Łódzkie Biegi Górskie 2021/2022 - R2 - Zgłoszenia
2021-12-12

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 6600m/OPEN Kobiety [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
3 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
4 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
5 6600m/OPEN Kobiety [0] BALCERAK, Katarzyna
6 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
7 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BARSZCZ, Piotr Opole Lubelskie
8 6600m/Juniorki [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
9 6600m/Juniorzy [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
10 6600m/OPEN Kobiety [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
11 10 500m/OPEN Kobiety [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
12 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
13 6600m - Z psem/OPEN [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
14 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
15 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
16 6600m - Z psem/OPEN [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
17 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BISKUP, Daniel Łódź
18 10 500m/OPEN Kobiety [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
19 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
20 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
21 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
22 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
23 6600m/OPEN Kobiety [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
24 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz
25 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
26 10 500m/OPEN Kobiety [0] BRYSZEWSKA, Patrycja Accenture Runners Club Łódź
27 10 500m/OPEN Kobiety [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
28 6600m - Z psem/OPEN [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
29 10 500m/OPEN Kobiety [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
30 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
31 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
32 6600m - Z psem/OPEN [0] CIEŚLA, Dawid Olej Running Team Rąbień Logan
33 6600m/Juniorzy [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
34 6600m - Z psem/OPEN [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
35 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
36 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
37 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DOMAŃSKI, Krzysztof ROSSMANN Łódź
38 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DOMAŃSKI, Zbigniew ROSSMANN Łódź
39 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
40 6600m/Juniorki [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
41 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDA, Seweryn Głowno
42 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
43 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
44 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
45 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
46 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
47 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
48 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FILIPIAK, Robert Łódź
49 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
50 6600m/OPEN Kobiety [0] FRĄK, Dorota Zgierz
51 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄK, Wojciech Łódź
52 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
53 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAPYS, Dorota Łódź
54 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GARGÓL, Jan Accenture Runners Club Łódź
55 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
56 6600m/OPEN Kobiety [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
57 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
58 6600m/OPEN Kobiety [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
59 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
60 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
61 10 500m/OPEN Kobiety [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
62 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
63 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
64 6600m/OPEN Kobiety [0] GORTAT, Agnieszka Lodz
65 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
66 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GÓRA , Daniel Gazele Pana Łódź
67 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
68 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
69 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GROBELNY, Marcin Boxiclub Pabianice
70 10 500m/OPEN Kobiety [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
71 10 500m/OPEN Kobiety [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
72 6600m/OPEN Mężczyźni [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
73 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
74 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź
75 6600m/OPEN Kobiety [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
76 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
77 10 500m/OPEN Kobiety [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
78 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Mariusz Łódź
79 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
80 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
81 6600m - Z psem/OPEN [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
82 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
83 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
84 6600m - Z psem/OPEN [0] JĘCEK, Maciej Łódź harry
85 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
86 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
87 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
88 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
89 6600m/OPEN Kobiety [0] KACZMAREK, Daria Łódź
90 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
91 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KALETA, Sławomir Zgierz
92 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
93 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
94 6600m/Juniorki [0] KAROLCZUK, Aleksandra KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
95 6600m/Juniorki [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
96 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
97 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
98 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
99 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
100 6600m/OPEN Kobiety [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
101 6600m/OPEN Kobiety [0] KOCIAK, Anna Dębniak
102 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
103 6600m/Juniorki [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
104 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź
105 6600m/Juniorzy [0] KORNELUK, Piotr Łódź
106 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
107 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
108 6600m - Z psem/OPEN [0] KOWALEWSKI, Dominik Szakale Bałut Łódź Łódź Rufus
109 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOWALSKI, Łukasz Łódź
110 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
111 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Piotr Łowicz
112 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
113 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
114 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
115 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
116 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRYCH, Robert Rąbień
117 10 500m/OPEN Kobiety [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
118 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUBIK, Barosz Łódź
119 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
120 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
121 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
122 6600m/Juniorzy [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
123 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
124 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
125 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
126 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
127 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
128 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
129 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LALIK, Maciej Łódź
130 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
131 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
132 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
133 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
134 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
135 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
136 6600m/OPEN Kobiety [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
137 6600m/OPEN Mężczyźni [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki
138 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
139 6600m/OPEN Kobiety [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
140 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
141 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
142 6600m - Z psem/OPEN [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
143 6600m/OPEN Kobiety [0] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Łódź
144 6600m/OPEN Kobiety [0] MAJCHER, Elżbieta Rawa Mazowiecka
145 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
146 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
147 6600m/Juniorzy [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
148 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
149 6600m - Z psem/OPEN [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
150 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
151 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCHUK, Mikhail Brest Runners Brest
152 10 500m/OPEN Kobiety [0] MARCINEK, Marta Łódź
153 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCINIAK, Robert Aleksandrów Łódzki
154 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
155 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
156 6600m/OPEN Kobiety [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
157 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
158 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
159 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MATACHOWSKI, Mariusz Regny
160 6600m/OPEN Kobiety [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
161 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHALSKI, Blazej Ksawerów
162 10 500m/OPEN Kobiety [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
163 6600m/OPEN Kobiety [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
164 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
165 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MIKULSKI, Tomasz Mikulski UKS Filipides Teresin Kampinos
166 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
167 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
168 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
169 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MUŚKIEWICZ, Adam 1 batalion kawalerii powietrznej Zelów
170 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
171 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
172 6600m/OPEN Kobiety [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
173 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NITA, Michał Łódź
174 6600m/Juniorki [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
175 6600m/Juniorzy [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
176 10 500m/OPEN Kobiety [0] NOWAK, Natalia Łódź
177 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
178 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
179 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
180 10 500m/OPEN Kobiety [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
181 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
182 6600m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łodzki
183 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Marta Głowno
184 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
185 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
186 10 500m/OPEN Kobiety [0] PALIWODA , Anna Aleksandrów Łódzki
187 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
188 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
189 6600m - Z psem/OPEN [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
190 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
191 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
192 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
193 6600m/OPEN Kobiety [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Łódź
194 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
195 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
196 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
197 10 500m/OPEN Kobiety [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
198 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
199 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
200 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLIT, Ernest Rogóźno
201 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PRASAL, Artur Łódź
202 6600m/OPEN Kobiety [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
203 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PTAK, Marcin Łódź
204 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
205 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
206 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
207 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
208 6600m/Juniorki [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
209 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
210 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ROBACZYŃSKI, Adrian Łódź
211 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
212 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
213 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RUDZKI, Karol Łódź
214 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RUTKOWSKI, Dariusz Pabianice
215 10 500m/OPEN Kobiety [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
216 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RYCZKO, Dawid Team Jarzynki Łódź
217 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
218 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
219 6600m/Juniorzy [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
220 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
221 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
222 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
223 6600m/OPEN Kobiety [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
224 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
225 6600m/OPEN Kobiety [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
226 6600m/Juniorki [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
227 10 500m/OPEN Kobiety [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
228 6600m - Z psem/OPEN [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
229 6600m/Juniorki [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
230 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
231 10 500m/OPEN Kobiety [0] SMETSKA, Iryna Łódź
232 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
233 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
234 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
235 6600m/OPEN Kobiety [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
236 6600m - Z psem/OPEN [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
237 6600m - Z psem/OPEN [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
238 6600m/OPEN Kobiety [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
239 10 500m/OPEN Kobiety [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
240 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
241 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STAWIANY, Marcin Wiśniowa Góra
242 6600m/OPEN Kobiety [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
243 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
244 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
245 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
246 10 500m/OPEN Kobiety [0] STOICHYKAVA, Kseniya Minsk
247 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
248 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRUSZCZYK , Krystian Jeżozwierzaki Łódź
249 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
250 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
251 10 500m/OPEN Kobiety [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
252 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
253 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
254 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
255 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
256 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
257 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
258 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
259 10 500m/OPEN Kobiety [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
260 6600m/OPEN Kobiety [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
261 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
262 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
263 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
264 10 500m/OPEN Kobiety [0] TROJANOWSKA, Małgorzata Łódź
265 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
266 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
267 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
268 10 500m/OPEN Kobiety [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
269 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WAJMAN, Jaroslaw Pabianice
270 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
271 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
272 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALIS , Grażyna Ozorków
273 6600m - Z psem/OPEN [0] WARSZAWSKI, Marek Łódź Tosia
274 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
275 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WEJNER, Artur Łódź
276 10 500m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
277 6600m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
278 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIECHA, Mariusz Łódź
279 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
280 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
281 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
282 6600m/Juniorki [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż
283 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
284 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
285 6600m/OPEN Kobiety [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź
286 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź
287 6600m/OPEN Kobiety [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Lodz
288 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
289 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
290 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
291 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
292 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
293 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
294 10 500m/OPEN Kobiety [0] WYKA, Dorota Nowa Gadka
295 6600m - Z psem/OPEN [0] WYTYKOWSKA, Joanna ŁKW/Rysie Łódź Nandor
296 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZABŁOCKI, Wojciech Łódź
297 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
298 6600m - Z psem/OPEN [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
299 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZAPILAJ, Daniel Ełckie Tygrysy Ełk
300 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
301 6600m - Z psem/OPEN [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szala
302 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
303 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
304 6600m - Z psem/OPEN [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea
305 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń
306 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] KAROLCZUK, Aleksandra KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
5 [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
6 [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
9 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
10 [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
11 [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
4 [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
5 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
6 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ

6600m - Z psem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
2 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
3 [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
4 [0] CIEŚLA, Dawid Olej Running Team Rąbień Logan
5 [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
6 [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
7 [0] JĘCEK, Maciej Łódź harry
8 [0] KOWALEWSKI, Dominik Szakale Bałut Łódź Łódź Rufus
9 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
10 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
11 [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
12 [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
13 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
14 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
15 [0] WARSZAWSKI, Marek Łódź Tosia
16 [0] WYTYKOWSKA, Joanna ŁKW/Rysie Łódź Nandor
17 [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
18 [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szala
19 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] BALCERAK, Katarzyna
3 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
4 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
5 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
6 [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
7 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] GORTAT, Agnieszka Lodz
9 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
10 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
11 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
12 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
13 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
14 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
15 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
16 [0] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Łódź
17 [0] MAJCHER, Elżbieta Rawa Mazowiecka
18 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
19 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
20 [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
21 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
22 [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łodzki
23 [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Łódź
24 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
25 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
26 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
27 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
28 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
29 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
30 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
31 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
32 [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź
33 [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Lodz

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
2 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
3 [0] BRYSZEWSKA, Patrycja Accenture Runners Club Łódź
4 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
5 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
6 [0] GAPYS, Dorota Łódź
7 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
8 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
9 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
10 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
11 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
12 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
13 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
14 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
15 [0] MARCINEK, Marta Łódź
16 [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
17 [0] NOWAK, Natalia Łódź
18 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
19 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
20 [0] PALIWODA , Anna Aleksandrów Łódzki
21 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
22 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
23 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
24 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
25 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
26 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
27 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
28 [0] STOICHYKAVA, Kseniya Minsk
29 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
30 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
31 [0] TROJANOWSKA, Małgorzata Łódź
32 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
33 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
34 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
35 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
36 [0] WYKA, Dorota Nowa Gadka

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
2 [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
3 [0] BISKUP, Daniel Łódź
4 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
5 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
6 [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
7 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
8 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
9 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
10 [0] DOMAŃSKI, Krzysztof ROSSMANN Łódź
11 [0] DOMAŃSKI, Zbigniew ROSSMANN Łódź
12 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
13 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
14 [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
15 [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
16 [0] GÓRA , Daniel Gazele Pana Łódź
17 [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
18 [0] GROBELNY, Marcin Boxiclub Pabianice
19 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
20 [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
21 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
22 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
23 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
24 [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź
25 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
26 [0] KOZA, Piotr Łowicz
27 [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
28 [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
29 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
30 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki
31 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
32 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
33 [0] MUŚKIEWICZ, Adam 1 batalion kawalerii powietrznej Zelów
34 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
35 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
36 [0] NITA, Michał Łódź
37 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
38 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
39 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
40 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
41 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
42 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
43 [0] PRASAL, Artur Łódź
44 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
45 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
46 [0] RUTKOWSKI, Dariusz Pabianice
47 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
48 [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
49 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
50 [0] STAWIANY, Marcin Wiśniowa Góra
51 [0] STRUSZCZYK , Krystian Jeżozwierzaki Łódź
52 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
53 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
54 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
55 [0] WAJMAN, Jaroslaw Pabianice
56 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
57 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
58 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
59 [0] ZAPILAJ, Daniel Ełckie Tygrysy Ełk
60 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
3 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
4 [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
5 [0] BARSZCZ, Piotr Opole Lubelskie
6 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
7 [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz
8 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
9 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
10 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
11 [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
12 [0] DUDA, Seweryn Głowno
13 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
14 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
15 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
16 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
17 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
18 [0] FRĄK, Wojciech Łódź
19 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
20 [0] GARGÓL, Jan Accenture Runners Club Łódź
21 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
22 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
23 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
24 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
25 [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
26 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
27 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź
28 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
29 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
30 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
31 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
32 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
33 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
34 [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
35 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
36 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
37 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
38 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
39 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
40 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
41 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
42 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
43 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
44 [0] KOWALSKI, Łukasz Łódź
45 [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
46 [0] KRYCH, Robert Rąbień
47 [0] KUBIK, Barosz Łódź
48 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
49 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
50 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
51 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
52 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
53 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
54 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
55 [0] LALIK, Maciej Łódź
56 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
57 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
58 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
59 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
60 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
61 [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
62 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
63 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
64 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
65 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
66 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
67 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
68 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
69 [0] MARCHUK, Mikhail Brest Runners Brest
70 [0] MARCINIAK, Robert Aleksandrów Łódzki
71 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
72 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
73 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
74 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
75 [0] MATACHOWSKI, Mariusz Regny
76 [0] MICHALSKI, Blazej Ksawerów
77 [0] MIKULSKI, Tomasz Mikulski UKS Filipides Teresin Kampinos
78 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
79 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
80 [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
81 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
82 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
83 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
84 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
85 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
86 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
87 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
88 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
89 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
90 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
91 [0] PTAK, Marcin Łódź
92 [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
93 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
94 [0] ROBACZYŃSKI, Adrian Łódź
95 [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
96 [0] RUDZKI, Karol Łódź
97 [0] RYCZKO, Dawid Team Jarzynki Łódź
98 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
99 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
100 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
101 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
102 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
103 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
104 [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
105 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
106 [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
107 [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
108 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
109 [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
110 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
111 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
112 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
113 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
114 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
115 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
116 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
117 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
118 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
119 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
120 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
121 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
122 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
123 [0] WEJNER, Artur Łódź
124 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
125 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
126 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
127 [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
128 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
129 [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź
130 [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
131 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
132 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
133 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
134 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
135 [0] ZABŁOCKI, Wojciech Łódź
136 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
137 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
138 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
139 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
140 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BALCERAK, Katarzyna
2 [0] BARSZCZ, Piotr Opole Lubelskie
3 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
4 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
5 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
6 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
7 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
8 [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
9 [0] BISKUP, Daniel Łódź
10 [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
11 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
12 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
13 [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz
14 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
15 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
16 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
17 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
18 [0] DUDA, Seweryn Głowno
19 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
20 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
21 [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
22 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
23 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
24 [0] FRĄK, Wojciech Łódź
25 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
26 [0] GAPYS, Dorota Łódź
27 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
28 [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
29 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
30 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
31 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
32 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
33 [0] GORTAT, Agnieszka Lodz
34 [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
35 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
36 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
37 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
38 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
39 [0] JĘCEK, Maciej Łódź harry
40 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
41 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
42 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
43 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
44 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
45 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
46 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
47 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
48 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
49 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
50 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
51 [0] KOWALSKI, Łukasz Łódź
52 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
53 [0] KOZA, Piotr Łowicz
54 [0] KRYCH, Robert Rąbień
55 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
56 [0] KUBIK, Barosz Łódź
57 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
58 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
59 [0] LALIK, Maciej Łódź
60 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
61 [0] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Łódź
62 [0] MAJCHER, Elżbieta Rawa Mazowiecka
63 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
64 [0] MARCINEK, Marta Łódź
65 [0] MARCINIAK, Robert Aleksandrów Łódzki
66 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
67 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
68 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
69 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
70 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
71 [0] MATACHOWSKI, Mariusz Regny
72 [0] MICHALSKI, Blazej Ksawerów
73 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
74 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
75 [0] NITA, Michał Łódź
76 [0] NOWAK, Natalia Łódź
77 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
78 [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łodzki
79 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
80 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
81 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
82 [0] PALIWODA , Anna Aleksandrów Łódzki
83 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
84 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
85 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
86 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
87 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
88 [0] PRASAL, Artur Łódź
89 [0] PTAK, Marcin Łódź
90 [0] ROBACZYŃSKI, Adrian Łódź
91 [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
92 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
93 [0] RUDZKI, Karol Łódź
94 [0] RUTKOWSKI, Dariusz Pabianice
95 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
96 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
97 [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
98 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
99 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
100 [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
101 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
102 [0] STAWIANY, Marcin Wiśniowa Góra
103 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
104 [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
105 [0] STOICHYKAVA, Kseniya Minsk
106 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
107 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
108 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
109 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
110 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
111 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
112 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
113 [0] TROJANOWSKA, Małgorzata Łódź
114 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
115 [0] WAJMAN, Jaroslaw Pabianice
116 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
117 [0] WARSZAWSKI, Marek Łódź Tosia
118 [0] WEJNER, Artur Łódź
119 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
120 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
121 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
122 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
123 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
124 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
125 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
126 [0] WYKA, Dorota Nowa Gadka
127 [0] ZABŁOCKI, Wojciech Łódź
128 [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
129 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
2 [0] MUŚKIEWICZ, Adam 1 batalion kawalerii powietrznej Zelów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
2 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BRYSZEWSKA, Patrycja Accenture Runners Club Łódź
2 [0] GARGÓL, Jan Accenture Runners Club Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
2 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
2 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GROBELNY, Marcin Boxiclub Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MARCHUK, Mikhail Brest Runners Brest

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
2 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
3 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
3 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
2 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ZAPILAJ, Daniel Ełckie Tygrysy Ełk

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
3 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
4 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
5 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
6 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
7 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
2 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GÓRA , Daniel Gazele Pana Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STRUSZCZYK , Krystian Jeżozwierzaki Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KAROLCZUK, Aleksandra KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
2 [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
2 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
2 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
2 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] CIEŚLA, Dawid Olej Running Team Rąbień Logan
2 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
3 [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
4 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
5 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
6 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
7 [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Łódź
8 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
9 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
10 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
11 [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Lodz
12 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
2 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
2 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
2 [0] DOMAŃSKI, Krzysztof ROSSMANN Łódź
3 [0] DOMAŃSKI, Zbigniew ROSSMANN Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
2 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
3 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
2 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
3 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
4 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
5 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
6 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
7 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
8 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
9 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
10 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
11 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
12 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
13 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
14 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
15 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
16 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
17 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
18 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
19 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
20 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
21 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
2 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź
2 [0] KOWALEWSKI, Dominik Szakale Bałut Łódź Łódź Rufus
3 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
4 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
5 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RYCZKO, Dawid Team Jarzynki Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
2 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
3 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MIKULSKI, Tomasz Mikulski UKS Filipides Teresin Kampinos

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
2 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
5 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
9 [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
10 [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
11 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
12 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
13 [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
14 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
15 [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
16 [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
17 [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
18 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
19 [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
20 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
21 [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
22 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
23 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
24 [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż
25 [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
26 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
27 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea
28 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
2 [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
2 [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
3 [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
2 [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WYTYKOWSKA, Joanna ŁKW/Rysie Łódź Nandor

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
2 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
2 [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
3 [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
4 [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szala

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
2 [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10 500m 176 36 140 176 0
6600m 111 44 67 111 0
6600m - Z psem 19 9 10 19 0
Razem 306 89 217 306 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Juniorki 11 11 0 11 0
Juniorzy 7 0 7 7 0
OPEN 19 9 10 19 0
OPEN Kobiety 33 33 0 33 0
OPEN Kobiety 36 36 0 36 0
OPEN Mężczyźni 60 0 60 60 0
OPEN Mężczyźni 140 0 140 140 0
Razem 306 89 217 306 0