazna Trójka / 3,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność
1 JAKUB, Zajac SportWise

Przyjazna Trójka / 3,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOBYLARCZYK, Szymon
2 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam

Przyjazna Trójka / 3,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BRYNIARSKI, Piotr
2 CZARNOTA, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam
3 RZEMEK, Bartosz Rzemek wm triself

Przyjazna Trójka / 3,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUBIEL, Grzegorz
2 INDYKA, Maciej
3 OPYRCHAŁ, Tomasz BW Biegacze Wymiatacze
4 SRODULSKI, Wojtek
5 STACHURA, Robert
6 ZAJĄC, Andrzej SportWise

Przyjazna Trójka / 3,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 GIERCZAK, Barbara URO-TEAM
2 KŁOSIŃSKA, Monika
3 KŁOSIŃSKA, Monika
4 PLEWIK, Marta GRAMMI
5 STADLER-PATYK, Marta BeFit24Team

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTASHEVICH, Katsiaryna
2 BIŁOCHA, Ewa
3 BURCZYK, Agnieszka Warczące Szprychy
4 CZERMAK, Anna Dziadówki
5 FILIPEK, Natalia Bronowice Też Biegają
6 GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
7 GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
8 JABŁOŃSKA , Magdalena
9 KIEŁBASA, Alicja
10 KLESZCZ, Wioleta
11 SACHAVICHYK, Darya Placki ziemniaczane
12 SYREWICZ, Sylwia 11 MBOT
13 WEIMER, Katarzyna URO-TEAM

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BABENKA, Alena Placki ziemniaczane
2 BARBARA, Kajzer
3 KASPRZYK, Marta
4 KNAPCZYK-KANIA, Gabriela KPP Myślenice
5 LOKAJEWSKA, Justyna EEskadra Kraków

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność
1 LOREK, Michał

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUŁDAK, Remigiusz Placki ziemniaczane
2 DUKAT, Marcelina Dukatki.pl
3 FILEK, Piotr Music Runner
4 JANUSZ, Tomasz 6 batalion dowodzenia
5 JETHON, Patryk Gwiezdni Rycerze
6 MIECZNIKOWSKI, Julian Wojskowa Akademia Techniczna
7 NIEMIRSKI, Piotr
8 SKRZYPEK, Krzysztof
9 WYRĘBKIEWICZ, Bartosz 8. Baza Lotnictwa Transportowego
10 ZAJDEL, Filip

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BAL, Jakub 8. Baza Lotnictwa Transportowego
2 CZARNOTA, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam
3 GĘBALA, Piotr
4 GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam
5 JAKCINAIMIĘ, Andżeju Zdrajcy Metalu
6 KASZPER, Krzysztof Tridivision
7 MAKARUK, Kamil
8 STEFAŃSKI, Jakub
9 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
10 TOMASZEWSKI, Damian
11 WALAS, Wojciech JW 2771
12 WIKLIK, Marcin OPP Kraków
13 ZIMOŃ, Michał brak
14 ZIÓŁEK, Marcin
15 ZŁOTNIK, Emil

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 JEZIERSKI, Kamil Triwise
2 KĘSKA, Wojciech
3 KSIĄŻEK, Grzegorz
4 LOREK, Marcin
5 LOREK, Tomasz
6 ROGOWSKI, Paweł
7 ŚLIWKA, Piotr NA_KOLE
8 ZABEL, Robert WKS Wawel
9 ŻELICHOWSKI, Jakub

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOŚCIELNICKI, Maciej Didusie Racing
2 LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 SZRENIAWSKI, Leszek KKB DYSTANS

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Bieg dla dzieci / Bieg na 300m

# Zawodnik Klub Płatność
1 BEDNARCZYK, Przemysław
2 BIGAJ, Jan kraków athletic team
3 BIŁOCHA, Marianna
4 BOROWIAK, Fela
5 BOROWIAK, Misiek
6 DRZYZGA, Miłosz
7 DZIURZYŃSKA, Janka
8 KAMIŃSKI, Paweł
9 KOŚCIECHA , Julian
10 KRZAK, Zuzia
11 KUKLA, Martyna Master Builders Solutions
12 MOLO, Karol
13 NALEPA, Aleksander
14 OSIADACZ, Julia Trenuj w Krakowie
15 PESZT, Maksymilian SportWise
16 RZEMEK, Zuzanna wm triself
17 SOJA, Małgosia
18 TARNAWSKI, Tadeusz UKS Lider Siercza
19 ZABEL, Julia
20 ZAJĄC, Inga
21 ZAJĄC, Maksymilian

Bieg dla dzieci / Bieg na 600m

# Zawodnik Klub Płatność
1 ADAMEK, Łukasz K
2 BEDNARCZYK, Piotr
3 CADER, Jakub Zabierzów Biega
4 DRZYZGA, Maksymilian
5 KACZOR, Kaczor
6 KWIATKOWSKA, Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki
7 MOLO, Wiktor
8 MYSZKA, Aleksander Krakowska Akademia Lekkoatletyki
9 NALEPA, Piotr
10 OLIINYK, Arina WKS WAWEL
11 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL
12 OSIADACZ, Adam Trenuj w Krakowie
13 PESZT, Mira Sportwise
14 PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza
15 PLESZCZUK, Adam K
16 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel
17 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel
18 SALAWA, Kasjan UKS Lider Siercza
19 SOBCZAK, Maria Bronowice też Biegają
20 WALAŚ, Emilia
21 WALAŚ, Olga
22 ZAJĄC, Aleksander UKS Lider Siercza
23 ZIĘBA, Leon

Nordic Walking / NW - K

# Zawodnik Klub Płatność

Nordic Walking / NW - M

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra 35km / Ultra - K20

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra 35km / Ultra - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 JACHYM-DREWNIAK , Joanna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
2 KRUPICKA, Katarzyna Krk/Wro

Ultra 35km / Ultra - K40

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra 35km / Ultra - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra 35km / Ultra - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra 35km / Ultra - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 JOVANOVIĆ, Marko
2 SZOSTEK, Michał BeFit24Team

Ultra 35km / Ultra - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRZESIK, Michał
2 PALUCH, Marek Spacerowicz z Beskidów
3 ROJEK, Maciej AT
4 ŻARNOWSKI, Grzegorz

Ultra 35km / Ultra - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 PIWOWARCZYK, Piotr Rodzina Biega
2 ŽAK, Robert Tygris & Biedronka

Ultra 35km / Ultra - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS

Ultra 35km / Ultra - M60

# Zawodnik Klub Płatność

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARBARA, Kajzer
2 BARTASHEVICH, Katsiaryna
3 BEDNARCZYK, Piotr
4 BEDNARCZYK, Przemysław
5 BICZEWSKI, Arkadiusz
6 BIŁOCHA, Ewa
7 BIŁOCHA, Marianna
8 BOROWIAK, Fela
9 BOROWIAK, Misiek
10 BRYNIARSKI, Piotr
11 BUGAJSKA, Monika
12 BUGAJSKI, Igor
13 DRZYZGA, Maksymilian
14 DRZYZGA, Miłosz
15 DUBIEL, Grzegorz
16 DZIURZYŃSKA, Janka
17 FUNDAMENT, Karolina
18 GĘBALA, Piotr
19 GLINKOWSKA, Monika
20 GÓRALCZYK, Berenika
21 GÓRKA, Boguslaw
22 GÓRKA, Jolanta
23 GRZESIK, Michał
24 HAJTO, Anna
25 INDYKA, Jan
26 INDYKA, Maciej
27 JABŁOŃSKA , Magdalena
28 JODELUK, Jevgenij
29 JOVANOVIĆ, Marko
30 JOZEFIAK, Marta
31 KACPRZYK, Katarzyna
32 KACZOR, Kaczor
33 KACZOR, Kasia
34 KAJZER, Rafał
35 KAMIŃSKI, Paweł
36 KASPRZYK, Marta
37 KĘSKA, Wojciech
38 KIEŁBASA, Alicja
39 KLESZCZ, Wioleta
40 KŁAPUT, Barbara
41 KŁOSIŃSKA, Monika
42 KŁOSIŃSKA, Monika
43 KOBYLARCZYK, Karina
44 KOBYLARCZYK, Szymon
45 KONDEJ, Anna
46 KOŚCIECHA , Julian
47 KOWALCZYK, Maria
48 KOWALICZEK, Alicja
49 KOWALICZEK, Dominik
50 KRZAK, Zuzia
51 KSIĄŻEK, Grzegorz
52 KUKUŁA, Karolina
53 KULAWIK, Bartosz
54 LOREK, Marcin
55 LOREK, Michał
56 LOREK, Tomasz
57 ŁAPCZYŃSKI, Adrian
58 MAJKUT, Andrzej
59 MAKARUK, Kamil
60 MALINOWSKI, Marek
61 MARONA, Łucja
62 MICHAŁEK, Daria
63 MIKUŁA, Grzegorz
64 MITIS, Marek
65 MOLO, Karol
66 MOLO, Wiktor
67 MUCHA, Piotr
68 MULARZ, Anna
69 MULARZ, Anna
70 NABIELEC, Magdalena
71 NALEPA, Aleksander
72 NALEPA, Piotr
73 NIEMIRSKI, Piotr
74 NOWAK, Marek
75 PAAKKINEN, Laura
76 PARAFINIUK, Michał
77 PELZ, Zuzanna
78 PĘDZIMĄŻ, Agnieszka
79 PSZONAK, Iwona
80 ROGOWSKI, Paweł
81 SKONIECZNA, Joanna
82 SKRZYPEK, Krzysztof
83 SŁOWIK, Bogumiła
84 SOJA, Małgosia
85 SRODULSKI, Wojtek
86 STACHURA, Patryk
87 STACHURA, Robert
88 STEFANOWICZ, Anna
89 STEFAŃSKI, Jakub
90 SUCHORA, Kacper
91 SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna
92 SZPAK, Slawomir
93 SZTUKA, Łukasz
94 TOMASZEWSKI, Damian
95 USOWSKI, Andrzej
96 WALAŚ, Emilia
97 WALAŚ, Olga
98 WANTUCH, Wojciech
99 WĘGRZYŃSKI, Paweł
100 WIJAS, Mariusz
101 WILCZYŃSKA, Malwina
102 WILCZYŃSKI, Tadeusz
103 WITEK, Gabriela
104 WŁODEK, Barbara
105 YARMOLIK, Viktoria
106 ZABEL, Julia
107 ZAJĄC, Inga
108 ZAJĄC, Maksymilian
109 ZAJDEL, Filip
110 ZIĘBA, Leon
111 ZIĘCIK, Agata
112 ZIÓŁEK, Marcin
113 ZŁOTNIK, Emil
114 ŻARNOWSKI, Grzegorz
115 ŻELICHOWSKI, Jakub

# Zawodnik Klub Płatność
1 ROŚ, Dominik

# Zawodnik Klub Płatność
1 ALEXEENKOVA, Tatyana Placki ziemniaczane
2 BABENKA, Alena Placki ziemniaczane
3 BUŁDAK, Remigiusz Placki ziemniaczane
4 KASTSIUKEVICH , Aliaksandr Placki ziemniaczane
5 SACHAVICHYK, Darya Placki ziemniaczane

# Zawodnik Klub Płatność
1 KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwinskiTeam

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZARNOTA, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam
2 CZARNOTA, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam
3 GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam
4 PTAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
5 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam

# Zawodnik Klub Płatność
1 TONDERSKI, Maciej #GoAPTIV

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZYŻ, Barbara -

# Zawodnik Klub Płatność
1 SYREWICZ, Sylwia 11 MBOT

# Zawodnik Klub Płatność
1 JANUSZ, Tomasz 6 batalion dowodzenia

# Zawodnik Klub Płatność
1 BAL, Jakub 8. Baza Lotnictwa Transportowego
2 WYRĘBKIEWICZ, Bartosz 8. Baza Lotnictwa Transportowego

# Zawodnik Klub Płatność
1 ROJEK, Maciej AT

# Zawodnik Klub Płatność
1 HENDEL, Magda AZS AWF Kraków Masters
2 KORDYL, Waldemar AZS AWF Kraków Masters

# Zawodnik Klub Płatność
1 KRAWCZYK, Damian AZS PK
2 KUBASZCZYK, Kamil AZS PK

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRABOWSKI, Mateusz BW Biegacze Wymiatacze
2 OPYRCHAŁ, Tomasz BW Biegacze Wymiatacze

# Zawodnik Klub Płatność
1 STADLER-PATYK, Marta BeFit24Team
2 SZOSTEK, Michał BeFit24Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 FILIPEK, Natalia Bronowice Też Biegają

# Zawodnik Klub Płatność
1 SOBCZAK, Maria Bronowice też Biegają

# Zawodnik Klub Płatność
1 BADACZEWSKA, Julia Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
2 SZTORC, Joanna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 JACHYM-DREWNIAK , Joanna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 SZAFRAŃSKI, Mateusz CrossFit 72D

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOŚCIELNICKI, Maciej Didusie Racing

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUKAT, Marcelina Dukatki.pl
2 DUKAT, Marek Dukatki.pl

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZERMAK, Anna Dziadówki

# Zawodnik Klub Płatność
1 LOKAJEWSKA, Justyna EEskadra Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 WILCZKIEWICZ, Daniel ENDEGO

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIKUŁA, Grzegorz Edyta Lewandowska TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice

# Zawodnik Klub Płatność
1 PLEWIK, Marta GRAMMI

# Zawodnik Klub Płatność
1 JETHON, Patryk Gwiezdni Rycerze

# Zawodnik Klub Płatność
1 ZAJĄC-CEKIERA, Joanna Iron Dragon Triathlon

# Zawodnik Klub Płatność
1 WALAS, Wojciech JW 2771

# Zawodnik Klub Płatność
1 ADAMEK, Łukasz K
2 PLESZCZUK, Adam K

# Zawodnik Klub Płatność
1 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS
2 SZRENIAWSKI, Leszek KKB DYSTANS

# Zawodnik Klub Płatność
1 KNAPCZYK-KANIA, Gabriela KPP Myślenice

# Zawodnik Klub Płatność
1 RADZIK, Aleksandra KS AZS AWF Kraków
2 SKRZYPEK, Patryk KS AZS AWF Kraków
3 STOCH, Zofia KS AZS AWF Kraków
4 ZAJĄC, Barbara KS AZS AWF Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 RZEŹNICZEK, Patrycja KW Kraków/KW HiV

# Zawodnik Klub Płatność
1 KWIATKOWSKA, Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki
2 MYSZKA, Aleksander Krakowska Akademia Lekkoatletyki

# Zawodnik Klub Płatność
1 KRUPICKA, Katarzyna Krk/Wro

# Zawodnik Klub Płatność
1 PUKALAK, Jan Lemon Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRUSZKA, Rafał MOSiR TKKF Saturn Czeladź

# Zawodnik Klub Płatność
1 KUKLA, Martyna Master Builders Solutions

# Zawodnik Klub Płatność
1 LIGOCKI, Maciej Mazury Fitness

# Zawodnik Klub Płatność
1 FILEK, Piotr Music Runner

# Zawodnik Klub Płatność
1 ŚLIWKA, Piotr NA_KOLE

# Zawodnik Klub Płatność
1 KACZMAREK, Tomasz Niepołomice Biegaja

# Zawodnik Klub Płatność
1 WILK, Michał Nokia Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 WIKLIK, Marcin OPP Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 LIPSKI, Dawid Owocowy Czwartek

# Zawodnik Klub Płatność
1 OSUCH, Katarzyna Perła Telatyn

# Zawodnik Klub Płatność
1 YAKUBOUSKI, Siarhei Placki ziemniaczane

# Zawodnik Klub Płatność
1 PIWOWARCZYK, Piotr Rodzina Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 SARZYNSKI, Wojciech Sarzyn-SKI

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
2 GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
3 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej

# Zawodnik Klub Płatność
1 PALUCH, Marek Spacerowicz z Beskidów

# Zawodnik Klub Płatność
1 JAKUB, Zajac SportWise
2 PESZT, Maksymilian SportWise
3 RZEMEK, Filip SportWise
4 WĄSIK, Marcin SportWise
5 ZAJĄC, Andrzej SportWise
6 ZAJĄC, Izabela SportWise

# Zawodnik Klub Płatność
1 PESZT, Mira Sportwise

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUBIEL, Marek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie

# Zawodnik Klub Płatność
1 TOPORKIEWICZ, Bartosz Trail Is Our Way

# Zawodnik Klub Płatność
1 GARUS, Gabriela Trenuj w Krakowie
2 GARUS, Mikołaj Trenuj w Krakowie
3 OSIADACZ, Adam Trenuj w Krakowie
4 OSIADACZ, Julia Trenuj w Krakowie

# Zawodnik Klub Płatność
1 KASZPER, Krzysztof Tridivision

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRZEGORCZYK, Pawel Triwise
2 JEZIERSKI, Kamil Triwise

# Zawodnik Klub Płatność
1 ŽAK, Robert Tygris & Biedronka

# Zawodnik Klub Płatność
1 PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza
2 SALAWA, Kasjan UKS Lider Siercza
3 TARNAWSKI, Tadeusz UKS Lider Siercza
4 ZAJĄC, Aleksander UKS Lider Siercza

# Zawodnik Klub Płatność
1 GIERCZAK, Barbara URO-TEAM
2 KWIATKOWSKI, Tomasz URO-TEAM
3 LEŚNY, Mateusz URO-TEAM
4 WALCZAK, Rafał URO-TEAM
5 WEIMER, Katarzyna URO-TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 ZARĘBSKA, Ewa WEBCON RUNNERS

# Zawodnik Klub Płatność
1 OLIINYK, Arina WKS WAWEL
2 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL

# Zawodnik Klub Płatność
1 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel
2 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel
3 ZABEL, Robert WKS Wawel
4 ZABEL, Robert WKS Wawel

# Zawodnik Klub Płatność
1 WACHACKA, Sonia Wachaccy Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 BURCZYK, Agnieszka Warczące Szprychy
2 DWORNIK, Maciek Warczące Szprychy
3 DWORNIK, Małgorzata Warczące Szprychy

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIECZNIKOWSKI, Julian Wojskowa Akademia Techniczna

# Zawodnik Klub Płatność
1 CADER, Jakub Zabierzów Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 JAKCINAIMIĘ, Andżeju Zdrajcy Metalu

# Zawodnik Klub Płatność
1 ZIMOŃ, Michał brak

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIGAJ, Jan kraków athletic team

# Zawodnik Klub Płatność
1 RZEMEK, Bartosz wm triself
2 RZEMEK, Bartosz Rzemek wm triself
3 RZEMEK, Zuzanna wm triself

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Ambitna Jedenastka 64 28 36 52 12
Bieg dla dzieci 44 19 25 37 7
Harda Dwudziestka-Trójka 19 6 13 17 2
Nordic Walking 0 0 0 0 0
Przyjazna Trójka 37 16 21 31 6
Tradycyjna Piątka 61 23 38 51 10
Ultra 35km 11 2 9 8 3
Razem 236 94 142 196 40

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
11,6km - K20 8 8 0 7 1
11,6km - K30 11 11 0 7 4
11,6km - K40 9 9 0 7 2
11,6km - K50 0 0 0 0 0
11,6km - K60 0 0 0 0 0
11,6km - K70 0 0 0 0 0
11,6km - M20 6 0 6 6 0
11,6km - M30 14 0 14 11 3
11,6km - M40 13 0 13 11 2
11,6km - M50 3 0 3 3 0
11,6km - M60 0 0 0 0 0
11,6km - M70 0 0 0 0 0
23km - K20 0 0 0 0 0
23km - K30 1 1 0 1 0
23km - K40 5 5 0 4 1
23km - K50 0 0 0 0 0
23km - K60 0 0 0 0 0
23km - M20 3 0 3 3 0
23km - M30 6 0 6 6 0
23km - M40 3 0 3 2 1
23km - M50 1 0 1 1 0
23km - M60 0 0 0 0 0
3,7km - K12 4 4 0 4 0
3,7km - K13 2 2 0 1 1
3,7km - K16 0 0 0 0 0
3,7km - K20 5 5 0 4 1
3,7km - K30 3 3 0 3 0
3,7km - K40 2 2 0 2 0
3,7km - K50 0 0 0 0 0
3,7km - K60 0 0 0 0 0
3,7km - K70 0 0 0 0 0
3,7km - M12 8 0 8 7 1
3,7km - M13 1 0 1 0 1
3,7km - M16 1 0 1 1 0
3,7km - M20 2 0 2 2 0
3,7km - M30 3 0 3 3 0
3,7km - M40 6 0 6 4 2
3,7km - M50 0 0 0 0 0
3,7km - M60 0 0 0 0 0
3,7km - M70 0 0 0 0 0
5,7km - K16 0 0 0 0 0
5,7km - K20 5 5 0 3 2
5,7km - K30 13 13 0 10 3
5,7km - K40 5 5 0 5 0
5,7km - K50 0 0 0 0 0
5,7km - K60 0 0 0 0 0
5,7km - K70 0 0 0 0 0
5,7km - M16 1 0 1 1 0
5,7km - M20 10 0 10 9 1
5,7km - M30 15 0 15 13 2
5,7km - M40 9 0 9 8 1
5,7km - M50 2 0 2 1 1
5,7km - M60 1 0 1 1 0
5,7km - M70 0 0 0 0 0
Bieg na 300m 21 11 10 15 6
Bieg na 600m 23 8 15 22 1
NW - K 0 0 0 0 0
NW - M 0 0 0 0 0
Ultra - K20 0 0 0 0 0
Ultra - K30 2 2 0 2 0
Ultra - K40 0 0 0 0 0
Ultra - K50 0 0 0 0 0
Ultra - K60 0 0 0 0 0
Ultra - M20 2 0 2 2 0
Ultra - M30 4 0 4 2 2
Ultra - M40 2 0 2 2 0
Ultra - M50 1 0 1 0 1
Ultra - M60 0 0 0 0 0
Razem 236 94 142 196 40