Lotomy Przez Rybną - Zgłoszenia
2019-04-07

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ok. 11km/OPEN-K [0] BARAŃSKA, Wanda 1969 Kraków
2 ok. 11km/OPEN-M [0] BARAŃSKI, Jakub 1993 Kraków
3 ok. 11km/OPEN-M [0] BARTULA , Jan 1980 parkrun Chrzanów Libiąż
4 ok. 11km/OPEN-M [0] BELNIAK, Szymon 1981 Warszawa
5 ok. 11km/OPEN-M [0] BEM, Jakub 1991 Nowa Huta Team Kraków Zapłać
6 ok. 11km/OPEN-M [0] BRUZGIELEWICZ, Piotr 1992 #AdamCzerwińskiTeam Kraków Zapłać
7 ok. 11km/OPEN-M [0] BUBULA , Tomasz 1982 Yellow Pigs Rybna
8 ok. 11km/OPEN-K [0] BUCZEK, Małgorzata 1983 #CałyWyźrałBiega Zagacie
9 ok. 11km/OPEN-M [0] CHRZĘŚCIEWSKI, Jan 1985 Słodziak Forza Kraków Zapłać
10 ok. 11km/OPEN-M [0] CZAPOR, Robert 1978 Zalas
11 ok. 11km/OPEN-K [0] CZARNECKA, Eliza 1976 Kraków Zapłać
12 ok. 11km/OPEN-M [0] CZARNIECKI, Michał 1978 Klub Tłumaczy Wysokogórskich Piekary Zapłać
13 ok. 11km/OPEN-M [0] CZARNIK, Dawid 2002 Zalasowa
14 ok. 11km/OPEN-M [0] CZARNIK, Wiesław 1979 Zalasowa
15 ok. 11km/OPEN-K [0] CZUBAK, Malgorzata Czubak 1982 rybna
16 ok. 11km/OPEN-M [0] ĆWIEK, Dariusz 1982 - Krakow Zapłać
17 ok. 11km/OPEN-M [0] DEPTA, Michał 1996 AWF Kraków Kraków Zapłać
18 ok. 11km/OPEN-K [0] DOLAŚ, Danuta 1973 Rebellion Off Free Runners Kraków/Rybna
19 ok. 11km/OPEN-M [0] DZIKOWSKI, Jozef 1953 K B PERLA Tymowa
20 ok. 11km/OPEN-K [0] FILIPOWICZ, Danuta 1973 Rybna w Małopolsce Rybna
21 ok. 11km/OPEN-M [0] GARZEŁ, Grzegorz 1977 ITMBW Kraków KRAKÓW Zapłać
22 ok. 11km/OPEN-M [0] GĄSIOR, Krzysztof 1977 Klub Biegacza AZS UEK Psary
23 ok. 11km/OPEN-K [0] GĄSIOR, Marek 1984 Trzebinia
24 ok. 11km/OPEN-K [0] GMEREK, Marcelina 1990 Mucharz
25 ok. 11km/OPEN-M [0] GÓRKA , Konrad 1975 Zabierzów Zapłać
26 ok. 11km/OPEN-M [0] GRZEGORZ, Garzeł 1977 ITMBW Kraków KRAKÓW Zapłać
27 ok. 11km/OPEN-M [0] JALOWIEC , Ryszard 1950 KS Olkusz OLKUSZ
28 ok. 11km/OPEN-M [0] JANICKI, Patryk 1982 Poranny Patrol Kraków
29 ok. 11km/OPEN-M [0] JASIAK, Rafał 1974 Rybna Zapłać
30 ok. 11km/OPEN-M [0] JURGA, Adam 1981 KS Olkusz OLKUSZ Zapłać
31 ok. 11km/OPEN-M [0] JURKIEWICZ, Pawel Jurkiewicz 1975 Krakow Zapłać
32 ok. 11km/OPEN-M [0] JURKIEWICZ, Paweł 1975 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków Zapłać
33 ok. 11km/OPEN-K [0] KACZMAREK, Katarzyna 1978 #AdamCzerwińskiTeam Sułków
34 ok. 11km/OPEN-K [0] KIJANIA, Monika 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy kraków
35 ok. 11km/OPEN-M [0] KŁOSOWSKI, Karol 1980 Los Trepos Companieros Modlnica
36 ok. 11km/OPEN-M [0] KOŁODZIEJCZYK, Jarosław 1974 Brzoskwinia Zapłać
37 ok. 11km/OPEN-K [0] KONIOR, Edyta 1974 KOLIBER TEAM PRZEGINIA DUCHOWNA
38 ok. 11km/OPEN-M [0] KONIOR, Mariusz 1971 KOLIBER TEAM PRZEGINIA DUCHOWNA
39 ok. 11km/OPEN-M [0] KOPCIUCH, Wojciech 1989 Kraków
40 ok. 11km/OPEN-M [0] KOWALIK, Marcin 1981 Posądza Zapłać
41 ok. 11km/OPEN-M [0] KOZIARZ, Przemysław 1991 Kenia Team Jankowice Zapłać
42 ok. 11km/OPEN-K [0] KRYNICKA-PAŁKA, Monika 1978 Krzeszowice
43 ok. 11km/OPEN-M [0] KRZECZOWSKI, Dariusz 1972 Dariusz Krzeczowski Przeginia Duchowna
44 ok. 11km/OPEN-K [0] KSIĄŻEK, Wioleta 1993 Libiąż Zapłać
45 ok. 11km/OPEN-M [0] KUBISZTAL, Andrzej 1964 Tarnów
46 ok. 11km/OPEN-M [0] KUBOWICZ, Piotr 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
47 ok. 11km/OPEN-M [0] KUZICKI, Artur 1981 Brak Kraków Zapłać
48 ok. 11km/OPEN-M [0] KUŹMA, Przemysław 1960 Janowice
49 ok. 11km/OPEN-M [0] LEŚNICKI, Marcin 1991 Podkarpacki OZOS Kraków Zapłać
50 ok. 11km/OPEN-K [0] LIS, Agata 1983 Kraków Zapłać
51 ok. 11km/OPEN-K [0] LORENZ, Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
52 ok. 11km/OPEN-M [0] ŁABNO, Mateusz 1994 Tarnów Zapłać
53 ok. 11km/OPEN-M [0] ŁACHMANEK, Ireneusz 1990 Gorlice
54 ok. 11km/OPEN-M [0] ŁACHMANEK, Piotr 1984 Kraków
55 ok. 11km/OPEN-M [0] ŁOPATOWSKI, Michał 1986 KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW Kraków
56 ok. 11km/OPEN-M [0] ŁOPATOWSKI, Tomasz 1986 ZAKWAS Running Team Kraków Kraków
57 ok. 11km/OPEN-M [0] MAJEWSKI, Karol 1987 3:33 TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA
58 ok. 11km/OPEN-M [0] MAJOREK, Wojciech 1980 Ściejowice Zapłać
59 ok. 11km/OPEN-M [0] MARZEC, Artur 1973 Wieliczka Zapłać
60 ok. 11km/OPEN-M [0] MASŁOWIEC, Michał 1972 Mój dziadek był z Rybnej Kraków
61 ok. 11km/OPEN-K [0] MAZUREK, Monika 1975 Krakow
62 ok. 11km/OPEN-M [0] MIELNIK, Łukasz Mielnik 1977 Kielce Zapłać
63 ok. 11km/OPEN-K [0] MIETELSKA, Ewleina 1981 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków Zapłać
64 ok. 11km/OPEN-M [0] MIETELSKI, Piotr 1981 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków Zapłać
65 ok. 11km/OPEN-M [0] MILARSKI, Andrzej 1972 Skawina Biega Skawina Zapłać
66 ok. 11km/OPEN-K [0] MOCHEL, Kinga 1973 Kraków Zapłać
67 ok. 11km/OPEN-M [0] MORAWSKI, Piotr 1984 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
68 ok. 11km/OPEN-M [0] MOTYL, Artur 1983 KS Olkusz OLKUSZ Zapłać
69 ok. 11km/OPEN-K [0] MRÓZ, Iwona 1973 Kraków Zapłać
70 ok. 11km/OPEN-M [0] MRÓZ, Mateusz 1986 Kraków Zapłać
71 ok. 11km/OPEN-K [0] NOWAK, Małgorzata 1979 KRZESZOWICE Zapłać
72 ok. 11km/OPEN-K [0] OBIERAK, Kamila 1981 1981 Kraków Zapłać
73 ok. 11km/OPEN-K [0] OBIREK, Katarzyna 1976 Eskadra Kraków Bibice
74 ok. 11km/OPEN-M [0] PIECH, Dawid 1996 run-log.com Gnojnik Zapłać
75 ok. 11km/OPEN-M [0] PIELAK, Michał 1981 Nowa Huta Cycling Team Rybna
76 ok. 11km/OPEN-M [0] POZNAŃSKI, Łukasz 1991 Kraków Zapłać
77 ok. 11km/OPEN-M [0] PRZEBINDA, Bogdan 1968 Wołowice
78 ok. 11km/OPEN-K [0] PRZEBINDA, Renata 1971 #AdamCzerwińskiTeam Wołowice
79 ok. 11km/OPEN-K [0] PULNIK, Andżelika 1968 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
80 ok. 11km/OPEN-M [0] RAJTAR, Zbigniew 1959 Rontil-Compass Kraków Zapłać
81 ok. 11km/OPEN-K [0] REGULSKA, Marta 1979 Electrolux Run Czajowice Zapłać
82 ok. 11km/OPEN-M [0] SAMEK, Krzysztof 1979 liszki Zapłać
83 ok. 11km/OPEN-K [0] SANECKA, Katarzyna 1965 BeFit24Team Kraków Zapłać
84 ok. 11km/OPEN-M [0] SMALEC, Sebastian 1996 Libiąż
85 ok. 11km/OPEN-M [0] SMOLIŃSKI, Dominik 1984 Kraków Zapłać
86 ok. 11km/OPEN-M [0] SMOTER, Tadeusz 1956 Eskadra Kraków Krakow
87 ok. 11km/OPEN-K [0] SOWA-LEWANDOWSKA , Katarzyna 1983 Wieliczka Zapłać
88 ok. 11km/OPEN-M [0] STAWIARSKI, Piotr 1980 Rybna
89 ok. 11km/OPEN-K [0] SWIADEK, Beata 1976 Wolowice
90 ok. 11km/OPEN-M [0] SZAKIEL, Jerzy 1975 Klub Biegacza AZS UEK Rybna
91 ok. 11km/OPEN-M [0] SZCZEPAŃSKI, Marcin 1978 Zasada Team Rybna
92 ok. 11km/OPEN-K [0] SZEWCZYK, Monika 1983 BrzyskiTriTeam Kraków Zapłać
93 ok. 11km/OPEN-M [0] SZUBERT, Michał 1979 Zabierzów Biega Zabierzów
94 ok. 11km/OPEN-M [0] SZWAJA, Wojciech 1988 Chodów
95 ok. 11km/OPEN-M [0] ŚWIADEK, Michał 1994 WOJSKO POLSKIE KAMIEŃ
96 ok. 11km/OPEN-K [0] ŚWIDZIŃSKA-SZWED, Basia 1970 BBL Kraków/RunningPerformancePL Krzysztoforzyce
97 ok. 11km/OPEN-M [0] TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków Krakow Zapłać
98 ok. 11km/OPEN-M [0] TARGOSZ, Robert 1980 Kraków Airport Running Team Grojec
99 ok. 11km/OPEN-K [0] TOKARSKA, Bożena Tokarska 1978 Kraków
100 ok. 11km/OPEN-M [0] TOKARSKI, Rafał 1975 Kraków
101 ok. 11km/OPEN-M [0] TOMASZEK, Grzegorz 1983 Kraków
102 ok. 11km/OPEN-M [0] TOMCZYK, Marcin 1973 Kraków
103 ok. 11km/OPEN-M [0] WASIL, Mateusz 1993 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków Zapłać
104 ok. 11km/OPEN-M [0] WIECIECH, Adrian 1996 Byle dobiec Nowy Wiśnicz Zapłać
105 ok. 11km/OPEN-K [0] WILK, Katarzyna 1983 BeFitTeam24 kraków Zapłać
106 ok. 11km/OPEN-M [0] WOJTACHA , Adrian 1997 KS Olkusz OLKUSZ
107 ok. 11km/OPEN-M [0] WOŹNIAK, Dawid 1984 Zabierzów Biega Rudawa
108 ok. 11km/OPEN-K [0] WRONA, Ela 1977 KRAKÓW Zapłać
109 ok. 11km/OPEN-M [0] WRÓBEL, Tomasz 1978 fi10co20 Łowczówek
110 ok. 11km/OPEN-M [0] ZABAGŁO, Paweł 2002 Czernichów
111 ok. 11km/OPEN-K [0] ZAJĄC , Anna 1980 Skawina
112 ok. 11km/OPEN-K [0] ZAJĄC, Dorota 1979 Liszki
113 ok. 11km/OPEN-M [0] ZAJĄC, Sławomir 1983 Rączna
114 ok. 11km/OPEN-M [0] ZAJDA, Łukasz 1992 Rudnik Zapłać
115 ok. 11km/OPEN-M [0] ZIELENKIEWICZ, Maciej 1983 Kraków Airport Running Team Rybna
116 ok. 11km/OPEN-M [0] ZIELIŃSKI, Tomasz 1974 Tetrycy Schrodingera Karlin
117 ok. 11km/OPEN-M [0] ZIĘBA, Marcin 1978 Poranny Patrol Kraków
118 ok. 11km/OPEN-K [0] ŻAK, Ewelina 1985 Przeginia Duchowna Zapłać

ok. 11km / OPEN-K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BARAŃSKA, Wanda 1969 Kraków
2 [0] BUCZEK, Małgorzata 1983 #CałyWyźrałBiega Zagacie
3 [0] CZARNECKA, Eliza 1976 Kraków
4 [0] CZUBAK, Malgorzata Czubak 1982 rybna
5 [0] DOLAŚ, Danuta 1973 Rebellion Off Free Runners Kraków/Rybna
6 [0] FILIPOWICZ, Danuta 1973 Rybna w Małopolsce Rybna
7 [0] GĄSIOR, Marek 1984 Trzebinia
8 [0] GMEREK, Marcelina 1990 Mucharz
9 [0] KACZMAREK, Katarzyna 1978 #AdamCzerwińskiTeam Sułków
10 [0] KIJANIA, Monika 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy kraków
11 [0] KONIOR, Edyta 1974 KOLIBER TEAM PRZEGINIA DUCHOWNA
12 [0] KRYNICKA-PAŁKA, Monika 1978 Krzeszowice
13 [0] KSIĄŻEK, Wioleta 1993 Libiąż
14 [0] LIS, Agata 1983 Kraków
15 [0] LORENZ, Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
16 [0] MAZUREK, Monika 1975 Krakow
17 [0] MIETELSKA, Ewleina 1981 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
18 [0] MOCHEL, Kinga 1973 Kraków
19 [0] MRÓZ, Iwona 1973 Kraków
20 [0] NOWAK, Małgorzata 1979 KRZESZOWICE
21 [0] OBIERAK, Kamila 1981 1981 Kraków
22 [0] OBIREK, Katarzyna 1976 Eskadra Kraków Bibice
23 [0] PRZEBINDA, Renata 1971 #AdamCzerwińskiTeam Wołowice
24 [0] PULNIK, Andżelika 1968 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
25 [0] REGULSKA, Marta 1979 Electrolux Run Czajowice
26 [0] SANECKA, Katarzyna 1965 BeFit24Team Kraków
27 [0] SOWA-LEWANDOWSKA , Katarzyna 1983 Wieliczka
28 [0] SWIADEK, Beata 1976 Wolowice
29 [0] SZEWCZYK, Monika 1983 BrzyskiTriTeam Kraków
30 [0] ŚWIDZIŃSKA-SZWED, Basia 1970 BBL Kraków/RunningPerformancePL Krzysztoforzyce
31 [0] TOKARSKA, Bożena Tokarska 1978 Kraków
32 [0] WILK, Katarzyna 1983 BeFitTeam24 kraków
33 [0] WRONA, Ela 1977 KRAKÓW
34 [0] ZAJĄC , Anna 1980 Skawina
35 [0] ZAJĄC, Dorota 1979 Liszki
36 [0] ŻAK, Ewelina 1985 Przeginia Duchowna

Bieg dla młodszych / OPEN-K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

ok. 11km / OPEN-M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BARAŃSKI, Jakub 1993 Kraków
2 [0] BARTULA , Jan 1980 parkrun Chrzanów Libiąż
3 [0] BELNIAK, Szymon 1981 Warszawa
4 [0] BEM, Jakub 1991 Nowa Huta Team Kraków
5 [0] BRUZGIELEWICZ, Piotr 1992 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
6 [0] BUBULA , Tomasz 1982 Yellow Pigs Rybna
7 [0] CHRZĘŚCIEWSKI, Jan 1985 Słodziak Forza Kraków
8 [0] CZAPOR, Robert 1978 Zalas
9 [0] CZARNIECKI, Michał 1978 Klub Tłumaczy Wysokogórskich Piekary
10 [0] CZARNIK, Dawid 2002 Zalasowa
11 [0] CZARNIK, Wiesław 1979 Zalasowa
12 [0] ĆWIEK, Dariusz 1982 - Krakow
13 [0] DEPTA, Michał 1996 AWF Kraków Kraków
14 [0] DZIKOWSKI, Jozef 1953 K B PERLA Tymowa
15 [0] GARZEŁ, Grzegorz 1977 ITMBW Kraków KRAKÓW
16 [0] GĄSIOR, Krzysztof 1977 Klub Biegacza AZS UEK Psary
17 [0] GÓRKA , Konrad 1975 Zabierzów
18 [0] GRZEGORZ, Garzeł 1977 ITMBW Kraków KRAKÓW
19 [0] JALOWIEC , Ryszard 1950 KS Olkusz OLKUSZ
20 [0] JANICKI, Patryk 1982 Poranny Patrol Kraków
21 [0] JASIAK, Rafał 1974 Rybna
22 [0] JURGA, Adam 1981 KS Olkusz OLKUSZ
23 [0] JURKIEWICZ, Pawel Jurkiewicz 1975 Krakow
24 [0] JURKIEWICZ, Paweł 1975 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
25 [0] KŁOSOWSKI, Karol 1980 Los Trepos Companieros Modlnica
26 [0] KOŁODZIEJCZYK, Jarosław 1974 Brzoskwinia
27 [0] KONIOR, Mariusz 1971 KOLIBER TEAM PRZEGINIA DUCHOWNA
28 [0] KOPCIUCH, Wojciech 1989 Kraków
29 [0] KOWALIK, Marcin 1981 Posądza
30 [0] KOZIARZ, Przemysław 1991 Kenia Team Jankowice
31 [0] KRZECZOWSKI, Dariusz 1972 Dariusz Krzeczowski Przeginia Duchowna
32 [0] KUBISZTAL, Andrzej 1964 Tarnów
33 [0] KUBOWICZ, Piotr 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
34 [0] KUZICKI, Artur 1981 Brak Kraków
35 [0] KUŹMA, Przemysław 1960 Janowice
36 [0] LEŚNICKI, Marcin 1991 Podkarpacki OZOS Kraków
37 [0] ŁABNO, Mateusz 1994 Tarnów
38 [0] ŁACHMANEK, Ireneusz 1990 Gorlice
39 [0] ŁACHMANEK, Piotr 1984 Kraków
40 [0] ŁOPATOWSKI, Michał 1986 KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW Kraków
41 [0] ŁOPATOWSKI, Tomasz 1986 ZAKWAS Running Team Kraków Kraków
42 [0] MAJEWSKI, Karol 1987 3:33 TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA
43 [0] MAJOREK, Wojciech 1980 Ściejowice
44 [0] MARZEC, Artur 1973 Wieliczka
45 [0] MASŁOWIEC, Michał 1972 Mój dziadek był z Rybnej Kraków
46 [0] MIELNIK, Łukasz Mielnik 1977 Kielce
47 [0] MIETELSKI, Piotr 1981 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
48 [0] MILARSKI, Andrzej 1972 Skawina Biega Skawina
49 [0] MORAWSKI, Piotr 1984 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
50 [0] MOTYL, Artur 1983 KS Olkusz OLKUSZ
51 [0] MRÓZ, Mateusz 1986 Kraków
52 [0] PIECH, Dawid 1996 run-log.com Gnojnik
53 [0] PIELAK, Michał 1981 Nowa Huta Cycling Team Rybna
54 [0] POZNAŃSKI, Łukasz 1991 Kraków
55 [0] PRZEBINDA, Bogdan 1968 Wołowice
56 [0] RAJTAR, Zbigniew 1959 Rontil-Compass Kraków
57 [0] SAMEK, Krzysztof 1979 liszki
58 [0] SMALEC, Sebastian 1996 Libiąż
59 [0] SMOLIŃSKI, Dominik 1984 Kraków
60 [0] SMOTER, Tadeusz 1956 Eskadra Kraków Krakow
61 [0] STAWIARSKI, Piotr 1980 Rybna
62 [0] SZAKIEL, Jerzy 1975 Klub Biegacza AZS UEK Rybna
63 [0] SZCZEPAŃSKI, Marcin 1978 Zasada Team Rybna
64 [0] SZUBERT, Michał 1979 Zabierzów Biega Zabierzów
65 [0] SZWAJA, Wojciech 1988 Chodów
66 [0] ŚWIADEK, Michał 1994 WOJSKO POLSKIE KAMIEŃ
67 [0] TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków Krakow
68 [0] TARGOSZ, Robert 1980 Kraków Airport Running Team Grojec
69 [0] TOKARSKI, Rafał 1975 Kraków
70 [0] TOMASZEK, Grzegorz 1983 Kraków
71 [0] TOMCZYK, Marcin 1973 Kraków
72 [0] WASIL, Mateusz 1993 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
73 [0] WIECIECH, Adrian 1996 Byle dobiec Nowy Wiśnicz
74 [0] WOJTACHA , Adrian 1997 KS Olkusz OLKUSZ
75 [0] WOŹNIAK, Dawid 1984 Zabierzów Biega Rudawa
76 [0] WRÓBEL, Tomasz 1978 fi10co20 Łowczówek
77 [0] ZABAGŁO, Paweł 2002 Czernichów
78 [0] ZAJĄC, Sławomir 1983 Rączna
79 [0] ZAJDA, Łukasz 1992 Rudnik
80 [0] ZIELENKIEWICZ, Maciej 1983 Kraków Airport Running Team Rybna
81 [0] ZIELIŃSKI, Tomasz 1974 Tetrycy Schrodingera Karlin
82 [0] ZIĘBA, Marcin 1978 Poranny Patrol Kraków

Bieg dla młodszych / OPEN-M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BARAŃSKA, Wanda 1969 Kraków
2 [0] BARAŃSKI, Jakub 1993 Kraków
3 [0] BELNIAK, Szymon 1981 Warszawa
4 [0] CZAPOR, Robert 1978 Zalas
5 [0] CZARNECKA, Eliza 1976 Kraków
6 [0] CZARNIK, Dawid 2002 Zalasowa
7 [0] CZARNIK, Wiesław 1979 Zalasowa
8 [0] CZUBAK, Malgorzata Czubak 1982 rybna
9 [0] GĄSIOR, Marek 1984 Trzebinia
10 [0] GMEREK, Marcelina 1990 Mucharz
11 [0] GÓRKA , Konrad 1975 Zabierzów
12 [0] JASIAK, Rafał 1974 Rybna
13 [0] JURKIEWICZ, Pawel Jurkiewicz 1975 Krakow
14 [0] KOŁODZIEJCZYK, Jarosław 1974 Brzoskwinia
15 [0] KOPCIUCH, Wojciech 1989 Kraków
16 [0] KOWALIK, Marcin 1981 Posądza
17 [0] KRYNICKA-PAŁKA, Monika 1978 Krzeszowice
18 [0] KSIĄŻEK, Wioleta 1993 Libiąż
19 [0] KUBISZTAL, Andrzej 1964 Tarnów
20 [0] KUŹMA, Przemysław 1960 Janowice
21 [0] LIS, Agata 1983 Kraków
22 [0] ŁABNO, Mateusz 1994 Tarnów
23 [0] ŁACHMANEK, Ireneusz 1990 Gorlice
24 [0] ŁACHMANEK, Piotr 1984 Kraków
25 [0] MAJOREK, Wojciech 1980 Ściejowice
26 [0] MARZEC, Artur 1973 Wieliczka
27 [0] MAZUREK, Monika 1975 Krakow
28 [0] MIELNIK, Łukasz Mielnik 1977 Kielce
29 [0] MOCHEL, Kinga 1973 Kraków
30 [0] MRÓZ, Iwona 1973 Kraków
31 [0] MRÓZ, Mateusz 1986 Kraków
32 [0] NOWAK, Małgorzata 1979 KRZESZOWICE
33 [0] POZNAŃSKI, Łukasz 1991 Kraków
34 [0] PRZEBINDA, Bogdan 1968 Wołowice
35 [0] SAMEK, Krzysztof 1979 liszki
36 [0] SMALEC, Sebastian 1996 Libiąż
37 [0] SMOLIŃSKI, Dominik 1984 Kraków
38 [0] SOWA-LEWANDOWSKA , Katarzyna 1983 Wieliczka
39 [0] STAWIARSKI, Piotr 1980 Rybna
40 [0] SWIADEK, Beata 1976 Wolowice
41 [0] SZWAJA, Wojciech 1988 Chodów
42 [0] TOKARSKA, Bożena Tokarska 1978 Kraków
43 [0] TOKARSKI, Rafał 1975 Kraków
44 [0] TOMASZEK, Grzegorz 1983 Kraków
45 [0] TOMCZYK, Marcin 1973 Kraków
46 [0] WRONA, Ela 1977 KRAKÓW
47 [0] ZABAGŁO, Paweł 2002 Czernichów
48 [0] ZAJĄC , Anna 1980 Skawina
49 [0] ZAJĄC, Dorota 1979 Liszki
50 [0] ZAJĄC, Sławomir 1983 Rączna
51 [0] ZAJDA, Łukasz 1992 Rudnik
52 [0] ŻAK, Ewelina 1985 Przeginia Duchowna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BRUZGIELEWICZ, Piotr 1992 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 [0] KACZMAREK, Katarzyna 1978 #AdamCzerwińskiTeam Sułków
3 [0] LORENZ, Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
4 [0] PRZEBINDA, Renata 1971 #AdamCzerwińskiTeam Wołowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BUCZEK, Małgorzata 1983 #CałyWyźrałBiega Zagacie

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ĆWIEK, Dariusz 1982 - Krakow

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MAJEWSKI, Karol 1987 3:33 TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] DEPTA, Michał 1996 AWF Kraków Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ŚWIDZIŃSKA-SZWED, Basia 1970 BBL Kraków/RunningPerformancePL Krzysztoforzyce

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SANECKA, Katarzyna 1965 BeFit24Team Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] WILK, Katarzyna 1983 BeFitTeam24 kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KUZICKI, Artur 1981 Brak Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SZEWCZYK, Monika 1983 BrzyskiTriTeam Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] WIECIECH, Adrian 1996 Byle dobiec Nowy Wiśnicz

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KRZECZOWSKI, Dariusz 1972 Dariusz Krzeczowski Przeginia Duchowna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] REGULSKA, Marta 1979 Electrolux Run Czajowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] OBIREK, Katarzyna 1976 Eskadra Kraków Bibice
2 [0] SMOTER, Tadeusz 1956 Eskadra Kraków Krakow

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GARZEŁ, Grzegorz 1977 ITMBW Kraków KRAKÓW
2 [0] GRZEGORZ, Garzeł 1977 ITMBW Kraków KRAKÓW
3 [0] TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków Krakow

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] DZIKOWSKI, Jozef 1953 K B PERLA Tymowa

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ŁOPATOWSKI, Michał 1986 KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KONIOR, Edyta 1974 KOLIBER TEAM PRZEGINIA DUCHOWNA
2 [0] KONIOR, Mariusz 1971 KOLIBER TEAM PRZEGINIA DUCHOWNA

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] JALOWIEC , Ryszard 1950 KS Olkusz OLKUSZ
2 [0] JURGA, Adam 1981 KS Olkusz OLKUSZ
3 [0] MOTYL, Artur 1983 KS Olkusz OLKUSZ
4 [0] WOJTACHA , Adrian 1997 KS Olkusz OLKUSZ

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KOZIARZ, Przemysław 1991 Kenia Team Jankowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GĄSIOR, Krzysztof 1977 Klub Biegacza AZS UEK Psary
2 [0] SZAKIEL, Jerzy 1975 Klub Biegacza AZS UEK Rybna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] CZARNIECKI, Michał 1978 Klub Tłumaczy Wysokogórskich Piekary

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] TARGOSZ, Robert 1980 Kraków Airport Running Team Grojec
2 [0] ZIELENKIEWICZ, Maciej 1983 Kraków Airport Running Team Rybna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KŁOSOWSKI, Karol 1980 Los Trepos Companieros Modlnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MASŁOWIEC, Michał 1972 Mój dziadek był z Rybnej Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] PIELAK, Michał 1981 Nowa Huta Cycling Team Rybna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BEM, Jakub 1991 Nowa Huta Team Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] JURKIEWICZ, Paweł 1975 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
2 [0] KIJANIA, Monika 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy kraków
3 [0] KUBOWICZ, Piotr 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
4 [0] MIETELSKA, Ewleina 1981 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
5 [0] MIETELSKI, Piotr 1981 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
6 [0] MORAWSKI, Piotr 1984 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
7 [0] PULNIK, Andżelika 1968 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] WASIL, Mateusz 1993 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] LEŚNICKI, Marcin 1991 Podkarpacki OZOS Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] JANICKI, Patryk 1982 Poranny Patrol Kraków
2 [0] ZIĘBA, Marcin 1978 Poranny Patrol Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] DOLAŚ, Danuta 1973 Rebellion Off Free Runners Kraków/Rybna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] RAJTAR, Zbigniew 1959 Rontil-Compass Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] FILIPOWICZ, Danuta 1973 Rybna w Małopolsce Rybna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MILARSKI, Andrzej 1972 Skawina Biega Skawina

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] CHRZĘŚCIEWSKI, Jan 1985 Słodziak Forza Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ZIELIŃSKI, Tomasz 1974 Tetrycy Schrodingera Karlin

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ŚWIADEK, Michał 1994 WOJSKO POLSKIE KAMIEŃ

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BUBULA , Tomasz 1982 Yellow Pigs Rybna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ŁOPATOWSKI, Tomasz 1986 ZAKWAS Running Team Kraków Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SZUBERT, Michał 1979 Zabierzów Biega Zabierzów
2 [0] WOŹNIAK, Dawid 1984 Zabierzów Biega Rudawa

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SZCZEPAŃSKI, Marcin 1978 Zasada Team Rybna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] WRÓBEL, Tomasz 1978 fi10co20 Łowczówek

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BARTULA , Jan 1980 parkrun Chrzanów Libiąż

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] PIECH, Dawid 1996 run-log.com Gnojnik

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] OBIERAK, Kamila 1981 1981 Kraków

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg dla młodszych 0 0 0 0 0
ok. 11km 118 39 79 68 50
Razem 118 39 79 68 50

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
OPEN-K 36 36 0 21 15
OPEN-K 0 0 0 0 0
OPEN-M 82 3 79 47 35
OPEN-M 0 0 0 0 0
Razem 118 39 79 68 50