Lista startowa wg kategorii 21.06.2019 13:57:42
===Podkarpacki OZOS===========================================Orienteering Organiser 2019===
Lista startowa wg kategorii: K16
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 MONIAK, Zofia LKS Górzanka K014709
2 KWIECIEŃ, Paulina PUKS Młode Orły W034492 412117
3 PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka K013998 2118337
4 GIELEC, Julia UKS Orientuś E753047 8667262
5 MULLER, Iga UMKS Kwidzyn G032764 8051213
6 ZIĘTEK, Aleksandra UKS Arkady P353055 9201795 R: 18
7 CIELUCH, Patrycja UKS Arkady P354026 2016207 R: 22
8 PLUTA, Aleksandra UKS Arkady P352507 9102674 R: 93
9 RAJCA, Luiza KS Kościelec Chrzanó K482867 2801065 R: 127
10 DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady P353060 9201794 R: 168
11 SADZIKOWSKA, Magdalena KOS BnO Z013453 2090689 R: 218
12 KAPSKA, Nina HKS Azymut P573912 8636513 R: 270
13 SKRZYPCZAK, Marika HKS Azymut P573864 8666008 R: 322
14 DOLIŃSKA, Julia BKS Wataha W113158 1986007 R: 400
15 DOLIŃSKA, Zuzanna BKS Wataha W112748 7060403 R: 410
16 SKORUPA, Maja LKS Górzanka K013724 1419851 R: 454
17 KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut Dębów R223413 8636596 R: 467
18 GOLA, Martyna UKS Orientuś E753048 8667261 R: 469
19 FILIPIAK, Adrianna KS Hades P024153 8000831 R: 518
20 ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut Dębów R224057 8636599 R: 571
21 PESTA, Anna UKS Azymut 45 G172741 8664840 R: 576
22 MAZUREK, Joanna WKS Śląsk D952222 8650390 R: 580
23 BERLIŃSKA, Paulina UKS Orientuś E753503 8667268 R: 601
24 LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa S283406 8631677 R: 623
25 CEPURDEJ, Nina UMKS Kwidzyn G034182 8667603 R: 645
26 URBAN, Aneta UKS Traper Z062910 8650897 R: 652
27 CEPURDEJ, Katarzyna UMKS Kwidzyn G034183 8667680 R: 665
28 POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR W812781 8181203 R: 678
29 DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś E753854 8646297 R: 689
30 MAJEWSKA, Maja PUKS Młode Orły W033218 8645193 R: 695
31 ZELEK, Klaudia UKS Patria K312149 886351 R: 698
32 PRZESZŁOWSKA, Hanna UKS Traper Z063317 8650883 R: 715
33 NITSCH, Aleksandra UNTS W872409 8280803 R: 738
34 GRADEK, Zuzanna UKS Traper Z062575 8650896 R: 792
35 ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły W033217 8650819 R: 794
36 PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn G033363 8653296 R: 798
37 CHABIERA, Lena UNTS W872391 8444999 R: 820
38 SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk D953491 8650388 R: 880
39 KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut Pabianice E712651 8640908 R: 952
Lista startowa wg kategorii: K18
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 DEYNA, Natalia UMKS Kwidzyn G032622
2 SEIDEL, Jagoda HKS Azymut P572175 8636184 R: 228
3 ZAJĄC, Magdalena HKS Azymut P572384 8666002 R: 440
4 SOBEL, Natalia UKS Kometa S282491 8629803 R: 459
5 SROKA, Małgorzata UKS Patria K312200 886353 R: 525
6 PIWOWAR, Lidia HKS Azymut P572374 8636520 R: 537
7 BORZYM, Izabela BKS Wataha W112751 7020806 R: 552
8 ŻUREK, Marta UKS Siódemka G172116 8650815 R: 606
9 MELZER, Zofia UKS Siódemka G172114 8650814 R: 635
10 CIURA, Aleksandra WKS Śląsk D953696 8661597 R: 664
11 POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa S282462 8629801 R: 681
12 KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut P572377 8636516 R: 692
13 WÓJCIK, Natalia WKS Wawel K302992 8650889 R: 710
14 OLSZANKA, Gabriela KS OK!Sport W042427 8220701 R: 753
15 PUDLIS, Natalia UMKS Kwidzyn G032623 R: 815
16 MIANOWSKA, Julia UNTS W872096 8221001 R: 826
17 BĄCZEK, Małgorzata WKS Wawel K304014 8636995 R: 827
18 LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów R222611 8008007 R: 853
19 BLOCK, Amelia UKS Orientuś E752132 8640928 R: 868
20 SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel K303191 8120514 R: 888
21 GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś E753046 8640927 R: 911
22 TOPÓR, Magdalena WKS Wawel K302935 8650894 R: 923
23 MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk D952223 8645191 R: 948
Lista startowa wg kategorii: K20
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 HUTSENKO, Yelyzaveta WKS Wawel K304574 9201437
2 LISTEK, Marta WKS Wawel K301530 8653292 R: 510
3 KREFT, Oliwia UKS Siódemka G172203 1410953 R: 574
4 PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka K013999 2121115 R: 637
5 FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły W031927 8640914 R: 883
6 BIELECKA, Aleksandra UKS Siódemka G172163 9101842 R: 887
7 CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk D951827 8645192 R: 921
8 GŁOWACZ, Julia UNTS W872754 9200095 R: 950
9 BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel K301509 8120200 R: 975
10 DAWIDOWSKA, Natalia UKS Siódemka G172202 8650816 R:1008
11 CYCH, Agnieszka WKS Śląsk D952099 8650821 R:1155
Lista startowa wg kategorii: K21
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice E71330 553466
2 SOROKA, Martyna KS OK!Sport W044454 8666004 R: 20
3 WICHA, Iwona PUKS Młode Orły W03485 8181205 R: 114
4 WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald P69724 8640913 R: 142
5 KULCZYCKA-WÓJCIK, DominikaKS Kościelec Chrzanó K48966 886349 R: 160
6 PACHNIK, Małgorzata MKS Paulinum D931177 8110693 R: 188
7 MORAWSKA, Anna UKS Azymut 45 G17234 1406162 R: 201
8 WIKTOR, Lucyna WKS Śląsk D951452 8636523 R: 229
9 KARPENKO, Yuliia WKS Śląsk D953768 8664975 R: 258
10 DRĄGOWSKA, Malwina KS OK!Sport W04786 886617 R: 287
11 BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel K301528 887006 R: 330
12 LUBAK, Kamila WKS Śląsk D95943 8664980 R: 378
13 WICHA, Małgorzata WKS Wawel K30484 9101800 R: 400
14 LUBOMSKA (LAJN), Daria UKS Azymut 45 G17345 8660494 R: 412
15 NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś E753250 8667270 R: 442
16 DRĄGOWSKA, Maria KS OK!Sport W04685 8628699 R: 554
17 HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald P691524 8645196 R: 650
18 WAŃCZYK, Zuzanna PUKS Młode Orły W031664 1396729 R: 652
19 NAJMAN, Natalia KS OK!Sport W042851 8061088 R: 654
20 MATYBA, Anna WKS Grunwald P691569 887091 R: 686
21 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice E71339 505002 R: 741
22 ZIĘBA, Emilia WKS Śląsk D951828 8661594 R: 768
23 DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut P573584 8636511 R: 816
24 JAŚKIEWICZ, Magdalena UKS Azymut Pabianice E711783 7204932 R: 856
25 MURAWSKA, Marta HKS Azymut P573255 8636517 R: 932
26 FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś E752836 8646293 R: 977
27 DOMINIAK, Dagmara PUKS Młode Orły W03932 7205367 R:1018
28 KAŹMIERCZAK, Aneta UKS Orientuś E75413 8211095 R:1030
29 BORYCHOWSKA, Marlena MKS Paulinum D93167 R:1071
30 GORCZYCA, Maria WKS Grunwald P692971 2067844 R:1100
31 ŚLUSARCZYK, Katarzyna KS OK!Sport W043480 8636522 R:1121
32 CYGLER, Paulina WKS Wawel K30836 895234 R:1164
33 GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś E75384 8667266 R:1173
34 OLEJNIK, Agata UKS Orientuś E75376 8646294 R:1205
Lista startowa wg kategorii: K35
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 GAWRON, Katarzyna WKS Wawel K304680 2077837
2 GRONOSTAJ, Beata indywidualnie 000Lic.
3 PIOTROWSKA - FASTYN, MałgorzataUKS Orientuś E75366 8667274
4 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team W 2347 8121278
5 BAŃSKA- BODZIONA, Aneta 10 BKPanc X020 8648669
6 NER, Monika HKS Azymut P574412 8666007 R: 18
7 ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades P02915 7200386 R: 505
8 PORZYCZ, Agnieszka UKS Siódemka G171626 7191901 R: 566
9 GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut P573675 8636514 R: 574
10 KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel K30828 895240 R: 756
11 KONKOL-KLIMCZAK, WiolettaUKS Siódemka G171990 502207 R: 980
Lista startowa wg kategorii: K40
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 JABŁOŃSKA, Anna indywidualnie 000lic.
2 ROSŁANIEC, Anna indywidualnie 000Lic.
3 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades P024413 2067831 R: 178
4 OLEJNIK, Ewa WKS Wawel K304120 8650888 R: 297
5 KĘDZIOR, Katarzyna UMKS Kwidzyn G034177 R: 372
6 SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel K303655 1414200 R: 491
7 ROSZAK, Maja UMKS Kwidzyn G034192 R: 536
8 BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades P02944 8000826 R: 612
9 KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice E712953 7204651 R: 847
10 PATEREK, Honorata HKS Azymut P57193 8636518 R: 848
Lista startowa wg kategorii: K45
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 DURA, Magdalena WKS Śląsk D951137
2 SPILISZEWSKA, Róża KS Artemis D9 2146 412206
3 LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel K304272 8650892 R: 161
4 POLEWKA, Beata UKS Kometa S282460 8629802 R: 224
5 GORCZYCA, Magdalena KS Hades P023306 2067842 R: 484
6 MIANOWSKA, Dorota UNTS W872405 1408260 R: 614
7 TRYKOZKO, Urszula Stowarzyszenie Team W 2691 8072469 R: 620
8 TOPÓR, Monika WKS Wawel K303372 7204933 R: 802
9 ETTERLE-BIEDERMAN, LiliannaWKS Wawel K30823 886342 R: 822
10 NOWAK, Barbara HKS Azymut P571222 8636518 R: 877
11 DEPTA, Monika MKS Paulinum D93165 R: 990
Lista startowa wg kategorii: K50
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 DYZIO, Anna WKS Wawel K303433 2074452
2 KURZYP, Anna WKS Śląsk D954745
3 NADERA, Agata CX80 Kalisz X05lic. 8645189
4 WOŁEK, Małgorzata UNTS W873556 1408259 R: 465
5 WAŃCZYK, Magdalena PUKS Młode Orły W031485 412387 R: 702
6 WOŁOWCZYK, Mariola UNTS W87112 8000847 R: 869
7 BUGAJ, Teresa WKS Wawel K303313 2114867 R: 905
8 WOŁEK, Ewa UNTS W871208 8655942 R: 932
Lista startowa wg kategorii: K55
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 DRĄGOWSKA, Marzena KS OK!Sport W04862 887229 R: 180
2 HORNIK, Alicja WKS Grunwald P691296 1394892 R: 394
3 CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice S031495 2036945 R: 598
4 PARFIANOWICZ, Joanna UNTS W87100 8000842 R: 809
5 MORAWSKA, Irena UKS Azymut 45 G17160 886657 R: 887
Lista startowa wg kategorii: K60
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa S282181 8631670 R: 943
Lista startowa wg kategorii: K65
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 GALICZ, Krystyna BKS Wataha W113142 1951826 R: 963
Lista startowa wg kategorii: M16
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 BIENIEK, Maksym UKS Arkady P352704 553467
2 CEPURDEJ, Wladyslaw UMKS Kwidzyn G034184 8666003
3 GÓRSKI, Patryk UKS OSiR W814541 2033042
4 KACZOCHA, Szymon UKS Arkady P353063 2016191
5 KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanó K483635 886343
6 MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa S283823 8627432
7 LISIAK, Adam UKS Orientuś E753049 8667263
8 KĘDZIERSKI, Nataniel WKS Śląsk D954001 889176 R: 66
9 TARNAWSKI, Jan WKS Wawel K303834 1401477 R: 156
10 KOŁODZIEJCZYK, BartłomiejUKS Kometa S283230 8631696 R: 232
11 WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS W873174 8040213 R: 236
12 TRĘBACZ, Antoni KS Kościelec Chrzanó K482871 2801068 R: 263
13 ŚLUSARCZYK, Piotr LKS Górzanka K013853 428775 R: 324
14 ROMAN, Szymon UKS Azymut Dębów R223005 8636600 R: 384
15 STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk D954160 8083077 R: 446
16 ZALESKI, Jakub MKS Paulinum D933103 2053614 R: 457
17 CURZYTEK, Krystian UKS Azymut Dębów R223844 8636597 R: 543
18 UDYCZ, Jonasz UKS Traper Z063319 8650886 R: 556
19 CURZYTEK, Kacper UKS Azymut Dębów R223843 8636598 R: 570
20 ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel K303200 8043200 R: 570
21 SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR W813759 8864841 R: 571
22 TOBOREK, Jakub WKS Śląsk D952141 8030803 R: 583
23 SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum D933868 2099922 R: 585
24 LEDZION, Piotr UKS Orientuś E754111 8667267 R: 602
25 KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Z013665 9201342 R: 627
26 BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś E752127 8656097 R: 650
27 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa S283231 8631682 R: 669
28 JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum D933104 7200176 R: 679
29 WOŁEK, Stanisław UNTS W873557 8000845 R: 684
30 MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn G032578 8040409 R: 720
31 CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO Z013443 9201349 R: 745
32 ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk D953281 8650389 R: 748
33 NOWAK, Grzegorz UKS Azymut 45 G172370 8656096 R: 820
34 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś E752837 8646292 R: 834
35 PATEREK, Mikołaj HKS Azymut P572376 8636519 R: 848
36 PACHNIK, Stanisław MKS Paulinum D934297 1396724 R: 851
37 NOWAK, Michał UKS Orientuś E753929 8646295 R: 863
38 KULA, Mateusz KOS BnO Z013666 8636996 R: 867
39 SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice E712653 1407621 R: 910
Lista startowa wg kategorii: M18
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 KUKLA, Bartosz UKS Kometa S282990 8629804
2 BOREK, Zbigniew UKS Azymut 45 G172743 886667 R: 78
3 BUŁAWA, Filip UKS Kometa S283410 8631672 R: 146
4 PIERZCHAŁA, Michał UNTS W872411 8625739 R: 234
5 SEIDEL, Nikodem HKS Azymut P572173 8636185 R: 364
6 SIENKIEWICZ, Maksymilian UKS Azymut 45 G173734 8664839 R: 496
7 GROBELNY, Alex HKS Azymut P572566 8636186 R: 498
8 KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa S282464 8631680 R: 538
9 GRZEGORCZYK, Mateusz KOS BnO Z013447 9201337 R: 598
10 MICHALAK, Kacper UNTS W872980 8655941 R: 654
11 PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka K013852 2118338 R: 683
12 GĄSIOR, Rafał UMKS Kwidzyn G033361 R: 726
13 OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS W872572 8181202 R: 801
14 ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut Pabianice E712192 887252 R: 812
15 PORZYCZ, Grzegorz UKS Azymut 45 G172371 8656099 R: 838
16 PETERSBURSKI, Krystian UKS Azymut 45 G173452 8303043 R: 868
17 DEREDOS, Bruno UKS Orientuś E752839 8640925 R: 876
18 PESTA, Piotr UKS Azymut 45 G172742 8656098 R: 892
19 KURZYP, Stanisław WKS Śląsk D952225 8661471 R: 975
Lista startowa wg kategorii: M20
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka G172118 8650887 R: 727
2 KUCA, Kacper UNTS W872032 8636525 R: 787
3 KIJAK, Jakub WKS Wawel K302994 8640922 R: 877
4 PŁÓCIENNIK, Konrad UKS Azymut Pabianice E711785 8260500 R: 878
5 ZAJĄC, Dawid UKS Azymut Pabianice E712186 8000525 R: 885
6 GŁADECKI, Dawid UKS OSiR W813729 8664844 R: 893
7 KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS Wawel K302619 8650899 R: 898
8 KALISIAK, Dawid UKS Azymut Pabianice E712027 7205969 R: 908
9 ROSŁANIEC, Mateusz WKS Śląsk D952227 8645188 R: 927
10 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk D952226 8650386 R: 960
Lista startowa wg kategorii: M21
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 JAKUBOWSKI, Krzysztof UKS Grom E11lic. 2048146
2 JANKOWIAK, Paweł Indywidualnie Wielko P00lic. 8640247
3 ŻURAW, Wiktor UKS Grom E112543 2048141
4 MAZURKIEWICZ, Jakub KS OK!Sport W044260 8000837 R: 106
5 SOTNICZUK, Piotr UNTS W872030 886670 R: 143
6 BADAN, Yuriy WKS Śląsk D951404 8664979 R: 262
7 FILIPIAK, Mateusz KS Hades P024415 8000832 R: 269
8 PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl D02704 504407 R: 379
9 PIŁKOWSKI, Tadeusz KS OK!Sport W04689 8653083 R: 492
10 MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk D951319 8100192 R: 521
11 NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka G171021 9101310 R: 537
12 WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45 G17153 8656100 R: 634
13 DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły W031171 8631571 R: 639
14 RUTKA, Jan UNTS W872250 8121998 R: 681
15 PRYJMA, Fryderyk UNTS W872672 9980407 R: 683
16 MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS W871115 8220398 R: 716
17 HEWELT, Maciej UKS Azymut 45 G17162 8660493 R: 725
18 CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś E75402 8667264 R: 767
19 ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś E751724 8646296 R: 854
20 DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum D930 R: 874
21 PAWLAK, Bartosz WKS Grunwald P69898 8645200 R: 879
22 PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice E71338 8281288 R: 913
23 GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice E71336 887235 R: 920
24 WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS W87488 8640915 R: 925
25 BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk D951402 8650387 R: 937
26 KALATA, Michał MKS Paulinum D93853 8160889 R: 975
27 JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice S031936 8640246 R:1036
28 GALICZ, Karol BKS Wataha W111853 8198611 R:1048
29 BEDNARSKI, Jan UNTS W874096 8040198 R:1091
30 RICHERT, Marcin UKS Siódemka G17149 886308 R:1092
31 PIOTROWSKI, Radosław UKS Azymut 45 G171625 8660496 R:1129
32 DUTKOWSKI, Mikołaj UKS Arkady P35774 8010192 R:1131
33 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel K301508 8070598 R:1154
34 DRĄGOWSKI, Kuba KS OK!Sport W04684 8628698 R:1161
35 KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk D95710 8664089 R:1204
36 OLEJNIK, Michał WKS Grunwald P69340 8653291 R:1254
Lista startowa wg kategorii: M35
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 BANAKIEWICZ, Adam Nantes Atlantique Or Y010 8002042
2 JASKUŁA, Kornel Stowarzyszenie Team W 2685
3 KRÓL, Adam UKS Arkady P354715 9102673
4 ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT W892852 8664974
5 STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski F004684 8648671
6 WOJCIECH, Sebastian Indywidualnie Wielko P004542
7 WIKTOR, Wojciech WKS Śląsk D953745 7207543 R: 96
8 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka K014317 7208289 R: 204
9 CWALINA, Karol KS OK!Sport W043707 1418714 R: 282
10 DRĄGOWSKI, Piotr KS OK!Sport W04687 8426644 R: 412
11 ZAMIARA, Piotr KS Hades P023698 2048205 R: 561
12 JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn G033694 R: 662
13 MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk D951406 8645187 R: 682
14 SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT W89715 8667186 R: 685
15 PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice E71331 886310 R: 814
Lista startowa wg kategorii: M40
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 GRONOSTAJ, Grzegorz indywidualnie 000lic.
2 KOGUT, Szczepan UKS Energetyk F494553 8044389
3 KOSICKI, Roman UKS Energetyk F493243 981863
4 KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn X013987 1401466
5 MAŁECKI, Bartłomiej KOS Modrzew F543906 249967
6 PANCERZ, Piotr Indywidualnie Wielko P00lic.
7 SITNICKI, Mariusz 10 BKPanc X020 8648674
8 MIODUSZEWSKI, Mateusz Indywidualny Mazowsz W003970 7207195 R: 133
9 CZAPLA, Tomasz WKS Wawel K303432 886360 R: 194
10 NOWAK, Paweł UKS Orientuś E753930 8667273 R: 409
11 MOL, Krzysztof HKS Azymut P572866 8636515 R: 619
12 CIEĆWIERZ, Sławomir UKS Azymut 45 G174338 8270379 R: 649
13 SOŁOWIEJ, Stanisław KU AZS UMCS L012494 8667593 R: 726
14 KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice E712652 7202779 R: 740
15 MAJEWSKI, Marek PUKS Młode Orły W033343 7205050 R: 762
16 GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl D002892 8648666 R: 865
17 WALICKI, Rafał HKS Azymut P573438 8270678 R: 875
18 GMUR, Karol WKS Śląsk D951237 8664977 R: 880
19 TKACZUK, Tomasz UKS Azymut Pabianice E713253 8160579 R: 926
20 NOWAK, Jacek UKS Azymut 45 G17143 8100276 R: 976
Lista startowa wg kategorii: M45
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 GLISZCZYŃSKI, Janusz Indywidualnie Wielko P004653 887086
2 GORAL, Michał KU AZS UMCS L014551 8001092
3 LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś E754657 8667265
4 PACYNA, Krzysztof UKS Energetyk F49lic. 8001098
5 SPILISZEWSKI, Piotr KS Artemis D9 2145 418326
6 MAZUREK, Piotr WKS Śląsk D954453 504050 R: 26
7 KOSICKI, Tomasz KS OK!Sport W041522 1412342 R: 59
8 DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS L012972 8010873 R: 70
9 ŻAK, Tomasz UKS Energetyk F493242 8414136 R: 93
10 FILIPIAK, Marek KS Hades P024414 8000830 R: 242
11 LISIAK, Paweł UKS Orientuś E753251 8667271 R: 355
12 PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka K014339 2127778 R: 398
13 MURAWSKI, Piotr HKS Azymut P573588 8636183 R: 410
14 BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka G173307 8635800 R: 413
15 DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha W113143 1972059 R: 425
16 MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa S284146 8627431 R: 443
17 POLEWKA, Tomasz UKS Kometa S28301 8631700 R: 471
18 BIEDERMAN, Paweł WKS Wawel K301390 887009 R: 539
19 WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel K303195 8158815 R: 544
20 GORCZYCA, Jacek KS Hades P023305 8000834 R: 549
21 SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś E753001 8667275 R: 567
22 STASZAK, Artur UNTS W872013 8123777 R: 568
23 KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom E112547 2048197 R: 598
24 BECMER, Dariusz WKS Śląsk D952148 8655945 R: 602
25 KRAMSKI, Mariusz UKS Energetyk F491690 8414140 R: 622
26 TOPÓR, Marek WKS Wawel K303371 1407898 R: 679
27 SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka K011004 1419852 R: 734
28 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel K302933 8281274 R: 742
29 PORZYCZ, Janusz UKS Siódemka G17232 9101165 R: 748
30 MIANOWSKI, Rafał UNTS W872068 8270873 R: 793
31 DZIK, Mirosław LKS Górzanka K011195 428768 R: 835
32 SĘDŁAK, Krystian KS OK!Sport W041130 887220 R: 837
33 KRASUSKI, Marcin KS OK!Sport W042688 8060972 R: 874
34 NOWAK, Remigiusz KS Hades P02907 8000833 R: 874
35 BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team W 2679 8030173 R: 906
36 PLESIŃSKI, Mariusz HKS Azymut P571304 8648668 R: 914
Lista startowa wg kategorii: M50
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 NADERA, Dariusz CX80 Kalisz X05lic. 8660388
2 BURCHARDT, Sławomir KS Hades P023699 2048161 R: 7
3 ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel K303660 9119669 R: 299
4 MONIAK, Andrzej LKS Górzanka K014326 R: 349
5 KRUPIŃSKI, Andrzej PUKS Młode Orły W031175 8651325 R: 510
6 JURCZYK, Piotr UKS Sparta Czyżowice S032928 2028215 R: 516
7 FORYSTEK, Józef WKS Wawel K302080 8180366 R: 618
8 PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO Z013670 7205883 R: 639
9 PESTA, Adam UKS Azymut 45 G172857 8660495 R: 683
10 SZURYGA, Hubert KU AZS UMCS L01683 8667591 R: 699
11 SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel K303192 8172888 R: 703
12 PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl D02706 1396727 R: 718
13 MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn G032577 8230568 R: 720
14 BĄCZEK, Dariusz UKS Technik Ruciane- N014013 8661592 R: 741
15 WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk D951138 8636526 R: 756
16 MICHALAK, Tomasz UNTS W872981 8180169 R: 796
17 CYCH, Piotr WKS Śląsk D95718 8091968 R: 829
18 URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsz W00522 8640904 R: 883
19 WÓJCIK, Dariusz KS OK!Sport W042454 1399035 R: 907
20 WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk D951064 8650820 R: 943
Lista startowa wg kategorii: M55
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 DUTKOWSKI, Adam UKS Arkady P35780 505099
2 ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS Wawel K301409 886321
3 MARKOWSKI, Adam UKS Energetyk F491239 2023878
4 CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice S031496 435239 R: 51
5 WOŁEK, Andrzej UNTS W873555 1409497 R: 544
6 MOSSAKOWSKI, Przemysław indywidualnie 0001758 1411188 R: 661
7 WOŁOWCZYK, Marek UNTS W87113 8000836 R: 686
8 WOJARSKI, Krzysztof UKS Sparta Czyżowice S031121 412345 R: 816
9 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew UMKS Kwidzyn G033895 R: 825
10 DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel K301533 8650900 R: 845
11 MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś E753294 8667277 R: 859
12 CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT W8965 1963012 R: 907
13 NIESSNER, Piotr WKS Wawel K302725 8200663 R: 937
Lista startowa wg kategorii: M60
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT W8976 8280359
2 ANDRZEJEWSKI, Leszek UKS Azymut 45 G171624 886659 R: 93
3 HORNIK, Zbigniew LKO P401554 887089 R: 124
4 DRĄGOWSKI, Robert KS OK!Sport W04690 887222 R: 155
5 KRET, Jacek LKS Górzanka K013723 2103970 R: 313
6 PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis D9 1323 2035173 R: 692
7 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS Kwidzyn G032885 9102706 R: 714
8 CEPURDEJ, Aleksandr UMKS Kwidzyn G034180 R: 720
9 MACHOWSKI, Władysław UKS OSiR W81482 2086529 R: 778
10 DEPTUŁA, Jerzy UKS Energetyk F491055 8640919 R: 783
11 CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45 G17547 9101302 R: 821
12 KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia Warszawa W80528 9040156 R: 830
13 GUGA, Romuald WKS Śląsk D95716 80069872 R: 868
14 KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó K48963 886350 R: 953
Lista startowa wg kategorii: M65
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 GLIŃSKI, Henryk KS Artemis D9 1324 305974
2 OWCZARSKI, Tomasz WKS Chojnice X04lic. 430921
3 PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś E75383 8667272 R: 303
4 KRÓL, Benedykt UKS Siódemka G171562 9101311 R: 369
5 WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa S282697 8631691 R: 672
6 MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk G00142 R: 709
7 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan KOS Modrzew F54885 1394482 R: 805
8 PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT W8972 8001099 R: 963
Lista startowa wg kategorii: M70
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 TRZPIL, Lech KS OK!Sport W04691 412312 R: 337
2 PATEJKO, Tadeusz KS Spójnia Warszawa W80521 881200 R: 523
3 BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald P69925 412412 R: 691
4 KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły W0369 2800471 R: 797
5 MICHAŁEK, Janusz KOS Modrzew F54742 886317 R: 879
6 KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel K30830 54021 R: 893
7 WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły W031168 8626617 R: 914
Lista startowa wg kategorii: M75
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 OSTOJSKI, Jerzy UKS Energetyk F491053 8044392 R: 219
2 POKORA, Edward UMKS Kwidzyn G031503 R: 576
3 PIETKIEWICZ, Waldemar Indywidualny Dolnośl D001084 2023855 R: 829
4 PŁUCIENNIK, Waldemar KOS Modrzew F54883 2053655 R: 891
Lista startowa wg kategorii: M80
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 DURA, Kazimierz WKS Śląsk D95720 54119 R: 878
Lista startowa wg kategorii: M85
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 ZIELCZYŃSKI, Mieczysław Indywidualny Mazowsz W00750 1415383
Lista startowa wg kategorii: M90
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 WYSOCKI, Stanisław KS Spójnia Warszawa W80523 881580
Lista startowa wg kategorii: OPEN1
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 CHACHURSKI, Mieszko UNTS W874193 8291207
2 LUBIĄ, Michał UKS Azymut Pabianice E710
3 MIANOWSKA, Antonina UNTS W873554 8131207
4 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel K300 8303011
5 PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel K300 9102675
6 SKARŁUBOWICZ, Karolina 17WBZ Międzyrzecz X030 8648673
7 SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel K300 8640921
Lista startowa wg kategorii: OPEN2
--------------------------------------------------------------------------------------------
1 ANTONOWICZ, Jan UNTS W872385 8636188
2 BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice S030 2932321
3 JURCZYK, Maciej UKS Sparta Czyżowice S030 2028220
4 KIEŁB, Patrycja UKS Azymut Dębów R220 8636595
5 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice E710
6 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel K300 8636994
7 MIŚKIEWICZ, Martyna KS OK!Sport W040 8660530
8 NIESSNER, Pola WKS Wawel K300 8635047
9 PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel K300 8666005
10 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel K300 8664651
11 ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel K300 8073201
|