Końcowe wyniki kategorii 21.06.2020 15:06:45
Kuyavia Cup 2020
===Podkarpacki OZOS==============================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : K10 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 79 4179 15.55/2 12.50/1 28.45/1
2.WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 47 4012 15.17/1 15.09/2 30.26/2
3.GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 23 4903 22.29/6 17.28/3 39.57/3
4.ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 79 4502 19.46/3 23.40/4 43.26/4
5.MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 79 4505 22.20/5 25.20/6 47.40/5
6.PABICH, Hanna UKS Azymut, Pabianic 66 4168 58.53/8 24.57/5 83.50/6
WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 80 4547 44.55/7 NKL-bPK / NKL /
BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 84 4748 20.09/4 NKL-bPK / NKL /
DŻUMAGA, Julia UKS Dąb Leszno 68 NKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : K12 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 84 3646 15.21/2 13.12/1 28.33/1
2.OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 84 3938 13.58/1 19.37/5 33.35/2
3.PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 75 4252 16.44/3 18.08/3 34.52/3
4.OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 84 4023 17.04/4 18.35/4 35.39/4
5.KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 75 4482 19.51/6 23.00/7 42.51/5
6.MIŚ, Milena HKS Azymut, Mochy 23 3575 27.40/12 15.57/2 43.37/6
7.WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 77 3546 19.16/5 27.24/9 46.40/7
8.STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 77 4139 21.49/7 25.51/8 47.40/8
9.MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 77 4528 29.23/14 19.55/6 49.18/9
10.ŚMIGIELSKA, Weronika MKS Metalowiec, Łódź 46 4371 22.30/9 35.07/13 57.37/10
11.UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady, Raszków 63 4416 27.24/10 32.18/10 59.42/11
12.KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka Rumia 74 28.16/13 33.35/12 61.51/12
13.STANIEC, Julia MKS MOS, Wrocław 47 4346 37.46/17 32.29/11 70.15/13
14.PIETROWSKA, Matylda UKS Dąb Leszno 68 35.18/15 37.32/14 72.50/14
15.DŻUMAGA, Sara UKS Dąb Leszno 68 39.16/18 45.31/15 84.47/15
16.KURASIŃSKA, Lena HKS Azymut, Mochy 23 4288 37.26/16 48.45/16 86.11/16
17.JANICKA, Dominika UKS Arkady, Raszków 63 4417 50.03/19 49.22/17 99.25/17
18.KISZKA, Julia UKS Arkady, Raszków 63 4418 55.06/20 56.19/19 111.25/18
ŚMIGIELSKA, Martyna MKS Metalowiec, Łódź 46 4372 27.36/11 NKL-bPK / NKL /
DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 77 4141 DNF / DNF / NKL /
KURKOWIAK, Jagoda WKS Grunwald, Poznań 82 DNF / 55.08/18 NKL /
MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 84 4022 22.08/8 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K14 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NIESSNER, Pola WKS Wawel, Kraków 84 3651 24.32/4 19.29/1 44.01/1
2.NOWAK, Anna UKS Azymut 45, Gdyni 65 2858 21.46/2 22.47/3 44.33/2
3.MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 80 3554 24.33/5 21.16/2 45.49/3
4.MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 37 3959 19.31/1 28.41/10 48.12/4
5.MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 37 3960 22.40/3 26.12/6 48.52/5
6.KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 37 3962 28.19/11 23.39/5 51.58/6
7.SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 84 3190 30.52/14 23.03/4 53.55/7
8.MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 66 4596 26.00/7 28.18/9 54.18/8
9.CISZEK, Katarzyna MKS MOS, Wrocław 47 4290 27.07/8 27.28/7 54.35/9
10.SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS, Wrocław 47 2911 25.42/6 30.12/13 55.54/10
11.CHABIERA, Filomena UNTS, Warszawa 80 3856 27.29/9 29.33/12 57.02/11
12.WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 stopni 62 4082 30.02/12 28.55/11 58.57/12
13.KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 66 4599 30.06/13 35.39/18 65.45/13
14.PRAIS, Julia UKS Dąb Leszno 68 34.20/17 35.49/19 70.09/14
15.KLECHA, Weronika HKS Azymut, Mochy 23 3574 44.38/25 28.03/8 72.41/15
16.JANIAK, Magdalena UKS Azymut, Pabianic 66 4603 42.02/22 31.06/15 73.08/16
17.MŁYNKOWIAK, Karolina HKS Azymut, Mochy 23 3262 37.46/18 35.32/17 73.18/17
18.SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 23 4635 27.39/10 48.13/26 75.52/18
19.MIŁASZEWICZ, Magdalena UKS Traper, Złocieni 77 3887 37.49/19 41.58/21 79.47/19
20.ŁĄCKA, Julia UKS OSIR Góra Kalwar 73 32.53/16 47.28/25 80.21/20
21.MIKOŁAJCZAK, Iga UKS Dąb Leszno 68 38.20/20 44.54/22 83.14/21
22.MUREK, Emilia HKS Azymut, Mochy 23 3579 32.36/15 52.37/28 85.13/22
23.HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 23 3257 42.02/22 46.21/23 88.23/23
24.RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 72 4880 60.38/28 36.08/20 96.46/24
25.NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 71 4783 43.05/24 54.54/29 97.59/25
26.NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 72 4870 57.15/27 47.01/24 104.16/26
27.MARKOWSKA, Natalia UKS Dąb Leszno 68 46.23/26 67.00/32 113.23/27
28.PARAFINIUK, Hanna MKS Metalowiec, Łódź 46 4384 68.47/30 56.18/30 125.05/28
29.UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 63 4035 78.03/32 52.09/27 130.12/29
30.GROMADA, Monika UKS Arkady, Raszków 63 4797 81.12/33 65.10/31 146.22/30
31.KMIECIŃSKA, Agata UKS Arkady, Raszków 63 4029 84.42/34 73.07/33 157.49/31
32.ZIĘTEK, Ewelina UKS Arkady, Raszków 63 4424 66.40/29 128.20/36 195.00/32
CIESIELSKA, Karina Aktywne Choszczno 7 71.44/31 NKL-bPK / NKL /
ZIÓŁKOWSKA, Nina MKS Metalowiec, Łódź 46 4707 NKL-bPK / 76.31/34 NKL /
JAŃCZAK, Matylda UKS Arkady, Raszków 63 4420 NKL-bPK / DNF / NKL /
HALEWICZ, Julia UKS Orientpark.pl, I 71 3740 NKL-bPK / 32.32/16 NKL /
SZELIGA, Sonia UKS Orientpark.pl, I 71 3739 NKL-bPK / 30.51/14 NKL /
HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 84 3936 41.07/21 NKL-bPK / NKL /
SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 63 4423 / 81.00/35 /
PK.CHWIEJCZAK, Dorota Indywidualnie 26 PK 55.37/35 PK 59.31/37 PK 115.08/33
Końcowe wyniki kategorii : K16 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 79 3363 31.04/1 35.41/2 66.45/1
2.MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 79 2764 37.13/3 34.42/1 71.55/2
3.DREIER, Anna HKS Azymut, Mochy 23 3256 37.16/4 47.20/7 84.36/3
4.GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 72 3047 42.20/5 46.12/5 88.32/4
5.SZUTKO, Antonina UKS Traper, Złocieni 77 4532 43.49/6 44.51/3 88.40/5
6.PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 44 3998 31.58/2 60.58/14 92.56/6
7.CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 65 4183 48.42/8 45.34/4 94.16/7
8.URBAN, Aneta UKS Traper, Złocieni 77 2910 50.42/9 52.14/8 102.56/8
9.SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 77 3545 51.52/10 53.11/10 105.03/9
10.MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 84 3937 48.29/7 60.17/13 108.46/10
11.KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 84 4021 54.26/13 59.15/12 113.41/11
12.RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 79 4506 53.11/12 62.18/15 115.29/12
13.PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 84 3193 70.23/21 46.29/6 116.52/13
14.SKRZYPCZAK, Marika HKS Azymut, Mochy 23 3864 60.34/16 58.19/11 118.53/14
15.MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 23 53.00/11 67.01/17 120.01/15
16.KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 72 4655 56.41/14 63.51/16 120.32/16
17.KULKA, Wiktoria UKS Orientpark.pl, I 71 3855 66.58/18 68.16/18 135.14/17
18.DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 63 3060 67.26/19 75.56/19 143.22/18
19.KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 23 3912 69.26/20 77.04/20 146.30/19
20.PUPIEC, Agata UKS Siódemka, Rumia 75 3391 61.21/17 97.50/21 159.11/20
DOLIŃSKA, Julia BKS Wataha, Warszawa 20 3158 58.37/15 NKL-bPK / NKL /
LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 84 3832 NKL-bPK / 52.46/9 NKL /
SZAFAREWICZ, Aleksandra UMKS, Kwidzyn 79 119.47/22 /
Końcowe wyniki kategorii : K18 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 72 3046 34.02/1 35.53/2 69.55/1
2.KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 66 2651 41.28/4 34.55/1 76.23/2
3.FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 38 4153 41.11/3 42.03/3 83.14/3
4.SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 84 3191 41.02/2 46.10/7 87.12/4
5.DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 72 3854 44.20/5 43.38/5 87.58/5
6.KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 23 2377 51.29/7 48.44/8 100.13/6
7.CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 65 4182 52.31/8 49.35/9 102.06/7
8.PESTA, Anna UKS Azymut 45, Gdyni 65 2741 61.26/11 43.12/4 104.38/8
9.NITSCH, Aleksandra UNTS, Warszawa 80 2409 50.47/6 57.37/10 108.24/9
10.PUDLIS, Natalia UMKS, Kwidzyn 79 2623 66.39/12 44.32/6 111.11/10
11.KMIEĆ, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 77 2576 53.31/9 77.35/12 131.06/11
12.PIETROWSKA, Dobrochna UKS Dąb Leszno 68 74.21/13 86.00/14 160.21/12
13.DOLIŃSKA, Zuzanna BKS Wataha, Warszawa 20 2748 105.00/14 69.56/11 174.56/13
14.WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha Warszawa 19 121.41/15 84.46/13 206.27/14
ZIĘTEK, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 63 3055 DNF / 89.12/16 NKL /
PRZYGODA, Klaudia UKS Arkady, Raszków 63 3058 NKL-bPK / 86.11/15 NKL /
MAZUREK, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 83 2222 55.22/10 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K20 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 83 2223 38.16/1 43.59/2 82.15/1
2.PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka, Nawojo 44 3999 43.21/3 46.38/3 89.59/2
3.CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 83 1827 50.58/7 42.17/1 93.15/3
4.MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 80 2096 48.38/6 48.37/4 97.15/4
5.BĄCZEK, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 84 4014 38.58/2 58.37/8 97.35/5
6.BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel, Kraków 84 1509 44.31/4 56.31/7 101.02/6
7.TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 84 2935 47.33/5 54.42/6 102.15/7
8.CIURA, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 83 3696 57.23/8 51.35/5 108.58/8
Końcowe wyniki kategorii : K21B 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut, Pabianic 66 339 47.24/2 52.16/2 99.40/1
2.BONAT, Julia KS Spójnia, Warszawa 39 1737 53.26/4 46.34/1 100.00/2
3.KACZMAREK, Anna UKS Dąb Leszno 68 46.07/1 54.54/3 101.01/3
4.BŁOTNICKA, Agata HKS Azymut, Mochy 23 52.29/3 57.06/4 109.35/4
5.PUTERNICKA, Joanna KInO ORIENTOP, Wrocł 36 2550 73.31/5 75.16/6 148.47/5
6.FILIPEK, Małgorzata Forest Gang 22 96.50/6 71.25/5 168.15/6
WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 53 167 DNF / DNF / NKL /
JKÓB, Aleksandra Indywidualnie 26 / 121.47/7 /
PK KRÓL, Jakub Muflon Trail Oriente 51 PK 69.52/7
Końcowe wyniki kategorii : K21E 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MUSCHYNSKA, Amelia UKS Orientuś, Łódź 72 64.00/12 -9.15/17 52.45/1
2.HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 82 1524 42.47/3 35.42/1 78.29/2
3.WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 82 724 39.31/1 39.46/4 79.17/3
4.GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś, Łódź 72 384 42.41/2 37.44/2 80.25/4
5.CYCH, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 83 46.28/4 39.28/3 85.56/5
6.POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 80 1962 50.03/7 46.53/5 96.56/6
7.GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 82 2971 49.13/5 53.14/7 102.27/7
8.GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Team 360 stopni 62 91 56.22/10 49.44/6 106.06/8
9.PABICH, Maria UKS Azymut, Pabianic 66 330 54.59/9 53.38/8 108.37/9
10.FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 80 2836 52.44/8 59.35/12 112.19/10
11.KAŹMIERCZAK, Aneta UKS Orientuś, Łódź 72 413 57.48/11 59.31/11 117.19/11
12.SIELICKA, Adrianna Rajd Konwalii Team 56 71.30/13 57.00/10 128.30/12
13.EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja UKS Orientuś, Łódź 72 363 73.31/15 55.12/9 128.43/13
14.DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 23 3584 73.05/14 67.31/14 140.36/14
15.HOFFMANN, Barbara Indywidualnie 26 84.03/16 65.49/13 149.52/15
16.ALBRUDZIŃSKA, Agnieszka 4 4 99.54/18 87.39/15 187.33/16
17.LISEWSKA, Agnieszka Team 360 stopni 62 92.15/17 103.48/16 196.03/17
OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 72 376 49.43/6 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K35 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 80 1208 30.51/1 37.54/3 68.45/1
2.ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Team 360 stopni 62 2347 35.22/2 38.36/4 73.58/2
3.RATAJCZAK Z D. CZAJKA, Izabela UKS Siódemka, Rumia 75 2891 37.41/4 36.32/2 74.13/3
4.KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 75 1990 40.10/5 34.54/1 75.04/4
5.MAJASOW, Agata WKS Śląsk, Wrocław 83 1029 42.29/6 41.33/5 84.02/5
6.PORZYCZ, Agnieszka UKS Siódemka, Rumia 75 1626 37.10/3 47.20/6 84.30/6
7.RASCZUPKINA, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 65 4181 44.25/7 48.28/7 92.53/7
8.LEMKE, Kasia Skarmat 58 55.47/8 58.46/9 114.33/8
9.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 29 4287 67.28/9 54.13/8 121.41/9
10.DYBKA, Katarzyna Aktywne Choszczno 7 70.05/10 62.53/11 132.58/10
11.KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 72 366 74.39/11 59.19/10 133.58/11
12.ROETHEL, Alicja UKS Orientuś, Łódź 72 76.34/12 63.39/12 140.13/12
13.MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSIR Góra Kalwar 73 95.54/13 113.51/15 209.45/13
14.DOMINIAK, Katarzyna RGR 57 119.45/14 108.36/14 228.21/14
15.MIKOSZA, Ewelina Team 360 stopni 62 4865 135.54/15 100.22/13 236.16/15
16.DUBIŃSKA, Monika Team 360 stopni 62 4253 137.38/16 146.36/16 284.14/16
Końcowe wyniki kategorii : K40 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 38 944 37.40/2 34.55/1 72.35/1
2.KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 84 828 37.43/3 38.19/2 76.02/2
3.GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 84 3716 35.28/1 49.40/4 85.08/3
4.ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 38 915 47.51/4 38.58/3 86.49/4
5.GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut, Mochy 23 3675 58.38/5 51.23/5 110.01/5
6.ŁUKASZYK, Sylwia UKS Dąb Leszno 68 65.04/6 68.05/6 133.09/6
7.CIUPA, Monika UKS Orientuś, Łódź 72 114.04/8 90.42/7 204.46/7
OLEJNIK, Ewa WKS Wawel, Kraków 84 4120 80.19/7 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K45 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 83 1400 28.27/1 32.10/1 60.37/1
2.NOWAK, Beata UKS Azymut 45, Gdyni 65 144 28.40/2 41.10/4 69.50/2
3.KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 66 2953 37.06/3 38.37/3 75.43/3
4.ROSZAK, Maja UMKS, Kwidzyn 79 4192 50.11/7 37.53/2 88.04/4
5.MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 80 2405 41.52/4 47.13/5 89.05/5
6.WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 80 4548 45.25/5 49.22/6 94.47/6
7.NITSCH, Joanna UNTS, Warszawa 80 2407 47.24/6 51.15/7 98.39/7
8.MURAWSKA, Ewa HKS Azymut, Mochy 23 55.30/8 68.47/9 124.17/8
9.FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 38 4413 63.00/9 63.56/8 126.56/9
10.SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 66 4826 65.04/10 93.19/10 158.23/10
11.PILARCZYK-PUPIEC, Agnieszka UKS Siódemka, Rumia 75 85.39/11 99.39/11 185.18/11
GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 38 3306 DNF / DNF / NKL /
PERFIKOWSKA, Aleksandra UMKS, Kwidzyn 79 4191 DNF / NKL-bPK / NKL /
PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel, Kraków 84 143.41/12 /
Końcowe wyniki kategorii : K50 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 80 112 31.30/1 37.06/1 68.36/1
2.NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 23 1222 38.04/2 37.58/2 76.02/2
3.BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 84 3313 46.11/4 42.11/4 88.22/3
4.WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 80 3556 51.28/6 48.25/5 99.53/4
5.WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 stopni 62 4080 47.27/5 52.43/6 100.10/5
6.TRYKOZKO, Urszula Team 360 stopni 62 2691 45.59/3 56.38/7 102.37/6
7.WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 65 238 74.25/7 39.59/3 114.24/7
8.BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Team 360 stopni 62 2245 83.17/8 95.33/8 178.50/8
Końcowe wyniki kategorii : K55+ 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 80 100 28.23/1 31.03/1 59.26/1
2.WRÓBLEWSKA, Bogna OK! Sport, Warszawa 52 51.48/2 41.10/2 92.58/2
3.GALLA, Barbara HKS Azymut, Mochy 23 60.41/3 48.46/4 109.27/3
4.KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 41 75 69.52/4 46.55/3 116.47/4
5.KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Indywidualnie 26 71.46/5 50.47/5 122.33/5
6.OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 32 229 83.55/6 82.53/6 166.48/6
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 66 4406 16.01/3 12.38/1 28.39/1
2.FRANC, Julian Emilian HKS Azymut, Mochy 23 4640 18.26/4 13.50/2 32.16/2
3.PIETRZAK, Bruno HKS Azymut, Mochy 23 19.17/6 15.46/3 35.03/3
4.PĘKAL, Paweł UMKS, Kwidzyn 79 4444 16.00/2 19.22/8 35.22/4
5.DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 77 4142 18.49/5 17.53/5 36.42/5
6.NIEDZIELSKI, Mikołaj HKS Azymut, Mochy 23 4792 23.52/9 16.45/4 40.37/6
7.DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 79 4510 22.25/7 23.22/10 45.47/7
8.MŁYNKOWIAK, Fabian HKS Azymut, Mochy 23 4791 22.37/8 26.03/11 48.40/8
9.BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik, Ruciane 76 4816 30.19/10 19.19/7 49.38/9
10.MICHALCZAK, Piotr HKS Azymut, Mochy 23 33.09/11 18.00/6 51.09/10
BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 38 DNF / DNF / NKL /
PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 71 4299 13.23/1 NKL-bPK / NKL /
JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 79 4509 DNF / 20.10/9 NKL /
SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 77 4919 NKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOCIUBA, Wiktor MKS MOS, Wrocław 47 4002 15.22/1 16.20/1 31.42/1
2.CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 72 3926 21.08/3 17.53/2 39.01/2
3.KISŁOWSKI, Marek UMKS, Kwidzyn 79 3754 23.14/6 24.45/7 47.59/3
4.ŁADOMIRSKI, Szymon MKS Paulinum, Jeleni 48 4737 29.38/11 18.39/3 48.17/4
5.MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 75 4552 26.13/8 24.03/6 50.16/5
6.JOŃCZY, Michał MKS Paulinum, Jeleni 48 3882 29.25/10 23.35/5 53.00/6
7.ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut, Pabianic 66 4402 23.00/4 30.44/9 53.44/7
8.TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś, Łódź 72 4220 31.04/12 22.54/4 53.58/8
9.PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel, Kraków 84 4019 18.53/2 36.39/14 55.32/9
10.JANKIEWICZ, Radosław UMKS, Kwidzyn 79 3913 23.07/5 34.40/12 57.47/10
11.KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut, Pabianic 66 4606 24.45/7 33.25/11 58.10/11
12.MIKOŁAJCZAK, Tymon UKS Dąb Leszno 68 28.49/9 35.16/13 64.05/12
13.ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 44 4494 33.23/13 30.50/10 64.13/13
14.GROMADZKI, Wiktor Team 360 stopni 62 4072 41.12/14 44.37/15 85.49/14
MIKOSZA, Juliusz Team 360 stopni 62 4866 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
JAŃCZAK, Igor UKS Arkady, Raszków 63 4034 63.27/15 DNF / NKL /
RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 72 28.10/8 /
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MACIEJEWSKI, Bartłomiej BKS Wataha, Warszawa 20 3943 19.52/2 23.00/1 42.52/1
2.WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 66 4458 19.28/1 23.44/2 43.12/2
3.ŁĄCKI, Jakub UKS OSIR Góra Kalwar 73 20.43/3 26.36/4 47.19/3
4.STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha, Warszawa 20 4093 22.26/4 26.43/5 49.09/4
5.KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 66 3559 27.55/7 24.30/3 52.25/5
6.SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 66 3562 28.42/8 28.35/6 57.17/6
7.DURMA, Jerzy UKS Azymut, Pabianic 66 4457 29.54/9 30.38/9 60.32/7
8.WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 66 3879 30.51/11 30.08/8 60.59/8
9.CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 65 4184 36.58/15 29.50/7 66.48/9
10.DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 79 3764 30.03/10 37.59/11 68.02/10
11.ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 79 3567 26.54/6 48.57/17 75.51/11
12.KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 66 4105 41.20/18 39.11/13 80.31/12
13.GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 84 4481 36.38/14 45.54/15 82.32/13
14.KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 37 3664 45.21/20 38.04/12 83.25/14
15.KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 37 4785 51.58/23 32.07/10 84.05/15
16.WYRWA, Tobiasz HKS Azymut, Mochy 23 3865 25.54/5 59.07/22 85.01/16
17.GRAJEWSKI, Jakub UMKS, Kwidzyn 79 3915 45.32/21 47.24/16 92.56/17
18.PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 79 3568 43.23/19 54.28/19 97.51/18
19.PĘKAL, Mikołaj UMKS, Kwidzyn 79 3569 39.29/16 58.44/21 98.13/19
20.ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut, Pabianic 66 4169 59.19/27 39.17/14 98.36/20
21.MICHALCZAK, Paweł HKS Azymut, Mochy 23 3260 47.56/22 51.23/18 99.19/21
22.SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 72 3765 39.56/17 70.18/27 110.14/22
23.KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45, Gdyni 65 4126 32.56/12 78.43/30 111.39/23
24.MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 23 3578 57.58/26 55.26/20 113.24/24
25.BONAT, Karol KS Spójnia, Warszawa 39 64.41/28 61.13/24 125.54/25
26.WDOWCZYK, Paweł UKS Arkady, Raszków 63 4036 57.39/25 70.57/28 128.36/26
27.DUBRO, Lev UKS Traper, Złocieni 77 4829 69.37/30 63.03/25 132.40/27
28.ŁUKASZYK, Maksymilian UKS Dąb Leszno 68 90.06/32 59.55/23 150.01/28
29.KRÓL, Jan UKS Arkady, Raszków 63 4030 71.40/31 79.58/31 151.38/29
RAWLUK, Ptryk 9 9 NKL-bPK / 141.43/32 NKL /
BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 38 3700 DNF / DNF / NKL /
ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 38 3701 56.54/24 DNF / NKL /
BZIK, Kacper UKS Arkady, Raszków 63 4796 NKL-bPK / 73.03/29 NKL /
MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś, Łódź 72 3711 64.41/28 NKL-bPK / NKL /
RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 79 3570 32.59/13 NKL-bPK / NKL /
CHACHURSKI, Mieszko UNTS, Warszawa 80 4193 DNF / NKL-bPK / NKL /
TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel, Kraków 84 3939 NKL-bPK / 67.50/26 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 80 3174 27.08/1 30.08/1 57.16/1
2.PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 71 3073 32.44/2 34.43/4 67.27/2
3.MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 79 2578 36.04/6 31.44/2 67.48/3
4.WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 80 3557 33.11/4 37.23/5 70.34/4
5.CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 37 3443 33.03/3 45.11/6 78.14/5
6.CUPRYŚ, Amadeusz HKS Azymut, Mochy 23 2897 49.03/11 33.13/3 82.16/6
7.ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 84 3200 41.36/9 47.01/7 88.37/7
8.WĄSIEWICZ, Jerzy Team 360 stopni 62 4079 41.15/8 49.58/8 91.13/8
9.ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 84 3201 35.33/5 57.14/10 92.47/9
10.LISIAK, Adam UKS Orientuś, Łódź 72 3049 41.10/7 57.57/11 99.07/10
11.WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 84 2991 44.59/10 55.59/9 100.58/11
12.WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 83 4011 59.04/12 58.27/12 117.31/12
13.HUSAK, Patryk BKS Wataha, Warszawa 20 3947 124.57/14 93.23/13 218.20/13
KACZOCHA, Mikołaj UKS Arkady, Raszków 63 3860 65.39/13 NKL-bPK / NKL /
SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 66 4404 NKL-bPK / DNF / NKL /
CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 79 3918 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 83 2376 31.43/1 30.05/2 61.48/1
2.SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 72 2837 35.51/3 28.03/1 63.54/2
3.KURZYP, Stanisław WKS Śląsk, Wrocław 83 2225 34.45/2 30.16/3 65.01/3
4.PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś, Łódź 72 4297 35.51/3 34.36/7 70.27/4
5.KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 37 3666 39.56/7 32.20/4 72.16/5
6.PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka, Nawojo 44 3852 41.04/8 33.49/6 74.53/6
7.ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk, Wrocław 83 3281 41.20/9 35.19/8 76.39/7
8.NOWAK, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 65 2370 44.07/14 33.08/5 77.15/8
9.SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 66 2653 41.40/10 37.57/9 79.37/9
10.OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS, Warszawa 80 2572 39.07/5 40.31/15 79.38/10
11.PORZYCZ, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 65 2371 42.05/11 38.33/12 80.38/11
12.TOBOREK, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 83 2141 42.22/12 38.55/13 81.17/12
13.STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk, Wrocław 83 4160 39.37/6 43.05/16 82.42/13
14.BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 72 2127 43.09/13 39.53/14 83.02/14
15.NOWAK, Michał UKS Orientuś, Łódź 72 3929 45.14/15 38.16/10 83.30/15
16.LEDZION, Piotr UKS Orientuś, Łódź 72 4111 54.36/18 38.23/11 92.59/16
17.JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum, Jeleni 48 3104 51.33/16 45.45/17 97.18/17
18.TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 84 3834 52.14/17 54.19/18 106.33/18
19.SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum, Jeleni 48 3868 66.24/20 56.34/19 122.58/19
20.GRZEGORCZYK, Mateusz KOS BnO, Szczecin 37 3447 73.39/21 60.21/21 134.00/20
21.KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 72 4098 83.27/22 57.03/20 140.30/21
GROBELNY, Alex HKS Azymut, Mochy 23 2566 59.27/19 NKL-bPK / NKL /
SMYK, Bartosz UKS Traper, Złocieni 77 2159 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ROSŁANIEC, Mateusz WKS Śląsk, Wrocław 83 2227 47.34/2 41.15/1 88.49/1
SEIDEL, Nikodem HKS Azymut, Mochy 23 2173 55.38/3 NKL-bPK / NKL /
BYRCZEK, Jan UKS Kometa Gliwice 70 DNF / DNF / NKL /
KIJAK, Jakub WKS Wawel, Kraków 84 2994 44.48/1 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M21B 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HOFFMANN, Wojciech 3 3 54.51/1 53.12/2 108.03/1
2.KROCHMAL, Adam UNTS, Warszawa 80 66.12/3 51.56/1 118.08/2
KAŹMIERCZAK, Jan Indywidualnie 26 65.57/2 DNF / NKL /
PK KRÓL, Jakub Muflon Trail Oriente 51 54.53/3 /
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 82 340 36.59/2 32.41/1 69.40/1
2.PRYJMA, Fryderyk UNTS, Warszawa 80 2672 35.30/1 34.23/3 69.53/2
3.KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk, Wrocław 83 710 37.50/3 33.57/2 71.47/3
4.BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk, Wrocław 83 1402 39.13/4 35.16/5 74.29/4
5.DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 48 1101 40.55/6 35.05/4 76.00/5
6.KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 83 2226 39.46/5 39.00/9 78.46/6
7.GALICZ, Karol BKS Wataha, Warszawa 20 1853 41.47/7 38.24/7 80.11/7
8.WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 80 488 44.03/9 40.17/11 84.20/8
9.GRYZIO, Łukasz UKS Azymut, Pabianic 66 336 44.49/11 40.38/13 85.27/9
10.PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 72 423 50.10/15 37.24/6 87.34/10
11.BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 80 4096 47.19/12 40.22/12 87.41/11
12.WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45, Gdyni 65 153 48.23/14 39.35/10 87.58/12
13.PABICH, Mariusz UKS Azymut, Pabianic 66 338 42.30/8 46.15/18 88.45/13
14.SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 41 715 44.23/10 47.15/20 91.38/14
15.KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 48 853 52.04/16 41.37/15 93.41/15
16.RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 72 2129 53.59/21 40.38/13 94.37/16
17.RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 72 1725 48.18/13 49.57/24 98.15/17
18.CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś, Łódź 72 402 56.12/25 42.24/16 98.36/18
19.DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły 54 53.29/20 46.03/17 99.32/19
20.GALLA, Franciszek HKS Azymut, Mochy 23 194 52.13/17 48.29/22 100.42/20
21.KRASZEWSKI, Przemysław Indywidualny Dolnośl 29 4836 54.42/23 46.20/19 101.02/21
22.MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk, Wrocław 83 1319 52.36/19 49.41/23 102.17/22
23.CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 72 369 52.21/18 50.42/25 103.03/23
24.OLECH, Przemysław UKS Siódemka, Rumia 75 1564 60.17/28 48.15/21 108.32/24
25.ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś, Łódź 72 1724 54.22/22 55.42/30 110.04/25
26.JAROSZEK, Radosław Team 360 stopni 62 1494 59.38/27 51.47/26 111.25/26
27.DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 72 2839 63.33/31 52.34/27 116.07/27
28.GALLA, Jacek HKS Azymut, Mochy 23 202 61.41/30 55.01/28 116.42/28
29.JAROSZEK, Jakub Team 360 stopni 62 1736 60.57/29 56.12/31 117.09/29
30.FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 38 4415 59.33/26 61.33/32 121.06/30
31.SKORUPA, Piotr LKS Górzanka Nawojow 43 68.37/32 55.17/29 123.54/31
32.SIELICKI, Władysław Rajd Konwalii Team 56 77.16/33 64.25/33 141.41/32
33.DRUCIAREK, Mikołaj WKS Grunwald, Poznań 82 2921 82.03/34 67.44/34 149.47/33
34.AFTYKA, Mateusz UKS Błyskawica, Dębo 67 119.32/35 81.44/35 201.16/34
PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś, Łódź 72 410 54.48/24 NKL-bPK / NKL /
BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel, Kraków 84 1508 NKL-bPK / 38.35/8 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 29 2892 34.16/2 31.23/1 65.39/1
2.MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk, Wrocław 83 1406 30.33/1 36.06/2 66.39/2
3.PABICH, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 66 331 38.09/6 36.13/3 74.22/3
4.ŁĄCKI, Łukasz UKS OSIR Góra Kalwar 73 36.09/3 40.00/4 76.09/4
5.TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 66 3253 38.11/7 40.13/5 78.24/5
6.WOJCIECH, Sebastian Indywidualny Wielkop 33 4542 37.36/5 41.19/6 78.55/6
7.FROM, Piotr UMKS, Kwidzyn 79 4856 39.57/8 41.43/7 81.40/7
8.KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 66 2652 44.29/13 42.07/8 86.36/8
9.PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 29 41.40/9 47.19/13 88.59/9
10.BARTNIK, Konrad KU AZS WAT, Warszawa 41 2520 44.22/12 45.34/11 89.56/10
11.STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 31 4684 46.14/15 43.56/9 90.10/11
12.SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 41 41.48/10 49.12/18 91.00/12
13.GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 23 43.57/11 47.53/15 91.50/13
14.ŁUBIS, Michał UKS Azymut, Pabianic 66 2657 46.01/14 46.20/12 92.21/14
15.PATEJKO, Przemysław KS Spójnia, Warszawa 39 530 49.00/16 44.43/10 93.43/15
16.TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś, Łódź 72 4221 49.07/17 47.22/14 96.29/16
17.KOSTIANTYN, Kirakosov Ambitracingteam/Lesz 16 53.56/18 48.57/17 102.53/17
18.BAŁDYGA, Daniel 12BZ 12 55.39/19 48.25/16 104.04/18
19.BEK, Michał RGR 57 4818 56.08/20 49.44/19 105.52/19
20.PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 23 57.07/21 56.06/20 113.13/20
21.WDOWIAK, Robert RGR 57 64.43/22 65.29/22 130.12/21
22.WIESZACZEWSKI, Jacek KInO ORIENTOP, Wrocł 36 2549 72.21/23 86.17/24 158.38/22
23.REIWER, Łukasz Indywidualnie 26 100.05/24 65.19/21 165.24/23
24.RACZYŃSKI, Bogusz RGR 57 119.57/25 74.14/23 194.11/24
WYRZYKOWSKI, Patryk Indywidualnie Poznań 28 NKL-LIM / DNF / NKL /
FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 53 4370 DNF / DNF / NKL /
WDOWCZYK, Piotr UMKS, Kwidzyn 79 4186 DNF / DNF / NKL /
LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 80 3904 36.23/4 NKL-bPK / NKL /
PK.DWOJAK, Wojciech WKS Śląsk, Wrocław 83 728 PK 34.54/26 PK 30.40/25 PK 65.34/25
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.CYCH, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 83 34.20/1 33.39/2 67.59/1
2.NOWAK, Jacek Indywidualni Pomorsk 25 143 40.04/4 30.00/1 70.04/2
3.ŁAWECKI, Szymon MKS Pogoń 49 2109 37.46/2 35.04/3 72.50/3
4.CISZEK, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 83 1330 38.59/3 36.35/4 75.34/4
5.FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 77 2906 40.33/5 40.09/6 80.42/5
6.KOCIUBA, Marek AZS WAT Warszawa 17 40.49/6 44.46/7 85.35/6
7.CIEĆWIERZ, Sławomir UKS Azymut 45, Gdyni 65 4338 47.08/10 39.13/5 86.21/7
8.GMUR, Karol WKS Śląsk, Wrocław 83 1237 41.25/8 46.17/9 87.42/8
9.MIENTKI, Sebastian UMKS ORKAN, Ostróda 78 806 43.20/9 47.18/10 90.38/9
10.CHABIERA, Tomasz UNTS, Warszawa 80 2521 41.02/7 53.17/15 94.19/10
11.KUJDA, Arkadiusz Indywidualny Kujawsk 30 3987 50.04/11 47.53/12 97.57/11
12.WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat 50 55.56/15 45.42/8 101.38/12
13.PANCERZ, Piotr Indywidualnie 26 52.49/12 49.44/13 102.33/13
14.NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 72 3930 56.29/18 47.33/11 104.02/14
15.BALMOWSKI, Radosław 2pinż 14 56.00/16 50.05/14 106.05/15
16.SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 31 4379 58.02/19 54.25/16 112.27/16
17.WŁODARCZYKA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 77 3889 54.44/13 57.58/17 112.42/17
18.KRÓL, Adam UKS Arkady, Raszków 63 4715 56.09/17 72.35/21 128.44/18
19.MACIEJEWSKI, Mikołaj BKS Wataha, Warszawa 20 3944 64.34/22 65.25/19 129.59/19
20.DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 77 4529 74.49/23 63.48/18 138.37/20
21.DROŃ, Grzegorz UMKS, Kwidzyn 79 4351 61.53/21 77.17/23 139.10/21
22.GBUR, Arkadiusz Witkowo 81 54.48/14 92.04/24 146.52/22
23.CIUPA, Marcin UKS Orientuś, Łódź 72 3927 89.50/24 71.45/20 161.35/23
24.ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 34 125.25/25 99.52/25 225.17/24
MIKOSZA, Marcin Team 360 stopni 62 4864 NKL-bPK / 116.36/26 NKL /
PERFIKOWSKI, Piotr UMKS, Kwidzyn 79 4190 59.54/20 DNF / NKL /
SEROCKI, Wojciech UMKS, Kwidzyn 79 75.13/22 /
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PORZYCZ, Janusz UKS Siódemka, Rumia 75 232 26.40/2 30.42/1 57.22/1
2.KRASUSKI, Marcin OK! Sport, Warszawa 52 2688 28.50/5 32.02/2 60.52/2
3.SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk, Wrocław 83 717 27.53/3 35.26/3 63.19/3
4.BŁACHUT, Igor Team 360 stopni 62 2679 28.32/4 37.54/5 66.26/4
5.SĘDŁAK, Krystian OK! Sport, Warszawa 52 31.28/7 35.55/4 67.23/5
6.JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum, Jeleni 48 1298 29.52/6 41.25/9 71.17/6
7.MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 80 2068 35.56/9 45.25/11 81.21/7
8.CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 84 35.03/8 47.18/12 82.21/8
9.GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 38 3305 44.42/16 40.54/8 85.36/9
10.GLISZCZYŃSKI, Janusz 5 5 48.31/22 39.04/6 87.35/10
11.PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 44 4339 39.42/11 49.38/17 89.20/11
12.BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka, Rumia 75 3307 42.09/13 48.11/14 90.20/12
13.SZCZYGIEŁ, Marcin MKS MOS, Wrocław 47 4648 40.48/12 49.36/16 90.24/13
14.MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 23 2866 43.28/15 49.25/15 92.53/14
15.MURAWSKI, Piotr HKS Azymut, Mochy 23 3588 45.34/17 47.36/13 93.10/15
16.FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 38 4414 39.26/10 54.08/19 93.34/16
17.LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 72 4657 53.20/23 40.37/7 93.57/17
18.SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 72 3001 56.01/24 43.18/10 99.19/18
19.KRZYMINIEWSKI, Sławomir UKS Błyskawica, Dębo 67 46.54/20 55.09/20 102.03/19
20.KOSICKI, Tomasz OK! Sport, Warszawa 52 1522 46.32/19 57.31/21 104.03/20
21.LISIAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 72 3251 47.22/21 64.29/23 111.51/21
22.GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 72 57.32/26 60.04/22 117.36/22
23.PACYNA, Krzysztof UKS Energetyk, Dychó 69 4857 42.28/14 76.22/25 118.50/23
24.WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS, Warszawa 80 4546 75.06/27 53.52/18 128.58/24
25.NITSCH, Tomasz UNTS, Warszawa 80 1093 57.23/25 74.00/24 131.23/25
DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha, Warszawa 20 3143 46.08/18 NKL-bPK / NKL /
BARTOS, Maciej UKS Orientuś, Łódź 72 4218 NKL-bPK / 96.19/27 NKL /
MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel, Kraków 84 826 24.52/1 DNF / NKL /
STRYJAK, Tomasz Indywidualnie Bydgos 27 / 84.51/26 /
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 80 2013 28.50/1 33.04/1 61.54/1
2.PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 71 706 31.44/3 37.24/5 69.08/2
3.MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 80 2981 38.10/7 35.07/2 73.17/3
4.SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 84 3192 37.11/6 36.58/3 74.09/4
5.KLASA, Tomasz KS Hades, Poznań 38 3730 39.13/8 37.16/4 76.29/5
6.BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN, Ostróda 78 743 39.14/9 41.39/8 80.53/6
7.WYSOCKI, Romuald MKS MOS, Wrocław 47 42.41/12 38.23/6 81.04/7
8.KRASUSKI, Bartłomiej Team 360 stopni 62 2210 46.58/14 39.38/7 86.36/8
9.WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 65 158 35.24/5 53.25/12 88.49/9
10.PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 37 3670 45.36/13 47.34/10 93.10/10
11.MULLER, Tomasz UMKS, Kwidzyn 79 2577 41.42/11 54.53/13 96.35/11
12.SZARLIK, Przemysław MKS Paulinum, Jeleni 48 4905 49.43/15 48.36/11 98.19/12
13.PUPIEC, Mariusz UKS Siódemka, Rumia 75 58.42/19 45.34/9 104.16/13
14.OLAS, Jacek UKS Orientuś, Łódź 72 422 53.19/18 58.49/14 112.08/14
15.ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel, Kraków 84 3660 51.10/16 64.07/16 115.17/15
16.KLUSKA, Wojciech MKS Skarmat 50 51.28/17 80.03/18 131.31/16
17.GRAJEK, Grzegorz 2 Pułk Inżynieryjny 13 64.40/20 74.14/17 138.54/17
ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 38 913 35.03/4 DNF / NKL /
WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 stopni 62 4081 39.47/10 NKL-bPK / NKL /
PESTA, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 65 2857 31.23/2 NKL-bPK / NKL /
SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 66 4827 NKL-bPK / 60.02/15 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 80 113 28.03/1 34.04/2 62.07/1
2.MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 72 3294 29.08/2 33.49/1 62.57/2
3.BĄCZEK, Dariusz UKS Technik, Ruciane 76 4013 32.11/4 34.36/3 66.47/3
4.NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 84 2725 34.13/5 34.47/4 69.00/4
5.DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 84 1533 31.17/3 37.54/6 69.11/5
6.WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 80 3555 49.36/6 40.05/7 89.41/6
7.ŻEBROWSKI, Dariusz OK! Sport, Warszawa 52 1532 59.50/7 60.05/8 119.55/7
8.DUTKOWSKI, Adam UKS Arkady, Raszków 63 780 74.48/8 60.15/9 135.03/8
KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1 Brygada Logistyczn 11 DNF / DNF / NKL /
CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 41 65 DNF / 36.08/5 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 42 1554 28.01/1 28.14/1 56.15/1
2.KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia, Warszawa 39 528 32.09/2 31.18/3 63.27/2
3.KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 41 76 32.20/3 31.23/4 63.43/3
4.CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45 Gdynia 64 41.04/4 30.58/2 72.02/4
5.WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 46 1105 41.38/5 35.56/7 77.34/5
6.FIJOR, Waldemar MKS Skarmat 50 46.09/10 36.11/8 82.20/6
7.ANDRZEJEWSKI, Leszek UKS Azymut 45, Gdyni 65 1624 42.01/6 40.32/9 82.33/7
8.KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 44 3723 43.29/9 43.28/10 86.57/8
9.CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 65 4180 55.28/11 35.48/5 91.16/9
10.MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS, Kwidzyn 79 2885 43.27/8 51.35/11 95.02/10
11.GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 23 1230 43.16/7 56.19/12 99.35/11
12.FAŁKOWSKI, Zbigniew Indywidualnie 26 63.27/12 61.05/13 124.32/12
WRÓBLEWSKI, Tadeusz OK! Sport, Warszawa 52 NKL-bPK / 35.49/6 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT, Warszawa 41 72 18.47/1 18.41/1 37.28/1
2.GUGA, Romuald WKS Śląsk, Wrocław 83 716 21.39/2 25.29/4 47.08/2
3.MIENTKI, Tadeusz UMKS ORKAN, Ostróda 78 788 23.57/3 24.31/3 48.28/3
4.PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 80 101 24.38/4 23.55/2 48.33/4
5.SZCZEPAŃSKI, Marek UKS Technik, Ruciane 76 2509 25.58/5 26.19/5 52.17/5
6.LEWOŃ, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 78 130 31.48/6 38.21/8 70.09/6
7.JANOWSKI, Konrad KS Spójnia, Warszawa 39 525 33.23/7 37.43/7 71.06/7
8.OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 32 228 52.20/9 28.32/6 80.52/8
9.PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 72 383 41.59/8 45.38/9 87.37/9
SOCHA, Stanisław Indywidualnie 26 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 40 190 31.40/2 28.47/1 60.27/1
2.PATEJKO, Tadeusz KS Spójnia, Warszawa 39 521 30.28/1 35.38/3 66.06/2
3.POKORA, Edward UMKS, Kwidzyn 79 1503 39.20/4 34.13/2 73.33/3
JAKIELASZEK, Ryszard Skarmat Toruń 59 36.17/3 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : OPEN A 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WIŚNIEWSKI, Sylwester Indywidualnie 26 0b.PK169.24/3 0b.PK138.31/2 0b.PK307.55/1
2.GĄSIOROWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 66 3558 0b.PK 59.35/1 9b.PK 48.18/3 9b.PK107.53/2
MIKULAK, Paweł Los Pollos Hermanos 45 0b.PK110.29/2 DNF / NKL /
ŁYSZCZARZ, Błażej Pyza i Suchotki 55 / 0b.PK 96.23/1 /
FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta WKS Grunwald, Poznań 82 5b.PK 66.49/4
Końcowe wyniki kategorii : OPEN B 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ANTONOWICZ, Jerzy Team 360 stopni 62 90 0b.PK 56.29/1 0b.PK 44.19/1 0b.PK100.48/1
2.DUDEK, Izabela PUKS Młode Orły 54 0b.PK 89.27/4 0b.PK 69.55/4 0b.PK159.22/2
3.MAZUR, Magdalena HKS Azymut, Mochy 23 0b.PK106.45/6 0b.PK 72.41/5 0b.PK179.26/3
4.CZARNECKA, Aleksandra UKS Technik, Ruciane 76 4095 0b.PK121.42/10 0b.PK 69.03/3 0b.PK190.45/4
5.KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut, Pabianic 66 0b.PK 91.30/5 0b.PK100.40/10 0b.PK192.10/5
6.MICHALCZAK, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 23 0b.PK109.13/7 0b.PK 95.19/8 0b.PK204.32/6
7.MŁYNARCZYK, Julia UKS Orientuś, Łódź 72 0b.PK115.43/9 0b.PK 93.50/7 0b.PK209.33/7
8.STANISZEWSKA, Joanna SPC 60 0b.PK111.05/8 0b.PK105.10/11 0b.PK216.15/8
9.SOBAŃSKI, Tomasz ZKS VD OpenSpace 85 0b.PK132.47/12 0b.PK 87.03/6 0b.PK219.50/9
10.MAKOWSKI, Bartosz - 10 0b.PK130.17/11 0b.PK110.49/12 0b.PK241.06/10
11.MROZIK, Adam Adam Mrozik 15 0b.PK 74.15/2 2b.PK 85.30/16 2b.PK159.45/11
12.GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 66 4604 6b.PK 69.35/17 4b.PK 68.57/17 10b.PK138.32/12
13.KOŚCIELNIAK, Maria 6 6 0b.PK159.11/14 11b.PK279.11/19 11b.PK438.22/13
BOLIŃSKI, Marcin Indywidualnie 26 DNF / 0b.PK158.02/15 NKL /
CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT Warszawa 40 DNF / 8b.PK 72.39/18 NKL /
NIEMCZEWSKA, Pulina Los Pollos Hermanos 45 DNF / DNF / NKL /
KOZŁOWSKA, Dorota, Tomasz Los Pollos Hermanos 45 0b.PK160.10/15 DNF / NKL /
SŁOMCZYŃSKA, Ewa UKS Orientuś, Łódź 72 DNF / 0b.PK130.05/13 NKL /
KURKOWIAK, Patrycja WKS Grunwald, Poznań 82 DNF / 0b.PK -7.37/9 NKL /
MOSZKOWICZ, Monika WKS Wawel, Kraków 84 DNF / DNF / NKL /
RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś, Łódź 72 0b.PK 62.07/2 /
SZAFAREWICZ, Aleksandra UMKS, Kwidzyn 79 0b.PK162.06/16
PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel, Kraków 84 0b.PK150.46/13
WIŚNIEWSKA, Beata / 0b.PK150.43/14 /
ŁYSZCZARZ, Maria, Błażej, Agnieszka MatyPyza i Suchotki 55 0b.PK 78.09/3
GROMADZKI, Emil Team 360 stopni 62 4862 DNF /
Końcowe wyniki kategorii : OPEN C 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 77 0b.PK 24.19/2 0b.PK 15.28/1 0b.PK 39.47/1
2.ROETHEL, Roma UKS Orientuś, Łódź 72 0b.PK 25.23/3 0b.PK 18.33/5 0b.PK 43.56/2
3.PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś, Łódź 72 0b.PK 25.33/4 0b.PK 22.00/6 0b.PK 47.33/3
4.CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 77 0b.PK 30.48/10 0b.PK 18.00/3 0b.PK 48.48/4
5.BYCZEK, Leon UKS Traper, Złocieni 77 0b.PK 28.42/9 0b.PK 29.05/14 0b.PK 57.47/5
6.LENKE, Kaja Oliwia Indywidualnie Bydgos 27 0b.PK 37.19/13 0b.PK 23.04/7 0b.PK 60.23/6
7.BOROWIAK, Milena UKS Dąb Leszno 68 0b.PK 26.06/7 0b.PK 34.57/21 0b.PK 61.03/7
8.PRAIS, Jan UKS Dąb Leszno 68 0b.PK 26.19/8 0b.PK 34.50/19 0b.PK 61.09/8
9.KOMSA, Ola UKS Orientuś, Łódź 72 0b.PK 41.01/16 0b.PK 23.55/9 0b.PK 64.56/9
10.GROMADZKA, Lena Team 360 stopni 62 4693 0b.PK 40.57/15 0b.PK 26.11/11 0b.PK 67.08/10
11.MIKOSZA, Antoni Team 360 stopni 62 4867 0b.PK 41.06/17 0b.PK 26.29/12 0b.PK 67.35/11
12.OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 77 0b.PK 33.37/12 0b.PK 34.06/18 0b.PK 67.43/12
13.ŁĄTKOWSKA, Gabrysia KB MANIAC Poznań 34 0b.PK 48.53/18 0b.PK 23.50/8 0b.PK 72.43/13
14.KOSICKA, Julia KB MANIAC POZNAŃ 35 0b.PK 50.13/19 0b.PK 25.32/10 0b.PK 75.45/14
15.TREPCZYŃSKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 72 0b.PK 57.21/20 0b.PK 31.29/15 0b.PK 88.50/15
16.CIUPA, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 72 0b.PK 57.22/21 0b.PK 31.29/15 0b.PK 88.51/16
DUBIŃSKA, Anna Team 360 stopni 62 4863 NKL / DNF / NKL /
KURKOWIAK, Jaśmina WKS Grunwald, Poznań 82 NKL / 0b.PK 32.42/17 NKL /
MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel, Kraków 84 0b.PK 25.44/6 DNF / NKL /
MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel, Kraków 84 0b.PK 25.41/5 DNF / NKL /
GRAMSZ, Miłosz UKS Azymut, Pabianic 66 0b.PK 22.43/1 NKL / NKL /
DEMBSKA, Alicja WKS Grunwald, Poznań 82 0b.PK 33.17/11 DNF / NKL /
RATAJCZAK, Piotr i dzieci UMKS ORKAN, Ostróda 78 DNF / DNF / NKL /
DWOJAK, Nina Dwojaki 21 / 0b.PK 46.29/23 /
PATEJKO, Zuzanna KS Spójnia, Warszawa 39 0b.PK 28.40/13 /
DŻUMAGA, Julia UKS Dąb Leszno 68 0b.PK 34.50/19 /
SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 77 4919 0b.PK 18.20/4 /
PASZYŃSKI, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 72 0b.PK 40.48/14 / /
ŁYSZCZARZ, Maria Indywidualnie 26 0b.PK 16.14/2 /
PARAFINIUK, Amelia MKS Metalowiec, Łódź 46 0b.PK 40.29/22 /
|