Biegnij z Ojcem do Ojcowa 2022 - Zgłoszenia
2022-06-18

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 Bieg główny 5000m/C BARCZYK, Konstanty APN Modlniczka Modlniczka Michał Barczyk
2 Bieg główny 5000m/C BARRAJON KOWALSKA, Emma Bez klubu Modlniczka Nacho Barrajon
3 Bieg główny 5000m/C BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
4 Bieg główny 5000m/D CHABRZYK, Andrzej ChabTeam Olkusz Andrzej Chabrzyk
5 Bieg główny 5000m/B CHABRZYK, Oliwia ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
6 Bieg główny 5000m/C CHABRZYK, Wojciech ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
7 Bieg główny 5000m/C CHMIELOWIEC, Antoni Bębło Krzysztof Chmielowiec
8 Bieg główny 5000m/C DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
9 Bieg główny 5000m/C DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
10 Bieg główny 5000m/C DEMUCHA, Jan Szyce Damian Demucha
11 Bieg główny 5000m/B DUDA, Michał #YoloTeamKrK / WielkaWieśBiega Giebułtów Krzysztof Duda
12 Bieg główny 5000m/C FUJAK, Oriana Tomaszowice Grzegorz Fujak
13 Bieg główny 5000m/C GAŁUSZKA, Maciej Beneficjenci Regeneracji Mników Krzysztof Gałuszka
14 Bieg główny 5000m/C GAŁUSZKA, Wojciech Beneficjenci Regeneracji Mników Krzysztof Gałuszka
15 Bieg główny 5000m/D GANEW, Antoni Krakow Wacław Ganew
16 Bieg główny 5000m/C GOLONKA, Jakub Bez klubu Giebułtów Sebastian Golonka
17 Bieg główny 5000m/D GOLONKA, Sebastian Bez klubu Giebułtów Sebastian Golonka
18 Bieg główny 5000m/C GOŁDA, Emil Giebułtów Sławomir Gołda
19 Bieg główny 5000m/C GOŁDA, Eryk Giebułtów Sławomir Gołda
20 Bieg główny 5000m/C GROMADOWSKI, Igor #YoloTeamKrk Kraków Wojciech Gromadowski
21 Bieg główny 5000m/C GRZANKA, Mikołaj Bez klubu Olkusz Józef Mitka
22 Bieg główny 5000m/B HEIZA, Ignacy Modlniczka Jacek Heiza
23 Bieg główny 5000m/D HEIZA, Jacek Wielka Wieś Biega Modlniczka Jacek Heiza
24 Bieg główny 5000m/C INDYKA, Jan SAS Akademia AZS AWF Kraków Wielka Wieś Maciej Indyka
25 Bieg główny 5000m/C JABŁOŃSKI, Bruno Bez klubu Kraków Marcin Jabłoński
26 Bieg główny 5000m/C JACHIM, Jaśmina Modlnica Bartosz Jachim
27 Bieg główny 5000m/C JACHIM , Jonek Modlnica Bartosz Jachim
28 Bieg główny 5000m/C JACHIM, Kuba Modlnica Bartosz Jachim
29 Bieg główny 5000m/C JANAWA, Agnieszka Bez klubu Modlniczka Paweł Janawa
30 Bieg główny 5000m/C JANAWA, Agnieszka Modlniczka Paweł Janawa
31 Bieg główny 5000m/C JANIK, Wojciech Bez klubu Giebułtów Arkadiusz Janik
32 Bieg główny 5000m/C JENDRASZCZAK, Mikołaj Bez klubu wielka Wieś Marek Jendraszczak
33 Bieg główny 5000m/C JENDRASZCZAK, Wera Bez klubu Wielka Wieś Marek Jendraszczak
34 Bieg główny 5000m/C JENDRASZCZAK, Wera Bez klubu Wielka Wieś Marek Jendraszczak
35 Bieg główny 5000m/C KARŁOWSKA, Dorota Szyce Wojciech KARŁOWSKI
36 Bieg główny 5000m/C KAWA, Marceli APN Modlniczka Modlniczka Zbigniew Kawa
37 Bieg główny 5000m/C KAWA, Marceli APN Modlniczka Modlniczka Zbigniew Kawa
38 Bieg główny 5000m/B KLIMEK, Filip Bez klubu Modnliczka Tomasz Klimek
39 Bieg główny 5000m/C KLIMEK, Magdalena Modlniczka Tomasz Klimek
40 Bieg główny 5000m/B KONATOWICZ, Malwina Bialy Kosciol Tomasz Konatowicz
41 Bieg główny 5000m/C KONATOWICZ, Mikołaj Bialy Kosciol Tomasz Konatowicz
42 Bieg główny 5000m/C KOWALSKA, Irena Modlnica Kamil Kowalski
43 Bieg główny 5000m/C KOWALSKI, Antoni Modlnica Kamil Kowalski
44 Bieg główny 5000m/C KOWALSKI, Stanisław Modlnica Kamil Kowalski
45 Bieg główny 5000m/C KRAWCZYK, Marcin Bez klubu Wierzchowie Andrzej Krawczyk
46 Bieg główny 5000m/C KRĘŻOŁEK, Justyna Biały Kościół Krzysztof Krężołek
47 Bieg główny 5000m/C KWIECIEŃ , Adam Bez klubu Kraków MARCIN Kwiecień
48 Bieg główny 5000m/C KWIECIEŃ , Julia Bez klubu KRAKÓW MARCIN Kwiecień
49 Bieg główny 5000m/C KWIECIEŃ , Julia Bez klubu KRAKÓW MARCIN Kwiecień
50 Bieg główny 5000m/C LEGIERSKI, Marcel Modlnica Piotr Legierski
51 Bieg główny 5000m/C LEGIERSKI, Marcel Modlnica Piotr Legierski
52 Bieg główny 5000m/C LEWKOWICZ, Kornel Bez klubu Modlnica Andrzej Lewkowicz
53 Bieg główny 5000m/C MAZANEK , Mateusz Tomaszowice Jacek Mazanek
54 Bieg główny 5000m/C MAZANEK, Mateusz Bez klubu Tomaszowice Jacek Mazanek
55 Bieg główny 5000m/C MITKA, Norbert Biały Kościół Jozef Mitka
56 Bieg główny 5000m/C MITKA, Sebastian Biały Kościół Konrad Mitka
57 Bieg główny 5000m/D MITKA, Wioleta Biały Kościół Stanisław Matoga
58 Bieg główny 5000m/C MOSIOŁEK, Mikołaj SAS Akademia AZS AWF Kraków Tomaszowice Przemysław Mosiołek
59 Bieg główny 5000m/C MROWCA , Maxymilian Kraków Kamil Mrowca
60 Bieg główny 5000m/C MROWCA , Wiktor Kraków Kamil Mrowca
61 Bieg główny 5000m/D NIEWIAROWSKI, Jakub Bez klubu Zabierzów Andrzej Niewiarowski
62 Bieg główny 5000m/D NIEWIAROWSKI, Jakub Bez klubu Zabierzów Andrzej Niewiarowski
63 Bieg główny 5000m/C NOGA, Weronika MODLNICA Artur Noga
64 Bieg główny 5000m/B NOWAKOWSKI, Kamil Giebułtów Maciej Nowakowski
65 Bieg główny 5000m/A OLECH, Zuzanna Modlnica Józef Olech
66 Bieg główny 5000m/C OLESIŃSKI , Filip Tomaszowice Grzegorz Olesiński
67 Bieg główny 5000m/C OLESIŃSKI , Kacper Tomaszowice Grzegorz Olesiński
68 Bieg główny 5000m/C OŁOWNIA, Mikołaj Zadyszka Oświęcim Trzebinia Łukasz Ołownia
69 Bieg główny 5000m/C PODSIADŁO, Zuzanna Modlniczka Maciej Podsiadło
70 Bieg główny 5000m/D PRZEMYSŁAW, Sokołowski Modlnica Przemysław Sokołowski
71 Bieg główny 5000m/C PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel Kraków Tomasz Przybyło
72 Bieg główny 5000m/C ROSIEK, Jakub Giebułtów robert rosiek
73 Bieg główny 5000m/C ROSIEK, Marta Giebułtow robert rosiek
74 Bieg główny 5000m/C RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
75 Bieg główny 5000m/C RÓŻALSKI, Jonasz Czajowice Krzysztof Różalski
76 Bieg główny 5000m/D RÓŻALSKI, Krzysztof Czajowice Krzysztof Różalski
77 Bieg główny 5000m/C RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
78 Bieg główny 5000m/B RYŃCA, Adam Chrzanów Mariusz Ryńca
79 Bieg główny 5000m/B SAMUILAU , Ivan Bez klubu Modlnica Valery Samuilau
80 Bieg główny 5000m/A SAMUILAVA, Yelizaveta Bez klubu Modlnica Valery Samuilau
81 Bieg główny 5000m/C SKOWRONEK , Lena Będkowice Mateusz Skowronek
82 Bieg główny 5000m/B SŁUPSKI, Miłosz Bez klubu Giebułtów Adrian Słupski
83 Bieg główny 5000m/C SOKOŁOWSKI, Tomasz Modlnica Przemysław Sokołowski
84 Bieg główny 5000m/C SZOPA, Bruno Bez klubu Tomaszowice Łukasz Szopa
85 Bieg główny 5000m/A SZUMIEC, Kacper Modlnica Grzegorz Szumiec
86 Bieg główny 5000m/C SZUMIEC , Nadia Modlnica Grzegorz Szumiec
87 Bieg główny 5000m/C SZYMAŃSKI, Michał Modlniczka Paweł Szymański
88 Bieg główny 5000m/D SZYMAŃSKI, Paweł Modlniczka Paweł Szymański
89 Bieg główny 5000m/D SZYMAŃSKI, Paweł Modlniczka Adam Szymański
90 Bieg główny 5000m/C SZYMAŃSKI, Stanisłw Modlniczka Paweł Szymański
91 Bieg główny 5000m/D ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
92 Bieg główny 5000m/C ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
93 Bieg główny 5000m/C ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Jerzy Bigaj
94 Bieg główny 5000m/C TROJANOWSKI, Jakub Wielka Wieś Biega Modlnica Tomasz Trojanowski
95 Bieg główny 5000m/C TROJANOWSKI, Kajetan Wielka Wieś Biega Modlnica Tomasz Trojanowski
96 Bieg główny 5000m/C TRYBA, Franciszek Modlniczka Łukasz Tryba
97 Bieg główny 5000m/C URBAŃCZYK , Tola Giebułtów Radosław Urbańczyk
98 Bieg główny 5000m/C URBAŃCZYK , Zuzanna Giebułtów Radosław Urbańczyk
99 Bieg główny 5000m/C URSZULA, Głąb Olkusz Bartłomiej Głąb
100 Bieg główny 5000m/B WADOWSKA, Anna Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski
101 Bieg główny 5000m/B WADOWSKA, Anna Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski
102 Bieg główny 5000m/C WADOWSKI, Jan Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski
103 Bieg główny 5000m/C WOJDA, Adam Modlnica Piotr Wojda
104 Bieg główny 5000m/D WOJTAL-ŻUREK , Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
105 Bieg główny 5000m/C WOLAK, Amelia Biały Kośćiół Dariusz Wolak
106 Bieg główny 5000m/D WOLAK, Dariusz Biały Kośćiół Dariusz Wolak
107 Bieg główny 5000m/C ZAJĄCZKOWSKI, Jakub SAS Akademia AZS AWF Kraków Modlnica Grzegorz Zajączkowski
108 Bieg główny 5000m/C ZIELIŃSKA, Agnieszka Bez klubu Modlniczka Marek Zieliński
109 Bieg główny 5000m/C ZMARZLIŃSKI, Franek Kraków Aktywnie Kraków KACPER ZMARZLIŃSKI
110 Bieg główny 5000m/C ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
111 Bieg główny 5000m/C ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek

Bieg główny 5000m / A

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 OLECH, Zuzanna Modlnica Józef Olech
2 SAMUILAVA, Yelizaveta Bez klubu Modlnica Valery Samuilau
3 SZUMIEC, Kacper Modlnica Grzegorz Szumiec

Bieg główny 5000m / B

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 CHABRZYK, Oliwia ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
2 DUDA, Michał #YoloTeamKrK / WielkaWieśBiega Giebułtów Krzysztof Duda
3 HEIZA, Ignacy Modlniczka Jacek Heiza
4 KLIMEK, Filip Bez klubu Modnliczka Tomasz Klimek
5 KONATOWICZ, Malwina Bialy Kosciol Tomasz Konatowicz
6 NOWAKOWSKI, Kamil Giebułtów Maciej Nowakowski
7 RYŃCA, Adam Chrzanów Mariusz Ryńca
8 SAMUILAU , Ivan Bez klubu Modlnica Valery Samuilau
9 SŁUPSKI, Miłosz Bez klubu Giebułtów Adrian Słupski
10 WADOWSKA, Anna Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski
11 WADOWSKA, Anna Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski

Bieg główny 5000m / C

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BARCZYK, Konstanty APN Modlniczka Modlniczka Michał Barczyk
2 BARRAJON KOWALSKA, Emma Bez klubu Modlniczka Nacho Barrajon
3 BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
4 CHABRZYK, Wojciech ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
5 CHMIELOWIEC, Antoni Bębło Krzysztof Chmielowiec
6 DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
7 DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
8 DEMUCHA, Jan Szyce Damian Demucha
9 FUJAK, Oriana Tomaszowice Grzegorz Fujak
10 GAŁUSZKA, Maciej Beneficjenci Regeneracji Mników Krzysztof Gałuszka
11 GAŁUSZKA, Wojciech Beneficjenci Regeneracji Mników Krzysztof Gałuszka
12 GOLONKA, Jakub Bez klubu Giebułtów Sebastian Golonka
13 GOŁDA, Emil Giebułtów Sławomir Gołda
14 GOŁDA, Eryk Giebułtów Sławomir Gołda
15 GROMADOWSKI, Igor #YoloTeamKrk Kraków Wojciech Gromadowski
16 GRZANKA, Mikołaj Bez klubu Olkusz Józef Mitka
17 INDYKA, Jan SAS Akademia AZS AWF Kraków Wielka Wieś Maciej Indyka
18 JABŁOŃSKI, Bruno Bez klubu Kraków Marcin Jabłoński
19 JACHIM, Jaśmina Modlnica Bartosz Jachim
20 JACHIM , Jonek Modlnica Bartosz Jachim
21 JACHIM, Kuba Modlnica Bartosz Jachim
22 JANAWA, Agnieszka Bez klubu Modlniczka Paweł Janawa
23 JANAWA, Agnieszka Modlniczka Paweł Janawa
24 JANIK, Wojciech Bez klubu Giebułtów Arkadiusz Janik
25 JENDRASZCZAK, Mikołaj Bez klubu wielka Wieś Marek Jendraszczak
26 JENDRASZCZAK, Wera Bez klubu Wielka Wieś Marek Jendraszczak
27 JENDRASZCZAK, Wera Bez klubu Wielka Wieś Marek Jendraszczak
28 KARŁOWSKA, Dorota Szyce Wojciech KARŁOWSKI
29 KAWA, Marceli APN Modlniczka Modlniczka Zbigniew Kawa
30 KAWA, Marceli APN Modlniczka Modlniczka Zbigniew Kawa
31 KLIMEK, Magdalena Modlniczka Tomasz Klimek
32 KONATOWICZ, Mikołaj Bialy Kosciol Tomasz Konatowicz
33 KOWALSKA, Irena Modlnica Kamil Kowalski
34 KOWALSKI, Antoni Modlnica Kamil Kowalski
35 KOWALSKI, Stanisław Modlnica Kamil Kowalski
36 KRAWCZYK, Marcin Bez klubu Wierzchowie Andrzej Krawczyk
37 KRĘŻOŁEK, Justyna Biały Kościół Krzysztof Krężołek
38 KWIECIEŃ , Adam Bez klubu Kraków MARCIN Kwiecień
39 KWIECIEŃ , Julia Bez klubu KRAKÓW MARCIN Kwiecień
40 KWIECIEŃ , Julia Bez klubu KRAKÓW MARCIN Kwiecień
41 LEGIERSKI, Marcel Modlnica Piotr Legierski
42 LEGIERSKI, Marcel Modlnica Piotr Legierski
43 LEWKOWICZ, Kornel Bez klubu Modlnica Andrzej Lewkowicz
44 MAZANEK , Mateusz Tomaszowice Jacek Mazanek
45 MAZANEK, Mateusz Bez klubu Tomaszowice Jacek Mazanek
46 MITKA, Norbert Biały Kościół Jozef Mitka
47 MITKA, Sebastian Biały Kościół Konrad Mitka
48 MOSIOŁEK, Mikołaj SAS Akademia AZS AWF Kraków Tomaszowice Przemysław Mosiołek
49 MROWCA , Maxymilian Kraków Kamil Mrowca
50 MROWCA , Wiktor Kraków Kamil Mrowca
51 NOGA, Weronika MODLNICA Artur Noga
52 OLESIŃSKI , Filip Tomaszowice Grzegorz Olesiński
53 OLESIŃSKI , Kacper Tomaszowice Grzegorz Olesiński
54 OŁOWNIA, Mikołaj Zadyszka Oświęcim Trzebinia Łukasz Ołownia
55 PODSIADŁO, Zuzanna Modlniczka Maciej Podsiadło
56 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel Kraków Tomasz Przybyło
57 ROSIEK, Jakub Giebułtów robert rosiek
58 ROSIEK, Marta Giebułtow robert rosiek
59 RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
60 RÓŻALSKI, Jonasz Czajowice Krzysztof Różalski
61 RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
62 SKOWRONEK , Lena Będkowice Mateusz Skowronek
63 SOKOŁOWSKI, Tomasz Modlnica Przemysław Sokołowski
64 SZOPA, Bruno Bez klubu Tomaszowice Łukasz Szopa
65 SZUMIEC , Nadia Modlnica Grzegorz Szumiec
66 SZYMAŃSKI, Michał Modlniczka Paweł Szymański
67 SZYMAŃSKI, Stanisłw Modlniczka Paweł Szymański
68 ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
69 ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Jerzy Bigaj
70 TROJANOWSKI, Jakub Wielka Wieś Biega Modlnica Tomasz Trojanowski
71 TROJANOWSKI, Kajetan Wielka Wieś Biega Modlnica Tomasz Trojanowski
72 TRYBA, Franciszek Modlniczka Łukasz Tryba
73 URBAŃCZYK , Tola Giebułtów Radosław Urbańczyk
74 URBAŃCZYK , Zuzanna Giebułtów Radosław Urbańczyk
75 URSZULA, Głąb Olkusz Bartłomiej Głąb
76 WADOWSKI, Jan Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski
77 WOJDA, Adam Modlnica Piotr Wojda
78 WOLAK, Amelia Biały Kośćiół Dariusz Wolak
79 ZAJĄCZKOWSKI, Jakub SAS Akademia AZS AWF Kraków Modlnica Grzegorz Zajączkowski
80 ZIELIŃSKA, Agnieszka Bez klubu Modlniczka Marek Zieliński
81 ZMARZLIŃSKI, Franek Kraków Aktywnie Kraków KACPER ZMARZLIŃSKI
82 ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
83 ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek

Bieg główny 5000m / D

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 CHABRZYK, Andrzej ChabTeam Olkusz Andrzej Chabrzyk
2 GANEW, Antoni Krakow Wacław Ganew
3 GOLONKA, Sebastian Bez klubu Giebułtów Sebastian Golonka
4 HEIZA, Jacek Wielka Wieś Biega Modlniczka Jacek Heiza
5 MITKA, Wioleta Biały Kościół Stanisław Matoga
6 NIEWIAROWSKI, Jakub Bez klubu Zabierzów Andrzej Niewiarowski
7 NIEWIAROWSKI, Jakub Bez klubu Zabierzów Andrzej Niewiarowski
8 PRZEMYSŁAW, Sokołowski Modlnica Przemysław Sokołowski
9 RÓŻALSKI, Krzysztof Czajowice Krzysztof Różalski
10 SZYMAŃSKI, Paweł Modlniczka Paweł Szymański
11 SZYMAŃSKI, Paweł Modlniczka Adam Szymański
12 ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
13 WOJTAL-ŻUREK , Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
14 WOLAK, Dariusz Biały Kośćiół Dariusz Wolak

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
2 CHMIELOWIEC, Antoni Bębło Krzysztof Chmielowiec
3 DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
4 DEMUCHA, Emilia Szyce Damian Demucha
5 DEMUCHA, Jan Szyce Damian Demucha
6 FUJAK, Oriana Tomaszowice Grzegorz Fujak
7 GANEW, Antoni Krakow Wacław Ganew
8 GOŁDA, Emil Giebułtów Sławomir Gołda
9 GOŁDA, Eryk Giebułtów Sławomir Gołda
10 HEIZA, Ignacy Modlniczka Jacek Heiza
11 JACHIM, Jaśmina Modlnica Bartosz Jachim
12 JACHIM , Jonek Modlnica Bartosz Jachim
13 JACHIM, Kuba Modlnica Bartosz Jachim
14 JANAWA, Agnieszka Modlniczka Paweł Janawa
15 KARŁOWSKA, Dorota Szyce Wojciech KARŁOWSKI
16 KLIMEK, Magdalena Modlniczka Tomasz Klimek
17 KONATOWICZ, Malwina Bialy Kosciol Tomasz Konatowicz
18 KONATOWICZ, Mikołaj Bialy Kosciol Tomasz Konatowicz
19 KOWALSKA, Irena Modlnica Kamil Kowalski
20 KOWALSKI, Antoni Modlnica Kamil Kowalski
21 KOWALSKI, Stanisław Modlnica Kamil Kowalski
22 KRĘŻOŁEK, Justyna Biały Kościół Krzysztof Krężołek
23 LEGIERSKI, Marcel Modlnica Piotr Legierski
24 LEGIERSKI, Marcel Modlnica Piotr Legierski
25 MAZANEK , Mateusz Tomaszowice Jacek Mazanek
26 MITKA, Norbert Biały Kościół Jozef Mitka
27 MITKA, Sebastian Biały Kościół Konrad Mitka
28 MITKA, Wioleta Biały Kościół Stanisław Matoga
29 MROWCA , Maxymilian Kraków Kamil Mrowca
30 MROWCA , Wiktor Kraków Kamil Mrowca
31 NOGA, Weronika MODLNICA Artur Noga
32 NOWAKOWSKI, Kamil Giebułtów Maciej Nowakowski
33 OLECH, Zuzanna Modlnica Józef Olech
34 OLESIŃSKI , Filip Tomaszowice Grzegorz Olesiński
35 OLESIŃSKI , Kacper Tomaszowice Grzegorz Olesiński
36 PODSIADŁO, Zuzanna Modlniczka Maciej Podsiadło
37 PRZEMYSŁAW, Sokołowski Modlnica Przemysław Sokołowski
38 ROSIEK, Jakub Giebułtów robert rosiek
39 ROSIEK, Marta Giebułtow robert rosiek
40 RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
41 RÓŻALSKI, Jonasz Czajowice Krzysztof Różalski
42 RÓŻALSKI, Krzysztof Czajowice Krzysztof Różalski
43 RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
44 RYŃCA, Adam Chrzanów Mariusz Ryńca
45 SKOWRONEK , Lena Będkowice Mateusz Skowronek
46 SOKOŁOWSKI, Tomasz Modlnica Przemysław Sokołowski
47 SZUMIEC, Kacper Modlnica Grzegorz Szumiec
48 SZUMIEC , Nadia Modlnica Grzegorz Szumiec
49 SZYMAŃSKI, Michał Modlniczka Paweł Szymański
50 SZYMAŃSKI, Paweł Modlniczka Paweł Szymański
51 SZYMAŃSKI, Paweł Modlniczka Adam Szymański
52 SZYMAŃSKI, Stanisłw Modlniczka Paweł Szymański
53 ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
54 ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
55 ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Jerzy Bigaj
56 TRYBA, Franciszek Modlniczka Łukasz Tryba
57 URBAŃCZYK , Tola Giebułtów Radosław Urbańczyk
58 URBAŃCZYK , Zuzanna Giebułtów Radosław Urbańczyk
59 URSZULA, Głąb Olkusz Bartłomiej Głąb
60 WOJDA, Adam Modlnica Piotr Wojda
61 WOJTAL-ŻUREK , Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
62 WOLAK, Amelia Biały Kośćiół Dariusz Wolak
63 WOLAK, Dariusz Biały Kośćiół Dariusz Wolak
64 ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
65 ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 DUDA, Michał #YoloTeamKrK / WielkaWieśBiega Giebułtów Krzysztof Duda

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 GROMADOWSKI, Igor #YoloTeamKrk Kraków Wojciech Gromadowski

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BARCZYK, Konstanty APN Modlniczka Modlniczka Michał Barczyk
2 KAWA, Marceli APN Modlniczka Modlniczka Zbigniew Kawa
3 KAWA, Marceli APN Modlniczka Modlniczka Zbigniew Kawa

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 GAŁUSZKA, Maciej Beneficjenci Regeneracji Mników Krzysztof Gałuszka
2 GAŁUSZKA, Wojciech Beneficjenci Regeneracji Mników Krzysztof Gałuszka

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BARRAJON KOWALSKA, Emma Bez klubu Modlniczka Nacho Barrajon
2 GOLONKA, Jakub Bez klubu Giebułtów Sebastian Golonka
3 GOLONKA, Sebastian Bez klubu Giebułtów Sebastian Golonka
4 GRZANKA, Mikołaj Bez klubu Olkusz Józef Mitka
5 JABŁOŃSKI, Bruno Bez klubu Kraków Marcin Jabłoński
6 JANAWA, Agnieszka Bez klubu Modlniczka Paweł Janawa
7 JANIK, Wojciech Bez klubu Giebułtów Arkadiusz Janik
8 JENDRASZCZAK, Mikołaj Bez klubu wielka Wieś Marek Jendraszczak
9 JENDRASZCZAK, Wera Bez klubu Wielka Wieś Marek Jendraszczak
10 JENDRASZCZAK, Wera Bez klubu Wielka Wieś Marek Jendraszczak
11 KLIMEK, Filip Bez klubu Modnliczka Tomasz Klimek
12 KRAWCZYK, Marcin Bez klubu Wierzchowie Andrzej Krawczyk
13 KWIECIEŃ , Adam Bez klubu Kraków MARCIN Kwiecień
14 KWIECIEŃ , Julia Bez klubu KRAKÓW MARCIN Kwiecień
15 KWIECIEŃ , Julia Bez klubu KRAKÓW MARCIN Kwiecień
16 LEWKOWICZ, Kornel Bez klubu Modlnica Andrzej Lewkowicz
17 MAZANEK, Mateusz Bez klubu Tomaszowice Jacek Mazanek
18 NIEWIAROWSKI, Jakub Bez klubu Zabierzów Andrzej Niewiarowski
19 NIEWIAROWSKI, Jakub Bez klubu Zabierzów Andrzej Niewiarowski
20 SAMUILAU , Ivan Bez klubu Modlnica Valery Samuilau
21 SAMUILAVA, Yelizaveta Bez klubu Modlnica Valery Samuilau
22 SŁUPSKI, Miłosz Bez klubu Giebułtów Adrian Słupski
23 SZOPA, Bruno Bez klubu Tomaszowice Łukasz Szopa
24 WADOWSKA, Anna Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski
25 WADOWSKA, Anna Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski
26 WADOWSKI, Jan Bez klubu Tomaszowice Tomasz Wadowski
27 ZIELIŃSKA, Agnieszka Bez klubu Modlniczka Marek Zieliński

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 CHABRZYK, Andrzej ChabTeam Olkusz Andrzej Chabrzyk
2 CHABRZYK, Oliwia ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
3 CHABRZYK, Wojciech ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 ZMARZLIŃSKI, Franek Kraków Aktywnie Kraków KACPER ZMARZLIŃSKI

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 INDYKA, Jan SAS Akademia AZS AWF Kraków Wielka Wieś Maciej Indyka
2 MOSIOŁEK, Mikołaj SAS Akademia AZS AWF Kraków Tomaszowice Przemysław Mosiołek
3 ZAJĄCZKOWSKI, Jakub SAS Akademia AZS AWF Kraków Modlnica Grzegorz Zajączkowski

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel Kraków Tomasz Przybyło

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 HEIZA, Jacek Wielka Wieś Biega Modlniczka Jacek Heiza
2 TROJANOWSKI, Jakub Wielka Wieś Biega Modlnica Tomasz Trojanowski
3 TROJANOWSKI, Kajetan Wielka Wieś Biega Modlnica Tomasz Trojanowski

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 OŁOWNIA, Mikołaj Zadyszka Oświęcim Trzebinia Łukasz Ołownia

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg główny 5000m 111 38 73 0 111
Razem 111 38 73 0 111

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
A 3 2 1 0 3
B 11 5 6 0 11
C 83 28 55 0 83
D 14 3 11 0 14
Razem 111 38 73 0 111