GPK - E3 - Bieg Noworoczny - Zgłoszenia
2022-01-09

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [401] ADAMCZYK, Jakub Kraków Kraków
2 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [801] ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
3 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1301] ALEKSANDROWICZ, Michał Kraków Kraków
4 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [802] AMIAUD, Romain WM Triself Krakow
5 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [0] BACHLEDA, Łukasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Lasek
6 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1121] BAJOREK, Lidia Tomaszowice
7 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] BAL, Jakub Bronowice też Biegają Kraków
8 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [101] BAŁABAN, Bartłomiej Lacho Team Kraków
9 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [402] BANASIK, Grzegorz SBG Podbieg Nessi Team Kielce
10 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1302] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Zerwana
11 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
12 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [102] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
13 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [403] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
14 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1127] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Kraków
15 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [103] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Kraków
16 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [404] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Kraków
17 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [803] BARAN, Michał BeFit24Team Kraków
18 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [804] BARAN, Szymon BiegamSam Kraków
19 Nordic Walking/NW - K [21] BARTCZAK, Katarzyna - Częstochowa
20 Nordic Walking/NW - M [22] BARTCZAK, Mirosław - Częstochowa
21 Ultra 35km/Ultra - M40 [1501] BARTKOWIAK, Grzegorz Krakow
22 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [805] BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
23 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [806] BARTYZEL, Krzysztof Młode Wilki Kraków
24 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [0] BAZUŁKA , Aleksandra Salco Garmin Team Katowice
25 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1303] BĄK, Artur FC po 50tce Kraków
26 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] BEDNARCZYK, Piotr NAS Wanda Kraków Kraków Zapłać
27 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BEDNARCZYK, Przemysław Kraków Zapłać
28 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1304] BEŁZ, Tomasz brak Kraków
29 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1305] BEŁZAK, Filip TriJet Team Kraków
30 Ultra 35km/Ultra - M40 [1502] BIAŁKA, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
31 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [405] BIELATOWICZ, Amadeusz Kraków
32 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BIELEC, Jakub BeFit24Team Kraków
33 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [104] BIELEC, Kinga BeFit24Team Kraków
34 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [807] BIELEC, Kinga BeFit24Team Kraków
35 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [406] BIELEC, Kinga BeFit24Team Kraków
36 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1123] BIELECKI, Szczepan WRÓBELKI TEAM Kraków
37 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [407] BIELSKI, Maciej Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
38 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1142] BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon
39 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [106] BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel BnO Kraków
40 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [408] BISKUPSKI, Michał WKS Wawel BnO Kraków
41 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [808] BLAUT, Marcin Night Runners Kraków
42 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [810] BOCHENEK, Magdalena G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
43 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [809] BOCHENEK, Michał Polplast biega Myślenice
44 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1307] BODURKA, Adam RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
45 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1] BODURKA, Krzysztof Salomon Suunto Team Poland Nielepice
46 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [409] BODURKA, Tomasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Nielepice
47 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [107] BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna Home Explorers Kraków
48 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [811] BOJARSKA, Beata BW Biegacze Wymiatacze Krakow
49 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [410] BOJARSKA, Zuzanna BW Biegacze Wymiatacze Kraków
50 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [108] BOMBA, Magdalena Kraków
51 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [109] BOMERSBACH, Julia UKS Kometa Gliwice Gliwice
52 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1308] BOREK, Mateusz SportWise Krakow
53 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1309] BORKOWSKI, Paweł Wola Batorska
54 Ultra 35km/Ultra - M30 [1503] BORKOWSKI, Piotr Borkomet Chorzow
55 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [618] BOROŃ, Darek DB Team Cracow
56 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [411] BOROWIAK, Kasia Kraków Krako´w
57 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] BOROWY, Adam Team Borówkiak Kraków Zapłać
58 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1310] BOSAK, Dominik Górka Team Sułoszowa
59 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [812] BOŻĘTKA, Jan brak Kraków
60 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [813] BRAŚ, Rafał Polplast biega Myślenice
61 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [110] BREKSA, Blanka WKS Wawel BnO Kraków
62 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] BRYNIARSKI, Piotr Kraków
63 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1311] BRYSZ, Michał SBG Podbieg Nessi Team Kraków
64 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] BRYŚ, Jadzia Decathlon Kraków Kraków
65 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [814] BRZEZINA, Joanna Radocza
66 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1312] BRZEZIŃSKI, Łukasz LPP Team
67 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [257] BRZĘCZEK, Michał UKS Kometa Gliwice
68 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [815] BRZYSKA, Monika Kraków Kraków
69 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BRZYSKI, Adam BRZYSKI TRI TEAM Kraków
70 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [412] BRZYSKI, Maciej Kraków
71 Ultra 35km/Ultra - M50 [1504] BUCZEK, Jerzy Kraków Krakow
72 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [816] BUDERAWSKI, Andrzej brak Kraków
73 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [413] BUDKOWSKI, Bartłomiej Runprogress Team by Tomasz Kawik Kraków
74 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [414] BUDZIŃSKA, Julia Kraków
75 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [817] BUDZIŃSKI, Maciej Kraków
76 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BUDZYN, Szymon Wielka Wieś Biega Wielka Wieś Zapłać
77 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BUDZYN, Szymon Wielka Wieś Biega Wielka Wieś Zapłać
78 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BUDZYN, Szymon Wielka Wieś Zapłać
79 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BUDZYN, Szymon Wielka Wieś Biega Wielka Wieś Zapłać
80 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BUDZYN, Szymon Wielka Wieś Biega Kraków Zapłać
81 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BUDZYN, Szymon Wielka Wieś Biega Kraków Zapłać
82 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [415] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel BnO Kraków
83 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [111] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel BnO Kraków
84 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [416] BUGAJ, Teresa WKS Wawel BnO Kraków
85 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [417] BUGAJSKA, Katarzyna Kraków
86 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] BUGAJSKA, Monika Kraków
87 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [0] BUGAJSKI, Igor Kraków
88 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [818] BUL, Dominik PDK Kraków
89 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1313] BUŁAWA, Grzegorz Gliwice
90 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [418] BURDA, Monika Kraków
91 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [419] BURNUS, Beata Kraków
92 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] BYDOŃ, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Kokotów
93 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [819] BZDAK, Bartosz Kraków
94 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [420] CABAJ, Łukasz Harpagan Tarnobrzeg Rzeszów
95 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] CADER, Jakub Zabierzów Biega Zabierzów
96 Ultra 35km/Ultra - M40 [1505] CEBULA, Leszek Kraków
97 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [820] CEKIERA, Antoni combex Kraków
98 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [821] CEKIERA, Marcin Iron Dragon Triathlon Zielonki
99 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [822] CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
100 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [112] CHACUŚ, Dorota Bibice
101 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [421] CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać Kraków
102 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [619] CHARUSTA, Martyna BeFit24Team Targanice
103 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [268] CHARUSTA, Martyna BeFit24Team Targanice
104 Nordic Walking/NW - K [23] CHLUDEK, Agnieszka THE WALKING GIRLS Kraków
105 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1314] CHŁĘDOWSKI, Piotr Kraków
106 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [422] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
107 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [423] CHODZYŃSKI, Rafał _ Kraków
108 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [424] CHOMNICKA, Beata Night Runners kraków
109 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1315] CHRAMĘGA, Dariusz Niezrzeszony Tarnów
110 Ultra 35km/Ultra - M40 [1506] CHROMNIAK, Marcin Lusina Projekt Lusina
111 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [113] CHRYCZYK, Katarzyna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
112 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1316] CHRZĄŚCIK, Anna brak Krzeszowice
113 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [425] CHUDY, Dominik poczujbieg.pl Częstochowa
114 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [114] CHYLEWSKA-OLECH, Dagmara BeFit24Team Kraków
115 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [426] CIASTOŃ, Bartłomiej Ola&Bartlo Niepołomice
116 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [0] CIENIUSZEK, Izabella M.I.L.A Pruszków Zapłać
117 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [823] CIEŚLIK, Jakub brak Kraków
118 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [427] CIURA, Anna Kraków Kraków
119 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [428] COSTANZO, Gianmarco Kraków
120 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1317] CUDEK, Jacek #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
121 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1318] CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Kraków
122 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Kraków Zapłać
123 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1319] CYGAN, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
124 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [429] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata Niepołomice Biegają Niepołomice
125 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [115] CZAPCZYŃSKA, Zofia Niepołomice Biegają Niepołomice
126 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [430] CZAPCZYŃSKI, Cezary Niepołomice Biegają Niepołomice
127 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [116] CZAPCZYŃSKI, Cezary Niepołomice Biegają Niepołomice
128 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [117] CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają Niepołomice
129 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [824] CZAPIEWSKA, Eliza Niezrzeszony Kraków
130 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [825] CZARNECKI, Bartłomiej Uwaga na Dziada Liszki
131 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1128] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
132 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1427] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
133 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [620] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
134 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [269] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
135 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [276] CZARNECKI, Jakub G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiaca
136 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [431] CZARNIECKI, Michał Klub Tłumaczy Wysokogórskich Piekary
137 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] CZECHOWSKI, Igor TriWise Kraków Zapłać
138 Nordic Walking/NW - K [24] CZEKIERDA, Monika - Kraków
139 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [826] CZERWIEC, Artur Iron Dragon Team Zabierzow
140 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [118] CZERWIEC, Karolina Iron Dragon Team Zabierzow
141 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1118] CZUBA, Adam Pentel Team Krakow
142 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1320] CZYŻ, Piotr Rząska
143 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [119] ĆWIĘCZEK, Łukasz AZS UJ CM Rybnik
144 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [120] DANIELAK, Hanna Kraków Athletics Team Zielonki
145 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [432] DANIELAK, Małgorzata
146 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1321] DANIELAK, Tomasz Zielonki
147 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1322] DARCHUK, Oleksandr DRPT Węgrzce
148 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [121] DEC, Jacek brak Kraków
149 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [122] DEPTA, Helena WKS Wawel BnO Kraków
150 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [433] DOBAJ, Szymon Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening Kraków
151 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [827] DOLAŚ, Danuta Rebellion of Free Runners Kraków
152 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] DOMAGALA, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice Krakow Zapłać
153 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [613] DOMIN, Łukasz Run To The Hills Team Libiąż ZAGÓRZE
154 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] DOMIN, Marcin Run Gloria Zagórze Zagórze
155 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1428] DOMIN, Marcin Renkaw Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
156 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [828] DOMIN, Tomasz Bronowice też Biegają Krakow
157 Ultra 35km/Ultra - K30 [1507] DRABIK-SŁOMKA, Małgorzata brak Łyczanka
158 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1323] DRAŃKO, Piotr Heineken Kraków Running Club Kraków
159 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [434] DROZD, Michał - Rabka-Zdrój
160 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [829] DRZYZGIEWICZ, Przemysław Kraków
161 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [123] DUBIEL, Piotr 2xWK Kraków
162 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1324] DUC-SYPOSZ, Aureliusz Vege Runners Wieliczka
163 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [435] DUDA, Wojciech Skawina Biega Kraków
164 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] DUDEK , Dariusz Baczków Zapłać
165 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [124] DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam Kraków
166 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [125] DUDZIAK, Tomasz POLAR team KRAKÓW
167 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [436] DUPLAGA, Anita Słodko Zdrowy Kraków
168 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1325] DURAS, Andrzej - Świątniki Górne
169 Nordic Walking/NW - K [25] DURAS, Izabela Olszowice
170 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [437] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
171 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [126] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
172 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [830] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
173 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [127] DYKSZAK, Filip WM Triself Kraków
174 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [128] DYKSZAK, Tymon TS Wieliczanka Wieliczka Wieliczka
175 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [438] DYLĄG, Zbigniew Niezrzeszony Kraków
176 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [439] DYNGOSZ, Krzysztof sekta zjadaczy much Krakow
177 Nordic Walking/NW - K [26] DYNGOSZ, Monika Krakow
178 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [440] DYNGOSZ, Paweł jest Krakow
179 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [441] DYNGOSZ, Szymon sekta zjadaczy much Krakow
180 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1326] DZIECIUCH, Michał Kraków
181 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [442] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Kraków
182 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [129] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Kraków
183 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1429] DZIEDZIC, Krzysztof runningperformance.pl Kraków
184 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [831] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Kraków
185 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [832] DZIEWONSKI, Pawel YETI Kraków Kraków
186 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [130] DZIUBA, Justyna UKS Kometa Gliwice Gliwice
187 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [443] DZIUBAŃSKA, Izabela Kraków
188 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] DZIURZYŃSKA, Janka Biegam_z_Mamą Kraków
189 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [833] DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners Kraków
190 Nordic Walking/NW - M [27] ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Malopolska Lachowice
191 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [834] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna Wolves Running Team Kraków
192 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] EWA, Grabska-Szwagrzyk Sekcja Biegowa Grupy Piwnej Kraków
193 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [835] FALKIEWICZ, Arkadiusz Night Runners Kraków
194 Nordic Walking/NW - M [28] FEDIRKO, Tadeusz Niezrzeszony Kraków
195 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1327] FEDORCZAK, Jacek Kraków
196 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1328] FEDYNA, Marcin _ Kraków
197 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [836] FEREK, Maciej Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
198 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [837] FIDELUS, Jacek WCHSZT BRZESKO
199 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [838] FIDELUS, Joanna WCHSZT Brzesko
200 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [131] FILICIAK, Antoni AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
201 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [132] FILICIAK, Justyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
202 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [133] FILICIAK, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
203 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [621] FILICIAK, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
204 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [134] FILICIAK, Stanisław AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
205 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [839] FILIPEK, Pawel - Krakow
206 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [444] FILIPOWSKI, Rafał Filip RUN Team Kraków
207 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [135] FIREK, Grzegorz 2xWK Kraków
208 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [840] FLAJSZER, Kamil Team FM Kraków
209 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [445] FORYSTEK, Józef WKS Wawel BnO Kraków
210 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [841] FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar Kraków
211 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1329] FRANCUZ, Konrad Vege Runners MOGILANY
212 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] FRAŃ, Beniamin Kraków Zapłać
213 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [842] FRĄCZEK, Michał Kraków
214 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1330] FURTEK, Iwona Lacho Team
215 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1331] GACEK, Dawid A mogłem spać Toporzysko
216 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [446] GALBIATI, Luca Gruppetto Włoski Krakow Krakow
217 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [843] GALOS, Adam BeFit24Team Kraków
218 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [447] GALOS, Adam BeFit24Team Kraków
219 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [136] GALOS, Adam BeFit24Team Kraków
220 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [137] GALUBA, Monika UKS Lider Wieliczka
221 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GAŁAJDA, Karol Proszowice
222 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [4] GARBACIK, Michał WKS Wawel BnO Kraków
223 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [448] GARBACIK, Michał WKS Wawel BnO Kraków
224 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [844] GARBACIK, Wojciech Wolves Running Team Kraków
225 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1332] GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Zielonki
226 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [845] GARUS, Konrad Bronowice też Biegają Kraków
227 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GAWEŁ, Michał Bronowice też Biegają Kraków Zapłać
228 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [139] GAWIN, Agnieszka BeFit24Team Kraków
229 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [140] GAWIN, Jan BeFit24Team Więckowice
230 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1112] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Więckowice
231 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [449] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Więckowice
232 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [138] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Więckowice
233 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [141] GAWLAS, Monika _ Wadowice
234 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [142] GAWLAS, Roman Wadowice
235 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [450] GAWRON, Kasia WKS Wawel BnO Kraków
236 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [256] GAWROŃSKI, Krystian SKS KUSY KRAKÓW SP 91 KRAKÓW
237 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [617] GĄDEK, Julian Kraków
238 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [846] GĄSIOR, Krzysztof Klub Biegacza AZS UEK Psary
239 Ultra 35km/Ultra - M50 [1508] GĄSIOROWSKI, Krzysztof Kraków
240 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [451] GEDL, Przemysław Kraków
241 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [143] GEDL, Przemysław Kraków
242 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [452] GEDLICZKA, Tymoteusz Kraków
243 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [0] GITNER-SZRAJER, Ewa Rybnik
244 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1333] GIZA, Radosław Jaworzno
245 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [847] GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam Krakow
246 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [848] GODOWSKA, Magdalena Kraków
247 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [453] GOŁĄB, Paweł Invalid team name Kraków
248 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [849] GOŁDYN, Katarzyna Posądza
249 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [850] GONDOR, Jarek UKS Lider Libertów
250 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [851] GORCZYCA, Dariusz brak
251 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [852] GOSZTYŁA, Jacek AVSystem Running Team Kraków
252 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1334] GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta - Kraków
253 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [144] GOZDEK, Wiktoria UKS Kometa Gliwice Gliwice
254 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [853] GÓRKA, Marcin Dragon Runners Kraków
255 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [854] GÓRSKA, Izabela Bronowice też Biegają Kraków
256 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GÓRSKI, Michał Giebułtów ciśnie Giebułtów
257 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [454] GRABOWICZ, Andrzej WKS Wawel Kraków Kraków
258 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [855] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel BnO Kraków
259 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [145] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel BnO Kraków
260 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [262] GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
261 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
262 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] GRABOWSKI, Mateusz BW Biegacze Wymiatacze Kraków Zapłać
263 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [856] GRADEK, Dariusz Gradek GLD Team Krakow
264 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1335] GRADZIK, Inga #MoveAutodesk Kraków
265 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [857] GRATKA, Beata brak Kojszówka
266 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [858] GRATKA, Mirosław brak Kojszówka
267 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [859] GRELA, Katarzyna Nauka Biega Nawojowa Góra
268 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [860] GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
269 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [146] GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
270 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
271 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
272 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] GRODOWSKA, Katarzyna Kraków
273 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] GRODOWSKI, Hubert Kraków Athletics Team Wieliczka
274 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1336] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław Gliwice
275 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [861] GRUSZKA, Karol bizonmotorsport Kraków
276 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [862] GRYBOŚ, Joanna brak Kraków
277 Ultra 35km/Ultra - M40 [1509] GRYGIEL, Marek Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
278 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [455] GRYMEK, Dagmara BeFit24Team Krakow
279 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1337] GRZĄBKA, Paweł brak Kraków
280 Ultra 35km/Ultra - M30 [12] GRZĄDZIEL, Dominik ATTIQ TEAM Dziekanowice
281 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [147] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel BnO Kraków
282 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1338] GRZESIAK, Marcin KĘCKIE HARPAGANY Kęty
283 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [456] GRZYWNA, Piotr Kraków
284 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [0] GUBAŁA, Arkadiusz Grupetto Gorlice Gorlice
285 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1077] GURDAK, Mateusz Kraków
286 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1339] GURGUL, Sebastian Aromat Nóg Kraków
287 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [148] GZYL, Tomasz brak Kraków
288 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [863] HAJDUK, Bartłomiej SBG Podbieg Nessi Team Kraków
289 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [864] HAJNOS-MAŁECKA, Maria SALMING SZAFLARY
290 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [865] HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew Kraków
291 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [866] HALLIER, Julien Les coqs runners Kraków
292 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [867] HARRIS, Douglas - Kraków
293 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [149] HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
294 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [0] HEICHEL, Aleksandra Niepołomice Zapłać
295 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] HEICHEL, Aleksandra Niepołomice
296 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [629] HELL-MACIEJEWSKA, Renata
297 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] HENDEL, Magda AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
298 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [150] HERDA, Ewelina G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
299 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [457] HOJNA, Kinga brak Kraków
300 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [868] HOŁDA, Jerzy Holdasy Kraków
301 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [869] HOŁDA, Justyna Holdasy Kraków
302 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1340] HOŁÓWKA, Sławomir Lacho Team Kraków
303 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [458] HOPEK, Elżbieta Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
304 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [459] HOPEK, Tomasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
305 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [460] HRUBY, Anna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Rozkochów
306 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [278] HRYC, Martyna
307 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [461] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga Burów
308 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1425] HUDYGA, Sławomir Wszystko się ułoży team Kraków
309 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [151] HYLA, Natalia UKS Kometa Gliwice Gliwice
310 Ultra 35km/Ultra - M40 [1547] HYŻY, Piotr Bonnie & Clyde Tarnowiec
311 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] IDZI, Piotr Warczące Szprychy Kraków
312 Ultra 35km/Ultra - M20 [1510] IDZIOR, Tomasz Kraków
313 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ILNICKI, Darek Dragon Runners Kraków Zapłać
314 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [462] IRLIK, Jacek Master Builders Solutions Kraków
315 Ultra 35km/Ultra - K40 [0] IWANOWICZ, Anna PoCoMiTo Chrzanów
316 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [152] JABŁOŃSKA, Alicja UKS Kometa Gliwice Gliwice
317 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [0] JABŁOŃSKA, Amelia SBG Podbieg Nessi Team Kraków
318 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] JABŁOŃSKA, Oliwia SBG Podbieg Nessi Team Kraków Zapłać
319 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] JABŁOŃSKA, Sara SBG Podbieg Nessi Team Kraków Zapłać
320 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [20] JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg Nessi Team Kraków
321 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [153] JABŁOŃSKI, Grzegorz SBG Podbieg Nessi Team Kraków
322 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [0] JACEK, Lis G.O.A.T. Team Michałowice Kończyce
323 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [0] JAKUB, Zajac SportWise Kraków Zapłać
324 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [870] JAMROZIK, Adrian Niezrzeszony Kraków
325 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [463] JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel BnO Kraków
326 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] JANAS, Ewa AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
327 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [871] JANICKI, Patryk Poranny Patrol Kraków
328 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [872] JANIK, Mateusz brak Kraków
329 Ultra 35km/Ultra - M40 [1511] JANISZEWSKI, Marcin Kamil Kubus Tatus Kraków
330 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [873] JANISZEWSKI, Wojciech brak Kraków
331 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [464] JANOWSKA, Katarzyna Kraków
332 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [465] JANUSZ, Agnieszka Sklep Biegacza Kraków
333 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] JANUSZ, Tomasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
334 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [466] JAROSZ, Katarzyna Vege Runners Rudnik Nad Sanem
335 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1341] JARZYMOWSKA, Iwona brak Borzygniew
336 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [874] JASIŃSKI, Michał Kraków
337 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1342] JASKOWSKA, Bożena NeON Team Kraków
338 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [467] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna Kraków
339 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [875] JAWOREK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
340 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [468] JAWOREK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
341 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [876] JAŻDŻYŃSKA-WOŹNIAK, Katarzyna Kraków Kraków
342 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1343] JEDLIŃSKA, Małgorzata Heineken Kraków Running Club Kraków
343 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [154] JESIOŁOWSKI, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS Zielonki
344 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] JETHON, Patryk Gwiezdni Rycerze Kraków
345 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [877] JĘDRZEJOWSKA, Karolina Krakow
346 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [0] JUSZCZAK, Jolanta Wrząsowice
347 Nordic Walking/NW - K [29] JUSZCZYK, Karolina THE WALKING GIRLS Kraków
348 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [878] JUŚKO, Konrad Proszowice
349 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [879] KACZMARCZYK, Marta Kraków
350 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [880] KACZMARCZYK, Robert Polplast biega Myślenice
351 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [13] KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
352 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [469] KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
353 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] KACZMAREK, Anna Gostynin
354 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [0] KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwinskiTeam Sułków
355 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [8] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
356 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [881] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
357 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [470] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
358 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] KACZMAREK, Tomasz Niepołomice Biegaja Niepołomice Biegaja WIELICZKA Zapłać
359 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [471] KACZOR, Łukasz Kraków
360 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [882] KACZOR, Pawel Cholerzyn RUN Liszki
361 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [883] KAIM, Antoni Myślenice
362 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] KAJZER, Barbara Modlnica
363 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] KAJZER, Rafał Kraków
364 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] KALIŃSKA , Anna Kraków Zapłać
365 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [472] KAŁUCKI, Wojciech Kraków
366 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] KAMINSKI, Paweł Kraków Zapłać
367 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] KAMINSKI, Paweł Kraków
368 Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 [884] KAMIŃSKA, Halina Kraków
369 Przyjazna Trójka/3,7km - K60 [155] KAMIŃSKA, Joanna Night Runners Kraków
370 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [885] KAMIŃSKI, Janusz Kraków
371 Ultra 35km/Ultra - M60 [1512] KAMIŃSKI, Krzysztof Kraków
372 Ultra 35km/Ultra - K30 [1513] KAMIZELA, Monika Niezrzeszony Nakło
373 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] KAPŁON, Anna Klimontów
374 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [473] KAPUTA, Piotr brak Kraków
375 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [886] KARBOWSKA, Beata - Kraków
376 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [474] KARNIA, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice Węgrzce
377 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [270] KARNIA, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice Węgrzce
378 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [156] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel BnO Kraków
379 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [887] KASPERCZYK, Maciej Kraków
380 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [157] KASPRZYK, Alicja U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE NAWOJOWA GÓRA
381 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [158] KASPRZYK, Natalia U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE NAWOJOWA GÓRA
382 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [159] KASPRZYK, Rafał U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE NAWOJOWA GÓRA
383 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [888] KASZEWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice Gliwice
384 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [160] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice Gliwice
385 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] KAWALEC, Piotr Opatkowice
386 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] KĘSKA, Wojciech Kraków Zapłać
387 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1344] KIDA, Andrzej LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków
388 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [475] KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zagórzyce Stare
389 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [476] KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
390 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1345] KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam Kraków
391 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam Kraków Zapłać
392 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [889] KISIELEWSKI, Michał State Street Kraków
393 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [890] KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard Kraków
394 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [477] KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
395 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [891] KLEIN, Michał brak Kraków
396 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [478] KLESZCZ, Mateusz Kraków Kraków
397 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [892] KLĘSK, Krzysztof Runprogress Team by Tomasz Kawik kraków
398 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1346] KLIMEK, Przemysław Klub Biegacza AZS UEK Kraków
399 Ultra 35km/Ultra - M50 [1514] KŁEMBUKOWSKI, Piotr MM Power/Koliber Team Kraków
400 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1347] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka Kraków
401 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] KNAPCZYK-KANIA, Gabriela Knapczyk-Kania Bieńkówka
402 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [893] KOCIOŁEK, Witold #AdamCzerwińskiTeam Kraków
403 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [894] KOCZAJA, Artur Niepołomice Biegają Niepołomice
404 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [895] KOCZWARA, Krzysztof KKC Kraków
405 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [479] KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam Ochojno
406 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [480] KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team kraków
407 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] KOLTUNIAK, Lukasz krakow
408 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [896] KOŁCZYN, Magdalena BeFit24Team
409 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [161] KOŁEK, Aleksandra 2xWK kraków
410 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [162] KOŁEK, Natalia 2xWK Kraków
411 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [897] KOMISARCZUK, Arkadiusz Kraków
412 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] KONDEJ, Anna Kraków
413 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [898] KOŃCZAK, Piotr Jpks Kraków
414 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1348] KOPACKA, Edyta KB Sobótka Wrocław
415 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] KOPEĆ, Marcin Herz Proszowice
416 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [481] KOPEĆ, Mariusz - Kraków
417 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1349] KOPEĆ, Mirosław Kraków
418 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [260] KOPERNIAK, Franciszek
419 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [258] KOPERNIAK, Łukasz
420 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [259] KOPERNIAK, Mikołaj
421 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [899] KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok Running Team Kraków
422 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [900] KOPTA, Jerzy Cwałujące Dziadki Kraków
423 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1115] KORDECKI, Bartłomiej WCHSZT Brzesko
424 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [611] KORDOS, Jan KKB DYSTANS Kraków
425 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [901] KORDULASIŃSKA, Dorota brak Siedliska
426 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1141] KORDYL, Waldemar AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
427 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1350] KORNAŚ, Krzysztof KlimKor Team Nowy Sącz
428 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [902] KOSEK, Grzegorz Bronowice też Biegają Kraków
429 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1351] KOSMALA, Przemek MarcinSwiercTeam Krakow
430 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [482] KOSOŃ, Krzysztof Zielonki
431 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [483] KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze Zator
432 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [903] KOTARBA, Mateusz brak Rzeszów
433 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [904] KOTOWICZ, Grzegorz Polplast biega Krzczonów
434 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [484] KOWALCZYK, Anna - Krakow
435 Nordic Walking/NW - K [58] KOWALCZYK, Joanna brak Kraków
436 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [906] KOWALCZYK, Roman Klub Biegacza AZS UEK Kraków
437 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [163] KOWALCZYK, Tadeusz BMW Biegamy Mimo Wszystko Kraków
438 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [0] KOWALICZEK, Alicja KS Podgórze Kraków
439 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [0] KOWALICZEK, Dominik Pogoń Kraków Kraków
440 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1129] KOWALICZEK, Grzegorz Kraków
441 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [907] KOWALIK, Jan Kraków
442 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [908] KOWALSKA, Paulina POLKAS Kraków
443 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [164] KOWALSKI, Adam 2K LIBERTOW
444 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [165] KOWALSKI, Franciszek PROSZOWICE
445 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [909] KOWALSKI, Krzysztof 2K LIBERTOW
446 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [910] KOWALSKI, Michał POLKAS / TriWise Kraków
447 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [911] KOWALSKI, Paweł Kraków Kraków
448 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [912] KOWALSKI, Wojciech Endurance POLKAS Kraków
449 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [913] KOWALUNAS-BEM, Olga LPP Team
450 Ultra 35km/Ultra - M40 [1515] KOZIOŁ, Artur Poranny Patrol Kraków
451 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [914] KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol Kraków
452 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [915] KOZIOŁ, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
453 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1352] KOZIOŁ, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
454 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [916] KOZIOŁ, Przemysław Kraków
455 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [485] KOZLOWSKI, Jakub niezrzeszony Kraków
456 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] KRAJEWSKI, Michał Libiąż Zapłać
457 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KRAMER, Konrad Kramer Kraków
458 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [917] KRAWCZYK, Ania Kraków
459 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [919] KRAWCZYK, Izabela Klub Sportowy Hajime Kraków Kraków
460 Ultra 35km/Ultra - M20 [1516] KRAWCZYK, Jakub Kraków
461 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [166] KRAWCZYK, Jarosław Krakówo
462 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [487] KRAWCZYK, Krzysztof eSkarpeta.com.pl Kraków
463 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [486] KRAWCZYK, Mirosław MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim
464 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [918] KRAWCZYK, Paweł Klub Sportowy Hajime Kraków Kraków
465 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1114] KRAWIEC, Łukasz Kraków
466 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] KRĘPA, Agnieszka Wkurw_team Jarosław
467 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] KRĘŻELOK, Joanna Kraków
468 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [488] KRÓL, Michał Master Builders Solutions ŚWIŃCZÓW
469 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] KRÓL, Wojciech MistrzowskiTrening Kraków
470 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [920] KRÓLIKOWSKA, Anna Modlniczka
471 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [921] KRUCZEK, Paweł WSzW w Krakowie Kraków
472 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [1116] KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel bno Krakow
473 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [922] KRUK, Paulina Night Runners Kraków
474 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [923] KRUSZEC, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
475 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [924] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
476 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] KRZAK, Zuzia Lekkoatletyki Akademia Krakowska Kraków
477 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [925] KRZYWORĄCZKA, Paweł senio.pl ZIELONKI
478 Nordic Walking/NW - M [31] KRZYWORĄCZKA, Piotr BMW Biegamy Mimo Wszystko Kraków
479 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [926] KRZYŻAN, Jakub KW Kraków Jerzmanowice
480 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] KSIĄŻEK, Grzegorz Kraków
481 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1120] KUBLER, Anna Kraków
482 Nordic Walking/NW - K [32] KUCHARSKA, Katarzyna Krzyszkowice
483 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1353] KUCHARSKI, Kamil TriJet Team Kraków
484 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [489] KUCHARSKI, Maciej Krzyszkowice
485 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1354] KUCIEL, Paweł Axis Usługi Fizjoterapeutyczne Tenczynek
486 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [927] KUCY, Emilia brak Kraków
487 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [0] KUCZMAŃSKI, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca Zapłać
488 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [928] KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI Wieliczka
489 Ultra 35km/Ultra - M30 [1517] KUDŁAK, Paweł Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
490 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [612] KUKLA, Bartosz UKS Kometa Gliwice Gliwice
491 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [490] KUKLA, Daniel Master Builders Solutions Bochnia
492 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [491] KUKLA, Grzegorz Kraków
493 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [492] KUKLA, Katarzyna Kraków
494 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [0] KUKUŁA, Karolina Kraków
495 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [493] KULON, Grzegorz BeFit24Team Kraków
496 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [930] KULON, Grzegorz BeFit24Team Kraków
497 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [167] KULON, Grzegorz BeFit24Team Kraków
498 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [931] KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają Kraków
499 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1355] KUNZ, Marcin Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
500 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1356] KUNZ, Tomasz brak Kraków
501 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [932] KURAŚ, Maciej Kraków Kraków
502 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1357] KUREK, Jan WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE Krzeszowice
503 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [168] KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Kokotów
504 Nordic Walking/NW - M [33] KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Kokotów
505 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [494] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel BnO Kraków
506 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [933] KURYJ, Marek WKS Wawel BnO Kraków
507 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [934] KUŚ, Krzysztof Go Aptiv! Pielgrzymowice
508 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [495] KUTERBA, Piotr SSMates/Raczadam Kraków
509 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [496] KUTYBA, Marek ITMBW Kraków Kraków
510 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [169] KUZA, Amelia - Giebułtów
511 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [497] KUZA, Bozena Giebułtów
512 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [498] KUZA, Łukasz - Giebułtów
513 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [935] KUZICKI, Artur Czad Komando KRAKÓW
514 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [936] KWIATKOWSKI, Łukasz Kraków
515 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [937] KWIATKOWSKI, Michael Lacho Team Kraków
516 Ultra 35km/Ultra - M40 [1518] KWIECIEŃ, Arek Vege Runners Kraków
517 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [499] KWIECIŃSKA, Maria Kraków
518 Ultra 35km/Ultra - M20 [1519] LACHOR, Krzysztof ARMIA LACHORÓW KŁODNE
519 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1358] LAMIK, Paweł AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
520 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [501] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel BnO Zielonki
521 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [500] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel BnO Kraków
522 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [938] LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają Węgrzce Wielkie
523 Ultra 35km/Ultra - M40 [1520] LASKOWSKI, Tomasz BeFit24Team Kraków
524 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] LASOŃ-NIEJADLIK, Anna Bronowice też Biegają Kraków
525 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [939] LASOTA, Grzegorz Kraków Kraków
526 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [940] LATOS, Paweł Kraków
527 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1359] LEPIARZ, Szymon Oldboje biegają Kraków
528 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1360] LESZCZYŃSKI, Michał Zakrzowiec Team Challenge Kraków
529 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [941] LEŚNIAK, Ireneusz brak Kraków
530 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [942] LEŚNIAK, Marian AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
531 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [170] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa Gliwice Gliwice
532 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] LEŚNICKI, Marcin Kraków Zapłać
533 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [171] LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM Kraków
534 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [280] LIGĘZA, Jan Smashing PĄpkins Krakow
535 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [943] LIGĘZA, Jarosław Unlimited 2.0 Kraków
536 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1438] LIGĘZA, Witold
537 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [944] LIS, Kinga Kraków
538 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [172] LISIEWICZ, Natan The Athletics Team Skawina
539 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [945] LISIK, Justyna Kraków
540 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [946] LISOWSKI, Paweł Klub Biegacza RTV EURO AGD Wieliczka
541 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [947] LIŚKIEWICZ, Hubert Pokojowy Patrol WOŚP MICHAŁÓW
542 Ultra 35km/Ultra - M40 [1521] LIZUREJ, Sławomir Lizaki Team Kraków
543 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [948] LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
544 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [14] LUTY LEGUTKO, Anka #AdamCzerwińskiTeam Kraków
545 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [949] ŁABAS, Damian brak Kraków
546 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [950] ŁABĘDŹ, Robert POLPLAST BIEGA Myślenice
547 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [951] ŁABNO, Sylwester Kraków
548 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [502] ŁACNY, Łukasz Janiewiemsamacośzaproponuj Nowy Sącz
549 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [503] ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl KRAKÓW
550 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [952] ŁASKOWSKI, Piotr BeFit24Team Kraków
551 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [173] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz Kraków
552 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] ŁODZIŃSKA, Dominika Kraków Zapłać
553 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [174] ŁUCZAK, Agata - Wieliczka
554 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1361] ŁUDZIK, Alicja brak Kraków
555 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [175] ŁUKASIK, Andrzej POLAR team Kraków
556 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [953] ŁUŻNY, Bartłomiej Kraków
557 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [504] MACINA, Dariusz Zakrzów
558 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] MACIOL, Mikolaj Brzesko
559 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [176] MADEJ, Olga Iron Dragon Team Modlniczka
560 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [954] MAGOCSY, Helena Kraków
561 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [955] MAGOCSY, Justyna Kraków
562 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [177] MAGOLAN, Piotr Iron Dragon Triathlon KOBYLANY
563 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1130] MAGOLAN, Sławomir Iron Dragon Triathlon KOBYLANY
564 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [178] MAJCHER, Monika Semperfortis Kraków
565 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1362] MAJCHER, Piotr BW Biegacze Wymiatacze Kraków
566 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1131] MAJDYŚ, Wojciech Kraków
567 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [956] MAJERSKI, Michał Kraków
568 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] MAJKUT, Andrzej Harpagan Tarnobrzeg Chmielów
569 Ultra 35km/Ultra - M30 [1522] MAJNUSZ, Tomasz Wielka Wieś Biega Modlnica
570 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [505] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team Olszowice
571 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [179] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team Olszowice
572 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [506] MALARCZYK, Jerzy #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
573 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1363] MALETA, Marcin LPP Team
574 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1364] MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider Kraków
575 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [957] MAŁECKI, Mateusz 111Racing.com Nowy Targ
576 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [180] MAŁEK, Anna Kraków
577 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [958] MAŁEK, Leszek brak Kraków
578 Nordic Walking/NW - M [57] MAŁYSA, Marcin Chorzów
579 Nordic Walking/NW - M [34] MARCHEWKA, Krzysztof Czernichów
580 Nordic Walking/NW - K [35] MARCHEWKA, Maria Czernichów
581 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] MARCHUK, Ilya Ultimate Direction Kraków
582 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [959] MARCINEK, Wojciech Trailrun Kraków
583 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [181] MARCZEWSKA, Agata Home Explorers Kraków
584 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [960] MARCZEWSKI, Marcin Bronowice też Biegają Kraków
585 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [265] MARCZEWSKI, Marcin Bronowice też Biegają Kraków
586 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1430] MARECIK, Dawid Kraków
587 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [182] MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
588 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [507] MARKOWICZ, Szymon Kraków
589 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [961] MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice Gliwice
590 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [962] MARKS, Eliza brak Bibice
591 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [183] MARKS, Robert Bibice
592 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [616] MARKS, Witold Bibice
593 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [0] MARMON, Patryk AZS AWF KRAKÓW MASTERS Nawojowa
594 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1132] MARSZAŁEK, Jan ITMBW Kraków Krakow
595 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [963] MARSZAŁEK, Karol Team FM Kraków
596 Nordic Walking/NW - M [36] MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
597 Ultra 35km/Ultra - M30 [1524] MATEUSZ, Klusek Sklep Biegacza Kraków
598 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [509] MATEUSZ, Knieć run-log.com Kraków
599 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1365] MATUKIN-SZUMLIŃSKA, Aleksandra Kraków
600 Nordic Walking/NW - K [37] MATUSIK, Anna THE WALKING GIRLS Kraków
601 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1366] MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runer Brzezinka
602 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [510] MAZUR, Maciej Woodward Runners Kraków
603 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1122] MĄCZYŃSKI, Patryk #AdamCzerwińskiTeam Niepołomice
604 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1367] MEDES, Marcin Tychy
605 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [184] MERCIK, Tomasz BBB Będuska Brygada Biegowa Kraków
606 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [964] MĘDRALA, Ireneusz RunKliny Team Kraków
607 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1133] MIASTKOWSKI, Przemysław Kraków
608 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [965] MICHALAK, Maciej Krakowska Izba Adwokacka Kraków
609 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1368] MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO Kraków
610 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1369] MICHALIK, Dawid Horda Kraków
611 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1134] MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew Kraków
612 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] MICHAŁ, Targosz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków Zapłać
613 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [0] MICHAŁEK, Daria Libiąż
614 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [966] MICHAŁEK, Łukasz Michałki Biegają Kraków
615 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1113] MIELEC, Andrzej Indywidualnie Kraków
616 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1370] MIETŁA, Mateusz KSSJPII Wrząsowice
617 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [967] MIKA, Artur Miki Team Kraków
618 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MIKUŁA , Grzegorz Kraków
619 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [15] MILANOWSKA-ZABEL, Kaja Ardigen Myślenice
620 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MIROSŁAW, Dąbrowski AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
621 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1371] MIROSZEWSKI, Bogdan Klub Eskadra Kraków Kraków
622 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [968] MISIAREK, Michał Runtime Error Kraków
623 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [969] MISKA, Daniel Enjoy by sport Kraków
624 Nordic Walking/NW - M [38] MISZTAL, Grzegorz Nordic Army Sułkowice
625 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [970] MIŚKIEWICZ, Paweł Kraków
626 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] MITIS, Marek Kraków
627 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1372] MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena Nowożeńcy Kraków
628 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [511] MOCNY, Michał OPP Kraków Kraków
629 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1373] MORAWA, Mateusz Lacho Team Kraków
630 Ultra 35km/Ultra - M30 [1525] MORAWSKI, Przemysław Zew brudnego okonia Kraków
631 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [971] MORDARSKI, Michał Kraków
632 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [972] MORICCI, Pierre Krakow
633 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [185] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel BnO Kraków
634 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [973] MOŻEJKO, Artur Niepołomice Biegają Niepołomice
635 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [974] MÓL, Monika Bronowice też Biegają Kraków
636 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1374] MROŻEK, Tomasz brak Kraków
637 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1135] MULARZ, Anna WKS Wawel BnO Bochnia
638 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [512] MURYN, Bartłomiej SBG Podbieg Nessi Team Kraków
639 Ultra 35km/Ultra - K40 [1526] MUSIAŁ, Anna Niepołomice Biegają Kraków
640 Ultra 35km/Ultra - M40 [1527] MUSIAŁ, Witold Niepołomice Biegają Kraków
641 Ultra 35km/Ultra - M50 [1528] MUSZYŃSKI, Maciej MM Power/Koliber Team Kraków
642 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [186] MYTNIK, Radosław - Kraków
643 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [11] NABIELEC, Magdalena ITMBW KRAKÓW
644 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [513] NALEPA, Małgorzata Kraków Kraków
645 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [615] NALEPA, Piotr Kraków
646 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1375] NICIEJA, Anna Dzikie Foki Kraków
647 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1376] NIEDŹWIADEK, Piotr #AdamCzerwińskiTeam Kraków
648 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [0] NIEMIRSKI, Piotr Kraków
649 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [514] NIESSNER, Piotr WKS Wawel BnO Kraków
650 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [975] NIESSNER, Piotr WKS Wawel BnO Kraków
651 Ultra 35km/Ultra - M30 [0] NIKEL, Jacek Sosnowiec Zapłać
652 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [515] NIZIOŁEK, Małgorzata Runprogress Team by Tomasz Kawik Kraków
653 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [516] NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team Kraków
654 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [976] NOSAL, Tomasz Zakopane
655 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [977] NOWACKA, Monika Kraków
656 Ultra 35km/Ultra - M40 [1529] NOWACKI, Paweł GoLenie Kraków
657 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] NOWAK, Adrian Kraków Kraków Zapłać
658 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [978] NOWAK, Agnieszka Bronowice też Biegają Kraków
659 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [517] NOWAK, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice Michalowice
660 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [979] NOWAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Kraków
661 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [0] NOWAK, Marek Karniowice
662 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [980] NOWAK, Sebastian Kraków Krakóq
663 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [981] NOWAK, Wojciech BeFit24Team Kraków
664 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1377] NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam WIELICZKA
665 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [518] NOWOTNY, Marian Niepołomice Biegają Damienice
666 Przyjazna Trójka/3,7km - M70 [188] NOWOTNY, Marian Niepołomice Biegają Damienice
667 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1378] NYCZ, Marek Nowy Targ
668 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [189] NYGA, Julia UKS Kometa Gliwice Gliwice
669 Ultra 35km/Ultra - M40 [1530] O\'REGAN, Mark BeFit24Team Kraków
670 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [982] OBRAŁ, Łukasz www.prawo-porady.pl Kraków
671 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [983] OGÓREK, Rafał BRYGADA BESKIDÓW Nowy Sącz
672 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [984] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel BnO Świńczów
673 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [190] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel BnO Kraków
674 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [519] OLEJNIK, Monika Big5 Kraków
675 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [520] OLEJNIK, Tomasz WKS Wawel BnO Świńczów
676 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [191] OLESIAK, Katarzyna Kraków
677 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [521] OLESIAK, Tomasz Kraków
678 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [192] OLIINYK, Alona WKS Wawel BnO Kraków
679 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] OLIINYK, Arina WKS WAWEL Krakow
680 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] OLIINYK, Hanna WKS WAWEL Krakow
681 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [193] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel BnO Kraków
682 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [985] OLIWA, Edward ITMBW Kraków Kraków
683 Nordic Walking/NW - M [0] OLSZAŃSKI, Karol Fear The Return Kraków
684 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [194] OLSZEWSKI, Eryk Iron Dragon Triathlon Zabierzów
685 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] OPYRCHAŁ, Tomasz BW Biegacze Wymiatacze Kraków
686 Nordic Walking/NW - M [39] ORDZOWIAŁY, Piotr NIWA Osielec Osielec
687 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [522] ORTMAN, Marcin Kraków
688 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [986] ORYNEK, Klaudia Kraków
689 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [0] OSAK, Kacper SportWise Krakow
690 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [264] OSIADACZ, Adam Trenuj w Krakowie Kraków
691 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [523] OSIADACZ, Jakub NOVOMATIC Technologies Poland Kraków
692 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] OSIADACZ, Julia Trenuj w Krakowie Kraków
693 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [263] OSIADACZ, Julia Trenuj w Krakowie Kraków
694 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [987] OSIKA, Kamila Probalans Kraków
695 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [988] OSOBA, Magdalena Kraków
696 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [989] OSTASZ, Szczepan Kraków Kraków
697 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [261] OSTROWSKI, Patryk Krzeszowice
698 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [279] OSTROWSKI, Paweł
699 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [0] OSUCH, Katarzyna Perła Telatyn Kraków
700 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] PABIAN-SROKA, Adrianna Krakowska Izba Adwokacka Kraków (Kraków-Śródmieście) Zapłać
701 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [990] PACHURA, Kinga Ultramaraton Babia Góra Mszana Dolna
702 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [524] PACUŁA, Artur Wrocław
703 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [525] PAJĄK, Bartłomiej SMSKLIMA Skierniewice
704 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [526] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra Ola&Bartlo Kraków
705 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [527] PALEŃ, Kamil BeFit24Team Kraków
706 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [195] PALEŃ, Kamil BeFit24Team Kraków
707 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [528] PALIŚ, Kinga BeFit24Team Kraków
708 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [196] PALIŚ, Kinga BeFit24Team Kraków
709 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [197] PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team Kraków
710 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [529] PALUS, Ryszard Hala Madrid
711 Ultra 35km/Ultra - K40 [1531] PAŁKOWSKA, Agata Kraków Kraków
712 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [991] PAMUŁA, Łukasz Kraków
713 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [992] PAPIEŻ, Mariusz MOK Mszana Dolna Tymbark
714 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [530] PARDYGAŁ, Michał WM Triself Kraków
715 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [993] PARDYGAŁ, Tomasz WM Triself Kraków
716 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1379] PARIS, Nicola - Kraków
717 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] PASAJ, Szymon Lively Kraków Zapłać
718 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [994] PASEK, Tomasz Hotel Na Wierzynka Wieliczka
719 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1380] PASELA, Jerzy Kraków
720 Nordic Walking/NW - K [40] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia Nordic Army Szczodrkowice
721 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [531] PATER, Janusz MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
722 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1381] PAWEŁEK, Paulina Wszystko się ułoży team Krakow
723 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] PAWLIK, Jakub Bartosz Gorczyca Team #1x1 Kraków
724 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [995] PAWLIK, Krzysztof Kraków
725 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] PAWLIK, Paulina Kraków
726 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [532] PAWŁOWICZ, Paweł brak Wieliczka
727 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] PELZ, Zuzanna ZPKWM Kraków
728 Ultra 35km/Ultra - M40 [1546] PERYKASZA, Paweł GRUPALUKTRANS.PL Kraków
729 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] PESTKA, Aleksandra Kraków
730 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [996] PESZT, Marek SportWise Kraków
731 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [198] PESZT, Martyna SportWise Kraków
732 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [199] PESZT, Michał SportWise Kraków
733 Ultra 35km/Ultra - M40 [1532] PIASECKI, Leszek Kraków
734 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [997] PIASECKI, Rafał TriWise Wieliczka
735 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [533] PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Kraków
736 Nordic Walking/NW - M [41] PIĄTY, Józef Skała
737 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [200] PIECH, Jakub #KubaPiechTeam Kraków
738 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [267] PIECHOWSKA, Nina
739 Nordic Walking/NW - K [60] PIECZARKOWSKA, Roma
740 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1136] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna Kraków
741 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [534] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna Kraków
742 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [998] PIECZONKA, Tomasz Kraków
743 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [999] PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Kraków
744 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [535] PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
745 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1000] PIEKARSKA, Alicja Nauka Biega Krakow
746 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1001] PIETRZYK, Mariusz Kraków
747 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1382] PILARSKI, Pawel Jawiszowice
748 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1383] PILCH, Anna Probalans Kraków
749 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [201] PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
750 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [202] PIÓRKOWSKI, Kuba UKS Lider Siercza Wieliczka
751 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [271] PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza Wieliczka
752 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [203] PIÓRKOWSKI, Tomek #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
753 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [536] PISAREK, Kordian WKS Wawel BnO Kraków
754 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1002] PISAREK, Piotr WKS Wawel BnO Kraków
755 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] PISZCZEK, Łucja Przemyśl
756 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] PISZCZEK, Stanisław Przemyśl
757 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1003] PITALA, Mateusz QGB Kraków
758 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1384] PIWOWARCZYK, Andrzej - Kraków
759 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1385] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K Libertow
760 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [204] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
761 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [537] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
762 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1004] PODOLSKI, Bartlomiej Kraków Kraków
763 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [205] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice Gliwice
764 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1005] POLAK, Sebastian Polplast biega Zakliczyn
765 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1386] POLAK, Stanisław SBG Podbieg Nessi Team Kraków
766 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1006] POLAKIEWICZ, Dariusz Glanów
767 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1007] POLEK, Ewa BW Biegacze Wymiatacze Kraków
768 Nordic Walking/NW - K [56] POLEWKA, Beata
769 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [206] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice Gliwice
770 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [207] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice Gliwice
771 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1008] POPIEL, Andrzej popsmart.pl Kraków
772 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [538] POTASIEWICZ, Grzegorz AleZaplątane Running Team Kraków
773 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [539] POTASIEWICZ, Paweł MTB Rymanów Kraków
774 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [540] PÓŁTORAK, Stanisław Kraków
775 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1009] PRUCIA, Piotr Probalans Kraków
776 Ambitna Jedenastka/11,6km - K70 [1439] PRYMAKOWSKA, Barbara
777 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [541] PRZELASKOWSKI, Krzysztof - Kraków
778 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] PRZETOCKI, Bartłomiej Kraków Kraków
779 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [208] PRZEWOŹNIK, Adam Run_P Łuczyce
780 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [209] PRZEWOŹNIK, Maurycy Łuczyce
781 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [210] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz Run_P Łuczyce
782 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1010] PRZYBYŁOWSKI, Piotr Kraków
783 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1436] PRZYŁUDZKI, Janusz STS Biegaton Mikołów
784 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1137] PSZONAK, Iwona HappyCoco Team Krakow
785 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1011] PTASZNIK, Przemysław WM Triself Wirliczka
786 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1012] PUDEŁEK, Agnieszka WCHSZT Brzesko
787 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [542] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
788 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [543] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
789 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [211] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
790 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [544] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
791 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [545] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel BnO Kraków
792 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [212] PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel BnO Kraków
793 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1013] PYREK, Przemysław Scarpa Team Polska Oświęcim
794 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1388] PYTLIK, Wojciech Heineken Kraków Running Club Bogunice
795 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1389] RADCZAK, Andrzej KRAKÓW
796 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają Niepołomice
797 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1014] RAFALSKI, Dariusz _ Kraków
798 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1390] RAJTAR, Zbigniew Rontil-Compass Krakow
799 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1016] REICHEL, Marcin Kraków
800 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1125] REICHERT, Łukasz
801 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1017] REJDYCH, Tomasz Koniu Squad Kraków
802 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1018] RICOUR, Patrice Les Coqs Runners Kraków
803 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [546] ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
804 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [213] ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
805 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1019] ROMANOWSKI, Daniel Rabka Zdrój
806 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1020] ROSIEK, Robert łosiesuperktosie Kraków
807 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] ROSPOND, Grzegorz Iron Dragon Team Kraków
808 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] ROSPOND, Leon Iron Dragon Team Kraków
809 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1391] ROSZAK, Piotr - Wieliczka
810 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] ROŚ, Dominik Kraków
811 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] RUBIO EQUIZA, Alvaro Pamplona
812 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [547] RUDY, Przemysław BeFit24Team Kraków
813 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1021] RUDY, Przemysław BeFit24Team Kraków
814 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [214] RUDY, Przemysław BeFit24Team Kraków
815 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [272] RUSEK, Filip Iron Dragon Team Wielka Wieś
816 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1138] RUSEK, Sebastian Iron Dragon Team Wielka Wieś
817 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [548] RUTKOWSKI, Maciej brak Kraków
818 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1022] RUTKOWSKI, Szymon Bronowice też Biegają Kraków
819 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [215] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
820 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1023] RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
821 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1392] RYMARENKO, Sergii AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
822 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1393] SADOWSKI, Tomasz KOSSMATE ŻUKI KRAKÓW
823 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1394] SAJAK, Michał Wataha Kraków
824 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1395] SAJDAK, Piotr Wszystko się ułoży team Kraków
825 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1435] SALAMON, Arkadiusz SBG Podbieg Kraków
826 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] SALAWA, Kasjan UKS Lider Siercza Kraków
827 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1397] SALIK, Stanisław Wieliczka
828 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [1024] SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv! Kraków
829 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1126] SAWUŁA, Marcin GymRoom Kraków
830 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [0] SCHNEIDER, Krystyna Kraków
831 Ultra 35km/Ultra - M40 [1533] SEKMAN, Tomasz Kraków
832 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1431] SENDEK, Sylwia Infinity-Gym Koszyce
833 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1025] SENKOWSKI, Jakub Kraków
834 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [549] SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
835 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [550] SEREDA, Olha WKS Wawel BnO Kraków
836 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1398] SERZYSKO, Bartosz WM Triself Cieszyn
837 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1026] SĘK, Marek WM Triself Kraków
838 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [216] SĘK, Monika #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
839 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1399] SIEKLUCKI, Michał #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
840 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1027] SIEMIŃSKI, Radosław _ Kraków
841 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1028] SIKOŃCZYK, Miłosz Running Performance Kraków
842 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [551] SIKORA, Ewa Kraków
843 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [552] SIKORA, Joanna GE HealthAhead Krakow
844 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1029] SIWEK, Jacek TriWise Łuczyce
845 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1030] SIWIECKI, Maciej Tomaszowice
846 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1031] SIWIECKI, Tomasz Muay Running Team Tomaszowice
847 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] SKONIECZNA, Joanna Goszcza
848 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [0] SKONIECZNY, Marcel GOSZCZA Zapłać
849 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] SKONIECZNY, Mariusz GOSZCZA
850 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [553] SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra Kraków
851 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [1139] SKOTNICZNA, Anita #SKOT Kraków
852 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] SKOTNICZNY, Jakub WINE&more Kraków
853 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] SKRZYPEK, Krzysztof Krzeczów
854 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1032] SKUDLARSKI, Piotr Herz Kraków
855 Ultra 35km/Ultra - M30 [0] SŁAWOMIR, Prętnik Jedlicze Zapłać
856 Ultra 35km/Ultra - M30 [0] SŁAWOMIR, Prętnik Jedlicze
857 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [217] SŁOCIŃSKA, Magdalena Maze Runners Kraków
858 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [218] SŁOCIŃSKI, Krzysztof Maze Runners Kraków
859 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1400] SŁOMIANY, Michał - Katowice
860 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1401] SŁONINA, Artur Brodate Słonie Kraków
861 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [219] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel BnO Kraków
862 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [622] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel BnO Kraków
863 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [554] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel BnO Kraków
864 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [1033] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel BnO Kraków
865 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [220] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel BnO Kraków
866 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [623] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel BnO Kraków
867 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] SŁOŃSKI, Sławomir Ciemna materia Kraków Zapłać
868 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1034] SŁOWIŃSKI, Paweł Michałowice
869 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] SMOLIK, Bartosz Turaszówka Krosno
870 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [221] SMOROŃ, Anna BeFit24Team Kraków
871 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [555] SMOROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
872 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [222] SMOROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
873 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [277] SMOROŃSKI, Artur
874 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [254] SMOROŃSKI, Patryk KS AZS AWF Kraków KRAKÓW
875 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] SNOPEK, Stanisław Deloitte Adventure Team Legionowo
876 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1035] SOBCZAK, Bogusław Bronowice też Biegają Kraków
877 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1037] SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna Fukunda Radom
878 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] SOJA, Hania Kraków
879 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] SOJA, Małgosia Kraków
880 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] SOKÓŁ, Sylwia Sędziszów
881 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [556] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team Kraków
882 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [223] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team Kraków
883 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1038] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team Kraków
884 Ultra 35km/Ultra - M40 [1534] SOLECKI, Krzysztof Polski Klub Alpejski Kocmyrzów
885 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [0] SOSNOWSKA, Dominika Kraków
886 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1039] SOWA, Wojciech - Kraków
887 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1402] SROKA, Maciej NFT Kraków
888 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1040] SROKA, Sylwester Wieliczka
889 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1041] SROKA, Wojciech WiB Kraków
890 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1042] STACHOŃ, Radosław brak Bochnia
891 Ultra 35km/Ultra - M50 [1535] STACHURA, Maciej Zabierzów Biega Burów
892 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1403] STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa Kraków
893 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1404] STARZAK, Paweł Zło$nik Biega Skawina
894 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [557] STEC, Paweł - Kraków
895 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1111] STEFAN, Edyta NAUKA BIEGA Rudawa
896 Ultra 35km/Ultra - M30 [1536] STEFANOWSKI, Dominik Kraków
897 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1043] STEPANKO, Tomasz Tresna
898 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [558] STERNAK, Anna Big5 Kraków
899 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [0] STOCH, Zofia KS AZS AWF Kraków Kraków Zapłać
900 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [559] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra Krzeszowice
901 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1405] STUDENCKI, Dawid 4TriTeam Kraków
902 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1044] STYRNA, Tomasz Kraków
903 Ultra 35km/Ultra - M20 [0] SUCHORA, Kacper Kraśnik
904 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [560] SUDER, Grzegorz Kraków
905 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1406] SULARZ, Bartlomiej brak Kraków
906 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1045] SUŁKOWSKA, Anna MOK Mszana Dolna Limanowa
907 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1046] SUŁKOWSKA, Elżbieta Limanowa
908 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1047] SURMACZ, Tomasz Polplast biega Dobczyce
909 Ultra 35km/Ultra - M40 [1537] SUSZ, Artur Poranny Patrol Kraków
910 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] SWOLKIEŃ, Anna Kraków
911 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] SWOLKIEŃ, Michał WM Triself Tomaszowice
912 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] SYLWESTER, Jachna Chełmek
913 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1048] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara - Wieliczka
914 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [561] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
915 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [562] SZAJEWSKI, Arkadiusz o tak ło Kraków
916 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1049] SZAKIEL, Jerzy Klub Biegacza AZS UEK Rybna
917 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1050] SZAREK, Aleksandra Night Runners Krakow
918 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1051] SZCZEPAŃSKA, Edyta Kitty Runners Kraków
919 Ultra 35km/Ultra - M40 [1538] SZCZEPAŃSKI, Sebastian Kopytko Kopytówka
920 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [614] SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team Kraków
921 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] SZCZUROWSKI, Artur eeeei koty bibice
922 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [0] SZCZUROWSKI, Maciej sezczurki dwa Bibice
923 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] SZCZYGIEŁ, Anna Kraków
924 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [224] SZCZYPKA, Agnieszka Night Runners Kraków
925 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1052] SZEWCZYK, Katarzyna Iron Dragon Triathlon KRAKÓW
926 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [563] SZKODZIŃSKI, Tomasz SD Team
927 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1407] SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka MM Power/Koliber Team Kraków
928 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna Karniowice
929 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1408] SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
930 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1409] SZNAJDER, Rafal G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
931 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [564] SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
932 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [225] SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
933 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1053] SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
934 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] SZPYRKA, Stanisław Only Futbol Stróże