Łódzkie Biegi Górskie 2019/2020 - R5 - Zgłoszenia
2020-07-05
2020-07-05
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | 468 | ||
2 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ADAMCZYK, Karolina | Łódź | ||||
3 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ADAMUS, Jacek | LA TRENER | Łódź | |||
4 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] AMBROSZCZYK , Łukasz | Łódź | ||||
5 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] AMBROZIAK, Sebastian | ROSSMANN | Łódź | 469 | ||
6 | 6000m - Z psem/OPEN | [50] AMRANI, Anna | Łódź | ||||
7 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ANDRYSIAK, Paweł | Sieradz | ||||
8 | 10 500m/OPEN Kobiety | [300] ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta | Szakale Bałut Łódź | Łódx | |||
9 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [301] ANTCZAK, Borys | WATAHA | Zgierz | |||
10 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [302] ANTCZAK, Maciej | Łódź | ||||
11 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | |||
12 | 10 500m/OPEN Kobiety | [303] AUGUSTOWSKA , Monika | Łódź | ||||
13 | 10 500m/OPEN Kobiety | [304] BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
14 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BANASZKIEWICZ, Aneta | Łódź | 255 | |||
15 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BARAŃSKI, Konrad | Kwiatkowice | ||||
16 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [51] BARBURSKI, Adam | Rodzinna Grupa Rowerowa | ZGIERZ | |||
17 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BARBURSKI, Marcin | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź | 130 | ||
18 | 10 500m/OPEN Kobiety | [305] BĄBOL, Justyna | wkurw_team | Wola Moszczenicka | |||
19 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BĄCHOREK, Jarosław | Ostrowiec Św. | 664 | |||
20 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | ||||
21 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [306] BEDYK, Maciej | łódź | ||||
22 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [52] BENDINGER, Krystian | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
23 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [53] BENDINGER, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
24 | 6600m/Juniorzy | [1] BIENIEK , Igor | GOKiS Zapolice | Zapolce | |||
25 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [307] BIEŃKOWSKI, Michał | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
26 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BLADOWSKI, Zdzisław | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | ŁÓDX | |||
27 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | 471 | ||
28 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BLIŹNIEWSKI, Marek | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
29 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [308] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
30 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | 247 | |||
31 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [309] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | ||||
32 | 6600m/OPEN Kobiety | [54] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||||
33 | 6000m - Z psem/OPEN | [55] BORKOWSKA, Paulina | SNG WILD DUCKS | Biała | |||
34 | 6600m/Juniorzy | [2] BOROWIECKI, Filip | Łódź | ||||
35 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [310] BREJNAK, Ryszard | Żakowice | ||||
36 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BROŻYŃSKA, Agnieszka | Agnieszka Brożyńska | Buczek | |||
37 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BRYL, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Kutno | |||
38 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BRYL, Magdalena | Kutno Biega | Kutno | |||
39 | 6600m/Juniorki | [3] BUŁECZKA, Kasia | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |||
40 | 6600m/Juniorki | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |||
41 | 6000m - Z psem/OPEN | [56] CASCARINO, Kazimierz | Łódź | ||||
42 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] CHMIELECKI, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | |||
43 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] CHOJNACKI , Szymon | Łódź | 196 | |||
44 | 6600m/Juniorzy | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Zduńska Wola | |||
45 | 10 500m/OPEN Kobiety | [312] CIACH-FLIGIEL, Aleksandra | VEOLIA | Łódź | |||
46 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [313] CIELECKI, Wojciech | Łódź | ||||
47 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] CIEŚLAK, Krzysztof | Fajnie Czasem Biegać (FCB) | Łódź | - | - | |
48 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CIĘŻKI, Konrad | EVErRUN | Łódź | 477 | ||
49 | 6600m/Juniorzy | [4] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódź | |||
50 | 6000m - Z psem/OPEN | [58] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
51 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [314] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
52 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [59] CZEKAJ, Rafał | ŁOWICZ | ||||
53 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |||
54 | 10 500m/OPEN Kobiety | [315] DĄBROWSKA, Ewelina | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
55 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [316] DĄBROWSKI, Filip | ReebokRunCrew LDZ | Głowno | |||
56 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [317] DĄBROWSKI, Robert | Aleksandrów Łódzki | ||||
57 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [318] DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |||
58 | 6600m/Juniorzy | [0] DESZCZ, Michał | MKS Metalowiec Łódź | Łódź | |||
59 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DESZCZ, Stanisław | MKS Metalowiec Łódź | Łódź | |||
60 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [319] DĘBSKI, Marcin | Łódź | ||||
61 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | |||
62 | 10 500m/OPEN Kobiety | [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | ||||
63 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DOMAŃSKI, Krzysztof | ROSSMANN | Łódż | |||
64 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [321] DOMAŃSKI , Maciej | STG-Łódź | Łódź | |||
65 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DOMAŃSKI, Zbigniew | ROSSMANN | Łódż | |||
66 | 6600m/Juniorki | [5] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | |||
67 | 10 500m/OPEN Kobiety | [322] DUDEK, Dorota Paulina | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
68 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [323] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
69 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [60] DUDZIŃSKI, Piotr | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |||
70 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [324] DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów | |||
71 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | 657 | |||
72 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] DWORNIAK-PRYCA, Katarzyna | Łódź | 259 | |||
73 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] DYBOWSKA, Małgorzata | Łódź | ||||
74 | 6600m/OPEN Kobiety | [61] DYCHTO, Jolanta | Łódź | ||||
75 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [325] DZIEWANOWSKI, Łukasz | SP162 Łódź | Starowa Góra | |||
76 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FAJFER, Arkadiusz | SNG WILD DUCKS | Poddębice | |||
77 | 6000m - Z psem/OPEN | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 138 | Wasyl | |
78 | 10 500m/OPEN Kobiety | [326] FASTYN, Paulina | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||||
79 | 10 500m/OPEN Kobiety | [327] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | ||||
80 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |||
81 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FILIPKOWSKI, Krzysztof | Łódź | 197 | |||
82 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice | |||
83 | 6600m/OPEN Kobiety | [63] FLORCZAK, Sylwia | KB Heron | Łódź | |||
84 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FOKCZYNSKA, Anna | Łódź | 693 | |||
85 | 10 500m/OPEN Kobiety | [328] FORTUNIAK, Weronika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
86 | 6000m - Z psem/OPEN | [64] FORYŚ, Agnieszka | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |||
87 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Łódź | 694 | |||
88 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] FRĄCZYK, Szymon | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | 198 | ||
89 | 10 500m/OPEN Kobiety | [329] FREMEL, Anna | ŁÓDŹ | ||||
90 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [330] GAŁKA, Tomasz | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
91 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] GAPYS, Dorota | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | ŁÓDŹ | |||
92 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GARDIAS, Renata | ŁÓDŹ | ||||
93 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GARGÓL, Jan | Accenture Runners Club | Łódź | |||
94 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GĘDEK, Marzena | GoszczyckiTeam Łowicz | Łowicz | |||
95 | 6600m/Juniorki | [6] GIELEC , Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
96 | 6600m/Juniorki | [7] GIELEC , Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
97 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GIERACH, Mariusz | Rawa Mazowiecka | ||||
98 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GIULIANI, Donata | Wataha-łączy nas bieganie | Płock | |||
99 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [332] GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||||
100 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [333] GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | ||||
101 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [334] GŁUSZCZ, Marcin | Zgierz | ||||
102 | 10 500m/OPEN Kobiety | [335] GOGOLEWSKA, Daria | Łódź | ||||
103 | 6600m/Juniorzy | [8] GOLIS, Maksymilian | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
104 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [65] GOLIS, Mariusz | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | |||
105 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GOŁĘBIOWSKI, Krzysztof | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | Łódź | 571 | ||
106 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] GORTAT, Agnieszka | Łódź | ||||
107 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GOSZCZYCKI, Witold | GoszczyckiTeam Łowicz | Łowicz | |||
108 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [336] GRABARZ, Przemysław | SII RUNNING TEAM | Pabianice | |||
109 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [337] GRACZ, Mikołaj | Łódź | ||||
110 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GROCHALEWSKA, Agnieszka | Mordeczki | Łódź | 603 | ||
111 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRUSZECKI, Łukasz | Dzielna DOM | Piotrków Trybunalski | 572 | ||
112 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRZELĄZKA, Piotr | Zgierz | ||||
113 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | |||
114 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [339] GRZYWALA, Tomasz | Pabianice | ||||
115 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [340] GWARNY, Jarosław | STG-Łódź | Łódź | |||
116 | 6600m/OPEN Kobiety | [66] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
117 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] HEĆMAŃCZUK , Katarzyna | Pabianice | ||||
118 | 6600m/OPEN Kobiety | [67] HERMANOWICZ , Izabela | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | |||
119 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [341] HERTEL, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
120 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś | Aleksandrów Łódźki | |||
121 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] HUSSEIN, Semir | KS GRUCHA | Parzęczew | 488 | ||
122 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ILIV, Andrii | SHYPSHYNA RUN CLUB | Lwiw | |||
123 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | ||||
124 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [342] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź | |||
125 | 6600m/OPEN Kobiety | [68] JABŁOŃSKA, Joanna | |||||
126 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [69] JABŁOŃSKI, Łukasz | |||||
127 | 10 500m/OPEN Kobiety | [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna | Łódź | ||||
128 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] JAKÓBCZAK, Sylwia | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
129 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JAKUBOWSKI, Michał | 1981 | Łódź | |||
130 | 10 500m/OPEN Kobiety | [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika | Łódź | ||||
131 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [345] JANIAK, Norbert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
132 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANISZEWSKI, Łukasz | UMED Łódź | Łódź | 673 | ||
133 | 10 500m/OPEN Kobiety | [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | |||
134 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź | 141 | |||
135 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [347] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Lodz | |||
136 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [565] JĘCEK, Maciej | |||||
137 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian | Łódź | ||||
138 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [349] JURKIEWICZ, Tadeusz | 9. ŁBOT | Ozorków | |||
139 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] JURKOWSKI, Adrian | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | Łódź | 202 | ||
140 | 6600m/OPEN Kobiety | [70] KABZIŃSKA, Beata | Piotrków Trybunalski | ||||
141 | 10 500m/OPEN Kobiety | [350] KACPRZAK, Bogumiła | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
142 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [351] KACPRZAK, Marcin | Łódź | ||||
143 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [352] KACZMAREK, Łukasz | Czarnocin | ||||
144 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KACZMAREK, Rafał | Pabianice | 676 | |||
145 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [353] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | ||||
146 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KALKOWSKI, Patryk | Ozorków | ||||
147 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [71] KAMIŃSKI , Mariusz | Łódź | ||||
148 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [354] KANICKI, Łukasz | Łódź | ||||
149 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | 144 | ||
150 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał | Łódź | ||||
151 | 6600m/Juniorzy | [0] KARASIŃSKI, Filip | Zespół Afektywny - Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | 22 | ||
152 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny - Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | 492 | ||
153 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KARASIŃSKI, Piotr | łódz | ||||
154 | 10 500m/OPEN Kobiety | [356] KARDACKA, Anna | Sieradz | ||||
155 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KAROLAK, Jolanta | KS GRUCHA | Ozorków | 146 | ||
156 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KAROLAK , Ryszard | KS GRUCHA | Ozorków | 493 | ||
157 | 6600m/Juniorki | [9] KAROLCZUK, Aleksandra | LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |||
158 | 6600m/Juniorki | [10] KAROLCZUK, Martyna | LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |||
159 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KARWACKI, Bartłomiej | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
160 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KASPERCZAK, Michal | Łódź | 494 | |||
161 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KAWCZYNSKI, Dariusz | DARIUSZ KAWCZYŃSKI | Warszawa | |||
162 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KAZIMIERCZAK, Paweł | Sportera OCR | Łódź | |||
163 | 10 500m/OPEN Kobiety | [357] KĘPIŃSKA, Anna | Burzenin | ||||
164 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KIELAR, Aleksandra | O co biega | Pabianice | |||
165 | 10 500m/OPEN Kobiety | [359] KŁOS, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
166 | 6600m/OPEN Kobiety | [72] KOCIAK, Anna | Łódź Kocha Sport | Dębniak | |||
167 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [360] KOCIĘBA, Łukasz | Rzeczków | ||||
168 | 6600m/Juniorki | [11] KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
169 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KOMPA, Tomasz Kompa | Gałków Mały | 250 | |||
170 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [361] KONKA, Tomasz | Łódź | ||||
171 | 6600m/Juniorki | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Zapolice | 25 | ||
172 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOSMALSKA, Agnieszka | Jedlicze A | ||||
173 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOSMALSKI, Arkadiusz | Jedlicze A | 499 | |||
174 | 10 500m/OPEN Kobiety | [362] KOWALCZYK , Ilona | Mamy-Biegamy | Łódź | |||
175 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KOWALCZYK, Tomasz | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
176 | 6000m - Z psem/OPEN | [0] KOWALEWSKI, Dominik | Szakale Bałut Łódź | Łódź | 245 | ||
177 | 10 500m/OPEN Kobiety | [363] KOWALSKA, Agata | Stryków | ||||
178 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOWALSKI, Marcin | Łódź | 501 | |||
179 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [75] KOZA, Piotr | Łowicz | ||||
180 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZAK, Maciej | Łódź | 504 | |||
181 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOZARZEWSKA, Anna | Łódź | ||||
182 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOZŁOWSKA, Magdalena | Sportera OCR | Łódź | 505 | ||
183 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZŁOWSKI, Radosław | Łódź | 506 | |||
184 | 6600m/Juniorzy | [0] KRAJEWSKI, Mateusz | Rawa Mazowiecka | 32 | |||
185 | 6600m/OPEN Kobiety | [76] KRAWCZYK, Elżbieta | Piotrków Trybunalski | ||||
186 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KRYCH, Robert | Rąbień | ||||
187 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [364] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |||
188 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [365] KRZYŻANOWSKI, Jarosław | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
189 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [77] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | ||||
190 | 6600m/Juniorzy | [0] KULESZA, Igor | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 12 | ||
191 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Łowicz | |||
192 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [366] KURMAN, Jacek | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
193 | 10 500m/OPEN Kobiety | [367] KURMAN, Marzena | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
194 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [78] KURZAWA, Paweł | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
195 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [368] KUŹMIŃSKI , Piotr | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |||
196 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | 676 | ||
197 | 6600m/Juniorzy | [13] LAUREN, Kevin | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
198 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [79] LAUREN, Piotr | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
199 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 369 | ||
200 | 6600m/Juniorzy | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 14 | ||
201 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [370] LEDZION, Zbigniew | Łódź | ||||
202 | 6000m - Z psem/OPEN | [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota | Lodz | ||||
203 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [371] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | |||
204 | 10 500m/OPEN Kobiety | [372] LEWANDOWSKA, Anna | DZIK KOMANDO | łódź | |||
205 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||||
206 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [373] LEWIAK, Michał | Trucht.com | Łódź | |||
207 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] LEWKOWICZ, Marta | Łódź | ||||
208 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [374] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | ||||
209 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [375] LIS, Adam | Wierzejskie morsy | Piotrków Trybunalski | |||
210 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [376] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | |||
211 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [82] LIS, Michał | Dobra | ||||
212 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] LISKE, Dorota | Łódź | ||||
213 | 10 500m/OPEN Kobiety | [377] LUTOMIRSKA, Blanka | XXV LO | Łódż | |||
214 | 6600m/OPEN Kobiety | [83] ŁOCHOWSKA, Barbara | Konstantynów Łódzki | ||||
215 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz | Konstantynów Łódzki | ||||
216 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŁOŚ, Kamil | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
217 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [378] ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Łódź | |||
218 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ŁUCZKOWSKA, Katarzyna | Łódź | ||||
219 | 6000m - Z psem/OPEN | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | 645 | Nanga | |
220 | 6600m/OPEN Kobiety | [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna | |||||
221 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna | Łódź | 150 | |||
222 | 6000m - Z psem/OPEN | [85] MACIEJEWSKI, Filip | Rajsport Active | Justynów | |||
223 | 6600m/OPEN Kobiety | [87] MAĆKOWIAK, Paulina | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
224 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MADALIŃSKI, Michał | Pan | Łódź | 191 | ||
225 | 6600m/Juniorzy | [15] MAGDZIARZ - DYŁO , Jan | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
226 | 10 500m/OPEN Kobiety | [379] MAJCHER, Elżbieta | LUKS "Boguszyce" | Rawa Mazowiecka | |||
227 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [380] MAJOS, Adam | Żeromin | ||||
228 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MAKOWSKA, Anna | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | 218 | ||
229 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MAKOWSKI, Robert | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | 251 | ||
230 | 6600m/Juniorzy | [0] MALCZEWSKI, Daniel | Rąbień | 23 | |||
231 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MALCZEWSKI, Tomasz | Rąbień | 151 | |||
232 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [88] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | ||||
233 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Łódź | ||||
234 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [382] MANIKOWSKI, Kuba | Łódź | ||||
235 | 10 500m/OPEN Kobiety | [383] MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź | |||
236 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [384] MARCJANEK, Piort | Mocarne Dziki | ||||
237 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [385] MARCZYŃSKI, Paweł | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
238 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MARKOWIAK, Rafał | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | 679 | ||
239 | 10 500m/OPEN Kobiety | [386] MAŚLANA , Katarzyna | Gostynin | ||||
240 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [387] MAŚLANY, Dominik | Gostynin | ||||
241 | 10 500m/OPEN Kobiety | [388] MATUSIAK, Anna | Łódź | ||||
242 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [389] MATUSIAK, Arkadiusz | Łódź | ||||
243 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MATUSIAK, Martyna | Łódź | ||||
244 | 6000m - Z psem/OPEN | [89] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
245 | 6600m/OPEN Kobiety | [90] MAZERANT, Karolina | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |||
246 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | ||||
247 | 6600m/OPEN Kobiety | [91] MAZUR, Marzena | Lodz | ||||
248 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław | KS GRUCHA | Ozorków | 579 | ||
249 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MECWALDOWSKA-DOMAŃSKA , Gracja | Łódź | ||||
250 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [390] MENES, Grzegorz | Lodz | ||||
251 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [391] MERK, Mariusz | Sulejów | ||||
252 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN'S CREW | Łódź | |||
253 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | |||
254 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [392] MIELCZAREK, Michał | Babice | ||||
255 | 10 500m/OPEN Kobiety | [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | ||||
256 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [394] MIKULSKI, Mateusz | Łódź | ||||
257 | 6600m/OPEN Kobiety | [92] MILANCEJ, Małgorzata | |||||
258 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [395] MISIURA, Adam | Łódź | ||||
259 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MISZCZYK, Sebastian | Łódź | ||||
260 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [396] MŁYNARCZYK, Piotr | Łódź | ||||
261 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | 153 | |||
262 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [93] MOSIŃSKI , Robert | R. S Team | Łódź | |||
263 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [397] MOŻEJKO, Dawid | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
264 | 6600m/OPEN Kobiety | [94] MUNDZIA, Anna | Zgierz | ||||
265 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MURANTY, Katarzyna | Warszawa | ||||
266 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [398] NIEDZIELA, Jakub | wkurw_team | Tomaszów Mazowiecki | |||
267 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [399] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | |||
268 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [95] NIEWINNY, Rafał | Łódź | ||||
269 | 6600m/OPEN Kobiety | [96] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś | Łódź | |||
270 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | ||||
271 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] NOWAK, Magdalena | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 97 | ||
272 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [400] NOWAK, Marcin | KB Heron | Łódź | |||
273 | 10 500m/Juniorzy | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 401 | ||
274 | 10 500m/OPEN Kobiety | [402] NOWAK, Natalia | #brodatydzikvelptaszynakruszyna | Łódź | |||
275 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 403 | ||
276 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [404] NOWAK, Tomasz | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
277 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [405] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | |||
278 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [406] OLEKSIEWICZ, Maurycy | Trucht.com | Łódź | |||
279 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [407] OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||||
280 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] OSTROWSKA, Dorota | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | 519 | ||
281 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OŚCIK, Krzysztof | Tri Aktywny Piotrków | Wolbórz | |||
282 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [408] PAKUŁA, Michał | Łódź | ||||
283 | 10 500m/OPEN Kobiety | [410] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
284 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof | Droga Do Ultra | Łódź | |||
285 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PASZYŃSKI, Józef | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 98 | ||
286 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PAWLAK, Krzysztof | FC ZDROWIE | Łódź | |||
287 | 10 500m/OPEN Kobiety | [412] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Sportera OCR | Łódź | |||
288 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [413] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
289 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [414] PELESHKO, Roman | Łódź | ||||
290 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PIERZCHAŁA, Magdalena | Justynów | 267 | |||
291 | 6600m/OPEN Kobiety | [99] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||||
292 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [100] PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra | Łódź | |||
293 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [415] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | ||||
294 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [101] PIGUŁA, Krzysztof | ŁÓDŹ | ||||
295 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PIOTROWSKI, Tomasz | Wataha-łączy nas bieganie | Płock | |||
296 | 6000m - Z psem/OPEN | [102] PLICH, Rafał | Łódź | ||||
297 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [416] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | |||
298 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [417] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |||
299 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [103] POLIT, Ernest | R-TEAM Łowicz | Domaniewice | |||
300 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [418] PRASAL, Artur | Łódź | ||||
301 | 6600m/Juniorzy | [0] PRASAL, Konrad | Łódź | 33 | |||
302 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PRYCA, Piotr | Łódź | 252 | |||
303 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [419] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners | Łódź | |||
304 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | |||
305 | 10 500m/OPEN Kobiety | [420] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
306 | 6600m/Juniorzy | [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj | GOKiS Zapolice | Ptaszkowice | |||
307 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [105] RĘBACZ, Piotr | ReebokRunCrew LDZ | Zgierz | |||
308 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [421] ROMANOWICZ, Marcin | Swędów | ||||
309 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ROSA, Dariusz | Jamno | ||||
310 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [422] ROŻNIATA, Andrzej | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
311 | 10 500m/OPEN Kobiety | [423] ROŻNIATA, Iwona | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
312 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RUDZIŃSKI, Michał | Łódź | 585 | |||
313 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [424] RUTKOWSKI, Konrad | Tomaszów Mazowiecki | ||||
314 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RYDZ, Michał | SII RUNNING TEAM | Łódź | 238 | ||
315 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [106] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
316 | 10 500m/Juniorzy | [425] RZEŃCA, Piotrek | UKS Orientuś | Łódź | |||
317 | 6600m/Juniorzy | [17] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
318 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [107] RZEPKOWSKI, Macin | STEFAN RUN-TEM | BABICE | |||
319 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [426] RZEŹNICKI, Sławomir | Brzeziny | ||||
320 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [108] SAŁACIAK, Bartłomiej | Pabianice | ||||
321 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [427] SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||||
322 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [428] SIDORKO, Tomasz | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |||
323 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SIERZYCKI, Hubert | Warszawa | ||||
324 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [429] SIEWIERA, Łukasz | GENTLEMEN`S RUGBY CLUB | Łódź | |||
325 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SKUDLARSKI, Michał | Zgierz | ||||
326 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [430] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
327 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [431] SŁOMKA, Mateusz | Tomaszów Mazowiecki | ||||
328 | 10 500m/OPEN Kobiety | [432] SŁOMSKA, Aleksandra | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |||
329 | 6000m - Z psem/OPEN | [109] SMARZEK, Tomasz | mBank | Łódź | |||
330 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SOBALA, Anna | Agnieszka Brożyńska | Buczek | |||
331 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | 634 | |||
332 | 6000m - Z psem/OPEN | [110] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |||
333 | 6000m - Z psem/OPEN | [111] SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |||
334 | 6000m - Z psem/OPEN | [112] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |||
335 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SPYCHALSKA, Justyna | Sportera OCR | Aleksandrów Łódzki | |||
336 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] STACHURSKA, Marta | Łódź | 529 | |||
337 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STANIASZEK, Jarosław | Wolbórz | ||||
338 | 6600m/OPEN Kobiety | [113] STARUS, Małgorzata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Warszawa | |||
339 | 6600m/OPEN Kobiety | [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
340 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STARUSZKIEWICZ, Krzysztof | Łęczyca | ||||
341 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [115] STAWSKI, Michał | Trucht.com | Łódź | |||
342 | 10 500m/OPEN Kobiety | [433] STERCZEWSKA, Agnieszka | Łódź | ||||
343 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] STĘPIEŃ, Karolina | Łódź | ||||
344 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STĘPIEŃ, Maciej | Łódź | 588 | |||
345 | 10 500m/OPEN Kobiety | [434] STĘPIEŃ, Małgorzata | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
346 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [435] STĘPIEŃ, Robert | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
347 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STODULNY, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | 650 | ||
348 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vege Runners | Łódź | 535 | ||
349 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [117] SYKUŁA, Rafał | Truck Bulls | Guzew | |||
350 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [436] SZAFRAŃSKI, Rafał | Moszczenica | ||||
351 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [437] SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | ||||
352 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SZAŁKUCKA, Karolina | Łódź | ||||
353 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SZCZEPANOWSKI , Norbert | Piotrków Trybunalski | ||||
354 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZEWCZYK, Jarosław | RAZEM TRENUJEMY SPORT | NOWY BEDOŃ | |||
355 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław | łódź | ||||
356 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Accenture Runners Club | Łódź | |||
357 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [440] SZYMAŃSKI, Dariusz | Łódź | ||||
358 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZYMAŃSKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | 653 | ||
359 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [441] SZYMBORSKI, Marek | www.DzieciakPLUS.pl | Łask | |||
360 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [442] ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
361 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [443] ŚLĘCZKOWSKI, Błażej | Sportera OCR | Łódź | |||
362 | 6600m/OPEN Kobiety | [118] ŚNIEGOSKA, Sandra | Łódź | ||||
363 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian | Łódź | ||||
364 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra | Łódź | 540 | |||
365 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] TABOROWSKA , Agnieszka | Łódź | ||||
366 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TARGOWSKI, Michał | Łódż | ||||
367 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TARKA, Tomek | ZGIERZ | 253 | |||
368 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | 687 | |||
369 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź | |||
370 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOCHEK, Volody | Lemberg | Lviv | |||
371 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | Tymianka | 541 | |||
372 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TOKARSKI, Piotr | KRĘPA | ||||
373 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TOKARSKI, Sebastian | Krępa | ||||
374 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [444] TOSIK, Witek | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |||
375 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [120] TRELA, Roman | Łódź | ||||
376 | 6000m - Z psem/OPEN | [121] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | |||
377 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [122] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | ||||
378 | 6600m/OPEN Kobiety | [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina | Łódź | ||||
379 | 10 500m/Juniorzy | [0] TSISAR, Dmytro | Łódź | ||||
380 | 10 500m/OPEN Kobiety | [445] URBAŃSKA, Marta | Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź | Łódź | |||
381 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [446] WALCZUK, Marcin | Sieradzbiega.pl | Brzeźnio | |||
382 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WALIS, Grażyna | Ozorków | ||||
383 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WARA-WĄSOWSKI, Maciej | Łódź | ||||
384 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WAWRZYNIAK, Ilona | Łódź | ||||
385 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [447] WEDER, Piotr | ŁÓDŹ | ||||
386 | 10 500m/OPEN Kobiety | [448] WIECHA, Dominika | Łódź | ||||
387 | 6600m/OPEN Kobiety | [124] WIECHA, Małgorzata | Łódź | ||||
388 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [125] WIECHA, Mariusz | Łódź | ||||
389 | 10 500m/OPEN Kobiety | [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra | Łódź | ||||
390 | 6600m/Juniorki | [18] WIŚNIEWSKA, Hana | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
391 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | 207 | ||
392 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WOJCIECHOWSKI, Piotr | Łódź | ||||
393 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [451] WOJDA, Zbigniew | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |||
394 | 10 500m/OPEN Kobiety | [452] WOJEWODA, Marta | łódź | ||||
395 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [453] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||||
396 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WOJTCZAK-LUTER, Anna | MKS Metalowiec Łódź | Łódź | |||
397 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [454] WOJTECKI, Piotr | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
398 | 6600m/OPEN Kobiety | [126] WOŹNA, Magdalena | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Brójce | |||
399 | 10 500m/OPEN Kobiety | [455] WÓJCIAK , Ewelina | Rawa Mazowiecka | ||||
400 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [127] WÓJCIK, Marcin | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |||
401 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WÓJCIK-URBAŃSKA, Izabella | Stowarzyszenie Starzyńskiego Biega | Łowicz | 545 | ||
402 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | ||||
403 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [456] WRÓBLEWSKI , Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
404 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | 691 | |||
405 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | 597 | |||
406 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WYPYCH, Zbigniew | Aleksandrów Łódzki | 210 | |||
407 | 6000m - Z psem/OPEN | [128] WYTYKOWSKA , Joanna | Rysie | Łódź | |||
408 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [457] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | ||||
409 | 10 500m/OPEN Kobiety | [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna | Nie mam pomysłu | ŁÓDŹ | |||
410 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ZAKASZEWSKA, Ewa | ZGIERZ | ||||
411 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | 598 | ||
412 | 6000m - Z psem/OPEN | [0] ZALEGA, Magdalena | Łódź | Fiona | |||
413 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [459] ZALEWSKI, Piotr | Ozorków | ||||
414 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAMBRZYCKI, Jakub | Mordeczki | Łódź | 599 | ||
415 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAREMBA, Marcin | Zgierz | ||||
416 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [460] ZARYCHTA, Radosław | Łódź | ||||
417 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZARZYCKI, Andrzej | Zgierz | 656 | |||
418 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ZATKE, Dorota | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Łódź | |||
419 | 6000m - Z psem/OPEN | [129] ZBOROWSKA , Ewa | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
420 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [461] ZBOROWSKI, Leszek | Łódź | ||||
421 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ZDUŃCZYK , Paulina | Łódź | 547 | |||
422 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [462] ZIELIŃSKI, Adam | EVErRUN | Łódź | |||
423 | 10 500m/OPEN Kobiety | [463] ZIENCZYK, Beata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
424 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [464] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | |||
425 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ZJAWIONA, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | 272 | ||
426 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZWOLIŃSKI, Łukadz | Nie mam pomysłu | Wola Moszczenicka | |||
427 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [465] ZYBERT, Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | |||
428 | 10 500m/OPEN Kobiety | [466] ZYNER, Sylwia | Łódź | ||||
429 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [467] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
6600m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [3] BUŁECZKA, Kasia | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |||
2 | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |||
3 | [5] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | |||
4 | [6] GIELEC , Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
5 | [7] GIELEC , Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
6 | [9] KAROLCZUK, Aleksandra | LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |||
7 | [10] KAROLCZUK, Martyna | LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |||
8 | [11] KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
9 | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Zapolice | 25 | ||
10 | [18] WIŚNIEWSKA, Hana | UKS Orientuś Łódź | Łódź |
10 500m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|
6600m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [1] BIENIEK , Igor | GOKiS Zapolice | Zapolce | |||
2 | [2] BOROWIECKI, Filip | Łódź | ||||
3 | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Zduńska Wola | |||
4 | [4] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódź | |||
5 | [0] DESZCZ, Michał | MKS Metalowiec Łódź | Łódź | |||
6 | [8] GOLIS, Maksymilian | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
7 | [0] KARASIŃSKI, Filip | Zespół Afektywny - Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | 22 | ||
8 | [0] KRAJEWSKI, Mateusz | Rawa Mazowiecka | 32 | |||
9 | [0] KULESZA, Igor | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 12 | ||
10 | [13] LAUREN, Kevin | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
11 | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 14 | ||
12 | [15] MAGDZIARZ - DYŁO , Jan | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
13 | [0] MALCZEWSKI, Daniel | Rąbień | 23 | |||
14 | [0] PRASAL, Konrad | Łódź | 33 | |||
15 | [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj | GOKiS Zapolice | Ptaszkowice | |||
16 | [17] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | Łódź |
10 500m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 401 | ||
2 | [425] RZEŃCA, Piotrek | UKS Orientuś | Łódź | |||
3 | [0] TSISAR, Dmytro | Łódź |
6000m - Z psem / OPEN
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [50] AMRANI, Anna | Łódź | ||||
2 | [55] BORKOWSKA, Paulina | SNG WILD DUCKS | Biała | |||
3 | [56] CASCARINO, Kazimierz | Łódź | ||||
4 | [58] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
5 | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 138 | Wasyl | |
6 | [64] FORYŚ, Agnieszka | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |||
7 | [0] KOWALEWSKI, Dominik | Szakale Bałut Łódź | Łódź | 245 | ||
8 | [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota | Lodz | ||||
9 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | 645 | Nanga | |
10 | [85] MACIEJEWSKI, Filip | Rajsport Active | Justynów | |||
11 | [89] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
12 | [102] PLICH, Rafał | Łódź | ||||
13 | [109] SMARZEK, Tomasz | mBank | Łódź | |||
14 | [110] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |||
15 | [111] SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |||
16 | [112] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |||
17 | [121] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | |||
18 | [128] WYTYKOWSKA , Joanna | Rysie | Łódź | |||
19 | [0] ZALEGA, Magdalena | Łódź | Fiona | |||
20 | [129] ZBOROWSKA , Ewa | SNG WILD DUCKS | Łódź |
6600m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZYK, Karolina | Łódź | ||||
2 | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | |||
3 | [0] BANASZKIEWICZ, Aneta | Łódź | 255 | |||
4 | [54] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||||
5 | [0] BROŻYŃSKA, Agnieszka | Agnieszka Brożyńska | Buczek | |||
6 | [0] BRYL, Magdalena | Kutno Biega | Kutno | |||
7 | [0] DWORNIAK-PRYCA, Katarzyna | Łódź | 259 | |||
8 | [0] DYBOWSKA, Małgorzata | Łódź | ||||
9 | [61] DYCHTO, Jolanta | Łódź | ||||
10 | [63] FLORCZAK, Sylwia | KB Heron | Łódź | |||
11 | [0] GAPYS, Dorota | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | ŁÓDŹ | |||
12 | [0] GORTAT, Agnieszka | Łódź | ||||
13 | [66] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
14 | [0] HEĆMAŃCZUK , Katarzyna | Pabianice | ||||
15 | [67] HERMANOWICZ , Izabela | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | |||
16 | [68] JABŁOŃSKA, Joanna | |||||
17 | [0] JAKÓBCZAK, Sylwia | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
18 | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź | 141 | |||
19 | [70] KABZIŃSKA, Beata | Piotrków Trybunalski | ||||
20 | [0] KAROLAK, Jolanta | KS GRUCHA | Ozorków | 146 | ||
21 | [72] KOCIAK, Anna | Łódź Kocha Sport | Dębniak | |||
22 | [76] KRAWCZYK, Elżbieta | Piotrków Trybunalski | ||||
23 | [83] ŁOCHOWSKA, Barbara | Konstantynów Łódzki | ||||
24 | [0] ŁUCZKOWSKA, Katarzyna | Łódź | ||||
25 | [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna | |||||
26 | [87] MAĆKOWIAK, Paulina | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
27 | [0] MAKOWSKA, Anna | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | 218 | ||
28 | [90] MAZERANT, Karolina | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |||
29 | [91] MAZUR, Marzena | Lodz | ||||
30 | [0] MECWALDOWSKA-DOMAŃSKA , Gracja | Łódź | ||||
31 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | |||
32 | [92] MILANCEJ, Małgorzata | |||||
33 | [94] MUNDZIA, Anna | Zgierz | ||||
34 | [96] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś | Łódź | |||
35 | [0] PIERZCHAŁA, Magdalena | Justynów | 267 | |||
36 | [99] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||||
37 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | |||
38 | [0] SOBALA, Anna | Agnieszka Brożyńska | Buczek | |||
39 | [113] STARUS, Małgorzata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Warszawa | |||
40 | [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
41 | [0] STĘPIEŃ, Karolina | Łódź | ||||
42 | [118] ŚNIEGOSKA, Sandra | Łódź | ||||
43 | [0] TABOROWSKA , Agnieszka | Łódź | ||||
44 | [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina | Łódź | ||||
45 | [0] WAWRZYNIAK, Ilona | Łódź | ||||
46 | [124] WIECHA, Małgorzata | Łódź | ||||
47 | [0] WOJTCZAK-LUTER, Anna | MKS Metalowiec Łódź | Łódź | |||
48 | [126] WOŹNA, Magdalena | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Brójce | |||
49 | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | ||||
50 | [0] ZATKE, Dorota | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Łódź | |||
51 | [0] ZJAWIONA, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | 272 |
10 500m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [300] ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta | Szakale Bałut Łódź | Łódx | |||
2 | [303] AUGUSTOWSKA , Monika | Łódź | ||||
3 | [304] BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
4 | [305] BĄBOL, Justyna | wkurw_team | Wola Moszczenicka | |||
5 | [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | 471 | ||
6 | [312] CIACH-FLIGIEL, Aleksandra | VEOLIA | Łódź | |||
7 | [315] DĄBROWSKA, Ewelina | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
8 | [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | ||||
9 | [322] DUDEK, Dorota Paulina | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
10 | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | 657 | |||
11 | [326] FASTYN, Paulina | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||||
12 | [327] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | ||||
13 | [0] FOKCZYNSKA, Anna | Łódź | 693 | |||
14 | [328] FORTUNIAK, Weronika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
15 | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Łódź | 694 | |||
16 | [329] FREMEL, Anna | ŁÓDŹ | ||||
17 | [0] GARDIAS, Renata | ŁÓDŹ | ||||
18 | [0] GĘDEK, Marzena | GoszczyckiTeam Łowicz | Łowicz | |||
19 | [0] GIULIANI, Donata | Wataha-łączy nas bieganie | Płock | |||
20 | [335] GOGOLEWSKA, Daria | Łódź | ||||
21 | [0] GROCHALEWSKA, Agnieszka | Mordeczki | Łódź | 603 | ||
22 | [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna | Łódź | ||||
23 | [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika | Łódź | ||||
24 | [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | |||
25 | [350] KACPRZAK, Bogumiła | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
26 | [356] KARDACKA, Anna | Sieradz | ||||
27 | [357] KĘPIŃSKA, Anna | Burzenin | ||||
28 | [0] KIELAR, Aleksandra | O co biega | Pabianice | |||
29 | [359] KŁOS, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
30 | [0] KOSMALSKA, Agnieszka | Jedlicze A | ||||
31 | [362] KOWALCZYK , Ilona | Mamy-Biegamy | Łódź | |||
32 | [363] KOWALSKA, Agata | Stryków | ||||
33 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | Łódź | ||||
34 | [0] KOZŁOWSKA, Magdalena | Sportera OCR | Łódź | 505 | ||
35 | [367] KURMAN, Marzena | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
36 | [372] LEWANDOWSKA, Anna | DZIK KOMANDO | łódź | |||
37 | [0] LEWKOWICZ, Marta | Łódź | ||||
38 | [0] LISKE, Dorota | Łódź | ||||
39 | [377] LUTOMIRSKA, Blanka | XXV LO | Łódż | |||
40 | [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna | Łódź | 150 | |||
41 | [379] MAJCHER, Elżbieta | LUKS "Boguszyce" | Rawa Mazowiecka | |||
42 | [383] MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź | |||
43 | [386] MAŚLANA , Katarzyna | Gostynin | ||||
44 | [388] MATUSIAK, Anna | Łódź | ||||
45 | [0] MATUSIAK, Martyna | Łódź | ||||
46 | [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | ||||
47 | [0] MURANTY, Katarzyna | Warszawa | ||||
48 | [402] NOWAK, Natalia | #brodatydzikvelptaszynakruszyna | Łódź | |||
49 | [0] OSTROWSKA, Dorota | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | 519 | ||
50 | [410] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
51 | [412] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Sportera OCR | Łódź | |||
52 | [420] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
53 | [423] ROŻNIATA, Iwona | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
54 | [432] SŁOMSKA, Aleksandra | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |||
55 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | 634 | |||
56 | [0] SPYCHALSKA, Justyna | Sportera OCR | Aleksandrów Łódzki | |||
57 | [0] STACHURSKA, Marta | Łódź | 529 | |||
58 | [433] STERCZEWSKA, Agnieszka | Łódź | ||||
59 | [434] STĘPIEŃ, Małgorzata | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
60 | [0] SZAŁKUCKA, Karolina | Łódź | ||||
61 | [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra | Łódź | 540 | |||
62 | [445] URBAŃSKA, Marta | Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź | Łódź | |||
63 | [0] WALIS, Grażyna | Ozorków | ||||
64 | [448] WIECHA, Dominika | Łódź | ||||
65 | [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra | Łódź | ||||
66 | [452] WOJEWODA, Marta | łódź | ||||
67 | [455] WÓJCIAK , Ewelina | Rawa Mazowiecka | ||||
68 | [0] WÓJCIK-URBAŃSKA, Izabella | Stowarzyszenie Starzyńskiego Biega | Łowicz | 545 | ||
69 | [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna | Nie mam pomysłu | ŁÓDŹ | |||
70 | [0] ZAKASZEWSKA, Ewa | ZGIERZ | ||||
71 | [0] ZDUŃCZYK , Paulina | Łódź | 547 | |||
72 | [463] ZIENCZYK, Beata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
73 | [466] ZYNER, Sylwia | Łódź |
6600m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AMBROSZCZYK , Łukasz | Łódź | ||||
2 | [51] BARBURSKI, Adam | Rodzinna Grupa Rowerowa | ZGIERZ | |||
3 | [0] BARBURSKI, Marcin | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź | 130 | ||
4 | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | ||||
5 | [52] BENDINGER, Krystian | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
6 | [53] BENDINGER, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
7 | [0] BLADOWSKI, Zdzisław | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | ŁÓDX | |||
8 | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | 247 | |||
9 | [0] BRYL, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Kutno | |||
10 | [0] CHMIELECKI, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | |||
11 | [0] CHOJNACKI , Szymon | Łódź | 196 | |||
12 | [0] CIEŚLAK, Krzysztof | Fajnie Czasem Biegać (FCB) | Łódź | - | - | |
13 | [59] CZEKAJ, Rafał | ŁOWICZ | ||||
14 | [0] DESZCZ, Stanisław | MKS Metalowiec Łódź | Łódź | |||
15 | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | |||
16 | [0] DOMAŃSKI, Krzysztof | ROSSMANN | Łódż | |||
17 | [0] DOMAŃSKI, Zbigniew | ROSSMANN | Łódż | |||
18 | [60] DUDZIŃSKI, Piotr | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |||
19 | [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |||
20 | [0] FRĄCZYK, Szymon | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | 198 | ||
21 | [0] GIERACH, Mariusz | Rawa Mazowiecka | ||||
22 | [65] GOLIS, Mariusz | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | |||
23 | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | |||
24 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś | Aleksandrów Łódźki | |||
25 | [69] JABŁOŃSKI, Łukasz | |||||
26 | [0] JURKOWSKI, Adrian | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | Łódź | 202 | ||
27 | [0] KALKOWSKI, Patryk | Ozorków | ||||
28 | [71] KAMIŃSKI , Mariusz | Łódź | ||||
29 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | 144 | ||
30 | [0] KOMPA, Tomasz Kompa | Gałków Mały | 250 | |||
31 | [0] KOWALCZYK, Tomasz | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
32 | [75] KOZA, Piotr | Łowicz | ||||
33 | [77] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | ||||
34 | [78] KURZAWA, Paweł | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
35 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | 676 | ||
36 | [79] LAUREN, Piotr | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
37 | [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||||
38 | [82] LIS, Michał | Dobra | ||||
39 | [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz | Konstantynów Łódzki | ||||
40 | [0] MADALIŃSKI, Michał | Pan | Łódź | 191 | ||
41 | [0] MAKOWSKI, Robert | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | 251 | ||
42 | [0] MALCZEWSKI, Tomasz | Rąbień | 151 | |||
43 | [88] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | ||||
44 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | 153 | |||
45 | [93] MOSIŃSKI , Robert | R. S Team | Łódź | |||
46 | [95] NIEWINNY, Rafał | Łódź | ||||
47 | [0] NOWAK, Magdalena | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 97 | ||
48 | [0] PASZYŃSKI, Józef | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 98 | ||
49 | [0] PAWLAK, Krzysztof | FC ZDROWIE | Łódź | |||
50 | [100] PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra | Łódź | |||
51 | [101] PIGUŁA, Krzysztof | ŁÓDŹ | ||||
52 | [103] POLIT, Ernest | R-TEAM Łowicz | Domaniewice | |||
53 | [0] PRYCA, Piotr | Łódź | 252 | |||
54 | [105] RĘBACZ, Piotr | ReebokRunCrew LDZ | Zgierz | |||
55 | [0] ROSA, Dariusz | Jamno | ||||
56 | [0] RYDZ, Michał | SII RUNNING TEAM | Łódź | 238 | ||
57 | [106] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
58 | [107] RZEPKOWSKI, Macin | STEFAN RUN-TEM | BABICE | |||
59 | [108] SAŁACIAK, Bartłomiej | Pabianice | ||||
60 | [0] SKUDLARSKI, Michał | Zgierz | ||||
61 | [115] STAWSKI, Michał | Trucht.com | Łódź | |||
62 | [117] SYKUŁA, Rafał | Truck Bulls | Guzew | |||
63 | [0] SZCZEPANOWSKI , Norbert | Piotrków Trybunalski | ||||
64 | [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian | Łódź | ||||
65 | [0] TARKA, Tomek | ZGIERZ | 253 | |||
66 | [0] TOKARSKI, Piotr | KRĘPA | ||||
67 | [0] TOKARSKI, Sebastian | Krępa | ||||
68 | [120] TRELA, Roman | Łódź | ||||
69 | [122] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | ||||
70 | [125] WIECHA, Mariusz | Łódź | ||||
71 | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | 207 | ||
72 | [127] WÓJCIK, Marcin | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |||
73 | [0] WYPYCH, Zbigniew | Aleksandrów Łódzki | 210 |
10 500m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | 468 | ||
2 | [0] ADAMUS, Jacek | LA TRENER | Łódź | |||
3 | [0] AMBROZIAK, Sebastian | ROSSMANN | Łódź | 469 | ||
4 | [0] ANDRYSIAK, Paweł | Sieradz | ||||
5 | [301] ANTCZAK, Borys | WATAHA | Zgierz | |||
6 | [302] ANTCZAK, Maciej | Łódź | ||||
7 | [0] BARAŃSKI, Konrad | Kwiatkowice | ||||
8 | [0] BĄCHOREK, Jarosław | Ostrowiec Św. | 664 | |||
9 | [306] BEDYK, Maciej | łódź | ||||
10 | [307] BIEŃKOWSKI, Michał | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
11 | [0] BLIŹNIEWSKI, Marek | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
12 | [308] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
13 | [309] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | ||||
14 | [310] BREJNAK, Ryszard | Żakowice | ||||
15 | [313] CIELECKI, Wojciech | Łódź | ||||
16 | [0] CIĘŻKI, Konrad | EVErRUN | Łódź | 477 | ||
17 | [314] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
18 | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |||
19 | [316] DĄBROWSKI, Filip | ReebokRunCrew LDZ | Głowno | |||
20 | [317] DĄBROWSKI, Robert | Aleksandrów Łódzki | ||||
21 | [318] DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |||
22 | [319] DĘBSKI, Marcin | Łódź | ||||
23 | [321] DOMAŃSKI , Maciej | STG-Łódź | Łódź | |||
24 | [323] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
25 | [324] DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów | |||
26 | [325] DZIEWANOWSKI, Łukasz | SP162 Łódź | Starowa Góra | |||
27 | [0] FAJFER, Arkadiusz | SNG WILD DUCKS | Poddębice | |||
28 | [0] FILIPKOWSKI, Krzysztof | Łódź | 197 | |||
29 | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice | |||
30 | [330] GAŁKA, Tomasz | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
31 | [0] GARGÓL, Jan | Accenture Runners Club | Łódź | |||
32 | [332] GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||||
33 | [333] GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | ||||
34 | [334] GŁUSZCZ, Marcin | Zgierz | ||||
35 | [0] GOŁĘBIOWSKI, Krzysztof | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | Łódź | 571 | ||
36 | [0] GOSZCZYCKI, Witold | GoszczyckiTeam Łowicz | Łowicz | |||
37 | [336] GRABARZ, Przemysław | SII RUNNING TEAM | Pabianice | |||
38 | [337] GRACZ, Mikołaj | Łódź | ||||
39 | [0] GRUSZECKI, Łukasz | Dzielna DOM | Piotrków Trybunalski | 572 | ||
40 | [0] GRZELĄZKA, Piotr | Zgierz | ||||
41 | [339] GRZYWALA, Tomasz | Pabianice | ||||
42 | [340] GWARNY, Jarosław | STG-Łódź | Łódź | |||
43 | [341] HERTEL, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
44 | [0] HUSSEIN, Semir | KS GRUCHA | Parzęczew | 488 | ||
45 | [0] ILIV, Andrii | SHYPSHYNA RUN CLUB | Lwiw | |||
46 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | ||||
47 | [342] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź | |||
48 | [0] JAKUBOWSKI, Michał | 1981 | Łódź | |||
49 | [345] JANIAK, Norbert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
50 | [0] JANISZEWSKI, Łukasz | UMED Łódź | Łódź | 673 | ||
51 | [347] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Lodz | |||
52 | [565] JĘCEK, Maciej | |||||
53 | [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian | Łódź | ||||
54 | [349] JURKIEWICZ, Tadeusz | 9. ŁBOT | Ozorków | |||
55 | [351] KACPRZAK, Marcin | Łódź | ||||
56 | [352] KACZMAREK, Łukasz | Czarnocin | ||||
57 | [0] KACZMAREK, Rafał | Pabianice | 676 | |||
58 | [353] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | ||||
59 | [354] KANICKI, Łukasz | Łódź | ||||
60 | [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał | Łódź | ||||
61 | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny - Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | 492 | ||
62 | [0] KARASIŃSKI, Piotr | łódz | ||||
63 | [0] KAROLAK , Ryszard | KS GRUCHA | Ozorków | 493 | ||
64 | [0] KARWACKI, Bartłomiej | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
65 | [0] KASPERCZAK, Michal | Łódź | 494 | |||
66 | [0] KAWCZYNSKI, Dariusz | DARIUSZ KAWCZYŃSKI | Warszawa | |||
67 | [0] KAZIMIERCZAK, Paweł | Sportera OCR | Łódź | |||
68 | [360] KOCIĘBA, Łukasz | Rzeczków | ||||
69 | [361] KONKA, Tomasz | Łódź | ||||
70 | [0] KOSMALSKI, Arkadiusz | Jedlicze A | 499 | |||
71 | [0] KOWALSKI, Marcin | Łódź | 501 | |||
72 | [0] KOZAK, Maciej | Łódź | 504 | |||
73 | [0] KOZŁOWSKI, Radosław | Łódź | 506 | |||
74 | [0] KRYCH, Robert | Rąbień | ||||
75 | [364] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |||
76 | [365] KRZYŻANOWSKI, Jarosław | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
77 | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Łowicz | |||
78 | [366] KURMAN, Jacek | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
79 | [368] KUŹMIŃSKI , Piotr | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |||
80 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 369 | ||
81 | [370] LEDZION, Zbigniew | Łódź | ||||
82 | [371] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | |||
83 | [373] LEWIAK, Michał | Trucht.com | Łódź | |||
84 | [374] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | ||||
85 | [375] LIS, Adam | Wierzejskie morsy | Piotrków Trybunalski | |||
86 | [376] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | |||
87 | [0] ŁOŚ, Kamil | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
88 | [378] ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Łódź | |||
89 | [380] MAJOS, Adam | Żeromin | ||||
90 | [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Łódź | ||||
91 | [382] MANIKOWSKI, Kuba | Łódź | ||||
92 | [384] MARCJANEK, Piort | Mocarne Dziki | ||||
93 | [385] MARCZYŃSKI, Paweł | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
94 | [0] MARKOWIAK, Rafał | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | 679 | ||
95 | [387] MAŚLANY, Dominik | Gostynin | ||||
96 | [389] MATUSIAK, Arkadiusz | Łódź | ||||
97 | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | ||||
98 | [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław | KS GRUCHA | Ozorków | 579 | ||
99 | [390] MENES, Grzegorz | Lodz | ||||
100 | [391] MERK, Mariusz | Sulejów | ||||
101 | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN'S CREW | Łódź | |||
102 | [392] MIELCZAREK, Michał | Babice | ||||
103 | [394] MIKULSKI, Mateusz | Łódź | ||||
104 | [395] MISIURA, Adam | Łódź | ||||
105 | [0] MISZCZYK, Sebastian | Łódź | ||||
106 | [396] MŁYNARCZYK, Piotr | Łódź | ||||
107 | [397] MOŻEJKO, Dawid | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
108 | [398] NIEDZIELA, Jakub | wkurw_team | Tomaszów Mazowiecki | |||
109 | [399] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | |||
110 | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | ||||
111 | [400] NOWAK, Marcin | KB Heron | Łódź | |||
112 | [0] NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 403 | ||
113 | [404] NOWAK, Tomasz | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
114 | [405] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | |||
115 | [406] OLEKSIEWICZ, Maurycy | Trucht.com | Łódź | |||
116 | [407] OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||||
117 | [0] OŚCIK, Krzysztof | Tri Aktywny Piotrków | Wolbórz | |||
118 | [408] PAKUŁA, Michał | Łódź | ||||
119 | [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof | Droga Do Ultra | Łódź | |||
120 | [413] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
121 | [414] PELESHKO, Roman | Łódź | ||||
122 | [415] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | ||||
123 | [0] PIOTROWSKI, Tomasz | Wataha-łączy nas bieganie | Płock | |||
124 | [416] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | |||
125 | [417] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |||
126 | [418] PRASAL, Artur | Łódź | ||||
127 | [419] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners | Łódź | |||
128 | [421] ROMANOWICZ, Marcin | Swędów | ||||
129 | [422] ROŻNIATA, Andrzej | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
130 | [0] RUDZIŃSKI, Michał | Łódź | 585 | |||
131 | [424] RUTKOWSKI, Konrad | Tomaszów Mazowiecki | ||||
132 | [426] RZEŹNICKI, Sławomir | Brzeziny | ||||
133 | [427] SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||||
134 | [428] SIDORKO, Tomasz | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |||
135 | [0] SIERZYCKI, Hubert | Warszawa | ||||
136 | [429] SIEWIERA, Łukasz | GENTLEMEN`S RUGBY CLUB | Łódź | |||
137 | [430] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
138 | [431] SŁOMKA, Mateusz | Tomaszów Mazowiecki | ||||
139 | [0] STANIASZEK, Jarosław | Wolbórz | ||||
140 | [0] STARUSZKIEWICZ, Krzysztof | Łęczyca | ||||
141 | [0] STĘPIEŃ, Maciej | Łódź | 588 | |||
142 | [435] STĘPIEŃ, Robert | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
143 | [0] STODULNY, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | 650 | ||
144 | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vege Runners | Łódź | 535 | ||
145 | [436] SZAFRAŃSKI, Rafał | Moszczenica | ||||
146 | [437] SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | ||||
147 | [0] SZEWCZYK, Jarosław | RAZEM TRENUJEMY SPORT | NOWY BEDOŃ | |||
148 | [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław | łódź | ||||
149 | [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Accenture Runners Club | Łódź | |||
150 | [440] SZYMAŃSKI, Dariusz | Łódź | ||||
151 | [0] SZYMAŃSKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | 653 | ||
152 | [441] SZYMBORSKI, Marek | www.DzieciakPLUS.pl | Łask | |||
153 | [442] ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
154 | [443] ŚLĘCZKOWSKI, Błażej | Sportera OCR | Łódź | |||
155 | [0] TARGOWSKI, Michał | Łódż | ||||
156 | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | 687 | |||
157 | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź | |||
158 | [0] TOCHEK, Volody | Lemberg | Lviv | |||
159 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | Tymianka | 541 | |||
160 | [444] TOSIK, Witek | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |||
161 | [446] WALCZUK, Marcin | Sieradzbiega.pl | Brzeźnio | |||
162 | [0] WARA-WĄSOWSKI, Maciej | Łódź | ||||
163 | [447] WEDER, Piotr | ŁÓDŹ | ||||
164 | [0] WOJCIECHOWSKI, Piotr | Łódź | ||||
165 | [451] WOJDA, Zbigniew | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |||
166 | [453] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||||
167 | [454] WOJTECKI, Piotr | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
168 | [456] WRÓBLEWSKI , Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
169 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | 691 | |||
170 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | 597 | |||
171 | [457] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | ||||
172 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | 598 | ||
173 | [459] ZALEWSKI, Piotr | Ozorków | ||||
174 | [0] ZAMBRZYCKI, Jakub | Mordeczki | Łódź | 599 | ||
175 | [0] ZAREMBA, Marcin | Zgierz | ||||
176 | [460] ZARYCHTA, Radosław | Łódź | ||||
177 | [0] ZARZYCKI, Andrzej | Zgierz | 656 | |||
178 | [461] ZBOROWSKI, Leszek | Łódź | ||||
179 | [462] ZIELIŃSKI, Adam | EVErRUN | Łódź | |||
180 | [464] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | |||
181 | [0] ZWOLIŃSKI, Łukadz | Nie mam pomysłu | Wola Moszczenicka | |||
182 | [465] ZYBERT, Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | |||
183 | [467] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZYK, Karolina | Łódź | ||||
2 | [0] AMBROSZCZYK , Łukasz | Łódź | ||||
3 | [50] AMRANI, Anna | Łódź | ||||
4 | [0] ANDRYSIAK, Paweł | Sieradz | ||||
5 | [302] ANTCZAK, Maciej | Łódź | ||||
6 | [303] AUGUSTOWSKA , Monika | Łódź | ||||
7 | [0] BANASZKIEWICZ, Aneta | Łódź | 255 | |||
8 | [0] BARAŃSKI, Konrad | Kwiatkowice | ||||
9 | [0] BĄCHOREK, Jarosław | Ostrowiec Św. | 664 | |||
10 | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | ||||
11 | [306] BEDYK, Maciej | łódź | ||||
12 | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | 247 | |||
13 | [309] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | ||||
14 | [54] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||||
15 | [2] BOROWIECKI, Filip | Łódź | ||||
16 | [310] BREJNAK, Ryszard | Żakowice | ||||
17 | [56] CASCARINO, Kazimierz | Łódź | ||||
18 | [0] CHOJNACKI , Szymon | Łódź | 196 | |||
19 | [313] CIELECKI, Wojciech | Łódź | ||||
20 | [59] CZEKAJ, Rafał | ŁOWICZ | ||||
21 | [317] DĄBROWSKI, Robert | Aleksandrów Łódzki | ||||
22 | [319] DĘBSKI, Marcin | Łódź | ||||
23 | [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | ||||
24 | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | 657 | |||
25 | [0] DWORNIAK-PRYCA, Katarzyna | Łódź | 259 | |||
26 | [0] DYBOWSKA, Małgorzata | Łódź | ||||
27 | [61] DYCHTO, Jolanta | Łódź | ||||
28 | [326] FASTYN, Paulina | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||||
29 | [327] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | ||||
30 | [0] FILIPKOWSKI, Krzysztof | Łódź | 197 | |||
31 | [0] FOKCZYNSKA, Anna | Łódź | 693 | |||
32 | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Łódź | 694 | |||
33 | [329] FREMEL, Anna | ŁÓDŹ | ||||
34 | [0] GARDIAS, Renata | ŁÓDŹ | ||||
35 | [0] GIERACH, Mariusz | Rawa Mazowiecka | ||||
36 | [332] GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||||
37 | [333] GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | ||||
38 | [334] GŁUSZCZ, Marcin | Zgierz | ||||
39 | [335] GOGOLEWSKA, Daria | Łódź | ||||
40 | [0] GORTAT, Agnieszka | Łódź | ||||
41 | [337] GRACZ, Mikołaj | Łódź | ||||
42 | [0] GRZELĄZKA, Piotr | Zgierz | ||||
43 | [339] GRZYWALA, Tomasz | Pabianice | ||||
44 | [0] HEĆMAŃCZUK , Katarzyna | Pabianice | ||||
45 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | ||||
46 | [68] JABŁOŃSKA, Joanna | |||||
47 | [69] JABŁOŃSKI, Łukasz | |||||
48 | [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna | Łódź | ||||
49 | [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika | Łódź | ||||
50 | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź | 141 | |||
51 | [565] JĘCEK, Maciej | |||||
52 | [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian | Łódź | ||||
53 | [70] KABZIŃSKA, Beata | Piotrków Trybunalski | ||||
54 | [351] KACPRZAK, Marcin | Łódź | ||||
55 | [352] KACZMAREK, Łukasz | Czarnocin | ||||
56 | [0] KACZMAREK, Rafał | Pabianice | 676 | |||
57 | [353] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | ||||
58 | [0] KALKOWSKI, Patryk | Ozorków | ||||
59 | [71] KAMIŃSKI , Mariusz | Łódź | ||||
60 | [354] KANICKI, Łukasz | Łódź | ||||
61 | [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał | Łódź | ||||
62 | [0] KARASIŃSKI, Piotr | łódz | ||||
63 | [356] KARDACKA, Anna | Sieradz | ||||
64 | [0] KASPERCZAK, Michal | Łódź | 494 | |||
65 | [357] KĘPIŃSKA, Anna | Burzenin | ||||
66 | [360] KOCIĘBA, Łukasz | Rzeczków | ||||
67 | [0] KOMPA, Tomasz Kompa | Gałków Mały | 250 | |||
68 | [361] KONKA, Tomasz | Łódź | ||||
69 | [0] KOSMALSKA, Agnieszka | Jedlicze A | ||||
70 | [0] KOSMALSKI, Arkadiusz | Jedlicze A | 499 | |||
71 | [363] KOWALSKA, Agata | Stryków | ||||
72 | [0] KOWALSKI, Marcin | Łódź | 501 | |||
73 | [75] KOZA, Piotr | Łowicz | ||||
74 | [0] KOZAK, Maciej | Łódź | 504 | |||
75 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | Łódź | ||||
76 | [0] KOZŁOWSKI, Radosław | Łódź | 506 | |||
77 | [0] KRAJEWSKI, Mateusz | Rawa Mazowiecka | 32 | |||
78 | [76] KRAWCZYK, Elżbieta | Piotrków Trybunalski | ||||
79 | [0] KRYCH, Robert | Rąbień | ||||
80 | [77] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | ||||
81 | [370] LEDZION, Zbigniew | Łódź | ||||
82 | [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota | Lodz | ||||
83 | [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||||
84 | [0] LEWKOWICZ, Marta | Łódź | ||||
85 | [374] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | ||||
86 | [82] LIS, Michał | Dobra | ||||
87 | [0] LISKE, Dorota | Łódź | ||||
88 | [83] ŁOCHOWSKA, Barbara | Konstantynów Łódzki | ||||
89 | [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz | Konstantynów Łódzki | ||||
90 | [0] ŁUCZKOWSKA, Katarzyna | Łódź | ||||
91 | [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna | |||||
92 | [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna | Łódź | 150 | |||
93 | [380] MAJOS, Adam | Żeromin | ||||
94 | [0] MALCZEWSKI, Daniel | Rąbień | 23 | |||
95 | [0] MALCZEWSKI, Tomasz | Rąbień | 151 | |||
96 | [88] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | ||||
97 | [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Łódź | ||||
98 | [382] MANIKOWSKI, Kuba | Łódź | ||||
99 | [386] MAŚLANA , Katarzyna | Gostynin | ||||
100 | [387] MAŚLANY, Dominik | Gostynin | ||||
101 | [388] MATUSIAK, Anna | Łódź | ||||
102 | [389] MATUSIAK, Arkadiusz | Łódź | ||||
103 | [0] MATUSIAK, Martyna | Łódź | ||||
104 | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | ||||
105 | [91] MAZUR, Marzena | Lodz | ||||
106 | [0] MECWALDOWSKA-DOMAŃSKA , Gracja | Łódź | ||||
107 | [390] MENES, Grzegorz | Lodz | ||||
108 | [391] MERK, Mariusz | Sulejów | ||||
109 | [392] MIELCZAREK, Michał | Babice | ||||
110 | [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | ||||
111 | [394] MIKULSKI, Mateusz | Łódź | ||||
112 | [92] MILANCEJ, Małgorzata | |||||
113 | [395] MISIURA, Adam | Łódź | ||||
114 | [0] MISZCZYK, Sebastian | Łódź | ||||
115 | [396] MŁYNARCZYK, Piotr | Łódź | ||||
116 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | 153 | |||
117 | [94] MUNDZIA, Anna | Zgierz | ||||
118 | [0] MURANTY, Katarzyna | Warszawa | ||||
119 | [95] NIEWINNY, Rafał | Łódź | ||||
120 | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | ||||
121 | [407] OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||||
122 | [408] PAKUŁA, Michał | Łódź | ||||
123 | [414] PELESHKO, Roman | Łódź | ||||
124 | [0] PIERZCHAŁA, Magdalena | Justynów | 267 | |||
125 | [99] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||||
126 | [415] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | ||||
127 | [101] PIGUŁA, Krzysztof | ŁÓDŹ | ||||
128 | [102] PLICH, Rafał | Łódź | ||||
129 | [418] PRASAL, Artur | Łódź | ||||
130 | [0] PRASAL, Konrad | Łódź | 33 | |||
131 | [0] PRYCA, Piotr | Łódź | 252 | |||
132 | [421] ROMANOWICZ, Marcin | Swędów | ||||
133 | [0] ROSA, Dariusz | Jamno | ||||
134 | [0] RUDZIŃSKI, Michał | Łódź | 585 | |||
135 | [424] RUTKOWSKI, Konrad | Tomaszów Mazowiecki | ||||
136 | [426] RZEŹNICKI, Sławomir | Brzeziny | ||||
137 | [108] SAŁACIAK, Bartłomiej | Pabianice | ||||
138 | [427] SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||||
139 | [0] SIERZYCKI, Hubert | Warszawa | ||||
140 | [0] SKUDLARSKI, Michał | Zgierz | ||||
141 | [431] SŁOMKA, Mateusz | Tomaszów Mazowiecki | ||||
142 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | 634 | |||
143 | [0] STACHURSKA, Marta | Łódź | 529 | |||
144 | [0] STANIASZEK, Jarosław | Wolbórz | ||||
145 | [0] STARUSZKIEWICZ, Krzysztof | Łęczyca | ||||
146 | [433] STERCZEWSKA, Agnieszka | Łódź | ||||
147 | [0] STĘPIEŃ, Karolina | Łódź | ||||
148 | [0] STĘPIEŃ, Maciej | Łódź | 588 | |||
149 | [436] SZAFRAŃSKI, Rafał | Moszczenica | ||||
150 | [437] SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | ||||
151 | [0] SZAŁKUCKA, Karolina | Łódź | ||||
152 | [0] SZCZEPANOWSKI , Norbert | Piotrków Trybunalski | ||||
153 | [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław | łódź | ||||
154 | [440] SZYMAŃSKI, Dariusz | Łódź | ||||
155 | [118] ŚNIEGOSKA, Sandra | Łódź | ||||
156 | [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian | Łódź | ||||
157 | [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra | Łódź | 540 | |||
158 | [0] TABOROWSKA , Agnieszka | Łódź | ||||
159 | [0] TARGOWSKI, Michał | Łódż | ||||
160 | [0] TARKA, Tomek | ZGIERZ | 253 | |||
161 | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | 687 | |||
162 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | Tymianka | 541 | |||
163 | [0] TOKARSKI, Piotr | KRĘPA | ||||
164 | [0] TOKARSKI, Sebastian | Krępa | ||||
165 | [120] TRELA, Roman | Łódź | ||||
166 | [122] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | ||||
167 | [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina | Łódź | ||||
168 | [0] TSISAR, Dmytro | Łódź | ||||
169 | [0] WALIS, Grażyna | Ozorków | ||||
170 | [0] WARA-WĄSOWSKI, Maciej | Łódź | ||||
171 | [0] WAWRZYNIAK, Ilona | Łódź | ||||
172 | [447] WEDER, Piotr | ŁÓDŹ | ||||
173 | [448] WIECHA, Dominika | Łódź | ||||
174 | [124] WIECHA, Małgorzata | Łódź | ||||
175 | [125] WIECHA, Mariusz | Łódź | ||||
176 | [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra | Łódź | ||||
177 | [0] WOJCIECHOWSKI, Piotr | Łódź | ||||
178 | [452] WOJEWODA, Marta | łódź | ||||
179 | [453] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||||
180 | [455] WÓJCIAK , Ewelina | Rawa Mazowiecka | ||||
181 | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | ||||
182 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | 691 | |||
183 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | 597 | |||
184 | [0] WYPYCH, Zbigniew | Aleksandrów Łódzki | 210 | |||
185 | [457] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | ||||
186 | [0] ZAKASZEWSKA, Ewa | ZGIERZ | ||||
187 | [0] ZALEGA, Magdalena | Łódź | Fiona | |||
188 | [459] ZALEWSKI, Piotr | Ozorków | ||||
189 | [0] ZAREMBA, Marcin | Zgierz | ||||
190 | [460] ZARYCHTA, Radosław | Łódź | ||||
191 | [0] ZARZYCKI, Andrzej | Zgierz | 656 | |||
192 | [461] ZBOROWSKI, Leszek | Łódź | ||||
193 | [0] ZDUŃCZYK , Paulina | Łódź | 547 | |||
194 | [466] ZYNER, Sylwia | Łódź | ||||
195 | [467] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [402] NOWAK, Natalia | #brodatydzikvelptaszynakruszyna | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [349] JURKIEWICZ, Tadeusz | 9. ŁBOT | Ozorków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [368] KUŹMIŃSKI , Piotr | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |||
2 | [432] SŁOMSKA, Aleksandra | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |||
3 | [444] TOSIK, Witek | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GARGÓL, Jan | Accenture Runners Club | Łódź | |||
2 | [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Accenture Runners Club | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BROŻYŃSKA, Agnieszka | Agnieszka Brożyńska | Buczek | |||
2 | [0] SOBALA, Anna | Agnieszka Brożyńska | Buczek |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GAPYS, Dorota | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | ŁÓDŹ | |||
2 | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Łowicz | |||
3 | [0] ZATKE, Dorota | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | 207 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [110] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |||
2 | [111] SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |||
3 | [112] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KAWCZYNSKI, Dariusz | DARIUSZ KAWCZYŃSKI | Warszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [307] BIEŃKOWSKI, Michał | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
2 | [322] DUDEK, Dorota Paulina | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
3 | [330] GAŁKA, Tomasz | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
4 | [372] LEWANDOWSKA, Anna | DZIK KOMANDO | łódź | |||
5 | [0] ŁOŚ, Kamil | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
6 | [397] MOŻEJKO, Dawid | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
7 | [434] STĘPIEŃ, Małgorzata | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
8 | [435] STĘPIEŃ, Robert | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
9 | [442] ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
10 | [454] WOJTECKI, Piotr | DZIK KOMANDO | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [465] ZYBERT, Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [378] ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Łódź | |||
2 | [383] MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź | |||
3 | [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof | Droga Do Ultra | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GRUSZECKI, Łukasz | Dzielna DOM | Piotrków Trybunalski | 572 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BLADOWSKI, Zdzisław | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | ŁÓDX |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CIĘŻKI, Konrad | EVErRUN | Łódź | 477 | ||
2 | [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | |||
3 | [462] ZIELIŃSKI, Adam | EVErRUN | Łódź | |||
4 | [0] ZJAWIONA, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | 272 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [324] DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PAWLAK, Krzysztof | FC ZDROWIE | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CIEŚLAK, Krzysztof | Fajnie Czasem Biegać (FCB) | Łódź | - | - |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [376] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [405] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [429] SIEWIERA, Łukasz | GENTLEMEN`S RUGBY CLUB | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [1] BIENIEK , Igor | GOKiS Zapolice | Zapolce | |||
2 | [3] BUŁECZKA, Kasia | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |||
3 | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |||
4 | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Zduńska Wola | |||
5 | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Zapolice | 25 | ||
6 | [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj | GOKiS Zapolice | Ptaszkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GĘDEK, Marzena | GoszczyckiTeam Łowicz | Łowicz | |||
2 | [0] GOSZCZYCKI, Witold | GoszczyckiTeam Łowicz | Łowicz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |||
2 | [0] MARKOWIAK, Rafał | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | 679 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN'S CREW | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [63] FLORCZAK, Sylwia | KB Heron | Łódź | |||
2 | [400] NOWAK, Marcin | KB Heron | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] HUSSEIN, Semir | KS GRUCHA | Parzęczew | 488 | ||
2 | [0] KAROLAK, Jolanta | KS GRUCHA | Ozorków | 146 | ||
3 | [0] KAROLAK , Ryszard | KS GRUCHA | Ozorków | 493 | ||
4 | [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław | KS GRUCHA | Ozorków | 579 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vege Runners | Łódź | 535 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [371] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BRYL, Magdalena | Kutno Biega | Kutno |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMUS, Jacek | LA TRENER | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | 468 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [379] MAJCHER, Elżbieta | LUKS "Boguszyce" | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [9] KAROLCZUK, Aleksandra | LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [10] KAROLCZUK, Martyna | LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TOCHEK, Volody | Lemberg | Lviv |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DESZCZ, Michał | MKS Metalowiec Łódź | Łódź | |||
2 | [0] DESZCZ, Stanisław | MKS Metalowiec Łódź | Łódź | |||
3 | [0] WOJTCZAK-LUTER, Anna | MKS Metalowiec Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [13] LAUREN, Kevin | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
2 | [79] LAUREN, Piotr | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
3 | [113] STARUS, Małgorzata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Warszawa | |||
4 | [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |||
5 | [126] WOŹNA, Magdalena | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Brójce | |||
6 | [463] ZIENCZYK, Beata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [362] KOWALCZYK , Ilona | Mamy-Biegamy | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [384] MARCJANEK, Piort | Mocarne Dziki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GROCHALEWSKA, Agnieszka | Mordeczki | Łódź | 603 | ||
2 | [0] ZAMBRZYCKI, Jakub | Mordeczki | Łódź | 599 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna | Nie mam pomysłu | ŁÓDŹ | |||
2 | [0] ZWOLIŃSKI, Łukadz | Nie mam pomysłu | Wola Moszczenicka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KIELAR, Aleksandra | O co biega | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | |||
2 | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | |||
3 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | |||
4 | [399] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | |||
5 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MADALIŃSKI, Michał | Pan | Łódź | 191 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [342] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [100] PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [103] POLIT, Ernest | R-TEAM Łowicz | Domaniewice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [93] MOSIŃSKI , Robert | R. S Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [52] BENDINGER, Krystian | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
2 | [53] BENDINGER, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
3 | [0] BRYL, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Kutno | |||
4 | [60] DUDZIŃSKI, Piotr | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |||
5 | [0] FRĄCZYK, Szymon | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | 198 | ||
6 | [0] KOWALCZYK, Tomasz | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |||
7 | [90] MAZERANT, Karolina | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |||
8 | [0] SZEWCZYK, Jarosław | RAZEM TRENUJEMY SPORT | NOWY BEDOŃ | |||
9 | [127] WÓJCIK, Marcin | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AMBROZIAK, Sebastian | ROSSMANN | Łódź | 469 | ||
2 | [0] DOMAŃSKI, Krzysztof | ROSSMANN | Łódż | |||
3 | [0] DOMAŃSKI, Zbigniew | ROSSMANN | Łódż |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [85] MACIEJEWSKI, Filip | Rajsport Active | Justynów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |||
2 | [316] DĄBROWSKI, Filip | ReebokRunCrew LDZ | Głowno | |||
3 | [64] FORYŚ, Agnieszka | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |||
4 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | 676 | ||
5 | [105] RĘBACZ, Piotr | ReebokRunCrew LDZ | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [51] BARBURSKI, Adam | Rodzinna Grupa Rowerowa | ZGIERZ | |||
2 | [0] BARBURSKI, Marcin | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź | 130 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [128] WYTYKOWSKA , Joanna | Rysie | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ILIV, Andrii | SHYPSHYNA RUN CLUB | Lwiw |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [336] GRABARZ, Przemysław | SII RUNNING TEAM | Pabianice | |||
2 | [0] RYDZ, Michał | SII RUNNING TEAM | Łódź | 238 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | 471 | ||
2 | [0] BLIŹNIEWSKI, Marek | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
3 | [308] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
4 | [55] BORKOWSKA, Paulina | SNG WILD DUCKS | Biała | |||
5 | [58] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
6 | [314] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
7 | [315] DĄBROWSKA, Ewelina | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
8 | [323] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
9 | [0] FAJFER, Arkadiusz | SNG WILD DUCKS | Poddębice | |||
10 | [8] GOLIS, Maksymilian | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
11 | [65] GOLIS, Mariusz | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | |||
12 | [66] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
13 | [341] HERTEL, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
14 | [347] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Lodz | |||
15 | [350] KACPRZAK, Bogumiła | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
16 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | 144 | ||
17 | [0] KARWACKI, Bartłomiej | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
18 | [359] KŁOS, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
19 | [385] MARCZYŃSKI, Paweł | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
20 | [89] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
21 | [410] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
22 | [413] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | |||
23 | [420] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
24 | [422] ROŻNIATA, Andrzej | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
25 | [423] ROŻNIATA, Iwona | SNG WILD DUCKS | Głowno | |||
26 | [0] STODULNY, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | 650 | ||
27 | [0] SZYMAŃSKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | 653 | ||
28 | [456] WRÓBLEWSKI , Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
29 | [129] ZBOROWSKA , Ewa | SNG WILD DUCKS | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [325] DZIEWANOWSKI, Łukasz | SP162 Łódź | Starowa Góra |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [107] RZEPKOWSKI, Macin | STEFAN RUN-TEM | BABICE |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [321] DOMAŃSKI , Maciej | STG-Łódź | Łódź | |||
2 | [340] GWARNY, Jarosław | STG-Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [446] WALCZUK, Marcin | Sieradzbiega.pl | Brzeźnio |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KAZIMIERCZAK, Paweł | Sportera OCR | Łódź | |||
2 | [0] KOZŁOWSKA, Magdalena | Sportera OCR | Łódź | 505 | ||
3 | [412] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Sportera OCR | Łódź | |||
4 | [0] SPYCHALSKA, Justyna | Sportera OCR | Aleksandrów Łódzki | |||
5 | [443] ŚLĘCZKOWSKI, Błażej | Sportera OCR | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [304] BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
2 | [365] KRZYŻANOWSKI, Jarosław | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
3 | [366] KURMAN, Jacek | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
4 | [367] KURMAN, Marzena | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |||
5 | [404] NOWAK, Tomasz | Starzyńskiego Biega | Łowicz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OSTROWSKA, Dorota | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | 519 | ||
2 | [451] WOJDA, Zbigniew | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WÓJCIK-URBAŃSKA, Izabella | Stowarzyszenie Starzyńskiego Biega | Łowicz | 545 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [121] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [300] ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta | Szakale Bałut Łódź | Łódx | |||
2 | [0] KOWALEWSKI, Dominik | Szakale Bałut Łódź | Łódź | 245 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [364] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |||
2 | [0] OŚCIK, Krzysztof | Tri Aktywny Piotrków | Wolbórz | |||
3 | [428] SIDORKO, Tomasz | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [373] LEWIAK, Michał | Trucht.com | Łódź | |||
2 | [406] OLEKSIEWICZ, Maurycy | Trucht.com | Łódź | |||
3 | [115] STAWSKI, Michał | Trucht.com | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [117] SYKUŁA, Rafał | Truck Bulls | Guzew |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [416] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS Azymut Pabianice | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CHMIELECKI, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | |||
2 | [4] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódź | |||
3 | [318] DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |||
4 | [5] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | |||
5 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś | Aleksandrów Łódźki | |||
6 | [96] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś | Łódź | |||
7 | [417] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |||
8 | [425] RZEŃCA, Piotrek | UKS Orientuś | Łódź | |||
9 | [464] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 138 | Wasyl | |
2 | [328] FORTUNIAK, Weronika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
3 | [6] GIELEC , Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
4 | [7] GIELEC , Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
5 | [11] KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
6 | [0] KULESZA, Igor | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 12 | ||
7 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 369 | ||
8 | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 14 | ||
9 | [15] MAGDZIARZ - DYŁO , Jan | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
10 | [0] NOWAK, Magdalena | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 97 | ||
11 | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 401 | ||
12 | [0] NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 403 | ||
13 | [0] PASZYŃSKI, Józef | UKS Orientuś Łódź | Łódź | 98 | ||
14 | [106] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
15 | [17] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
16 | [430] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
17 | [18] WIŚNIEWSKA, Hana | UKS Orientuś Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JANISZEWSKI, Łukasz | UMED Łódź | Łódź | 673 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [312] CIACH-FLIGIEL, Aleksandra | VEOLIA | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [301] ANTCZAK, Borys | WATAHA | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GIULIANI, Donata | Wataha-łączy nas bieganie | Płock | |||
2 | [67] HERMANOWICZ , Izabela | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | |||
3 | [0] MAKOWSKA, Anna | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | 218 | ||
4 | [0] MAKOWSKI, Robert | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | 251 | ||
5 | [0] PIOTROWSKI, Tomasz | Wataha-łączy nas bieganie | Płock |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [375] LIS, Adam | Wierzejskie morsy | Piotrków Trybunalski |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [377] LUTOMIRSKA, Blanka | XXV LO | Łódż |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GOŁĘBIOWSKI, Krzysztof | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | Łódź | 571 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KARASIŃSKI, Filip | Zespół Afektywny - Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | 22 | ||
2 | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny - Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | 492 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [109] SMARZEK, Tomasz | mBank | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [305] BĄBOL, Justyna | wkurw_team | Wola Moszczenicka | |||
2 | [398] NIEDZIELA, Jakub | wkurw_team | Tomaszów Mazowiecki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [441] SZYMBORSKI, Marek | www.DzieciakPLUS.pl | Łask |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [419] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | 645 | Nanga |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JURKOWSKI, Adrian | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | Łódź | 202 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JAKÓBCZAK, Sylwia | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
2 | [345] JANIAK, Norbert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
3 | [72] KOCIAK, Anna | Łódź Kocha Sport | Dębniak | |||
4 | [78] KURZAWA, Paweł | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
5 | [87] MAĆKOWIAK, Paulina | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
6 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | 598 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [445] URBAŃSKA, Marta | Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Mam numer z poprzednich etapów tej edycji (wpisz numer) | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JAKUBOWSKI, Michał | 1981 | Łódź |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
10 500m | 259 | 73 | 186 | 258 | 1 | 99 |
6000m - Z psem | 20 | 9 | 11 | 19 | 1 | 4 |
6600m | 150 | 61 | 89 | 145 | 5 | 77 |
Razem | 429 | 143 | 286 | 422 | 7 | 180 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Juniorki | 10 | 10 | 0 | 10 | 0 | 2 |
Juniorki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Juniorzy | 16 | 0 | 16 | 16 | 0 | 8 |
Juniorzy | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 |
OPEN | 20 | 9 | 11 | 19 | 1 | 4 |
OPEN Kobiety | 51 | 51 | 0 | 49 | 2 | 27 |
OPEN Kobiety | 73 | 73 | 0 | 73 | 0 | 27 |
OPEN Mężczyźni | 73 | 0 | 73 | 70 | 3 | 40 |
OPEN Mężczyźni | 183 | 0 | 183 | 182 | 1 | 70 |
Razem | 429 | 143 | 286 | 422 | 7 | 180 |