Łódzkie Biegi Górskie 2021/2022 - R3 - Zgłoszenia
2022-01-16

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 6600m/OPEN Kobiety [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
3 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
4 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
5 6600m/OPEN Kobiety [0] BALCERAK, Katarzyna
6 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
7 6600m/Juniorki [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
8 6600m/Juniorzy [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
9 6600m/OPEN Kobiety [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
10 10 500m/OPEN Kobiety [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
11 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
12 6600m-Zpsem/OPEN [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
13 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
14 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BEJDA, Sławomir Łódź
15 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
16 6600m-Zpsem/OPEN [0] BIK, Anna Atlas Running Team Łódź Piorun
17 6600m-Zpsem/OPEN [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
18 10 500m/OPEN Kobiety [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
19 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
20 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
21 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
22 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
23 6600m/OPEN Kobiety [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
24 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
25 10 500m/OPEN Kobiety [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
26 6600m-Zpsem/OPEN [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
27 10 500m/OPEN Kobiety [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
28 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
29 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
30 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIEŚLAK , Mariusz Łódź
31 6600m/Juniorki [0] CISZEK, Katarzyna WKS "Śląsk" Wrocław
32 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CISZEK, Marcin WKS Wrocław
33 6600m/Juniorzy [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
34 6600m-Zpsem/OPEN [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
35 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
36 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
37 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
38 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
39 6600m/Juniorki [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
40 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDA, Seweryn Głowno
41 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
42 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
43 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
44 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
45 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
46 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
47 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FILIPIAK, Robert Łódź
48 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
49 6600m/OPEN Kobiety [0] FRĄK, Dorota Zgierz
50 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄK, Wojciech Szakale Bałut Łódź Łódź
51 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
52 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAPYS, Dorota Łódź
53 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
54 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GĄSIOROWSKI, Adam Pabianice
55 6600m/OPEN Kobiety [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
56 6600m/OPEN Kobiety [0] GIBALSKA, Katarzyna NIEDZIELNE BIEGACZKI Adamów Stary
57 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
58 6600m/OPEN Kobiety [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
59 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
60 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
61 10 500m/OPEN Kobiety [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
62 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
63 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
64 10 500m/OPEN Kobiety [0] GOLDMAN, Agata Lodz
65 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GORA, Daniel Łódź
66 6600m/OPEN Kobiety [0] GORTAT, Agnieszka Łódź
67 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GORTAT, Kamil Łódź
68 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
69 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GÓRNIEWICZ, Marcin
70 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
71 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
72 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRODZKI, Tomasz Pato Runners Łagiewniki Nowe
73 10 500m/OPEN Kobiety [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
74 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRZYB, Konrad Olej Running Team Łódź
75 10 500m/OPEN Kobiety [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
76 6600m/OPEN Kobiety [0] HERMANOWICZ, Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź
77 6600m/OPEN Mężczyźni [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
78 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
79 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź
80 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO Szczecin
81 6600m/OPEN Kobiety [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
82 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
83 6600m-Zpsem/OPEN [0] JACEK, Bik Atlas Running Team Wódka Piorun
84 10 500m/OPEN Kobiety [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
85 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Mariusz Łódź
86 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
87 10 500m/OPEN Kobiety [0] JANKOWSKA, Karolina Bratoszewice
88 6600m/OPEN Kobiety [0] JANKOWSKA, Paula SKPB Łódź Łódź
89 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
90 6600m-Zpsem/OPEN [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
91 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
92 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
93 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JESIONOWSKI, Bartosz Mikołajew
94 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
95 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
96 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
97 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
98 6600m/OPEN Kobiety [0] KACZMAREK, Daria Łódź
99 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
100 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KALETA, Sławomir Zgierz
101 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŁUŻA, Sebastian Atelier Łódź
102 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAMIŃSKI, Piotr Run Your Trail Running Team Inowrocław
103 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
104 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
105 6600m-Zpsem/OPEN [0] KASICA, Kamil Łódź Yanos
106 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
107 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
108 6600m/Juniorzy [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice Pabianice
109 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
110 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
111 6600m/OPEN Kobiety [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
112 6600m/OPEN Kobiety [0] KOCIAK, Anna Dębniak
113 6600m/Juniorzy [0] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin Szczecin
114 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
115 6600m/Juniorki [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
116 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KONARCZAK, Kacper CelIronman Łódź
117 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź
118 6600m/Juniorzy [0] KORNELUK, Piotr Łódź
119 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
120 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
121 6600m/OPEN Kobiety [0] KOSTRZEWSKA, Magdalena Lublin Zapłać
122 6600m-Zpsem/OPEN [0] KOWALEWSKI, Dominik Szakale Bałut Łódź Łódź Rufus
123 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
124 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Piotr Łowicz
125 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
126 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
127 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
128 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
129 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
130 6600m/Juniorki [0] KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice Pabianice
131 6600m/Juniorki [0] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut Pabianice Pabianice
132 6600m/Juniorzy [0] KREMPIŃSKI, Franciszek Pabianice
133 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
134 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRYCH, Robert Rąbień
135 6600m/OPEN Kobiety [0] KRYSZTOWIAK, Justyna Łódź
136 10 500m/OPEN Kobiety [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
137 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUBIK, Barosz Łódź
138 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
139 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
140 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
141 6600m/Juniorzy [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
142 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
143 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
144 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
145 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
146 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
147 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LALIK, Maciej Łódź
148 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
149 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
150 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
151 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
152 6600m/OPEN Kobiety [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka NIEDZIELNE BIEGACZKI Rąbień AB
153 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
154 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
155 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWIŃSKI, Łukasz Port Lotniczy Lodz Pabianice
156 6600m/OPEN Kobiety [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
157 6600m/OPEN Mężczyźni [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki
158 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
159 6600m/OPEN Kobiety [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
160 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
161 6600m-Zpsem/OPEN [0] ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice Pabianice Bim
162 6600m/Juniorzy [0] ŁUBISZ, Dominik Pabianice
163 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
164 6600m-Zpsem/OPEN [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
165 6600m/Juniorzy [0] MACIEJEWSKI, Bartłomiej BKS Wataha Warszawa Warszawa Zapłać
166 6600m/OPEN Kobiety [0] MAJCHER, Elżbieta Rawa Mazowiecka
167 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
168 6600m/Juniorzy [0] MAJOWSKI, Jan WKS Góra Kalwaria
169 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
170 6600m/Juniorzy [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
171 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
172 6600m-Zpsem/OPEN [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
173 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
174 10 500m/OPEN Kobiety [0] MARCINEK, Marta Łódź
175 6600m/Juniorzy [0] MARCJANEK, Filip
176 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
177 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
178 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MASLANKO, Maciej Wola Łokotowa
179 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MASTALERZ, Bartłomiej Dębowa Góra
180 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MASZKOWSKI, Szymon Żyrardów
181 6600m/OPEN Kobiety [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
182 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
183 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
184 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MATACHOWSKI, Mariusz Regny
185 6600m/OPEN Kobiety [0] MĄCZEWSKA, Anna SKPB Łódź Łódź
186 6600m/OPEN Kobiety [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
187 10 500m/OPEN Kobiety [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
188 6600m/OPEN Kobiety [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
189 10 500m/OPEN Kobiety [0] MIKOLAJCZYK, Agnieszka Łódź
190 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
191 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKULSKI, Tomasz UKS Filipides Teresin Kampinos
192 6600m/Juniorki [0] MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin
193 6600m/Juniorki [0] MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin
194 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
195 6600m/OPEN Kobiety [0] MISZTAL, Małgorzata SNG Wild Ducks Łódź
196 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
197 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MOLGA, Michał Łódź
198 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
199 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MUŚKIEWICZ, Adam Zelów
200 10 500m/OPEN Kobiety [0] NARUSZEWICZ-KOPERTOWSKA, Anna Łódź
201 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
202 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
203 6600m/OPEN Kobiety [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
204 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NITA, Michał Łódź
205 6600m/Juniorki [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
206 6600m/OPEN Kobiety [0] NOWAK, Iza NIEDZIELNE BIEGACZKI Aleksandrów Ł.
207 6600m/Juniorzy [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
208 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
209 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
210 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
211 10 500m/OPEN Kobiety [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
212 6600m/OPEN Kobiety [0] PABICH, Maria Pabianice
213 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PACHNIK, Dariusz UKS "Orientpark.pl" Iwiny Lubków
214 6600m/Juniorzy [0] PACHNIK, Jędrzej UKS "Orientpark.pl" Iwiny Lubków
215 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAJĄK, Rafał Skierniewice
216 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
217 6600m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łódzki
218 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Marta Głowno
219 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
220 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
221 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
222 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
223 6600m-Zpsem/OPEN [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
224 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
225 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
226 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
227 6600m/Juniorki [0] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn Kwidzyn
228 6600m-Zpsem/OPEN [0] PIECZORA, Monika ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Megi
229 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
230 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
231 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
232 10 500m/OPEN Kobiety [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
233 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
234 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
235 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLIT, Ernest Rogóźno
236 6600m/OPEN Kobiety [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
237 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PTAK, Marcin Łódź
238 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
239 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RADZIKOWSKI, Jarosław Łódź
240 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
241 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
242 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
243 6600m/Juniorki [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
244 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
245 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ROBACZYŃSKI, Adrian Łódź
246 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ROBACZYŃSKI , Piotr Łódź
247 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
248 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
249 6600m/OPEN Kobiety [0] RÓŻAŃSKA , Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź
250 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RUDZKI, Karol Łódź
251 10 500m/OPEN Kobiety [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
252 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RYCZKO, Dawid Team Jarzynki Łódź
253 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
254 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
255 6600m/Juniorzy [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
256 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
257 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
258 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
259 6600m/OPEN Kobiety [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
260 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SICZEK, Kamil Biegowa Rodzina Legnica
261 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
262 6600m/OPEN Kobiety [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
263 6600m/Juniorki [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
264 10 500m/OPEN Kobiety [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
265 6600m-Zpsem/OPEN [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
266 6600m/Juniorki [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
267 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
268 10 500m/OPEN Kobiety [0] SMETSKA, Iryna Łódź
269 6600m/OPEN Kobiety [0] SMĘTKOWSKA, Anna Rodzina Biegowa Siedlce
270 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
271 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
272 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
273 6600m/OPEN Kobiety [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
274 6600m-Zpsem/OPEN [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
275 6600m-Zpsem/OPEN [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
276 6600m/OPEN Kobiety [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
277 10 500m/OPEN Kobiety [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
278 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
279 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STAWICKI, Paweł 1 batalion kawalerii powietrznej Babiak
280 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STĄPOR, Maciej Łódź
281 6600m/OPEN Kobiety [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
282 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
283 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
284 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
285 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
286 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRUSZCZYK , Krystian Jeżozwierzaki Łódź
287 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
288 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
289 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SUMYSHYN, Hnat Łódź
290 10 500m/OPEN Kobiety [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
291 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
292 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
293 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZARF, Tomasz Rzgów
294 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
295 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
296 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
297 6600m/Juniorzy [0] SZTRANEK, Maciej Pabianice
298 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZTRANEK, Paweł Pabianice
299 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
300 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
301 10 500m/OPEN Kobiety [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
302 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŚLIWKIEWICZ, Tomasz Bratoszewice
303 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŚNIADY, Piotr Łódź
304 6600m/OPEN Kobiety [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
305 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
306 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź
307 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
308 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
309 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
310 10 500m/OPEN Kobiety [0] TROJANOWSKA, Małgorzata Łódź
311 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
312 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
313 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
314 10 500m/OPEN Kobiety [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
315 6600m/OPEN Kobiety [0] UŁAŃSKA, Marta Łódź
316 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
317 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
318 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALIS , Grażyna Ozorków
319 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
320 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WAWRYKÓW, Kuba Zgierz
321 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WEJNER, Artur Łódź
322 6600m/Juniorzy [0] WESOŁOWSKI, Oskar Pabianice
323 10 500m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
324 6600m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
325 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIECHA, Mariusz Łódź
326 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
327 10 500m/OPEN Kobiety [0] WIĘCKOWSKA, Magdalena Pabianice
328 6600m/Juniorzy [0] WIŚNIEWSKI, Jakub Pabianice
329 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
330 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
331 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
332 6600m/Juniorki [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż
333 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
334 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
335 10 500m/OPEN Kobiety [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź
336 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź
337 6600m/OPEN Kobiety [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Łódź
338 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
339 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
340 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
341 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
342 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
343 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
344 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZAKRZEWSKI, Michał SNG Wild Ducks Łódź
345 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
346 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
347 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
348 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szal
349 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
350 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZIEMNIAK, Damian Parzęczew
351 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
352 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea
353 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń
354 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] CISZEK, Katarzyna WKS "Śląsk" Wrocław
3 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
5 [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice Pabianice
7 [0] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut Pabianice Pabianice
8 [0] MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin
9 [0] MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin
10 [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
11 [0] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn Kwidzyn
12 [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
13 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
14 [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
15 [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice Pabianice
4 [0] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin Szczecin
5 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
6 [0] KREMPIŃSKI, Franciszek Pabianice
7 [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] ŁUBISZ, Dominik Pabianice
9 [0] MACIEJEWSKI, Bartłomiej BKS Wataha Warszawa Warszawa
10 [0] MAJOWSKI, Jan WKS Góra Kalwaria
11 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
12 [0] MARCJANEK, Filip
13 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
14 [0] PACHNIK, Jędrzej UKS "Orientpark.pl" Iwiny Lubków
15 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
16 [0] SZTRANEK, Maciej Pabianice
17 [0] WESOŁOWSKI, Oskar Pabianice
18 [0] WIŚNIEWSKI, Jakub Pabianice

6600m-Zpsem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
2 [0] BIK, Anna Atlas Running Team Łódź Piorun
3 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
4 [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
5 [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
6 [0] JACEK, Bik Atlas Running Team Wódka Piorun
7 [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
8 [0] KASICA, Kamil Łódź Yanos
9 [0] KOWALEWSKI, Dominik Szakale Bałut Łódź Łódź Rufus
10 [0] ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice Pabianice Bim
11 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
12 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
13 [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
14 [0] PIECZORA, Monika ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Megi
15 [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
16 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
17 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
18 [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
19 [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szal
20 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] BALCERAK, Katarzyna
3 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
4 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
5 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
6 [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
7 [0] GIBALSKA, Katarzyna NIEDZIELNE BIEGACZKI Adamów Stary
8 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
9 [0] GORTAT, Agnieszka Łódź
10 [0] HERMANOWICZ, Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź
11 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
12 [0] JANKOWSKA, Paula SKPB Łódź Łódź
13 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
14 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
15 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
16 [0] KOSTRZEWSKA, Magdalena Lublin
17 [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
18 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
19 [0] KRYSZTOWIAK, Justyna Łódź
20 [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka NIEDZIELNE BIEGACZKI Rąbień AB
21 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
22 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
23 [0] MAJCHER, Elżbieta Rawa Mazowiecka
24 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
25 [0] MĄCZEWSKA, Anna SKPB Łódź Łódź
26 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
27 [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
28 [0] MISZTAL, Małgorzata SNG Wild Ducks Łódź
29 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
30 [0] NOWAK, Iza NIEDZIELNE BIEGACZKI Aleksandrów Ł.
31 [0] PABICH, Maria Pabianice
32 [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łódzki
33 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
34 [0] RÓŻAŃSKA , Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź
35 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
36 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
37 [0] SMĘTKOWSKA, Anna Rodzina Biegowa Siedlce
38 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
39 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
40 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
41 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
42 [0] UŁAŃSKA, Marta Łódź
43 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
44 [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Łódź

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
2 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
3 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
4 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
5 [0] GAPYS, Dorota Łódź
6 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
7 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
8 [0] GOLDMAN, Agata Lodz
9 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
10 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
11 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
12 [0] JANKOWSKA, Karolina Bratoszewice
13 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
14 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
15 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
16 [0] MARCINEK, Marta Łódź
17 [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
18 [0] MIKOLAJCZYK, Agnieszka Łódź
19 [0] NARUSZEWICZ-KOPERTOWSKA, Anna Łódź
20 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
21 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
22 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
23 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
24 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
25 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
26 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
27 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
28 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
29 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
30 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
31 [0] TROJANOWSKA, Małgorzata Łódź
32 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
33 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
34 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
35 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
36 [0] WIĘCKOWSKA, Magdalena Pabianice
37 [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
2 [0] BEJDA, Sławomir Łódź
3 [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
4 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
5 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
6 [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
7 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
8 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
9 [0] CISZEK, Marcin WKS Wrocław
10 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
11 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
12 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
13 [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
14 [0] GĄSIOROWSKI, Adam Pabianice
15 [0] GORA, Daniel Łódź
16 [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
17 [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
18 [0] GRZYB, Konrad Olej Running Team Łódź
19 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
20 [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
21 [0] JESIONOWSKI, Bartosz Mikołajew
22 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
23 [0] KAŁUŻA, Sebastian Atelier Łódź
24 [0] KAMIŃSKI, Piotr Run Your Trail Running Team Inowrocław
25 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
26 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
27 [0] KONARCZAK, Kacper CelIronman Łódź
28 [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź
29 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
30 [0] KOZA, Piotr Łowicz
31 [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
32 [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
33 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
34 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki
35 [0] MASLANKO, Maciej Wola Łokotowa
36 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
37 [0] MIKULSKI, Tomasz UKS Filipides Teresin Kampinos
38 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
39 [0] MUŚKIEWICZ, Adam Zelów
40 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
41 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
42 [0] NITA, Michał Łódź
43 [0] PACHNIK, Dariusz UKS "Orientpark.pl" Iwiny Lubków
44 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
45 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
46 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
47 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
48 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
49 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
50 [0] RADZIKOWSKI, Jarosław Łódź
51 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
52 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
53 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
54 [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
55 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
56 [0] SICZEK, Kamil Biegowa Rodzina Legnica
57 [0] STAWICKI, Paweł 1 batalion kawalerii powietrznej Babiak
58 [0] STĄPOR, Maciej Łódź
59 [0] STRUSZCZYK , Krystian Jeżozwierzaki Łódź
60 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
61 [0] SUMYSHYN, Hnat Łódź
62 [0] ŚNIADY, Piotr Łódź
63 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
64 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
65 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
66 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
67 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
68 [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
69 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
70 [0] ZAKRZEWSKI, Michał SNG Wild Ducks Łódź
71 [0] ZIEMNIAK, Damian Parzęczew
72 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
3 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
4 [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
5 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
6 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
7 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
8 [0] CIEŚLAK , Mariusz Łódź
9 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
10 [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
11 [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
12 [0] DUDA, Seweryn Głowno
13 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
14 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
15 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
16 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
17 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
18 [0] FRĄK, Wojciech Szakale Bałut Łódź Łódź
19 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
20 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
21 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
22 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
23 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
24 [0] GORTAT, Kamil Łódź
25 [0] GÓRNIEWICZ, Marcin
26 [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
27 [0] GRODZKI, Tomasz Pato Runners Łagiewniki Nowe
28 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
29 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź
30 [0] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO Szczecin
31 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
32 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
33 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
34 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
35 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
36 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
37 [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
38 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
39 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
40 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
41 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
42 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
43 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
44 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
45 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
46 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
47 [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
48 [0] KRYCH, Robert Rąbień
49 [0] KUBIK, Barosz Łódź
50 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
51 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
52 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
53 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
54 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
55 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
56 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
57 [0] LALIK, Maciej Łódź
58 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
59 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
60 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
61 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
62 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
63 [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
64 [0] LEWIŃSKI, Łukasz Port Lotniczy Lodz Pabianice
65 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
66 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
67 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
68 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
69 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
70 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
71 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
72 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
73 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
74 [0] MASTALERZ, Bartłomiej Dębowa Góra
75 [0] MASZKOWSKI, Szymon Żyrardów
76 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
77 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
78 [0] MATACHOWSKI, Mariusz Regny
79 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
80 [0] MOLGA, Michał Łódź
81 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
82 [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
83 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
84 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
85 [0] PAJĄK, Rafał Skierniewice
86 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
87 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
88 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
89 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
90 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
91 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
92 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
93 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
94 [0] PTAK, Marcin Łódź
95 [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
96 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
97 [0] ROBACZYŃSKI, Adrian Łódź
98 [0] ROBACZYŃSKI , Piotr Łódź
99 [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
100 [0] RUDZKI, Karol Łódź
101 [0] RYCZKO, Dawid Team Jarzynki Łódź
102 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
103 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
104 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
105 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
106 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
107 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
108 [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
109 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
110 [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
111 [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
112 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
113 [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
114 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
115 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
116 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
117 [0] SZARF, Tomasz Rzgów
118 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
119 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
120 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
121 [0] SZTRANEK, Paweł Pabianice
122 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
123 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
124 [0] ŚLIWKIEWICZ, Tomasz Bratoszewice
125 [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź
126 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
127 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
128 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
129 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
130 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
131 [0] WAWRYKÓW, Kuba Zgierz
132 [0] WEJNER, Artur Łódź
133 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
134 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
135 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
136 [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
137 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
138 [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź
139 [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
140 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
141 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
142 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
143 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
144 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
145 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
146 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
147 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
148 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BALCERAK, Katarzyna
2 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
3 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
4 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
5 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
6 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
7 [0] BEJDA, Sławomir Łódź
8 [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
9 [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
10 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
11 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
12 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
13 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
14 [0] CIEŚLAK , Mariusz Łódź
15 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
16 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
17 [0] DUDA, Seweryn Głowno
18 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
19 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
20 [0] FIJOŁEK, Michał Głowno
21 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
22 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
23 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
24 [0] GAPYS, Dorota Łódź
25 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
26 [0] GĄSIOROWSKI, Adam Pabianice
27 [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
28 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
29 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
30 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
31 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
32 [0] GOLDMAN, Agata Lodz
33 [0] GORA, Daniel Łódź
34 [0] GORTAT, Agnieszka Łódź
35 [0] GORTAT, Kamil Łódź
36 [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
37 [0] GÓRNIEWICZ, Marcin
38 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
39 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
40 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
41 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
42 [0] JANKOWSKA, Karolina Bratoszewice
43 [0] JESIONOWSKI, Bartosz Mikołajew
44 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
45 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
46 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
47 [0] KASICA, Kamil Łódź Yanos
48 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
49 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
50 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
51 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
52 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
53 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
54 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
55 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
56 [0] KOSTRZEWSKA, Magdalena Lublin
57 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
58 [0] KOZA, Piotr Łowicz
59 [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
60 [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
61 [0] KREMPIŃSKI, Franciszek Pabianice
62 [0] KRYCH, Robert Rąbień
63 [0] KRYSZTOWIAK, Justyna Łódź
64 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
65 [0] KUBIK, Barosz Łódź
66 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
67 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
68 [0] LALIK, Maciej Łódź
69 [0] ŁUBISZ, Dominik Pabianice
70 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
71 [0] MAJCHER, Elżbieta Rawa Mazowiecka
72 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
73 [0] MARCINEK, Marta Łódź
74 [0] MARCJANEK, Filip
75 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
76 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
77 [0] MASLANKO, Maciej Wola Łokotowa
78 [0] MASTALERZ, Bartłomiej Dębowa Góra
79 [0] MASZKOWSKI, Szymon Żyrardów
80 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
81 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
82 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
83 [0] MATACHOWSKI, Mariusz Regny
84 [0] MIKOLAJCZYK, Agnieszka Łódź
85 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
86 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
87 [0] MOLGA, Michał Łódź
88 [0] MUŚKIEWICZ, Adam Zelów
89 [0] NARUSZEWICZ-KOPERTOWSKA, Anna Łódź
90 [0] NITA, Michał Łódź
91 [0] PABICH, Maria Pabianice
92 [0] PAJĄK, Rafał Skierniewice
93 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
94 [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łódzki
95 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
96 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
97 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
98 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
99 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
100 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
101 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
102 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
103 [0] PTAK, Marcin Łódź
104 [0] RADZIKOWSKI, Jarosław Łódź
105 [0] ROBACZYŃSKI, Adrian Łódź
106 [0] ROBACZYŃSKI , Piotr Łódź
107 [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
108 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
109 [0] RUDZKI, Karol Łódź
110 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
111 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
112 [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
113 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
114 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
115 [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
116 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
117 [0] STĄPOR, Maciej Łódź
118 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
119 [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
120 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
121 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
122 [0] SUMYSHYN, Hnat Łódź
123 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
124 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
125 [0] SZARF, Tomasz Rzgów
126 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
127 [0] SZTRANEK, Maciej Pabianice
128 [0] SZTRANEK, Paweł Pabianice
129 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
130 [0] ŚLIWKIEWICZ, Tomasz Bratoszewice
131 [0] ŚNIADY, Piotr Łódź
132 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
133 [0] TROJANOWSKA, Małgorzata Łódź
134 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
135 [0] UŁAŃSKA, Marta Łódź
136 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
137 [0] WAWRYKÓW, Kuba Zgierz
138 [0] WEJNER, Artur Łódź
139 [0] WESOŁOWSKI, Oskar Pabianice
140 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
141 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
142 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
143 [0] WIĘCKOWSKA, Magdalena Pabianice
144 [0] WIŚNIEWSKI, Jakub Pabianice
145 [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
146 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
147 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
148 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
149 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
150 [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
151 [0] ZIEMNIAK, Damian Parzęczew
152 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
2 [0] STAWICKI, Paweł 1 batalion kawalerii powietrznej Babiak

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
2 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
2 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KAŁUŻA, Sebastian Atelier Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BIK, Anna Atlas Running Team Łódź Piorun
2 [0] JACEK, Bik Atlas Running Team Wódka Piorun

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MACIEJEWSKI, Bartłomiej BKS Wataha Warszawa Warszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
2 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SICZEK, Kamil Biegowa Rodzina Legnica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KONARCZAK, Kacper CelIronman Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
2 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
3 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
3 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
2 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
3 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
4 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
5 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
6 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
7 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
2 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STRUSZCZYK , Krystian Jeżozwierzaki Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO Szczecin
2 [0] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin Szczecin
3 [0] MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin
4 [0] MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
2 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
2 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
2 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GIBALSKA, Katarzyna NIEDZIELNE BIEGACZKI Adamów Stary
2 [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka NIEDZIELNE BIEGACZKI Rąbień AB
3 [0] NOWAK, Iza NIEDZIELNE BIEGACZKI Aleksandrów Ł.

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
2 [0] HERMANOWICZ, Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź
3 [0] RÓŻAŃSKA , Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GRZYB, Konrad Olej Running Team Łódź
2 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
3 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
4 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
5 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
6 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
7 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
8 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
9 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
10 [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Łódź
11 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
2 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GRODZKI, Tomasz Pato Runners Łagiewniki Nowe

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEWIŃSKI, Łukasz Port Lotniczy Lodz Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
2 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
2 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
3 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SMĘTKOWSKA, Anna Rodzina Biegowa Siedlce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KAMIŃSKI, Piotr Run Your Trail Running Team Inowrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JANKOWSKA, Paula SKPB Łódź Łódź
2 [0] MĄCZEWSKA, Anna SKPB Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
2 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
3 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
4 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
5 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
6 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
7 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
8 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
9 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
10 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
11 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
12 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
13 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
14 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
15 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
16 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
17 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
18 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
19 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
20 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz