Lista startowa wg kategorii                                                 21.11.2019 17:00:48
                                             KCR40
===Podkarpacki OZOS===================================================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: AK          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 SŁOŃSKA , Antonina       WKS Wawel            1         8640921   1.00         
  2 MIGACZ, Katarzyna        LKS Górzanka Nawojow 2                   3.00         
  3 BISKUPSKA , Julia        WKS Wawel            1         8000581   5.00         
  4 ROZKWITALSKA, Łucja      3                    3                   7.00         
  5 OLEJNIK, Jaśmina         WKS Wawel            1         8303011   9.00         
 
Lista startowa wg kategorii: AM          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 MIGACZ, Dawid            LKS Górzanka Nawojow 2                  11.00         
  2 PISAREK, Kordian         WKS Wawel            1         8000583  12.00         
  3 GRZEGORCZYK, Borys       WKS Wawel            1         8099100  13.00         
 
Lista startowa wg kategorii: AP          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ROZKWITALSKI, Maciej, Kuba7                    7                  16.00         
  2 NIEDZIELSKA, Zosia, Mirek NiedzielskiWKS Wawel            1                  17.00         
  3 CZARNECKA, Eliza, Jastrzębski Marcin5                    5                  18.00         
  4 BISKUPSKA , Małgorzata, mamaWKS Wawel            1         4624605  19.00         
  5 JASTRZĘBSKI, Marcin, Eliza Czarnecka6                    6                  20.00         
  6 BIGAJ, Franek, Bigaj IrekBigEye Team          4                  21.00         
 
Lista startowa wg kategorii: BK          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 NIESSNER , Pola          WKS Wawel            1         8635047   0.00         
  2 KURTYCZ, Natalia         WKS Wawel            1         8000582   1.00         
  3 SKORUPA, Maja            LKS Górzanka Nawojow 2         1419852   2.00         
  4 LAMPARSKA, Maja          WKS Wawel            1         8636994   3.00         
  5 SALAMON, Klaudia         9                    9                   4.00         
  6 PUDEŁEK, Jowita          Górzanka Nawojowa Gó 8         2118337   5.00         
 
Lista startowa wg kategorii: BM          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ŻESŁAWSKI , Jakub        WKS Wawel            1         8073201   8.00         
  2 PRZYBYŁO, Tomasz         WKS  Wawel           12                  9.00         
  3 BUBLIK, Piotr            WKS Wawel            1         8000585  10.00         
  4 PALONEK, Łukasz          11                   11                 11.00         
  5 MICHALCZAK, Paweł        WKS Wawel Kraków     10        2117439  12.00         
 
Lista startowa wg kategorii: CK          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 BUGAJ, Teresa            WKS Wawel            1         2114867   1.00         
  2 KOZŁOWSKA, Olga          14                   14        2021371   3.00         
  3 GRABOWSKA, Joanna        WKS WAWEL BnO        13                  5.00         
  4 HUTSENKO, Yelyzaveta     WKS  Wawel           12        9201437   7.00         
  5 PUDEŁEK, Michalina       Górzanka Nawojowa Gó 8         2121115   9.00         
  6 BIEDERMAN, Adrianna      WKS Wawel            1         8120200  11.00         
 
Lista startowa wg kategorii: CM          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 JAMROZIK, Krzysiek       WKS Wawel            1         7102102  12.00         
  2 OPIOŁA, Mariusz          Górzanka Nawojowa Gó 8                  13.00         
  3 NIESSNER, Piotr          WKS Wawel            1                  14.00         
  4 DARCHUK, Oleksandr       16                   16                 15.00         
  5 MALAWSKI, Filip          Velocilamy           20                 16.00         
  6 DOMIN, Tomasz            sevencoins.pl        17        7504300  17.00         
  7 WĘGRZYŃSKI, Paweł        ITMBW Kraków         23                 18.00         
  8 KRZYSZTYŃSKI, Michał     WKS WAWEL BnO        13                 19.00         
  9 BIEDERMAN, Marcin        WKS Wawel            1         8070598  20.00         
 10 WIECZOREK, Andrzej       hasiok               24                 21.00         
 11 WÓJCIK , Paweł           WKS Wawel            1         8664651  22.00         
 12 PUDEŁEK, Błażej          Górzanka Nawojowa Gó 8         2118338  23.00         
 13 WÓJCIK, Grzegorz         WKS Wawel            1                  24.00         
 14 MAREK, Mirosław          InO.Maniak Nowa Dęba 21        7205881  25.00         
 15 TARNAWSKI, Jan           WKS Wawel            1         8000587  26.00         
 16 WOJARSKI, Michał         25                   25         502201  27.00         
 17 KIJAK, Jakub             WKS Wawel            1         8640922  28.00         
 18 GARBACIK, Michał         18                   18                 29.00         
 19 SŁOŃSKI , Marek          WKS Wawel            1         8172888  30.00         
 20 OLEJNIK, Maciej          22                   22                 31.00         
 21 KOZIOŁ, Piotr            19                   19                 32.00         
 22 PISAREK, Piotr           WKS Wawel            1         2114855  33.00         
 23 BRANDT, Andrzej          15                   15                 34.00         
 24 ŻESŁAWSKI , Mateusz      WKS Wawel            1         8043200  35.00