Lista startowa wg kategorii                                       2019-06-01 08:00:25
                           Puchar Najmłodszych 2019 2.etap
===Podkarpacki OZOS====================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: BTK        10.1km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 MOSZKOWICZ, Anna         WKS Wawel            9                 172.00      502
  2 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona       Team 360             3         8121278 175.00      504
  3 SZKUDLARSKA, Weronika    UKS Dąb Leszno       6         8082011 178.00      506
  4 KONKOL-KLIMCZAK, Wioleta UKS Siódemka         10         502207 181.00      514
  5 GROCHOWALSKA, Alicja     UKS Azymut Pabianice 5          887236 184.00      505
  6 CIUPA, Monika            UKS Orientuś         7         8667275 187.00      503
  7 KUŹMA, Elżbieta          BKS Wataha           1         1986006 190.00      510
  8 PATEREK, Honorata        HKS Azymut           2         7200181 193.00      507
  9 WÓJTOWICZ, Katarzyna     UNTS                 8         2130150 196.00      509
 10 ŁUKASZYK, Sylwia         UKS Dąb Leszno       6         1419877 199.00      512
 11 PORZYCZ, Agnieszka       UKS Siódemka         10         895238 202.00      508
 12 SZTRANEK, Iwona          UKS Azymut Pabianice 5         7204651 205.00      511
 13 LEŚNICKA, Agnieszka      UKS Azymut Dębów     4         8008007 208.00      501
 14 KACZMAREK, Anna          UKS Dąb Leszno       6         8121986 211.00      517
 15 PILARCZYK-PUPIEC, AgnieszkaUKS Siódemka         10         219170 214.00      518
 16 NOWAK, Barbara           HKS Azymut           2          997889 217.00      513
 17 PARFIANOWICZ, Joanna     UNTS                 8         8000842 220.00      515
 18 MAZAN, Aleksandra        KOS BnO              16        8650884 226.00      521
 19 MIREK, Danuta            LKS Górzanka         32         332511 229.00         
 
Lista startowa wg kategorii: BTM        10.1km    0m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 GALICZ, Karol            BKS Wataha           1         7771986 172.00      551
  2 KREMPIŃSKI, Piotr        UKS Azymut Pabianice 5         7202779 175.00      563
  3 PACHNIK, Dariusz         UKS Orientpark.pl    14        1396727 178.00      554
  4 TREPCZYŃSKI, Jarosław    UKS Orientuś         7         8667278 181.00      556
  5 GĄSIOROWSKI, Adam        UKS Azymut Pabianice 5          887246 184.00      557
  6 MOSZKOWICZ, Paweł        WKS Wawel            9                 187.00      552
  7 BŁACHUT, Igor            Team 360             3         8030173 190.00      553
  8 JOŃCZY, Daniel           MKS Paulinum         12        1411015 193.00      558
  9 SZTRANEK, Paweł          UKS Azymut Pabianice 5         7204932 196.00      566
 10 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof   UKS Orientuś         7         8667279 199.00      565
 11 SZTRANEK, Jan            UKS Azymut Pabianice 5         1407621 202.00      568
 12 PUPIEC, Mariusz          UKS Siódemka         10         418923 205.00      569
 13 ŁUBIS, Michał            UKS Azymut Pabianice 5          887216 208.00      570
 14 SZCZYGIEŁ, Marcin        MKS MOS              11        2016300 211.00      559
 15 CIEĆWIERZ, Sławomir      UKS Azymut 45        13        8270379 214.00      560
 16 GŁADECKI, Dawid          UKS OSiR             15        8664844 217.00      562
 17 DUTKIEWICZ, Damian       MKS Paulinum         12        9101296 220.00      567
 18 LISIAK, Paweł            UKS Orientuś         7         8667280 223.00      561
 19 PŁÓCIENNIK, Konrad       UKS Azymut Pabianice 5         8260500 226.00      555
 20 PABICH, Maria            UKS Azymut Pabianice 5          553466 227.00      516
 21 PISAREK, Piotr           WKS Wawel            9         2114855 229.00         
 22 NIESSNER, Piotr          WKS Wawel            9         8200663 232.00         
 23 MLYNARCZYK, Piotr        UKS Orientuś         7         7150264 235.00         
 24 KALSZTAIN, Karol         PKO Harpagan         111       2057127 241.00      571
 25 DARGACZ, Arkadiusz       PKO Harpagan         111       2057128 244.00      530
 
Lista startowa wg kategorii: K10         8.5km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 WYSOCKA, Michalina       MKS MOS              11        2016299   6.00     1015
  2 NOWICKA, Alicja          UKS Lotna Zdzieszowi 18        1394744   9.00     1021
  3 ROMBEL, Gabriela         UMKS Kwidzyn         21         332180  12.00     1005
  4 DAJCZ, Blanka            UKS Azymut Pabianice 5          505002  15.00     1020
  5 HEBDA, Julia             KS Kościelec Chrzanó 17         412596  18.00     1012
  6 BISKUPSKA, Małgorzata    WKS Wawel            9         9080722  21.00     1019
  7 PIETROWSKA, Matylda      UKS Dąb Leszno       6         2113444  24.00     1023
  8 OLEŚNIEWICZ, Hanna       UKS Lotna Zdzieszowi 18        1394737  27.00     1016
  9 ZBOROWSKA, Amelia        UKS Włóczykij        20        2091861  30.00     1014
 10 SZAFAREWICZ, Katarzyna   UMKS Kwidzyn         21        1427312  33.00     1024
 11 KOWALCZYK, Kalina        UKS Azymut Pabianice 5         7205969  36.00     1027
 12 KWOCZAŁA, Emilia         UKS Lotna Zdzieszowi 18        1392586  39.00     1002
 13 DUDA, Kornelia           UKS Traper           19        8650886  42.00     1018
 14 KLIMCZAK, Oksana         UKS Siódemka         10         418965  45.00     1001
 15 MIŚ, Milena              HKS Azymut           2         2127757  48.00     1026
 16 MARCINIAK, Klaudia       UMKS Kwidzyn         21         332184  51.00     1013
 17 PABICH, Hanna            UKS Azymut Pabianice 5          886698  54.00     1008
 18 PODGÓRSKA, Gabriela      KS Kościelec Chrzanó 17        2801053  57.00     1004
 19 BREKSA, Blanka           WKS Wawel            9          887006  60.00     1007
 20 DŻUMAGA, Sara            UKS Dąb Leszno       6         1412009  63.00     1010
 21 MATUSIAK, Wiktoria       UKS Lotna Zdzieszowi 18        1392572  66.00     1009
 22 WIKLENT, Marcelina       UKS Włóczykij        20        2118334  69.00     1025
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        5.8km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 KOLARZ, Łucja            PUKS Młode Orły      28         412390   0.00        9
  2 JANAS, Agnieszka         UKS Kometa           27         338917   3.00       15
  3 RYCHŁOWSKA, Julia        KS Kościelec Chrzanó 17         435240   6.00     1022
  4 BELICA, Karolina         LUKS IMPULS Szczercó 33                  9.00        8
  5 JUSZCZAK, Anna           UKS Patria           22         413367  12.00        2
  6 GORZELNIAK, Zofia        HKS Azymut           2          423074  15.00     1017
  7 KULKA, Kornelia          UKS Orientpark.pl    14        2025011  18.00        4
  8 WIELAND, Lena            UKS Dąb Leszno       6         1419880  21.00        3
  9 BOHNE, Amelia            HKS Azymut           2          505083  24.00     1011
 10 OSAK, Zuzanna            UKS Traper           19        2050602  27.00        5
 11 WÓJTOWICZ, Hanna         UNTS                 8         8101219  30.00        6
 12 Vakant                                                           33.00        9
 13 DŻUMAGA, Julia           UKS Dąb Leszno       6         1412007  36.00        7
 14 PATEREK, Hanna           HKS Azymut           2          412404  39.00     1003
 15 MORDARSKA, Julita        UKS Patria           22         413362  42.00       51
 
Lista startowa wg kategorii: K10R        5.8km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 MOSZKOWICZ, Aleksandra   WKS Wawel            9         2114860                
  2 DWOJAK, Martyna          UKS Orientpark.pl    14                               
 
Lista startowa wg kategorii: K11         9.0km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 KISIEL, Gabriela         UNTS                 8         1408256   1.00     1122
  2 STEMPNIEWSKA, Nadia      UKS Traper           19        8650885   4.00         
  3 SZERLING, Lena           UNTS                 8         1408275   7.00     1144
  4 MAJEROWICZ, Julia        UKS Dąb Leszno       6          889165  10.00     1134
  5 CIASTOŃ, Oliwia          MKS MOS              11        2067741  13.00     1138
  6 BIELECKA, Marta          UKS Siódemka         10         361818  16.00     1143
  7 MIELKO, Zuzanna          UKS Azymut Siedliska 25        2048184  19.00     1133
  8 WRÓBLEWSKA, Jagoda       UKS Lotna Zdzieszowi 18        1394736  22.00     1107
  9 BISKUPSKA, Julia         WKS Wawel            9         8000581  25.00     1118
 10 KUBACKA, Maja            UKS Traper           19        2050605  28.00     1142
 11 WIATROWSKA, Wiktoria     UKS Dąb Leszno       6          412271  31.00     1120
 12 MASŁOWSKA, Julia         MKS MOS              11        2057134  34.00     1123
 13 KLIMCZAK, Olimpia        UKS Siódemka         10         418982  37.00     1114
 14 KOTŁOWSKA, Sonia         UKS Lotna Zdzieszowi 18        1394731  40.00     1117
 15 OLEJNIK, Jaśmina         WKS Wawel            9         8303011  43.00     1130
 16 REDZYNIA, Zofia          UKS Azymut Pabianice 5          887224  46.00     1145
 17 STRÓŻYCKA, Antonina      UKS Dąb Leszno       6         2115750  49.00     1140
 18 ROŻNIATA, Dominika       UMKS Kwidzyn         21         332185  52.00     1139
 19 PIEKIELNA, Maja          MUKS Junior          24        2048156  55.00     1116
 20 DUTKIEWICZ, Wiktoria     MKS Paulinum         12        7200190  58.00     1127
 21 STANIEC, Julia           MKS MOS              11        7067739  61.00     1113
 22 LEWANDOWSKA, Antonina    UKS Siódemka         10         219184  64.00     1132
 23 WŁODARCZYK, Wiktoria     UKS Traper           19        8650897  67.00     1111
 24 PIETROWSKA, Zuzanna      UKS Dąb Leszno       6         1419875  70.00     1125
 25 WASILEWSKA, Olga         UKS OSiR             15         418960  73.00     1128
 26 ZAPART, Julia            UKS Lotna Zdzieszowi 18        2037504  76.00     1136
 27 OLIINYK, Yelyzaveta      WKS Wawel            9         8000587  79.00     1137
 28 CIEĆWIERZ, Małgorzata    UKS Azymut 45        13        9102642  82.00     1112
 29 ŚMIGIELSKA, Martyna      MKS Metalowiec       26        2139263  85.00     1141
 30 SZMIDTKA, Martyna        UKS Siódemka         10         418966  88.00     1124
 31 NOWAK, Zofia             KS Hades             23        8000828  91.00     1115
 32 KONIECZNA, Michalina     UKS Dąb Leszno       6          889166  94.00     1104
 33 ŚMIGIELSKA, Weronika     MKS Metalowiec       26        2139262  97.00     1121
 34 ZELEK, Martyna           UKS Patria           22         886357 100.00     1103
 35 MOTYLIŃSKA, Anastazja    UKS Traper           19        2050604 103.00     1126
 36 KOTŁOWSKA, Julia         UKS Lotna Zdzieszowi 18        2036950 106.00     1129
 37 Vakant                                                          109.00     1105
 38 MOSZKOWICZ, Julia        WKS Wawel            9         2114859 112.00     1108
 39 Vakant                                                          115.00     1109
 40 PORZYCZ, Małgorzata      UKS Siódemka         10         418977 118.00     1106
 41 ANDRZEJAK, Zuzanna       UKS Dąb Leszno       6         1412010 121.00     1110
 42 KOSTEK, Kinga            UMKS Kwidzyn         21        2077835 124.00     1119
 43 KUKAWSKA, Julia          MUKS Junior          24        2086237 127.00     1135
 
Lista startowa wg kategorii: K12         6.8km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 DARGACZ, Paulina         PKO Harpagan         111       2057126   4.00     1244
  2 BOŻEK, Ewelina           UKS Azymut Siedliska 25        2048185   7.00     1218
  3 BELICA, Milena           LUKS IMPULS Szczercó 33                 10.00     1242
  4 MATYJA, Weronika         KOS BnO              16        8160207  13.00     1225
  5 HALEWICZ, Julia          UKS Orientpark.pl    14        2025001  16.00     1204
  6 HAŁUCHA, Milena          WKS Wawel            9         2114869  19.00     1222
  7 MARCINIAK, Weronika      MKS MOS              11        2057132  22.00     1224
  8 MIANOWSKA, Antonina      UNTS                 8         8131207  25.00     1211
  9 BOREK, Alicja            UKS Traper           19        8650898  28.00     1207
 10 SUDAK, Oliwia            UKS Azymut Siedliska 25         430934  31.00     1233
 11 FITRZYK, Magdalena       UKS Patria           22         886352  34.00     1236
 12 MIKUŁA, Daria            KOS BnO              16        8073012  37.00     1202
 13 JARCZAK, Marika          MUKS Junior          24        2048144  40.00     1232
 14 PAWLAK, Małgorzata       UKS Dąb Leszno       6         2127769  43.00     1212
 15 DROZDOWSKA, Nikola       MKS Paulinum         12        4402255  46.00     1215
 16 EGGERT, Wiktoria         UKS Włóczykij        20        1414598  49.00     1216
 17 Vakant                                                           52.00     1102
 18 PODGÓRSKA, Marta         KS Kościelec Chrzanó 17        2801059  55.00     1227
 19 SOKAL, Karolina          UKS Azymut Siedliska 25         430932  58.00     1226
 20 ROMAN, Oliwia            UKS Orientpark.pl    14        2025012  61.00     1234
 21 NIESSNER, Pola           WKS Wawel            9         8635047  64.00     1206
 22 KUCIEL, Hanna            MKS MOS              11        2057131  67.00     1240
 23 CHABIERA, Filomena       UNTS                 8         1408272  70.00     1230
 24 Vakant                                                           73.00     1111
 25 MIKUŁA, Iga              KOS BnO              16        8300107  76.00     1214
 26 MYŚLIWIEC, Aleksandra    UKS Kometa           27        2016973  79.00     1219
 27 DOBROMILSKA, Izabela     UKS Azymut Siedliska 25        2048193  82.00     1201
 28 TRZEBIATOWSKA, Martyna   UKS Siódemka         10         349950  85.00     1229
 29 JANIAK, Magdalena        UKS Azymut Pabianice 5         1409362  88.00     1210
 30 KLECHA, Weronika         HKS Azymut           2         2127758  91.00     1203
 31 ŁĄCKA, Julia             UKS OSiR             15         338298  94.00     1217
 32 WEJTKO, Diana            UMKS Kwidzyn         21        1413975  97.00     1228
 33 MAMALA, Magdalena        UKS Patria           22         886354 100.00     1221
 34 KULA, Maja               KOS BnO              16        8627923 103.00     1235
 35 HERBEĆ, Anna             MUKS Junior          24        2048178 106.00     1213
 36 SZELIGA, Sonia           UKS Orientpark.pl    14        8321123 109.00     1220
 37 GŁĄB, Karolina           UKS Azymut Siedliska 25         430925 112.00     1209
 38 SŁOŃSKA, Antonina        WKS Wawel            9         8640921 115.00     1238
 39 GREMBOWSKA, Julia        UKS Dąb Leszno       6         1412008 118.00     1231
 40 LEWKOWICZ, Julia         MKS Paulinum         12        4402297 121.00     1237
 41 SZCZYGIEŁ, Hanna         MKS MOS              11        2016283 124.00     1208
 42 Vakant                                                          127.00         
 43 MIŁASZEWICZ, Magdalena   UKS Traper           19        8650883 130.00     1239
 44 Vakant                                                          133.00     1241
 45 Vakant                                                          136.00     1131
 
Lista startowa wg kategorii: K13         9.2km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 PARAFINIUK, Hanna        MKS Metalowiec       26        2139261   2.00     1316
  2 ZIÓŁKOWSKA, Nina         MKS Metalowiec       26        2139265   5.00     1308
  3 WRZYSZCZ, Weronika       UKS Orlik Rajbrot    29        1420642   8.00     1306
  4 SZOSTAKOWSKA, Marianna   PUKS Młode Orły      28         412395  11.00     1302
  5 MAJEROWICZ, Jagoda       UKS Dąb Leszno       6          889261  14.00     1304
  6 MŁYNARCZYK, Kaja         UKS Azymut Pabianice 5         1409380  17.00     1305
  7 KASPRZYK, Marta          UKS OSiR             15         418961  20.00     1307
  8 KOZUŃ, Marika            UKS Azymut Pabianice 5         1409366  23.00     1303
  9 KIEŁBIK, Nikola          UKS Grom             30        2048148  26.00     1309
 10 SZMYT, Aleksandra        HKS Azymut           2         2127770  29.00     1301
 11 DZWONKOWSKA, Paulina     UKS OSiR             15        1422868  32.00     1331
 12 PIESTRAK, Karolina       UKS Azymut Dębów     4         8636597  35.00     1310
 13 RZYSKA, Zofia            HKS Azymut           2          997824  38.00     1311
 14 MARKOWSKA, Natalia       UKS Dąb Leszno       6         1419871  41.00     1312
 15 DZIUBA, Justyna          UKS Kometa           27        2016971  44.00     1313
 16 SIEK, Barbara            WKS Wawel            9          895243  47.00     1314
 17 KOTLIŃSKA, Kamila        UKS Azymut Dębów     4         8636599  50.00     1315
 18 MŁYNKOWIAK, Karolina     HKS Azymut           2         1427322  53.00     1317
 19 ZAWADA, Zuzanna          WKS Wawel            9         8000584  56.00     1318
 20 PIEŚNIAK, Patrycja       HKS Azymut           2         1427324  59.00     1319
 21 CEGIEŁKA, Milena         UKS GOK Galewice     31        2086643  62.00     1320
 22 HAJDUK, Maria            HKS Azymut           2         2127764  65.00     1321
 23 PRAIS, Julia             UKS Dąb Leszno       6         1419874  68.00     1322
 24 MUREK, Emilia            HKS Azymut           2         1427328  71.00     1323
 25 MIKOŁAJCZAK, Iga         UKS Dąb Leszno       6         2061714  74.00     1324
 26 NOWAK, Anna              UKS Azymut 45        13        9201831  77.00     1326
 27 BORKOWSKA, Lena          UKS OSiR             15         412166  80.00     1329
 28 UKLEJA, Patrycja         UKS Azymut 45        13        9201832  83.00     1328
 29 CISZEK, Katarzyna        MKS MOS              11        8654388  86.00     1325
 30 POLEWKA, Julianna        UKS Kometa           27        2021377  89.00     1327
 
Lista startowa wg kategorii: K14        10.1km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            6.00     1428
  2 ŁABIENIEC, Kornelia      UKS Azymut Pabianice 5          887249   9.00     1401
  3 Vakant                                                           12.00         
  4 BEKIER, Monika           UKS Azymut Siedliska 25         430929  15.00     1402
  5 KOMOROWSKA, Marta        UKS Orientuś         7         8667262  18.00     1403
  6 RYGIELSKA, Kinga         UMKS Kwidzyn         21        2103943  21.00     1404
  7 WIŚNIEWSKA, Hana         UKS Orientuś         7         8667269  24.00     1429
  8 Vakant                                                           27.00     1330
  9 PIERAGOWSKA, Julia       UKS Traper           19         682388  30.00     1405
 10 Vakant                                                           33.00     1406
 11 PIESTRAK, Aleksandra     UKS Azymut Dębów     4         8636596  36.00     1407
 12 KUBACKA, Wiktoria        HKS Azymut           2         2127753  39.00     1409
 13 KULKA, Wiktoria          UKS Orientpark.pl    14        2016464  42.00     1408
 14 MICHALEWICZ, Alicja      HKS Azymut           2         2127767  45.00     1411
 15 LECHOWSKA, Agata         KS Kościelec Chrzanó 17         886350  48.00     1412
 16 KARKUT, Estera           HKS Azymut           2         2121110  51.00     1413
 17 DOMAGAŁA, Emilia         UKS Grom             30        2048188  54.00     1414
 18 KIEŁB, Patrycja          UKS Azymut Dębów     4         8636600  57.00     1415
 19 KURTYCZ, Natalia         WKS Wawel            9         8000582  60.00     1416
 20 DREIER, Anna             HKS Azymut           2         1424636  63.00     1417
 21 KRZYŻOSTANEK, Partycja   UKS Grom             30        2048146  66.00     1418
 22 PUŁCZYŃSKA, Hanna        WKS Wawel            9         8666005  69.00     1419
 23 PUDEŁEK, Jowita          LKS Górzanka         32        2118337  72.00     1420
 24 MICHNO, Marta            WKS Wawel            9         8650881  75.00     1421
 25 SZCZURKO, Paulina        UKS Traper           19        8650896  78.00     1422
 26 KĘDZIOR, Alicja          UMKS Kwidzyn         21        1422448  81.00     1427
 27 LAMPARSKA, Maja          WKS Wawel            9         8636994  84.00     1425
 28 GIELEC, Julia            UKS Orientuś         7         8667273  87.00     1426
 29 KUSZTELSKA, Natalia      KOS BnO              16        8434123  90.00     1423
 30 MULLER, Iga              UMKS Kwidzyn         21        8051213  93.00     1424
 
Lista startowa wg kategorii: M10         9.0km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 KURNYTA, Dawid           UKS Patria           22                  4.00         
  2 GRZYWACZ, Bartłomiej     UKS OSiR             15         412161   7.00     1073
  3 ŁADOMIRSKI, Szymon       MKS Paulinum         12        4402298  10.00     1054
  4 JĘDRAS, Jakub            UMKS Kwidzyn         21        1413980  13.00     1066
  5 PIETRZAK, Bruno          HKS Azymut           2          423075  16.00     1063
  6 KOZŁOWSKI, Mikołaj       UKS Azymut Pabianice 5          887092  19.00     1071
  7 OMELCHENKO, Vladyslaw    WKS Wawel            9         1008059  22.00     1069
  8 TREPCZYŃSKI, Franciszek  UKS Orientuś         7         8667265  25.00     1056
  9 MISIEWICZ, Jakub         UMKS Kwidzyn         21         332174  28.00     1060
 10 FRANC, Julian Emilian    HKS Azymut           2         1427329  31.00     1080
 11 KASZKIEWICZ, Leon        UKS Azymut 45        13        2086322  34.00     1079
 12 LUBNAU, Filip            UKS Lotna Zdzieszowi 18        1392571  37.00     1082
 13 MARSZAŁEK, Dawid         UKS Kometa           27        2032326  40.00     1064
 14 PACHNIK, Antoni          UKS Orientpark.pl    14        2025004  43.00     1072
 15 PĘKAL, Paweł             UMKS Kwidzyn         21        7211311  46.00     1084
 16 NIEDZIELSKI, Mikołaj     HKS Azymut           2          423086  49.00     1070
 17 WIŚNIEWSKI, Adam         UKS Azymut Pabianice 5         2061725  52.00     1059
 18 PUŁCZYŃSKI, Jeremi       WKS Wawel            9         7208250  55.00     1078
 19 SMOLIŃSKI, Paweł         UKS Orientuś         7         8667276  58.00     1068
 20 BŁACHUT, Olgierd         Team 360             3         1409330  61.00     1051
 21 DUDA, Łukasz             UKS Traper           19        9202031  64.00     1052
 22 ROŻNIATA, Tymoteusz      UMKS Kwidzyn         21         332175  67.00     1074
 23 WOJCIECHOWSKI, Jan       HKS Azymut           2         2127768  70.00     1058
 24 WOJDA, Grzegorz          UNTS                 8         1408264  73.00     1076
 25 KASZKIEWICZ, Tymon       UKS Azymut 45        13        1421941  76.00     1062
 26 ŁUBISZ, Łukasz           UKS Azymut Pabianice 5          886661  79.00     1083
 27 DROŃ, Wojciech           UMKS Kwidzyn         21        2133395  82.00     1055
 28 MŁYNKOWIAK, Fabian       HKS Azymut           2          412418  85.00     1053
 29 ZASADZKI, Tymoteusz      WKS Wawel            9         2114851  88.00     1057
 30 MATUSIAK, Oliwer         UKS Lotna Zdzieszowi 18        1394742  91.00     1065
 31 BARTOS, Ryszard          UKS Orientuś         7         8667263  94.00     1077
 32 JANAS, Aleksander        UKS Kometa           27         338919  97.00     1081
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        5.9km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 MUREK, Marcin            HKS Azymut           2          412422   8.00     1075
  2 MELLER, Jan              KS Hades             23        8000825  11.00       54
  3 KUŹMA, Kacper            BKS Wataha           1         1986005  14.00       57
  4 Vakant                                                           17.00         
  5 SZARYK, Bartłomiej       UKS Dąb Leszno       6          889262  20.00       59
  6 KMIECIŃSKI, Franciszek   PUKS Młode Orły      28        2033044  23.00       52
  7 MORDARSKA, Julita        UKS Patria           22                 26.00       51
  8 ZYCHOWICZ, Bartosz       KS Kościelec Chrzanó 17         412500  29.00     1061
  9 DWOJAK, Adrian           UKS Orientpark.pl    14        2025020  32.00       55
 10 DUDZIAK, Andrzej         UKS Dąb Leszno       6         2115726  35.00       53
 11 BORCZYK, Dawid           PUKS Młode Orły      28         412394  38.00       58
 
Lista startowa wg kategorii: M10R        5.9km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 MOSZKOWICZ, Michał       WKS Wawel            9         2074452                
  2 KARPIŃSKI, Krzysztof     UKS Orientuś         7                                
 
Lista startowa wg kategorii: M11         9.2km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 JONIEC, Hubert           UMKS Kwidzyn         21        2111030   6.00     1153
  2 MOTAŁA, Piotr            UKS Siódemka         10        7777772   9.00     1171
  3 CIUPA, Jan               UKS Orientuś         7         8667270  12.00     1155
  4 TUFEKCIS, Leonidas       BKS Wataha           1         1986004  15.00     1175
  5 MIKOŁAJCZAK, Tymon       UKS Dąb Leszno       6         1419879  18.00     1180
  6 KIERSZTYN, Jakub         UKS Azymut Siedliska 25        2048196  21.00     1154
  7 SZOSTAKOWSKI, Krzysztof  PUKS Młode Orły      28         412397  24.00     1152
  8 KOCIUBA, Wiktor          MKS MOS              11        8644895  27.00     1159
  9 GNIOT, Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi 18        1392573  30.00     1182
 10 CHODLEWSKI, Szymon       KS Kościelec Chrzanó 17        2801054  33.00     1161
 11 MORDARSKI, Oskar         UKS Patria           22         886351  36.00     1163
 12 MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS OSiR             15         412164  39.00     1177
 13 CHMIELOWSKI, Krystian    UMKS Kwidzyn         21         332176  42.00     1179
 14 RZEŃCA, Tomasz           UKS Orientuś         7         8667272  45.00     1165
 15 MICHALSKI, Tomasz        BKS Wataha           1         1424640  48.00     1166
 16 DOMAGAŁA, Jakub          UKS Grom             30        2086645  51.00     1151
 17 JOŃCZY, Michał           MKS Paulinum         12        2053633  54.00     1172
 18 KISŁOWSKI, Marek         UMKS Kwidzyn         21        2133398  57.00     1162
 19 UKLEJA, Krzysztof        UKS Azymut 45        13        9201833  60.00     1170
 20 STANIEWSKI, Jędrzej      KS Hades             23        8000829  63.00     1168
 21 STEFAŃCZAK, Tymon        MKS MOS              11        2067721  66.00     1176
 22 PORADA, Tobiasz          UKS Lotna Zdzieszowi 18        2036951  69.00     1164
 23 CHODLEWSKI, Antoni       KS Kościelec Chrzanó 17        2801057  72.00     1178
 24 Vakant                                                           75.00     1181
 25 KARPIŃSKI, Szymon        UKS Orientuś         7         8867277  78.00     1173
 26 MAŚLANKA, Mateusz        BKS Wataha           1         1424639  81.00     1156
 27 WASILEWSKI, Antoni       UKS OSiR             15         338295  84.00     1160
 28 JANKIEWICZ, Radosław     UMKS Kwidzyn         21        2067683  87.00     1169
 29 Vakant                                                           90.00     1167
 
Lista startowa wg kategorii: M12         8.7km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 PERFIKOWSKI, Paweł       UMKS Kwidzyn         21        8271107   7.00     1277
  2 ZIELIŃSKI, Tomasz        KS Hades             23        8000841  10.00     1251
  3 WOŹNIAK, Wojciech        UKS Lotna Zdzieszowi 18        2036954  13.00     1280
  4 NAROŻNY, Kacper          UKS GOK Galewice     31        2086637  16.00     1257
  5 GRAJEWSKI, Jakub         UMKS Kwidzyn         21        2127780  19.00     1271
  6 WILK, Mikołaj            MKS Paulinum         12        4402269  22.00     1273
  7 ZIÓŁKIEWICZ, Jan         UKS Orientuś         7         8667274  25.00     1255
  8 LIS, Antoni              UKS Azymut Dębów     4         8636598  28.00     1267
  9 Vakant                                                           31.00     1275
 10 PĘKAL, Mikołaj           UMKS Kwidzyn         21        8664842  34.00     1262
 11 LUDWIN, Jakub            KS Kościelec Chrzanó 17        8861490  37.00     1264
 12 WIŚNIEWSKI, Jakub        UKS Azymut Pabianice 5         7662202  40.00     1266
 13 RZOSKA, Jakub            UKS Włóczykij        20        2118335  43.00     1174
 14 BIAŁASIK, Bartosz        UKS Dąb Leszno       6         1419878  46.00     1263
 15 DUPLAK, Maciej           UKS Patria           22         886353  49.00     1274
 16 WYRWA, Tobiasz           HKS Azymut           2          997853  52.00     1265
 17 PIÓRO, Dawid             UKS Azymut Siedliska 25        2048189  55.00     1261
 18 GMIŃSKI ,Dawid           UKS Lotna Zdzieszowi 18        2037507  58.00     1253
 19 ŚWITAŁA, Michał          UNTS                 8         1411184  61.00     1289
 20 GRADEK, Mateusz          UKS Traper           19        8650895  64.00     1278
 21 RYGIELSKI, Wiktor        UMKS Kwidzyn         21        8666001  67.00     1282
 22 GIL, Szymon              MKS Paulinum         12        4402301  70.00     1287
 23 SŁOMCZYŃSKI, Filip       UKS Orientuś         7         8667271  73.00     1272
 24 Vakant                                                           76.00     1157
 25 Vakant                                                           79.00     1269
 26 ŁUKASIK, Szymon          UKS Lotna Zdzieszowi 18        1392575  82.00     1260
 27 WODZICKI, Filip          MKS MOS              11        2016295  85.00     1258
 28 ZAREMBA, Adam            UMKS Kwidzyn         21        2103950  88.00     1252
 29 TARNOWSKI, Przemysław    WKS Wawel            9         8000586  91.00     1270
 30 PACHUCKI, Tymoteusz      BKS Wataha           1         1986002  94.00     1259
 31 Vakant                                                           97.00     1279
 32 DROŃ, Wiktor             UMKS Kwidzyn         21        2103949 100.00     1254
 33 ZIELONKA, Bartosz        MKS Paulinum         12        4402253 103.00     1256
 34 KLAKLA, Kacper           KS Kościelec Chrzanó 17        2801056 106.00     1284
 35 KREMPIŃSKI, Franciszek   UKS Azymut Pabianice 5         7202778 109.00     1288
 36 GNIEWKOWSKI, Krzysztof   UKS Włóczykij        20        2118333 112.00     1158
 37 SZUDROWICZ, Nataniel     UKS Dąb Leszno       6          412298 115.00     1283
 38 JUSZCZAK, Antoni         UKS Patria           22                118.00     1290
 39 MURAWSKI, Rafał          HKS Azymut           2          997887 121.00     1285
 40 PRZEGON, Krzysztof       UKS Azymut Siedliska 25        2048198 124.00     1281
 41 MŁYNARCZYK, Maksymilian  UKS Orientuś         7         8667264 127.00     1286
 42 DAMMFELD, Adam           UKS Lotna Zdzieszowi 18        2037509 130.00     1276
 43 CHACHURSKI, Mieszko      UNTS                 8         8291207 133.00     1268
 
Lista startowa wg kategorii: M13        10.3km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 KOTKOWIAK, Bartosz       KOS BnO              16         838322   2.00     1451
  2 KLEINSZMIDT, Michał      UKS Azymut 45        13         842653   5.00     1385
  3 MARSZAŁEK, Alan          UKS Grom             30        2086642   8.00     1360
  4 GRZYBOWSKI, Maciej       UKS Azymut 45        13        2086325  11.00     1385
  5 POŁEĆ, Kamil             BKS Wataha           1         1424641  14.00     1357
  6 MIŁKOWSKI, Jakub         UKS Azymut 45        13        2086327  17.00     1386
  7 GRZEGORCZYK, Borys       WKS Wawel            9         2114862  20.00     1353
  8 KILICHOWSKI, Kacper      UKS Azymut 45        13        2086326  23.00     1387
  9 GÓRAK, Ignacy            UKS Azymut Pabianice 5          553469  26.00     1352
 10 ŁUBISZ, Dominik          UKS Azymut Pabianice 5         1403086  29.00     1356
 11 PANKIEWICZ, Filip        BKS Wataha           1         1986003  32.00     1354
 12 WESOŁOWSKI, Oskar        UKS Azymut Pabianice 5          887245  35.00     1358
 13 STEFANIAK, Robert        UKS Azymut 45        13        2086323  38.00     1359
 14 KURDZIEL, Szymon         MKS MOS              11        2016289  41.00     1361
 15 KIELNIEROWSKI, Wojciech  UKS Azymut Pabianice 5          887235  44.00     1362
 16 OWSIAK, Stanisław        BKS Wataha           1         8666061  47.00     1364
 17 DURMA, Jerzy             UKS Azymut Pabianice 5          886662  50.00     1365
 18 ŁADYKO, Bartłomiej       BKS Wataha           1         1424638  53.00     1366
 19 MICHALCZAK, Paweł        HKS Azymut           2         2127752  56.00     1367
 20 KARDASZ, Jakub           UKS Azymut Siedliska 25        2048179  59.00     1368
 21 ŁUKASZYK, Maksymilian    UKS Dąb Leszno       6         1424642  62.00     1369
 22 Vakant                                                           65.00     1370
 23 FILIPCZAK-DUDZIAK, BartoszUKS Dąb Leszno       6         2115754  68.00     1371
 24 BRESKA, Wiktor           UKS Azymut 45        13        2086321  71.00     1372
 25 GĄSIENICA-SAMEK, Adam    UNTS                 8         1408267  74.00     1373
 26 CIECHANOWICZ, Mikołaj    UKS Azymut 45        13        2086324  77.00     1374
 27 KURZYP, Michał           MKS MOS              11        2057139  80.00     1375
 28 DWOJAK, Gracjan          UKS Orientpark.pl    14        2025008  83.00     1376
 29 STOPCZYŃSKI, Bartosz     BKS Wataha           1         1986008  86.00     1377
 30 PISAREK, Kordian         WKS Wawel            9         8000583  89.00     1378
 31 BULTROWICZ, Tymoteusz    KS Hades             23        8000827  92.00     1379
 32 CEPURDEJ, Wladyslaw      UMKS Kwidzyn         21        8649776  95.00     1383
 33 PACHNIK, Jędrzej         UKS Orientpark.pl    14        1396725  98.00     1381
 34 SZTRANEK, Maciej         UKS Azymut Pabianice 5         2043890 101.00     1384
 35 MACIEJEWSKI, Bartłomiej  BKS Wataha           1         8092006 104.00     1380
 36 ŁĄCKI, Jakub             UKS OSiR             15        1419866 107.00     1382
 
Lista startowa wg kategorii: M14        10.1km    0m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            8.00     1355
  2 KLEFAS, Oskar            UKS Dąb Leszno       6         1419876  11.00     1452
  3 KOWALCZYK, Mateusz       MKS Metalowiec       26        2139264  14.00     1363
  4 KOTKOWIAK, Bartosz       KOS BnO              16                 17.00         
  5 RABIEGA, Kamil           UKS Azymut Siedliska 25        2048182  20.00     1453
  6 MODZELEWSKI, Mikołaj     UKS Siódemka         10         418920  23.00     1454
  7 DEMBINSKI, Patryk        UKS Dąb Leszno       6         1000027  26.00     1455
  8 TOMALAK, Jakub           MKS Paulinum         12         412287  29.00     1456
  9 SIEROŃ, Karol            UKS Azymut Pabianice 5         8000598  32.00     1457
 10 KRÓLIKOWSKI, Dominik     MKS Paulinum         12        4612761  35.00     1458
 11 WAŻNY, Artur             MKS MOS              11        2016282  38.00     1459
 12 HRYCIUK, Mikołaj         UKS Grom             30        2086649  41.00     1460
 13 MIŚKÓW, Krzysztof        KS Kościelec Chrzanó 17         886343  44.00     1461
 14 WASILEWSKI, Mikołaj      UKS OSiR             15         338300  47.00     1462
 15 KWIATKOWSKI, Olaf        KOS BnO              16        8050605  50.00     1463
 16 FRONIA, Jakub            UKS GOK Galewice     31        2048153  53.00     1464
 17 ŻESŁAWSKI, Jakub         WKS Wawel            9         9119779  56.00     1465
 18 CHMIELOWSKI, Bartosz     UMKS Kwidzyn         21        1419855  59.00     1466
 19 BUBLIK, Piotr            WKS Wawel            9         8000585  62.00     1467
 20 DĄBROWSKI, Karol         UKS OSiR             15        1419863  65.00     1468
 21 CUPRYŚ, Amadeusz         HKS Azymut           2         2121112  68.00     1469
 22 WÓJCIK, Paweł            WKS Wawel            9         8664651  71.00     1470
 23 MARSZAŁEK, Patryk        UKS Kometa           27        2032319  74.00     1474
 24 PODWORSKI, Kacper        UKS OSiR             15        8181204  77.00     1475
 25 LISIAK, Adam             UKS Orientuś         7         8667261  80.00     1471
 26 MAJOWSKI, Jan            UKS OSiR             15        7204644  83.00     1473
 27 ANTONOWICZ, Jan          UNTS                 8         8636188  86.00     1472