Kraków City Race Rozgrzewka - Etap 46 - Zgłoszenia
2021-11-17

# Kategoria Zawodnik Klub Chip
1 BASIC-M BIBLIK, Maciuś WKS Wawel BnO
2 SPRINT-K BISKUPSKA , Julia WKS Wawel 8000584
3 SPRINT-K BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel
4 BASIC-K BISKUPSKA, Maria WKS Wawel
5 SPRINT-K BREKSA, Blanka WKS Wawel
6 SPRINT-M BUBLIK, Piotr WKS Wawel 8000586
7 SPRINT-K BUZEK, Gabi WKS Wawel BnO 889674
8 CITY RACE-M DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 7504300
9 CITY RACE-M FIEDOROWICZ, Szczepan COL
10 CITY RACE-K GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 8099122
11 CITY RACE-M JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 7102102
12 CITY RACE-M JAMROZIK, Max 8102102
13 SPRINT-M KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108
14 SPRINT-K KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO
15 CITY RACE-M KONOPIŃSKI, Maciej AKInO
16 CITY RACE-M KOZIOŁ, Piotr
17 CITY RACE-K KOZŁOWSKA , Maria - 2021372
18 CITY RACE-K KOZŁOWSKA , Olga 2021371
19 CITY RACE-K KOZŁOWSKA, Wiktoria 345998
20 CITY RACE-M KSIĄŻEK, Kacper
21 CITY RACE-K KSIĄŻEK, Natalia
22 CITY RACE-M KURAS, Przemysław NUNEK SPITFIRE
23 SPRINT-K KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
24 SPRINT-K LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel 8012083
25 SPRINT-K LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 8636994
26 CITY RACE-K LATAŁA, Bożena
27 CITY RACE-M LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów 886307
28 SPRINT-M MALAWSKI, Filip Velocilamy
29 CITY RACE-M MALICKI, Grzegorz
30 CITY RACE-M MĄDRY , Paweł - Brak
31 CITY RACE-M MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO 2117439
32 SPRINT-M MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300232
33 SPRINT-K MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300284
34 SPRINT-K NIESSNER, Pola WKS Wawel 8000393
35 SPRINT-K OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 8650888
36 SPRINT-K OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
37 SPRINT-K OLIINYK, Alona WKS Wawel 1391362
38 BASIC-K OLIINYK, Arina WKS WAWEL
39 BASIC-K OLIINYK, Hanna WKS WAWEL
40 SPRINT-M OLIINYK, Illia WKS WAWEL 1391361
41 SPRINT-K OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL
42 CITY RACE-M OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Góra
43 CITY RACE-K OSYSZKO, Izabela
44 BASIC-M PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel
45 BASIC-K PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel
46 SPRINT-M PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel 8093108
47 SPRINT-K PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra 8210905
48 SPRINT-K PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 8000305
49 SPRINT-M PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003253
50 SPRINT-K PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel 8666005
51 SPRINT-M PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 8636993
52 CITY RACE-M ROMANIAK, Sebastian - brak
53 CITY RACE-M RUSINEK, Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 8003257
54 SPRINT-M STOLAREK , Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 8008230
55 SPRINT-M SZAJNA, Abu WKS Wawel BnO 7204931
56 SPRINT-M ŚMITKOWSKI , Fabian LOS TREPOS COMPANIEROS
57 SPRINT-M TARNAWSKI, Jan WKS Wawel BnO 8030914
58 SPRINT-M TARNOWSKI, Przemek WKS Wawel 2108822
59 CITY RACE-M TICHORUK, Rafał
60 SPRINT-M TICHY, Tomas WKS Wawel 8014563
61 BASIC-M URYGA, Adam WKS Wawel BnO 8120528
62 SPRINT-M URYGA, Artur WKS Wawel BnO 8051001
63 SPRINT-M URYGA, Sławek WKS Wawel BnO
64 CITY RACE-M WĘGRZYŃSKI, Paweł
65 CITY RACE-M WIELOSIK, Marcin Visegrad Maraton Rytro
66 CITY RACE-M WIĘCEK, Maciej inov-8
67 SPRINT-M WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 8664651
68 SPRINT-M WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawijowa Góra 2133394
69 SPRINT-M WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 2121115
70 SPRINT-M ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel 8073201
71 SPRINT-M ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel 8043200

BASIC-K

# Zawodnik Klub Chip
1 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel
2 OLIINYK, Arina WKS WAWEL
3 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL
4 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel

BASIC-M

# Zawodnik Klub Chip
1 BIBLIK, Maciuś WKS Wawel BnO
2 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel
3 URYGA, Adam WKS Wawel BnO 8120528

CITY RACE-K

# Zawodnik Klub Chip
1 GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 8099122
2 KOZŁOWSKA , Maria - 2021372
3 KOZŁOWSKA , Olga 2021371
4 KOZŁOWSKA, Wiktoria 345998
5 KSIĄŻEK, Natalia
6 LATAŁA, Bożena
7 OSYSZKO, Izabela

CITY RACE-M

# Zawodnik Klub Chip
1 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 7504300
2 FIEDOROWICZ, Szczepan COL
3 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 7102102
4 JAMROZIK, Max 8102102
5 KONOPIŃSKI, Maciej AKInO
6 KOZIOŁ, Piotr
7 KSIĄŻEK, Kacper
8 KURAS, Przemysław NUNEK SPITFIRE
9 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów 886307
10 MALICKI, Grzegorz
11 MĄDRY , Paweł - Brak
12 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO 2117439
13 OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Góra
14 ROMANIAK, Sebastian - brak
15 RUSINEK, Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 8003257
16 TICHORUK, Rafał
17 WĘGRZYŃSKI, Paweł
18 WIELOSIK, Marcin Visegrad Maraton Rytro
19 WIĘCEK, Maciej inov-8

SPRINT-K

# Zawodnik Klub Chip
1 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel 8000584
2 BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel
3 BREKSA, Blanka WKS Wawel
4 BUZEK, Gabi WKS Wawel BnO 889674
5 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO
6 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
7 LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel 8012083
8 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 8636994
9 MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300284
10 NIESSNER, Pola WKS Wawel 8000393
11 OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 8650888
12 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
13 OLIINYK, Alona WKS Wawel 1391362
14 OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL
15 PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra 8210905
16 PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 8000305
17 PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel 8666005

SPRINT-M

# Zawodnik Klub Chip
1 BUBLIK, Piotr WKS Wawel 8000586
2 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108
3 MALAWSKI, Filip Velocilamy
4 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300232
5 OLIINYK, Illia WKS WAWEL 1391361
6 PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel 8093108
7 PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003253
8 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 8636993
9 STOLAREK , Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 8008230
10 SZAJNA, Abu WKS Wawel BnO 7204931
11 ŚMITKOWSKI , Fabian LOS TREPOS COMPANIEROS
12 TARNAWSKI, Jan WKS Wawel BnO 8030914
13 TARNOWSKI, Przemek WKS Wawel 2108822
14 TICHY, Tomas WKS Wawel 8014563
15 URYGA, Artur WKS Wawel BnO 8051001
16 URYGA, Sławek WKS Wawel BnO
17 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 8664651
18 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawijowa Góra 2133394
19 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 2121115
20 ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel 8073201
21 ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel 8043200

# Zawodnik Klub Chip
1 JAMROZIK, Max 8102102
2 KOZIOŁ, Piotr
3 KOZŁOWSKA , Olga 2021371
4 KOZŁOWSKA, Wiktoria 345998
5 KSIĄŻEK, Kacper
6 KSIĄŻEK, Natalia
7 LATAŁA, Bożena
8 MALICKI, Grzegorz
9 OSYSZKO, Izabela
10 TICHORUK, Rafał
11 WĘGRZYŃSKI, Paweł

# Zawodnik Klub Chip
1 KOZŁOWSKA , Maria - 2021372
2 MĄDRY , Paweł - Brak
3 ROMANIAK, Sebastian - brak

# Zawodnik Klub Chip
1 KONOPIŃSKI, Maciej AKInO

# Zawodnik Klub Chip
1 FIEDOROWICZ, Szczepan COL

# Zawodnik Klub Chip
1 OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Góra

# Zawodnik Klub Chip
1 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108

# Zawodnik Klub Chip
1 RUSINEK, Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 8003257
2 STOLAREK , Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 8008230
3 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawijowa Góra 2133394
4 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawijowa Góra 2121115

# Zawodnik Klub Chip
1 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300232
2 MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300284
3 PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra 8210905
4 PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 8000305
5 PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003253

# Zawodnik Klub Chip
1 ŚMITKOWSKI , Fabian LOS TREPOS COMPANIEROS

# Zawodnik Klub Chip
1 KURAS, Przemysław NUNEK SPITFIRE

# Zawodnik Klub Chip
1 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów 886307

# Zawodnik Klub Chip
1 MALAWSKI, Filip Velocilamy

# Zawodnik Klub Chip
1 WIELOSIK, Marcin Visegrad Maraton Rytro

# Zawodnik Klub Chip
1 OLIINYK, Arina WKS WAWEL
2 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL
3 OLIINYK, Illia WKS WAWEL 1391361
4 OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL

# Zawodnik Klub Chip
1 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel 8000584
2 BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel
3 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel
4 BREKSA, Blanka WKS Wawel
5 BUBLIK, Piotr WKS Wawel 8000586
6 GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 8099122
7 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 7102102
8 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
9 LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel 8012083
10 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 8636994
11 NIESSNER, Pola WKS Wawel 8000393
12 OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 8650888
13 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
14 OLIINYK, Alona WKS Wawel 1391362
15 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel
16 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel
17 PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel 8093108
18 PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel 8666005
19 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 8636993
20 TARNOWSKI, Przemek WKS Wawel 2108822
21 TICHY, Tomas WKS Wawel 8014563
22 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 8664651
23 ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel 8073201
24 ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel 8043200

# Zawodnik Klub Chip
1 BIBLIK, Maciuś WKS Wawel BnO
2 BUZEK, Gabi WKS Wawel BnO 889674
3 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO
4 SZAJNA, Abu WKS Wawel BnO 7204931
5 TARNAWSKI, Jan WKS Wawel BnO 8030914
6 URYGA, Adam WKS Wawel BnO 8120528
7 URYGA, Artur WKS Wawel BnO 8051001
8 URYGA, Sławek WKS Wawel BnO

# Zawodnik Klub Chip
1 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO 2117439

# Zawodnik Klub Chip
1 WIĘCEK, Maciej inov-8

# Zawodnik Klub Chip
1 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 7504300

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
BASIC 7 4 3 0 7
CITY-RACE 26 7 19 0 26
SPRINT 38 17 21 0 38
Razem 71 28 43 0 71

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
BASIC-K 4 4 0 0 4
BASIC-M 3 0 3 0 3
CITY RACE-K 7 7 0 0 7
CITY RACE-M 19 0 19 0 19
SPRINT-K 17 17 0 0 17
SPRINT-M 21 0 21 0 21
Razem 71 28 43 0 71