Kraków City Race - E3/2022 - Zgłoszenia
2022-04-13

# Kategoria Zawodnik Klub Chip
1 FAMILY BEDNARCZYK, Wiktoria WKS Wawel 0000
2 SPRINT-K BISKUPSKA, Julia WKS Wawel
3 SPRINT-K BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel
4 BASIC-K BISKUPSKA, Maria WKS Wawel
5 CITY RACE-M BORGIEL, Jarek Coś nom pizło na łeb 8055091
6 SPRINT-K BREKSA, Blanka WKS Wawel xxx
7 BASIC-K BREKSA, Pia WKS Wawel
8 BASIC-M BUBLIK, Maciuś WKS Wawel
9 SPRINT-M BULTROWICZ, Tymoteusz Kadra Narodowa Juniorów 8024885
10 SPRINT-K BUZEK, Gabi WKS Wawel 889674
11 SPRINT-K CHABIERA, Filomena Kadra Narodowa Juniorów 8181201
12 SPRINT-K CISZEK, Katarzyna Kadra Narodowa Juniorów 8654388
13 BASIC-K CZAPLA, Julia WKS Wawel 1100330
14 CITY RACE-M CZAPLA, Przemysław WKS Wawel 8281274
15 CITY RACE-M DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 2080320
16 SPRINT-K DEPTA, Helena WKS Wawel
17 CITY RACE-M DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 7504300
18 SPRINT-K DOREŃ, Wiktoria Kadra Narodowa Juniorów 8646297
19 CITY RACE-K FIGIEL, Natasza 8242700
20 SPRINT-K FILIPIAK, Adrianna Kadra Narodowa Juniorów 8000831
21 CITY RACE-K FRĄCZEK, Justyna WKS Wawel
22 CITY RACE-M GAJKOWSKI, Bartek WKS Wawel
23 SPRINT-M GARBACIK, Michał WKS Wawel uzupełnię
24 SPRINT-K GIELEC, Julia Kadra Narodowa Juniorów 8667261
25 SPRINT-K GIELEC, Zuzanna Kadra Narodowa Juniorów 8640927
26 SPRINT-M GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
27 SPRINT-M HUBA, Karol UKS Azymut Dębów
28 BASIC-M HUNDT, David WKS Wawel 8005031
29 CITY RACE-M HUNDT, Tomasz WKS Wawel brak
30 CITY RACE-K HURSKAYA, Hanna 8007025
31 CITY RACE-M JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 8102102
32 CITY RACE-M KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108
33 SPRINT-K KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO
34 BASIC-K KOCZY, Oliwia UKS Sparta Czyżowice 2028220
35 FAMILY KOŁODZIEJ , Oliwia UKS Sparta Czyżowice 4429228
36 CITY RACE-M KORBA , Andrzej
37 SPRINT-K KOSTRZEWSKA, Justyna
38 SPRINT-K KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
39 SPRINT-K KREMPIŃSKA, Julia Kadra Narodowa Juniorów 8640908
40 SPRINT-M KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
41 FAMILY KUBIESA, Emely UKS Sparta Czyżowice 4429229
42 CITY RACE-M KURAS, Przemysław NUNEK SPITFIRE
43 SPRINT-K KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
44 CITY RACE-M KURYJ, Marek WKS Wawel BnO 8090102
45 CITY RACE-K LATAŁA, Bożena
46 SPRINT-M ŁYP, Piotr UKS Sparta Czyżowice 2043891
47 SPRINT-M MAJOWSKI, Jan Kadra Narodowa Juniorów 8661594
48 CITY RACE-M MALAWSKI, Filip Velocilamy
49 CITY RACE-M MALICKI, Grzegorz
50 FAMILY MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra 2127778
51 SPRINT-K MIANOWSKA, Antonina Kadra Narodowa Juniorów 8131207
52 CITY RACE-M MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO 2117439
53 CITY RACE-M MIERNICZAK, Bartłomiej Woodward runners
54 SPRINT-M MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 8150700
55 SPRINT-K MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300284
56 CITY RACE-M MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822
57 SPRINT-M MIŚTAL, Mateusz HS Team 8032100
58 SPRINT-K MŁYNARCZYK, Kaja Kadra Narodowa Juniorów 8071021
59 CITY RACE-M MOGENSEN, Allan OK Ravinen 2083808
60 CITY RACE-M MOGENSEN, Hannes OK Ravinen 8052005
61 FAMILY MOGENSEN, Hedda OK Ravinen 1410864
62 CITY RACE-K MOGENSEN, Smilla OK Ravinen 8032003
63 CITY RACE-M MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008251
64 CITY RACE-K MONIAK, Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008252
65 FAMILY MRÓZ, Franciszek
66 SPRINT-K MULLER, Iga Kadra Narodowa Juniorów 8051213
67 SPRINT-M MULLER, Wiktor Kadra Narodowa Juniorów 8040409
68 CITY RACE-M NIESSNER, Piotr WKS Wawel 8200663
69 SPRINT-M NIESSNER, Piotr WKS Wawel 8200663
70 CITY RACE-M NIEWIAROWSKI, Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 1110262
71 SPRINT-K OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 8650888
72 SPRINT-K OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8348977
73 SPRINT-K OLIINYK, Alona WKS Wawel 1391362
74 BASIC-K OLIINYK, Arina WKS WAWEL -
75 BASIC-K OLIINYK, Hanna WKS WAWEL -
76 SPRINT-M OLIINYK, Illia WKS WAWEL 1391361
77 SPRINT-K OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL -
78 CITY RACE-K OSYSZKO, Izabela
79 CITY RACE-K PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071
80 SPRINT-M PACHNIK, Stanisław Kadra Narodowa Juniorów 8632433
81 BASIC-M PATRZAŁEK, Artur 100procent
82 BASIC-M PATRZAŁEK, Maciej 100procent
83 FAMILY PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna
84 CITY RACE-M PIOTROWSKI, Andrzej WKS Wawel
85 SPRINT-M PISAREK, Kordian WKS Wawel 8000585
86 CITY RACE-M PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
87 CITY RACE-K PISAREK, Renata WKS Wawel 2146666
88 BASIC-M PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel 0000
89 BASIC-K PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel 0000
90 CITY RACE-M PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8220402
91 SPRINT-K PUDEŁEK, Jowita Kadra Narodowa Juniorów 8210905
92 SPRINT-K PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 8000305
93 BASIC-M RYGIEL , Aleksander WKS Wawel 000000
94 SPRINT-M RYSZARD, Rygiel WKS Wawel 000000
95 CITY RACE-M SANDSTRÖM, Henrik OK Ravinen 330938
96 SPRINT-M SANDSTRÖM, Olle OK Ravinen 8022110
97 CITY RACE-M SEKMAN, Tomasz
98 SPRINT-K SŁOŃSKA, Antonina Kadra Narodowa Juniorów 8000395
99 SPRINT-K SŁOŃSKA, Zofia Kadra Narodowa Juniorów 8120514
100 SPRINT-K SOBAS, Aleksandra WKS Wawel
101 SPRINT-K STANIAK, Joanna Harpagan 8229122
102 SPRINT-M STANIAK, Paweł Harpagan 8229175
103 BASIC-K STANICZEK, Laura UKS Sparta Czyżowice 2028219
104 CITY RACE-M SZAJNA , Abu WKS Wawel 7204931
105 SPRINT-M SZTRANEK, Jan Kadra Narodowa Juniorów 8002653
106 SPRINT-M SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 8071025
107 FAMILY ŚWIECHOWSKA, Emilia
108 CITY RACE-M TARASIEWICZ, Franciszek
109 CITY RACE-M TARASIEWICZ, Marcin
110 SPRINT-M TARNAWSKI, Jan WKS Wawel 8030914
111 SPRINT-M TARNOWSKI, Przemek LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300232
112 BASIC-M URYGA, Adam WKS Wawel BnO 8120528
113 SPRINT-M URYGA, Artur WKS Wawel BnO 8051001
114 SPRINT-M URYGA, Sławek WKS Wawel BnO
115 FAMILY WADAS, Małgorzata
116 BASIC-K WALAŚ, Emilia WKS Wawel 1010867
117 FAMILY WALAŚ, Helena WKS Wawel 000000
118 BASIC-K WALAŚ, Olga WKS Wawel 1010874
119 SPRINT-M WALAŚ, Waldemar WKS Wawel Kraków 000000
120 CITY RACE-M WALUGA, Ireneusz Team 360 stopni 8030193
121 SPRINT-M WESOŁOWSKI, Oskar Kadra Narodowa Juniorów 8071024
122 BASIC-K WĘGRZYN, Katarzyna
123 CITY RACE-M WĘGRZYŃSKI, Paweł
124 BASIC-M WICHEREK, Maciej ITMBW
125 CITY RACE-M WIECZOREK, Andrzej hasiok
126 CITY RACE-M WIĘCŁAW, Paweł Wolski Kolektyw Biegowy
127 SPRINT-M WOŁEK, Stanisław Kadra Narodowa Juniorów 8000845
128 SPRINT-M WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel 8158815
129 SPRINT-M WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 8664651
130 SPRINT-M WÓJTOWICZ, Krzysztof Kadra Narodowa Juniorów 8040213
131 SPRINT-M ZASADZKI, Mirosław WKS Wawel 4626980
132 SPRINT-M ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 1010866

BASIC-K

# Zawodnik Klub Chip
1 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel
2 BREKSA, Pia WKS Wawel
3 CZAPLA, Julia WKS Wawel 1100330
4 KOCZY, Oliwia UKS Sparta Czyżowice 2028220
5 OLIINYK, Arina WKS WAWEL -
6 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL -
7 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel 0000
8 STANICZEK, Laura UKS Sparta Czyżowice 2028219
9 WALAŚ, Emilia WKS Wawel 1010867
10 WALAŚ, Olga WKS Wawel 1010874
11 WĘGRZYN, Katarzyna

BASIC-M

# Zawodnik Klub Chip
1 BUBLIK, Maciuś WKS Wawel
2 HUNDT, David WKS Wawel 8005031
3 PATRZAŁEK, Artur 100procent
4 PATRZAŁEK, Maciej 100procent
5 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel 0000
6 RYGIEL , Aleksander WKS Wawel 000000
7 URYGA, Adam WKS Wawel BnO 8120528
8 WICHEREK, Maciej ITMBW

CITY RACE-K

# Zawodnik Klub Chip
1 FIGIEL, Natasza 8242700
2 FRĄCZEK, Justyna WKS Wawel
3 HURSKAYA, Hanna 8007025
4 LATAŁA, Bożena
5 MOGENSEN, Smilla OK Ravinen 8032003
6 MONIAK, Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008252
7 OSYSZKO, Izabela
8 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071
9 PISAREK, Renata WKS Wawel 2146666

CITY RACE-M

# Zawodnik Klub Chip
1 BORGIEL, Jarek Coś nom pizło na łeb 8055091
2 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel 8281274
3 DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 2080320
4 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 7504300
5 GAJKOWSKI, Bartek WKS Wawel
6 HUNDT, Tomasz WKS Wawel brak
7 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 8102102
8 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108
9 KORBA , Andrzej
10 KURAS, Przemysław NUNEK SPITFIRE
11 KURYJ, Marek WKS Wawel BnO 8090102
12 MALAWSKI, Filip Velocilamy
13 MALICKI, Grzegorz
14 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO 2117439
15 MIERNICZAK, Bartłomiej Woodward runners
16 MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822
17 MOGENSEN, Allan OK Ravinen 2083808
18 MOGENSEN, Hannes OK Ravinen 8052005
19 MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008251
20 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 8200663
21 NIEWIAROWSKI, Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 1110262
22 PIOTROWSKI, Andrzej WKS Wawel
23 PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
24 PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8220402
25 SANDSTRÖM, Henrik OK Ravinen 330938
26 SEKMAN, Tomasz
27 SZAJNA , Abu WKS Wawel 7204931
28 TARASIEWICZ, Franciszek
29 TARASIEWICZ, Marcin
30 WALUGA, Ireneusz Team 360 stopni 8030193
31 WĘGRZYŃSKI, Paweł
32 WIECZOREK, Andrzej hasiok
33 WIĘCŁAW, Paweł Wolski Kolektyw Biegowy

FAMILY

# Zawodnik Klub Chip
1 BEDNARCZYK, Wiktoria WKS Wawel 0000
2 KOŁODZIEJ , Oliwia UKS Sparta Czyżowice 4429228
3 KUBIESA, Emely UKS Sparta Czyżowice 4429229
4 MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra 2127778
5 MOGENSEN, Hedda OK Ravinen 1410864
6 MRÓZ, Franciszek
7 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna
8 ŚWIECHOWSKA, Emilia
9 WADAS, Małgorzata
10 WALAŚ, Helena WKS Wawel 000000

SPRINT-K

# Zawodnik Klub Chip
1 BISKUPSKA, Julia WKS Wawel
2 BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel
3 BREKSA, Blanka WKS Wawel xxx
4 BUZEK, Gabi WKS Wawel 889674
5 CHABIERA, Filomena Kadra Narodowa Juniorów 8181201
6 CISZEK, Katarzyna Kadra Narodowa Juniorów 8654388
7 DEPTA, Helena WKS Wawel
8 DOREŃ, Wiktoria Kadra Narodowa Juniorów 8646297
9 FILIPIAK, Adrianna Kadra Narodowa Juniorów 8000831
10 GIELEC, Julia Kadra Narodowa Juniorów 8667261
11 GIELEC, Zuzanna Kadra Narodowa Juniorów 8640927
12 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO
13 KOSTRZEWSKA, Justyna
14 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
15 KREMPIŃSKA, Julia Kadra Narodowa Juniorów 8640908
16 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
17 MIANOWSKA, Antonina Kadra Narodowa Juniorów 8131207
18 MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300284
19 MŁYNARCZYK, Kaja Kadra Narodowa Juniorów 8071021
20 MULLER, Iga Kadra Narodowa Juniorów 8051213
21 OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 8650888
22 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8348977
23 OLIINYK, Alona WKS Wawel 1391362
24 OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL -
25 PUDEŁEK, Jowita Kadra Narodowa Juniorów 8210905
26 PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 8000305
27 SŁOŃSKA, Antonina Kadra Narodowa Juniorów 8000395
28 SŁOŃSKA, Zofia Kadra Narodowa Juniorów 8120514
29 SOBAS, Aleksandra WKS Wawel
30 STANIAK, Joanna Harpagan 8229122

SPRINT-M

# Zawodnik Klub Chip
1 BULTROWICZ, Tymoteusz Kadra Narodowa Juniorów 8024885
2 GARBACIK, Michał WKS Wawel uzupełnię
3 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
4 HUBA, Karol UKS Azymut Dębów
5 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
6 ŁYP, Piotr UKS Sparta Czyżowice 2043891
7 MAJOWSKI, Jan Kadra Narodowa Juniorów 8661594
8 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 8150700
9 MIŚTAL, Mateusz HS Team 8032100
10 MULLER, Wiktor Kadra Narodowa Juniorów 8040409
11 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 8200663
12 OLIINYK, Illia WKS WAWEL 1391361
13 PACHNIK, Stanisław Kadra Narodowa Juniorów 8632433
14 PISAREK, Kordian WKS Wawel 8000585
15 RYSZARD, Rygiel WKS Wawel 000000
16 SANDSTRÖM, Olle OK Ravinen 8022110
17 STANIAK, Paweł Harpagan 8229175
18 SZTRANEK, Jan Kadra Narodowa Juniorów 8002653
19 SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 8071025
20 TARNAWSKI, Jan WKS Wawel 8030914
21 TARNOWSKI, Przemek LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300232
22 URYGA, Artur WKS Wawel BnO 8051001
23 URYGA, Sławek WKS Wawel BnO
24 WALAŚ, Waldemar WKS Wawel Kraków 000000
25 WESOŁOWSKI, Oskar Kadra Narodowa Juniorów 8071024
26 WOŁEK, Stanisław Kadra Narodowa Juniorów 8000845
27 WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel 8158815
28 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 8664651
29 WÓJTOWICZ, Krzysztof Kadra Narodowa Juniorów 8040213
30 ZASADZKI, Mirosław WKS Wawel 4626980
31 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 1010866

# Zawodnik Klub Chip
1 FIGIEL, Natasza 8242700
2 HURSKAYA, Hanna 8007025
3 KORBA , Andrzej
4 KOSTRZEWSKA, Justyna
5 LATAŁA, Bożena
6 MALICKI, Grzegorz
7 MRÓZ, Franciszek
8 OSYSZKO, Izabela
9 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna
10 SEKMAN, Tomasz
11 ŚWIECHOWSKA, Emilia
12 TARASIEWICZ, Franciszek
13 TARASIEWICZ, Marcin
14 WADAS, Małgorzata
15 WĘGRZYN, Katarzyna
16 WĘGRZYŃSKI, Paweł

# Zawodnik Klub Chip
1 PATRZAŁEK, Artur 100procent
2 PATRZAŁEK, Maciej 100procent

# Zawodnik Klub Chip
1 BORGIEL, Jarek Coś nom pizło na łeb 8055091

# Zawodnik Klub Chip
1 MIŚTAL, Mateusz HS Team 8032100

# Zawodnik Klub Chip
1 STANIAK, Joanna Harpagan 8229122
2 STANIAK, Paweł Harpagan 8229175

# Zawodnik Klub Chip
1 WICHEREK, Maciej ITMBW

# Zawodnik Klub Chip
1 BULTROWICZ, Tymoteusz Kadra Narodowa Juniorów 8024885
2 CHABIERA, Filomena Kadra Narodowa Juniorów 8181201
3 CISZEK, Katarzyna Kadra Narodowa Juniorów 8654388
4 DOREŃ, Wiktoria Kadra Narodowa Juniorów 8646297
5 FILIPIAK, Adrianna Kadra Narodowa Juniorów 8000831
6 GIELEC, Julia Kadra Narodowa Juniorów 8667261
7 GIELEC, Zuzanna Kadra Narodowa Juniorów 8640927
8 KREMPIŃSKA, Julia Kadra Narodowa Juniorów 8640908
9 MAJOWSKI, Jan Kadra Narodowa Juniorów 8661594
10 MIANOWSKA, Antonina Kadra Narodowa Juniorów 8131207
11 MŁYNARCZYK, Kaja Kadra Narodowa Juniorów 8071021
12 MULLER, Iga Kadra Narodowa Juniorów 8051213
13 MULLER, Wiktor Kadra Narodowa Juniorów 8040409
14 PACHNIK, Stanisław Kadra Narodowa Juniorów 8632433
15 SŁOŃSKA, Antonina Kadra Narodowa Juniorów 8000395
16 SŁOŃSKA, Zofia Kadra Narodowa Juniorów 8120514
17 SZTRANEK, Jan Kadra Narodowa Juniorów 8002653
18 WESOŁOWSKI, Oskar Kadra Narodowa Juniorów 8071024
19 WOŁEK, Stanisław Kadra Narodowa Juniorów 8000845
20 WÓJTOWICZ, Krzysztof Kadra Narodowa Juniorów 8040213

# Zawodnik Klub Chip
1 PUDEŁEK, Jowita Kadra Narodowa Juniorów 8210905

# Zawodnik Klub Chip
1 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108
2 MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008251
3 MONIAK, Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 8008252

# Zawodnik Klub Chip
1 MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra 2127778
2 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojowa Góra 8150700
3 MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300284
4 MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822
5 PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 8220402
6 PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 8000305
7 TARNOWSKI, Przemek LKS Górzanka Nawojowa Góra 2300232

# Zawodnik Klub Chip
1 NIEWIAROWSKI, Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 1110262

# Zawodnik Klub Chip
1 KURAS, Przemysław NUNEK SPITFIRE

# Zawodnik Klub Chip
1 MOGENSEN, Allan OK Ravinen 2083808
2 MOGENSEN, Hannes OK Ravinen 8052005
3 MOGENSEN, Hedda OK Ravinen 1410864
4 MOGENSEN, Smilla OK Ravinen 8032003
5 SANDSTRÖM, Henrik OK Ravinen 330938
6 SANDSTRÖM, Olle OK Ravinen 8022110

# Zawodnik Klub Chip
1 WALUGA, Ireneusz Team 360 stopni 8030193

# Zawodnik Klub Chip
1 HUBA, Karol UKS Azymut Dębów

# Zawodnik Klub Chip
1 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
2 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
3 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071
4 SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 8071025

# Zawodnik Klub Chip
1 KOCZY, Oliwia UKS Sparta Czyżowice 2028220
2 KOŁODZIEJ , Oliwia UKS Sparta Czyżowice 4429228
3 KUBIESA, Emely UKS Sparta Czyżowice 4429229
4 ŁYP, Piotr UKS Sparta Czyżowice 2043891
5 STANICZEK, Laura UKS Sparta Czyżowice 2028219

# Zawodnik Klub Chip
1 MALAWSKI, Filip Velocilamy

# Zawodnik Klub Chip
1 DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 2080320
2 OLIINYK, Arina WKS WAWEL -
3 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL -
4 OLIINYK, Illia WKS WAWEL 1391361
5 OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL -

# Zawodnik Klub Chip
1 BEDNARCZYK, Wiktoria WKS Wawel 0000
2 BISKUPSKA, Julia WKS Wawel
3 BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel
4 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel
5 BREKSA, Blanka WKS Wawel xxx
6 BREKSA, Pia WKS Wawel
7 BUBLIK, Maciuś WKS Wawel
8 BUZEK, Gabi WKS Wawel 889674
9 CZAPLA, Julia WKS Wawel 1100330
10 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel 8281274
11 DEPTA, Helena WKS Wawel
12 FRĄCZEK, Justyna WKS Wawel
13 GAJKOWSKI, Bartek WKS Wawel
14 GARBACIK, Michał WKS Wawel uzupełnię
15 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
16 HUNDT, David WKS Wawel 8005031
17 HUNDT, Tomasz WKS Wawel brak
18 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 8102102
19 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 8000583
20 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 8200663
21 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 8200663
22 OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 8650888
23 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 8348977
24 OLIINYK, Alona WKS Wawel 1391362
25 PIOTROWSKI, Andrzej WKS Wawel
26 PISAREK, Kordian WKS Wawel 8000585
27 PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
28 PISAREK, Renata WKS Wawel 2146666
29 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel 0000
30 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel 0000
31 RYGIEL , Aleksander WKS Wawel 000000
32 RYSZARD, Rygiel WKS Wawel 000000
33 SOBAS, Aleksandra WKS Wawel
34 SZAJNA , Abu WKS Wawel 7204931
35 TARNAWSKI, Jan WKS Wawel 8030914
36 WALAŚ, Emilia WKS Wawel 1010867
37 WALAŚ, Helena WKS Wawel 000000
38 WALAŚ, Olga WKS Wawel 1010874
39 WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel 8158815
40 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 8664651
41 ZASADZKI, Mirosław WKS Wawel 4626980
42 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 1010866

# Zawodnik Klub Chip
1 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO
2 KURYJ, Marek WKS Wawel BnO 8090102
3 URYGA, Adam WKS Wawel BnO 8120528
4 URYGA, Artur WKS Wawel BnO 8051001
5 URYGA, Sławek WKS Wawel BnO

# Zawodnik Klub Chip
1 WALAŚ, Waldemar WKS Wawel Kraków 000000

# Zawodnik Klub Chip
1 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO 2117439

# Zawodnik Klub Chip
1 WIĘCŁAW, Paweł Wolski Kolektyw Biegowy

# Zawodnik Klub Chip
1 MIERNICZAK, Bartłomiej Woodward runners

# Zawodnik Klub Chip
1 WIECZOREK, Andrzej hasiok

# Zawodnik Klub Chip
1 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 7504300

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
BASIC 19 11 8 19 0
CITY-RACE 42 9 33 42 0
FAMILY 10 9 1 10 0
SPRINT 61 30 31 61 0
Razem 132 59 73 132 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
BASIC-K 11 11 0 11 0
BASIC-M 8 0 8 8 0
CITY RACE-K 9 9 0 9 0
CITY RACE-M 33 0 33 33 0
FAMILY 10 9 1 10 0
SPRINT-K 30 30 0 30 0
SPRINT-M 31 0 31 31 0
Razem 132 59 73 132 0