40. Wawel Cup 2021 - Zgłoszenia
2021-07-14 - 2021-07-18

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 W35 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 KOS BnO Szczecin/12 BZ 8648779 E1;E2;E3;E4;E5
2 M20 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 UKS Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2;E3;E4;E5
3 W35S ANTOŃCZYK, Beata 1982 Indywidualnie 05395 8007397 E1;E2;E3;E4;E5
4 M70 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk 8444519 E1;E2;E3;E4;E5
5 M45 BANACH, Krzysztof 1974 UMKS ORKAN 01440 8012855 E1;E2;E3;E4;E5
6 W35 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 1979 Indywidualnie dolny Śląsk 04287 8648669 E1;E2;E3;E4;E5
7 W21E BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra 1979 Harpagan Gdańsk 05146 8517349 E1;E2;E3;E4;E5
8 W55 BARGIEL , Beata 1965 OK!Sport Warszawa 2086530 E1;E2;E3;E4;E5
9 Brak kategorii BARTCZAK, Jarosław 1968 UMKS ORKAN 00743 8081268 E1;E2;E3;E4;E5
10 M70 BARTKOWIAK, Edward 1948 wks Grunwald Poznań 00925 412412 E1;E2;E3;E4;E5
11 W60 BARTNIK, Bożena 1958 KU AZS WAT Warszawa 9231058 E1;E2;E3;E4;E5
12 M18 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 8656097 E1;E2;E3;E4;E5
13 W21A BĄKOWSKA, Dominika 1992 Harpagan Gdańsk 04215 8281192 E1;E2;E3;E4;E5
14 M60 BĚHOUN, Pavel 1957 OK 99 Hradec Králové 8660393 E1;E2;E3;E4;E5
15 W60 BĚHOUNOVÁ, Jiřina 1956 OK 99 Hradec Králové 8648580 E1;E2;E3;E4;E5
16 M40 BEK, Michał 1981 Rodzinna Grupa Rowerowa 04818 E1;E2;E3;E4;E5
17 W12 BELICA, Karolina 2010 LUKS IMPULS 4403502 E1;E2;E3;E4;E5
18 W14 BELICA, Milena 2007 LUKS IMPULS 4403501 E1;E2;E3;E4;E5
19 W21E BIAŁA, Weronika 1986 8001842 E1;E2;E3;E4;E5
20 W21E BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
21 W14 BIELECKA, Marta 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
22 M18 BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
23 M12 BIEŃKOWSKI, Wojciech 2010 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4812 300688 E1;E2;E3;E4;E5
24 W12 BIERNACKA, Barbara 0000 Harpagan Gdańsk 05443 1416911 E1;E2;E3;E4;E5
25 W55 BIKELIENE, Ema 1964 Labirintas OSK 303287 E1;E2;E3;E4;E5
26 M60 BIKELIS, Vytautas 1961 Labirintas OSK 303007 E1;E2;E3;E4;E5
27 W21S BINIECKA, Małgorzata 1987 UKS Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2;E3;E4;E5
28 W60 BIZIUK, Halina 1957 UMKS ORKAN 01154 9102814 E1;E2;E3;E4;E5
29 M21E BOGUSZ, Grabowski 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452718 E1;E2;E3;E4;E5
30 M65 BOHACZEK, Janusz 1952 UMKS ORKAN 00135 413376 E1;E2;E3;E4;E5
31 M12 BORCZYK, Dawid 2010 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4535 412394 E1;E2;E3;E4;E5
32 W35 BORCZYK, Iwona 1986 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4536 1419992 E1;E2;E3;E4;E5
33 M35 BORCZYK, Łukasz 1986 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4534 412391 E1;E2;E3;E4;E5
34 M45 BORZYSZKOWSKI, Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
35 W40 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades Poznań 00944 8000826 E1;E2;E3;E4;E5
36 M10 BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades Poznań 05389 2067834 E1;E2;E3;E4;E5
37 M16 BULTROWICZ, Tymoteusz 2006 KS Hades Poznań 03700 8000827 E1;E2;E3;E4;E5
38 M55 BURCHARDT, Sławomir 1966 KS Hades Poznań 03699 9202014 E1;E2;E3;E4;E5
39 M18 ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Kralove 8013922 E1;E2;E3;E4;E5
40 M40 CHABRZYK, Andrzej 1978 ChabTeam 9101799 E1;E2;E3;E4;E5
41 M10 CHABRZYK, Wojciech 2010 ChabTeam 886658 E1;E2;E3;E4;E5
42 OPENShort CHACHURSKA, Magdalena 1978 KU AZS WAT Warszawa 8201278 E1;E2;E3;E4;E5
43 M14 CHACHURSKI, Mieszko 2007 UNTS Warszawa 04193 8291207 E1;E2;E3;E4;E5
44 M55 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT Warszawa 00065 8020163 E1;E2;E3;E4;E5
45 M65 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
46 M14 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 8032057 E1;E2;E3;E4;E5
47 W16 CISZEK, Kasia 2006 WKS Śląsk Wrocław 8654388 E1;E2;E3;E4;E5
48 M45 CISZEK, Marcin 1976 WKS Śląsk Wrocław 8654383 E1;E2;E3;E4;E5
49 M14 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 8667280 E1;E2;E3;E4;E5
50 W40 CIUPA, Monika 1980 UKS Orientuś Łódź 4654 887244 E1;E2;E3;E4;E5
51 WM10R CIUPA, Wojciech 2015 UKS Orientuś Łódź 5267 887243 E1;E2;E3;E4;E5
52 W55 CZERKAWSKA, Urszula 1962 UKS Sparta Czyżowice 01495 2036945 E1;E2;E3;E4;E5
53 M60 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2;E3;E4;E5
54 W21A DAMBRAUSKAITE, Ieva 1999 SM Gaja 7203788 E1;E2;E3;E4;E5
55 M65 DAMBRAUSKAS, Algimantas 1953 SM Gaja 8651233 E1;E2;E3;E4;E5
56 W60 DAMBRAUSKIENE, Genovaite 1956 SM Gaja 1408200 E1;E2;E3;E4;E5
57 W14 DARGACZ, Paulina 2007 Harpagan Gdańsk 04488 8070720 E1;E2;E3;E4;E5
58 M20 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E1;E2;E3;E4;E5
59 W21S DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 03872 8001210 E1;E2;E3;E4;E5
60 M45 DOBROWOLSKI, Piotr 1973 KU AZS UMCS Lublin 02972 8012797 E1;E2;E3;E4;E5
61 M18 DOHNÁLEK, Tomáš 2004 OK Slavia Hradec Kralove 8656645 E1;E2;E3;E4;E5
62 W18 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś Łódź 3854 8646297 E1;E2;E3;E4;E5
63 M14 DRAPELLA, Stanisław 2007 Harpagan Gdańsk 04803 8011107 E1;E2;E3;E4;E5
64 W35 DRĄGOWSKA, Malwina 1985 KS OK!Sport Warszawa 00786 8033244 E1;E2;E3;E4;E5
65 M55 DRĄGOWSKI, Marek 1965 OK!Sport Warszawa 8091819 E1;E2;E3;E4;E5
66 OPENShort DRĄGOWSKI, Paweł 2001 OK Sport Warszawa 1419870 E1;E2;E3;E4;E5
67 M40 DROŃ, Grzegorz 1979 UMKS Kwidzyn 4351 2133395 E1;E2;E3;E4;E5
68 M14 DROŃ, Wiktor 2007 UMKS Kwidzyn 3784 8070528 E1;E2;E3;E4;E5
69 M12 DROŃ, Wojciech 2010 UMKS Kwidzyn 4510 2103949 E1;E2;E3;E4;E5
70 M65 DŪDA, Kostas 1953 OK Rudamina 8420420 E1;E2;E3;E4;E5
71 M21E DUDEK, Wojciech 1994 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1171 8201405 E1;E2;E3;E4;E5
72 W65 DŪDIENĖ, Violeta 1952 OK Rudamina 1301702 E1;E2;E3;E4;E5
73 M12-14B DUDZIAK, Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno 05312 2115726 E1;E2;E3;E4;E5
74 W40 DUDZIAK, Karolina 1978 UKS Dąb Leszno 04240 8220178 E1;E2;E3;E4;E5
75 M80 DURA, Kazimierz 1939 WKS Śląsk Wrocław 0720 54119 E1;E2;E3;E4;E5
76 M16 DURMA, Jerzy 2006 UKS Azymut Pabianice 04457 8071026 E1;E2;E3;E4;E5
77 M40 DURMAJ, Marcin 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452715 E1;E2;E3;E4;E5
78 W35 DYBKA, Katarzyna 1983 12BZ 8648767 E1;E2;E3;E4;E5
79 W35 DZIKA, Natalia 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725 E1;E2;E3;E4;E5
80 W10N DŻUMAGA, Julia 2011 UKS Dąb Leszno 05311 8082011 E1;E2;E3;E4;E5
81 W12 DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 04233 8042009 E1;E2;E3;E4;E5
82 W60 EC, Ewa 1960 E1;E2;E3;E4;E5
83 M18 FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656641 E1;E2;E3;E4;E5
84 M40 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 03873 8001704 E1;E2;E3;E4;E5
85 M45 FIEDOROWICZ, Szczepan 1976 UKS Traper Złocieniec 8220956 E1;E2;E3;E4;E5
86 W21E FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
87 M16 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 2006 UKS Dąb Leszno 04241 2115754 E1;E2;E3;E4;E5
88 W18 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2;E3;E4;E5
89 W45 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 8430043 E1;E2;E3;E4;E5
90 M45 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2;E3;E4;E5
91 M21S FRĄCKOWIAK, Patryk 1992 KS Hades Poznań 05469 2067837 E1;E2;E3;E4;E5
92 M35 FRĄTCZAK, Sławomir 1984 Harpagan Gdańsk 04370 8270584 E1;E2;E3;E4;E5
93 M35 FROM , Piotr 1983 UMKS Kwidzyn 4856 8091814 E1;E2;E3;E4;E5
94 OPENShort GABRIELE, Harke 1964 Team Altenhof 960407 E1;E2;E3;E4;E5
95 M55 GARZORZ, Martin 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5
96 M65 GAVENAS, Gintaras 1956 OK Rudamina 8664292 E1;E2;E3;E4;E5
97 M21S GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 03558 8071011 E1;E2;E3;E4;E5
98 M45 GIELEC, Artur 1975 UKS Orientuś Łódź 5271 887246 E1;E2;E3;E4;E5
99 W16 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 8667261 E1;E2;E3;E4;E5
100 W21E GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E1;E2;E3;E4;E5
101 M16 GINEIKA, Julius 2005 SM Gaja 8651315 E1;E2;E3;E4;E5
102 M70 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis Wrocław D92023 305974 E1;E2;E3;E4;E5
103 M40 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10 BKPanc Świętoszów 02892 8648666 E1;E2;E3;E4;E5
104 M70 GORAJSKI, Andrzej 1949 WKS Śląsk Wrocław 5303 2067723 E1;E2;E3;E4;E5
105 M50 GORAL, Michał 1971 AZS UMCS Lublin 04551 8001092 E1;E2;E3;E4;E5
106 M10N GOS, Łukasz 2012 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 5216 412388 E1;E2;E3;E4;E5
107 M18 GÓRSKI, Patryk 2004 UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 8091813 E1;E2;E3;E4;E5
108 M12 GÓRSKI, Seweryn 2010 UKS OSiR Góra Kalwaria 05321 2033043 E1;E2;E3;E4;E5
109 OPENLong GROCHAL, Marcin 1980 KS Kościelec Chrzanów 04830 8032060 E1;E2;E3;E4;E5
110 W12 GROCHAL, Nina 2009 KS Kościelec Chrzanów 04935 8032053 E1;E2;E3;E4;E5
111 W18 GROCHOWALSKA, Alicja 2003 UKS Azymut Pabianice 04604 8071023 E1;E2;E3;E4;E5
112 M45 GROTE , Andreas 1964 OLC SKOG Fribourg WG2GRA 7775577 E1;E2;E3;E4;E5
113 W21E GRUCHAŁA, Natalia 1996 Harpagan Gdańsk 04764 8261196 E1;E2;E3;E4;E5
114 W21S GRZYMKIEWICZ, Liliana 1987 UKS Orientuś Łódź 2128 8667275 E1;E2;E3;E4;E5
115 M14 GRZYMKIEWICZ, Mateusz 2008 UKS Orientuś Łódź 4878 8623612 E1;E2;E3;E4;E5
116 W50 HANZLOVÁ, Svatava 1966 OB Havířov 1426031 E1;E2;E3;E4;E5
117 OPENShort HEBDA, Ireneusz 1976 Irq Team 05266 8032114 E4;E5
118 W12 HEBDA, Julia 2010 KS Kościelec Chrzanów 04520 8032056 E1;E2;E3;E4;E5
119 W21E HOFFMANN, Barbara 1991 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
120 M21E HOFFMANN, Mateusz 1991 LKO Leszno 00007 9202018 E1;E2;E3;E4;E5
121 M35S HOLEC, Jan 0000 SKOB Ostrava 9101189 E1;E2;E3;E4;E5
122 M60 HORELYY, Dmytro 1959 VALERI TEAM 1300247 E1;E2;E3;E4;E5
123 OPENLong HOROSZKIEWICZ, Adrian 1998 UKS Orientuś Łódź 5285 1409360 E1;E2;E3;E4;E5
124 M45 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
125 W12 IWANOWSKA, Michalina 2009 KOS BnO Szczecin 05080 80260703 E1;E2;E3;E4;E5
126 M50 JAKLIK, Andrzej 1968 Dreptak Krosno E1;E2;E3;E4;E5
127 M60 JAKOBI, Zdeněk 1957 OB Havířov 1421900 E1;E2;E3;E4;E5
128 OPENLong JAMRÓZ, Piotr 1983 E1;E2;E3;E4;E5
129 W10 JANAS, Agnieszka 2011 UKS Kometa Gliwice 04516 338917 E1;E2;E3;E4;E5
130 M12 JANAS, Aleksander 2009 UKS Kometa Gliwice 04515 338919 E1;E2;E3;E4;E5
131 W40 JANAS, Irena 1977 UKS Kometa Gliwice 04514 2035285 E1;E2;E3;E4;E5
132 WM10R JANAS, Małgorzata 2014 UKS Kometa Gliwice 04513 338916 E1;E2;E3;E4;E5
133 M45 JANAS, Sebastian 1974 UKS Kometa Gliwice 04512 2035286 E1;E2;E3;E4;E5
134 M21E JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247 E1;E2;E3;E4;E5
135 M40 JARONIEC, Dariusz 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723 E1;E2;E3;E4;E5
136 M10 JĘDRAS, Jakub 2011 UMKS Kwidzyn 4509 809181589 E1;E2;E3;E4;E5
137 M40 JĘDRAS, Przemysław 1981 UMKS Kwidzyn 3694 2067686 E1;E2;E3;E4;E5
138 W21A JĘDROWSKA, Katarzyna 1990 KS Hades Poznań 04149 7203781 E1;E2;E3;E4;E5
139 M55 JONAUSKAS, Genadijus 1963 Devyni OSK 8112236 E1;E2;E3;E4;E5
140 W55 JONAUSKIENĖ, Janina 1963 Devyni OSK 8112334 E1;E2;E3;E4;E5
141 W35 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 8121986 E1;E2;E3;E4;E5
142 M40 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 8200108 E1;E2;E3;E4;E5
143 W10 KACZYŃSKA, Amelia 2011 Harpagan Gdańsk 04954 8110107 E1;E2;E3;E4;E5
144 WM10R KACZYŃSKA, Zofia 2013 Harpagan Gdańsk brak 1407623 E1;E2;E3;E4;E5
145 M35 KACZYŃSKI, Piotr 1984 Harpagan Gdańsk 04349 8280284 E1;E2;E3;E4;E5
146 OPENLong KALINOWSKI, Michał 1989 E1;E2;E3;E4;E5
147 M45 KALSZTEIN, Karol 1974 Harpagan Gdańsk 00985 8081074 E1;E2;E3;E4;E5
148 M10 KAMIL, Potoczny 2010 Indywidualnie dolny Śląsk Po za konk To syn Ewy E1;E2;E3;E4;E5
149 M10N KAMIL, Potoczny 2010 Indywidualnie dolny Śląsk Po za konk To syn Ewy E1;E2;E3;E4;E5
150 W35S KAŠPAROVÁ, Šárka 1972 Orientační běh Opava 7522295 E1;E2;E3;E4;E5
151 W45 KĘDZIOR, Katarzyna 1975 UMKS Kwidzyn 4177 8013951 E1;E2;E3;E4;E5
152 M55 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań 003730 1966423 E1;E2;E3;E4;E5
153 W12 KLIMCZAK, Oksana 2009 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
154 W14 KLIMCZAK, Olimpia 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
155 W16 KLYMENIUK, Iryna 2007 VALERI TEAM 8006849 E1;E2;E3;E4;E5
156 M70 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 69 8000572 E1;E2;E3;E4;E5
157 M10N KMIECŃSKI, Franciszek 2012 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4533 2033040 E1;E2;E3;E4;E5
158 M16 KOCIUBA, Kajetan 2006 KOS BnO Szczecin 04785 8260717 E1;E2;E3;E4;E5
159 M40 KOLBIARZ, Dominik 1978
160 M40 KOLBIARZ, Dominik 1978 E1;E2;E3;E4;E5
161 W16 KOMOROWSKA, Marta 2005 UKS Orientuś Łódź 4655 8667262 E1;E2;E3;E4;E5
162 WM10R KOMSA, Aleksandra 2015 UKS Orientuś Łódź 887248 E1;E2;E3;E4;E5
163 W35 KOMSA, Małgorzata 1984 UKS Orientuś Łódź 366 8667271 E1;E2;E3;E4;E5
164 M35 KONARCZAK, Dariusz 1984 KS Hades Poznań 00903 501149 E1;E2;E3;E4;E5
165 W45 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 8051310 E1;E2;E3;E4;E5
166 W55 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 E1;E2;E3;E4;E5
167 M55 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428 E1;E2;E3;E4;E5
168 W35 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 1980 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
169 M60 KONSTANCIAK, Andrzej 1959 OK Sport Warszawa 8032103 E1;E2;E3;E4;E5
170 W21S KOSIOR , Monika 1990 10 BKPanc Świętoszów 8007390 E1;E2;E3;E4;E5
171 W21E KOSTRZEWSKA, Justyna 1998 WKS Śląsk Wrocław 02046 8650387 E1;E2;E3;E4;E5
172 W12 KOWALCZYK, Kalina 2009 UKS Azymut Pabianice 04171 339273 E1;E2;E3;E4;E5
173 W45 KOZŁOWSKA, Ewa 1976 WKS Śląsk Wrocław E1;E2;E3;E4;E5
174 W16 KOZUŃ, Marika 2006 UKS Azymut Pabianice 04599 8071022 E1;E2;E3;E4;E5
175 W14 KRASZEWSKA, Olga 2007 MKS MOS Wrocław 4651 8413339 E1;E2;E3;E4;E5
176 WM10R KRAWCZYK, Anna 2015 UKS Azymut Pabianice 339293
177 M35S KRAWCZYK, Marcin 1983 UKS Azymut Pabianice 05233 887216 E1;E2;E3;E4;E5
178 M14 KRAWCZYK, Piotr 2008 UKS Azymut Pabianice 04606 2146554 E1;E2;E3;E4;E5
179 M10 KRAWCZYK, Szymon 2011 UKS Azymut Pabianice 339291 E1;E2;E3;E4;E5
180 M16 KREIŠMONAS , Gintaras 2005 SM Gaja 8518338 E1;E2;E3;E4;E5
181 W18 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3;E4;E5
182 M16 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 8071027 E1;E2;E3;E4;E5
183 M21A KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2;E3;E4;E5
184 M60 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 8003546 E1;E2;E3;E4;E5
185 M70 KRIZ , Pavel 1948 Unitop ZDAR 2023807 E1;E2;E3;E4;E5
186 W70 KRIZOVA, Zdenka 1950 Unitop ZDAR 301209 E1;E2;E3;E4;E5
187 M35S KROCHMAL, Adam 1986 UNTS 02400 8210586 E1;E2;E3;E4;E5
188 M60 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT Warszawa 00076 8280359 E1;E2;E3;E4;E5
189 W60 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa 00075 8080258 E1;E2;E3;E4;E5
190 W45 KRONIKOVÁ, Jana 1973 OK Slavia Hradec Kralove 8662671 E1;E2;E3;E4;E5
191 W20 KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8033223 E1;E2;E3;E4;E5
192 M60 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 8032058 E1;E2;E3;E4;E5
193 M45 KRZYMINIEWSKI, Sławomir 1973 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 8071973 E1;E2;E3;E4;E5
194 W16 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
195 W21A KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 1993 Indywidualnie 886349 E1;E2;E3;E4;E5
196 M18 KULESZA, Igor 2003 UKS Orientuś Łódź 4098 8667265 E1;E2;E3;E4;E5
197 W50 KURZYP, Anna 1968 WKS Śląsk Wrocław D95155 8007376 E1;E2;E3;E4;E5
198 M16 KURZYP, Michał 2006 WKS Śląsk Wrocław D95174 8062045 E1;E2;E3;E4;E5
199 OPENLong KUŚ, Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze 8080582 E1;E2;E3;E4;E5
200 M35 KUŚ, Michał 1982 Klub InO Stowarzysze 8020882 E1;E2;E3;E4;E5
201 W45 KUZMICHOVA, Ulia 1975 OC L-MED Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
202 M50 KUZNETSOV, Vladimir 1970 OC Eridan Minsk 2046393 E1;E2;E3;E4;E5
203 Brak kategorii LECH, Bogdan 1960 UMKS ORKAN 00789 8655943 E1;E2;E3;E4;E5
204 M50 LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientuś Łódź 4657 8667270 E3;E4;E5
205 M40 LEHMAN, Piotr 1981 Indywidualnie 8003975 E1;E2;E3;E4;E5
206 W45 LEMAŃCZYK, Aleksandra 1973 Harpagan Gdańsk 04847 8010865 E1;E2;E3;E4;E5
207 M40-49S LEMAŃCZYK, Dariusz 1973 Harpagan Gdańsk 04846 8070673 E1;E2;E3;E4;E5
208 M12 LEMAŃCZYK, Witold 2009 Harpagan Gdańsk 04804 8230409 E1;E2;E3;E4;E5
209 W50 LEONHARDT, Annette 1967 Team Sonnenschein 8210167 E1;E2;E3;E4;E5
210 W21E LEONHARDT, Charlotte 2001 Team Sonnenschein 8030401 E1;E2;E3;E4;E5
211 W14 LEWANDOWSKA, Antonina 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
212 W65 LEWOŃ, Ewa 1955 UMKS ORKAN 00129 889676 E1;E2;E3;E4;E5
213 M12 LIPIEC, Gabriel 2010 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 5076 300669 E1;E2;E3;E4;E5
214 OPENShort LORENC, Joanna 1982 UKS Azymut Pabianice 553466 E1;E2;E3;E4;E5
215 WM10R LORENC, Samuel 2015 UKS Azymut Pabianice 886310 E1;E2;E3;E4;E5
216 W10 LORENC, Sara 2011 UKS Azymut Pabianice 887245 E1;E2;E3;E4;E5
217 M70 ŁAPANOWSKI, Jacenty 1950 KU AZS WAT Warszawa 00190 8672019 E1;E2;E3;E4;E5
218 W55 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 05318 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
219 M55 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 05319 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
220 M40 ŁAWECKI, Szymon 1978 MKS Pogoń Siedlce 02109 8655944 E1;E2;E3;E4;E5
221 W14 ŁĄCKA, Julia 2007 UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 7205049 E1;E2;E3;E4;E5
222 M16 ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 8062060 E1;E2;E3;E4;E5
223 M35 ŁĄCKI, Łukasz 1982 UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 8062059 E1;E2;E3;E4;E5
224 M21A ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 8026570 E1;E2;E3;E4;E5
225 M16 ŁUBISZ, Dominik 2006 UKS Azymut Pabianice 04169 8071013 E1;E2;E3;E4;E5
226 M12 ŁUBISZ, Łukasz 2009 UKS Azymut Pabianice 04402 8078077 E1;E2;E3;E4;E5
227 M16 ŁUKASZYK, Maksymilian 2006 UKS Dąb Leszno 4236 8516405 E1;E2;E3;E4;E5
228 W40 ŁUKASZYK, Sylwia 1977 UKS Dąb Leszno 4235 8517305 E1;E2;E3;E4;E5
229 W65 ŁUŃSKA, Regina 0956 UMKS ORKAN 00133 413394 E1;E2;E3;E4;E5
230 M65 ŁUŃSKI, Zbigniew 1952 UMKS ORKAN 00132 413395 E1;E2;E3;E4;E5
231 W35 MAJ-ROKSZ, Maria 1980 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
232 W45 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
233 M40 MAŁECKI, Bartłomiej 1979 Indywidualnie 03906 E1;E2;E3;E4;E5
234 M45 MARCINKIEWICZ, Marcin 1973 KU AZS WAT Warszawa 04993 8032112 E1;E2;E3;E4;E5
235 M40 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 05462 7205881 E1;E2;E3;E4;E5
236 W40 MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara 1980 1 Batalion Drogowo - Mostowy 04892 8418948 E1;E2;E3;E4;E5
237 M45 MARTE, Michal 0000 KU AZS WAT Warszawa 01940 7081975 E1;E2;E3;E4;E5
238 M55 MARTIN, Garzorz 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5
239 Brak kategorii MARTIN, Garzorz 1965 Gymnasion Offenbach 8303045
240 M55 MARTIN, Garzorz 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5
241 W21E MAZAN, Aleksandra 1995 UKS Traper Złocieniec 00328 8650884 E1;E2;E3;E4;E5
242 M21E MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192 E1;E2;E3;E4;E5
243 M65 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn 2885 8000573 E1;E2;E3;E4;E5
244 W20 MELZER, Zofia 2001 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
245 M20 MICHALAK, Kacper 2001 UNTS Warszawa 02980 8655941 E1;E2;E3;E4;E5
246 M50 MICHALAK, Tomasz 1969 UNTS Warszawa 02981 8180169 E1;E2;E3;E4;E5
247 W40 MICHAŁOWSKA, Agata 1978 Harpagan Gdańsk 02894 8516447 E1;E2;E3;E4;E5
248 M45 MIGACZ, Marcin 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822 E1;E2;E3;E4;E5
249 M21E MIHÁLYI, Ferenc 1984 HDSF 8664645 E1;E2;E3;E4;E5
250 W55 MIKHAILOVA, Iuliia 1965 OC L-MED Tula 1424208 E1;E2;E3;E4;E5
251 W60 MIKIELSKA, Danuta 1959 UMKS ORKAN 00138 8664837 E1;E2;E3;E4;E5
252 M60 MIKIELSKI, Marek 1960 UMKS ORKAN 00136 8664836 E1;E2;E3;E4;E5
253 M60 MIKŠYS, Eugenijus 1958 RE 8644493 E1;E2;E3;E4;E5
254 M35 MIODUSZEWSKI, Mateusz 1976 Team 360 03970 8012857 E4;E5
255 OPENShort MŁYNARCZYK, Julia 1998 UKS Orientuś Łódź 887250 E1;E2;E3;E4;E5
256 W16 MŁYNARCZYK, Kaja 2006 UKS Azymut Pabianice 04596 8071021 E1;E2;E3;E4;E5
257 M14 MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 3711 8667276 E1;E2;E3;E4;E5
258 M55 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 8150264 E1;E2;E3;E4;E5
259 M60 MOTAŁA, Michał 1961 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
260 M14 MOTAŁA, Piotr 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
261 W16 MULLER, Iga 2005 UMKS Kwidzyn 2764 8051213 E1;E2;E3;E4;E5
262 M50 MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 2578 8040409 E1;E2;E3;E4;E5
263 M18 MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 2578 8040409 E1;E2;E3;E4;E5
264 W70 NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk 8245050 E1;E2;E3;E4;E5
265 M45 NIEWIAROWSKI, Andrzej 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1110262 E1;E2;E3;E4;E5
266 W21S NIKITCZENKO, Natasza 1997 UKS Orientuś Łódź 3250 8667277 E1;E2;E3;E4;E5
267 W40 NIKONOWICZ, Ewa 1980 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721 E1;E2;E3;E4;E5
268 OPENShort NIKONOWICZ, Grzegorz 1980 Lipowo RUNNERS TEAM 1452713 E1;E2;E3;E4;E5
269 W16 NOWAK, Anna 2006 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
270 W45 NOWAK, Beata 1973 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
271 M18 NOWAK, Grzegorz 2003 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
272 M45 NOWAK, Jacek 1976 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
273 M45 NOWAK, Remik 1972 KS Hades Poznań 00907 8000833 E1;E2;E3;E4;E5
274 W14 NOWAK, Zosia 2008 KS Hades Poznań 03702 8000829 E1;E2;E3;E4;E5
275 M40-49S NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
276 M18 OBERNIKHIN, Aliaksandr 2003 Orion 8269039 E1;E2;E3;E4;E5
277 M40 OBERNIKHIN, Igor 1981 Orion 8645000 E1;E2;E3;E4;E5
278 M12 OBERNIKHIN, Piotr 2009 Orion 2076555 E1;E2;E3;E4;E5
279 M10N OBERNIKHIN, Stsiapan 2013 Orion 886516 E1;E2;E3;E4;E5
280 W40-49S OBERNIKHINA, Iryna 1979 Orion 250512 E1;E2;E3;E4;E5
281 W65 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 412377 E1;E2;E3;E4;E5
282 M65 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 886663 E1;E2;E3;E4;E5
283 WM10R OLIWIA, Lehman 2014 Indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
284 W40-49S OLSCHOWSKI, Beata 1963 OLV Steinberg 411662 E1;E2;E3;E4;E5
285 M55 OLSCHOWSKI, Peter 1963 OLV Steinberg 8091963 E1;E2;E3;E4;E5
286 W40 PABIAN, Patrycja 1980 UMKS Kwidzyn 4188 1413980 E1;E2;E3;E4;E5
287 W10 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 04168 886698 E1;E2;E3;E4;E5
288 W21E PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 8033071 E1;E2;E3;E4;E5
289 M21E PABICH, Mariusz 0000 UKS Azymut Pabianice 00338 8281288 E1;E2;E3;E4;E5
290 M21A PABICH, Tomasz 1982 UKS Azymut Pabianice 00331 8649635 E1;E2;E3;E4;E5
291 M18 PACHNIK, Stanisław 2003 UKS Orientuś Łódź 4297 8632433 E1;E2;E3;E4;E5
292 M21S PAŁKA, Szymon 1996 UKS Orientuś Łódź 370 8667274 E1;E2;E3;E4;E5
293 W21A PANASZEK, Justyna 1989 05264 8007399 E1;E2;E3;E4;E5
294 W55 PARFIANOWICZ, Joanna 1964 UNTS 00100 8000842 E1;E2;E3;E4;E5
295 M65 PASZYŃSKI, Józef 1953 UKS Orientuś Łódź 383 8010866 E1;E2;E3;E4;E5
296 W18 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS Kwidzyn 3363 8653296 E1;E2;E3;E4;E5
297 M14 PERFIKOWSKI, Paweł 2007 UMKS Kwidzyn 3568 8271107 E1;E2;E3;E4;E5
298 M45 PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 4190 2077834 E1;E2;E3;E4;E5
299 M75 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 Indywidualnie dolny Śląsk 01084 2023855 E1;E2;E3;E4;E5
300 M12 PIETRZAK, Bruno 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
301 WM10R PIETRZAK, Inez 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
302 M40-49S PIETRZAK, Patryk 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
303 M18 PILECKAS, Justas 2004 SM Gaja 8001481 E1;E2;E3;E4;E5
304 M50 PIOTR, Mazurek 1970 WKS Śląsk Wrocław 8062046 E1;E2;E3;E4;E5
305 M21E PIOTROWSKI, Radosław 1996 Harpagan Gdańsk 01625 8000386 E1;E2;E3;E4;E5
306 W12 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 8032052 E1;E2;E3;E4;E5
307 W14 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 8664614 E1;E2;E3;E4;E5
308 M60 POLEWSKI, Dariusz 1961 Indywidualnie 04258 1603313 E1;E2;E3;E4;E5
309 W14 PORADA, Jagoda 2008 UKS Reflex 04760 8200899 E1;E2;E3;E4;E5
310 M45 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex 02084 1972223 E1;E2;E3;E4;E5
311 M20 PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8663181 E1;E2;E3;E4;E5
312 M50 PORTKA, Mariusz 1969 E1;E2;E3;E4;E5
313 W21S PORZYCZ, Agnieszka 1984 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
314 M45 PORZYCZ, Janusz 1973 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
315 W14 PORZYCZ, Małgorzata 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E3;E4;E5
316 WM10R PRAIS, Jan 2014 UKS Dąb Leszno 8012841 E1;E2;E3;E4;E5
317 W16 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 4225 8200612 E1;E2;E3;E4;E5
318 W35S PRESIŃSKA, Magdalena 1986 UKS Azymut Pabianice 05344 7900030 E1;E2;E3;E4;E5
319 M20 PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Góra 3852 8220402 E1;E2;E3;E4;E5
320 W16 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra 3998 8210905 E1;E2;E3;E4;E5
321 M50 PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4339 2127778 E1;E2;E3;E4;E5
322 WM10R PUSTKOWSKA, Jagoda 0000 Harpagan Gdańsk 1416915 E1;E2;E3;E4;E5
323 WM10R PUSTKOWSKA, Malina 0000 Harpagan Gdańsk 2108831 E1;E2;E3;E4;E5
324 W12 RAKOWSKA, Pola 0000 Harpagan Gdańsk 05498 1416917 E1;E2;E3;E4;E5
325 M35 RAMOTOWSKI, Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722 E1;E2;E3;E4;E5
326 M14 RAWLUK, Alan 2008 KOS BnO Szczecin 04978 8260707 E1;E2;E3;E4;E5
327 M18 RAWLUK, Patryk 2004 KOS BnO Szczecin 04979 8260702 E1;E2;E3;E4;E5
328 W12-14B REDZYNIA, Zofia 2008 UKS Azymut Pabianice 04595 E1;E2;E3;E4;E5
329 M45 RIABYH, Andrey 1974 OC L-MED Tula 1391064 E1;E2;E3;E4;E5
330 M60 RIMANTAS, Dauderis 1959 ORIENS 8719027 E1;E2;E3;E4;E5
331 M50 RIMVYDAS, Bertašius 1971 OK Klajūnas 8001944 E1;E2;E3;E4;E5
332 M40 RIPKE, Carsten 1977 OSC Hamburg 8220677 E1;E2;E3;E4;E5
333 W14 ROKITA, Antonina 2008 Harpagan Gdańsk 04848 8190908 E1;E2;E3;E4;E5
334 M55 ROLF , Wettstein 1962 OL Zimmerberg 8646152 E1;E2;E3;E5
335 W45 ROSZAK, Maja 1975 UMKS Kwidzyn 4192 8000574 E1;E2;E3;E4;E5
336 W12 RYCHŁOWSKA, Julia 2008 KS Kościelec Chrzanów 04519 8032051 E1;E2;E3;E4;E5
337 OPENLong RYCHŁOWSKI, Tomasz 1980 KS Kościelec Chrzanów 05134 8032059 E1;E2;E3;E4;E5
338 M21E ŠABATKA, Zdeněk 1989 OK Slavia Hradec Kralove 8660923 E1;E2;E3;E4;E5
339 M60 SALDZIUNAS, Zenonas 1961 Devyni OSK 8667256 E1;E2;E3;E4;E5
340 W60 SALDZIUNIENE, Rasa 1961 Devyni OSK 8000904 E1;E2;E3;E4;E5
341 W16 SAPIŽOVAITE, Skaiva 2005 SM Gaja 2133830 E1;E2;E3;E4;E5
342 W14 SĄDEJ, Zofia 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
343 OPENShort SCHMIEDEBERG, Anke 2067 Team Sonnenschein 7208677 E1;E2;E3;E4;E5
344 M45 SCHMIEDEBERG, Nils 2068 Team Sonnenschein 8553427 E1;E2;E3;E4;E5
345 M45 SCHRAGO, Gregoire 1966 OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022 E1;E2;E3;E4;E5
346 M45 SĘDŁAK, Krystian 1973 OK!Sport Warszawa 8012836 E1;E2;E3;E4;E5
347 M16 SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 04404 8000598 E1;E2;E3;E4;E5
348 M14 SIKORA, Dawid 2008 Harpagan Gdańsk 05279 8516449 E1;E2;E3;E4;E5
349 M40 SIKORA, Roger 1979 Harpagan Gdańsk 05145 8516949 E1;E2;E3;E4;E5
350 M40 SITNICKI, Mariusz 1977 04379 8648674 E1;E2;E3;E4;E5
351 W18 SIUDEK, Agnieszka 2003 UKS Orientuś Łódź 4869 886661 E1;E2;E3;E4;E5
352 M40 SIUDEK, Konrad 1980 UKS Orientuś Łódź 4873 8667267 E1;E2;E3;E4;E5
353 M14 SIUDEK, Krzysztof 2008 UKS Orientuś Łódź 4874 1409380 E1;E2;E3;E4;E5
354 WM10R SIUDEK, Piotr 2013 UKS Orientuś Łódź 887240 E1;E2;E3;E4;E5
355 W20 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8659387 E1;E2;E3;E4;E5
356 M18 SKUNDA, Kristupas 2004 SM Gaja 8011248 E1;E2;E3;E4;E5
357 W16 SKUNDAITE, Auguste 2005 SM Gaja 8006999 E1;E2;E3;E4;E5
358 M40 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Kralove 9101117 E1;E2;E3;E4;E5
359 OPENLong SŁOMCZYŃSKA, Ewa 1979 UKS Orientuś Łódź 887251 E1;E2;E3;E4;E5
360 M14 SŁOMCZYŃSKI, Filip 2007 UKS Orientuś Łódź 3765 1409366 E1;E2;E3;E4;E5
361 M18 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 8646292 E1;E2;E3;E4;E5
362 M45 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 8667273 E1;E2;E3;E4;E5
363 M50 STYPIŃSKI, Marek 1967 GIBnO 300658 E1;E2;E3;E4;E5
364 W35S SUCHENIA, Iwona 1983 runpassion.pl-TEAM 1000028 E1;E2;E3;E4;E5
365 M40 SUCHENIA, Piotr 1980 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
366 M35 SURMA, Grzegorz 1983 Harpagan Gdańsk 05147 8515547 E1;E2;E3;E4;E5
367 M40 SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Kralove 8000235 E1;E2;E3;E4;E5
368 M50 SYCHEV, Dmitrii 1971 bryansk 1 8631484 E1;E2;E3;E4;E5
369 M60 SYPUŁA, Sławomir 1958 UNTS Warszawa 8091818 E1;E2;E3;E4;E5
370 W21A SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 1987 UNTS Warszawa 8091822 E1;E2;E3;E4;E5
371 W12 SZAFAREWICZ, Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn 4179 8062064 E1;E2;E3;E4;E5
372 OPENShort SZCZĘSNOWICZ, Natalia 1985 8007392 E1;E2;E4;E5
373 M14 SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 2008 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4714 412397 E1;E2;E3;E4;E5
374 W45 SZTRANEK, Iwona 0000 UKS Azymut Pabianice 04826 2043890 E4;E5
375 M18 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2;E3;E4;E5
376 M16 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3;E4;E5
377 M50 SZTRANEK, Paweł 0000 UKS Azymut Pabianice 04827 1407621 E4;E5
378 M14 SZUWARA, Daniel 2007 KU AZS UMCS Lublin 04778 8418901 E1;E2;E3;E4;E5
379 M10 SZUWARA, Eryk 2010 KU AZS UMCS Lublin 04779 8418902 E1;E2;E3;E4;E5
380 M40 SZUWARA, Piotr 1978 CSiL 04893 8418947 E1;E2;E3;E4;E5
381 W40 SZYMAŃSKA, Zuzanna 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 02690 8000599 E1;E2;E3;E4;E5
382 M65 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 1953 Harpagan Gdańsk 00885 1394482 E1;E2;E3;E4;E5
383 WM10R TADEJEWSKI, Nikodem 2012 UMKS ORKAN 04497 413390 E1;E2;E3;E4;E5
384 M40 TADEJEWSKI, Paweł 1979 UMKS ORKAN 00904 1419861 E1;E2;E3;E4;E5
385 W18 THÝNOVÁ, Martina 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 E1;E2;E3;E4;E5
386 M21E TICHÝ, Radomír 2000 OK Slavia Hradec Kralove 8670465 E1;E2;E3;E4;E5
387 M40 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 03253 8160579 E1;E2;E3;E4;E5
388 WM10R TREPCZYŃSKA, Hanna 2011 UKS Orientuś Łódź 5286 886662 E1;E2;E3;E4;E5
389 M12 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś Łódź 4220 8667272 E1;E2;E3;E4;E5
390 M35 TREPCZYŃSKI, Jarosław 1983 UKS Orientuś Łódź 4221 8667269 E1;E2;E3;E4;E5
391 W45 TRYKOZKO, Urszula 1969 Team 360 02691 8072469 E1;E2;E3;E4;E5
392 W14 TRZASKO, Alicja 2008 Harpagan Gdańsk 04965 8121008 E1;E2;E3;E4;E5
393 M45 TRZASKO, Bogusław 1976 Harpagan Gdańsk 01618 8112276 E1;E2;E3;E4;E5
394 W10 TRZASKO, Martyna 2011 Harpagan Gdańsk 04966 8010311 E1;E2;E3;E4;E5
395 M60 TRZICKY, Josef 1959 OB Havířov c 2092319 E1;E2;E3;E4;E5
396 M70 TRZPIL, Lech 1949 OK!Sport Warszawa 00691 412312 E1;E2;E3;E4;E5
397 M40 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin - 416573 E1;E2;E3;E4;E5
398 M20 VELDE, Augusts 2002 RE 8641010 E1;E2;E3;E4;E5
399 W40 VELDE, Reda 1979 RE 8035522 E1;E2;E3;E4;E5
400 OPENLong VOLKER, Otto 1962 Team Altenhof 05053 E1;E2;E3;E4;E5
401 W50 VRIČANOVÁ, Sylva 1967 OB Havířov 1426051 E1;E2;E3;E4;E5
402 W12-14B WALA, Aleksandra 2008 KS Kościelec Chrzanów 05077 8032054 E1;E2;E3;E4;E5
403 W12 WALA, Małgorzata 2010 KS Kościelec Chrzanów 05132 8032055 E1;E2;E3;E4;E5
404 W55 WARDECKA , Dorota 1965 UNTS Warszawa 00191 2065650 E1;E2;E3;E4;E5
405 M75 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1168 8626617 E1;E2;E3;E4;E5
406 W40-49S WĄSIEWICZ, Marzena 1970 Team 360 04080 8051070 E1;E2;E3;E4;E5
407 M50 WĄSIEWICZ, Piotr 1970 Team 360 04081 8070620 E1;E2;E3;E4;E5
408 W14 WĄSIEWICZ, Urszula 2007 Team 360 04082 8070511 E1;E2;E3;E4;E5
409 OPENShort WERES-PORTKA, Małgorzata 1971 E1;E2;E3;E4;E5
410 M16 WESOŁOWSKI, Oskar 2006 UKS Azymut Pabianice 04458 8071024 E1;E2;E3;E4;E5
411 W21E WIELEBA, Marlena 1988 Harpagan Gdańsk 00167 8271088 E1;E2;E3;E4;E5
412 M40 WIĘCKO, Jacek 1978 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730 E1;E2;E3;E4;E5
413 W21S WILCZYŃSKA-FRĄCKOWIAK, Marta 1992 KS Hades Poznań 05468 2067836 E1;E2;E3;E4;E5
414 M45 WILIWIS, Paweł 1975 14 Pułk Przeciwpancerny E1;E2;E3;E4;E5
415 M12 WIŚNIEWSKI, Adam 2010 UKS Azymut Pabianice 04406 8095410 E1;E2;E3;E4;E5
416 M14 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 03879 8281100 E1;E2;E3;E4;E5
417 OPENShort WIŚNIEWSKI, Marcin 1976 UKS Azymut Pabianice 7662202 E1;E2;E3;E4;E5
418 M50 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Indywidualnie 7204615 E1;E2;E3;E4;E5
419 W40 WŁODARCZYK, Agnieszka 1980 UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 03888 8032150 E1;E2;E3;E4;E5
420 WM10R WŁODARCZYK, Alicja 2015 UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 05070 9202031 E1;E2;E3;E4;E5
421 M40 WŁODARCZYK, Łukasz 1980 UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 03889 8004603 E1;E2;E3;E4;E5
422 W14 WŁODARCZYK, Wiktoria 2008 UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 03546 8220948 E1;E2;E3;E4;E5
423 W45 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 01122 1401460 E1;E2;E3;E4;E5
424 M14 WODZICKI, Filip 2007 MKS MOS Wrocław 4646 8338242 E1;E2;E3;E4;E5
425 W60 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 03369 8007228 E1;E2;E3;E4;E5
426 M60 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1;E2;E3;E4;E5
427 M21E WOJARSKI, Michał 1990 SNW KW Kraków 01107 8007229 E1;E2;E3;E4;E5
428 W16 WOJCZYK, Marta 2005 UKS Orientuś Łódź 4877 8667279 E1;E2;E3;E4;E5
429 M40 WOJCZYK, Sebastian 1979 UKS Orientuś Łódź 5272 8667278 E1;E2;E3;E4;E5
430 W12 WOJCZYK, Zofia 2009 UKS Orientuś Łódź 5025 887247 E1;E2;E3;E4;E5
431 M21E WOŁOWCZYK, Krzysztof 1995 UNTS Warszawa 00488 8640915 E1;E2;E3;E4;E5
432 W21A WOŹNIAK, Barbara 1988 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452705 E1;E2;E3;E4;E5
433 M70 WOŹNIAK, Henryk 1948 UMKS ORKAN 00131 211420 E1;E2;E3;E4;E5
434 M45 WÓJTOWICZ, Grzegorz 1973 UNTS Warszawa 04546 8150473 E1;E2;E3;E4;E5
435 W45 WÓJTOWICZ, Katarzyna 1973 UNTS Warszawa 04548 8050373 E1;E2;E3;E4;E5
436 M18 WÓJTOWICZ, Krzysztof 2004 UNTS Warszawa 03174 8040213 E1;E2;E3;E4;E5
437 M75 WRONICZ, Zygmunt 1944 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 04970 E1;E2;E3;E4;E5
438 W60 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 OK!Sport Warszawa 8638442 E5
439 M60 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 OK!Sport Warszawa 8636527 E5
440 M50 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September Team 01138 8636526 E1;E2;E3;E4;E5
441 M35 WYRZYKOWSKI, Patryk 1985 KS Hades Poznań 05078 7021124 E1;E2;E3;E4;E5
442 W50 WYSOCKA, Joanna 1971 WKS Śląsk Wrocław 1400 8424159 E1;E2;E3;E4;E5
443 W60 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 8086619 E1;E2;E3;E4;E5
444 W12 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 4012 8345992 E1;E2;E3;E4;E5
445 M70 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 8222893 E1;E2;E3;E4;E5
446 M21S ZAJĄC, Bartosz 1987 WKS Wawel Kraków 8091862 E1;E2;E3;E4;E5
447 W35 ZAJĄC, Honorata 1986 8091846 E1;E2;E3;E4;E5
448 W12 ZAMIARA, Gabriela 2010 KS Hades Poznań 04690 9201435 E1;E2;E3;E4;E5
449 M40 ZAMIARA, Piotr 1981 KS Hades Poznań 03698 8303003 E1;E2;E3;E4;E5
450 M14 ZAREMBA, Adam 2007 UMKS Kwidzyn 3567 8000578 E1;E2;E3;E4;E5
451 M35 ZARĘBA, Łukasz 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717 E1;E2;E3;E4;E5
452 W40-49S ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades Poznań 00915 8000828 E1;E2;E3;E4;E5
453 W16 ZEMLIAKOVA, Alisa 2006 VALERI TEAM 8071880 E1;E2;E3;E4;E5
454 W14 ZĘBALA, Martyna 2008 Harpagan Gdańsk 05280 8518349 E1;E2;E3;E4;E5
455 W70 ZILIENE, Asta 1947 Labirintas OSK 2043879 E1;E2;E3;E4;E5
456 M40 ZIMMER, Łukasz 1981 PACKMAN TEAM/2ORel Przasnysz E1;E2;E3;E4;E5
457 W45 ZSCHÄCKEL , Dani 1972 Team Sonnenschein 8220972 E1;E2;E3;E4;E5
458 M45 ZSCHÄCKEL , Raik 1967 Team Sonnenschein 8081067 E1;E2;E3;E4;E5
459 M21E ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E1;E2;E3;E4;E5
460 M55 ŻEBROWSKI, Dariusz 1963 OK!Sport Warszawa 8007223 E1;E2;E3;E4;E5

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades Poznań 05389 2067834 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHABRZYK, Wojciech 2010 ChabTeam 886658 E1;E2;E3;E4;E5
3 JĘDRAS, Jakub 2011 UMKS Kwidzyn 4509 809181589 E1;E2;E3;E4;E5
4 KAMIL, Potoczny 2010 Indywidualnie dolny Śląsk Po za konk To syn Ewy E1;E2;E3;E4;E5
5 KRAWCZYK, Szymon 2011 UKS Azymut Pabianice 339291 E1;E2;E3;E4;E5
6 SZUWARA, Eryk 2010 KU AZS UMCS Lublin 04779 8418902 E1;E2;E3;E4;E5

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GOS, Łukasz 2012 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 5216 412388 E1;E2;E3;E4;E5
2 KAMIL, Potoczny 2010 Indywidualnie dolny Śląsk Po za konk To syn Ewy E1;E2;E3;E4;E5
3 KMIECŃSKI, Franciszek 2012 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4533 2033040 E1;E2;E3;E4;E5
4 OBERNIKHIN, Stsiapan 2013 Orion 886516 E1;E2;E3;E4;E5

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BIEŃKOWSKI, Wojciech 2010 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4812 300688 E1;E2;E3;E4;E5
2 BORCZYK, Dawid 2010 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4535 412394 E1;E2;E3;E4;E5
3 DROŃ, Wojciech 2010 UMKS Kwidzyn 4510 2103949 E1;E2;E3;E4;E5
4 GÓRSKI, Seweryn 2010 UKS OSiR Góra Kalwaria 05321 2033043 E1;E2;E3;E4;E5
5 JANAS, Aleksander 2009 UKS Kometa Gliwice 04515 338919 E1;E2;E3;E4;E5
6 LEMAŃCZYK, Witold 2009 Harpagan Gdańsk 04804 8230409 E1;E2;E3;E4;E5
7 LIPIEC, Gabriel 2010 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 5076 300669 E1;E2;E3;E4;E5
8 ŁUBISZ, Łukasz 2009 UKS Azymut Pabianice 04402 8078077 E1;E2;E3;E4;E5
9 OBERNIKHIN, Piotr 2009 Orion 2076555 E1;E2;E3;E4;E5
10 PIETRZAK, Bruno 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
11 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś Łódź 4220 8667272 E1;E2;E3;E4;E5
12 WIŚNIEWSKI, Adam 2010 UKS Azymut Pabianice 04406 8095410 E1;E2;E3;E4;E5

M12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DUDZIAK, Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno 05312 2115726 E1;E2;E3;E4;E5

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHACHURSKI, Mieszko 2007 UNTS Warszawa 04193 8291207 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 8032057 E1;E2;E3;E4;E5
3 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 8667280 E1;E2;E3;E4;E5
4 DRAPELLA, Stanisław 2007 Harpagan Gdańsk 04803 8011107 E1;E2;E3;E4;E5
5 DROŃ, Wiktor 2007 UMKS Kwidzyn 3784 8070528 E1;E2;E3;E4;E5
6 GRZYMKIEWICZ, Mateusz 2008 UKS Orientuś Łódź 4878 8623612 E1;E2;E3;E4;E5
7 KRAWCZYK, Piotr 2008 UKS Azymut Pabianice 04606 2146554 E1;E2;E3;E4;E5
8 MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 3711 8667276 E1;E2;E3;E4;E5
9 MOTAŁA, Piotr 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
10 PERFIKOWSKI, Paweł 2007 UMKS Kwidzyn 3568 8271107 E1;E2;E3;E4;E5
11 RAWLUK, Alan 2008 KOS BnO Szczecin 04978 8260707 E1;E2;E3;E4;E5
12 SIKORA, Dawid 2008 Harpagan Gdańsk 05279 8516449 E1;E2;E3;E4;E5
13 SIUDEK, Krzysztof 2008 UKS Orientuś Łódź 4874 1409380 E1;E2;E3;E4;E5
14 SŁOMCZYŃSKI, Filip 2007 UKS Orientuś Łódź 3765 1409366 E1;E2;E3;E4;E5
15 SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 2008 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4714 412397 E1;E2;E3;E4;E5
16 SZUWARA, Daniel 2007 KU AZS UMCS Lublin 04778 8418901 E1;E2;E3;E4;E5
17 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 03879 8281100 E1;E2;E3;E4;E5
18 WODZICKI, Filip 2007 MKS MOS Wrocław 4646 8338242 E1;E2;E3;E4;E5
19 ZAREMBA, Adam 2007 UMKS Kwidzyn 3567 8000578 E1;E2;E3;E4;E5

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BULTROWICZ, Tymoteusz 2006 KS Hades Poznań 03700 8000827 E1;E2;E3;E4;E5
2 DURMA, Jerzy 2006 UKS Azymut Pabianice 04457 8071026 E1;E2;E3;E4;E5
3 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 2006 UKS Dąb Leszno 04241 2115754 E1;E2;E3;E4;E5
4 GINEIKA, Julius 2005 SM Gaja 8651315 E1;E2;E3;E4;E5
5 KOCIUBA, Kajetan 2006 KOS BnO Szczecin 04785 8260717 E1;E2;E3;E4;E5
6 KREIŠMONAS , Gintaras 2005 SM Gaja 8518338 E1;E2;E3;E4;E5
7 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 8071027 E1;E2;E3;E4;E5
8 KURZYP, Michał 2006 WKS Śląsk Wrocław D95174 8062045 E1;E2;E3;E4;E5
9 ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 8062060 E1;E2;E3;E4;E5
10 ŁUBISZ, Dominik 2006 UKS Azymut Pabianice 04169 8071013 E1;E2;E3;E4;E5
11 ŁUKASZYK, Maksymilian 2006 UKS Dąb Leszno 4236 8516405 E1;E2;E3;E4;E5
12 SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 04404 8000598 E1;E2;E3;E4;E5
13 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3;E4;E5
14 WESOŁOWSKI, Oskar 2006 UKS Azymut Pabianice 04458 8071024 E1;E2;E3;E4;E5

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 8656097 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
3 ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Kralove 8013922 E1;E2;E3;E4;E5
4 DOHNÁLEK, Tomáš 2004 OK Slavia Hradec Kralove 8656645 E1;E2;E3;E4;E5
5 FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656641 E1;E2;E3;E4;E5
6 GÓRSKI, Patryk 2004 UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 8091813 E1;E2;E3;E4;E5
7 KULESZA, Igor 2003 UKS Orientuś Łódź 4098 8667265 E1;E2;E3;E4;E5
8 MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 2578 8040409 E1;E2;E3;E4;E5
9 NOWAK, Grzegorz 2003 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
10 OBERNIKHIN, Aliaksandr 2003 Orion 8269039 E1;E2;E3;E4;E5
11 PACHNIK, Stanisław 2003 UKS Orientuś Łódź 4297 8632433 E1;E2;E3;E4;E5
12 PILECKAS, Justas 2004 SM Gaja 8001481 E1;E2;E3;E4;E5
13 RAWLUK, Patryk 2004 KOS BnO Szczecin 04979 8260702 E1;E2;E3;E4;E5
14 SKUNDA, Kristupas 2004 SM Gaja 8011248 E1;E2;E3;E4;E5
15 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 8646292 E1;E2;E3;E4;E5
16 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2;E3;E4;E5
17 WÓJTOWICZ, Krzysztof 2004 UNTS Warszawa 03174 8040213 E1;E2;E3;E4;E5

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 UKS Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2;E3;E4;E5
2 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E1;E2;E3;E4;E5
3 MICHALAK, Kacper 2001 UNTS Warszawa 02980 8655941 E1;E2;E3;E4;E5
4 PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8663181 E1;E2;E3;E4;E5
5 PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Góra 3852 8220402 E1;E2;E3;E4;E5
6 VELDE, Augusts 2002 RE 8641010 E1;E2;E3;E4;E5

M21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2;E3;E4;E5
2 ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 8026570 E1;E2;E3;E4;E5
3 PABICH, Tomasz 1982 UKS Azymut Pabianice 00331 8649635 E1;E2;E3;E4;E5

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BOGUSZ, Grabowski 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452718 E1;E2;E3;E4;E5
2 DUDEK, Wojciech 1994 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1171 8201405 E1;E2;E3;E4;E5
3 HOFFMANN, Mateusz 1991 LKO Leszno 00007 9202018 E1;E2;E3;E4;E5
4 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247 E1;E2;E3;E4;E5
5 MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192 E1;E2;E3;E4;E5
6 MIHÁLYI, Ferenc 1984 HDSF 8664645 E1;E2;E3;E4;E5
7 PABICH, Mariusz 0000 UKS Azymut Pabianice 00338 8281288 E1;E2;E3;E4;E5
8 PIOTROWSKI, Radosław 1996 Harpagan Gdańsk 01625 8000386 E1;E2;E3;E4;E5
9 ŠABATKA, Zdeněk 1989 OK Slavia Hradec Kralove 8660923 E1;E2;E3;E4;E5
10 TICHÝ, Radomír 2000 OK Slavia Hradec Kralove 8670465 E1;E2;E3;E4;E5
11 WOJARSKI, Michał 1990 SNW KW Kraków 01107 8007229 E1;E2;E3;E4;E5
12 WOŁOWCZYK, Krzysztof 1995 UNTS Warszawa 00488 8640915 E1;E2;E3;E4;E5
13 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E1;E2;E3;E4;E5

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 FRĄCKOWIAK, Patryk 1992 KS Hades Poznań 05469 2067837 E1;E2;E3;E4;E5
2 GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 03558 8071011 E1;E2;E3;E4;E5
3 PAŁKA, Szymon 1996 UKS Orientuś Łódź 370 8667274 E1;E2;E3;E4;E5
4 ZAJĄC, Bartosz 1987 WKS Wawel Kraków 8091862 E1;E2;E3;E4;E5

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BORCZYK, Łukasz 1986 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4534 412391 E1;E2;E3;E4;E5
2 FRĄTCZAK, Sławomir 1984 Harpagan Gdańsk 04370 8270584 E1;E2;E3;E4;E5
3 FROM , Piotr 1983 UMKS Kwidzyn 4856 8091814 E1;E2;E3;E4;E5
4 KACZYŃSKI, Piotr 1984 Harpagan Gdańsk 04349 8280284 E1;E2;E3;E4;E5
5 KONARCZAK, Dariusz 1984 KS Hades Poznań 00903 501149 E1;E2;E3;E4;E5
6 KUŚ, Michał 1982 Klub InO Stowarzysze 8020882 E1;E2;E3;E4;E5
7 ŁĄCKI, Łukasz 1982 UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 8062059 E1;E2;E3;E4;E5
8 MIODUSZEWSKI, Mateusz 1976 Team 360 03970 8012857 E4;E5
9 RAMOTOWSKI, Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722 E1;E2;E3;E4;E5
10 SURMA, Grzegorz 1983 Harpagan Gdańsk 05147 8515547 E1;E2;E3;E4;E5
11 TREPCZYŃSKI, Jarosław 1983 UKS Orientuś Łódź 4221 8667269 E1;E2;E3;E4;E5
12 WYRZYKOWSKI, Patryk 1985 KS Hades Poznań 05078 7021124 E1;E2;E3;E4;E5
13 ZARĘBA, Łukasz 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717 E1;E2;E3;E4;E5

M35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HOLEC, Jan 0000 SKOB Ostrava 9101189 E1;E2;E3;E4;E5
2 KRAWCZYK, Marcin 1983 UKS Azymut Pabianice 05233 887216 E1;E2;E3;E4;E5
3 KROCHMAL, Adam 1986 UNTS 02400 8210586 E1;E2;E3;E4;E5

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BEK, Michał 1981 Rodzinna Grupa Rowerowa 04818 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHABRZYK, Andrzej 1978 ChabTeam 9101799 E1;E2;E3;E4;E5
3 DROŃ, Grzegorz 1979 UMKS Kwidzyn 4351 2133395 E1;E2;E3;E4;E5
4 DURMAJ, Marcin 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452715 E1;E2;E3;E4;E5
5 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 03873 8001704 E1;E2;E3;E4;E5
6 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10 BKPanc Świętoszów 02892 8648666 E1;E2;E3;E4;E5
7 JARONIEC, Dariusz 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723 E1;E2;E3;E4;E5
8 JĘDRAS, Przemysław 1981 UMKS Kwidzyn 3694 2067686 E1;E2;E3;E4;E5
9 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 8200108 E1;E2;E3;E4;E5
10 KOLBIARZ, Dominik 1978
11 KOLBIARZ, Dominik 1978 E1;E2;E3;E4;E5
12 LEHMAN, Piotr 1981 Indywidualnie 8003975 E1;E2;E3;E4;E5
13 ŁAWECKI, Szymon 1978 MKS Pogoń Siedlce 02109 8655944 E1;E2;E3;E4;E5
14 MAŁECKI, Bartłomiej 1979 Indywidualnie 03906 E1;E2;E3;E4;E5
15 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 05462 7205881 E1;E2;E3;E4;E5
16 OBERNIKHIN, Igor 1981 Orion 8645000 E1;E2;E3;E4;E5
17 RIPKE, Carsten 1977 OSC Hamburg 8220677 E1;E2;E3;E4;E5
18 SIKORA, Roger 1979 Harpagan Gdańsk 05145 8516949 E1;E2;E3;E4;E5
19 SITNICKI, Mariusz 1977 04379 8648674 E1;E2;E3;E4;E5
20 SIUDEK, Konrad 1980 UKS Orientuś Łódź 4873 8667267 E1;E2;E3;E4;E5
21 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Kralove 9101117 E1;E2;E3;E4;E5
22 SUCHENIA, Piotr 1980 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
23 SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Kralove 8000235 E1;E2;E3;E4;E5
24 SZUWARA, Piotr 1978 CSiL 04893 8418947 E1;E2;E3;E4;E5
25 TADEJEWSKI, Paweł 1979 UMKS ORKAN 00904 1419861 E1;E2;E3;E4;E5
26 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 03253 8160579 E1;E2;E3;E4;E5
27 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin - 416573 E1;E2;E3;E4;E5
28 WIĘCKO, Jacek 1978 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730 E1;E2;E3;E4;E5
29 WŁODARCZYK, Łukasz 1980 UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 03889 8004603 E1;E2;E3;E4;E5
30 WOJCZYK, Sebastian 1979 UKS Orientuś Łódź 5272 8667278 E1;E2;E3;E4;E5
31 ZAMIARA, Piotr 1981 KS Hades Poznań 03698 8303003 E1;E2;E3;E4;E5
32 ZIMMER, Łukasz 1981 PACKMAN TEAM/2ORel Przasnysz E1;E2;E3;E4;E5

M40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LEMAŃCZYK, Dariusz 1973 Harpagan Gdańsk 04846 8070673 E1;E2;E3;E4;E5
2 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
3 PIETRZAK, Patryk 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BANACH, Krzysztof 1974 UMKS ORKAN 01440 8012855 E1;E2;E3;E4;E5
2 BORZYSZKOWSKI, Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
3 CISZEK, Marcin 1976 WKS Śląsk Wrocław 8654383 E1;E2;E3;E4;E5
4 DOBROWOLSKI, Piotr 1973 KU AZS UMCS Lublin 02972 8012797 E1;E2;E3;E4;E5
5 FIEDOROWICZ, Szczepan 1976 UKS Traper Złocieniec 8220956 E1;E2;E3;E4;E5
6 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2;E3;E4;E5
7 GIELEC, Artur 1975 UKS Orientuś Łódź 5271 887246 E1;E2;E3;E4;E5
8 GROTE , Andreas 1964 OLC SKOG Fribourg WG2GRA 7775577 E1;E2;E3;E4;E5
9 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
10 JANAS, Sebastian 1974 UKS Kometa Gliwice 04512 2035286 E1;E2;E3;E4;E5
11 KALSZTEIN, Karol 1974 Harpagan Gdańsk 00985 8081074 E1;E2;E3;E4;E5
12 KRZYMINIEWSKI, Sławomir 1973 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 8071973 E1;E2;E3;E4;E5
13 MARCINKIEWICZ, Marcin 1973 KU AZS WAT Warszawa 04993 8032112 E1;E2;E3;E4;E5
14 MARTE, Michal 0000 KU AZS WAT Warszawa 01940 7081975 E1;E2;E3;E4;E5
15 MIGACZ, Marcin 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822 E1;E2;E3;E4;E5
16 NIEWIAROWSKI, Andrzej 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1110262 E1;E2;E3;E4;E5
17 NOWAK, Jacek 1976 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
18 NOWAK, Remik 1972 KS Hades Poznań 00907 8000833 E1;E2;E3;E4;E5
19 PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 4190 2077834 E1;E2;E3;E4;E5
20 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex 02084 1972223 E1;E2;E3;E4;E5
21 PORZYCZ, Janusz 1973 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
22 RIABYH, Andrey 1974 OC L-MED Tula 1391064 E1;E2;E3;E4;E5
23 SCHMIEDEBERG, Nils 2068 Team Sonnenschein 8553427 E1;E2;E3;E4;E5
24 SCHRAGO, Gregoire 1966 OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022 E1;E2;E3;E4;E5
25 SĘDŁAK, Krystian 1973 OK!Sport Warszawa 8012836 E1;E2;E3;E4;E5
26 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 8667273 E1;E2;E3;E4;E5
27 TRZASKO, Bogusław 1976 Harpagan Gdańsk 01618 8112276 E1;E2;E3;E4;E5
28 WILIWIS, Paweł 1975 14 Pułk Przeciwpancerny E1;E2;E3;E4;E5
29 WÓJTOWICZ, Grzegorz 1973 UNTS Warszawa 04546 8150473 E1;E2;E3;E4;E5
30 ZSCHÄCKEL , Raik 1967 Team Sonnenschein 8081067 E1;E2;E3;E4;E5

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GORAL, Michał 1971 AZS UMCS Lublin 04551 8001092 E1;E2;E3;E4;E5
2 JAKLIK, Andrzej 1968 Dreptak Krosno E1;E2;E3;E4;E5
3 KUZNETSOV, Vladimir 1970 OC Eridan Minsk 2046393 E1;E2;E3;E4;E5
4 LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientuś Łódź 4657 8667270 E3;E4;E5
5 MICHALAK, Tomasz 1969 UNTS Warszawa 02981 8180169 E1;E2;E3;E4;E5
6 MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 2578 8040409 E1;E2;E3;E4;E5
7 PIOTR, Mazurek 1970 WKS Śląsk Wrocław 8062046 E1;E2;E3;E4;E5
8 PORTKA, Mariusz 1969 E1;E2;E3;E4;E5
9 PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4339 2127778 E1;E2;E3;E4;E5
10 RIMVYDAS, Bertašius 1971 OK Klajūnas 8001944 E1;E2;E3;E4;E5
11 STYPIŃSKI, Marek 1967 GIBnO 300658 E1;E2;E3;E4;E5
12 SYCHEV, Dmitrii 1971 bryansk 1 8631484 E1;E2;E3;E4;E5
13 SZTRANEK, Paweł 0000 UKS Azymut Pabianice 04827 1407621 E4;E5
14 WĄSIEWICZ, Piotr 1970 Team 360 04081 8070620 E1;E2;E3;E4;E5
15 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Indywidualnie 7204615 E1;E2;E3;E4;E5
16 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September Team 01138 8636526 E1;E2;E3;E4;E5

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BURCHARDT, Sławomir 1966 KS Hades Poznań 03699 9202014 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT Warszawa 00065 8020163 E1;E2;E3;E4;E5
3 DRĄGOWSKI, Marek 1965 OK!Sport Warszawa 8091819 E1;E2;E3;E4;E5
4 GARZORZ, Martin 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5
5 JONAUSKAS, Genadijus 1963 Devyni OSK 8112236 E1;E2;E3;E4;E5
6 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań 003730 1966423 E1;E2;E3;E4;E5
7 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428 E1;E2;E3;E4;E5
8 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 05319 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
9 MARTIN, Garzorz 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5
10 MARTIN, Garzorz 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5
11 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 8150264 E1;E2;E3;E4;E5
12 OLSCHOWSKI, Peter 1963 OLV Steinberg 8091963 E1;E2;E3;E4;E5
13 ROLF , Wettstein 1962 OL Zimmerberg 8646152 E1;E2;E3;E5
14 ŻEBROWSKI, Dariusz 1963 OK!Sport Warszawa 8007223 E1;E2;E3;E4;E5

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BĚHOUN, Pavel 1957 OK 99 Hradec Králové 8660393 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIKELIS, Vytautas 1961 Labirintas OSK 303007 E1;E2;E3;E4;E5
3 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2;E3;E4;E5
4 HORELYY, Dmytro 1959 VALERI TEAM 1300247 E1;E2;E3;E4;E5
5 JAKOBI, Zdeněk 1957 OB Havířov 1421900 E1;E2;E3;E4;E5
6 KONSTANCIAK, Andrzej 1959 OK Sport Warszawa 8032103 E1;E2;E3;E4;E5
7 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 8003546 E1;E2;E3;E4;E5
8 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT Warszawa 00076 8280359 E1;E2;E3;E4;E5
9 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 8032058 E1;E2;E3;E4;E5
10 MIKIELSKI, Marek 1960 UMKS ORKAN 00136 8664836 E1;E2;E3;E4;E5
11 MIKŠYS, Eugenijus 1958 RE 8644493 E1;E2;E3;E4;E5
12 MOTAŁA, Michał 1961 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
13 POLEWSKI, Dariusz 1961 Indywidualnie 04258 1603313 E1;E2;E3;E4;E5
14 RIMANTAS, Dauderis 1959 ORIENS 8719027 E1;E2;E3;E4;E5
15 SALDZIUNAS, Zenonas 1961 Devyni OSK 8667256 E1;E2;E3;E4;E5
16 SYPUŁA, Sławomir 1958 UNTS Warszawa 8091818 E1;E2;E3;E4;E5
17 TRZICKY, Josef 1959 OB Havířov c 2092319 E1;E2;E3;E4;E5
18 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1;E2;E3;E4;E5
19 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 OK!Sport Warszawa 8636527 E5

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BOHACZEK, Janusz 1952 UMKS ORKAN 00135 413376 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
3 DAMBRAUSKAS, Algimantas 1953 SM Gaja 8651233 E1;E2;E3;E4;E5
4 DŪDA, Kostas 1953 OK Rudamina 8420420 E1;E2;E3;E4;E5
5 GAVENAS, Gintaras 1956 OK Rudamina 8664292 E1;E2;E3;E4;E5
6 ŁUŃSKI, Zbigniew 1952 UMKS ORKAN 00132 413395 E1;E2;E3;E4;E5
7 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn 2885 8000573 E1;E2;E3;E4;E5
8 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 886663 E1;E2;E3;E4;E5
9 PASZYŃSKI, Józef 1953 UKS Orientuś Łódź 383 8010866 E1;E2;E3;E4;E5
10 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 1953 Harpagan Gdańsk 00885 1394482 E1;E2;E3;E4;E5

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk 8444519 E1;E2;E3;E4;E5
2 BARTKOWIAK, Edward 1948 wks Grunwald Poznań 00925 412412 E1;E2;E3;E4;E5
3 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis Wrocław D92023 305974 E1;E2;E3;E4;E5
4 GORAJSKI, Andrzej 1949 WKS Śląsk Wrocław 5303 2067723 E1;E2;E3;E4;E5
5 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 69 8000572 E1;E2;E3;E4;E5
6 KRIZ , Pavel 1948 Unitop ZDAR 2023807 E1;E2;E3;E4;E5
7 ŁAPANOWSKI, Jacenty 1950 KU AZS WAT Warszawa 00190 8672019 E1;E2;E3;E4;E5
8 TRZPIL, Lech 1949 OK!Sport Warszawa 00691 412312 E1;E2;E3;E4;E5
9 WOŹNIAK, Henryk 1948 UMKS ORKAN 00131 211420 E1;E2;E3;E4;E5
10 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 8222893 E1;E2;E3;E4;E5

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 Indywidualnie dolny Śląsk 01084 2023855 E1;E2;E3;E4;E5
2 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1168 8626617 E1;E2;E3;E4;E5
3 WRONICZ, Zygmunt 1944 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 04970 E1;E2;E3;E4;E5

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DURA, Kazimierz 1939 WKS Śląsk Wrocław 0720 54119 E1;E2;E3;E4;E5

OPENLong

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GROCHAL, Marcin 1980 KS Kościelec Chrzanów 04830 8032060 E1;E2;E3;E4;E5
2 HOROSZKIEWICZ, Adrian 1998 UKS Orientuś Łódź 5285 1409360 E1;E2;E3;E4;E5
3 JAMRÓZ, Piotr 1983 E1;E2;E3;E4;E5
4 KALINOWSKI, Michał 1989 E1;E2;E3;E4;E5
5 KUŚ, Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze 8080582 E1;E2;E3;E4;E5
6 RYCHŁOWSKI, Tomasz 1980 KS Kościelec Chrzanów 05134 8032059 E1;E2;E3;E4;E5
7 SŁOMCZYŃSKA, Ewa 1979 UKS Orientuś Łódź 887251 E1;E2;E3;E4;E5
8 VOLKER, Otto 1962 Team Altenhof 05053 E1;E2;E3;E4;E5

OPENShort

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHACHURSKA, Magdalena 1978 KU AZS WAT Warszawa 8201278 E1;E2;E3;E4;E5
2 DRĄGOWSKI, Paweł 2001 OK Sport Warszawa 1419870 E1;E2;E3;E4;E5
3 GABRIELE, Harke 1964 Team Altenhof 960407 E1;E2;E3;E4;E5
4 HEBDA, Ireneusz 1976 Irq Team 05266 8032114 E4;E5
5 LORENC, Joanna 1982 UKS Azymut Pabianice 553466 E1;E2;E3;E4;E5
6 MŁYNARCZYK, Julia 1998 UKS Orientuś Łódź 887250 E1;E2;E3;E4;E5
7 NIKONOWICZ, Grzegorz 1980 Lipowo RUNNERS TEAM 1452713 E1;E2;E3;E4;E5
8 SCHMIEDEBERG, Anke 2067 Team Sonnenschein 7208677 E1;E2;E3;E4;E5
9 SZCZĘSNOWICZ, Natalia 1985 8007392 E1;E2;E4;E5
10 WERES-PORTKA, Małgorzata 1971 E1;E2;E3;E4;E5
11 WIŚNIEWSKI, Marcin 1976 UKS Azymut Pabianice 7662202 E1;E2;E3;E4;E5

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 JANAS, Agnieszka 2011 UKS Kometa Gliwice 04516 338917 E1;E2;E3;E4;E5
2 KACZYŃSKA, Amelia 2011 Harpagan Gdańsk 04954 8110107 E1;E2;E3;E4;E5
3 LORENC, Sara 2011 UKS Azymut Pabianice 887245 E1;E2;E3;E4;E5
4 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 04168 886698 E1;E2;E3;E4;E5
5 TRZASKO, Martyna 2011 Harpagan Gdańsk 04966 8010311 E1;E2;E3;E4;E5

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DŻUMAGA, Julia 2011 UKS Dąb Leszno 05311 8082011 E1;E2;E3;E4;E5

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BELICA, Karolina 2010 LUKS IMPULS 4403502 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIERNACKA, Barbara 0000 Harpagan Gdańsk 05443 1416911 E1;E2;E3;E4;E5
3 DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 04233 8042009 E1;E2;E3;E4;E5
4 GROCHAL, Nina 2009 KS Kościelec Chrzanów 04935 8032053 E1;E2;E3;E4;E5
5 HEBDA, Julia 2010 KS Kościelec Chrzanów 04520 8032056 E1;E2;E3;E4;E5
6 IWANOWSKA, Michalina 2009 KOS BnO Szczecin 05080 80260703 E1;E2;E3;E4;E5
7 KLIMCZAK, Oksana 2009 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
8 KOWALCZYK, Kalina 2009 UKS Azymut Pabianice 04171 339273 E1;E2;E3;E4;E5
9 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 8032052 E1;E2;E3;E4;E5
10 RAKOWSKA, Pola 0000 Harpagan Gdańsk 05498 1416917 E1;E2;E3;E4;E5
11 RYCHŁOWSKA, Julia 2008 KS Kościelec Chrzanów 04519 8032051 E1;E2;E3;E4;E5
12 SZAFAREWICZ, Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn 4179 8062064 E1;E2;E3;E4;E5
13 WALA, Małgorzata 2010 KS Kościelec Chrzanów 05132 8032055 E1;E2;E3;E4;E5
14 WOJCZYK, Zofia 2009 UKS Orientuś Łódź 5025 887247 E1;E2;E3;E4;E5
15 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 4012 8345992 E1;E2;E3;E4;E5
16 ZAMIARA, Gabriela 2010 KS Hades Poznań 04690 9201435 E1;E2;E3;E4;E5

W12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 REDZYNIA, Zofia 2008 UKS Azymut Pabianice 04595 E1;E2;E3;E4;E5
2 WALA, Aleksandra 2008 KS Kościelec Chrzanów 05077 8032054 E1;E2;E3;E4;E5

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BELICA, Milena 2007 LUKS IMPULS 4403501 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIELECKA, Marta 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
3 DARGACZ, Paulina 2007 Harpagan Gdańsk 04488 8070720 E1;E2;E3;E4;E5
4 KLIMCZAK, Olimpia 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
5 KRASZEWSKA, Olga 2007 MKS MOS Wrocław 4651 8413339 E1;E2;E3;E4;E5
6 LEWANDOWSKA, Antonina 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
7 ŁĄCKA, Julia 2007 UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 7205049 E1;E2;E3;E4;E5
8 NOWAK, Zosia 2008 KS Hades Poznań 03702 8000829 E1;E2;E3;E4;E5
9 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 8664614 E1;E2;E3;E4;E5
10 PORADA, Jagoda 2008 UKS Reflex 04760 8200899 E1;E2;E3;E4;E5
11 PORZYCZ, Małgorzata 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E3;E4;E5
12 ROKITA, Antonina 2008 Harpagan Gdańsk 04848 8190908 E1;E2;E3;E4;E5
13 SĄDEJ, Zofia 2008 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
14 TRZASKO, Alicja 2008 Harpagan Gdańsk 04965 8121008 E1;E2;E3;E4;E5
15 WĄSIEWICZ, Urszula 2007 Team 360 04082 8070511 E1;E2;E3;E4;E5
16 WŁODARCZYK, Wiktoria 2008 UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 03546 8220948 E1;E2;E3;E4;E5
17 ZĘBALA, Martyna 2008 Harpagan Gdańsk 05280 8518349 E1;E2;E3;E4;E5

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CISZEK, Kasia 2006 WKS Śląsk Wrocław 8654388 E1;E2;E3;E4;E5
2 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 8667261 E1;E2;E3;E4;E5
3 KLYMENIUK, Iryna 2007 VALERI TEAM 8006849 E1;E2;E3;E4;E5
4 KOMOROWSKA, Marta 2005 UKS Orientuś Łódź 4655 8667262 E1;E2;E3;E4;E5
5 KOZUŃ, Marika 2006 UKS Azymut Pabianice 04599 8071022 E1;E2;E3;E4;E5
6 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
7 MŁYNARCZYK, Kaja 2006 UKS Azymut Pabianice 04596 8071021 E1;E2;E3;E4;E5
8 MULLER, Iga 2005 UMKS Kwidzyn 2764 8051213 E1;E2;E3;E4;E5
9 NOWAK, Anna 2006 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
10 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 4225 8200612 E1;E2;E3;E4;E5
11 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra 3998 8210905 E1;E2;E3;E4;E5
12 SAPIŽOVAITE, Skaiva 2005 SM Gaja 2133830 E1;E2;E3;E4;E5
13 SKUNDAITE, Auguste 2005 SM Gaja 8006999 E1;E2;E3;E4;E5
14 WOJCZYK, Marta 2005 UKS Orientuś Łódź 4877 8667279 E1;E2;E3;E4;E5
15 ZEMLIAKOVA, Alisa 2006 VALERI TEAM 8071880 E1;E2;E3;E4;E5

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś Łódź 3854 8646297 E1;E2;E3;E4;E5
2 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2;E3;E4;E5
3 GROCHOWALSKA, Alicja 2003 UKS Azymut Pabianice 04604 8071023 E1;E2;E3;E4;E5
4 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3;E4;E5
5 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS Kwidzyn 3363 8653296 E1;E2;E3;E4;E5
6 SIUDEK, Agnieszka 2003 UKS Orientuś Łódź 4869 886661 E1;E2;E3;E4;E5
7 THÝNOVÁ, Martina 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 E1;E2;E3;E4;E5

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8033223 E1;E2;E3;E4;E5
2 MELZER, Zofia 2001 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
3 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8659387 E1;E2;E3;E4;E5

W21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BĄKOWSKA, Dominika 1992 Harpagan Gdańsk 04215 8281192 E1;E2;E3;E4;E5
2 DAMBRAUSKAITE, Ieva 1999 SM Gaja 7203788 E1;E2;E3;E4;E5
3 JĘDROWSKA, Katarzyna 1990 KS Hades Poznań 04149 7203781 E1;E2;E3;E4;E5
4 KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 1993 Indywidualnie 886349 E1;E2;E3;E4;E5
5 PANASZEK, Justyna 1989 05264 8007399 E1;E2;E3;E4;E5
6 SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 1987 UNTS Warszawa 8091822 E1;E2;E3;E4;E5
7 WOŹNIAK, Barbara 1988 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452705 E1;E2;E3;E4;E5

W21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra 1979 Harpagan Gdańsk 05146 8517349 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIAŁA, Weronika 1986 8001842 E1;E2;E3;E4;E5
3 BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
4 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
5 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E1;E2;E3;E4;E5
6 GRUCHAŁA, Natalia 1996 Harpagan Gdańsk 04764 8261196 E1;E2;E3;E4;E5
7 HOFFMANN, Barbara 1991 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
8 KOSTRZEWSKA, Justyna 1998 WKS Śląsk Wrocław 02046 8650387 E1;E2;E3;E4;E5
9 LEONHARDT, Charlotte 2001 Team Sonnenschein 8030401 E1;E2;E3;E4;E5
10 MAZAN, Aleksandra 1995 UKS Traper Złocieniec 00328 8650884 E1;E2;E3;E4;E5
11 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 8033071 E1;E2;E3;E4;E5
12 WIELEBA, Marlena 1988 Harpagan Gdańsk 00167 8271088 E1;E2;E3;E4;E5

W21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BINIECKA, Małgorzata 1987 UKS Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2;E3;E4;E5
2 DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 03872 8001210 E1;E2;E3;E4;E5
3 GRZYMKIEWICZ, Liliana 1987 UKS Orientuś Łódź 2128 8667275 E1;E2;E3;E4;E5
4 KOSIOR , Monika 1990 10 BKPanc Świętoszów 8007390 E1;E2;E3;E4;E5
5 NIKITCZENKO, Natasza 1997 UKS Orientuś Łódź 3250 8667277 E1;E2;E3;E4;E5
6 PORZYCZ, Agnieszka 1984 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
7 WILCZYŃSKA-FRĄCKOWIAK, Marta 1992 KS Hades Poznań 05468 2067836 E1;E2;E3;E4;E5

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 KOS BnO Szczecin/12 BZ 8648779 E1;E2;E3;E4;E5
2 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 1979 Indywidualnie dolny Śląsk 04287 8648669 E1;E2;E3;E4;E5
3 BORCZYK, Iwona 1986 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4536 1419992 E1;E2;E3;E4;E5
4 DRĄGOWSKA, Malwina 1985 KS OK!Sport Warszawa 00786 8033244 E1;E2;E3;E4;E5
5 DYBKA, Katarzyna 1983 12BZ 8648767 E1;E2;E3;E4;E5
6 DZIKA, Natalia 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725 E1;E2;E3;E4;E5
7 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 8121986 E1;E2;E3;E4;E5
8 KOMSA, Małgorzata 1984 UKS Orientuś Łódź 366 8667271 E1;E2;E3;E4;E5
9 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 1980 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
10 MAJ-ROKSZ, Maria 1980 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
11 ZAJĄC, Honorata 1986 8091846 E1;E2;E3;E4;E5

W35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ANTOŃCZYK, Beata 1982 Indywidualnie 05395 8007397 E1;E2;E3;E4;E5
2 KAŠPAROVÁ, Šárka 1972 Orientační běh Opava 7522295 E1;E2;E3;E4;E5
3 PRESIŃSKA, Magdalena 1986 UKS Azymut Pabianice 05344 7900030 E1;E2;E3;E4;E5
4 SUCHENIA, Iwona 1983 runpassion.pl-TEAM 1000028 E1;E2;E3;E4;E5

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades Poznań 00944 8000826 E1;E2;E3;E4;E5
2 CIUPA, Monika 1980 UKS Orientuś Łódź 4654 887244 E1;E2;E3;E4;E5
3 DUDZIAK, Karolina 1978 UKS Dąb Leszno 04240 8220178 E1;E2;E3;E4;E5
4 JANAS, Irena 1977 UKS Kometa Gliwice 04514 2035285 E1;E2;E3;E4;E5
5 ŁUKASZYK, Sylwia 1977 UKS Dąb Leszno 4235 8517305 E1;E2;E3;E4;E5
6 MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara 1980 1 Batalion Drogowo - Mostowy 04892 8418948 E1;E2;E3;E4;E5
7 MICHAŁOWSKA, Agata 1978 Harpagan Gdańsk 02894 8516447 E1;E2;E3;E4;E5
8 NIKONOWICZ, Ewa 1980 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721 E1;E2;E3;E4;E5
9 PABIAN, Patrycja 1980 UMKS Kwidzyn 4188 1413980 E1;E2;E3;E4;E5
10 SZYMAŃSKA, Zuzanna 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 02690 8000599 E1;E2;E3;E4;E5
11 VELDE, Reda 1979 RE 8035522 E1;E2;E3;E4;E5
12 WŁODARCZYK, Agnieszka 1980 UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 03888 8032150 E1;E2;E3;E4;E5

W40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 OBERNIKHINA, Iryna 1979 Orion 250512 E1;E2;E3;E4;E5
2 OLSCHOWSKI, Beata 1963 OLV Steinberg 411662 E1;E2;E3;E4;E5
3 WĄSIEWICZ, Marzena 1970 Team 360 04080 8051070 E1;E2;E3;E4;E5
4 ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades Poznań 00915 8000828 E1;E2;E3;E4;E5

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 8430043 E1;E2;E3;E4;E5
2 KĘDZIOR, Katarzyna 1975 UMKS Kwidzyn 4177 8013951 E1;E2;E3;E4;E5
3 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 8051310 E1;E2;E3;E4;E5
4 KOZŁOWSKA, Ewa 1976 WKS Śląsk Wrocław E1;E2;E3;E4;E5
5 KRONIKOVÁ, Jana 1973 OK Slavia Hradec Kralove 8662671 E1;E2;E3;E4;E5
6 KUZMICHOVA, Ulia 1975 OC L-MED Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
7 LEMAŃCZYK, Aleksandra 1973 Harpagan Gdańsk 04847 8010865 E1;E2;E3;E4;E5
8 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
9 NOWAK, Beata 1973 UKS Siódemka Rumia E1;E2;E3;E4;E5
10 ROSZAK, Maja 1975 UMKS Kwidzyn 4192 8000574 E1;E2;E3;E4;E5
11 SZTRANEK, Iwona 0000 UKS Azymut Pabianice 04826 2043890 E4;E5
12 TRYKOZKO, Urszula 1969 Team 360 02691 8072469 E1;E2;E3;E4;E5
13 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 01122 1401460 E1;E2;E3;E4;E5
14 WÓJTOWICZ, Katarzyna 1973 UNTS Warszawa 04548 8050373 E1;E2;E3;E4;E5
15 ZSCHÄCKEL , Dani 1972 Team Sonnenschein 8220972 E1;E2;E3;E4;E5

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HANZLOVÁ, Svatava 1966 OB Havířov 1426031 E1;E2;E3;E4;E5
2 KURZYP, Anna 1968 WKS Śląsk Wrocław D95155 8007376 E1;E2;E3;E4;E5
3 LEONHARDT, Annette 1967 Team Sonnenschein 8210167 E1;E2;E3;E4;E5
4 VRIČANOVÁ, Sylva 1967 OB Havířov 1426051 E1;E2;E3;E4;E5
5 WYSOCKA, Joanna 1971 WKS Śląsk Wrocław 1400 8424159 E1;E2;E3;E4;E5

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARGIEL , Beata 1965 OK!Sport Warszawa 2086530 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIKELIENE, Ema 1964 Labirintas OSK 303287 E1;E2;E3;E4;E5
3 CZERKAWSKA, Urszula 1962 UKS Sparta Czyżowice 01495 2036945 E1;E2;E3;E4;E5
4 JONAUSKIENĖ, Janina 1963 Devyni OSK 8112334 E1;E2;E3;E4;E5
5 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 E1;E2;E3;E4;E5
6 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 05318 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
7 MIKHAILOVA, Iuliia 1965 OC L-MED Tula 1424208 E1;E2;E3;E4;E5
8 PARFIANOWICZ, Joanna 1964 UNTS 00100 8000842 E1;E2;E3;E4;E5
9 WARDECKA , Dorota 1965 UNTS Warszawa 00191 2065650 E1;E2;E3;E4;E5

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTNIK, Bożena 1958 KU AZS WAT Warszawa 9231058 E1;E2;E3;E4;E5
2 BĚHOUNOVÁ, Jiřina 1956 OK 99 Hradec Králové 8648580 E1;E2;E3;E4;E5
3 BIZIUK, Halina 1957 UMKS ORKAN 01154 9102814 E1;E2;E3;E4;E5
4 DAMBRAUSKIENE, Genovaite 1956 SM Gaja 1408200 E1;E2;E3;E4;E5
5 EC, Ewa 1960 E1;E2;E3;E4;E5
6 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa 00075 8080258 E1;E2;E3;E4;E5
7 MIKIELSKA, Danuta 1959 UMKS ORKAN 00138 8664837 E1;E2;E3;E4;E5
8 SALDZIUNIENE, Rasa 1961 Devyni OSK 8000904 E1;E2;E3;E4;E5
9 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 03369 8007228 E1;E2;E3;E4;E5
10 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 OK!Sport Warszawa 8638442 E5
11 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 8086619 E1;E2;E3;E4;E5

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DŪDIENĖ, Violeta 1952 OK Rudamina 1301702 E1;E2;E3;E4;E5
2 LEWOŃ, Ewa 1955 UMKS ORKAN 00129 889676 E1;E2;E3;E4;E5
3 ŁUŃSKA, Regina 0956 UMKS ORKAN 00133 413394 E1;E2;E3;E4;E5
4 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 412377 E1;E2;E3;E4;E5

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KRIZOVA, Zdenka 1950 Unitop ZDAR 301209 E1;E2;E3;E4;E5
2 NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk 8245050 E1;E2;E3;E4;E5
3 ZILIENE, Asta 1947 Labirintas OSK 2043879 E1;E2;E3;E4;E5

W75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

WM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CIUPA, Wojciech 2015 UKS Orientuś Łódź 5267 887243 E1;E2;E3;E4;E5
2 JANAS, Małgorzata 2014 UKS Kometa Gliwice 04513 338916 E1;E2;E3;E4;E5
3 KACZYŃSKA, Zofia 2013 Harpagan Gdańsk brak 1407623 E1;E2;E3;E4;E5
4 KOMSA, Aleksandra 2015 UKS Orientuś Łódź 887248 E1;E2;E3;E4;E5
5 KRAWCZYK, Anna 2015 UKS Azymut Pabianice 339293
6 LORENC, Samuel 2015 UKS Azymut Pabianice 886310 E1;E2;E3;E4;E5
7 OLIWIA, Lehman 2014 Indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
8 PIETRZAK, Inez 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
9 PRAIS, Jan 2014 UKS Dąb Leszno 8012841 E1;E2;E3;E4;E5
10 PUSTKOWSKA, Jagoda 0000 Harpagan Gdańsk 1416915 E1;E2;E3;E4;E5
11 PUSTKOWSKA, Malina 0000 Harpagan Gdańsk 2108831 E1;E2;E3;E4;E5
12 SIUDEK, Piotr 2013 UKS Orientuś Łódź 887240 E1;E2;E3;E4;E5
13 TADEJEWSKI, Nikodem 2012 UMKS ORKAN 04497 413390 E1;E2;E3;E4;E5
14 TREPCZYŃSKA, Hanna 2011 UKS Orientuś Łódź 5286 886662 E1;E2;E3;E4;E5
15 WŁODARCZYK, Alicja 2015 UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 05070 9202031 E1;E2;E3;E4;E5

WM85+

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BIAŁA, Weronika 1986 8001842 E1;E2;E3;E4;E5
2 EC, Ewa 1960 E1;E2;E3;E4;E5
3 JAMRÓZ, Piotr 1983 E1;E2;E3;E4;E5
4 KALINOWSKI, Michał 1989 E1;E2;E3;E4;E5
5 KOLBIARZ, Dominik 1978
6 KOLBIARZ, Dominik 1978 E1;E2;E3;E4;E5
7 PANASZEK, Justyna 1989 05264 8007399 E1;E2;E3;E4;E5
8 PORTKA, Mariusz 1969 E1;E2;E3;E4;E5
9 SITNICKI, Mariusz 1977 04379 8648674 E1;E2;E3;E4;E5
10 SZCZĘSNOWICZ, Natalia 1985 8007392 E1;E2;E4;E5
11 WERES-PORTKA, Małgorzata 1971 E1;E2;E3;E4;E5
12 ZAJĄC, Honorata 1986 8091846 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara 1980 1 Batalion Drogowo - Mostowy 04892 8418948 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10 BKPanc Świętoszów 02892 8648666 E1;E2;E3;E4;E5
2 KOSIOR , Monika 1990 10 BKPanc Świętoszów 8007390 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KRZYMINIEWSKI, Sławomir 1973 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 8071973 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DYBKA, Katarzyna 1983 12BZ 8648767 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WILIWIS, Paweł 1975 14 Pułk Przeciwpancerny E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BOGUSZ, Grabowski 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452718 E1;E2;E3;E4;E5
2 DURMAJ, Marcin 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452715 E1;E2;E3;E4;E5
3 DZIKA, Natalia 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725 E1;E2;E3;E4;E5
4 JARONIEC, Dariusz 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723 E1;E2;E3;E4;E5
5 NIKONOWICZ, Ewa 1980 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721 E1;E2;E3;E4;E5
6 RAMOTOWSKI, Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722 E1;E2;E3;E4;E5
7 WIĘCKO, Jacek 1978 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730 E1;E2;E3;E4;E5
8 WOŹNIAK, Barbara 1988 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452705 E1;E2;E3;E4;E5
9 ZARĘBA, Łukasz 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452717 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GORAL, Michał 1971 AZS UMCS Lublin 04551 8001092 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 03369 8007228 E1;E2;E3;E4;E5
2 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SZUWARA, Piotr 1978 CSiL 04893 8418947 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHABRZYK, Andrzej 1978 ChabTeam 9101799 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHABRZYK, Wojciech 2010 ChabTeam 886658 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 JONAUSKAS, Genadijus 1963 Devyni OSK 8112236 E1;E2;E3;E4;E5
2 JONAUSKIENĖ, Janina 1963 Devyni OSK 8112334 E1;E2;E3;E4;E5
3 SALDZIUNAS, Zenonas 1961 Devyni OSK 8667256 E1;E2;E3;E4;E5
4 SALDZIUNIENE, Rasa 1961 Devyni OSK 8000904 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 JAKLIK, Andrzej 1968 Dreptak Krosno E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 STYPIŃSKI, Marek 1967 GIBnO 300658 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GARZORZ, Martin 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5
2 MARTIN, Garzorz 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5
3 MARTIN, Garzorz 1965 Gymnasion Offenbach 8303045
4 MARTIN, Garzorz 1965 Gymnasion Offenbach 8303045 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MIHÁLYI, Ferenc 1984 HDSF 8664645 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PIETRZAK, Bruno 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
2 PIETRZAK, Inez 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
3 PIETRZAK, Patryk 0000 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra 1979 Harpagan Gdańsk 05146 8517349 E1;E2;E3;E4;E5
2 BĄKOWSKA, Dominika 1992 Harpagan Gdańsk 04215 8281192 E1;E2;E3;E4;E5
3 BIERNACKA, Barbara 0000 Harpagan Gdańsk 05443 1416911 E1;E2;E3;E4;E5
4 DARGACZ, Paulina 2007 Harpagan Gdańsk 04488 8070720 E1;E2;E3;E4;E5
5 DRAPELLA, Stanisław 2007 Harpagan Gdańsk 04803 8011107 E1;E2;E3;E4;E5
6 FRĄTCZAK, Sławomir 1984 Harpagan Gdańsk 04370 8270584 E1;E2;E3;E4;E5
7 GRUCHAŁA, Natalia 1996 Harpagan Gdańsk 04764 8261196 E1;E2;E3;E4;E5
8 KACZYŃSKA, Amelia 2011 Harpagan Gdańsk 04954 8110107 E1;E2;E3;E4;E5
9 KACZYŃSKA, Zofia 2013 Harpagan Gdańsk brak 1407623 E1;E2;E3;E4;E5
10 KACZYŃSKI, Piotr 1984 Harpagan Gdańsk 04349 8280284 E1;E2;E3;E4;E5
11 KALSZTEIN, Karol 1974 Harpagan Gdańsk 00985 8081074 E1;E2;E3;E4;E5
12 LEMAŃCZYK, Aleksandra 1973 Harpagan Gdańsk 04847 8010865 E1;E2;E3;E4;E5
13 LEMAŃCZYK, Dariusz 1973 Harpagan Gdańsk 04846 8070673 E1;E2;E3;E4;E5
14 LEMAŃCZYK, Witold 2009 Harpagan Gdańsk 04804 8230409 E1;E2;E3;E4;E5
15 MICHAŁOWSKA, Agata 1978 Harpagan Gdańsk 02894 8516447 E1;E2;E3;E4;E5
16 PIOTROWSKI, Radosław 1996 Harpagan Gdańsk 01625 8000386 E1;E2;E3;E4;E5
17 PUSTKOWSKA, Jagoda 0000 Harpagan Gdańsk 1416915 E1;E2;E3;E4;E5
18 PUSTKOWSKA, Malina 0000 Harpagan Gdańsk 2108831 E1;E2;E3;E4;E5
19 RAKOWSKA, Pola 0000 Harpagan Gdańsk 05498 1416917 E1;E2;E3;E4;E5
20 ROKITA, Antonina 2008 Harpagan Gdańsk 04848 8190908 E1;E2;E3;E4;E5
21 SIKORA, Dawid 2008 Harpagan Gdańsk 05279 8516449 E1;E2;E3;E4;E5
22 SIKORA, Roger 1979 Harpagan Gdańsk 05145 8516949 E1;E2;E3;E4;E5
23 SURMA, Grzegorz 1983 Harpagan Gdańsk 05147 8515547 E1;E2;E3;E4;E5
24 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 1953 Harpagan Gdańsk 00885 1394482 E1;E2;E3;E4;E5
25 TRZASKO, Alicja 2008 Harpagan Gdańsk 04965 8121008 E1;E2;E3;E4;E5
26 TRZASKO, Bogusław 1976 Harpagan Gdańsk 01618 8112276 E1;E2;E3;E4;E5
27 TRZASKO, Martyna 2011 Harpagan Gdańsk 04966 8010311 E1;E2;E3;E4;E5
28 WIELEBA, Marlena 1988 Harpagan Gdańsk 00167 8271088 E1;E2;E3;E4;E5
29 ZĘBALA, Martyna 2008 Harpagan Gdańsk 05280 8518349 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 05462 7205881 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ANTOŃCZYK, Beata 1982 Indywidualnie 05395 8007397 E1;E2;E3;E4;E5
2 KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 1993 Indywidualnie 886349 E1;E2;E3;E4;E5
3 LEHMAN, Piotr 1981 Indywidualnie 8003975 E1;E2;E3;E4;E5
4 MAŁECKI, Bartłomiej 1979 Indywidualnie 03906 E1;E2;E3;E4;E5
5 OLIWIA, Lehman 2014 Indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
6 POLEWSKI, Dariusz 1961 Indywidualnie 04258 1603313 E1;E2;E3;E4;E5
7 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Indywidualnie 7204615 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 1979 Indywidualnie dolny Śląsk 04287 8648669 E1;E2;E3;E4;E5
2 KAMIL, Potoczny 2010 Indywidualnie dolny Śląsk Po za konk To syn Ewy E1;E2;E3;E4;E5
3 KAMIL, Potoczny 2010 Indywidualnie dolny Śląsk Po za konk To syn Ewy E1;E2;E3;E4;E5
4 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 Indywidualnie dolny Śląsk 01084 2023855 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HEBDA, Ireneusz 1976 Irq Team 05266 8032114 E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 05318 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
2 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 05319 1419854 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 IWANOWSKA, Michalina 2009 KOS BnO Szczecin 05080 80260703 E1;E2;E3;E4;E5
2 KOCIUBA, Kajetan 2006 KOS BnO Szczecin 04785 8260717 E1;E2;E3;E4;E5
3 RAWLUK, Alan 2008 KOS BnO Szczecin 04978 8260707 E1;E2;E3;E4;E5
4 RAWLUK, Patryk 2004 KOS BnO Szczecin 04979 8260702 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 KOS BnO Szczecin/12 BZ 8648779 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis Wrocław D92023 305974 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades Poznań 00944 8000826 E1;E2;E3;E4;E5
2 BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades Poznań 05389 2067834 E1;E2;E3;E4;E5
3 BULTROWICZ, Tymoteusz 2006 KS Hades Poznań 03700 8000827 E1;E2;E3;E4;E5
4 BURCHARDT, Sławomir 1966 KS Hades Poznań 03699 9202014 E1;E2;E3;E4;E5
5 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2;E3;E4;E5
6 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 8430043 E1;E2;E3;E4;E5
7 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2;E3;E4;E5
8 FRĄCKOWIAK, Patryk 1992 KS Hades Poznań 05469 2067837 E1;E2;E3;E4;E5
9 HOFFMANN, Barbara 1991 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
10 JĘDROWSKA, Katarzyna 1990 KS Hades Poznań 04149 7203781 E1;E2;E3;E4;E5
11 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań 003730 1966423 E1;E2;E3;E4;E5
12 KONARCZAK, Dariusz 1984 KS Hades Poznań 00903 501149 E1;E2;E3;E4;E5
13 NOWAK, Remik 1972 KS Hades Poznań 00907 8000833 E1;E2;E3;E4;E5
14 NOWAK, Zosia 2008 KS Hades Poznań 03702 8000829 E1;E2;E3;E4;E5
15 WILCZYŃSKA-FRĄCKOWIAK, Marta 1992 KS Hades Poznań 05468 2067836 E1;E2;E3;E4;E5
16 WYRZYKOWSKI, Patryk 1985 KS Hades Poznań 05078 7021124 E1;E2;E3;E4;E5
17 ZAMIARA, Gabriela 2010 KS Hades Poznań 04690 9201435 E1;E2;E3;E4;E5
18 ZAMIARA, Piotr 1981 KS Hades Poznań 03698 8303003 E1;E2;E3;E4;E5
19 ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades Poznań 00915 8000828 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 8032057 E1;E2;E3;E4;E5
2 GROCHAL, Marcin 1980 KS Kościelec Chrzanów 04830 8032060 E1;E2;E3;E4;E5
3 GROCHAL, Nina 2009 KS Kościelec Chrzanów 04935 8032053 E1;E2;E3;E4;E5
4 HEBDA, Julia 2010 KS Kościelec Chrzanów 04520 8032056 E1;E2;E3;E4;E5
5 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 8032058 E1;E2;E3;E4;E5
6 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 8032052 E1;E2;E3;E4;E5
7 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 8664614 E1;E2;E3;E4;E5
8 RYCHŁOWSKA, Julia 2008 KS Kościelec Chrzanów 04519 8032051 E1;E2;E3;E4;E5
9 RYCHŁOWSKI, Tomasz 1980 KS Kościelec Chrzanów 05134 8032059 E1;E2;E3;E4;E5
10 WALA, Aleksandra 2008 KS Kościelec Chrzanów 05077 8032054 E1;E2;E3;E4;E5
11 WALA, Małgorzata 2010 KS Kościelec Chrzanów 05132 8032055 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DRĄGOWSKA, Malwina 1985 KS OK!Sport Warszawa 00786 8033244 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DOBROWOLSKI, Piotr 1973 KU AZS UMCS Lublin 02972 8012797 E1;E2;E3;E4;E5
2 SZUWARA, Daniel 2007 KU AZS UMCS Lublin 04778 8418901 E1;E2;E3;E4;E5
3 SZUWARA, Eryk 2010 KU AZS UMCS Lublin 04779 8418902 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTNIK, Bożena 1958 KU AZS WAT Warszawa 9231058 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHACHURSKA, Magdalena 1978 KU AZS WAT Warszawa 8201278 E1;E2;E3;E4;E5
3 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT Warszawa 00065 8020163 E1;E2;E3;E4;E5
4 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT Warszawa 00076 8280359 E1;E2;E3;E4;E5
5 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa 00075 8080258 E1;E2;E3;E4;E5
6 ŁAPANOWSKI, Jacenty 1950 KU AZS WAT Warszawa 00190 8672019 E1;E2;E3;E4;E5
7 MARCINKIEWICZ, Marcin 1973 KU AZS WAT Warszawa 04993 8032112 E1;E2;E3;E4;E5
8 MARTE, Michal 0000 KU AZS WAT Warszawa 01940 7081975 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KUŚ, Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze 8080582 E1;E2;E3;E4;E5
2 KUŚ, Michał 1982 Klub InO Stowarzysze 8020882 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HOFFMANN, Mateusz 1991 LKO Leszno 00007 9202018 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 8200108 E1;E2;E3;E4;E5
2 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 8003546 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MIGACZ, Marcin 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822 E1;E2;E3;E4;E5
2 NIEWIAROWSKI, Andrzej 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1110262 E1;E2;E3;E4;E5
3 PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Góra 3852 8220402 E1;E2;E3;E4;E5
4 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra 3998 8210905 E1;E2;E3;E4;E5
5 PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4339 2127778 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WRONICZ, Zygmunt 1944 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 04970 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BELICA, Karolina 2010 LUKS IMPULS 4403502 E1;E2;E3;E4;E5
2 BELICA, Milena 2007 LUKS IMPULS 4403501 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BIKELIENE, Ema 1964 Labirintas OSK 303287 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIKELIS, Vytautas 1961 Labirintas OSK 303007 E1;E2;E3;E4;E5
3 ZILIENE, Asta 1947 Labirintas OSK 2043879 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 NIKONOWICZ, Grzegorz 1980 Lipowo RUNNERS TEAM 1452713 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KRASZEWSKA, Olga 2007 MKS MOS Wrocław 4651 8413339 E1;E2;E3;E4;E5
2 WODZICKI, Filip 2007 MKS MOS Wrocław 4646 8338242 E1;E2;E3;E4;E5
3 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 4012 8345992 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 01122 1401460 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ŁAWECKI, Szymon 1978 MKS Pogoń Siedlce 02109 8655944 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HANZLOVÁ, Svatava 1966 OB Havířov 1426031 E1;E2;E3;E4;E5
2 JAKOBI, Zdeněk 1957 OB Havířov 1421900 E1;E2;E3;E4;E5
3 TRZICKY, Josef 1959 OB Havířov c 2092319 E1;E2;E3;E4;E5
4 VRIČANOVÁ, Sylva 1967 OB Havířov 1426051 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin - 416573 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KUZNETSOV, Vladimir 1970 OC Eridan Minsk 2046393 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
2 KUZMICHOVA, Ulia 1975 OC L-MED Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
3 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
4 MIKHAILOVA, Iuliia 1965 OC L-MED Tula 1424208 E1;E2;E3;E4;E5
5 RIABYH, Andrey 1974 OC L-MED Tula 1391064 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BĚHOUN, Pavel 1957 OK 99 Hradec Králové 8660393 E1;E2;E3;E4;E5
2 BĚHOUNOVÁ, Jiřina 1956 OK 99 Hradec Králové 8648580 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 RIMVYDAS, Bertašius 1971 OK Klajūnas 8001944 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DŪDA, Kostas 1953 OK Rudamina 8420420 E1;E2;E3;E4;E5
2 DŪDIENĖ, Violeta 1952 OK Rudamina 1301702 E1;E2;E3;E4;E5
3 GAVENAS, Gintaras 1956 OK Rudamina 8664292 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Kralove 8013922 E1;E2;E3;E4;E5
2 DOHNÁLEK, Tomáš 2004 OK Slavia Hradec Kralove 8656645 E1;E2;E3;E4;E5
3 FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656641 E1;E2;E3;E4;E5
4 KRONIKOVÁ, Jana 1973 OK Slavia Hradec Kralove 8662671 E1;E2;E3;E4;E5
5 KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8033223 E1;E2;E3;E4;E5
6 PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8663181 E1;E2;E3;E4;E5
7 ŠABATKA, Zdeněk 1989 OK Slavia Hradec Kralove 8660923 E1;E2;E3;E4;E5
8 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Kralove 8659387 E1;E2;E3;E4;E5
9 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Kralove 9101117 E1;E2;E3;E4;E5
10 SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Kralove 8000235 E1;E2;E3;E4;E5
11 THÝNOVÁ, Martina 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 E1;E2;E3;E4;E5
12 TICHÝ, Radomír 2000 OK Slavia Hradec Kralove 8670465 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DRĄGOWSKI, Paweł 2001 OK Sport Warszawa 1419870 E1;E2;E3;E4;E5
2 KONSTANCIAK, Andrzej 1959 OK Sport Warszawa 8032103 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARGIEL , Beata 1965 OK!Sport Warszawa 2086530 E1;E2;E3;E4;E5
2 DRĄGOWSKI, Marek 1965 OK!Sport Warszawa 8091819 E1;E2;E3;E4;E5
3 SĘDŁAK, Krystian 1973 OK!Sport Warszawa 8012836 E1;E2;E3;E4;E5
4 TRZPIL, Lech 1949 OK!Sport Warszawa 00691 412312 E1;E2;E3;E4;E5
5 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 OK!Sport Warszawa 8638442 E5
6 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 OK!Sport Warszawa 8636527 E5
7 ŻEBROWSKI, Dariusz 1963 OK!Sport Warszawa 8007223 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ROLF , Wettstein 1962 OL Zimmerberg 8646152 E1;E2;E3;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 412377 E1;E2;E3;E4;E5
2 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 886663 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GROTE , Andreas 1964 OLC SKOG Fribourg WG2GRA 7775577 E1;E2;E3;E4;E5
2 SCHRAGO, Gregoire 1966 OLC SKOG Fribourg WG1SCG 1393022 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1