Końcowe wyniki kategorii 2019-06-30 14:48:22
Silesia O-Cup 4.etap
===Podkarpacki OZOS=========================================================================================================================================Orienteering Organiser 2019===
Końcowe wyniki kategorii : DUET 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[376] SŁAWOMIR WIERTELAK, Sebastian WierIndywidualnie 34 29.08/1 20.19/1 49.27/1 26.36/1 76.03/1 28.06/2 104.09/1
[371] MALIK, DANUTA, MACIEJ Indywidualnie 34 NKL-bPK / 39.04/4 NKL / 42.22/4 NKL / 60.37/3 NKL /
[] PUDEŁEK, Małgorzata, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 / 27.15/2 / 34.40/2 / 27.15/1 /
[109] GRYGIEL, Joanna, Jarosław Leśne Ludki 49 57.40/5 /
[217] BARBARA JAWORSKA, Sylwia Żmij The Vipers 83 32.16/3 / 37.28/3 /
Końcowe wyniki kategorii : K10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[312] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 96 22.32/1 15.22/2 37.54/2 16.08/1 54.02/1 19.30/2 73.32/1
2.[133] WYSOCKA, Michalina MKS MOS 55 24.10/2 13.22/1 37.32/1 18.06/2 55.38/2 18.08/1 73.46/2
3.[91] PODGÓRSKA, Gabriela KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 26.31/3 20.36/4 47.07/4 22.32/3 69.39/4 34.06/3 103.45/3
4.[320] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa W87 27.34/4 18.37/3 46.11/3 22.38/4 68.49/3 34.57/4 103.46/4
Końcowe wyniki kategorii : K10N 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[170] MORDARSKA, Julita Patria Młynne K31 27.16 0b.PK/1 17.06 0b.PK/1 44.22 0b.PK/1 25.12 0b.PK/1 69.34 0b.PK/1 24.08 0b.PK/1 93.42 0b.PK/1
2.[164] JUSZCZAK, Anna Patria Młynne K31 33.04 0b.PK/2 20.35 0b.PK/2 53.39 0b.PK/2 29.35 0b.PK/2 83.14 0b.PK/2 33.02 0b.PK/3 116.16 0b.PK/2
3.[256] JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice S28 38.49 0b.PK/3 40.12 0b.PK/3 79.01 0b.PK/3 49.05 0b.PK/3 128.06 0b.PK/3 27.34 0b.PK/2 155.40 0b.PK/3
Końcowe wyniki kategorii : K12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[339] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel Kraków K30 13.54/1 13.57/1 27.51/1 14.20/1 42.11/1 20.01/1 62.12/1
2.[92] PODGÓRSKA, Marta KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 22.46/2 17.11/2 39.57/2 17.45/2 57.42/2 31.03/8 88.45/2
3.[295] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar W81 26.44/8 18.16/4 45.00/3 20.02/4 65.02/3 27.43/5 92.45/3
4.[127] ŚMIGIELSKA, Weronika MKS Metalowiec Łódź E17 27.44/9 17.38/3 45.22/4 21.44/7 67.06/5 25.44/4 92.50/4
5.[235] BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska L00 25.57/7 20.47/6 46.44/5 22.02/9 68.46/6 24.15/3 93.01/5
6.[163] FITRZYK, Magdalena Patria Młynne K31 29.58/11 21.26/7 51.24/9 20.38/5 72.02/7 27.44/6 99.46/6
7.[275] PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik S51 32.11/16 26.49/12 59.00/13 21.56/8 80.56/11 33.34/9 114.30/7
8.[131] STANIEC, Julia MKS MOS 55 28.45/10 19.25/5 48.10/7 18.55/3 67.05/4 50.35/13 117.40/8
9.[305] WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar W81 25.23/5 25.16/9 50.39/8 26.50/11 77.29/9 40.12/11 117.41/9
10.[77] NOWAK, Zofia KS Hades Poznań P07 30.02/12 26.41/11 56.43/12 20.46/6 77.29/9 40.14/12 117.43/10
11.[37] VALYAVKA, Viktoriya Cardinal 23 24.13/3 29.46/14 53.59/11 28.13/13 82.12/12 36.21/10 118.33/11
12.[247] SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut Siedliska L00 31.59/15 27.53/13 59.52/14 33.16/15 93.08/13 55.15/15 148.23/12
13.[242] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska L00 31.38/14 32.58/15 64.36/15 30.02/14 94.38/14 54.13/14 148.51/13
[18] OLEJNIK, Jaśmina Biegun 15 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[54] HYLA, Natalia Indywidualnie 34 37.03/17 34.55/16 71.58/17 27.58/12 99.56/15 DNF / NKL /
[126] ŚMIGIELSKA, Martyna MKS Metalowiec Łódź E17 24.37/4 22.59/8 47.36/6 25.10/10 72.46/8 NKL-bPK / NKL /
[176] ZELEK, Martyna Patria Młynne K31 25.45/6 25.46/10 51.31/10 NKL-bPK / NKL / 30.33/7 NKL /
[238] DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska L00 31.02/13 38.56/18 69.58/16 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
[239] GŁĄB, Karolina v UKS Azymut Siedliska L00 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[248] SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska L00 43.33/18 37.48/17 81.21/18 39.36/16 120.57/16 NKL-bPK / NKL /
[149] KOVALČÍKOVÁ, Alena Orientační Běh Opava 61 20.12/2 /
[352] ZUGAJ, Aleksandra www.ciaglebiec.pl 103 DNF /
Końcowe wyniki kategorii : K14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[336] NIESSNER, Pola WKS Wawel Kraków K30 28.19/1 16.43/3 45.02/1 29.47/2 74.49/1 52.27/2 127.16/1
2.[229] NOWAK, Anna UKS Azymut 45 88 32.28/2 16.24/2 48.52/2 28.53/1 77.45/2 52.20/1 130.05/2
3.[193] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel Kraków K30 38.18/7 15.06/1 53.24/5 30.07/3 83.31/3 57.33/4 141.04/3
4.[254] KRZYŻOSTANEK, Patrycja UKS Grom Sokolniki 91 32.36/3 19.36/6 52.12/4 33.18/5 85.30/4 55.43/3 141.13/4
5.[338] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel Kraków K30 37.27/6 18.33/5 56.00/6 32.51/4 88.51/6 62.22/5 151.13/5
6.[89] LECHOWSKA, Agata KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 34.03/4 17.52/4 51.55/3 34.54/8 86.49/5 64.28/8 151.17/6
7.[117] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 32 38.55/8 19.39/8 58.34/7 33.31/6 92.05/7 63.29/6 155.34/7
8.[334] MICHNO, Marta WKS Wawel Kraków K30 44.40/12 19.38/7 64.18/11 33.58/7 98.16/8 68.31/9 166.47/8
9.[333] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel Kraków K30 39.04/9 21.18/10 60.22/8 42.26/10 102.48/9 64.08/7 166.56/9
10.[292] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar W81 43.22/11 22.35/12 65.57/12 40.27/9 106.24/10 72.10/11 178.34/10
11.[270] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice S28 52.12/13 22.19/11 74.31/13 43.04/11 117.35/12 73.55/12 191.30/11
12.[251] DOMAGAŁA, Emilia UKS Grom Sokolniki 91 40.57/10 21.05/9 62.02/10 61.32/14 123.34/13 71.43/10 195.17/12
13.[290] BORKOWSKA, Lena UKS OSiR Góra Kalwar W81 59.57/14 22.56/13 82.53/14 45.46/12 128.39/14 127.25/13 256.04/13
[158] WRZYSZCZ, Weronika Orlik Rajbrot K45 34.35/5 26.56/14 61.31/9 48.49/13 110.20/11 NKL-bPK / NKL /
[184] SZOSTAKOWSKA, Marianna PUKS Młode Orły P03 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[175] ZELEK, Klaudia Patria Młynne K31 37.47/1 21.39/4 59.26/1 36.36/5 96.02/1 65.17/5 161.19/1
2.[79] FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań P07 42.11/2 21.29/3 63.40/2 36.27/4 100.07/2 62.04/1 162.11/2
3.[261] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa Gliwice S28 49.15/3 19.48/1 69.03/3 33.41/1 102.44/3 64.47/3 167.31/3
4.[187] ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły P03 52.18/5 21.19/2 73.37/5 35.34/3 109.11/4 64.39/2 173.50/4
5.[303] POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar W81 57.56/7 23.03/6 80.59/6 34.56/2 115.55/6 65.05/4 181.00/5
6.[309] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn 96 51.24/4 22.12/5 73.36/4 37.45/6 111.21/5 72.06/6 183.27/6
7.[75] NOWAK, Maria KS Hades Poznań P07 62.09/8 35.07/8 97.16/8 59.02/8 156.18/8 111.01/7 267.19/7
[114] MONIAK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[182] KWIECIEŃ, Paulina PUKS Młode Orły P03 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[219] ŻMIJ, Karolina The Vipers 83 54.09/6 28.23/7 82.32/7 50.37/7 133.09/7 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[341] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel Kraków K30 42.39/1 29.57/3 72.36/1 41.30/1 114.06/1 76.20/2 190.26/1
2.[267] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice S28 44.49/2 30.05/4 74.54/3 41.47/2 116.41/2 74.33/1 191.14/2
3.[232] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów R22 48.52/5 29.23/2 78.15/4 45.17/4 123.32/4 78.56/3 202.28/3
4.[268] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice S28 45.39/3 28.12/1 73.51/2 47.45/5 121.36/3 83.01/4 204.37/4
5.[173] SROKA, Małgorzata Patria Młynne K31 48.26/4 35.32/8 83.58/5 43.54/3 127.52/5 86.59/5 214.51/5
6.[345] WÓJCIK, Natalia WKS Wawel Kraków K30 52.07/6 33.54/7 86.01/6 51.49/7 137.50/6 92.19/6 230.09/6
7.[85] DZIERWA, Hanna KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 60.54/7 30.52/5 91.46/7 49.07/6 140.53/7 101.21/7 242.14/7
[166] KOZŁOWSKA, Olga Patria Młynne K31 DNF / 31.14/6 NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K20-21A 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[118] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojow 32 48.42/2 29.44/1 78.26/1 37.42/1 116.08/1 79.20/1 195.28/1
2.[215] TURKA, Marite Taka 81 48.19/1 37.21/4 85.40/2 45.17/2 130.57/2 92.36/2 223.33/2
3.[33] CIBIS, Anna Carbon Paws 22 104.32/3 38.55/5 143.27/3 68.15/7 211.42/4 126.02/5 337.44/3
[34] NIGBOR-FOGEL, Katarzyna Carbon Paws 22 114.30/4 33.10/3 147.40/4 55.05/5 202.45/3 NKL-bPK / NKL /
[48] DZIK, Justyna LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / DNF / NKL / 50.36/4 NKL / DNF / NKL /
[55] ŚMIESZEK, Julia indywidualnie 000 NKL-bPK / 58.08/7 NKL / 77.27/8 NKL / NKL-bPK / NKL /
[112] KOCIKOWSKA, Anna LKS Górzanka Nawojow 32 NKL-bPK / 56.44/6 NKL / NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
[236] CZERWIENIEC, Marlena v UKS Azymut Siedliska L00 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[58] MARSZAŁEK, Hanna InO SCI 35 122.06/4 /
[137] FUJÁKOVÁ, Katka OB Havířov 57 120.54/3 /
[167] KOZŁOWSKA, Wiktoria Patria Młynne K31 DNF / 29.57/2 NKL / 45.58/3 NKL /
[204] KARLOVÁ, Eva SKOB ostrava 74 55.44/6 /
Końcowe wyniki kategorii : K21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[226] PACHNIK, Małgorzata MKS Paulinum/23 pa D93 46.49/1 35.49/1 82.38/1 44.56/3 127.34/1 84.24/1 211.58/1
2.[152] KAŹMIERCZAK, Aneta UKS Orientuś Łódź E75 61.14/3 35.49/1 97.03/3 40.45/1 137.48/3 85.59/2 223.47/2
3.[297] MACHOWSKA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar W81 51.13/2 39.19/3 90.32/2 44.28/2 135.00/2 93.12/3 228.12/3
4.[88] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 73.47/4 43.41/4 117.28/4 61.24/4 178.52/4 112.14/4 291.06/4
Końcowe wyniki kategorii : K35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[210] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 78 58.18/1 37.37/1 95.55/1 39.08/1 135.03/1 75.55/1 210.58/1
2.[78] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań P07 60.21/3 39.57/2 100.18/3 41.30/2 141.48/2 89.14/2 231.02/2
3.[264] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice S28 59.21/2 40.12/3 99.33/2 46.53/3 146.26/3 97.18/3 243.44/3
4.[298] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar W81 89.28/5 52.32/5 142.00/4 72.13/4 214.13/4 118.35/4 332.48/4
5.[24] KUŹMA, Elżbieta BKS Wataha Warszawa B11 119.29/6 54.14/6 173.43/5 75.29/6 249.12/5 119.24/5 368.36/5
[66] BACZULIS, Magdalena KOS BnO Szczecin 41 NKL-bPK / 48.14/4 NKL / 72.34/5 NKL / DNF / NKL /
[58] MARSZAŁEK, Hanna InO SCI 35 62.20/4
Końcowe wyniki kategorii : K40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[70] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades Poznań P07 50.52/1 34.03/1 84.55/1 41.58/1 126.53/1 92.38/2 219.31/1
2.[258] JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice S28 101.21/3 41.22/3 142.43/3 60.23/3 203.06/3 91.45/1 294.51/2
3.[340] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel Kraków K30 79.30/2 44.50/4 124.20/2 58.48/2 183.08/2 113.05/5 296.13/3
[17] OLEJNIK, Ewa Biegun 15 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[41] STOLAREK, Małgorzata Encierro Strefa Bykó 27 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[383] ZIMOLĄG, Magdalena Indywidualnie 34 NKL-bPK / 53.35/5 NKL / 82.06/4 NKL / NKL-bPK / NKL /
[385] MADEJA, Aleksandra Indywidualnie 34 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[115] NOWAK-SKORUPA, Magda LKS Górzanka Nawojow 32 38.28/2 /
[150] KOVALČÍKOVÁ, Eva Orientační Běh Opava 61 98.01/4 /
[] GOLINOWSKA, Elżbieta 5 pa X07 / / / / / 95.58/3 /
Końcowe wyniki kategorii : K45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[230] NOWAK, Beata UKS Azymut 45 88 38.28/1 33.25/2 71.53/1 38.51/1 110.44/1 58.06/1 168.50/1
2.[146] KAŠPAROVÁ, Šárka Orientační běh Opava 60 42.36/2 34.36/4 77.12/2 45.54/4 123.06/2 62.44/3 185.50/2
3.[132] WYSOCKA, Joanna MKS MOS 55 48.48/3 33.38/3 82.26/3 51.11/5 133.37/3 73.27/6 207.04/3
4.[351] TOPÓR, Monika WKS Wawel Kraków K30 57.18/5 41.24/6 98.42/5 45.22/3 144.04/4 72.02/5 216.06/4
5.[269] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice S28 50.57/4 43.39/8 94.36/4 74.24/9 169.00/5 64.57/4 233.57/5
6.[321] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa W87 83.25/7 40.08/5 123.33/6 59.15/7 182.48/6 92.31/8 275.19/6
[53] HYLA, Bogumiła Indywidualnie 34 NKL-bPK / 47.46/9 NKL / 75.35/10 NKL / DNF / NKL /
[74] GORCZYCA, Magdalena KS Hades Poznań P07 NKL-bPK / 33.00/1 NKL / 45.04/2 NKL / 61.28/2 NKL /
[96] TARNOWSKA, Ewa KU AZS UMCS Lublin L01 62.58/6 NKL-bPK / NKL / 56.08/6 NKL / 91.29/7 NKL /
[192] LAMPARSKA, Iwona RCI Kraków 69 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[375] SIEDLECKA, Marta Indywidualnie 34 NKL-bPK / 42.51/7 NKL / 65.20/8 NKL / 101.16/9 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K50-55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[315] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS Warszawa W87 37.03/2 29.03/4 66.06/2 36.40/3 102.46/2 59.46/1 162.32/1
2.[36] DENYSENKO, Tamara Cardinal 23 35.33/1 25.25/1 60.58/1 33.22/1 94.20/1 70.00/3 164.20/2
3.[278] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice S03 41.09/3 27.27/3 68.36/3 35.17/2 103.53/3 66.24/2 170.17/3
4.[382] ZENCHENKO, Tamara Indywidualnie 34 41.47/4 35.20/6 77.07/4 46.11/6 123.18/4 85.04/6 208.22/4
5.[64] BRETTSCHNEIDER, Gudrun Kaulsdorfer OLV Berl 39 62.52/5 31.20/5 94.12/5 39.09/4 133.21/5 86.01/7 219.22/5
[20] WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team 16 42.30/7 / 55.55/7 / 127.59/8 /
[142] VRIČANOVÁ, Sylva OB Havířov 57 75.14/4 /
[319] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa W87 26.52/2 / DNF / /
[328] BUGAJ, Teresa WKS Wawel Kraków K30 45.37/5 / 78.32/5 /
Końcowe wyniki kategorii : K60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[272] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice S28 36.45/1 29.09/2 65.54/2 32.27/1 98.21/2 48.13/1 146.34/1
2.[178] SOLOVEVA, Elena PionerSK 65 37.18/2 26.08/1 63.26/1 33.45/2 97.11/1 53.24/3 150.35/2
3.[102] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa W89 48.06/3 30.10/3 78.16/3 38.54/4 117.10/3 61.59/4 179.09/3
4.[313] BIZIUK, Halina UMKS Orkan Ostróda N61 58.23/4 31.44/4 90.07/4 38.15/3 128.22/4 50.50/2 179.12/4
5.[144] OLBRYCHT, Anna OLBnO 59 89.54/5 45.38/5 135.32/5 58.22/5 193.54/5 121.00/5 314.54/5
Końcowe wyniki kategorii : K65+ 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[13] SIKOROVA, Marie Banik Ostrava OKD 11 41.31/1 29.38/1 71.09/1 44.31/1 115.40/1 68.57/1 184.37/1
2.[23] GALICZ, Krystyna BKS Wataha Warszawa B11 54.00/2 49.14/2 103.14/2 57.37/2 160.51/2 98.12/2 259.03/2
Końcowe wyniki kategorii : KM10R 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[135] ZALESKA, Julia MKS MOS 55 0b.PK 24.25/2 0b.PK 11.00/2 0b.PK 35.25/3 0b.PK 18.21/1 0b.PK 53.46/1 19.25/2 73.11/1
2.[71] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades Poznań P07 0b.PK 20.43/1 0b.PK 12.20/3 0b.PK 33.03/1 0b.PK 23.49/3 0b.PK 56.52/2 18.39/1 75.31/2
3.[130] STANIEC, Jagoda MKS MOS 55 0b.PK 24.43/3 0b.PK 10.28/1 0b.PK 35.11/2 0b.PK 22.08/2 0b.PK 57.19/3 29.06/6 86.25/3
4.[180] KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły P03 0b.PK 30.50/5 0b.PK 13.23/4 0b.PK 44.13/4 0b.PK 26.04/6 0b.PK 70.17/4 29.00/5 99.17/4
5.[] ŁASKA, Martyna MKS Metalowiec Łódź E17 0b.PK 28.55/4 0b.PK 15.19/6 0b.PK 44.14/5 0b.PK 34.32/7 0b.PK 78.46/5 27.46/3 106.32/5
6.[282] JURCZYK, Anna UKS Sparta Czyżowice S03 0b.PK 36.31/6 0b.PK 16.47/7 0b.PK 53.18/6 0b.PK 25.44/4 0b.PK 79.02/6 35.27/8 114.29/6
7.[8] LEWANDOWSKA, Małgorzata ATZ Racibórz 8 0b.PK 55.31/8 0b.PK 13.30/5 0b.PK 69.01/7 0b.PK 36.24/8 0b.PK105.25/7 28.03/4 133.28/7
8.[331] FORYSTEK, Katarzyna WKS Wawel Kraków K30 0b.PK 58.15/9 0b.PK 31.08/9 0b.PK 89.23/9 0b.PK 25.44/4 0b.PK115.07/8 35.29/9 150.36/8
9.[50] DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 32 0b.PK 40.54/7 0b.PK 31.30/10 0b.PK 72.24/8 0b.PK 46.27/10 0b.PK118.51/9 33.45/7 152.36/9
10.[259] JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice S28 0b.PK 69.16/10 0b.PK 38.47/13 0b.PK108.03/10 0b.PK 79.24/12 0b.PK187.27/10 66.53/11 254.20/10
[42] SZABLA, Feliks Farmazony O-Team 28 0b.PK 39.12/9 / 40.25/10 /
[44] KNAŚ, Ewelina, Łukasz F-team 29 0b.PK 23.05/8 /
[140] MASTELA, Michał i Hania OB Havířov 57 0b.PK 31.40/11 / 0b.PK 56.52/11 /
[172] PIETROŃ, Wojciech Patria Młynne K31 0b.PK 32.47/12 /
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[159] BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne K31 18.32/2 15.25/4 33.57/2 14.33/1 48.30/1 15.43/2 64.13/1
2.[263] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice S28 18.24/1 12.10/1 30.34/1 18.56/4 49.30/2 15.07/1 64.37/2
3.[223] PACHNIK, Antoni UKS "Orientpark.pl" 85 21.07/3 16.22/5 37.29/3 14.49/2 52.18/3 20.52/4 73.10/3
4.[257] JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice S28 23.35/5 14.27/3 38.02/4 17.33/3 55.35/4 20.16/3 75.51/4
5.[174] ZELEK, Filip Patria Młynne K31 23.26/4 18.52/6 42.18/6 21.00/6 63.18/6 22.27/5 85.45/5
[169] KURNYTA, Dawid Patria Młynne K31 29.27/6 12.41/2 42.08/5 20.08/5 62.16/5 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M10N 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[25] KUŹMA, Kacper BKS Wataha Warszawa B11 29.32 0b.PK/1 47.20 0b.PK/1 76.52 0b.PK/1 32.25 0b.PK/1 109.17 0b.PK/1 26.19 0b.PK/1 135.36 0b.PK/1
PK.[156] CHEŁMECKI, Filip Orlik Rajbrot K45 PKNKL-bPK / PK50.51 0b.P/21 PK / PKNKL-bPK / PKNKL / PK33.45 0b.P/2 PKNKL /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[83] CHODLEWSKI, Antoni KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 14.29/1 12.27/1 26.56/1 17.01/1 43.57/1 18.39/2 62.36/1
2.[306] WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar W81 19.44/3 18.32/8 38.16/4 19.46/3 58.02/3 22.59/4 81.01/2
3.[252] DOMAGAŁA, Jakub UKS Grom Sokolniki 91 21.09/5 16.35/6 37.44/3 20.00/4 57.44/2 23.23/5 81.07/3
4.[26] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa B11 23.41/9 19.13/10 42.54/8 19.13/2 62.07/7 22.19/3 84.26/4
5.[310] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 96 23.27/7 15.51/3 39.18/5 20.29/5 59.47/5 24.40/8 84.27/5
6.[171] MORDARSKI, Oskar Patria Młynne K31 18.38/2 14.40/2 33.18/2 26.17/10 59.35/4 25.15/9 84.50/6
7.[317] ŚWITAŁA, Michał UNTS Warszawa W87 23.32/8 16.33/5 40.05/6 21.01/6 61.06/6 23.57/7 85.03/7
8.[244] PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska L00 27.55/11 16.31/4 44.26/9 22.28/7 66.54/9 23.43/6 90.37/8
9.[84] CHODLEWSKI, Szymon KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 20.35/4 20.36/12 41.11/7 22.36/8 63.47/8 33.50/13 97.37/9
10.[185] SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły P03 30.41/14 17.46/7 48.27/11 28.14/12 76.41/11 32.38/11 109.19/10
11.[301] MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwar W81 28.51/12 18.49/9 47.40/10 24.54/9 72.34/10 38.35/15 111.09/11
12.[314] CHACHURSKI, Mieszko UNTS Warszawa W87 32.06/16 19.16/11 51.22/12 26.57/11 78.19/12 41.17/17 119.36/12
13.[165] JUSZCZAK, Antoni Patria Młynne K31 32.15/17 25.40/14 57.55/15 34.58/15 92.53/13 38.08/14 131.01/13
14.[245] PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska L00 25.57/10 36.28/17 62.25/16 31.36/13 94.01/14 40.58/16 134.59/14
[157] HEC, Patryk Orlik Rajbrot K45 30.10/13 24.35/13 54.45/13 NKL-bPK / NKL / 32.50/12 NKL /
[161] BOŁOZ, Sebastian Patria Młynne K31 22.30/6 33.16/16 55.46/14 NKL-bPK / NKL / 31.46/10 NKL /
[162] DUPLAK, Maciej Patria Młynne K31 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[168] KRÓL, Maksymilian Patria Młynne K31 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[241] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska L00 31.44/15 45.38/18 77.22/17 35.45/16 113.07/15 DNF / NKL /
[147] KOVALČÍK, Petr Orientační Běh Opava 61 18.33/1 /
[288] KOLORZ, Dominik UKS Sparta Czyżowice S03 26.34/15 / 34.05/14 /
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[300] MAJOWSKI, Jan UKS OSiR Góra Kalwar W81 25.05/1 20.09/6 45.14/1 24.39/1 69.53/1 58.17/8 128.10/1
2.[153] LISIAK, Adam UKS Orientuś Łódź E75 31.15/3 18.48/1 50.03/3 26.09/2 76.12/2 53.37/2 129.49/2
3.[302] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar W81 29.09/2 20.27/8 49.36/2 28.29/8 78.05/3 53.39/3 131.44/3
4.[265] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice S28 35.20/6 19.54/4 55.14/6 27.39/5 82.53/6 48.53/1 131.46/4
5.[296] ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar W81 36.03/7 20.15/7 56.18/7 27.53/6 84.11/7 53.44/4 137.55/5
6.[72] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades Poznań P07 34.42/5 19.42/2 54.24/5 27.59/7 82.23/5 58.07/7 140.30/6
7.[346] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel Kraków K30 39.39/10 20.02/5 59.41/8 26.25/3 86.06/8 57.19/6 143.25/7
8.[347] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel Kraków K30 32.11/4 21.50/10 54.01/4 27.27/4 81.28/4 74.06/11 155.34/8
9.[291] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar W81 49.25/13 21.39/9 71.04/11 32.30/13 103.34/11 56.55/5 160.29/9
10.[27] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa B11 40.58/11 19.49/3 60.47/10 29.34/9 90.21/9 70.16/10 160.37/10
11.[205] VOJVODIK, Eduard SKOB Ostrava 75 36.38/8 23.42/12 60.20/9 31.21/12 91.41/10 74.44/12 166.25/11
12.[90] MIŚKÓW, Krzysztof KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 54.08/14 22.10/11 76.18/12 30.58/10 107.16/12 68.49/9 176.05/12
13.[361] JANOWSKI, Filip KS Spójnia Warszawa W80 56.27/15 28.13/15 84.40/13 40.11/14 124.51/13 94.40/13 219.31/13
14.[307] WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar W81 60.20/17 28.32/16 88.52/15 42.19/15 131.11/14 98.23/14 229.34/14
[31] TĂMAS, Lucas C.S. NORD Baia Mare 20 49.04/12 36.00/18 85.04/14 52.32/17 137.36/15 NKL-bPK / NKL /
[160] BAŁAZIŃSKI, Karol Patria Młynne K31 69.46/20 45.54/20 115.40/19 72.06/20 187.46/18 NKL-bPK / NKL /
[222] DWOJAK, Gracjan UKS "Orientpark.pl" 85 38.37/9 NKL-bPK / NKL / 31.13/11 NKL / NKL-bPK / NKL /
[237] CZYSZKOWSKI, Igor UKS Azymut Siedliska L00 64.56/18 26.03/14 90.59/16 59.19/18 150.18/16 DNF / NKL /
[240] KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska L00 67.28/19 31.28/17 98.56/17 71.03/19 169.59/17 NKL-bPK / NKL /
[243] MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska L00 57.24/16 42.18/19 99.42/18 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
[246] RABIEGA, Kamil v UKS Azymut Siedliska L00 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[249] WAŁCZUK-PIECH, Wiktor UKS Azymut Siedliska L00 / 54.04/22 / NKL-bPK / / NKL-bPK / /
[123] JAWORSKI, Piotr MATRIX 51 24.27/13 / 42.35/16 /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[201] BJOLEK, Michal SKOB Frýdek-Místek 73 40.05/3 23.49/1 63.54/2 29.52/1 93.46/1 64.22/1 158.08/1
2.[151] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź E75 35.10/1 26.45/3 61.55/1 34.26/4 96.21/2 72.42/2 169.03/2
3.[322] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa W87 41.01/4 26.08/2 67.09/4 34.22/3 101.31/4 81.10/3 182.41/3
4.[308] MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 96 39.09/2 27.53/5 67.02/3 31.16/2 98.18/3 84.29/5 182.47/4
5.[348] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel Kraków K30 49.03/5 27.00/4 76.03/5 35.18/5 111.21/5 95.11/6 206.32/5
6.[225] PACHNIK, Jędrzej UKS "Orientpark.pl" 85 56.38/7 29.05/6 85.43/6 47.01/8 132.44/7 82.57/4 215.41/6
7.[86] KAWALA, Patryk KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 61.53/8 29.34/7 91.27/7 38.53/6 130.20/6 100.56/7 231.16/7
8.[304] SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwar W81 51.13/6 42.43/9 93.56/8 39.08/7 133.04/8 118.28/8 251.32/8
[94] DOBROWOLSKI, Jakub KU AZS UMCS Lublin L01 NKL-bPK / 36.30/8 NKL / 53.20/9 NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[116] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojow 32 47.55/1 36.45/2 84.40/1 47.11/2 131.51/1 113.05/1 244.56/1
2.[3] ANTOŃ, Mateusz 1LO ŻORY 3 53.45/3 36.15/1 90.00/3 53.35/3 143.35/3 114.20/2 257.55/2
[234] BOJKO, Sebastian UKS Azymut Siedliska L00 NKL-bPK / 61.11/4 NKL / NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
[255] HYLA, Damian UKS Kometa Gliwice S28 52.03/2 36.49/3 88.52/2 44.37/1 133.29/2 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M20-21A 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[293] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwar W81 38.55/1 31.56/3 70.51/1 36.37/1 107.28/1 78.11/1 185.39/1
2.[121] SKORUPA, Piotr LKS Górzanka Nawojow 32 48.33/2 31.25/2 79.58/3 37.57/2 117.55/2 80.41/2 198.36/2
3.[323] MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa W87 49.27/3 29.36/1 79.03/2 38.54/3 117.57/3 104.57/3 222.54/3
4.[6] STALKA, Adam AKInO Kraków 6 62.09/4 36.09/5 98.18/4 45.48/4 144.06/4 105.28/4 249.34/4
5.[294] KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar W81 71.46/6 35.48/4 107.34/5 46.10/5 153.44/5 127.46/7 281.30/5
6.[100] KROCHMAL, Adam UNTS Warszawa W87 70.29/5 46.00/8 116.29/6 60.48/9 177.17/6 126.25/6 303.42/6
7.[57] BIJOK, Marcin InO SCI 35 101.39/8 36.20/6 137.59/8 53.43/7 191.42/8 115.33/5 307.15/7
8.[5] PAGAIME, Levi ADFA 5 73.40/7 47.04/9 120.44/7 59.16/8 180.00/7 144.27/8 324.27/8
[357] BRYCH, Miłosz Indywidualnie 34 136.21/9 36.48/7 173.09/9 52.49/6 225.58/9 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[287] JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice S03 45.23/5 34.45/1 80.08/3 42.39/1 122.47/1 75.25/1 198.12/1
2.[22] GALICZ, Karol BKS Wataha Warszawa B11 41.08/1 37.55/8 79.03/1 47.49/8 126.52/4 80.00/3 206.52/2
3.[214] BERZINS, Kristaps Taka 81 48.48/7 37.27/6 86.15/6 44.14/2 130.29/6 76.25/2 206.54/3
4.[227] PACHNIK, Wojciech UKS "Orientpark.pl" 85 42.02/2 37.03/5 79.05/2 45.47/6 124.52/2 85.13/4 210.05/4
5.[283] JURCZYK, Maciej UKS Sparta Czyżowice S03 45.12/4 36.33/2 81.45/5 45.51/7 127.36/5 97.42/9 225.18/5
6.[179] DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły P03 60.04/13 36.47/4 96.51/11 44.39/3 141.30/8 85.18/5 226.48/6
7.[324] WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team 99 53.53/9 38.50/10 92.43/8 49.58/10 142.41/9 94.14/8 236.55/7
8.[82] FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań P07 57.40/11 37.45/7 95.25/10 49.12/9 144.37/10 115.35/12 260.12/8
9.[51] WALUGA, Ireneusz Gymcity AR 33 61.46/14 38.27/9 100.13/13 53.15/12 153.28/11 109.13/10 262.41/9
10.[52] BLUZA, Łukasz indywidualnie 000 58.43/12 40.40/14 99.23/12 63.21/14 162.44/12 115.04/11 277.48/10
11.[67] ŚWIERCZYŃSKI, Hubert KOS BnO Szczecin 41 90.46/15 58.44/17 149.30/14 78.05/18 227.35/14 160.58/14 388.33/11
[38] JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 24 44.04/3 36.43/3 80.47/4 45.06/4 125.53/3 NKL-bPK / NKL /
[108] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa W89 45.25/6 DNF / NKL / 45.23/5 NKL / NKL-bPK / NKL /
[190] KURYJ, Marek RCI Kraków 69 DNF / 39.59/12 NKL / 58.13/13 NKL / 91.24/7 NKL /
[216] JAROSZEK, Jakub Team360 82 54.19/10 40.05/13 94.24/9 73.11/15 167.35/13 DNF / NKL /
[277] BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice S03 48.51/8 39.05/11 87.56/7 53.06/11 141.02/7 NKL-bPK / NKL /
[381] WYBRANIEC, Wojciech Indywidualnie 34 NKL-bPK / 54.42/16 NKL / 77.08/17 NKL / NKL-bPK / NKL /
[148] KOVALČÍK, Tomáš Orientační Běh Opava 61 87.04/6 /
[] MASZTALSKI, Paweł UKS Sparta Czyżowice S03 119.48/13 /
[196] WDOWIAK, Robert Rodzinna Grupa Rower 70 DNF / 51.45/15 NKL / 75.26/16 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4] COTE JACQUES, Philippe Accro O Sport 4 49.30/1 36.49/1 86.19/1 48.38/1 134.57/1 111.17/7 246.14/1
2.[191] KUTKIEWICZ, Marcin RCI Kraków 69 58.04/3 39.44/2 97.48/2 58.04/2 155.52/2 110.03/4 265.55/2
3.[194] BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 70 64.14/4 42.39/4 106.53/3 62.01/4 168.54/3 111.14/6 280.08/3
4.[250] DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom Sokolniki 91 71.10/6 46.40/5 117.50/5 65.53/6 183.43/5 107.27/2 291.10/4
5.[206] VOJVODIK, Martin SKOB Ostrava 75 70.17/5 42.01/3 112.18/4 62.07/5 174.25/4 129.08/8 303.33/5
[59] MARSZAŁEK, Piotr InO SCI 35 NKL-bPK / 110.46/5 NKL /
[68] KOSIŃSKI, Kamil KOSA TEAM 42 DNF / / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[111] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[129] ŁASKI, Tomasz MKS Metalowiec Łódź E17 NKL-bPK / 49.50/6 NKL / 89.16/7 NKL / NKL-bPK / NKL /
[260] JANAS, Sebastian UKS Kometa Gliwice S28 56.07/2 NKL-bPK / NKL / 62.00/3 NKL / 89.57/1 NKL /
[262] MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice S28 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[182] NYCKOWIAK, Bartosz indywidualnie 000 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
[378] STANEK, Michal Indywidualnie 34 108.48/3 /
[39] POLONIUS, Łukasz Czartak 25 DNF /
[360] DRĄŻEWSKI, Łukasz Indywidualnie 34 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[231] NOWAK, Jacek UKS Azymut 45 88 42.39/1 29.13/1 71.52/1 44.19/1 116.11/1 67.05/2 183.16/1
2.[1] KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 1 56.46/2 34.28/5 91.14/2 53.51/4 145.05/2 75.30/4 220.35/2
3.[61] MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 37 69.37/6 35.15/9 104.52/5 54.07/6 158.59/4 77.16/5 236.15/3
4.[60] STANNY, Kuba InO SCI, 13ŚBOT 36 63.04/3 34.54/7 97.58/3 47.36/3 145.34/3 94.39/9 240.13/4
5.[353] ZUGAJ, Robert www.ciaglebiec.pl 103 79.06/7 33.52/3 112.58/7 54.11/7 167.09/6 88.22/7 255.31/5
6.[355] BADARYCZ, Piotr Indywidualnie 34 66.21/4 40.12/13 106.33/6 65.15/12 171.48/7 96.34/10 268.22/6
7.[266] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice S28 89.05/9 39.19/11 128.24/8 57.47/8 186.11/8 86.10/6 272.21/7
8.[311] PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 96 80.33/8 54.13/18 134.46/10 60.05/10 194.51/9 92.54/8 287.45/8
9.[195] PONIATOWSKI, Krzysztof Rodzinna Grupa Rower 70 90.11/10 40.06/12 130.17/9 64.36/11 194.53/10 111.57/13 306.50/9
10.[373] MICHNOL, Kamil Indywidualnie 34 113.52/11 38.37/10 152.29/11 69.31/13 222.00/11 161.44/16 383.44/10
[2] GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc/Azymut Moch 2 DNF / 32.31/2 NKL / 45.14/2 NKL / 59.04/1 NKL /
[9] LEWANDOWSKI, Piotr ATZ Racibórz 8 NKL-bPK / 45.16/16 NKL / 81.06/16 NKL / 116.10/14 NKL /
[35] PASTECKI, Marcin Carbon Paws 22 NKL-bPK / 40.51/15 NKL / 80.33/15 NKL / 157.44/15 NKL /
[183] MAJEWSKI, Marek PUKS Młode Orły P03 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[198] MATURA, Grzegorz Sąsiedzi 71 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[200] BJOLEK, Lukáš SKOB Frýdek-Místek 73 135.32/12 52.34/17 188.06/12 95.22/17 283.28/12 NKL-bPK / NKL /
[218] ŻMIJ, Jacek The Vipers 83 67.20/5 35.01/8 102.21/4 57.49/9 160.10/5 DNF / NKL /
[233] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut Pabianice E71 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[253] KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom Sokolniki 91 DNF / 34.17/4 NKL / 53.59/5 NKL / 70.01/3 NKL /
[384] ZIMOLĄG, Sebastian Indywidualnie 34 NKL-bPK / 40.44/14 NKL / 78.57/14 NKL / DNF / NKL /
[14] KUDŁACZ, Tomasz BB 12 100.33/11 /
[202] BRYCHLEC, Lukáš SKOB ostrava 74 100.40/12 /
[325] WIŚNIEWSKI, Paweł Wiśniewski 100 34.48/6 /
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[76] NOWAK, Remigiusz KS Hades Poznań P07 33.30/1 29.23/2 62.53/1 40.02/1 102.55/1 61.57/3 164.52/1
2.[10] GUTAK, Mykhaylo Azymut Kalusz 9 35.58/2 28.58/1 64.56/2 44.09/4 109.05/2 60.15/2 169.20/2
3.[143] GAVRILOV, Igor OK Komenda 58 37.13/3 32.13/6 69.26/3 43.37/3 113.03/3 56.19/1 169.22/3
4.[209] BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 78 44.09/5 29.27/3 73.36/4 40.28/2 114.04/4 64.53/4 178.57/4
5.[49] DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow 32 43.12/4 33.43/11 76.55/5 44.59/5 121.54/5 70.27/8 192.21/5
6.[73] GORCZYCA, Jacek KS Hades Poznań P07 45.21/6 31.34/4 76.55/5 47.39/9 124.34/6 72.38/9 197.12/6
7.[32] TĂMAS, Relu C.S. SPRIA Baia Spri 21 50.32/11 33.34/10 84.06/9 48.31/10 132.37/8 66.55/5 199.32/7
8.[95] DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin L01 51.08/13 32.37/8 83.45/8 48.53/11 132.38/9 68.39/6 201.17/8
9.[276] PORADA, Robert UKS Reflex Rybnik S51 58.50/16 31.42/5 90.32/14 50.41/14 141.13/13 79.23/10 220.36/9
10.[141] MASTELA, Rafał OB Havířov 57 50.35/12 33.58/12 84.33/10 47.26/8 131.59/7 88.50/14 220.49/10
11.[271] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice S28 52.34/14 36.21/14 88.55/13 49.48/13 138.43/12 82.13/11 220.56/11
12.[350] TOPÓR, Marek WKS Wawel Kraków K30 60.07/17 34.41/13 94.48/15 55.50/16 150.38/15 83.50/12 234.28/12
13.[344] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel Kraków K30 49.22/10 37.32/16 86.54/11 46.37/6 133.31/10 105.33/16 239.04/13
14.[197] MOSSAKOWSKI, Przemysław Indywidualni 56 48.09/7 39.33/19 87.42/12 56.29/18 144.11/14 98.38/15 242.49/14
15.[343] SZAJNA, Robert WKS Wawel Kraków K30 71.41/18 37.59/17 109.40/17 68.02/20 177.42/16 105.50/18 283.32/15
16.[154] LISIAK, Paweł UKS Orientuś Łódź E75 76.04/20 43.27/23 119.31/18 68.34/21 188.05/17 109.54/19 297.59/16
17.[46] KURZEJA, Artur Geodezja AK 30 125.21/21 37.28/15 162.49/19 64.10/19 226.59/18 105.40/17 332.39/17
[15] RAPINCZUK, Jan BdsUOT Warszawa 13 57.14/15 39.54/20 97.08/16 NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
[29] POP, Samirel C.S. Maratin Rivulus 19 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[81] FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań P07 48.14/8 32.28/7 80.42/7 56.00/17 136.42/11 NKL-bPK / NKL /
[119] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[189] VALIQUETTE, Martin Ramblers 68 76.02/19 NKL-bPK / NKL / 74.41/22 NKL / 118.09/20 NKL /
[211] MOROŃ, Artur Strefa Byków 79 NKL-bPK / 38.31/18 NKL / 49.25/12 NKL / 85.10/13 NKL /
[325] WIŚNIEWSKI, Paweł Wiśniewski 100 49.13/9 47.18/7 / 70.17/7 /
[120] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojow 32 32.46/9 /
[122] JAWORSKI, Mariusz MATRIX 51 42.17/22 / 75.59/23 /
[124] WRZOSEK, Zbigniew indywidualnie Mazows W00 40.20/21 / 52.13/15 /
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[188] URBANIAK, Krzysztof PZOS X03 43.59/1 29.24/2 73.23/1 41.59/1 115.22/1 68.00/3 183.22/1
2.[224] PACHNIK, Dariusz UKS "Orientpark.pl" 85 64.17/5 25.24/1 89.41/5 43.08/2 132.49/4 61.03/1 193.52/2
3.[342] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel Kraków K30 55.44/3 29.45/4 85.29/4 44.23/3 129.52/2 64.06/2 193.58/3
4.[203] HOLEC, Honza SKOB Ostrava 75 52.12/2 32.49/8 85.01/2 45.06/4 130.07/3 88.08/9 218.15/4
5.[286] JURCZYK, Piotr UKS Sparta Czyżowice S03 55.49/4 29.32/3 85.21/3 49.46/6 135.07/5 84.13/7 219.20/5
6.[134] WYSOCKI, Romuald CSWIiChem Wrocław X02 75.11/12 32.36/7 107.47/10 48.53/5 156.40/8 78.15/4 234.55/6
7.[349] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel Kraków K30 71.41/10 31.47/5 103.28/7 52.08/7 155.36/7 80.36/6 236.12/7
8.[330] FORYSTEK, Józef WKS Wawel Kraków K30 67.04/7 32.05/6 99.09/6 55.24/8 154.33/6 84.23/8 238.56/8
9.[155] OLAS, Jacek UKS Orientuś Łódź E75 70.38/8 37.12/10 107.50/11 57.16/9 165.06/9 79.46/5 244.52/9
10.[332] JAMROZIK, Krzysztof WKS Wawel Kraków K30 73.03/11 33.59/9 107.02/8 67.28/12 174.30/10 88.25/10 262.55/10
11.[362] JANOWSKI, Piotr KS Spójnia Warszawa W80 75.37/13 46.25/13 122.02/12 73.55/13 195.57/11 108.04/14 304.01/11
12.[56] ŚMIESZEK, Robert indywidualnie 000 113.49/14 41.17/12 155.06/13 64.23/10 219.29/12 100.48/12 320.17/12
[113] MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / DNF / NKL / / NKL / DNF / NKL /
[380] WEISSMAN, Shaul Indywidualnie 34 66.54/6 40.31/11 107.25/9 NKL-bPK / NKL / 105.53/13 NKL /
[368] KRÓL, Adrian Indywidualnie 34 71.17/9 66.01/11 / 88.56/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[335] NIESSNER, Piotr WKS Wawel Kraków K30 39.58/2 28.50/1 68.48/1 44.52/2 113.40/1 64.43/3 178.23/1
2.[21] WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 16 42.41/3 29.10/2 71.51/2 46.45/3 118.36/2 72.06/5 190.42/2
3.[99] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa W89 46.31/5 35.02/5 81.33/4 43.39/1 125.12/3 68.45/4 193.57/3
4.[213] KLIMASZ, Józef Szarotki RZESZÓW 80 50.47/7 39.14/8 90.01/5 47.53/4 137.54/5 75.53/6 213.47/4
5.[97] TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin L01 47.18/6 30.47/4 78.05/3 50.26/5 128.31/4 87.45/7 216.16/5
6.[279] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice S03 73.01/8 41.19/9 114.20/7 60.36/7 174.56/7 91.57/8 266.53/6
7.[228] JÓZEF, Kłos UKS Azymut Pabianice E71 83.58/10 36.48/7 120.46/8 67.09/8 187.55/8 109.41/10 297.36/7
[62] POLEWSKI, Dariusz Jedynka 38 74.23/9 35.52/6 110.15/6 58.38/6 168.53/6 NKL-bPK / NKL /
[139] LUŽNÝ, Ladislav OB Havířov 57 36.59/1 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL / 57.04/1 NKL /
[359] DENKOWSKI, Wojciech Indywidualnie 34 NKL-bPK / 44.50/10 NKL / 72.12/9 NKL / DNF / NKL /
[47] KLIMKIEWICZ, Mirosław GKT Cyrkino 31 114.46/12 /
[138] JAKOBI, Zdeněk OB Havířov 57 93.24/9 /
[318] WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa W87 29.57/3 / DNF / /
[329] DYZIO, Włodek WKS Wawel Kraków K30 45.05/4 59.52/2 /
[] KRHUT, Libor OB Havířov 57 112.56/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[101] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa W89 39.47/2 26.22/6 66.09/2 41.46/2 107.55/1 55.00/2 162.55/1
2.[93] KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia Warszawa W80 38.07/1 23.42/1 61.49/1 46.47/4 108.36/2 54.22/1 162.58/2
3.[87] KRYJOMSKI, Jerzy KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 54.51/12 23.46/2 78.37/8 41.21/1 119.58/5 57.05/3 177.03/3
4.[69] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis 43 45.06/5 25.49/4 70.55/4 43.47/3 114.42/4 73.34/6 188.16/4
5.[177] SOLOVEV, Mikhail PionerSK 65 42.29/3 24.10/3 66.39/3 47.54/6 114.33/3 76.30/7 191.03/5
6.[30] GRIGOR, Costan C.S. NORD Baia Mare 20 54.21/11 28.08/8 82.29/9 47.35/5 130.04/8 70.38/5 200.42/6
7.[199] FIJOR, Waldemar SKARMAT Toruń 72 47.32/6 29.40/9 77.12/7 51.51/8 129.03/7 78.28/8 207.31/7
8.[128] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec Łódź E17 51.33/9 31.12/10 82.45/10 51.03/7 133.48/10 79.48/9 213.36/8
9.[145] OLBRYCHT, Janusz OLBnO 59 48.37/7 26.04/5 74.41/5 56.07/12 130.48/9 83.06/11 213.54/9
[106] PRZYBYŁA, Bogusław KU AZS WAT Warszawa W89 NKL-bPK / 72.25/12 NKL / 81.38/15 NKL / DNF / NKL /
[107] PRZYBYŁA, Sylwester KU AZS WAT Warszawa W89 48.42/8 27.41/7 76.23/6 51.51/8 128.14/6 NKL-bPK / NKL /
[299] MACHOWSKI, Władysław UKS OSiR Góra Kalwar W81 44.15/4 NKL / NKL / 56.53/13 NKL / 62.55/4 NKL /
[316] SYPUŁA, Sławomir UNTS Warszawa W87 52.55/10 NKL-bPK / NKL / 51.52/10 NKL / NKL-bPK / NKL /
[374] SIDOROV, Sergey Indywidualnie 34 76.40/13 33.13/11 109.53/11 58.46/14 168.39/11 NKL-bPK / NKL /
[65] SKONIECZNY, Andrzej KInO Orientop 40 51.56/11 / 80.38/10 /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[103] PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT Warszawa W89 32.15/1 24.31/3 56.46/1 30.27/1 87.13/1 57.00/3 144.13/1
2.[208] HELMUT, Härtelt SSV Planeta Radebeul 77 50.03/3 24.34/4 74.37/4 31.32/2 106.09/2 55.00/1 161.09/2
3.[63] BRETTSCHNEIDER, Gerhard Kaulsdorfer OLV Berl 39 49.23/2 21.12/1 70.35/2 36.19/3 106.54/3 56.52/2 163.46/3
4.[105] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa W89 55.43/5 24.34/4 80.17/5 37.47/4 118.04/5 80.29/4 198.33/4
5.[16] WILSON, Gordon Bennelong Northside 14 51.05/4 22.31/2 73.36/3 41.31/5 115.07/4 84.49/5 199.56/5
6.[273] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice S28 66.21/6 32.33/6 98.54/6 54.05/6 152.59/6 91.47/6 244.46/6
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[207] RAILIMO, Matti SOC Heinola 76 31.54/1 18.05/2 49.59/1 33.10/1 83.09/1 55.18/3 138.27/1
2.[12] SIKORA, Miroslav Banik Ostrava OKD 11 35.21/2 19.52/3 55.13/2 38.15/2 93.28/2 57.49/5 151.17/2
3.[186] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły P03 38.04/3 17.58/1 56.02/3 39.39/3 95.41/3 63.49/6 159.30/3
4.[326] BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald Poznań 101 44.13/5 24.12/4 68.25/5 44.09/5 112.34/5 51.59/2 164.33/4
5.[181] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły P03 43.08/4 24.24/5 67.32/4 42.25/4 109.57/4 56.34/4 166.31/5
6.[104] KUKURYKA, Jan KU AZS WAT Warszawa W89 45.16/6 30.08/7 75.24/6 47.54/6 123.18/6 46.57/1 170.15/6
[11] DVOŘÁK, Vlastimil Banik Ostrava 10 NKL-bPK / 29.28/6 NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M75-80 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[327] PIETKIEWICZ, Waldemar WKS Grunwald Poznań 101 35.29/1 18.21/1 53.50/1 37.37/1 91.27/1 32.57/1 124.24/1
2.[274] BOLANOWSKI, Czesław UKS Orientuś Łódź E75 36.38/2 24.56/2 61.34/2 48.09/2 109.43/2 50.45/2 160.28/2
Końcowe wyniki kategorii : M85 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław Atomy 7 88.59/1 47.45/1 136.44/1 83.47/1 220.31/1 110.20/1 330.51/1
Końcowe wyniki kategorii : OPEN 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E 4.E Raz. 4.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[80] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań P07 41.34/2 33.30/4 75.04/1 0b.PK 38.58/4 0b.PK114.02/1 36.03/6 150.05/1
2.[366] KLIMASZ, Katarzyna Indywidualnie 34 41.06/1 35.43/5 76.49/2 0b.PK 41.44/7 0b.PK118.33/2 39.26/8 157.59/2
3.[284] JURCZYK, Marta UKS Sparta Czyżowice S03 54.34/4 32.24/3 86.58/3 0b.PK 51.40/10 0b.PK138.38/3 36.11/7 174.49/3
4.[289] KWIATKOWSKI, Lubomir UKS Sparta Czyżowice S03 60.04/5 46.12/10 106.16/5 0b.PK 47.35/9 0b.PK153.51/5 45.23/10 199.14/4
5.[337] PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel Kraków K30 74.12/8 52.28/13 126.40/7 0b.PK 62.35/13 0b.PK189.15/7 66.53/11 256.08/5
[19] OLEJNIK, Tomasz Biegun 15 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[281] GRZEGOCKA-JURCZYK, Aleksandra UKS Sparta Czyżowice S03 64.28/7 45.05/9 109.33/6 0b.PK 53.25/11 0b.PK162.58/6 DNF / NKL /
[354] ANDRADE PASTRO, Pietro Indywidualnie 34 DNF / 21.31/2 NKL / 0b.PK 24.01/1 NKL / 35.56/5 NKL /
[356] BARBIEUX, Julien Indywidualnie 34 60.32/6 41.06/7 101.38/4 0b.PK 44.19/8 0b.PK145.57/4 NKL-bPK / NKL /
[365] KLESZCZYŃSKI, Dawid Indywidualnie 34 DNF / / NKL / DNF / NKL / DNF / NKL /
[367] KLIMASZ, Maria Indywidualnie 34 47.05/3 NKL-bPK / NKL / 0b.PK 40.28/6 NKL / 43.13/9 NKL /
[43] SZABLA, Rafał Farmazony O-Team 28 0b.PK 29.14/2 / 29.30/1 /
[221] ŁAZUKA, Klaudia Tychy 84 NKL-bPK / / 30.56/3 /
[364] KANIA, Barbara Indywidualnie 34 33.09/4 /
[370] LITYŃSKI, Adam Indywidualnie 34 46.51/11 / 0b.PK 37.35/3 / 73.25/12 /
[379] SZRAMKA, Przemysław Indywidualnie 34 31947.18/13 /
[400] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS Warszawa W87 16.35/1 /
[] GOLINOWSKA, Elżbieta 5 pa X07 41.27/8 / 1b.PK 36.37/14 / 30.13/2 /
[40] KALINOWSKI, Michał Daber Team 26 DNF /
[98] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT Warszawa W89 51.51/12 / 0b.PK 59.05/12 /
[369] KRZESA, Radosław Indywidualnie 34 37.07/6 / 0b.PK 39.28/5 /
|