Lista startowa wg kategorii 27.09.2019 22:41:03
MMM2019 1.etap
===Podkarpacki OZOS=======================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K12
-----------------------------------------------------------------------------------
1 HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó K480452 886350 9.00
2 ZELEK, KATARZYNA UKS Patria K31 413357 10.00
Lista startowa wg kategorii: K14
-----------------------------------------------------------------------------------
1 BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel K300474 9080722 0.00
2 JUCHA, Weronika UKS Azymut Dębów R22 1.00
3 PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel K303191 8666005 2.00
4 JAROSZ, Oliwia UKS Kometa Gliwice S280408 2035282 3.00
5 MICHNO, Marta WKS Wawel K300393 8650881 4.00
6 WYCZARSKA, Maria UKS Azymut Dębów R22 5.00
7 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel K304021 8000582 6.00
8 POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice S280246 2021377 7.00
9 MOSZKOWICZ , Anna WKS Wawel K303763 2114858 8.00
10 GRABOWSKA, Zuzanna MKS San Jarosław R33 9.00
11 PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó K480361 8664614 10.00
12 MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel K304022 2114859 11.00
13 PIESTRAK, Karolina UKS Azymut Dębów R22 12.00
14 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel K300364 8000581 13.00
15 WIKTOR, Wiktoria UKS Kometa Gliwice S280408 2026145 14.00
16 SŁOŃSKA , Antonina WKS Wawel K303190 8640921 15.00
17 ZELEK, MARTYNA UKS Patria K31 886354 16.00
18 WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut Dębów R22 17.00
19 ZAWADA , Zuzanna WKS Wawel K303659 8000584 18.00
20 ŁAKOMY, Karolina UKS Azymut Dębów R22 19.00
21 OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel K304023 8000587 20.00
22 WRZYSZCZ, Weronika UKS Orlik Rajbrot K453031 1420642 21.00
23 NIESSNER , Pola WKS Wawel K303651 8635047 22.00
24 PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow K01 2118337 23.00
25 MYŚLIWIEC, Aleksandra UKS Kometa Gliwice S280434 2016973 24.00
26 KOTYLAK, Wiktoria MKS San Jarosław R33 25.00
27 LECHOWSKA, Agata KS Kościelec Chrzanó K480360 2801066 26.00
28 OWSIANKA, Wiktoria WKS Wawel K303758 2114852 27.00
29 KIEŁB, Patrycja UKS Azymut Dębów R22 28.00
30 SIEK , Barbara WKS Wawel K303654 2114868 29.00
31 KOCHOŃ, Julia UKS Kometa Gliwice S280406 2016955 30.00
32 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel K303832 8636994 31.00
33 PIESTRAK, Aleksandra UKS Azymut Dębów R22 32.00
34 HAŁUCHA , Milena WKS Wawel K303936 2114869 33.00
35 DZIUBA, Justyna UKS Kometa Gliwice S280434 2016971 34.00
36 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel K303938 8303011 35.00
37 MARCINKIEWICZ, Justyna MKS San Jarosław R33 36.00
38 BREKSA, Blanka WKS Wawel K304268 2114866 37.00
39 FITRZYK, MAGDALENA UKS Patria K31 886357 38.00
40 KOTLIŃSKA, Kamila UKS Azymut Dębów R22 39.00
41 PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó K480416 2801053 40.00
Lista startowa wg kategorii: KM10
-----------------------------------------------------------------------------------
1 JUSZCZAK, ANNA UKS Patria K31 413363 5.00
2 BAŁAZIŃSKI, ANTONI UKS Patria K31 424250 6.00
3 ZELEK, BARTŁOMIEJ UKS Patria K31 412276 7.00
Lista startowa wg kategorii: M12
-----------------------------------------------------------------------------------
1 SEBASTIAN, Bołoz UKS Patria K31 2.00
2 HEC, Patryk UKS Orlik Rajbrot K454761 1420643 3.00
Lista startowa wg kategorii: M14
-----------------------------------------------------------------------------------
1 JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice S280451 338919 1.00
2 PISAREK, Kordian WKS Wawel K304263 8000583 2.00
3 BAŁAZIŃSKI, KAROL UKS Patria K31 54048 3.00
4 MARKOWSKI, Jakub UKS Azymut Dębów R22 4.00
5 MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice S280382 2032319 5.00
6 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel K304481 8000585 6.00
7 KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanó K480360 2801056 7.00
8 CHEŁMECKI, Filip UKS Orlik Rajbrot K454762 1420644 8.00
9 ZELEK, FILIP UKS Patria K31 339342 9.00
10 BARTOŃ, Bartosz UKS Kometa Gliwice S280408 2026153 10.00
11 ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel K303201 8073201 11.00
12 ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojow K01 12.00
13 HEJSAK, Maciej MKS San Jarosław R33 13.00
14 MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice S280414 2032326 14.00
15 LIS, Antoni UKS Azymut Dębów R22 15.00
16 WÓJCIK , Paweł WKS Wawel K302991 8664651 16.00
17 MORDARSKI, OSKAR UKS Patria K31 1420649 17.00
18 MIŚKÓW, Krzysztof KS Kościelec Chrzanó K480416 886343 18.00
19 RUPAREWICZ, Kevin UKS Kometa Gliwice S280408 2026156 19.00
20 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel K304019 7208250 20.00
21 KRUK, Wojciech UKS Azymut Dębów R22 21.00
22 JUSZCZAK, ANTONI UKS Patria K31 339336 22.00
23 MAGIERA, Igor UKS Kometa Gliwice S284484 2026158 23.00
24 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel K304749 2114862 24.00
25 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojow K01 25.00
26 KURNYTA, DAWID UKS Patria K31 413356 26.00
27 CZAJKA, Piotr MKS San Jarosław R33 27.00
28 KLOC, Olaf UKS Kometa Gliwice S284743 2033879 28.00
29 KRUK, Jakub UKS Azymut Dębów R22 29.00
30 TARNOWSKI , Przemysław WKS Wawel K303939 8000586 30.00
31 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanó K480360 2801057 31.00
Lista startowa wg kategorii: OPEN
-----------------------------------------------------------------------------------
1 PODOLAK, Zbigniew Przemyśl X02 34.00
2 SOCHACKI, WITOLD UKS Patria K31 1420648 35.00
3 OLEKSAK, Marek Wydry Galicja X01 36.00
4 ZELEK, KLAUDIA UKS Patria K31 886351 37.00
5 KLIMASZ, Józef Szarotki X03 418956 38.00
6 FITRZYK, KRZYSZTOF UKS Patria K31 886353 39.00
7 KRUK, Zbigniew Wydry Galicja X01 40.00
8 ZELEK, URSZULA UKS Patria K31 1420644 41.00
9 SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel K30 8172888 42.00
|