Bieg na Piątkę - Zgłoszenia
2019-06-16

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 Bieg na 6000m/K31-50 ANTKOWICZ, Barbara Kraków
2 Bieg na 6000m/M31-50 ANTKOWICZ, Tomasz Kraków
3 Nordic Walking 6000m/OPEN-K BACHOWICZ, Agnieszka Niepołomice
4 Bieg na 6000m/M19-30 BALAWAJDER, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
5 Bieg na 6000m/M<18 BANDURA, Krystian SP.Goszcza Sadowie
6 Bieg na 6000m/M31-50 BARTKIEWICZ, Piotr KOLIBER TEAM Wilczkowice
7 Bieg na 6000m/M19-30 BARTOSZEK, Dawid Barnówka
8 Bieg na 6000m/K31-50 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
9 Bieg na 6000m/M<18 BEZAK, Kacper Kraków
10 Bieg na 6000m/M31-50 BICZ, Paweł Kraków
11 Bieg na 6000m/K31-50 BIELACH, Urszula Kraków
12 Bieg na 6000m/M<18 BILSKI, Adam SP.Goszcza Marszowice
13 Bieg na 6000m/M<18 BILSKI, Mateusz SP.Goszcza Marszowice
14 Bieg na 6000m/M31-50 BILSKI, Robert SP.Goszcza Marszowice
15 Bieg na 6000m/M31-50 BŁĄKAŁA , Damian Krakow
16 Bieg na 6000m/M31-50 BOCZKOWSKI, Bartosz NH Team Wiktorowice
17 Nordic Walking 6000m/OPEN-K BRODOWSKA, Agnieszka Centrum Kultury i Promocji Łuczyce
18 Bieg na 6000m/M31-50 BRODOWSKI, Bartosz BABB Team Łuczyce
19 Bieg na 6000m/M31-50 BROWARSKI, Marcin nowicjusze :) Kraków
20 Bieg na 6000m/M31-50 BRZEZIŃSKI , Dariusz Brunners Kraków
21 Bieg na 6000m/M19-30 BUGNO, Andrzej Skawina
22 Bieg na 6000m/K19-30 BUGNO, Marcelina Skawina
23 Nordic Walking 6000m/OPEN-K BURCHAŁA, Aneta
24 Bieg na 6000m/M<18 BURCHAŁA, Daniel Kickboxing w Michałowicach Michałowice
25 Nordic Walking 6000m/OPEN-K BURDACKA , Lucyna Łuczyce
26 Bieg na 6000m/M<18 BURLYTA, Mikołaj UKS Krakowiak Kocmyrzów-Luborzyca
27 Bieg na 6000m/M>51 BURZYŃSKI, Grzegorz SP.Goszcza Goszcza
28 Bieg na 6000m/M31-50 CAGARA, Mariusz BABB Team Kraków
29 Nordic Walking 6000m/OPEN-K CELEJ-KOBALCZYK, Joanna Masłomiąca
30 Bieg na 6000m/M31-50 CHMIOŁEK, Wojciech Budrol Run Budrol Run
31 Bieg na 6000m/M31-50 CHOMIK, Jakub SP.Goszcza Goszcza
32 Bieg na 6000m/K<18 CHOMIK, Zuzanna SP.Goszcza Goszcza
33 Bieg na 6000m/K31-50 CHOMNICKA, Beata Kraków
34 Bieg na 6000m/K<18 CHORĄGWICKA, Aleksandra SP.Goszcza Sadowie
35 Bieg na 6000m/M19-30 CHORĄGWICKI, Sebastian SP.Goszcza Sadowie
36 Bieg na 6000m/K31-50 CHUDZIAK, Agnieszka Kocmyrzów
37 Bieg na 6000m/M31-50 CHWALIK, Piotr Boronice
38 Bieg na 6000m/K19-30 CICHA, Justyna Żydów
39 Bieg na 6000m/M<18 CIEŚLAK, Piotr SP.Goszcza Goszcza
40 Bieg na 6000m/K19-30 CURYLLO, Paulina Pietrzejowice
41 Nordic Walking 6000m/OPEN-K CYANKIEWICZ, Agnieszka Kijanki Kraków
42 Bieg na 6000m/K<18 CZERWIK, Julia SKS Kusy Kraków SKS Kusy Kraków
43 Nordic Walking 6000m/OPEN-K DĄBROWSKA, Małgorzata Więcławice Stare
44 Bieg na 6000m/M<18 DEJ, Wiktor SP.Goszcza Marszowice
45 Bieg na 6000m/M31-50 DOMAGALA, Tomasz Krakow
46 Bieg na 6000m/K31-50 DOMAGAŁA, Monika ITMBW ITMBW
47 Nordic Walking 6000m/OPEN-K DONIEC, Halina
48 Bieg na 6000m/K19-30 DRYGAJŁO, Izabela Baranówka
49 Bieg na 6000m/M19-30 DRYGAJŁO, Tomasz Baranówka
50 Nordic Walking 6000m/OPEN-K DUBAS-SZLACHTA, Dominika BABB Team Kocmyrzów
51 Bieg na 6000m/K<18 DUTKIEWICZ, Zuzanna SP.Goszcza Goszcza
52 Bieg na 6000m/M31-50 DZIADKOWIEC , Marcin Kraków
53 Bieg na 6000m/M31-50 DZIADOWICZ, Bartosz Krzysztoforzyce
54 Bieg na 6000m/K31-50 DZIUBAŃSKA, Izabela Kraków
55 Bieg na 6000m/K31-50 FILAR- MIERZWA, Katarzyna Kocmyrzów Luborzyca
56 Bieg na 6000m/M31-50 FILIPOWSKI, Rafał Kraków
57 Bieg na 6000m/M<18 FILO, Kacper Kocmyrzów
58 Bieg na 6000m/M31-50 FILO, Robert Kocmyrzów
59 Bieg na 6000m/M31-50 FIRYDUS, Tomasz Kraków
60 Nordic Walking 6000m/OPEN-M FLOREK, Michał Wojsko Polskie Kraków
61 Nordic Walking 6000m/OPEN-K FOLTYN-KUĆKA, Katarzyna Me Time Fit Łuczyce
62 Bieg na 6000m/M31-50 FRAN, Maciej Maciejas Franiejas Team Krakow
63 Bieg na 6000m/M19-30 FRAŃ, Jakub Raróg Team Wołowice
64 Bieg na 6000m/M31-50 FRAŃ, Jarosław Raróg Team Wołowice
65 Bieg na 6000m/M<18 GADZINOWSKI, Dawid SP.Goszcza Sadowie
66 Bieg na 6000m/K31-50 GALARA, Aneta Mieszkańcy Wilkowa Mieszkańcy Wilkowa
67 Bieg na 6000m/M<18 GODULA, Sebastian MOW Krakow Kraków
68 Bieg na 6000m/M31-50 GOLEŃ, Sebastian ŻEL-BET SG Baranówka
69 Bieg na 6000m/M31-50 GOMULIŃSKI, Damian DG Racing Łuczyce
70 Bieg na 6000m/M19-30 GORCZYCA, Dariusz Coding Runner KRAKÓW
71 Bieg na 6000m/K31-50 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
72 Bieg na 6000m/M19-30 GRZYWACZ, Piotr Sprint Gorzyce Maciejowice
73 Bieg na 6000m/K31-50 GULBIŃSKA, Marta Łuczyce
74 Bieg na 6000m/M31-50 GULBIŃSKI, Michał Łuczyce
75 Nordic Walking 6000m/OPEN-K GUT-MACIEJAS, Wioletta Siedliska
76 Bieg na 6000m/K>51 HALOTA, Izabella Kraków
77 Bieg na 6000m/K<18 HOŁDA, Aleksandra SP.Goszcza Marszowice
78 Bieg na 6000m/K<18 HOŁDA, Karolina SP.Goszcza Marszowice
79 Bieg na 6000m/K<18 HOŁÓJ, Emilia Luborzyca Luborzyca
80 Bieg na 6000m/K31-50 JAMRUSZKIEWICZ , Katarzyna G.O.A.T Team Michałowice Zdzięsławice
81 Nordic Walking 6000m/OPEN-K JANICKA, Barbara Poranny Patrol Kocmyrzów Luborzyca
82 Nordic Walking 6000m/OPEN-M JANICKI, Ryszard Poranny Patrol Kocmyrzów Luborzyca
83 Bieg na 6000m/K19-30 JANUS, Katarzyna
84 Bieg na 6000m/K31-50 JARNIHORSKA-KOWALSKA, Alicja Kraków
85 Bieg na 6000m/M31-50 JAŚKIEWICZ, Jarosław STG NIEPOLOMICE Luborzyca
86 Bieg na 6000m/M31-50 JESIOLOWSKI, Michal brak Zielonki
87 Bieg na 6000m/K<18 JUNGIEWICZ, Hanna SP.Goszcza Goszcza
88 Bieg na 6000m/K<18 JUNGIEWICZ, Justyna SP.Goszcza Goszcza
89 Bieg na 6000m/M<18 JURKOWSKI, Konrad MOW Krakow Kraków
90 Bieg na 6000m/K19-30 JUSZCZYK, Iwona Żydów
91 Bieg na 6000m/M<18 KACZOR, Kacper Michałowice
92 Nordic Walking 6000m/OPEN-K KACZOR, Sylwia
93 Bieg na 6000m/K>51 KAMIŃSKA , Joanna Nicht Runners Kraków
94 Bieg na 6000m/K19-30 KAPUSTA, Anna NIGHT RUNNERS Kraków
95 Bieg na 6000m/M31-50 KAPUTA, Piotr Kraków
96 Nordic Walking 6000m/OPEN-M KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce
97 Bieg na 6000m/M<18 KASPRZYK, Bartek Kraków
98 Bieg na 6000m/M31-50 KASPRZYK, Paweł Łuczyce team :) Łuczyce
99 Bieg na 6000m/M<18 KAUFMANN, Bartosz SP.Goszcza Goszcza
100 Bieg na 6000m/K19-30 KAWALEC, Natalia Goszyce
101 Bieg na 6000m/K31-50 KĘDZIORA, Wioletta
102 Nordic Walking 6000m/OPEN-K KLIMAS, Ewa Łuczyce
103 Bieg na 6000m/M<18 KLIMCZYK, Hubert
104 Bieg na 6000m/K31-50 KOCZWARA, Anna Kraków
105 Bieg na 6000m/K19-30 KOIS, Karolina Kraków
106 Bieg na 6000m/K31-50 KOJARA, Katarzyna Wiktorowice
107 Bieg na 6000m/K31-50 KONEWECKA- HOŁÓJ, Katarzyna Luborzyca Luborzyca
108 Bieg na 6000m/M31-50 KONIK, Jarosław BBL KRAKÓW KRAKÓW
109 Bieg na 6000m/M19-30 KOPACZ, Bartosz RING KRAKÓW KICKBOXING Łuczyce
110 Bieg na 6000m/K31-50 KOPCZYŃSKA, Justyna Luborzyca
111 Bieg na 6000m/M>51 KORBA, Andrzej Kraków
112 Bieg na 6000m/M31-50 KORDAS, Rafał Kraków
113 Bieg na 6000m/K31-50 KORŻYŃSKA, Renata Łuczyce
114 Nordic Walking 6000m/OPEN-K KOWALCZYK, Joanna LUX TORPEDA Małopolska Kraków
115 Nordic Walking 6000m/OPEN-M KOWALCZYK, Tadeusz LUX TORPEDA Małopolska Kraków
116 Bieg na 6000m/K31-50 KRAWCZYK, Agnieszka Kraków
117 Nordic Walking 6000m/OPEN-M KRAWCZYK, Jacek Kraków
118 Bieg na 6000m/K31-50 KREJCZA, Barbara Goszcza
119 Bieg na 6000m/M31-50 KREJCZA, Marcin Goszcza
120 Bieg na 6000m/K<18 KREJCZA, Milena SP.Goszcza Goszcza
121 Nordic Walking 6000m/OPEN-K KROL, Teresa ŁUCZYCE
122 Bieg na 6000m/K31-50 KRÓL, Anna Luborzyca
123 Bieg na 6000m/M<18 KRÓLIK, Michał Krolik Team Goszcza
124 Bieg na 6000m/M31-50 KRÓLIK, Wieslaw Krolik team Goszcza
125 Bieg na 6000m/K31-50 KRYNICKA-PAŁKA , Monika Krzeszowice
126 Bieg na 6000m/M31-50 KRYNICKI, Maciej Krynio Team Kraków
127 Bieg na 6000m/M<18 KRYVOLANOV, Bogdan SP.Goszcza Wilków
128 Bieg na 6000m/K<18 KRZYWORZEKA, Kinga SP.Goszcza Sadowie
129 Bieg na 6000m/K19-30 KRZYWORZEKA, Klaudia Kraków
130 Bieg na 6000m/M19-30 KRZYŻANOWSKI , Sebastian Sulechów
131 Bieg na 6000m/K31-50 KUCHAREK, Iwona Mieszkańcy Wilkowa Wilków
132 Bieg na 6000m/M31-50 KUCHAREK, Mariusz Mieszkańcy Wilkowa Wilkow
133 Bieg na 6000m/K<18 KUĆKA, Julia Łuczyce
134 Bieg na 6000m/M31-50 KULPIŃSKI, Marcin Poranny Patrol Kraków
135 Bieg na 6000m/M31-50 KURLETO, Kamil Młode Wilki Kraków
136 Bieg na 6000m/K31-50 KUŹNIAR, Agnieszka Pietrzejowice
137 Bieg na 6000m/K31-50 KWATERA, Agnieszka Kocmyrzów
138 Bieg na 6000m/M31-50 KWATERA, Michał Kocmyrzów
139 Bieg na 6000m/M31-50 KWATERA, Przemysław Daleko jeszcze? Maciejowice
140 Nordic Walking 6000m/OPEN-K LALIK, Ewelina Mieszkańcy Wilkowa Wilków
141 Nordic Walking 6000m/OPEN-K LALIK, Maria Mieszkańcy Wilkowa w
142 Bieg na 6000m/M>51 LATAŁA, Jarosław BBL Kraków Kraków
143 Bieg na 6000m/M>51 LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
144 Bieg na 6000m/M31-50 LISTOPAD, Marcin Lorenz Kraków
145 Bieg na 6000m/M19-30 ŁĄCZNY, Piotr Prusy
146 Bieg na 6000m/M31-50 MACIEJAS, Marcin Krakow
147 Bieg na 6000m/K31-50 MAJ, Anna Piotrkowice Małe
148 Bieg na 6000m/K<18 MAJ, Justyna Pietrzejowice
149 Bieg na 6000m/M<18 MAJ, Samuel MOW Krakow Kraków
150 Bieg na 6000m/M19-30 MAJEWSKI, Grzegorz Kraków
151 Nordic Walking 6000m/OPEN-K MALINOWSKA, Małgorzata Kraków
152 Nordic Walking 6000m/OPEN-M MALINOWSKI, Przemysław Kraków
153 Bieg na 6000m/K<18 MAŁCZYK, Karolina Pietrzejowice
154 Bieg na 6000m/K31-50 MAŁCZYK, Wioletta Piętrzejowice
155 Bieg na 6000m/M<18 MAŁCZYK, Wojciech Piętrzejowice
156 Bieg na 6000m/K<18 MARTYNA, Strączek SP.Goszcza Goszcza
157 Nordic Walking 6000m/OPEN-K MASTALSKA, Renata Parkrun Chrzanów Chrzanów
158 Bieg na 6000m/M>51 MASTALSKI, Leszek Parkrun Chrzanów Chrzanów
159 Bieg na 6000m/M31-50 MATLUCH, Jacek Kocmyrzów
160 Bieg na 6000m/M31-50 MAZIARKA, Krzysztof Wołowice
161 Bieg na 6000m/M<18 MAZUR, Oskar Kraków
162 Bieg na 6000m/M<18 MAZUREK, Patryk SP.Goszcza Łuczyce
163 Bieg na 6000m/K31-50 MENTEL, Agnieszka Mieszkańcy Wilkowa Wilków biega
164 Bieg na 6000m/K<18 MENTEL , Julia Mieszkańcy Wilkowa Wilków
165 Bieg na 6000m/M31-50 MENTEL, Sławomir Mieszkańcy Wilkowa Wilków
166 Bieg na 6000m/M31-50 MIANOWSKI, Tomasz WKS Wawel Kraków
167 Bieg na 6000m/M31-50 MIERZWA, Marcin Kocmyrzów Luborzyca
168 Bieg na 6000m/K<18 MIKUŁA, Amelia SP.Goszcza Goszcza
169 Bieg na 6000m/M31-50 MISIASZEK, Maciej Kraków
170 Bieg na 6000m/M31-50 MITKA, Grzegorz BBL Kraków
171 Bieg na 6000m/K31-50 MOCHEL, Kinga Kraków
172 Bieg na 6000m/K19-30 MOL, Teresa Pielgrzymowice
173 Bieg na 6000m/M31-50 MOSUREK , Grzegorz Smok Wawelski Kraków
174 Bieg na 6000m/K31-50 MOTAL, Natalia
175 Bieg na 6000m/M>51 MURZYN, Piotr Zakopane
176 Bieg na 6000m/M19-30 NATKANIEC, Daniel Kraków
177 Nordic Walking 6000m/OPEN-M NIEDBALA, Kuba luborzyca
178 Nordic Walking 6000m/OPEN-M NIEDBALA, Mariusz luborzyca
179 Nordic Walking 6000m/OPEN-K NIEDBALA, Marzena luborzyca
180 Nordic Walking 6000m/OPEN-K NIEDBALA, Nikola
181 Bieg na 6000m/M19-30 NOSEK, Grzegorz Konfederacja Kraków
182 Bieg na 6000m/K>51 NOWAK, Beata Kraków
183 Bieg na 6000m/K19-30 NOWAK, Joanna Kocmyrzow
184 Bieg na 6000m/M19-30 NOWAK, Michał Dojazdów
185 Bieg na 6000m/M<18 OKARMUS, Kajetan SP.Goszcza Goszcza
186 Bieg na 6000m/M31-50 OKRAJEK, Zbigniew Posądza
187 Bieg na 6000m/M>51 OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków Kraków
188 Bieg na 6000m/M31-50 OPYRCHAŁ, Tomasz ITMBW KRAKÓW Kraków
189 Bieg na 6000m/M31-50 ORDON, Paweł Kraków
190 Bieg na 6000m/K31-50 PAŁETKO-MOSKAŁA, Anna Łuczyce
191 Bieg na 6000m/M31-50 PAMUŁA, Krystian SRTG Niepołomice Niepołomice
192 Bieg na 6000m/K31-50 PAPIER, Aleksandra Kraków
193 Bieg na 6000m/M<18 PAWLAK, Antoni Kraków
194 Bieg na 6000m/K31-50 PAWLAK, Marzena Kraków
195 Bieg na 6000m/M<18 PAWLIK, Patryk SP.Goszcza Goszcza
196 Bieg na 6000m/K<18 PAWLIK, Sandra SP.Goszcza Goszcza
197 Nordic Walking 6000m/OPEN-M PAŹDZIORA, Mariusz LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA WADOWICE
198 Bieg na 6000m/K19-30 PIEGZA, Angelika SP. Goszcza Goszcza
199 Bieg na 6000m/K31-50 PIEGZA, Elżbieta SP.Goszcza Goszcza
200 Bieg na 6000m/K<18 PIEGZA, Klaudia SP. Goszcza Goszcza
201 Bieg na 6000m/M31-50 PIRZAŃSKI, Tomasz Warszawa
202 Bieg na 6000m/K<18 PŁONKA, Maja SP.Goszcza Marszowice
203 Bieg na 6000m/M19-30 PODEDWORSKI, Kamil Zawsze Wierni Michałowiance Maszków
204 Bieg na 6000m/M<18 PODEDWORSKI, Wojciech Kraków
205 Bieg na 6000m/M31-50 POPIOŁEK, Paweł
206 Bieg na 6000m/M31-50 POŚNIK, Jan Kraków
207 Bieg na 6000m/K31-50 POŚNIK, Karolina Z bieganiem mi do twarzy Baranówka
208 Bieg na 6000m/K19-30 PROCHOWNIK, Sylwia Zdzięsławice
209 Bieg na 6000m/K31-50 PRYK, Dorota Czulice
210 Bieg na 6000m/M19-30 RADZISZEWSKI, Patryk Kraków
211 Bieg na 6000m/M<18 REMISZ, Jakub MOW Krakow Kraków
212 Nordic Walking 6000m/OPEN-K REPLIŃSKA, Teresa Parkrun Chrzanów TRZEBINIA
213 Bieg na 6000m/M>51 REPLIŃSKI, Marek Parkrun Chrzanów Trzebinia
214 Bieg na 6000m/M>51 ROGASCH, Stanisław Kraków
215 Bieg na 6000m/M31-50 ROGOZIK, Bogusław Krzysztoforzyce
216 Bieg na 6000m/M31-50 ROGOZIK, Paweł Kraków
217 Bieg na 6000m/M<18 ROGOZIK, Piotr Krzysztoforzyce
218 Bieg na 6000m/M19-30 ROKITA, Adam Wkurw_team Biórków Mały
219 Bieg na 6000m/M31-50 ROSIEK, Józef Łuczyce
220 Bieg na 6000m/M31-50 ROŚKOWICZ, Dawid State Street Kraków
221 Bieg na 6000m/K19-30 ROŚKOWICZ, Paulina Kraków
222 Bieg na 6000m/K<18 ROŻKIEWICZ, Natalia Z bieganiem mi do twarzy Baranówka
223 Bieg na 6000m/M<18 ROŻKIEWICZ, Szymon Z bieganiem mi do twarzy Baranówka
224 Bieg na 6000m/K31-50 RUDOL, Renata Kraków
225 Bieg na 6000m/M<18 RYBIŃSKI, Bartłomiej RYBKA Runners Team Proszowice
226 Bieg na 6000m/M31-50 RYBIŃSKI, Grzegorz RYBKA Runners Team Proszowice
227 Bieg na 6000m/K19-30 SENDEK, Katarzyna Kinga Husaria Race Team Sieradzice
228 Bieg na 6000m/K31-50 SĘK, Monika #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
229 Bieg na 6000m/K<18 SIATKA, Amelia SP.Goszcza Marszowice
230 Bieg na 6000m/M31-50 SIKORA, Gregor 80R Kraków
231 Bieg na 6000m/M31-50 SIWAK, Rysztad MOW Krakow Kraków
232 Bieg na 6000m/M31-50 SKOCZEŃ, Marcin Dojazdów
233 Bieg na 6000m/M>51 SMOTER, Tadeusz Eskadra Kraków Kraków-Nowa Huta
234 Bieg na 6000m/K19-30 SOŁEK , Ilona
235 Bieg na 6000m/M31-50 SOŁTYSIK, Dominik Kraków
236 Bieg na 6000m/K>51 STANISZEWSKA, Ewa Biegam Bo Lubię - Kraków Kraków
237 Bieg na 6000m/K31-50 STASZEK , Anna Zielonki
238 Bieg na 6000m/M31-50 STASZEK , Łukasz Zielonki
239 Bieg na 6000m/M31-50 STEFAŃSKI, Dawid Budrol Run Budrol Run
240 Bieg na 6000m/M<18 STRĄCZEK, Bartosz SP.Goszcza Goszcza
241 Bieg na 6000m/M<18 STROJNY, Sebastian MOW Krakow Kraków
242 Bieg na 6000m/M19-30 STRYSZAWSKI, Łukasz Wysiołek Luborzycki
243 Bieg na 6000m/M31-50 STYCZEŃ, Marcin Wilków
244 Bieg na 6000m/K31-50 SUDER, Monika Wilków Biega Wilków
245 Bieg na 6000m/M<18 SUROWKA, Filip SuraTeam Wilkow
246 Bieg na 6000m/K31-50 SUROWKA, Katarzyna SuraTeam Wilkow
247 Bieg na 6000m/K31-50 SYKAŁA, Teresa Kocmyrzów
248 Bieg na 6000m/K19-30 SZARNICKA, Magdalena Kraków
249 Bieg na 6000m/M31-50 SZASTAK, Dominik Proszowice
250 Bieg na 6000m/K31-50 SZASTAK, Renata Proszowice
251 Bieg na 6000m/M31-50 SZCZAŁBA, Krzysztof Kocmyrzów
252 Bieg na 6000m/K31-50 SZCZAŁBA, Monika Kocmyrzów
253 Nordic Walking 6000m/OPEN-K SZCZEŚNIAK, Iwona Kraków
254 Nordic Walking 6000m/OPEN-K SZCZEŚNIAK-ŁOBAZA, Magdalena Dojazdów
255 Bieg na 6000m/M>51 SZCZYGIEŁ, Marian Kraków
256 Bieg na 6000m/K31-50 SZCZYPKA, Agnieszka Porozmawiajmy o Zdrowiu Kraków
257 Nordic Walking 6000m/OPEN-K SZELĄG, Małgorzata indywidualnie Maciejowice
258 Bieg na 6000m/K31-50 SZEWCZYK , Monika BrzyskiTriTeam Kraków
259 Bieg na 6000m/K31-50 SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
260 Bieg na 6000m/M31-50 SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
261 Bieg na 6000m/M31-50 SZWED, Łukasz Baranówka
262 Bieg na 6000m/M31-50 ŚLIWA, Łukasz Goszcza
263 Bieg na 6000m/K<18 ŚLIWA, Zuzanna Goszcza
264 Bieg na 6000m/M19-30 ŚWIADEK, Michał WOJSKO POLSKIE KAMIEŃ
265 Bieg na 6000m/M31-50 ŚWIDZIŃSKI, Tomasz Vege Runners Hajime Kraków Kraków
266 Nordic Walking 6000m/OPEN-K ŚWIERCZEWSKA, Gabriela Krakow
267 Bieg na 6000m/K19-30 TALOWSKA, Anna Kraków
268 Bieg na 6000m/K31-50 TOBIASZ, Edyta Kraków
269 Bieg na 6000m/M31-50 TOMASZ, Bielach Kraków
270 Bieg na 6000m/K31-50 TUREK, Magdalena Kraków
271 Bieg na 6000m/K31-50 UDAŁA, Maja Kraków
272 Bieg na 6000m/K31-50 WARZYŃSKA, Justyna Łuczyce
273 Bieg na 6000m/K19-30 WAWRO, Agnieszka WawroFamily WawroFamily
274 Bieg na 6000m/M31-50 WĄSIK, Rafał #WąsikiTeam Kraków
275 Bieg na 6000m/M31-50 WCISŁO , Łukasz Budrol Run Budrol Run
276 Bieg na 6000m/M31-50 WICHEREK, Maciej ITMBW ITMBW
277 Bieg na 6000m/M31-50 WIECZERZAK, Ernest Głęboka
278 Bieg na 6000m/K19-30 WIECZOREK, Katarzyna Dojazdów
279 Bieg na 6000m/M19-30 WILKOSZ, Tomasz TriTeamK Kocmyrzów
280 Bieg na 6000m/M31-50 WINCENCIAK, Krzysztof Eskadra Kraków Dojazdów
281 Bieg na 6000m/M<18 WITAS, Kacper Wiktorowice
282 Bieg na 6000m/K31-50 WNĘTKOWSKA, Anna Luborzyca
283 Bieg na 6000m/K31-50 WRÓBLEWSKA-GALARA, Lidia
284 Nordic Walking 6000m/OPEN-K WYPYCH, Edyta Siedliska
285 Bieg na 6000m/M31-50 WYROBIEC, Grzegorz JKLA JAWOR JAWORZNO Jaworzno
286 Nordic Walking 6000m/OPEN-M ZAJDA, Kacper Kocmyrzów
287 Nordic Walking 6000m/OPEN-K ZAJDA, Katarzyna Kocmyrzów
288 Bieg na 6000m/K31-50 ZASADA, Joanna Pietrzejowice
289 Bieg na 6000m/M31-50 ZASADA, Piotr Pietrzejowice
290 Bieg na 6000m/K19-30 ZASADA, Weronika Marszowice
291 Bieg na 6000m/M<18 ZASADZKI, Krzysztof MOW Krakow Kraków
292 Bieg na 6000m/M31-50 ZĄBEK, Grzegorz Wysiołek Luborzycki
293 Bieg na 6000m/K31-50 ZĄBEK, Marzena Wysiołek Luborzycki
294 Bieg na 6000m/K31-50 ZBROJA, Izabela Kraków
295 Bieg na 6000m/M<18 ZIELIŃSKI, Stanisław SP.Goszcza Goszcza
296 Bieg na 6000m/M19-30 ZIOMEK, Sebastian HardReset.Info Kraków

Bieg na 6000m / K<18

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHOMIK, Zuzanna SP.Goszcza Goszcza
2 CHORĄGWICKA, Aleksandra SP.Goszcza Sadowie
3 CZERWIK, Julia SKS Kusy Kraków SKS Kusy Kraków
4 DUTKIEWICZ, Zuzanna SP.Goszcza Goszcza
5 HOŁDA, Aleksandra SP.Goszcza Marszowice
6 HOŁDA, Karolina SP.Goszcza Marszowice
7 HOŁÓJ, Emilia Luborzyca Luborzyca
8 JUNGIEWICZ, Hanna SP.Goszcza Goszcza
9 JUNGIEWICZ, Justyna SP.Goszcza Goszcza
10 KREJCZA, Milena SP.Goszcza Goszcza
11 KRZYWORZEKA, Kinga SP.Goszcza Sadowie
12 KUĆKA, Julia Łuczyce
13 MAJ, Justyna Pietrzejowice
14 MAŁCZYK, Karolina Pietrzejowice
15 MARTYNA, Strączek SP.Goszcza Goszcza
16 MENTEL , Julia Mieszkańcy Wilkowa Wilków
17 MIKUŁA, Amelia SP.Goszcza Goszcza
18 PAWLIK, Sandra SP.Goszcza Goszcza
19 PIEGZA, Klaudia SP. Goszcza Goszcza
20 PŁONKA, Maja SP.Goszcza Marszowice
21 ROŻKIEWICZ, Natalia Z bieganiem mi do twarzy Baranówka
22 SIATKA, Amelia SP.Goszcza Marszowice
23 ŚLIWA, Zuzanna Goszcza

Bieg na 6000m / K>51

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HALOTA, Izabella Kraków
2 KAMIŃSKA , Joanna Nicht Runners Kraków
3 NOWAK, Beata Kraków
4 STANISZEWSKA, Ewa Biegam Bo Lubię - Kraków Kraków

Bieg na 6000m / K19-30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUGNO, Marcelina Skawina
2 CICHA, Justyna Żydów
3 CURYLLO, Paulina Pietrzejowice
4 DRYGAJŁO, Izabela Baranówka
5 JANUS, Katarzyna
6 JUSZCZYK, Iwona Żydów
7 KAPUSTA, Anna NIGHT RUNNERS Kraków
8 KAWALEC, Natalia Goszyce
9 KOIS, Karolina Kraków
10 KRZYWORZEKA, Klaudia Kraków
11 MOL, Teresa Pielgrzymowice
12 NOWAK, Joanna Kocmyrzow
13 PIEGZA, Angelika SP. Goszcza Goszcza
14 PROCHOWNIK, Sylwia Zdzięsławice
15 ROŚKOWICZ, Paulina Kraków
16 SENDEK, Katarzyna Kinga Husaria Race Team Sieradzice
17 SOŁEK , Ilona
18 SZARNICKA, Magdalena Kraków
19 TALOWSKA, Anna Kraków
20 WAWRO, Agnieszka WawroFamily WawroFamily
21 WIECZOREK, Katarzyna Dojazdów
22 ZASADA, Weronika Marszowice

Bieg na 6000m / K31-50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTKOWICZ, Barbara Kraków
2 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
3 BIELACH, Urszula Kraków
4 CHOMNICKA, Beata Kraków
5 CHUDZIAK, Agnieszka Kocmyrzów
6 DOMAGAŁA, Monika ITMBW ITMBW
7 DZIUBAŃSKA, Izabela Kraków
8 FILAR- MIERZWA, Katarzyna Kocmyrzów Luborzyca
9 GALARA, Aneta Mieszkańcy Wilkowa Mieszkańcy Wilkowa
10 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
11 GULBIŃSKA, Marta Łuczyce
12 JAMRUSZKIEWICZ , Katarzyna G.O.A.T Team Michałowice Zdzięsławice
13 JARNIHORSKA-KOWALSKA, Alicja Kraków
14 KĘDZIORA, Wioletta
15 KOCZWARA, Anna Kraków
16 KOJARA, Katarzyna Wiktorowice
17 KONEWECKA- HOŁÓJ, Katarzyna Luborzyca Luborzyca
18 KOPCZYŃSKA, Justyna Luborzyca
19 KORŻYŃSKA, Renata Łuczyce
20 KRAWCZYK, Agnieszka Kraków
21 KREJCZA, Barbara Goszcza
22 KRÓL, Anna Luborzyca
23 KRYNICKA-PAŁKA , Monika Krzeszowice
24 KUCHAREK, Iwona Mieszkańcy Wilkowa Wilków
25 KUŹNIAR, Agnieszka Pietrzejowice
26 KWATERA, Agnieszka Kocmyrzów
27 MAJ, Anna Piotrkowice Małe
28 MAŁCZYK, Wioletta Piętrzejowice
29 MENTEL, Agnieszka Mieszkańcy Wilkowa Wilków biega
30 MOCHEL, Kinga Kraków
31 MOTAL, Natalia
32 PAŁETKO-MOSKAŁA, Anna Łuczyce
33 PAPIER, Aleksandra Kraków
34 PAWLAK, Marzena Kraków
35 PIEGZA, Elżbieta SP.Goszcza Goszcza
36 POŚNIK, Karolina Z bieganiem mi do twarzy Baranówka
37 PRYK, Dorota Czulice
38 RUDOL, Renata Kraków
39 SĘK, Monika #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
40 STASZEK , Anna Zielonki
41 SUDER, Monika Wilków Biega Wilków
42 SUROWKA, Katarzyna SuraTeam Wilkow
43 SYKAŁA, Teresa Kocmyrzów
44 SZASTAK, Renata Proszowice
45 SZCZAŁBA, Monika Kocmyrzów
46 SZCZYPKA, Agnieszka Porozmawiajmy o Zdrowiu Kraków
47 SZEWCZYK , Monika BrzyskiTriTeam Kraków
48 SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
49 TOBIASZ, Edyta Kraków
50 TUREK, Magdalena Kraków
51 UDAŁA, Maja Kraków
52 WARZYŃSKA, Justyna Łuczyce
53 WNĘTKOWSKA, Anna Luborzyca
54 WRÓBLEWSKA-GALARA, Lidia
55 ZASADA, Joanna Pietrzejowice
56 ZĄBEK, Marzena Wysiołek Luborzycki
57 ZBROJA, Izabela Kraków

Bieg na 6000m / M<18

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BANDURA, Krystian SP.Goszcza Sadowie
2 BEZAK, Kacper Kraków
3 BILSKI, Adam SP.Goszcza Marszowice
4 BILSKI, Mateusz SP.Goszcza Marszowice
5 BURCHAŁA, Daniel Kickboxing w Michałowicach Michałowice
6 BURLYTA, Mikołaj UKS Krakowiak Kocmyrzów-Luborzyca
7 CIEŚLAK, Piotr SP.Goszcza Goszcza
8 DEJ, Wiktor SP.Goszcza Marszowice
9 FILO, Kacper Kocmyrzów
10 GADZINOWSKI, Dawid SP.Goszcza Sadowie
11 GODULA, Sebastian MOW Krakow Kraków
12 JURKOWSKI, Konrad MOW Krakow Kraków
13 KACZOR, Kacper Michałowice
14 KASPRZYK, Bartek Kraków
15 KAUFMANN, Bartosz SP.Goszcza Goszcza
16 KLIMCZYK, Hubert
17 KRÓLIK, Michał Krolik Team Goszcza
18 KRYVOLANOV, Bogdan SP.Goszcza Wilków
19 MAJ, Samuel MOW Krakow Kraków
20 MAŁCZYK, Wojciech Piętrzejowice
21 MAZUR, Oskar Kraków
22 MAZUREK, Patryk SP.Goszcza Łuczyce
23 OKARMUS, Kajetan SP.Goszcza Goszcza
24 PAWLAK, Antoni Kraków
25 PAWLIK, Patryk SP.Goszcza Goszcza
26 PODEDWORSKI, Wojciech Kraków
27 REMISZ, Jakub MOW Krakow Kraków
28 ROGOZIK, Piotr Krzysztoforzyce
29 ROŻKIEWICZ, Szymon Z bieganiem mi do twarzy Baranówka
30 RYBIŃSKI, Bartłomiej RYBKA Runners Team Proszowice
31 STRĄCZEK, Bartosz SP.Goszcza Goszcza
32 STROJNY, Sebastian MOW Krakow Kraków
33 SUROWKA, Filip SuraTeam Wilkow
34 WITAS, Kacper Wiktorowice
35 ZASADZKI, Krzysztof MOW Krakow Kraków
36 ZIELIŃSKI, Stanisław SP.Goszcza Goszcza

Bieg na 6000m / M>51

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BURZYŃSKI, Grzegorz SP.Goszcza Goszcza
2 KORBA, Andrzej Kraków
3 LATAŁA, Jarosław BBL Kraków Kraków
4 LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
5 MASTALSKI, Leszek Parkrun Chrzanów Chrzanów
6 MURZYN, Piotr Zakopane
7 OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków Kraków
8 REPLIŃSKI, Marek Parkrun Chrzanów Trzebinia
9 ROGASCH, Stanisław Kraków
10 SMOTER, Tadeusz Eskadra Kraków Kraków-Nowa Huta
11 SZCZYGIEŁ, Marian Kraków

Bieg na 6000m / M19-30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BALAWAJDER, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
2 BARTOSZEK, Dawid Barnówka
3 BUGNO, Andrzej Skawina
4 CHORĄGWICKI, Sebastian SP.Goszcza Sadowie
5 DRYGAJŁO, Tomasz Baranówka
6 FRAŃ, Jakub Raróg Team Wołowice
7 GORCZYCA, Dariusz Coding Runner KRAKÓW
8 GRZYWACZ, Piotr Sprint Gorzyce Maciejowice
9 KOPACZ, Bartosz RING KRAKÓW KICKBOXING Łuczyce
10 KRZYŻANOWSKI , Sebastian Sulechów
11 ŁĄCZNY, Piotr Prusy
12 MAJEWSKI, Grzegorz Kraków
13 NATKANIEC, Daniel Kraków
14 NOSEK, Grzegorz Konfederacja Kraków
15 NOWAK, Michał Dojazdów
16 PODEDWORSKI, Kamil Zawsze Wierni Michałowiance Maszków
17 RADZISZEWSKI, Patryk Kraków
18 ROKITA, Adam Wkurw_team Biórków Mały
19 STRYSZAWSKI, Łukasz Wysiołek Luborzycki
20 ŚWIADEK, Michał WOJSKO POLSKIE KAMIEŃ
21 WILKOSZ, Tomasz TriTeamK Kocmyrzów
22 ZIOMEK, Sebastian HardReset.Info Kraków

Bieg na 6000m / M31-50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTKOWICZ, Tomasz Kraków
2 BARTKIEWICZ, Piotr KOLIBER TEAM Wilczkowice
3 BICZ, Paweł Kraków
4 BILSKI, Robert SP.Goszcza Marszowice
5 BŁĄKAŁA , Damian Krakow
6 BOCZKOWSKI, Bartosz NH Team Wiktorowice
7 BRODOWSKI, Bartosz BABB Team Łuczyce
8 BROWARSKI, Marcin nowicjusze :) Kraków
9 BRZEZIŃSKI , Dariusz Brunners Kraków
10 CAGARA, Mariusz BABB Team Kraków
11 CHMIOŁEK, Wojciech Budrol Run Budrol Run
12 CHOMIK, Jakub SP.Goszcza Goszcza
13 CHWALIK, Piotr Boronice
14 DOMAGALA, Tomasz Krakow
15 DZIADKOWIEC , Marcin Kraków
16 DZIADOWICZ, Bartosz Krzysztoforzyce
17 FILIPOWSKI, Rafał Kraków
18 FILO, Robert Kocmyrzów
19 FIRYDUS, Tomasz Kraków
20 FRAN, Maciej Maciejas Franiejas Team Krakow
21 FRAŃ, Jarosław Raróg Team Wołowice
22 GOLEŃ, Sebastian ŻEL-BET SG Baranówka
23 GOMULIŃSKI, Damian DG Racing Łuczyce
24 GULBIŃSKI, Michał Łuczyce
25 JAŚKIEWICZ, Jarosław STG NIEPOLOMICE Luborzyca
26 JESIOLOWSKI, Michal brak Zielonki
27 KAPUTA, Piotr Kraków
28 KASPRZYK, Paweł Łuczyce team :) Łuczyce
29 KONIK, Jarosław BBL KRAKÓW KRAKÓW
30 KORDAS, Rafał Kraków
31 KREJCZA, Marcin Goszcza
32 KRÓLIK, Wieslaw Krolik team Goszcza
33 KRYNICKI, Maciej Krynio Team Kraków
34 KUCHAREK, Mariusz Mieszkańcy Wilkowa Wilkow
35 KULPIŃSKI, Marcin Poranny Patrol Kraków
36 KURLETO, Kamil Młode Wilki Kraków
37 KWATERA, Michał Kocmyrzów
38 KWATERA, Przemysław Daleko jeszcze? Maciejowice
39 LISTOPAD, Marcin Lorenz Kraków
40 MACIEJAS, Marcin Krakow
41 MATLUCH, Jacek Kocmyrzów
42 MAZIARKA, Krzysztof Wołowice
43 MENTEL, Sławomir Mieszkańcy Wilkowa Wilków
44 MIANOWSKI, Tomasz WKS Wawel Kraków
45 MIERZWA, Marcin Kocmyrzów Luborzyca
46 MISIASZEK, Maciej Kraków
47 MITKA, Grzegorz BBL Kraków
48 MOSUREK , Grzegorz Smok Wawelski Kraków
49 OKRAJEK, Zbigniew Posądza
50 OPYRCHAŁ, Tomasz ITMBW KRAKÓW Kraków
51 ORDON, Paweł Kraków
52 PAMUŁA, Krystian SRTG Niepołomice Niepołomice
53 PIRZAŃSKI, Tomasz Warszawa
54 POPIOŁEK, Paweł
55 POŚNIK, Jan Kraków
56 ROGOZIK, Bogusław Krzysztoforzyce
57 ROGOZIK, Paweł Kraków
58 ROSIEK, Józef Łuczyce
59 ROŚKOWICZ, Dawid State Street Kraków
60 RYBIŃSKI, Grzegorz RYBKA Runners Team Proszowice
61 SIKORA, Gregor 80R Kraków
62 SIWAK, Rysztad MOW Krakow Kraków
63 SKOCZEŃ, Marcin Dojazdów
64 SOŁTYSIK, Dominik Kraków
65 STASZEK , Łukasz Zielonki
66 STEFAŃSKI, Dawid Budrol Run Budrol Run
67 STYCZEŃ, Marcin Wilków
68 SZASTAK, Dominik Proszowice
69 SZCZAŁBA, Krzysztof Kocmyrzów
70 SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
71 SZWED, Łukasz Baranówka
72 ŚLIWA, Łukasz Goszcza
73 ŚWIDZIŃSKI, Tomasz Vege Runners Hajime Kraków Kraków
74 TOMASZ, Bielach Kraków
75 WĄSIK, Rafał #WąsikiTeam Kraków
76 WCISŁO , Łukasz Budrol Run Budrol Run
77 WICHEREK, Maciej ITMBW ITMBW
78 WIECZERZAK, Ernest Głęboka
79 WINCENCIAK, Krzysztof Eskadra Kraków Dojazdów
80 WYROBIEC, Grzegorz JKLA JAWOR JAWORZNO Jaworzno
81 ZASADA, Piotr Pietrzejowice
82 ZĄBEK, Grzegorz Wysiołek Luborzycki

Nordic Walking 6000m / OPEN-K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BACHOWICZ, Agnieszka Niepołomice
2 BRODOWSKA, Agnieszka Centrum Kultury i Promocji Łuczyce
3 BURCHAŁA, Aneta
4 BURDACKA , Lucyna Łuczyce
5 CELEJ-KOBALCZYK, Joanna Masłomiąca
6 CYANKIEWICZ, Agnieszka Kijanki Kraków
7 DĄBROWSKA, Małgorzata Więcławice Stare
8 DONIEC, Halina
9 DUBAS-SZLACHTA, Dominika BABB Team Kocmyrzów
10 FOLTYN-KUĆKA, Katarzyna Me Time Fit Łuczyce
11 GUT-MACIEJAS, Wioletta Siedliska
12 JANICKA, Barbara Poranny Patrol Kocmyrzów Luborzyca
13 KACZOR, Sylwia
14 KLIMAS, Ewa Łuczyce
15 KOWALCZYK, Joanna LUX TORPEDA Małopolska Kraków
16 KROL, Teresa ŁUCZYCE
17 LALIK, Ewelina Mieszkańcy Wilkowa Wilków
18 LALIK, Maria Mieszkańcy Wilkowa w
19 MALINOWSKA, Małgorzata Kraków
20 MASTALSKA, Renata Parkrun Chrzanów Chrzanów
21 NIEDBALA, Marzena luborzyca
22 NIEDBALA, Nikola
23 REPLIŃSKA, Teresa Parkrun Chrzanów TRZEBINIA
24 SZCZEŚNIAK, Iwona Kraków
25 SZCZEŚNIAK-ŁOBAZA, Magdalena Dojazdów
26 SZELĄG, Małgorzata indywidualnie Maciejowice
27 ŚWIERCZEWSKA, Gabriela Krakow
28 WYPYCH, Edyta Siedliska
29 ZAJDA, Katarzyna Kocmyrzów

Nordic Walking 6000m / OPEN-M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FLOREK, Michał Wojsko Polskie Kraków
2 JANICKI, Ryszard Poranny Patrol Kocmyrzów Luborzyca
3 KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce
4 KOWALCZYK, Tadeusz LUX TORPEDA Małopolska Kraków
5 KRAWCZYK, Jacek Kraków
6 MALINOWSKI, Przemysław Kraków
7 NIEDBALA, Kuba luborzyca
8 NIEDBALA, Mariusz luborzyca
9 PAŹDZIORA, Mariusz LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA WADOWICE
10 ZAJDA, Kacper Kocmyrzów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTKOWICZ, Barbara Kraków
2 ANTKOWICZ, Tomasz Kraków
3 BACHOWICZ, Agnieszka Niepołomice
4 BARTOSZEK, Dawid Barnówka
5 BEZAK, Kacper Kraków
6 BICZ, Paweł Kraków
7 BIELACH, Urszula Kraków
8 BŁĄKAŁA , Damian Krakow
9 BUGNO, Andrzej Skawina
10 BUGNO, Marcelina Skawina
11 BURCHAŁA, Aneta
12 BURDACKA , Lucyna Łuczyce
13 CELEJ-KOBALCZYK, Joanna Masłomiąca
14 CHOMNICKA, Beata Kraków
15 CHUDZIAK, Agnieszka Kocmyrzów
16 CHWALIK, Piotr Boronice
17 CICHA, Justyna Żydów
18 CURYLLO, Paulina Pietrzejowice
19 DĄBROWSKA, Małgorzata Więcławice Stare
20 DOMAGALA, Tomasz Krakow
21 DONIEC, Halina
22 DRYGAJŁO, Izabela Baranówka
23 DRYGAJŁO, Tomasz Baranówka
24 DZIADKOWIEC , Marcin Kraków
25 DZIADOWICZ, Bartosz Krzysztoforzyce
26 DZIUBAŃSKA, Izabela Kraków
27 FILAR- MIERZWA, Katarzyna Kocmyrzów Luborzyca
28 FILIPOWSKI, Rafał Kraków
29 FILO, Kacper Kocmyrzów
30 FILO, Robert Kocmyrzów
31 FIRYDUS, Tomasz Kraków
32 GULBIŃSKA, Marta Łuczyce
33 GULBIŃSKI, Michał Łuczyce
34 GUT-MACIEJAS, Wioletta Siedliska
35 HALOTA, Izabella Kraków
36 JANUS, Katarzyna
37 JARNIHORSKA-KOWALSKA, Alicja Kraków
38 JUSZCZYK, Iwona Żydów
39 KACZOR, Kacper Michałowice
40 KACZOR, Sylwia
41 KAPUTA, Piotr Kraków
42 KASPRZYK, Bartek Kraków
43 KAWALEC, Natalia Goszyce
44 KĘDZIORA, Wioletta
45 KLIMAS, Ewa Łuczyce
46 KLIMCZYK, Hubert
47 KOCZWARA, Anna Kraków
48 KOIS, Karolina Kraków
49 KOJARA, Katarzyna Wiktorowice
50 KOPCZYŃSKA, Justyna Luborzyca
51 KORBA, Andrzej Kraków
52 KORDAS, Rafał Kraków
53 KORŻYŃSKA, Renata Łuczyce
54 KRAWCZYK, Agnieszka Kraków
55 KRAWCZYK, Jacek Kraków
56 KREJCZA, Barbara Goszcza
57 KREJCZA, Marcin Goszcza
58 KROL, Teresa ŁUCZYCE
59 KRÓL, Anna Luborzyca
60 KRYNICKA-PAŁKA , Monika Krzeszowice
61 KRZYWORZEKA, Klaudia Kraków
62 KRZYŻANOWSKI , Sebastian Sulechów
63 KUĆKA, Julia Łuczyce
64 KUŹNIAR, Agnieszka Pietrzejowice
65 KWATERA, Agnieszka Kocmyrzów
66 KWATERA, Michał Kocmyrzów
67 ŁĄCZNY, Piotr Prusy
68 MACIEJAS, Marcin Krakow
69 MAJ, Anna Piotrkowice Małe
70 MAJ, Justyna Pietrzejowice
71 MAJEWSKI, Grzegorz Kraków
72 MALINOWSKA, Małgorzata Kraków
73 MALINOWSKI, Przemysław Kraków
74 MAŁCZYK, Karolina Pietrzejowice
75 MAŁCZYK, Wioletta Piętrzejowice
76 MAŁCZYK, Wojciech Piętrzejowice
77 MATLUCH, Jacek Kocmyrzów
78 MAZIARKA, Krzysztof Wołowice
79 MAZUR, Oskar Kraków
80 MIERZWA, Marcin Kocmyrzów Luborzyca
81 MISIASZEK, Maciej Kraków
82 MOCHEL, Kinga Kraków
83 MOL, Teresa Pielgrzymowice
84 MOTAL, Natalia
85 MURZYN, Piotr Zakopane
86 NATKANIEC, Daniel Kraków
87 NIEDBALA, Kuba luborzyca
88 NIEDBALA, Mariusz luborzyca
89 NIEDBALA, Marzena luborzyca
90 NIEDBALA, Nikola
91 NOWAK, Beata Kraków
92 NOWAK, Joanna Kocmyrzow
93 NOWAK, Michał Dojazdów
94 OKRAJEK, Zbigniew Posądza
95 ORDON, Paweł Kraków
96 PAŁETKO-MOSKAŁA, Anna Łuczyce
97 PAPIER, Aleksandra Kraków
98 PAWLAK, Antoni Kraków
99 PAWLAK, Marzena Kraków
100 PIRZAŃSKI, Tomasz Warszawa
101 PODEDWORSKI, Wojciech Kraków
102 POPIOŁEK, Paweł
103 POŚNIK, Jan Kraków
104 PROCHOWNIK, Sylwia Zdzięsławice
105 PRYK, Dorota Czulice
106 RADZISZEWSKI, Patryk Kraków
107 ROGASCH, Stanisław Kraków
108 ROGOZIK, Bogusław Krzysztoforzyce
109 ROGOZIK, Paweł Kraków
110 ROGOZIK, Piotr Krzysztoforzyce
111 ROSIEK, Józef Łuczyce
112 ROŚKOWICZ, Paulina Kraków
113 RUDOL, Renata Kraków
114 SKOCZEŃ, Marcin Dojazdów
115 SOŁEK , Ilona
116 SOŁTYSIK, Dominik Kraków
117 STASZEK , Anna Zielonki
118 STASZEK , Łukasz Zielonki
119 STRYSZAWSKI, Łukasz Wysiołek Luborzycki
120 STYCZEŃ, Marcin Wilków
121 SYKAŁA, Teresa Kocmyrzów
122 SZARNICKA, Magdalena Kraków
123 SZASTAK, Dominik Proszowice
124 SZASTAK, Renata Proszowice
125 SZCZAŁBA, Krzysztof Kocmyrzów
126 SZCZAŁBA, Monika Kocmyrzów
127 SZCZEŚNIAK, Iwona Kraków
128 SZCZEŚNIAK-ŁOBAZA, Magdalena Dojazdów
129 SZCZYGIEŁ, Marian Kraków
130 SZWED, Łukasz Baranówka
131 ŚLIWA, Łukasz Goszcza
132 ŚLIWA, Zuzanna Goszcza
133 ŚWIERCZEWSKA, Gabriela Krakow
134 TALOWSKA, Anna Kraków
135 TOBIASZ, Edyta Kraków
136 TOMASZ, Bielach Kraków
137 TUREK, Magdalena Kraków
138 UDAŁA, Maja Kraków
139 WARZYŃSKA, Justyna Łuczyce
140 WIECZERZAK, Ernest Głęboka
141 WIECZOREK, Katarzyna Dojazdów
142 WITAS, Kacper Wiktorowice
143 WNĘTKOWSKA, Anna Luborzyca
144 WRÓBLEWSKA-GALARA, Lidia
145 WYPYCH, Edyta Siedliska
146 ZAJDA, Kacper Kocmyrzów
147 ZAJDA, Katarzyna Kocmyrzów
148 ZASADA, Joanna Pietrzejowice
149 ZASADA, Piotr Pietrzejowice
150 ZASADA, Weronika Marszowice
151 ZĄBEK, Grzegorz Wysiołek Luborzycki
152 ZĄBEK, Marzena Wysiołek Luborzycki
153 ZBROJA, Izabela Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
2 SĘK, Monika #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WĄSIK, Rafał #WąsikiTeam Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SIKORA, Gregor 80R Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BALAWAJDER, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CAGARA, Mariusz BABB Team Kraków
2 DUBAS-SZLACHTA, Dominika BABB Team Kocmyrzów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BRODOWSKI, Bartosz BABB Team Łuczyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MITKA, Grzegorz BBL Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KONIK, Jarosław BBL KRAKÓW KRAKÓW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LATAŁA, Jarosław BBL Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STANISZEWSKA, Ewa Biegam Bo Lubię - Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BRZEZIŃSKI , Dariusz Brunners Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZEWCZYK , Monika BrzyskiTriTeam Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHMIOŁEK, Wojciech Budrol Run Budrol Run
2 STEFAŃSKI, Dawid Budrol Run Budrol Run
3 WCISŁO , Łukasz Budrol Run Budrol Run

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BRODOWSKA, Agnieszka Centrum Kultury i Promocji Łuczyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GORCZYCA, Dariusz Coding Runner KRAKÓW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GOMULIŃSKI, Damian DG Racing Łuczyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KWATERA, Przemysław Daleko jeszcze? Maciejowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SMOTER, Tadeusz Eskadra Kraków Kraków-Nowa Huta
2 WINCENCIAK, Krzysztof Eskadra Kraków Dojazdów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAMRUSZKIEWICZ , Katarzyna G.O.A.T Team Michałowice Zdzięsławice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
2 LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
3 SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
4 SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZIOMEK, Sebastian HardReset.Info Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SENDEK, Katarzyna Kinga Husaria Race Team Sieradzice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DOMAGAŁA, Monika ITMBW ITMBW
2 WICHEREK, Maciej ITMBW ITMBW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OPYRCHAŁ, Tomasz ITMBW KRAKÓW Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WYROBIEC, Grzegorz JKLA JAWOR JAWORZNO Jaworzno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTKIEWICZ, Piotr KOLIBER TEAM Wilczkowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BURCHAŁA, Daniel Kickboxing w Michałowicach Michałowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CYANKIEWICZ, Agnieszka Kijanki Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NOSEK, Grzegorz Konfederacja Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRÓLIK, Michał Krolik Team Goszcza

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRÓLIK, Wieslaw Krolik team Goszcza

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRYNICKI, Maciej Krynio Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PAŹDZIORA, Mariusz LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA WADOWICE

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOWALCZYK, Joanna LUX TORPEDA Małopolska Kraków
2 KOWALCZYK, Tadeusz LUX TORPEDA Małopolska Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LISTOPAD, Marcin Lorenz Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HOŁÓJ, Emilia Luborzyca Luborzyca
2 KONEWECKA- HOŁÓJ, Katarzyna Luborzyca Luborzyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GODULA, Sebastian MOW Krakow Kraków
2 JURKOWSKI, Konrad MOW Krakow Kraków
3 MAJ, Samuel MOW Krakow Kraków
4 REMISZ, Jakub MOW Krakow Kraków
5 SIWAK, Rysztad MOW Krakow Kraków
6 STROJNY, Sebastian MOW Krakow Kraków
7 ZASADZKI, Krzysztof MOW Krakow Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FRAN, Maciej Maciejas Franiejas Team Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FOLTYN-KUĆKA, Katarzyna Me Time Fit Łuczyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GALARA, Aneta Mieszkańcy Wilkowa Mieszkańcy Wilkowa
2 KUCHAREK, Iwona Mieszkańcy Wilkowa Wilków
3 KUCHAREK, Mariusz Mieszkańcy Wilkowa Wilkow
4 LALIK, Ewelina Mieszkańcy Wilkowa Wilków
5 LALIK, Maria Mieszkańcy Wilkowa w
6 MENTEL, Agnieszka Mieszkańcy Wilkowa Wilków biega
7 MENTEL , Julia Mieszkańcy Wilkowa Wilków
8 MENTEL, Sławomir Mieszkańcy Wilkowa Wilków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KURLETO, Kamil Młode Wilki Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BOCZKOWSKI, Bartosz NH Team Wiktorowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAPUSTA, Anna NIGHT RUNNERS Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAMIŃSKA , Joanna Nicht Runners Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MASTALSKA, Renata Parkrun Chrzanów Chrzanów
2 MASTALSKI, Leszek Parkrun Chrzanów Chrzanów
3 REPLIŃSKI, Marek Parkrun Chrzanów Trzebinia

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 REPLIŃSKA, Teresa Parkrun Chrzanów TRZEBINIA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JANICKA, Barbara Poranny Patrol Kocmyrzów Luborzyca
2 JANICKI, Ryszard Poranny Patrol Kocmyrzów Luborzyca
3 KULPIŃSKI, Marcin Poranny Patrol Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZCZYPKA, Agnieszka Porozmawiajmy o Zdrowiu Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOPACZ, Bartosz RING KRAKÓW KICKBOXING Łuczyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RYBIŃSKI, Bartłomiej RYBKA Runners Team Proszowice
2 RYBIŃSKI, Grzegorz RYBKA Runners Team Proszowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FRAŃ, Jakub Raróg Team Wołowice
2 FRAŃ, Jarosław Raróg Team Wołowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CZERWIK, Julia SKS Kusy Kraków SKS Kusy Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIEGZA, Angelika SP. Goszcza Goszcza
2 PIEGZA, Klaudia SP. Goszcza Goszcza

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BANDURA, Krystian SP.Goszcza Sadowie
2 BILSKI, Adam SP.Goszcza Marszowice
3 BILSKI, Mateusz SP.Goszcza Marszowice
4 BILSKI, Robert SP.Goszcza Marszowice
5 BURZYŃSKI, Grzegorz SP.Goszcza Goszcza
6 CHOMIK, Jakub SP.Goszcza Goszcza
7 CHOMIK, Zuzanna SP.Goszcza Goszcza
8 CHORĄGWICKA, Aleksandra SP.Goszcza Sadowie
9 CHORĄGWICKI, Sebastian SP.Goszcza Sadowie
10 CIEŚLAK, Piotr SP.Goszcza Goszcza
11 DEJ, Wiktor SP.Goszcza Marszowice
12 DUTKIEWICZ, Zuzanna SP.Goszcza Goszcza
13 GADZINOWSKI, Dawid SP.Goszcza Sadowie
14 HOŁDA, Aleksandra SP.Goszcza Marszowice
15 HOŁDA, Karolina SP.Goszcza Marszowice
16 JUNGIEWICZ, Hanna SP.Goszcza Goszcza
17 JUNGIEWICZ, Justyna SP.Goszcza Goszcza
18 KAUFMANN, Bartosz SP.Goszcza Goszcza
19 KREJCZA, Milena SP.Goszcza Goszcza
20 KRYVOLANOV, Bogdan SP.Goszcza Wilków
21 KRZYWORZEKA, Kinga SP.Goszcza Sadowie
22 MARTYNA, Strączek SP.Goszcza Goszcza
23 MAZUREK, Patryk SP.Goszcza Łuczyce
24 MIKUŁA, Amelia SP.Goszcza Goszcza
25 OKARMUS, Kajetan SP.Goszcza Goszcza
26 PAWLIK, Patryk SP.Goszcza Goszcza
27 PAWLIK, Sandra SP.Goszcza Goszcza
28 PIEGZA, Elżbieta SP.Goszcza Goszcza
29 PŁONKA, Maja SP.Goszcza Marszowice
30 SIATKA, Amelia SP.Goszcza Marszowice
31 STRĄCZEK, Bartosz SP.Goszcza Goszcza
32 ZIELIŃSKI, Stanisław SP.Goszcza Goszcza

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PAMUŁA, Krystian SRTG Niepołomice Niepołomice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAŚKIEWICZ, Jarosław STG NIEPOLOMICE Luborzyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MOSUREK , Grzegorz Smok Wawelski Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRZYWACZ, Piotr Sprint Gorzyce Maciejowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ROŚKOWICZ, Dawid State Street Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SUROWKA, Filip SuraTeam Wilkow
2 SUROWKA, Katarzyna SuraTeam Wilkow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WILKOSZ, Tomasz TriTeamK Kocmyrzów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BURLYTA, Mikołaj UKS Krakowiak Kocmyrzów-Luborzyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŚWIDZIŃSKI, Tomasz Vege Runners Hajime Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MIANOWSKI, Tomasz WKS Wawel Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŚWIADEK, Michał WOJSKO POLSKIE KAMIEŃ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WAWRO, Agnieszka WawroFamily WawroFamily

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SUDER, Monika Wilków Biega Wilków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ROKITA, Adam Wkurw_team Biórków Mały

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FLOREK, Michał Wojsko Polskie Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 POŚNIK, Karolina Z bieganiem mi do twarzy Baranówka
2 ROŻKIEWICZ, Natalia Z bieganiem mi do twarzy Baranówka
3 ROŻKIEWICZ, Szymon Z bieganiem mi do twarzy Baranówka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PODEDWORSKI, Kamil Zawsze Wierni Michałowiance Maszków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JESIOLOWSKI, Michal brak Zielonki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZELĄG, Małgorzata indywidualnie Maciejowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BROWARSKI, Marcin nowicjusze :) Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KASPRZYK, Paweł Łuczyce team :) Łuczyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GOLEŃ, Sebastian ŻEL-BET SG Baranówka

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg na 6000m 257 106 151 257 0
Nordic Walking 6000m 39 29 10 39 0
Razem 296 135 161 296 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K<18 23 23 0 23 0
K>51 4 4 0 4 0
K19-30 22 22 0 22 0
K31-50 57 57 0 57 0
M<18 36 0 36 36 0
M>51 11 0 11 11 0
M19-30 22 0 22 22 0
M31-50 82 0 82 82 0
OPEN-K 29 29 0 29 0
OPEN-M 10 0 10 10 0
Razem 296 135 161 296 0