Łódzkie Biegi Górskie 2021/2022 - R4 - Zgłoszenia
2022-02-27

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 6600m/OPEN Kobiety [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
3 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
4 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
5 6600m/OPEN Kobiety [0] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź
6 6600m/OPEN Kobiety [0] BALCERAK, Katarzyna
7 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
8 10 500m/OPEN Kobiety [0] BANACH, Iwona PIETRZYK RUNNING TEAM ROKICINY
9 6600m/Juniorki [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
10 6600m/Juniorzy [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
11 6600m/OPEN Kobiety [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
12 10 500m/OPEN Kobiety [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
13 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
14 6600m-Zpsem/OPEN [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
15 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
16 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BEJDA, Sławomir Pod Mocnym Aniołem Łódź
17 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BERNACKI, Sebastian Piotrków trybunalski
18 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
19 6600m/OPEN Kobiety [0] BIK, Anna atlas ruining team Wódka
20 6600m-Zpsem/OPEN [0] BIK, Jacek atlas ruining team Wódka PIORUN
21 6600m-Zpsem/OPEN [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
22 10 500m/OPEN Kobiety [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
23 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
24 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
25 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
26 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
27 6600m/OPEN Kobiety [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
28 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
29 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BUDZYŃSKI, Piotr Zgierz
30 10 500m/OPEN Kobiety [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
31 6600m-Zpsem/OPEN [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
32 6600m/Juniorki [0] CHABIERA, Filomena UNTS Warszawa Warszawa
33 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CHABIERA, Tomasz UNTS Warszawa Warszawa
34 10 500m/OPEN Kobiety [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
35 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
36 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
37 6600m-Zpsem/OPEN [0] CIEŚLA, Dawid Rąbień Logan
38 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIEŚLAK , Mariusz Łódź
39 6600m/Juniorzy [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
40 6600m-Zpsem/OPEN [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
41 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
42 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
43 6600m/Juniorzy [0] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
44 6600m/Juniorki [0] DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
45 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
46 6600m/Juniorki [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
47 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDA, Seweryn Głowno
48 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
49 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
50 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
51 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
52 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
53 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FAJFER, Arkadiusz SNG WILD DUCKS Poddębice
54 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FIJOŁEK , Michał Głowno
55 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FILIPIAK, Robert Łódź
56 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
57 6600m/OPEN Kobiety [0] FRĄK, Dorota Zgierz
58 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
59 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAPYS, Dorota Łódź
60 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
61 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
62 6600m/OPEN Kobiety [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
63 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
64 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
65 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
66 10 500m/OPEN Kobiety [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
67 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
68 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
69 6600m/OPEN Kobiety [0] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni Józefosław
70 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GÓRNIEWICZ , Marcin ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
71 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
72 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRABOWSKI, Sebastian Olej Running Team Łódź
73 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
74 6600m-Zpsem/OPEN [0] GRĘBOWSKA, Dagmara Łódź Bico
75 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRODZKI, Tomasz Łagiewniki Nowe
76 10 500m/OPEN Kobiety [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
77 6600m-Zpsem/OPEN [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki BOHUN
78 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRZEJDZIAK, Przemek Łódź
79 10 500m/OPEN Kobiety [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
80 6600m/OPEN Mężczyźni [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
81 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
82 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź
83 6600m/OPEN Kobiety [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
84 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
85 10 500m/OPEN Kobiety [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
86 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Mariusz Łódź
87 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
88 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
89 6600m-Zpsem/OPEN [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
90 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
91 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
92 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
93 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
94 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
95 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JÓZEFOWICZ, Sebastian Józefowicz Łódź
96 6600m-Zpsem/OPEN [0] JÓZWIAK, Piotr Kita Team Łódź Ananas
97 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JUCHA, Michał Łódź
98 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
99 6600m/OPEN Kobiety [0] KACZMAREK, Daria Łódź
100 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
101 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KALETA, Sławomir Zgierz
102 6600m/OPEN Kobiety [0] KALSKA, Magdalena Uwolnij Energię Łódź
103 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
104 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
105 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
106 6600m/Juniorki [0] KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
107 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
108 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
109 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
110 6600m/OPEN Kobiety [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
111 6600m/OPEN Kobiety [0] KOCIAK, Anna Dębniak
112 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
113 6600m/Juniorki [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
114 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź
115 6600m/Juniorzy [0] KORNELUK, Piotr Łódź
116 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
117 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
118 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
119 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Piotr Łowicz
120 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
121 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
122 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
123 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
124 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
125 6600m/OPEN Kobiety [0] KRASOŃ, Beata Łódź
126 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
127 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRYCH, Robert Rąbień
128 6600m-Zpsem/OPEN [0] KRZYKOWSKI, Michał KB SPARTAKS BEŁCHATÓW Bełchatów Dexter
129 10 500m/OPEN Kobiety [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
130 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUBIK, Barosz Łódź
131 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
132 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
133 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
134 6600m/Juniorzy [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
135 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
136 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
137 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
138 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
139 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
140 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
141 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LALIK, Maciej Łódź
142 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
143 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
144 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
145 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
146 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
147 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
148 6600m-Zpsem/OPEN [0] LEWICKI, Marcin atlas ruining team WÓDKA Mila
149 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWIŃSKI , Łukasz Port Lotniczy Łódź Pabianice
150 6600m/OPEN Kobiety [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
151 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LUBIENIECKI, Kamil Jagoda Running Team Łódź
152 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
153 6600m/OPEN Kobiety [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
154 6600m/Juniorzy [0] ŁĄCKI, Jakub Azymut Pabianice Sieradz
155 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria Sieradz
156 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
157 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
158 6600m-Zpsem/OPEN [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
159 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŁYJAK , Mirosław Mpk Łódź Łagiewniki Zapłać
160 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
161 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
162 6600m/Juniorzy [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
163 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
164 6600m-Zpsem/OPEN [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
165 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
166 10 500m/OPEN Kobiety [0] MARCINEK, Marta Łódź
167 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
168 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
169 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
170 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MASTALERZ, Bartłomiej Dębowa Góra
171 6600m/OPEN Kobiety [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
172 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
173 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
174 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MATYŚKIEWICZ, Paweł BEŁCHATÓW
175 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MENCEL, Piotr Mpk Łódź Lodz Zapłać
176 6600m/Juniorki [0] MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa Warszawa
177 6600m/OPEN Kobiety [0] MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa Warszawa
178 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa Warszawa
179 6600m/OPEN Kobiety [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
180 10 500m/OPEN Kobiety [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
181 6600m/OPEN Kobiety [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
182 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
183 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKULSKI, Tomasz UKS Filipides Teresin Kampinos
184 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
185 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
186 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
187 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
188 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
189 10 500m/OPEN Kobiety [0] NIEWOLA, Agata Niebostan Łódź
190 6600m/OPEN Kobiety [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
191 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NITA, Michał Łódź
192 6600m/Juniorki [0] NITSCH, Aleksandra UNTS Warszawa Warszawa
193 6600m/OPEN Kobiety [0] NOWAK, Ewa ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
194 6600m/Juniorki [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
195 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NOWAK, Hubert Bujny
196 6600m/Juniorzy [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
197 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
198 6600m/OPEN Kobiety [0] NOWAK, Renata Bujny
199 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
200 6600m/OPEN Mężczyźni [0] OGŁOZA, Kamil TERMOton Sulejów
201 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
202 6600m/OPEN Mężczyźni [0] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź Szklarska Poręba Zapłać
203 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLEJNIK, Michał Olej Running Team Szklarska Poręba Zapłać
204 10 500m/OPEN Kobiety [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
205 6600m/OPEN Kobiety [0] ORŁOWSKA, Wiesława Olej Running Team Grabów
206 6600m/OPEN Mężczyźni [0] OSTAFIN, Zbigniew Mpk Łódź Zgierz Zapłać
207 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
208 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łódzki
209 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Marta Głowno
210 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
211 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
212 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
213 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
214 6600m-Zpsem/OPEN [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
215 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
216 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
217 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
218 6600m-Zpsem/OPEN [0] PIECZORA, Monika ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Megi
219 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIELUŻEK, Piotr Olej Running Team Łódź
220 6600m/OPEN Kobiety [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Łódź
221 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
222 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
223 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
224 10 500m/OPEN Kobiety [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
225 6600m/Juniorzy [0] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
226 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
227 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
228 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLIT, Ernest Rogóźno
229 6600m/OPEN Kobiety [0] PRZYPIS, Kamila BEŁCHATÓW
230 6600m/OPEN Kobiety [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
231 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PTAK, Marcin Łódź
232 6600m/OPEN Kobiety [0] PYĆ, Bogusława Mpk Łódź Łódź Zapłać
233 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
234 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO.Łódź Łódź
235 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RADZIKOWSKI, Jarosław run-log.com Łódź
236 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
237 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RAPACZ, Damian Mpk Łódź Łódź Zapłać
238 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RAPACZ, Mariusz Mpk Łódź Szczawin Duży Zapłać
239 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
240 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
241 6600m/Juniorki [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
242 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
243 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Biała Rawska
244 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
245 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RUDZKI, Karol Łódź
246 10 500m/OPEN Kobiety [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
247 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
248 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
249 6600m/Juniorzy [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
250 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
251 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SALDANA, Cristian Łódź
252 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
253 6600m/OPEN Kobiety [0] SANKOWSKA, Elżbieta TOMASZÓW MAZOWIECKI
254 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SANKOWSKI, Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI
255 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
256 6600m/OPEN Kobiety [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
257 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
258 6600m/OPEN Kobiety [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
259 6600m/Juniorki [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
260 10 500m/OPEN Kobiety [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
261 6600m-Zpsem/OPEN [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
262 6600m/Juniorki [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
263 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SKRZYPCZAK, Kamil KS Dynamic Łódź Łódź
264 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
265 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SŁUPIANEK, Grzegorz Olej Running Team Łódź
266 10 500m/OPEN Kobiety [0] SMETSKA, Iryna Łódź
267 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
268 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
269 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
270 6600m/OPEN Kobiety [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
271 6600m-Zpsem/OPEN [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
272 6600m-Zpsem/OPEN [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
273 6600m/OPEN Kobiety [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
274 10 500m/OPEN Kobiety [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
275 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STARUSZKIEWICZ, Krzysztof Łęczyca
276 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
277 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STĄPOR, Maciej Łódź
278 6600m/OPEN Kobiety [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
279 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
280 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
281 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
282 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
283 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRUSZCZYK, Struszczyk Łódź
284 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
285 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
286 10 500m/OPEN Kobiety [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
287 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
288 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
289 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
290 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
291 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
292 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SZEREMETA, Adam SNG WILD DUCKS Dąbrówka-Sowice
293 6600m/Juniorzy [0] SZEREMETA, Maciej SNG WILD DUCKS Dąbrówka-Sowice
294 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
295 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
296 10 500m/OPEN Kobiety [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
297 6600m/OPEN Kobiety [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
298 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
299 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TOKAJ, Mateusz Zduńska Wola
300 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
301 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
302 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki Zapłać
303 10 500m/OPEN Kobiety [0] TROJANOWSKA, Małgorzata
304 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
305 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
306 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
307 10 500m/OPEN Kobiety [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
308 6600m/Juniorzy [0] TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
309 6600m/OPEN Kobiety [0] UŁAŃSKA, Marta Łódź
310 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
311 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
312 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALIS , Grażyna Ozorków
313 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
314 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WEJNER, Artur Łódź
315 10 500m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
316 6600m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
317 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIECHA, Mariusz Łódź
318 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
319 6600m/OPEN Kobiety [0] WILK - SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
320 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
321 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
322 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WLAŹLIK, Dariusz Łódź
323 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
324 6600m/Juniorki [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż
325 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
326 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
327 10 500m/OPEN Kobiety [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź
328 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź
329 6600m/OPEN Kobiety [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Łódź
330 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa Warszawa
331 6600m/Juniorzy [0] WOŁEK, Stanisław UNTS Warszawa Warszawa
332 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
333 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
334 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
335 6600m/Juniorzy [0] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa Bobrowiec
336 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
337 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
338 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
339 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
340 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
341 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
342 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szala
343 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZDUNEK, Grzegorz TRUCHT.COM Łódź Gambit
344 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
345 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
346 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea
347 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń
348 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] CHABIERA, Filomena UNTS Warszawa Warszawa
3 [0] DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
4 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
5 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
7 [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa Warszawa
9 [0] NITSCH, Aleksandra UNTS Warszawa Warszawa
10 [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
11 [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
12 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
13 [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
14 [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
4 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
5 [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] ŁĄCKI, Jakub Azymut Pabianice Sieradz
7 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
8 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
9 [0] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
10 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
11 [0] SZEREMETA, Maciej SNG WILD DUCKS Dąbrówka-Sowice
12 [0] TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
13 [0] WOŁEK, Stanisław UNTS Warszawa Warszawa
14 [0] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa Bobrowiec

6600m-Zpsem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
2 [0] BIK, Jacek atlas ruining team Wódka PIORUN
3 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
4 [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
5 [0] CIEŚLA, Dawid Rąbień Logan
6 [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
7 [0] GRĘBOWSKA, Dagmara Łódź Bico
8 [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki BOHUN
9 [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
10 [0] JÓZWIAK, Piotr Kita Team Łódź Ananas
11 [0] KRZYKOWSKI, Michał KB SPARTAKS BEŁCHATÓW Bełchatów Dexter
12 [0] LEWICKI, Marcin atlas ruining team WÓDKA Mila
13 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
14 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
15 [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
16 [0] PIECZORA, Monika ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Megi
17 [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
18 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
19 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
20 [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
21 [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szala
22 [0] ZDUNEK, Grzegorz TRUCHT.COM Łódź Gambit
23 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź
3 [0] BALCERAK, Katarzyna
4 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
5 [0] BIK, Anna atlas ruining team Wódka
6 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
7 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
8 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
9 [0] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni Józefosław
10 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
11 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
12 [0] KALSKA, Magdalena Uwolnij Energię Łódź
13 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
14 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
15 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
16 [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
17 [0] KRASOŃ, Beata Łódź
18 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
19 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
20 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
21 [0] MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa Warszawa
22 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
23 [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
24 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
25 [0] NOWAK, Ewa ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
26 [0] NOWAK, Renata Bujny
27 [0] ORŁOWSKA, Wiesława Olej Running Team Grabów
28 [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Łódź
29 [0] PRZYPIS, Kamila BEŁCHATÓW
30 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
31 [0] PYĆ, Bogusława Mpk Łódź Łódź
32 [0] SANKOWSKA, Elżbieta TOMASZÓW MAZOWIECKI
33 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
34 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
35 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
36 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
37 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
38 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
39 [0] UŁAŃSKA, Marta Łódź
40 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
41 [0] WILK - SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
42 [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Łódź

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BANACH, Iwona PIETRZYK RUNNING TEAM ROKICINY
2 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
3 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
4 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
5 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
6 [0] GAPYS, Dorota Łódź
7 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
8 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
9 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
10 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
11 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
12 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
13 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
14 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
15 [0] MARCINEK, Marta Łódź
16 [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
17 [0] NIEWOLA, Agata Niebostan Łódź
18 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
19 [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łódzki
20 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
21 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
22 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
23 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
24 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
25 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
26 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
27 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
28 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
29 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
30 [0] TROJANOWSKA, Małgorzata
31 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
32 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
33 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
34 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
35 [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
2 [0] BEJDA, Sławomir Pod Mocnym Aniołem Łódź
3 [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
4 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
5 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
6 [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
7 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
8 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
9 [0] BUDZYŃSKI, Piotr Zgierz
10 [0] CHABIERA, Tomasz UNTS Warszawa Warszawa
11 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
12 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
13 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
14 [0] FIJOŁEK , Michał Głowno
15 [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
16 [0] GRABOWSKI, Sebastian Olej Running Team Łódź
17 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
18 [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
19 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
20 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
21 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
22 [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź
23 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
24 [0] KOZA, Piotr Łowicz
25 [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
26 [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
27 [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
28 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
29 [0] ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria Sieradz
30 [0] ŁYJAK , Mirosław Mpk Łódź Łagiewniki
31 [0] MATYŚKIEWICZ, Paweł BEŁCHATÓW
32 [0] MENCEL, Piotr Mpk Łódź Lodz
33 [0] MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa Warszawa
34 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
35 [0] MIKULSKI, Tomasz UKS Filipides Teresin Kampinos
36 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
37 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
38 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
39 [0] NITA, Michał Łódź
40 [0] NOWAK, Hubert Bujny
41 [0] OGŁOZA, Kamil TERMOton Sulejów
42 [0] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź Szklarska Poręba
43 [0] OSTAFIN, Zbigniew Mpk Łódź Zgierz
44 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
45 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
46 [0] PIELUŻEK, Piotr Olej Running Team Łódź
47 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
48 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
49 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
50 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
51 [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO.Łódź Łódź
52 [0] RADZIKOWSKI, Jarosław run-log.com Łódź
53 [0] RAPACZ, Mariusz Mpk Łódź Szczawin Duży
54 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
55 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
56 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
57 [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
58 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
59 [0] SANKOWSKI, Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI
60 [0] SKRZYPCZAK, Kamil KS Dynamic Łódź Łódź
61 [0] SŁUPIANEK, Grzegorz Olej Running Team Łódź
62 [0] STĄPOR, Maciej Łódź
63 [0] STRUSZCZYK, Struszczyk Łódź
64 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
65 [0] SZEREMETA, Adam SNG WILD DUCKS Dąbrówka-Sowice
66 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
67 [0] TOKAJ, Mateusz Zduńska Wola
68 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
69 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
70 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
71 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
72 [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
73 [0] WLAŹLIK, Dariusz Łódź
74 [0] WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa Warszawa
75 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
76 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
3 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
4 [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
5 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
6 [0] BERNACKI, Sebastian Piotrków trybunalski
7 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
8 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
9 [0] CIEŚLAK , Mariusz Łódź
10 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
11 [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
12 [0] DUDA, Seweryn Głowno
13 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
14 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
15 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
16 [0] FAJFER, Arkadiusz SNG WILD DUCKS Poddębice
17 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
18 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
19 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
20 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
21 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
22 [0] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
23 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
24 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
25 [0] GÓRNIEWICZ , Marcin ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
26 [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
27 [0] GRODZKI, Tomasz Łagiewniki Nowe
28 [0] GRZEJDZIAK, Przemek Łódź
29 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
30 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź
31 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
32 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
33 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
34 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
35 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
36 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
37 [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
38 [0] JÓZEFOWICZ, Sebastian Józefowicz Łódź
39 [0] JUCHA, Michał Łódź
40 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
41 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
42 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
43 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
44 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
45 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
46 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
47 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
48 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
49 [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
50 [0] KRYCH, Robert Rąbień
51 [0] KUBIK, Barosz Łódź
52 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
53 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
54 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
55 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
56 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
57 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
58 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
59 [0] LALIK, Maciej Łódź
60 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
61 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
62 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
63 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
64 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
65 [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
66 [0] LEWIŃSKI , Łukasz Port Lotniczy Łódź Pabianice
67 [0] LUBIENIECKI, Kamil Jagoda Running Team Łódź
68 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
69 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
70 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
71 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
72 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
73 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
74 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
75 [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
76 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
77 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
78 [0] MASTALERZ, Bartłomiej Dębowa Góra
79 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
80 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
81 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
82 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
83 [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
84 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
85 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
86 [0] OLEJNIK, Michał Olej Running Team Szklarska Poręba
87 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
88 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
89 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
90 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
91 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
92 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
93 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
94 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
95 [0] PTAK, Marcin Łódź
96 [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
97 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
98 [0] RAPACZ, Damian Mpk Łódź Łódź
99 [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Biała Rawska
100 [0] RUDZKI, Karol Łódź
101 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
102 [0] SALDANA, Cristian Łódź
103 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
104 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
105 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
106 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
107 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
108 [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
109 [0] STARUSZKIEWICZ, Krzysztof Łęczyca
110 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
111 [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
112 [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
113 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
114 [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
115 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
116 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
117 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
118 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
119 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
120 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
121 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
122 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
123 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
124 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
125 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
126 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
127 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
128 [0] WEJNER, Artur Łódź
129 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
130 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
131 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
132 [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
133 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
134 [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź
135 [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
136 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
137 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
138 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
139 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
140 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
141 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
142 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
143 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
144 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź
2 [0] BALCERAK, Katarzyna
3 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
4 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
5 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
6 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
7 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
8 [0] BERNACKI, Sebastian Piotrków trybunalski
9 [0] BIELICKI, Andrzej Łódź
10 [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
11 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
12 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
13 [0] BUDZYŃSKI, Piotr Zgierz
14 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
15 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
16 [0] CIEŚLA, Dawid Rąbień Logan
17 [0] CIEŚLAK , Mariusz Łódź
18 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
19 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
20 [0] DUDA, Seweryn Głowno
21 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
22 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
23 [0] FIJOŁEK , Michał Głowno
24 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
25 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
26 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
27 [0] GAPYS, Dorota Łódź
28 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
29 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
30 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
31 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
32 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
33 [0] GRĘBOWSKA, Dagmara Łódź Bico
34 [0] GRODZKI, Tomasz Łagiewniki Nowe
35 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
36 [0] GRZEJDZIAK, Przemek Łódź
37 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
38 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
39 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
40 [0] JÓZEFOWICZ, Sebastian Józefowicz Łódź
41 [0] JUCHA, Michał Łódź
42 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
43 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
44 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
45 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
46 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
47 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
48 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
49 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
50 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
51 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
52 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
53 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
54 [0] KOZA, Piotr Łowicz
55 [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
56 [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
57 [0] KRASOŃ, Beata Łódź
58 [0] KRYCH, Robert Rąbień
59 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
60 [0] KUBIK, Barosz Łódź
61 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
62 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź
63 [0] LALIK, Maciej Łódź
64 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
65 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
66 [0] MARCINEK, Marta Łódź
67 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
68 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
69 [0] MASTALERZ, Bartłomiej Dębowa Góra
70 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
71 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
72 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
73 [0] MATYŚKIEWICZ, Paweł BEŁCHATÓW
74 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
75 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
76 [0] NITA, Michał Łódź
77 [0] NOWAK, Hubert Bujny
78 [0] NOWAK, Renata Bujny
79 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
80 [0] PAKUŁA, Ewelina Aleksandrów Łódzki
81 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
82 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
83 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
84 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
85 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
86 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
87 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
88 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
89 [0] PRZYPIS, Kamila BEŁCHATÓW
90 [0] PTAK, Marcin Łódź
91 [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Biała Rawska
92 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
93 [0] RUDZKI, Karol Łódź
94 [0] SALDANA, Cristian Łódź
95 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
96 [0] SANKOWSKA, Elżbieta TOMASZÓW MAZOWIECKI
97 [0] SANKOWSKI, Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI
98 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
99 [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
100 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
101 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
102 [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
103 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
104 [0] STARUSZKIEWICZ, Krzysztof Łęczyca
105 [0] STĄPOR, Maciej Łódź
106 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
107 [0] STOBIECKI, Marcin Aleksandrów Łódzki
108 [0] STRUSZCZYK, Struszczyk Łódź
109 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
110 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
111 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
112 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
113 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
114 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
115 [0] TOKAJ, Mateusz Zduńska Wola
116 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
117 [0] TROJANOWSKA, Małgorzata
118 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
119 [0] UŁAŃSKA, Marta Łódź
120 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
121 [0] WEJNER, Artur Łódź
122 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
123 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
124 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
125 [0] WILK - SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
126 [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
127 [0] WLAŹLIK, Dariusz Łódź
128 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
129 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
130 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
131 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
132 [0] ZALEGA, Magdalena ŁÓDŹ Fiona
133 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki BOHUN
2 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
3 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
2 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŁĄCKI, Jakub Azymut Pabianice Sieradz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
2 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
2 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
3 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
3 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
2 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
3 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
4 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
5 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
6 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
7 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
2 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-VitaDiet Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LUBIENIECKI, Kamil Jagoda Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KRZYKOWSKI, Michał KB SPARTAKS BEŁCHATÓW Bełchatów Dexter

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO.Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SKRZYPCZAK, Kamil KS Dynamic Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JÓZWIAK, Piotr Kita Team Łódź Ananas

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
2 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
2 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
2 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŁYJAK , Mirosław Mpk Łódź Łagiewniki
2 [0] RAPACZ, Mariusz Mpk Łódź Szczawin Duży

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
2 [0] MENCEL, Piotr Mpk Łódź Lodz
3 [0] OSTAFIN, Zbigniew Mpk Łódź Zgierz
4 [0] PYĆ, Bogusława Mpk Łódź Łódź
5 [0] RAPACZ, Damian Mpk Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] NIEWOLA, Agata Niebostan Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GRABOWSKI, Sebastian Olej Running Team Łódź
2 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
3 [0] KUŹMIŃSKI, Piotr Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
4 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
5 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
6 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
7 [0] OLEJNIK, Michał Olej Running Team Szklarska Poręba
8 [0] ORŁOWSKA, Wiesława Olej Running Team Grabów
9 [0] PIELUŻEK, Piotr Olej Running Team Łódź
10 [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Łódź
11 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
12 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
13 [0] SŁUPIANEK, Grzegorz Olej Running Team Łódź
14 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
15 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
16 [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Łódź
17 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BANACH, Iwona PIETRZYK RUNNING TEAM ROKICINY
2 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
3 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BEJDA, Sławomir Pod Mocnym Aniołem Łódź
2 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEWIŃSKI , Łukasz Port Lotniczy Łódź Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
2 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
2 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
3 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
2 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
3 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
4 [0] FAJFER, Arkadiusz SNG WILD DUCKS Poddębice
5 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
6 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
7 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
8 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
9 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
10 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
11 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
12 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
13 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
14 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
15 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
16 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
17 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
18 [0] SZEREMETA, Adam SNG WILD DUCKS Dąbrówka-Sowice
19 [0] SZEREMETA, Maciej SNG WILD DUCKS Dąbrówka-Sowice
20 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
21 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
22 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
23 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
24 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
2 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni Józefosław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź
2 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
3 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
4 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OGŁOZA, Kamil TERMOton Sulejów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ZDUNEK, Grzegorz TRUCHT.COM Łódź Gambit

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
2 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
3 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MIKULSKI, Tomasz UKS Filipides Teresin Kampinos

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
2 [0] DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
3 [0] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
4 [0] KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
5 [0] ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria Sieradz
6 [0] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria
7 [0] TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwaria Góra Kalwaria

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 <