39. Wawel Cup 2020 - Zgłoszenia
2020-07-08 - 2020-07-12

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 W35 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 SZWLA Stargard/12 BZ 8648779 E1;E2;E3;E4;E5
2 M70 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk 8444519 E1;E2;E3;E4;E5
3 M55 BAERT, Serge 1965 NSV Amel 8448449 E1;E2;E3;E4;E5
4 M65 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
5 M60 DAUDERIS, Rimantas 1959 ORIENS 1390127 E1;E2;E3;E4;E5
6 W35 DYBKA, Katarzyna 1983 12 BZ/Aktywne Choszczno 8648767 E1;E2;E3;E4;E5
7 M65 EDDIE, De Kerf 1952 8201902 E1;E2;E3;E4;E5
8 M75 FONS, Bosch 1941 701745 E1;E2;E3;E4;E5
9 M35S HRÍBIK, Miroslav 1985 ŠK Hadveo Banská Bystrica 2300847 E1;E2;E3;E4;E5
10 W35S HRÍBIKOVÁ, Andrea 1984 ŠK Hadveo Banská Bystrica 2066979 E1;E2;E3;E4;E5
11 M65 JOHNSON, Bria 1951 Wimborne Orienteers 8641513 E1;E2;E3;E4;E5
12 W70 LIEVE, Geens 1950 8660035 E1;E2;E3;E4;E5
13 M21A MASHYNSKYI, Serhii 1988 OC O-COMPASS 1427499 E1;E2;E3;E4;E5
14 M35 MICHAEL, Hofer 1981 OLG Aesch 8100000 E1;E2;E3;E4;E5
15 W40 MIRJAM, Rotzler 1978 OLG Aesch 8000078 E1;E2;E3;E4;E5
16 M21A MIŽÚR, Peter 1991 ŠK Hadveo Banská Bystrica 8116785 E1;E2;E3;E4;E5
17 M50 NOËL, Nijsten 1968 Borasca SI:37942 E1;E2;E3;E4;E5
18 W21A PANASZEK , Justyna 1989 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5
19 M55 ROLF , Wettstein 1962 OL Zimmerberg 8646152 E1;E2;E3;E5
20 W21E SEDILEKOVÁ, Ela 1993 ŠK Hadveo Banská Bystrica 8116746 E1;E2;E3;E4;E5
21 M10 TEST, Test Test 1983 NSV Amel
22 Brak kategorii TRYBULEC, Daniel 1986 Poranny Patrol
23 M50 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September team 01138 8636526 E1;E2;E3;E4;E5

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 TEST, Test Test 1983 NSV Amel

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MASHYNSKYI, Serhii 1988 OC O-COMPASS 1427499 E1;E2;E3;E4;E5
2 MIŽÚR, Peter 1991 ŠK Hadveo Banská Bystrica 8116785 E1;E2;E3;E4;E5

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MICHAEL, Hofer 1981 OLG Aesch 8100000 E1;E2;E3;E4;E5

M35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HRÍBIK, Miroslav 1985 ŠK Hadveo Banská Bystrica 2300847 E1;E2;E3;E4;E5

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 NOËL, Nijsten 1968 Borasca SI:37942 E1;E2;E3;E4;E5
2 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September team 01138 8636526 E1;E2;E3;E4;E5

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BAERT, Serge 1965 NSV Amel 8448449 E1;E2;E3;E4;E5
2 ROLF , Wettstein 1962 OL Zimmerberg 8646152 E1;E2;E3;E5

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DAUDERIS, Rimantas 1959 ORIENS 1390127 E1;E2;E3;E4;E5

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
2 EDDIE, De Kerf 1952 8201902 E1;E2;E3;E4;E5
3 JOHNSON, Bria 1951 Wimborne Orienteers 8641513 E1;E2;E3;E4;E5

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk 8444519 E1;E2;E3;E4;E5

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 FONS, Bosch 1941 701745 E1;E2;E3;E4;E5

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

OPENLong

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

OPENShort

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PANASZEK , Justyna 1989 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5

W21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SEDILEKOVÁ, Ela 1993 ŠK Hadveo Banská Bystrica 8116746 E1;E2;E3;E4;E5

W21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 SZWLA Stargard/12 BZ 8648779 E1;E2;E3;E4;E5
2 DYBKA, Katarzyna 1983 12 BZ/Aktywne Choszczno 8648767 E1;E2;E3;E4;E5

W35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HRÍBIKOVÁ, Andrea 1984 ŠK Hadveo Banská Bystrica 2066979 E1;E2;E3;E4;E5

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MIRJAM, Rotzler 1978 OLG Aesch 8000078 E1;E2;E3;E4;E5

W40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LIEVE, Geens 1950 8660035 E1;E2;E3;E4;E5

W75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

WM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

WM85+

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 EDDIE, De Kerf 1952 8201902 E1;E2;E3;E4;E5
2 FONS, Bosch 1941 701745 E1;E2;E3;E4;E5
3 LIEVE, Geens 1950 8660035 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PANASZEK , Justyna 1989 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DYBKA, Katarzyna 1983 12 BZ/Aktywne Choszczno 8648767 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 NOËL, Nijsten 1968 Borasca SI:37942 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BAERT, Serge 1965 NSV Amel 8448449 E1;E2;E3;E4;E5
2 TEST, Test Test 1983 NSV Amel

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MASHYNSKYI, Serhii 1988 OC O-COMPASS 1427499 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ROLF , Wettstein 1962 OL Zimmerberg 8646152 E1;E2;E3;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MICHAEL, Hofer 1981 OLG Aesch 8100000 E1;E2;E3;E4;E5
2 MIRJAM, Rotzler 1978 OLG Aesch 8000078 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DAUDERIS, Rimantas 1959 ORIENS 1390127 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 TRYBULEC, Daniel 1986 Poranny Patrol

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 SZWLA Stargard/12 BZ 8648779 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September team 01138 8636526 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 JOHNSON, Bria 1951 Wimborne Orienteers 8641513 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk 8444519 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HRÍBIK, Miroslav 1985 ŠK Hadveo Banská Bystrica 2300847 E1;E2;E3;E4;E5
2 HRÍBIKOVÁ, Andrea 1984 ŠK Hadveo Banská Bystrica 2066979 E1;E2;E3;E4;E5
3 MIŽÚR, Peter 1991 ŠK Hadveo Banská Bystrica 8116785 E1;E2;E3;E4;E5
4 SEDILEKOVÁ, Ela 1993 ŠK Hadveo Banská Bystrica 8116746 E1;E2;E3;E4;E5