Końcowe wyniki zawodów                                                   08.10.2019 12:16:17
                               MPWojska Polskiego 2019 1.etap
===Podkarpacki OZOS================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         2.6km    0m 18PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.WICHA, Iwona                       DG RSZ 3 - 16 DZ     3             15.15  +      0.00
  2.WIELEBA, Marlena                   DG RSZ 2 - 12 DZ     2             16.58  +      1.43
  3.PACHNIK, Małgorzata                DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             17.08  +      1.53
  4.DURZYŃSKA, Katarzyna               DG RSZ 2 - 12 DZ     2             17.45  +      2.30
  5.PANASZEK, Justyna                  DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             18.48  +      3.33
  6.LUBAK, Kamila                      DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             18.51  +      3.36
  7.DOMINIAK, Dagmara                  DG RSZ 3 - 16 DZ     3             20.04  +      4.49
  8.CIARKOWSKA, Magdalena              DG RSZ 3 - 16 DZ     3             21.26  +      6.11
  9.JĘDROWSKA, Katarzyna               DG RSZ 4 - SP        4             21.27  +      6.12
 10.STANISZEWSKA, Aneta                DG RSZ 2 - 12 DZ     2             21.40  +      6.25
 11.GRODZICKA, Izabela                 WOT                  9             21.47  +      6.32
 12.TURCZYŃSKA, Alicja                 Wyższe Szkol.W.      10            21.49  +      6.34
 13.KLUCEWICZ, Agnieszka               DG RSZ 4 - SP        4             23.40  +      8.25
 14.CHUDA, Laura                       WOT                  9             24.37  +      9.22
 15.WĘCŁAWEK, Wiktoria                 WOT                  9             24.48  +      9.33
 16.HUTNIK, Anna                       DG RSZ 6 - IwspSZ    6             26.29  +     11.14
 17.HISZCZYŃSKA, Aleksandra            DG RSZ 4 - SP        4             28.15  +     13.00
 18.BYŚ, Magda                         MON                  8             29.22  +     14.07
 19.ULAN, Natalia                      DG RSZ 6 - IwspSZ    6             43.38  +     28.23
 20.SEKUŁA, Katarzyna                  DG RSZ 5 - MW        5             45.00  +     29.45
 21.MACENOWICZ, Anna                   MON                  8             47.03  +     31.48
 22.JAKÓB, Aleksandra                  DG RSZ 6 - IwspSZ    6             50.21  +     35.06
    PALCZEWSKA-SOCHA, Michalina        DG RSZ 5 - MW        5         NKL-bPK           
 PK KORCZYC, Anna PK                   DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1        PK   24.33  +      9.18
 PK ZAJĄC, Honorata PK                 DG RSZ 3 - 16 DZ     3        PK   24.54  +      9.39
 PK HELIK, Natalia PK                  DG RSZ 4 - SP        4        PK   25.20  +     10.05
 PK KRUK, Aneta PK                     DG RSZ 4 - SP        4        PK   25.20  +     10.05
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         2.2km    0m 16PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.SOBCZAK, Izabela                   DG RSZ 2 - 12 DZ     2             17.41  +      0.00
  2.MARIA WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna   DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             18.35  +      0.54
  3.DZIKA, Natalia                     DG RSZ 3 - 16 DZ     3             18.49  +      1.08
  4.JAHNZ, Karolina                    DG RSZ 2 - 12 DZ     2             19.56  +      2.15
  5.SALAMON, Karolina                  WOT                  9             20.10  +      2.29
  6.DELIŃSKA, Natalia                  DG RSZ 6 - IwspSZ    6             20.41  +      3.00
  7.MAREK, Agnieszka                   DG RSZ 4 - SP        4             20.47  +      3.06
  8.TRESZCZOTKO, Dominika              MON                  8             21.39  +      3.58
  9.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta             DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             22.01  +      4.20
 10.MARGOL-SZUWARA, Agnieszka          DG RSZ 6 - IwspSZ    6             22.26  +      4.45
 11.NIKONOWICZ, Ewa                    DG RSZ 3 - 16 DZ     3             22.30  +      4.49
 12.ŻAMOJDA, Edyta                     WOT                  9             23.39  +      5.58
 13.DAGIL, Joanna                      DG RSZ 5 - MW        5             25.46  +      8.05
 14.SOŁTYS, Katarzyna                  DG RSZ 5 - MW        5             27.33  +      9.52
 15.GÓRNIAK, Monika                    DG RSZ 4 - SP        4             28.30  +     10.49
 16.BAĆMAGA - ZAPALSKA, Anna           MON                  8             30.24  +     12.43
 17.KRZYŻANOWSKA, Agnieszka            DG RSZ 5 - MW        5             31.09  +     13.28
 PK DYKSA, Anna PK                     DG RSZ 4 - SP        4        PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         2.7km    0m 22PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.DZIOBA, Mateusz                    DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             15.05  +      0.00
  2.KALATA, Michał                     DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             15.21  +      0.16
  3.WŁODARCZYK, Kamil                  DG RSZ 5 - MW        5             17.28  +      2.23
  4.DOMAŃSKI, Dariusz                  DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             18.18  +      3.13
  5.POKRZYWIŃSKI, Zbigniew             DG RSZ 2 - 12 DZ     2             18.30  +      3.25
  5.KUREK, Jarosław                    Wyższe Szkol.W.      10            18.30  +      3.25
  7.KOŻYCZKOWSKI, Edward               DG RSZ 3 - 16 DZ     3             18.41  +      3.36
  8.HOFFMANN, Mateusz                  DG RSZ 2 - 12 DZ     2             19.16  +      4.11
  9.SZCZEPANIUK, Kamil                 Wyższe Szkol.W.      10            19.53  +      4.48
 10.PIETRZAK, Konrad                   DG RSZ 3 - 16 DZ     3             20.07  +      5.02
 11.GULAJEW, Michał                    WOT                  9             21.36  +      6.31
 12.JĘDROCHA, Łukasz                   MON                  8             22.12  +      7.07
 13.PROKOPIUK, Przemysław              DG RSZ 6 - IwspSZ    6             22.39  +      7.34
 14.KOGUCIUK, Konrad                   DG RSZ 3 - 16 DZ     3             22.42  +      7.37
 15.DOLAK, Bartłomiej                  Wyższe Szkol.W.      10            23.16  +      8.11
 16.GOLARZ, Tomasz                     DG RSZ 6 - IwspSZ    6             23.18  +      8.13
 17.KUROWSKI, Grzegorz                 DG RSZ 5 - MW        5             24.23  +      9.18
 18.SZCZYGIELSKI, Jakub                DG RSZ 6 - IwspSZ    6             24.54  +      9.49
 19.NIEDZIELSKI, Paweł                 DG RSZ 4 - SP        4             25.15  +     10.10
 20.PLEWA, Łukasz                      DG RSZ 4 - SP        4             27.33  +     12.28
 21.LEMIESZEK, Konrad                  DG RSZ 4 - SP        4             28.17  +     13.12
 22.ZIELIŃSKI, Grzegorz                MON                  8             30.52  +     15.47
 23.WYSZYŃSKI, Tomasz                  DG RSZ 5 - MW        5             31.59  +     16.54
 24.DROZD, Jakub                       WOT                  9             36.10  +     21.05
    PRZYWORSKI, Kamil                  DG RSZ 2 - 12 DZ     2         NKL-bPK           
 PK KRASZEWSKI, Przemysław PK          DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1        PK   19.34  +      4.29
 PK OŚWIT, Bartłomiej PK               DG RSZ 3 - 16 DZ     3        PK   19.40  +      4.35
 PK GRZESZCZYK, Jakub PK               DG RSZ 4 - SP        4        PK   19.34  +      4.29
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         2.5km    0m 20PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.TARASIUK, Paweł                    DG RSZ 4 - SP        4             13.52  +      0.00
  2.PUT, Janusz                        DG RSZ 2 - 12 DZ     2             14.02  +      0.10
  3.KONARCZAK, Dariusz                 DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             15.12  +      1.20
  4.ŁĄCKI, Łukasz                      DGW                  7             15.13  +      1.21
  5.KOCIUBA, Marek                     Wyższe Szkol.W.      10            15.51  +      1.59
  6.BZDAWSKI, Maciej                   Wyższe Szkol.W.      10            15.57  +      2.05
  7.KWAPIŃSKI, Dariusz                 DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             16.01  +      2.09
  8.GACZYŃSKI, Marcin                  MON                  8             16.12  +      2.20
  9.JANKOWSKI, Paweł                   DG RSZ 3 - 16 DZ     3             16.16  +      2.24
 10.KOBIEROWSKI, Sławomir              DG RSZ 2 - 12 DZ     2             16.35  +      2.43
 11.FROM, Piotr                        DG RSZ 6 - IwspSZ    6             17.04  +      3.12
 12.POCIERZNICKI, Rafał                DG RSZ 2 - 12 DZ     2             17.35  +      3.43
 13.KUTKIEWICZ, Marcin                 MON                  8             18.24  +      4.32
 14.ZIMMER, Łukasz                     DG RSZ 3 - 16 DZ     3             19.02  +      5.10
 15.KOZAK, Wojciech                    DG RSZ 5 - MW        5             19.08  +      5.16
 16.JAKIELASZEK, Łukasz                DG RSZ 6 - IwspSZ    6             19.23  +      5.31
 17.MRÓZ, Krzysztof                    DG RSZ 6 - IwspSZ    6             19.56  +      6.04
 18.CISZKOWSKI, Jacek                  DG RSZ 3 - 16 DZ     3             20.00  +      6.08
 19.POCIASK, Marcin                    DG RSZ 4 - SP        4             20.29  +      6.37
 20.TERESIŃSKI, Jarosław               Wyższe Szkol.W.      10            20.48  +      6.56
 21.STĘŻYCKI, Grzegorz                 DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             20.57  +      7.05
 22.KOZŁOWSKI, Daniel                  DG RSZ 5 - MW        5             21.25  +      7.33
 23.WALAS, Karol                       WOT                  9             21.54  +      8.02
 24.GLIŃSKI, Tomasz                    WOT                  9             22.17  +      8.25
 25.SERAFIN, Przemysław                DG RSZ 4 - SP        4             23.16  +      9.24
 26.GRUBBA, Marcin                     DG RSZ 5 - MW        5             28.28  +     14.36
 27.WIĘCKO, Adam                       WOT                  9             33.20  +     19.28
 PK SOKALSKI, Dariusz PK               Wyższe Szkol.W.      10       PK   14.05  +      0.13
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         2.4km    0m 16PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.GOLINOWSKI, Paweł                  DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             13.34  +      0.00
  2.WALICKI, Rafał                     DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             13.41  +      0.07
  3.NOWAK, Jacek                       DG RSZ 5 - MW        5             14.06  +      0.32
  4.MOL, Krzysztof                     DG RSZ 2 - 12 DZ     2             14.10  +      0.36
  5.FIEDOROWICZ, Szczepan              DG RSZ 2 - 12 DZ     2             14.36  +      1.02
  6.GRZĘDA, Tomasz                     DG RSZ 4 - SP        4             14.37  +      1.03
  7.BALMOWSKI, Radosław                DG RSZ 6 - IwspSZ    6             14.57  +      1.23
  7.PATREJKO, Andrzej                  WOT                  9             14.57  +      1.23
  9.SOŁOWIEJ, Stanisław                DG RSZ 3 - 16 DZ     3             15.49  +      2.15
 10.PONETA, Krzysztof                  WOT                  9             15.52  +      2.18
 11.RZOSIŃSKI, Dariusz                 DG RSZ 4 - SP        4             16.42  +      3.08
 12.KUJDA, Arkadiusz                   DG RSZ 6 - IwspSZ    6             17.04  +      3.30
 13.WILIWIS, Paweł                     DG RSZ 3 - 16 DZ     3             17.44  +      4.10
 14.JASNOWSKI, Marcin                  Wyższe Szkol.W.      10            20.47  +      7.13
 15.KORDELA, Piotr                     Wyższe Szkol.W.      10            40.59  +     27.25
    KUJAWSKI, Robert                   DG RSZ 5 - MW        5         NKL-bPK           
 PK SKOWRONEK, Grzegorz PK             DG RSZ 4 - SP        4        PK   22.58  +      9.24
 PK TUROWSKI, Rafał PK                 DG RSZ 5 - MW        5        PK   22.50  +      9.16
 
Końcowe wyniki zawodów: M45+        2.2km    0m 17PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PLESIŃSKI, Mariusz                 DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             12.42  +      0.00
  2.NOWAK, Remigiusz                   DG RSZ 4 - SP        4             14.01  +      1.19
  3.RYCERSKI, Bogdan                   DG RSZ 3 - 16 DZ     3             14.26  +      1.44
  4.WÓJCIK, Rafał                      DG RSZ 2 - 12 DZ     2             14.30  +      1.48
  5.DOBROWOLSKI, Piotr                 WOT                  9             14.57  +      2.15
  6.BANACH, Krzysztof                  DG RSZ 3 - 16 DZ     3             15.03  +      2.21
  7.DOMAŃSKI, Adam                     MON                  8             15.54  +      3.12
  8.WOJTCZAK, Krzysztof                DG RSZ 1 - 11 DKPanc 1             16.14  +      3.32
  9.SŁAWIŃSKI, Marcin                  DG RSZ 4 - SP        4             16.32  +      3.50
 10.WRZESIŃKI, Krzysztof               WOT                  9             16.44  +      4.02
 11.PASZKOWSKI, Robert                 Wyższe Szkol.W.      10            16.57  +      4.15
 12.KRZYMINIEWSKI, Sławomir            DG RSZ 2 - 12 DZ     2             17.35  +      4.53
 13.KLAWCZYŃSKI, Zbigniew              DG RSZ 6 - IwspSZ    6             17.40  +      4.58
 14.KIJEWSKI, Jacek                    Wyższe Szkol.W.      10            19.15  +      6.33
 15.SIKUT, Arkadiusz                   DG RSZ 6 - IwspSZ    6             19.28  +      6.46
 16.JERLECKI, Mirosław                 MON                  8             23.25  +     10.43
 17.PLICHTA, Tomasz                    DG RSZ 5 - MW        5             26.16  +     13.34
 18.KRZEWIŃSKI, Ryszard                DG RSZ 5 - MW        5             26.44  +     14.02
    MACHTELEWSKI, Artur                MON                  8         DNF               
 PK REKOWSKI, Tomasz PK                DG RSZ 3 - 16 DZ     3        PK   20.19  +      7.37
 PK ŚWIDERSKI, Władysław PK            DG RSZ 3 - 16 DZ     3        PK   16.59  +      4.17