Grand Prix Krakowa - E5 - Wielki Finał - Zgłoszenia
2022-03-06

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [401] ADAMCZYK, Jakub Kraków Kraków
2 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [801] ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
3 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1301] ALEKSANDROWICZ, Michał Kraków Kraków
4 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [802] AMIAUD, Romain WM Triself Krakow
5 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [0] ARMUŁA, Karol SportWise Kraków Zapłać
6 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BACZYŃSKI, Kacper Kraków
7 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] BACZYŃSKI, Marcin Kraków
8 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BACZYŃSKI, Wojciech Kraków
9 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1121] BAJOREK, Lidia Tomaszowice
10 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] BAJSAROWICZ, Marta Gliwice
11 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] BAL, Jakub Bronowice też Biegają Kraków
12 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [101] BAŁABAN, Bartłomiej Lacho Team Kraków
13 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [402] BANASIK, Grzegorz SBG Podbieg Nessi Team Kielce
14 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1302] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Zerwana
15 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [102] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
16 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [403] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
17 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [0] BAŃDUR, Marta TS Wisła Kraków Kraków
18 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1127] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Kraków
19 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [103] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Kraków
20 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [404] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Kraków
21 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [803] BARAN, Michał BeFit24Team Kraków
22 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [804] BARAN, Szymon BiegamSam Kraków
23 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] BARBARA, Kajzer Kraków
24 Nordic Walking/NW - K [21] BARTCZAK, Katarzyna - Częstochowa
25 Nordic Walking/NW - M [22] BARTCZAK, Mirosław - Częstochowa
26 Ultra 35km/Ultra - M40 [1501] BARTKOWIAK, Grzegorz Krakow
27 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BARTKOWIAK, Hubert Krakow
28 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BARTKOWIAK, Monika Krakow
29 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [805] BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
30 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [806] BARTYZEL, Krzysztof Młode Wilki Kraków
31 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [0] BAZUŁKA, Aleksandra Katowice
32 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1303] BĄK, Artur FC po 50tce Kraków
33 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1304] BEŁZ, Tomasz brak Kraków
34 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1305] BEŁZAK, Filip TriJet Team Kraków
35 Ultra 35km/Ultra - M40 [1502] BIAŁKA, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
36 Nordic Walking/NW - K [0] BIELAK-ŁAKOMSKA, Magdalena Kraków Zapłać
37 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [405] BIELATOWICZ, Amadeusz Kraków
38 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [104] BIELEC, Kinga BeFit24Team Kraków
39 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] BIELEC, Kinga BeFit24Team Kraków
40 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [807] BIELEC, Kinga BeFit24Team Kraków
41 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [406] BIELEC, Kinga BeFit24Team Kraków
42 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] BIELECKI, Rafał GGS IT Consulting
43 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1123] BIELECKI, Szczepan WRÓBELKI TEAM Kraków
44 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [407] BIELSKI, Maciej Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
45 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1142] BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon
46 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [106] BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel BnO Kraków
47 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [408] BISKUPSKI, Michał WKS Wawel BnO Kraków
48 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [808] BLAUT, Marcin Night Runners Kraków
49 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] BŁASZCZYK , Marcin SportWise Kraków Zapłać
50 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [810] BOCHENEK, Magdalena G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
51 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [809] BOCHENEK, Michał Polplast biega Myślenice
52 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1307] BODURKA, Adam RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
53 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1] BODURKA, Krzysztof Salomon Suunto Team Poland Nielepice
54 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [409] BODURKA, Tomasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Nielepice
55 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [107] BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna Home Explorers Kraków
56 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [811] BOJARSKA, Beata BW Biegacze Wymiatacze Krakow
57 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [410] BOJARSKA, Zuzanna BW Biegacze Wymiatacze Kraków
58 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [108] BOMBA, Magdalena Kraków
59 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [109] BOMERSBACH, Julia UKS Kometa Gliwice Gliwice
60 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1308] BOREK, Mateusz SportWise Krakow
61 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1309] BORKOWSKI, Paweł Wola Batorska
62 Ultra 35km/Ultra - M30 [1503] BORKOWSKI, Piotr Borkomet Chorzow
63 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [618] BOROŃ, Darek DB Team Cracow
64 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BOROWIAK, Fela Kraków
65 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [411] BOROWIAK, Kasia Kraków Krako´w
66 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] BOROWIAK, Misiek Kraków
67 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] BOROWY, Adam Borówki Team Kraków
68 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1310] BOSAK, Dominik Górka Team Sułoszowa
69 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [812] BOŻĘTKA, Jan brak Kraków
70 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [813] BRAŚ, Rafał Polplast biega Myślenice
71 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [110] BREKSA, Blanka WKS Wawel BnO Kraków
72 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] BRONIATOWSKA, Katarzyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
73 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] BRONIATOWSKA, Katarzyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków Zapłać
74 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1311] BRYSZ, Michał SBG Podbieg Nessi Team Kraków
75 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [814] BRZEZINA, Joanna Radocza
76 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1312] BRZEZIŃSKI, Łukasz LPP Team
77 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [257] BRZĘCZEK, Michał UKS Kometa Gliwice
78 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [815] BRZYSKA, Monika Kraków Kraków
79 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [412] BRZYSKI, Maciej Kraków
80 Ultra 35km/Ultra - M50 [1504] BUCZEK, Jerzy Kraków Krakow
81 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] BUDEK, Weronika Zabierzów
82 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [816] BUDERAWSKI, Andrzej brak Kraków
83 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [413] BUDKOWSKI, Bartłomiej Runprogress Team by Tomasz Kawik Kraków
84 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [414] BUDZIŃSKA, Julia Kraków
85 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [817] BUDZIŃSKI, Maciej Kraków
86 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [415] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel BnO Kraków
87 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [111] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel BnO Kraków
88 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [416] BUGAJ, Teresa WKS Wawel BnO Kraków
89 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [417] BUGAJSKA, Katarzyna Kraków
90 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [818] BUL, Dominik PDK Kraków
91 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BULANDA, Damian BRYGADA BESKIDÓW Nowy sącz
92 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1313] BUŁAWA, Grzegorz Gliwice
93 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] BURCZYK, Agnieszka Warczące Szprychy Kraków Zapłać
94 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [418] BURDA, Monika Kraków
95 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [419] BURNUS, Beata Kraków
96 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] BYDOŃ, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Kokotów
97 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [819] BZDAK, Bartosz Kraków
98 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [420] CABAJ, Łukasz Harpagan Tarnobrzeg Rzeszów
99 Ultra 35km/Ultra - M40 [1505] CEBULA, Leszek Kraków
100 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [820] CEKIERA, Antoni combex Kraków
101 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [821] CEKIERA, Marcin Iron Dragon Triathlon Zielonki
102 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [822] CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
103 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [112] CHACUŚ, Dorota Bibice
104 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [421] CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać Kraków
105 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [619] CHARUSTA, Martyna BeFit24Team Targanice
106 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [268] CHARUSTA, Martyna BeFit24Team Targanice
107 Nordic Walking/NW - K [23] CHLUDEK, Agnieszka THE WALKING GIRLS Kraków
108 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1314] CHŁĘDOWSKI, Piotr Kraków
109 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [422] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
110 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [423] CHODZYŃSKI, Rafał _ Kraków
111 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [424] CHOMNICKA, Beata Night Runners kraków
112 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1315] CHRAMĘGA, Dariusz Niezrzeszony Tarnów
113 Ultra 35km/Ultra - M40 [1506] CHROMNIAK, Marcin Lusina Projekt Lusina
114 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [113] CHRYCZYK, Katarzyna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
115 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1316] CHRZĄŚCIK, Anna brak Krzeszowice
116 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [425] CHUDY, Dominik poczujbieg.pl Częstochowa
117 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [114] CHYLEWSKA-OLECH, Dagmara BeFit24Team Kraków
118 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [426] CIASTOŃ, Bartłomiej Ola&Bartlo Niepołomice
119 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [823] CIEŚLIK, Jakub brak Kraków
120 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [427] CIURA, Anna Kraków Kraków
121 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [428] COSTANZO, Gianmarco Kraków
122 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1317] CUDEK, Jacek #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
123 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1318] CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Kraków
124 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1319] CYGAN, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
125 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] CYRKLER, Łukasz radekkleczek.pl Kraków
126 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] CZACHURSKI, Mateusz Ex Team Bochnia
127 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [429] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata Niepołomice Biegają Niepołomice
128 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [115] CZAPCZYŃSKA, Zofia Niepołomice Biegają Niepołomice
129 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [430] CZAPCZYŃSKI, Cezary Niepołomice Biegają Niepołomice
130 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [116] CZAPCZYŃSKI, Cezary Niepołomice Biegają Niepołomice
131 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [117] CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają Niepołomice
132 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [824] CZAPIEWSKA, Eliza Niezrzeszony Kraków
133 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [825] CZARNECKI, Bartłomiej Uwaga na Dziada Liszki
134 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1128] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
135 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1427] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
136 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [620] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
137 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [269] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
138 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [276] CZARNECKI, Jakub G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiaca
139 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [431] CZARNIECKI, Michał Klub Tłumaczy Wysokogórskich Piekary
140 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] CZARNOTA, Tomasz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
141 Nordic Walking/NW - K [24] CZEKIERDA, Monika - Kraków
142 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [826] CZERWIEC, Artur Iron Dragon Team Zabierzow
143 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [118] CZERWIEC, Karolina Iron Dragon Team Zabierzow
144 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] CZERWIŃSKI, Adam #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka Zapłać
145 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1118] CZUBA, Adam Pentel Team Krakow
146 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1320] CZYŻ, Piotr Rząska
147 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [119] ĆWIĘCZEK, Łukasz AZS UJ CM Rybnik
148 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [120] DANIELAK, Hanna Kraków Athletics Team Zielonki
149 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [432] DANIELAK, Małgorzata
150 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1321] DANIELAK, Tomasz Zielonki
151 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1322] DARCHUK, Oleksandr DRPT Węgrzce
152 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [121] DEC, Jacek brak Kraków
153 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [122] DEPTA, Helena WKS Wawel BnO Kraków
154 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [433] DOBAJ, Szymon Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening Kraków
155 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] DOBRZAŃSKA, Marta AZS AWF KRAKÓW MASTERS Krakow
156 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [827] DOLAŚ, Danuta Rebellion of Free Runners Kraków
157 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [613] DOMIN, Łukasz Run To The Hills Team Libiąż ZAGÓRZE
158 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1428] DOMIN, Marcin Renkaw Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
159 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [828] DOMIN, Tomasz Bronowice też Biegają Krakow
160 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] DONIEC, Alicja Stradom Team Kraków
161 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] DONIEC, Michał Clico Team Kraków
162 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] DONIEC, Paweł Halina TEAM Kraków
163 Ultra 35km/Ultra - K30 [1507] DRABIK-SŁOMKA, Małgorzata brak Łyczanka
164 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1323] DRAŃKO, Piotr Heineken Kraków Running Club Kraków
165 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [434] DROZD, Michał - Rabka-Zdrój
166 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [829] DRZYZGIEWICZ, Przemysław Kraków
167 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [123] DUBIEL, Piotr 2xWK Kraków
168 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1324] DUC-SYPOSZ, Aureliusz Vege Runners Wieliczka
169 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [435] DUDA, Wojciech Skawina Biega Kraków
170 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [124] DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam Kraków
171 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [125] DUDZIAK, Tomasz POLAR team KRAKÓW
172 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [436] DUPLAGA, Anita Słodko Zdrowy Kraków
173 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1325] DURAS, Andrzej - Świątniki Górne
174 Nordic Walking/NW - K [25] DURAS, Izabela Olszowice
175 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [437] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
176 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [126] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
177 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [830] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
178 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] DWORNIK, Maciek Warczące Szprychy Kraków
179 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] DWORNIK, Małgorzata Warczące Szprychy Kraków
180 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [127] DYKSZAK, Filip WM Triself Kraków
181 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [128] DYKSZAK, Tymon TS Wieliczanka Wieliczka Wieliczka
182 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [438] DYLĄG, Zbigniew Niezrzeszony Kraków
183 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [439] DYNGOSZ, Krzysztof sekta zjadaczy much Krakow
184 Nordic Walking/NW - K [26] DYNGOSZ, Monika Krakow
185 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [440] DYNGOSZ, Paweł jest Krakow
186 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [441] DYNGOSZ, Szymon sekta zjadaczy much Krakow
187 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1326] DZIECIUCH, Michał Kraków
188 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [442] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Kraków
189 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [129] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Kraków
190 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1429] DZIEDZIC, Krzysztof runningperformance.pl Kraków
191 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [831] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Kraków
192 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [832] DZIEWONSKI, Pawel YETI Kraków Kraków
193 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [130] DZIUBA, Justyna UKS Kometa Gliwice Gliwice
194 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [443] DZIUBAŃSKA, Izabela Kraków
195 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [833] DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners Kraków
196 Nordic Walking/NW - M [27] ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Malopolska Lachowice
197 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [834] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna Wolves Running Team Kraków
198 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [835] FALKIEWICZ, Arkadiusz Night Runners Kraków
199 Nordic Walking/NW - M [28] FEDIRKO, Tadeusz Niezrzeszony Kraków
200 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1327] FEDORCZAK, Jacek Kraków
201 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1328] FEDYNA, Marcin _ Kraków
202 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [836] FEREK, Maciej Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
203 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [837] FIDELUS, Jacek WCHSZT BRZESKO
204 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [838] FIDELUS, Joanna WCHSZT Brzesko
205 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [131] FILICIAK, Antoni AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
206 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [132] FILICIAK, Justyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
207 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [133] FILICIAK, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
208 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [621] FILICIAK, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
209 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [134] FILICIAK, Stanisław AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
210 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] FILIPEK, Natalia Bronowice też Biegają Kraków
211 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [839] FILIPEK, Pawel - Krakow
212 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [444] FILIPOWSKI, Rafał Filip RUN Team Kraków
213 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [135] FIREK, Grzegorz 2xWK Kraków
214 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [840] FLAJSZER, Kamil Team FM Kraków
215 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [445] FORYSTEK, Józef WKS Wawel BnO Kraków
216 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [841] FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar Kraków
217 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1329] FRANCUZ, Konrad Vege Runners MOGILANY
218 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [842] FRĄCZEK, Michał Bronowice też Biegają Kraków
219 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1330] FURTEK, Iwona Lacho Team
220 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1331] GACEK, Dawid A mogłem spać Toporzysko
221 Ultra 35km/Ultra - M20 [0] GACEK, Łukasz Sufczyn
222 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [446] GALBIATI, Luca Gruppetto Włoski Krakow Krakow
223 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [843] GALOS, Adam BeFit24Team Kraków
224 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] GALOS, Adam BeFit24Team Kraków Zapłać
225 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [447] GALOS, Adam BeFit24Team Kraków
226 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [136] GALOS, Adam BeFit24Team Kraków
227 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [137] GALUBA, Monika UKS Lider Wieliczka
228 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] GARBACIK, Maja Baryczka Bryczka Kraków Zapłać
229 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [4] GARBACIK, Michał WKS Wawel BnO Kraków
230 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [448] GARBACIK, Michał WKS Wawel BnO Kraków
231 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] GARBACIK, Michał WKS Wawel BnO Kraków Zapłać
232 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [844] GARBACIK, Wojciech Wolves Running Team Kraków
233 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1332] GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Zielonki
234 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [0] GARUS, Gabriela Trenuj w Krakowie Kraków Zapłać
235 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [845] GARUS, Konrad Bronowice też Biegają Kraków
236 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [0] GARUS, Mikołaj Trenuj w Krakowie Kraków Zapłać
237 Nordic Walking/NW - M [0] GAWEŁ, Janusz Kraków
238 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [139] GAWIN, Agnieszka BeFit24Team Kraków
239 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [140] GAWIN, Jan BeFit24Team Więckowice
240 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1112] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Więckowice
241 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [449] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Więckowice
242 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [138] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Więckowice
243 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [141] GAWLAS, Monika _ Wadowice
244 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [142] GAWLAS, Roman Wadowice
245 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [450] GAWRON, Kasia WKS Wawel BnO Kraków
246 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [256] GAWROŃSKI, Krystian SKS KUSY KRAKÓW SP 91 KRAKÓW
247 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [617] GĄDEK, Julian Kraków
248 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [846] GĄSIOR, Krzysztof Klub Biegacza AZS UEK Psary
249 Ultra 35km/Ultra - M50 [1508] GĄSIOROWSKI, Krzysztof Kraków
250 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [451] GEDL, Przemysław Kraków
251 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [143] GEDL, Przemysław Kraków
252 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [452] GEDLICZKA, Tymoteusz Kraków
253 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1333] GIZA, Radosław Jaworzno
254 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [847] GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam Krakow
255 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [848] GODOWSKA, Magdalena Kraków
256 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [453] GOŁĄB, Paweł Invalid team name Kraków
257 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [849] GOŁDYN, Katarzyna Posądza
258 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [850] GONDOR, Jarek UKS Lider Libertów
259 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] GONZALEZ, Anabel krakow Zapłać
260 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [851] GORCZYCA, Dariusz brak
261 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [852] GOSZTYŁA, Jacek AVSystem Running Team Kraków
262 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1334] GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta - Kraków
263 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [144] GOZDEK, Wiktoria UKS Kometa Gliwice Gliwice
264 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [853] GÓRKA, Marcin Dragon Runners Kraków
265 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [854] GÓRSKA, Izabela Bronowice też Biegają Kraków
266 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GÓRSKI, Michał Giebułtów ciśnie Giebułtów
267 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [454] GRABOWICZ, Andrzej WKS Wawel Kraków Kraków
268 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [855] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel BnO Kraków
269 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [145] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel BnO Kraków
270 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [262] GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
271 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [856] GRADEK, Dariusz Gradek GLD Team Krakow
272 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1335] GRADZIK, Inga #MoveAutodesk Kraków
273 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [857] GRATKA, Beata brak Kojszówka
274 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [858] GRATKA, Mirosław brak Kojszówka
275 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [859] GRELA, Katarzyna Nauka Biega Nawojowa Góra
276 Ultra 35km/Ultra - K30 [0] GRĘBOWSKA, Dagmara Łódź
277 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [860] GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
278 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [146] GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
279 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
280 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
281 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] GRODOWSKA, Katarzyna Kraków
282 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [0] GRODOWSKA, Zofia Kraków Athletics Team Kraków
283 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] GRODOWSKI, Hubert Kraków Athletics Team Wieliczka
284 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1336] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław Gliwice
285 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [861] GRUSZKA, Karol bizonmotorsport Kraków
286 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [862] GRYBOŚ, Joanna brak Kraków
287 Ultra 35km/Ultra - M40 [1509] GRYGIEL, Marek Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
288 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [455] GRYMEK, Dagmara BeFit24Team Krakow
289 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1337] GRZĄBKA, Paweł brak Kraków
290 Ultra 35km/Ultra - M30 [12] GRZĄDZIEL, Dominik ATTIQ TEAM Dziekanowice
291 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [147] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel BnO Kraków
292 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1338] GRZESIAK, Marcin KĘCKIE HARPAGANY Kęty
293 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] GRZESIK, Sebastian GGS IT Consulting
294 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [456] GRZYWNA, Piotr Kraków
295 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1077] GURDAK, Mateusz Kraków
296 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1339] GURGUL, Sebastian Aromat Nóg Kraków
297 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] GUŚCIORA, Arkadiusz Kraków
298 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [148] GZYL, Tomasz brak Kraków
299 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [863] HAJDUK, Bartłomiej SBG Podbieg Nessi Team Kraków
300 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [864] HAJNOS-MAŁECKA, Maria SALMING SZAFLARY
301 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [865] HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew Kraków
302 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [866] HALLIER, Julien Les coqs runners Kraków
303 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [867] HARRIS, Douglas - Kraków
304 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [149] HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
305 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [629] HELL-MACIEJEWSKA, Renata
306 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [0] HENDEL, Magda AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
307 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [150] HERDA, Ewelina G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
308 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [457] HOJNA, Kinga brak Kraków
309 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [868] HOŁDA, Jerzy Holdasy Kraków
310 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [869] HOŁDA, Justyna Holdasy Kraków
311 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1340] HOŁÓWKA, Sławomir Lacho Team Kraków
312 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [458] HOPEK, Elżbieta Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
313 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [459] HOPEK, Tomasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
314 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [460] HRUBY, Anna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Rozkochów
315 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [278] HRYC, Martyna
316 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [461] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga Burów
317 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1425] HUDYGA, Sławomir Wszystko się ułoży team Kraków
318 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [151] HYLA, Natalia UKS Kometa Gliwice Gliwice
319 Ultra 35km/Ultra - M40 [1547] HYŻY, Piotr Bonnie & Clyde Tarnowiec
320 Ultra 35km/Ultra - M20 [1510] IDZIOR, Tomasz Kraków
321 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ILNICKI, Darek Dragon Runners Kraków Zapłać
322 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ILNICKI, Darek Dragon Runners Kraków Zapłać
323 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ILNICKI, Darek Dragon Runners Kraków Zapłać
324 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ILNICKI, Darek Dragon Runners Kraków Zapłać
325 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [462] IRLIK, Jacek Master Builders Solutions Kraków
326 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [152] JABŁOŃSKA, Alicja UKS Kometa Gliwice Gliwice
327 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [0] JABŁOŃSKA, Amelia SBG Podbieg Nessi Team Kraków
328 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] JABŁOŃSKA, Oliwia SBG Podbieg Nessi Team Kraków
329 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] JABŁOŃSKA, Sara SBG Podbieg Nessi Team Kraków
330 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [20] JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg Nessi Team Kraków
331 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [153] JABŁOŃSKI, Grzegorz SBG Podbieg Nessi Team Kraków
332 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] JACHNA, Sylwester Chełmek Zapłać
333 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] JACHYM-DREWNIAK , Joanna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków Zapłać
334 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] JACHYM-DREWNIAK , Joanna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków Zapłać
335 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [870] JAMROZIK, Adrian Niezrzeszony Kraków
336 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [463] JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel BnO Kraków
337 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] JANAS, Ewa AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
338 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [871] JANICKI, Patryk Poranny Patrol Kraków
339 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [872] JANIK, Mateusz brak Kraków
340 Ultra 35km/Ultra - M40 [1511] JANISZEWSKI, Marcin Kamil Kubus Tatus Kraków
341 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [873] JANISZEWSKI, Wojciech brak Kraków
342 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [464] JANOWSKA, Katarzyna Kraków
343 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [465] JANUSZ, Agnieszka Sklep Biegacza Kraków
344 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] JANUSZ, Tomasz Centrum zdrowia biegacza Kraków Kraków
345 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [466] JAROSZ, Katarzyna Vege Runners Rudnik Nad Sanem
346 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1341] JARZYMOWSKA, Iwona brak Borzygniew
347 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [874] JASIŃSKI, Michał Kraków
348 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1342] JASKOWSKA, Bożena NeON Team Kraków
349 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [467] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna Kraków
350 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [875] JAWOREK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
351 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [468] JAWOREK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
352 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [876] JAŻDŻYŃSKA-WOŹNIAK, Katarzyna Kraków Kraków
353 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1343] JEDLIŃSKA, Małgorzata Heineken Kraków Running Club Kraków
354 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [154] JESIOŁOWSKI, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS Zielonki
355 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [877] JĘDRZEJOWSKA, Karolina Krakow
356 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] JOŃCZYK, Paweł STS Biegaton Jaworzno Zapłać
357 Ultra 35km/Ultra - K40 [0] JUSZCZAK, Jolanta WRZĄSOWICE
358 Nordic Walking/NW - K [29] JUSZCZYK, Karolina THE WALKING GIRLS Kraków
359 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [878] JUŚKO, Konrad Proszowice
360 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] KACPRZYK , Katarzyna KB MCKiS Jaworzno Jaworzno Zapłać
361 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] KACPRZYK, Katarzyna KB MCKiS Jaworzno Kraków
362 Ultra 35km/Ultra - M30 [0] KACZMARCZYK, Łukasz Smolec
363 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [879] KACZMARCZYK, Marta Kraków
364 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [880] KACZMARCZYK, Robert Polplast biega Myślenice
365 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] KACZMAREK , Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków Zapłać
366 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [13] KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
367 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [469] KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
368 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [8] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
369 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [881] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
370 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [470] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
371 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] KACZMAREK , Róża Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków Zapłać
372 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] KACZMAREK , Stanisław Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków Zapłać
373 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [471] KACZOR, Łukasz Kraków
374 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [882] KACZOR, Pawel Cholerzyn RUN Liszki
375 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [883] KAIM, Antoni Myślenice
376 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] KAJZER, Rafał Kraków
377 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [472] KAŁUCKI, Wojciech Kraków
378 Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 [884] KAMIŃSKA, Halina Kraków
379 Przyjazna Trójka/3,7km - K60 [155] KAMIŃSKA, Joanna Night Runners Kraków
380 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [885] KAMIŃSKI, Janusz Kraków
381 Ultra 35km/Ultra - M60 [1512] KAMIŃSKI, Krzysztof Kraków
382 Ultra 35km/Ultra - K30 [1513] KAMIZELA, Monika Niezrzeszony Nakło
383 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] KAPŁON, Anna Infinity-Gym
384 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [473] KAPUTA, Piotr brak Kraków
385 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [886] KARBOWSKA, Beata - Kraków
386 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [474] KARNIA, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice Węgrzce
387 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [270] KARNIA, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice Węgrzce
388 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [156] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel BnO Kraków
389 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [887] KASPERCZYK, Maciej Kraków
390 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [0] KASPRZYCKI, Julian SBG Podbieg Nessi Team Kraków
391 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [157] KASPRZYK, Alicja U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE NAWOJOWA GÓRA
392 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [158] KASPRZYK, Natalia U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE NAWOJOWA GÓRA
393 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [159] KASPRZYK, Rafał U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE NAWOJOWA GÓRA
394 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [888] KASZEWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice Gliwice
395 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [160] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice Gliwice
396 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] KĘSKA, Wojciech Kraków
397 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1344] KIDA, Andrzej LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków
398 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [475] KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zagórzyce Stare
399 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [476] KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
400 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1345] KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam Kraków
401 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] KIEŁT, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Kraków
402 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [889] KISIELEWSKI, Michał State Street Kraków
403 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [890] KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard Kraków
404 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [477] KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
405 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [891] KLEIN, Michał brak Kraków
406 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [478] KLESZCZ, Mateusz Kraków Kraków
407 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [892] KLĘSK, Krzysztof Runprogress Team by Tomasz Kawik kraków
408 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1346] KLIMEK, Przemysław Klub Biegacza AZS UEK Kraków
409 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [0] KŁAPUT, Natalia Wadowice Zapłać
410 Ultra 35km/Ultra - M50 [1514] KŁEMBUKOWSKI, Piotr MM Power/Koliber Team Kraków
411 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1347] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka Kraków
412 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] KNAPCZYK-KANIA, Gabriela Bieńkówka
413 Ultra 35km/Ultra - M30 [0] KOBOS, Tomasz Metoda Feldenkraisa Kraków
414 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [893] KOCIOŁEK, Witold #AdamCzerwińskiTeam Kraków
415 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] KOCOT, Aleksandra
416 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [894] KOCZAJA, Artur Niepołomice Biegają Niepołomice
417 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [895] KOCZWARA, Krzysztof KKC Kraków
418 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [479] KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam Ochojno
419 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [480] KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team kraków
420 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [896] KOŁCZYN, Magdalena BeFit24Team
421 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [161] KOŁEK, Aleksandra 2xWK kraków
422 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [162] KOŁEK, Natalia 2xWK Kraków
423 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [897] KOMISARCZUK, Arkadiusz Kraków
424 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [898] KOŃCZAK, Piotr Jpks Kraków
425 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1348] KOPACKA, Edyta KB Sobótka Wrocław
426 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [481] KOPEĆ, Mariusz - Kraków
427 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1349] KOPEĆ, Mirosław Kraków
428 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [260] KOPERNIAK, Franciszek
429 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [258] KOPERNIAK, Łukasz
430 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [259] KOPERNIAK, Mikołaj
431 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [899] KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok Running Team Kraków
432 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [900] KOPTA, Jerzy Cwałujące Dziadki Kraków
433 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1115] KORDECKI, Bartłomiej WCHSZT Brzesko
434 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [611] KORDOS, Jan KKB DYSTANS Kraków
435 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [901] KORDULASIŃSKA, Dorota brak Siedliska
436 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1141] KORDYL, Waldemar AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
437 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1350] KORNAŚ, Krzysztof KlimKor Team Nowy Sącz
438 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [902] KOSEK, Grzegorz Bronowice też Biegają Kraków
439 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1351] KOSMALA, Przemek MarcinSwiercTeam Krakow
440 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [482] KOSOŃ, Krzysztof Zielonki
441 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [483] KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze Zator
442 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KOŚCIUK, Kamil - Kraków
443 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [903] KOTARBA, Mateusz brak Rzeszów
444 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [904] KOTOWICZ, Grzegorz Polplast biega Krzczonów
445 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [484] KOWALCZYK, Anna - Krakow
446 Nordic Walking/NW - K [58] KOWALCZYK, Joanna brak Kraków
447 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [906] KOWALCZYK, Roman Klub Biegacza AZS UEK Kraków
448 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [163] KOWALCZYK, Tadeusz BMW Biegamy Mimo Wszystko Kraków
449 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [0] KOWALICZEK, Alicja KS Podgórze Kraków
450 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1129] KOWALICZEK, Grzegorz Kraków
451 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [907] KOWALIK, Jan Kraków
452 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] KOWALSKA, Katarzyna Kraków
453 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [908] KOWALSKA, Paulina POLKAS Kraków
454 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [164] KOWALSKI, Adam 2K LIBERTOW
455 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [165] KOWALSKI, Franciszek PROSZOWICE
456 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [909] KOWALSKI, Krzysztof 2K LIBERTOW
457 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [910] KOWALSKI, Michał POLKAS / TriWise Kraków
458 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [911] KOWALSKI, Paweł Kraków Kraków
459 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [912] KOWALSKI, Wojciech Endurance POLKAS Kraków
460 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [913] KOWALUNAS-BEM, Olga LPP Team
461 Ultra 35km/Ultra - M40 [1515] KOZIOŁ, Artur Poranny Patrol Kraków
462 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [914] KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol Kraków
463 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [915] KOZIOŁ, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
464 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1352] KOZIOŁ, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
465 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [916] KOZIOŁ, Przemysław Kraków
466 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [485] KOZLOWSKI, Jakub niezrzeszony Kraków
467 Ultra 35km/Ultra - M30 [0] KRAJEWSKI, Marcin Grupa Andrzeja Tokarza Świniarsko
468 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [0] KRASZEWSKA, Renata AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
469 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [917] KRAWCZYK, Ania Kraków
470 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [919] KRAWCZYK, Izabela Klub Sportowy Hajime Kraków Kraków
471 Ultra 35km/Ultra - M20 [1516] KRAWCZYK, Jakub Kraków
472 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [166] KRAWCZYK, Jarosław Krakówo
473 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [487] KRAWCZYK, Krzysztof eSkarpeta.com.pl Kraków
474 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [486] KRAWCZYK, Mirosław MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim
475 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [918] KRAWCZYK, Paweł Klub Sportowy Hajime Kraków Kraków
476 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1114] KRAWIEC, Łukasz Kraków
477 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] KREZELOK, Joanna Kraków
478 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [0] KRÓL, Mateusz Infinity-Gym Proszowice
479 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [488] KRÓL, Michał Master Builders Solutions ŚWIŃCZÓW
480 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] KRÓL, Wojciech MistrzowskiTrening Kraków
481 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [920] KRÓLIKOWSKA, Anna Modlniczka
482 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [921] KRUCZEK, Paweł WSzW w Krakowie Kraków
483 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [1116] KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel bno Krakow
484 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [922] KRUK, Paulina Night Runners Kraków
485 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KRUSZEC, Andrzej G.O.A.T. Team Michałowice Kraków pizzanumerouno.pl
486 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [923] KRUSZEC, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
487 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [924] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
488 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] KRZAK, Zuzia Krakowska Akademia Lekkoatletyki Kraków
489 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [925] KRZYWORĄCZKA, Paweł senio.pl ZIELONKI
490 Nordic Walking/NW - M [31] KRZYWORĄCZKA, Piotr BMW Biegamy Mimo Wszystko Kraków
491 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [926] KRZYŻAN, Jakub KW Kraków Jerzmanowice
492 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] KRZYŻAŃSKI, Jeremi Krakow
493 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] KSIĄŻEK, Grzegorz Kraków
494 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1120] KUBLER, Anna Kraków
495 Nordic Walking/NW - K [32] KUCHARSKA, Katarzyna Krzyszkowice
496 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1353] KUCHARSKI, Kamil TriJet Team Kraków
497 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [489] KUCHARSKI, Maciej Krzyszkowice
498 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1354] KUCIEL, Paweł Axis Usługi Fizjoterapeutyczne Tenczynek
499 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [927] KUCY, Emilia brak Kraków
500 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [0] KUCZMAŃSKI, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca
501 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] KUDLARCZYK, Joanna Kraków
502 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [928] KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI Wieliczka
503 Ultra 35km/Ultra - M30 [1517] KUDŁAK, Paweł Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
504 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [612] KUKLA, Bartosz UKS Kometa Gliwice Gliwice
505 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [490] KUKLA, Daniel Master Builders Solutions Bochnia
506 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [491] KUKLA, Grzegorz Kraków
507 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [492] KUKLA, Katarzyna Kraków
508 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [493] KULON, Grzegorz BeFit24Team Kraków
509 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [930] KULON, Grzegorz BeFit24Team Kraków
510 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [167] KULON, Grzegorz BeFit24Team Kraków
511 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [931] KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają Kraków
512 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1355] KUNZ, Marcin Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
513 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1356] KUNZ, Tomasz brak Kraków
514 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [932] KURAŚ, Maciej Kraków Kraków
515 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1357] KUREK, Jan WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE Krzeszowice
516 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [168] KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Kokotów
517 Nordic Walking/NW - M [33] KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Kokotów
518 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [494] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel BnO Kraków
519 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [933] KURYJ, Marek WKS Wawel BnO Kraków
520 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [934] KUŚ, Krzysztof Go Aptiv! Pielgrzymowice
521 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [495] KUTERBA, Piotr SSMates/Raczadam Kraków
522 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [496] KUTYBA, Marek ITMBW Kraków Kraków
523 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [169] KUZA, Amelia - Giebułtów
524 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [497] KUZA, Bozena Giebułtów
525 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [498] KUZA, Łukasz - Giebułtów
526 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [935] KUZICKI, Artur Czad Komando KRAKÓW
527 Ultra 35km/Ultra - M60 [0] KWIATKOWSKI, Jacek CM UJ Masters Kraków Zapłać
528 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [936] KWIATKOWSKI, Łukasz Kraków
529 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [937] KWIATKOWSKI, Michael Lacho Team Kraków
530 Ultra 35km/Ultra - M40 [1518] KWIECIEŃ, Arek Vege Runners Kraków
531 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [499] KWIECIŃSKA, Maria Kraków
532 Ultra 35km/Ultra - M20 [1519] LACHOR, Krzysztof ARMIA LACHORÓW KŁODNE
533 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1358] LAMIK, Paweł AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
534 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [501] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel BnO Zielonki
535 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [500] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel BnO Kraków
536 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [938] LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają Węgrzce Wielkie
537 Ultra 35km/Ultra - M40 [1520] LASKOWSKI, Tomasz BeFit24Team Kraków
538 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [939] LASOTA, Grzegorz Kraków Kraków
539 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [940] LATOS, Paweł Kraków
540 Ultra 35km/Ultra - K50 [0] LEPIARZ, Beata Kraków
541 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1359] LEPIARZ, Szymon Oldboje biegają Kraków
542 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1360] LESZCZYŃSKI, Michał Zakrzowiec Team Challenge Kraków
543 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [941] LEŚNIAK, Ireneusz brak Kraków
544 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [942] LEŚNIAK, Marian AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
545 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [170] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa Gliwice Gliwice
546 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] LEŚNICKI, Marcin Kraków Zapłać
547 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [171] LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM Kraków
548 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [280] LIGĘZA, Jan Smashing PĄpkins Krakow
549 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [943] LIGĘZA, Jarosław Unlimited 2.0 Kraków
550 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1438] LIGĘZA, Witold
551 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Kończyce Zapłać
552 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Kończyce
553 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [944] LIS, Kinga Kraków
554 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [172] LISIEWICZ, Natan The Athletics Team Skawina
555 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [945] LISIK, Justyna Kraków
556 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [946] LISOWSKI, Paweł Klub Biegacza RTV EURO AGD Wieliczka
557 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [947] LIŚKIEWICZ, Hubert Pokojowy Patrol WOŚP MICHAŁÓW
558 Ultra 35km/Ultra - M40 [1521] LIZUREJ, Sławomir Lizaki Team Kraków
559 Nordic Walking/NW - K [0] LOJ, Renata Kraków Zapłać
560 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [948] LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
561 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [14] LUTY LEGUTKO, Anka #AdamCzerwińskiTeam Kraków
562 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [949] ŁABAS, Damian brak Kraków
563 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [950] ŁABĘDŹ, Robert POLPLAST BIEGA Myślenice
564 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [951] ŁABNO, Sylwester Kraków
565 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [502] ŁACNY, Łukasz Janiewiemsamacośzaproponuj Nowy Sącz
566 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [503] ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl KRAKÓW
567 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [952] ŁASKOWSKI, Piotr BeFit24Team Kraków
568 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [173] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz Kraków
569 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [174] ŁUCZAK, Agata - Wieliczka
570 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1361] ŁUDZIK, Alicja brak Kraków
571 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [175] ŁUKASIK, Andrzej POLAR team Kraków
572 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [953] ŁUŻNY, Bartłomiej Kraków
573 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] ŁYSIK, Maria Niezrzeszony Kraków
574 Ultra 35km/Ultra - M50 [0] MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS KRAKÓW Zapłać
575 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [504] MACINA, Dariusz Zakrzów
576 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [176] MADEJ, Olga Iron Dragon Team Modlniczka
577 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [954] MAGOCSY, Helena Kraków
578 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [955] MAGOCSY, Justyna Kraków
579 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [177] MAGOLAN, Piotr Iron Dragon Triathlon KOBYLANY
580 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1130] MAGOLAN, Sławomir Iron Dragon Triathlon KOBYLANY
581 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] MAJCHER, Adam UKS Lider Bochnia
582 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [178] MAJCHER, Monika Semperfortis Kraków
583 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1362] MAJCHER, Piotr BW Biegacze Wymiatacze Kraków
584 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1131] MAJDYŚ, Wojciech Kraków
585 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [956] MAJERSKI, Michał Kraków
586 Ultra 35km/Ultra - M30 [1522] MAJNUSZ, Tomasz Wielka Wieś Biega Modlnica
587 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [505] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team Olszowice
588 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [179] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team Olszowice
589 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [506] MALARCZYK, Jerzy #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
590 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1363] MALETA, Marcin LPP Team
591 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1364] MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider Kraków
592 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] MALSKI, Tomasz Kraków
593 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [957] MAŁECKI, Mateusz 111Racing.com Nowy Targ
594 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [180] MAŁEK, Anna Kraków
595 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [958] MAŁEK, Leszek brak Kraków
596 Nordic Walking/NW - M [57] MAŁYSA, Marcin Chorzów
597 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] MAŁYSZEK, Teresa Wieliczka
598 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MANTERYS, Michał G.O.A.T. Team Michałowice KRAKÓW
599 Nordic Walking/NW - M [34] MARCHEWKA, Krzysztof Czernichów
600 Nordic Walking/NW - K [35] MARCHEWKA, Maria Czernichów
601 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [959] MARCINEK, Wojciech Trailrun Kraków
602 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [181] MARCZEWSKA, Agata Home Explorers Kraków
603 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [960] MARCZEWSKI, Marcin Bronowice też Biegają Kraków
604 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [265] MARCZEWSKI, Marcin Bronowice też Biegają Kraków
605 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1430] MARECIK, Dawid Kraków
606 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [182] MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
607 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] MARKIEWICZ, Agnieszka ProRunning Promotion Łosice Zapłać
608 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [507] MARKOWICZ, Szymon Kraków
609 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [961] MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice Gliwice
610 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [962] MARKS, Eliza brak Bibice
611 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [183] MARKS, Robert Bibice
612 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [616] MARKS, Witold Bibice
613 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1132] MARSZAŁEK, Jan ITMBW Kraków Krakow
614 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [963] MARSZAŁEK, Karol Team FM Kraków
615 Nordic Walking/NW - M [36] MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
616 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] MASKE, Natalia Kraków
617 Ultra 35km/Ultra - M30 [1524] MATEUSZ, Klusek Sklep Biegacza Kraków
618 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [509] MATEUSZ, Knieć run-log.com Kraków
619 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1365] MATUKIN-SZUMLIŃSKA, Aleksandra Kraków
620 Nordic Walking/NW - K [37] MATUSIK, Anna THE WALKING GIRLS Kraków
621 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1366] MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runer Brzezinka
622 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] MATYLDA, Galas Kraków Zapłać
623 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [510] MAZUR, Maciej Woodward Runners Kraków
624 Ultra 35km/Ultra - K30 [0] MĄCZKA , Martyna Vege Runners Krakow
625 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1122] MĄCZYŃSKI, Patryk #AdamCzerwińskiTeam Niepołomice
626 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1367] MEDES, Marcin Tychy
627 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [184] MERCIK, Tomasz BBB Będuska Brygada Biegowa Kraków
628 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [964] MĘDRALA, Ireneusz RunKliny Team Kraków
629 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1133] MIASTKOWSKI, Przemysław Kraków
630 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [965] MICHALAK, Maciej Krakowska Izba Adwokacka Kraków
631 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1368] MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO Kraków
632 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1369] MICHALIK, Dawid Horda Kraków
633 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1134] MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew Kraków
634 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [0] MICHAŁEK, Daria Akademia Bokserska Libiąż Libiąż
635 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [966] MICHAŁEK, Łukasz Michałki Biegają Kraków
636 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1113] MIELEC, Andrzej Indywidualnie Kraków
637 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [0] MIELKE, Dawid SportWise Kraków Zapłać
638 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1370] MIETŁA, Mateusz KSSJPII Wrząsowice
639 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [967] MIKA, Artur Miki Team Kraków
640 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] MIKA, Beniamin Miki Team Kraków
641 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] MIKŁAS, Magdalena EloELo320Club Kraków Zapłać
642 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [15] MILANOWSKA-ZABEL, Kaja Ardigen Myślenice
643 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1371] MIROSZEWSKI, Bogdan Klub Eskadra Kraków Kraków
644 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [968] MISIAREK, Michał Runtime Error Kraków
645 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [969] MISKA, Daniel Enjoy by sport Kraków
646 Nordic Walking/NW - M [38] MISZTAL, Grzegorz Nordic Army Sułkowice
647 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [970] MIŚKIEWICZ, Paweł Kraków
648 Ultra 35km/Ultra - M50 [0] MIZIA, Ryszard Kizie-Mizie Kraków
649 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1372] MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena Nowożeńcy Kraków
650 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [0] MŁYNARSKA , Józefina SportWise Kraków Zapłać
651 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [511] MOCNY, Michał OPP Kraków Kraków
652 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1373] MORAWA, Mateusz Lacho Team Kraków
653 Ultra 35km/Ultra - M30 [1525] MORAWSKI, Przemysław Zew brudnego okonia Kraków
654 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [971] MORDARSKI, Michał Kraków
655 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [972] MORICCI, Pierre Krakow
656 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [185] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel BnO Kraków
657 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] MOTYKA, Jakub Trzebinia
658 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [973] MOŻEJKO, Artur Niepołomice Biegają Niepołomice
659 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [974] MÓL, Monika Bronowice też Biegają Kraków
660 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1374] MROŻEK, Tomasz brak Kraków
661 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] MUCHA, Aleksandra Kraków
662 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1135] MULARZ, Anna WKS Wawel BnO Bochnia
663 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [512] MURYN, Bartłomiej SBG Podbieg Nessi Team Kraków
664 Ultra 35km/Ultra - K40 [1526] MUSIAŁ, Anna Niepołomice Biegają Kraków
665 Ultra 35km/Ultra - M40 [1527] MUSIAŁ, Witold Niepołomice Biegają Kraków
666 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] MUSZ, Katarzyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
667 Ultra 35km/Ultra - M50 [1528] MUSZYŃSKI, Maciej MM Power/Koliber Team Kraków
668 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [186] MYTNIK, Radosław - Kraków
669 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [11] NABIELEC, Magdalena ITMBW KRAKÓW
670 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [513] NALEPA, Małgorzata Kraków Kraków
671 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [615] NALEPA, Piotr Kraków
672 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1375] NICIEJA, Anna Dzikie Foki Kraków
673 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1376] NIEDŹWIADEK, Piotr #AdamCzerwińskiTeam Kraków
674 Ultra 35km/Ultra - M20 [0] NIEMIRSKI, Piotr Kraków
675 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [514] NIESSNER, Piotr WKS Wawel BnO Kraków
676 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [975] NIESSNER, Piotr WKS Wawel BnO Kraków
677 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [515] NIZIOŁEK, Małgorzata Runprogress Team by Tomasz Kawik Kraków
678 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [516] NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team Kraków
679 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [976] NOSAL, Tomasz Zakopane
680 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [977] NOWACKA, Monika Kraków
681 Ultra 35km/Ultra - M40 [1529] NOWACKI, Paweł GoLenie Kraków
682 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [978] NOWAK, Agnieszka Bronowice też Biegają Kraków
683 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [517] NOWAK, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice Michalowice
684 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [979] NOWAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Kraków
685 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] NOWAK, Michalina Trenuj w Krakowie Zielonki
686 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [980] NOWAK, Sebastian Kraków Krakóq
687 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [981] NOWAK, Wojciech BeFit24Team Kraków
688 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1377] NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam WIELICZKA
689 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] NOWICKA, Ewelina to_ci_endorfinka Kraków
690 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [518] NOWOTNY, Marian Niepołomice Biegają Damienice
691 Przyjazna Trójka/3,7km - M70 [188] NOWOTNY, Marian Niepołomice Biegają Damienice
692 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1378] NYCZ, Marek Nowy Targ
693 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [189] NYGA, Julia UKS Kometa Gliwice Gliwice
694 Ultra 35km/Ultra - M40 [1530] O\'REGAN, Mark BeFit24Team Kraków
695 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [982] OBRAŁ, Łukasz www.prawo-porady.pl Kraków
696 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [983] OGÓREK, Rafał BRYGADA BESKIDÓW Nowy Sącz
697 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [984] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel BnO Świńczów
698 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [190] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel BnO Kraków
699 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [519] OLEJNIK, Monika Big5 Kraków
700 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [520] OLEJNIK, Tomasz WKS Wawel BnO Świńczów
701 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [191] OLESIAK, Katarzyna Kraków
702 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [521] OLESIAK, Tomasz Kraków
703 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [192] OLIINYK, Alona WKS Wawel BnO Kraków
704 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [193] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel BnO Kraków
705 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [985] OLIWA, Edward ITMBW Kraków Kraków
706 Nordic Walking/NW - M [0] OLSZAŃSKI, Karol Fear The Return Kraków
707 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [194] OLSZEWSKI, Eryk Iron Dragon Triathlon Zabierzów
708 Nordic Walking/NW - M [39] ORDZOWIAŁY, Piotr NIWA Osielec Osielec
709 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [522] ORTMAN, Marcin Kraków
710 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [986] ORYNEK, Klaudia Kraków
711 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [264] OSIADACZ, Adam Trenuj w Krakowie Kraków
712 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [523] OSIADACZ, Jakub NOVOMATIC Technologies Poland Kraków
713 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] OSIADACZ, Julia Trenuj w Krakowie Kraków
714 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [263] OSIADACZ, Julia Trenuj w Krakowie Kraków
715 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [987] OSIKA, Kamila Probalans Kraków
716 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [988] OSOBA, Magdalena Kraków
717 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [989] OSTASZ, Szczepan Kraków Kraków
718 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [261] OSTROWSKI, Patryk Krzeszowice
719 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [279] OSTROWSKI, Paweł
720 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [0] OSUCH, Katarzyna Perła Telatyn/Nokia Kraków Kraków
721 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [0] OVERGARD, Arne Forest Runners Overbygd
722 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] PAAKKINEN, Laura
723 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [990] PACHURA, Kinga Ultramaraton Babia Góra Mszana Dolna
724 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [524] PACUŁA, Artur Wrocław
725 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] PADYKUŁA, Wojciech GGS IT Consulting
726 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [525] PAJĄK, Bartłomiej SMSKLIMA Skierniewice
727 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [526] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra Ola&Bartlo Kraków
728 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [527] PALEŃ, Kamil BeFit24Team Kraków
729 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [195] PALEŃ, Kamil BeFit24Team Kraków
730 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [528] PALIŚ, Kinga BeFit24Team Kraków
731 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [196] PALIŚ, Kinga BeFit24Team Kraków
732 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [197] PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team Kraków
733 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [529] PALUS, Ryszard Hala Madrid
734 Ultra 35km/Ultra - K40 [1531] PAŁKOWSKA, Agata Kraków Kraków
735 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [991] PAMUŁA, Łukasz Kraków
736 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [992] PAPIEŻ, Mariusz MOK Mszana Dolna Tymbark
737 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [530] PARDYGAŁ, Michał WM Triself Kraków
738 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [993] PARDYGAŁ, Tomasz WM Triself Kraków
739 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1379] PARIS, Nicola - Kraków
740 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [994] PASEK, Tomasz Hotel Na Wierzynka Wieliczka
741 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1380] PASELA, Jerzy Kraków
742 Nordic Walking/NW - K [40] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia Nordic Army Szczodrkowice
743 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] PASZCZA, Andrzej Czernichów
744 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [531] PATER, Janusz MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
745 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1381] PAWEŁEK, Paulina Wszystko się ułoży team Krakow
746 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [995] PAWLIK, Krzysztof Kraków
747 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [532] PAWŁOWICZ, Paweł brak Wieliczka
748 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] PELZ, Zuzanna ZPKWM Kraków
749 Ultra 35km/Ultra - M40 [1546] PERYKASZA, Paweł GRUPALUKTRANS.PL Kraków
750 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] PESTKA, Aleksandra Kraków
751 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [996] PESZT, Marek SportWise Kraków
752 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [198] PESZT, Martyna SportWise Kraków
753 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [199] PESZT, Michał SportWise Kraków
754 Ultra 35km/Ultra - M40 [1532] PIASECKI, Leszek Kraków
755 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [997] PIASECKI, Rafał TriWise Wieliczka
756 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [533] PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Kraków
757 Ultra 35km/Ultra - M40 [0] PIĄTOŃ, Piotr Niepołomice Biegają Wieliczka Zapłać
758 Nordic Walking/NW - M [41] PIĄTY, Józef Skała
759 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [200] PIECH, Jakub #KubaPiechTeam Kraków
760 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [267] PIECHOWSKA, Nina
761 Nordic Walking/NW - K [60] PIECZARKOWSKA, Roma
762 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1136] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna Kraków
763 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [534] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna Kraków
764 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [998] PIECZONKA, Tomasz Kraków
765 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [999] PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Kraków
766 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [535] PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Kraków
767 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1000] PIEKARSKA, Alicja Nauka Biega Krakow
768 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1001] PIETRZYK, Mariusz Kraków
769 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1382] PILARSKI, Pawel Jawiszowice
770 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1383] PILCH, Anna Probalans Kraków
771 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [201] PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
772 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [202] PIÓRKOWSKI, Kuba UKS Lider Siercza Wieliczka
773 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [271] PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza Wieliczka
774 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [203] PIÓRKOWSKI, Tomek #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
775 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [536] PISAREK, Kordian WKS Wawel BnO Kraków
776 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1002] PISAREK, Piotr WKS Wawel BnO Kraków
777 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1003] PITALA, Mateusz QGB Kraków
778 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1384] PIWOWARCZYK, Andrzej - Kraków
779 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1385] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K Libertow
780 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [204] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
781 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [537] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
782 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1004] PODOLSKI, Bartlomiej Kraków Kraków
783 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [205] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice Gliwice
784 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1005] POLAK, Sebastian Polplast biega Zakliczyn
785 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1386] POLAK, Stanisław SBG Podbieg Nessi Team Kraków
786 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1006] POLAKIEWICZ, Dariusz Glanów
787 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1007] POLEK, Ewa BW Biegacze Wymiatacze Kraków
788 Nordic Walking/NW - K [56] POLEWKA, Beata
789 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [206] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice Gliwice
790 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [207] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice Gliwice
791 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1008] POPIEL, Andrzej popsmart.pl Kraków
792 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [538] POTASIEWICZ, Grzegorz AleZaplątane Running Team Kraków
793 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [539] POTASIEWICZ, Paweł MTB Rymanów Kraków
794 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [540] PÓŁTORAK, Stanisław Kraków
795 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1009] PRUCIA, Piotr Probalans Kraków
796 Ambitna Jedenastka/11,6km - K70 [1439] PRYMAKOWSKA, Barbara
797 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [541] PRZELASKOWSKI, Krzysztof - Kraków
798 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [208] PRZEWOŹNIK, Adam Run_P Łuczyce
799 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [209] PRZEWOŹNIK, Maurycy Łuczyce
800 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [210] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz Run_P Łuczyce
801 Nordic Walking/NW - K [0] PRZYBYLOWICZ, Agnieszka Kraków Zapłać
802 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] PRZYBYLOWICZ, Leon Kraków Zapłać
803 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel Kraków
804 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel Kraków
805 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] PRZYBYŁO, Justyna WKS Wawel Kraków
806 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1010] PRZYBYŁOWSKI, Piotr Kraków
807 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1436] PRZYŁUDZKI, Janusz STS Biegaton Mikołów
808 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1137] PSZONAK, Iwona HappyCoco Team Krakow
809 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1011] PTASZNIK, Przemysław WM Triself Wirliczka
810 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1012] PUDEŁEK, Agnieszka WCHSZT Brzesko
811 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [542] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
812 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [543] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
813 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [211] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
814 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [544] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra Bolechowice
815 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [545] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel BnO Kraków
816 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [212] PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel BnO Kraków
817 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1013] PYREK, Przemysław Scarpa Team Polska Oświęcim
818 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1388] PYTLIK, Wojciech Heineken Kraków Running Club Bogunice
819 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [0] RACZEK, Radosław BeFit24Team Kraków
820 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1389] RADCZAK, Andrzej KRAKÓW
821 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają Niepolomice
822 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1014] RAFALSKI, Dariusz _ Kraków
823 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1390] RAJTAR, Zbigniew Rontil-Compass Krakow
824 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1016] REICHEL, Marcin Kraków
825 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1125] REICHERT, Łukasz
826 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1017] REJDYCH, Tomasz Koniu Squad Kraków
827 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1018] RICOUR, Patrice Les Coqs Runners Kraków
828 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [546] ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
829 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [213] ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków
830 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków Zapłać
831 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ROCZNIAK, Marcin Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Sanok Zapłać
832 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] ROCZNIAK, Marcin Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Sanok Zapłać
833 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] ROCZNIAK, Marcin Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Sanok Zapłać
834 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1019] ROMANOWSKI, Daniel Rabka Zdrój
835 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1020] ROSIEK, Robert łosiesuperktosie Kraków
836 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] ROSPOND, Grzegorz Iron Dragon Team Kraków
837 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] ROSPOND, Leon Iron Dragon Team Kraków
838 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1391] ROSZAK, Piotr - Wieliczka
839 Ultra 35km/Ultra - M30 [0] ROZUM, Robert Fitness Trzy Korony Nowy Sącz
840 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] RÓŻAŃSKI, Mateusz VIZYBLE Katowice
841 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [547] RUDY, Przemysław BeFit24Team Kraków
842 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1021] RUDY, Przemysław BeFit24Team Kraków
843 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [214] RUDY, Przemysław BeFit24Team Kraków
844 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 [272] RUSEK, Filip Iron Dragon Team Wielka Wieś
845 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1138] RUSEK, Sebastian Iron Dragon Team Wielka Wieś
846 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [548] RUTKOWSKI, Maciej brak Kraków
847 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1022] RUTKOWSKI, Szymon Bronowice też Biegają Kraków
848 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 [215] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
849 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1023] RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
850 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [0] RYDZIŃSKI, Patryk UKS Filipides Teresin Zakopane Zapłać
851 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1392] RYMARENKO, Sergii AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
852 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1393] SADOWSKI, Tomasz KOSSMATE ŻUKI KRAKÓW
853 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1394] SAJAK, Michał Wataha Kraków
854 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1395] SAJDAK, Piotr Wszystko się ułoży team Kraków
855 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1396] SALAMON, Arkadiusz SBG Podbieg Kraków
856 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1397] SALIK, Stanisław Wieliczka
857 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [1024] SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv! Kraków
858 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] SAMKOFF, Aneta GGS IT Consulting
859 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1126] SAWUŁA, Marcin GymRoom Kraków
860 Ultra 35km/Ultra - M40 [1533] SEKMAN, Tomasz Kraków
861 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1431] SENDEK, Sylwia Infinity-Gym Koszyce
862 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1025] SENKOWSKI, Jakub Kraków
863 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [549] SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
864 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [550] SEREDA, Olha WKS Wawel BnO Kraków
865 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1398] SERZYSKO, Bartosz WM Triself Cieszyn
866 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] SETKOWICZ , Jacek Kraków Zapłać
867 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1026] SĘK, Marek WM Triself Kraków
868 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [216] SĘK, Monika #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
869 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1399] SIEKLUCKI, Michał #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
870 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1027] SIEMIŃSKI, Radosław _ Kraków
871 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1028] SIKOŃCZYK, Miłosz Running Performance Kraków
872 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [551] SIKORA, Ewa Kraków
873 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [552] SIKORA, Joanna GE HealthAhead Krakow
874 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1029] SIWEK, Jacek TriWise Łuczyce
875 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1030] SIWIECKI, Maciej Tomaszowice
876 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1031] SIWIECKI, Tomasz Muay Running Team Tomaszowice
877 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] SKONIECZNA, Joanna Goszcza
878 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] SKONIECZNY, Mariusz GOSZCZA
879 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [553] SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra Kraków
880 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [1139] SKOTNICZNA, Anita #SKOT Kraków
881 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] SKRZYPEK, Krzysztof Krzeczów
882 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1032] SKUDLARSKI, Piotr Herz Kraków
883 Nordic Walking/NW - K [0] SLUSARCZYK, Grazyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków Zapłać
884 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [217] SŁOCIŃSKA, Magdalena Maze Runners Kraków
885 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [218] SŁOCIŃSKI, Krzysztof Maze Runners Kraków
886 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1400] SŁOMIANY, Michał - Katowice
887 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1401] SŁONINA, Artur Brodate Słonie Kraków
888 Przyjazna Trójka/3,7km - K13 [219] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel BnO Kraków
889 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [622] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel BnO Kraków
890 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [554] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel BnO Kraków
891 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 [1033] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel BnO Kraków
892 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [220] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel BnO Kraków
893 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [623] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel BnO Kraków
894 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] SŁOŃSKI, Sławomir Ciemna materia Kraków Zapłać
895 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1034] SŁOWIŃSKI, Paweł Michałowice
896 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [0] SMORĄG, Wiktor Kielce
897 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [221] SMOROŃ, Anna BeFit24Team Kraków
898 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [555] SMOROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
899 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [222] SMOROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
900 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [277] SMOROŃSKI, Artur
901 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 [254] SMOROŃSKI, Patryk KS AZS AWF Kraków KRAKÓW
902 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1035] SOBCZAK, Bogusław Bronowice też Biegają Kraków
903 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1037] SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna Fukunda Radom
904 Bieg dla dzieci/Bieg na 300m [0] SOJA, Małgosia Kraków
905 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [556] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team Kraków
906 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [223] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team Kraków
907 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1038] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team Kraków
908 Ultra 35km/Ultra - M40 [1534] SOLECKI, Krzysztof Polski Klub Alpejski Kocmyrzów
909 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 [1039] SOWA, Wojciech - Kraków
910 Ultra 35km/Ultra - K30 [0] SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna UKS Lider Siercza/ Technikam Wieliczka Zapłać
911 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1402] SROKA, Maciej NFT Kraków
912 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1040] SROKA, Sylwester Wieliczka
913 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1041] SROKA, Wojciech G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
914 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1042] STACHOŃ, Radosław brak Bochnia
915 Ultra 35km/Ultra - M50 [1535] STACHURA, Maciej Zabierzów Biega Burów
916 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1403] STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa Kraków
917 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1404] STARZAK, Paweł Zło$nik Biega Skawina
918 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [557] STEC, Paweł - Kraków
919 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1111] STEFAN, Edyta NAUKA BIEGA Rudawa
920 Ultra 35km/Ultra - M30 [1536] STEFANOWSKI, Dominik Kraków
921 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1043] STEPANKO, Tomasz Tresna
922 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [558] STERNAK, Anna Big5 Kraków
923 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [0] STOKŁOSA, Marlena Wrząsowice
924 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [559] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra Krzeszowice
925 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1405] STUDENCKI, Dawid 4TriTeam Kraków
926 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1044] STYRNA, Tomasz Kraków
927 Ultra 35km/Ultra - M20 [0] SUCHORA, Kacper Kraśnik
928 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [560] SUDER, Grzegorz Kraków
929 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1406] SULARZ, Bartlomiej brak Kraków
930 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1045] SUŁKOWSKA, Anna MOK Mszana Dolna Limanowa
931 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1046] SUŁKOWSKA, Elżbieta Limanowa
932 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1047] SURMACZ, Tomasz Polplast biega Dobczyce
933 Ultra 35km/Ultra - M40 [1537] SUSZ, Artur Poranny Patrol Kraków
934 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] SUSZCZYŃSKI, Adrian UKS Lider Wieliczka
935 Bieg dla dzieci/Bieg na 600m [0] SUSZCZYŃSKI, Antoni UKS Lider Wieliczka
936 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1048] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara - Wieliczka
937 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [561] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
938 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [562] SZAJEWSKI, Arkadiusz o tak ło Kraków
939 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] SZAJNERT, Maciej Szczodrkowice Zapłać
940 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1049] SZAKIEL, Jerzy Klub Biegacza AZS UEK Rybna
941