Desert Dessert - Zgłoszenia
2022-07-08

# Kategoria Zawodnik Klub Chip
1 WYouth BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź 8093094
2 MYouth BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 8093093
3 MMasters BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 8004713
4 MMasters BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 8093103
5 MElite BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel 8070598
6 WMasters BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 8071026
7 MYouth BOROWSKI, Mateusz UKS Azymut Pabianice 2146573
8 MSuper Masters CAPPER, Mike Limestone Cowboys 8191055
9 MYouth CHACHURSKI , Mieszko UNTS Warszawa 8291207
10 MSuper Masters CHACHURSKI , Ryszard KU AZS WAT Warszawa 8020163
11 WMasters CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 8160987
12 MYouth CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 8093091
13 WElite CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 8661597
14 MSuper Masters CIURA, Krzysztof indywidualnie 504042
15 WElite CYGLER, Paulina WKS Wawel 895234
16 MElite CYGLER, Sławomir WKS Wawel 8003549
17 WMasters DARGACZ, Anna WKS WAWEL 2080320
18 MMasters DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 8190824
19 MElite DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 8640925
20 MElite DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kralove 8656645
21 WElite DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 8646297
22 MYouth DRAPELLA, Stanisław Harpagan Gdańsk 8011107
23 MMasters DURMAJ, Marcin 15GBZ 8093110
24 WMasters DZIKA, Natalia 15GBZ 8093109
25 MElite DZIOBA, Mateusz 10 BKPanc Świętoszów 8650822
26 MElite FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kralove 8656641
27 WElite FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 8000831
28 WMasters FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 8430043
29 MMasters FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 8000830
30 MElite FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 8000832
31 MMasters FRENZEL, Frieda 8050203
32 MElite FRENZEL, Oskar 7750203
33 MSuper Masters GAVENAS, Gintaras OSK Rudamina 8664292
34 MElite GĄSIOROWSKI , Mariusz 7009294
35 MMasters GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 8667278
36 WMasters GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 8099122
37 WElite GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 8261196
38 MYouth GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
39 MYouth GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 8623612
40 MElite HOVORKA, Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 8402048
41 WMasters HYNKOVÁ, Jana SKOB Ostrov 301498
42 MElite JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 8640247
43 MYouth JEČMEN, Matyáš SKOB Ostrov 8061404
44 MMasters JEČMEN, Vladimír SKOB Ostrov 8154994
45 WMasters JEČMENOVÁ, Věra SKOB Ostrov 7209469
46 WYouth JEČMENOVÁ, Veronika SKOB Ostrov 8016054
47 MSuper Masters JURČÍK, Peter ARDF team Slovakia 8071310
48 MElite JURČÍK, Tomáš ARDF team Slovakia 7210250
49 WYouth JURČÍKOVÁ, Nina ARDF team Slovakia 8071305
50 WSuper Masters KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093115
51 MMasters KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 8653291
52 MYouth KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 8071012
53 MYouth KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 8003946
54 MMasters KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa 8010869
55 MYouth KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 8644895
56 WMasters KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 8071027
57 WMasters KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 8013950
58 WYouth KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
59 MSuper Masters KRÁL, Jozef ARDF team Slovakia 8627
60 MMasters KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 8060972
61 MMasters KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice 2146554
62 MYouth KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 8004711
63 WElite KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Zlin 9416043
64 MYouth KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
65 MMasters KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 8002652
66 WMasters KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kralove 8047123
67 WElite KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kralove 8033223
68 MElite KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej
69 MMasters KUDŁACZ, Tomasz
70 MMasters KURYJ, Marek RCI Kraków 8090102
71 MMasters KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 8020882
72 MMasters LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 8070673
73 MYouth LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 8230409
74 MMasters LESISZ, Kamil UNTS Warszawa 8150384
75 WElite LEUNG, Ka Ki Orienteering Association of Hong Kong 9850726
76 MSuper Masters LEUNG, Lam Freddy Orienteering Association of Hong Kong 7200998
77 WSuper Masters ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 8229190
78 MSuper Masters ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 8229191
79 MMasters ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 8026570
80 MYouth ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 8071013
81 MMasters MACIEJEWSKI, Marcin 8217777
82 WSuper Masters MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 8111211
83 MMasters MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 8032112
84 WYouth MARIE, Hynková SKOB Ostrov 8228221
85 MMasters MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 7081975
86 WYouth MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 8131207
87 WYouth MILCZAREK, Oliwia UKS Orientuś Łódź 8093100
88 WYouth MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 8071021
89 MSuper Masters MOSSAKOWSKI, Przemek Team 360 8091816
90 MMasters MUSIAŁ, Krzysztof 8pplot Koszalin 8007737
91 WMasters NIKONOWICZ , Ewa 15GBZ 8119551
92 WMasters PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071
93 MYouth PACHUCKI , Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 8198611
94 MElite PARFIANOWICZ, Adam Warszawa brak
95 MSuper Masters PARFIANOWICZ, Marcin Warszawa brak
96 WElite PAULAVA, Hanna WKS Śląsk 8182064
97 MSuper Masters PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
98 MElite PLUTA, Marcin Hades Poznań 2067835
99 MElite PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kralove 8663181
100 MSuper Masters PORTKA, Mariusz
101 MSuper Masters PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 8117111
102 MMasters RAMOTOWSKI, Mariusz 15GBZ 1452722
103 WYouth ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 8190908
104 MSuper Masters RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 8061271
105 MElite ŠABATKA, Jan OK Slavia Hradec Kralove 9193
106 WMasters SAMSON-POLAK, Renata 15BZ 1452707
107 WElite SEKTA, Marta 15 GBZ 1452708
108 MYouth SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 8516449
109 MMasters SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 8516949
110 WElite SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 8667267
111 MYouth SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 8093096
112 MMasters SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kralove 9101117
113 MElite SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 8646292
114 WYouth SPIŻEWSKA, Hanna UKS Orientuś Łódź 8093101
115 MYouth STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606
116 MElite TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kralove 8670465
117 MElite TREPÁČ, Adam ARDF team Slovakia 8071293
118 WElite TREPÁČOVÁ, Gabriela ARDF team Slovakia 8071311
119 MYouth TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 8093095
120 WSuper Masters TRYKOZKO, Urszula Team 360 8072469
121 MYouth TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 8093096
122 MYouth TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha Warszawa 8200809
123 MSuper Masters URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 8640904
124 MSuper Masters VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 416573
125 WSuper Masters WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 8051070
126 MSuper Masters WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 8070620
127 WYouth WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 8070511
128 MYouth WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 8071024
129 WElite WICHA, Małgorzata WKS Wawel
130 MYouth WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 8281100
131 MSuper Masters WOJARSKI, Krzysztof LZS Górzanka Nawojowa Góra 8024910
132 MElite WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojowa Góra 8007229
133 MMasters WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 8667275
134 WYouth WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 8093097
135 MMasters WOŹNIAK, Adam 15GBZ 1452705
136 WMasters WOŹNIAK, Barbara 15GBZ 8330700
137 MYouth WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 8040213
138 MSuper Masters WRZESIŃSKI, Krzysztof September Team 8636526
139 MMasters ZIMMER, Łukasz Packman Team 8211206

MElite

# Zawodnik Klub Chip
1 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel 8070598
2 CYGLER, Sławomir WKS Wawel 8003549
3 DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 8640925
4 DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kralove 8656645
5 DZIOBA, Mateusz 10 BKPanc Świętoszów 8650822
6 FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kralove 8656641
7 FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 8000832
8 FRENZEL, Oskar 7750203
9 GĄSIOROWSKI , Mariusz 7009294
10 HOVORKA, Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 8402048
11 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 8640247
12 JURČÍK, Tomáš ARDF team Slovakia 7210250
13 KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej
14 PARFIANOWICZ, Adam Warszawa brak
15 PLUTA, Marcin Hades Poznań 2067835
16 PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kralove 8663181
17 ŠABATKA, Jan OK Slavia Hradec Kralove 9193
18 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 8646292
19 TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kralove 8670465
20 TREPÁČ, Adam ARDF team Slovakia 8071293
21 WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojowa Góra 8007229

MMasters

# Zawodnik Klub Chip
1 BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 8004713
2 BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 8093103
3 DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 8190824
4 DURMAJ, Marcin 15GBZ 8093110
5 FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 8000830
6 FRENZEL, Frieda 8050203
7 GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 8667278
8 JEČMEN, Vladimír SKOB Ostrov 8154994
9 KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 8653291
10 KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa 8010869
11 KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 8060972
12 KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice 2146554
13 KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 8002652
14 KUDŁACZ, Tomasz
15 KURYJ, Marek RCI Kraków 8090102
16 KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 8020882
17 LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 8070673
18 LESISZ, Kamil UNTS Warszawa 8150384
19 ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 8026570
20 MACIEJEWSKI, Marcin 8217777
21 MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 8032112
22 MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 7081975
23 MUSIAŁ, Krzysztof 8pplot Koszalin 8007737
24 RAMOTOWSKI, Mariusz 15GBZ 1452722
25 SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 8516949
26 SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kralove 9101117
27 WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 8667275
28 WOŹNIAK, Adam 15GBZ 1452705
29 ZIMMER, Łukasz Packman Team 8211206

MSuper Masters

# Zawodnik Klub Chip
1 CAPPER, Mike Limestone Cowboys 8191055
2 CHACHURSKI , Ryszard KU AZS WAT Warszawa 8020163
3 CIURA, Krzysztof indywidualnie 504042
4 GAVENAS, Gintaras OSK Rudamina 8664292
5 JURČÍK, Peter ARDF team Slovakia 8071310
6 KRÁL, Jozef ARDF team Slovakia 8627
7 LEUNG, Lam Freddy Orienteering Association of Hong Kong 7200998
8 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 8229191
9 MOSSAKOWSKI, Przemek Team 360 8091816
10 PARFIANOWICZ, Marcin Warszawa brak
11 PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
12 PORTKA, Mariusz
13 PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 8117111
14 RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 8061271
15 URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 8640904
16 VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 416573
17 WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 8070620
18 WOJARSKI, Krzysztof LZS Górzanka Nawojowa Góra 8024910
19 WRZESIŃSKI, Krzysztof September Team 8636526

MYouth

# Zawodnik Klub Chip
1 BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 8093093
2 BOROWSKI, Mateusz UKS Azymut Pabianice 2146573
3 CHACHURSKI , Mieszko UNTS Warszawa 8291207
4 CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 8093091
5 DRAPELLA, Stanisław Harpagan Gdańsk 8011107
6 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
7 GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 8623612
8 JEČMEN, Matyáš SKOB Ostrov 8061404
9 KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 8071012
10 KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 8003946
11 KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 8644895
12 KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 8004711
13 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
14 LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 8230409
15 ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 8071013
16 PACHUCKI , Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 8198611
17 SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 8516449
18 SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 8093096
19 STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606
20 TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 8093095
21 TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 8093096
22 TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha Warszawa 8200809
23 WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 8071024
24 WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 8281100
25 WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 8040213

WElite

# Zawodnik Klub Chip
1 CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 8661597
2 CYGLER, Paulina WKS Wawel 895234
3 DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 8646297
4 FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 8000831
5 GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 8261196
6 KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Zlin 9416043
7 KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kralove 8033223
8 LEUNG, Ka Ki Orienteering Association of Hong Kong 9850726
9 PAULAVA, Hanna WKS Śląsk 8182064
10 SEKTA, Marta 15 GBZ 1452708
11 SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 8667267
12 TREPÁČOVÁ, Gabriela ARDF team Slovakia 8071311
13 WICHA, Małgorzata WKS Wawel

WMasters

# Zawodnik Klub Chip
1 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 8071026
2 CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 8160987
3 DARGACZ, Anna WKS WAWEL 2080320
4 DZIKA, Natalia 15GBZ 8093109
5 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 8430043
6 GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 8099122
7 HYNKOVÁ, Jana SKOB Ostrov 301498
8 JEČMENOVÁ, Věra SKOB Ostrov 7209469
9 KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 8071027
10 KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 8013950
11 KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kralove 8047123
12 NIKONOWICZ , Ewa 15GBZ 8119551
13 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071
14 SAMSON-POLAK, Renata 15BZ 1452707
15 WOŹNIAK, Barbara 15GBZ 8330700

WSuper Masters

# Zawodnik Klub Chip
1 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093115
2 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 8229190
3 MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 8111211
4 TRYKOZKO, Urszula Team 360 8072469
5 WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 8051070

WYouth

# Zawodnik Klub Chip
1 BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź 8093094
2 JEČMENOVÁ, Veronika SKOB Ostrov 8016054
3 JURČÍKOVÁ, Nina ARDF team Slovakia 8071305
4 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
5 MARIE, Hynková SKOB Ostrov 8228221
6 MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 8131207
7 MILCZAREK, Oliwia UKS Orientuś Łódź 8093100
8 MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 8071021
9 ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 8190908
10 SPIŻEWSKA, Hanna UKS Orientuś Łódź 8093101
11 WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 8070511
12 WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 8093097

# Zawodnik Klub Chip
1 FRENZEL, Frieda 8050203
2 FRENZEL, Oskar 7750203
3 GĄSIOROWSKI , Mariusz 7009294
4 KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej
5 KUDŁACZ, Tomasz
6 MACIEJEWSKI, Marcin 8217777
7 PORTKA, Mariusz

# Zawodnik Klub Chip
1 DZIOBA, Mateusz 10 BKPanc Świętoszów 8650822

# Zawodnik Klub Chip
1 SEKTA, Marta 15 GBZ 1452708

# Zawodnik Klub Chip
1 SAMSON-POLAK, Renata 15BZ 1452707

# Zawodnik Klub Chip
1 CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 8160987
2 DURMAJ, Marcin 15GBZ 8093110
3 DZIKA, Natalia 15GBZ 8093109
4 NIKONOWICZ , Ewa 15GBZ 8119551
5 RAMOTOWSKI, Mariusz 15GBZ 1452722
6 WOŹNIAK, Adam 15GBZ 1452705
7 WOŹNIAK, Barbara 15GBZ 8330700

# Zawodnik Klub Chip
1 MUSIAŁ, Krzysztof 8pplot Koszalin 8007737

# Zawodnik Klub Chip
1 JURČÍK, Peter ARDF team Slovakia 8071310
2 JURČÍK, Tomáš ARDF team Slovakia 7210250
3 JURČÍKOVÁ, Nina ARDF team Slovakia 8071305
4 KRÁL, Jozef ARDF team Slovakia 8627
5 TREPÁČ, Adam ARDF team Slovakia 8071293
6 TREPÁČOVÁ, Gabriela ARDF team Slovakia 8071311

# Zawodnik Klub Chip
1 PACHUCKI , Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 8198611
2 STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 8220606
3 TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha Warszawa 8200809

# Zawodnik Klub Chip
1 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 8640247

# Zawodnik Klub Chip
1 PLUTA, Marcin Hades Poznań 2067835

# Zawodnik Klub Chip
1 DRAPELLA, Stanisław Harpagan Gdańsk 8011107
2 GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 8261196
3 LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 8070673
4 LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 8230409
5 ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 8190908
6 SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 8516449
7 SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 8516949

# Zawodnik Klub Chip
1 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 8229190
2 ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 8229191

# Zawodnik Klub Chip
1 KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 8003946

# Zawodnik Klub Chip
1 FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 8000831
2 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 8430043
3 FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 8000830
4 FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 8000832

# Zawodnik Klub Chip
1 MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 7081975

# Zawodnik Klub Chip
1 CHACHURSKI , Ryszard KU AZS WAT Warszawa 8020163
2 MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 8032112

# Zawodnik Klub Chip
1 KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 8020882

# Zawodnik Klub Chip
1 WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojowa Góra 8007229

# Zawodnik Klub Chip
1 WOJARSKI, Krzysztof LZS Górzanka Nawojowa Góra 8024910

# Zawodnik Klub Chip
1 CAPPER, Mike Limestone Cowboys 8191055

# Zawodnik Klub Chip
1 KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 8644895

# Zawodnik Klub Chip
1 RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 8061271

# Zawodnik Klub Chip
1 VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 416573

# Zawodnik Klub Chip
1 HOVORKA, Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 8402048

# Zawodnik Klub Chip
1 DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kralove 8656645
2 FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kralove 8656641
3 KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kralove 8047123
4 KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kralove 8033223
5 PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kralove 8663181
6 ŠABATKA, Jan OK Slavia Hradec Kralove 9193
7 SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kralove 9101117
8 TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kralove 8670465

# Zawodnik Klub Chip
1 KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 8060972

# Zawodnik Klub Chip
1 GAVENAS, Gintaras OSK Rudamina 8664292

# Zawodnik Klub Chip
1 LEUNG, Ka Ki Orienteering Association of Hong Kong 9850726
2 LEUNG, Lam Freddy Orienteering Association of Hong Kong 7200998

# Zawodnik Klub Chip
1 ZIMMER, Łukasz Packman Team 8211206

# Zawodnik Klub Chip
1 KURYJ, Marek RCI Kraków 8090102

# Zawodnik Klub Chip
1 BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 8004713

# Zawodnik Klub Chip
1 HYNKOVÁ, Jana SKOB Ostrov 301498
2 JEČMEN, Matyáš SKOB Ostrov 8061404
3 JEČMEN, Vladimír SKOB Ostrov 8154994
4 JEČMENOVÁ, Věra SKOB Ostrov 7209469
5 JEČMENOVÁ, Veronika SKOB Ostrov 8016054
6 MARIE, Hynková SKOB Ostrov 8228221

# Zawodnik Klub Chip
1 KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Zlin 9416043

# Zawodnik Klub Chip
1 MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 8111211
2 PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 8117111

# Zawodnik Klub Chip
1 WRZESIŃSKI, Krzysztof September Team 8636526

# Zawodnik Klub Chip
1 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093115

# Zawodnik Klub Chip
1 MOSSAKOWSKI, Przemek Team 360 8091816
2 TRYKOZKO, Urszula Team 360 8072469
3 WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 8051070
4 WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 8070620
5 WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 8070511

# Zawodnik Klub Chip
1 URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 8640904

# Zawodnik Klub Chip
1 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 8071026
2 BOROWSKI, Mateusz UKS Azymut Pabianice 2146573
3 KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 8653291
4 KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 8071012
5 KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 8071027
6 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 8071022
7 KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice 2146554
8 KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 8004711
9 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 8035590
10 KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 8002652
11 ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 8026570
12 ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 8071013
13 MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 8071021
14 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 8033071
15 WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 8071024
16 WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 8281100

# Zawodnik Klub Chip
1 BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź 8093094
2 BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 8093093
3 CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 8093091
4 DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 8640925
5 DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 8646297
6 GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 8667278
7 GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 8623612
8 MILCZAREK, Oliwia UKS Orientuś Łódź 8093100
9 SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 8667267
10 SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 8093096
11 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 8646292
12 SPIŻEWSKA, Hanna UKS Orientuś Łódź 8093101
13 TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 8093095
14 TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 8093096
15 WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 8667275
16 WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 8093097

# Zawodnik Klub Chip
1 CHACHURSKI , Mieszko UNTS Warszawa 8291207
2 LESISZ, Kamil UNTS Warszawa 8150384
3 MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 8131207
4 WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 8040213

# Zawodnik Klub Chip
1 DARGACZ, Anna WKS WAWEL 2080320
2 DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 8190824

# Zawodnik Klub Chip
1 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel 8070598
2 CYGLER, Paulina WKS Wawel 895234
3 CYGLER, Sławomir WKS Wawel 8003549
4 GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 8099122
5 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 8099100
6 KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 8013950
7 PISAREK, Piotr WKS Wawel 8002651
8 WICHA, Małgorzata WKS Wawel

# Zawodnik Klub Chip
1 PAULAVA, Hanna WKS Śląsk 8182064

# Zawodnik Klub Chip
1 BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 8093103
2 CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 8661597

# Zawodnik Klub Chip
1 PARFIANOWICZ, Adam Warszawa brak
2 PARFIANOWICZ, Marcin Warszawa brak

# Zawodnik Klub Chip
1 KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa 8010869

# Zawodnik Klub Chip
1 CIURA, Krzysztof indywidualnie 504042

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
WAWEL 139 47 92 109 30
Razem 139 47 92 109 30

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
MElite 21 0 21 11 10
MMasters 29 1 28 24 5
MSuper Masters 19 1 18 16 3
MYouth 25 0 25 20 5
WElite 13 13 0 10 3
WMasters 15 15 0 11 4
WSuper Masters 5 5 0 5 0
WYouth 12 12 0 12 0
Razem 139 47 92 109 30