Biegnij z Ojcem do Ojcowa 2019 - Zgłoszenia
2019-06-15

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 Bieg główny 5000m/B ADAMCZYK, Artur Modlnica Tomasz Adamczyk
2 Bieg główny 5000m/A ADAMCZYK, Damian Modlnica Tomasz Adamczyk
3 Bieg główny 5000m/C ALEKSANDRA, Kajzer Modlnica Barbara
4 Bieg główny 5000m/C BABIK, Maciej Stodoły Team Tomaszowice Tomasz Babik
5 Bieg główny 5000m/C BABIK, Stanisław Stodoły Team Tomaszowice Tomasz Babik
6 Bieg główny 5000m/D BABIK, Tomasz Za Stodołami Team Tomaszowice
7 Bieg główny 5000m/C BIEDAK , Natalka Bębło Mariusz Biedak
8 Bieg główny 5000m/A BIEDAK, Radosław Bębło Mariusz Biedak
9 Bieg główny 5000m/C BIENIASZ, Zuzanna Modlniczka Marcin Bieniasz
10 Bieg główny 5000m/D BIGAJ, Jerzy Czajowice
11 Bieg główny 5000m/C BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
12 Bieg główny 5000m/D BOROWIEC, Paweł Czajowice
13 Bieg główny 5000m/D CHABRZYK, Andrzej ChabTeam Częstochowa
14 Bieg główny 5000m/B CHABRZYK, Oliwia ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
15 Bieg główny 5000m/C CHABRZYK, Wojciech ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
16 Bieg główny 5000m/C CHMIELOWIEC, Antoni Rakieta Bębło Bębło Krzysztof Chmielowiec
17 Bieg główny 5000m/D CHMIELOWIEC, Krzysztof Rakieta Bębło Bębło
18 Bieg główny 5000m/B CHOCHÓŁ, Bartosz Bębło Daniel Chochół
19 Bieg główny 5000m/D DĄBROWSKI, Adam Modlniczka
20 Bieg główny 5000m/B DĄBROWSKI, Filip Modlniczka Adam Dąbrowski
21 Bieg główny 5000m/B DOMINIK, Gabriela Modlniczka Robert Dominik
22 Bieg główny 5000m/A DOMINIK, Robert Modlniczka Robert Dominik
23 Bieg główny 5000m/A DOMINIK, Wiktoria Modlniczka Robert Dominik
24 Bieg główny 5000m/D FUJAK, Grzegorz Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz
25 Bieg główny 5000m/B FUJAK, Oliwia Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz Fujak
26 Bieg główny 5000m/C FUJAK, Oriana Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz Fujak
27 Bieg główny 5000m/C GALON, Estera Bębło Mateusz Galon
28 Bieg główny 5000m/D GAŁCZYK, Filip #YOLOTEAMKRK Biały Kościół Grzegorz Gałczyk
29 Bieg główny 5000m/B GAŁCZYK, Paweł SP Wielka Wieś Biały Kościół Grzegorz Gałczyk
30 Bieg główny 5000m/C GOLONKA, Jakub Giebułtów Sebastian Golonka
31 Bieg główny 5000m/D GOLONKA, Sebastian Giebułtów
32 Bieg główny 5000m/B GÓRSKI , Filip Giebułtów ciśnie Giebułtów Michał Górski
33 Bieg główny 5000m/D GÓRSKI , Michał Giebułtów ciśnie Giebułtów
34 Bieg główny 5000m/C HANNA, Sawka Super TEN Tomaszowice Jakub Ciura
35 Bieg główny 5000m/C INDYKA, Jan Wielka Wieś Indyka Maciej
36 Bieg główny 5000m/D JANIK, Arkadiusz Lisy Pustyni Giebultow
37 Bieg główny 5000m/C JANIK, Wojciech Lisy Pustyni Giebultow Arkadiusz Janik
38 Bieg główny 5000m/C JENDRASZCZAK, Mikołaj Kraków Marek Jendraszczak
39 Bieg główny 5000m/D KAJZER, Barbara Modlnica
40 Bieg główny 5000m/B KAJZER, Igor Modlnica Rafał Kajzer
41 Bieg główny 5000m/D KAJZER, Rafał Modlnica
42 Bieg główny 5000m/B KALISZ, Antoni Tomaszowice Janusz Kalisz
43 Bieg główny 5000m/B KIEC, Aleksandra Modlnica Piotr Kiec
44 Bieg główny 5000m/C KISZKA, Aleksander WIelka WIeś Przemysław Kiszka
45 Bieg główny 5000m/B KOCUN, Hubert Stodoły Team Radom Norbert Kocun
46 Bieg główny 5000m/B KOCUN, Milena Stodoły Team Radom Norbert Kocun
47 Bieg główny 5000m/C KOCUN, Tomasz Stodoły Team Radom Norbert Kocun
48 Bieg główny 5000m/C KRAWCZYK , Bartosz Giebułtów Piotr Krawczyk
49 Bieg główny 5000m/D KRAWCZYK , Piotr Giebułtów
50 Bieg główny 5000m/A LEDWOŃ, Adam Tomaszowice Radosław Ledwoń
51 Bieg główny 5000m/D LEDWOŃ, Radosław Tomaszowice
52 Bieg główny 5000m/A LEGIERSKI, Patryk Modlnica Piotr Legierski
53 Bieg główny 5000m/C MITKA, Norbert Wierzchowie Konrad Mitka
54 Bieg główny 5000m/C MITKA, Sebastian Wierzchowie Jozef Mitka
55 Bieg główny 5000m/D MLECZKO, Andrzej Brak Giebułtòw
56 Bieg główny 5000m/C MLECZKO, Antoni brak Giebułtów Andrzej Mleczko
57 Bieg główny 5000m/C MLECZKO , Maciej Niepołomice Paweł Mleczko
58 Bieg główny 5000m/D MLECZKO , Paweł Niepołomice
59 Bieg główny 5000m/B NOGA, Marzena Wielka Wieś Tomasz Noga
60 Bieg główny 5000m/C NOGA, Milena Wielka Wieś Tomasz Noga
61 Bieg główny 5000m/C NOGA, Weronika Biały Kościół Artur Noga
62 Bieg główny 5000m/A OLECH, Zuzanna Modlnica Józef Olech
63 Bieg główny 5000m/B OLEJNICZAK, Mateusz Giebułtów Piotr Olejniczak
64 Bieg główny 5000m/C OSTROWSKA, Zuzanna Modlniczka Michał Ostrowski
65 Bieg główny 5000m/C ROJEK, Leon Marcin Rojek
66 Bieg główny 5000m/B ROJEK, Zofia Marcin Rojek
67 Bieg główny 5000m/C RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
68 Bieg główny 5000m/D RÓŻALSKA, Ula nn Andrzej Jakubowicz
69 Bieg główny 5000m/D RÓŻALSKI, Krzysztof Czajowice
70 Bieg główny 5000m/C RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
71 Bieg główny 5000m/B RUSEK, Filip Wielka Wieś Sebastian Rusek
72 Bieg główny 5000m/D RUSEK, Sebastian Wielka Wieś
73 Bieg główny 5000m/A RYBICKI, Maciej Wielka Wieś Rafał Cichy
74 Bieg główny 5000m/B RYBIŃSKI, Bartłomiej Proszowice Grzegorz Rybiński
75 Bieg główny 5000m/A SAROTA, Kinga Bębło Mariusz Sarota
76 Bieg główny 5000m/D SAROTA, Mariusz Bębło
77 Bieg główny 5000m/C SEWERYN, Florentyna Czajowice Piotr Seweryn
78 Bieg główny 5000m/A SEWERYN, Łukasz Kraków Karol Knapik
79 Bieg główny 5000m/D SEWERYN, Piotr Czajowice
80 Bieg główny 5000m/C SKOWRONEK, Lena Będkowice Mateusz Skowronek
81 Bieg główny 5000m/D SŁUPSKI, Adrian Giebułtów
82 Bieg główny 5000m/B SŁUPSKI, Miłosz Giebułtów Adrian Słupski
83 Bieg główny 5000m/C SPYRKA, Elżbieta Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
84 Bieg główny 5000m/B SPYRKA, Izabela Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
85 Bieg główny 5000m/B SPYRKA, Jan Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
86 Bieg główny 5000m/B SZKLARCZYK, Szymon Wielka Wieś Krzysztof Szklarczyk
87 Bieg główny 5000m/A SZOSTOK, Franciszek Wielka Wieś Tomasz Szostok
88 Bieg główny 5000m/A SZUMIEC, Kacper Modlnica Grzegorz Szumiec
89 Bieg główny 5000m/A SZUMIEC, Nikodem MODLNICA Adam Szumiec
90 Bieg główny 5000m/C SZYMCZYK, Michał MOOSE Family Club Modlnica Paweł Szymczyk
91 Bieg główny 5000m/D SZYMCZYK, Paweł Modlnica
92 Bieg główny 5000m/A ŚCISŁOWICZ, Jakub Czajowice Jerzy Bigaj
93 Bieg główny 5000m/D ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
94 Bieg główny 5000m/C ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
95 Bieg główny 5000m/C ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Miłosz Ścisłowicz
96 Bieg główny 5000m/D ŚCISŁOWICZ, Miłosz Czajowice
97 Bieg główny 5000m/C ŚLADOWSKA, Gabriela Wielka Wieś Daniel Śladowski
98 Bieg główny 5000m/C TUCHARZ, Milena No Name Czajowice Karol Tucharz
99 Bieg główny 5000m/C WILCZYŃSKA, Kuba Giebułtów Kuba Wilczyński
100 Bieg główny 5000m/B WISNIEWSKA, Bianka Modlnica Leszek Wisniewski
101 Bieg główny 5000m/C WISNIEWSKA, Nela Modlnica Leszek Wisniewski
102 Bieg główny 5000m/D WISNIEWSKI, Leszek Modlnica
103 Bieg główny 5000m/C WOJAS, Jan Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas
104 Bieg główny 5000m/A WOJAS, Kacper Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas
105 Bieg główny 5000m/D WOJAS, Maciej Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas
106 Bieg główny 5000m/D WOJTAL-ŻUREK, Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
107 Bieg główny 5000m/D WOLAK, Dariusz Biały Kościół
108 Bieg główny 5000m/C WOLAK, Kinga Biały Kościół Dariusz Wolak
109 Bieg główny 5000m/D WOŁOS, Krzysztof Giebułtów
110 Bieg główny 5000m/C WOŁOS, Maciej Giebułtów Krzysztof Wołos
111 Bieg główny 5000m/B WOŁOS, Maja Giebułtów Krzysztof Wołos
112 Bieg główny 5000m/C ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
113 Bieg główny 5000m/C ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek

Bieg główny 5000m / A

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 ADAMCZYK, Damian Modlnica Tomasz Adamczyk
2 BIEDAK, Radosław Bębło Mariusz Biedak
3 DOMINIK, Robert Modlniczka Robert Dominik
4 DOMINIK, Wiktoria Modlniczka Robert Dominik
5 LEDWOŃ, Adam Tomaszowice Radosław Ledwoń
6 LEGIERSKI, Patryk Modlnica Piotr Legierski
7 OLECH, Zuzanna Modlnica Józef Olech
8 RYBICKI, Maciej Wielka Wieś Rafał Cichy
9 SAROTA, Kinga Bębło Mariusz Sarota
10 SEWERYN, Łukasz Kraków Karol Knapik
11 SZOSTOK, Franciszek Wielka Wieś Tomasz Szostok
12 SZUMIEC, Kacper Modlnica Grzegorz Szumiec
13 SZUMIEC, Nikodem MODLNICA Adam Szumiec
14 ŚCISŁOWICZ, Jakub Czajowice Jerzy Bigaj
15 WOJAS, Kacper Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas

Bieg główny 5000m / B

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 ADAMCZYK, Artur Modlnica Tomasz Adamczyk
2 CHABRZYK, Oliwia ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
3 CHOCHÓŁ, Bartosz Bębło Daniel Chochół
4 DĄBROWSKI, Filip Modlniczka Adam Dąbrowski
5 DOMINIK, Gabriela Modlniczka Robert Dominik
6 FUJAK, Oliwia Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz Fujak
7 GAŁCZYK, Paweł SP Wielka Wieś Biały Kościół Grzegorz Gałczyk
8 GÓRSKI , Filip Giebułtów ciśnie Giebułtów Michał Górski
9 KAJZER, Igor Modlnica Rafał Kajzer
10 KALISZ, Antoni Tomaszowice Janusz Kalisz
11 KIEC, Aleksandra Modlnica Piotr Kiec
12 KOCUN, Hubert Stodoły Team Radom Norbert Kocun
13 KOCUN, Milena Stodoły Team Radom Norbert Kocun
14 NOGA, Marzena Wielka Wieś Tomasz Noga
15 OLEJNICZAK, Mateusz Giebułtów Piotr Olejniczak
16 ROJEK, Zofia Marcin Rojek
17 RUSEK, Filip Wielka Wieś Sebastian Rusek
18 RYBIŃSKI, Bartłomiej Proszowice Grzegorz Rybiński
19 SŁUPSKI, Miłosz Giebułtów Adrian Słupski
20 SPYRKA, Izabela Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
21 SPYRKA, Jan Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
22 SZKLARCZYK, Szymon Wielka Wieś Krzysztof Szklarczyk
23 WISNIEWSKA, Bianka Modlnica Leszek Wisniewski
24 WOŁOS, Maja Giebułtów Krzysztof Wołos

Bieg główny 5000m / C

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 ALEKSANDRA, Kajzer Modlnica Barbara
2 BABIK, Maciej Stodoły Team Tomaszowice Tomasz Babik
3 BABIK, Stanisław Stodoły Team Tomaszowice Tomasz Babik
4 BIEDAK , Natalka Bębło Mariusz Biedak
5 BIENIASZ, Zuzanna Modlniczka Marcin Bieniasz
6 BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
7 CHABRZYK, Wojciech ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
8 CHMIELOWIEC, Antoni Rakieta Bębło Bębło Krzysztof Chmielowiec
9 FUJAK, Oriana Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz Fujak
10 GALON, Estera Bębło Mateusz Galon
11 GOLONKA, Jakub Giebułtów Sebastian Golonka
12 HANNA, Sawka Super TEN Tomaszowice Jakub Ciura
13 INDYKA, Jan Wielka Wieś Indyka Maciej
14 JANIK, Wojciech Lisy Pustyni Giebultow Arkadiusz Janik
15 JENDRASZCZAK, Mikołaj Kraków Marek Jendraszczak
16 KISZKA, Aleksander WIelka WIeś Przemysław Kiszka
17 KOCUN, Tomasz Stodoły Team Radom Norbert Kocun
18 KRAWCZYK , Bartosz Giebułtów Piotr Krawczyk
19 MITKA, Norbert Wierzchowie Konrad Mitka
20 MITKA, Sebastian Wierzchowie Jozef Mitka
21 MLECZKO, Antoni brak Giebułtów Andrzej Mleczko
22 MLECZKO , Maciej Niepołomice Paweł Mleczko
23 NOGA, Milena Wielka Wieś Tomasz Noga
24 NOGA, Weronika Biały Kościół Artur Noga
25 OSTROWSKA, Zuzanna Modlniczka Michał Ostrowski
26 ROJEK, Leon Marcin Rojek
27 RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
28 RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
29 SEWERYN, Florentyna Czajowice Piotr Seweryn
30 SKOWRONEK, Lena Będkowice Mateusz Skowronek
31 SPYRKA, Elżbieta Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
32 SZYMCZYK, Michał MOOSE Family Club Modlnica Paweł Szymczyk
33 ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
34 ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Miłosz Ścisłowicz
35 ŚLADOWSKA, Gabriela Wielka Wieś Daniel Śladowski
36 TUCHARZ, Milena No Name Czajowice Karol Tucharz
37 WILCZYŃSKA, Kuba Giebułtów Kuba Wilczyński
38 WISNIEWSKA, Nela Modlnica Leszek Wisniewski
39 WOJAS, Jan Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas
40 WOLAK, Kinga Biały Kościół Dariusz Wolak
41 WOŁOS, Maciej Giebułtów Krzysztof Wołos
42 ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
43 ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek

Bieg główny 5000m / D

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BABIK, Tomasz Za Stodołami Team Tomaszowice
2 BIGAJ, Jerzy Czajowice
3 BOROWIEC, Paweł Czajowice
4 CHABRZYK, Andrzej ChabTeam Częstochowa
5 CHMIELOWIEC, Krzysztof Rakieta Bębło Bębło
6 DĄBROWSKI, Adam Modlniczka
7 FUJAK, Grzegorz Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz
8 GAŁCZYK, Filip #YOLOTEAMKRK Biały Kościół Grzegorz Gałczyk
9 GOLONKA, Sebastian Giebułtów
10 GÓRSKI , Michał Giebułtów ciśnie Giebułtów
11 JANIK, Arkadiusz Lisy Pustyni Giebultow
12 KAJZER, Barbara Modlnica
13 KAJZER, Rafał Modlnica
14 KRAWCZYK , Piotr Giebułtów
15 LEDWOŃ, Radosław Tomaszowice
16 MLECZKO, Andrzej Brak Giebułtòw
17 MLECZKO , Paweł Niepołomice
18 RÓŻALSKA, Ula nn Andrzej Jakubowicz
19 RÓŻALSKI, Krzysztof Czajowice
20 RUSEK, Sebastian Wielka Wieś
21 SAROTA, Mariusz Bębło
22 SEWERYN, Piotr Czajowice
23 SŁUPSKI, Adrian Giebułtów
24 SZYMCZYK, Paweł Modlnica
25 ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
26 ŚCISŁOWICZ, Miłosz Czajowice
27 WISNIEWSKI, Leszek Modlnica
28 WOJAS, Maciej Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas
29 WOJTAL-ŻUREK, Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
30 WOLAK, Dariusz Biały Kościół
31 WOŁOS, Krzysztof Giebułtów

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 ADAMCZYK, Artur Modlnica Tomasz Adamczyk
2 ADAMCZYK, Damian Modlnica Tomasz Adamczyk
3 ALEKSANDRA, Kajzer Modlnica Barbara
4 BIEDAK , Natalka Bębło Mariusz Biedak
5 BIEDAK, Radosław Bębło Mariusz Biedak
6 BIENIASZ, Zuzanna Modlniczka Marcin Bieniasz
7 BIGAJ, Jerzy Czajowice
8 BOROWIEC, Ignacy Czajowice Paweł Borowiec
9 BOROWIEC, Paweł Czajowice
10 CHOCHÓŁ, Bartosz Bębło Daniel Chochół
11 DĄBROWSKI, Adam Modlniczka
12 DĄBROWSKI, Filip Modlniczka Adam Dąbrowski
13 DOMINIK, Gabriela Modlniczka Robert Dominik
14 DOMINIK, Robert Modlniczka Robert Dominik
15 DOMINIK, Wiktoria Modlniczka Robert Dominik
16 GALON, Estera Bębło Mateusz Galon
17 GOLONKA, Jakub Giebułtów Sebastian Golonka
18 GOLONKA, Sebastian Giebułtów
19 INDYKA, Jan Wielka Wieś Indyka Maciej
20 JENDRASZCZAK, Mikołaj Kraków Marek Jendraszczak
21 KAJZER, Barbara Modlnica
22 KAJZER, Igor Modlnica Rafał Kajzer
23 KAJZER, Rafał Modlnica
24 KALISZ, Antoni Tomaszowice Janusz Kalisz
25 KIEC, Aleksandra Modlnica Piotr Kiec
26 KISZKA, Aleksander WIelka WIeś Przemysław Kiszka
27 KRAWCZYK , Bartosz Giebułtów Piotr Krawczyk
28 KRAWCZYK , Piotr Giebułtów
29 LEDWOŃ, Adam Tomaszowice Radosław Ledwoń
30 LEDWOŃ, Radosław Tomaszowice
31 LEGIERSKI, Patryk Modlnica Piotr Legierski
32 MITKA, Norbert Wierzchowie Konrad Mitka
33 MITKA, Sebastian Wierzchowie Jozef Mitka
34 MLECZKO , Maciej Niepołomice Paweł Mleczko
35 MLECZKO , Paweł Niepołomice
36 NOGA, Marzena Wielka Wieś Tomasz Noga
37 NOGA, Milena Wielka Wieś Tomasz Noga
38 NOGA, Weronika Biały Kościół Artur Noga
39 OLECH, Zuzanna Modlnica Józef Olech
40 OLEJNICZAK, Mateusz Giebułtów Piotr Olejniczak
41 OSTROWSKA, Zuzanna Modlniczka Michał Ostrowski
42 ROJEK, Leon Marcin Rojek
43 ROJEK, Zofia Marcin Rojek
44 RÓŻALSKA, Hania Czajowice Krzysztof Różalski
45 RÓŻALSKA, Ula nn Andrzej Jakubowicz
46 RÓŻALSKI, Krzysztof Czajowice
47 RÓŻALSKI, Mikołaj Czajowice Krzysztof Różalski
48 RUSEK, Filip Wielka Wieś Sebastian Rusek
49 RUSEK, Sebastian Wielka Wieś
50 RYBICKI, Maciej Wielka Wieś Rafał Cichy
51 RYBIŃSKI, Bartłomiej Proszowice Grzegorz Rybiński
52 SAROTA, Kinga Bębło Mariusz Sarota
53 SAROTA, Mariusz Bębło
54 SEWERYN, Florentyna Czajowice Piotr Seweryn
55 SEWERYN, Łukasz Kraków Karol Knapik
56 SEWERYN, Piotr Czajowice
57 SKOWRONEK, Lena Będkowice Mateusz Skowronek
58 SŁUPSKI, Adrian Giebułtów
59 SŁUPSKI, Miłosz Giebułtów Adrian Słupski
60 SPYRKA, Elżbieta Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
61 SPYRKA, Izabela Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
62 SPYRKA, Jan Prądnik Korzkiewski Eugeniusz Spyrka
63 SZKLARCZYK, Szymon Wielka Wieś Krzysztof Szklarczyk
64 SZOSTOK, Franciszek Wielka Wieś Tomasz Szostok
65 SZUMIEC, Kacper Modlnica Grzegorz Szumiec
66 SZUMIEC, Nikodem MODLNICA Adam Szumiec
67 SZYMCZYK, Paweł Modlnica
68 ŚCISŁOWICZ, Jakub Czajowice Jerzy Bigaj
69 ŚCISŁOWICZ, Katarzyna Czajowice Jerzy Bigaj
70 ŚCISŁOWICZ, Magdalena Czajowice Miłosz Ścisłowicz
71 ŚCISŁOWICZ, Małgorzata Czajowice Miłosz Ścisłowicz
72 ŚCISŁOWICZ, Miłosz Czajowice
73 ŚLADOWSKA, Gabriela Wielka Wieś Daniel Śladowski
74 WILCZYŃSKA, Kuba Giebułtów Kuba Wilczyński
75 WISNIEWSKA, Bianka Modlnica Leszek Wisniewski
76 WISNIEWSKA, Nela Modlnica Leszek Wisniewski
77 WISNIEWSKI, Leszek Modlnica
78 WOJTAL-ŻUREK, Agnieszka Biały Kościół Stefan Wojtal
79 WOLAK, Dariusz Biały Kościół
80 WOLAK, Kinga Biały Kościół Dariusz Wolak
81 WOŁOS, Krzysztof Giebułtów
82 WOŁOS, Maciej Giebułtów Krzysztof Wołos
83 WOŁOS, Maja Giebułtów Krzysztof Wołos
84 ŻUREK, Krzysztof Biały Kościół Tomasz Żurek
85 ŻUREK, Piotr Biały Kościół Tomasz Żurek

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BABIK, Tomasz Za Stodołami Team Tomaszowice

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 GAŁCZYK, Filip #YOLOTEAMKRK Biały Kościół Grzegorz Gałczyk

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 MLECZKO, Andrzej Brak Giebułtòw

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 CHABRZYK, Andrzej ChabTeam Częstochowa
2 CHABRZYK, Oliwia ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk
3 CHABRZYK, Wojciech ChabTeam Częstochowa Andrzej Chabrzyk

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 GÓRSKI , Filip Giebułtów ciśnie Giebułtów Michał Górski
2 GÓRSKI , Michał Giebułtów ciśnie Giebułtów

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 FUJAK, Grzegorz Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz
2 FUJAK, Oliwia Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz Fujak
3 FUJAK, Oriana Hrabstwo Tomaszowice Tomaszowice Grzegorz Fujak

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 JANIK, Arkadiusz Lisy Pustyni Giebultow
2 JANIK, Wojciech Lisy Pustyni Giebultow Arkadiusz Janik

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 SZYMCZYK, Michał MOOSE Family Club Modlnica Paweł Szymczyk

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 TUCHARZ, Milena No Name Czajowice Karol Tucharz

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 CHMIELOWIEC, Antoni Rakieta Bębło Bębło Krzysztof Chmielowiec
2 CHMIELOWIEC, Krzysztof Rakieta Bębło Bębło

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 GAŁCZYK, Paweł SP Wielka Wieś Biały Kościół Grzegorz Gałczyk

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 BABIK, Maciej Stodoły Team Tomaszowice Tomasz Babik
2 BABIK, Stanisław Stodoły Team Tomaszowice Tomasz Babik
3 KOCUN, Hubert Stodoły Team Radom Norbert Kocun
4 KOCUN, Milena Stodoły Team Radom Norbert Kocun
5 KOCUN, Tomasz Stodoły Team Radom Norbert Kocun
6 WOJAS, Jan Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas
7 WOJAS, Kacper Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas
8 WOJAS, Maciej Stodoły Team Tomaszowice Maciej Wojas

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 HANNA, Sawka Super TEN Tomaszowice Jakub Ciura

# Zawodnik Klub Miasto Imię opiekuna Nazwisko opiekuna
1 MLECZKO, Antoni brak Giebułtów Andrzej Mleczko

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg główny 5000m 113 39 74 0 113
Razem 113 39 74 0 113

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
A 15 3 12 0 15
B 24 10 14 0 24
C 43 21 22 0 43
D 31 5 26 0 31
Razem 113 39 74 0 113