Łódzkie Biegi Górskie 2020/2021 - R1 - Zgłoszenia
2020-11-22
2020-11-22
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | ||
2 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | |||
3 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | |||
4 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | ||
5 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | ||
6 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | |||
7 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | ||
8 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | |||
9 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | |||
10 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | |||
11 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | |||
12 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | ||
13 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
14 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | |||
15 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BOLARCZYK, Stanisław | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | Zapłać | |
16 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | |||
17 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | ||
18 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski | ||
19 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BULA, Piotr | Zgierz | |||
20 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | |||
21 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | |||
22 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE | |||
23 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | |||
24 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | |||
25 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | ||
26 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
27 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
28 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | Łódź Run Crew | Łódź | ||
29 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | ||
30 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | |||
31 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | |||
32 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
33 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | |||
34 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | |||
35 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DZIESZKO, Maciej | Z Kawa Na Szlak | Łódź | ||
36 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Wasyl | |
37 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | |||
38 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | |||
39 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | |||
40 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice | ||
41 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łodź | ||
42 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FRANKOWSKI, Maciej | Beauty Sport | Konstantynów Łódzki | Zapłać | |
43 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
44 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FRONCZKOWSKA, Barbara | Łódź | Barbara Fronczkowska | ||
45 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | |||
46 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
47 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
48 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | ||
49 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | |||
50 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | ||
51 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | |||
52 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | ||
53 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź | ||
54 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
55 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] HAUK , Krzysztof | Kabar | Zgierz | Zapłać | |
56 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Łódź | |||
57 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] HERTEL, Michał | Wódka | |||
58 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
59 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | |||
60 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź | ||
61 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] JAGUSIAK , Maciej | Jagoda Running Team | Pabianice | ||
62 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | ||
63 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | ||
64 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | ||
65 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JAROCKA , Agnieszka | Łódź | Zapłać | ||
66 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | ||
67 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
68 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | ||
69 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | |||
70 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
71 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz | ||
72 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | ||
73 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KALINOWSKA , Anna | Super TEAM | Łódź | ||
74 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | |||
75 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | |||
76 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | ||
77 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | |||
78 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | |||
79 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | |||
80 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOPEĆ, Marcin | Celironman | Lodz | Zapłać | |
81 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | |||
82 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | |||
83 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź | ||
84 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | ||
85 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź | ||
86 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
87 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków | ||
88 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz | Łódź | |||
89 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | ||
90 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | |||
91 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
92 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | |||
93 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | |||
94 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Placencja | ||
95 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUPCZYK, Przemysław | Dzik Komando | Łódź | Zapłać | |
96 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KURASIK, Tomasz | Łódź | |||
97 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | ||
98 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KWIATKOWSKI, Szymon | Łódź | |||
99 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | ||
100 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] LACHOWSKI, Robert | Łódź | Zapłać | ||
101 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | |||
102 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | ||
103 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | ||
104 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | ||
105 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | ||
106 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź | ||
107 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | |||
108 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | ||
109 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LIS, Michał | Łódź | |||
110 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ŁOJEWSKA, Marta | Łódź | |||
111 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Lodz | Zapłać | |
112 | Cały cykl - 6600m z psem/OPEN | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga | |
113 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna | Time 4s Radosław Sekieta | Łódź | Zapłać | |
114 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] MAJCHER, Elżbieta | LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | Zapłać | |
115 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAJCHER, Tomasz | Skierniewice | |||
116 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | ||||
117 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | |||
118 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | |||
119 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź | ||
120 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź | Zapłać | |
121 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MARCZYK, Waldemar | Będków | Zapłać | ||
122 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
123 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | KROPKA | |
124 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MATYJASIK, Edyta | Olej Running Team | Łódź | ||
125 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | |||
126 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź | ||
127 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ | ||
128 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | ||
129 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź | ||
130 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
131 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź | ||
132 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | |||
133 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź | ||
134 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MIKULSKI, Tomasz | Kampinos | |||
135 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | |||
136 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | |||
137 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź | ||
138 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | ||
139 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | ||
140 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
141 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | |||
142 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | ||
143 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | |||
144 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | uć | Zapłać | ||
145 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLSZEWSKI, Łukasz | Warriors Łódź | Łódz | ||
146 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | |||
147 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] OWCZAREK , Beata | O CO BIEGA | Jadwinin | Zapłać | |
148 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | |||
149 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAKUŁA , Michał | Zgierz | Zapłać | ||
150 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PAKUŁA , Rafał | Stryków | |||
151 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | |||
152 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
153 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | ||
154 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | ||
155 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | ||
156 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
157 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PIELUŻEK, Piotr | Olej Running Team | Łódź | ||
158 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | |||
159 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | |||
160 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | |||
161 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | ||
162 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | ||
163 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice | |||
164 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PRASAL, Artur | Łódź | |||
165 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź | ||
166 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | ||
167 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz | ||
168 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
169 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ROMANOWICZ, Waldemar | ECO | Zgierz | Zapłać | |
170 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | Zapłać | |
171 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś | Łódź | Zapłać | |
172 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | ||
173 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | |||
174 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | ||
175 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | ||
176 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | |||
177 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź | ||
178 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | |||
179 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | |||
180 | Cały cykl - 6600m z psem/OPEN | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | |
181 | Cały cykl - 6600m z psem/OPEN | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska | |
182 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | ||
183 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
184 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vegan / Vege Runners | Łódź | ||
185 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
186 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZARF, Tomasz | BSH Łódź Running Team | Rzgów | ||
187 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SZCZEPAŃSKA , Laura | Łask | Zapłać | ||
188 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | ||
189 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SZEWCZYK , Łukasz | Tomaszów Mazowiecki | Zapłać | ||
190 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | ||
191 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | ||
192 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź | ||
193 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż | ||
194 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TARGOWSKI, Michał | Drużyna Pana Michała | Łódź | ||
195 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | |||
196 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | ||
197 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | ||
198 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | ||
199 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | |||
200 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | |||
201 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice | ||
202 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] WARSZAWSKI, Marek | Łódż | Tosia | ||
203 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki | ||
204 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | |
205 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | |||
206 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | |||
207 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | ||
208 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
209 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WORACH, Tomasz | Tempio - Piątkowski Klub Biegacza | Zgierz | Zapłać | |
210 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | ||
211 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź | ||
212 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | |||
213 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian | Łódź | |||
214 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
215 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | |||
216 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
217 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] WYTYKOWSKA , Joanna | ŁKW / Rysie | Łódź | Pepper | |
218 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | |||
219 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź | ||
220 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź | ||
221 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
222 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
223 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ZALEGA, Luiza | AGB TORFY | RĄBIEŃ | ||
224 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] ZATKE, Dorota | Łódź | |||
225 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ZDUŃCZYK , Paulina | EVErRUN | Łódź | Zapłać | |
226 | Cały cykl - 6600m z psem/OPEN | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI | |
227 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ZJAWIONA , Agnieszka | Łódź | |||
228 | Cały cykl - 6600m z psem/OPEN | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | |
229 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | ||
230 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź | |||
231 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | [0] ŻAK, Joanna | Clariant | |||
232 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
6600m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|
Cały cykl - 6600m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | |||
2 | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | |||
3 | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
4 | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
5 | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice |
6600m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|
Cały cykl - 6600m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | |||
2 | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | |||
3 | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | |||
4 | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | |||
5 | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | ||
6 | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | |||
7 | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | |||
8 | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | ||
9 | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice | |||
10 | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś | Łódź |
6600m - Z psem / OPEN
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Wasyl | |
2 | [0] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | KROPKA | |
3 | [0] WARSZAWSKI, Marek | Łódż | Tosia |
Cały cykl - 6600m z psem / OPEN
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga | |
2 | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | |
3 | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska | |
4 | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI | |
5 | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea |
6600m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁOJEWSKA, Marta | Łódź | |||
2 | [0] MATYJASIK, Edyta | Olej Running Team | Łódź | ||
3 | [0] ZJAWIONA , Agnieszka | Łódź |
10 500m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łodź | ||
2 | [0] FRONCZKOWSKA, Barbara | Łódź | Barbara Fronczkowska | ||
3 | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
4 | [0] KALINOWSKA , Anna | Super TEAM | Łódź | ||
5 | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
6 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | |||
7 | [0] ZALEGA, Luiza | AGB TORFY | RĄBIEŃ |
Cały cykl - 6600m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | ||
2 | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | ||
3 | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | |||
4 | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | |||
5 | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | |||
6 | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
7 | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Łódź | |||
8 | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz | ||
9 | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | |||
10 | [0] MAJCHER, Elżbieta | LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | ||
11 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | ||
12 | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | |||
13 | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
14 | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | |||
15 | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
16 | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | ||
17 | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | |||
18 | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | |||
19 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | ||
20 | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | ||
21 | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | ||
22 | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | |||
23 | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | ||
24 | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | |||
25 | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | |||
26 | [0] WYTYKOWSKA , Joanna | ŁKW / Rysie | Łódź | Pepper | |
27 | [0] ZATKE, Dorota | Łódź | |||
28 | [0] ŻAK, Joanna | Clariant |
Cały cykl - 10 500m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | |||
2 | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | ||
3 | [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | |||
4 | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | |||
5 | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | |||
6 | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | |||
7 | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | |||
8 | [0] JAROCKA , Agnieszka | Łódź | |||
9 | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | ||
10 | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | ||
11 | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | |||
12 | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | |||
13 | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź | ||
14 | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | ||
15 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
16 | [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna | Time 4s Radosław Sekieta | Łódź | ||
17 | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | ||||
18 | [0] MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź | ||
19 | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
20 | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź | ||
21 | [0] OWCZAREK , Beata | O CO BIEGA | Jadwinin | ||
22 | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | |||
23 | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | |||
24 | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | ||
25 | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | |||
26 | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
27 | [0] SZCZEPAŃSKA , Laura | Łask | |||
28 | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | |
29 | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź | ||
30 | [0] ZDUŃCZYK , Paulina | EVErRUN | Łódź | ||
31 | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź |
6600m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
2 | [0] JAGUSIAK , Maciej | Jagoda Running Team | Pabianice | ||
3 | [0] PAKUŁA , Rafał | Stryków | |||
4 | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż |
10 500m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | Łódź Run Crew | Łódź | ||
2 | [0] DZIESZKO, Maciej | Z Kawa Na Szlak | Łódź | ||
3 | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice | ||
4 | [0] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź | ||
5 | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
6 | [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz | Łódź | |||
7 | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Placencja | ||
8 | [0] KURASIK, Tomasz | Łódź | |||
9 | [0] KWIATKOWSKI, Szymon | Łódź | |||
10 | [0] MAJCHER, Tomasz | Skierniewice | |||
11 | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | |||
12 | [0] MIKULSKI, Tomasz | Kampinos | |||
13 | [0] OLSZEWSKI, Łukasz | Warriors Łódź | Łódz | ||
14 | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vegan / Vege Runners | Łódź | ||
15 | [0] SZARF, Tomasz | BSH Łódź Running Team | Rzgów | ||
16 | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | |||
17 | [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian | Łódź | |||
18 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
19 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź |
Cały cykl - 6600m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | |||
2 | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | |||
3 | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | ||
4 | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | ||
5 | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski | ||
6 | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
7 | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | ||
8 | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
9 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
10 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | ||
11 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | ||
12 | [0] LACHOWSKI, Robert | Łódź | |||
13 | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | |||
14 | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | |||
15 | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | |||
16 | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź | ||
17 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | |||
18 | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | ||
19 | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | ||
20 | [0] PRASAL, Artur | Łódź | |||
21 | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | ||
22 | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | ||
23 | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź | ||
24 | [0] SZEWCZYK , Łukasz | Tomaszów Mazowiecki | |||
25 | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | |||
26 | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | |||
27 | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice | ||
28 | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | ||
29 | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | ||
30 | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź |
Cały cykl - 10 500m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | ||
2 | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | |||
3 | [0] BOLARCZYK, Stanisław | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | ||
4 | [0] BULA, Piotr | Zgierz | |||
5 | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE | |||
6 | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | |||
7 | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
8 | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | |||
9 | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
10 | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | |||
11 | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | |||
12 | [0] FRANKOWSKI, Maciej | Beauty Sport | Konstantynów Łódzki | ||
13 | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | |||
14 | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | ||
15 | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | ||
16 | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | ||
17 | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź | ||
18 | [0] HAUK , Krzysztof | Kabar | Zgierz | ||
19 | [0] HERTEL, Michał | Wódka | |||
20 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | |||
21 | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | ||
22 | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | ||
23 | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | ||
24 | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | ||
25 | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | |||
26 | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | |||
27 | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | |||
28 | [0] KOPEĆ, Marcin | Celironman | Lodz | ||
29 | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | |||
30 | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź | ||
31 | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków | ||
32 | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | ||
33 | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
34 | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | |||
35 | [0] KUPCZYK, Przemysław | Dzik Komando | Łódź | ||
36 | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | ||
37 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | ||
38 | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | ||
39 | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | ||
40 | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź | ||
41 | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | ||
42 | [0] LIS, Michał | Łódź | |||
43 | [0] ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Lodz | ||
44 | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | |||
45 | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź | ||
46 | [0] MARCZYK, Waldemar | Będków | |||
47 | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź | ||
48 | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ | ||
49 | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź | ||
50 | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
51 | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | |||
52 | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź | ||
53 | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | ||
54 | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | |||
55 | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | ||
56 | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | |||
57 | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | uć | |||
58 | [0] PAKUŁA , Michał | Zgierz | |||
59 | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
60 | [0] PIELUŻEK, Piotr | Olej Running Team | Łódź | ||
61 | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | |||
62 | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | ||
63 | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | ||
64 | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź | ||
65 | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz | ||
66 | [0] ROMANOWICZ, Waldemar | ECO | Zgierz | ||
67 | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | |||
68 | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
69 | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | ||
70 | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | ||
71 | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | ||
72 | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź | ||
73 | [0] TARGOWSKI, Michał | Drużyna Pana Michała | Łódź | ||
74 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | ||
75 | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | ||
76 | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | ||
77 | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki | ||
78 | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | |||
79 | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
80 | [0] WORACH, Tomasz | Tempio - Piątkowski Klub Biegacza | Zgierz | ||
81 | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
82 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | |||
83 | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | |||
84 | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź | ||
85 | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
86 | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | ||
87 | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | |||
2 | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | |||
3 | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | |||
4 | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | |||
5 | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | |||
6 | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | |||
7 | [0] BULA, Piotr | Zgierz | |||
8 | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | |||
9 | [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | |||
10 | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | |||
11 | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | |||
12 | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | |||
13 | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | |||
14 | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | |||
15 | [0] FRONCZKOWSKA, Barbara | Łódź | Barbara Fronczkowska | ||
16 | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | |||
17 | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | |||
18 | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | |||
19 | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Łódź | |||
20 | [0] HERTEL, Michał | Wódka | |||
21 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | |||
22 | [0] JAROCKA , Agnieszka | Łódź | |||
23 | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | |||
24 | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | |||
25 | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | |||
26 | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | |||
27 | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | |||
28 | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | |||
29 | [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz | Łódź | |||
30 | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | |||
31 | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | |||
32 | [0] KURASIK, Tomasz | Łódź | |||
33 | [0] KWIATKOWSKI, Szymon | Łódź | |||
34 | [0] LACHOWSKI, Robert | Łódź | |||
35 | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | |||
36 | [0] LIS, Michał | Łódź | |||
37 | [0] ŁOJEWSKA, Marta | Łódź | |||
38 | [0] MAJCHER, Tomasz | Skierniewice | |||
39 | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | ||||
40 | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | |||
41 | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | |||
42 | [0] MARCZYK, Waldemar | Będków | |||
43 | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | |||
44 | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | |||
45 | [0] MIKULSKI, Tomasz | Kampinos | |||
46 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | |||
47 | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | |||
48 | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | |||
49 | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | |||
50 | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | uć | |||
51 | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | |||
52 | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | |||
53 | [0] PAKUŁA , Michał | Zgierz | |||
54 | [0] PAKUŁA , Rafał | Stryków | |||
55 | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | |||
56 | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | |||
57 | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | |||
58 | [0] PRASAL, Artur | Łódź | |||
59 | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | ||
60 | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | |||
61 | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | |||
62 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | |||
63 | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | |||
64 | [0] SZCZEPAŃSKA , Laura | Łask | |||
65 | [0] SZEWCZYK , Łukasz | Tomaszów Mazowiecki | |||
66 | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | |||
67 | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | |||
68 | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | |||
69 | [0] WARSZAWSKI, Marek | Łódż | Tosia | ||
70 | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | |||
71 | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | |||
72 | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | |||
73 | [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian | Łódź | |||
74 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | |||
75 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
76 | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | |||
77 | [0] ZATKE, Dorota | Łódź | |||
78 | [0] ZJAWIONA , Agnieszka | Łódź | |||
79 | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź | |||
80 | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZALEGA, Luiza | AGB TORFY | RĄBIEŃ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | ||
2 | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | ||
3 | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż | ||
4 | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Placencja |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | ||
2 | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | ||
2 | [0] SZARF, Tomasz | BSH Łódź Running Team | Rzgów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRANKOWSKI, Maciej | Beauty Sport | Konstantynów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | |
2 | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łodź | ||
2 | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | ||
3 | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOPEĆ, Marcin | Celironman | Lodz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | ||
2 | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | ||
3 | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | |||
4 | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | ||
5 | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | ||
6 | [0] ŻAK, Joanna | Clariant |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Lodz | ||
2 | [0] MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TARGOWSKI, Michał | Drużyna Pana Michała | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KUPCZYK, Przemysław | Dzik Komando | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ROMANOWICZ, Waldemar | ECO | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | ||
2 | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | ||
3 | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | ||
4 | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | ||
5 | [0] ZDUŃCZYK , Paulina | EVErRUN | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BOLARCZYK, Stanisław | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | ||
2 | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | |||
2 | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | |||
3 | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | |||
4 | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | |||
5 | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | |||
6 | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | |||
7 | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | |||
8 | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | |||
9 | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | |||
10 | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JAGUSIAK , Maciej | Jagoda Running Team | Pabianice | ||
2 | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] HAUK , Krzysztof | Kabar | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vegan / Vege Runners | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MAJCHER, Elżbieta | LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OWCZAREK , Beata | O CO BIEGA | Jadwinin | ||
2 | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | ||
2 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | ||
3 | [0] MATYJASIK, Edyta | Olej Running Team | Łódź | ||
4 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | ||
5 | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | ||
6 | [0] PIELUŻEK, Piotr | Olej Running Team | Łódź | ||
7 | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | |||
8 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | ||
9 | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | ||
10 | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | ||
11 | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | ||
2 | [0] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
3 | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
4 | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
5 | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
6 | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
7 | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | ||
8 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | ||
9 | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
10 | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
11 | [0] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | KROPKA | |
12 | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
13 | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
14 | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
2 | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
3 | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
4 | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
5 | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KALINOWSKA , Anna | Super TEAM | Łódź | ||
2 | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WORACH, Tomasz | Tempio - Piątkowski Klub Biegacza | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna | Time 4s Radosław Sekieta | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | ||
2 | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | |||
3 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | ||
4 | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | ||
5 | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | ||
6 | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | ||
7 | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | ||
8 | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś | Łódź | ||
9 | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | ||
10 | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Wasyl | |
2 | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
3 | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
4 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
5 | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
6 | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | |
7 | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | ||
2 | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | ||
3 | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | ||
4 | [0] OLSZEWSKI, Łukasz | Warriors Łódź | Łódz | ||
5 | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | ||
6 | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | ||
7 | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DZIESZKO, Maciej | Z Kawa Na Szlak | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WYTYKOWSKA , Joanna | ŁKW / Rysie | Łódź | Pepper |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
2 | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
3 | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
4 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | Łódź Run Crew | Łódź |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
10 500m | 26 | 7 | 19 | 26 | 0 | 26 |
6600m | 7 | 3 | 4 | 7 | 0 | 7 |
6600m - Z psem | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Cały cykl - 10 500m | 118 | 31 | 87 | 101 | 17 | 118 |
Cały cykl - 6600m | 73 | 33 | 40 | 68 | 5 | 73 |
Cały cykl - 6600m z psem | 5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 5 |
Razem | 232 | 76 | 156 | 210 | 22 | 232 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Juniorki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Juniorki | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 |
Juniorzy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Juniorzy | 10 | 0 | 10 | 9 | 1 | 10 |
OPEN | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 |
OPEN | 5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 5 |
OPEN Kobiety | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 |
OPEN Kobiety | 7 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 |
OPEN Kobiety | 28 | 28 | 0 | 27 | 1 | 28 |
OPEN Kobiety | 31 | 31 | 0 | 25 | 6 | 31 |
OPEN Mężczyźni | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 |
OPEN Mężczyźni | 19 | 0 | 19 | 19 | 0 | 19 |
OPEN Mężczyźni | 30 | 0 | 30 | 27 | 3 | 30 |
OPEN Mężczyźni | 87 | 0 | 87 | 76 | 11 | 87 |
Razem | 232 | 76 | 156 | 210 | 22 | 232 |