Łódzkie Biegi Górskie 2021/2022 - R5 - Zgłoszenia
2022-03-13

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 6600m/OPEN Kobiety [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
3 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
4 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
5 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
6 6600m/OPEN Kobiety [0] BALCERAK, Katarzyna
7 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
8 6600m/Juniorki [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
9 6600m/Juniorzy [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
10 6600m/OPEN Kobiety [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
11 10 500m/OPEN Kobiety [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
12 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
13 6600m-Zpsem/OPEN [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
14 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
15 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BEJDA, Sławomir Pod Mocnym Aniołem Łódź
16 6600m-Zpsem/OPEN [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
17 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BISKUP, Daniel Sixin Running Team Łódź
18 10 500m/OPEN Kobiety [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
19 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
20 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
21 6600m/Juniorki [0] BŁOCH, Maria UKS Azymut Pabianice Łódź Zapłać
22 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
23 6600m/OPEN Kobiety [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
24 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BOGDAŃSKI, Marcin sieradz
25 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
26 10 500m/OPEN Kobiety [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
27 6600m-Zpsem/OPEN [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
28 10 500m/OPEN Kobiety [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
29 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
30 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
31 6600m/Juniorzy [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
32 6600m-Zpsem/OPEN [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
33 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
34 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
35 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DAMIAN, Domański Maniszy Team Kutno
36 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
37 6600m/Juniorki [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
38 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDA, Seweryn Głowno
39 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
40 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
41 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
42 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
43 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
44 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FILIPIAK, Robert Łódź
45 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
46 6600m/OPEN Kobiety [0] FRĄK, Dorota Zgierz
47 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
48 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAPYS, Dorota Łódź
49 10 500m/OPEN Kobiety [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
50 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
51 6600m/OPEN Kobiety [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
52 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
53 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
54 10 500m/OPEN Kobiety [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
55 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
56 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
57 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GÓRA , Daniel Gazele Pana Łódź
58 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
59 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
60 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRODZKI, Tomasz Łagiewniki Nowe
61 10 500m/OPEN Kobiety [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
62 10 500m/OPEN Kobiety [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
63 6600m/OPEN Kobiety [0] HERMANOWICZ, Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź
64 6600m/OPEN Mężczyźni [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
65 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
66 6600m-Zpsem/OPEN [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź Kokos
67 6600m/OPEN Kobiety [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
68 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
69 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JACHYMSKI, Krzysztof Vege Runners Warszawa
70 10 500m/OPEN Kobiety [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
71 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Mariusz Łódź
72 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
73 6600m/OPEN Kobiety [0] JANKOWSKA, Karolina Bratoszewice
74 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JANKOWSKI, Mateusz Bratoszewice
75 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
76 6600m-Zpsem/OPEN [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
77 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
78 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
79 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
80 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
81 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
82 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
83 6600m/OPEN Kobiety [0] KACZMAREK, Daria Łódź
84 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
85 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KALETA, Sławomir Zgierz
86 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAMIŃSKI , Piotr Run Your Trail Inowrocław Zapłać
87 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
88 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
89 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
90 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
91 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
92 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
93 6600m/OPEN Kobiety [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
94 6600m/OPEN Kobiety [0] KOCIAK, Anna Dębniak
95 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
96 6600m/Juniorki [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
97 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KONARCZAK, Kacper CELIRONMAN Łódź
98 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź
99 6600m/Juniorzy [0] KORNELUK, Piotr Łódź
100 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
101 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
102 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
103 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZA, Piotr Łowicz
104 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
105 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
106 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
107 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
108 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
109 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
110 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRYCH, Robert Rąbień
111 10 500m/OPEN Kobiety [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
112 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUBIK, Barosz Łódź
113 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
114 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
115 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
116 6600m/Juniorzy [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
117 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
118 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KUROWSKI, Kacper UKS Azymut Pabianice Łódź Zapłać
119 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
120 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
121 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
122 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LALIK, Maciej Łódź
123 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
124 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
125 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
126 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
127 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
128 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
129 6600m-Zpsem/OPEN [0] LEWICKA, Monika / Mila Wodka gm Nowosolna Mila
130 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWIŃSKI , Łukasz Port Lotniczy Łódź Pabianice
131 6600m/OPEN Kobiety [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
132 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LOREK, Radosław Łódź
133 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
134 6600m/OPEN Kobiety [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
135 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
136 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
137 6600m-Zpsem/OPEN [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
138 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
139 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
140 6600m/Juniorzy [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
141 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
142 6600m-Zpsem/OPEN [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
143 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
144 10 500m/OPEN Kobiety [0] MARCINEK, Marta Łódź
145 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
146 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
147 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
148 6600m/OPEN Kobiety [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
149 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
150 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
151 6600m/OPEN Kobiety [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
152 10 500m/OPEN Kobiety [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
153 6600m/OPEN Kobiety [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
154 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
155 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
156 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
157 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
158 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
159 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
160 6600m/OPEN Kobiety [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
161 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NITA, Michał Łódź
162 6600m/OPEN Kobiety [0] NOWAK , Ewa ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
163 6600m/Juniorki [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
164 6600m/Juniorzy [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
165 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
166 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
167 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
168 10 500m/OPEN Kobiety [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
169 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
170 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Marta Głowno
171 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
172 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
173 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
174 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
175 6600m-Zpsem/OPEN [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
176 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
177 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
178 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
179 6600m-Zpsem/OPEN [0] PIECZORA, Monika ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Megi
180 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
181 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
182 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
183 10 500m/OPEN Kobiety [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
184 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
185 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
186 6600m/OPEN Mężczyźni [0] POLIT, Ernest Rogóźno
187 6600m/OPEN Kobiety [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
188 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PTAK, Marcin Łódź
189 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
190 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO.Łódź Łódź
191 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RADZIKOWSKI, Jarosław run-log.com Łódź
192 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
193 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
194 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
195 6600m/Juniorki [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
196 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
197 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
198 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
199 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RUDZKI, Karol Łódź
200 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RUTA, Maciej ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
201 10 500m/OPEN Kobiety [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
202 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
203 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
204 6600m/Juniorzy [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
205 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RZEPECKI, Dariusz TheEndOfTheRace Łódź
206 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
207 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SALDANA, Cristian Łódź
208 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
209 6600m/OPEN Kobiety [0] SANKOWSKA, Elżbieta TOMASZÓW MAZOWIECKI
210 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SANKOWSKI, Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI
211 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
212 10 500m/OPEN Kobiety [0] SĘCZKOWSKA, Agnieszka Łódź
213 6600m/OPEN Kobiety [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
214 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SICZEK, Kamil Biegowa Rodzina Legnica
215 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
216 6600m/OPEN Kobiety [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
217 6600m/Juniorki [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
218 10 500m/OPEN Kobiety [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
219 6600m-Zpsem/OPEN [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
220 6600m/Juniorki [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
221 6600m/OPEN Kobiety [0] SŁAWSKA-BONIECKA, Izabela ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
222 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
223 10 500m/OPEN Kobiety [0] SMETSKA, Iryna Łódź
224 6600m/OPEN Kobiety [0] SMĘTKOWSKA, Anna Siedlce
225 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
226 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
227 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
228 6600m/OPEN Kobiety [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
229 6600m-Zpsem/OPEN [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
230 6600m-Zpsem/OPEN [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
231 6600m/OPEN Kobiety [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
232 10 500m/OPEN Kobiety [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
233 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
234 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź
235 6600m/OPEN Kobiety [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
236 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
237 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
238 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
239 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRUSZCZYK, Krystian Łódź
240 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
241 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
242 10 500m/OPEN Kobiety [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
243 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
244 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
245 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
246 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
247 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
248 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
249 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
250 10 500m/OPEN Kobiety [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
251 6600m/OPEN Kobiety [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
252 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
253 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
254 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
255 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
256 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
257 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
258 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
259 10 500m/OPEN Kobiety [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
260 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
261 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
262 10 500m/OPEN Kobiety [0] WALIS , Grażyna Ozorków
263 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
264 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WEJNER, Artur Łódź
265 10 500m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
266 6600m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
267 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIECHA, Mariusz Łódź
268 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
269 6600m/OPEN Kobiety [0] WILK - SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
270 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
271 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
272 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
273 6600m/Juniorki [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż
274 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
275 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
276 10 500m/OPEN Kobiety [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-Vita Diet Łódź
277 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź
278 6600m/OPEN Kobiety [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Lodz
279 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
280 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
281 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
282 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
283 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
284 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
285 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZAKRZEWSKI, Zakrzewski SNG WILD DUCKS Łódź
286 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
287 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
288 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szala
289 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
290 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
291 6600m-Zpsem/OPEN [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea
292 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń
293 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] BŁOCH, Maria UKS Azymut Pabianice Łódź
3 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
5 [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
9 [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
10 [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
4 [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
5 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
6 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ

6600m-Zpsem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
2 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
3 [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga
4 [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
5 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź Kokos
6 [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
7 [0] LEWICKA, Monika / Mila Wodka gm Nowosolna Mila
8 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat
9 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
10 [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
11 [0] PIECZORA, Monika ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Megi
12 [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
13 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
14 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
15 [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szala
16 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] BALCERAK, Katarzyna
3 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
4 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
5 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
6 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] HERMANOWICZ, Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź
8 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ
9 [0] JANKOWSKA, Karolina Bratoszewice
10 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
11 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
12 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
13 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
14 [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
15 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź
16 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź
17 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
18 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
19 [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
20 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
21 [0] NOWAK , Ewa ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
22 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
23 [0] SANKOWSKA, Elżbieta TOMASZÓW MAZOWIECKI
24 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie
25 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
26 [0] SŁAWSKA-BONIECKA, Izabela ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
27 [0] SMĘTKOWSKA, Anna Siedlce
28 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
29 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
30 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
31 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
32 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
33 [0] WILK - SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
34 [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Lodz

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
2 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
3 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
4 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
5 [0] GAPYS, Dorota Łódź
6 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
7 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
8 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
9 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
10 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
11 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
12 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
13 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
14 [0] MARCINEK, Marta Łódź
15 [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna
16 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
17 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
18 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
19 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
20 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
21 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki
22 [0] SĘCZKOWSKA, Agnieszka Łódź
23 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki
24 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
25 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
26 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
27 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
28 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź
29 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź
30 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
31 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
32 [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-Vita Diet Łódź

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
2 [0] BEJDA, Sławomir Pod Mocnym Aniołem Łódź
3 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
4 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
5 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
6 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
7 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
8 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
9 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź
10 [0] GÓRA , Daniel Gazele Pana Łódź
11 [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
12 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
13 [0] JANKOWSKI, Mateusz Bratoszewice
14 [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
15 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
16 [0] KAMIŃSKI , Piotr Run Your Trail Inowrocław
17 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
18 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
19 [0] KONARCZAK, Kacper CELIRONMAN Łódź
20 [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź
21 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
22 [0] KOZA, Piotr Łowicz
23 [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
24 [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź
25 [0] KUROWSKI, Kacper UKS Azymut Pabianice Łódź
26 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
27 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
28 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
29 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
30 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź
31 [0] NITA, Michał Łódź
32 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
33 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
34 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra
35 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki
36 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
37 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
38 [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO.Łódź Łódź
39 [0] RADZIKOWSKI, Jarosław run-log.com Łódź
40 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
41 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
42 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
43 [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
44 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
45 [0] SANKOWSKI, Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI
46 [0] SICZEK, Kamil Biegowa Rodzina Legnica
47 [0] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź
48 [0] STRUSZCZYK, Krystian Łódź
49 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
50 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź
51 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
52 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź
53 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
54 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
55 [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
56 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź
57 [0] ZAKRZEWSKI, Zakrzewski SNG WILD DUCKS Łódź
58 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
3 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
4 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź
5 [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
6 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
7 [0] BISKUP, Daniel Sixin Running Team Łódź
8 [0] BOGDAŃSKI, Marcin sieradz
9 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
10 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
11 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
12 [0] DAMIAN, Domański Maniszy Team Kutno
13 [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
14 [0] DUDA, Seweryn Głowno
15 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
16 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
17 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
18 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
19 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice
20 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
21 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
22 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
23 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
24 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
25 [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
26 [0] GRODZKI, Tomasz Łagiewniki Nowe
27 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
28 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
29 [0] JACHYMSKI, Krzysztof Vege Runners Warszawa
30 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
31 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
32 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź
33 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
34 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
35 [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź
36 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
37 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
38 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
39 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki
40 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
41 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
42 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
43 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
44 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
45 [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
46 [0] KRYCH, Robert Rąbień
47 [0] KUBIK, Barosz Łódź
48 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
49 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
50 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
51 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź
52 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
53 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
54 [0] LALIK, Maciej Łódź
55 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
56 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
57 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
58 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
59 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
60 [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
61 [0] LEWIŃSKI , Łukasz Port Lotniczy Łódź Pabianice
62 [0] LOREK, Radosław Łódź
63 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
64 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów
65 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
66 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
67 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice
68 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień
69 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź
70 [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
71 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
72 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
73 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
74 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
75 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
76 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź
77 [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
78 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
79 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
80 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
81 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
82 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
83 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
84 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
85 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
86 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
87 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
88 [0] PTAK, Marcin Łódź
89 [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź
90 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz
91 [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
92 [0] RUDZKI, Karol Łódź
93 [0] RUTA, Maciej ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
94 [0] RZEPECKI, Dariusz TheEndOfTheRace Łódź
95 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK
96 [0] SALDANA, Cristian Łódź
97 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
98 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź
99 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
100 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
101 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
102 [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
103 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź
104 [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
105 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
106 [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca
107 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
108 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
109 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
110 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
111 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
112 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
113 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
114 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
115 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
116 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka
117 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź
118 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
119 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki
120 [0] WEJNER, Artur Łódź
121 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
122 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź
123 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
124 [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
125 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
126 [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź
127 [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź
128 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź
129 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
130 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
131 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
132 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
133 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź
134 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź
135 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
136 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BALCERAK, Katarzyna
2 [0] BARTOSIK, Sylwia Łódź
3 [0] BĄBOL, Justyna Wola Moszczenicka
4 [0] BĄK, Arkadiusz Łódź
5 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
6 [0] BEDYNEK , Adam Koluszki
7 [0] BOCZKOWSKI, Marcin Łódź
8 [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna Łódź
9 [0] BOGDAŃSKI, Marcin sieradz
10 [0] BUKOWSKA, Aleksandra Łódź
11 [0] CIELECKI, Wojciech Łódź
12 [0] CZEKAJ, Rafał Łowicz
13 [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej Łódź
14 [0] DUDA, Seweryn Głowno
15 [0] DZIEDZIŃSKI , Roman Bedoń Przykościelny
16 [0] DZIUDA, Łukasz Łódź
17 [0] FILIPIAK, Robert Łódź
18 [0] FRĄK, Dorota Zgierz
19 [0] GABRYELCZYK, Dariusz Sucha Górna
20 [0] GAPYS, Dorota Łódź
21 [0] GAWRYCH, Emilia Zgierz
22 [0] GIMZIŃSKI, Szymon Konstantynów Łódzki
23 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
24 [0] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
25 [0] GODLEWSKI, Mateusz Zgierz
26 [0] GRODZKI, Tomasz Łagiewniki Nowe
27 [0] GROMEK, Katarzyna Łódź
28 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
29 [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika Łódź
30 [0] JANICKI, Mariusz Łódź
31 [0] JANKOWSKA, Karolina Bratoszewice
32 [0] JANKOWSKI, Mateusz Bratoszewice
33 [0] KACPRZAK, Marcin Łódź
34 [0] KACZMAREK, Daria Łódź
35 [0] KALETA, Sławomir Zgierz
36 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
37 [0] KAZIMIERCZAK, Rafał Bogdanka
38 [0] KLIMCZAK, Marcin Łódź
39 [0] KNAP, Katarzyna Jelenia Góra
40 [0] KOCIAK, Anna Dębniak
41 [0] KORNELUK, Piotr Łódź
42 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź
43 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź
44 [0] KOZA, Grzegorz Boczki Chełmońskie
45 [0] KOZA, Piotr Łowicz
46 [0] KOZŁOWSKA, Renata Łódź
47 [0] KOZŁOWSKI, Konrad Łódź
48 [0] KRYCH, Robert Rąbień
49 [0] KUBALA, Aleksandra Łódź
50 [0] KUBIK, Barosz Łódź
51 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
52 [0] LALIK, Maciej Łódź
53 [0] LEWICKA, Monika / Mila Wodka gm Nowosolna Mila
54 [0] LOREK, Radosław Łódź
55 [0] ŁUCHNIAK, Kuba Łódź
56 [0] MAŁGORZATA , Korneluk Łódź Mando
57 [0] MARCINEK, Marta Łódź
58 [0] MARCJANEK, Piotr Łódź
59 [0] MARKOWICZ, Robert Boguszyce Małe
60 [0] MAŚLANA, Katarzyna Gostynin
61 [0] MAŚLANY, Dominik Gostynin
62 [0] MATACHOWSKI, Daniel Łódź
63 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
64 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
65 [0] NITA, Michał Łódź
66 [0] PAKUŁA, Adrian Aleksandrów Łódzki
67 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
68 [0] PAKUŁA, Michał ZGIERZ
69 [0] PAKUŁA, Włodzimierz Głowno
70 [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof Łódź
71 [0] PAWLAK, Jarosław Łódź
72 [0] PIETRZAK, Sebastian Łódź
73 [0] POLCZYŃSKI, Marcin Zgierz
74 [0] POLIT, Ernest Rogóźno
75 [0] PTAK, Marcin Łódź
76 [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan Lesiew
77 [0] ROMANOWICZ, Waldemar Zgierz
78 [0] RUDZKI, Karol Łódź
79 [0] SALDANA, Cristian Łódź
80 [0] SAŁACIAK, Bartłomiej
81 [0] SANKOWSKA, Elżbieta TOMASZÓW MAZOWIECKI
82 [0] SANKOWSKI, Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI
83 [0] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
84 [0] SĘCZKOWSKA, Agnieszka Łódź
85 [0] SIENICKI, Tomasz Łódź Apgar
86 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
87 [0] SMĘTKOWSKA, Anna Siedlce
88 [0] SOKÓŁ, Michał Głowno
89 [0] SOŁTYSIAK , Łukasz Łódź
90 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
91 [0] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź
92 [0] STĘPNIAK, Paulina Łódź
93 [0] STRUSZCZYK, Krystian Łódź
94 [0] STRZELCZYK , Ryszard ŁÓDŹ
95 [0] SULIŃSKI, Piotr Łódź
96 [0] SZAFRAŃSKI, Rafał Gościmowice Drugie
97 [0] SZAŁABSKI, Marek Pabianice
98 [0] SZCZEPANSKI, Michal Łódź
99 [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz Tomaszów Mazowiecki
100 [0] TOKARCZYK, Piotr Andrespol
101 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
102 [0] WALIS , Grażyna Ozorków
103 [0] WEJNER, Artur Łódź
104 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź
105 [0] WIECHA, Mariusz Łódź
106 [0] WIETECKI , Łukasz Poznań
107 [0] WILK - SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
108 [0] WITKOWSKI, Michał Łódź
109 [0] WŁUKA , Łukasz Łódź
110 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
111 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki
112 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
113 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RYCHLIK, Monika #malichateam Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii powietrznej Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LAZAREWICZ, Sylwester AGB Torfy Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems team / WGW Łódź
2 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems team / WGW Rydzynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl Łódź
2 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WIŚNIEWSKI, Radosław Beauty Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MORAWIEC, Daniel Beauty Sport DM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor
2 [0] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 łap Łódź Pies ze schroniska Medor

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SICZEK, Kamil Biegowa Rodzina Legnica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KONARCZAK, Kacper CELIRONMAN Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź
2 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz
3 [0] SIECZKA, Szymon Clariant Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WALCZAK, Adela Curling Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna Dzik Komando Dłutów
2 [0] KACZMAREK, Łukasz Dzik Komando Czarnocin
3 [0] ŁOŚ, Kamil Dzik Komando Dłutów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata EVErRUN Łodź
2 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] FIOŁNA, Robert FABRYKA DZIKA Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz FML team Łódź
2 [0] CHUDZICKA, Joanna FML team Łódź
3 [0] CHUDZICKI, Michał FML team Łódź
4 [0] LEWANDOWSKI, Dariusz FML team Łódź
5 [0] MAJCHRZAK, Mariusz FML team Gałkówek
6 [0] PLEVOVA, Jana FML team Łódź
7 [0] ZAWADZKI, Robert FML team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JĘDRO, Tomasz Fc Eire Division Stryków Fella
2 [0] RAJKOWSKI, Tomasz Fc Eire Division Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GÓRA , Daniel Gazele Pana Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MARCINIAK, Robert HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WOJTECKA, Sylwia Ichem-Vita Diet Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RADZIKOWSKI, Jacek KEZ.XXIV.LO.Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TRZCINKA, Michał KS Ultra Team Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Klub Afektywno-Biegowy Tomaszow Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŚNIEGOSKA, Sandra Kneipp Team Łódź
2 [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian Kneipp Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
2 [0] ŁAZOWSKA, Karolina Kobayashi Extreme Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAKOWSKI, Maciej Korona Pabianice Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] SIEMIŃSKA, Adrianna LKS Koluszki Koluszki
2 [0] SIEMIŃSKA, Marta LKS Koluszki Koluszki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DAMIAN, Domański Maniszy Team Kutno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz Mpk Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKA, Joanna Mój klub ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BIŃCZYK , Tomasz Niedzielne Biegaczki Łódź Lilly
2 [0] HERMANOWICZ, Izabela Niedzielne Biegaczki Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław NiktTeam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid Olej Running Team Łódź
2 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź
3 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź
4 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
5 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź
6 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź
7 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź
8 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki
9 [0] WOLSKA, Katarzyna Olej Running Team Lodz
10 [0] WOŹNIAK, Sebastian Olej Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STASIEWICZ, Marek Orange Polska Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JABŁOŃSKI, Przemysław PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź
2 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEWKOWICZ, Marta PUŁ Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] NIEWINNY, Rafał Piwo to moje paliwo Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BEJDA, Sławomir Pod Mocnym Aniołem Łódź
2 [0] DUSZAK, Kamil Pod Mocnym Aniołem Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEWIŃSKI , Łukasz Port Lotniczy Łódź Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MALCZEWSKI, Daniel RAJSPORT ACTIVE Rąbień
2 [0] MALCZEWSKI, Tomasz RAJSPORT ACTIVE Rąbień

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
2 [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej ROSSMANN Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] WOJTECKI, Łukasz Radogoszcz Run Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] OLCZAK, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łódź
2 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
3 [0] TROJANOWSKI , Łukasz Razem Trenujemy Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta ReebokRunCrew/JAKOteam Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KAMIŃSKI , Piotr Run Your Trail Inowrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
2 [0] BŁASZCZYK , Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
3 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
4 [0] GŁADYSZ , Agnieszka SNG WILD DUCKS Zgierz
5 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków
6 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
7 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
8 [0] KUCZKOWSKI, Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź
9 [0] ŁATECKI , Bartosz SNG WILD DUCKS Zgierz
10 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
11 [0] RATAJ, Aleksandra SNG WILD DUCKS Zgierz
12 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
13 [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz SNG WILD DUCKS Zgierz
14 [0] STANISŁAWSKA, Joanna SNG WILD DUCKS Łódź
15 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
16 [0] SZCZEPANIAK, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
17 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
18 [0] SZYMCZYK, Kalina SNG WILD DUCKS Zgierz
19 [0] WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
20 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
21 [0] ZAKRZEWSKI, Zakrzewski SNG WILD DUCKS Łódź
22 [0] ZIEMIAŃSKI, Adam SNG WILD DUCKS Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG Wild Ducks Zgierz
2 [0] JAŃCZAK, Jarosław SNG Wild Ducks Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEAM LUTOMIERSK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BISKUP, Daniel Sixin Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ISKRA, Arkadiusz Szakale Bałut Łódź Kokos
2 [0] MISIURA, Adam Szakale Bałut Łódź Łódź
3 [0] RESZKE, Marcin Szakale Bałut Łódź Łódź
4 [0] WÓJCIK, Adrian Szakale Bałut Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOMINIAK, Rafał Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
2 [0] KUCHARCZYK, Tomasz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Piątek
3 [0] PIETRZAK, Mariusz Tempio Piątkowski Klub Biegacza Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RZEPECKI, Dariusz TheEndOfTheRace Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOPACZEWSKI, Paweł Time4S Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BŁOCH, Maria UKS Azymut Pabianice Łódź
2 [0] KUROWSKI, Kacper UKS Azymut Pabianice Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
2 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] CIUPA, Monika I Wojtek UKS Orientuś Łódź Łódź Idi
5 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
6 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
7 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Aleksandrów Łódzki
9 [0] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
10 [0] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Łódź
11 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
12 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź
13 [0] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź Łódź
14 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
15 [0] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
16 [0] PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś Łódź Łódź Kompas
17 [0] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź Łódź
18 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
19 [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) UKS Orientuś Łódź Łódź
20 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź ŁÓDŹ
21 [0] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź Wiączyń Dolny
22 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
23 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź
24 [0] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź Łódż
25 [0] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny
26 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Łódź
27 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea
28 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] GRABOWSKI, Mikołaj Vege Runners Łódź
2 [0] JACHYMSKI, Krzysztof Vege Runners Warszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź
2 [0] WOŹNIAK, Adrian Warriors Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] JASIŃSKA, Marzena Z Piechotą po schodach Łódź Saba
2 [0] JASIŃSKI, Daniel Z Piechotą po schodach Łódź
3 [0] RADWANSKI, Tomasz Z Piechotą po schodach Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STROŃSKI, Artur Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] MIELOCH, Tamara arturkurek.pro Podkowa Leśna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] DOMINIAK, Jarosław pcm team łódź
2 [0] JOŃCZYK, Jakub pcm team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] RADZIKOWSKI, Jarosław run-log.com Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Parbat

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] CEPA, Katarzyna Łódzki Klub Wysokogórski Łódź Nanga

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KOZIEŁ, Jarosław Łódź Kocha Sport Łodź
2 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] BALWIERZ, Adam ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
2 [0] GRENDA, Wojciech ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
3 [0] MIGODZIŃSKA , Maria ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
4 [0] NOWAK , Ewa ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
5 [0] PIECZORA, Monika ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Megi
6 [0] RUTA, Maciej ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
7 [0] SŁAWSKA-BONIECKA, Izabela ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź
8 [0] ZBUDNIEWEK, Ada ŁódźRunCrew / JAKOteam Łódź Szala

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem
1 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź
2 [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof ŁódźRunCrew/JAKOteam Łódź

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10 500m 168 32 136 168 0
6600m 109 44 65 106 3
6600m-Zpsem 16 9 7 16 0
Razem 293 85 208 290 3

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Juniorki 10 10 0 9 1
Juniorzy 7 0 7 7 0
OPEN 16 9 7 16 0
OPEN Kobiety 34 34 0 34 0
OPEN Kobiety 32 32 0 32 0
OPEN Mężczyźni 58 0 58 56 2
OPEN Mężczyźni 136 0 136 136 0
Razem 293 85 208 290 3