V Gonitwa Podhalańska 2019 - Zgłoszenia
2019-09-01

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 Bieg 10km/OPEN-M ADAMUS, Janusz Osiek Zapłać
2 Bieg 10km/OPEN-M ANDRZEJ, Łęcki KoperTeam Kęty
3 Bieg 4km/OPEN-M ANTOSZ, Wiktor Mszana Dolna Zapłać
4 Bieg 4km/OPEN-K AUGUSTYN, Kasia Kraków Zapłać
5 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-K BAC, Żaneta 4115 Gliwice
6 Bieg 4km/OPEN-K BAKALARSKA, Anna Kraków
7 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN BAKALARSKI, Kacper Kraków
8 Bieg 4km/OPEN-M BANACH, Mariusz Hrubieszów Zapłać
9 Bieg 4km/OPEN-K BANASZAK, Justyna Zakrzów
10 Bieg 4km/OPEN-M BARWA, Bartłomiej Spytkowice
11 Bieg 4km/OPEN-M BARWA, Jakub Spytkowice
12 Bieg 4km/OPEN-M BASTER , Tomasz Poskwitów
13 Bieg 10km/OPEN-K BĄDZIUL, Dorota Rzeszów
14 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN BEDNARCZYK, Julia Spytkowice
15 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN BEDNARCZYK, Piotr Spytkowice
16 Bieg 4km/OPEN-M BERENDT, Tomasz Wola Krzywiecka Zapłać
17 Nordic Walking 4km/OPEN-K BIELACH, Agata Kraków
18 Bieg 4km/OPEN-M BIELACH, Jarosław Kraków
19 Bieg 4km/OPEN-K BIELACH, Urszula KRAKÓW
20 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN BRYJA, Hanna Kraków
21 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN BRYJA, Hanna Krakow Zapłać
22 Bieg 4km/OPEN-M BRZOZOWSKI, Rafał Kraków
23 Bieg 10km/OPEN-K BUCHANIEC, Katarzyna Miechowice Małe
24 Nordic Walking 4km/OPEN-M BUCZKO, Adam kraków
25 Bieg 10km/OPEN-K BUDZIAK, Jolanta Spytkowice
26 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M BUKSA, Tomasz OSP Spytkowice / 11MBOT Raba Wyżna
27 Bieg 10km/OPEN-M BULANDA , Dawid Nowy Targ
28 Bieg 10km/OPEN-K BURLIGA, Iwona Budzów
29 Bieg 4km/OPEN-K BURTAN, Gosia Rakowicka zapisani przy stoliku Rabka Zdrój
30 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN CEKLARZ, Krzysztof Kasina Wielka Zapłać
31 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN CEKLARZ, Krzysztof KASINA WIELKA Zapłać
32 Bieg 4km/OPEN-M CHLIPAŁA, Paweł Kamienica Zapłać
33 Bieg 4km/OPEN-M CHLIPAŁA, Paweł 1995 Kamienica
34 Bieg 4km/OPEN-K CHORZĘPA, Paulina Printsoft Rabka-Zdrój
35 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN CHORZĘPA, Paulina Printsoft Rabka-Zdrój
36 Bieg 10km/OPEN-M CICHOŃ, Konrad Skawina
37 Bieg 4km/OPEN-K CIESIELKA, Maria Szczawnica
38 Bieg 4km/OPEN-K CISZEWSKA, Ania Rakowicka zapisani przy stoliku Kraków Zapłać
39 Bieg 10km/OPEN-K CZARNIECKA, Karolina Kraków
40 Bieg 4km/OPEN-M CZARNIECKI, Bartosz Kraków Zapłać
41 Bieg 4km/OPEN-M CZERNIAWSKI, Mateusz Spytkowice
42 Bieg 10km/OPEN-K CZULAK, Karolina Kęty
43 Bieg 10km/OPEN-M DAMIAN, Szczepaniak Kamienca Kamienica
44 Bieg 10km/OPEN-M DĄBROWSKI, Marcin Kędzierzyn-Koźle
45 Bieg 4km/OPEN-K DESPET , Lilianna ITMBW Kraków Kraków Zapłać
46 Bieg 10km/OPEN-K DĘBIŃSKA-MAZUR , Dagmara Auuuuu Mucharz
47 Bieg 10km/OPEN-K DIKOLENKO, Agnieszka Kraków Zapłać
48 Bieg 4km/OPEN-M DOMINIK, Brzeźny Ochotnica Dolna
49 Nordic Walking 4km/OPEN-M DOMINIK, Tyburski Kraków
50 Bieg 4km/OPEN-M DUDA , Gabriel Spytkowice
51 Bieg 4km/OPEN-M DUDCZAK, Michał Visegrad Maraton Rytro Rytro Zapłać
52 Bieg 4km/OPEN-K DURAJ, Ewelina Durajki Team Bielsko-Biała Zapłać
53 Nordic Walking 4km/OPEN-K DURAJ, Ewelina Bielsko-Biała
54 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M DURAJ, Grzegorz Bielsko-Biała Zapłać
55 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M DURAJ, Grzegorz JW 4724 BIELSKO-BIAŁA
56 Bieg 10km/OPEN-M DZIEDZIC, Grzegorz Nowy Targ
57 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN DZIEDZIC, Oliwia Nowy Targ Zapłać
58 Nordic Walking 4km/OPEN-M ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Małopolska Lachowice
59 Nordic Walking 4km/OPEN-K FILAR, Estera Rabka Zdrój
60 Bieg 10km/OPEN-K FORTUNA, Dorota Auuuuu Skawce
61 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M GABRYŚ, Jan Pszczółka Team Wola Batorska
62 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M GACEK , Grzegorz Pszczółka Team Jordanów
63 Bieg 4km/OPEN-M GACEK, Tadeusz Pszczółka Team Jordanów Zapłać
64 Nordic Walking 4km/OPEN-M GACEK, Tadeusz Pszczółka Team JORDANÓW
65 Bieg 10km/OPEN-K GAJDA, Edyta Węgrzce Welkie
66 Nordic Walking 4km/OPEN-K GAJERSKA, Agnieszka Rzeszów Zapłać
67 Bieg 4km/OPEN-M GALIN, Valentyn AZS AGH KRAKÓW Kraków Zapłać
68 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN GAŁDZINSKI-NOCULA , Artur Nowy Targ
69 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN GAŁDZINSKI-NOCULA , Maksymilian Nowy Targ
70 Bieg 10km/OPEN-K GARSKA , Joamna Bytów Zapłać
71 Bieg 10km/OPEN-M GARSKI , Kryspin Bytów Zapłać
72 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN GARSKI , Kryspin Świat Płytek u Kryspina Bytów Zapłać
73 Bieg 10km/OPEN-M GARZEŁ, Grzegorz ITMBW Kraków Kraków Zapłać
74 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN GAWEŁEK , Justyna Tylicz Zapłać
75 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M GAWEŁEK , Piotr Leśny Zakład Doświadczalny w Krynicy-Zdroju Tylicz
76 Bieg 4km/OPEN-M GŁOWACZ, Grzegorz Husaria Race Team Czarny Dunajec Zapłać
77 Bieg 4km/OPEN-M GŁOWACZ, Grzegorz Czarny Dunajec Zapłać
78 Bieg 4km/OPEN-M GŁOWACZ, Grzegorz Husaria Race Team Czarny Dunajec
79 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN GŁOWACZ, Jan Czarny Dunajec
80 Bieg 4km/OPEN-M GŁOWACZ, Rafał Husaria Race Team Czarny Dunajec
81 Bieg 10km/OPEN-M GŁOWACZ , Wojciech Czarny Dunajec Zapłać
82 Bieg 10km/OPEN-M GŁOWACZ, Wojciech MiJużNieLejcie Czarny Dunajec
83 Bieg 4km/OPEN-M GŁÓWCZAK, Szymon Spytkowice
84 Bieg 10km/OPEN-M GÓRAK, Grzegorz Biegam bo lubię Kraków
85 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN GRUDNIK , Adrian Spytkowice
86 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN GRUDNIK , Dawid Spytkowice
87 Bieg 4km/OPEN-M GRZEGORSKI, Radosław Kraków
88 Bieg 4km/OPEN-M GUCWA, Kamil Kraków
89 Bieg 4km/OPEN-K GUZIAK, Irena Obudowa Głuszec Nowy Targ
90 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN HERJAN, Filip Bielsko-Biała Zapłać
91 Bieg 4km/OPEN-M HERJAN, Jacek Bielsko-Biała Zapłać
92 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN HERLICZKA , Dominik AML-FLY TEAM Gliwice
93 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN HERLICZKA , Oliwier AML-FLY TEAM Gliwice
94 Bieg 10km/OPEN-K HERLICZKA , Renata AML-FLY TEAM Gliwice
95 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN HERLICZKA , Szymon AML-FLY TEAM Gliwice
96 Bieg 10km/OPEN-M HERLICZKA , Tomasz AML-FLY TEAM Gliwice
97 Bieg 4km/OPEN-K HUDOMIĘT, Karolina Raba Wyżna
98 Bieg 4km/OPEN-K JAŁOCHA , Zofia Jordanów Zapłać
99 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M JANAS, Marcin OŻW KRAKÓW - SPARTAN PISARZOWA
100 Bieg 4km/OPEN-K JANIK, Anna Myślenice Zapłać
101 Bieg 10km/OPEN-K JANIK, Anna 1975 MYŚLENICE
102 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN JANIK, Ignacy Myślenice
103 Bieg 10km/OPEN-M JANIK, Robert Myślenice
104 Bieg 10km/OPEN-M JANIK, Robert 1975 MYŚLENICE Zapłać
105 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN JANIK, Szczepan Myślenice Zapłać
106 Bieg 10km/OPEN-M JASKULSKI, Robert Myszków Zapłać
107 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN JĘDROL, Andrzej Suche Zapłać
108 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN JĘDROL, Jan Suche Zapłać
109 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN JULKA, Jaskulska Myszków Zapłać
110 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN JULKA, Jaskulska Myszków Zapłać
111 Bieg 10km/OPEN-M JURA, Maciej ITMBW Kraków Nowy Sącz Zapłać
112 Bieg 10km/OPEN-M JUREK, Jarosław KS Florian Limanowa Zapłać
113 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M JUREK, Jarosław 11MBOT Limanowa Zapłać
114 Nordic Walking 4km/OPEN-M KACIUBA, Bogdan BK Tuneling Tokarnia Zapłać
115 Bieg 4km/OPEN-K KALETA, Aleksandra Nowy Targ
116 Nordic Walking 4km/OPEN-K KANIA, Agata Kalwaria Zebrzydowska
117 Bieg 10km/OPEN-M KARAŚ, Michał Podhale Nowy Targ Nowy Targ
118 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN KARŁOWSKA, Dorota Szyce
119 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN KARŁOWSKA, Dorota Szyce Zapłać
120 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN KARŁOWSKI, Dawid 2009 Szyce
121 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN KARŁOWSKI, Dawid Szyce Zapłać
122 Nordic Walking 4km/OPEN-M KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce Zapłać
123 Nordic Walking 4km/OPEN-M KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce Zapłać
124 Bieg 10km/OPEN-M KĘPISTY, Grzegorz RunTheGauntlet Kraków
125 Bieg 4km/OPEN-M KIDOŃ , Piotr Zubrzyca Dolna Zapłać
126 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN KNAPIK, Wiktoria Dobczyce Zapłać
127 Bieg 10km/OPEN-M KNUTELSKI, Błażej Gorący Potok GRYWAŁD Zapłać
128 Bieg 4km/OPEN-K KOIS , Karolina Kraków Zapłać
129 Bieg 4km/OPEN-K KOIS, Karolina Karolina Kois Kraków
130 Bieg 10km/OPEN-M KOŁODZIEJCZYK, Krzysztof Dezerter Race Team Chrzanów Zapłać
131 Bieg 10km/OPEN-K KONIUSZY , Hania Zakopane
132 Bieg 4km/OPEN-K KOPEĆ-MACH, Oliwia MachTeam Spytkowice Zapłać
133 Bieg 4km/OPEN-M KOSZAREK, Łukasz Spytkowice
134 Bieg 10km/OPEN-K KOWALCZYK, Maria Lipnica Mala Zapłać
135 Bieg 4km/OPEN-M KOŻUCH, Michał RedLineTeam Brzezna Zapłać
136 Bieg 4km/OPEN-K KRAWCZYK, Agnieszka Kraków
137 Bieg 10km/OPEN-M KRYCA, Dominik Team Kopeć Wietrzychowice
138 Bieg 10km/OPEN-K KULA, Ilona KoperTeam Kęty
139 Bieg 4km/OPEN-K KULA, Katarzyna Kraków Zapłać
140 Bieg 4km/OPEN-M KULAK, Michał Raba Wyżna
141 Nordic Walking 4km/OPEN-K KULAK , Olga RABA WYŻNA
142 Bieg 10km/OPEN-M KUTYBA, Marek Kraków
143 Bieg 10km/OPEN-M KWIATKOWSKI , Robert Maruszyna
144 Bieg 10km/OPEN-M LACHENDRO, Konrad Kalwaria Zebrzydowska Zapłać
145 Bieg 10km/OPEN-M LACHENDRO, Konrad Kalwaria Zebrzydowska Zapłać
146 Bieg 10km/OPEN-M LADRA, Ryszard Kraków
147 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-K LEDWOŃ, Izabela DKWS/ Nauka Biega Kraków
148 Bieg 4km/OPEN-M LENART, Dawid Spytkowice
149 Bieg 10km/OPEN-M LEWANDOWSKI , Maciej Kraków Zapłać
150 Bieg 10km/OPEN-M LIS, Tomasz Kraków Zapłać
151 Bieg 10km/OPEN-M LUBERDA, Karol Nowy Targ Zapłać
152 Bieg 4km/OPEN-M ŁASKI, Mateusz Lanckorona
153 Bieg 4km/OPEN-M MACH, Tomasz MachTeam Spytkowice Zapłać
154 Bieg 4km/OPEN-M MADZIAR, Wiktor Zarzecze
155 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M MAGDZIARZ, Marcin Kraków Zapłać
156 Nordic Walking 4km/OPEN-K MAJ, Ewa Krakow
157 Bieg 10km/OPEN-K MAJCHRZAK, Danuta Rokiciny Podhalańskie Zapłać
158 Bieg 4km/OPEN-K MAKSYM, Joanna Krakow Zapłać
159 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN MAKSYM, Susie Krakow Zapłać
160 Bieg 4km/OPEN-M MALEC, Michał Nowe Rybie
161 Bieg 4km/OPEN-M MALEC, Michał Nowe Rybie Zapłać
162 Bieg 4km/OPEN-M MALEC, Sylwester OSP Nowe Rybie Nowe Rybie
163 Bieg 10km/OPEN-M MALON, Bartosz Lublin
164 Bieg 4km/OPEN-M MARCISZ, Bogusław Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów
165 Bieg 4km/OPEN-K MARUSARZ, Katarzyna falsztyn Zapłać
166 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN MATEUSZ, Kukla Kraków
167 Bieg 4km/OPEN-M MENDEL, Jarosław Kraków Zapłać
168 Nordic Walking 4km/OPEN-M MIELCAREK, Leszek niezrzeszony Bytom Zapłać
169 Bieg 4km/OPEN-K MIGACZ, Małgorzata Kamienica Kamienica
170 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M MŁOCEK, Ignacy ZAKŁAD KARNY WADOWICE RZYKI
171 Bieg 10km/OPEN-M MŁOTKIEWICZ, Jakub tarnów
172 Bieg 10km/OPEN-K MOHELICKA , Katarzyna 18 Zakopane Zapłać
173 Bieg 10km/OPEN-M MOŻDŻEŃ, Adam Raba Wyżna
174 Bieg 10km/OPEN-K MOŻDŻEŃ, Maria Raba Wyżna
175 Bieg 10km/OPEN-K MRUGALA, Malgorzata Dobczyce Zapłać
176 Bieg 10km/OPEN-M MULARSKI, Paweł Zalas
177 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN NOWAK, Patrick Kraków
178 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN NOWAK, Patrick Kraków
179 Bieg 4km/OPEN-M NOWAK, Rafał Kraków
180 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN NOWAK, Victoria Kraków
181 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN NOWAK, Victoria Kraków
182 Bieg 10km/OPEN-M NOWICKI, Michael Kraków
183 Bieg 10km/OPEN-M OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków Kraków
184 Bieg 10km/OPEN-M OPYRCHAŁ, Tomasz ITMBW Krakow Kraków Zapłać
185 Bieg 10km/OPEN-M OŚWIĘCIMKA, Rafał ITMBW Kraków Kraków
186 Bieg 10km/OPEN-M OWERKO, Mariusz Kraków
187 Bieg 4km/OPEN-M PABIS, Piotr Chojnów Zapłać
188 Bieg 4km/OPEN-M PABIS, Piotr Chojnów Zapłać
189 Bieg 4km/OPEN-M PABIS, Piotr Chojnów
190 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M PAGACZ, Marek 16 batalion powietrzno-desantowy Kraków
191 Bieg 4km/OPEN-K PAJĄK, Bernadetta Bieńkówka
192 Bieg 10km/OPEN-K PAJĄK, Joanna Bieńkówka
193 Bieg 10km/OPEN-K PAWELAK, Wojciech Koper team Kęty Zapłać
194 Bieg 10km/OPEN-M PAWEŁ, Kostrzewa ITMBW Kraków Kraków Zapłać
195 Bieg 10km/OPEN-K PAWŁOWSKA-JUREK, Paulina KS Florian Limanowa Zapłać
196 Bieg 4km/OPEN-K PĄCZEK , Weronika Andrychów running Sułkowice Łęg Zapłać
197 Bieg 10km/OPEN-K PIATKOWSKA, Marta Dobczyce Zapłać
198 Bieg 10km/OPEN-M PIĄTEK, Rafał Kraków
199 Bieg 10km/OPEN-M PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Kraków Zapłać
200 Bieg 10km/OPEN-M PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Kraków Zapłać
201 Nordic Walking 4km/OPEN-M PIĄTY, Józef Skała-Skalskie Asy Skała Zapłać
202 Nordic Walking 4km/OPEN-M PIĄTY, Józef Skała-Skalskie Asy Skała Zapłać
203 Nordic Walking 4km/OPEN-M PIĄTY, Józef Skała Skalskie Asy Skała Zapłać
204 Nordic Walking 4km/OPEN-M PIOTR, Ordzowiały Lux Torpeda Małopolska Osielec
205 Bieg 4km/OPEN-M PIOTR, Żak Kraków
206 Bieg 10km/OPEN-K PIOTROWSKA, Katarzyna Czarny Dunajec
207 Bieg 10km/OPEN-M POLANEK, Robert Spyt Aktiv Spytkowice Zapłać
208 Bieg 10km/OPEN-K PONICKA, Maria Jordanów Zapłać
209 Bieg 10km/OPEN-M PRISTUPA, Egor Spytkowice Zapłać
210 Bieg 10km/OPEN-K PSZCZÓŁKA , Aneta Tarnawa Górna
211 Bieg 10km/OPEN-M PUSTUŁKA, Artur Raba Wyżna
212 Bieg 10km/OPEN-M RABIASZ, Kamil Nowy Targ Zapłać
213 Bieg 4km/OPEN-K RABIEJEWSKA, Anna Rzeszów
214 Nordic Walking 4km/OPEN-K RABIEJEWSKA, Elżbieta WŻW Rzeszów Team Rzeszów
215 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN RABIEJEWSKA, Emilia WŻW Rzeszów Team Rzeszów
216 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN RABIEJEWSKA, Julia WŻW Rzeszów Team Rzeszów
217 Bieg 4km/OPEN-M RABIEJEWSKI , Zbigniew Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów
218 Bieg 4km/OPEN-K RADOŁA, Kinga Raba Wyżna
219 Bieg 10km/OPEN-M RADWAŃSKI, Łukasz koniuchy ocr nowy targ Zapłać
220 Bieg 10km/OPEN-M RADZIK, Robert Visegrad Maraton Rytro Biała Niżna
221 Bieg 4km/OPEN-K RAPACZ, Marzena Biegam dla osób bez domu Mszana D. Zapłać
222 Bieg 10km/OPEN-M RAPTA, Paweł Kasina Wielka
223 Bieg 10km/OPEN-K REGULSKA, Marta Electrolux Run Krakow Zapłać
224 Bieg 4km/OPEN-M ROGALA, Józef Wrocław
225 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-K ROGÓŻ, Monika 16 batalion powietrzno-desantowy Kraków
226 Bieg 10km/OPEN-K RYCHLIK, Magdalena ITMBW Kraków Wilkowice
227 Bieg 10km/OPEN-K RYŁKO, Agnieszka ITMBW Kraków Kraków
228 Bieg 10km/OPEN-K SABINA , Nieciąg MOCNI POMOCNI
229 Nordic Walking 4km/OPEN-M SALA, Andrzej Podbabiogorskie Nordic Walking Kojszówka Zapłać
230 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M SIKORA, Przemysław Proszowice
231 Bieg 4km/OPEN-K SKAWIŃSKA, Magdalena Sierszanie Trzebinia
232 Bieg 4km/OPEN-M SKAWIŃSKI, Krzysztof Sierszanie Trzebinia
233 Bieg 4km/OPEN-M SKAWIŃSKI, Paweł Sierszanie Trzebinia
234 Bieg 10km/OPEN-M SKÓRNÓG, Łukasz Nowy Sącz
235 Bieg 4km/OPEN-M SKRZYPOŃ , Paweł Rabka Zdrój
236 Bieg 4km/OPEN-M SŁOŃSKI, Jakub Rabka Zdrój Zapłać
237 Bieg 10km/OPEN-M SOBCZYSZYN, Ryszard Kraków
238 Bieg 4km/OPEN-M SOBCZYSZYN, Szymon Kraków
239 Bieg 4km/OPEN-K SOLAK, Halina Świat Płytek u Kryspina Bytów Zapłać
240 Nordic Walking 4km/OPEN-K SOWA-UCHAŃSKA, Agnieszka Pani Kraków
241 Bieg 10km/OPEN-M STACHOWSKI, Damian STACHOWSKI TEAM
242 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M STACHOWSKI , Łukasz KP PSP SUCHA BESKIDZKA Stryszawa
243 Bieg 10km/OPEN-M STEC, Marek UKS Podwilk Jabłonka Zapłać
244 Bieg 10km/OPEN-M STEFAŃSKI, Mikołaj Zapłać
245 Bieg 10km/OPEN-M SUCHANEK, Dominik ITMBW KRAKÓW Będzieszyna
246 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN SULARZ, Marcelina
247 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN SULARZ, Marcelina
248 Bieg 4km/OPEN-K SULARZ, Monika Zapłać
249 Bieg 4km/OPEN-M SUŁKOWSKI, Rafał Limanowa
250 Bieg 4km/OPEN-M SUŁKOWSKI, Wojciech LIMANOWA
251 Bieg 4km/OPEN-K SURMACZ, Paulina Dobczyce
252 Bieg 4km/OPEN-M SURMACZ, Tomasz Dobczyce
253 Bieg 10km/OPEN-K SURZYN, Aleksandra MOCNI POMOCNI Stryszawa
254 Bieg 10km/OPEN-M SUTOR, Piotr Elemeno.pl Spytkowice
255 Bieg 4km/OPEN-M SZAL, Piotr Rdzawka Zapłać
256 Bieg 4km/OPEN-M SZALAK, Andrzej Puławy Zapłać
257 Bieg 4km/OPEN-M SZALAK, Andrzej MELRUNNING Puławy Puławy
258 Bieg 4km/OPEN-K SZCZEPANIAK , Barbara Kamienica Kamienica
259 Bieg 4km/OPEN-K SZCZĘŚNIAK , Adrianna Kraków
260 Bieg 10km/OPEN-K SZOSTAK, Agnieszka Kraków, MAŁOPOLSKIE
261 Nordic Walking 4km/OPEN-K SZOSTAK, Jolanta Kraków, MAŁOPOLSKIE
262 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M SZUMAL, Jakub JW 3390 Tarnowskie Góry
263 Bieg 10km/OPEN-K SZUMANSKA, Monika Kraków Zapłać
264 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M ŚCIESZKA, Wojciech 13 elt Kraków - Balice kraków
265 Bieg 10km/OPEN-M ŚLUSARCZYK, Michał Kwaczała
266 Bieg 4km/OPEN-K ŚWIATŁOŃ, Anna Jasienica
267 Bieg 4km/OPEN-M ŚWIDER, Maciej Rabka-Zdrój
268 Nordic Walking 4km/OPEN-K ŚWIĘTEK, Anka Brak Stryszawa
269 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN ŚWIĘTEK , Marysia POWER TRAINING Pieniążkowice
270 Bieg 4km/OPEN-M ŚWIĘTEK, Paweł POWER TRAINING Pieniążkowice
271 Bieg 10km/OPEN-M TARASEK, Wojciech elmeno.pl Stara Wieś
272 Bieg 4km/OPEN-M TATOŃ, Paweł Rabka - Zdrój
273 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN TEPER, Wojciech Raba Wyżna Zapłać
274 Bieg 10km/OPEN-K TESARSKA, Katarzyna Nowy Targ Zapłać
275 Bieg 4km/OPEN-M TOKARCZYK , Grzegorz CrossHeroes Wieliczka Zapłać
276 Bieg 4km/OPEN-M TOKARCZYK , Grzegorz CrossHeroes Wieliczka Zapłać
277 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN TOLALA, Lena Nowy Targ Zapłać
278 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M TOLALA, Wiktor KPP Nowy Targ Nowy Targ Zapłać
279 Bieg 10km/OPEN-K TRYBUŁA , Paulina Spytkowice Zapłać
280 Bieg 10km/OPEN-M UCHAŃSKI, Piotr Kraków
281 Bieg 10km/OPEN-M URBANIAK, Krzysztof Kraków Zapłać
282 Bieg 10km/OPEN-M VACCA, Andrea Kraków Zapłać
283 Nordic Walking 4km/OPEN-M WAJDZIK, Adam Krzeszów
284 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M WIATR, Mateusz Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów Zapłać
285 Bieg 10km/OPEN-M WICHEREK, Maciej Krakow
286 Bieg 4km/OPEN-K WŁODARCZYK, Anna Night Runners Wieliczka Zapłać
287 Bieg 4km/OPEN-K WŁODARCZYK, Anna Night Runners Kraków Zapłać
288 Bieg 10km/OPEN-M WOJCIECHOWSKI, Tomasz Brzesko
289 Bieg 4km/OPEN-M WÓJCIAK , Piotr Ochotnica dolna
290 Bieg 10km/OPEN-M WROŃSKI-TUSIK, Mateusz MKS Limanovia Limanowa Zapłać
291 Nordic Walking 4km/OPEN-M WRÓBEL, Jerzy Spytkowice
292 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M ZACHWIEJA, Szymon Myślenice Zapłać
293 Bieg 10km/OPEN-K ZAJĄC, Anna Skawina
294 Bieg 4km/OPEN-M ZAJĄC, Przemysław Rdzawka Zapłać
295 Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M ŻAK, Jakub Gliwice Zapłać
296 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN ŻMUDA, Adam SKAWINA Zapłać
297 Bieg 4km/OPEN-M ŻMUDA, Adam SKAWINA Zapłać
298 Bieg 10km/OPEN-M ŻMUDA, Michał Spytkowice Zapłać
299 Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN ŻMUDA, Wiktor SKAWINA Zapłać

Bieg z przeszkodami dla dzieci / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BAKALARSKI, Kacper Kraków
2 BEDNARCZYK, Julia Spytkowice
3 BEDNARCZYK, Piotr Spytkowice
4 BRYJA, Hanna Kraków
5 BRYJA, Hanna Krakow
6 CEKLARZ, Krzysztof Kasina Wielka
7 CEKLARZ, Krzysztof KASINA WIELKA
8 CHORZĘPA, Paulina Printsoft Rabka-Zdrój
9 DZIEDZIC, Oliwia Nowy Targ
10 GAŁDZINSKI-NOCULA , Artur Nowy Targ
11 GAŁDZINSKI-NOCULA , Maksymilian Nowy Targ
12 GARSKI , Kryspin Świat Płytek u Kryspina Bytów
13 GAWEŁEK , Justyna Tylicz
14 GŁOWACZ, Jan Czarny Dunajec
15 GRUDNIK , Adrian Spytkowice
16 GRUDNIK , Dawid Spytkowice
17 HERJAN, Filip Bielsko-Biała
18 HERLICZKA , Dominik AML-FLY TEAM Gliwice
19 HERLICZKA , Oliwier AML-FLY TEAM Gliwice
20 HERLICZKA , Szymon AML-FLY TEAM Gliwice
21 JANIK, Ignacy Myślenice
22 JANIK, Szczepan Myślenice
23 JĘDROL, Andrzej Suche
24 JĘDROL, Jan Suche
25 JULKA, Jaskulska Myszków
26 JULKA, Jaskulska Myszków
27 KARŁOWSKA, Dorota Szyce
28 KARŁOWSKA, Dorota Szyce
29 KARŁOWSKI, Dawid 2009 Szyce
30 KARŁOWSKI, Dawid Szyce
31 KNAPIK, Wiktoria Dobczyce
32 MAKSYM, Susie Krakow
33 MATEUSZ, Kukla Kraków
34 NOWAK, Patrick Kraków
35 NOWAK, Patrick Kraków
36 NOWAK, Victoria Kraków
37 NOWAK, Victoria Kraków
38 RABIEJEWSKA, Emilia WŻW Rzeszów Team Rzeszów
39 RABIEJEWSKA, Julia WŻW Rzeszów Team Rzeszów
40 SULARZ, Marcelina
41 SULARZ, Marcelina
42 ŚWIĘTEK , Marysia POWER TRAINING Pieniążkowice
43 TEPER, Wojciech Raba Wyżna
44 TOLALA, Lena Nowy Targ
45 ŻMUDA, Adam SKAWINA
46 ŻMUDA, Wiktor SKAWINA

Bieg 10km / OPEN-K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BĄDZIUL, Dorota Rzeszów
2 BUCHANIEC, Katarzyna Miechowice Małe
3 BUDZIAK, Jolanta Spytkowice
4 BURLIGA, Iwona Budzów
5 CZARNIECKA, Karolina Kraków
6 CZULAK, Karolina Kęty
7 DĘBIŃSKA-MAZUR , Dagmara Auuuuu Mucharz
8 DIKOLENKO, Agnieszka Kraków
9 FORTUNA, Dorota Auuuuu Skawce
10 GAJDA, Edyta Węgrzce Welkie
11 GARSKA , Joamna Bytów
12 HERLICZKA , Renata AML-FLY TEAM Gliwice
13 JANIK, Anna 1975 MYŚLENICE
14 KONIUSZY , Hania Zakopane
15 KOWALCZYK, Maria Lipnica Mala
16 KULA, Ilona KoperTeam Kęty
17 MAJCHRZAK, Danuta Rokiciny Podhalańskie
18 MOHELICKA , Katarzyna 18 Zakopane
19 MOŻDŻEŃ, Maria Raba Wyżna
20 MRUGALA, Malgorzata Dobczyce
21 PAJĄK, Joanna Bieńkówka
22 PAWELAK, Wojciech Koper team Kęty
23 PAWŁOWSKA-JUREK, Paulina KS Florian Limanowa
24 PIATKOWSKA, Marta Dobczyce
25 PIOTROWSKA, Katarzyna Czarny Dunajec
26 PONICKA, Maria Jordanów
27 PSZCZÓŁKA , Aneta Tarnawa Górna
28 REGULSKA, Marta Electrolux Run Krakow
29 RYCHLIK, Magdalena ITMBW Kraków Wilkowice
30 RYŁKO, Agnieszka ITMBW Kraków Kraków
31 SABINA , Nieciąg MOCNI POMOCNI
32 SURZYN, Aleksandra MOCNI POMOCNI Stryszawa
33 SZOSTAK, Agnieszka Kraków, MAŁOPOLSKIE
34 SZUMANSKA, Monika Kraków
35 TESARSKA, Katarzyna Nowy Targ
36 TRYBUŁA , Paulina Spytkowice
37 ZAJĄC, Anna Skawina

Bieg 4km / OPEN-K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 AUGUSTYN, Kasia Kraków
2 BAKALARSKA, Anna Kraków
3 BANASZAK, Justyna Zakrzów
4 BIELACH, Urszula KRAKÓW
5 BURTAN, Gosia Rakowicka zapisani przy stoliku Rabka Zdrój
6 CHORZĘPA, Paulina Printsoft Rabka-Zdrój
7 CIESIELKA, Maria Szczawnica
8 CISZEWSKA, Ania Rakowicka zapisani przy stoliku Kraków
9 DESPET , Lilianna ITMBW Kraków Kraków
10 DURAJ, Ewelina Durajki Team Bielsko-Biała
11 GUZIAK, Irena Obudowa Głuszec Nowy Targ
12 HUDOMIĘT, Karolina Raba Wyżna
13 JAŁOCHA , Zofia Jordanów
14 JANIK, Anna Myślenice
15 KALETA, Aleksandra Nowy Targ
16 KOIS , Karolina Kraków
17 KOIS, Karolina Karolina Kois Kraków
18 KOPEĆ-MACH, Oliwia MachTeam Spytkowice
19 KRAWCZYK, Agnieszka Kraków
20 KULA, Katarzyna Kraków
21 MAKSYM, Joanna Krakow
22 MARUSARZ, Katarzyna falsztyn
23 MIGACZ, Małgorzata Kamienica Kamienica
24 PAJĄK, Bernadetta Bieńkówka
25 PĄCZEK , Weronika Andrychów running Sułkowice Łęg
26 RABIEJEWSKA, Anna Rzeszów
27 RADOŁA, Kinga Raba Wyżna
28 RAPACZ, Marzena Biegam dla osób bez domu Mszana D.
29 SKAWIŃSKA, Magdalena Sierszanie Trzebinia
30 SOLAK, Halina Świat Płytek u Kryspina Bytów
31 SULARZ, Monika
32 SURMACZ, Paulina Dobczyce
33 SZCZEPANIAK , Barbara Kamienica Kamienica
34 SZCZĘŚNIAK , Adrianna Kraków
35 ŚWIATŁOŃ, Anna Jasienica
36 WŁODARCZYK, Anna Night Runners Wieliczka
37 WŁODARCZYK, Anna Night Runners Kraków

Nordic Walking 4km / OPEN-K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIELACH, Agata Kraków
2 DURAJ, Ewelina Bielsko-Biała
3 FILAR, Estera Rabka Zdrój
4 GAJERSKA, Agnieszka Rzeszów
5 KANIA, Agata Kalwaria Zebrzydowska
6 KULAK , Olga RABA WYŻNA
7 MAJ, Ewa Krakow
8 RABIEJEWSKA, Elżbieta WŻW Rzeszów Team Rzeszów
9 SOWA-UCHAŃSKA, Agnieszka Pani Kraków
10 SZOSTAK, Jolanta Kraków, MAŁOPOLSKIE
11 ŚWIĘTEK, Anka Brak Stryszawa

Bieg Służb Mundurowych 10km / OPEN-K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BAC, Żaneta 4115 Gliwice
2 LEDWOŃ, Izabela DKWS/ Nauka Biega Kraków
3 ROGÓŻ, Monika 16 batalion powietrzno-desantowy Kraków

Bieg 10km / OPEN-M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMUS, Janusz Osiek
2 ANDRZEJ, Łęcki KoperTeam Kęty
3 BULANDA , Dawid Nowy Targ
4 CICHOŃ, Konrad Skawina
5 DAMIAN, Szczepaniak Kamienca Kamienica
6 DĄBROWSKI, Marcin Kędzierzyn-Koźle
7 DZIEDZIC, Grzegorz Nowy Targ
8 GARSKI , Kryspin Bytów
9 GARZEŁ, Grzegorz ITMBW Kraków Kraków
10 GŁOWACZ , Wojciech Czarny Dunajec
11 GŁOWACZ, Wojciech MiJużNieLejcie Czarny Dunajec
12 GÓRAK, Grzegorz Biegam bo lubię Kraków
13 HERLICZKA , Tomasz AML-FLY TEAM Gliwice
14 JANIK, Robert Myślenice
15 JANIK, Robert 1975 MYŚLENICE
16 JASKULSKI, Robert Myszków
17 JURA, Maciej ITMBW Kraków Nowy Sącz
18 JUREK, Jarosław KS Florian Limanowa
19 KARAŚ, Michał Podhale Nowy Targ Nowy Targ
20 KĘPISTY, Grzegorz RunTheGauntlet Kraków
21 KNUTELSKI, Błażej Gorący Potok GRYWAŁD
22 KOŁODZIEJCZYK, Krzysztof Dezerter Race Team Chrzanów
23 KRYCA, Dominik Team Kopeć Wietrzychowice
24 KUTYBA, Marek Kraków
25 KWIATKOWSKI , Robert Maruszyna
26 LACHENDRO, Konrad Kalwaria Zebrzydowska
27 LACHENDRO, Konrad Kalwaria Zebrzydowska
28 LADRA, Ryszard Kraków
29 LEWANDOWSKI , Maciej Kraków
30 LIS, Tomasz Kraków
31 LUBERDA, Karol Nowy Targ
32 MALON, Bartosz Lublin
33 MŁOTKIEWICZ, Jakub tarnów
34 MOŻDŻEŃ, Adam Raba Wyżna
35 MULARSKI, Paweł Zalas
36 NOWICKI, Michael Kraków
37 OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków Kraków
38 OPYRCHAŁ, Tomasz ITMBW Krakow Kraków
39 OŚWIĘCIMKA, Rafał ITMBW Kraków Kraków
40 OWERKO, Mariusz Kraków
41 PAWEŁ, Kostrzewa ITMBW Kraków Kraków
42 PIĄTEK, Rafał Kraków
43 PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Kraków
44 PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Kraków
45 POLANEK, Robert Spyt Aktiv Spytkowice
46 PRISTUPA, Egor Spytkowice
47 PUSTUŁKA, Artur Raba Wyżna
48 RABIASZ, Kamil Nowy Targ
49 RADWAŃSKI, Łukasz koniuchy ocr nowy targ
50 RADZIK, Robert Visegrad Maraton Rytro Biała Niżna
51 RAPTA, Paweł Kasina Wielka
52 SKÓRNÓG, Łukasz Nowy Sącz
53 SOBCZYSZYN, Ryszard Kraków
54 STACHOWSKI, Damian STACHOWSKI TEAM
55 STEC, Marek UKS Podwilk Jabłonka
56 STEFAŃSKI, Mikołaj
57 SUCHANEK, Dominik ITMBW KRAKÓW Będzieszyna
58 SUTOR, Piotr Elemeno.pl Spytkowice
59 ŚLUSARCZYK, Michał Kwaczała
60 TARASEK, Wojciech elmeno.pl Stara Wieś
61 UCHAŃSKI, Piotr Kraków
62 URBANIAK, Krzysztof Kraków
63 VACCA, Andrea Kraków
64 WICHEREK, Maciej Krakow
65 WOJCIECHOWSKI, Tomasz Brzesko
66 WROŃSKI-TUSIK, Mateusz MKS Limanovia Limanowa
67 ŻMUDA, Michał Spytkowice

Bieg 4km / OPEN-M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTOSZ, Wiktor Mszana Dolna
2 BANACH, Mariusz Hrubieszów
3 BARWA, Bartłomiej Spytkowice
4 BARWA, Jakub Spytkowice
5 BASTER , Tomasz Poskwitów
6 BERENDT, Tomasz Wola Krzywiecka
7 BIELACH, Jarosław Kraków
8 BRZOZOWSKI, Rafał Kraków
9 CHLIPAŁA, Paweł Kamienica
10 CHLIPAŁA, Paweł 1995 Kamienica
11 CZARNIECKI, Bartosz Kraków
12 CZERNIAWSKI, Mateusz Spytkowice
13 DOMINIK, Brzeźny Ochotnica Dolna
14 DUDA , Gabriel Spytkowice
15 DUDCZAK, Michał Visegrad Maraton Rytro Rytro
16 GACEK, Tadeusz Pszczółka Team Jordanów
17 GALIN, Valentyn AZS AGH KRAKÓW Kraków
18 GŁOWACZ, Grzegorz Husaria Race Team Czarny Dunajec
19 GŁOWACZ, Grzegorz Czarny Dunajec
20 GŁOWACZ, Grzegorz Husaria Race Team Czarny Dunajec
21 GŁOWACZ, Rafał Husaria Race Team Czarny Dunajec
22 GŁÓWCZAK, Szymon Spytkowice
23 GRZEGORSKI, Radosław Kraków
24 GUCWA, Kamil Kraków
25 HERJAN, Jacek Bielsko-Biała
26 KIDOŃ , Piotr Zubrzyca Dolna
27 KOSZAREK, Łukasz Spytkowice
28 KOŻUCH, Michał RedLineTeam Brzezna
29 KULAK, Michał Raba Wyżna
30 LENART, Dawid Spytkowice
31 ŁASKI, Mateusz Lanckorona
32 MACH, Tomasz MachTeam Spytkowice
33 MADZIAR, Wiktor Zarzecze
34 MALEC, Michał Nowe Rybie
35 MALEC, Michał Nowe Rybie
36 MALEC, Sylwester OSP Nowe Rybie Nowe Rybie
37 MARCISZ, Bogusław Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów
38 MENDEL, Jarosław Kraków
39 NOWAK, Rafał Kraków
40 PABIS, Piotr Chojnów
41 PABIS, Piotr Chojnów
42 PABIS, Piotr Chojnów
43 PIOTR, Żak Kraków
44 RABIEJEWSKI , Zbigniew Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów
45 ROGALA, Józef Wrocław
46 SKAWIŃSKI, Krzysztof Sierszanie Trzebinia
47 SKAWIŃSKI, Paweł Sierszanie Trzebinia
48 SKRZYPOŃ , Paweł Rabka Zdrój
49 SŁOŃSKI, Jakub Rabka Zdrój
50 SOBCZYSZYN, Szymon Kraków
51 SUŁKOWSKI, Rafał Limanowa
52 SUŁKOWSKI, Wojciech LIMANOWA
53 SURMACZ, Tomasz Dobczyce
54 SZAL, Piotr Rdzawka
55 SZALAK, Andrzej Puławy
56 SZALAK, Andrzej MELRUNNING Puławy Puławy
57 ŚWIDER, Maciej Rabka-Zdrój
58 ŚWIĘTEK, Paweł POWER TRAINING Pieniążkowice
59 TATOŃ, Paweł Rabka - Zdrój
60 TOKARCZYK , Grzegorz CrossHeroes Wieliczka
61 TOKARCZYK , Grzegorz CrossHeroes Wieliczka
62 WÓJCIAK , Piotr Ochotnica dolna
63 ZAJĄC, Przemysław Rdzawka
64 ŻMUDA, Adam SKAWINA

Nordic Walking 4km / OPEN-M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUCZKO, Adam kraków
2 DOMINIK, Tyburski Kraków
3 ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Małopolska Lachowice
4 GACEK, Tadeusz Pszczółka Team JORDANÓW
5 KACIUBA, Bogdan BK Tuneling Tokarnia
6 KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce
7 KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce
8 MIELCAREK, Leszek niezrzeszony Bytom
9 PIĄTY, Józef Skała-Skalskie Asy Skała
10 PIĄTY, Józef Skała-Skalskie Asy Skała
11 PIĄTY, Józef Skała Skalskie Asy Skała
12 PIOTR, Ordzowiały Lux Torpeda Małopolska Osielec
13 SALA, Andrzej Podbabiogorskie Nordic Walking Kojszówka
14 WAJDZIK, Adam Krzeszów
15 WRÓBEL, Jerzy Spytkowice

Bieg Służb Mundurowych 10km / OPEN-M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUKSA, Tomasz OSP Spytkowice / 11MBOT Raba Wyżna
2 DURAJ, Grzegorz Bielsko-Biała
3 DURAJ, Grzegorz JW 4724 BIELSKO-BIAŁA
4 GABRYŚ, Jan Pszczółka Team Wola Batorska
5 GACEK , Grzegorz Pszczółka Team Jordanów
6 GAWEŁEK , Piotr Leśny Zakład Doświadczalny w Krynicy-Zdroju Tylicz
7 JANAS, Marcin OŻW KRAKÓW - SPARTAN PISARZOWA
8 JUREK, Jarosław 11MBOT Limanowa
9 MAGDZIARZ, Marcin Kraków
10 MŁOCEK, Ignacy ZAKŁAD KARNY WADOWICE RZYKI
11 PAGACZ, Marek 16 batalion powietrzno-desantowy Kraków
12 SIKORA, Przemysław Proszowice
13 STACHOWSKI , Łukasz KP PSP SUCHA BESKIDZKA Stryszawa
14 SZUMAL, Jakub JW 3390 Tarnowskie Góry
15 ŚCIESZKA, Wojciech 13 elt Kraków - Balice kraków
16 TOLALA, Wiktor KPP Nowy Targ Nowy Targ
17 WIATR, Mateusz Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów
18 ZACHWIEJA, Szymon Myślenice
19 ŻAK, Jakub Gliwice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMUS, Janusz Osiek
2 ANTOSZ, Wiktor Mszana Dolna
3 AUGUSTYN, Kasia Kraków
4 BAKALARSKA, Anna Kraków
5 BAKALARSKI, Kacper Kraków
6 BANACH, Mariusz Hrubieszów
7 BANASZAK, Justyna Zakrzów
8 BARWA, Bartłomiej Spytkowice
9 BARWA, Jakub Spytkowice
10 BASTER , Tomasz Poskwitów
11 BĄDZIUL, Dorota Rzeszów
12 BEDNARCZYK, Julia Spytkowice
13 BEDNARCZYK, Piotr Spytkowice
14 BERENDT, Tomasz Wola Krzywiecka
15 BIELACH, Agata Kraków
16 BIELACH, Jarosław Kraków
17 BIELACH, Urszula KRAKÓW
18 BRYJA, Hanna Kraków
19 BRYJA, Hanna Krakow
20 BRZOZOWSKI, Rafał Kraków
21 BUCHANIEC, Katarzyna Miechowice Małe
22 BUCZKO, Adam kraków
23 BUDZIAK, Jolanta Spytkowice
24 BULANDA , Dawid Nowy Targ
25 BURLIGA, Iwona Budzów
26 CEKLARZ, Krzysztof Kasina Wielka
27 CEKLARZ, Krzysztof KASINA WIELKA
28 CHLIPAŁA, Paweł Kamienica
29 CICHOŃ, Konrad Skawina
30 CIESIELKA, Maria Szczawnica
31 CZARNIECKA, Karolina Kraków
32 CZARNIECKI, Bartosz Kraków
33 CZERNIAWSKI, Mateusz Spytkowice
34 CZULAK, Karolina Kęty
35 DĄBROWSKI, Marcin Kędzierzyn-Koźle
36 DIKOLENKO, Agnieszka Kraków
37 DOMINIK, Brzeźny Ochotnica Dolna
38 DOMINIK, Tyburski Kraków
39 DUDA , Gabriel Spytkowice
40 DURAJ, Ewelina Bielsko-Biała
41 DURAJ, Grzegorz Bielsko-Biała
42 DZIEDZIC, Grzegorz Nowy Targ
43 DZIEDZIC, Oliwia Nowy Targ
44 FILAR, Estera Rabka Zdrój
45 GAJDA, Edyta Węgrzce Welkie
46 GAJERSKA, Agnieszka Rzeszów
47 GAŁDZINSKI-NOCULA , Artur Nowy Targ
48 GAŁDZINSKI-NOCULA , Maksymilian Nowy Targ
49 GARSKA , Joamna Bytów
50 GARSKI , Kryspin Bytów
51 GAWEŁEK , Justyna Tylicz
52 GŁOWACZ, Grzegorz Czarny Dunajec
53 GŁOWACZ, Jan Czarny Dunajec
54 GŁOWACZ , Wojciech Czarny Dunajec
55 GŁÓWCZAK, Szymon Spytkowice
56 GRUDNIK , Adrian Spytkowice
57 GRUDNIK , Dawid Spytkowice
58 GRZEGORSKI, Radosław Kraków
59 GUCWA, Kamil Kraków
60 HERJAN, Filip Bielsko-Biała
61 HERJAN, Jacek Bielsko-Biała
62 HUDOMIĘT, Karolina Raba Wyżna
63 JAŁOCHA , Zofia Jordanów
64 JANIK, Anna Myślenice
65 JANIK, Ignacy Myślenice
66 JANIK, Robert Myślenice
67 JANIK, Szczepan Myślenice
68 JASKULSKI, Robert Myszków
69 JĘDROL, Andrzej Suche
70 JĘDROL, Jan Suche
71 JULKA, Jaskulska Myszków
72 JULKA, Jaskulska Myszków
73 KALETA, Aleksandra Nowy Targ
74 KANIA, Agata Kalwaria Zebrzydowska
75 KARŁOWSKA, Dorota Szyce
76 KARŁOWSKA, Dorota Szyce
77 KARŁOWSKI, Dawid Szyce
78 KIDOŃ , Piotr Zubrzyca Dolna
79 KNAPIK, Wiktoria Dobczyce
80 KOIS , Karolina Kraków
81 KONIUSZY , Hania Zakopane
82 KOSZAREK, Łukasz Spytkowice
83 KOWALCZYK, Maria Lipnica Mala
84 KRAWCZYK, Agnieszka Kraków
85 KULA, Katarzyna Kraków
86 KULAK, Michał Raba Wyżna
87 KULAK , Olga RABA WYŻNA
88 KUTYBA, Marek Kraków
89 KWIATKOWSKI , Robert Maruszyna
90 LACHENDRO, Konrad Kalwaria Zebrzydowska
91 LACHENDRO, Konrad Kalwaria Zebrzydowska
92 LADRA, Ryszard Kraków
93 LENART, Dawid Spytkowice
94 LEWANDOWSKI , Maciej Kraków
95 LIS, Tomasz Kraków
96 LUBERDA, Karol Nowy Targ
97 ŁASKI, Mateusz Lanckorona
98 MADZIAR, Wiktor Zarzecze
99 MAGDZIARZ, Marcin Kraków
100 MAJ, Ewa Krakow
101 MAJCHRZAK, Danuta Rokiciny Podhalańskie
102 MAKSYM, Joanna Krakow
103 MAKSYM, Susie Krakow
104 MALEC, Michał Nowe Rybie
105 MALEC, Michał Nowe Rybie
106 MALON, Bartosz Lublin
107 MARUSARZ, Katarzyna falsztyn
108 MATEUSZ, Kukla Kraków
109 MENDEL, Jarosław Kraków
110 MŁOTKIEWICZ, Jakub tarnów
111 MOŻDŻEŃ, Adam Raba Wyżna
112 MOŻDŻEŃ, Maria Raba Wyżna
113 MRUGALA, Malgorzata Dobczyce
114 MULARSKI, Paweł Zalas
115 NOWAK, Patrick Kraków
116 NOWAK, Patrick Kraków
117 NOWAK, Rafał Kraków
118 NOWAK, Victoria Kraków
119 NOWAK, Victoria Kraków
120 NOWICKI, Michael Kraków
121 OWERKO, Mariusz Kraków
122 PABIS, Piotr Chojnów
123 PABIS, Piotr Chojnów
124 PABIS, Piotr Chojnów
125 PAJĄK, Bernadetta Bieńkówka
126 PAJĄK, Joanna Bieńkówka
127 PIATKOWSKA, Marta Dobczyce
128 PIĄTEK, Rafał Kraków
129 PIOTR, Żak Kraków
130 PIOTROWSKA, Katarzyna Czarny Dunajec
131 PONICKA, Maria Jordanów
132 PRISTUPA, Egor Spytkowice
133 PSZCZÓŁKA , Aneta Tarnawa Górna
134 PUSTUŁKA, Artur Raba Wyżna
135 RABIASZ, Kamil Nowy Targ
136 RABIEJEWSKA, Anna Rzeszów
137 RADOŁA, Kinga Raba Wyżna
138 RAPTA, Paweł Kasina Wielka
139 ROGALA, Józef Wrocław
140 SIKORA, Przemysław Proszowice
141 SKÓRNÓG, Łukasz Nowy Sącz
142 SKRZYPOŃ , Paweł Rabka Zdrój
143 SŁOŃSKI, Jakub Rabka Zdrój
144 SOBCZYSZYN, Ryszard Kraków
145 SOBCZYSZYN, Szymon Kraków
146 STEFAŃSKI, Mikołaj
147 SULARZ, Marcelina
148 SULARZ, Marcelina
149 SULARZ, Monika
150 SUŁKOWSKI, Rafał Limanowa
151 SUŁKOWSKI, Wojciech LIMANOWA
152 SURMACZ, Paulina Dobczyce
153 SURMACZ, Tomasz Dobczyce
154 SZAL, Piotr Rdzawka
155 SZALAK, Andrzej Puławy
156 SZCZĘŚNIAK , Adrianna Kraków
157 SZOSTAK, Agnieszka Kraków, MAŁOPOLSKIE
158 SZOSTAK, Jolanta Kraków, MAŁOPOLSKIE
159 SZUMANSKA, Monika Kraków
160 ŚLUSARCZYK, Michał Kwaczała
161 ŚWIATŁOŃ, Anna Jasienica
162 ŚWIDER, Maciej Rabka-Zdrój
163 TATOŃ, Paweł Rabka - Zdrój
164 TEPER, Wojciech Raba Wyżna
165 TESARSKA, Katarzyna Nowy Targ
166 TOLALA, Lena Nowy Targ
167 TRYBUŁA , Paulina Spytkowice
168 UCHAŃSKI, Piotr Kraków
169 URBANIAK, Krzysztof Kraków
170 VACCA, Andrea Kraków
171 WAJDZIK, Adam Krzeszów
172 WICHEREK, Maciej Krakow
173 WOJCIECHOWSKI, Tomasz Brzesko
174 WÓJCIAK , Piotr Ochotnica dolna
175 WRÓBEL, Jerzy Spytkowice
176 ZACHWIEJA, Szymon Myślenice
177 ZAJĄC, Anna Skawina
178 ZAJĄC, Przemysław Rdzawka
179 ŻAK, Jakub Gliwice
180 ŻMUDA, Adam SKAWINA
181 ŻMUDA, Adam SKAWINA
182 ŻMUDA, Michał Spytkowice
183 ŻMUDA, Wiktor SKAWINA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JUREK, Jarosław 11MBOT Limanowa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŚCIESZKA, Wojciech 13 elt Kraków - Balice kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PAGACZ, Marek 16 batalion powietrzno-desantowy Kraków
2 ROGÓŻ, Monika 16 batalion powietrzno-desantowy Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce
2 KARŁOWSKI, Wojciech 3 RBLog Szyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HERLICZKA , Dominik AML-FLY TEAM Gliwice
2 HERLICZKA , Oliwier AML-FLY TEAM Gliwice
3 HERLICZKA , Renata AML-FLY TEAM Gliwice
4 HERLICZKA , Szymon AML-FLY TEAM Gliwice
5 HERLICZKA , Tomasz AML-FLY TEAM Gliwice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GALIN, Valentyn AZS AGH KRAKÓW Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PĄCZEK , Weronika Andrychów running Sułkowice Łęg

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DĘBIŃSKA-MAZUR , Dagmara Auuuuu Mucharz
2 FORTUNA, Dorota Auuuuu Skawce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACIUBA, Bogdan BK Tuneling Tokarnia

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GÓRAK, Grzegorz Biegam bo lubię Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RAPACZ, Marzena Biegam dla osób bez domu Mszana D.

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŚWIĘTEK, Anka Brak Stryszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TOKARCZYK , Grzegorz CrossHeroes Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TOKARCZYK , Grzegorz CrossHeroes Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LEDWOŃ, Izabela DKWS/ Nauka Biega Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOŁODZIEJCZYK, Krzysztof Dezerter Race Team Chrzanów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DURAJ, Ewelina Durajki Team Bielsko-Biała

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 REGULSKA, Marta Electrolux Run Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SUTOR, Piotr Elemeno.pl Spytkowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KNUTELSKI, Błażej Gorący Potok GRYWAŁD

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GŁOWACZ, Grzegorz Husaria Race Team Czarny Dunajec
2 GŁOWACZ, Grzegorz Husaria Race Team Czarny Dunajec
3 GŁOWACZ, Rafał Husaria Race Team Czarny Dunajec

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SUCHANEK, Dominik ITMBW KRAKÓW Będzieszyna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OPYRCHAŁ, Tomasz ITMBW Krakow Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GARZEŁ, Grzegorz ITMBW Kraków Kraków
2 JURA, Maciej ITMBW Kraków Nowy Sącz
3 OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków Kraków
4 OŚWIĘCIMKA, Rafał ITMBW Kraków Kraków
5 PAWEŁ, Kostrzewa ITMBW Kraków Kraków
6 PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Kraków
7 RYŁKO, Agnieszka ITMBW Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DESPET , Lilianna ITMBW Kraków Kraków
2 PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Kraków
3 RYCHLIK, Magdalena ITMBW Kraków Wilkowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZUMAL, Jakub JW 3390 Tarnowskie Góry

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DURAJ, Grzegorz JW 4724 BIELSKO-BIAŁA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STACHOWSKI , Łukasz KP PSP SUCHA BESKIDZKA Stryszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TOLALA, Wiktor KPP Nowy Targ Nowy Targ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JUREK, Jarosław KS Florian Limanowa
2 PAWŁOWSKA-JUREK, Paulina KS Florian Limanowa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DAMIAN, Szczepaniak Kamienca Kamienica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MIGACZ, Małgorzata Kamienica Kamienica
2 SZCZEPANIAK , Barbara Kamienica Kamienica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOIS, Karolina Karolina Kois Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PAWELAK, Wojciech Koper team Kęty

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANDRZEJ, Łęcki KoperTeam Kęty
2 KULA, Ilona KoperTeam Kęty

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GAWEŁEK , Piotr Leśny Zakład Doświadczalny w Krynicy-Zdroju Tylicz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Małopolska Lachowice
2 PIOTR, Ordzowiały Lux Torpeda Małopolska Osielec

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZALAK, Andrzej MELRUNNING Puławy Puławy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WROŃSKI-TUSIK, Mateusz MKS Limanovia Limanowa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SABINA , Nieciąg MOCNI POMOCNI
2 SURZYN, Aleksandra MOCNI POMOCNI Stryszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOPEĆ-MACH, Oliwia MachTeam Spytkowice
2 MACH, Tomasz MachTeam Spytkowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GŁOWACZ, Wojciech MiJużNieLejcie Czarny Dunajec

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WŁODARCZYK, Anna Night Runners Wieliczka
2 WŁODARCZYK, Anna Night Runners Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MALEC, Sylwester OSP Nowe Rybie Nowe Rybie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUKSA, Tomasz OSP Spytkowice / 11MBOT Raba Wyżna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GUZIAK, Irena Obudowa Głuszec Nowy Targ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JANAS, Marcin OŻW KRAKÓW - SPARTAN PISARZOWA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŚWIĘTEK , Marysia POWER TRAINING Pieniążkowice
2 ŚWIĘTEK, Paweł POWER TRAINING Pieniążkowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SOWA-UCHAŃSKA, Agnieszka Pani Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SALA, Andrzej Podbabiogorskie Nordic Walking Kojszówka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KARAŚ, Michał Podhale Nowy Targ Nowy Targ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHORZĘPA, Paulina Printsoft Rabka-Zdrój
2 CHORZĘPA, Paulina Printsoft Rabka-Zdrój

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GABRYŚ, Jan Pszczółka Team Wola Batorska
2 GACEK , Grzegorz Pszczółka Team Jordanów
3 GACEK, Tadeusz Pszczółka Team Jordanów
4 GACEK, Tadeusz Pszczółka Team JORDANÓW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BURTAN, Gosia Rakowicka zapisani przy stoliku Rabka Zdrój
2 CISZEWSKA, Ania Rakowicka zapisani przy stoliku Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOŻUCH, Michał RedLineTeam Brzezna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KĘPISTY, Grzegorz RunTheGauntlet Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STACHOWSKI, Damian STACHOWSKI TEAM

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SKAWIŃSKA, Magdalena Sierszanie Trzebinia
2 SKAWIŃSKI, Krzysztof Sierszanie Trzebinia
3 SKAWIŃSKI, Paweł Sierszanie Trzebinia

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIĄTY, Józef Skała Skalskie Asy Skała

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIĄTY, Józef Skała-Skalskie Asy Skała
2 PIĄTY, Józef Skała-Skalskie Asy Skała

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 POLANEK, Robert Spyt Aktiv Spytkowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRYCA, Dominik Team Kopeć Wietrzychowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STEC, Marek UKS Podwilk Jabłonka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DUDCZAK, Michał Visegrad Maraton Rytro Rytro
2 RADZIK, Robert Visegrad Maraton Rytro Biała Niżna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MARCISZ, Bogusław Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów
2 RABIEJEWSKI , Zbigniew Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów
3 WIATR, Mateusz Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie Rzeszów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RABIEJEWSKA, Elżbieta WŻW Rzeszów Team Rzeszów
2 RABIEJEWSKA, Emilia WŻW Rzeszów Team Rzeszów
3 RABIEJEWSKA, Julia WŻW Rzeszów Team Rzeszów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MŁOCEK, Ignacy ZAKŁAD KARNY WADOWICE RZYKI

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TARASEK, Wojciech elmeno.pl Stara Wieś

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RADWAŃSKI, Łukasz koniuchy ocr nowy targ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MIELCAREK, Leszek niezrzeszony Bytom

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GARSKI , Kryspin Świat Płytek u Kryspina Bytów
2 SOLAK, Halina Świat Płytek u Kryspina Bytów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MOHELICKA , Katarzyna 18 Zakopane

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JANIK, Anna 1975 MYŚLENICE
2 JANIK, Robert 1975 MYŚLENICE

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHLIPAŁA, Paweł 1995 Kamienica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KARŁOWSKI, Dawid 2009 Szyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BAC, Żaneta 4115 Gliwice

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10km 104 37 67 61 43
Bieg 4km 101 37 64 59 42
Bieg Służb Mundurowych 10km 22 3 19 15 7
Bieg z przeszkodami dla dzieci 46 19 27 26 20
Nordic Walking 4km 26 11 15 17 9
Razem 299 107 192 178 121

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
OPEN 46 19 27 26 20
OPEN-K 37 37 0 23 14
OPEN-K 37 37 0 20 17
OPEN-K 11 11 0 10 1
OPEN-K 3 3 0 3 0
OPEN-M 67 0 67 38 29
OPEN-M 64 0 64 39 25
OPEN-M 15 0 15 7 8
OPEN-M 19 0 19 12 7
Razem 299 107 192 178 121