CEYOC2022 - Central European Youth Orienteering Cup - Zgłoszenia
2022-04-01 - 2022-04-02

# Kategoria Zawodnik Klub Chip Płatność
1 M16 BAATH, Ole Magnus German Youth Orienteering Team 8130206
2 M18 BALATONI, Tamás Hungary Youth Team 8515580
3 W16 BALÁZS, Eszter Hungary Youth Team 8060804
4 M18 BÁLINT, Ádám Hungary Youth Team 8041007
5 M16 BÁLINT, Gergő Hungary Youth Team 8061122
6 W16 BAMBOUSKOVÁ, Julie TSM Praha 8660590
7 M18 BARÁT, Miklós Hungary2 8051017
8 M18 BATA , Barnabás Hungary2 8410083
9 W18 BATANI, Valentina TSM Valašsko 8050121
10 M18 BENES, Jindrich TSM Hana Olomoucko 8660477
11 M16 BENKE-SOMORJAI, Dávid Hungary Youth Team 8047101
12 W16 BISKUPSKA, Julia WKS Wawel 8000584
13 M16 BIZJAK, Božo OK Azimut 2133344
14 M18 BLAHA, Adam TSM Hana Olomoucko 8680331
15 M16 BOGATAJ, Rok OK Azimut 2045663
16 M18 BOLEHOVSKÝ, Daniel TSM Praha 8170805
17 M16 BONIFERT, Gergely Hungary Youth Team 8301957
18 W16 BOREK, Alicja UKS TRAPER Złocieniec 8148611
19 M16 BŘEZINA, Karel TSM Ještědská 8518330
20 M16 BROSCH, Ondřej TSM Valašsko 8660437
21 M18 BUBLIK, Piotr WKS Wawel 8000586
22 M18 BUCHBERGER, Till German Youth Orienteering Team 8050103
23 M16 BUĎÁREK, Šimon TSM Ještědská 8680286
24 M16 BUJDOSÓ, Márk Hungary2 8080705
25 M16 BULTROWICZ, Tymoteusz Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8024885
26 W16 BURDOVA, Helena TSM Hana Olomoucko 8516424
27 W16 BURGMAIR, Juliane German Youth Orienteering Team 8230107
28 W18 ČÁPOVÁ, Eliška TSM Pardubice 8482108
29 W18 CASPARI, Emma German Youth Orienteering Team 8667604
30 M16 ČECH, Radan TSM Jižní Morava 8663178
31 W16 ČEČKOVÁ, Karolína TSM Královéhradecko 8414128
32 M18 CERNOCH, Martin TSM Hana Olomoucko 8667538
33 W18 CETLOVA, Magdalena TSM Hana Olomoucko 8000238
34 W16 CHABIERA, Filomena Polish Junior Orienteering Team 8181201
35 M18 CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS Kwidzyn 1419855
36 M16 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 2801057
37 W18 CHRÁSTOVÁ, Magdaléna TSM Ještědská 8656541
38 M16 ČIHÁK , Jan TSM Královéhradecko 8670737
39 W16 CISZEK, Katarzyna Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8654388
40 M16 CSOBOTH, Martin Hungary Youth Team 8664612
41 M16 CSOBOTH, Mihaly Hungary Youth Team 8224488
42 W16 CZIGÁNY, Emma Hungary Youth Team 8057112
43 M16 CZIGÁNY, Mátyás Hungary2 8423211
44 W16 DARGACZ, Paulina Harpagan Gdańsk 8070720
45 M18 DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 8093113
46 M16 DEQUIEDT, Loic German Youth Orienteering Team 8635837
47 W18 DITTRICHOVÁ, Lucie TSM Valašsko 8655378
48 M18 DOHNÁLEK, Tomáš TSM Královéhradecko 8656645
49 W16 DOUŠKOVÁ, Hana TSM Jižní Morava 8149311
50 W16 DOUŠKOVÁ, Kateřina TSM Jižní Morava 8123459
51 M16 DRAHOŇOVSKÝ, Tomáš TSM Ještědská 8667957
52 M16 DRAPELLA, Stanisław Polish Junior Orienteering Team 8011107
53 M16 DRECHSLER, Jakob German Youth Orienteering Team 8606411
54 M16 DROŃ, Wiktor UMKS Kwidzyn 8070528
55 W18 DUŠKOVÁ, Tereza TSM Jižní Morava 84141120
56 W16 DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 8062062
57 M16 ELLEDER, David TSM Praha 8116696
58 W18 ENGI, Lilien Hungary Youth Team 8000823
59 W16 ERŽEN, Nea OK Azimut 2052183
60 M16 FELFÖLDI, Tamás Hungary Youth Team 8000966
61 W16 FELFÖLDI, Zsófia Hungary Youth Team 8517369
62 W16 FISCHER, Mila German Youth Orienteering Team 8654361
63 W16 FITRZYK, Magdalena Patria Młynne 8032109
64 M18 FORIS, Dávid Hungary2 8664660
65 M16 FORIS, Máté Hungary2 8664654
66 W18 FRITZ, Julia German Youth Orienteering Team 8248428
67 W18 FRITZ, Marlene German Youth Orienteering Team 8442448
68 W16 FUCHSOVÁ, Ema TSM Jižní Morava 8667974
69 M18 GAJDA, Martin TSM Praha 8656715
70 W16 GASCHLER, Emma Hungary Youth Team 8060211
71 W18 GENDEK, Marta UNTS Warszawa 1414202
72 W18 GERZSÉNYI, Bodza Hungary Youth Team 8250930
73 W18 GIELEC, Julia Polish Junior Orienteering Team 8667261
74 W16 GOLDA, Eszter Hungary2 8000722
75 W16 GÖNCZI, Zsuzsa Hungary2 8060710
76 M18 GÓRSKI, Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 8091813
77 M18 GRYC, Ondřej TSM Jižní Morava 8180018
78 M16 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
79 M18 HAHN, Máriusz Hungary Youth Team 8400402
80 W16 HAJDUK, Maria HKS Azymut Mochy 8636185
81 M16 HANUŠ, Filip TSM Královéhradecko 8116669
82 W18 HANUŠOVÁ, Kateřina TSM Královéhradecko 8670740
83 W16 HAVRDOVÁ, Sheila TSM Královéhradecko 8101007
84 M18 HEŘMÁNEK, Petr TSM Ještědská 8680593
85 W16 HLAVÁČOVÁ, Lucie TSM Jižní Morava 8088288
86 M18 HOETZEL, Hugo TSM Ještědská 2060291
87 W16 HOLASOVA, Barbora TSM Hana Olomoucko 8660378
88 W16 HOUSKOVÁ, Barbora TSM Praha 8116682
89 W16 HOUŽVIČKOVÁ , Daniela TSM Ještědská 8014471
90 W18 HUDSKÁ, Štěpánka TSM Ještědská 8666872
91 W18 JANECKOVA, Adela TSM Hana Olomoucko 8517451
92 W16 JANIAK, Lena UKS Reflex Rybnik 886623
93 W16 JÁNOSI, Tímea Hungary Youth Team 8680041
94 W16 JÁVOR, Janka Hungary2 8260611
95 W16 JILKOVA, Lenka TSM Hana Olomoucko 8680425
96 W16 JUCHA, Weronika UKS Azymut Dębów 8008235
97 M18 KABÁT, Martin TSM Praha 8667514
98 M18 KARASEK, Antonin TSM Hana Olomoucko 8061467
99 W16 KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwaria 8062061
100 W16 KÄSTNER, Anne German Youth Orienteering Team 8140206
101 W16 KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice 8631699
102 M18 KATONA, Marcell Hungary2 8410081
103 W16 KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut Mochy 8229177
104 M16 KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 8071012
105 W18 KIEŁB , Patrycja UKS Azymut Dębów 8008238
106 W18 KIEŁB , Wiktoria UKS Azymut Dębów 8008244
107 M16 KIS, Kende Ágoston Hungary2 8656998
108 W18 KISS, Kamilla Hungary Youth Team 8241024
109 M18 KISS, Mikes Tamás Hungary Youth Team 8040227
110 M16 KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów 8032059
111 W16 KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy 8062022
112 W18 KLECHOVA, Karolina TSM Hana Olomoucko 8004330
113 W16 KLOTZ, Noémi Hungary2 8000981
114 W16 KLOTZ , Zsófia Hungary2 8000978
115 M16 KOCIUBA, Kajetan Polish Junior Orienteering Team 8003946
116 M18 KOLÁŘ, Šimon TSM Královéhradecko 8662691
117 W18 KOLCSÁR , Panna Hungary2 8040925
118 M16 KOLIÁŠ, Štěpán TSM Praha 8076030
119 W16 KÖLNER , Brina OK Komenda 2113842
120 W18 KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź 8667262
121 M16 KOPECKÝ, Matyáš TSM Královéhradecko 8654570
122 W18 KOREN, Anikó Hungary Youth Team 8668962
123 W16 KOŠKOVÁ, Martina TSM Královéhradecko 8113524
124 W16 KOTKOVÁ, Adéla TSM Praha 8667545
125 W18 KOUBOVÁ, Hana TSM Praha 8149896
126 W16 KOVALCIKOVA, Alena TSM Hana Olomoucko 8004292
127 W18 KOVALCIKOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 8004313
128 M16 KOZEL, Mikołaj Harpagan Gdańsk 8260506
129 M16 KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin 8260720
130 W16 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
131 W16 KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk 8000776
132 M16 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
133 W18 KUBÁKOVÁ, Nela TSM Pardubice 8414138
134 W16 KUCIEL, Hanna WKS Śląsk 8000774
135 M16 KUNCKEL, Vincent German Youth Orienteering Team 8606406
136 M16 KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk 8062040
137 W16 KUREČKOVÁ, Klára TSM Jižní Morava 8008286
138 M16 KURKA, Antonín TSM Královéhradecko 8042125
139 W18 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
140 W16 LAMAČOVÁ, Barbora TSM Ještědská 8421842
141 W16 LAMAČOVÁ, Kateřína TSM Ještědská 8014498
142 W18 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 8636994
143 W18 LANTAI, Zóra Lili Hungary Youth Team 8050418
144 W18 LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa Gliwice 8631700
145 W16 LINDIG, Stanja German Youth Orienteering Team 8606409
146 W16 LIPENSKÁ, Barbora TSM Ještědská 8445315
147 M16 LIS, Antoni UKS Azymut Dębów 8062055
148 W18 LUBRICHOVA, Veronika TSM Hana Olomoucko 8660567
149 M16 ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 8071013
150 M16 MACIEJEWSKI, Bartłomiej Polish Junior Orienteering Team 8092006
151 M16 MAIRICH, Filip TSM Ještědská 8662716
152 M18 MAJOWSKI, Jan Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8661594
153 W18 MÁRAMAROSI , Rita Hungary Youth Team 8052213
154 M18 MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice 8631676
155 W18 MATYÁŠOVÁ, Kristýna TSM Ještědská 8116690
156 W18 MELLANOVÁ, Judita TSM Ještědská 8660382
157 M16 MÉZES, Botond Hungary2 8070327
158 W16 MIANOWSKA, Antonina Polish Junior Orienteering Team 8131207
159 W16 MIKES, Janka Hungary Youth Team 8060812
160 W18 MIKOVÁ, Lenka TSM Jižní Morava 8663167
161 W16 MIKUŁA, Daria Polish Junior Orienteering Team 8073012
162 W16 MIKUŁA, Iga Polish Junior Orienteering Team 8300107
163 W16 MIŚ, Milena HKS Azymut Mochy 8062029
164 W16 MŁYNARCZYK, Kaja Polish Junior Orienteering Team 8071021
165 W16 MOLNÁR , Csenge Hungary2 8206028
166 M16 MOLNÁR, István Hungary2 8200703
167 M16 MUDRÁK, Dan TSM Jižní Morava 8663145
168 W18 MÜHLSTÄDT, Anna German Youth Orienteering Team 8606415
169 M16 MÜHLSTÄDT, Lennart German Youth Orienteering Team 8000894
170 W18 MULLER, Iga Polish Junior Orienteering Team 8051213
171 M18 MULLER, Wiktor Polish Junior Orienteering Team 8040409
172 W16 MYŠKOVÁ, Ema TSM Jižní Morava 8377477
173 M18 NEJEZCHLEB, Vojtěch TSM Ještědská 8680578
174 M18 NOUZA, Michal TSM Pardubice 8004613
175 W18 NOVOTNÁ, Barbora TSM Ještědská 8680591
176 W18 NOVOTNÁ, Michaela TSM Ještědská 8013862
177 W16 NOVOTNÁ, Vendula TSM Královéhradecko 8033203
178 W16 NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 8339355
179 W16 OBID, Neža OK Azimut 2107054
180 M18 ODEHNAL, Tomáš TSM Valašsko 8660407
181 W16 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
182 W16 OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel 8000587
183 M18 ORANY, Vojtěch TSM Pardubice 8116725
184 M18 OTRUBA, Frantisek TSM Hana Olomoucko 8667537
185 W18 OTRUBOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 8667550
186 M16 PACHNIK, Jędrzej Polish Junior Orienteering Team 8000568
187 M16 PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 1986007
188 M16 PATKA, Kryštof TSM Ještědská 8304111
189 W16 PAULICKOVA, Tereza TSM Hana Olomoucko 8226374
190 M18 PEKÁREK, Tobias TSM Valašsko 8663152
191 W18 PERFIKOWSKA, Hanna Polish Junior Orienteering Team 8653296
192 M16 PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 8271107
193 M16 PERNIČKA, Václav TSM Valašsko 8170602
194 W18 PESNIČÁKOVÁ, Soňa TSM Ještědská 8662749
195 M18 PETERKA, Jakub LOK-o Liberec 8659397
196 W16 PIPKOVÁ, Karolína TSM Pardubice 8663190
197 M16 PISAREK, Kordian WKS Wawel 8000585
198 W18 PLACHÁ, Zita TSM Pardubice 8116810
199 W16 PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanów 8664614
200 W16 PODLEŠÁKOVÁ, Monika TSM Královéhradecko 8515512
201 M18 PODWORSKI, Kacper Polish Junior Orienteering Team 8181204
202 M16 POKORSKI, Igor UMKS Kwidzyn 332171
203 W16 POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice 8516450
204 W18 POMPE, Lone Constanze German Youth Orienteering Team 8606405
205 W16 PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka Rumia 8515505
206 W18 POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 8181203
207 M18 PRÁŠIL, Tomáš TSM Pardubice 8666871
208 W16 PROCHÁZKOVÁ, Doubravka TSM Valašsko 8028875
209 M16 PTÁČEK, Jonáš TSM Jižní Morava 8070717
210 W18 PUDEŁEK, Jowita Polish Junior Orienteering Team 8210905
211 M18 RAČANSKÝ, Jakub TSM Jižní Morava 8100029
212 M16 RAČANSKÝ, Jiří TSM Jižní Morava 8004271
213 W16 RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 8339310
214 W18 ROSSNER, Jule German Youth Orienteering Team 8606407
215 M16 RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin 8260718
216 W16 RYCHLA, Karolina TSM Hana Olomoucko 8445307
217 W18 RYGIELSKA, Kinga UMKS Kwidzyn 8013941
218 M16 RYGIELSKI, Wiktor UMKS Kwidzyn 8666001
219 M16 RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź 8412209
220 W16 SANAKOVA, Marie TSM Hana Olomoucko 8226335
221 W16 SÁRA, Lošťáková 8003639
222 M16 SCHWAB, Filip TSM Jižní Morava 8000710
223 M16 SELJAK, Luka OK Komenda 8011033
224 W18 SEREDA, Olha WKS Wawel 8014409
225 M18 SIEGERT, Marek German Youth Orienteering Team 8632866
226 W18 SKÁCELOVÁ, Adéla TSM Ještědská 8670820
227 W16 ŠKÁCHOVÁ, Viktorie TSM Praha 8080810
228 W18 SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008253
229 W16 SŁOŃSKA, Antonina Polish Junior Orienteering Team 8000395
230 M18 SOBIEPANEK, Maks UKS OSiR Góra Kalwaria 8664841
231 M16 SRB, Vladimír TSM Pardubice 8667506
232 W18 SRBOVÁ, Michaela TSM Pardubice 8660560
233 M18 STABL, Adam TSM Hana Olomoucko 8662429
234 W16 STAMER, Annika German Youth Orienteering Team 8020306
235 W16 STANIAK, Joanna Harpagan Gdańsk 8229122
236 M16 STANIAK, Paweł Harpagan Gdańsk 8229175
237 W18 STANNA, Karolina InO SCI 2077791
238 M16 ŠTĚPÁNEK, Jan TSM Jižní Morava 8660548
239 W16 ŠTĚPOVÁ, Kateřina TSM Praha 8226324
240 M16 STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008230
241 M16 STOPCZYŃSKI , Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606
242 M18 STOREK, Jan TSM Hana Olomoucko 8440505
243 M16 ŠTRAIT, Vilém TSM Praha 8061443
244 W16 ŠVÍGLEROVÁ, Kateřina TSM Pardubice 8116716
245 W16 SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk 8000775
246 M18 SZÉKELY, Márton Hungary Youth Team 8517475
247 W16 SZMYT, Aleksandra HKS Azymut Mochy 8516904
248 M16 SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 8071025
249 M16 TICHÁČEK, Jakub TSM Královéhradecko 8190207
250 M18 TKÁČ, Matěj TSM Ještědská 8660911
251 M18 TŐCZIK, Vendel Hungary Youth Team 8519734
252 M18 TOMANEK, Lukas TSM Hana Olomoucko 8680413
253 M16 TOMÁŠEK, Prokop TSM Ještědská 8226402
254 M18 TREPAC, Adam TSM Hana Olomoucko 8071293
255 M18 TURK, Nejc OK Komenda 1425107
256 M18 TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 8093112
257 M16 UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45 8062036
258 W16 UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45 8062049
259 M16 URVÁLEK, Jan TSM Jižní Morava 8100019
260 M16 VANÍČEK, Jan TSM Královéhradecko 8051111
261 W18 VENUSOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 2148071
262 W16 VÍTKOVÁ, Hana TSM Pardubice 8226390
263 M18 WALDHAUSER, Štěpán TSM Ještědská 8667503
264 M18 WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 2033042
265 M18 WAŻNY, Artur WKS Śląsk 8062043
266 M16 WESOŁOWSKI, Oskar Polish Junior Orienteering Team 8071024
267 M16 WETZEL, Niklas German Youth Orienteering Team 8606476
268 M16 WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 8281100
269 W16 WŁODARCZYK, Wiktoria UKS TRAPER Złocieniec 8220948
270 M16 WODZICKI, Filip Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8006542
271 W18 WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź 8007226
272 M18 WOŁEK, Stanisław Polish Junior Orienteering Team 8000845
273 M18 WÓJCIK, Paweł Polish Junior Orienteering Team 8664651
274 M18 WÓJTOWICZ, Krzysztof Polish Junior Orienteering Team 8040213
275 M18 WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech UNTS Warszawa 8002885
276 M16 WYRWA, Tobiasz HKS Azymut Mochy 8636186
277 W18 ZAJĄC, Basia UKS Reflex Rybnik 8211221
278 M16 ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 8000578
279 W16 ZHYLYK, Anna UKS Kometa Gliwice 8629804
280 M18 ZŘÍDKAVESELÝ, Adam TSM Valašsko 8660411
281 M18 ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel 8073201
282 M18 ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel 8043200

M16

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BAATH, Ole Magnus German Youth Orienteering Team 8130206
2 BÁLINT, Gergő Hungary Youth Team 8061122
3 BENKE-SOMORJAI, Dávid Hungary Youth Team 8047101
4 BIZJAK, Božo OK Azimut 2133344
5 BOGATAJ, Rok OK Azimut 2045663
6 BONIFERT, Gergely Hungary Youth Team 8301957
7 BŘEZINA, Karel TSM Ještědská 8518330
8 BROSCH, Ondřej TSM Valašsko 8660437
9 BUĎÁREK, Šimon TSM Ještědská 8680286
10 BUJDOSÓ, Márk Hungary2 8080705
11 BULTROWICZ, Tymoteusz Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8024885
12 ČECH, Radan TSM Jižní Morava 8663178
13 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 2801057
14 ČIHÁK , Jan TSM Královéhradecko 8670737
15 CSOBOTH, Martin Hungary Youth Team 8664612
16 CSOBOTH, Mihaly Hungary Youth Team 8224488
17 CZIGÁNY, Mátyás Hungary2 8423211
18 DEQUIEDT, Loic German Youth Orienteering Team 8635837
19 DRAHOŇOVSKÝ, Tomáš TSM Ještědská 8667957
20 DRAPELLA, Stanisław Polish Junior Orienteering Team 8011107
21 DRECHSLER, Jakob German Youth Orienteering Team 8606411
22 DROŃ, Wiktor UMKS Kwidzyn 8070528
23 ELLEDER, David TSM Praha 8116696
24 FELFÖLDI, Tamás Hungary Youth Team 8000966
25 FORIS, Máté Hungary2 8664654
26 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
27 HANUŠ, Filip TSM Královéhradecko 8116669
28 KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 8071012
29 KIS, Kende Ágoston Hungary2 8656998
30 KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów 8032059
31 KOCIUBA, Kajetan Polish Junior Orienteering Team 8003946
32 KOLIÁŠ, Štěpán TSM Praha 8076030
33 KOPECKÝ, Matyáš TSM Královéhradecko 8654570
34 KOZEL, Mikołaj Harpagan Gdańsk 8260506
35 KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin 8260720
36 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
37 KUNCKEL, Vincent German Youth Orienteering Team 8606406
38 KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk 8062040
39 KURKA, Antonín TSM Královéhradecko 8042125
40 LIS, Antoni UKS Azymut Dębów 8062055
41 ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 8071013
42 MACIEJEWSKI, Bartłomiej Polish Junior Orienteering Team 8092006
43 MAIRICH, Filip TSM Ještědská 8662716
44 MÉZES, Botond Hungary2 8070327
45 MOLNÁR, István Hungary2 8200703
46 MUDRÁK, Dan TSM Jižní Morava 8663145
47 MÜHLSTÄDT, Lennart German Youth Orienteering Team 8000894
48 PACHNIK, Jędrzej Polish Junior Orienteering Team 8000568
49 PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 1986007
50 PATKA, Kryštof TSM Ještědská 8304111
51 PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 8271107
52 PERNIČKA, Václav TSM Valašsko 8170602
53 PISAREK, Kordian WKS Wawel 8000585
54 POKORSKI, Igor UMKS Kwidzyn 332171
55 PTÁČEK, Jonáš TSM Jižní Morava 8070717
56 RAČANSKÝ, Jiří TSM Jižní Morava 8004271
57 RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin 8260718
58 RYGIELSKI, Wiktor UMKS Kwidzyn 8666001
59 RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź 8412209
60 SCHWAB, Filip TSM Jižní Morava 8000710
61 SELJAK, Luka OK Komenda 8011033
62 SRB, Vladimír TSM Pardubice 8667506
63 STANIAK, Paweł Harpagan Gdańsk 8229175
64 ŠTĚPÁNEK, Jan TSM Jižní Morava 8660548
65 STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008230
66 STOPCZYŃSKI , Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606
67 ŠTRAIT, Vilém TSM Praha 8061443
68 SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 8071025
69 TICHÁČEK, Jakub TSM Královéhradecko 8190207
70 TOMÁŠEK, Prokop TSM Ještědská 8226402
71 UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45 8062036
72 URVÁLEK, Jan TSM Jižní Morava 8100019
73 VANÍČEK, Jan TSM Královéhradecko 8051111
74 WESOŁOWSKI, Oskar Polish Junior Orienteering Team 8071024
75 WETZEL, Niklas German Youth Orienteering Team 8606476
76 WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 8281100
77 WODZICKI, Filip Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8006542
78 WYRWA, Tobiasz HKS Azymut Mochy 8636186
79 ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 8000578

M18

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BALATONI, Tamás Hungary Youth Team 8515580
2 BÁLINT, Ádám Hungary Youth Team 8041007
3 BARÁT, Miklós Hungary2 8051017
4 BATA , Barnabás Hungary2 8410083
5 BENES, Jindrich TSM Hana Olomoucko 8660477
6 BLAHA, Adam TSM Hana Olomoucko 8680331
7 BOLEHOVSKÝ, Daniel TSM Praha 8170805
8 BUBLIK, Piotr WKS Wawel 8000586
9 BUCHBERGER, Till German Youth Orienteering Team 8050103
10 CERNOCH, Martin TSM Hana Olomoucko 8667538
11 CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS Kwidzyn 1419855
12 DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 8093113
13 DOHNÁLEK, Tomáš TSM Královéhradecko 8656645
14 FORIS, Dávid Hungary2 8664660
15 GAJDA, Martin TSM Praha 8656715
16 GÓRSKI, Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 8091813
17 GRYC, Ondřej TSM Jižní Morava 8180018
18 HAHN, Máriusz Hungary Youth Team 8400402
19 HEŘMÁNEK, Petr TSM Ještědská 8680593
20 HOETZEL, Hugo TSM Ještědská 2060291
21 KABÁT, Martin TSM Praha 8667514
22 KARASEK, Antonin TSM Hana Olomoucko 8061467
23 KATONA, Marcell Hungary2 8410081
24 KISS, Mikes Tamás Hungary Youth Team 8040227
25 KOLÁŘ, Šimon TSM Královéhradecko 8662691
26 MAJOWSKI, Jan Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8661594
27 MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice 8631676
28 MULLER, Wiktor Polish Junior Orienteering Team 8040409
29 NEJEZCHLEB, Vojtěch TSM Ještědská 8680578
30 NOUZA, Michal TSM Pardubice 8004613
31 ODEHNAL, Tomáš TSM Valašsko 8660407
32 ORANY, Vojtěch TSM Pardubice 8116725
33 OTRUBA, Frantisek TSM Hana Olomoucko 8667537
34 PEKÁREK, Tobias TSM Valašsko 8663152
35 PETERKA, Jakub LOK-o Liberec 8659397
36 PODWORSKI, Kacper Polish Junior Orienteering Team 8181204
37 PRÁŠIL, Tomáš TSM Pardubice 8666871
38 RAČANSKÝ, Jakub TSM Jižní Morava 8100029
39 SIEGERT, Marek German Youth Orienteering Team 8632866
40 SOBIEPANEK, Maks UKS OSiR Góra Kalwaria 8664841
41 STABL, Adam TSM Hana Olomoucko 8662429
42 STOREK, Jan TSM Hana Olomoucko 8440505
43 SZÉKELY, Márton Hungary Youth Team 8517475
44 TKÁČ, Matěj TSM Ještědská 8660911
45 TŐCZIK, Vendel Hungary Youth Team 8519734
46 TOMANEK, Lukas TSM Hana Olomoucko 8680413
47 TREPAC, Adam TSM Hana Olomoucko 8071293
48 TURK, Nejc OK Komenda 1425107
49 TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 8093112
50 WALDHAUSER, Štěpán TSM Ještědská 8667503
51 WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 2033042
52 WAŻNY, Artur WKS Śląsk 8062043
53 WOŁEK, Stanisław Polish Junior Orienteering Team 8000845
54 WÓJCIK, Paweł Polish Junior Orienteering Team 8664651
55 WÓJTOWICZ, Krzysztof Polish Junior Orienteering Team 8040213
56 WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech UNTS Warszawa 8002885
57 ZŘÍDKAVESELÝ, Adam TSM Valašsko 8660411
58 ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel 8073201
59 ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel 8043200

W16

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BALÁZS, Eszter Hungary Youth Team 8060804
2 BAMBOUSKOVÁ, Julie TSM Praha 8660590
3 BISKUPSKA, Julia WKS Wawel 8000584
4 BOREK, Alicja UKS TRAPER Złocieniec 8148611
5 BURDOVA, Helena TSM Hana Olomoucko 8516424
6 BURGMAIR, Juliane German Youth Orienteering Team 8230107
7 ČEČKOVÁ, Karolína TSM Královéhradecko 8414128
8 CHABIERA, Filomena Polish Junior Orienteering Team 8181201
9 CISZEK, Katarzyna Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8654388
10 CZIGÁNY, Emma Hungary Youth Team 8057112
11 DARGACZ, Paulina Harpagan Gdańsk 8070720
12 DOUŠKOVÁ, Hana TSM Jižní Morava 8149311
13 DOUŠKOVÁ, Kateřina TSM Jižní Morava 8123459
14 DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 8062062
15 ERŽEN, Nea OK Azimut 2052183
16 FELFÖLDI, Zsófia Hungary Youth Team 8517369
17 FISCHER, Mila German Youth Orienteering Team 8654361
18 FITRZYK, Magdalena Patria Młynne 8032109
19 FUCHSOVÁ, Ema TSM Jižní Morava 8667974
20 GASCHLER, Emma Hungary Youth Team 8060211
21 GOLDA, Eszter Hungary2 8000722
22 GÖNCZI, Zsuzsa Hungary2 8060710
23 HAJDUK, Maria HKS Azymut Mochy 8636185
24 HAVRDOVÁ, Sheila TSM Královéhradecko 8101007
25 HLAVÁČOVÁ, Lucie TSM Jižní Morava 8088288
26 HOLASOVA, Barbora TSM Hana Olomoucko 8660378
27 HOUSKOVÁ, Barbora TSM Praha 8116682
28 HOUŽVIČKOVÁ , Daniela TSM Ještědská 8014471
29 JANIAK, Lena UKS Reflex Rybnik 886623
30 JÁNOSI, Tímea Hungary Youth Team 8680041
31 JÁVOR, Janka Hungary2 8260611
32 JILKOVA, Lenka TSM Hana Olomoucko 8680425
33 JUCHA, Weronika UKS Azymut Dębów 8008235
34 KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwaria 8062061
35 KÄSTNER, Anne German Youth Orienteering Team 8140206
36 KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice 8631699
37 KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut Mochy 8229177
38 KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy 8062022
39 KLOTZ, Noémi Hungary2 8000981
40 KLOTZ , Zsófia Hungary2 8000978
41 KÖLNER , Brina OK Komenda 2113842
42 KOŠKOVÁ, Martina TSM Královéhradecko 8113524
43 KOTKOVÁ, Adéla TSM Praha 8667545
44 KOVALCIKOVA, Alena TSM Hana Olomoucko 8004292
45 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
46 KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk 8000776
47 KUCIEL, Hanna WKS Śląsk 8000774
48 KUREČKOVÁ, Klára TSM Jižní Morava 8008286
49 LAMAČOVÁ, Barbora TSM Ještědská 8421842
50 LAMAČOVÁ, Kateřína TSM Ještědská 8014498
51 LINDIG, Stanja German Youth Orienteering Team 8606409
52 LIPENSKÁ, Barbora TSM Ještědská 8445315
53 MIANOWSKA, Antonina Polish Junior Orienteering Team 8131207
54 MIKES, Janka Hungary Youth Team 8060812
55 MIKUŁA, Daria Polish Junior Orienteering Team 8073012
56 MIKUŁA, Iga Polish Junior Orienteering Team 8300107
57 MIŚ, Milena HKS Azymut Mochy 8062029
58 MŁYNARCZYK, Kaja Polish Junior Orienteering Team 8071021
59 MOLNÁR , Csenge Hungary2 8206028
60 MYŠKOVÁ, Ema TSM Jižní Morava 8377477
61 NOVOTNÁ, Vendula TSM Královéhradecko 8033203
62 NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 8339355
63 OBID, Neža OK Azimut 2107054
64 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
65 OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel 8000587
66 PAULICKOVA, Tereza TSM Hana Olomoucko 8226374
67 PIPKOVÁ, Karolína TSM Pardubice 8663190
68 PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanów 8664614
69 PODLEŠÁKOVÁ, Monika TSM Královéhradecko 8515512
70 POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice 8516450
71 PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka Rumia 8515505
72 PROCHÁZKOVÁ, Doubravka TSM Valašsko 8028875
73 RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 8339310
74 RYCHLA, Karolina TSM Hana Olomoucko 8445307
75 SANAKOVA, Marie TSM Hana Olomoucko 8226335
76 SÁRA, Lošťáková 8003639
77 ŠKÁCHOVÁ, Viktorie TSM Praha 8080810
78 SŁOŃSKA, Antonina Polish Junior Orienteering Team 8000395
79 STAMER, Annika German Youth Orienteering Team 8020306
80 STANIAK, Joanna Harpagan Gdańsk 8229122
81 ŠTĚPOVÁ, Kateřina TSM Praha 8226324
82 ŠVÍGLEROVÁ, Kateřina TSM Pardubice 8116716
83 SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk 8000775
84 SZMYT, Aleksandra HKS Azymut Mochy 8516904
85 UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45 8062049
86 VÍTKOVÁ, Hana TSM Pardubice 8226390
87 WŁODARCZYK, Wiktoria UKS TRAPER Złocieniec 8220948
88 ZHYLYK, Anna UKS Kometa Gliwice 8629804

W18

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BATANI, Valentina TSM Valašsko 8050121
2 ČÁPOVÁ, Eliška TSM Pardubice 8482108
3 CASPARI, Emma German Youth Orienteering Team 8667604
4 CETLOVA, Magdalena TSM Hana Olomoucko 8000238
5 CHRÁSTOVÁ, Magdaléna TSM Ještědská 8656541
6 DITTRICHOVÁ, Lucie TSM Valašsko 8655378
7 DUŠKOVÁ, Tereza TSM Jižní Morava 84141120
8 ENGI, Lilien Hungary Youth Team 8000823
9 FRITZ, Julia German Youth Orienteering Team 8248428
10 FRITZ, Marlene German Youth Orienteering Team 8442448
11 GENDEK, Marta UNTS Warszawa 1414202
12 GERZSÉNYI, Bodza Hungary Youth Team 8250930
13 GIELEC, Julia Polish Junior Orienteering Team 8667261
14 HANUŠOVÁ, Kateřina TSM Královéhradecko 8670740
15 HUDSKÁ, Štěpánka TSM Ještědská 8666872
16 JANECKOVA, Adela TSM Hana Olomoucko 8517451
17 KIEŁB , Patrycja UKS Azymut Dębów 8008238
18 KIEŁB , Wiktoria UKS Azymut Dębów 8008244
19 KISS, Kamilla Hungary Youth Team 8241024
20 KLECHOVA, Karolina TSM Hana Olomoucko 8004330
21 KOLCSÁR , Panna Hungary2 8040925
22 KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź 8667262
23 KOREN, Anikó Hungary Youth Team 8668962
24 KOUBOVÁ, Hana TSM Praha 8149896
25 KOVALCIKOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 8004313
26 KUBÁKOVÁ, Nela TSM Pardubice 8414138
27 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
28 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 8636994
29 LANTAI, Zóra Lili Hungary Youth Team 8050418
30 LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa Gliwice 8631700
31 LUBRICHOVA, Veronika TSM Hana Olomoucko 8660567
32 MÁRAMAROSI , Rita Hungary Youth Team 8052213
33 MATYÁŠOVÁ, Kristýna TSM Ještědská 8116690
34 MELLANOVÁ, Judita TSM Ještědská 8660382
35 MIKOVÁ, Lenka TSM Jižní Morava 8663167
36 MÜHLSTÄDT, Anna German Youth Orienteering Team 8606415
37 MULLER, Iga Polish Junior Orienteering Team 8051213
38 NOVOTNÁ, Barbora TSM Ještědská 8680591
39 NOVOTNÁ, Michaela TSM Ještědská 8013862
40 OTRUBOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 8667550
41 PERFIKOWSKA, Hanna Polish Junior Orienteering Team 8653296
42 PESNIČÁKOVÁ, Soňa TSM Ještědská 8662749
43 PLACHÁ, Zita TSM Pardubice 8116810
44 POMPE, Lone Constanze German Youth Orienteering Team 8606405
45 POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 8181203
46 PUDEŁEK, Jowita Polish Junior Orienteering Team 8210905
47 ROSSNER, Jule German Youth Orienteering Team 8606407
48 RYGIELSKA, Kinga UMKS Kwidzyn 8013941
49 SEREDA, Olha WKS Wawel 8014409
50 SKÁCELOVÁ, Adéla TSM Ještědská 8670820
51 SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008253
52 SRBOVÁ, Michaela TSM Pardubice 8660560
53 STANNA, Karolina InO SCI 2077791
54 VENUSOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 2148071
55 WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź 8007226
56 ZAJĄC, Basia UKS Reflex Rybnik 8211221

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 SÁRA, Lošťáková 8003639

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 1986007
2 STOPCZYŃSKI , Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BAATH, Ole Magnus German Youth Orienteering Team 8130206
2 BUCHBERGER, Till German Youth Orienteering Team 8050103
3 BURGMAIR, Juliane German Youth Orienteering Team 8230107
4 CASPARI, Emma German Youth Orienteering Team 8667604
5 DEQUIEDT, Loic German Youth Orienteering Team 8635837
6 DRECHSLER, Jakob German Youth Orienteering Team 8606411
7 FISCHER, Mila German Youth Orienteering Team 8654361
8 FRITZ, Julia German Youth Orienteering Team 8248428
9 FRITZ, Marlene German Youth Orienteering Team 8442448
10 KÄSTNER, Anne German Youth Orienteering Team 8140206
11 KUNCKEL, Vincent German Youth Orienteering Team 8606406
12 LINDIG, Stanja German Youth Orienteering Team 8606409
13 MÜHLSTÄDT, Anna German Youth Orienteering Team 8606415
14 MÜHLSTÄDT, Lennart German Youth Orienteering Team 8000894
15 POMPE, Lone Constanze German Youth Orienteering Team 8606405
16 ROSSNER, Jule German Youth Orienteering Team 8606407
17 SIEGERT, Marek German Youth Orienteering Team 8632866
18 STAMER, Annika German Youth Orienteering Team 8020306
19 WETZEL, Niklas German Youth Orienteering Team 8606476

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 HAJDUK, Maria HKS Azymut Mochy 8636185
2 KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut Mochy 8229177
3 KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy 8062022
4 MIŚ, Milena HKS Azymut Mochy 8062029
5 SZMYT, Aleksandra HKS Azymut Mochy 8516904
6 WYRWA, Tobiasz HKS Azymut Mochy 8636186

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 DARGACZ, Paulina Harpagan Gdańsk 8070720
2 KOZEL, Mikołaj Harpagan Gdańsk 8260506
3 STANIAK, Joanna Harpagan Gdańsk 8229122
4 STANIAK, Paweł Harpagan Gdańsk 8229175

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BALATONI, Tamás Hungary Youth Team 8515580
2 BALÁZS, Eszter Hungary Youth Team 8060804
3 BÁLINT, Ádám Hungary Youth Team 8041007
4 BÁLINT, Gergő Hungary Youth Team 8061122
5 BENKE-SOMORJAI, Dávid Hungary Youth Team 8047101
6 BONIFERT, Gergely Hungary Youth Team 8301957
7 CSOBOTH, Martin Hungary Youth Team 8664612
8 CSOBOTH, Mihaly Hungary Youth Team 8224488
9 CZIGÁNY, Emma Hungary Youth Team 8057112
10 ENGI, Lilien Hungary Youth Team 8000823
11 FELFÖLDI, Tamás Hungary Youth Team 8000966
12 FELFÖLDI, Zsófia Hungary Youth Team 8517369
13 GASCHLER, Emma Hungary Youth Team 8060211
14 GERZSÉNYI, Bodza Hungary Youth Team 8250930
15 HAHN, Máriusz Hungary Youth Team 8400402
16 JÁNOSI, Tímea Hungary Youth Team 8680041
17 KISS, Kamilla Hungary Youth Team 8241024
18 KISS, Mikes Tamás Hungary Youth Team 8040227
19 KOREN, Anikó Hungary Youth Team 8668962
20 LANTAI, Zóra Lili Hungary Youth Team 8050418
21 MÁRAMAROSI , Rita Hungary Youth Team 8052213
22 MIKES, Janka Hungary Youth Team 8060812
23 SZÉKELY, Márton Hungary Youth Team 8517475
24 TŐCZIK, Vendel Hungary Youth Team 8519734

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BARÁT, Miklós Hungary2 8051017
2 BATA , Barnabás Hungary2 8410083
3 BUJDOSÓ, Márk Hungary2 8080705
4 CZIGÁNY, Mátyás Hungary2 8423211
5 FORIS, Dávid Hungary2 8664660
6 FORIS, Máté Hungary2 8664654
7 GOLDA, Eszter Hungary2 8000722
8 GÖNCZI, Zsuzsa Hungary2 8060710
9 JÁVOR, Janka Hungary2 8260611
10 KATONA, Marcell Hungary2 8410081
11 KIS, Kende Ágoston Hungary2 8656998
12 KLOTZ, Noémi Hungary2 8000981
13 KLOTZ , Zsófia Hungary2 8000978
14 KOLCSÁR , Panna Hungary2 8040925
15 MÉZES, Botond Hungary2 8070327
16 MOLNÁR , Csenge Hungary2 8206028
17 MOLNÁR, István Hungary2 8200703

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 STANNA, Karolina InO SCI 2077791

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin 8260720
2 RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin 8260718

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 2801057
2 KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów 8032059
3 PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanów 8664614

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008253
2 STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008230

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 PETERKA, Jakub LOK-o Liberec 8659397

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BIZJAK, Božo OK Azimut 2133344
2 BOGATAJ, Rok OK Azimut 2045663
3 ERŽEN, Nea OK Azimut 2052183
4 OBID, Neža OK Azimut 2107054

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 KÖLNER , Brina OK Komenda 2113842
2 SELJAK, Luka OK Komenda 8011033
3 TURK, Nejc OK Komenda 1425107

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 FITRZYK, Magdalena Patria Młynne 8032109

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 CHABIERA, Filomena Polish Junior Orienteering Team 8181201
2 DRAPELLA, Stanisław Polish Junior Orienteering Team 8011107
3 GIELEC, Julia Polish Junior Orienteering Team 8667261
4 KOCIUBA, Kajetan Polish Junior Orienteering Team 8003946
5 MACIEJEWSKI, Bartłomiej Polish Junior Orienteering Team 8092006
6 MIANOWSKA, Antonina Polish Junior Orienteering Team 8131207
7 MIKUŁA, Daria Polish Junior Orienteering Team 8073012
8 MIKUŁA, Iga Polish Junior Orienteering Team 8300107
9 MŁYNARCZYK, Kaja Polish Junior Orienteering Team 8071021
10 MULLER, Iga Polish Junior Orienteering Team 8051213
11 MULLER, Wiktor Polish Junior Orienteering Team 8040409
12 PACHNIK, Jędrzej Polish Junior Orienteering Team 8000568
13 PERFIKOWSKA, Hanna Polish Junior Orienteering Team 8653296
14 PODWORSKI, Kacper Polish Junior Orienteering Team 8181204
15 PUDEŁEK, Jowita Polish Junior Orienteering Team 8210905
16 SŁOŃSKA, Antonina Polish Junior Orienteering Team 8000395
17 WESOŁOWSKI, Oskar Polish Junior Orienteering Team 8071024
18 WOŁEK, Stanisław Polish Junior Orienteering Team 8000845
19 WÓJCIK, Paweł Polish Junior Orienteering Team 8664651
20 WÓJTOWICZ, Krzysztof Polish Junior Orienteering Team 8040213

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BULTROWICZ, Tymoteusz Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8024885
2 CISZEK, Katarzyna Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8654388
3 MAJOWSKI, Jan Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8661594
4 WODZICKI, Filip Polish Junior Orienteering Team - WKS Śląsk Wrocław 8006542

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BENES, Jindrich TSM Hana Olomoucko 8660477
2 BLAHA, Adam TSM Hana Olomoucko 8680331
3 BURDOVA, Helena TSM Hana Olomoucko 8516424
4 CERNOCH, Martin TSM Hana Olomoucko 8667538
5 CETLOVA, Magdalena TSM Hana Olomoucko 8000238
6 HOLASOVA, Barbora TSM Hana Olomoucko 8660378
7 JANECKOVA, Adela TSM Hana Olomoucko 8517451
8 JILKOVA, Lenka TSM Hana Olomoucko 8680425
9 KARASEK, Antonin TSM Hana Olomoucko 8061467
10 KLECHOVA, Karolina TSM Hana Olomoucko 8004330
11 KOVALCIKOVA, Alena TSM Hana Olomoucko 8004292
12 KOVALCIKOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 8004313
13 LUBRICHOVA, Veronika TSM Hana Olomoucko 8660567
14 OTRUBA, Frantisek TSM Hana Olomoucko 8667537
15 OTRUBOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 8667550
16 PAULICKOVA, Tereza TSM Hana Olomoucko 8226374
17 RYCHLA, Karolina TSM Hana Olomoucko 8445307
18 SANAKOVA, Marie TSM Hana Olomoucko 8226335
19 STABL, Adam TSM Hana Olomoucko 8662429
20 STOREK, Jan TSM Hana Olomoucko 8440505
21 TOMANEK, Lukas TSM Hana Olomoucko 8680413
22 TREPAC, Adam TSM Hana Olomoucko 8071293
23 VENUSOVA, Anna TSM Hana Olomoucko 2148071

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BŘEZINA, Karel TSM Ještědská 8518330
2 BUĎÁREK, Šimon TSM Ještědská 8680286
3 CHRÁSTOVÁ, Magdaléna TSM Ještědská 8656541
4 DRAHOŇOVSKÝ, Tomáš TSM Ještědská 8667957
5 HEŘMÁNEK, Petr TSM Ještědská 8680593
6 HOETZEL, Hugo TSM Ještědská 2060291
7 HOUŽVIČKOVÁ , Daniela TSM Ještědská 8014471
8 HUDSKÁ, Štěpánka TSM Ještědská 8666872
9 LAMAČOVÁ, Barbora TSM Ještědská 8421842
10 LAMAČOVÁ, Kateřína TSM Ještědská 8014498
11 LIPENSKÁ, Barbora TSM Ještědská 8445315
12 MAIRICH, Filip TSM Ještědská 8662716
13 MATYÁŠOVÁ, Kristýna TSM Ještědská 8116690
14 MELLANOVÁ, Judita TSM Ještědská 8660382
15 NEJEZCHLEB, Vojtěch TSM Ještědská 8680578
16 NOVOTNÁ, Barbora TSM Ještědská 8680591
17 NOVOTNÁ, Michaela TSM Ještědská 8013862
18 PATKA, Kryštof TSM Ještědská 8304111
19 PESNIČÁKOVÁ, Soňa TSM Ještědská 8662749
20 SKÁCELOVÁ, Adéla TSM Ještědská 8670820
21 TKÁČ, Matěj TSM Ještědská 8660911
22 TOMÁŠEK, Prokop TSM Ještědská 8226402
23 WALDHAUSER, Štěpán TSM Ještědská 8667503

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 ČECH, Radan TSM Jižní Morava 8663178
2 DOUŠKOVÁ, Hana TSM Jižní Morava 8149311
3 DOUŠKOVÁ, Kateřina TSM Jižní Morava 8123459
4 DUŠKOVÁ, Tereza TSM Jižní Morava 84141120
5 FUCHSOVÁ, Ema TSM Jižní Morava 8667974
6 GRYC, Ondřej TSM Jižní Morava 8180018
7 HLAVÁČOVÁ, Lucie TSM Jižní Morava 8088288
8 KUREČKOVÁ, Klára TSM Jižní Morava 8008286
9 MIKOVÁ, Lenka TSM Jižní Morava 8663167
10 MUDRÁK, Dan TSM Jižní Morava 8663145
11 MYŠKOVÁ, Ema TSM Jižní Morava 8377477
12 PTÁČEK, Jonáš TSM Jižní Morava 8070717
13 RAČANSKÝ, Jakub TSM Jižní Morava 8100029
14 RAČANSKÝ, Jiří TSM Jižní Morava 8004271
15 SCHWAB, Filip TSM Jižní Morava 8000710
16 ŠTĚPÁNEK, Jan TSM Jižní Morava 8660548
17 URVÁLEK, Jan TSM Jižní Morava 8100019

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 ČEČKOVÁ, Karolína TSM Královéhradecko 8414128
2 ČIHÁK , Jan TSM Královéhradecko 8670737
3 DOHNÁLEK, Tomáš TSM Královéhradecko 8656645
4 HANUŠ, Filip TSM Královéhradecko 8116669
5 HANUŠOVÁ, Kateřina TSM Královéhradecko 8670740
6 HAVRDOVÁ, Sheila TSM Královéhradecko 8101007
7 KOLÁŘ, Šimon TSM Královéhradecko 8662691
8 KOPECKÝ, Matyáš TSM Královéhradecko 8654570
9 KOŠKOVÁ, Martina TSM Královéhradecko 8113524
10 KURKA, Antonín TSM Královéhradecko 8042125
11 NOVOTNÁ, Vendula TSM Královéhradecko 8033203
12 PODLEŠÁKOVÁ, Monika TSM Královéhradecko 8515512
13 TICHÁČEK, Jakub TSM Královéhradecko 8190207
14 VANÍČEK, Jan TSM Královéhradecko 8051111

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 ČÁPOVÁ, Eliška TSM Pardubice 8482108
2 KUBÁKOVÁ, Nela TSM Pardubice 8414138
3 NOUZA, Michal TSM Pardubice 8004613
4 ORANY, Vojtěch TSM Pardubice 8116725
5 PIPKOVÁ, Karolína TSM Pardubice 8663190
6 PLACHÁ, Zita TSM Pardubice 8116810
7 PRÁŠIL, Tomáš TSM Pardubice 8666871
8 SRB, Vladimír TSM Pardubice 8667506
9 SRBOVÁ, Michaela TSM Pardubice 8660560
10 ŠVÍGLEROVÁ, Kateřina TSM Pardubice 8116716
11 VÍTKOVÁ, Hana TSM Pardubice 8226390

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BAMBOUSKOVÁ, Julie TSM Praha 8660590
2 BOLEHOVSKÝ, Daniel TSM Praha 8170805
3 ELLEDER, David TSM Praha 8116696
4 GAJDA, Martin TSM Praha 8656715
5 HOUSKOVÁ, Barbora TSM Praha 8116682
6 KABÁT, Martin TSM Praha 8667514
7 KOLIÁŠ, Štěpán TSM Praha 8076030
8 KOTKOVÁ, Adéla TSM Praha 8667545
9 KOUBOVÁ, Hana TSM Praha 8149896
10 ŠKÁCHOVÁ, Viktorie TSM Praha 8080810
11 ŠTĚPOVÁ, Kateřina TSM Praha 8226324
12 ŠTRAIT, Vilém TSM Praha 8061443

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BATANI, Valentina TSM Valašsko 8050121
2 BROSCH, Ondřej TSM Valašsko 8660437
3 DITTRICHOVÁ, Lucie TSM Valašsko 8655378
4 ODEHNAL, Tomáš TSM Valašsko 8660407
5 PEKÁREK, Tobias TSM Valašsko 8663152
6 PERNIČKA, Václav TSM Valašsko 8170602
7 PROCHÁZKOVÁ, Doubravka TSM Valašsko 8028875
8 ZŘÍDKAVESELÝ, Adam TSM Valašsko 8660411

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45 8062036
2 UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45 8062049

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 JUCHA, Weronika UKS Azymut Dębów 8008235
2 KIEŁB , Patrycja UKS Azymut Dębów 8008238
3 KIEŁB , Wiktoria UKS Azymut Dębów 8008244
4 LIS, Antoni UKS Azymut Dębów 8062055

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 8071012
2 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
3 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
4 ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 8071013
5 SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 8071025
6 WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 8281100

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice 8631699
2 LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa Gliwice 8631700
3 MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice 8631676
4 POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice 8516450
5 ZHYLYK, Anna UKS Kometa Gliwice 8629804

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 8093113
2 DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 8062062
3 GÓRSKI, Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 8091813
4 KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwaria 8062061
5 POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 8181203
6 SOBIEPANEK, Maks UKS OSiR Góra Kalwaria 8664841
7 TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 8093112
8 WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 2033042

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź 8667262
2 NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 8339355
3 RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 8339310
4 RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź 8412209
5 WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź 8007226

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 JANIAK, Lena UKS Reflex Rybnik 886623
2 ZAJĄC, Basia UKS Reflex Rybnik 8211221

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka Rumia 8515505

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BOREK, Alicja UKS TRAPER Złocieniec 8148611
2 WŁODARCZYK, Wiktoria UKS TRAPER Złocieniec 8220948

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS Kwidzyn 1419855
2 DROŃ, Wiktor UMKS Kwidzyn 8070528
3 PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 8271107
4 POKORSKI, Igor UMKS Kwidzyn 332171
5 RYGIELSKA, Kinga UMKS Kwidzyn 8013941
6 RYGIELSKI, Wiktor UMKS Kwidzyn 8666001
7 ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 8000578

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 GENDEK, Marta UNTS Warszawa 1414202
2 WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech UNTS Warszawa 8002885

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 BISKUPSKA, Julia WKS Wawel 8000584
2 BUBLIK, Piotr WKS Wawel 8000586
3 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
4 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
5 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 8636994
6 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8303011
7 OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel 8000587
8 PISAREK, Kordian WKS Wawel 8000585
9 SEREDA, Olha WKS Wawel 8014409
10 ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel 8073201
11 ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel 8043200

# Zawodnik Klub Chip Płatność
1 KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk 8000776
2 KUCIEL, Hanna WKS Śląsk 8000774
3 KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk 8062040
4 SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk 8000775
5 WAŻNY, Artur WKS Śląsk 8062043

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
CEYOC 282 144 138 196 86
Razem 282 144 138 196 86

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
M16 79 0 79 57 22
M18 59 0 59 38 21
W16 88 88 0 61 27
W18 56 56 0 40 16
Razem 282 144 138 196 86