AGH Indoor Orienteering - Zgłoszenia
2019-07-12

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 M Elite (M21) ANDRI, Jordi 0000 TØFFE IF 8110901
2 M Youth (M14-18) BALOH, Maksim 2007 Olimp
3 M Youth (M14-18) BALOH, Vladislav 2007 Olimp
4 W Elite (W21) BĄKOWSKA, Dominika 1992 Harpagan Gdańsk 1397543 Q;F
5 M Masters (M35-49) BEK, Michał 1981 Rodzinna Grupa Rowerowa Q;F
6 M Masters (M35-49) BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 9102728 Q;F
7 M Elite (M21) BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 255590 Q;F
8 W Elite (W21) BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia 9101842 Q;F
9 M Youth (M14-18) BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek 2087698 Q;F
10 M Elite (M21) BLOCH, Florian 2001 TØFFE IF 8640245
11 M Elite (M21) BOJTOR, Szabolcs 1999 HDSF 8664626 Q;F
12 W Elite (W21) BORYCHOWSKA, Marlena 1988 MKS Paulinum Jelenia Góra 1394413 Q;F
13 M Youth (M14-18) BORZYSZKOWSKI, Bartek 2006 UKS Siódemka Rumia 8000593 Q;F
14 M Masters (M35-49) BORZYSZKOWSKI, Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia 8635800 Q;F
15 M Super Masters (M50+) CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 Q;F
16 M Youth (M14-18) ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Kralove 7210119 Q;F
17 M Youth (M14-18) CHUDÍK, Martin 2006 SKOB Frýdek-Místek 2087511 Q
18 W Youth (W14-18) CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 8654388 Q;F
19 W Elite (W21) CYCH, Weronika 1996 WKS Śląsk Wrocław 8640917 Q;F
20 M Elite (M21) CZERNOW, Sergej 1986 O-Kaliningrad 1408323 Q;F
21 W Elite (W21) DAWIDOWSKA, Natalia 1999 UKS Siódemka Rumia 8650816 Q;F
22 W Elite (W21) DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 9140974 Q;F
23 M Masters (M35-49) DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 Q;F
24 W Masters (W35-49) DZIKA , Natalia 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725 Q;F
25 M Youth (M14-18) FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656641 Q;F
26 M Masters (M35-49) FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 9870220 Q;F
27 W Elite (W21) FEDOSEEVA, Hanna 1993 SFGU 9200193 Q;F
28 W Masters (W35-49) FIGIEL, Natasza 1983 AKINO PTTK Kraków
29 M Masters (M35-49) FILARSKI, Jerzy 1982 2Orel Q
30 M Masters (M35-49) FILARSKI, Jerzy 1982 2Orel Q;F
31 W Youth (W14-18) FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 8000831 Q;F
32 W Masters (W35-49) FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 2067831 Q;F
33 M Masters (M35-49) FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 8000830 Q;F
34 M Elite (M21) FILIPIAK, Mateusz 1998 8000832 Q;F
35 M Masters (M35-49) FRĄTCZAK, Sławomir 1984 GKS Luzino 1394441 Q;F
36 M Masters (M35-49) GAGNÉ, Jean-Francois 1980 Montreal Ramblers Q;F
37 M Super Masters (M50+) GALBORGEN, Bent 1953 Indre Ostfold OK 9121953 Q;F
38 M Elite (M21) GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 Q;F
39 W Elite (W21) GOLDSWAIN, Hannah 1998 DUOC 1405884 Q;F
40 W Elite (W21) GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 Q;F
41 W Elite (W21) GÓRSKA, Kinga 1989 UMKS Orkan Ostróda 2034196 Q;F
42 W Elite (W21) GRUCHAŁA , Natalia 1996 Harpagan Gdańsk 2137602 Q;F
43 M Super Masters (M50+) GRUNDER, Andreas 1969 Järfälla OK 9691014 Q;F
44 M Youth (M14-18) GRUNDER, Marcus 2005 Järfälla OK 8050811 Q;F
45 M Youth (M14-18) GRUNDER, William 2003 Järfälla OK 8366355 Q;F
46 M Youth (M14-18) GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862 Q;F
47 M Youth (M14-18) GRZEGORCZYK, Mateusz 2002 KOS BnO Szczecin 9201337 Q;F
48 W Youth (W14-18) HOLEČKOVÁ, Petra 2002 OK Slavia Hradec Kralove 8660572 Q;F
49 M Elite (M21) HOVORKA, Lukáš 1990 OK Lokomotiva Pardubice 8402048 Q;F
50 W Youth (W14-18) INGESEN, Adine Blakkestad 2002 Team Sarpsborg 9122002 Q;F
51 M Super Masters (M50+) INGESEN, Ole 1966 Team Sarpsborg 451063 Q;F
52 W Elite (W21) INGESEN, Rikke Blakkestad 1999 Team Sarpsborg 9001999 Q;F
53 W Super Masters (W50+) INGESEN, Tone Karina 1968 Team Sarpsborg 8002603 Q;F
54 M Super Masters (M50+) JAMROZIK, Krzysiek 1969 WKS Wawel 7102102 Q;F
55 M Youth (M14-18) JANOWSKI, Filip 0205 Spójnia Warszawa 8080305 Q;F
56 M Super Masters (M50+) JANOWSKI, Piotr 1965 Spójnia Warszawa 8280665 Q;F
57 M Masters (M35-49) JOŃCZY, Daniel 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 8020375 Q;F
58 M Youth (M14-18) JOŃCZY, Jakub 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 Q;F
59 W Elite (W21) KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 8121986 Q;F
60 M Masters (M35-49) KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108 Q;F
61 M Masters (M35-49) KALSZTEIN, Karol 1974 Harpagan Gdańsk 1397547 Q;F
62 M Super Masters (M50+) KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 UMKS Kwidzyn 1419860 Q;F
63 W Elite (W21) KOCIŃSKA, Agnieszka 1987 UMKS Orkan Ostróda 2034192 Q;F
64 W Youth (W14-18) KODYTKOVÁ, Denisa 2002 OK Slavia Hradec Kralove 8670496 Q;F
65 M Elite (M21) KOLEV, Yordan 1987 Compass-Radnevo 8636965 Q;F
66 W Super Masters (W50+) KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 Q;F
67 M Super Masters (M50+) KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428
68 M Youth (M14-18) KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 8383222 Q;F
69 M Youth (M14-18) KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 9201342 Q;F
70 W Elite (W21) KREFT, Oliwia 1999 UKS Siódemka Rumia 1410953 Q;F
71 W Elite (W21) KREJČÍKOVÁ, Marie 1992 SKOB Zlín 9416043 Q;F
72 W Masters (W35-49) KRONIKOVÁ, Jana 1973 OK Slavia Hradec Králové 8662671 Q;F
73 W Youth (W14-18) KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8033223 Q;F
74 M Masters (M35-49) KUJDA, Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 1401466 Q;F
75 W Youth (W14-18) KULA, Maja 2007 KOS BnO Szczecin 8434123 Q;F
76 M Youth (M14-18) KULA, Mateusz 2003 KOS BnO Szczecin 8636996 Q;F
77 M Youth (M14-18) KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 8050605 Q;F
78 M Youth (M14-18) LAIRD, Angus 2006 Inverness Orienteering Club 8630844 Q;F
79 W Super Masters (W50+) LAIRD, Anita 1944 Borderliners 11751 Q;F
80 W Masters (W35-49) LAIRD, Jacquie 1972 Inverness Orienteering Club 8630923 Q;F
81 M Super Masters (M50+) LAIRD, James 1968 Inverness Orienteering Club 8630963 Q;F
82 W Youth (W14-18) LAIRD, Rona 2008 Inverness Orienteering Club 8630878 Q;F
83 W Youth (W14-18) LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994 Q;F
84 M Elite (M21) LISOWSKI, Przemysław 1987 KS Artemis Wrocław 1399033 Q;F
85 W Super Masters (W50+) ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 Q;F
86 M Super Masters (M50+) ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 Q;F
87 W Elite (W21) MANSEL, Bronwen Mansel 1998 DUOC 8632882 Q;F
88 W Super Masters (W50+) MÅNSSON, Gunnel Månsson 1951 OK Vilse 87 13787 Q;F
89 M Masters (M35-49) MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 Q;F
90 W Super Masters (W50+) MARQUITA , Gelderman 1967 NWOC 670629 Q;F
91 W Elite (W21) MAZAN, Aleksandra Mazan 1995 UKS Traper Złocieniec 8650884 Q;F
92 M Elite (M21) MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 8100192 Q;F
93 M Masters (M35-49) MAZUR, Mikhailo 1982 SFGU 1391198 Q;F
94 W Masters (W35-49) MAZURKIEWICZ, Agnieszka 1973 Smoleckie Syrenki Q;F
95 W Youth (W14-18) MAZURKIEWICZ, Beata 2003 ALO PWr Q;F
96 W Youth (W14-18) MAZURKIEWICZ, Marta 2006 SSP 72 Q;F
97 W Youth (W14-18) MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 8650881 Q;F
98 M Masters (M35-49) MIHÁLYI, Ferenc 1984 HDSF 8664645 Q;F
99 W Youth (W14-18) MIKUŁA, Daria 2007 KOS BnO Szczecin 8073012 Q;F
100 W Youth (W14-18) MIKUŁA, Iga 2007 KOS BnO Szczecin 8300107 Q;F
101 M Elite (M21) MOSER, Florian Theodor 1998 TØFFE IF 8641423 Q;F
102 W Youth (W14-18) MULLER, Iga 2005 UMKS Kwidzyn 8051213 Q;F
103 M Super Masters (M50+) MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 8230568 Q;F
104 M Youth (M14-18) MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 8040409 Q;F
105 M Elite (M21) NEW, Samuel 1997 DUOC 8655936 Q;F
106 M Masters (M35-49) NIELSEN, Bo Birk 0000 Aalborg Orienteringsklub 9101009 Q;F
107 M Youth (M14-18) NIELSEN, Jonathan Birk 2005 Aalborg Orienteringsklub 8162432 Q;F
108 W Masters (W35-49) NIEMI, Kajsa 1975 Emmaboda Verda OK 9750225 Q;F
109 W Youth (W14-18) NIESSNER , Pola 2007 WKS Wawel 8635047 Q;F
110 M Elite (M21) NIEWIEDZIAŁA, Robert 1993 UKS Siódemka Rumia 9101310 Q;F
111 W Masters (W35-49) NIKONOWICZ , Ewa 1980 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721 Q;F
112 W Super Masters (W50+) NORRMAN, Lena 1951 IS Kullen 2135550 Q;F
113 M Elite (M21) OGDOWSKI, Bartłomiej 2000 UKS Siódemka Rumia 8650887 Q;F
114 M Super Masters (M50+) OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 886663 Q;F
115 W Super Masters (W50+) OLIGO, Virginie 1962 Course orientation pays de Vannes 1061503 Q;F
116 W Youth (W14-18) OVCHARENKO, Lilia 2004 Olimp
117 W Elite (W21) PACEK, Karolina 0000 Indywidualny Mazowsze 8000597 Q;F
118 W Elite (W21) PACHNIK, Małgorzata 1993 MKS Paulinum Jelenia Góra 8110693 Q;F
119 M Elite (M21) PACHNIK, Wojciech 1991 UKS Orientpark.pl 504407 Q;F
120 W Youth (W14-18) PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS 8653296 Q;F
121 M Masters (M35-49) PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 8090574 Q;F
122 M Youth (M14-18) PETERSBURSKI, Krystian 2001 Azymut 45 Gdynia 8625198 Q;F
123 M Elite (M21) PIOTROWSKI, Radosław 1996 UKS Azymut 45 8656100 Q;F
124 M Youth (M14-18) PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 2114851 Q;F
125 W Elite (W21) PLAKHOTNIK, Viktoria 1992 SFGU 9200192 Q;F
126 M Elite (M21) PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź Q;F
127 M Super Masters (M50+) POEDRAS, Daniel 1957 Course orientation pays de Vannes 9060557 Q;F
128 M Masters (M35-49) PONIATOWSKI, Krzysztof 1976 Rodzinna Grupa Rowerowa Q;F
129 M Youth (M14-18) PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8663181 Q;F
130 W Youth (W14-18) PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 8666005 Q;F
131 M Masters (M35-49) REKOWSKI, Tomasz 1970 Orkan Ostróda 412256 Q;F
132 W Masters (W35-49) RISELEY, Kate 1980 Multi-terrain bike orienteers 346924 Q;F
133 M Elite (M21) RULKA, Miron 2001 TØFF IF Sprint-Elite Team 8230101 Q;F
134 M Elite (M21) SAMEK, Tomáš 2000 OK Slavia Hradec Kralove 8656629 Q;F
135 M Masters (M35-49) SANKIN, Oleksandr 1977 SFGU 1008060 Q;F
136 W Masters (W35-49) ŠKLÍBOVÁ, Jana 1976 OK Slavia Hradec Kralove 7204991 Q;F
137 W Youth (W14-18) ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8659387 Q;F
138 W Youth (W14-18) SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419851 Q;F
139 M Masters (M35-49) SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Kralove 9101117 Q;F
140 W Youth (W14-18) SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 8640921 Q;F
141 M Super Masters (M50+) SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 8172888 Q;F
142 M Masters (M35-49) SOWA, Grzegorz 1971 ITMBW Kraków Q;F
143 M Masters (M35-49) STASZAK, Artur 1970 UNTS Warszawa 8123777 Q;F
144 M Elite (M21) STEMP, Andrew 1997 DUOC 8180197 Q;F
145 W Youth (W14-18) SUCHÁ, Simona 2003 OK Slavia Hradec Kralove 2049543 Q;F
146 W Super Masters (W50+) SVENSSON, Margaretha 1950 OK Vilse 87 9500520 Q;F
147 W Masters (W35-49) SVIDNITSKA, Lesia 0000 Olimp 1000406
148 M Youth (M14-18) SVIDNITSKYI, Vadym 2005 Olimp 1300278
149 M Masters (M35-49) SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Kralove 8000235 Q;F
150 M Masters (M35-49) SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel 7204931 Q;F
151 W Elite (W21) TAMM, Fiona 1989 Compass-Radnevo 8628668 Q;F
152 M Masters (M35-49) THACKRAY, Ricky 1977 Bibbulmun Orienteers 9200454 Q;F
153 W Youth (W14-18) THÝNOVÁ, Martina 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 Q;F
154 M Masters (M35-49) TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 1407898 Q;F
155 M Elite (M21) ULLMANN, Silvan 1998 TØFFE IF 8641415 Q;F
156 W Elite (W21) WAALER, Linn M. 2000 Måren OK 8645554 Q;F
157 W Elite (W21) WESTIN, Emilie 1998 Porsgrunn OL 997892 Q;F
158 M Elite (M21) WILSON, Nick 1999 DUOC 9669113 Q;F
159 M Super Masters (M50+) WITKOWSKI, Zbignew 1969 Łódź 7204615 Q;F
160 W Super Masters (W50+) WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 Q;F
161 M Super Masters (M50+) WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 412345 Q;F
162 M Elite (M21) WOJARSKI, Michał 1990 Wieliczka O-Team 502201 Q;F
163 M Super Masters (M50+) WOŁEK , Andrzej 1968 UNTS Warszawa 1409497 Q;F
164 W Super Masters (W50+) WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS Warszawa 1408259 Q;F
165 M Youth (M14-18) WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS Warszawa 8000845 Q;F
166 M Super Masters (M50+) WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 8000836 Q;F
167 M Youth (M14-18) WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 8664651 Q;F
168 M Masters (M35-49) YOUNG, Joel 1980 Multi-terrain bike orienteers 8650872 Q;F
169 M Youth (M14-18) ZAKHARCHENKO, Oleksii 2007 Olimp
170 M Elite (M21) ZAMOJSKI, Rafał 2000 UKS Siódemka Rumia 418920 Q;F
171 M Super Masters (M50+) ZEMAN, Ludvík 0000 SKOB Frýdek-Místek 2113053 Q;F
172 M Masters (M35-49) ZIMMER, Łukasz 1981 2ORel / PACKMAN TEAM Q;F
173 W Masters (W35-49) ZSCHÄCKEL, Daniela 1972 SV IHW Alex 78 e.V. 9005172 Q;F
174 M Elite (M21) ZSCHÄCKEL, Robin 1997 SV IHW Alex 78 e.V. 973101 Q;F
175 M Super Masters (M50+) ZSCHAECKEL, Raik 1967 SV IHW Alex 78 e.V. 8081067 Q;F
176 M Youth (M14-18) ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 8073201 Q;F

M Elite (M21)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 ANDRI, Jordi 0000 TØFFE IF 8110901
2 BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 255590 Q;F
3 BLOCH, Florian 2001 TØFFE IF 8640245
4 BOJTOR, Szabolcs 1999 HDSF 8664626 Q;F
5 CZERNOW, Sergej 1986 O-Kaliningrad 1408323 Q;F
6 FILIPIAK, Mateusz 1998 8000832 Q;F
7 GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 Q;F
8 HOVORKA, Lukáš 1990 OK Lokomotiva Pardubice 8402048 Q;F
9 KOLEV, Yordan 1987 Compass-Radnevo 8636965 Q;F
10 LISOWSKI, Przemysław 1987 KS Artemis Wrocław 1399033 Q;F
11 MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 8100192 Q;F
12 MOSER, Florian Theodor 1998 TØFFE IF 8641423 Q;F
13 NEW, Samuel 1997 DUOC 8655936 Q;F
14 NIEWIEDZIAŁA, Robert 1993 UKS Siódemka Rumia 9101310 Q;F
15 OGDOWSKI, Bartłomiej 2000 UKS Siódemka Rumia 8650887 Q;F
16 PACHNIK, Wojciech 1991 UKS Orientpark.pl 504407 Q;F
17 PIOTROWSKI, Radosław 1996 UKS Azymut 45 8656100 Q;F
18 PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź Q;F
19 RULKA, Miron 2001 TØFF IF Sprint-Elite Team 8230101 Q;F
20 SAMEK, Tomáš 2000 OK Slavia Hradec Kralove 8656629 Q;F
21 STEMP, Andrew 1997 DUOC 8180197 Q;F
22 ULLMANN, Silvan 1998 TØFFE IF 8641415 Q;F
23 WILSON, Nick 1999 DUOC 9669113 Q;F
24 WOJARSKI, Michał 1990 Wieliczka O-Team 502201 Q;F
25 ZAMOJSKI, Rafał 2000 UKS Siódemka Rumia 418920 Q;F
26 ZSCHÄCKEL, Robin 1997 SV IHW Alex 78 e.V. 973101 Q;F

M Masters (M35-49)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BEK, Michał 1981 Rodzinna Grupa Rowerowa Q;F
2 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 9102728 Q;F
3 BORZYSZKOWSKI, Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia 8635800 Q;F
4 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 Q;F
5 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 9870220 Q;F
6 FILARSKI, Jerzy 1982 2Orel Q
7 FILARSKI, Jerzy 1982 2Orel Q;F
8 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 8000830 Q;F
9 FRĄTCZAK, Sławomir 1984 GKS Luzino 1394441 Q;F
10 GAGNÉ, Jean-Francois 1980 Montreal Ramblers Q;F
11 JOŃCZY, Daniel 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 8020375 Q;F
12 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108 Q;F
13 KALSZTEIN, Karol 1974 Harpagan Gdańsk 1397547 Q;F
14 KUJDA, Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 1401466 Q;F
15 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 Q;F
16 MAZUR, Mikhailo 1982 SFGU 1391198 Q;F
17 MIHÁLYI, Ferenc 1984 HDSF 8664645 Q;F
18 NIELSEN, Bo Birk 0000 Aalborg Orienteringsklub 9101009 Q;F
19 PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 8090574 Q;F
20 PONIATOWSKI, Krzysztof 1976 Rodzinna Grupa Rowerowa Q;F
21 REKOWSKI, Tomasz 1970 Orkan Ostróda 412256 Q;F
22 SANKIN, Oleksandr 1977 SFGU 1008060 Q;F
23 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Kralove 9101117 Q;F
24 SOWA, Grzegorz 1971 ITMBW Kraków Q;F
25 STASZAK, Artur 1970 UNTS Warszawa 8123777 Q;F
26 SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Kralove 8000235 Q;F
27 SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel 7204931 Q;F
28 THACKRAY, Ricky 1977 Bibbulmun Orienteers 9200454 Q;F
29 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 1407898 Q;F
30 YOUNG, Joel 1980 Multi-terrain bike orienteers 8650872 Q;F
31 ZIMMER, Łukasz 1981 2ORel / PACKMAN TEAM Q;F

M Super Masters (M50+)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 Q;F
2 GALBORGEN, Bent 1953 Indre Ostfold OK 9121953 Q;F
3 GRUNDER, Andreas 1969 Järfälla OK 9691014 Q;F
4 INGESEN, Ole 1966 Team Sarpsborg 451063 Q;F
5 JAMROZIK, Krzysiek 1969 WKS Wawel 7102102 Q;F
6 JANOWSKI, Piotr 1965 Spójnia Warszawa 8280665 Q;F
7 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 UMKS Kwidzyn 1419860 Q;F
8 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428
9 LAIRD, James 1968 Inverness Orienteering Club 8630963 Q;F
10 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 Q;F
11 MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 8230568 Q;F
12 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 886663 Q;F
13 POEDRAS, Daniel 1957 Course orientation pays de Vannes 9060557 Q;F
14 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 8172888 Q;F
15 WITKOWSKI, Zbignew 1969 Łódź 7204615 Q;F
16 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 412345 Q;F
17 WOŁEK , Andrzej 1968 UNTS Warszawa 1409497 Q;F
18 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 8000836 Q;F
19 ZEMAN, Ludvík 0000 SKOB Frýdek-Místek 2113053 Q;F
20 ZSCHAECKEL, Raik 1967 SV IHW Alex 78 e.V. 8081067 Q;F

M Youth (M14-18)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BALOH, Maksim 2007 Olimp
2 BALOH, Vladislav 2007 Olimp
3 BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek 2087698 Q;F
4 BORZYSZKOWSKI, Bartek 2006 UKS Siódemka Rumia 8000593 Q;F
5 ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Kralove 7210119 Q;F
6 CHUDÍK, Martin 2006 SKOB Frýdek-Místek 2087511 Q
7 FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656641 Q;F
8 GRUNDER, Marcus 2005 Järfälla OK 8050811 Q;F
9 GRUNDER, William 2003 Järfälla OK 8366355 Q;F
10 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862 Q;F
11 GRZEGORCZYK, Mateusz 2002 KOS BnO Szczecin 9201337 Q;F
12 JANOWSKI, Filip 0205 Spójnia Warszawa 8080305 Q;F
13 JOŃCZY, Jakub 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 Q;F
14 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 8383222 Q;F
15 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 9201342 Q;F
16 KULA, Mateusz 2003 KOS BnO Szczecin 8636996 Q;F
17 KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 8050605 Q;F
18 LAIRD, Angus 2006 Inverness Orienteering Club 8630844 Q;F
19 MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 8040409 Q;F
20 NIELSEN, Jonathan Birk 2005 Aalborg Orienteringsklub 8162432 Q;F
21 PETERSBURSKI, Krystian 2001 Azymut 45 Gdynia 8625198 Q;F
22 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 2114851 Q;F
23 PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8663181 Q;F
24 SVIDNITSKYI, Vadym 2005 Olimp 1300278
25 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS Warszawa 8000845 Q;F
26 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 8664651 Q;F
27 ZAKHARCHENKO, Oleksii 2007 Olimp
28 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 8073201 Q;F

W Elite (W21)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BĄKOWSKA, Dominika 1992 Harpagan Gdańsk 1397543 Q;F
2 BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia 9101842 Q;F
3 BORYCHOWSKA, Marlena 1988 MKS Paulinum Jelenia Góra 1394413 Q;F
4 CYCH, Weronika 1996 WKS Śląsk Wrocław 8640917 Q;F
5 DAWIDOWSKA, Natalia 1999 UKS Siódemka Rumia 8650816 Q;F
6 DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 9140974 Q;F
7 FEDOSEEVA, Hanna 1993 SFGU 9200193 Q;F
8 GOLDSWAIN, Hannah 1998 DUOC 1405884 Q;F
9 GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 Q;F
10 GÓRSKA, Kinga 1989 UMKS Orkan Ostróda 2034196 Q;F
11 GRUCHAŁA , Natalia 1996 Harpagan Gdańsk 2137602 Q;F
12 INGESEN, Rikke Blakkestad 1999 Team Sarpsborg 9001999 Q;F
13 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 8121986 Q;F
14 KOCIŃSKA, Agnieszka 1987 UMKS Orkan Ostróda 2034192 Q;F
15 KREFT, Oliwia 1999 UKS Siódemka Rumia 1410953 Q;F
16 KREJČÍKOVÁ, Marie 1992 SKOB Zlín 9416043 Q;F
17 MANSEL, Bronwen Mansel 1998 DUOC 8632882 Q;F
18 MAZAN, Aleksandra Mazan 1995 UKS Traper Złocieniec 8650884 Q;F
19 PACEK, Karolina 0000 Indywidualny Mazowsze 8000597 Q;F
20 PACHNIK, Małgorzata 1993 MKS Paulinum Jelenia Góra 8110693 Q;F
21 PLAKHOTNIK, Viktoria 1992 SFGU 9200192 Q;F
22 TAMM, Fiona 1989 Compass-Radnevo 8628668 Q;F
23 WAALER, Linn M. 2000 Måren OK 8645554 Q;F
24 WESTIN, Emilie 1998 Porsgrunn OL 997892 Q;F

W Masters (W35-49)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 DZIKA , Natalia 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725 Q;F
2 FIGIEL, Natasza 1983 AKINO PTTK Kraków
3 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 2067831 Q;F
4 KRONIKOVÁ, Jana 1973 OK Slavia Hradec Králové 8662671 Q;F
5 LAIRD, Jacquie 1972 Inverness Orienteering Club 8630923 Q;F
6 MAZURKIEWICZ, Agnieszka 1973 Smoleckie Syrenki Q;F
7 NIEMI, Kajsa 1975 Emmaboda Verda OK 9750225 Q;F
8 NIKONOWICZ , Ewa 1980 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721 Q;F
9 RISELEY, Kate 1980 Multi-terrain bike orienteers 346924 Q;F
10 ŠKLÍBOVÁ, Jana 1976 OK Slavia Hradec Kralove 7204991 Q;F
11 SVIDNITSKA, Lesia 0000 Olimp 1000406
12 ZSCHÄCKEL, Daniela 1972 SV IHW Alex 78 e.V. 9005172 Q;F

W Super Masters (W50+)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 INGESEN, Tone Karina 1968 Team Sarpsborg 8002603 Q;F
2 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 Q;F
3 LAIRD, Anita 1944 Borderliners 11751 Q;F
4 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 Q;F
5 MÅNSSON, Gunnel Månsson 1951 OK Vilse 87 13787 Q;F
6 MARQUITA , Gelderman 1967 NWOC 670629 Q;F
7 NORRMAN, Lena 1951 IS Kullen 2135550 Q;F
8 OLIGO, Virginie 1962 Course orientation pays de Vannes 1061503 Q;F
9 SVENSSON, Margaretha 1950 OK Vilse 87 9500520 Q;F
10 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 Q;F
11 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS Warszawa 1408259 Q;F

W Youth (W14-18)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 8654388 Q;F
2 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 8000831 Q;F
3 HOLEČKOVÁ, Petra 2002 OK Slavia Hradec Kralove 8660572 Q;F
4 INGESEN, Adine Blakkestad 2002 Team Sarpsborg 9122002 Q;F
5 KODYTKOVÁ, Denisa 2002 OK Slavia Hradec Kralove 8670496 Q;F
6 KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8033223 Q;F
7 KULA, Maja 2007 KOS BnO Szczecin 8434123 Q;F
8 LAIRD, Rona 2008 Inverness Orienteering Club 8630878 Q;F
9 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994 Q;F
10 MAZURKIEWICZ, Beata 2003 ALO PWr Q;F
11 MAZURKIEWICZ, Marta 2006 SSP 72 Q;F
12 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 8650881 Q;F
13 MIKUŁA, Daria 2007 KOS BnO Szczecin 8073012 Q;F
14 MIKUŁA, Iga 2007 KOS BnO Szczecin 8300107 Q;F
15 MULLER, Iga 2005 UMKS Kwidzyn 8051213 Q;F
16 NIESSNER , Pola 2007 WKS Wawel 8635047 Q;F
17 OVCHARENKO, Lilia 2004 Olimp
18 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS 8653296 Q;F
19 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 8666005 Q;F
20 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8659387 Q;F
21 SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419851 Q;F
22 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 8640921 Q;F
23 SUCHÁ, Simona 2003 OK Slavia Hradec Kralove 2049543 Q;F
24 THÝNOVÁ, Martina 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 FILIPIAK, Mateusz 1998 8000832 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 KUJDA, Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 1401466 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 DZIKA , Natalia 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725 Q;F
2 NIKONOWICZ , Ewa 1980 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 ZIMMER, Łukasz 1981 2ORel / PACKMAN TEAM Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 FILARSKI, Jerzy 1982 2Orel Q
2 FILARSKI, Jerzy 1982 2Orel Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 FIGIEL, Natasza 1983 AKINO PTTK Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 MAZURKIEWICZ, Beata 2003 ALO PWr Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 NIELSEN, Bo Birk 0000 Aalborg Orienteringsklub 9101009 Q;F
2 NIELSEN, Jonathan Birk 2005 Aalborg Orienteringsklub 8162432 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 PETERSBURSKI, Krystian 2001 Azymut 45 Gdynia 8625198 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 THACKRAY, Ricky 1977 Bibbulmun Orienteers 9200454 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 Q;F
2 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 412345 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 LAIRD, Anita 1944 Borderliners 11751 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 KOLEV, Yordan 1987 Compass-Radnevo 8636965 Q;F
2 TAMM, Fiona 1989 Compass-Radnevo 8628668 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 OLIGO, Virginie 1962 Course orientation pays de Vannes 1061503 Q;F
2 POEDRAS, Daniel 1957 Course orientation pays de Vannes 9060557 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 GOLDSWAIN, Hannah 1998 DUOC 1405884 Q;F
2 MANSEL, Bronwen Mansel 1998 DUOC 8632882 Q;F
3 NEW, Samuel 1997 DUOC 8655936 Q;F
4 STEMP, Andrew 1997 DUOC 8180197 Q;F
5 WILSON, Nick 1999 DUOC 9669113 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 NIEMI, Kajsa 1975 Emmaboda Verda OK 9750225 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 FRĄTCZAK, Sławomir 1984 GKS Luzino 1394441 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BOJTOR, Szabolcs 1999 HDSF 8664626 Q;F
2 MIHÁLYI, Ferenc 1984 HDSF 8664645 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BĄKOWSKA, Dominika 1992 Harpagan Gdańsk 1397543 Q;F
2 KALSZTEIN, Karol 1974 Harpagan Gdańsk 1397547 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 GRUCHAŁA , Natalia 1996 Harpagan Gdańsk 2137602 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 NORRMAN, Lena 1951 IS Kullen 2135550 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 SOWA, Grzegorz 1971 ITMBW Kraków Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 GALBORGEN, Bent 1953 Indre Ostfold OK 9121953 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 PACEK, Karolina 0000 Indywidualny Mazowsze 8000597 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 LAIRD, Angus 2006 Inverness Orienteering Club 8630844 Q;F
2 LAIRD, Jacquie 1972 Inverness Orienteering Club 8630923 Q;F
3 LAIRD, James 1968 Inverness Orienteering Club 8630963 Q;F
4 LAIRD, Rona 2008 Inverness Orienteering Club 8630878 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 GRUNDER, Andreas 1969 Järfälla OK 9691014 Q;F
2 GRUNDER, Marcus 2005 Järfälla OK 8050811 Q;F
3 GRUNDER, William 2003 Järfälla OK 8366355 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 Q;F
2 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 GRZEGORCZYK, Mateusz 2002 KOS BnO Szczecin 9201337 Q;F
2 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 8383222 Q;F
3 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 9201342 Q;F
4 KULA, Maja 2007 KOS BnO Szczecin 8434123 Q;F
5 KULA, Mateusz 2003 KOS BnO Szczecin 8636996 Q;F
6 KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 8050605 Q;F
7 MIKUŁA, Daria 2007 KOS BnO Szczecin 8073012 Q;F
8 MIKUŁA, Iga 2007 KOS BnO Szczecin 8300107 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 LISOWSKI, Przemysław 1987 KS Artemis Wrocław 1399033 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 8000831 Q;F
2 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 2067831 Q;F
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 8000830 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 Q;F
2 GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 8200108 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419851 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 8654388 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BORYCHOWSKA, Marlena 1988 MKS Paulinum Jelenia Góra 1394413 Q;F
2 JOŃCZY, Daniel 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 8020375 Q;F
3 JOŃCZY, Jakub 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 Q;F
4 PACHNIK, Małgorzata 1993 MKS Paulinum Jelenia Góra 8110693 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 GAGNÉ, Jean-Francois 1980 Montreal Ramblers Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 RISELEY, Kate 1980 Multi-terrain bike orienteers 346924 Q;F
2 YOUNG, Joel 1980 Multi-terrain bike orienteers 8650872 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 WAALER, Linn M. 2000 Måren OK 8645554 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 MARQUITA , Gelderman 1967 NWOC 670629 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 CZERNOW, Sergej 1986 O-Kaliningrad 1408323 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 HOVORKA, Lukáš 1990 OK Lokomotiva Pardubice 8402048 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Kralove 7210119 Q;F
2 FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656641 Q;F
3 HOLEČKOVÁ, Petra 2002 OK Slavia Hradec Kralove 8660572 Q;F
4 KODYTKOVÁ, Denisa 2002 OK Slavia Hradec Kralove 8670496 Q;F
5 KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8033223 Q;F
6 PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8663181 Q;F
7 SAMEK, Tomáš 2000 OK Slavia Hradec Kralove 8656629 Q;F
8 ŠKLÍBOVÁ, Jana 1976 OK Slavia Hradec Kralove 7204991 Q;F
9 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8659387 Q;F
10 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Kralove 9101117 Q;F
11 SUCHÁ, Simona 2003 OK Slavia Hradec Kralove 2049543 Q;F
12 SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Kralove 8000235 Q;F
13 THÝNOVÁ, Martina 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 KRONIKOVÁ, Jana 1973 OK Slavia Hradec Králové 8662671 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 MÅNSSON, Gunnel Månsson 1951 OK Vilse 87 13787 Q;F
2 SVENSSON, Margaretha 1950 OK Vilse 87 9500520 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 886663 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 Q;F
2 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BALOH, Maksim 2007 Olimp
2 BALOH, Vladislav 2007 Olimp
3 OVCHARENKO, Lilia 2004 Olimp
4 SVIDNITSKA, Lesia 0000 Olimp 1000406
5 SVIDNITSKYI, Vadym 2005 Olimp 1300278
6 ZAKHARCHENKO, Oleksii 2007 Olimp

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 REKOWSKI, Tomasz 1970 Orkan Ostróda 412256 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 WESTIN, Emilie 1998 Porsgrunn OL 997892 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BEK, Michał 1981 Rodzinna Grupa Rowerowa Q;F
2 PONIATOWSKI, Krzysztof 1976 Rodzinna Grupa Rowerowa Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 FEDOSEEVA, Hanna 1993 SFGU 9200193 Q;F
2 MAZUR, Mikhailo 1982 SFGU 1391198 Q;F
3 PLAKHOTNIK, Viktoria 1992 SFGU 9200192 Q;F
4 SANKIN, Oleksandr 1977 SFGU 1008060 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek 2087698 Q;F
2 CHUDÍK, Martin 2006 SKOB Frýdek-Místek 2087511 Q
3 ZEMAN, Ludvík 0000 SKOB Frýdek-Místek 2113053 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 KREJČÍKOVÁ, Marie 1992 SKOB Zlín 9416043 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 MAZURKIEWICZ, Marta 2006 SSP 72 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 ZSCHÄCKEL, Daniela 1972 SV IHW Alex 78 e.V. 9005172 Q;F
2 ZSCHÄCKEL, Robin 1997 SV IHW Alex 78 e.V. 973101 Q;F
3 ZSCHAECKEL, Raik 1967 SV IHW Alex 78 e.V. 8081067 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 MAZURKIEWICZ, Agnieszka 1973 Smoleckie Syrenki Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 JANOWSKI, Filip 0205 Spójnia Warszawa 8080305 Q;F
2 JANOWSKI, Piotr 1965 Spójnia Warszawa 8280665 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 INGESEN, Adine Blakkestad 2002 Team Sarpsborg 9122002 Q;F
2 INGESEN, Ole 1966 Team Sarpsborg 451063 Q;F
3 INGESEN, Rikke Blakkestad 1999 Team Sarpsborg 9001999 Q;F
4 INGESEN, Tone Karina 1968 Team Sarpsborg 8002603 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 RULKA, Miron 2001 TØFF IF Sprint-Elite Team 8230101 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 ANDRI, Jordi 0000 TØFFE IF 8110901
2 BLOCH, Florian 2001 TØFFE IF 8640245
3 MOSER, Florian Theodor 1998 TØFFE IF 8641423 Q;F
4 ULLMANN, Silvan 1998 TØFFE IF 8641415 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 PIOTROWSKI, Radosław 1996 UKS Azymut 45 8656100 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 8121986 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 PACHNIK, Wojciech 1991 UKS Orientpark.pl 504407 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia 9101842 Q;F
2 BORZYSZKOWSKI, Bartek 2006 UKS Siódemka Rumia 8000593 Q;F
3 BORZYSZKOWSKI, Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia 8635800 Q;F
4 DAWIDOWSKA, Natalia 1999 UKS Siódemka Rumia 8650816 Q;F
5 KREFT, Oliwia 1999 UKS Siódemka Rumia 1410953 Q;F
6 NIEWIEDZIAŁA, Robert 1993 UKS Siódemka Rumia 9101310 Q;F
7 OGDOWSKI, Bartłomiej 2000 UKS Siódemka Rumia 8650887 Q;F
8 ZAMOJSKI, Rafał 2000 UKS Siódemka Rumia 418920 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 MAZAN, Aleksandra Mazan 1995 UKS Traper Złocieniec 8650884 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 9140974 Q;F
2 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 9870220 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS 8653296 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 UMKS Kwidzyn 1419860 Q;F
2 MULLER, Iga 2005 UMKS Kwidzyn 8051213 Q;F
3 MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 8230568 Q;F
4 MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 8040409 Q;F
5 PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 8090574 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 GÓRSKA, Kinga 1989 UMKS Orkan Ostróda 2034196 Q;F
2 KOCIŃSKA, Agnieszka 1987 UMKS Orkan Ostróda 2034192 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 STASZAK, Artur 1970 UNTS Warszawa 8123777 Q;F
2 WOŁEK , Andrzej 1968 UNTS Warszawa 1409497 Q;F
3 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS Warszawa 1408259 Q;F
4 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS Warszawa 8000845 Q;F
5 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 8000836 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 9102728 Q;F
2 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862 Q;F
3 JAMROZIK, Krzysiek 1969 WKS Wawel 7102102 Q;F
4 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994 Q;F
5 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 8650881 Q;F
6 NIESSNER , Pola 2007 WKS Wawel 8635047 Q;F
7 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 2114851 Q;F
8 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 8666005 Q;F
9 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 8640921 Q;F
10 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 8172888 Q;F
11 SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel 7204931 Q;F
12 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 1407898 Q;F
13 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 8664651 Q;F
14 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 8073201 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 255590 Q;F
2 CYCH, Weronika 1996 WKS Śląsk Wrocław 8640917 Q;F
3 MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 8100192 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 WOJARSKI, Michał 1990 Wieliczka O-Team 502201 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 Q;F

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip Płatność Etapy
1 WITKOWSKI, Zbignew 1969 Łódź 7204615 Q;F

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
AGH 176 74 102 108 68
Razem 176 74 102 108 68

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
M Elite (M21) 26 1 25 17 9
M Masters (M35-49) 31 0 31 18 13
M Super Masters (M50+) 20 2 18 14 6
M Youth (M14-18) 28 0 28 13 15
W Elite (W21) 24 24 0 11 13
W Masters (W35-49) 12 12 0 9 3
W Super Masters (W50+) 11 11 0 8 3
W Youth (W14-18) 24 24 0 18 6
Razem 176 74 102 108 68