IV Nocny Bieg GPK - Zgłoszenia
2022-09-03

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność
1 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 ALEKSANDROWICZ, Michal
2 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 ANNA, Kośmider Wilk i Zajączek Zapłać
3 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 BAJAK, Mirosław Zapłać
4 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 BAJAK, Szymon Zapłać
5 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 BAUER, Kamil
6 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 BĄK, Artur Fatboys Sprint
7 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 BOCHENEK, Dominik
8 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna Bronowice też Biegają
9 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 BORKOWSKI, Paweł
10 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BZDAK, Bartosz
11 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 CADER, Agnieszka Zabierzów Biega
12 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 CADER, Jacek Zabierzów Biega
13 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 CEBO, Artur
14 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 CEBO, Katarzyna RUNPROGRESS.PL TEAM
15 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 CZARNECKA , Katarzyna Zapłać
16 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 CZARNECKA, Katarzyna
17 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 CZARNECKI, Bartłomiej Uwaga na Dziada
18 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 CZARNECKI, Krzysztof
19 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 CZYŻ, Piotr
20 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 DŁUGOSZ, Piotr Bronowice też biegają
21 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 DYTLOF, Marcin
22 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 EDER, Maciej
23 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 FEDORCZAK, Jacek
24 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 FIREK, Rafał
25 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 GARCIA GIRON, Jose
26 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 GAWEŁ, Michał Bronowice też Biegają
27 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 GĄSIOROWSKI , Krzysztof
28 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 GRUBA, Maciej
29 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 GRYGIEL, Marek JacekBiega Running Team
30 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 GRYMEK, Dagmara BeFit24Team
31 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 GRZECHYNKA, Agnieszka Go Public
32 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 HARABASZ , Piotr Night Runners
33 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 JASKÓLSKI, Piotr MYNIU TEAM
34 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 JAWOREK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
35 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KACZMARCZYK, Marta
36 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
37 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
38 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
39 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
40 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 KALICIŃSKI , Bogusław
41 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KAPUTA, Piotr
42 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KARDAŚ, Artur Zabierzów Biega
43 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KASPEROWSKA, Paulina Zapłać
44 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard
45 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KLEIN, Michał
46 Przyjazna Trójka/3,7km - M70 KNAPIK, Jerzy
47 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KOLTUNIAK, Lukasz
48 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KOMENZA, Marcin
49 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOŚMIDER, Dawid Wilk i Zajączek Zapłać
50 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KOWALUNAS-BEM, Olga LPP Team Zapłać
51 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 KOZLOWSKI , Jakub niezrzeszony
52 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KRAS, Rafał
53 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 KSIĄŻEK, Anna Zapłać
54 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KUCWAJ, Michał Zapłać
55 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 KUNZ, Marcin Lacho Team
56 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 KUTYŁA, Marek ITMBW KRAKÓW Zapłać
57 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KWIECIŃSKA, Maria
58 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 LATOS, Paweł
59 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 LECHOŃCZAK, Damian
60 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 LEŚNIAK, Dawid
61 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 LEWICKA, Natalia
62 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 LISIEWICZ , Natan
63 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 MAGOCSY, Helena
64 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 MAGOCSY, Justyna ASICS Frontrunner
65 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 MAKÓWKA, Justyna
66 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MALINOWSKI, Łukasz Szczytografia
67 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MAŁCZAK, Piotr
68 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 MAŁEK , Anna -
69 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 MAŁEK, Leszek
70 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 MARCZEWSKA, Agata Bronowice też Biegają
71 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MARCZEWSKI, Marcin Bronowice też Biegają
72 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MARSZAŁEK, Jan ITMBW KRAKOW
73 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 MARTYNA, Bogusz PX 28 AZYMUT 300 TEAM
74 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 MASŁYK, Jan TIMjmaslyk
75 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MICHALAK, Maciej Krakowska Izba Adwokacka
76 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 MIKUŁA , Grzegorz
77 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MISIAREK, Michał Runtime Error
78 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MORDARSKI, Michał
79 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 MUSZYŃSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
80 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 NATALIA, Filar
81 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 NAZIM, Tadeusz
82 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 NIEMIRSKI, Piotr
83 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team
84 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
85 Nordic Walking/NW - M PARCHIMOWICZ, Janusz
86 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 PASELA, Jerzy
87 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna
88 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 PITALA, Mateusz
89 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 POPIEL, Andrzej popsmart.pl
90 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 PYCIA, Kamil
91 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 PYCINSKA, Joanna Zapłać
92 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 RACJAN, Bartłomiej
93 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 ROGOCZ , Jakub
94 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ROTKIN, Timur
95 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 SŁOCIŃSKI, Krzysztof
96 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 SŁOWIŃSKI, Paweł brak
97 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SOBCZAK, Bogusław Bronowice też biegają
98 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 STAWSKA-KISIAŁA, Natalia
99 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 STUDNICKI, Paweł
100 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 SUCHORA, Kacper
101 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 SULARZ, Bartek
102 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
103 Nordic Walking/NW - K SZUMIEC, Joanna
104 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 SZWEJ, Joanna Pogoria Biega
105 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SZYMON, Małczak
106 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela
107 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 TARGOSZ, Michał #AdamCzerwińskiTeam
108 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team Zapłać
109 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
110 Nordic Walking/NW - K TYCZEWSKA, Paulina Lux Torpeda Malopolska Zapłać
111 Nordic Walking/NW - K WALCZYK, Iwona
112 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 WALCZYK, Roman Water Knights
113 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 WALNIK, Rafał
114 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 WATARZYSZYN, Marzena
115 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WAW, Grzegorz DZIKI TIM
116 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 WIĄCEK, Łukasz IRS Boks Kraków
117 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 WIERZCHOWIAK, Karolina Zapłać
118 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 WIJAS, Mariusz brak
119 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WITEK, Przemysław Zabierzów Biega
120 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WOJTAS, Łukasz
121 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 WOJTAS, Maciej
122 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WOLAN, Marcin
123 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 WOŁKOWSKA, Alicja
124 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team
125 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 ZABOROWSKA, Małgorzata brak
126 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ZAWACKI, Marcin

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 LEWICKA, Natalia
2 MAKÓWKA, Justyna

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 CEBO, Katarzyna RUNPROGRESS.PL TEAM
2 GRYMEK, Dagmara BeFit24Team
3 GRZECHYNKA, Agnieszka Go Public
4 KACZMARCZYK, Marta
5 KOWALUNAS-BEM, Olga LPP Team
6 MAGOCSY, Justyna ASICS Frontrunner
7 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna
8 STAWSKA-KISIAŁA, Natalia
9 SZWEJ, Joanna Pogoria Biega
10 WOŁKOWSKA, Alicja

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 KSIĄŻEK, Anna
2 MAGOCSY, Helena
3 WALNIK, Rafał
4 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team
5 ZABOROWSKA, Małgorzata brak

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOCHENEK, Dominik
2 LEŚNIAK, Dawid
3 ROGOCZ , Jakub

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BZDAK, Bartosz
2 CEBO, Artur
3 FEDORCZAK, Jacek
4 GARCIA GIRON, Jose
5 HARABASZ , Piotr Night Runners
6 KOŚMIDER, Dawid Wilk i Zajączek
7 KUCWAJ, Michał
8 MAŁCZAK, Piotr
9 MARCZEWSKI, Marcin Bronowice też Biegają
10 MARSZAŁEK, Jan ITMBW KRAKOW
11 MICHALAK, Maciej Krakowska Izba Adwokacka
12 MISIAREK, Michał Runtime Error
13 PITALA, Mateusz
14 POPIEL, Andrzej popsmart.pl
15 ROTKIN, Timur
16 SZYMON, Małczak
17 WAW, Grzegorz DZIKI TIM
18 WITEK, Przemysław Zabierzów Biega
19 WOJTAS, Łukasz
20 WOLAN, Marcin
21 ZAWACKI, Marcin

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZARNECKI, Bartłomiej Uwaga na Dziada
2 CZYŻ, Piotr
3 DYTLOF, Marcin
4 EDER, Maciej
5 FIREK, Rafał
6 GAWEŁ, Michał Bronowice też Biegają
7 GRYGIEL, Marek JacekBiega Running Team
8 JAWOREK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
9 KARDAŚ, Artur Zabierzów Biega
10 KLEIN, Michał
11 KOMENZA, Marcin
12 KRAS, Rafał
13 MORDARSKI, Michał
14 NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam
15 PASELA, Jerzy
16 SOBCZAK, Bogusław Bronowice też biegają
17 TARGOSZ, Michał #AdamCzerwińskiTeam
18 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
19 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
20 WIJAS, Mariusz brak

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard
2 SŁOWIŃSKI, Paweł brak
3 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
4 WALCZYK, Roman Water Knights

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 WIERZCHOWIAK, Karolina

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 DŁUGOSZ, Piotr Bronowice też biegają
2 KUNZ, Marcin Lacho Team
3 MARTYNA, Bogusz PX 28 AZYMUT 300 TEAM
4 NIEMIRSKI, Piotr
5 SUCHORA, Kacper

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 ALEKSANDROWICZ, Michal
2 BAUER, Kamil
3 BORKOWSKI, Paweł
4 LECHOŃCZAK, Damian
5 MALINOWSKI, Łukasz Szczytografia
6 RACJAN, Bartłomiej
7 WIĄCEK, Łukasz IRS Boks Kraków

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 JASKÓLSKI, Piotr MYNIU TEAM
2 KUTYŁA, Marek ITMBW KRAKÓW
3 STUDNICKI, Paweł
4 SULARZ, Bartek
5 WOJTAS, Maciej

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 BĄK, Artur Fatboys Sprint
2 GĄSIOROWSKI , Krzysztof
3 MUSZYŃSKI, Maciej MM Power/Koliber Team

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K12

# Zawodnik Klub Płatność
1 MARCZEWSKA, Agata Bronowice też Biegają

Przyjazna Trójka / 3,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna Bronowice też Biegają
2 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
3 PYCINSKA, Joanna

Przyjazna Trójka / 3,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 MAŁEK , Anna -

Przyjazna Trójka / 3,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M12

# Zawodnik Klub Płatność
1 LISIEWICZ , Natan

Przyjazna Trójka / 3,7km - M13

# Zawodnik Klub Płatność
1 BAJAK, Szymon

Przyjazna Trójka / 3,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

Przyjazna Trójka / 3,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 MAŁEK, Leszek

Przyjazna Trójka / 3,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność
1 KNAPIK, Jerzy

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 NATALIA, Filar
2 WATARZYSZYN, Marzena

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 ANNA, Kośmider Wilk i Zajączek
2 CADER, Agnieszka Zabierzów Biega
3 CZARNECKA , Katarzyna
4 CZARNECKA, Katarzyna
5 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
6 KASPEROWSKA, Paulina
7 KWIECIŃSKA, Maria
8 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność
1 SŁOCIŃSKI, Krzysztof

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRUBA, Maciej
2 KOZLOWSKI , Jakub niezrzeszony

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 CADER, Jacek Zabierzów Biega
2 CZARNECKI, Krzysztof
3 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
4 KAPUTA, Piotr
5 KOLTUNIAK, Lukasz
6 PYCIA, Kamil

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BAJAK, Mirosław
2 LATOS, Paweł
3 MIKUŁA , Grzegorz

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 KALICIŃSKI , Bogusław
2 MASŁYK, Jan TIMjmaslyk

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność
1 NAZIM, Tadeusz

Przyjazna Trójka / K13

# Zawodnik Klub Płatność

Nordic Walking / NW - K

# Zawodnik Klub Płatność
1 SZUMIEC, Joanna
2 TYCZEWSKA, Paulina Lux Torpeda Malopolska
3 WALCZYK, Iwona

Nordic Walking / NW - M

# Zawodnik Klub Płatność
1 PARCHIMOWICZ, Janusz

# Zawodnik Klub Płatność
1 ALEKSANDROWICZ, Michal
2 BAJAK, Mirosław
3 BAJAK, Szymon
4 BAUER, Kamil
5 BOCHENEK, Dominik
6 BORKOWSKI, Paweł
7 BZDAK, Bartosz
8 CEBO, Artur
9 CZARNECKA , Katarzyna
10 CZARNECKA, Katarzyna
11 CZARNECKI, Krzysztof
12 CZYŻ, Piotr
13 DYTLOF, Marcin
14 EDER, Maciej
15 FEDORCZAK, Jacek
16 FIREK, Rafał
17 GARCIA GIRON, Jose
18 GĄSIOROWSKI , Krzysztof
19 GRUBA, Maciej
20 KACZMARCZYK, Marta
21 KALICIŃSKI , Bogusław
22 KAPUTA, Piotr
23 KASPEROWSKA, Paulina
24 KLEIN, Michał
25 KNAPIK, Jerzy
26 KOLTUNIAK, Lukasz
27 KOMENZA, Marcin
28 KRAS, Rafał
29 KSIĄŻEK, Anna
30 KUCWAJ, Michał
31 KWIECIŃSKA, Maria
32 LATOS, Paweł
33 LECHOŃCZAK, Damian
34 LEŚNIAK, Dawid
35 LEWICKA, Natalia
36 LISIEWICZ , Natan
37 MAGOCSY, Helena
38 MAKÓWKA, Justyna
39 MAŁCZAK, Piotr
40 MAŁEK, Leszek
41 MIKUŁA , Grzegorz
42 MORDARSKI, Michał
43 NATALIA, Filar
44 NAZIM, Tadeusz
45 NIEMIRSKI, Piotr
46 PARCHIMOWICZ, Janusz
47 PASELA, Jerzy
48 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna
49 PITALA, Mateusz
50 PYCIA, Kamil
51 PYCINSKA, Joanna
52 RACJAN, Bartłomiej
53 ROGOCZ , Jakub
54 ROTKIN, Timur
55 SŁOCIŃSKI, Krzysztof
56 STAWSKA-KISIAŁA, Natalia
57 STUDNICKI, Paweł
58 SUCHORA, Kacper
59 SULARZ, Bartek
60 SZUMIEC, Joanna
61 SZYMON, Małczak
62 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela
63 WALCZYK, Iwona
64 WALNIK, Rafał
65 WATARZYSZYN, Marzena
66 WIERZCHOWIAK, Karolina
67 WOJTAS, Łukasz
68 WOJTAS, Maciej
69 WOLAN, Marcin
70 WOŁKOWSKA, Alicja
71 ZAWACKI, Marcin

# Zawodnik Klub Płatność
1 MUSZYŃSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
2 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam
2 TARGOSZ, Michał #AdamCzerwińskiTeam

# Zawodnik Klub Płatność
1 MAŁEK , Anna -

# Zawodnik Klub Płatność
1 MAGOCSY, Justyna ASICS Frontrunner

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRYMEK, Dagmara BeFit24Team
2 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
3 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna Bronowice też Biegają
2 MARCZEWSKA, Agata Bronowice też Biegają
3 MARCZEWSKI, Marcin Bronowice też Biegają

# Zawodnik Klub Płatność
1 GAWEŁ, Michał Bronowice też Biegają

# Zawodnik Klub Płatność
1 DŁUGOSZ, Piotr Bronowice też biegają
2 SOBCZAK, Bogusław Bronowice też biegają

# Zawodnik Klub Płatność
1 JAWOREK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
2 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
3 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
4 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
5 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard

# Zawodnik Klub Płatność
1 WAW, Grzegorz DZIKI TIM

# Zawodnik Klub Płatność
1 BĄK, Artur Fatboys Sprint

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRZECHYNKA, Agnieszka Go Public

# Zawodnik Klub Płatność
1 NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 WIĄCEK, Łukasz IRS Boks Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 MARSZAŁEK, Jan ITMBW KRAKOW

# Zawodnik Klub Płatność
1 KUTYŁA, Marek ITMBW KRAKÓW

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRYGIEL, Marek JacekBiega Running Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 MICHALAK, Maciej Krakowska Izba Adwokacka

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOWALUNAS-BEM, Olga LPP Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 KUNZ, Marcin Lacho Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 TYCZEWSKA, Paulina Lux Torpeda Malopolska

# Zawodnik Klub Płatność
1 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 JASKÓLSKI, Piotr MYNIU TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 HARABASZ , Piotr Night Runners

# Zawodnik Klub Płatność
1 MARTYNA, Bogusz PX 28 AZYMUT 300 TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 SZWEJ, Joanna Pogoria Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 CEBO, Katarzyna RUNPROGRESS.PL TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 MISIAREK, Michał Runtime Error

# Zawodnik Klub Płatność
1 MALINOWSKI, Łukasz Szczytografia

# Zawodnik Klub Płatność
1 MASŁYK, Jan TIMjmaslyk

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZARNECKI, Bartłomiej Uwaga na Dziada

# Zawodnik Klub Płatność
1 WALCZYK, Roman Water Knights

# Zawodnik Klub Płatność
1 ANNA, Kośmider Wilk i Zajączek
2 KOŚMIDER, Dawid Wilk i Zajączek

# Zawodnik Klub Płatność
1 CADER, Agnieszka Zabierzów Biega
2 CADER, Jacek Zabierzów Biega
3 KARDAŚ, Artur Zabierzów Biega
4 WITEK, Przemysław Zabierzów Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 SŁOWIŃSKI, Paweł brak
2 WIJAS, Mariusz brak
3 ZABOROWSKA, Małgorzata brak

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOZLOWSKI , Jakub niezrzeszony

# Zawodnik Klub Płatność
1 POPIEL, Andrzej popsmart.pl

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Ambitna Jedenastka 65 17 48 59 6
Harda Dwudziestka-Trójka 21 1 20 19 2
Nordic Walking 4 3 1 3 1
Przyjazna Trójka 10 5 5 8 2
Tradycyjna Piątka 26 11 15 22 4
Razem 126 37 89 111 15

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
11,6km - K20 2 2 0 2 0
11,6km - K30 10 10 0 9 1
11,6km - K40 5 5 0 4 1
11,6km - K50 0 0 0 0 0
11,6km - K60 0 0 0 0 0
11,6km - K70 0 0 0 0 0
11,6km - M20 3 0 3 3 0
11,6km - M30 21 0 21 19 2
11,6km - M40 20 0 20 18 2
11,6km - M50 4 0 4 4 0
11,6km - M60 0 0 0 0 0
11,6km - M70 0 0 0 0 0
23km - K20 1 1 0 0 1
23km - K30 0 0 0 0 0
23km - K40 0 0 0 0 0
23km - K50 0 0 0 0 0
23km - K60 0 0 0 0 0
23km - M20 5 0 5 5 0
23km - M30 7 0 7 7 0
23km - M40 5 0 5 4 1
23km - M50 3 0 3 3 0
23km - M60 0 0 0 0 0
3,7km - K12 1 1 0 1 0
3,7km - K16 0 0 0 0 0
3,7km - K20 0 0 0 0 0
3,7km - K30 3 3 0 2 1
3,7km - K40 1 1 0 1 0
3,7km - K50 0 0 0 0 0
3,7km - K60 0 0 0 0 0
3,7km - K70 0 0 0 0 0
3,7km - M12 1 0 1 1 0
3,7km - M13 1 0 1 0 1
3,7km - M16 0 0 0 0 0
3,7km - M20 0 0 0 0 0
3,7km - M30 1 0 1 1 0
3,7km - M40 1 0 1 1 0
3,7km - M50 0 0 0 0 0
3,7km - M60 0 0 0 0 0
3,7km - M70 1 0 1 1 0
5,7km - K16 0 0 0 0 0
5,7km - K20 2 2 0 2 0
5,7km - K30 8 8 0 5 3
5,7km - K40 0 0 0 0 0
5,7km - K50 1 1 0 1 0
5,7km - K60 0 0 0 0 0
5,7km - K70 0 0 0 0 0
5,7km - M16 1 0 1 1 0
5,7km - M20 2 0 2 2 0
5,7km - M30 6 0 6 6 0
5,7km - M40 3 0 3 2 1
5,7km - M50 0 0 0 0 0
5,7km - M60 2 0 2 2 0
5,7km - M70 1 0 1 1 0
K13 0 0 0 0 0
NW - K 3 3 0 2 1
NW - M 1 0 1 1 0
Razem 126 37 89 111 15