MMM2022 - Zgłoszenia
2022-09-24 - 2022-09-25

# Kategoria Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 MMM-K14 KOWAL, Paulina UKS Azymut Dębów 05399 E1;E2
2 Leśne Skrzaty BALICKA , Maja MKS E1;E2
3 Leśne Skrzaty BALICKA , Maja MKS E1;E2
4 MMM-M14 BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne 04587 8032110 E1;E2
5 MMM-K14 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel Kraków 3646 8000584 K14 K14 E1;E2
6 MMM-K14 BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel Kraków 4748 8006535 K14 K14 E1;E2
7 Leśne Skrzaty BISKUPSKA, Maria WKS Wawel Kraków 5096 8003384 K14 E2
8 Niepokonani BISKUPSKI, Michał WKS Wawel Kraków 5203 8006534 E1;E2
9 Rodzinna BURAK, Adam 889733 E1;E2
10 MMM-M14 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 8032059 E1;E2
11 MMM-M14 CWYNAR, Filip MKS 05867 E1;E2
12 MMM-M14 DEDA, Bartosz KS Kościelec Chrzanów 05132 8032060 E1;E2
13 MMM-K14 DEPTA, Helena WKS Wawel Kraków 5084 8003917 K14 K14 E1;E2
14 MMM-K14 DOŁEMSKA, Karolina MKS"San"Jarosław 05524 E2
15 Leśne Skrzaty DYMNICKA, Aleksandra MKS E1;E2
16 MMM-K14 DZIK, Zosia LKS Górzanka Nawojowa Góra 428748 E1;E2
17 Zdobywcy Lasu FITRZYK, Magdalena Patria Młynne 03622 8032142 E1;E2
18 MMM-K14 GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanów 04935 8032053 E1;E2
19 MMM-K14 HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanów 04520 8032056 E1;E2
20 MMM-M14 HUNDT, David WKS Wawel Kraków 5790 8005031 M14 M14 E1;E2
21 MMM-K14 JAMROŻY, Olga UKS Azymut Dębów 05402 E1;E2
22 MMM-M14 JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka Nawojowa Góra 04958 2118338 E1;E2
23 MMM-M14 JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka Nawojowa Góra 04957 2118337 E1;E2
24 MMM-M14 JĘDRUCH, Jakub MKS 05864 E1
25 MMM-K14 JUREK, Marta UKS Reflex Rybnik 04941 8136008 E1;E2
26 Rodzinna KIEŁT, Elena MKS E1;E2
27 MMM-K14 KLIŚ, Weronika UKS Reflex Rybnik 05624 8211221 E1;E2
28 MMM-K14 KOWAL, Julia UKS Azymut Dębów 04952 E1;E2
29 MMM-M14 KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut Dębów 04950 E1;E2
30 MMM-M14 KRAJCARZ, Szymon UKS Reflex Rybnik 04943 8136012 E1;E2
31 Poszukiwacze Przygód KRÓL, Krystian Patria Młynne 413353 E1;E2
32 MMM-M14 KRÓL, Maksymilian Patria Młynne 2146569 E1;E2
33 Leśne Skrzaty KRUK, Adrian MKS E1;E2
34 Leśne Skrzaty KRYCZYŃSKA, Natalia MKS E1;E2
35 Poszukiwacze Przygód KURNYTA , Aleksandra Patria Młynne 2146575 E1;E2
36 MMM-M14 KURNYTA, Dawid Patria Młynne 03625 2146533 E1;E2
37 Niepokonani MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 05462 8229156 E1;E2
38 MMM-M14 MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 8631667 E1;E2
39 Poszukiwacze Przygód MICHURA, Damian Patria Młynne E1;E2
40 Mistrzowie MORĄG, Bohdan Morąg 14das 2044869 E1;E2
41 Poszukiwacze Przygód MORDARSKA, Julita Patria Młynne 04586 2146607 E1;E2
42 MMM-M14 MORDARSKI, Oskar Patria Młynne 03628 8032157 E1;E2
43 Leśne Skrzaty MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 5223 8006533 K14 E2
44 MMM-K14 MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel Kraków 4022 8000389 K14 K14 E1;E2
45 Leśne Skrzaty MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel Kraków 5196 8006532 M14 E2
46 Niepokonani MOTYKA , Mariusz E1;E2
47 MMM-K14 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel Kraków 3938 8348977 K14 K14 E1;E2
48 Leśne Skrzaty OLIINYK, Arina WKS Wawel Kraków 5091 8003916 K14 E2
49 Leśne Skrzaty OLIINYK, Hanna WKS Wawel Kraków 4929 8006520 K14 E2
50 MMM-K14 OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 4023 8000587 K14 K14 E1;E2
51 Niepokonani OPALUCH, Wiesław 889737 E1;E2
52 MMM-M14 OSMYK, Bartosz UKS Azymut Dębów 04949 E1;E2
53 Niepokonani PAWLOS, Elżbieta 2077840 E1;E2
54 Leśne Skrzaty PISZCZEK , Wanda Patria Młynne 2146547 E1;E2
55 MMM-K14 PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 8032052 E1;E2
56 Niepokonani PODOLAK, Zbigniew Przemyśl E1;E2
57 MMM-K14 PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik 04760 8200899 E1;E2
58 MMM-M14 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel Kraków 4019 8636993 M14 M14 E1;E2
59 MMM-K14 RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów 04976 E1;E2
60 MMM-K14 RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów 04519 8032051 E1;E2
61 MMM-M14 RYGIEL , Aleksander WKS Wawel Kraków 5206 8285928 M14
62 Poszukiwacze Przygód SAJDAK, Michał Patria Młynne E1;E2
63 MMM-K14 SEREDA, Daria WKS Wawel Kraków 5836 8653292 K14 K14 E1;E2
64 Leśne Skrzaty SOWA, Wojciech Patria Młynne E1;E2
65 Leśne Skrzaty STYPUŁA, Anna Patria Młynne 2146534 E1;E2
66 Leśne Skrzaty STYPUŁA, Szymon Patria Młynne 2146619 E1;E2
67 MMM-K14 SUDOŁ, Karolina MKS"San"Jarosław 05866 E1;E2
68 Poszukiwacze Przygód SUŁKOWSKI, Dominik Patria Młynne 412321 E1;E2
69 MMM-K14 SZALA, Wiktoria UKS Azymut Dębów 04951 E1;E2
70 MMM-K14 SZENDRA, Iwona UKS Reflex Rybnik 05623 8136024 E1;E2
71 Leśne Skrzaty TUREK, Gabriela MKS E1;E2
72 MMM-K14 TWOREK, Aleksandra UKS Azymut Dębów 05652 E1;E2
73 MMM-M14 URYGA, Artur WKS Wawel Kraków 4928 8051001 M14 M14 E1;E2
74 MMM-K14 WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanów 05077 8032054 E1;E2
75 MMM-K14 WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanów 05133 8032055 E1;E2
76 Leśne Skrzaty WALAŚ, Emilia WKS Wawel Kraków 5093 8229143 K14 E2
77 Leśne Skrzaty WALAŚ, Olga WKS Wawel Kraków 5092 8229149 K14 E2
78 Mistrzowie WALAT, Adrian 3PBOT
79 Leśne Skrzaty WIKTOR , Hanna Patria Młynne 886351 E1;E2
80 MMM-K14 WOJCIECHOWSKA , Honorata UKS Azymut Dębów 04751 E1;E2
81 MMM-M14 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 4496 2121115 E1;E2
82 MMM-M14 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel Kraków 4749 8006531 M14 M14 E1;E2
83 Poszukiwacze Przygód ZELEK, Bartłomiej Patria Młynne 1420649 E1;E2
84 MMM-M14 ZELEK, Filip Patria Młynne 03631 2146619 E1;E2
85 MMM-K14 ZELEK, Martyna Patria Młynne 03632 8032109 E1;E2
86 MMM-M14 ZIĘBA, Konrad UKS Azymut Dębów 05401 E1;E2
87 MMM-K14 ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut Dębów 05400 E1;E2
88 MMM-K14 ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex Rybnik 05503 8136022 E1;E2

Leśne Skrzaty

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 BALICKA , Maja MKS E1;E2
2 BALICKA , Maja MKS E1;E2
3 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel Kraków 5096 8003384 K14 E2
4 DYMNICKA, Aleksandra MKS E1;E2
5 KRUK, Adrian MKS E1;E2
6 KRYCZYŃSKA, Natalia MKS E1;E2
7 MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 5223 8006533 K14 E2
8 MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel Kraków 5196 8006532 M14 E2
9 OLIINYK, Arina WKS Wawel Kraków 5091 8003916 K14 E2
10 OLIINYK, Hanna WKS Wawel Kraków 4929 8006520 K14 E2
11 PISZCZEK , Wanda Patria Młynne 2146547 E1;E2
12 SOWA, Wojciech Patria Młynne E1;E2
13 STYPUŁA, Anna Patria Młynne 2146534 E1;E2
14 STYPUŁA, Szymon Patria Młynne 2146619 E1;E2
15 TUREK, Gabriela MKS E1;E2
16 WALAŚ, Emilia WKS Wawel Kraków 5093 8229143 K14 E2
17 WALAŚ, Olga WKS Wawel Kraków 5092 8229149 K14 E2
18 WIKTOR , Hanna Patria Młynne 886351 E1;E2

Mistrzowie

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 MORĄG, Bohdan Morąg 14das 2044869 E1;E2
2 WALAT, Adrian 3PBOT

MMM-K14

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 KOWAL, Paulina UKS Azymut Dębów 05399 E1;E2
2 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel Kraków 3646 8000584 K14 K14 E1;E2
3 BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel Kraków 4748 8006535 K14 K14 E1;E2
4 DEPTA, Helena WKS Wawel Kraków 5084 8003917 K14 K14 E1;E2
5 DOŁEMSKA, Karolina MKS"San"Jarosław 05524 E2
6 DZIK, Zosia LKS Górzanka Nawojowa Góra 428748 E1;E2
7 GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanów 04935 8032053 E1;E2
8 HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanów 04520 8032056 E1;E2
9 JAMROŻY, Olga UKS Azymut Dębów 05402 E1;E2
10 JUREK, Marta UKS Reflex Rybnik 04941 8136008 E1;E2
11 KLIŚ, Weronika UKS Reflex Rybnik 05624 8211221 E1;E2
12 KOWAL, Julia UKS Azymut Dębów 04952 E1;E2
13 MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel Kraków 4022 8000389 K14 K14 E1;E2
14 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel Kraków 3938 8348977 K14 K14 E1;E2
15 OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 4023 8000587 K14 K14 E1;E2
16 PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 8032052 E1;E2
17 PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik 04760 8200899 E1;E2
18 RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów 04976 E1;E2
19 RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów 04519 8032051 E1;E2
20 SEREDA, Daria WKS Wawel Kraków 5836 8653292 K14 K14 E1;E2
21 SUDOŁ, Karolina MKS"San"Jarosław 05866 E1;E2
22 SZALA, Wiktoria UKS Azymut Dębów 04951 E1;E2
23 SZENDRA, Iwona UKS Reflex Rybnik 05623 8136024 E1;E2
24 TWOREK, Aleksandra UKS Azymut Dębów 05652 E1;E2
25 WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanów 05077 8032054 E1;E2
26 WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanów 05133 8032055 E1;E2
27 WOJCIECHOWSKA , Honorata UKS Azymut Dębów 04751 E1;E2
28 ZELEK, Martyna Patria Młynne 03632 8032109 E1;E2
29 ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut Dębów 05400 E1;E2
30 ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex Rybnik 05503 8136022 E1;E2

MMM-M14

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne 04587 8032110 E1;E2
2 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 8032059 E1;E2
3 CWYNAR, Filip MKS 05867 E1;E2
4 DEDA, Bartosz KS Kościelec Chrzanów 05132 8032060 E1;E2
5 HUNDT, David WKS Wawel Kraków 5790 8005031 M14 M14 E1;E2
6 JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka Nawojowa Góra 04958 2118338 E1;E2
7 JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka Nawojowa Góra 04957 2118337 E1;E2
8 JĘDRUCH, Jakub MKS 05864 E1
9 KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut Dębów 04950 E1;E2
10 KRAJCARZ, Szymon UKS Reflex Rybnik 04943 8136012 E1;E2
11 KRÓL, Maksymilian Patria Młynne 2146569 E1;E2
12 KURNYTA, Dawid Patria Młynne 03625 2146533 E1;E2
13 MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 8631667 E1;E2
14 MORDARSKI, Oskar Patria Młynne 03628 8032157 E1;E2
15 OSMYK, Bartosz UKS Azymut Dębów 04949 E1;E2
16 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel Kraków 4019 8636993 M14 M14 E1;E2
17 RYGIEL , Aleksander WKS Wawel Kraków 5206 8285928 M14
18 URYGA, Artur WKS Wawel Kraków 4928 8051001 M14 M14 E1;E2
19 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 4496 2121115 E1;E2
20 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel Kraków 4749 8006531 M14 M14 E1;E2
21 ZELEK, Filip Patria Młynne 03631 2146619 E1;E2
22 ZIĘBA, Konrad UKS Azymut Dębów 05401 E1;E2

Niepokonani

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 BISKUPSKI, Michał WKS Wawel Kraków 5203 8006534 E1;E2
2 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 05462 8229156 E1;E2
3 MOTYKA , Mariusz E1;E2
4 OPALUCH, Wiesław 889737 E1;E2
5 PAWLOS, Elżbieta 2077840 E1;E2
6 PODOLAK, Zbigniew Przemyśl E1;E2

Poszukiwacze Przygód

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 KRÓL, Krystian Patria Młynne 413353 E1;E2
2 KURNYTA , Aleksandra Patria Młynne 2146575 E1;E2
3 MICHURA, Damian Patria Młynne E1;E2
4 MORDARSKA, Julita Patria Młynne 04586 2146607 E1;E2
5 SAJDAK, Michał Patria Młynne E1;E2
6 SUŁKOWSKI, Dominik Patria Młynne 412321 E1;E2
7 ZELEK, Bartłomiej Patria Młynne 1420649 E1;E2

Rodzinna

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 BURAK, Adam 889733 E1;E2
2 KIEŁT, Elena MKS E1;E2

Zdobywcy Lasu

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 FITRZYK, Magdalena Patria Młynne 03622 8032142 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 BURAK, Adam 889733 E1;E2
2 MOTYKA , Mariusz E1;E2
3 OPALUCH, Wiesław 889737 E1;E2
4 PAWLOS, Elżbieta 2077840 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 MORĄG, Bohdan Morąg 14das 2044869 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 WALAT, Adrian 3PBOT

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 05462 8229156 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 8032059 E1;E2
2 DEDA, Bartosz KS Kościelec Chrzanów 05132 8032060 E1;E2
3 GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanów 04935 8032053 E1;E2
4 HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanów 04520 8032056 E1;E2
5 PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 8032052 E1;E2
6 RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów 04519 8032051 E1;E2
7 WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanów 05077 8032054 E1;E2
8 WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanów 05133 8032055 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 DZIK, Zosia LKS Górzanka Nawojowa Góra 428748 E1;E2
2 JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka Nawojowa Góra 04958 2118338 E1;E2
3 JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka Nawojowa Góra 04957 2118337 E1;E2
4 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 4496 2121115 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 BALICKA , Maja MKS E1;E2
2 BALICKA , Maja MKS E1;E2
3 CWYNAR, Filip MKS 05867 E1;E2
4 DYMNICKA, Aleksandra MKS E1;E2
5 JĘDRUCH, Jakub MKS 05864 E1
6 KIEŁT, Elena MKS E1;E2
7 KRUK, Adrian MKS E1;E2
8 KRYCZYŃSKA, Natalia MKS E1;E2
9 TUREK, Gabriela MKS E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 DOŁEMSKA, Karolina MKS"San"Jarosław 05524 E2
2 SUDOŁ, Karolina MKS"San"Jarosław 05866 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne 04587 8032110 E1;E2
2 FITRZYK, Magdalena Patria Młynne 03622 8032142 E1;E2
3 KRÓL, Krystian Patria Młynne 413353 E1;E2
4 KRÓL, Maksymilian Patria Młynne 2146569 E1;E2
5 KURNYTA , Aleksandra Patria Młynne 2146575 E1;E2
6 KURNYTA, Dawid Patria Młynne 03625 2146533 E1;E2
7 MICHURA, Damian Patria Młynne E1;E2
8 MORDARSKA, Julita Patria Młynne 04586 2146607 E1;E2
9 MORDARSKI, Oskar Patria Młynne 03628 8032157 E1;E2
10 PISZCZEK , Wanda Patria Młynne 2146547 E1;E2
11 SAJDAK, Michał Patria Młynne E1;E2
12 SOWA, Wojciech Patria Młynne E1;E2
13 STYPUŁA, Anna Patria Młynne 2146534 E1;E2
14 STYPUŁA, Szymon Patria Młynne 2146619 E1;E2
15 SUŁKOWSKI, Dominik Patria Młynne 412321 E1;E2
16 WIKTOR , Hanna Patria Młynne 886351 E1;E2
17 ZELEK, Bartłomiej Patria Młynne 1420649 E1;E2
18 ZELEK, Filip Patria Młynne 03631 2146619 E1;E2
19 ZELEK, Martyna Patria Młynne 03632 8032109 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 PODOLAK, Zbigniew Przemyśl E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 WOJCIECHOWSKA , Honorata UKS Azymut Dębów 04751 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 KOWAL, Paulina UKS Azymut Dębów 05399 E1;E2
2 JAMROŻY, Olga UKS Azymut Dębów 05402 E1;E2
3 KOWAL, Julia UKS Azymut Dębów 04952 E1;E2
4 KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut Dębów 04950 E1;E2
5 OSMYK, Bartosz UKS Azymut Dębów 04949 E1;E2
6 RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów 04976 E1;E2
7 SZALA, Wiktoria UKS Azymut Dębów 04951 E1;E2
8 TWOREK, Aleksandra UKS Azymut Dębów 05652 E1;E2
9 ZIĘBA, Konrad UKS Azymut Dębów 05401 E1;E2
10 ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut Dębów 05400 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 8631667 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 JUREK, Marta UKS Reflex Rybnik 04941 8136008 E1;E2
2 KLIŚ, Weronika UKS Reflex Rybnik 05624 8211221 E1;E2
3 KRAJCARZ, Szymon UKS Reflex Rybnik 04943 8136012 E1;E2
4 PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik 04760 8200899 E1;E2
5 SZENDRA, Iwona UKS Reflex Rybnik 05623 8136024 E1;E2
6 ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex Rybnik 05503 8136022 E1;E2

# Zawodnik Klub Licencja Chip Sprint MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Long MMM (dotyczy tylko zawodników startujących w różnych kategoriach) Etapy
1 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel Kraków 3646 8000584 K14 K14 E1;E2
2 BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel Kraków 4748 8006535 K14 K14 E1;E2
3 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel Kraków 5096 8003384 K14 E2
4 BISKUPSKI, Michał WKS Wawel Kraków 5203 8006534 E1;E2
5 DEPTA, Helena WKS Wawel Kraków 5084 8003917 K14 K14 E1;E2
6 HUNDT, David WKS Wawel Kraków 5790 8005031 M14 M14 E1;E2
7 MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 5223 8006533 K14 E2
8 MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel Kraków 4022 8000389 K14 K14 E1;E2
9 MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel Kraków 5196 8006532 M14 E2
10 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel Kraków 3938 8348977 K14 K14 E1;E2
11 OLIINYK, Arina WKS Wawel Kraków 5091 8003916 K14 E2
12 OLIINYK, Hanna WKS Wawel Kraków 4929 8006520 K14 E2
13 OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 4023 8000587 K14 K14 E1;E2
14 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel Kraków 4019 8636993 M14 M14 E1;E2
15 RYGIEL , Aleksander WKS Wawel Kraków 5206 8285928 M14
16 SEREDA, Daria WKS Wawel Kraków 5836 8653292 K14 K14 E1;E2
17 URYGA, Artur WKS Wawel Kraków 4928 8051001 M14 M14 E1;E2
18 WALAŚ, Emilia WKS Wawel Kraków 5093 8229143 K14 E2
19 WALAŚ, Olga WKS Wawel Kraków 5092 8229149 K14 E2
20 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel Kraków 4749 8006531 M14 M14 E1;E2

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
MMM 88 50 38 0 88
Razem 88 50 38 0 88

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Leśne Skrzaty 18 14 4 0 18
Mistrzowie 2 0 2 0 2
MMM-K14 30 30 0 0 30
MMM-M14 22 1 21 0 22
Niepokonani 6 1 5 0 6
Poszukiwacze Przygód 7 2 5 0 7
Rodzinna 2 1 1 0 2
Zdobywcy Lasu 1 1 0 0 1
Razem 88 50 38 0 88