Końcowe wyniki zawodów 2017-06-25 13:52:50
World Master Series - Mistrzostwa Polski
===Podkarpacki OZOS=================================Orienteering Organiser 2013===
Końcowe wyniki zawodów: M12 5.9km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------
1.TOLOCH Eduard Gigant Orienteeribg GIG 95.02 + 0.00
2.JANOWSKI Filip Ks Spójnia Warszaw KSS 130.16 + 35.14
3.TOLOCH Otakar Gigant Orienteeribg GIG 146.18 + 51.16
DAMMFELD Adam UKS Lotna Zdzieszowi LOT NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M14 7.6km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------
1.KOŁODZIEJCZYK Łukasz UKS Kometa Gliwice KOG 74.06 + 0.00
2.Zrník Tomáš Gigant Orienteeribg GIG 103.54 + 29.48
3.JACHEĆ Tomasz UKS Lotna Zdzieszowi LOT 105.39 + 31.33
4.ZAPART Patryk UKS Lotna Zdzieszowi LOT 208.04 + 133.58
Końcowe wyniki zawodów: M17 8.3km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.NIEBIELSKI Bartosz UKS Falenica FAW 53.16 + 0.00
2.OBSTOJ Adam LUKS Azymek Zdzieszo AZY 59.36 + 6.20
3.BYRCZEK Jan UKS Kometa Gliwice KOG 69.15 + 15.59
4.SIKORSKI Marcin LUKS Azymek Zdzieszo AZY 79.11 + 25.55
5.HYLA Damian LUKS Azymek Zdzieszo AZY 86.33 + 33.17
6.Tomasz Nitsch UNTS Warszawa UNT 92.37 + 39.21
7.OBSTOJ Piotr UKS Lotna Zdzieszowi LOT 102.06 + 48.50
8.GIDEL Samuel UKS Lotna Zdzieszowi LOT 137.17 + 84.01
PUDEŁEK Błażej Górzanka Nawojowa Gó GNG DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21 13.7km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.TOMASHEVSKII Eduard UKS Falenica FAW 77.52 + 0.00
2.JAROSZEK Jakub Stowarzyszenie Team STS 82.32 + 4.40
3.NOWAK Bartosz UKS Falenica FAW 85.29 + 7.37
4.GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa WAT 100.27 + 22.35
5.NIEBIELSKI Bartosz UKS Falenica FAW 140.04 + 62.12
JASKUŁA Kornel Stowarzyszenie Team STS DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 13.3km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Huster Mark Germany GER 85.35 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: M45 13.3km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Toloch Alexandr Gigant Orienteeribg GIG 73.23 + 0.00
2.Zrník Tomáš Gigant Orienteeribg GIG 83.56 + 10.33
3.Simmonds Peter GB MTBO Masters Team GRB 90.50 + 17.27
4.Sturm Michael Germany GER 98.53 + 25.30
5.Stodgell Mark GB MTBO Masters Team GRB 99.47 + 26.24
6.GORCZYCA Jacek KS Hades KSH 110.32 + 37.09
7.WRONIAK Adam Stowarzyszenie Team STS 111.37 + 38.14
Tomasz Nitsch UNTS Warszawa UNT DNF
BERGIER Tomasz WKS Wawel K30 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 10.5km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Stockmayer Manfred HSV OL Wiener Neusta AUT 68.42 + 0.00
2.Conn Andy GB MTBO Masters Team GRB 70.36 + 1.54
3.Lorang François CO COLMAR COC 103.27 + 34.45
4.SKORUPA Stanisław MUKS Gliwice GLI 111.20 + 42.38
5.NIESSNER Piotr WKS Wawel K30 114.46 + 46.04
6.JANOWSKI Piotr Ks Spójnia Warszaw KSS 130.45 + 62.03
Końcowe wyniki zawodów: M55 10.5km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Heinrich Peter Germany GER 74.42 + 0.00
2.Mets Miklós Hungary HUN 97.21 + 22.39
3.Dawson Keith GB MTBO Masters Team GRB 100.06 + 25.24
4.Jankó Tamás Hungary HUN 118.56 + 44.14
ZDANOWICZ Jan UKS Kometa Gliwice KOG NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M60 6.7km 0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Männel Harald OL-Team Wehrsdorf OLT 42.41 + 0.00
2.SERGEJ Sonnenberg Osnabrück TB OTB 45.27 + 2.46
3.Rawden John GB MTBO Masters Team GRB 48.28 + 5.47
4.KROCHMAL Andrzej Ks Spójnia Warszaw KSS 55.58 + 13.17
5.KRUCZEK Stanislaw WKS Wawel K30 57.03 + 14.22
6.PARFIANOWICZ Ludomir UNTS Warszawa UNT 58.33 + 15.52
7.GRABOWICZ Andrzej WKS Wawel K30 67.20 + 24.39
8.JANOWSKI Konrad Ks Spójnia Warszaw KSS 80.17 + 37.36
9.WŁODARCZYK Michał KS Artemis KSA 88.44 + 46.03
10.JASKUŁA Wacław Stowarzyszenie Team STS 92.19 + 49.38
Końcowe wyniki zawodów: M70 6.7km 0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Privett Leigh Australia AUS 62.53 + 0.00
2.DURA Kazimierz Śląsk Wrocław SWR 77.49 + 14.56
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 6.8km 0m 9k
----------------------------------------------------------------------------------
WISNIEWSKI Sylwester Wroclaw INW DNF
Końcowe wyniki zawodów: W12 5.6km 0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------
NIESSNER Pola WKS Wawel K30 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W14 6.8km 0m 9k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Chamraďa Natali Gigant Orienteeribg GIG 91.40 + 0.00
2.ŁUKASIK Aleksandra UKS Lotna Zdzieszowi LOT 95.02 + 3.22
3.BURAK Natalia UKS Lotna Zdzieszowi LOT 101.17 + 9.37
OLEŚNIEWICZ Nina LUKS Azymek Zdzieszo AZY NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W17 7.3km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------
1.DAMMFELD Karolina LUKS Azymek Zdzieszo AZY 72.56 + 0.00
2.NYGA Julia UKS Kometa Gliwice KOG 96.14 + 23.18
3.ŁAKOMSKA Aleksandra LUKS Azymek Zdzieszo AZY 98.02 + 25.06
4.OGRODNIK Magdalena LUKS Azymek Zdzieszo AZY 100.55 + 27.59
5.POLEWKA Aleksandra UKS Kometa Gliwice KOG 112.34 + 39.38
SULIKOWSKA Weronika LUKS Azymek Zdzieszo AZY DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21 11.8km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.KAMIŃSKA Anna KU AZS WAT Warszawa AZS 96.43 + 0.00
2.KAJZER Monika PUKS Młode Orły MLO 117.47 + 21.04
Końcowe wyniki zawodów: W40 8.7km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Chmelíková Michaela Gigant Orienteeribg GIG 89.17 + 0.00
2.Michálková Alice Gigant Orienteeribg GIG 97.42 + 8.25
Końcowe wyniki zawodów: W45 8.7km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.BUGAJ Teresa WKS Wawel K30 109.55 + 0.00
2.BOGUCKA JAROSZEK Anna Stowarzyszenie Team STS 113.28 + 3.33
Końcowe wyniki zawodów: W50 7.3km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kröber Andrea OL-Team Wehrsdorf OLT 78.20 + 0.00
2.MALKOVA Elena Germany GER 82.45 + 4.25
3.Hanley Karena GB MTBO Masters Team GRB 108.28 + 30.08
Końcowe wyniki zawodów: W55 7.3km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Somers Cocks Charlie GB MTBO Masters Team GRB 60.08 + 0.00
|