Pomorze Sprint Cup 2023 - Zgłoszenia
2023-05-26 - 2023-05-28

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 W45 ŚWIERCZEWSKA-GWIAZDA, Agnieszka 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05927 8502555 E1;E2;E3;
2 M21E ABDULKAREEM, Idris Abayomi 1997 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
3 M12 AAMAND, Haakon 2012 IL Dyre Vaa 8501834 E1;E2;E3;E4;
4 M45 AAMAND, Nils 1977 IL Dyre Vaa 8501854 E1;E2;E2;E3;E4;
5 W14 AAMAND, Randi 2010 IL Dyre Vaa 8500477 E1;E2;E3;E4;
6 W16 AAMAND, Sigrid 2008 IL Dyre Vaa 8044703 E1;E2;E3;E4;
7 W21E AERTS, Anneleen 1990 Antwerp Orienteers 8161990 E1;E2;E3;E4
8 W35 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 KOS BnO, Szczecin 03743 8410161 E1;E2;E3;E4;
9 M21E AU, Joshua Ho Kiu 2004 Individual 8667681 E1;E2;E3;E4
10 M40 BAKELANTS, Siegfried 1981 Antwerp Orienteers 8117400 E1;E2;E3;E4
11 W45 BANACH, Janina 1976 EKO Gryf, Elbląg 04498 8122376 E1;E2;E3;E4;
12 M45 BANACH, Krzysztof 1974 EKO Gryf, Elbląg 01440 8071974 E1;E2;E3;E4;
13 W16 BARTCZAK, Antonina 2008 UKS Orientuś, Łódź 05656 8500244 E1;E2;E3;E4;
14 W65 BARTNIK, Bożena 1958 ku azs wat warszawa 9231058 E1;E2;E3;E4;
15 W65 BARTNIK, Bożena 1958 KU AZS WAT, Warszawa 02708 9231058 E1;E2;E3;E4;
16 M21E BEDNARSKI, Jan 1998 UNTS, Warszawa 04096 8032104 E1;E2;
17 M12 BEK, Aleksander 2011 Rodzinna Grupa Rowerowa E1;E2;E3;E4;
18 M40 BEK, Michał 1981 Indywidualny Łódzkie 04818 8004713 E1;E2;E3;E4;
19 W35 BIAŁOGRODZKA, Jagoda 1985 UKS Azymut 45, Gdynia 05956 8007225 E1;E2;E3;E4;
20 M14 BIAŁOGRODZKI, Ignacy 2009 UKS Azymut 45, Gdynia 05608 8660494 E1;E2;E3;E4;
21 M21E BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS Wawel, Kraków 01508 8070598 E1;E2;E3;E4;
22 W16 BIELECKA, Marta 2008 UKS Siódemka, Rumia 04398 8004714 E1;E2;E3;E4;
23 M20 BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka, Rumia 02855 895238 E1;E2;E3;E4;
24 W35 BINIECKA, Małgorzata 1987 UKS Azymut, Pabianice 00339 8071026 E1;E2;E3;E4;
25 W10 BISKUPSKA, Maria 2013 WKS Wawel, Kraków 05096 8003384 E1;E2;E3;E4;
26 W14 BISKUPSKA, Małgorzata 2010 WKS Wawel, Kraków 04748 8006535 E1;E2;E3;E4;
27 M45 BISKUPSKI, Michał 1976 WKS Wawel, Kraków 05203 8006534 E1;E2;E3;E4;
28 W12 BLOKOWSKA, Michalina 2012 UMKS, Kwidzyn 05890 332522 E1;E2;E3;E4;
29 M12 BLOKOWSKI, Emil 2012 UMKS, Kwidzyn 05891 54091 E1;E2;E3;E4;
30 M70 BOHACZEK, Janusz 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 00135 8030152 E1;E2;E3;E4;
31 W14 BOHNE, Amelia 2010 HKS Azymut, Mochy 04904 8229169 E1;E2;E3;E4;
32 W16 BOREK, Alicja 2007 UKS Traper, Złocieniec 03314 8650898 E1;E2;E3;E4;
33 W14 BREKSA, Blanka 2010 WKS Wawel, Kraków 04268 8006519 E1;E2;E3;E4;
34 M14 BUCZMA, Jakub 2010 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05463 8007757 E1;E2;E3;E4;
35 W12 BUCZMA, Lena 2011 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05645 1409302 E1;E2;E3;E4;
36 W55 BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel, Kraków 03313 8000390 E1;E2;E3;E4;
37 W45 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades, Poznań 00944 8000826 E1;E2;E3;E4;
38 M12 BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades, Poznań 05389 8229206 E1;E2;E3;E4;
39 W21A BĄKOWSKA, Dominika 1992 PKO Harpagan, Gdańsk 04215 8281192 E1;E2;E3;E4;
40 M50 BŁACHUT, Igor 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 02679 8030173 E1;E2;E3;E4;
41 W20 CEPURDEJ, Katarzyna 2004 Indywidualnie Pomorskie 8667680 E1;E2;E3;E4;
42 M18 CEPURDEJ, Władysław 2006 Indywidualnie Pomorskie 8666003 E1;E2;E3;E4;
43 W16 CHABIERA, Filomena 2007 UNTS, Warszawa 03856 8181201 E2;E3;E4;
44 M45 CHABIERA, Tomasz 1976 UNTS, Warszawa 02521 8093117 E1;E2;E3;E4;
45 Krótka / Short CHACHURSKA , Magdalena 0000 KU AZS WAT Warszawa 8201278 E1;E2;E3;E4
46 M60 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT, Warszawa 00065 8020163 E1;E2;E3;E4;
47 W21E CHAN, Hau Wah Brenda 1996 Orienteering Association of Hong Kong 882 8670051 E1;E2;E3;E4
48 W14 CHERNOMOR, Sofiia 2009 UKS Arkady, Raszków 05757 8032098 E1;E2;E3;E4;
49 M16 CHMURA, Patryk 2008 UKS Arkady, Raszków 04994 8080904 E1;E2;E3;E4;
50 M21A CHOW, Tin Nok 1995 Apex Action N.A. 8670174 E1;E2;E3;E4
51 M10 CICHEWICZ, Wojciech 2013 UMKS, Kwidzyn 05556 332542 E1;E2;E3;E4;
52 W12 CIEŚLAK, Zofia 2011 UKS Arkady, Raszków 06051 8201795 E1;E2;E3;E4;
53 M16 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś, Łódź 03926 8007227 E1;E2;E3;E4;
54 M55 CYCH, Piotr 1968 WKS Śląsk, Wrocław 00718 8091968 E1;E2;E3;E4;
55 W60 CYWIŃSKA, Katarzyna 1963 1369369 E1;E2;E3;E4
56 M45 CZAPLA, Przemysław 1974 WKS Wawel, Kraków 02933 8281274 E1;E2;E3;E4;
57 W60 CZERKAWSKA, Urszula 1962 UKS Sparta, Czyżowice 01495 8007746 E1;E2;E3;E4;
58 M60 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta, Czyżowice 01496 2036945 E1;E2;E3;E4;
59 W12 DANKOVA, Inna 2011 KS Hades, Poznań 05729 8089669 E1;E2;E3;E4;
60 W16 DARGACZ, Paulina 2007 PKO Harpagan, Gdańsk 04488 8070720 E1;E2;E3;E4;
61 W21E DAWIDOWSKA, Natalia 1999 UKS Siódemka, Rumia 02202 8650816 E1;E2;E3;E4;
62 M40 DEJEWSKI , Arkadiusz 1980 E1;E2;E3;E4
63 W14 DEPTA, Helena 2010 WKS Wawel, Kraków 05084 8003917 E1;E2;E3;E4;
64 W21A DEPTULSKA, Maria 2000 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02366 8631442 E1;E2;E3;E4;
65 Średnia / Middle DEPTULSKI, Mateusz 1995 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02164 8631442 E1;E2;E3;E4;
66 M55 DEPTULSKI, Tomasz 1965 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02368 8631515 E1;E2;E3;E4;
67 W21E DEWICKERE, Danielle 1991 Antwerp Orienteers 8170891 E1;E2;E3;E4
68 M50 DOBIECKI, Artur 1973 Indywidualni Zachodniopomorskie 03661 9201351 E1;E2;E3;E4;
69 W20 DOBOSZ, Aleksandra 2003 UKS OSiR, Góra Kalwaria 05323 8037111 E1;E2;E3;E4;
70 W20 DOBROŚ, Aleksandra 2004 UKS Arkady, Raszków 03060 8040123 E1;E2;E3;E4;
71 M10 DOBRZYŃSKI, Joachim 2013 HKS Azymut, Mochy 05747 8032146 E1;E2;E3;E4;
72 M35 DOBRZYŃSKI, Michał 1984 HKS Azymut, Mochy 05750 8032133 E1;E2;E3;E4;
73 M16 DOMARUS, Aleksander 2007 UKS Siódemka, Rumia 05362 9201529 E1;E2;E3;E4;
74 M21A DOMAŃSKI, Dariusz 1996 17WBZ 8003533 E1;E2;E3;E4
75 W21E DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś, Łódź 03854 8646297 E1;E2;E3;E4;
76 M16 DRAPELLA, Stanisław 2007 PKO Harpagan, Gdańsk 04803 8011107 E1;E2;E3;E4;
77 M10 DRAPELLA, Łukasz 2014 PKO Harpagan, Gdańsk 05860 1416919 E1;E2;E3;E4;
78 M16 DROŃ, Wiktor 2007 UMKS, Kwidzyn 03764 8070528 E1;E2;E3;E4;
79 M14 DROŃ, Wojciech 2010 UMKS, Kwidzyn 04510 8130910 E1;E2;E3;E4;
80 M18 DUBRO, Lev 2006 UKS Traper, Złocieniec 04829 8650883 E1;E2;E3;E4;
81 W14 DUDA, Kornelia 2009 UKS Traper, Złocieniec 04141 8220950 E1;E2;E3;E4;
82 M45 DUDA, Tomasz 1976 UKS Traper, Złocieniec 04529 8032147 E1;E2;E3;E4;
83 M12 DUDA, Łukasz 2011 UKS Traper, Złocieniec 04142 8502522 E1;E2;E3;E4;
84 M40 DURMAJ, Marcin 1979 EKO Gryf, Elbląg 05930 8093110 E1;E2;E3;E4;
85 W21E DURZYŃSKA, Katarzyna 1992 HKS Azymut, Mochy 03584 8636511 E1;E2;E3;E4;
86 M20 DVORNIKOV, Danylo 2004 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 05809 8001091 E1;E2;E3;E4;
87 W40 DZIKA, Natalia 1983 EKO Gryf, Elbląg 05931 8093109 E1;E2;E3;E4;
88 M21E DZIOBA, Mateusz 1995 UMKS, Kwidzyn 01101 8650822 E1;E2;E3;E4;
89 W18 DZWONKOWSKA, Paulina 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 03366 8062062 E1;E2;E3;E4;
90 M60 ERDAL, Helge Magnus 1960 Samnanger IL 981921 E1;E2;E3;E4
91 Średnia / Middle EWERT-KRZEMIENIEWSKA , Linda 1983 8648770 E2;E3
92 M21E FAKOREDE, Olayemi Afeez 1998 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
93 W21A FUTERA , Milena 1993 15 GBZ 1452701 E1;E2;E3;E4
94 M45 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij, Osiek 03873 8001704 E1;E2;E3;E4;
95 M45 FIEDOROWICZ, Szczepan 1976 UKS Traper, Złocieniec 02906 8220956 E1;E2;E3;E4;
96 W20 FILIPIAK, Adrianna 2003 WKS Grunwald, Poznań 04153 8000831 E1;E2;E3;E4;
97 W45 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades, Poznań 04413 8430043 E1;E2;E3;E4;
98 M50 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades, Poznań 04414 8000830 E1;E2;E3;E4;
99 W18 FLANCZEWSKA, Maja 2005 PKO Harpagan, Gdańsk 05576 8515547 E1;E2;E3;E4;
100 W21E FORTUNIAK, Weronika 1998 UNTS, Warszawa 02836 8646293 E1;E2;E3;E4;
101 M55 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel, Kraków 02080 8066318 E1;E2;E3;E4;
102 M14 FRANC, Julian Emilian 2010 HKS Azymut, Mochy 04640 8666008 E1;E2;E3;E4;
103 W40 FUGLENEB AAMAND, Astrid 1982 IL Dyre Vaa 8501816 E1;E2;E3;E4;
104 M21A FUTERA, Sylwester 1990 1 MBA E1;E2;E3;E4
105 M70 GACKOWSKI, Bogdan 1953 PKO Harpagan, Gdańsk 00846 8220753 E1;E2;E3;
106 M12 GAJEK, Damian 2011 MKS MOS, Wrocław 06007 2016284 E1;E2;E3;E4;
107 M21A GAJOS, Paweł 1993 KU AZS WAT, Warszawa 05338 8005194 E1;E2;E3;E4;
108 M65 GAWEL, Jiri 1957 Expres Czech Team 8666873 E1;E2;E3;E4
109 W18 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś, Łódź 03047 8667261 E1;E2;E3;E4;
110 W21E GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś, Łódź 03046 8640927 E1;E2;E3;E4;
111 W12 GIMIŃSKA, Maria 2012 UMKS, Kwidzyn 05884 332529 E1;E2;E3;E4;
112 M70 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis, Wrocław 01324 8072565 E1;E2;E3;E4;
113 W40 GOLINOWSKA, Elżbieta 1980 HKS Azymut, Mochy 03675 8636514 E1;E2;E3;E4;
114 M40 GOLINOWSKI, Paweł 1979 Indywidualny Dolnośląskie 02892 8648666 E1;E2;E3;E4;
115 M14 GOLINOWSKI, Piotr 2009 HKS Azymut, Mochy 04046 8062030 E1;E2;E3;E4;
116 W12 GONDEK, Maja 2012 MKS MOS, Wrocław 05893 2016282 E1;E2;E3;E4;
117 M50 GORAL, Michał 1971 AZS UMCS, Lublin 04551 8001092 E1;E2;E3;E4;
118 M50 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades, Poznań 03305 8000834 E1;E2;E3;E4;
119 W50 GORCZYCA, Magdalena 1971 KS Hades, Poznań 03306 8229202 E1;E2;E3;E4;
120 W14 GOŁĘBIOWSKA, Marta 2009 MKS MOS, Wrocław 05704 8413340 E1;E2;E3;E4;
121 W35 GOŚCINIAK, Karolina 1984 UKS Arkady, Raszków 05763 8102674 E1;E2;E3;E4;
122 W14 GOŚCINIAK, Wiktoria 2010 UKS Arkady, Raszków 05486 8028100 E1;E2;E3;E4;
123 W40 GRABOWSKA, Joanna 1979 WKS Wawel, Kraków 03716 8099122 E1;E2;E3;E4;
124 M21E GRIETENS, Ruben 0000 Antwerp Orienteers 8231091 E1;E2;E3;E4
125 W40 GRIGALIŪNAITĖ, Agnė 1978 Lėvuo OK 8646226 E1;E2;E3;E4
126 W20 GROCHOWALSKA, Alicja 2003 UKS Azymut, Pabianice 04604 8071023 E1;E2;E3;E4;
127 M12 GROMADZKI, Szymon 2011 PKO Harpagan, Gdańsk 05579 1416918 E1;E2;E3;E4;
128 W21E GRUCHALA, Natalia 1996 PKO Harpagan, Gdańsk 04764 8261196 E1;E2;E3;E4;
129 M16 GRZYMKIEWICZ, Mateusz 2008 UKS Orientuś, Łódź 04878 8623612 E1;E2;E3;E4;
130 W18 GWIAZDA, Barbara 2006 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05928 8658333 E1;E2;E3;E4;
131 M20 GÓRSKI, Patryk 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria 04541 8091813 E1;E2;E3;E4;
132 M14 GÓRSKI, Seweryn 2010 UKS OSiR, Góra Kalwaria 05321 8195858 E1;E2;E3;E4;
133 M21E GŁADECKI, Dawid 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria 03729 8664844 E1;E2;E3;E4;
134 M70 HANSES, Ferdinand 1953 TuS Bramsche 8170553 E1;E2;E3;E4
135 W16 HETNAR, Oliwia 2009 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04726 8090517 E1;E2;E3;E4;
136 M21E HEWELT, Maciej 1990 PKO Harpagan, Gdańsk 00162 1397543 E1;E2;E3;E4;
137 W21E HOFFMANN, Barbara 1991 KS Hades, Poznań 00930 8229200 E4;
138 W55 HORNIK, Alicja 1963 WKS Grunwald, Poznań 01296 8105269 E1;E2;E3;E4;
139 M65 HORNIK, Zbigniew 1956 LKO, Leszno 01554 8007222 E1;E2;E3;E4;
140 M12 HUNDT, David 2011 WKS Wawel, Kraków 05790 8005031 E1;E2;E3;E4;
141 M50 HUNDT, Tomasz 1973 WKS Wawel, Kraków 05789 8006536 E1;E2;E3;E4;
142 W21E IHESE, Sandra Ifeanyi 1993 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
143 W12 INGRID STRØM, Juliussen 2011 Sandefjord OK 7700553 E1;E2;E3;E4
144 M50 JAMROZIK, Krzysztof 1969 WKS Wawel, Kraków 04266 8102102 E1;E2;E3;E4;
145 M21E JEREMY, Genar 1990 Antwerp Orienteers 8201090 E1;E2;E3;E4
146 10R JEŻAK , Alicja 2012 Individual E2;E3;E4
147 W14 JULIUSSEN, Anna Strøm 2009 Sandefjord OK 8500630 E1;E2;E3;E4
148 W40 JULIUSSEN, Ellen Strøm 1980 Sandefjord OK E1;E2;E3;E4
149 M40 JULIUSSEN, Erik 1979 Sandefjord OK E1;E2;E3;E4
150 M12 JĘDRAS, Jakub 2011 UMKS, Kwidzyn 04509 8091815 E1;E2;E3;E4;
151 M10 KACZOROWSKI, Oliwier 2014 UMKS, Kwidzyn 05889 332543 E1;E2;E3;E4;
152 W21A KALATA, Agnieszka 1989 Indywidualny Dolnośląskie 03803 8007400 E1;E4;
153 M21E KALATA, Michał 1989 UMKS, Kwidzyn 00853 8003380 E1;E2;E3;E4;
154 10R KALINOWSKA, Matylda 2017 Individual E2;E3;E4
155 W21A KALINOWSKA, Paulina 1988 Individual E2;E3;E4
156 M45 KALSZTEIN, Karol 1974 PKO Harpagan, Gdańsk 00985 8081074 E1;E2;E3;
157 W65 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 1955 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05436 8093115 E1;E2;E3;E4;
158 W40 KARNIA-BISKUPSKA, Anna 1980 WKS Wawel, Kraków 00828 8640923 E1;E2;E3;E4;
159 W18 KASPRZYK, Marta 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 04540 8062061 E1;E2;E3;E4;
160 W14 KAWECKA, Amelia 2010 UMKS, Kwidzyn 05554 8410187 E1;E2;E3;E4;
161 W14 KAŹMIERCZAK, Magdalena 2009 HKS Azymut, Mochy 04638 8229177 E1;E2;E3;E4;
162 M14 KHARCHENKO, Danylo 2010 MKS MOS, Wrocław 06011 2016287 E1;E2;E3;E4;
163 M10 KHARCHENKO, Dmytro 2013 MKS MOS, Wrocław 06009 2016285 E1;E2;E3;E4;
164 W14 KICZKA, Julia 2009 UKS Arkady, Raszków 04998 8032099 E1;E2;E3;E4;
165 M40 KIRAKOSOV, Kostiantyn 1982 HKS Azymut, Mochy 05776 8061082 E1;E2;E3;E4;
166 W45 KLAUS URYGA, Anna 1975 WKS Wawel, Kraków 05204 8658324 E1;E2;E3;E4;
167 W14 KLIMCZAK, Oksana 2009 UKS Siódemka, Rumia 04960 8013959 E1;E2;E3;E4;
168 M40 KOBIEROWSKI , Sławomir 1981 7BOW 8012829 E1;E2;E3;E4
169 M40 KOCIUBA, Marek 1980 KU AZS WAT, Warszawa 04985 8010869 E1;E2;E3;E4;
170 M16 KOCIUBA, Wiktor 2008 WKS Śląsk 4002 8420669 E1;E2;E3;E4
171 W18 KOMOROWSKA, Marta 2005 UKS Orientuś, Łódź 04655 8667262 E1;E2;E3;E4;
172 W35 KOMSA, Małgorzata 1984 UKS Orientuś, Łódź 00366 8667278 E1;E2;E3;E4;
173 W45 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut, Pabianice 02953 8071027 E1;E2;E3;E4;
174 W35 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 1980 UKS Siódemka, Rumia 01990 8521993 E1;E2;E3;E4;
175 W40 KOPYTKO, Małgorzata 1982 KU AZS WAT, Warszawa 04907 8667181 E1;E2;E3;E4;
176 W60 KORFF, Ulrike 1963 SC Achmer 1981963 E1;E2;E3;E4
177 W40 KOSIŃSKA, Zofia 1980 WKS Wawel, Kraków 05330 8013950 E1;E2;E3;E4;
178 W18 KOTENKO, Olesya 2005 PKO Harpagan, Gdańsk 05804 8518349 E1;E2;E3;E4;
179 W12 KOVPAN, Anna 2012 MKS MOS, Wrocław 06010 2016286 E1;E2;E3;E4;
180 M45 KOWAL, Tomasz 1975 KOS BnO, Szczecin 8648780 E1;E2;E3;E4;
181 W21A KOZIEŁ, Marta 1992 UKS Siódemka, Rumia 00949 842655 E4;
182 W18 KOZUŃ, Marika 2006 UKS Azymut, Pabianice 04599 8071022 E1;E2;E3;E4;
183 M35 KOŁOSZUK, Marcin 1988 UKS Azymut 45, Gdynia 05958 8500229 E1;E2;E3;E4;
184 W14 KOŻYCZKOWSKA, Anna 2010 UKS Siódemka, Rumia 05727 8006516 E1;E2;E3;E4;
185 M35 KOŻYCZKOWSKI, Edward 1985 UKS Siódemka, Rumia 05358 8062050 E1;E2;E3;E4;
186 M21A KRAKOWSKI, Piotr 1990 17WBZ 8003528 E1;E2;E3;E4
187 M60 KRAŚNIEWSKI, Krzysztof 1961 EKO Gryf, Elbląg 00134 8140361 E1;E2;E3;E4;
188 W20 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut, Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3;E4;
189 M16 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut, Pabianice 03559 8505414 E1;E2;E3;E4;
190 M45 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut, Pabianice 02652 8002652 E1;E2;E3;E4;
191 M65 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 03723 8003546 E1;E2;E3;E4;
192 M60 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT, Warszawa 00076 8280359 E1;E2;E3;E4;
193 W65 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT, Warszawa 00075 8080258 E1;E2;E3;E4;
194 W14 KRZYŻANOWSKA, Weronika 2010 MKS MOS, Wrocław 06012 2016289 E1;E2;E3;E4;
195 Średnia / Middle KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej 1993 Indywidualnie Warszawa E1;E2;E3;E4
196 M20 KUPNIEWSKI, Łukasz 2004 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 9102636 E1;E2;E3;E4;
197 M40 KURKOWIAK, Grzegorz 1980 WKS Grunwald, Poznań 05732 8501131 E1;E2;E3;E4;
198 W14 KURKOWIAK, Jagoda 2009 WKS Grunwald, Poznań 05733 8658345 E1;E2;E3;E4;
199 W12 KURKOWIAK, Jaśmina 2011 WKS Grunwald, Poznań 05731 8501717 E1;E2;E3;E4;
200 W40 KURKOWIAK, Patrycja 1981 WKS Grunwald, Poznań 05730 553475 E3;E4;
201 M45 KURYJ, Marek 1978 WKS Wawel, Kraków 03252 9101303 E1;E2;E3;E4;
202 M16 KĘDZIERSKI, Dawid 2008 HKS Azymut, Mochy 05546 8032146 E1;E2;E3;E4;
203 W12 KŁOS, Amelia 2011 UMKS, Kwidzyn 05808 332528 E1;E2;E3;E4;
204 M60 KŁOS, Józef 1963 UKS Azymut, Pabianice 00682 7021213 E1;E2;E3;E4;
205 Średnia / Middle LENCKOWSKI, Piotr 1974 Individual brak 7010920 E1;E4
206 M60 LECH, Bogdan 1960 UMKS ORKAN, Ostróda 00789 8655943 E1;E2;E3;E4;
207 W50 LEMAŃCZYK, Aleksandra 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 04847 8221973 E1;E2;E3;E4;
208 M50 LEMAŃCZYK, Dariusz 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 04846 8070673 E1;E2;E3;E4;
209 M14 LEMAŃCZYK, Witold 2009 PKO Harpagan, Gdańsk 04804 8230409 E1;E2;E3;E4;
210 W40 LEMKE, Katarzyna 1981 KS Hades, Poznań 05258 8183124 E1;E2;E3;E4;
211 M40 LENDZIOSZEK, Michał 1982 BKS Wataha, Warszawa 04945 8206969 E1;E2;E3;E4;
212 M16 LENDZIOSZEK, Roman 2008 BKS Wataha, Warszawa 04944 8106969 E1;E2;E3;E4;
213 W35 LESISZ, Agata 1984 PKO Harpagan, Gdańsk 05575 8089645 E2;E3;E4;
214 M35 LESISZ, Kamil 1984 UNTS, Warszawa 03904 8150384 E1;E2;E3;E4;
215 W16 LEWANDOWSKA, Antonina 2008 UKS Siódemka, Rumia 04468 8012008 E1;E2;E3;E4;
216 10R LEWANDOWSKA, Martyna 2015 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 05819 332502 E1;E2;E3;E4;
217 M40 LEWINSKI, Łukasz 1981 7 BOW E1
218 W65 LEWOŃ, Ewa 1955 UMKS ORKAN, Ostróda 00129 8150455 E1;E2;E3;E4;
219 M50 LOECKX, Frederik 1973 omega belgium 8000691 E1;E2;E3;E4
220 M18 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 03943 8092006 E1;E2;E2;E3;E3;E4;E4;
221 M50 MADELLA, Remo 1971 Pol.Masi 8680058 E1;E2;E3;E4
222 Średnia / Middle MAJ, Krzysztof 1988 Indywidualnie Dolnośląskie 8003379 E1;E2;E3;E4
223 W14 MARCINIAK, Klaudia 2010 UMKS, Kwidzyn 04505 2090697 E1;E2;E3;E4;
224 M12 MARSZAŁEK, Karol 2012 PKO Harpagan, Gdańsk 05068 7170512 E1;E2;E3;E4;
225 W40 MARSZAŁEK, Maria 1981 PKO Harpagan, Gdańsk 05609 7810225 E1;E2;E3;E4;
226 W14 MARSZAŁEK, Marta 2009 PKO Harpagan, Gdańsk 05015 8500252 E1;E2;E3;E4;
227 M40 MARSZAŁEK, Michał 1980 PKO Harpagan, Gdańsk 05610 7090510 E1;E2;E3;E4;
228 M55 MATUSZEWSKI, Grzegorz 1968 KOS BnO, Szczecin 04094 8260710 E1;E2;E3;E4;
229 W40 MAZUR, Katarzyna 1983 UKS Azymut, Pabianice 00350 8501692 E1;E2;E3;E4;
230 Średnia / Middle MAZUR, Krzysztof 2007 UKS Azymut, Pabianice 886310 E1;E2;E3;E4;
231 W10 MAZUR, Marta 2014 UKS Azymut, Pabianice 05243 8044574 E1;E2;E3;E4;
232 W10 MAZUR, Matylda 2016 UKS Azymut, Pabianice 05242 8044575 E1;E2;E3;E4;
233 M40 MAZUR, Michał 1983 UKS Azymut, Pabianice 02952 8500785 E1;E2;E3;E4;
234 Średnia / Middle MAZUREK, Jakub 1990 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 9102637 E1;E2;E3;E4;
235 M55 MAZUREK, Jan 1968 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 05606 8119522 E1;E2;E3;E4;
236 M18 MAZUREK, Maciej 2006 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 05605 8119511 E1;E2;E3;E4;
237 M35 MELLER, Błażej 1984 KS Hades, Poznań 04746 8229198 E1;E2;E3;E4;
238 M14 MELLER, Jan 2009 KS Hades, Poznań 04150 8229199 E1;E2;E3;E4;
239 W14 MELLER, Zofia 2010 KS Hades, Poznań 05972 2067846 E1;E2;E3;E4;
240 M45 MELNIK, Siarhei 1975 Gdańsk 8000133 E1;E2;E3;E4;
241 W16 MIANOWSKA, Antonina 2007 UNTS, Warszawa 03554 8131207 E2;E3;E4;
242 W45 MIANOWSKA, Dorota 1974 UNTS, Warszawa 02405 8000838 E1;E2;E3;E4;
243 M50 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS, Warszawa 02068 8270873 E1;E2;E3;E4;
244 M21E MICHALAK, Kacper 2001 UNTS, Warszawa 02980 8655941 E1;E2;E3;E4;
245 M50 MICHALAK, Tomasz 1969 UNTS, Warszawa 02981 8180169 E1;E2;E3;E4;
246 Średnia / Middle MIELEWCZYK, Wiktor 2006 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 332503 E1;E2;E3;E4;
247 M45 MIENTKI, Sebastian 1976 UMKS ORKAN, Ostróda 00806 413392 E1;E2;E3;E4;
248 M70 MIENTKI, Tadeusz 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 00788 8320917 E1;E2;E3;E4;
249 Średnia / Middle MISZEWSKI, Romuald 1954 Indywidualni Pomorskie 00142 8003548 E1;
250 M12 MIZIOŁEK, Jerzy 2011 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05604 8100770 E1;E2;E3;E4;
251 W14 MIŚ, Milena 2009 HKS Azymut, Mochy 03575 8062029 E1;E2;E3;E4;
252 W21A MIŚKIEWICZ, Martyna 1989 UKS Siódemka, Rumia 02434 8660530 E1;E2;E3;E4;
253 W20 MONIAK, Zofia 2003 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 04709 8008252 E1;E2;E3;E4;
254 M40 MONTIEL BONMATÍ, Javier 1978 Universidad de Alicante 8637635 E1;E2;E3;E4
255 M10 MONTYGIERD-MUZIOŁ, Sasza 2013 wypożyczen E1;E2;E3;E4
256 W40 MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna 1979 UKS Orientuś, Łódź 05274 8667277 E1;E2;E3;E4;
257 M60 MOSSAKOWSKI, Przemysław 1960 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 01758 8091816 E1;E2;E3;E4;
258 M21E MOSSAKOWSKI, Wojciech 1998 UNTS, Warszawa 01115 8220398 E1;E2;E3;E4;
259 W16 MOSZKOWICZ, Julia 2008 WKS Wawel, Kraków 04022 8000389 E1;E2;E3;E4;
260 M16 MOTAŁA, Piotr 2008 UKS Siódemka, Rumia 04552 8006515 E1;E2;E3;E4;
261 W16 MOTYLIŃSKA, Anastazja 2008 UKS Traper, Złocieniec 04528 8220949 E1;E2;E3;E4;
262 W18 MULLER, Iga 2005 UMKS, Kwidzyn 02764 8051213 E1;E2;E3;E4;
263 M20 MULLER, Wiktor 2004 UMKS, Kwidzyn 02578 8040409 E1;E2;E3;E4;
264 M40 MUZIOŁ, Łukasz 1983 PKO Harpagan, Gdańsk 05577 8013956 E1;E2;E3;E4;
265 W18 MŁYNARCZYK, Kaja 2006 UKS Azymut, Pabianice 04596 8071021 E1;E2;E3;E4;
266 M55 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś, Łódź 03294 8150264 E1;E2;E3;E4;
267 M14 MŁYNKOWIAK, Fabian 2010 HKS Azymut, Mochy 04791 8032130 E1;E2;E3;E4;
268 W18 MŁYNKOWIAK, Karolina 2006 HKS Azymut, Mochy 03262 8062023 E1;E2;E3;E4;
269 M35 NJOKU, Wisdom Chukwuma 1993 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
270 M21E NWAFOR, Onyekachi Jeremiah 1995 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
271 W50 NADERA, Agata 1969 CX80 Kalisz 05003 8160375 E1;E2;E3;E4;
272 M55 NADERA, Dariusz 1968 CX80 Kalisz 05002 8195856 E1;E2;E3;E4;
273 M14 NIEDZIELSKI, Mikołaj 2010 HKS Azymut, Mochy 04792 8062025 E1;E2;E3;E4;
274 M60 NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel, Kraków 02725 8200663 E1;E2;E3;E4;
275 M21E NIEWIEDZIAŁA, Robert 1993 UKS Siódemka, Rumia 01021 8516905 E1;
276 M40 NIKOŁAJUK, Bartosz 1981 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04974 8130681 E1;E2;E3;E4;
277 W40 NIKOŁAJUK, Joanna 1983 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04973 8664862 E1;E2;E3;E4;
278 W16 NIKOŁAJUK, Maja 2007 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04783 8013972 E1;E2;E3;E4;
279 W14 NIKOŁAJUK, Martyna 2009 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04975 8013957 E1;E2;E3;E4;
280 W12 NOVIKAVA, Amalia 2012 UKS Azymut 45, Gdynia 05961 8032128 E1;E2;E3;E4;
281 W35 NOVIKAVA, Maria 1985 UKS Azymut 45, Gdynia 05960 8032137 E1;E2;E3;E4;
282 W50 NOWAK, Beata 1973 UKS Siódemka, Rumia 00144 8200273 E2;E3;E4;
283 M20 NOWAK, Grzegorz 2003 UKS Siódemka, Rumia 02370 8032788 E1;E2;E3;E4;
284 W16 NOWAK, Hanna 2007 UKS Orientuś, Łódź 04870 8339355 E1;E2;E3;E4;
285 M45 NOWAK, Jacek 1976 UKS Siódemka, Rumia 00143 8100276 E1;E2;E3;E4;
286 M45 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś, Łódź 03930 8012842 E1;E2;E3;E4;
287 M50 NOWAK, Remigiusz 1972 KS Hades, Poznań 00907 8000833 E1;E2;E3;E4;
288 W45 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 1974 UKS Siódemka, Rumia 02729 8300185 E1;E2;E3;E4;
289 M35 NOWICKI, Artur 1984 7 BOW E1
290 M21A OSABUEKE, Osaheni Kennedy 1995 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
291 M21E OSAMAGIADE VICTOR, Agbons Goodluck 2000 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION NOT YET NOT YET E1;E2;E3;E4
292 M40 OBERNIKHIN, Igor 1981 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 06112 8645000 E1;E2;E3;E4;
293 M14 OBERNIKHIN, Piotr 2009 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05909 8136035 E1;E2;E3;E4;
294 M10 OBERNIKHIN, Stefan 2013 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05908 250512 E1;E2;E3;E4;
295 Średnia / Middle OBERNIKHINA, Irena 1979 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05910 2076555 E1;E2;E3;E4;
296 M21E OGDOWSKI, Bartłomiej 2000 UKS Siódemka, Rumia 02118 8650887 E1;E2;E3;E4;
297 W65 OLBRYCHT, Anna 1956 Indywidualny Mazowsze 00229 886663 E1;E2;E3;E4;
298 M65 OLBRYCHT, Janusz 1955 Indywidualny Mazowsze 00228 8198201 E1;E2;E3;E4;
299 W45 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel, Kraków 04120 8650888 E1;E2;E3;E4;
300 W12 OLEK-DEJNECKA, Gabriela 2011 UKS Azymut 45, Gdynia 05607 8516448 E1;E2;E3;E4;
301 W10 OLIINYK, Arina 2013 WKS Wawel, Kraków 05091 8003916 E1;E2;E3;E4;
302 W12 OLIINYK, Hanna 2011 WKS Wawel, Kraków 04929 8006520 E1;E2;E3;E4;
303 W16 OLIINYK, Yelyzaveta 2008 WKS Wawel, Kraków 04023 8000587 E1;E2;E3;E4;
304 M21A OSSOWSKI, Jakub 1992 8375110 E1;E2;E3
305 M21E PABICH, Mariusz 1988 UKS Azymut, Pabianice 00338 8281288 E1;E2;E3;E4;
306 W21A PABICH, Marta 1990 UKS Azymut, Pabianice 00355 8071012 E1;E2;E3;E4;
307 M14 PACHNIK, Antoni 2010 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04299 1396727 E1;E2;E3;E4;
308 M50 PACHNIK, Dariusz 1969 UKS Orientpark.pl, Iwiny 00706 8170969 E1;E2;E3;E4;
309 M20 PACHNIK, Jędrzej 2006 UKS Orientpark.pl, Iwiny 03073 8000568 E1;E2;E3;E4;
310 M21E PACHNIK, Stanisław 2003 UKS Orientuś, Łódź 04297 8195831 E1;E2;E3;E4;
311 M21E PALMEN, Alvar 1998 Espoon Suunta 8636164 E1;E2;E3;E4
312 W50 PALMEN, Virpi 1969 Espoon Suunta 8075977 E1;E2;E3;E4
313 W18 PANCHENKO, Daniela 2006 KS Hades, Poznań 05766 8089666 E1;E2;E3;E4;
314 W14 PANCHENKO, Ivanna 2010 KS Hades, Poznań 05765 8066742 E1;E2;E3;E4;
315 Średnia / Middle PARFIANOWICZ, Adam 1994 Indywidualnie Warszawa E1;E2;E3;E4
316 Krótka / Short PARFIANOWICZ, Agnieszka 1996 Indywidualnie Warszawa brak E1;E2;E3;E4
317 W21A PARFIANOWICZ, Katarzyna 1992 Individual 8336011 E1;E2;E3;E4
318 M60 PARFIANOWICZ, Marcin 1963 brak E1;E2;E3;E4
319 M45 PARUSZEWSKI, Marek 1975 Indywidualni Pomorskie 03905 8032121 E1;E2;E3;E4;
320 M70 PARZEWSKI, Jerzy 1952 KU AZS WAT, Warszawa 00072 8001099 E1;E2;E3;E4;
321 M21E PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś, Łódź 00423 8093099 E1;E2;E3;E4;
322 M35 PECZ, Igor 1988 UKS Azymut 45, Gdynia 05955 8500592 E1;E2;E3;E4;
323 M21E PELCKMANS, Adriaan 1990 Antwerp Orienteers 8135990 E1;E2;E3;E4
324 W20 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS, Kwidzyn 03363 8653296 E1;E2;E3;E4;
325 M16 PERFIKOWSKI, Paweł 2007 UMKS, Kwidzyn 03568 8271107 E1;E2;E3;E4;
326 M21E PFLOCK, Marcel 1996 8316393 E1;E2;E3;E4
327 M65 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis, Wrocław 01323 8062655 E1;E2;E3;E4;
328 M14 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS Azymut, Mochy 05046 8062030 E1;E2;E3;E4;
329 10R PIETRZAK, Inez 2015 HKS Azymut, Mochy 8516904 E1;E2;E3;E4;
330 W40 PIETRZAK, Katarzyna 1981 HKS Azymut, Mochy 05748 8032155 E1;E2;E3;E4;
331 M40 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut, Mochy 01229 8070581 E1;E2;E3;E4;
332 Krótka / Short PIOTROWSKA, Katarzyna 1998 PKO Harpagan, Gdańsk 01528 8229147 E1;E2;E3;E4;
333 M21E PIOTROWSKI, Radosław 1996 PKO Harpagan, Gdańsk 01625 8000386 E1;E2;E3;E4;
334 M18 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel, Kraków 04263 8640921 E1;E2;E3;E4;
335 M50 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel, Kraków 04588 8002651 E1;E2;E3;E4;
336 M40 PISARSKI, Patryk 1982 UKS Siódemka, Rumia 04692 8432222 E1;E2;E3;E4;
337 Średnia / Middle PISULSKI, Adam 1980 Indywidualnie Lubuskie 8648673 E1;E2;E3;E4
338 M21A PLESIŃSKI, Mariusz 1973 Indywidualny Dolnośląskie 01304 8648670 E1;E1;E2;E2;E3;E3;E4;E4;
339 M18 PODWORSKI, Kacper 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 02780 8181204 E1;E2;E3;E4;
340 M14 POKORSKI, Borys 2009 UMKS, Kwidzyn 05550 8240709 E1;E2;E3;E4;
341 M16 POKORSKI, Igor 2007 UMKS, Kwidzyn 05549 8136015 E1;E2;E3;E4;
342 W21E POLISHCHUK, Mariya 1994 UNTS, Warszawa 01962 8444924 E1;E2;E3;E4;
343 M21E PORZYCZ, Grzegorz 2002 UKS Azymut 45, Gdynia 02371 8310820 E1;E2;E3;E4;
344 W16 PORZYCZ, Małgorzata 2008 UKS Siódemka, Rumia 04252 8515505 E1;E2;E3;E4;
345 M21A PORZYCZ, Zbigniew 1996 UKS Azymut 45, Gdynia 8032101 E1;E2;E3;E4;
346 M21E PRYJMA, Fryderyk 1998 UNTS, Warszawa 02672 8001095 E1;
347 W14 PRZYBYŁ, Zuzanna 2009 HKS Azymut, Mochy 05877 8500220 E1;E2;E3;E4;
348 M12 PRZYMĘCKI, Konrad 2011 MKS MOS, Wrocław 05879 8110021 E1;E2;E3;E4;
349 M21E PRZYWORSKI, Kamil 1991 HKS Azymut, Mochy 03589 8636516 E1;E2;E3;E4;
350 W18 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 03998 8210905 E1;E2;E3;E4;
351 M50 PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 04339 8003253 E1;E2;E3;E4;
352 W12 PUSHKAR, Katerina 2012 MKS MOS, Wrocław 06014 2016292 E1;E2;E3;E4;
353 Średnia / Middle PUSTKOWSKI, Wojciech 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 04889 8203504 E1;E2;E3;E4;
354 W50 PUŁCZYŃSKA, Agnieszka 1971 WKS Wawel, Kraków 05198 8013955 E1;E2;E3;E4;
355 M14 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel, Kraków 04019 8636993 E1;E2;E3;E4;
356 M14 PĘKAL, Paweł 2010 UMKS, Kwidzyn 04444 8201403 E1;E2;E3;E4;
357 M55 PŁYTNIK, Stanisław 1966 KOS BnO, Szczecin 03670 8260701 E1;E2;E3;E4;
358 M35 RICHARD, Vera 1997 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
359 M50 RODRIGUES, Sandro 1971 CA Madeira 8223711 E2;E3
360 M21E RODRIGUES, Sandro 1971 CA Madeira 8223711 E1;E4
361 M70 RAILIMO, Matti 1948 15310 8012275 E1;E2;E3;E4
362 W40 RATAJCZAK, Izabela 1982 UKS Siódemka, Rumia 02891 8650817 E1;E2;E3;E4;
363 10R RATAJCZAK, Jaś I Iga 2016 UKS Siódemka, Rumia 690505 E1;E2;E3;E4;
364 W14 RAWECKA, Hanna 2010 UKS Orientuś, Łódź 05097 8007742 E1;E2;E3;E4;
365 W16 RAWECKA, Zofia 2007 UKS Orientuś, Łódź 04880 8339310 E1;E2;E3;E4;
366 M50 RODRIGUES, Sandro 1971 CA Madeira 8223711 E2;E3;
367 M55 ROEEN, Dag Terje 1968 Samnanger IL 7641770 E1;E2;E3;E4
368 M55 ROEEN, Dag Terje 1968 Samnanger IL 7641770 E4
369 W50 ROKITA, Anna 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 05580 8180773 E1;E2;E3;E4;
370 W14 ROMAN, Antonia 2010 UKS Siódemka, Rumia 05052 8013932 E1;E2;E3;E4;
371 W14 ROMBEL, Gabriela 2010 UMKS, Kwidzyn 04502 8140310 E1;E2;E3;E4;
372 M21E ROSATO, Luca 1995 A.S.D.O.G. Galilei E1;E2;E3;E4
373 10R RUBACH, Jagoda 2015 UKS Arkady, Raszków 06068 505099 E1;E2;E3;E4;
374 W40 RUBACH, Karolina 1980 UKS Arkady, Raszków 06069 8071218 E1;E2;E3;E4;
375 M16 RUBAJ, Konrad 2008 UMKS, Kwidzyn 05065 1422448 E1;E2;E3;E4;
376 M60 RUNE, Erdal 1961 Samnanger IL 1304086 E1;E2;E3;E4
377 W20 RUTKOWSKA, Magdalena 2003 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02854 9102640 E1;E2;E3;E4;
378 Krótka / Short RUTKOWSKI, Remigiusz 1970 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02856 9102641 E1;E2;E3;E4;
379 W12 RYCHLIK, Laura 2012 UKS Arkady, Raszków 06072 8102673 E1;E2;E3;E4;
380 M10 RYGIEL, Aleksander 2013 WKS Wawel, Kraków 05206 8285928 E1;E2;E3;E4;
381 M50 RYGIEL, Ryszard 1973 WKS Wawel, Kraków 8503896 E1;E2;E3;E4;
382 W18 RYGIELSKA, Kinga 2005 PKO Harpagan, Gdańsk 04506 8013941 E1;E2;E3;E4;
383 M16 RYGIELSKI, Wiktor 2007 UMKS, Kwidzyn 03570 8666001 E1;E2;E3;E4;
384 M50 RZEŃCA, Piotr 1970 UKS Orientuś, Łódź 02438 8667276 E1;E2;E3;E4;
385 M21E RZEŃCA, Piotr (Jr) 2001 UKS Orientuś, Łódź 02129 8640924 E1;E2;E3;E4;
386 M16 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś, Łódź 03712 8412209 E1;E2;E3;E4;
387 W40 RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara 1979 PKO Harpagan, Gdańsk 04890 8203503 E1;E2;E3;E4;
388 M12 SAGRERA, Brunon 2012 UMKS, Kwidzyn 05552 332633 E1;E2;E3;E4;
389 M12 SAGRERA, Leon 2012 UMKS, Kwidzyn 05551 219515 E1;E2;E3;E4;
390 W14 SANDOMIERSKA, Iga 2009 UMKS, Kwidzyn 05064 8072538 E1;E2;E3;E4;
391 W16 SAŁACKA, Joanna 2008 UNTS, Warszawa 05510 8032105 E2;E3;E4;
392 W55 SCHMIEDEBERG, Anke 1967 SV Turbine Neubrandenburg 7208677 E1;E2;E3;E4;
393 M55 SCHMIEDEBERG, Nils 1967 SV Turbine Neubrandenburg 8663316 E1;E2;E3;E4;
394 M70 SEEFELD, Karl-Heinz 1953 OLV Uslar 531606 E1;E2;E3;E4
395 W21A SEKTA, Marta 1990 15 GBZ 1452708 E1;E2;E3;E4
396 W45 SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia 1974 WKS Śląsk, Wrocław 05970 8110224 E1;E2;E3;E4;
397 W14 SEREDA , Daria 2009 WKS Wawel, Kraków 05836 8653292 E1;E2;E3;E4;
398 W21A SIECZKOWSKA , Ewa 1990 15pplot 8667185 E1;E2;E3;E4;
399 M16 SIKORA, Dawid 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 05279 8516449 E1;E2;E3;E4;
400 10R SIKORA, Jan 2014 PKO Harpagan, Gdańsk 2108827 E1;E2;E3;E4;
401 M40 SIKORA, Roger 1979 PKO Harpagan, Gdańsk 05145 8260179 E1;E2;E3;E4;
402 M65 SIKORA, Tomasz 1958 Indywidualni Zachodniopomorskie 05116 1426964 E1;E2;E3;E4;
403 W21E SILKE, Van Rooy 1992 Antwerp Orienteers 8020116 E1;E2;E3;E4
404 M45 SIUDEK, Konrad 1977 UKS Orientuś, Łódź 04873 8667274 E1;E2;E3;E4;
405 M14 SIUDEK, Krzysztof 2009 UKS Orientuś, Łódź 04874 8667273 E1;E2;E3;E4;
406 M70 SLANT, Teuvo 1950 SOC Asikkala 60447867 8505780 E1;E2;E3;E4
407 Krótka / Short SOCHA, Stanisław 1952 Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093114 E1;
408 Krótka / Short SOCHA , Stanisław 1952 Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093114 E2;E3;E4;
409 M16 SOIMA, Andrej 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 05881 8229153 E1;E2;E3;E4;
410 M21E SOKALSKI, Dariusz 1984 KU AZS WAT, Warszawa 00715 8667186 E1;E2;E3;E4;
411 W16 SPIŻEWSKA, Hanna 2008 UKS Orientuś, Łódź 05657 8500246 E1;E2;E3;E4;
412 M50 STASZAK, Artur 1970 UNTS, Warszawa 02013 8123777 E1;E2;E3;E4;
413 M14 STAŚKIEWICZ, Miłosz 2009 MKS MOS, Wrocław 04915 8409263 E1;E2;E3;E4;
414 W16 STEMPNIEWSKA, Nadia 2008 UKS Traper, Złocieniec 04139 8220951 E1;E2;E3;E4;
415 M12 STRYZHAK, Damyr 2012 MKS MOS, Wrocław 06015 2016293 E1;E2;E3;E4;
416 M40 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 Indywidualny lubuskie 04684 8007391 E1;E4;
417 W45 SYVORONOVA DANKOVA, Olga 1977 KS Hades, Poznań 05728 8089668 E1;E2;E3;E4;
418 W14 SZAFAREWICZ, Katarzyna 2010 UMKS, Kwidzyn 04179 8062064 E1;E2;E3;E4;
419 W18 SZCZURKO, Paulina 2005 UKS Traper, Złocieniec 03545 8650885 E1;E2;E3;E4;
420 M45 SZMYT, Łukasz 1976 HKS Azymut, Mochy 04634 8666007 E1;E2;E3;E4;
421 W45 SZTRANEK, Iwona 1974 UKS Azymut, Pabianice 04826 2043890 E1;E2;E3;E4;
422 M21E SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut, Pabianice 02653 8002653 E1;E2;E3;E4;
423 M18 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut, Pabianice 03562 8071025 E1;E2;E3;E4;
424 M50 SZTRANEK, Paweł 1970 UKS Azymut, Pabianice 04827 1407621 E1;E2;E3;E4;
425 M55 SZURYGA, Hubert 1968 AZS UMCS, Lublin 00683 8667591 E1;E2;E3;E4;
426 M12 SZUTKO, Aleksander 2012 UKS Traper, Złocieniec 04919 8650896 E1;E2;E3;E4;
427 M16 SŁOMCZYŃSKI, Filip 2007 UKS Orientuś, Łódź 03765 8667269 E1;E2;E3;E4;
428 M21E SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś, Łódź 02837 8646292 E1;E2;E3;E4;
429 M50 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś, Łódź 03001 8667270 E1;E2;E3;E4;
430 M14 TOMALA, Maciej 2009 MKS MOS, Wrocław 04916 8338242 E1;E2;E3;E4;
431 M14 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś, Łódź 04220 8007743 E1;E2;E3;E4;
432 M16 TRZECIAK, Antoni 2008 UKS Orientuś, Łódź 05024 8195833 E1;E2;E3;E4;
433 W14 TRZECIAK, Klaudia 2009 UKS Arkady, Raszków 04999 8091403 E1;E2;E3;E4;
434 W45 TURSKA, Magdalena 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05377 8221177 E1;E2;E3;E4;
435 M21A URANOWSKI , Marek 1993 15 GBZ 1452702 E1;E2;E3;E4
436 W18 UCIECHOWSKA, Amelia 2006 UKS Arkady, Raszków 04035 8060202 E1;E2;E3;E4;
437 W40 UCIECHOWSKA, Anna 1983 UKS Arkady, Raszków 05758 8201795 E1;E2;E3;E4;
438 W14 UCIECHOWSKA, Oliwia 2009 UKS Arkady, Raszków 04416 8132009 E1;E2;E3;E4;
439 M50 UDRIS, Tony 1969 South Yorkshire Orienteers 8712019 E1;E2;E3;E4
440 M16 UKLEJA, Krzysztof 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 03120 8500250 E1;E2;E3;E4;
441 W18 UKLEJA, Patrycja 2006 PKO Harpagan, Gdańsk 03121 8500251 E1;E2;E3;E4;
442 M55 URBANIAK, Krzysztof 1967 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 00522 8640904 E1;E2;E3;E4;
443 M10 URBANOWICZ, Artur 2014 UMKS, Kwidzyn 05892 332521 E1;E2;E3;E4;
444 M12 URYGA, Adam 2012 WKS Wawel, Kraków 05200 8120528 E1;E2;E3;E4;
445 M14 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel, Kraków 04928 8051001 E1;E2;E3;E4;
446 M45 URYGA, Sławomir 1977 WKS Wawel, Kraków 05205 1391132 E1;E2;E3;E4;
447 M65 VARSACKIS, Bronius 1958 8023811 E1;E2;E3;E4
448 M21E VELEDA DIAZ, David 1978 Club Orientacio Catalunya 8027878 E1;E2;E3;E4
449 M45 VAIVODS, Maris 1974 Individual 8501477 E1;E2;E3;E4
450 W45 VAN ELSACKER, Bieke Van Elsacker 0000 omega belgium 8181074 E1;E2;E3;E4
451 W10 WALAŚ, Emilia 2013 WKS Wawel, Kraków 05093 8229143 E1;E2;E3;E4;
452 10R WALAŚ, Helena 2018 WKS Wawel, Kraków 1010869 E1;E2;E3;E4;
453 W35 WALAŚ, Maria 1984 WKS Wawel, Kraków 8430792 E1;E2;E3;E4;
454 W12 WALAŚ, Olga 2011 WKS Wawel, Kraków 05092 8229149 E1;E2;E3;E4;
455 M40 WALAŚ, Waldemar 1983 WKS Wawel, Kraków 8340406 E1;E2;E3;E4;
456 M45 WALICKI, Rafał 1978 HKS Azymut, Mochy 03438 8270678 E1;E2;E3;E4;
457 Średnia / Middle WALOSZCZYK, Bartłomiej 1973 Indywidualnie Dolnośląskie 8003378 E1;E2;E3;E4
458 W55 WARDECKA, Dorota 1965 UNTS, Warszawa 00191 2065650 E1;E2;E3;E4;
459 M16 WASILEWSKI, Antoni 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria 04441 8093111 E1;E2;E3;E4;
460 M75 WASILEWSKI, Stanisław 1946 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 01168 8006524 E1;E2;E3;E4;
461 W14 WAŚKO, Anna 2009 UKS Arkady, Raszków 05049 8200977 E1;E2;E3;E4;
462 W12 WEJTKO, Paula 2012 UMKS, Kwidzyn 05246 8001096 E1;E2;E3;E4;
463 M18 WESOŁOWSKI, Oskar 2006 UKS Azymut, Pabianice 04458 8071024 E1;E2;E3;E4;
464 M21A WESOŁOWSKI, Sebastian 1989 9BKPanc E4;
465 M14 WIDZIEWICZ, Damian 2009 MKS MOS, Wrocław 05706 8413339 E1;E2;E3;E4;
466 M65 WIERCIŃSKI, Piotr 1956 MKS Metalowiec, Łódź 01105 8000382 E1;E2;E3;E4;
467 W14 WITKOWSKA, Agata 2009 UKS Orientuś, Łódź 06028 8667272 E1;E2;E3;E4;
468 W50 WITKOWSKA, Izabela 1970 UKS Azymut 45, Gdynia 00238 8130303 E1;E2;E3;E4;
469 M50 WITKOWSKI, Adam 1970 UKS Azymut 45, Gdynia 00158 8150570 E1;E2;E3;E4;
470 M50 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Łódź 8007221 E1;E2;E3;E4;
471 M14 WIŚNIEWSKI, Adam 2010 UKS Azymut, Pabianice 04406 8095410 E1;E2;E3;E4;
472 M16 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut, Pabianice 03879 8281100 E1;E2;E3;E4;
473 W60 WOJARSKA, Kamilla 1960 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 03369 8007228 E1;E2;E3;E4;
474 M60 WOJARSKI, Krzysztof 1960 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 01121 8024910 E1;E2;E3;E4;
475 M10 WOJARSKI, Przemysław 2013 UMKS, Kwidzyn 05599 332546 E1;E2;E3;E4;
476 M40 WOJCIECH, Sebastian 1983 KS Hades, Poznań 04542 8229201 E1;E2;E3;
477 M45 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 1974 SKARMAT Toruń 05254 8135791 E1;E2;E3;E4
478 M14 WOLNY, Maciej 2009 WKS Wawel, Kraków 05328 2044866 E1;E2;E3;E4;
479 M12 WOLNY, Piotr 2012 WKS Wawel, Kraków 05329 2044870 E1;E2;E3;E4;
480 W55 WOŁEK, Ewa 1968 UNTS, Warszawa 01208 8655942 E1;E2;E3;E4;
481 W55 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS, Warszawa 03556 8340034 E1;E2;E3;E4;
482 M20 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS, Warszawa 03557 8000845 E1;E2;E3;E4;
483 M21E WOŁOWCZYK, Krzysztof 1995 UNTS, Warszawa 00488 8640915 E1;E2;E3;E4;
484 M60 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS, Warszawa 00113 8000836 E1;E2;E3;E4;
485 W55 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS, Warszawa 00112 8000847 E1;E2;E3;E4;
486 M35 WOŹNIAK, Adam 1985 15 GBZ 1501595 E1;E2;E3;E4
487 W35 WOŹNIAK, Barbara 1988 15GBZ 8330700 E1;E2;E3;E4
488 M75 WOŹNIAK, Henryk 1948 EKO Gryf, Elbląg 00131 2114920 E1;E2;E3;E4;
489 M20 WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech 2004 UNTS, Warszawa 05690 8002885 E1;E2;E3;E4;
490 W50 WYSOCKA, Joanna 1971 WKS Śląsk, Wrocław 01400 8424159 E1;E2;E3;E4;
491 W65 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa, Gliwice 02181 8086619 E1;E2;E3;E4;
492 W14 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS, Wrocław 04012 8345992 E1;E2;E3;E4;
493 M70 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa, Gliwice 02697 8222893 E1;E2;E3;E4;
494 W14 WÓJTOWICZ, Hanna 2010 UNTS, Warszawa 04547 8101219 E1;E2;E3;E4;
495 W50 WÓJTOWICZ, Katarzyna 1973 UNTS, Warszawa 04548 8050373 E1;E2;E3;E4;
496 M20 WÓJTOWICZ, Krzysztof 2004 UNTS, Warszawa 03174 8040213 E1;E2;E3;E4;
497 W35 YASKULSKA, Oksana 1989 UA E1;
498 W35 YASKULSKA , Oksana 1989 Individual E1;E2;E3;E4
499 M16 ZAREMBA, Adam 2007 UMKS, Kwidzyn 03567 8000578 E1;E2;E3;E4;
500 M14 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel, Kraków 04749 8006531 E1;E2;E3;E4;
501 W40 ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades, Poznań 00915 8000829 E1;E2;E3;E4;
502 W14 ZBROŚ, Maria 2009 UKS OSiR, Góra Kalwaria 05694 338295 E1;E2;E3;E4;
503 M60 ZIAZIULIA, Ivanas 1958 Saulė OK 8650727 E1;E2;E3;E4
504 W12 ZIAZIULYTE, Smilte Greta 2012 Perkunas OK 111117 E1;E2;E3;E4
505 M55 ZIELIŃSKI, Paweł 1968 KS Hades, Poznań 00913 8000840 E1;E2;E3;E4;
506 M16 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS Hades, Poznań 03701 8000841 E1;E2;E3;E4;
507 M55 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof 1965 UKS Orientuś, Łódź 03986 8667268 E1;E2;E3;E4;
508 M40 ŁONIEWSKI, Grzegorz 1982 KU AZS WAT, Warszawa 02852 8230882 E1;E2;E3;E4;
509 M35 ŁUBIS, Michał 1985 UKS Azymut, Pabianice 02657 8026570 E1;E2;E3;E4;
510 M18 ŁUBISZ, Dominik 2006 UKS Azymut, Pabianice 04169 8071013 E1;E2;E3;E4;
511 M14 ŁUBISZ, Łukasz 2009 UKS Azymut, Pabianice 04402 8078077 E1;E2;E3;E4;
512 Krótka / Short ŁĄTKOWSKA, Barbara 1980 KB MANIAC Poznań E1;E2;E3;E4
513 W14 ŁĄTKOWSKA, Gabriela 2010 KS Hades, Poznań 05726 8328477 E1;E2;E3;E4;
514 M21E ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 1979 Indywidualny Wielkopolskie 05725 8100179 E1;E2;E3;E4;
515 W40 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 02347 8121278 E1;E2;E3;E4;
516 M70 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 1953 PKO Harpagan, Gdańsk 00885 8101953 E1;E2;E3;E4;
517 M12 ŻAKOWSKI, Leon 2012 UMKS, Kwidzyn 05886 219511 E1;E2;E3;E4;
518 M18 ŻESŁAWSKI, Jakub 2005 WKS Wawel, Kraków 03201 8073201 E1;E2;E3;E4;
519 M20 ŻESŁAWSKI, Mateusz 2004 WKS Wawel, Kraków 03200 8043200 E1;E2;E3;E4;
520 M55 ŻESŁAWSKI, Wojciech 1967 WKS Wawel, Kraków 03660 8013660 E1;E2;E3;E4;
521 M50 ŽIČKIS, Rolandas 1970 TAKAS OK 8300783 E1;E2;E3;E4

10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 JEŻAK , Alicja 2012 Individual E2;E3;E4
2 KALINOWSKA, Matylda 2017 Individual E2;E3;E4
3 LEWANDOWSKA, Martyna 2015 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 05819 332502 E1;E2;E3;E4;
4 PIETRZAK, Inez 2015 HKS Azymut, Mochy 8516904 E1;E2;E3;E4;
5 RATAJCZAK, Jaś I Iga 2016 UKS Siódemka, Rumia 690505 E1;E2;E3;E4;
6 RUBACH, Jagoda 2015 UKS Arkady, Raszków 06068 505099 E1;E2;E3;E4;
7 SIKORA, Jan 2014 PKO Harpagan, Gdańsk 2108827 E1;E2;E3;E4;
8 WALAŚ, Helena 2018 WKS Wawel, Kraków 1010869 E1;E2;E3;E4;

Krótka / Short

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHACHURSKA , Magdalena 0000 KU AZS WAT Warszawa 8201278 E1;E2;E3;E4
2 PARFIANOWICZ, Agnieszka 1996 Indywidualnie Warszawa brak E1;E2;E3;E4
3 PIOTROWSKA, Katarzyna 1998 PKO Harpagan, Gdańsk 01528 8229147 E1;E2;E3;E4;
4 RUTKOWSKI, Remigiusz 1970 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02856 9102641 E1;E2;E3;E4;
5 SOCHA, Stanisław 1952 Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093114 E1;
6 SOCHA , Stanisław 1952 Stowarzyszenie Team 360 stopni 8093114 E2;E3;E4;
7 ŁĄTKOWSKA, Barbara 1980 KB MANIAC Poznań E1;E2;E3;E4

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CICHEWICZ, Wojciech 2013 UMKS, Kwidzyn 05556 332542 E1;E2;E3;E4;
2 DOBRZYŃSKI, Joachim 2013 HKS Azymut, Mochy 05747 8032146 E1;E2;E3;E4;
3 DRAPELLA, Łukasz 2014 PKO Harpagan, Gdańsk 05860 1416919 E1;E2;E3;E4;
4 KACZOROWSKI, Oliwier 2014 UMKS, Kwidzyn 05889 332543 E1;E2;E3;E4;
5 KHARCHENKO, Dmytro 2013 MKS MOS, Wrocław 06009 2016285 E1;E2;E3;E4;
6 MONTYGIERD-MUZIOŁ, Sasza 2013 wypożyczen E1;E2;E3;E4
7 OBERNIKHIN, Stefan 2013 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05908 250512 E1;E2;E3;E4;
8 RYGIEL, Aleksander 2013 WKS Wawel, Kraków 05206 8285928 E1;E2;E3;E4;
9 URBANOWICZ, Artur 2014 UMKS, Kwidzyn 05892 332521 E1;E2;E3;E4;
10 WOJARSKI, Przemysław 2013 UMKS, Kwidzyn 05599 332546 E1;E2;E3;E4;

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 AAMAND, Haakon 2012 IL Dyre Vaa 8501834 E1;E2;E3;E4;
2 BEK, Aleksander 2011 Rodzinna Grupa Rowerowa E1;E2;E3;E4;
3 BLOKOWSKI, Emil 2012 UMKS, Kwidzyn 05891 54091 E1;E2;E3;E4;
4 BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades, Poznań 05389 8229206 E1;E2;E3;E4;
5 DUDA, Łukasz 2011 UKS Traper, Złocieniec 04142 8502522 E1;E2;E3;E4;
6 GAJEK, Damian 2011 MKS MOS, Wrocław 06007 2016284 E1;E2;E3;E4;
7 GROMADZKI, Szymon 2011 PKO Harpagan, Gdańsk 05579 1416918 E1;E2;E3;E4;
8 HUNDT, David 2011 WKS Wawel, Kraków 05790 8005031 E1;E2;E3;E4;
9 JĘDRAS, Jakub 2011 UMKS, Kwidzyn 04509 8091815 E1;E2;E3;E4;
10 MARSZAŁEK, Karol 2012 PKO Harpagan, Gdańsk 05068 7170512 E1;E2;E3;E4;
11 MIZIOŁEK, Jerzy 2011 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05604 8100770 E1;E2;E3;E4;
12 PRZYMĘCKI, Konrad 2011 MKS MOS, Wrocław 05879 8110021 E1;E2;E3;E4;
13 SAGRERA, Brunon 2012 UMKS, Kwidzyn 05552 332633 E1;E2;E3;E4;
14 SAGRERA, Leon 2012 UMKS, Kwidzyn 05551 219515 E1;E2;E3;E4;
15 STRYZHAK, Damyr 2012 MKS MOS, Wrocław 06015 2016293 E1;E2;E3;E4;
16 SZUTKO, Aleksander 2012 UKS Traper, Złocieniec 04919 8650896 E1;E2;E3;E4;
17 URYGA, Adam 2012 WKS Wawel, Kraków 05200 8120528 E1;E2;E3;E4;
18 WOLNY, Piotr 2012 WKS Wawel, Kraków 05329 2044870 E1;E2;E3;E4;
19 ŻAKOWSKI, Leon 2012 UMKS, Kwidzyn 05886 219511 E1;E2;E3;E4;

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BIAŁOGRODZKI, Ignacy 2009 UKS Azymut 45, Gdynia 05608 8660494 E1;E2;E3;E4;
2 BUCZMA, Jakub 2010 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05463 8007757 E1;E2;E3;E4;
3 DROŃ, Wojciech 2010 UMKS, Kwidzyn 04510 8130910 E1;E2;E3;E4;
4 FRANC, Julian Emilian 2010 HKS Azymut, Mochy 04640 8666008 E1;E2;E3;E4;
5 GOLINOWSKI, Piotr 2009 HKS Azymut, Mochy 04046 8062030 E1;E2;E3;E4;
6 GÓRSKI, Seweryn 2010 UKS OSiR, Góra Kalwaria 05321 8195858 E1;E2;E3;E4;
7 KHARCHENKO, Danylo 2010 MKS MOS, Wrocław 06011 2016287 E1;E2;E3;E4;
8 LEMAŃCZYK, Witold 2009 PKO Harpagan, Gdańsk 04804 8230409 E1;E2;E3;E4;
9 MELLER, Jan 2009 KS Hades, Poznań 04150 8229199 E1;E2;E3;E4;
10 MŁYNKOWIAK, Fabian 2010 HKS Azymut, Mochy 04791 8032130 E1;E2;E3;E4;
11 NIEDZIELSKI, Mikołaj 2010 HKS Azymut, Mochy 04792 8062025 E1;E2;E3;E4;
12 OBERNIKHIN, Piotr 2009 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05909 8136035 E1;E2;E3;E4;
13 PACHNIK, Antoni 2010 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04299 1396727 E1;E2;E3;E4;
14 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS Azymut, Mochy 05046 8062030 E1;E2;E3;E4;
15 POKORSKI, Borys 2009 UMKS, Kwidzyn 05550 8240709 E1;E2;E3;E4;
16 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel, Kraków 04019 8636993 E1;E2;E3;E4;
17 PĘKAL, Paweł 2010 UMKS, Kwidzyn 04444 8201403 E1;E2;E3;E4;
18 SIUDEK, Krzysztof 2009 UKS Orientuś, Łódź 04874 8667273 E1;E2;E3;E4;
19 STAŚKIEWICZ, Miłosz 2009 MKS MOS, Wrocław 04915 8409263 E1;E2;E3;E4;
20 TOMALA, Maciej 2009 MKS MOS, Wrocław 04916 8338242 E1;E2;E3;E4;
21 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś, Łódź 04220 8007743 E1;E2;E3;E4;
22 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel, Kraków 04928 8051001 E1;E2;E3;E4;
23 WIDZIEWICZ, Damian 2009 MKS MOS, Wrocław 05706 8413339 E1;E2;E3;E4;
24 WIŚNIEWSKI, Adam 2010 UKS Azymut, Pabianice 04406 8095410 E1;E2;E3;E4;
25 WOLNY, Maciej 2009 WKS Wawel, Kraków 05328 2044866 E1;E2;E3;E4;
26 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel, Kraków 04749 8006531 E1;E2;E3;E4;
27 ŁUBISZ, Łukasz 2009 UKS Azymut, Pabianice 04402 8078077 E1;E2;E3;E4;

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHMURA, Patryk 2008 UKS Arkady, Raszków 04994 8080904 E1;E2;E3;E4;
2 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś, Łódź 03926 8007227 E1;E2;E3;E4;
3 DOMARUS, Aleksander 2007 UKS Siódemka, Rumia 05362 9201529 E1;E2;E3;E4;
4 DRAPELLA, Stanisław 2007 PKO Harpagan, Gdańsk 04803 8011107 E1;E2;E3;E4;
5 DROŃ, Wiktor 2007 UMKS, Kwidzyn 03764 8070528 E1;E2;E3;E4;
6 GRZYMKIEWICZ, Mateusz 2008 UKS Orientuś, Łódź 04878 8623612 E1;E2;E3;E4;
7 KOCIUBA, Wiktor 2008 WKS Śląsk 4002 8420669 E1;E2;E3;E4
8 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut, Pabianice 03559 8505414 E1;E2;E3;E4;
9 KĘDZIERSKI, Dawid 2008 HKS Azymut, Mochy 05546 8032146 E1;E2;E3;E4;
10 LENDZIOSZEK, Roman 2008 BKS Wataha, Warszawa 04944 8106969 E1;E2;E3;E4;
11 MOTAŁA, Piotr 2008 UKS Siódemka, Rumia 04552 8006515 E1;E2;E3;E4;
12 PERFIKOWSKI, Paweł 2007 UMKS, Kwidzyn 03568 8271107 E1;E2;E3;E4;
13 POKORSKI, Igor 2007 UMKS, Kwidzyn 05549 8136015 E1;E2;E3;E4;
14 RUBAJ, Konrad 2008 UMKS, Kwidzyn 05065 1422448 E1;E2;E3;E4;
15 RYGIELSKI, Wiktor 2007 UMKS, Kwidzyn 03570 8666001 E1;E2;E3;E4;
16 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś, Łódź 03712 8412209 E1;E2;E3;E4;
17 SIKORA, Dawid 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 05279 8516449 E1;E2;E3;E4;
18 SOIMA, Andrej 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 05881 8229153 E1;E2;E3;E4;
19 SŁOMCZYŃSKI, Filip 2007 UKS Orientuś, Łódź 03765 8667269 E1;E2;E3;E4;
20 TRZECIAK, Antoni 2008 UKS Orientuś, Łódź 05024 8195833 E1;E2;E3;E4;
21 UKLEJA, Krzysztof 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 03120 8500250 E1;E2;E3;E4;
22 WASILEWSKI, Antoni 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria 04441 8093111 E1;E2;E3;E4;
23 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut, Pabianice 03879 8281100 E1;E2;E3;E4;
24 ZAREMBA, Adam 2007 UMKS, Kwidzyn 03567 8000578 E1;E2;E3;E4;
25 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS Hades, Poznań 03701 8000841 E1;E2;E3;E4;

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CEPURDEJ, Władysław 2006 Indywidualnie Pomorskie 8666003 E1;E2;E3;E4;
2 DUBRO, Lev 2006 UKS Traper, Złocieniec 04829 8650883 E1;E2;E3;E4;
3 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 03943 8092006 E1;E2;E2;E3;E3;E4;E4;
4 MAZUREK, Maciej 2006 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 05605 8119511 E1;E2;E3;E4;
5 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel, Kraków 04263 8640921 E1;E2;E3;E4;
6 PODWORSKI, Kacper 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 02780 8181204 E1;E2;E3;E4;
7 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut, Pabianice 03562 8071025 E1;E2;E3;E4;
8 WESOŁOWSKI, Oskar 2006 UKS Azymut, Pabianice 04458 8071024 E1;E2;E3;E4;
9 ŁUBISZ, Dominik 2006 UKS Azymut, Pabianice 04169 8071013 E1;E2;E3;E4;
10 ŻESŁAWSKI, Jakub 2005 WKS Wawel, Kraków 03201 8073201 E1;E2;E3;E4;

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka, Rumia 02855 895238 E1;E2;E3;E4;
2 DVORNIKOV, Danylo 2004 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 05809 8001091 E1;E2;E3;E4;
3 GÓRSKI, Patryk 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria 04541 8091813 E1;E2;E3;E4;
4 KUPNIEWSKI, Łukasz 2004 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 9102636 E1;E2;E3;E4;
5 MULLER, Wiktor 2004 UMKS, Kwidzyn 02578 8040409 E1;E2;E3;E4;
6 NOWAK, Grzegorz 2003 UKS Siódemka, Rumia 02370 8032788 E1;E2;E3;E4;
7 PACHNIK, Jędrzej 2006 UKS Orientpark.pl, Iwiny 03073 8000568 E1;E2;E3;E4;
8 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS, Warszawa 03557 8000845 E1;E2;E3;E4;
9 WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech 2004 UNTS, Warszawa 05690 8002885 E1;E2;E3;E4;
10 WÓJTOWICZ, Krzysztof 2004 UNTS, Warszawa 03174 8040213 E1;E2;E3;E4;
11 ŻESŁAWSKI, Mateusz 2004 WKS Wawel, Kraków 03200 8043200 E1;E2;E3;E4;

M21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHOW, Tin Nok 1995 Apex Action N.A. 8670174 E1;E2;E3;E4
2 DOMAŃSKI, Dariusz 1996 17WBZ 8003533 E1;E2;E3;E4
3 FUTERA, Sylwester 1990 1 MBA E1;E2;E3;E4
4 GAJOS, Paweł 1993 KU AZS WAT, Warszawa 05338 8005194 E1;E2;E3;E4;
5 KRAKOWSKI, Piotr 1990 17WBZ 8003528 E1;E2;E3;E4
6 OSABUEKE, Osaheni Kennedy 1995 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
7 OSSOWSKI, Jakub 1992 8375110 E1;E2;E3
8 PLESIŃSKI, Mariusz 1973 Indywidualny Dolnośląskie 01304 8648670 E1;E1;E2;E2;E3;E3;E4;E4;
9 PORZYCZ, Zbigniew 1996 UKS Azymut 45, Gdynia 8032101 E1;E2;E3;E4;
10 URANOWSKI , Marek 1993 15 GBZ 1452702 E1;E2;E3;E4
11 WESOŁOWSKI, Sebastian 1989 9BKPanc E4;

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ABDULKAREEM, Idris Abayomi 1997 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
2 AU, Joshua Ho Kiu 2004 Individual 8667681 E1;E2;E3;E4
3 BEDNARSKI, Jan 1998 UNTS, Warszawa 04096 8032104 E1;E2;
4 BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS Wawel, Kraków 01508 8070598 E1;E2;E3;E4;
5 DZIOBA, Mateusz 1995 UMKS, Kwidzyn 01101 8650822 E1;E2;E3;E4;
6 FAKOREDE, Olayemi Afeez 1998 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
7 GRIETENS, Ruben 0000 Antwerp Orienteers 8231091 E1;E2;E3;E4
8 GŁADECKI, Dawid 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria 03729 8664844 E1;E2;E3;E4;
9 HEWELT, Maciej 1990 PKO Harpagan, Gdańsk 00162 1397543 E1;E2;E3;E4;
10 JEREMY, Genar 1990 Antwerp Orienteers 8201090 E1;E2;E3;E4
11 KALATA, Michał 1989 UMKS, Kwidzyn 00853 8003380 E1;E2;E3;E4;
12 MICHALAK, Kacper 2001 UNTS, Warszawa 02980 8655941 E1;E2;E3;E4;
13 MOSSAKOWSKI, Wojciech 1998 UNTS, Warszawa 01115 8220398 E1;E2;E3;E4;
14 NWAFOR, Onyekachi Jeremiah 1995 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
15 NIEWIEDZIAŁA, Robert 1993 UKS Siódemka, Rumia 01021 8516905 E1;
16 OSAMAGIADE VICTOR, Agbons Goodluck 2000 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION NOT YET NOT YET E1;E2;E3;E4
17 OGDOWSKI, Bartłomiej 2000 UKS Siódemka, Rumia 02118 8650887 E1;E2;E3;E4;
18 PABICH, Mariusz 1988 UKS Azymut, Pabianice 00338 8281288 E1;E2;E3;E4;
19 PACHNIK, Stanisław 2003 UKS Orientuś, Łódź 04297 8195831 E1;E2;E3;E4;
20 PALMEN, Alvar 1998 Espoon Suunta 8636164 E1;E2;E3;E4
21 PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś, Łódź 00423 8093099 E1;E2;E3;E4;
22 PELCKMANS, Adriaan 1990 Antwerp Orienteers 8135990 E1;E2;E3;E4
23 PFLOCK, Marcel 1996 8316393 E1;E2;E3;E4
24 PIOTROWSKI, Radosław 1996 PKO Harpagan, Gdańsk 01625 8000386 E1;E2;E3;E4;
25 PORZYCZ, Grzegorz 2002 UKS Azymut 45, Gdynia 02371 8310820 E1;E2;E3;E4;
26 PRYJMA, Fryderyk 1998 UNTS, Warszawa 02672 8001095 E1;
27 PRZYWORSKI, Kamil 1991 HKS Azymut, Mochy 03589 8636516 E1;E2;E3;E4;
28 RODRIGUES, Sandro 1971 CA Madeira 8223711 E1;E4
29 ROSATO, Luca 1995 A.S.D.O.G. Galilei E1;E2;E3;E4
30 RZEŃCA, Piotr (Jr) 2001 UKS Orientuś, Łódź 02129 8640924 E1;E2;E3;E4;
31 SOKALSKI, Dariusz 1984 KU AZS WAT, Warszawa 00715 8667186 E1;E2;E3;E4;
32 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut, Pabianice 02653 8002653 E1;E2;E3;E4;
33 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś, Łódź 02837 8646292 E1;E2;E3;E4;
34 VELEDA DIAZ, David 1978 Club Orientacio Catalunya 8027878 E1;E2;E3;E4
35 WOŁOWCZYK, Krzysztof 1995 UNTS, Warszawa 00488 8640915 E1;E2;E3;E4;
36 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 1979 Indywidualny Wielkopolskie 05725 8100179 E1;E2;E3;E4;

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DOBRZYŃSKI, Michał 1984 HKS Azymut, Mochy 05750 8032133 E1;E2;E3;E4;
2 KOŁOSZUK, Marcin 1988 UKS Azymut 45, Gdynia 05958 8500229 E1;E2;E3;E4;
3 KOŻYCZKOWSKI, Edward 1985 UKS Siódemka, Rumia 05358 8062050 E1;E2;E3;E4;
4 LESISZ, Kamil 1984 UNTS, Warszawa 03904 8150384 E1;E2;E3;E4;
5 MELLER, Błażej 1984 KS Hades, Poznań 04746 8229198 E1;E2;E3;E4;
6 NJOKU, Wisdom Chukwuma 1993 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
7 NOWICKI, Artur 1984 7 BOW E1
8 PECZ, Igor 1988 UKS Azymut 45, Gdynia 05955 8500592 E1;E2;E3;E4;
9 RICHARD, Vera 1997 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
10 WOŹNIAK, Adam 1985 15 GBZ 1501595 E1;E2;E3;E4
11 ŁUBIS, Michał 1985 UKS Azymut, Pabianice 02657 8026570 E1;E2;E3;E4;

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BAKELANTS, Siegfried 1981 Antwerp Orienteers 8117400 E1;E2;E3;E4
2 BEK, Michał 1981 Indywidualny Łódzkie 04818 8004713 E1;E2;E3;E4;
3 DEJEWSKI , Arkadiusz 1980 E1;E2;E3;E4
4 DURMAJ, Marcin 1979 EKO Gryf, Elbląg 05930 8093110 E1;E2;E3;E4;
5 GOLINOWSKI, Paweł 1979 Indywidualny Dolnośląskie 02892 8648666 E1;E2;E3;E4;
6 JULIUSSEN, Erik 1979 Sandefjord OK E1;E2;E3;E4
7 KIRAKOSOV, Kostiantyn 1982 HKS Azymut, Mochy 05776 8061082 E1;E2;E3;E4;
8 KOBIEROWSKI , Sławomir 1981 7BOW 8012829 E1;E2;E3;E4
9 KOCIUBA, Marek 1980 KU AZS WAT, Warszawa 04985 8010869 E1;E2;E3;E4;
10 KURKOWIAK, Grzegorz 1980 WKS Grunwald, Poznań 05732 8501131 E1;E2;E3;E4;
11 LENDZIOSZEK, Michał 1982 BKS Wataha, Warszawa 04945 8206969 E1;E2;E3;E4;
12 LEWINSKI, Łukasz 1981 7 BOW E1
13 MARSZAŁEK, Michał 1980 PKO Harpagan, Gdańsk 05610 7090510 E1;E2;E3;E4;
14 MAZUR, Michał 1983 UKS Azymut, Pabianice 02952 8500785 E1;E2;E3;E4;
15 MONTIEL BONMATÍ, Javier 1978 Universidad de Alicante 8637635 E1;E2;E3;E4
16 MUZIOŁ, Łukasz 1983 PKO Harpagan, Gdańsk 05577 8013956 E1;E2;E3;E4;
17 NIKOŁAJUK, Bartosz 1981 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04974 8130681 E1;E2;E3;E4;
18 OBERNIKHIN, Igor 1981 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 06112 8645000 E1;E2;E3;E4;
19 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut, Mochy 01229 8070581 E1;E2;E3;E4;
20 PISARSKI, Patryk 1982 UKS Siódemka, Rumia 04692 8432222 E1;E2;E3;E4;
21 SIKORA, Roger 1979 PKO Harpagan, Gdańsk 05145 8260179 E1;E2;E3;E4;
22 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 Indywidualny lubuskie 04684 8007391 E1;E4;
23 WALAŚ, Waldemar 1983 WKS Wawel, Kraków 8340406 E1;E2;E3;E4;
24 WOJCIECH, Sebastian 1983 KS Hades, Poznań 04542 8229201 E1;E2;E3;
25 ŁONIEWSKI, Grzegorz 1982 KU AZS WAT, Warszawa 02852 8230882 E1;E2;E3;E4;

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 AAMAND, Nils 1977 IL Dyre Vaa 8501854 E1;E2;E2;E3;E4;
2 BANACH, Krzysztof 1974 EKO Gryf, Elbląg 01440 8071974 E1;E2;E3;E4;
3 BISKUPSKI, Michał 1976 WKS Wawel, Kraków 05203 8006534 E1;E2;E3;E4;
4 CHABIERA, Tomasz 1976 UNTS, Warszawa 02521 8093117 E1;E2;E3;E4;
5 CZAPLA, Przemysław 1974 WKS Wawel, Kraków 02933 8281274 E1;E2;E3;E4;
6 DUDA, Tomasz 1976 UKS Traper, Złocieniec 04529 8032147 E1;E2;E3;E4;
7 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij, Osiek 03873 8001704 E1;E2;E3;E4;
8 FIEDOROWICZ, Szczepan 1976 UKS Traper, Złocieniec 02906 8220956 E1;E2;E3;E4;
9 KALSZTEIN, Karol 1974 PKO Harpagan, Gdańsk 00985 8081074 E1;E2;E3;
10 KOWAL, Tomasz 1975 KOS BnO, Szczecin 8648780 E1;E2;E3;E4;
11 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut, Pabianice 02652 8002652 E1;E2;E3;E4;
12 KURYJ, Marek 1978 WKS Wawel, Kraków 03252 9101303 E1;E2;E3;E4;
13 MELNIK, Siarhei 1975 Gdańsk 8000133 E1;E2;E3;E4;
14 MIENTKI, Sebastian 1976 UMKS ORKAN, Ostróda 00806 413392 E1;E2;E3;E4;
15 NOWAK, Jacek 1976 UKS Siódemka, Rumia 00143 8100276 E1;E2;E3;E4;
16 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś, Łódź 03930 8012842 E1;E2;E3;E4;
17 PARUSZEWSKI, Marek 1975 Indywidualni Pomorskie 03905 8032121 E1;E2;E3;E4;
18 SIUDEK, Konrad 1977 UKS Orientuś, Łódź 04873 8667274 E1;E2;E3;E4;
19 SZMYT, Łukasz 1976 HKS Azymut, Mochy 04634 8666007 E1;E2;E3;E4;
20 URYGA, Sławomir 1977 WKS Wawel, Kraków 05205 1391132 E1;E2;E3;E4;
21 VAIVODS, Maris 1974 Individual 8501477 E1;E2;E3;E4
22 WALICKI, Rafał 1978 HKS Azymut, Mochy 03438 8270678 E1;E2;E3;E4;
23 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 1974 SKARMAT Toruń 05254 8135791 E1;E2;E3;E4

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BŁACHUT, Igor 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 02679 8030173 E1;E2;E3;E4;
2 DOBIECKI, Artur 1973 Indywidualni Zachodniopomorskie 03661 9201351 E1;E2;E3;E4;
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades, Poznań 04414 8000830 E1;E2;E3;E4;
4 GORAL, Michał 1971 AZS UMCS, Lublin 04551 8001092 E1;E2;E3;E4;
5 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades, Poznań 03305 8000834 E1;E2;E3;E4;
6 HUNDT, Tomasz 1973 WKS Wawel, Kraków 05789 8006536 E1;E2;E3;E4;
7 JAMROZIK, Krzysztof 1969 WKS Wawel, Kraków 04266 8102102 E1;E2;E3;E4;
8 LEMAŃCZYK, Dariusz 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 04846 8070673 E1;E2;E3;E4;
9 LOECKX, Frederik 1973 omega belgium 8000691 E1;E2;E3;E4
10 MADELLA, Remo 1971 Pol.Masi 8680058 E1;E2;E3;E4
11 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS, Warszawa 02068 8270873 E1;E2;E3;E4;
12 MICHALAK, Tomasz 1969 UNTS, Warszawa 02981 8180169 E1;E2;E3;E4;
13 NOWAK, Remigiusz 1972 KS Hades, Poznań 00907 8000833 E1;E2;E3;E4;
14 PACHNIK, Dariusz 1969 UKS Orientpark.pl, Iwiny 00706 8170969 E1;E2;E3;E4;
15 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel, Kraków 04588 8002651 E1;E2;E3;E4;
16 PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 04339 8003253 E1;E2;E3;E4;
17 RODRIGUES, Sandro 1971 CA Madeira 8223711 E2;E3
18 RODRIGUES, Sandro 1971 CA Madeira 8223711 E2;E3;
19 RYGIEL, Ryszard 1973 WKS Wawel, Kraków 8503896 E1;E2;E3;E4;
20 RZEŃCA, Piotr 1970 UKS Orientuś, Łódź 02438 8667276 E1;E2;E3;E4;
21 STASZAK, Artur 1970 UNTS, Warszawa 02013 8123777 E1;E2;E3;E4;
22 SZTRANEK, Paweł 1970 UKS Azymut, Pabianice 04827 1407621 E1;E2;E3;E4;
23 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś, Łódź 03001 8667270 E1;E2;E3;E4;
24 UDRIS, Tony 1969 South Yorkshire Orienteers 8712019 E1;E2;E3;E4
25 WITKOWSKI, Adam 1970 UKS Azymut 45, Gdynia 00158 8150570 E1;E2;E3;E4;
26 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Łódź 8007221 E1;E2;E3;E4;
27 ŽIČKIS, Rolandas 1970 TAKAS OK 8300783 E1;E2;E3;E4

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CYCH, Piotr 1968 WKS Śląsk, Wrocław 00718 8091968 E1;E2;E3;E4;
2 DEPTULSKI, Tomasz 1965 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02368 8631515 E1;E2;E3;E4;
3 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel, Kraków 02080 8066318 E1;E2;E3;E4;
4 MATUSZEWSKI, Grzegorz 1968 KOS BnO, Szczecin 04094 8260710 E1;E2;E3;E4;
5 MAZUREK, Jan 1968 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 05606 8119522 E1;E2;E3;E4;
6 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś, Łódź 03294 8150264 E1;E2;E3;E4;
7 NADERA, Dariusz 1968 CX80 Kalisz 05002 8195856 E1;E2;E3;E4;
8 PŁYTNIK, Stanisław 1966 KOS BnO, Szczecin 03670 8260701 E1;E2;E3;E4;
9 ROEEN, Dag Terje 1968 Samnanger IL 7641770 E1;E2;E3;E4
10 ROEEN, Dag Terje 1968 Samnanger IL 7641770 E4
11 SCHMIEDEBERG, Nils 1967 SV Turbine Neubrandenburg 8663316 E1;E2;E3;E4;
12 SZURYGA, Hubert 1968 AZS UMCS, Lublin 00683 8667591 E1;E2;E3;E4;
13 URBANIAK, Krzysztof 1967 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 00522 8640904 E1;E2;E3;E4;
14 ZIELIŃSKI, Paweł 1968 KS Hades, Poznań 00913 8000840 E1;E2;E3;E4;
15 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof 1965 UKS Orientuś, Łódź 03986 8667268 E1;E2;E3;E4;
16 ŻESŁAWSKI, Wojciech 1967 WKS Wawel, Kraków 03660 8013660 E1;E2;E3;E4;

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT, Warszawa 00065 8020163 E1;E2;E3;E4;
2 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta, Czyżowice 01496 2036945 E1;E2;E3;E4;
3 ERDAL, Helge Magnus 1960 Samnanger IL 981921 E1;E2;E3;E4
4 KRAŚNIEWSKI, Krzysztof 1961 EKO Gryf, Elbląg 00134 8140361 E1;E2;E3;E4;
5 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT, Warszawa 00076 8280359 E1;E2;E3;E4;
6 KŁOS, Józef 1963 UKS Azymut, Pabianice 00682 7021213 E1;E2;E3;E4;
7 LECH, Bogdan 1960 UMKS ORKAN, Ostróda 00789 8655943 E1;E2;E3;E4;
8 MOSSAKOWSKI, Przemysław 1960 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 01758 8091816 E1;E2;E3;E4;
9 NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel, Kraków 02725 8200663 E1;E2;E3;E4;
10 PARFIANOWICZ, Marcin 1963 brak E1;E2;E3;E4
11 RUNE, Erdal 1961 Samnanger IL 1304086 E1;E2;E3;E4
12 WOJARSKI, Krzysztof 1960 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 01121 8024910 E1;E2;E3;E4;
13 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS, Warszawa 00113 8000836 E1;E2;E3;E4;
14 ZIAZIULIA, Ivanas 1958 Saulė OK 8650727 E1;E2;E3;E4

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GAWEL, Jiri 1957 Expres Czech Team 8666873 E1;E2;E3;E4
2 HORNIK, Zbigniew 1956 LKO, Leszno 01554 8007222 E1;E2;E3;E4;
3 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 03723 8003546 E1;E2;E3;E4;
4 OLBRYCHT, Janusz 1955 Indywidualny Mazowsze 00228 8198201 E1;E2;E3;E4;
5 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis, Wrocław 01323 8062655 E1;E2;E3;E4;
6 SIKORA, Tomasz 1958 Indywidualni Zachodniopomorskie 05116 1426964 E1;E2;E3;E4;
7 VARSACKIS, Bronius 1958 8023811 E1;E2;E3;E4
8 WIERCIŃSKI, Piotr 1956 MKS Metalowiec, Łódź 01105 8000382 E1;E2;E3;E4;

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BOHACZEK, Janusz 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 00135 8030152 E1;E2;E3;E4;
2 GACKOWSKI, Bogdan 1953 PKO Harpagan, Gdańsk 00846 8220753 E1;E2;E3;
3 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis, Wrocław 01324 8072565 E1;E2;E3;E4;
4 HANSES, Ferdinand 1953 TuS Bramsche 8170553 E1;E2;E3;E4
5 MIENTKI, Tadeusz 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 00788 8320917 E1;E2;E3;E4;
6 PARZEWSKI, Jerzy 1952 KU AZS WAT, Warszawa 00072 8001099 E1;E2;E3;E4;
7 RAILIMO, Matti 1948 15310 8012275 E1;E2;E3;E4
8 SEEFELD, Karl-Heinz 1953 OLV Uslar 531606 E1;E2;E3;E4
9 SLANT, Teuvo 1950 SOC Asikkala 60447867 8505780 E1;E2;E3;E4
10 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa, Gliwice 02697 8222893 E1;E2;E3;E4;
11 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 1953 PKO Harpagan, Gdańsk 00885 8101953 E1;E2;E3;E4;

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WASILEWSKI, Stanisław 1946 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 01168 8006524 E1;E2;E3;E4;
2 WOŹNIAK, Henryk 1948 EKO Gryf, Elbląg 00131 2114920 E1;E2;E3;E4;

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M85

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M90

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

Średnia / Middle

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DEPTULSKI, Mateusz 1995 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02164 8631442 E1;E2;E3;E4;
2 EWERT-KRZEMIENIEWSKA , Linda 1983 8648770 E2;E3
3 KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej 1993 Indywidualnie Warszawa E1;E2;E3;E4
4 LENCKOWSKI, Piotr 1974 Individual brak 7010920 E1;E4
5 MAJ, Krzysztof 1988 Indywidualnie Dolnośląskie 8003379 E1;E2;E3;E4
6 MAZUR, Krzysztof 2007 UKS Azymut, Pabianice 886310 E1;E2;E3;E4;
7 MAZUREK, Jakub 1990 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 9102637 E1;E2;E3;E4;
8 MIELEWCZYK, Wiktor 2006 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 332503 E1;E2;E3;E4;
9 MISZEWSKI, Romuald 1954 Indywidualni Pomorskie 00142 8003548 E1;
10 OBERNIKHINA, Irena 1979 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05910 2076555 E1;E2;E3;E4;
11 PARFIANOWICZ, Adam 1994 Indywidualnie Warszawa E1;E2;E3;E4
12 PISULSKI, Adam 1980 Indywidualnie Lubuskie 8648673 E1;E2;E3;E4
13 PUSTKOWSKI, Wojciech 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 04889 8203504 E1;E2;E3;E4;
14 WALOSZCZYK, Bartłomiej 1973 Indywidualnie Dolnośląskie 8003378 E1;E2;E3;E4

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BISKUPSKA, Maria 2013 WKS Wawel, Kraków 05096 8003384 E1;E2;E3;E4;
2 MAZUR, Marta 2014 UKS Azymut, Pabianice 05243 8044574 E1;E2;E3;E4;
3 MAZUR, Matylda 2016 UKS Azymut, Pabianice 05242 8044575 E1;E2;E3;E4;
4 OLIINYK, Arina 2013 WKS Wawel, Kraków 05091 8003916 E1;E2;E3;E4;
5 WALAŚ, Emilia 2013 WKS Wawel, Kraków 05093 8229143 E1;E2;E3;E4;

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BLOKOWSKA, Michalina 2012 UMKS, Kwidzyn 05890 332522 E1;E2;E3;E4;
2 BUCZMA, Lena 2011 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05645 1409302 E1;E2;E3;E4;
3 CIEŚLAK, Zofia 2011 UKS Arkady, Raszków 06051 8201795 E1;E2;E3;E4;
4 DANKOVA, Inna 2011 KS Hades, Poznań 05729 8089669 E1;E2;E3;E4;
5 GIMIŃSKA, Maria 2012 UMKS, Kwidzyn 05884 332529 E1;E2;E3;E4;
6 GONDEK, Maja 2012 MKS MOS, Wrocław 05893 2016282 E1;E2;E3;E4;
7 INGRID STRØM, Juliussen 2011 Sandefjord OK 7700553 E1;E2;E3;E4
8 KOVPAN, Anna 2012 MKS MOS, Wrocław 06010 2016286 E1;E2;E3;E4;
9 KURKOWIAK, Jaśmina 2011 WKS Grunwald, Poznań 05731 8501717 E1;E2;E3;E4;
10 KŁOS, Amelia 2011 UMKS, Kwidzyn 05808 332528 E1;E2;E3;E4;
11 NOVIKAVA, Amalia 2012 UKS Azymut 45, Gdynia 05961 8032128 E1;E2;E3;E4;
12 OLEK-DEJNECKA, Gabriela 2011 UKS Azymut 45, Gdynia 05607 8516448 E1;E2;E3;E4;
13 OLIINYK, Hanna 2011 WKS Wawel, Kraków 04929 8006520 E1;E2;E3;E4;
14 PUSHKAR, Katerina 2012 MKS MOS, Wrocław 06014 2016292 E1;E2;E3;E4;
15 RYCHLIK, Laura 2012 UKS Arkady, Raszków 06072 8102673 E1;E2;E3;E4;
16 WALAŚ, Olga 2011 WKS Wawel, Kraków 05092 8229149 E1;E2;E3;E4;
17 WEJTKO, Paula 2012 UMKS, Kwidzyn 05246 8001096 E1;E2;E3;E4;
18 ZIAZIULYTE, Smilte Greta 2012 Perkunas OK 111117 E1;E2;E3;E4

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 AAMAND, Randi 2010 IL Dyre Vaa 8500477 E1;E2;E3;E4;
2 BISKUPSKA, Małgorzata 2010 WKS Wawel, Kraków 04748 8006535 E1;E2;E3;E4;
3 BOHNE, Amelia 2010 HKS Azymut, Mochy 04904 8229169 E1;E2;E3;E4;
4 BREKSA, Blanka 2010 WKS Wawel, Kraków 04268 8006519 E1;E2;E3;E4;
5 CHERNOMOR, Sofiia 2009 UKS Arkady, Raszków 05757 8032098 E1;E2;E3;E4;
6 DEPTA, Helena 2010 WKS Wawel, Kraków 05084 8003917 E1;E2;E3;E4;
7 DUDA, Kornelia 2009 UKS Traper, Złocieniec 04141 8220950 E1;E2;E3;E4;
8 GOŁĘBIOWSKA, Marta 2009 MKS MOS, Wrocław 05704 8413340 E1;E2;E3;E4;
9 GOŚCINIAK, Wiktoria 2010 UKS Arkady, Raszków 05486 8028100 E1;E2;E3;E4;
10 JULIUSSEN, Anna Strøm 2009 Sandefjord OK 8500630 E1;E2;E3;E4
11 KAWECKA, Amelia 2010 UMKS, Kwidzyn 05554 8410187 E1;E2;E3;E4;
12 KAŹMIERCZAK, Magdalena 2009 HKS Azymut, Mochy 04638 8229177 E1;E2;E3;E4;
13 KICZKA, Julia 2009 UKS Arkady, Raszków 04998 8032099 E1;E2;E3;E4;
14 KLIMCZAK, Oksana 2009 UKS Siódemka, Rumia 04960 8013959 E1;E2;E3;E4;
15 KOŻYCZKOWSKA, Anna 2010 UKS Siódemka, Rumia 05727 8006516 E1;E2;E3;E4;
16 KRZYŻANOWSKA, Weronika 2010 MKS MOS, Wrocław 06012 2016289 E1;E2;E3;E4;
17 KURKOWIAK, Jagoda 2009 WKS Grunwald, Poznań 05733 8658345 E1;E2;E3;E4;
18 MARCINIAK, Klaudia 2010 UMKS, Kwidzyn 04505 2090697 E1;E2;E3;E4;
19 MARSZAŁEK, Marta 2009 PKO Harpagan, Gdańsk 05015 8500252 E1;E2;E3;E4;
20 MELLER, Zofia 2010 KS Hades, Poznań 05972 2067846 E1;E2;E3;E4;
21 MIŚ, Milena 2009 HKS Azymut, Mochy 03575 8062029 E1;E2;E3;E4;
22 NIKOŁAJUK, Martyna 2009 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04975 8013957 E1;E2;E3;E4;
23 PANCHENKO, Ivanna 2010 KS Hades, Poznań 05765 8066742 E1;E2;E3;E4;
24 PRZYBYŁ, Zuzanna 2009 HKS Azymut, Mochy 05877 8500220 E1;E2;E3;E4;
25 RAWECKA, Hanna 2010 UKS Orientuś, Łódź 05097 8007742 E1;E2;E3;E4;
26 ROMAN, Antonia 2010 UKS Siódemka, Rumia 05052 8013932 E1;E2;E3;E4;
27 ROMBEL, Gabriela 2010 UMKS, Kwidzyn 04502 8140310 E1;E2;E3;E4;
28 SANDOMIERSKA, Iga 2009 UMKS, Kwidzyn 05064 8072538 E1;E2;E3;E4;
29 SEREDA , Daria 2009 WKS Wawel, Kraków 05836 8653292 E1;E2;E3;E4;
30 SZAFAREWICZ, Katarzyna 2010 UMKS, Kwidzyn 04179 8062064 E1;E2;E3;E4;
31 TRZECIAK, Klaudia 2009 UKS Arkady, Raszków 04999 8091403 E1;E2;E3;E4;
32 UCIECHOWSKA, Oliwia 2009 UKS Arkady, Raszków 04416 8132009 E1;E2;E3;E4;
33 WAŚKO, Anna 2009 UKS Arkady, Raszków 05049 8200977 E1;E2;E3;E4;
34 WITKOWSKA, Agata 2009 UKS Orientuś, Łódź 06028 8667272 E1;E2;E3;E4;
35 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS, Wrocław 04012 8345992 E1;E2;E3;E4;
36 WÓJTOWICZ, Hanna 2010 UNTS, Warszawa 04547 8101219 E1;E2;E3;E4;
37 ZBROŚ, Maria 2009 UKS OSiR, Góra Kalwaria 05694 338295 E1;E2;E3;E4;
38 ŁĄTKOWSKA, Gabriela 2010 KS Hades, Poznań 05726 8328477 E1;E2;E3;E4;

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 AAMAND, Sigrid 2008 IL Dyre Vaa 8044703 E1;E2;E3;E4;
2 BARTCZAK, Antonina 2008 UKS Orientuś, Łódź 05656 8500244 E1;E2;E3;E4;
3 BIELECKA, Marta 2008 UKS Siódemka, Rumia 04398 8004714 E1;E2;E3;E4;
4 BOREK, Alicja 2007 UKS Traper, Złocieniec 03314 8650898 E1;E2;E3;E4;
5 CHABIERA, Filomena 2007 UNTS, Warszawa 03856 8181201 E2;E3;E4;
6 DARGACZ, Paulina 2007 PKO Harpagan, Gdańsk 04488 8070720 E1;E2;E3;E4;
7 HETNAR, Oliwia 2009 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04726 8090517 E1;E2;E3;E4;
8 LEWANDOWSKA, Antonina 2008 UKS Siódemka, Rumia 04468 8012008 E1;E2;E3;E4;
9 MIANOWSKA, Antonina 2007 UNTS, Warszawa 03554 8131207 E2;E3;E4;
10 MOSZKOWICZ, Julia 2008 WKS Wawel, Kraków 04022 8000389 E1;E2;E3;E4;
11 MOTYLIŃSKA, Anastazja 2008 UKS Traper, Złocieniec 04528 8220949 E1;E2;E3;E4;
12 NIKOŁAJUK, Maja 2007 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04783 8013972 E1;E2;E3;E4;
13 NOWAK, Hanna 2007 UKS Orientuś, Łódź 04870 8339355 E1;E2;E3;E4;
14 OLIINYK, Yelyzaveta 2008 WKS Wawel, Kraków 04023 8000587 E1;E2;E3;E4;
15 PORZYCZ, Małgorzata 2008 UKS Siódemka, Rumia 04252 8515505 E1;E2;E3;E4;
16 RAWECKA, Zofia 2007 UKS Orientuś, Łódź 04880 8339310 E1;E2;E3;E4;
17 SAŁACKA, Joanna 2008 UNTS, Warszawa 05510 8032105 E2;E3;E4;
18 SPIŻEWSKA, Hanna 2008 UKS Orientuś, Łódź 05657 8500246 E1;E2;E3;E4;
19 STEMPNIEWSKA, Nadia 2008 UKS Traper, Złocieniec 04139 8220951 E1;E2;E3;E4;

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DZWONKOWSKA, Paulina 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 03366 8062062 E1;E2;E3;E4;
2 FLANCZEWSKA, Maja 2005 PKO Harpagan, Gdańsk 05576 8515547 E1;E2;E3;E4;
3 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś, Łódź 03047 8667261 E1;E2;E3;E4;
4 GWIAZDA, Barbara 2006 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05928 8658333 E1;E2;E3;E4;
5 KASPRZYK, Marta 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 04540 8062061 E1;E2;E3;E4;
6 KOMOROWSKA, Marta 2005 UKS Orientuś, Łódź 04655 8667262 E1;E2;E3;E4;
7 KOTENKO, Olesya 2005 PKO Harpagan, Gdańsk 05804 8518349 E1;E2;E3;E4;
8 KOZUŃ, Marika 2006 UKS Azymut, Pabianice 04599 8071022 E1;E2;E3;E4;
9 MULLER, Iga 2005 UMKS, Kwidzyn 02764 8051213 E1;E2;E3;E4;
10 MŁYNARCZYK, Kaja 2006 UKS Azymut, Pabianice 04596 8071021 E1;E2;E3;E4;
11 MŁYNKOWIAK, Karolina 2006 HKS Azymut, Mochy 03262 8062023 E1;E2;E3;E4;
12 PANCHENKO, Daniela 2006 KS Hades, Poznań 05766 8089666 E1;E2;E3;E4;
13 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 03998 8210905 E1;E2;E3;E4;
14 RYGIELSKA, Kinga 2005 PKO Harpagan, Gdańsk 04506 8013941 E1;E2;E3;E4;
15 SZCZURKO, Paulina 2005 UKS Traper, Złocieniec 03545 8650885 E1;E2;E3;E4;
16 UCIECHOWSKA, Amelia 2006 UKS Arkady, Raszków 04035 8060202 E1;E2;E3;E4;
17 UKLEJA, Patrycja 2006 PKO Harpagan, Gdańsk 03121 8500251 E1;E2;E3;E4;

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CEPURDEJ, Katarzyna 2004 Indywidualnie Pomorskie 8667680 E1;E2;E3;E4;
2 DOBOSZ, Aleksandra 2003 UKS OSiR, Góra Kalwaria 05323 8037111 E1;E2;E3;E4;
3 DOBROŚ, Aleksandra 2004 UKS Arkady, Raszków 03060 8040123 E1;E2;E3;E4;
4 FILIPIAK, Adrianna 2003 WKS Grunwald, Poznań 04153 8000831 E1;E2;E3;E4;
5 GROCHOWALSKA, Alicja 2003 UKS Azymut, Pabianice 04604 8071023 E1;E2;E3;E4;
6 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut, Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3;E4;
7 MONIAK, Zofia 2003 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 04709 8008252 E1;E2;E3;E4;
8 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS, Kwidzyn 03363 8653296 E1;E2;E3;E4;
9 RUTKOWSKA, Magdalena 2003 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02854 9102640 E1;E2;E3;E4;

W21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BĄKOWSKA, Dominika 1992 PKO Harpagan, Gdańsk 04215 8281192 E1;E2;E3;E4;
2 DEPTULSKA, Maria 2000 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02366 8631442 E1;E2;E3;E4;
3 FUTERA , Milena 1993 15 GBZ 1452701 E1;E2;E3;E4
4 KALATA, Agnieszka 1989 Indywidualny Dolnośląskie 03803 8007400 E1;E4;
5 KALINOWSKA, Paulina 1988 Individual E2;E3;E4
6 KOZIEŁ, Marta 1992 UKS Siódemka, Rumia 00949 842655 E4;
7 MIŚKIEWICZ, Martyna 1989 UKS Siódemka, Rumia 02434 8660530 E1;E2;E3;E4;
8 PABICH, Marta 1990 UKS Azymut, Pabianice 00355 8071012 E1;E2;E3;E4;
9 PARFIANOWICZ, Katarzyna 1992 Individual 8336011 E1;E2;E3;E4
10 SEKTA, Marta 1990 15 GBZ 1452708 E1;E2;E3;E4
11 SIECZKOWSKA , Ewa 1990 15pplot 8667185 E1;E2;E3;E4;

W21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 AERTS, Anneleen 1990 Antwerp Orienteers 8161990 E1;E2;E3;E4
2 CHAN, Hau Wah Brenda 1996 Orienteering Association of Hong Kong 882 8670051 E1;E2;E3;E4
3 DAWIDOWSKA, Natalia 1999 UKS Siódemka, Rumia 02202 8650816 E1;E2;E3;E4;
4 DEWICKERE, Danielle 1991 Antwerp Orienteers 8170891 E1;E2;E3;E4
5 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś, Łódź 03854 8646297 E1;E2;E3;E4;
6 DURZYŃSKA, Katarzyna 1992 HKS Azymut, Mochy 03584 8636511 E1;E2;E3;E4;
7 FORTUNIAK, Weronika 1998 UNTS, Warszawa 02836 8646293 E1;E2;E3;E4;
8 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś, Łódź 03046 8640927 E1;E2;E3;E4;
9 GRUCHALA, Natalia 1996 PKO Harpagan, Gdańsk 04764 8261196 E1;E2;E3;E4;
10 HOFFMANN, Barbara 1991 KS Hades, Poznań 00930 8229200 E4;
11 IHESE, Sandra Ifeanyi 1993 LAGOS STATE ORIENTEERING ASSOCIATION E1;E2;E3;E4
12 POLISHCHUK, Mariya 1994 UNTS, Warszawa 01962 8444924 E1;E2;E3;E4;
13 SILKE, Van Rooy 1992 Antwerp Orienteers 8020116 E1;E2;E3;E4

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 KOS BnO, Szczecin 03743 8410161 E1;E2;E3;E4;
2 BIAŁOGRODZKA, Jagoda 1985 UKS Azymut 45, Gdynia 05956 8007225 E1;E2;E3;E4;
3 BINIECKA, Małgorzata 1987 UKS Azymut, Pabianice 00339 8071026 E1;E2;E3;E4;
4 GOŚCINIAK, Karolina 1984 UKS Arkady, Raszków 05763 8102674 E1;E2;E3;E4;
5 KOMSA, Małgorzata 1984 UKS Orientuś, Łódź 00366 8667278 E1;E2;E3;E4;
6 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 1980 UKS Siódemka, Rumia 01990 8521993 E1;E2;E3;E4;
7 LESISZ, Agata 1984 PKO Harpagan, Gdańsk 05575 8089645 E2;E3;E4;
8 NOVIKAVA, Maria 1985 UKS Azymut 45, Gdynia 05960 8032137 E1;E2;E3;E4;
9 WALAŚ, Maria 1984 WKS Wawel, Kraków 8430792 E1;E2;E3;E4;
10 WOŹNIAK, Barbara 1988 15GBZ 8330700 E1;E2;E3;E4
11 YASKULSKA, Oksana 1989 UA E1;
12 YASKULSKA , Oksana 1989 Individual E1;E2;E3;E4

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DZIKA, Natalia 1983 EKO Gryf, Elbląg 05931 8093109 E1;E2;E3;E4;
2 FUGLENEB AAMAND, Astrid 1982 IL Dyre Vaa 8501816 E1;E2;E3;E4;
3 GOLINOWSKA, Elżbieta 1980 HKS Azymut, Mochy 03675 8636514 E1;E2;E3;E4;
4 GRABOWSKA, Joanna 1979 WKS Wawel, Kraków 03716 8099122 E1;E2;E3;E4;
5 GRIGALIŪNAITĖ, Agnė 1978 Lėvuo OK 8646226 E1;E2;E3;E4
6 JULIUSSEN, Ellen Strøm 1980 Sandefjord OK E1;E2;E3;E4
7 KARNIA-BISKUPSKA, Anna 1980 WKS Wawel, Kraków 00828 8640923 E1;E2;E3;E4;
8 KOPYTKO, Małgorzata 1982 KU AZS WAT, Warszawa 04907 8667181 E1;E2;E3;E4;
9 KOSIŃSKA, Zofia 1980 WKS Wawel, Kraków 05330 8013950 E1;E2;E3;E4;
10 KURKOWIAK, Patrycja 1981 WKS Grunwald, Poznań 05730 553475 E3;E4;
11 LEMKE, Katarzyna 1981 KS Hades, Poznań 05258 8183124 E1;E2;E3;E4;
12 MARSZAŁEK, Maria 1981 PKO Harpagan, Gdańsk 05609 7810225 E1;E2;E3;E4;
13 MAZUR, Katarzyna 1983 UKS Azymut, Pabianice 00350 8501692 E1;E2;E3;E4;
14 MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna 1979 UKS Orientuś, Łódź 05274 8667277 E1;E2;E3;E4;
15 NIKOŁAJUK, Joanna 1983 UKS Orientpark.pl, Iwiny 04973 8664862 E1;E2;E3;E4;
16 PIETRZAK, Katarzyna 1981 HKS Azymut, Mochy 05748 8032155 E1;E2;E3;E4;
17 RATAJCZAK, Izabela 1982 UKS Siódemka, Rumia 02891 8650817 E1;E2;E3;E4;
18 RUBACH, Karolina 1980 UKS Arkady, Raszków 06069 8071218 E1;E2;E3;E4;
19 RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara 1979 PKO Harpagan, Gdańsk 04890 8203503 E1;E2;E3;E4;
20 UCIECHOWSKA, Anna 1983 UKS Arkady, Raszków 05758 8201795 E1;E2;E3;E4;
21 ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades, Poznań 00915 8000829 E1;E2;E3;E4;
22 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 02347 8121278 E1;E2;E3;E4;

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ŚWIERCZEWSKA-GWIAZDA, Agnieszka 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05927 8502555 E1;E2;E3;
2 BANACH, Janina 1976 EKO Gryf, Elbląg 04498 8122376 E1;E2;E3;E4;
3 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades, Poznań 00944 8000826 E1;E2;E3;E4;
4 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades, Poznań 04413 8430043 E1;E2;E3;E4;
5 KLAUS URYGA, Anna 1975 WKS Wawel, Kraków 05204 8658324 E1;E2;E3;E4;
6 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut, Pabianice 02953 8071027 E1;E2;E3;E4;
7 MIANOWSKA, Dorota 1974 UNTS, Warszawa 02405 8000838 E1;E2;E3;E4;
8 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 1974 UKS Siódemka, Rumia 02729 8300185 E1;E2;E3;E4;
9 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel, Kraków 04120 8650888 E1;E2;E3;E4;
10 SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia 1974 WKS Śląsk, Wrocław 05970 8110224 E1;E2;E3;E4;
11 SYVORONOVA DANKOVA, Olga 1977 KS Hades, Poznań 05728 8089668 E1;E2;E3;E4;
12 SZTRANEK, Iwona 1974 UKS Azymut, Pabianice 04826 2043890 E1;E2;E3;E4;
13 TURSKA, Magdalena 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05377 8221177 E1;E2;E3;E4;
14 VAN ELSACKER, Bieke Van Elsacker 0000 omega belgium 8181074 E1;E2;E3;E4

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GORCZYCA, Magdalena 1971 KS Hades, Poznań 03306 8229202 E1;E2;E3;E4;
2 LEMAŃCZYK, Aleksandra 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 04847 8221973 E1;E2;E3;E4;
3 NADERA, Agata 1969 CX80 Kalisz 05003 8160375 E1;E2;E3;E4;
4 NOWAK, Beata 1973 UKS Siódemka, Rumia 00144 8200273 E2;E3;E4;
5 PALMEN, Virpi 1969 Espoon Suunta 8075977 E1;E2;E3;E4
6 PUŁCZYŃSKA, Agnieszka 1971 WKS Wawel, Kraków 05198 8013955 E1;E2;E3;E4;
7 ROKITA, Anna 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 05580 8180773 E1;E2;E3;E4;
8 WITKOWSKA, Izabela 1970 UKS Azymut 45, Gdynia 00238 8130303 E1;E2;E3;E4;
9 WYSOCKA, Joanna 1971 WKS Śląsk, Wrocław 01400 8424159 E1;E2;E3;E4;
10 WÓJTOWICZ, Katarzyna 1973 UNTS, Warszawa 04548 8050373 E1;E2;E3;E4;

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel, Kraków 03313 8000390 E1;E2;E3;E4;
2 HORNIK, Alicja 1963 WKS Grunwald, Poznań 01296 8105269 E1;E2;E3;E4;
3 SCHMIEDEBERG, Anke 1967 SV Turbine Neubrandenburg 7208677 E1;E2;E3;E4;
4 WARDECKA, Dorota 1965 UNTS, Warszawa 00191 2065650 E1;E2;E3;E4;
5 WOŁEK, Ewa 1968 UNTS, Warszawa 01208 8655942 E1;E2;E3;E4;
6 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS, Warszawa 03556 8340034 E1;E2;E3;E4;
7 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS, Warszawa 00112 8000847 E1;E2;E3;E4;

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CYWIŃSKA, Katarzyna 1963 1369369 E1;E2;E3;E4
2 CZERKAWSKA, Urszula 1962 UKS Sparta, Czyżowice 01495 8007746 E1;E2;E3;E4;
3 KORFF, Ulrike 1963 SC Achmer 1981963 E1;E2;E3;E4
4 WOJARSKA, Kamilla 1960 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 03369 8007228 E1;E2;E3;E4;

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTNIK, Bożena 1958 ku azs wat warszawa 9231058 E1;E2;E3;E4;
2 BARTNIK, Bożena 1958 KU AZS WAT, Warszawa 02708 9231058 E1;E2;E3;E4;
3 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 1955 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 05436 8093115 E1;E2;E3;E4;
4 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT, Warszawa 00075 8080258 E1;E2;E3;E4;
5 LEWOŃ, Ewa 1955 UMKS ORKAN, Ostróda 00129 8150455 E1;E2;E3;E4;
6 OLBRYCHT, Anna 1956 Indywidualny Mazowsze 00229 886663 E1;E2;E3;E4;
7 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa, Gliwice 02181 8086619 E1;E2;E3;E4;

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W75

#