Wawel Spring Cup - Zgłoszenia
2022-04-01 - 2022-04-03

# Kategoria Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 M45 BADARYCZ, Piotr 8237793 E1;E2;E3
2 OPEN Short BADARYCZ, Szymon 424212 E2
3 WN12-14B BAJ, Zuzanna UKS Reflex Rybnik 2048168 E1;E2;E3
4 W40 BALABANOV, Irina KOS BnO Szczecin 8681441 E1;E2;E3
5 M10 BALABANOV, Mikhail KOS BnO Szczecin 8268893 E1;E2;E3
6 M40 BALABANOV, Peter KOS BnO Szczecin 8269035 E1;E2;E3
7 M14 BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne 8032110 E1;E2;E3
8 W35 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10 BKPanc Świętoszów 8648669 E1;E2;E3
9 OPEN Long BARÁT, János VHS Veszprémi Honvéd 8191273 E1;E2
10 W12 BARÁT, Jázmin VHS Veszprémi Honvéd 8100929 E1;E2
11 W60 BARTNIK, Bożena KU AZS WAT Warszawa 9231058 E1;E2;E3
12 M35 BARTNIK, Konrad KU AZS WAT Warszawa 8206023 E1;E2;E3
13 M20 BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 8656097 E1;E2;E3
14 M14 BATA, Bálint Hungary2 8410082 E1;E2;E3
15 W21E BEDNARSKA, Zuzanna UNTS Warszawa 8032104 E1;E2;E3
16 M21E BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 8040198 E1;E2;E3
17 M21E BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel 8070598 E1;E2;E3
18 W35 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 8071026 E1;E2;E3
19 W45 BIOLIK, Agnieszka UNTS Warszawa 8197778 E1;E2;E3
20 M45 BIOLIK, Grzegorz UNTS Warszawa 8210276 E1;E2;E3
21 W12 BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel 1010865 E2;E3
22 W10 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 1010875 E2;E3
23 M45 BISKUPSKI, Michał WKS Wawel 8640923 E2;E3
24 M75 BLIMKE, Roman LKS Górzanka Nawojowa Góra 2036941 E2;E3
25 M45 BŁACHUT, Igor Team360 8030173 E1;E2;E3
26 W50 BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Team360 8071686 E3
27 M21E BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice 8055091 E3
28 W12 BREKSA, Blanka WKS Wawel xxx E1;E2;E3
29 W10N BREKSA, Pia WKS Wawel xxx E1;E2;E3
30 M35 BROSCH, Petr RBK SK Radioklub Blansko 8482111 E1;E2;E3
31 W12 BROSCHOVÁ, Alžběta RBK SK Radioklub Blansko 8140939 E1;E2;E3
32 W45 BROSCHOVÁ, Lucie RBK SK Radioklub Blansko 8006757 E1;E2;E3
33 M55 BUJDOSÓ, István Hungary2 8333302 E2;E3
34 OPEN Short BUZEK, Gabi WKS WAWEL 889674 E1;E2;E3
35 M21E BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45 Gdynia 8062035 E3
36 M21E CAHEL, Marek TSM Valašsko 8662442 E1;E2;E3
37 M35 ČECH, Radovan KOS Tesla Brno 8007835 E1;E2;E3
38 W20 CHABIERA , Lena UNTS Warszawa 8444999 E1;E2;E3
39 M45 CHABIERA, Tomasz UNTS Warszawa 8093117 E1;E2;E3
40 M40 CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 9101799 E3
41 M12 CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 886658 E3
42 W50 CHALOUPSKÁ, Pavlína TSM Královehradecko 8644871 E1;E2;E3
43 M21E CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 8054100 E1;E2;E3
44 W21E CHROMÁ, Adéla KOS Tesla Brno 8008870 E2;E3
45 WM10R CHROMÁ, Klára KOS Tesla Brno 896975 E2;E3
46 M21E CHROMÝ, Adam KOS Tesla Brno 8008841 E2;E3
47 WM10R CHROMÝ, Filip KOS Tesla Brno 888602 E2;E3
48 W35 CIARKOWSKA, Magdalena 15BZ 8160987 E1;E2;E3
49 W14 CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS Wrocław 8412293 E1;E2;E3
50 W21E CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 8645192 E1;E2;E3
51 M45 CISZEK, Marcin WKS Śląsk Wrocław 8654383 E1;E2;E3
52 M14 CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 8093091 E1;E2
53 W21E CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 8661597 E1;E2;E3
54 W55 CYWINSKA, Katarzyna indywidualnie 1369369 E2;E3
55 W12 CZAPLA, Julia WKS Wawel 7100330 E1;E2;E3
56 M45 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel 8281274 E1;E2;E3
57 M45 CZAPLA, Tomasz WKS Wawel 8625255 E1;E2;E3
58 W60 CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 2036945 E1;E2;E3
59 M60 CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 435239 E1;E2;E3
60 W12 DANKOVA, Inna OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
61 W21E DANKOVA, Olena OC O-Kompas Kharkiv 8091869 E1;E2;E3
62 W45 DANKOVA, Olga OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
63 OPEN Long DARCHUK, Oleksandr Brak E1;E2;E3
64 M40 DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 8190824 E1;E2;E3
65 OPEN Long DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 8093113 E3
66 W12 DEPTA, Helena WKS Wawel xxx E1;E2;E3
67 W20 DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwaria 8093113 E1;E2;E3
68 M40 DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom Sokolniki 8003545 E1;E2;E3
69 M45 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 7504300 E1;E2;E3
70 W20 DOREŃ, Wiktoria POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8646297 E1;E2;E3
71 M40 DRAHOŇOVSKÝ, Aleš 8656594 E2
72 W60 DRĄGOWSKA, Marzena OK!Sport 8033242 E2
73 M40 DRĄGOWSKI, Piotr KS OK!Sport Warszawa 8426644 E2;E3
74 M60 DRĄGOWSKI, Robert OK!Sport 8116717 E2
75 WM10R DRĄGOWSKI, Wojtek KS OK!Sport Warszawa 338920 E2;E3
76 M40 DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn 2133395 E1;E2;E3
77 M12 DROŃ, Wojciech UMKS Kwidzyn 8130910 E1;E2;E3
78 WN12-14B DUNIKOWSKA, Nina Patria Młynne 339342 E1;E2;E3
79 W10 DUPLAK, Sara Patria Młynne 2146619 E1;E2;E3
80 W21E DUŠKOVÁ, Pavla 2051498 E2
81 W35 DYBKA, Katarzyna AKTYWNE CHOSZCZNO 8648756 E1;E2;E3
82 W35 DYBKA, Katarzyna AKTYWNE CHOSZCZNO 8648756 E1;E2;E3
83 M50 DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003267 E1;E2;E3
84 W12 DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 E1;E2;E3
85 M35 EHL, Jiří KOS Tesla Brno 8017701 E1;E2;E3
86 W50 FAJKUSOVÁ, Jitka 8006773 E1;E2;E3
87 M45 FIEDOROWICZ , Szczepan UKS Traper Złocieniec 8220956 E1;E2;E3
88 W20 FILIPIAK, Adrianna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8000831 E1;E2;E3
89 W45 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 8430043 E1;E2;E3
90 M45 FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 8000830 E1;E2;E3
91 M55 FORYSTEK, Józef WKS Wawel 8180366 E1;E2;E3
92 WM10R FORYSTEK, Katarzyna WKS Wawel 1966318 E1;E2;E3
93 W40 FRĄCZEK, Justyna WKS Wawel 1427311 E2;E3
94 M35 FRĄTCZAK, Sławomir Harpagan Gdańsk 8270584 E1;E2;E3
95 OPEN Long GARBACIK, Wojciech 8640909 E1;E2;E3
96 W35 GAWRON, Kasia WKS Wawel 8000394 E1;E2;E3
97 M20 GĄSIOR, Rafał UMKS Kwidzyn 8000579 E1;E2;E3
98 W20 GIELEC, Zuzanna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8640927 E1;E2;E3
99 M70 GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 8072565 E1;E2;E3
100 M21E GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria 8664844 E1;E2;E3
101 M45 GMUR , Karol WKS Śląsk Wrocław 8664977 E1;E2;E3
102 M40 GOLINOWSKI, Paweł 10 BKPanc Świętoszów 8648666 E1;E2;E3
103 WN12-14B GOŁĘBIOWSKA, Marta MKS MOS Wrocław 8418731 E1;E2;E3
104 M70 GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk Wrocław 2067723 E1;E2;E3
105 W21E GORCZYCA, Maria WKS Grunwald 8645197 E1;E2;E3
106 W35 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8240668 E1;E2;E3
107 M12 GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR Góra Kalwaria 2033043 E1;E2;E3
108 W40 GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 8099122 E1;E2;E3
109 M40 GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanów 8093116 E1
110 W14 GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanów 8032053 E1;E2;E3
111 W20 GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 8071023 E1;E2;E3
112 W21E GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 8261196 E1;E2;E3
113 W35 GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś Łódź 8667273 E1;E2;E3
114 M14 GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 8623612 E1;E2;E3
115 M65 GUGA, Romuald WKS Śląsk Wrocław 8006972 E1;E2;E3
116 M45 HEBDA, Ireneusz KS Kościelec Chrzanów 886350 E1;E2;E3
117 W12 HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanów 8032056 E1;E2;E3
118 W14 HETNAR, Oliwia UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8090517 E1;E2;E3
119 W21E HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 8229200 E1;E2;E3
120 W12 HOLCZINGER , Blanka Hungary2 8410085 E1;E2;E3
121 OPEN Long HRYCIUK, Mikołaj UKS Grom Sokolniki 2086649 E1;E2;E3
122 M12 HUNDT, David WKS Wawel 8005031 E1;E2;E3
123 M45 HUNDT, Tomasz WKS Wawel brak E1;E2;E3
124 W45 HYLA, Bogumiła UKS Kometa Gliwice 8631681 E1;E2;E3
125 M21E HYLA, Damian UKS Kometa Gliwice 8631670 E1
126 WN12-14B HYLA, Natalia UKS Kometa Gliwice 8631677 E1;E2;E3
127 W14 IWANOWSKA, Michalina KOS BnO Szczecin 8260703 E1;E2;E3
128 WN12-14B JABŁOŃSKA, Alicja UKS Kometa Gliwice 8631666 E1;E2;E3
129 M50 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 8102102 E1;E3
130 M35 JAMRÓZ, Piotr 8093118 E1;E2;E3
131 W12 JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice 8627431 E1;E2;E3
132 M14 JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice 8631682 E1;E2;E3
133 W45 JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice 2035285 E2;E3
134 W10N JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice 338916 E2;E3
135 W12 JAROS, Abigail UKS Azymut Pabianice 886310 E1;E2;E3
136 M21E JAROSZEK, Radoslaw Team360 8640906 E3
137 W14 JAŻDŻYK, Aniela MKS MOS Wrocław 8413340 E1;E2;E3
138 M55 JERLECKI, Mirosław 2086641 E1;E2;E3
139 M12 JESIONKIEWICZ, Kacper Team360 1409319 E1;E2;E3
140 W35 JESIONKIEWICZ, Magda Team360 xxx E1;E2;E3
141 M12 JĘDRAS, Jakub UMKS Kwidzyn 8091815 E1;E2;E3
142 M40 JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 2067686 E1;E2;E3
143 M20 JOŃCZY, Jakub POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8071103 E1;E2;E3
144 W14 JUREK, Marta UKS Reflex Rybnik 1451070 E1;E2;E3
145 WN12-14B JUSZCZAK, Anna Patria Młynne 2146583 E1;E2;E3
146 M40 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108 E1;E2;E3
147 W12 KACZYŃSKA, Amelia Harpagan Gdańsk 8110107 E1;E2;E3
148 M35 KACZYŃSKI, Piotr Harpagan Gdańsk 8280284 E1;E2;E3
149 W60 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093115 E1;E2;E3
150 WN12-14B KAMIŃSKI, Marcin MKS MOS Wrocław 8413339 E1;E2;E3
151 W21E KAŠKOVÁ, Kateřina 8670479 E2
152 OPEN Short KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice 8631699 E3
153 W12 KAWECKA, Amelia UMKS Kwidzyn 332509 E1;E2;E3
154 W20 KISS, Boglárka Hungary2 8230506 E1;E2;E3
155 OPEN Short KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO 0000000 E1;E2;E3
156 W14 KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka Rumia 8091820 E3
157 W14 KLIŚ, Weronika UKS Reflex Rybnik 1451065 E1;E2;E3
158 M40 KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa 8010869 E1;E2;E3
159 M14 KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 8644895 E1;E2;E3
160 OPEN Long KÖLNER, Blaž Orientacijski klub Komenda 8280028 E1;E2;E3
161 W45 KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 8071027 E1;E2;E3
162 M14 KONIK, Robert UKS Reflex Rybnik 1451064 E1;E2;E3
163 W40 KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 8013950 E2;E3
164 W12 KOVÁCS-PATAKI , Borostyán Hungary2 8410087 E1;E2;E3
165 W14 KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice 8051310 E1;E2;E3
166 M21E KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk Wrocław 8640918 E1;E2;E3
167 M14 KRAJCARZ, Szymon UKS Reflex Rybnik 1451061 E1;E2;E3
168 M14 KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 8004711 E1;E2;E3
169 W20 KREMPIŃSKA, Julia POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8640908 E1;E2;E3
170 M45 KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 8002652 E1;E2;E3
171 M65 KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003546 E1;E2;E3
172 M10 KRÓL, Krystian Patria Młynne 2146571 E1;E2;E3
173 M14 KRÓL, Maksymilian Patria Młynne 2146569 E1;E2;E3
174 M60 KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów 8032058 E1;E2;E3
175 M40 KRZEMIŃSKI , Paweł KU AZS WAT Warszawa 8032141 E1;E2;E3
176 M45 KRZYŻOSTANEK , Jarosław 8050888 E1;E2;E3
177 W12 KUBACKA, Sandra UMKS Kwidzyn 332543 E1;E2;E3
178 M20 KULA, Mateusz POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8636996 E1;E2;E3
179 OPEN Long KUREK, Jarosław KU AZS WAT Warszawa 8010870 E1;E2;E3
180 W35 KURIATNYK, Nataliia OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
181 W10N KURNYTA , Aleksandra Patria Młynne 2146575 E1;E2;E3
182 M14 KURNYTA, Dawid Patria Młynne 2146545 E1;E2;E3
183 M20 KURZYP, Stanisław POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8661471 E1;E2;E3
184 W45 LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel 8012083 E1;E2;E3
185 M50 LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź 8093119 E2;E3
186 W45 LEMAŃCZYK, Aleksandra Harpagan Gdańsk 8010865 E1;E2;E3
187 M45 LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 8070673 E1;E2;E3
188 M14 LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 8230409 E1;E2;E3
189 WN12-14B LENDZIOSZEK, Leszek 8201266 E2;E3
190 M40 LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha Warszawa 8206969 E1;E2;E3
191 M45 LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa 8260677 E2;E3
192 M14 LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha Warszawa 8106969 E1;E2;E3
193 M21E LEVYTSKYI, Nazar KSO IF DEAF 8045877 E1;E2;E3
194 W21E LISEWSKA, Agnieszka Team360 8199809 E3
195 W21E LOHUNOVSKA, Anastasiia OC O-Kompas Kharkiv 8016066 E1;E2;E3
196 M10N LOPUSZANSKI, Kirill LKS Górzanka Nawojowa Góra - E1;E2;E3
197 W12 LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 887245 E1;E2;E3
198 OPEN Long LUBAK, Kamila CSWIICHEM/WKS Śląsk Wrocław 8654381 E1;E2;E3
199 W35 LUBKIEWICZ, Małgorzata WKS WAWEL 8667601 E2;E3
200 M35 LUBKIEWICZ, Tomasz WKS WAWEL 8000387 E2;E3
201 M20 ŁAGODA, Franciszek POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8650389 E1;E2;E3
202 W55 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 8229190 E1;E2;E3
203 M55 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 8229191 E1;E2;E3
204 M35 ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 8230882 E1;E2;E3
205 M35 ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 8026570 E1;E2;E3
206 M14 ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 8078077 E1;E2;E3
207 W35 MAJASOW, Agata WKS Śląsk Wrocław 8062041 E1;E2;E3
208 M40 MAJASOW , Kostiantyn WKS Śląsk Wrocław 8645187 E1;E2;E3
209 W21E MAKOVINYI , Dorottya Hungary2 8400406 E1;E2;E3
210 M55 MALARZ, Zbigniew do wypożyc E1;E2;E3
211 W10 MARCINIAK, Alicja UMKS Kwidzyn 2102489 E1;E2;E3
212 W12 MARCINIAK, Klaudia UMKS Kwidzyn 2090697 E1;E2;E3
213 M12 MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 8631667 E1;E2;E3
214 W45 MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice 8631695 E1;E2;E3
215 M45 MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice 8631703 E1;E2;E3
216 M45 MAUER, Lajos Hungary2 8410088 E1;E2;E3
217 W14 MAUER, Luca Hungary2 8670433 E1;E2;E3
218 W21E MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocieniec 8650884 E1;E2;E3
219 M21E MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 8100192 E1;E2;E3
220 WM10R MAZAN, Kacper KOS BnO Szczecin 8260715 E1;E2;E3
221 W35 MAZUR, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 505002 E1;E2;E3
222 W10N MAZUR, Marta UKS Azymut Pabianice 553466 E1;E2;E3
223 WM10R MAZUR, Matylda UKS Azymut Pabianice 2146625 E1;E2;E3
224 M35 MAZUR, Michał UKS Azymut Pabianice 1403086 E1;E2;E3
225 W21E MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 8007379 E1;E2;E3
226 M50 MAZUREK, Piotr WKS Śląsk Wrocław 8062046 E1;E2;E3
227 M21E MELICHAR, Vojtech LOK-o Liberec 8656608 E1;E2;E3
228 M21E MĚŠŤAN, Ondřej TSM Praha 8201203 E1;E2;E3
229 W45 MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa 8000838 E1;E2;E3
230 W21E MIANOWSKA, Julia UNTS Warszawa 8221001 E1;E2;E3
231 M45 MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa 8270873 E1;E2;E3
232 M21E MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa 8655941 E1;E2;E3
233 M50 MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa 8180169 E1;E2;E3
234 M14 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 8150700 E2;E3
235 M45 MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822 E1;E2;E3
236 M45 MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojowa Góra 8300042 E1;E2;E3
237 W21E MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka Rumia 8660530 E1;E2;E3
238 M21E MIŚTAL, Mateusz HS Team 7203232 E1;E2;E3
239 M55 MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś Łódź 8150264 E1;E2;E3
240 W14 MOHAI, Zita Hungary2 8410080 E1;E2;E3
241 WN12-14B MORDARSKA, Julita Patria Młynne 2146628 E1;E2;E3
242 M14 MORDARSKI, Oskar Patria Młynne 8032142 E1;E2;E3
243 OPEN Short MRZYGŁÓD, Kinga 424222 E2
244 M50 MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn 8230568 E1;E2;E3
245 W10N MYKHAILOVA, Kateryna LKS Górzanka Nawojowa Góra 7437111 E1;E2;E3
246 W40 MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojowa Góra 9777503 E1;E2;E3
247 W50 NADERA, Agata CX80 Kalisz 8645189 E1;E2;E3
248 M50 NADERA, Dariusz 8660388 E1;E2;E3
249 M50 NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 8660388 E1;E2;E3
250 M14 NAGY KOVÁCS, Vincze Hungary2 8516480 E1;E2
251 M21E NAVRÁTIL, Šimon TSM Praha 681882 E1;E2;E3
252 M55 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 8200663 E1;E2;E3
253 M21E NIEWIEDZIAŁA , Robert UKS Siódemka Rumia 8516905 E1;E2;E3
254 W21E NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź 8667263 E2;E3
255 W20 NITSCH, Aleksandra UNTS Warszawa 8280803 E1;E2;E3
256 W50 NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy 8516404 E1;E2;E3
257 M20 NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka Rumia 8032788 E1;E2;E3
258 M45 NOWAK, Jacek UKS Siódemka Rumia 8100276 E1;E2;E3
259 M45 NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź 8012842 E1;E2;E3
260 M20 OBERNICHIN, Alex Team360 8269039 E1;E2;E3
261 W35 OLIINYK, Alona WKS Wawel 1391362 E1;E2;E3
262 W10 OLIINYK, Arina WKS WAWEL - E1;E2;E3
263 W12 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL - E1;E2;E3
264 OPEN Short OLIINYK, Illia WKS WAWEL 1391361 E1;E2;E3
265 M21E OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Góra brak E3
266 W12 PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 2146588 E1;E2;E3
267 W35 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071 E1;E2;E3
268 M21E PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice 8281288 E1;E2;E3
269 OPEN Short PABICH, Marta UKS Azymut Pabianice 887236 E1;E2;E3
270 WM10R PABICH, Piotr UKS Azymut Pabianice 887252 E1;E2;E3
271 M40 PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 8649635 E1;E2;E3
272 WM10R PABICH, Wojtek UKS Azymut Pabianice 887224 E1;E2;E3
273 M12 PACHNIK, Antoni UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8070410 E1;E2;E3
274 M50 PACHNIK, Dariusz UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8170969 E1;E2;E3
275 M20 PACHNIK, Stanisław POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8632433 E1;E2;E3
276 M20 PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 1986007 E3
277 W21E PANASZEK, Justyna 10 BKPanc Świętoszów 8007399 E1;E2;E3
278 M21E PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś Łódź 8093099 E1;E2;E3
279 W21E PAULAVA, Hanna WKS Śląsk Wrocław 8182064 E1;E2;E3
280 M50 PEKÁREK, Evžen TSM Valašsko 8660398 E1;E2;E3
281 W20 PESTA, Anna UKS Azymut 45 8656100 E1;E2;E3
282 M21E PETERKA, Vojtech LOK-o Liberec 8656591 E1;E2;E3
283 W45 PETERKOVA, Viktorie LOK-o Liberec 51205 E1;E3
284 M12 PĘKAL, Paweł UMKS Kwidzyn 8201403 E1;E2;E3
285 M65 PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 8062655 E1;E2;E3
286 M21E PIOTROWSKI, Radosław Harpagan Gdańsk 8000386 E1;E2;E3
287 M50 PISAREK, Piotr WKS Wawel BnO 8002651 E1;E2;E3
288 W10N PISZCZEK , Wanda Patria Młynne 2146547 E1;E2;E3
289 WN12-14B PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanów 8032052 E1;E2;E3
290 W20 POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice 8631683 E1;E2;E3
291 M14 POKORSKI, Borys UMKS Kwidzyn 332526 E1;E2;E3
292 OPEN Short POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice 8516450 E3
293 OPEN Short POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice 8516950 E1;E2
294 M60 POLEWSKI, Dariusz 8024911 E1;E2;E3
295 OPEN Short PORADA, Lilianna UKS Reflex 1998716 E1;E2;E3
296 M50 PORADA, Robert UKS Reflex 8200899 E1;E2;E3
297 W14 PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka Rumia 8515505 E3
298 M65 POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojowa Góra brak E2
299 M21E PRÁŠIL, Marek TSM Pardubice 8116817 E1;E2;E3
300 M10 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel 0000 E1
301 W10N PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel 0000 E1
302 M50 PTÁČEK, Ondřej KOS Tesla Brno 2083358 E1;E2;E3
303 M20 PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8220402 E1;E2;E3
304 M50 PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003253 E1;E2;E3
305 W50 PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel 8013955 E1;E2;E3
306 M14 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 8636993 E1;E2;E3
307 OPEN Long RADCZUK, Tomasz HealthAhead brak E1;E2;E3
308 W14 REDZYNIA, Zofia UKS Azymut Pabianice 2146560 E1;E2;E3
309 W14 ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 8190908 E1;E2;E3
310 W12 ROMBEL, Gabriela UMKS Kwidzyn 8140310 E1;E2;E3
311 M50 RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 8061271 E1;E2;E3
312 W12 RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów 8032051 E1;E2;E3
313 M40 RYCHŁOWSKI , Tomasz KS Kościelec Chrzanów 8009313 E1;E2;E3
314 M10 RYGIEL, Aleksander WKS Wawel 00000 E1;E2;E3
315 OPEN Short RYGIEL, Ryszard WKS Wawel 000000 E1;E2;E3
316 M35 RYMINIECKI, Robert UKS Orientuś Łódź 8667274 E1;E2;E3
317 M50 RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź 8667275 E1;E2;E3
318 W40 SÁRECZ , Éva Hungary2 8160678 E1;E2;E3
319 W14 SĄDEJ , Zosia UKS Siódemka Rumia do dopisan E3
320 M14 SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 8516449 E1;E2;E3
321 M70 SIKORA, Miroslav Baník Ostrava 8051255 E1;E2;E3
322 M40 SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 8516949 E1;E2;E3
323 W70 SIKOROVÁ, Marie Baník Ostrava 8051250 E1;E2;E3
324 M40 SITNICKI , Mariusz 10 BKPanc Świętoszów 8648674 E1;E2;E3
325 W20 SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 8667267 E1;E2;E3
326 M45 SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 8667271 E1;E2;E3
327 M14 SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 8667272 E1;E2;E3
328 M50 SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra 2127779 E2
329 M20 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 8646292 E1;E2;E3
330 W20 SŁOŃSKA, Zofia POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8120514 E1;E2;E3
331 M50 SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 8172888 E1;E2;E3
332 M50 SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław 8100101 E1;E2;E3
333 OPEN Short SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093114 E1;E2;E3
334 M55 SOCHACKI, Witold Patria Młynne 2077836 E1;E2;E3
335 M21E SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa 8667186 E1;E2;E3
336 M35 SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT Warszawa 8207050 E1;E2;E3
337 W20 SROKA, Małgorzata Patria Młynne 886351 E1;E2;E3
338 W14 STANIEC, Julia MKS MOS Wrocław 8413315 E1;E2;E3
339 OPEN Long STANNA, Ewa InO SCI 2077794 E1;E2;E3
340 OPEN Long STANNA, Karolina InO SCI 2077791 E3
341 WN12-14B STANNA, Katarzyna InO SCI 2032330 E1;E2;E3
342 M10N STANNY, Daniel InO SCI 2032321 E1;E2;E3
343 M40 STANNY, Kuba InO SCI 2077795 E1;E2;E3
344 M55 STÁREK, Filip 8218 E2
345 M14 STAŚKIEWICZ, Miłosz MKS MOS Wrocław 8409263 E1;E2;E3
346 M14 STEFAŃCZAK, Tymon MKS MOS Wrocław 8412292 E1;E2;E3
347 M40 STĘŻYCKI, Grzegorz 10 BKPanc 8007391 E1;E2;E3
348 M20 STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606 E3
349 M20 ŠTOREK, David 8663202 E1;E2;E3
350 M55 ŠTOREK, Petr 8515515 E1;E2;E3
351 W50 ŠTORKOVÁ, Simona 8006556 E1;E2;E3
352 M20 STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk Wrocław 8083077 E1;E2;E3
353 W10N STYPUŁA, Anna Patria Młynne 2146534 E1;E2;E3
354 M10N STYPUŁA, Szymon Patria Młynne 2146619 E1;E2;E3
355 W20 SUDOŁ , Hanna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8650388 E1;E2;E3
356 M14 SUGTA BÁLA , Barnabás Hungary2 8410084 E1;E2;E3
357 M10N SUŁKOWSKI, Dominik Patria Młynne 2146583 E1;E2;E3
358 M35 SURMA, Grzegorz Harpagan Gdańsk 8515547 E1;E2;E3
359 W45 ŠVÍGLEROVÁ, Pavla TSM Pardubice 8013872 E1;E2;E3
360 W40 SZABÓ , Ágnes Hungary2 8670430 E1;E2;E3
361 M20 SZABÓ, Márton Hungary2 2126672 E1;E2;E3
362 W12 SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 8062064 E1;E2;E3
363 M50 SZAJNA, Abu WKS WAWEL 7204931 E1;E3
364 W14 SZENDRA, Iwona UKS Reflex Rybnik 1451070 E1;E2;E3
365 M20 SZTRANEK, Jan POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8002653 E1;E2;E3
366 M50 SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 1407621 E1;E2;E3
367 M12 SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper Złocieniec 8220955 E1;E2;E3
368 W35 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 8121278 E1;E2;E3
369 M14 ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008229 E1;E2;E3
370 M40 TICHÁČEK, Radek TSM Královehradecko 8170578 E1;E2;E3
371 M20 TOBOREK, Jakub WKS Śląsk Wrocław 8030803 E1;E2;E3
372 M14 TOMALA, Maciej MKS MOS Wrocław 8338242 E1;E2;E3
373 W21E TOPÓR , Magdalena WKS Wawel 8650894 E1;E2
374 W50 TRYKOZKO, Urszula Team 360 8072469 E1;E2;E3
375 M14 TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 8667270 E1;E2
376 M20 TURK, Nejc Slovenia 1425107 E3
377 M55 URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 8640905 E1;E2;E3
378 M10 URYGA, Adam WKS Wawel BnO 8120528 E1;E2;E3
379 M12 URYGA, Artur WKS Wawel BnO 8051001 E1;E2;E3
380 OPEN Long URYGA, Sławek WKS Wawel BnO 0000000
381 W14 WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanów 8032054 E1;E2;E3
382 W12 WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanów 8032055 E1;E2;E3
383 W10 WALAŚ, Emilia WKS Wawel 0000000 E1;E2;E3
384 W12 WALAŚ, Olga WKS Wawel 0000000 E1;E2;E3
385 OPEN Short WALAŚ, Waldemar 0000000 E1;E2;E3
386 W40 WALIDUDA, Anna Kotwica Brzeg 2026159 E2;E3
387 W14 WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 886315 E1;E2;E3
388 M14 WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 8093111 E1;E2;E3
389 OPEN Short WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 2033042 E3
390 M50 WELM, Grzegorz Zabiegani Częstochowa brak E1
391 W21E WICHA, Iwona PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 8004850 E1;E2;E3
392 OPEN Short WIDZIEWICZ, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 8007385 E1;E2;E3
393 WN12-14B WIDZIEWICZ, Damian MKS MOS Wrocław 8413313 E1;E2;E3
394 M55 WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk Wrocław 8650820 E1;E2;E3
395 M12 WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 8095410 E1;E2;E3
396 M45 WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel 9101301 E1;E2;E3
397 M50 WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 7204615 E1;E2;E3
398 W45 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria MKS Paulinum Jelenia Góra 1401460 E2;E3
399 W60 WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team 8007228 E1;E2;E3
400 M60 WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024910 E1;E2;E3
401 W14 WOJCIECHOWSKA, Honorata 8008241 E2
402 M40 WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 8667268 E1;E2;E3
403 W14 WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 8667269 E1;E2;E3
404 M50 WOJTCZAK, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 8654382 E2;E3
405 M55 WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa 8200600 E1;E2;E3
406 W55 WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa 8340034 E1;E2;E3
407 M21E WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS Warszawa 8640915 E1;E2;E3
408 M55 WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 8000836 E1;E2;E3
409 W50 WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 8000847 E1;E2;E3
410 M45 WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel 8158815 E1;E2;E3
411 W20 WÓJCIK, Natalia WKS Wawel 8650889 E1;E2;E3
412 M45 WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS Warszawa 8150473 E1;E2;E3
413 W12 WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa 8101219 E1;E2;E3
414 W45 WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa 8050373 E1;E2;E3
415 W20 WRZEŚNIAK, Zofia WKS Śląsk Wrocław 8230203 E1;E2;E3
416 M40 WYCZÓŁKOWSKI, Grzegorz UNTS Warszawa 8328646 E2;E3
417 M20 WYCZÓŁKOWSKI , Wojciech UNTS Warszawa 8002885 E3
418 M35 WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 8229205 E1;E2;E3
419 W50 WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk Wrocław 8424159 E1;E2;E3
420 W60 WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 8086619 E1;E2;E3
421 W12 WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 8345992 E1;E2;E3
422 M70 WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 8222893 E1;E2;E3
423 M50 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024905 E1;E2
424 M14 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024904 E1;E2
425 M35 ZAJĄC, Bartosz 5 bdow 8091862 E1;E2;E3
426 W35 ZAJĄC, Honorata WKS Wawel 8091846 E1;E2;E3
427 OPEN Short ZARZYCKI, Łukasz Indywidualnie 502205 E1;E2;E3
428 OPEN Long ZASADZKI, Mirosław 000 E1;E2;E3
429 OPEN Long ZASADZKI, Mirosław WKS Wawel 000 E1;E2;E3
430 M12 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 000 E1;E2;E3
431 M10 ZELEK, Bartłomiej Patria Młynne 2146533 E1;E2;E3
432 M14 ZELEK, Filip Patria Młynne 2146534 E1;E2;E3
433 W14 ZELEK, Martyna Patria Młynne 8032157 E1;E2;E3
434 W21E ZŁOŚNIK - KRASKA, Sandra MKS Paulinum Jelenia Góra 1110259 E2;E3
435 M12 ZYCHOWICZ, Bartosz KS Kościelec Chrzanów 8032060 E1;E2;E3
436 M55 ŻEBROWSKI, Dariusz OK!Sport Warszawa 8007223 E1;E2;E3
437 W14 ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex Rybnik 1451062 E1;E2;E3

M10

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BALABANOV, Mikhail KOS BnO Szczecin 8268893 E1;E2;E3
2 KRÓL, Krystian Patria Młynne 2146571 E1;E2;E3
3 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel 0000 E1
4 RYGIEL, Aleksander WKS Wawel 00000 E1;E2;E3
5 URYGA, Adam WKS Wawel BnO 8120528 E1;E2;E3
6 ZELEK, Bartłomiej Patria Młynne 2146533 E1;E2;E3

M10N

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 LOPUSZANSKI, Kirill LKS Górzanka Nawojowa Góra - E1;E2;E3
2 STANNY, Daniel InO SCI 2032321 E1;E2;E3
3 STYPUŁA, Szymon Patria Młynne 2146619 E1;E2;E3
4 SUŁKOWSKI, Dominik Patria Młynne 2146583 E1;E2;E3

M12

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 886658 E3
2 DROŃ, Wojciech UMKS Kwidzyn 8130910 E1;E2;E3
3 GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR Góra Kalwaria 2033043 E1;E2;E3
4 HUNDT, David WKS Wawel 8005031 E1;E2;E3
5 JESIONKIEWICZ, Kacper Team360 1409319 E1;E2;E3
6 JĘDRAS, Jakub UMKS Kwidzyn 8091815 E1;E2;E3
7 MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 8631667 E1;E2;E3
8 PACHNIK, Antoni UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8070410 E1;E2;E3
9 PĘKAL, Paweł UMKS Kwidzyn 8201403 E1;E2;E3
10 SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper Złocieniec 8220955 E1;E2;E3
11 URYGA, Artur WKS Wawel BnO 8051001 E1;E2;E3
12 WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 8095410 E1;E2;E3
13 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 000 E1;E2;E3
14 ZYCHOWICZ, Bartosz KS Kościelec Chrzanów 8032060 E1;E2;E3

M14

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne 8032110 E1;E2;E3
2 BATA, Bálint Hungary2 8410082 E1;E2;E3
3 CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 8093091 E1;E2
4 GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 8623612 E1;E2;E3
5 JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice 8631682 E1;E2;E3
6 KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 8644895 E1;E2;E3
7 KONIK, Robert UKS Reflex Rybnik 1451064 E1;E2;E3
8 KRAJCARZ, Szymon UKS Reflex Rybnik 1451061 E1;E2;E3
9 KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 8004711 E1;E2;E3
10 KRÓL, Maksymilian Patria Młynne 2146569 E1;E2;E3
11 KURNYTA, Dawid Patria Młynne 2146545 E1;E2;E3
12 LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 8230409 E1;E2;E3
13 LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha Warszawa 8106969 E1;E2;E3
14 ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 8078077 E1;E2;E3
15 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 8150700 E2;E3
16 MORDARSKI, Oskar Patria Młynne 8032142 E1;E2;E3
17 NAGY KOVÁCS, Vincze Hungary2 8516480 E1;E2
18 POKORSKI, Borys UMKS Kwidzyn 332526 E1;E2;E3
19 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 8636993 E1;E2;E3
20 SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 8516449 E1;E2;E3
21 SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 8667272 E1;E2;E3
22 STAŚKIEWICZ, Miłosz MKS MOS Wrocław 8409263 E1;E2;E3
23 STEFAŃCZAK, Tymon MKS MOS Wrocław 8412292 E1;E2;E3
24 SUGTA BÁLA , Barnabás Hungary2 8410084 E1;E2;E3
25 ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008229 E1;E2;E3
26 TOMALA, Maciej MKS MOS Wrocław 8338242 E1;E2;E3
27 TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 8667270 E1;E2
28 WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 8093111 E1;E2;E3
29 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024904 E1;E2
30 ZELEK, Filip Patria Młynne 2146534 E1;E2;E3

M20

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 8656097 E1;E2;E3
2 GĄSIOR, Rafał UMKS Kwidzyn 8000579 E1;E2;E3
3 JOŃCZY, Jakub POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8071103 E1;E2;E3
4 KULA, Mateusz POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8636996 E1;E2;E3
5 KURZYP, Stanisław POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8661471 E1;E2;E3
6 ŁAGODA, Franciszek POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8650389 E1;E2;E3
7 NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka Rumia 8032788 E1;E2;E3
8 OBERNICHIN, Alex Team360 8269039 E1;E2;E3
9 PACHNIK, Stanisław POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8632433 E1;E2;E3
10 PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 1986007 E3
11 PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8220402 E1;E2;E3
12 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 8646292 E1;E2;E3
13 STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606 E3
14 ŠTOREK, David 8663202 E1;E2;E3
15 STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk Wrocław 8083077 E1;E2;E3
16 SZABÓ, Márton Hungary2 2126672 E1;E2;E3
17 SZTRANEK, Jan POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8002653 E1;E2;E3
18 TOBOREK, Jakub WKS Śląsk Wrocław 8030803 E1;E2;E3
19 TURK, Nejc Slovenia 1425107 E3
20 WYCZÓŁKOWSKI , Wojciech UNTS Warszawa 8002885 E3

M21E

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 8040198 E1;E2;E3
2 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel 8070598 E1;E2;E3
3 BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice 8055091 E3
4 BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45 Gdynia 8062035 E3
5 CAHEL, Marek TSM Valašsko 8662442 E1;E2;E3
6 CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 8054100 E1;E2;E3
7 CHROMÝ, Adam KOS Tesla Brno 8008841 E2;E3
8 GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria 8664844 E1;E2;E3
9 HYLA, Damian UKS Kometa Gliwice 8631670 E1
10 JAROSZEK, Radoslaw Team360 8640906 E3
11 KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk Wrocław 8640918 E1;E2;E3
12 LEVYTSKYI, Nazar KSO IF DEAF 8045877 E1;E2;E3
13 MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 8100192 E1;E2;E3
14 MELICHAR, Vojtech LOK-o Liberec 8656608 E1;E2;E3
15 MĚŠŤAN, Ondřej TSM Praha 8201203 E1;E2;E3
16 MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa 8655941 E1;E2;E3
17 MIŚTAL, Mateusz HS Team 7203232 E1;E2;E3
18 NAVRÁTIL, Šimon TSM Praha 681882 E1;E2;E3
19 NIEWIEDZIAŁA , Robert UKS Siódemka Rumia 8516905 E1;E2;E3
20 OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Góra brak E3
21 PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice 8281288 E1;E2;E3
22 PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś Łódź 8093099 E1;E2;E3
23 PETERKA, Vojtech LOK-o Liberec 8656591 E1;E2;E3
24 PIOTROWSKI, Radosław Harpagan Gdańsk 8000386 E1;E2;E3
25 PRÁŠIL, Marek TSM Pardubice 8116817 E1;E2;E3
26 SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa 8667186 E1;E2;E3
27 WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS Warszawa 8640915 E1;E2;E3

M35

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BARTNIK, Konrad KU AZS WAT Warszawa 8206023 E1;E2;E3
2 BROSCH, Petr RBK SK Radioklub Blansko 8482111 E1;E2;E3
3 ČECH, Radovan KOS Tesla Brno 8007835 E1;E2;E3
4 EHL, Jiří KOS Tesla Brno 8017701 E1;E2;E3
5 FRĄTCZAK, Sławomir Harpagan Gdańsk 8270584 E1;E2;E3
6 JAMRÓZ, Piotr 8093118 E1;E2;E3
7 KACZYŃSKI, Piotr Harpagan Gdańsk 8280284 E1;E2;E3
8 LUBKIEWICZ, Tomasz WKS WAWEL 8000387 E2;E3
9 ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 8230882 E1;E2;E3
10 ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 8026570 E1;E2;E3
11 MAZUR, Michał UKS Azymut Pabianice 1403086 E1;E2;E3
12 RYMINIECKI, Robert UKS Orientuś Łódź 8667274 E1;E2;E3
13 SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT Warszawa 8207050 E1;E2;E3
14 SURMA, Grzegorz Harpagan Gdańsk 8515547 E1;E2;E3
15 WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 8229205 E1;E2;E3
16 ZAJĄC, Bartosz 5 bdow 8091862 E1;E2;E3

M40

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BALABANOV, Peter KOS BnO Szczecin 8269035 E1;E2;E3
2 CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 9101799 E3
3 DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 8190824 E1;E2;E3
4 DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom Sokolniki 8003545 E1;E2;E3
5 DRAHOŇOVSKÝ, Aleš 8656594 E2
6 DRĄGOWSKI, Piotr KS OK!Sport Warszawa 8426644 E2;E3
7 DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn 2133395 E1;E2;E3
8 GOLINOWSKI, Paweł 10 BKPanc Świętoszów 8648666 E1;E2;E3
9 GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanów 8093116 E1
10 JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 2067686 E1;E2;E3
11 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108 E1;E2;E3
12 KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa 8010869 E1;E2;E3
13 KRZEMIŃSKI , Paweł KU AZS WAT Warszawa 8032141 E1;E2;E3
14 LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha Warszawa 8206969 E1;E2;E3
15 MAJASOW , Kostiantyn WKS Śląsk Wrocław 8645187 E1;E2;E3
16 PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 8649635 E1;E2;E3
17 RYCHŁOWSKI , Tomasz KS Kościelec Chrzanów 8009313 E1;E2;E3
18 SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 8516949 E1;E2;E3
19 SITNICKI , Mariusz 10 BKPanc Świętoszów 8648674 E1;E2;E3
20 STANNY, Kuba InO SCI 2077795 E1;E2;E3
21 STĘŻYCKI, Grzegorz 10 BKPanc 8007391 E1;E2;E3
22 TICHÁČEK, Radek TSM Královehradecko 8170578 E1;E2;E3
23 WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 8667268 E1;E2;E3
24 WYCZÓŁKOWSKI, Grzegorz UNTS Warszawa 8328646 E2;E3

M45

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BADARYCZ, Piotr 8237793 E1;E2;E3
2 BIOLIK, Grzegorz UNTS Warszawa 8210276 E1;E2;E3
3 BISKUPSKI, Michał WKS Wawel 8640923 E2;E3
4 BŁACHUT, Igor Team360 8030173 E1;E2;E3
5 CHABIERA, Tomasz UNTS Warszawa 8093117 E1;E2;E3
6 CISZEK, Marcin WKS Śląsk Wrocław 8654383 E1;E2;E3
7 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel 8281274 E1;E2;E3
8 CZAPLA, Tomasz WKS Wawel 8625255 E1;E2;E3
9 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 7504300 E1;E2;E3
10 FIEDOROWICZ , Szczepan UKS Traper Złocieniec 8220956 E1;E2;E3
11 FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 8000830 E1;E2;E3
12 GMUR , Karol WKS Śląsk Wrocław 8664977 E1;E2;E3
13 HEBDA, Ireneusz KS Kościelec Chrzanów 886350 E1;E2;E3
14 HUNDT, Tomasz WKS Wawel brak E1;E2;E3
15 KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 8002652 E1;E2;E3
16 KRZYŻOSTANEK , Jarosław 8050888 E1;E2;E3
17 LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 8070673 E1;E2;E3
18 LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa 8260677 E2;E3
19 MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice 8631703 E1;E2;E3
20 MAUER, Lajos Hungary2 8410088 E1;E2;E3
21 MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa 8270873 E1;E2;E3
22 MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822 E1;E2;E3
23 MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojowa Góra 8300042 E1;E2;E3
24 NOWAK, Jacek UKS Siódemka Rumia 8100276 E1;E2;E3
25 NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź 8012842 E1;E2;E3
26 SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 8667271 E1;E2;E3
27 WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel 9101301 E1;E2;E3
28 WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel 8158815 E1;E2;E3
29 WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS Warszawa 8150473 E1;E2;E3

M50

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003267 E1;E2;E3
2 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 8102102 E1;E3
3 LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź 8093119 E2;E3
4 MAZUREK, Piotr WKS Śląsk Wrocław 8062046 E1;E2;E3
5 MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa 8180169 E1;E2;E3
6 MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn 8230568 E1;E2;E3
7 NADERA, Dariusz 8660388 E1;E2;E3
8 NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 8660388 E1;E2;E3
9 PACHNIK, Dariusz UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8170969 E1;E2;E3
10 PEKÁREK, Evžen TSM Valašsko 8660398 E1;E2;E3
11 PISAREK, Piotr WKS Wawel BnO 8002651 E1;E2;E3
12 PORADA, Robert UKS Reflex 8200899 E1;E2;E3
13 PTÁČEK, Ondřej KOS Tesla Brno 2083358 E1;E2;E3
14 PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003253 E1;E2;E3
15 RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 8061271 E1;E2;E3
16 RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź 8667275 E1;E2;E3
17 SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra 2127779 E2
18 SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 8172888 E1;E2;E3
19 SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław 8100101 E1;E2;E3
20 SZAJNA, Abu WKS WAWEL 7204931 E1;E3
21 SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 1407621 E1;E2;E3
22 WELM, Grzegorz Zabiegani Częstochowa brak E1
23 WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 7204615 E1;E2;E3
24 WOJTCZAK, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 8654382 E2;E3
25 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024905 E1;E2

M55

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BUJDOSÓ, István Hungary2 8333302 E2;E3
2 FORYSTEK, Józef WKS Wawel 8180366 E1;E2;E3
3 JERLECKI, Mirosław 2086641 E1;E2;E3
4 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 8229191 E1;E2;E3
5 MALARZ, Zbigniew do wypożyc E1;E2;E3
6 MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś Łódź 8150264 E1;E2;E3
7 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 8200663 E1;E2;E3
8 SOCHACKI, Witold Patria Młynne 2077836 E1;E2;E3
9 STÁREK, Filip 8218 E2
10 ŠTOREK, Petr 8515515 E1;E2;E3
11 URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 8640905 E1;E2;E3
12 WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk Wrocław 8650820 E1;E2;E3
13 WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa 8200600 E1;E2;E3
14 WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 8000836 E1;E2;E3
15 ŻEBROWSKI, Dariusz OK!Sport Warszawa 8007223 E1;E2;E3

M60

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 435239 E1;E2;E3
2 DRĄGOWSKI, Robert OK!Sport 8116717 E2
3 KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów 8032058 E1;E2;E3
4 POLEWSKI, Dariusz 8024911 E1;E2;E3
5 WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024910 E1;E2;E3

M65

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 GUGA, Romuald WKS Śląsk Wrocław 8006972 E1;E2;E3
2 KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003546 E1;E2;E3
3 PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 8062655 E1;E2;E3
4 POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojowa Góra brak E2

M70

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 8072565 E1;E2;E3
2 GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk Wrocław 2067723 E1;E2;E3
3 SIKORA, Miroslav Baník Ostrava 8051255 E1;E2;E3
4 WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 8222893 E1;E2;E3

M75

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BLIMKE, Roman LKS Górzanka Nawojowa Góra 2036941 E2;E3

M80

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy

OPEN Long

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BARÁT, János VHS Veszprémi Honvéd 8191273 E1;E2
2 DARCHUK, Oleksandr Brak E1;E2;E3
3 DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 8093113 E3
4 GARBACIK, Wojciech 8640909 E1;E2;E3
5 HRYCIUK, Mikołaj UKS Grom Sokolniki 2086649 E1;E2;E3
6 KÖLNER, Blaž Orientacijski klub Komenda 8280028 E1;E2;E3
7 KUREK, Jarosław KU AZS WAT Warszawa 8010870 E1;E2;E3
8 LUBAK, Kamila CSWIICHEM/WKS Śląsk Wrocław 8654381 E1;E2;E3
9 RADCZUK, Tomasz HealthAhead brak E1;E2;E3
10 STANNA, Ewa InO SCI 2077794 E1;E2;E3
11 STANNA, Karolina InO SCI 2077791 E3
12 URYGA, Sławek WKS Wawel BnO 0000000
13 ZASADZKI, Mirosław 000 E1;E2;E3
14 ZASADZKI, Mirosław WKS Wawel 000 E1;E2;E3

OPEN Short

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BADARYCZ, Szymon 424212 E2
2 BUZEK, Gabi WKS WAWEL 889674 E1;E2;E3
3 KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice 8631699 E3
4 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO 0000000 E1;E2;E3
5 MRZYGŁÓD, Kinga 424222 E2
6 OLIINYK, Illia WKS WAWEL 1391361 E1;E2;E3
7 PABICH, Marta UKS Azymut Pabianice 887236 E1;E2;E3
8 POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice 8516450 E3
9 POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice 8516950 E1;E2
10 PORADA, Lilianna UKS Reflex 1998716 E1;E2;E3
11 RYGIEL, Ryszard WKS Wawel 000000 E1;E2;E3
12 SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093114 E1;E2;E3
13 WALAŚ, Waldemar 0000000 E1;E2;E3
14 WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 2033042 E3
15 WIDZIEWICZ, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 8007385 E1;E2;E3
16 ZARZYCKI, Łukasz Indywidualnie 502205 E1;E2;E3

W10

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 1010875 E2;E3
2 DUPLAK, Sara Patria Młynne 2146619 E1;E2;E3
3 MARCINIAK, Alicja UMKS Kwidzyn 2102489 E1;E2;E3
4 OLIINYK, Arina WKS WAWEL - E1;E2;E3
5 WALAŚ, Emilia WKS Wawel 0000000 E1;E2;E3

W10N

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BREKSA, Pia WKS Wawel xxx E1;E2;E3
2 JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice 338916 E2;E3
3 KURNYTA , Aleksandra Patria Młynne 2146575 E1;E2;E3
4 MAZUR, Marta UKS Azymut Pabianice 553466 E1;E2;E3
5 MYKHAILOVA, Kateryna LKS Górzanka Nawojowa Góra 7437111 E1;E2;E3
6 PISZCZEK , Wanda Patria Młynne 2146547 E1;E2;E3
7 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel 0000 E1
8 STYPUŁA, Anna Patria Młynne 2146534 E1;E2;E3

W12

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BARÁT, Jázmin VHS Veszprémi Honvéd 8100929 E1;E2
2 BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel 1010865 E2;E3
3 BREKSA, Blanka WKS Wawel xxx E1;E2;E3
4 BROSCHOVÁ, Alžběta RBK SK Radioklub Blansko 8140939 E1;E2;E3
5 CZAPLA, Julia WKS Wawel 7100330 E1;E2;E3
6 DANKOVA, Inna OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
7 DEPTA, Helena WKS Wawel xxx E1;E2;E3
8 DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 E1;E2;E3
9 HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanów 8032056 E1;E2;E3
10 HOLCZINGER , Blanka Hungary2 8410085 E1;E2;E3
11 JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice 8627431 E1;E2;E3
12 JAROS, Abigail UKS Azymut Pabianice 886310 E1;E2;E3
13 KACZYŃSKA, Amelia Harpagan Gdańsk 8110107 E1;E2;E3
14 KAWECKA, Amelia UMKS Kwidzyn 332509 E1;E2;E3
15 KOVÁCS-PATAKI , Borostyán Hungary2 8410087 E1;E2;E3
16 KUBACKA, Sandra UMKS Kwidzyn 332543 E1;E2;E3
17 LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 887245 E1;E2;E3
18 MARCINIAK, Klaudia UMKS Kwidzyn 2090697 E1;E2;E3
19 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL - E1;E2;E3
20 PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 2146588 E1;E2;E3
21 ROMBEL, Gabriela UMKS Kwidzyn 8140310 E1;E2;E3
22 RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów 8032051 E1;E2;E3
23 SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 8062064 E1;E2;E3
24 WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanów 8032055 E1;E2;E3
25 WALAŚ, Olga WKS Wawel 0000000 E1;E2;E3
26 WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa 8101219 E1;E2;E3
27 WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 8345992 E1;E2;E3

W14

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS Wrocław 8412293 E1;E2;E3
2 GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanów 8032053 E1;E2;E3
3 HETNAR, Oliwia UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8090517 E1;E2;E3
4 IWANOWSKA, Michalina KOS BnO Szczecin 8260703 E1;E2;E3
5 JAŻDŻYK, Aniela MKS MOS Wrocław 8413340 E1;E2;E3
6 JUREK, Marta UKS Reflex Rybnik 1451070 E1;E2;E3
7 KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka Rumia 8091820 E3
8 KLIŚ, Weronika UKS Reflex Rybnik 1451065 E1;E2;E3
9 KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice 8051310 E1;E2;E3
10 MAUER, Luca Hungary2 8670433 E1;E2;E3
11 MOHAI, Zita Hungary2 8410080 E1;E2;E3
12 PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka Rumia 8515505 E3
13 REDZYNIA, Zofia UKS Azymut Pabianice 2146560 E1;E2;E3
14 ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 8190908 E1;E2;E3
15 SĄDEJ , Zosia UKS Siódemka Rumia do dopisan E3
16 STANIEC, Julia MKS MOS Wrocław 8413315 E1;E2;E3
17 SZENDRA, Iwona UKS Reflex Rybnik 1451070 E1;E2;E3
18 WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanów 8032054 E1;E2;E3
19 WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 886315 E1;E2;E3
20 WOJCIECHOWSKA, Honorata 8008241 E2
21 WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 8667269 E1;E2;E3
22 ZELEK, Martyna Patria Młynne 8032157 E1;E2;E3
23 ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex Rybnik 1451062 E1;E2;E3

W20

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CHABIERA , Lena UNTS Warszawa 8444999 E1;E2;E3
2 DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwaria 8093113 E1;E2;E3
3 DOREŃ, Wiktoria POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8646297 E1;E2;E3
4 FILIPIAK, Adrianna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8000831 E1;E2;E3
5 GIELEC, Zuzanna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8640927 E1;E2;E3
6 GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 8071023 E1;E2;E3
7 KISS, Boglárka Hungary2 8230506 E1;E2;E3
8 KREMPIŃSKA, Julia POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8640908 E1;E2;E3
9 NITSCH, Aleksandra UNTS Warszawa 8280803 E1;E2;E3
10 PESTA, Anna UKS Azymut 45 8656100 E1;E2;E3
11 POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice 8631683 E1;E2;E3
12 SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 8667267 E1;E2;E3
13 SŁOŃSKA, Zofia POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8120514 E1;E2;E3
14 SROKA, Małgorzata Patria Młynne 886351 E1;E2;E3
15 SUDOŁ , Hanna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8650388 E1;E2;E3
16 WÓJCIK, Natalia WKS Wawel 8650889 E1;E2;E3
17 WRZEŚNIAK, Zofia WKS Śląsk Wrocław 8230203 E1;E2;E3

W21E

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BEDNARSKA, Zuzanna UNTS Warszawa 8032104 E1;E2;E3
2 CHROMÁ, Adéla KOS Tesla Brno 8008870 E2;E3
3 CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 8645192 E1;E2;E3
4 CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 8661597 E1;E2;E3
5 DANKOVA, Olena OC O-Kompas Kharkiv 8091869 E1;E2;E3
6 DUŠKOVÁ, Pavla 2051498 E2
7 GORCZYCA, Maria WKS Grunwald 8645197 E1;E2;E3
8 GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 8261196 E1;E2;E3
9 HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 8229200 E1;E2;E3
10 KAŠKOVÁ, Kateřina 8670479 E2
11 LISEWSKA, Agnieszka Team360 8199809 E3
12 LOHUNOVSKA, Anastasiia OC O-Kompas Kharkiv 8016066 E1;E2;E3
13 MAKOVINYI , Dorottya Hungary2 8400406 E1;E2;E3
14 MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocieniec 8650884 E1;E2;E3
15 MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 8007379 E1;E2;E3
16 MIANOWSKA, Julia UNTS Warszawa 8221001 E1;E2;E3
17 MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka Rumia 8660530 E1;E2;E3
18 NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź 8667263 E2;E3
19 PANASZEK, Justyna 10 BKPanc Świętoszów 8007399 E1;E2;E3
20 PAULAVA, Hanna WKS Śląsk Wrocław 8182064 E1;E2;E3
21 TOPÓR , Magdalena WKS Wawel 8650894 E1;E2
22 WICHA, Iwona PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 8004850 E1;E2;E3
23 ZŁOŚNIK - KRASKA, Sandra MKS Paulinum Jelenia Góra 1110259 E2;E3

W35

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10 BKPanc Świętoszów 8648669 E1;E2;E3
2 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 8071026 E1;E2;E3
3 CIARKOWSKA, Magdalena 15BZ 8160987 E1;E2;E3
4 DYBKA, Katarzyna AKTYWNE CHOSZCZNO 8648756 E1;E2;E3
5 DYBKA, Katarzyna AKTYWNE CHOSZCZNO 8648756 E1;E2;E3
6 GAWRON, Kasia WKS Wawel 8000394 E1;E2;E3
7 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8240668 E1;E2;E3
8 GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś Łódź 8667273 E1;E2;E3
9 JESIONKIEWICZ, Magda Team360 xxx E1;E2;E3
10 KURIATNYK, Nataliia OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
11 LUBKIEWICZ, Małgorzata WKS WAWEL 8667601 E2;E3
12 MAJASOW, Agata WKS Śląsk Wrocław 8062041 E1;E2;E3
13 MAZUR, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 505002 E1;E2;E3
14 OLIINYK, Alona WKS Wawel 1391362 E1;E2;E3
15 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071 E1;E2;E3
16 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 8121278 E1;E2;E3
17 ZAJĄC, Honorata WKS Wawel 8091846 E1;E2;E3

W40

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BALABANOV, Irina KOS BnO Szczecin 8681441 E1;E2;E3
2 FRĄCZEK, Justyna WKS Wawel 1427311 E2;E3
3 GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 8099122 E1;E2;E3
4 KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 8013950 E2;E3
5 MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojowa Góra 9777503 E1;E2;E3
6 SÁRECZ , Éva Hungary2 8160678 E1;E2;E3
7 SZABÓ , Ágnes Hungary2 8670430 E1;E2;E3
8 WALIDUDA, Anna Kotwica Brzeg 2026159 E2;E3

W45

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BIOLIK, Agnieszka UNTS Warszawa 8197778 E1;E2;E3
2 BROSCHOVÁ, Lucie RBK SK Radioklub Blansko 8006757 E1;E2;E3
3 DANKOVA, Olga OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
4 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 8430043 E1;E2;E3
5 HYLA, Bogumiła UKS Kometa Gliwice 8631681 E1;E2;E3
6 JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice 2035285 E2;E3
7 KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 8071027 E1;E2;E3
8 LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel 8012083 E1;E2;E3
9 LEMAŃCZYK, Aleksandra Harpagan Gdańsk 8010865 E1;E2;E3
10 MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice 8631695 E1;E2;E3
11 MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa 8000838 E1;E2;E3
12 PETERKOVA, Viktorie LOK-o Liberec 51205 E1;E3
13 ŠVÍGLEROVÁ, Pavla TSM Pardubice 8013872 E1;E2;E3
14 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria MKS Paulinum Jelenia Góra 1401460 E2;E3
15 WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa 8050373 E1;E2;E3

W50

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Team360 8071686 E3
2 CHALOUPSKÁ, Pavlína TSM Královehradecko 8644871 E1;E2;E3
3 FAJKUSOVÁ, Jitka 8006773 E1;E2;E3
4 NADERA, Agata CX80 Kalisz 8645189 E1;E2;E3
5 NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy 8516404 E1;E2;E3
6 PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel 8013955 E1;E2;E3
7 ŠTORKOVÁ, Simona 8006556 E1;E2;E3
8 TRYKOZKO, Urszula Team 360 8072469 E1;E2;E3
9 WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 8000847 E1;E2;E3
10 WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk Wrocław 8424159 E1;E2;E3

W55

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CYWINSKA, Katarzyna indywidualnie 1369369 E2;E3
2 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 8229190 E1;E2;E3
3 WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa 8340034 E1;E2;E3

W60

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BARTNIK, Bożena KU AZS WAT Warszawa 9231058 E1;E2;E3
2 CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 2036945 E1;E2;E3
3 DRĄGOWSKA, Marzena OK!Sport 8033242 E2
4 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093115 E1;E2;E3
5 WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team 8007228 E1;E2;E3
6 WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 8086619 E1;E2;E3

W65

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy

W70

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 SIKOROVÁ, Marie Baník Ostrava 8051250 E1;E2;E3

W80

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy

WM10R

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CHROMÁ, Klára KOS Tesla Brno 896975 E2;E3
2 CHROMÝ, Filip KOS Tesla Brno 888602 E2;E3
3 DRĄGOWSKI, Wojtek KS OK!Sport Warszawa 338920 E2;E3
4 FORYSTEK, Katarzyna WKS Wawel 1966318 E1;E2;E3
5 MAZAN, Kacper KOS BnO Szczecin 8260715 E1;E2;E3
6 MAZUR, Matylda UKS Azymut Pabianice 2146625 E1;E2;E3
7 PABICH, Piotr UKS Azymut Pabianice 887252 E1;E2;E3
8 PABICH, Wojtek UKS Azymut Pabianice 887224 E1;E2;E3

WM85+

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy

WN12-14B

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BAJ, Zuzanna UKS Reflex Rybnik 2048168 E1;E2;E3
2 DUNIKOWSKA, Nina Patria Młynne 339342 E1;E2;E3
3 GOŁĘBIOWSKA, Marta MKS MOS Wrocław 8418731 E1;E2;E3
4 HYLA, Natalia UKS Kometa Gliwice 8631677 E1;E2;E3
5 JABŁOŃSKA, Alicja UKS Kometa Gliwice 8631666 E1;E2;E3
6 JUSZCZAK, Anna Patria Młynne 2146583 E1;E2;E3
7 KAMIŃSKI, Marcin MKS MOS Wrocław 8413339 E1;E2;E3
8 LENDZIOSZEK, Leszek 8201266 E2;E3
9 MORDARSKA, Julita Patria Młynne 2146628 E1;E2;E3
10 PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanów 8032052 E1;E2;E3
11 STANNA, Katarzyna InO SCI 2032330 E1;E2;E3
12 WIDZIEWICZ, Damian MKS MOS Wrocław 8413313 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BADARYCZ, Piotr 8237793 E1;E2;E3
2 BADARYCZ, Szymon 424212 E2
3 DARCHUK, Oleksandr Brak E1;E2;E3
4 DRAHOŇOVSKÝ, Aleš 8656594 E2
5 DUŠKOVÁ, Pavla 2051498 E2
6 FAJKUSOVÁ, Jitka 8006773 E1;E2;E3
7 GARBACIK, Wojciech 8640909 E1;E2;E3
8 JAMRÓZ, Piotr 8093118 E1;E2;E3
9 JERLECKI, Mirosław 2086641 E1;E2;E3
10 KAŠKOVÁ, Kateřina 8670479 E2
11 KRZYŻOSTANEK , Jarosław 8050888 E1;E2;E3
12 LENDZIOSZEK, Leszek 8201266 E2;E3
13 MALARZ, Zbigniew do wypożyc E1;E2;E3
14 MRZYGŁÓD, Kinga 424222 E2
15 NADERA, Dariusz 8660388 E1;E2;E3
16 POLEWSKI, Dariusz 8024911 E1;E2;E3
17 STÁREK, Filip 8218 E2
18 ŠTOREK, David 8663202 E1;E2;E3
19 ŠTOREK, Petr 8515515 E1;E2;E3
20 ŠTORKOVÁ, Simona 8006556 E1;E2;E3
21 WALAŚ, Waldemar 0000000 E1;E2;E3
22 WOJCIECHOWSKA, Honorata 8008241 E2
23 ZASADZKI, Mirosław 000 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 STĘŻYCKI, Grzegorz 10 BKPanc 8007391 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10 BKPanc Świętoszów 8648669 E1;E2;E3
2 GOLINOWSKI, Paweł 10 BKPanc Świętoszów 8648666 E1;E2;E3
3 PANASZEK, Justyna 10 BKPanc Świętoszów 8007399 E1;E2;E3
4 SITNICKI , Mariusz 10 BKPanc Świętoszów 8648674 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CIARKOWSKA, Magdalena 15BZ 8160987 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 ZAJĄC, Bartosz 5 bdow 8091862 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 DYBKA, Katarzyna AKTYWNE CHOSZCZNO 8648756 E1;E2;E3
2 DYBKA, Katarzyna AKTYWNE CHOSZCZNO 8648756 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha Warszawa 8206969 E1;E2;E3
2 LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha Warszawa 8106969 E1;E2;E3
3 PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 1986007 E3
4 STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606 E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 SIKORA, Miroslav Baník Ostrava 8051255 E1;E2;E3
2 SIKOROVÁ, Marie Baník Ostrava 8051250 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team 8007228 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 LUBAK, Kamila CSWIICHEM/WKS Śląsk Wrocław 8654381 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 NADERA, Agata CX80 Kalisz 8645189 E1;E2;E3
2 NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 8660388 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 9101799 E3
2 CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 886658 E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Góra brak E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy 8516404 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 MIŚTAL, Mateusz HS Team 7203232 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 FRĄTCZAK, Sławomir Harpagan Gdańsk 8270584 E1;E2;E3
2 GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 8261196 E1;E2;E3
3 KACZYŃSKA, Amelia Harpagan Gdańsk 8110107 E1;E2;E3
4 KACZYŃSKI, Piotr Harpagan Gdańsk 8280284 E1;E2;E3
5 LEMAŃCZYK, Aleksandra Harpagan Gdańsk 8010865 E1;E2;E3
6 LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 8070673 E1;E2;E3
7 LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 8230409 E1;E2;E3
8 PIOTROWSKI, Radosław Harpagan Gdańsk 8000386 E1;E2;E3
9 ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 8190908 E1;E2;E3
10 SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 8516449 E1;E2;E3
11 SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 8516949 E1;E2;E3
12 SURMA, Grzegorz Harpagan Gdańsk 8515547 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 RADCZUK, Tomasz HealthAhead brak E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BATA, Bálint Hungary2 8410082 E1;E2;E3
2 BUJDOSÓ, István Hungary2 8333302 E2;E3
3 HOLCZINGER , Blanka Hungary2 8410085 E1;E2;E3
4 KISS, Boglárka Hungary2 8230506 E1;E2;E3
5 KOVÁCS-PATAKI , Borostyán Hungary2 8410087 E1;E2;E3
6 MAKOVINYI , Dorottya Hungary2 8400406 E1;E2;E3
7 MAUER, Lajos Hungary2 8410088 E1;E2;E3
8 MAUER, Luca Hungary2 8670433 E1;E2;E3
9 MOHAI, Zita Hungary2 8410080 E1;E2;E3
10 NAGY KOVÁCS, Vincze Hungary2 8516480 E1;E2
11 SÁRECZ , Éva Hungary2 8160678 E1;E2;E3
12 SUGTA BÁLA , Barnabás Hungary2 8410084 E1;E2;E3
13 SZABÓ , Ágnes Hungary2 8670430 E1;E2;E3
14 SZABÓ, Márton Hungary2 2126672 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 STANNA, Ewa InO SCI 2077794 E1;E2;E3
2 STANNA, Karolina InO SCI 2077791 E3
3 STANNA, Katarzyna InO SCI 2032330 E1;E2;E3
4 STANNY, Daniel InO SCI 2032321 E1;E2;E3
5 STANNY, Kuba InO SCI 2077795 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 ZARZYCKI, Łukasz Indywidualnie 502205 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 8229190 E1;E2;E3
2 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 8229191 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BALABANOV, Irina KOS BnO Szczecin 8681441 E1;E2;E3
2 BALABANOV, Mikhail KOS BnO Szczecin 8268893 E1;E2;E3
3 BALABANOV, Peter KOS BnO Szczecin 8269035 E1;E2;E3
4 IWANOWSKA, Michalina KOS BnO Szczecin 8260703 E1;E2;E3
5 MAZAN, Kacper KOS BnO Szczecin 8260715 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 ČECH, Radovan KOS Tesla Brno 8007835 E1;E2;E3
2 CHROMÁ, Adéla KOS Tesla Brno 8008870 E2;E3
3 CHROMÁ, Klára KOS Tesla Brno 896975 E2;E3
4 CHROMÝ, Adam KOS Tesla Brno 8008841 E2;E3
5 CHROMÝ, Filip KOS Tesla Brno 888602 E2;E3
6 EHL, Jiří KOS Tesla Brno 8017701 E1;E2;E3
7 PTÁČEK, Ondřej KOS Tesla Brno 2083358 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa 8260677 E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 8072565 E1;E2;E3
2 PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 8062655 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 8430043 E1;E2;E3
2 FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 8000830 E1;E2;E3
3 HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 8229200 E1;E2;E3
4 WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 8229205 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanów 8093116 E1
2 GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanów 8032053 E1;E2;E3
3 HEBDA, Ireneusz KS Kościelec Chrzanów 886350 E1;E2;E3
4 HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanów 8032056 E1;E2;E3
5 KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów 8032058 E1;E2;E3
6 PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanów 8032052 E1;E2;E3
7 RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów 8032051 E1;E2;E3
8 RYCHŁOWSKI , Tomasz KS Kościelec Chrzanów 8009313 E1;E2;E3
9 WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanów 8032054 E1;E2;E3
10 WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanów 8032055 E1;E2;E3
11 ZYCHOWICZ, Bartosz KS Kościelec Chrzanów 8032060 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 DRĄGOWSKI, Piotr KS OK!Sport Warszawa 8426644 E2;E3
2 DRĄGOWSKI, Wojtek KS OK!Sport Warszawa 338920 E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 LEVYTSKYI, Nazar KSO IF DEAF 8045877 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BARTNIK, Bożena KU AZS WAT Warszawa 9231058 E1;E2;E3
2 BARTNIK, Konrad KU AZS WAT Warszawa 8206023 E1;E2;E3
3 KRZEMIŃSKI , Paweł KU AZS WAT Warszawa 8032141 E1;E2;E3
4 ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 8230882 E1;E2;E3
5 SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa 8667186 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 KUREK, Jarosław KU AZS WAT Warszawa 8010870 E1;E2;E3
2 SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT Warszawa 8207050 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 WALIDUDA, Anna Kotwica Brzeg 2026159 E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BLIMKE, Roman LKS Górzanka Nawojowa Góra 2036941 E2;E3
2 DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003267 E1;E2;E3
3 DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 E1;E2;E3
4 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108 E1;E2;E3
5 KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003546 E1;E2;E3
6 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024905 E1;E2
7 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024904 E1;E2

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 LOPUSZANSKI, Kirill LKS Górzanka Nawojowa Góra - E1;E2;E3
2 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 8150700 E2;E3
3 MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822 E1;E2;E3
4 MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojowa Góra 8300042 E1;E2;E3
5 MYKHAILOVA, Kateryna LKS Górzanka Nawojowa Góra 7437111 E1;E2;E3
6 MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojowa Góra 9777503 E1;E2;E3
7 POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojowa Góra brak E2
8 PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8220402 E1;E2;E3
9 PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8003253 E1;E2;E3
10 SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra 2127779 E2
11 ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008229 E1;E2;E3
12 WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojowa Góra 8024910 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 MELICHAR, Vojtech LOK-o Liberec 8656608 E1;E2;E3
2 PETERKA, Vojtech LOK-o Liberec 8656591 E1;E2;E3
3 PETERKOVA, Viktorie LOK-o Liberec 51205 E1;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS Wrocław 8412293 E1;E2;E3
2 GOŁĘBIOWSKA, Marta MKS MOS Wrocław 8418731 E1;E2;E3
3 JAŻDŻYK, Aniela MKS MOS Wrocław 8413340 E1;E2;E3
4 KAMIŃSKI, Marcin MKS MOS Wrocław 8413339 E1;E2;E3
5 KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 8644895 E1;E2;E3
6 STANIEC, Julia MKS MOS Wrocław 8413315 E1;E2;E3
7 STAŚKIEWICZ, Miłosz MKS MOS Wrocław 8409263 E1;E2;E3
8 STEFAŃCZAK, Tymon MKS MOS Wrocław 8412292 E1;E2;E3
9 TOMALA, Maciej MKS MOS Wrocław 8338242 E1;E2;E3
10 WIDZIEWICZ, Damian MKS MOS Wrocław 8413313 E1;E2;E3
11 WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 8345992 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria MKS Paulinum Jelenia Góra 1401460 E2;E3
2 ZŁOŚNIK - KRASKA, Sandra MKS Paulinum Jelenia Góra 1110259 E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 8061271 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 DANKOVA, Inna OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
2 DANKOVA, Olena OC O-Kompas Kharkiv 8091869 E1;E2;E3
3 DANKOVA, Olga OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
4 KURIATNYK, Nataliia OC O-Kompas Kharkiv 000000 E1;E2;E3
5 LOHUNOVSKA, Anastasiia OC O-Kompas Kharkiv 8016066 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 DRĄGOWSKA, Marzena OK!Sport 8033242 E2
2 DRĄGOWSKI, Robert OK!Sport 8116717 E2

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 ŻEBROWSKI, Dariusz OK!Sport Warszawa 8007223 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 KÖLNER, Blaž Orientacijski klub Komenda 8280028 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 DOREŃ, Wiktoria POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8646297 E1;E2;E3
2 FILIPIAK, Adrianna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8000831 E1;E2;E3
3 GIELEC, Zuzanna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8640927 E1;E2;E3
4 KREMPIŃSKA, Julia POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8640908 E1;E2;E3
5 KULA, Mateusz POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8636996 E1;E2;E3
6 PACHNIK, Stanisław POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8632433 E1;E2;E3
7 SŁOŃSKA, Zofia POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8120514 E1;E2;E3
8 SZTRANEK, Jan POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM 8002653 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 JOŃCZY, Jakub POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8071103 E1;E2;E3
2 KURZYP, Stanisław POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8661471 E1;E2;E3
3 ŁAGODA, Franciszek POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8650389 E1;E2;E3
4 SUDOŁ , Hanna POLISH JUNIOR ORIENTEERING TEAM - WKS Śląsk Wrocław 8650388 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 WICHA, Iwona PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 8004850 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne 8032110 E1;E2;E3
2 DUNIKOWSKA, Nina Patria Młynne 339342 E1;E2;E3
3 DUPLAK, Sara Patria Młynne 2146619 E1;E2;E3
4 JUSZCZAK, Anna Patria Młynne 2146583 E1;E2;E3
5 KRÓL, Krystian Patria Młynne 2146571 E1;E2;E3
6 KRÓL, Maksymilian Patria Młynne 2146569 E1;E2;E3
7 KURNYTA , Aleksandra Patria Młynne 2146575 E1;E2;E3
8 KURNYTA, Dawid Patria Młynne 2146545 E1;E2;E3
9 MORDARSKA, Julita Patria Młynne 2146628 E1;E2;E3
10 MORDARSKI, Oskar Patria Młynne 8032142 E1;E2;E3
11 PISZCZEK , Wanda Patria Młynne 2146547 E1;E2;E3
12 SOCHACKI, Witold Patria Młynne 2077836 E1;E2;E3
13 SROKA, Małgorzata Patria Młynne 886351 E1;E2;E3
14 STYPUŁA, Anna Patria Młynne 2146534 E1;E2;E3
15 STYPUŁA, Szymon Patria Młynne 2146619 E1;E2;E3
16 SUŁKOWSKI, Dominik Patria Młynne 2146583 E1;E2;E3
17 ZELEK, Bartłomiej Patria Młynne 2146533 E1;E2;E3
18 ZELEK, Filip Patria Młynne 2146534 E1;E2;E3
19 ZELEK, Martyna Patria Młynne 8032157 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BROSCH, Petr RBK SK Radioklub Blansko 8482111 E1;E2;E3
2 BROSCHOVÁ, Alžběta RBK SK Radioklub Blansko 8140939 E1;E2;E3
3 BROSCHOVÁ, Lucie RBK SK Radioklub Blansko 8006757 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 TURK, Nejc Slovenia 1425107 E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8240668 E1;E2;E3
2 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093115 E1;E2;E3
3 SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093114 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CHALOUPSKÁ, Pavlína TSM Královehradecko 8644871 E1;E2;E3
2 TICHÁČEK, Radek TSM Královehradecko 8170578 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 PRÁŠIL, Marek TSM Pardubice 8116817 E1;E2;E3
2 ŠVÍGLEROVÁ, Pavla TSM Pardubice 8013872 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 MĚŠŤAN, Ondřej TSM Praha 8201203 E1;E2;E3
2 NAVRÁTIL, Šimon TSM Praha 681882 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 CAHEL, Marek TSM Valašsko 8662442 E1;E2;E3
2 PEKÁREK, Evžen TSM Valašsko 8660398 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 TRYKOZKO, Urszula Team 360 8072469 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 8640905 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BŁACHUT, Igor Team360 8030173 E1;E2;E3
2 BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Team360 8071686 E3
3 JAROSZEK, Radoslaw Team360 8640906 E3
4 JESIONKIEWICZ, Kacper Team360 1409319 E1;E2;E3
5 JESIONKIEWICZ, Magda Team360 xxx E1;E2;E3
6 LISEWSKA, Agnieszka Team360 8199809 E3
7 OBERNICHIN, Alex Team360 8269039 E1;E2;E3
8 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 8121278 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 PESTA, Anna UKS Azymut 45 8656100 E1;E2;E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45 Gdynia 8062035 E3

# Zawodnik Klub Chip Płatność Etapy
1 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 8071026 E1;E2;E3
2 GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 8071023 E1;E2;E3
3 JAROS, Abigail UKS Azymut Pabianice 886310 E1;E2;E3
4 KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 8071027 E1;E2;E3
5 KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice 8051310 E1;E2;E3
6 KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 8004711 E1;E2;E3
7 KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 8002652 E1;E2;E3
8 LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 887245 E1;E2;E3
9 ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 8026570 E1;E2;E3
10 ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 8078077 E1;E2;E3
11 MAZUR, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 505002 E1;E2;E3
12 MAZUR, Marta UKS Azymut Pabianice 553466 E1;E2;E3
13 MAZUR, Matylda UKS Azymut Pabianice 2146625 E1;E2;E3
14 MAZUR, Michał UKS Azymut Pabianice 1403086 E1;E2;E3
15 PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 2146588 E1;E2;E3
16 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071 E1;E2;E3
17 PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice 8281288 E1;E2;E3
18 PABICH, Marta UKS Azymut Pabianice 887236 E1;E2;E3
19 PABICH, Piotr UKS Azymut Pabianice 887252 E1;E2;E3
20 PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 8649635 E1;E2;E3
21 PABICH, Wojtek UKS Azymut Pabianice 887224 E1;E2;E3
22 REDZYNIA, Zofia UKS Azymut Pabianice 2146560 E1;E2;E3
23 SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 1407621 E1;E2;E3