Lista startowa wg kategorii 19.10.2019 08:53:28
Puchar Podkarpacia - 4
===Podkarpacki OZOS=========================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K10 1.8km 0m 7PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 KARDASZ, Karolina UKS Azymut Siedliska L01 430914 1.00
Lista startowa wg kategorii: K10N 1.2km 0m 4PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 KUŹMA, Weronika MKS San Jarosław R33 4609092 0.00
2 PIELA, Wiktoria UKS Azymut Dębów R22 4621851 2.00
3 ZIĘBA, Klaudia UKS Azymut Dębów R22 4621852 4.00
4 OWCZAREK, Julia MKS San Jarosław R33 4621844 6.00
5 SZALA, Wiktoria UKS Azymut Dębów R22 4621860 8.00
6 WOJDYŁO, Oliwia MKS San Jarosław R33 4609057 10.00
7 FLIS, Julia MKS San Jarosław R33 4621865 12.00
8 WERETKA, Małgorzata MKS San Jarosław R33 4609066 14.00
9 KOWAL, Julia UKS Azymut Dębów R22 4609051 16.00
10 BALICKA, Maja MKS San Jarosław R33 4621864 18.00
11 KRUK, Kinga UKS Azymut Dębów R22 4621858 20.00
12 TROJNAR, Kylen MKS San Jarosław R33 4621856 22.00
13 KOZARYN, Patrycja MKS San Jarosław R33 4621859 24.00
14 RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów R22 4609058 26.00
15 MAZURCZAK, Kornelia MKS San Jarosław R33 4609098 28.00
Lista startowa wg kategorii: K12 2.0km 0m 8PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 SIERKOWSKA , Marta UKS Azymut Siedliska L014360 430929 1.00
2 WYCZARSKA, Maria UKS Azymut Dębów R22 338896 3.00
3 WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut Dębów R22 338898 5.00
4 MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska L014362 2048182 7.00
5 JUCHA, Weronika UKS Azymut Dębów R22 338899 9.00
6 BOŻEK , Ewelina UKS Azymut Siedliska L014359 2048184 11.00
7 DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska L014381 2048193 13.00
8 SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska L014361 430928 15.00
Lista startowa wg kategorii: K14 2.9km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 WÓJTOWICZ, Daria SP144 Kraków X03 2086644 17.00
2 PIESTRAK, Aleksandra UKS Azymut Dębów R22 2015833 19.00
3 ŁAKOMY, Karolina UKS Azymut Dębów R22 338900 21.00
4 KIEŁB, Patrycja UKS Azymut Dębów R22 7203702 23.00
5 GRABOWSKA, Zuzanna MKS San Jarosław R33 4609080 25.00
6 PIESTRAK, Karolina UKS Azymut Dębów R22 338895 27.00
7 MAGDZIAK, Emilia MKS San Jarosław R33 4621861 29.00
8 NIEWIADOMSKA , Kaja UKS Azymut Siedliska L014769 430925 31.00
9 MARCINKIEWICZ, Justyna MKS San Jarosław R33 4621841 33.00
10 KOTLIŃSKA, Kamila UKS Azymut Dębów R22 886307 35.00
11 KOTYLAK, Wiktoria MKS San Jarosław R33 4621853 37.00
Lista startowa wg kategorii: K16 3.9km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut Dębów R22 886653 6.00
2 KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut Dębów R22 2023844 8.00
Lista startowa wg kategorii: K18-21 4.2km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 CZEPIEL, Sylwia UKS Azymut Dębów R22 886652 9.00
2 LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów R22 37.00
Lista startowa wg kategorii: K35 3.9km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 PAWLOS-DOROCICZ, ElżbietaIndywidualnie 000 2077840 0.00
2 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ, HelenaRCI Kraków X04 8650890 2.00
Lista startowa wg kategorii: M10 1.8km 0m 7PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 DYMNICKI, Dawid MKS San Jarosław R33 4609095 5.00
Lista startowa wg kategorii: M10N 1.2km 0m 4PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut Dębów R22 4621849 30.00
2 PANOCHA, Kacper UKS Azymut Dębów R22 4621857 32.00
3 KUKULSKI, Mikołaj UKS Azymut Dębów R22 4609068 34.00
4 SZEWCZYK, Jan UKS Azymut Dębów R22 4609073 36.00
5 SŁOMA, Patryk UKS Azymut Dębów R22 4609074 38.00
6 OSMYK, Bartosz UKS Azymut Dębów R22 4609079 40.00
Lista startowa wg kategorii: M12 2.3km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 STYŚ, Maciej MKS San Jarosław R33 4621862 0.00
2 KIERSZTYN , Jakub UKS Azymut Siedliska L014431 2048196 2.00
3 SOLSKI, Bartosz MKS San Jarosław R33 4621848 4.00
4 KOŚĆ, Krystian UKS Azymut Siedliska L01 430913 6.00
5 DROSTEK, Dorian MKS San Jarosław R33 4609062 8.00
6 MARKOWSKI, Jakub UKS Azymut Dębów R22 2015834 10.00
7 BEKIER , Daniel UKS Azymut Siedliska L014357 2048185 12.00
8 GŁĄB, Jakub MKS San Jarosław R33 4609067 14.00
9 LIS, Antoni UKS Azymut Dębów R22 2015829 16.00
10 BARTNIK, Mikołaj UKS Azymut Siedliska L01 430918 18.00
11 DYSZKIEWICZ, Tomasz MKS San Jarosław R33 4609065 20.00
12 PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska L014733 430932 22.00
13 KRUK, Wojciech UKS Azymut Dębów R22 338894 24.00
14 PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska L014408 2048179 26.00
15 DYSZKIEWICZ, Rafał MKS San Jarosław R33 4609059 28.00
Lista startowa wg kategorii: M14 3.2km 0m 10PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska L014356 2048189 28.00
2 CZAJKA, Piotr MKS San Jarosław R33 4406118 30.00
3 PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska L014732 430910 32.00
4 HEJSAK, Maciek MKS San Jarosław R33 4609090 34.00
5 KRUK, Jakub UKS Azymut Dębów R22 2016488 36.00
6 SUDOŁ, Jakub MKS San Jarosław R33 4621854 38.00
7 MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska L014731 430934 40.00
Lista startowa wg kategorii: M16 4.1km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 DOBROWOLSKI, Jakub KU AZS UMCS Lublin L45 8150503 11.00
2 ROMAN, Szymon UKS Azymut Dębów R22 2015836 13.00
Lista startowa wg kategorii: M18-21 4.6km 0m 14PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 KRUK, Michał UKS Azymut Dębów R22 886651 1.00
2 KIEŁBASA, Damian UKS Azymut Siedliska L014354 430916 3.00
3 SIWEK, Marcin SKB X05 4621845 5.00
4 PIEJKO, Gerard Indywidualnie 000 4606472 7.00
Lista startowa wg kategorii: M35 4.2km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 OPALUCH, Wiesław Indywidualnie 000 4624399 25.00
2 LISOWSKI , Dariusz Indywidualnie 000 4609083 27.00
3 RYCYK, Łukasz Indywidualnie 000 4624382 29.00
4 PIETRUCHA, Krzysztof Indywidualnie 000 4609077 31.00
5 MORĄG, Bohdan Indywidualnie 000 4624381 33.00
6 KISIOŁEK, Janusz Indywidualnie 000 4609093 35.00
7 LĘCZNAR, Piotr Indywidualnie 000 2077848 37.00
8 KUSIAK, Andrzej Indywidualnie 000 4609087 39.00
Lista startowa wg kategorii: M50 4.1km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin L45 8010873 17.00
2 KLIMASZ, Józef Szarotki Rzeszów X01 418956 19.00
3 FEDUŚ, Wiesław Indywidualnie 000 21.00
4 PODOLAK, Zbigniew Indywidualnie 000 4624398 23.00
Lista startowa wg kategorii: OPEN-K 3.2km 0m 10PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 CZERWIENIEC, Marlena UKS Azymut Siedliska L01 430911 1.00
2 DOBROWOLSKA, KU AZS UMCS Lublin L45 2057129 3.00
3 STAROŃSKA, Anna SKB X05 4609061 5.00
Lista startowa wg kategorii: OPEN-M 3.9km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------
1 KOLEGA, Marka B Indywidualnie 000 4624397 12.00
2 OLEKSAK, Marek Wydry Galicja X02 4621863 14.00
3 BYRSKI, Marek Indywidualnie 000 4624400 16.00
4 KRUK, Zbigniew Wydry Galicja X02 4621843 18.00
|