Wyniki zawodów z miedzyczasami 2020-06-27 22:06:15
Puchar Starosty
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10-12N 1.3km 0m 4k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-42 3-32 4-100
1 ADAMIAK, Amelia 15.09 2.52/3 6.05/2 12.53/2 14.59/1* 15.09/1*
UKS Azymut Siedliska 2.52/3 3.13/2 6.48/2 2.06/1* 0.10/2
2 RUCHALA, Julia 16.19 2.31/1* 7.23/3 12.50/1* 16.10/2 16.19/2
UKS Azymut Debow 2.31/1* 4.52/3 5.27/1* 3.20/4 0.09/1*
3 SZALA, Wiktoria 20.23 3.00/4 9.39/4 16.53/3 20.11/3 20.23/3
UKS Azymut Debow 3.00/4 6.39/4 7.14/3 3.18/3 0.12/3
4 KARDASZ, Karolina 22.29 2.46/2 5.47/1* 19.44/4 22.17/4 22.29/4
UKS Azymut Siedliska 2.46/2 3.01/1* 13.57/5 2.33/2 0.12/3
5 SIERKOWSKA , Karolina 32.54 4.45/5 15.19/5 28.44/5 32.33/5 32.54/5
UKS Azymut Siedliska 4.45/5 10.34/5 13.25/4 3.49/5 0.21/5
WOJTOW, Maja DNF / / / / /
SAN JAROSLAW / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 1.4km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-41 3-31 4-34 5-35 6-47 7-32 8-45 9-100
1 WOJCIECHOWSKA , Honorata 44.06 1.01/1* 3.12/2 6.05/1* 12.05/1* 13.22/1* 18.03/1* 19.50/1* / 43.45/1* 44.06/1*
UKS Azymut Debow 1.01/1* 2.11/2 2.53/1* 6.00/1* 1.17/2 4.41/1* 1.47/1* / / 0.21/2
2 MIELKO, Zuzanna 46.07 1.26/2 3.05/1* 6.57/2 14.03/2 15.19/2 20.05/2 21.53/2 / 45.47/2 46.07/2
UKS Azymut Siedliska 1.26/2 1.39/1* 3.52/2 7.06/2 1.16/1* 4.46/2 1.48/2 / / 0.20/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 1.8km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-35 3-43 4-36 5-34 6-33 7-42 8-31 9-44 10-100
1 PIESTRAK, Karolina 18.41 2.29/1* 3.35/1* 4.35/1* 5.44/1* 8.51/1* 11.10/1* 12.58/1* 16.01/1* 17.31/1* 18.32/1* 18.41/1*
UKS Azymut Debow 2.29/1* 1.06/1* 1.00/1* 1.09/1* 3.07/4 2.19/1* 1.48/6 3.03/3 1.30/1* 1.01/1* 0.09/3
2 BOZEK, Ewelina 20.48 4.22/3 5.43/3 6.59/2 8.14/2 10.47/2 13.21/2 15.07/2 17.54/2 19.30/2 20.36/2 20.48/2
UKS Azymut Siedliska 4.22/3 1.21/3 1.16/3 1.15/2 2.33/2 2.34/4 1.46/3 2.47/1* 1.36/4 1.06/3 0.12/5
3 WYCZARSKA, Maria 22.57 5.00/4 6.36/4 7.55/4 9.43/3 12.52/3 15.13/3 17.00/3 20.03/3 21.33/3 22.43/3 22.57/3
UKS Azymut Debow 5.00/4 1.36/6 1.19/4 1.48/5 3.09/5 2.21/2 1.47/4 3.03/3 1.30/1* 1.10/5 0.14/7
4 SIERKOWSKA , Marta 24.46 8.20/6 9.45/6 11.00/6 12.17/6 14.49/6 17.23/6 19.10/6 21.57/4 23.28/4 24.34/4 24.46/4
UKS Azymut Siedliska 8.20/6 1.25/4 1.15/2 1.17/3 2.32/1* 2.34/4 1.47/4 2.47/1* 1.31/3 1.06/3 0.12/5
5 KOTLINSKA, Kamila 26.30 7.42/5 8.58/5 10.20/5 11.39/5 14.34/5 16.59/5 18.42/5 22.38/5 25.22/5 26.23/5 26.30/5
UKS Azymut Debow 7.42/5 1.16/2 1.22/5 1.19/4 2.55/3 2.25/3 1.43/2 3.56/5 2.44/5 1.01/1* 0.07/1*
6 SUDAK, Oliwia 34.22 4.09/2 5.34/2 7.24/3 10.14/4 13.34/4 16.28/4 18.05/4 23.58/6 32.24/6 34.11/6 34.22/6
UKS Azymut Siedliska 4.09/2 1.25/4 1.50/6 2.50/7 3.20/6 2.54/7 1.37/1* 5.53/6 8.26/7 1.47/7 0.11/4
7 MARCINKIEWICZ , Justyna 39.29 12.17/7 15.43/7 17.53/7 20.01/7 23.26/7 26.16/7 28.10/7 34.26/7 37.48/7 39.21/7 39.29/7
SAN JAROSLAW 12.17/7 3.26/7 2.10/7 2.08/6 3.25/7 2.50/6 1.54/7 6.16/7 3.22/6 1.33/6 0.08/2
DOBROMILSKA, Izabela DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 2.2km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-39 3-36 4-34 5-31 6-47 7-32 8-48 9-44 10-100
1 KIELB, Patrycja 19.36 4.37/1* 7.20/1* 8.54/1* 12.19/1* 13.42/1* 14.35/1* 15.55/1* 17.15/1* 18.29/1* 19.26/1* 19.36/1*
UKS Azymut Debow 4.37/1* 2.43/1* 1.34/3 3.25/1* 1.23/1* 0.53/1* 1.20/2 1.20/3 1.14/3 0.57/2 0.10/3
2 PIESTRAK, Aleksandra 23.28 6.41/2 9.44/2 11.15/2 16.20/2 17.47/2 18.42/2 20.03/2 21.16/2 22.26/2 23.20/2 23.28/2
UKS Azymut Debow 6.41/2 3.03/3 1.31/1* 5.05/2 1.27/3 0.55/3 1.21/3 1.13/2 1.10/2 0.54/1* 0.08/1*
3 KIELB, Wiktoria 27.25 10.40/3 13.41/3 15.14/3 20.24/3 21.50/3 22.44/3 24.00/3 25.07/3 26.15/3 27.16/3 27.25/3
UKS Azymut Debow 10.40/3 3.01/2 1.33/2 5.10/3 1.26/2 0.54/2 1.16/1* 1.07/1* 1.08/1* 1.01/3 0.09/2
BEKIER , Monika NKL-bPK / / / / / 11.25/ / / 38.34/ 42.41/ 42.55/
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / 4.07/ 0.14/
NIEWIADOMSKA, Kaja NKL-bPK / / / / / 15.22/ / / 42.35/ 46.43/ 46.54/
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / 4.08/ 0.11/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18-21 2.3km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-42 3-33 4-36 5-40 6-37 7-39 8-34 9-47 10-44 11-100
1 ORZECHOWSKA, Aleksandra 23.06 2.44/1* 4.17/1* 5.37/1* 8.21/1* 11.54/1* 13.21/1* 14.59/1* 18.24/1* 19.20/1* 22.01/1* 22.56/1*
UKS Azymut Debow 2.44/1* 1.33/1* 1.20/1* 2.44/1* 3.33/2 1.27/1* 1.38/1* 3.25/1* 0.56/1* 2.41/1* 0.55/1*
23.06/1*
0.10/1*
2 KRUK, Justyna 36.05 4.43/2 7.24/2 9.14/2 13.22/2 16.29/2 19.49/2 22.56/2 27.54/2 29.25/2 34.00/2 35.53/2
UKS Azymut Debow 4.43/2 2.41/3 1.50/2 4.08/2 3.07/1* 3.20/2 3.07/3 4.58/2 1.31/2 4.35/3 1.53/3
36.05/2
0.12/2
3 STADNIK, Jadwiga 66.55 13.10/3 14.45/3 19.13/3 26.15/3 36.59/3 43.57/3 46.09/3 55.32/3 60.35/3 64.44/3 66.34/3
xx1 13.10/3 1.35/2 4.28/3 7.02/3 10.44/3 6.58/3 2.12/2 9.23/3 5.03/3 4.09/2 1.50/2
66.55/3
0.21/3
LESNICKA , Agnieszka DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Debow / / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+ 2.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-47 3-35 4-43 5-38 6-36 7-41 8-42 9-31 10-44 11-100
1 PLICH-POMORSKA, Katarzyna 26.59 1.56/1* 3.10/1* 4.32/1* 6.12/1* 10.22/1* 12.32/1* 18.24/1* 20.13/1* 23.01/1* 25.29/1* 26.48/1*
KU AZS UMCS Lublin 1.56/1* 1.14/1* 1.22/1* 1.40/3 4.10/2 2.10/1* 5.52/2 1.49/2 2.48/1* 2.28/1* 1.19/2
26.59/1*
0.11/1*
2 SZYDLO, Lidia 30.02 2.17/3 4.07/3 8.06/3 9.25/3 13.34/2 15.55/2 21.24/2 23.00/2 26.11/2 28.42/2 29.51/2
xx1 2.17/3 1.50/3 3.59/3 1.19/2 4.09/1* 2.21/2 5.29/1* 1.36/1* 3.11/2 2.31/2 1.09/1*
30.02/2
0.11/1*
3 TARNOWSKA , Ewa 39.57 2.04/2 3.52/2 5.27/2 6.36/2 16.26/3 19.02/3 29.00/3 31.00/3 34.41/3 38.01/3 39.45/3
KU AZS UMCS Lublin 2.04/2 1.48/2 1.35/2 1.09/1* 9.50/3 2.36/3 9.58/3 2.00/3 3.41/3 3.20/3 1.44/3
39.57/3
0.12/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R 1.3km 0m 4k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-42 3-32 4-100
1 PLICH, Mateusz 22.18 3.59/1* 8.01/1* 17.59/1* 21.47/1* 22.18/1*
KU AZS UMCS Lublin 3.59/1* 4.02/1* 9.58/1* 3.48/1* 0.31/1*
PLICH, Wiktoria DNF / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 1.3km 0m 4k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-42 3-32 4-100
1 RUGALA, Wiktor 10.37 1.26/1* 4.14/1* 9.02/1* 10.25/1* 10.37/1*
UKS Azymut Siedliska 1.26/1* 2.48/1* 4.48/1* 1.23/1* 0.12/3
2 MATWIEJCZUK, Kamil 13.49 2.03/2 6.24/2 11.55/2 13.38/2 13.49/2
UKS Azymut Siedliska 2.03/2 4.21/3 5.31/3 1.43/3 0.11/1*
3 PARUCH, Bartlomiej 15.13 2.44/4 6.49/4 13.14/3 14.56/3 15.13/3
UKS Azymut Siedliska 2.44/4 4.05/2 6.25/4 1.42/2 0.17/5
4 TUR, Mikolaj 17.47 5.24/5 10.42/5 15.52/5 17.36/4 17.47/4
UKS Azymut Siedliska 5.24/5 5.18/5 5.10/2 1.44/4 0.11/1*
5 HALINOWSKA, Jakub 18.25 2.11/3 6.40/3 14.47/4 18.12/5 18.25/5
UKS Azymut Siedliska 2.11/3 4.29/4 8.07/5 3.25/5 0.13/4
HALINOWSKI, Antoni NKL-bPK 3.28/ 8.44/ / 20.46/ 20.57/
UKS Azymut Siedliska 3.28/ 5.16/ / / 0.11/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 1.5km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-43 3-34 4-42 5-41 6-44 7-100
1 KIERSZTYN, Jakub 31.20 4.01/1* 9.35/1* 16.08/1* 19.25/1* 22.56/1* 28.13/1* 31.00/1* 31.20/1*
UKS Azymut Siedliska 4.01/1* 5.34/1* 6.33/1* 3.17/1* 3.31/1* 5.17/1* 2.47/1* 0.20/1*
LIS, Adam DNF / / / / / / / /
UKS Azymut Debow / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12N 1.3km 0m 4k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-42 3-32 4-100
1 KOSC, Krystian 13.00 2.16/1* 4.21/1* 10.38/1* 12.49/1* 13.00/1*
UKS Azymut Siedliska 2.16/1* 2.05/1* 6.17/1* 2.11/1* 0.11/1*
2 OSMYK, Bartosz 20.27 3.01/2 9.17/3 16.52/2 20.15/2 20.27/2
UKS Azymut Debow 3.01/2 6.16/3 7.35/2 3.23/3 0.12/2
3 MARMAJ, Oskar 24.55 4.59/3 7.49/2 21.49/3 24.22/3 24.55/3
UKS Azymut Siedliska 4.59/3 2.50/2 14.00/3 2.33/2 0.33/3
TABIESZEWSKI, Adam NKL-bPK 13.59/ / / / 39.33/
UKS Azymut Siedliska 13.59/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 2.1km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-34 3-35 4-43 5-36 6-33 7-42 8-34 9-31 10-41 11-44
12-100
1 BEKIER , Daniel 22.38 1.34/1* 2.27/1* 3.39/2 4.39/1* 6.03/1* 9.04/1* 10.24/1* 13.40/1* 15.56/1* 18.27/1* 21.07/1*
UKS Azymut Siedliska 1.34/1* 0.53/2 1.12/5 1.00/2 1.24/3 3.01/2 1.20/2 3.16/8 2.16/8 2.31/9 2.40/6
22.28/1* 22.38/1*
1.21/8 0.10/3
2 PIORO, Dawid 24.45 2.46/5 4.07/6 5.18/4 6.23/4 7.29/2 12.19/3 14.04/3 15.46/2 20.54/4 22.14/4 23.44/2
UKS Azymut Siedliska 2.46/5 1.21/8 1.11/4 1.05/3 1.06/1* 4.50/9 1.45/5 1.42/1* 5.08/9 1.20/1* 1.30/5
24.35/2 24.45/2
0.51/1* 0.10/3
3 KARDASZ, Jakub 26.54 1.46/2 2.32/2 3.36/1* 5.25/2 10.04/4 13.06/4 19.03/7 20.56/6 22.33/6 24.12/6 25.40/3
UKS Azymut Siedliska 1.46/2 0.46/1* 1.04/3 1.49/9 4.39/7 3.02/3 5.57/8 1.53/4 1.37/3 1.39/2 1.28/2
26.42/3 26.54/3
1.02/5 0.12/9
4 KRUK, Wojtek 27.51 2.55/6 3.58/4 5.40/5 6.59/5 8.54/3 12.16/2 13.41/2 16.05/3 17.51/2 19.40/2 26.24/4
UKS Azymut Debow 2.55/6 1.03/5 1.42/8 1.19/4 1.55/4 3.22/6 1.25/4 2.24/5 1.46/5 1.49/4 6.44/9
27.40/4 27.51/4
1.16/7 0.11/7
5 PARUCH, Pawel 28.50 2.10/4 3.10/3 4.12/3 5.47/3 12.06/7 15.12/6 21.05/8 22.47/7 24.19/7 26.16/8 27.42/5
UKS Azymut Siedliska 2.10/4 1.00/3 1.02/1* 1.35/6 6.19/8 3.06/4 5.53/7 1.42/1* 1.32/2 1.57/8 1.26/1*
28.40/5 28.50/5
0.58/4 0.10/3
6 MNICH, Marcin 29.19 2.01/3 7.14/7 8.26/7 9.21/7 10.39/5 14.02/5 15.21/4 17.58/4 19.44/3 21.34/3 28.16/7
UKS Azymut Siedliska 2.01/3 5.13/9 1.12/5 0.55/1* 1.18/2 3.23/7 1.19/1* 2.37/7 1.46/5 1.50/5 6.42/8
29.10/6 29.19/6
0.54/3 0.09/1*
7 CZAJKA, Piotrek 29.34 2.56/7 4.00/5 7.03/6 8.39/6 11.51/6 15.19/7 18.18/6 22.50/8 24.29/8 26.15/7 27.44/6
SAN JAROSLAW 2.56/7 1.04/6 3.03/9 1.36/7 3.12/6 3.28/8 2.59/6 4.32/9 1.39/4 1.46/3 1.29/4
29.25/7 29.34/7
1.41/9 0.09/1*
8 SUDOL, Jakub 31.34 6.44/8 7.46/8 9.25/8 10.52/8 12.57/8 16.04/8 17.24/5 20.00/5 21.46/5 23.37/5 30.14/8
SAN JAROSLAW 6.44/8 1.02/4 1.39/7 1.27/5 2.05/5 3.07/5 1.20/2 2.36/6 1.46/5 1.51/6 6.37/7
31.23/8 31.34/8
1.09/6 0.11/7
9 BARTNIK, Mikolaj 38.48 12.05/9 13.12/9 14.15/9 15.51/9 22.13/9 25.10/9 31.12/9 32.59/9 34.26/9 36.18/9 37.46/9
UKS Azymut Siedliska 12.05/9 1.07/7 1.03/2 1.36/7 6.22/9 2.57/1* 6.02/9 1.47/3 1.27/1* 1.52/7 1.28/2
38.38/9 38.48/9
0.52/2 0.10/3
PRZEGON, Krzysztof NKL-bPK 2.30/ 3.41/ 5.35/ 7.58/ 24.24/ 29.08/ / / / / /
UKS Azymut Siedliska 2.30/ 1.11/ 1.54/ 2.23/ 16.26/ 4.44/ / / / / /
/ 55.00/
/ /
LEWCZUK, Filip DNF / / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / / /
/ /
/ /
LIS, Antoni DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Debow / / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 2.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-47 3-35 4-43 5-38 6-36 7-41 8-42 9-31 10-44 11-100
1 HEJSAK, Maciej 24.57 1.27/1* 2.58/1* 4.04/1* 5.50/1* 8.23/1* 10.51/1* 16.20/1* 17.58/1* 21.09/1* 23.39/1* 24.48/1*
SAN JAROSLAW 1.27/1* 1.31/2 1.06/1* 1.46/2 2.33/1* 2.28/2 5.29/1* 1.38/1* 3.11/1* 2.30/2 1.09/1*
24.57/1*
0.09/1*
2 KRUK, Jakub 49.02 1.54/2 3.19/2 5.00/2 6.36/2 21.19/2 23.29/2 39.37/2 42.11/2 45.38/2 47.40/2 48.52/2
UKS Azymut Debow 1.54/2 1.25/1* 1.41/2 1.36/1* 14.43/2 2.10/1* 16.08/2 2.34/2 3.27/2 2.02/1* 1.12/2
49.02/2
0.10/2
SWATOWSKI, Kacper DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-20 2.5km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-31 3-37 4-40 5-36 6-43 7-35 8-47 9-41 10-44 11-100
1 ROMAN, Szymon 20.46 0.50/2 2.06/1* 8.20/1* 11.00/1* 12.48/1* 14.02/1* 15.02/1* 16.17/1* 18.22/1* 19.48/1* 20.38/1*
UKS Azymut Debow 0.50/2 1.16/1* 6.14/1* 2.40/2 1.48/1* 1.14/2 1.00/2 1.15/2 2.05/1* 1.26/2 0.50/1*
20.46/1*
0.08/1*
2 LUCZAK, Sebastian 27.07 0.48/1* 3.10/2 12.19/2 13.59/2 19.57/2 20.54/2 21.35/2 22.36/2 24.52/2 25.55/2 26.56/2
xx1 0.48/1* 2.22/2 9.09/2 1.40/1* 5.58/2 0.57/1* 0.41/1* 1.01/1* 2.16/2 1.03/1* 1.01/2
27.07/2
0.11/2
CHUBA, Karol DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Debow / / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 2.5km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-40 3-37 4-39 5-36 6-43 7-35 8-34 9-47 10-44 11-48
12-45 13-100
1 SIWEK, Marcin 19.22 2.55/1* 5.42/1* 7.20/1* 8.31/1* 9.52/1* 11.03/1* 11.49/1* 12.42/1* 13.29/2 15.28/2 16.13/2
Stalowowolski Klub Biegacza, 2.55/1* 2.47/1* 1.38/2 1.11/3 1.21/3 1.11/3 0.46/3 0.53/3 0.47/3 1.59/3 0.45/3
18.55/1* 18.24/1* 19.22/1*
2.42/2 / 0.58/3
2 KOGUCIUK, Konrad 21.34 3.13/2 6.41/2 8.35/2 9.43/2 10.36/2 11.28/2 12.11/2 12.51/2 13.26/1* 15.08/1* 15.50/1*
xx2 3.13/2 3.28/3 1.54/3 1.08/2 0.53/1* 0.52/1* 0.43/2 0.40/2 0.35/2 1.42/2 0.42/2
21.08/2 20.35/2 21.34/2
5.18/3 / 0.59/4
3 PARYS, Jaroslaw 21.43 3.25/3 6.51/3 8.56/3 10.21/3 11.59/3 13.15/4 14.09/4 15.07/4 16.42/4 18.53/4 19.53/4
xx2 3.25/3 3.26/2 2.05/4 1.25/4 1.38/4 1.16/4 0.54/4 0.58/4 1.35/5 2.11/4 1.00/5
21.21/3 20.47/3 21.43/3
1.28/1* / 0.56/1*
4 BEDNARCZUK, Jerzy 25.23 3.44/4 9.07/4 10.10/4 11.10/4 12.11/4 13.06/3 13.44/3 14.23/3 14.54/3 16.24/3 17.02/3
xx2 3.44/4 5.23/5 1.03/1* 1.00/1* 1.01/2 0.55/2 0.38/1* 0.39/1* 0.31/1* 1.30/1* 0.38/1*
24.56/4 24.27/4 25.23/4
7.54/5 / 0.56/1*
5 WALAT, Adrian 60.04 24.56/5 30.07/5 32.46/5 34.27/5 36.45/5 39.31/5 41.19/5 42.27/5 43.21/5 52.11/5 53.02/5
xx4 24.56/5 5.11/4 2.39/5 1.41/5 2.18/5 2.46/5 1.48/5 1.08/5 0.54/4 8.50/5 0.51/4
59.21/5 57.47/5 60.04/5
6.19/4 / 2.17/5
KIELBASA, Damian DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
NESTOROWICZ, Lukasz DNF / / / / / / / / / / /
xx2 / / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
MADEJEK, Piotr DNF / / / / / / / / / / /
xx2 / / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35-50 2.5km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-31 3-37 4-40 5-36 6-43 7-35 8-47 9-41 10-44 11-100
1 GORAL, Michal 18.14 0.46/3 3.31/4 7.52/3 9.18/2 11.15/2 12.18/2 13.05/2 14.03/1* 16.06/1* 17.14/1* 18.03/1*
KU AZS UMCS Lublin 0.46/3 2.45/5 4.21/1* 1.26/1* 1.57/2 1.03/4 0.47/4 0.58/1* 2.03/2 1.08/3 0.49/3
18.14/1*
0.11/5
2 SZURYGA, Hubert 18.30 0.40/2 2.08/1* 7.32/1* 9.04/1* 11.04/1* 12.17/1* 13.03/1* 14.10/2 16.30/2 17.32/2 18.20/2
KU AZS UMCS Lublin 0.40/2 1.28/1* 5.24/3 1.32/2 2.00/4 1.13/5 0.46/3 1.07/5 2.20/6 1.02/2 0.48/2
18.30/2
0.10/3
3 DOBROWOLSKI, Piotr 18.40 0.50/5 2.25/2 8.10/4 9.43/3 11.40/3 12.37/3 13.26/3 14.30/3 16.37/3 17.37/3 18.32/3
KU AZS UMCS Lublin 0.50/5 1.35/2 5.45/4 1.33/4 1.57/2 0.57/2 0.49/5 1.04/3 2.07/4 1.00/1* 0.55/5
18.40/3
0.08/1*
4 MORAG, Bogdan 20.13 0.59/6 2.38/3 7.49/2 11.09/4 13.19/4 14.14/4 14.58/4 16.06/4 18.01/4 19.16/4 20.01/4
14 das 0.59/6 1.39/3 5.11/2 3.20/7 2.10/5 0.55/1* 0.44/1* 1.08/6 1.55/1* 1.15/4 0.45/1*
20.13/4
0.12/7
5 LEWCZUK, Andrzej 23.25 1.03/7 4.49/7 11.01/6 13.15/7 15.02/5 16.26/5 17.19/5 18.24/5 20.43/5 22.12/5 23.14/5
KU AZS UMCS Lublin 1.03/7 3.46/6 6.12/5 2.14/5 1.47/1* 1.24/7 0.53/6 1.05/4 2.19/5 1.29/5 1.02/6
23.25/5
0.11/5
6 MAREK, Miroslaw 26.48 0.38/1* 4.38/6 11.24/7 12.56/5 16.41/6 17.40/6 18.24/6 19.26/6 21.29/6 25.49/7 26.39/6
InO.Maniak Nowa Deba 0.38/1* 4.00/7 6.46/8 1.32/2 3.45/6 0.59/3 0.44/1* 1.02/2 2.03/2 4.20/8 0.50/4
26.48/6
0.09/2
7 LUCZAK, Stanislaw 26.58 1.16/8 3.55/5 10.35/5 13.02/6 17.08/7 18.51/7 19.50/7 21.10/7 24.06/7 25.36/6 26.48/7
xx1 1.16/8 2.39/4 6.40/7 2.27/6 4.06/7 1.43/8 0.59/7 1.20/7 2.56/8 1.30/6 1.12/8
26.58/7
0.10/3
8 SOLOWIEJ , Stanislaw 30.38 0.47/4 5.13/8 11.27/8 14.54/8 20.40/8 22.00/8 23.08/8 24.52/8 27.42/8 29.23/8 30.26/8
KU AZS UMCS Lublin 0.47/4 4.26/8 6.14/6 3.27/8 5.46/8 1.20/6 1.08/8 1.44/8 2.50/7 1.41/7 1.03/7
30.38/8
0.12/7
KUSIAK, Andrzej DNF / / / / / / / / / / /
xx5 / / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55+ 2.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-47 3-35 4-43 5-38 6-36 7-41 8-42 9-31 10-44 11-100
1 PODOLAK, Zbigniew 24.53 1.17/3 2.32/2 3.29/2 4.51/2 8.26/3 11.29/2 17.39/2 19.06/1* 20.41/1* 23.35/1* 24.44/1*
xx7 1.17/3 1.15/2 0.57/1* 1.22/4 3.35/4 3.03/1* 6.10/1* 1.27/1* 1.35/1* 2.54/4 1.09/1*
24.53/1*
0.09/1*
2 KLIMASZ, Józef 26.54 1.12/2 2.59/3 4.12/3 5.12/3 7.45/2 12.58/3 19.22/3 20.49/3 22.48/2 25.28/2 26.41/2
Szarotki 1.12/2 1.47/4 1.13/2 1.00/1* 2.33/1* 5.13/4 6.24/3 1.27/1* 1.59/2 2.40/1* 1.13/3
26.54/2
0.13/3
3 PLICH, Marek 27.57 0.57/1* 2.04/1* 3.28/1* 4.31/1* 7.33/1* 10.39/1* 17.16/1* 19.10/2 23.51/3 26.35/3 27.46/3
KU AZS UMCS Lublin 0.57/1* 1.07/1* 1.24/3 1.03/2 3.02/2 3.06/2 6.37/4 1.54/3 4.41/4 2.44/2 1.11/2
27.57/3
0.11/2
4 FEDUS Wieslaw 32.08 3.01/4 4.30/4 6.22/4 7.37/4 10.50/4 14.18/4 20.37/4 22.39/4 27.16/4 30.01/4 31.53/4
114 Szpital Wojskowy 3.01/4 1.29/3 1.52/4 1.15/3 3.13/3 3.28/3 6.19/2 2.02/4 4.37/3 2.45/3 1.52/4
32.08/4
0.15/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPENK 2.2km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-39 3-36 4-34 5-31 6-47 7-32 8-48 9-44 10-100
1 RYGIEL, Aleksandra 23.39 8.54/2 11.49/2 13.06/1* 15.55/1* 17.37/1* 18.46/1* 20.08/1* 21.26/1* 22.42/1* 23.30/1* 23.39/1*
UKS Azymut Debow 8.54/2 2.55/3 1.17/1* 2.49/1* 1.42/1* 1.09/2 1.22/2 1.18/1* 1.16/1* 0.48/1* 0.09/1*
2 STARONSKA, Anna 36.11 5.08/1* 7.46/1* 14.19/2 18.24/2 21.15/2 22.07/2 23.29/2 25.45/2 33.17/2 36.00/2 36.11/2
Stalowowolski Klub Biegacza, 5.08/1* 2.38/1* 6.33/4 4.05/3 2.51/2 0.52/1* 1.22/2 2.16/3 7.32/4 2.43/4 0.11/3
3 MAJKOWSKA, Anna 37.03 9.24/3 12.05/3 16.04/3 20.03/3 23.40/3 25.26/3 26.36/3 34.34/3 35.53/3 36.54/3 37.03/3
xx3 9.24/3 2.41/2 3.59/3 3.59/2 3.37/3 1.46/4 1.10/1* 7.58/4 1.19/2 1.01/2 0.09/1*
4 PODOLSKA, Joanna 47.26 15.46/4 23.59/4 25.19/4 30.12/4 37.32/4 39.01/4 40.42/4 42.11/4 45.35/4 47.13/4 47.26/4
xx6 15.46/4 8.13/4 1.20/2 4.53/4 7.20/4 1.29/3 1.41/4 1.29/2 3.24/3 1.38/3 0.13/4
CZERWIENIEC , Marlena DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPENM 2.3km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-42 3-33 4-36 5-40 6-37 7-39 8-34 9-47 10-44 11-100
1 OLEKSIAK, Marek 33.07 2.06/2 4.09/1* 5.51/1* 9.12/1* 12.09/1* 18.53/2 21.11/2 26.19/1* 28.59/1* 31.55/1* 32.56/1*
Wydry Galicja 2.06/2 2.03/2 1.42/3 3.21/1* 2.57/1* 6.44/4 2.18/2 5.08/2 2.40/5 2.56/2 1.01/2
33.07/1*
0.11/2
2 KRUK, Zbigniew 35.55 4.04/5 5.28/2 6.45/2 10.57/2 15.11/2 18.01/1* 19.20/1* 31.21/3 32.15/3 34.57/2 35.46/2
Wydry Galicja 4.04/5 1.24/1* 1.17/1* 4.12/4 4.14/4 2.50/1* 1.19/1* 12.01/5 0.54/1* 2.42/1* 0.49/1*
35.55/2
0.09/1*
3 BAC, Wieslaw 39.34 3.09/3 5.47/3 7.49/3 12.52/3 16.21/3 20.35/3 24.27/3 30.32/2 32.13/2 36.51/3 39.22/3
Wydry Galicja 3.09/3 2.38/3 2.02/4 5.03/5 3.29/3 4.14/3 3.52/4 6.05/3 1.41/3 4.38/3 2.31/5
39.34/3
0.12/3
4 ZELAZO, Jacek 42.15 3.25/4 7.27/4 12.22/5 16.20/5 19.23/4 22.47/4 27.46/4 32.50/4 34.41/4 39.28/4 41.57/4
Start Kluska Glogów Mlp. 3.25/4 4.02/4 4.55/5 3.58/3 3.03/2 3.24/2 4.59/5 5.04/1* 1.51/4 4.47/4 2.29/4
42.15/4
0.18/5
5 ZELAZO, Jakub 57.25 1.37/1* 10.34/5 12.04/4 15.31/4 23.30/5 36.45/5 39.24/5 46.05/5 47.45/5 55.43/5 57.12/5
Start Kluska Glogów Mlp. 1.37/1* 8.57/5 1.30/2 3.27/2 7.59/5 13.15/5 2.39/3 6.41/4 1.40/2 7.58/5 1.29/3
57.25/5
0.13/4
ZELAZO, Marcin NKL-bPK 2.59/ / / / / / / / / / /
Start Kluska Glogów Mlp. 2.59/ / / / / / / / / / /
16.58/
/
WODZIEN, Andrzej DNF / / / / / / / / / / /
xx3 / / / / / / / / / / /
/
/
|