Lista startowa wg kategorii                                            07.10.2019 21:58:04
                              MPWojska Polskiego 2019 1.etap
===Podkarpacki OZOS==============================================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K21         2.6km    0m 18PK  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DOMINIAK, Dagmara        DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8664978   1.00         
  2 DURZYŃSKA, Katarzyna     DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8636511   2.00         
  3 WIĘCŁAWEK, Wiktoria      WOT                  9          887416   3.00         
  4 HUTNIK, Anna             DG RSZ 6 - IwspSZ    6                   4.00         
  5 JĘDROWSKA, Katarzyna     DG RSZ 4 - SP        4         7203781   5.00         
  6 TURCZYŃSKA, Alicja       Wyższe Szkol.W.      10         888969   6.00         
  7 MACENOWICZ, Anna         MON                  8                   7.00         
  8 WICHA, Iwona             DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8004850   8.00         
  9 SEKUŁA, Katarzyna        DG RSZ 5 - MW        5                   9.00         
 10 STANISZEWSKA, Aneta      DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648770  10.00         
 11 CHUDA, Laura             WOT                  9          887418  11.00         
 12 ULAN, Natalia            DG RSZ 6 - IwspSZ    6                  12.00         
 13 PACHNIK, Małgorzata      DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648670  13.00         
 14 HISZCZYŃSKA, Aleksandra  DG RSZ 4 - SP        4                  14.00         
 15 WIELEBA, Marlena         DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648765  15.00         
 16 BYŚ, Magda               MON                  8                  16.00         
 17 PANASZEK, Justyna        DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648674  17.00         
 18 KLUCEWICZ, Agnieszka     DG RSZ 4 - SP        4         1603314  18.00         
 19 GRODZICKA, Izabela       WOT                  9         8150503  19.00         
 20 CIARKOWSKA, Magdalena    DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8160987  20.00         
 21 PALCZEWSKA-SOCHA, MichalinaDG RSZ 5 - MW        5                  21.00         
 22 LUBAK, Kamila            DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8654381  22.00         
 23 JAKÓB, Aleksandra        DG RSZ 6 - IwspSZ    6                  23.00         
 24 KORCZYC, Anna PK         DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         7204086  46.00         
 25 ZAJĄC, Honorata PK       DG RSZ 3 - 16 DZ     3         7204083  46.00         
 26 HELIK, Natalia PK        DG RSZ 4 - SP        4                  46.00         
 27 KRUK, Aneta PK           DG RSZ 4 - SP        4                  46.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K35         2.2km    0m 16PK  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 GÓRNIAK, Monika          DG RSZ 4 - SP        4                   1.00         
  2 SOŁTYS, Katarzyna        DG RSZ 5 - MW        5                   2.00         
  3 MARIA WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, AnnaDG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648672   3.00         
  4 MARGOL-SZUWARA, AgnieszkaDG RSZ 6 - IwspSZ    6                   4.00         
  5 SOBCZAK, Izabela         DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8636512   5.00         
  6 ŻAMOJDA, Edyta           WOT                  9          887419   6.00         
  7 NIKONOWICZ, Ewa          DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8667185   7.00         
  8 TRESZCZOTKO, Dominika    MON                  8                   8.00         
  9 MAREK, Agnieszka         DG RSZ 4 - SP        4         7200388   9.00         
 10 DAGIL, Joanna            DG RSZ 5 - MW        5                  10.00         
 11 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta   DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648668  11.00         
 12 DELIŃSKA, Natalia        DG RSZ 6 - IwspSZ    6                  12.00         
 13 JAHNZ, Karolina          DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648743  13.00         
 14 SALAMON, Karolina        WOT                  9          887413  14.00         
 15 DZIKA, Natalia           DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8667183  15.00         
 16 KRZYŻANOWSKA, Agnieszka  DG RSZ 5 - MW        5                  16.00         
 17 BAĆMAGA - ZAPALSKA, Anna MON                  8                  17.00         
 18 DYKSA, Anna PK           DG RSZ 4 - SP        4         2120341  46.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21         2.7km    0m 22PK  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 PIETRZAK, Konrad         DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8667599   1.00         
  2 NIEDZIELSKI, Paweł       DG RSZ 4 - SP        4                   2.00         
  3 KALATA, Michał           DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8160889   3.00         
  4 KUREK, Jarosław          Wyższe Szkol.W.      10                  4.00         
  5 WŁODARCZYK, Kamil        DG RSZ 5 - MW        5                   5.00         
  6 GOLARZ, Tomasz           DG RSZ 6 - IwspSZ    6                   6.00         
  7 POKRZYWIŃSKI, Zbigniew   DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648778   7.00         
  8 DROZD, Jakub             WOT                  9          887424   8.00         
  9 ZIELIŃSKI, Grzegorz      MON                  8                   9.00         
 10 PLEWA, Łukasz            DG RSZ 4 - SP        4                  10.00         
 11 SZCZEPANIUK, Kamil       Wyższe Szkol.W.      10        8667602  11.00         
 12 KUROWSKI, Grzegorz       DG RSZ 5 - MW        5                  12.00         
 13 SZCZYGIELSKI, Jakub      DG RSZ 6 - IwspSZ    6                  13.00         
 14 HOFFMANN, Mateusz        DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648780  14.00         
 15 KOGUCIUK, Konrad         DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8667592  15.00         
 16 DOMAŃSKI, Dariusz        DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648675  16.00         
 17 GULAJEW, Michał          WOT                  9         2057129  17.00         
 18 JĘDROCHA, Łukasz         MON                  8         1413973  18.00         
 19 KOŻYCZKOWSKI, Edward     DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8062050  19.00         
 20 DOLAK, Bartłomiej        Wyższe Szkol.W.      10                 20.00         
 21 LEMIESZEK, Konrad        DG RSZ 4 - SP        4         1220350  21.00         
 22 WYSZYŃSKI, Tomasz        DG RSZ 5 - MW        5                  22.00         
 23 PROKOPIUK, Przemysław    DG RSZ 6 - IwspSZ    6                  23.00         
 24 PRZYWORSKI, Kamil        DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8636516  24.00         
 25 DZIOBA, Mateusz          DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8650822  25.00         
 26 KRASZEWSKI, Przemysław PKDG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         2090692  46.00         
 27 OŚWIT, Bartłomiej PK     DG RSZ 3 - 16 DZ     3         7204082  46.00         
 28 GRZESZCZYK, Jakub PK     DG RSZ 4 - SP        4                  46.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M35         2.5km    0m 20PK  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 STĘŻYCKI, Grzegorz       DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648671   1.00         
  2 ZIMMER, Łukasz           DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8664088   2.00         
  3 GLIŃSKI, Tomasz          WOT                  9          887425   3.00         
  4 POCIASK, Marcin          DG RSZ 4 - SP        4                   4.00         
  5 KOZAK, Wojciech          DG RSZ 5 - MW        5                   5.00         
  6 PUT, Janusz              DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8636513   6.00         
  7 JAKIELASZEK, Łukasz      DG RSZ 6 - IwspSZ    6                   7.00         
  8 KOCIUBA, Marek           Wyższe Szkol.W.      10        8644895   8.00         
  9 KUTKIEWICZ, Marcin       MON                  8         8650891   9.00         
 10 KWAPIŃSKI, Dariusz       DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648667  10.00         
 11 JANKOWSKI, Paweł         DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8667184  11.00         
 12 WALAS, Karol             WOT                  9          887423  12.00         
 13 SERAFIN, Przemysław      DG RSZ 4 - SP        4         2120353  13.00         
 14 GRUBBA, Marcin           DG RSZ 5 - MW        5                  14.00         
 15 KOBIEROWSKI, Sławomir    DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648742  15.00         
 16 FROM, Piotr              DG RSZ 6 - IwspSZ    6                  16.00         
 17 BZDAWSKI, Maciej         Wyższe Szkol.W.      10        8664974  17.00         
 18 ŁĄCKI, Łukasz            DGW                  7         8062059  18.00         
 19 KONARCZAK, Dariusz       DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648673  19.00         
 20 CISZKOWSKI, Jacek        DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8667189  20.00         
 21 WIĘCKO, Adam             WOT                  9          887411  21.00         
 22 TARASIUK, Paweł          DG RSZ 4 - SP        4         7203969  22.00         
 23 KOZŁOWSKI, Daniel        DG RSZ 5 - MW        5                  23.00         
 24 POCIERZNICKI, Rafał      DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648748  24.00         
 25 GACZYŃSKI, Marcin        MON                  8         2036942  25.00         
 26 MRÓZ, Krzysztof          DG RSZ 6 - IwspSZ    6                  26.00         
 27 TERESIŃSKI, Jarosław     Wyższe Szkol.W.      10                 27.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M40         2.4km    0m 16PK  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 NOWAK, Jacek             DG RSZ 5 - MW        5         8100276   1.00         
  2 RZOSIŃSKI, Dariusz       DG RSZ 4 - SP        4                   2.00         
  3 BALMOWSKI, Radosław      DG RSZ 6 - IwspSZ    6         7205882   3.00         
  4 WALICKI, Rafał           DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8270678   4.00         
  5 JASNOWSKI, Marcin        Wyższe Szkol.W.      10                  5.00         
  6 WILIWIS, Paweł           DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8664086   6.00         
  7 FIEDOROWICZ, Szczepan    DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648744   7.00         
  8 PONETA, Krzysztof        WOT                  9          887420   8.00         
  9 GRZĘDA, Tomasz           DG RSZ 4 - SP        4                   9.00         
 10 KUJAWSKI, Robert         DG RSZ 5 - MW        5                  10.00         
 11 KUJDA, Arkadiusz         DG RSZ 6 - IwspSZ    6         1401466  11.00         
 12 GOLINOWSKI, Paweł        DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648666  12.00         
 13 KORDELA, Piotr           Wyższe Szkol.W.      10                 13.00         
 14 SOŁOWIEJ, Stanisław      DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8667593  14.00         
 15 MOL, Krzysztof           DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8636515  15.00         
 16 PATREJKO, Andrzej        WOT                  9         9201533  16.00         
 17 SKOWRONEK, Grzegorz PK   DG RSZ 4 - SP        4                  46.00         
 18 TUROWSKI, Rafał PK       DG RSZ 5 - MW        5                  46.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M45+        2.2km    0m 17PK  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 MACHTELEWSKI, Artur      MON                  8                   1.00         
  2 WRZESIŃKI, Krzysztof     WOT                  9         8636526   2.00         
  3 WÓJCIK, Rafał            DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648760   3.00         
  4 KIJEWSKI, Jacek          Wyższe Szkol.W.      10        1970315   4.00         
  5 KRZEWIŃSKI, Ryszard      DG RSZ 5 - MW        5                   5.00         
  6 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew    DG RSZ 6 - IwspSZ    6         1419860   6.00         
  7 PLESIŃSKI, Mariusz       DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1         8648668   7.00         
  8 JERLECKI, Mirosław       MON                  8         2086638   8.00         
  9 RYCERSKI, Bogdan         DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8061271   9.00         
 10 DOBROWOLSKI, Piotr       WOT                  9         8010873  10.00         
 11 NOWAK, Remigiusz         DG RSZ 4 - SP        4         7200386  11.00         
 12 BANACH, Krzysztof        DG RSZ 3 - 16 DZ     3         8664976  12.00         
 13 KRZYMINIEWSKI, Sławomir  DG RSZ 2 - 12 DZ     2         8648767  13.00         
 14 SŁAWIŃSKI, Marcin        DG RSZ 4 - SP        4         7200390  14.00         
 15 DOMAŃSKI, Adam           MON                  8         2036960  15.00         
 16 PASZKOWSKI, Robert       Wyższe Szkol.W.      10        1411179  16.00         
 17 PLICHTA, Tomasz          DG RSZ 5 - MW        5                  17.00         
 18 SIKUT, Arkadiusz         DG RSZ 6 - IwspSZ    6                  18.00         
 19 WOJTCZAK, Krzysztof      DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1          865482  19.00         
 20 REKOWSKI, Tomasz PK      DG RSZ 3 - 16 DZ     3         7202414  46.00         
 21 ŚWIDERSKI, Władysław PK  DG RSZ 3 - 16 DZ     3         7204084  46.00