Wyniki zawodów z miedzyczasami 2017-06-25 13:53:13
World Master Series - Mistrzostwa Polski
===Podkarpacki OZOS================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 5.9km 0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-62 3-36 4-49 5-53 6-39 7-55 8-50 9-56 10-38 11-37
1 TOLOCH Eduard 95.02 7.33/1* 13.35/1* 18.37/1* 27.15/1* 37.33/1* 63.04/1* 81.33/1* 82.17/1* 86.36/1* 91.01/1* 94.01/1* 95.02/1*
Gigant Orienteeribg 7.33/1* 6.02/1* 5.02/2 8.38/1* 10.18/1* 25.31/1* 18.29/2 0.44/1* 4.19/2 4.25/1* 3.00/1* 1.01/2
2 JANOWSKI Filip 130.16 18.37/2 31.20/2 38.11/2 48.30/2 64.15/2 94.01/2 113.27/2 114.22/2 118.05/2 126.13/2 129.29/2 130.16/2
Ks Spójnia Warszaw 18.37/2 12.43/3 6.51/3 10.19/2 15.45/2 29.46/2 19.26/3 0.55/2 3.43/1* 8.08/3 3.16/2 0.47/1*
3 TOLOCH Otakar 146.18 41.53/3 49.37/3 54.34/3 65.32/3 81.28/3 112.24/3 128.16/3 129.22/3 134.43/3 139.45/3 144.59/3 146.18/3
Gigant Orienteeribg 41.53/3 7.44/2 4.57/1* 10.58/3 15.56/3 30.56/3 15.52/1* 1.06/3 5.21/3 5.02/2 5.14/3 1.19/3
DAMMFELD Adam NKL-bPK 8.43/ 17.48/ 21.20/ / / / / / / / / 66.30/
UKS Lotna Zdzieszowice 8.43/ 9.05/ 3.32/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 7.6km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-62 3-36 4-49 5-44 6-51 7-41 8-63 9-39 10-48 11-54 12-37
1 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 74.06 2.35/1* 7.44/2 10.21/1* 17.51/1* 29.42/1* 33.53/1* 42.45/1* 45.39/1* 53.34/1* 62.30/1* 67.03/1* 73.08/1*
UKS Kometa Gliwice 2.35/1* 5.09/2 2.37/1* 7.30/1* 11.51/2 4.11/1* 8.52/2 2.54/1* 7.55/1* 8.56/1* 4.33/1* 6.05/1*
74.06/1*
0.58/2
2 Zrník Tomáš 103.54 2.54/2 6.15/1* 12.00/2 20.53/2 37.59/3 43.39/2 51.48/2 55.02/2 79.53/3 90.27/3 95.24/3 102.58/2
Gigant Orienteeribg 2.54/2 3.21/1* 5.45/4 8.53/2 17.06/4 5.40/2 8.09/1* 3.14/2 24.51/3 10.34/2 4.57/2 7.34/2
103.54/2
0.56/1*
3 JACHEĆ Tomasz 105.39 9.36/3 15.49/3 18.48/3 30.56/3 37.42/2 47.01/3 58.34/3 62.35/3 74.26/2 88.01/2 93.49/2 104.37/3
UKS Lotna Zdzieszowice 9.36/3 6.13/3 2.59/2 12.08/3 6.46/1* 9.19/3 11.33/3 4.01/3 11.51/2 13.35/3 5.48/3 10.48/3
105.39/3
1.02/3
4 ZAPART Patryk 208.04 27.37/4 36.02/4 41.08/4 65.40/4 78.45/4 89.31/4 113.14/4 123.39/4 161.33/4 187.35/4 195.41/4 206.58/4
UKS Lotna Zdzieszowice 27.37/4 8.25/4 5.06/3 24.32/4 13.05/3 10.46/4 23.43/4 10.25/4 37.54/4 26.02/4 8.06/4 11.17/4
208.04/4
1.06/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17 8.3km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-32 3-60 4-34 5-35 6-36 7-43 8-42 9-41 10-63 11-39 12-40
13-38 14-37
1 NIEBIELSKI Bartosz 53.16 3.39/1* 6.18/1* 8.33/1* 10.33/1* 13.49/1* 18.18/1* 22.13/1* 26.16/1* 30.23/1* 32.36/1* 38.17/1* 48.26/1*
UKS Falenica 3.39/1* 2.39/1* 2.15/1* 2.00/1* 3.16/1* 4.29/1* 3.55/1* 4.03/1* 4.07/1* 2.13/1* 5.41/1* 10.09/3
50.31/1* 52.33/1* 53.16/1*
2.05/1* 2.02/1* 0.43/3
2 OBSTOJ Adam 59.36 4.24/3 7.16/5 9.45/3 12.07/2 16.12/2 21.06/2 25.45/2 30.40/2 35.33/2 38.20/2 44.53/2 54.29/2
LUKS Azymek Zdzieszowice 4.24/3 2.52/5 2.29/2 2.22/2 4.05/2 4.54/2 4.39/2 4.55/4 4.53/2 2.47/4 6.33/2 9.36/2
56.36/2 58.52/2 59.36/2
2.07/2 2.16/3 0.44/4
3 BYRCZEK Jan 69.15 4.35/5 7.15/4 10.10/5 12.40/4 18.00/5 23.55/4 29.20/4 34.43/4 40.20/5 42.58/5 51.15/4 60.32/3
UKS Kometa Gliwice 4.35/5 2.40/3 2.55/6 2.30/4 5.20/5 5.55/5 5.25/5 5.23/6 5.37/6 2.38/2 8.17/4 9.17/1*
65.54/3 68.26/3 69.15/3
5.22/7 2.32/6 0.49/5
4 SIKORSKI Marcin 79.11 4.16/2 6.56/2 9.32/2 12.53/5 17.16/3 25.20/5 30.08/5 34.45/5 40.12/4 42.52/4 49.38/3 72.44/4
LUKS Azymek Zdzieszowice 4.16/2 2.40/3 2.36/3 3.21/5 4.23/4 8.04/6 4.48/3 4.37/2 5.27/4 2.40/3 6.46/3 23.06/8
75.31/4 78.20/4 79.11/4
2.47/3 2.49/7 0.51/6
5 HYLA Damian 86.33 4.27/4 7.06/3 9.51/4 12.15/3 17.41/4 23.00/3 28.26/3 33.17/3 38.47/3 41.42/3 64.55/5 80.17/5
LUKS Azymek Zdzieszowice 4.27/4 2.39/1* 2.45/4 2.24/3 5.26/6 5.19/3 5.26/6 4.51/3 5.30/5 2.55/5 23.13/8 15.22/5
83.39/5 85.52/5 86.33/5
3.22/4 2.13/2 0.41/2
6 Tomasz Nitsch 92.37 8.58/8 13.11/7 16.01/7 19.25/7 23.44/6 29.07/6 34.27/6 39.29/6 44.52/6 47.53/6 70.52/6 85.55/6
UNTS Warszawa 8.58/8 4.13/7 2.50/5 3.24/6 4.19/3 5.23/4 5.20/4 5.02/5 5.23/3 3.01/6 22.59/7 15.03/4
89.36/6 91.58/6 92.37/6
3.41/6 2.22/4 0.39/1*
7 OBSTOJ Piotr 102.06 5.36/6 9.08/6 13.07/6 17.18/6 25.02/7 34.00/7 46.01/7 53.14/7 61.36/7 65.57/7 78.10/7 95.14/7
UKS Lotna Zdzieszowice 5.36/6 3.32/6 3.59/7 4.11/7 7.44/7 8.58/7 12.01/8 7.13/7 8.22/7 4.21/7 12.13/5 17.04/6
98.48/7 101.15/7 102.06/7
3.34/5 2.27/5 0.51/6
8 GIDEL Samuel 137.17 7.52/7 15.02/8 19.53/8 26.45/8 37.24/8 51.07/8 60.52/8 71.57/8 82.41/8 88.03/8 102.51/8 123.30/8
UKS Lotna Zdzieszowice 7.52/7 7.10/8 4.51/8 6.52/8 10.39/8 13.43/8 9.45/7 11.05/8 10.44/8 5.22/8 14.48/6 20.39/7
131.03/8 136.05/8 137.17/8
7.33/8 5.02/8 1.12/8
PUDEŁEK Błażej DNF / / / / / / / / / / / /
Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 13.7km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-34 5-35 6-45 7-40 8-47 9-52 10-42 11-36 12-46
13-39 14-48 15-50 16-37
1 TOMASHEVSKII Eduard 77.52 4.11/4 7.57/4 10.44/4 14.05/4 18.26/3 23.05/2 29.46/1* 35.34/1* 38.25/1* 47.14/1* 53.58/1* 58.49/1*
UKS Falenica 4.11/4 3.46/4 2.47/2 3.21/4 4.21/2 4.39/1* 6.41/1* 5.48/1* 2.51/2 8.49/2 6.44/1* 4.51/1*
67.24/1* 72.12/1* 74.26/1* 77.17/1* 77.52/1*
8.35/1* 4.48/1* 2.14/1* 2.51/1* 0.35/1*
2 JAROSZEK Jakub 82.32 3.39/1* 6.37/1* 9.19/1* 11.44/1* 18.45/4 23.58/3 31.39/2 38.34/2 41.03/2 48.25/2 55.22/2 60.45/2
Stowarzyszenie Team 360 Stopni 3.39/1* 2.58/1* 2.42/1* 2.25/1* 7.01/5 5.13/2 7.41/2 6.55/3 2.29/1* 7.22/1* 6.57/2 5.23/3
70.38/2 76.13/2 78.58/2 81.53/2 82.32/2
9.53/3 5.35/3 2.45/2 2.55/2 0.39/3
3 NOWAK Bartosz 85.29 3.46/2 7.18/3 10.25/3 12.52/2 16.49/1* 22.54/1* 31.51/3 38.54/3 41.47/3 51.21/3 58.40/3 63.48/3
UKS Falenica 3.46/2 3.32/3 3.07/4 2.27/2 3.57/1* 6.05/3 8.57/3 7.03/4 2.53/3 9.34/4 7.19/3 5.08/2
73.34/3 79.04/3 81.55/3 84.52/3 85.29/3
9.46/2 5.30/2 2.51/3 2.57/3 0.37/2
4 GALICZ Karol 100.27 3.47/3 7.06/2 10.02/2 12.58/3 18.03/2 24.32/4 33.49/4 40.34/4 44.22/4 53.38/4 62.06/4 69.53/4
BKS Wataha Warszawa 3.47/3 3.19/2 2.56/3 2.56/3 5.05/4 6.29/4 9.17/4 6.45/2 3.48/4 9.16/3 8.28/4 7.47/4
84.46/4 91.41/4 96.11/4 99.47/4 100.27/4
14.53/4 6.55/4 4.30/4 3.36/4 0.40/4
5 NIEBIELSKI Bartosz 140.04 15.50/5 20.28/5 23.59/5 27.31/5 32.24/5 45.34/5 58.00/5 66.00/5 70.03/5 82.23/5 95.07/5 102.54/5
UKS Falenica 15.50/5 4.38/5 3.31/5 3.32/5 4.53/3 13.10/5 12.26/5 8.00/5 4.03/5 12.20/5 12.44/5 7.47/4
121.31/5 130.15/5 135.03/5 139.13/5 140.04/5
18.37/5 8.44/5 4.48/5 4.10/5 0.51/5
JASKUŁA Kornel DNF / / / / / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 Stopni / / / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 13.3km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-32 3-33 4-34 5-35 6-59 7-57 8-56 9-52 10-43 11-36 12-49
13-39 14-55 15-37
1 Huster Mark 85.35 5.33/1* 8.24/1* 11.22/1* 13.59/1* 18.21/1* 23.54/1* 31.51/1* 34.51/1* 40.24/1* 52.16/1* 57.44/1* 60.46/1*
Germany 5.33/1* 2.51/1* 2.58/1* 2.37/1* 4.22/1* 5.33/1* 7.57/1* 3.00/1* 5.33/1* 11.52/1* 5.28/1* 3.02/1*
74.09/1* 81.07/1* 84.54/1* 85.35/1*
13.23/1* 6.58/1* 3.47/1* 0.41/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 13.3km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-32 3-33 4-34 5-35 6-59 7-57 8-56 9-52 10-43 11-36 12-49
13-39 14-55 15-37
1 Toloch Alexandr 73.23 4.13/2 6.30/2 9.22/2 11.40/1* 15.49/1* 20.58/1* 28.33/1* 31.12/1* 36.41/1* 44.22/1* 49.02/1* 52.27/1*
Gigant Orienteeribg 4.13/2 2.17/2 2.52/1* 2.18/1* 4.09/1* 5.09/1* 7.35/1* 2.39/1* 5.29/1* 7.41/2 4.40/1* 3.25/1*
63.16/1* 69.18/1* 72.43/1* 73.23/1*
10.49/1* 6.02/1* 3.25/2 0.40/2
2 Zrník Tomáš 83.56 3.57/1* 6.03/1* 9.13/1* 12.04/2 17.29/2 23.41/2 32.47/2 36.07/2 42.35/2 50.00/2 55.52/2 59.46/2
Gigant Orienteeribg 3.57/1* 2.06/1* 3.10/2 2.51/3 5.25/4 6.12/4 9.06/3 3.20/3 6.28/2 7.25/1* 5.52/3 3.54/2
72.33/2 79.52/2 83.15/2 83.56/2
12.47/2 7.19/3 3.23/1* 0.41/3
3 Simmonds Peter 90.50 8.12/7 10.43/7 14.09/7 16.36/6 21.42/5 27.51/4 36.46/3 39.58/3 46.43/3 56.24/3 61.56/3 65.52/3
GB MTBO Masters Team 8.12/7 2.31/3 3.26/5 2.27/2 5.06/3 6.09/3 8.55/2 3.12/2 6.45/3 9.41/5 5.32/2 3.56/3
78.56/3 85.37/3 90.05/3 90.50/3
13.04/3 6.41/2 4.28/7 0.45/4
4 Sturm Michael 98.53 4.28/4 7.26/3 10.49/3 14.16/3 18.58/3 25.02/3 36.47/4 40.56/4 48.27/4 58.01/5 64.40/5 69.07/4
Germany 4.28/4 2.58/4 3.23/3 3.27/6 4.42/2 6.04/2 11.45/6 4.09/5 7.31/5 9.34/4 6.39/5 4.27/4
86.12/4 94.29/4 98.06/4 98.53/4
17.05/4 8.17/4 3.37/3 0.47/6
5 Stodgell Mark 99.47 4.20/3 7.35/4 11.00/4 14.16/3 20.43/4 28.02/5 38.10/5 41.56/5 49.18/5 57.59/4 64.27/4 69.20/5
GB MTBO Masters Team 4.20/3 3.15/6 3.25/4 3.16/4 6.27/7 7.19/6 10.08/4 3.46/4 7.22/4 8.41/3 6.28/4 4.53/5
86.27/5 95.14/5 99.10/5 99.47/5
17.07/5 8.47/5 3.56/5 0.37/1*
6 GORCZYCA Jacek 110.32 5.32/6 8.45/5 13.30/6 18.15/7 24.35/7 30.58/7 43.07/7 47.25/7 55.01/7 64.52/7 72.59/7 79.14/7
KS Hades 5.32/6 3.13/5 4.45/7 4.45/7 6.20/6 6.23/5 12.09/7 4.18/6 7.36/7 9.51/6 8.07/7 6.15/7
96.58/7 105.58/6 109.47/6 110.32/6
17.44/6 9.00/6 3.49/4 0.45/4
7 WRONIAK Adam 111.37 5.20/5 9.03/6 12.50/5 16.16/5 21.53/6 29.13/6 40.43/6 45.19/6 52.51/6 63.40/6 70.40/6 75.42/6
Stowarzyszenie Team 360 Stopni 5.20/5 3.43/7 3.47/6 3.26/5 5.37/5 7.20/7 11.30/5 4.36/7 7.32/6 10.49/7 7.00/6 5.02/6
96.45/6 106.36/7 110.50/7 111.37/7
21.03/7 9.51/7 4.14/6 0.47/6
Tomasz Nitsch DNF / / / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
BERGIER Tomasz DNF / / / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 10.5km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-61 3-34 4-62 5-45 6-38 7-40 8-47 9-63 10-41 11-44 12-46
13-39 14-55 15-37
1 Stockmayer Manfred 68.42 3.28/1* 4.54/1* 6.34/1* 12.49/2 17.42/2 24.44/2 25.43/2 31.55/2 36.18/2 38.52/2 42.25/2 47.51/2
HSV OL Wiener Neustad 3.28/1* 1.26/1* 1.40/1* 6.15/2 4.53/2 7.02/2 0.59/1* 6.12/1* 4.23/2 2.34/2 3.33/1* 5.26/2
58.01/1* 64.21/1* 67.59/1* 68.42/1*
10.10/1* 6.20/1* 3.38/2 0.43/2
2 Conn Andy 70.36 3.42/2 5.09/2 7.01/2 11.33/1* 16.09/1* 22.30/1* 23.32/1* 30.05/1* 34.22/1* 36.43/1* 41.04/1* 45.57/1*
GB MTBO Masters Team 3.42/2 1.27/2 1.52/2 4.32/1* 4.36/1* 6.21/1* 1.02/2 6.33/2 4.17/1* 2.21/1* 4.21/2 4.53/1*
59.56/2 66.20/2 69.53/2 70.36/2
13.59/2 6.24/2 3.33/1* 0.43/2
3 Lorang François 103.27 5.22/4 7.11/3 9.20/3 20.38/3 27.53/3 37.02/3 39.01/3 48.05/3 53.41/3 56.50/3 61.43/3 70.08/3
CO COLMAR 5.22/4 1.49/3 2.09/3 11.18/4 7.15/4 9.09/4 1.59/3 9.04/4 5.36/3 3.09/3 4.53/3 8.25/4
89.10/3 98.32/3 102.46/3 103.27/3
19.02/5 9.22/4 4.14/3 0.41/1*
4 SKORUPA Stanisław 111.20 8.59/6 11.00/6 13.31/5 21.47/4 29.04/4 37.52/4 40.45/4 54.27/4 62.09/4 65.50/4 71.28/4 81.07/5
MUKS Gliwice 8.59/6 2.01/5 2.31/4 8.16/3 7.17/5 8.48/3 2.53/6 13.42/6 7.42/6 3.41/5 5.38/4 9.39/5
96.38/4 105.47/4 110.30/4 111.20/4
15.31/3 9.09/3 4.43/5 0.50/4
5 NIESSNER Piotr 114.46 6.30/5 8.23/4 14.50/6 30.31/6 36.29/6 45.57/5 47.58/5 56.18/5 63.08/5 66.44/5 73.35/5 80.57/4
WKS Wawel 6.30/5 1.53/4 6.27/6 15.41/6 5.58/3 9.28/5 2.01/4 8.20/3 6.50/4 3.36/4 6.51/5 7.22/3
99.18/5 109.23/5 113.53/5 114.46/5
18.21/4 10.05/5 4.30/4 0.53/5
6 JANOWSKI Piotr 130.45 4.59/3 8.46/5 11.58/4 25.04/5 35.04/5 46.35/6 49.16/6 60.25/6 67.37/6 72.16/6 79.42/6 90.33/6
Ks Spójnia Warszaw 4.59/3 3.47/6 3.12/5 13.06/5 10.00/6 11.31/6 2.41/5 11.09/5 7.12/5 4.39/6 7.26/6 10.51/6
111.32/6 124.07/6 129.50/6 130.45/6
20.59/6 12.35/6 5.43/6 0.55/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 10.5km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-61 3-34 4-62 5-45 6-38 7-40 8-47 9-63 10-41 11-44 12-46
13-39 14-55 15-37
1 Heinrich Peter 74.42 4.02/1* 5.29/1* 8.24/2 14.23/1* 19.25/1* 26.04/1* 27.41/1* 34.27/1* 39.24/1* 42.12/1* 48.11/1* 53.42/1*
Germany 4.02/1* 1.27/1* 2.55/4 5.59/1* 5.02/1* 6.39/1* 1.37/3 6.46/1* 4.57/1* 2.48/1* 5.59/3 5.31/1*
64.07/1* 70.08/1* 74.03/1* 74.42/1*
10.25/1* 6.01/1* 3.55/1* 0.39/1*
2 Mets Miklós 97.21 5.24/4 7.09/3 9.14/3 17.29/2 24.55/3 35.01/2 36.30/2 44.39/2 50.10/2 52.58/2 57.54/2 64.58/2
Hungary 5.24/4 1.45/3 2.05/2 8.15/3 7.26/4 10.06/3 1.29/1* 8.09/2 5.31/3 2.48/1* 4.56/1* 7.04/4
82.49/2 92.18/2 96.40/2 97.21/2
17.51/3 9.29/4 4.22/4 0.41/2
3 Dawson Keith 100.06 5.21/3 7.11/4 9.36/4 17.33/3 24.20/2 37.05/4 39.03/4 47.27/4 52.57/3 56.12/3 61.18/3 67.56/3
GB MTBO Masters Team 5.21/3 1.50/4 2.25/3 7.57/2 6.47/3 12.45/4 1.58/4 8.24/3 5.30/2 3.15/4 5.06/2 6.38/3
86.29/3 95.03/3 99.19/3 100.06/3
18.33/4 8.34/3 4.16/2 0.47/3
4 Jankó Tamás 118.56 4.40/2 6.22/2 8.23/1* 20.38/4 26.39/4 35.03/3 36.39/3 47.17/3 72.49/4 75.54/4 84.04/4 90.39/4
Hungary 4.40/2 1.42/2 2.01/1* 12.15/4 6.01/2 8.24/2 1.36/2 10.38/4 25.32/4 3.05/3 8.10/4 6.35/2
106.00/4 113.52/4 118.08/4 118.56/4
15.21/2 7.52/2 4.16/2 0.48/4
ZDANOWICZ Jan NKL-bPK 8.09/ 10.55/ 13.51/ 25.42/ 35.51/ 53.21/ 56.34/ / / / / /
UKS Kometa Gliwice 8.09/ 2.46/ 2.56/ 11.51/ 10.09/ 17.30/ 3.13/ / / / / /
/ / 74.18/ 75.45/
/ / / 1.27/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 6.7km 0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-58 3-49 4-53 5-41 6-63 7-39 8-48 9-54 10-37
1 Männel Harald 42.41 2.24/1* 3.48/1* 6.01/1* 9.47/1* 17.33/1* 19.58/1* 27.05/1* 33.59/1* 36.50/1* 41.58/1* 42.41/1*
OL-Team Wehrsdorf 2.24/1* 1.24/1* 2.13/1* 3.46/2 7.46/2 2.25/1* 7.07/2 6.54/2 2.51/2 5.08/1* 0.43/1*
2 SERGEJ Sonnenberg 45.27 2.36/2 4.09/2 8.55/5 12.32/3 20.06/2 22.45/2 29.44/2 36.26/2 39.24/2 44.42/2 45.27/2
Osnabrück TB 2.36/2 1.33/2 4.46/7 3.37/1* 7.34/1* 2.39/4 6.59/1* 6.42/1* 2.58/3 5.18/2 0.45/3
3 Rawden John 48.28 3.27/5 5.01/4 7.20/2 12.29/2 21.33/3 24.01/3 31.33/3 39.32/3 42.20/3 47.44/3 48.28/3
GB MTBO Masters Team 3.27/5 1.34/3 2.19/2 5.09/5 9.04/3 2.28/2 7.32/3 7.59/5 2.48/1* 5.24/3 0.44/2
4 KROCHMAL Andrzej 55.58 5.54/10 7.31/10 11.22/8 16.05/6 25.44/5 28.33/5 37.19/5 46.12/5 49.29/5 55.10/4 55.58/4
Ks Spójnia Warszaw 5.54/10 1.37/5 3.51/5 4.43/3 9.39/5 2.49/6 8.46/4 8.53/6 3.17/4 5.41/4 0.48/5
5 KRUCZEK Stanislaw 57.03 3.00/3 5.01/4 8.33/4 13.40/4 23.58/4 26.55/4 35.42/4 45.16/4 49.20/4 56.01/5 57.03/5
WKS Wawel 3.00/3 2.01/7 3.32/4 5.07/4 10.18/6 2.57/7 8.47/5 9.34/7 4.04/7 6.41/7 1.02/8
6 PARFIANOWICZ Ludomir 58.33 4.05/9 5.41/6 9.51/6 15.32/5 28.33/6 31.08/6 40.23/6 48.21/6 51.38/6 57.47/6 58.33/6
UNTS Warszawa 4.05/9 1.36/4 4.10/6 5.41/6 13.01/7 2.35/3 9.15/6 7.58/4 3.17/4 6.09/5 0.46/4
7 GRABOWICZ Andrzej 67.20 3.02/4 4.43/3 8.02/3 27.15/10 36.27/7 39.10/7 49.12/7 56.19/7 60.15/7 66.29/7 67.20/7
WKS Wawel 3.02/4 1.41/6 3.19/3 19.13/10 9.12/4 2.43/5 10.02/7 7.07/3 3.56/6 6.14/6 0.51/6
8 JANOWSKI Konrad 80.17 3.44/7 6.00/7 10.59/7 21.23/9 36.41/8 40.32/8 52.11/8 63.52/8 69.00/8 79.14/8 80.17/8
Ks Spójnia Warszaw 3.44/7 2.16/8 4.59/9 10.24/9 15.18/8 3.51/9 11.39/8 11.41/8 5.08/8 10.14/10 1.03/9
9 WŁODARCZYK Michał 88.44 3.49/8 6.19/8 11.27/9 21.15/8 37.21/9 41.57/10 57.27/10 71.43/10 77.50/9 87.39/9 88.44/9
KS Artemis 3.49/8 2.30/9 5.08/10 9.48/8 16.06/9 4.36/10 15.30/10 14.16/10 6.07/9 9.49/8 1.05/10
10 JASKUŁA Wacław 92.19 3.43/6 7.05/9 12.01/10 19.19/7 38.01/10 41.25/9 54.34/9 68.11/9 81.08/10 91.18/10 92.19/10
Stowarzyszenie Team 360 Stopni 3.43/6 3.22/10 4.56/8 7.18/7 18.42/10 3.24/8 13.09/9 13.37/9 12.57/10 10.10/9 1.01/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 6.7km 0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-58 3-49 4-53 5-41 6-63 7-39 8-48 9-54 10-37
1 Privett Leigh 62.53 3.53/2 6.05/1* 9.37/1* 16.54/1* 27.38/1* 31.26/1* 41.07/1* 50.57/1* 54.48/1* 61.56/1* 62.53/1*
Australia 3.53/2 2.12/1* 3.32/1* 7.17/1* 10.44/1* 3.48/1* 9.41/1* 9.50/1* 3.51/1* 7.08/1* 0.57/1*
2 DURA Kazimierz 77.49 3.50/1* 6.46/2 11.52/2 19.50/2 34.20/2 38.54/2 50.38/2 61.34/2 67.35/2 76.28/2 77.49/2
Śląsk Wrocław 3.50/1* 2.56/2 5.06/2 7.58/2 14.30/2 4.34/2 11.44/2 10.56/2 6.01/2 8.53/2 1.21/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 6.8km 0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-62 3-44 4-51 5-63 6-39 7-48 8-54 9-37
WISNIEWSKI Sylwester DNF / / / / / / / / / /
Wroclaw / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W12 5.6km 0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-62 2-36 3-44 4-53 5-39 6-50 7-38 8-37
NIESSNER Pola DNF / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W14 6.8km 0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-62 3-44 4-51 5-63 6-39 7-48 8-54 9-37
1 Chamraďa Natali 91.40 5.54/2 12.44/2 34.48/2 40.45/2 50.39/2 63.16/1* 74.41/1* 80.40/1* 90.35/1* 91.40/1*
Gigant Orienteeribg 5.54/2 6.50/3 22.04/3 5.57/1* 9.54/1* 12.37/1* 11.25/1* 5.59/1* 9.55/1* 1.05/2
2 ŁUKASIK Aleksandra 95.02 3.26/1* 9.48/1* 31.43/1* 37.54/1* 49.38/1* 63.55/2 77.41/2 83.56/2 94.02/2 95.02/2
UKS Lotna Zdzieszowice 3.26/1* 6.22/2 21.55/2 6.11/2 11.44/2 14.17/3 13.46/2 6.15/3 10.06/2 1.00/1*
3 BURAK Natalia 101.17 9.42/3 15.51/3 37.29/3 43.55/3 55.43/3 69.52/3 83.50/3 90.00/3 100.11/3 101.17/3
UKS Lotna Zdzieszowice 9.42/3 6.09/1* 21.38/1* 6.26/3 11.48/3 14.09/2 13.58/3 6.10/2 10.11/3 1.06/3
OLEŚNIEWICZ Nina NKL-bPK 5.09/ 10.39/ / / / / / / 43.40/ 45.18/
LUKS Azymek Zdzieszowice 5.09/ 5.30/ / / / / / / / 1.38/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W17 7.3km 0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-62 3-36 4-49 5-44 6-42 7-63 8-39 9-50 10-38 11-37
1 DAMMFELD Karolina 72.56 4.02/1* 7.46/1* 10.28/1* 17.14/1* 24.59/1* 38.16/1* 47.14/1* 56.22/1* 66.45/1* 69.58/1* 72.11/1* 72.56/1*
LUKS Azymek Zdzieszowice 4.02/1* 3.44/1* 2.42/2 6.46/1* 7.45/2 13.17/3 8.58/1* 9.08/1* 10.23/1* 3.13/1* 2.13/1* 0.45/1*
2 NYGA Julia 96.14 10.33/4 15.29/4 18.08/4 27.52/5 44.57/5 53.44/5 63.38/5 72.52/2 84.22/2 92.09/2 95.22/2 96.14/2
UKS Kometa Gliwice 10.33/4 4.56/2 2.39/1* 9.44/4 17.05/5 8.47/1* 9.54/3 9.14/2 11.30/2 7.47/5 3.13/4 0.52/3
3 ŁAKOMSKA Aleksandra 98.02 10.46/5 16.31/5 19.39/5 27.09/4 41.48/4 50.50/4 60.28/3 75.16/3 90.16/3 94.27/3 97.09/3 98.02/3
LUKS Azymek Zdzieszowice 10.46/5 5.45/4 3.08/3 7.30/2 14.39/4 9.02/2 9.38/2 14.48/3 15.00/4 4.11/4 2.42/3 0.53/4
4 OGRODNIK Magdalena 100.55 6.01/3 12.40/3 16.22/3 24.23/2 30.33/2 43.59/2 54.56/2 79.01/4 93.29/4 97.25/4 100.06/4 100.55/4
LUKS Azymek Zdzieszowice 6.01/3 6.39/5 3.42/4 8.01/3 6.10/1* 13.26/4 10.57/4 24.05/4 14.28/3 3.56/2 2.41/2 0.49/2
5 POLEWKA Aleksandra 112.34 4.55/2 10.25/2 14.37/2 25.20/3 36.24/3 50.11/3 61.08/4 88.07/5 104.06/5 108.15/5 111.30/5 112.34/5
UKS Kometa Gliwice 4.55/2 5.30/3 4.12/5 10.43/5 11.04/3 13.47/5 10.57/4 26.59/5 15.59/5 4.09/3 3.15/5 1.04/5
SULIKOWSKA Weronika DNF / / / / / / / / / / / /
LUKS Azymek Zdzieszowice / / / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21 11.8km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-32 3-33 4-34 5-45 6-57 7-56 8-47 9-52 10-51 11-46 12-39
13-48 14-50 15-37
1 KAMIŃSKA Anna 96.43 5.02/1* 8.12/1* 12.38/1* 15.59/1* 24.49/1* 34.59/1* 39.39/1* 44.48/1* 48.43/1* 54.28/1* 62.18/1* 80.35/1*
KU AZS WAT Warszawa 5.02/1* 3.10/1* 4.26/2 3.21/1* 8.50/1* 10.10/1* 4.40/1* 5.09/2 3.55/1* 5.45/1* 7.50/1* 18.17/1*
89.02/1* 92.00/1* 95.56/1* 96.43/1*
8.27/1* 2.58/1* 3.56/2 0.47/2
2 KAJZER Monika 117.47 6.42/2 10.22/2 14.22/2 18.38/2 28.26/2 41.51/2 47.00/2 52.49/2 57.29/2 65.25/2 75.22/2 98.48/2
PUKS Młode Orły 6.42/2 3.40/2 4.00/1* 4.16/2 9.48/2 13.25/2 5.09/2 5.49/2 4.40/2 7.56/2 9.57/2 23.26/2
109.54/2 113.32/2 117.01/2 117.47/2
11.06/2 3.38/2 3.29/1* 0.46/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: W40 8.7km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-32 3-60 4-34 5-35 6-62 7-44 8-42 9-41 10-63 11-47 12-57
13-38 14-37
1 Chmelíková Michaela 89.17 4.28/1* 7.12/1* 10.05/1* 12.37/1* 19.33/1* 23.25/1* 49.46/2 56.32/2 61.46/2 64.31/2 76.38/1* 83.36/1*
Gigant Orienteeribg 4.28/1* 2.44/1* 2.53/1* 2.32/1* 6.56/1* 3.52/1* 26.21/2 6.46/1* 5.14/1* 2.45/1* 12.07/1* 6.58/1*
86.09/1* 88.27/1* 89.17/1*
2.33/1* 2.18/1* 0.50/1*
2 Michálková Alice 97.42 6.21/2 9.43/2 12.55/2 16.13/2 26.46/2 31.16/2 41.25/1* 49.45/1* 56.21/1* 60.12/1* 77.27/2 89.42/2
Gigant Orienteeribg 6.21/2 3.22/2 3.12/2 3.18/2 10.33/2 4.30/2 10.09/1* 8.20/2 6.36/2 3.51/2 17.15/2 12.15/2
93.44/2 96.46/2 97.42/2
4.02/2 3.02/2 0.56/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: W45 8.7km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-32 3-60 4-34 5-35 6-62 7-44 8-42 9-41 10-63 11-47 12-57
13-38 14-37
1 BUGAJ Teresa 109.55 7.35/1* 12.27/2 16.47/2 20.38/2 29.09/2 34.29/2 45.30/1* 55.27/1* 63.55/1* 68.06/1* 91.02/1* 101.55/1*
WKS Wawel 7.35/1* 4.52/2 4.20/2 3.51/1* 8.31/2 5.20/2 11.01/1* 9.57/1* 8.28/1* 4.11/1* 22.56/2 10.53/2
105.50/1* 108.55/1* 109.55/1*
3.55/2 3.05/1* 1.00/1*
2 BOGUCKA JAROSZEK Anna 113.28 7.55/2 12.16/1* 16.10/1* 20.02/1* 26.48/1* 31.50/1* 46.01/2 64.25/2 73.35/2 77.52/2 97.37/2 105.16/2
Stowarzyszenie Team 360 Stopni 7.55/2 4.21/1* 3.54/1* 3.52/2 6.46/1* 5.02/1* 14.11/2 18.24/2 9.10/2 4.17/2 19.45/1* 7.39/1*
108.56/2 112.08/2 113.28/2
3.40/1* 3.12/2 1.20/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: W50 7.3km 0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-62 3-36 4-49 5-44 6-42 7-63 8-39 9-50 10-38 11-37
1 Kröber Andrea 78.20 7.43/2 13.07/2 15.49/2 21.54/1* 32.46/2 39.25/1* 52.34/2 62.49/1* 71.38/1* 75.04/1* 77.35/1* 78.20/1*
OL-Team Wehrsdorf 7.43/2 5.24/1* 2.42/1* 6.05/1* 10.52/2 6.39/1* 13.09/3 10.15/2 8.49/1* 3.26/1* 2.31/2 0.45/1*
2 MALKOVA Elena 82.45 4.59/1* 12.15/1* 15.44/1* 24.19/2 32.00/1* 41.34/2 51.41/1* 63.29/2 73.36/2 78.42/2 81.37/2 82.45/2
Germany 4.59/1* 7.16/2 3.29/3 8.35/2 7.41/1* 9.34/3 10.07/2 11.48/3 10.07/3 5.06/3 2.55/3 1.08/3
3 Hanley Karena 108.28 17.35/3 30.20/3 33.27/3 49.01/3 63.39/3 72.09/3 81.30/3 90.55/3 100.09/3 105.09/3 107.37/3 108.28/3
GB MTBO Masters Team 17.35/3 12.45/3 3.07/2 15.34/3 14.38/3 8.30/2 9.21/1* 9.25/1* 9.14/2 5.00/2 2.28/1* 0.51/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: W55 7.3km 0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-62 3-36 4-49 5-44 6-42 7-63 8-39 9-50 10-38 11-37
1 Somers Cocks Charlie 60.08 4.01/1* 8.49/1* 11.42/1* 19.43/1* 24.19/1* 30.44/1* 38.08/1* 45.49/1* 53.18/1* 56.57/1* 59.21/1* 60.08/1*
GB MTBO Masters Team 4.01/1* 4.48/1* 2.53/1* 8.01/1* 4.36/1* 6.25/1* 7.24/1* 7.41/1* 7.29/1* 3.39/1* 2.24/1* 0.47/1*
|