Wstepne wyniki kategorii 12.07.2020 14:38:40
WawelCup 2020
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 52 0414 19.51/2 14.29/2 34.20/2 17.31/ 51.51/
2 WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 24 0440 19.01/1 14.26/1 33.27/1 19.30/ 52.57/
3 PACHNIK, Antoni UKS "Orientpark.pl" 50 0429 20.18/3 18.01/5 38.19/3 28.10/ 66.29/
4 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel Kraków 15 22.36/4 15.53/3 38.29/4 34.55/ 73.24/
5 JĘDRAS, Jakub UMKS Kwidzyn 57 4509 34.30/8 19.56/9 54.26/8 23.14/ 77.40/
6 PIETRZAK, Bruno HKS AZYMUT MOCHY 121 31.36/7 16.07/4 47.43/5 31.59/ 79.42/
7 CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 33 brak 31.33/6 18.03/6 49.36/6 35.56/ 85.32/
8 BORCZYK, Dawid PUKS Młode Orły Nowy 27 4535 44.46/11 19.26/7 64.12/10 33.23/ 97.35/
9 URYGA, Artur WKS Wawel Kraków 15 41.27/10 48.41/11 90.08/11 31.50/ 121.58/
10 SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 45 0477 34.43/9 24.53/10 59.36/9 71.20/ 130.56/
BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik Ruciane- 14 0481 31.03/5 19.26/7 50.29/7 / /
Wstepne wyniki kategorii : M10N 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 STYRYLSKI, Igor LKS Górzanka Nawojo 73 27.00 0b.PK/3 16.41/2 43.41/2 23.57 0b.PK/ 67.38 0b.PK/
2 STYRYLSKI, Kacper LKS Górzanka Nawojo 73 40.03 0b.PK/6 17.01/3 57.04/3 19.46 0b.PK/ 76.50 0b.PK/
3 BULTROWICZ, Franciszek KS Hades Poznań 30 24.16 0b.PK/2 9.41/1 33.57/1 56.53 1b.PK/ 90.50 1b.PK/
4 TARNOWSKI, Piotr WKS Wawel Kraków 15 36.11 0b.PK/4 25.31/5 61.42/4 33.00 0b.PK/ 94.42 0b.PK/
5 URYGA, Adam WKS Wawel Kraków 15 55.18 0b.PK/8 30.30/6 85.48/5 42.55 0b.PK/ 128.43 0b.PK/
6 MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45 4 44.21 0b.PK/7 52.57/7 97.18/6 74.05 0b.PK/ 171.23 0b.PK/
MATWIEJCZUK, Kamil UKS Azymut Siedliska 1 37.15 0b.PK/5 DNF / NKL / DNF / NKL /
PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 1 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
RUGAŁA, Wiktor UKS Azymut Siedliska 1 17.08 0b.PK/1 DNF / NKL / DNF / NKL /
DUDZIAK, Andrzej UKS Dąb Leszno 49 brak / 18.10/4 / 32.58 0b.PK/ /
Wstepne wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanó 35 3602 25.08/2 26.36/2 51.44/2 21.24/ 73.08/
2 UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45 4 0312 26.28/3 25.04/1 51.32/1 30.57/ 82.29/
3 RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź 13 3712 31.20/9 28.23/3 59.43/3 26.45/ 86.28/
4 LEMAŃCZYK, Witold Pomorski Klub Orient 16 0480 31.41/10 29.45/5 61.26/4 31.52/ 93.18/
5 CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 13 3926 29.29/5 41.32/9 71.01/6 24.24/ 95.25/
6 ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojo 73 4494 43.25/16 28.48/4 72.13/7 29.33/ 101.46/
7 ŁADOMIRSKI, Szymon MKS Paulinum Jelenia 48 0473 30.42/7 43.52/10 74.34/9 28.08/ 102.42/
8 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel Kraków 15 4019 37.18/13 35.43/7 73.01/8 29.59/ 103.00/
9 MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka Rumia 23 32.02/11 38.17/8 70.19/5 45.10/ 115.29/
10 WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar 28 0444 31.01/8 44.46/11 75.47/10 41.35/ 117.22/
11 JANKIEWICZ, Radosław UMKS Kwidzyn 57 3913 29.37/6 46.35/12 76.12/11 45.27/ 121.39/
12 KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 38 0400 23.42/1 79.18/18 103.00/13 23.31/ 126.31/
13 BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 13 4217 77.58/21 34.34/6 112.32/14 27.31/ 140.03/
14 ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 24 0440 41.17/15 78.07/17 119.24/15 38.54/ 158.18/
15 MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwar 28 0472 51.29/17 49.37/13 101.06/12 67.47/ 168.53/
16 KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 24 0460 54.26/18 70.35/15 125.01/16 46.26/ 171.27/
17 GRAMSZ, Miłosz UKS Azymut Pabianice 24 0485 61.47/20 63.52/14 125.39/17 49.18/ 174.57/
18 MOL, Adam HKS Azymut Mochy 109 80.09/22 71.08/16 151.17/18 73.29/ 224.46/
FORYSTEK, Szymon WKS Wawel Kraków 15 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
HOFHANZL, Antonín TJ Růžená 68 29.00/4 NKL-bPK / NKL / 40.08/ NKL /
JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice 52 0451 57.43/19 NKL-bPK / NKL / 40.15/ NKL /
JOŃCZY, Michał MKS Paulinum Jelenia 48 0388 38.06/14 NKL-bPK / NKL / 43.25/ NKL /
KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 1 0443 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
OMELCHENKO, Vladyslav WKS Wawel Kraków 15 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 13 4874 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 86.16/ NKL /
SMOLIŃSKI, Paweł UKS Orientuś Łódź 13 4775 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 67.53/ NKL /
SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy 27 4714 35.03/12 / / NKL-bPK / /
ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 1054494 DNF / / NKL / / /
ŻMIJ, Szymon UKS Kometa Gliwice 52 0482 NKL-bPK /
Wstepne wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 24 0355 40.20/1 45.34/1 85.54/1 33.17/ 119.11/
2 BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades Poznań 30 0370 41.29/2 46.44/3 88.13/2 30.59/ 119.12/
3 WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 24 0445 46.25/4 48.38/5 95.03/3 33.15/ 128.18/
4 SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 24 0356 51.10/7 47.01/4 98.11/4 31.58/ 130.09/
5 PISAREK, Kordian WKS Wawel Kraków 15 4263 49.44/6 53.23/7 103.07/5 35.15/ 138.22/
6 WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 24 0387 58.18/8 53.45/8 112.03/7 41.02/ 153.05/
7 KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 24 0410 60.19/9 56.04/10 116.23/9 47.10/ 163.33/
8 DRAPELLA, Stanisław Pomorski Klub Orient 16 0480 69.52/17 50.50/6 120.42/11 45.09/ 165.51/
9 ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 57 3567 48.54/5 66.12/19 115.06/8 52.54/ 168.00/
10 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel Kraków 15 4481 71.20/18 59.22/13 130.42/14 41.17/ 171.59/
11 DWOJAK, Gracjan UKS "Orientpark.pl" 50 0412 63.30/12 55.18/9 118.48/10 53.36/ 172.24/
12 PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 57 3568 73.09/21 57.01/11 130.10/13 42.58/ 173.08/
13 KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 41 0478 61.05/10 60.59/14 122.04/12 52.20/ 174.24/
14 WODZICKI, Filip MKS MOS Wrocław 38 0464 66.48/14 64.43/18 131.31/15 44.30/ 176.01/
15 STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojo 73 4815 78.14/23 61.00/15 139.14/18 41.03/ 180.17/
16 KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO Szczecin 41 0366 63.29/11 75.30/22 138.59/17 42.44/ 181.43/
17 ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 24 0416 90.25/26 57.47/12 148.12/19 44.17/ 192.29/
18 KURZYP, Michał MKS MOS Wrocław 38 0327 68.39/15 93.13/25 161.52/20 50.52/ 212.44/
19 RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin 41 0478 85.05/25 81.41/23 166.46/21 48.54/ 215.40/
20 TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel Kraków 15 0393 68.59/16 63.53/17 132.52/16 91.51/ 224.43/
21 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz UKS Dąb Leszno 49 0424 111.19/32 71.46/21 183.05/23 66.27/ 249.32/
22 KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45 4 4126 124.38/35 69.16/20 193.54/24 70.18/ 264.12/
23 ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań 30 0370 101.33/31 99.31/27 201.04/25 79.26/ 280.30/
24 STEFANIAK, Robert UKS Azymut 45 4 119.45/33 85.33/24 205.18/26 94.02/ 299.20/
BEKIER, Daniel UKS Azymut Siedliska 1 0435 100.23/29 DNF / NKL / DNF / NKL /
CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45 4 NKL-bPK / 46.38/2 NKL / 25.43/ NKL /
CHACHURSKI, Mieszko UNTS Warszawa 17 0419 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 98.11/ NKL /
DURMA, Jerzy UKS Azymut Pabianice 24 0445 72.20/20 DNF / NKL / 36.56/ NKL /
GĄSIENICA-SAMEK, Adam UNTS Warszawa 17 2573 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska 1 0435 83.29/24 DNF / NKL / DNF / NKL /
KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanó 35 0360 75.25/22 NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
KOLORZ, Dominik UKS Sparta Czyżowice 40 0462 121.10/34 NKL-bPK / NKL / 70.00/ NKL /
KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin 41 w tr NKL-bPK / 96.35/26 NKL / 63.41/ NKL /
KUBISIAK, Tomasz Skierniewickie Stowa 88 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar 28 0329 45.49/3 61.14/16 107.03/6 NKL-bPK / NKL /
MARSZAŁEK, Alan UKS Grom Sokolniki 46 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 77.19/ NKL /
MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś Łódź 13 3711 101.14/30 NKL-bPK / NKL / 45.16/ NKL /
MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska 1 0473 91.05/27 DNF / NKL / DNF / NKL /
PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska 1 0473 145.01/36 DNF / NKL / DNF / NKL /
PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska 1 0440 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska 1 0473 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź 13 3765 NKL-bPK / DNF / NKL / 85.34/ NKL /
SZUWARA, Daniel KU AZS UMCS Lublin 45 0477 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
TYSZKIEWICZ, Filip KOS BnO Szczecin 41 0478 64.13/13 117.12/28 181.25/22 NKL-bPK / NKL /
ŻUCHOWSKI, Mateusz KOS BnO Szczecin 41 0478 72.11/19 NKL-bPK / NKL / 63.45/ NKL /
KOZEL, Mikołaj Pomorski Klub Orient 16 4130 93.44/28 / / 75.42/ /
Wstepne wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 17 3174 43.12/1 47.58/1 91.10/1 34.05/ 125.15/
2 WOŁEK, Stanisław UNTS Warszawa 17 3557 49.03/3 48.59/2 98.02/2 40.52/ 138.54/
3 WÓJCIK , Paweł WKS Wawel Kraków 15 2991 55.02/8 52.25/4 107.27/4 37.25/ 144.52/
4 MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 57 2578 50.19/4 56.01/5 106.20/3 43.34/ 149.54/
5 MAJOWSKI, Jan UKS OSiR Góra Kalwar 28 0350 53.38/7 57.23/6 111.01/6 39.00/ 150.01/
6 PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar 28 0278 52.37/6 57.36/7 110.13/5 44.45/ 154.58/
7 LISIAK, Adam UKS Orientuś Łódź 13 3049 58.24/11 67.28/11 125.52/8 44.03/ 169.55/
8 ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel Kraków 15 3201 57.54/9 66.52/10 124.46/7 47.05/ 171.51/
9 CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO Szczecin 41 0344 51.18/5 80.46/14 132.04/11 41.19/ 173.23/
10 MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice 52 0382 64.25/12 66.36/9 131.01/10 49.34/ 180.35/
11 DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar 28 0390 58.20/10 69.39/12 127.59/9 55.15/ 183.14/
12 WĄSIEWICZ, Jerzy Team 360 5 0407 80.07/15 73.12/13 153.19/12 43.43/ 197.02/
13 SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwar 28 0375 45.37/2 116.57/18 162.34/13 59.01/ 221.35/
14 GÓRSKI, Patryk UKS OSiR Góra Kalwar 28 0454 68.08/14 113.17/17 181.25/14 68.34/ 249.59/
15 WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar 28 0277 88.00/16 103.26/16 191.26/15 66.41/ 258.07/
BIELECKI, Michał UKS Siódemka Rumia 23 NKL-bPK / 81.02/15 NKL / 55.09/ NKL /
CZAPLA, Tadeusz WKS Wawel Kraków 15 135.36/19 DNF / NKL / 80.25/ NKL /
ERTEL, Jacek MUKS Junior Ochędzyn 54 104.53/17 NKL-LIM / NKL / 109.12/ NKL /
FRONIA, Jakub UKS GOK Galewice 58 0411 NKL-bPK / 145.11/19 NKL / 84.16/ NKL /
PACHNIK, Jędrzej UKS "Orientpark.pl" 50 0307 NKL-bPK / 50.32/3 NKL / 42.28/ NKL /
SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 24 0440 67.50/13 NKL-bPK / NKL / 56.16/ NKL /
SWATOWSKI, Kacper UKS Azymut Siedliska 1 0488 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
ŻESŁAWSKI , Mateusz WKS Wawel Kraków 15 3200 NKL-bPK / 66.24/8 NKL / 43.25/ NKL /
KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Szczecin 41 0366 120.40/18
Wstepne wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KURZYP, Stanisław WKS Śląsk Wrocław 21 2225 36.49/2 51.58/1 88.47/1 33.36/ 122.23/
2 KULA, Mateusz KOS BnO Szczecin 41 0366 38.14/5 57.17/2 95.31/2 35.36/ 131.07/
3 SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 24 0265 39.47/7 60.25/4 100.12/4 33.38/ 133.50/
4 NOWAK, Grzegorz UKS Azymut 45 4 2370 39.51/8 58.53/3 98.44/3 36.24/ 135.08/
5 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 13 2837 31.41/1 76.29/12 108.10/9 30.04/ 138.14/
6 PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś Łódź 13 4297 37.36/4 64.57/8 102.33/5 36.31/ 139.04/
7 TOBOREK, Jakub WKS Śląsk Wrocław 21 2141 38.36/6 64.56/7 103.32/6 35.58/ 139.30/
8 NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź 13 3929 40.34/9 66.42/9 107.16/7 39.10/ 146.26/
9 PUDEŁEK, Błażej Górzanka Nawojowa Gó 126 46.37/11 60.53/5 107.30/8 43.33/ 151.03/
10 JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum Jelenia 48 0310 42.35/10 75.18/11 117.53/12 35.07/ 153.00/
11 OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS Warszawa 17 8181 48.26/14 68.41/10 117.07/11 42.27/ 159.34/
12 TARNAWSKI, Jan WKS Wawel Kraków 15 3834 50.37/15 64.13/6 114.50/10 53.25/ 168.15/
13 SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum Jelenia 48 0386 46.54/12 79.32/13 126.26/13 46.26/ 172.52/
14 BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 13 2127 47.01/13 93.36/15 140.37/14 42.45/ 183.22/
15 ZALESKI, Jakub MKS Paulinum Jelenia 48 0310 64.30/17 88.33/14 153.03/15 60.41/ 213.44/
16 SĘDŁAK, Michał OK!Sport 11 72.24/18 106.03/16 178.27/16 50.48/ 229.15/
KUBISIAK, Witold Skierniewickie Stowa 89 83.23/19 NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź 13 4098 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź 13 4111 56.22/16 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
PORZYCZ, Grzegorz UKS Azymut 45 4 2371 37.13/3 DNF / /
PK WOŁOWCZYK, Krzysztof / / / PK 53.48/ PK /
Wstepne wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 BYRCZEK, JAN UKS KOMETA 31 0272 47.16/2 72.10/1 119.26/1 37.39/ 157.05/
2 PETERSBURSKI, Krystian UKS Azymut 45 4 44.27/1 82.01/3 126.28/2 38.17/ 164.45/
3 PŁÓCIENNIK, Konrad UKS Azymut Pabianice 24 0178 53.10/3 76.16/2 129.26/3 42.03/ 171.29/
Wstepne wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 OLEJNIK, Michał WKS Grunwald Poznań 1150034 32.03/1 65.43/1 97.46/1 36.22/ 134.08/
2 PRYJMA, Fryderyk UNTS Warszawa 17 2672 37.45/2 75.52/2 113.37/2 40.10/ 153.47/
3 BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław 21 0140 38.39/4 77.57/4 116.36/3 40.52/ 157.28/
4 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 21 2226 38.45/5 81.20/7 120.05/4 40.24/ 160.29/
5 WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45 4 39.45/6 83.07/10 122.52/5 41.47/ 164.39/
6 ZBRANEK, Roman SKOB Zlin 76 44.16/12 81.51/8 126.07/6 42.15/ 168.22/
7 DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum Jelenia 48 0110 46.38/13 81.07/6 127.45/8 41.03/ 168.48/
8 KUCA, Kacper UNTS Warszawa 17 2032 40.29/8 86.44/12 127.13/7 41.58/ 169.11/
9 HEWELT, Maciej UKS Azymut 45 4 42.37/10 85.31/11 128.08/9 44.05/ 172.13/
10 NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka Rumia 23 38.31/3 91.52/16 130.23/11 42.54/ 173.17/
11 PIOTROWSKI, Radosław 123 123 47.45/16 82.37/9 130.22/10 44.43/ 175.05/
12 DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły Nowy 27 1171 46.44/14 87.15/13 133.59/14 42.11/ 176.10/
13 PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś Łódź 13 423 42.08/9 90.07/15 132.15/13 45.52/ 178.07/
14 SOKALSKI, Dariusz Wojskowa Akademia Te 1190071 52.52/21 78.21/5 131.13/12 48.00/ 179.13/
15 KALATA , Michał 10BKPanc Świętoszów 9 0085 40.09/7 97.01/17 137.10/15 44.45/ 181.55/
16 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 72 0420 50.37/19 87.34/14 138.11/16 52.02/ 190.13/
17 HOFFMANN, Mateusz CSWL Poznań 67 0000 55.06/24 98.19/18 153.25/18 58.55/ 212.20/
18 JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice 40 " 50.19/18 112.53/21 163.12/19 49.59/ 213.11/
19 OLECH, Przemysław UKS Siódemka Rumia 23 0156 49.33/17 102.39/19 152.12/17 69.00/ 221.12/
20 CYGLER, Sławomir WKS Wawel Kraków 15 0009 55.30/25 108.23/20 163.53/20 58.34/ 222.27/
21 WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team 143 53.09/23 122.10/23 175.19/21 54.32/ 229.51/
22 ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź 13 1724 59.01/27 122.33/24 181.34/23 63.56/ 245.30/
23 FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 30 4415 61.20/29 117.52/22 179.12/22 70.54/ 250.06/
24 MADEJ, Mateusz UKS "Orientpark.pl" 50 0070 59.32/28 128.56/25 188.28/24 69.05/ 257.33/
25 MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 1000194 83.45/33 129.25/26 213.10/26 67.26/ 280.36/
26 KURYJ, Marek WKS Wawel Kraków 15 3252 72.32/30 165.12/29 237.44/28 83.30/ 321.14/
27 GRABOWSKI, Bogusz 15 Giżycka Brygada Z 32 82.59/31 168.29/30 251.28/29 98.58/ 350.26/
ADAMSKI, Robert 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2 109.35/37 NKL-bPK / NKL / 114.07/ NKL /
CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 13 402 52.37/20 NKL-bPK / NKL / 49.28/ NKL /
DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum Jelenia 48 0068 DNF / 77.53/3 NKL / 44.18/ NKL /
FILIPEK, Marcin 12 BZ 3 88.12/36 NKL-LIM / NKL / 125.44/ NKL /
HOVORKA, Lukáš OK Lokomotiva Pardub 70 44.00/11 NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 17 45.55/ NKL /
KRASZEWSKI, Przemysław 10BKPanc Świętoszów 9 0483 58.25/26 135.50/28 194.15/25 NKL-bPK / NKL /
MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 21 0131 53.00/22 DNF / NKL / DNF / NKL /
PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś Łódź 13 410 46.59/15 DNF / NKL / 48.20/ NKL /
WOJNOWICZ, Marek UKS "Orientpark.pl" 50 83.04/32 132.10/27 215.14/27 NKL-bPK / NKL /
BLUZA, Łukasz indywidualnie 25 86.39/34 68.27/ /
GRZEGORCZYK, Marcin 12 BZ 3 NKL-bPK /
JAROSZEK, Radoslaw Team 360 5 61.51/ /
OLESIŃSKI, Rafał 2 ORel. Przasnysz 74 87.44/35 NKL-LIM / NKL /
PK BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel Kraków 15 PK 48.48/ PK /
Wstepne wyniki kategorii : M21S 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 MIŚTAL, Mateusz HarperSOFT Team 108 45.57/2 46.35/1 92.32/1 29.22/ 121.54/
2 NESTOROWICZ, Łukasz KU AZS UMCS Lublin 45 0330 42.19/1 56.23/7 98.42/2 31.15/ 129.57/
3 KOGUCIUK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 45 0329 53.59/6 59.08/10 113.07/5 27.17/ 140.24/
4 WOŁOWCZYK, Michał UNTS Warszawa 17 489 57.26/8 55.20/4 112.46/4 35.26/ 148.12/
5 NOWAK, Bartłomiej PUKS Młode Orły Nowy 27 4821 60.24/10 58.04/9 118.28/6 30.42/ 149.10/
6 GARBULIŃSKI, Grzegorz Indywidualnie 10 51.10/3 55.49/6 106.59/3 43.15/ 150.14/
7 PIETRZAK, Konrad KU AZS UMCS Lublin/1 1220334 52.42/4 67.32/14 120.14/7 30.53/ 151.07/
8 ANTONOWICZ, Jerzy Team360 6 0009 56.29/7 65.05/13 121.34/8 37.43/ 159.17/
9 KUREK, Jarosław KU AZS WAT Warszawa 34 71.30/16 53.25/3 124.55/10 37.09/ 162.04/
10 PIETRZAK, Patryk HKS AZYMUT MOCHY 121 59.03/9 63.56/12 122.59/9 40.30/ 163.29/
11 PARYS, Jarosław KU AZS UMCS Lublin 45 0330 69.03/15 56.40/8 125.43/11 38.09/ 163.52/
12 GOLARZ, Tomasz 2 pułk inżynieryjny 8 78.19/17 55.45/5 134.04/15 39.26/ 173.30/
13 MASTELA, Rafał OB Havířov 101 53.29/5 79.33/19 133.02/14 41.41/ 174.43/
14 GĄSIOROWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 24 0355 69.02/14 61.44/11 130.46/12 48.15/ 179.01/
15 PAWŁOWSKI, Michał Wojskowa Akademia Te 119 61.53/11 70.09/16 132.02/13 62.04/ 194.06/
16 WAŁACHOWSKI, Piotr Indywidualnie Legion 138 67.12/13 73.34/18 140.46/16 56.40/ 197.26/
17 LATÁK, Rudolf BÖF Budaörs 29 79.33/18 69.42/15 149.15/17 54.58/ 204.13/
18 WOJCIECHOWSKI, Kamil 144 144 111.51/21 120.11/22 232.02/20 53.08/ 285.10/
19 MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45 4 105.11/20 122.48/23 227.59/19 65.15/ 293.14/
20 DANIELEWICZ , Patryk JW 4495 42 143.26/24 96.35/20 240.01/22 54.17/ 294.18/
21 NIKOŁAJUK, Bartek UKS "Orientpark.pl" 50 115.31/22 117.53/21 233.24/21 63.48/ 297.12/
BUGÁR, Gergely BÖF Budaörs 29 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 28 0425 63.42/12 NKL-bPK / NKL / 74.19/ NKL /
ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 147 97.08/19 73.04/17 170.12/18 NKL-bPK / NKL /
GRZEGORCZYK, Marcin 12 BZ 3 NKL-bPK / / 47.34/ /
JAROSZEK, Radoslaw Team 360 5 / 51.28/2 /
OLESIŃSKI, Rafał 2 ORel. Przasnysz 74 50.42/ /
KĘDZIOR, Rafał JW 4495 42 131.22/23
Wstepne wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 24 0033 44.58/1 65.32/3 110.30/2 36.48/ 147.18/
2 KONARCZAK, Dariusz KS Hades Poznań / 17 78 0090 47.59/2 60.14/2 108.13/1 39.13/ 147.26/
3 ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 28 0167 52.57/3 60.07/1 113.04/3 46.45/ 159.49/
4 ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 24 0265 55.41/4 69.28/4 125.09/4 45.25/ 170.34/
5 KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 24 0265 56.38/5 76.42/8 133.20/5 47.26/ 180.46/
6 KOŻYCZKOWSKI, Edward Indywidualnie 10 61.14/7 73.32/6 134.46/6 49.41/ 184.27/
7 WDOWCZYK, Piotr 2 pinz/UMKS Kwidzyn 1394186 71.57/12 70.02/5 141.59/8 48.31/ 190.30/
8 DRĄGOWSKI, Piotr OK!Sport 11 0068 59.52/6 77.30/10 137.22/7 54.17/ 191.39/
9 JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 57 3694 80.34/18 73.59/7 154.33/12 45.27/ 200.00/
10 FROM , Piotr UMKS Kwidzyn 57 4856 65.47/8 85.11/12 150.58/11 49.47/ 200.45/
11 LEHMAN, Piotr Indywidualnie 10 66.15/9 77.26/9 143.41/9 59.35/ 203.16/
12 GOCYŁA, Mateusz KS Jurajskie Orły 63 74.09/14 89.48/13 163.57/13 53.02/ 216.59/
13 STĘŻYCKI, Grzegorz 10BKPanc Świętoszów 9 0468 69.34/11 97.51/15 167.25/14 51.49/ 219.14/
14 JANKOWSKI, Paweł Indywidualnie 10 66.54/10 82.09/11 149.03/10 73.55/ 222.58/
15 BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 18 0481 73.20/13 94.11/14 167.31/15 56.16/ 223.47/
16 PIEKARCZYK, Piotr GKS Świt Krzeszowice 120 89.08/19 101.34/16 190.42/16 65.13/ 255.55/
17 FRĄTCZAK, Sławomir Pomorski Klub Orient 16 0437 92.42/21 112.52/18 205.34/17 103.19/ 308.53/
18 ŁAZARSKI, Janusz 2 ORel. Przasnysz 74 104.44/22 108.37/17 213.21/18 96.30/ 309.51/
19 KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 95 79.05/17 147.04/19 226.09/19 87.30/ 313.39/
20 KRZYMINIEWSKI, Marek 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2 131.51/23 172.12/20 304.03/20 112.49/ 416.52/
MAZUR, Michał UKS Azymut Pabianice 24 0295 90.01/20 DNF / NKL / NKL-bPK / NKL /
PIEKIELNY, Mariusz MUKS Junior Ochędzyn 54 74.50/15 DNF / NKL / DNF / NKL /
WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel Kraków 15 76.11/16 NKL-bPK / NKL / 62.56/ NKL /
ZIMMER, Łukasz JW 1109 Grudziądz/2 150 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
POLONIUS, Łukasz / / / 57.34/ /
WOŹNIAK, Michał 5 Batalion Dowodzeni 147 DNF / DNF / NKL / / /
Wstepne wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 NOWAK, Jacek indywidualni pomorsk 1120014 34.37/1 48.34/2 83.11/1 32.17/ 115.28/
2 GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc Świętoszów 9 0289 41.32/2 45.17/1 86.49/2 36.00/ 122.49/
3 JANIAK, Paweł MKS Pogoń Siedlce 71 41.45/3 56.03/4 97.48/3 37.00/ 134.48/
4 ŁAWECKI, Szymon MKS Pogoń Siedlce 71 0210 46.12/7 52.54/3 99.06/4 37.43/ 136.49/
5 PROŠEK, Michal OK Jihlava 125 43.30/5 58.09/5 101.39/5 40.51/ 142.30/
6 CYCH, Piotr WKS Śląsk Wrocław 21 46.07/6 60.51/6 106.58/6 38.07/ 145.05/
7 CZAPLA, Tomasz WKS Wawel Kraków 15 52.13/13 66.13/10 118.26/9 41.27/ 159.53/
8 CIEĆWIERZ, Sławomir UKS Azymut 45 4 4338 47.29/9 65.36/9 113.05/7 49.25/ 162.30/
9 KOCIUBA, Marek KU AZS WAT Warszawa 34 52.20/14 63.19/7 115.39/8 48.27/ 164.06/
10 DUTKIEWICZ, Damian MKS Paulinum Jelenia 48 0127 52.20/14 72.49/11 125.09/12 40.49/ 165.58/
11 SZCZEPAN, Fiedorowicz UKS Traper 55 2966 54.05/17 64.33/8 118.38/10 49.16/ 167.54/
12 SOŁOWIEJ, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 45 0249 49.41/10 80.44/20 130.25/15 46.04/ 176.29/
13 CISZEK, Marcin WKS Śląsk Wrocław 21 50.14/11 78.13/16 128.27/14 48.55/ 177.22/
14 BALMOWSKI, Radosław 2 pułk inżynieryjny 8 53.49/16 73.17/12 127.06/13 59.48/ 186.54/
15 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 99 64.22/19 80.00/19 144.22/19 55.41/ 200.03/
16 PATREJKO, Andrzej UKS Azymut 45 4 65.11/20 78.25/17 143.36/18 58.13/ 201.49/
17 SITNICKI, Mariusz 10BKPanc Świętoszów 9 0437 50.31/12 82.20/21 132.51/16 74.31/ 207.22/
18 KUBISIAK, Marek Skierniewickie Stowa 87 0210 66.29/21 76.09/14 142.38/17 65.13/ 207.51/
19 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojo 73 0431 79.48/29 79.18/18 159.06/21 53.48/ 212.54/
20 KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 91 0398 72.18/24 76.19/15 148.37/20 72.39/ 221.16/
21 SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź/ B 1284873 75.24/26 86.40/22 162.04/23 63.49/ 225.53/
22 TRZASKO, Bogusław 134 134 75.04/25 88.11/23 163.15/24 66.18/ 229.33/
23 NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź 13 3930 70.49/23 89.52/25 160.41/22 70.57/ 231.38/
24 RZOSIŃSKI , Dariusz 8 brt Lipowiec 65 79.46/28 93.52/27 173.38/26 75.09/ 248.47/
25 CENIUK, Sylwester 15 Giżycka Brygada Z 32 77.10/27 99.28/30 176.38/27 73.15/ 249.53/
26 JARONIEC, Dariusz 15 Giżycka Brygada Z 32 67.33/22 105.01/31 172.34/25 95.33/ 268.07/
27 PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 57 4190 103.53/33 89.17/24 193.10/29 84.29/ 277.39/
28 DURMAJ, Marcin 15 Giżycka Brygada Z 32 108.56/35 97.49/28 206.45/32 77.47/ 284.32/
29 SZUWARA, Piotr 1 Batalion Drogowo - 82 0489 107.54/34 89.56/26 197.50/30 94.40/ 292.30/
30 WIĘCKO, Jacek 15 Giżycka Brygada Z 32 97.05/31 107.58/32 205.03/31 98.32/ 303.35/
31 SUDOŁ, Marek 15 Giżycka Brygada Z 32 100.16/32 114.34/34 214.50/33 92.41/ 307.31/
32 KOSICKI, Roman UKS ENERGETYK Dychów 81 122.40/37 112.11/33 234.51/34 90.09/ 325.00/
33 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 98 111.07/36 131.46/35 242.53/35 96.08/ 339.01/
34 VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 137 125.09/38 137.16/36 262.25/36 86.38/ 349.03/
PLESIŃSKI, Mariusz 10BKPanc Świętoszów 9 0130 46.21/8 75.09/13 121.30/11 DNF / NKL /
TARNOWSKI, Radosław WKS Wawel Kraków 15 4369 57.17/18 NKL-bPK / NKL / 60.40/ NKL /
TKACZUK, Tomasz UKS Azymut Pabianice 24 0325 42.32/4 DNF / NKL / DNF / NKL /
URYGA, Sławek WKS Wawel Kraków 15 138.48/39 DNF / NKL / DNF / NKL /
CIUPA, Marcin UKS Orientuś Łódź 13 3927 84.25/30 98.12/29 182.37/28 / /
Wstepne wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 MOSZKOWICZ , Paweł WKS Wawel Kraków 15 826 44.33/2 46.00/1 90.33/1 33.37/ 124.10/
2 KRASUSKI, Marcin OK!Sport 11 0268 43.31/1 49.26/2 92.57/2 34.37/ 127.34/
3 NOWAK, Remik KS Hades Poznań 30 0090 50.42/4 53.58/3 104.40/3 34.16/ 138.56/
4 BŁACHUT, Igor Team360 6 50.38/3 57.03/4 107.41/4 43.55/ 151.36/
5 HOFHANZL, Abrahám TJ Růžená 68 54.09/6 60.41/8 114.50/6 38.23/ 153.13/
6 STASZAK, Artur UNTS Warszawa 17 2013 55.18/7 59.05/7 114.23/5 41.56/ 156.19/
7 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel Kraków 15 Tak 60.56/13 57.05/5 118.01/7 39.09/ 157.10/
8 SĘDŁAK, Krystian OK!Sport 11 53.24/5 67.45/10 121.09/8 36.47/ 157.56/
9 MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa 17 2068 59.11/10 66.38/9 125.49/9 39.52/ 165.41/
10 GLISZCZYŃSKI, Janusz TRV Potrzanowo 62 65.27/15 68.56/11 134.23/11 45.49/ 180.12/
11 FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 30 4414 58.30/9 76.18/15 134.48/12 45.41/ 180.29/
12 KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom Sokolniki 46 56.37/8 87.50/28 144.27/15 40.18/ 184.45/
12 PUDEŁEK, Paweł Górzanka Nawojowa Gó 126 69.47/18 69.46/12 139.33/14 45.12/ 184.45/
14 GORAL, Michał KU AZS UMCS Lublin 45 0455 60.54/12 73.25/14 134.19/10 52.51/ 187.10/
15 JANAS, Sebastian UKS Kometa Gliwice 52 0451 65.34/16 72.15/13 137.49/13 57.09/ 194.58/
16 MOSSAKOWSKI, Przemysław samodzielny 39 76.38/27 76.20/16 152.58/19 46.50/ 199.48/
17 KALSZTEIN, Karol Pomorski Klub Orient 16 " 71.59/20 79.24/18 151.23/18 49.22/ 200.45/
18 PORADA, Robert UKS Reflex 1240208 63.46/14 86.41/26 150.27/17 51.06/ 201.33/
19 MOL, Krzysztof 5 pułk artylerii Sul 1100286 60.17/11 88.22/30 148.39/16 54.27/ 203.06/
20 DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 45 0297 71.03/19 85.43/25 156.46/20 46.36/ 203.22/
21 BADARYCZ, Piotr 7 7 78.44/28 84.17/23 163.01/25 47.55/ 210.56/
22 MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 34 76.11/26 80.56/20 157.07/21 57.34/ 214.41/
23 PACYNA, Krzysztof UKS ENERGETYK Dychów 81 0485 74.46/23 88.10/29 162.56/24 51.57/ 214.53/
24 KRASUSKI, Bartomiej Team360 6 68.37/17 99.29/39 168.06/27 47.01/ 215.07/
25 ŚWIDERSKI, Władysław KU AZS UMCS Lublin/1 122 74.38/22 92.50/32 167.28/26 49.55/ 217.23/
26 WRZOSEK, Zbigniew 149 1490056 81.02/30 78.54/17 159.56/23 63.40/ 223.36/
27 LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź 13 4657 75.44/25 83.40/22 159.24/22 74.27/ 233.51/
28 PETERSBURSKI, Robert UKS Azymut 45 4 94.23/39 87.08/27 181.31/30 53.46/ 235.17/
29 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 47 85.03/32 101.44/41 186.47/33 58.43/ 245.30/
30 WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS Warszawa 17 4546 74.53/24 93.41/33 168.34/28 77.45/ 246.19/
31 KOSICKI, Tomasz OK!Sport 11 102.47/43 85.11/24 187.58/34 58.37/ 246.35/
32 GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 13 89.54/37 82.32/21 172.26/29 80.36/ 253.02/
33 RAMOTOWSKI, Mariusz 15 Giżycka Brygada Z 32 85.19/33 107.09/42 192.28/35 61.17/ 253.45/
34 WOJTCZAK, Krzysztof CSWInż.iChem. Wrocła 97 89.09/35 95.52/35 185.01/32 70.07/ 255.08/
35 MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice 52 0414 97.55/40 96.39/36 194.34/36 63.05/ 257.39/
36 KRZYMINIEWSKI, Sławomir 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2 89.39/36 94.18/34 183.57/31 77.01/ 260.58/
37 BARTOS, Maciej UKS Orientuś Łódź 13 4218 103.13/44 98.41/38 201.54/39 71.39/ 273.33/
38 LISIAK, Paweł UKS Orientuś Łódź 13 3251 88.07/34 113.33/45 201.40/38 78.04/ 279.44/
39 KOSONOWSKI, Robert 1 Batalion Drogowo - 82 119.54/47 97.32/37 217.26/40 98.18/ 315.44/
40 STROIŃSKI, Cezary 5 pułk artylerii Sul 1300359 98.07/41 140.11/48 238.18/43 78.52/ 317.10/
41 WEJTKO, Michał UMKS Kwidzyn 57 3916 107.13/45 129.24/47 236.37/42 96.08/ 332.45/
42 LEMAŃCZYK, Dariusz Pomorski Klub Orient 16 0484 107.53/46 143.02/49 250.55/44 87.53/ 338.48/
JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum Jelenia 48 0129 NKL-bPK / 57.08/6 NKL / 33.19/ NKL /
KŁAK, Andrzej 34WOG 77 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
KRYSZCZAK, Adam 2 ORel Przasnysz 86 135.09/49 NKL-bPK / NKL / 93.56/ NKL /
MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow 105 92.18/38 107.37/43 199.55/37 NKL-bPK / NKL /
RZOSIŃSKI, Marek 8 brt Lipowiec 65 NKL-LIM / NKL-bPK / NKL / 86.19/ NKL /
SŁAWIŃSKI, Marcin 3 Brygada Radiotechn 129 79.04/29 NKL-bPK / NKL / 67.29/ NKL /
SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź 13 3001 NKL-bPK / 79.50/19 NKL / 57.48/ NKL /
SZAJNA, Robert WKS Wawel Kraków 15 99.24/42 120.20/46 219.44/41 NKL-bPK / NKL /
WIECZOREK, Piotr Indywidualny Mazowsz 53 0301 NKL-bPK / 101.02/40 NKL / 55.50/ NKL /
WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat 145 72.50/21 DNF / NKL / DNF / NKL /
WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel Kraków 15 0319 131.15/48 DNF / NKL / 61.20/ NKL /
KUDŁACZ, Tomasz 90 90 69.43/ /
MIKHAYLOV, Victor Odessa Team 106 / 88.53/31 / 71.01/ /
WDOWIAK, Robert Rodzinna Grupa Rower 18 / 111.59/44 / 74.19/ /
TOPÓR, Marek WKS Wawel Kraków 15 / / / 79.04/ /
ŻMIJ, Jacek UKS Kometa Gliwice 52 0482 84.01/31
Wstepne wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN 12 0074 41.20/1 56.17/1 97.37/1 42.57/ 140.34/
2 PESTA, Adam UKS Azymut 45 4 42.37/2 61.43/6 104.20/2 39.19/ 143.39/
3 PACHNIK, Dariusz UKS "Orientpark.pl" 50 0070 48.40/6 60.33/4 109.13/4 39.55/ 149.08/
4 SŁOŃSKI , Marek WKS Wawel Kraków 15 3192 55.11/11 58.50/2 114.01/5 44.31/ 158.32/
5 ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades Poznań 30 0091 44.09/3 73.45/10 117.54/7 42.59/ 160.53/
6 KLASA, TomASZ KS Hades Poznań 30 0373 56.55/12 61.22/5 118.17/8 44.04/ 162.21/
7 PISAREK, Piotr WKS Wawel Kraków 15 4588 54.44/10 61.47/7 116.31/6 56.16/ 172.47/
8 URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsz 53 0052 51.15/8 73.49/11 125.04/9 50.05/ 175.09/
9 MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa 17 0298 50.24/7 79.03/12 129.27/10 45.45/ 175.12/
10 WRZESIŃSKI, Krzysztof September team 1480113 48.05/5 83.47/15 131.52/12 47.45/ 179.37/
11 NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 113 58.53/13 70.48/9 129.41/11 50.53/ 180.34/
12 MAZUREK, Piotr WKS Śląsk Wrocław 21 4453 60.24/15 85.50/17 146.14/13 46.59/ 193.13/
13 ŚWIĄTKOWSKI, Rafał 133 133 80.19/22 67.41/8 148.00/16 48.11/ 196.11/
14 WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 5 0408 59.08/14 88.48/20 147.56/15 52.17/ 200.13/
15 WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45 4 66.27/18 80.42/13 147.09/14 57.02/ 204.11/
16 KIJEWSKI, Jacek KU AZS WAT Warszawa 34 0008 62.47/16 97.36/22 160.23/18 55.16/ 215.39/
17 FORYSTEK, Józef WKS Wawel Kraków 15 0208 68.21/20 84.58/16 153.19/17 67.00/ 220.19/
18 KRAMSKI, Mariusz KOS Modrzew Skwierzy 84 54.32/9 113.10/25 167.42/19 56.32/ 224.14/
19 PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO Szczecin 41 0367 66.13/17 107.13/23 173.26/21 56.42/ 230.08/
20 ŁASKI, Tomasz Klub InO Stowarzysze 95 80.48/23 87.23/18 168.11/20 77.20/ 245.31/
21 MICKEVICIUS, Ovidijus OK Fortuna, Vilnius 79 66.36/19 121.38/26 188.14/23 59.26/ 247.40/
22 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel Kraków 15 96.05/25 87.38/19 183.43/22 72.12/ 255.55/
23 KRUPIŃSKI, Andrzej PUKS Młode Orły Nowy 27 1175 98.49/26 97.00/21 195.49/24 64.14/ 260.03/
24 CZARNOŁĘCKI, Krzysztof samodzielny 39 92.21/24 111.56/24 204.17/25 86.29/ 290.46/
25 WITKOWSKI, Zbigniew 141 141 126.56/27 141.07/27 268.03/26 90.31/ 358.34/
KRÓL, Adrian BnO Tworóg 85 128.01/28 DNF / NKL / DNF / NKL /
MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn 57 2577 NKL-bPK / 81.16/14 NKL / 60.34/ NKL /
DESZCZ, Stanisław MKS Metalowiec Łódź 44 0263 / 113.05/ /
SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 24 0482 74.05/21 / / 57.17/ /
SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojow 105 46.59/4 59.05/3 106.04/3 / /
Wstepne wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 17 113 44.11/5 54.33/1 98.44/2 39.00/ 137.44/
2 MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś Łódź 13 3294 46.00/6 63.05/4 109.05/4 38.42/ 147.47/
3 MORAWSKI, Paweł indywidualni pomorsk 1120014 42.05/3 56.06/2 98.11/1 50.33/ 148.44/
4 BĄCZEK, Dariusz UKS Technik Ruciane- 14 0401 43.05/4 57.09/3 100.14/3 53.26/ 153.40/
5 MIKOLAVICIUS, Gintaras OK Fortuna, Vilnius 79 47.25/7 68.16/6 115.41/5 47.56/ 163.37/
5 NIESSNER , Piotr WKS Wawel Kraków 15 2725 55.18/8 69.37/7 124.55/7 38.42/ 163.37/
7 CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa 34 0006 39.50/2 82.49/10 122.39/6 43.52/ 166.31/
8 DRĄGOWSKI, Marek OK!Sport 11 57.55/9 75.05/8 133.00/8 53.58/ 186.58/
9 WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa 17 3555 59.53/10 80.20/9 140.13/10 53.50/ 194.03/
10 MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojo 73 62.42/11 109.11/13 171.53/11 59.53/ 231.46/
11 MACHULAK, Mirosław UNTS Warszawa 17 4256 124.18/13 101.17/12 225.35/12 79.41/ 305.16/
KONDROTAS, Raimondas OK Fortuna, Vilnius 79 51.50/1 86.18/11 138.08/9 NKL-bPK / NKL /
SZOCIŃSKI, Robert 131 131 137.19/14 112.18/14 249.37/13 DNF / NKL /
POLEWSKI, Dariusz indywidualnie 25 85.32/12 75.39/ /
ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 13 3986 / 66.06/5 / / /
Wstepne wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły Nowy 27 1171 50.05/3 64.03/1 114.08/2 43.23/ 157.31/
2 WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 1420112 46.37/2 66.57/3 113.34/1 48.34/ 162.08/
3 KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 35 963 55.00/5 66.42/2 121.42/4 44.28/ 166.10/
4 KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia Warszawa 26 0052 46.10/1 69.48/4 115.58/3 51.37/ 167.35/
5 KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 34 0007 58.27/9 72.09/5 130.36/5 47.47/ 178.23/
6 ROGALA, mirosław KU AZS WAT Warszawa 34 0242 54.35/4 92.58/11 147.33/9 53.39/ 201.12/
7 CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45 4 65.28/14 87.22/10 152.50/11 53.16/ 206.06/
8 MACHOWSKI, Władysław UKS OSiR Góra Kalwar 28 0048 55.12/6 93.28/12 148.40/10 58.47/ 207.27/
9 PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 61 0132 60.14/10 81.26/7 141.40/8 66.49/ 208.29/
10 WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec Łódź 44 0110 60.46/11 98.24/13 159.10/12 59.40/ 218.50/
11 SYPUŁA, Sławomir UNTS Warszawa 17 69.48/15 115.07/15 184.55/15 61.52/ 246.47/
12 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS Kwidzyn 57 2885 96.02/19 86.27/9 182.29/13 69.01/ 251.30/
13 KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojo 73 0372 83.47/18 103.16/14 187.03/16 67.20/ 254.23/
14 ANDRZEJEWSKI, Leszek UKS Azymut 45 4 1624 62.58/12 121.52/16 184.50/14 83.47/ 268.37/
15 CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 40 0149 77.27/17 142.33/18 220.00/18 80.44/ 300.44/
CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45 4 0054 55.25/8 84.10/8 139.35/7 DNF / NKL /
HORNIK, Zbigniew LKO 69 0155 63.55/13 129.48/17 193.43/17 DNF / NKL /
KONSTANCIAK, Andrzej OK!Sport 11 55.23/7 81.09/6 136.32/6 DNF / NKL /
MIKIELSKI, Marek UMKS ORKAN 12 0013 75.05/16 DNF / NKL / 63.57/ NKL /
DRĄGOWSKI, Robert OK!Sport 11 / 47.10/ /
MAZUREK, Krzysztof MKS Metalowiec Łódź 44 0198 / 150.32/ /
Wstepne wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT WARSZAWA 1000007 36.15/1 51.18/1 87.33/1 38.41/ 126.14/
2 PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS Warszawa 17 101 49.19/2 71.13/2 120.32/2 53.04/ 173.36/
3 SZCZEPAŃSKI, Marek UKS Technik Ruciane- 14 0250 61.42/6 74.29/3 136.11/3 47.34/ 183.45/
4 GUGA, Romuald WKS Śląsk Wrocław 21 0716 62.34/7 81.00/5 143.34/5 45.27/ 189.01/
5 ŚWIERCZYŃSKI , Bogdan KOS Modrzew Skwierzy 84 0885 65.49/10 78.06/4 143.55/6 53.28/ 197.23/
6 BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN 12 0013 51.17/3 86.52/8 138.09/4 59.20/ 197.29/
7 WOŁEJSZO, Tadeusz KU AZS WAT 1460007 60.55/4 83.52/6 144.47/7 67.01/ 211.48/
8 BUGÁR, József BÖF Budaörs 29 67.12/11 103.33/10 170.45/10 59.50/ 230.35/
9 WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 52 72.34/12 85.22/7 157.56/8 79.00/ 236.56/
10 ŁUŃSKI, Zbigniew UMKS ORKAN 12 0013 61.33/5 103.43/11 165.16/9 74.03/ 239.19/
11 PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź 13 383 76.34/13 99.08/9 175.42/11 66.54/ 242.36/
12 GACKOWSKI, Bogdan Pomorski Klub Orient 16 0084 77.49/14 110.31/12 188.20/13 56.33/ 244.53/
13 OLBRYCHT, Janusz OLBnO 1140022 64.36/9 121.41/13 186.17/12 113.04/ 299.21/
WOŹNIAK, Józef KU AZS WAT Warszawa 34 0490 63.42/8 NKL-bPK / NKL / 70.17/ NKL /
Wstepne wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły Nowy 27 1168 35.50/1 44.35/2 80.25/1 37.53/ 118.18/
2 TRZPIL, Lech OK!Sport 11 35.53/2 48.56/4 84.49/2 37.35/ 122.24/
3 KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły Nowy 27 69 44.11/6 41.07/1 85.18/3 46.50/ 132.08/
4 ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 34 0019 39.50/3 55.32/5 95.22/4 44.46/ 140.08/
5 KRUCZEK, Stanislaw WKS Wawel Kraków 15 830 50.23/7 45.37/3 96.00/5 51.08/ 147.08/
6 GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 61 D920 42.13/4 72.44/6 114.57/6 67.26/ 182.23/
7 WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN 12 0013 56.21/8 91.42/8 148.03/8 80.35/ 228.38/
MICHAŁEK , Janusz KOS Modrzew Skwierzy 84 0742 43.13/5 75.44/7 118.57/7 NKL-bPK / NKL /
Wstepne wyniki kategorii : M75/80 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PŁUCIENNIK, Waldemar KOS Modrzew Skwierzy 84 0883 44.41/1 74.49/2 119.30/2 36.20/ 155.50/
2 DURA, Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 21 57.54/2 61.00/1 118.54/1 51.12/ 170.06/
3 Verner, George Klawun Saxen Marathon 180 60.01/3 80.45/3 140.46/3 49.12/ 189.58/
BENEŠ , Karel SKOB Havířov 20 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Wstepne wyniki kategorii : OPEN 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice 52 301 0b.PK 25.42/1 32.52/1 58.34/1 0b.PK 27.43/ 0b.PK 86.17/
2 UKLEJA, Marcin UKS Azymut 45 4 0b.PK 35.37/5 43.09/3 78.46/3 0b.PK 36.35/ 0b.PK115.21/
3 NOWAK, Maria KS Hades Poznań 30 0292 0b.PK 33.27/3 47.21/5 80.48/4 0b.PK 46.24/ 0b.PK127.12/
4 DRĄGOWSKI, Paweł OK!Sport 11 0b.PK 39.36/7 58.31/9 98.07/6 0b.PK 46.11/ 0b.PK144.18/
5 OLEJNIK, Tomasz WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 53.49/11 42.47/2 96.36/5 0b.PK 52.53/ 0b.PK149.29/
6 BEDNARSKA, Zuzanna UNTS Warszawa 17 0b.PK 35.17/4 68.19/16 103.36/7 0b.PK 60.40/ 0b.PK164.16/
7 MAZURKIEWICZ, Beata ALO PWr 103 0b.PK 38.04/6 67.13/15 105.17/8 0b.PK 59.10/ 0b.PK164.27/
8 GRAB, Hanna 66 66 0b.PK 66.52/19 66.15/14 133.07/12 0b.PK 49.01/ 0b.PK182.08/
9 BUZEK, Gabi WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 69.18/21 74.45/18 144.03/14 0b.PK 47.25/ 0b.PK191.28/
10 MAZURKIEWICZ, Agnieszka Smoleckie Syrenki 102 0b.PK 60.32/14 75.50/19 136.22/13 0b.PK 68.52/ 0b.PK205.14/
11 GIELEC, Małgorzata UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 68.20/20 81.37/20 149.57/15 0b.PK 64.21/ 0b.PK214.18/
12 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 59.19/13 65.17/13 124.36/11 0b.PK 98.31/ 0b.PK223.07/
13 BĄCZEK, Aleksandra 2 pułk inżynieryjny 8 0b.PK 87.28/26 74.42/17 162.10/17 0b.PK 69.14/ 0b.PK231.24/
14 FIEDOROWICZ, Hieronim UKS Traper 55 384 0b.PK108.55/28 61.01/11 169.56/18 0b.PK 77.05/ 0b.PK247.01/
15 CHWIEJCZAK, Dorota 36 36 0b.PK 63.26/17 98.33/21 161.59/16 0b.PK 91.56/ 0b.PK253.55/
16 OLBRYCHT, Anna OLBnO 114 0b.PK 74.37/22 100.54/22 175.31/19 0b.PK 95.19/ 0b.PK270.50/
17 TOMASZEWSKI, Krzysztof CX80 Kalisz 113 0b.PK 53.35/10 63.17/12 116.52/10 8b.PK 67.21/ 8b.PK184.13/
ANTONOWICZ, Anna Maria Team 360 5 0 0b.PK 39.42/8 DNF / NKL / 0b.PK 43.13/ NKL /
CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT Warszawa 34 0b.PK 80.22/25 DNF / NKL / DNF / NKL /
CIESIELSKA, Karina AKTYWNE CHOSZCZNO 37 0b.PK 77.56/24 DNF / NKL / DNF / NKL /
FORYSTEK, Konrad WKS Wawel Kraków 15 0226 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
FORYSTEK, Marek WKS Wawel Kraków 15 0262 0b.PK 63.25/16 52.06/7 115.31/9 DNF / NKL /
GENDEK, Katarzyna UNTS Warszawa 17 0b.PK117.55/29 NKL-bPK / NKL / 0b.PK136.19/ NKL /
LUBKIEWICZ, Małgorzata WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 51.35/9 DNF / NKL / 0b.PK 14.12/ NKL /
MOSZKOWICZ , Monika WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 77.27/23 DNF / NKL / 1b.PK 54.34/ NKL /
MUSIAŁ, Anna OK!Sport 11 0b.PK 61.24/15 DNF / NKL / DNF / NKL /
PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojow 105 DNF / DNF / NKL / 0b.PK 80.16/ NKL /
RAWLUK, AlPa 127 127 0b.PK104.13/27 DNF / NKL / 0b.PK 97.45/ NKL /
TOMANKIEWICZ , Alicja OK!Sport 11 0b.PK 58.08/12 DNF / NKL / DNF / NKL /
WENSŁAW, Justyna 140 140 0b.PK 31.01/2 47.25/6 78.26/2 DNF / NKL /
WIŚNIEWSKI, Marcin UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 66.02/18 DNF / NKL / 0b.PK 83.41/ NKL /
EC, Ewa Indywidualny Mazowsz 53 / 139.48/23 / 0b.PK130.34/ /
KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Szczecin 41 0366 52.57/8 / 0b.PK 46.14/ /
SZYSZKA, Agnieszka Night Runners Ostrów 191 / 45.30/4 / DNF / /
DUDZIAK, Damian UKS Dąb Leszno 49 brak / 58.46/10 / / /
Wstepne wyniki kategorii : OPEN 2 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KACZYŃSKI, Piotr Pomorski Klub Orient 16 0434 0b.PK 43.09/1 41.55/1 85.04/1 0b.PK 31.19/ 0b.PK116.23/
2 OLIINYK, Illia WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 45.21/2 47.39/2 93.00/2 0b.PK 36.20/ 0b.PK129.20/
3 CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 33 brak 0b.PK 54.41/3 59.20/4 114.01/3 0b.PK 39.12/ 0b.PK153.13/
4 KALINOWSKI, Michał 75 75 0b.PK 92.47/9 50.26/3 143.13/5 0b.PK 48.15/ 0b.PK191.28/
5 MŁYNARCZYK, Julia UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 87.51/7 62.45/5 150.36/7 0b.PK 51.41/ 0b.PK202.17/
6 GARBACIK, Wojciech 60 60 0b.PK 79.56/5 65.38/6 145.34/6 0b.PK 59.34/ 0b.PK205.08/
7 MIROWSKI, Sławomir CSWInż.iChem. Wrocła 97 0b.PK105.17/13 66.01/7 171.18/9 0b.PK 48.32/ 0b.PK219.50/
8 BIELECKI, Tadeusz UKS Siódemka Rumia 23 0b.PK 83.52/6 77.51/10 161.43/8 0b.PK 65.59/ 0b.PK227.42/
9 STEFANIAK, Marcin OK!Sport 11 0b.PK 93.36/10 93.02/11 186.38/10 0b.PK 51.47/ 0b.PK238.25/
10 KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK144.02/14 76.34/9 220.36/13 0b.PK 53.20/ 0b.PK273.56/
11 KUŚ, Agnieszka Klub InO Stowarzysze 95 0b.PK 99.13/11 112.13/12 211.26/12 0b.PK 90.02/ 0b.PK301.28/
12 DARCHUK, Oleksandr 43 43 brak 0b.PK 67.50/4 66.53/8 134.43/4 1b.PK 36.22/ 1b.PK171.05/
SURMA, Grzegorz Pomorski Klub Orient 16 0b.PK105.05/12 NKL-bPK / NKL / 0b.PK 57.04/ NKL /
KUFEL, Agata OK!Sport 11 / / / 0b.PK 70.59/ /
SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 13 4869 0b.PK 90.54/8 117.44/13 208.38/11 / /
Wstepne wyniki kategorii : W10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 57 4179 20.31/1 13.31/1 34.02/1 16.11/ 50.13/
2 WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 38 0401 21.55/2 15.19/2 37.14/2 23.52/ 61.06/
3 HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó 35 4520 36.23/9 28.44/5 65.07/4 20.01/ 85.08/
4 RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó 35 4519 30.39/4 36.24/6 67.03/5 19.54/ 86.57/
5 PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 24 0416 32.33/6 23.32/4 56.05/3 35.05/ 91.10/
6 WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa 17 4547 31.36/5 46.57/8 78.33/7 20.15/ 98.48/
7 JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice 52 0451 35.27/8 36.43/7 72.10/6 27.23/ 99.33/
BELICA, Karolina LUKS IMPULS 19 26.21/3 NKL-bPK / NKL / 58.47/ NKL /
BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel Kraków 15 NKL-bPK / 19.57/3 NKL / 27.48/ NKL /
KULKA, Kornelia UKS "Orientpark.pl" 50 0434 34.45/7 NKL-bPK / NKL / 26.56/ NKL /
Wstepne wyniki kategorii : W10N 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WEJTKO, Paula UMKS Kwidzyn 57 36.53 0b.PK/3 33.22/1 70.15/1 34.20 0b.PK/ 104.35 0b.PK/
2 OLIINYK, Arina WKS Wawel Kraków 15 36.52 0b.PK/2 37.37/3 74.29/2 53.05 0b.PK/ 127.34 0b.PK/
3 OLIINYK, Hanna 116 116 61.27 0b.PK/4 35.05/2 96.32/3 71.50 0b.PK/ 168.22 0b.PK/
KARDASZ, Karolina UKS Azymut Siedliska 1 0488 30.59 0b.PK/1 DNF / NKL / DNF / NKL /
Wstepne wyniki kategorii : W12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel Kraków 15 3646 29.42/2 26.25/2 56.07/1 22.02/ 78.09/
2 MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel Kraków 15 4022 35.20/4 30.27/4 65.47/2 27.23/ 93.10/
3 WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper 55 0354 28.15/1 42.24/6 70.39/3 28.36/ 99.15/
4 DUTKIEWICZ, Wiktora MKS Paulinum Jelenia 48 0388 41.59/5 49.10/7 91.09/4 38.55/ 130.04/
5 NOWAK, Zosia KS Hades Poznań 30 0370 54.08/8 39.26/5 93.34/6 57.33/ 151.07/
6 TSYMBAL, Anastasiia MKS Paulinum Jelenia 48 0480 55.05/9 63.30/10 118.35/7 41.58/ 160.33/
7 PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó 35 0416 67.30/12 55.55/8 123.25/8 81.59/ 205.24/
8 PIEKIELNA, Maja MUKS Junior Ochędzyn 54 68.31/13 129.58/11 198.29/9 98.16/ 296.45/
BIELECKA, Marta UKS Siódemka Rumia 23 44.46/6 NKL-bPK / NKL / 83.18/ NKL /
GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 35 NKL-bPK / 29.33/3 NKL / 88.01/ NKL /
HETNAR, Oliwia UKS "Orientpark.pl" 50 0472 93.58/15 NKL-bPK / NKL / 63.23/ NKL /
KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice 24 0417 85.13/14 DNF / NKL / 88.45/ NKL /
MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45 4 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 78.00/ NKL /
MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 1 0436 61.11/10 DNF / NKL / DNF / NKL /
NIKOLAJUK, Martyna UKS "Orientpark.pl" 50 53.19/7 NKL-bPK / NKL / 78.24/ NKL /
OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel Kraków 15 3938 NKL-bPK / 25.33/1 NKL / 17.56/ NKL /
OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 15 4023 33.51/3 58.45/9 92.36/5 NKL-bPK / NKL /
WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar 28 0425 67.20/11 NKL-bPK / NKL / 84.05/ NKL /
Wstepne wyniki kategorii : W14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 NIESSNER, Pola WKS Wawel Kraków 15 3651 33.35/2 35.16/2 68.51/1 28.27/ 97.18/
2 KULA, Maja KOS BnO Szczecin 41 0396 37.28/3 32.29/1 69.57/2 30.49/ 100.46/
3 SŁOŃSKA , Antonina WKS Wawel Kraków 15 3190 29.13/1 49.04/7 78.17/3 28.52/ 107.09/
4 NOWAK, Anna UKS Azymut 45 4 2858 39.28/4 43.05/3 82.33/4 37.29/ 120.02/
5 WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 5 0408 41.45/5 46.59/5 88.44/5 36.18/ 125.02/
6 MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 17 3554 41.55/6 47.27/6 89.22/6 35.45/ 125.07/
7 UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45 4 0312 49.33/10 43.40/4 93.13/7 40.29/ 133.42/
8 SZELIGA , Sonia UKS "Orientpark.pl" 50 0373 55.00/14 52.00/8 107.00/8 47.32/ 154.32/
9 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 24 0459 46.58/8 69.54/17 116.52/10 46.33/ 163.25/
10 HALEWICZ , Julia UKS "Orientpark.pl" 50 0374 52.27/11 65.45/13 118.12/11 50.18/ 168.30/
11 DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar 28 0336 47.57/9 85.42/21 133.39/15 42.27/ 176.06/
12 PRAIS, Julia UKS Dąb Leszno 49 0422 63.58/16 66.50/14 130.48/13 46.58/ 177.46/
13 KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwar 28 0454 65.27/17 69.04/15 134.31/16 45.19/ 179.50/
14 MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 24 0459 52.56/12 60.50/10 113.46/9 66.17/ 180.03/
15 ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 28 0357 67.30/20 69.08/16 136.38/17 52.09/ 188.47/
16 NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 13 4870 70.02/21 59.21/9 129.23/12 60.31/ 189.54/
17 PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 35 0361 78.08/25 64.09/11 142.17/18 58.55/ 201.12/
18 HAŁUCHA , Milena WKS Wawel Kraków 15 3936 56.52/15 93.57/23 150.49/20 55.36/ 206.25/
19 WEJTKO , Diana UMKS Kwidzyn 57 3360 71.28/24 74.26/18 145.54/19 61.25/ 207.19/
20 BORKOWSKA, Lena UKS OSiR Góra Kalwar 28 0375 70.15/22 82.53/20 153.08/21 60.29/ 213.37/
21 NIKOŁAJUK, Maja UKS "Orientpark.pl" 50 0478 53.02/13 78.04/19 131.06/14 95.58/ 227.04/
22 ROMAN, Oliwia UKS "Orientpark.pl" 50 0472 82.03/26 91.42/22 173.45/22 93.55/ 267.40/
BELICA, Milena LUKS IMPULS 19 43.52/7 NKL-bPK / NKL / 46.54/ NKL /
BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska 1 0435 83.59/27 DNF / NKL / DNF / NKL /
CISZEK, Kasia MKS MOS Wrocław 38 65.29/18 DNF / NKL / DNF / NKL /
DARGACZ, Paulina Pomorski Klub Orient 16 0448 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 77.56/ NKL /
DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska 1 0438 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
JABŁOŃSKA, Emilia MUKS Junior Ochędzyn 54 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
JANIAK, Magda UKS Azymut Pabianice 24 0460 70.28/23 NKL-bPK / NKL / 49.34/ NKL /
KRASZEWSKA, Olga MKS MOS Wrocław 38 0465 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
LEWKOWICZ, Julia MKS Paulinum Jelenia 48 0474 NKL-bPK / 64.43/12 NKL / 109.20/ NKL /
MALIK , Wiktoria UKS Grom Sokolniki 46 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 97.53/ NKL /
RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 13 4880 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 50.47/ NKL /
SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut Siedliska 1 0436 127.16/29 DNF / NKL / DNF / NKL /
STEFANIAK, Izabela KOS BnO Szczecin 41 " 67.27/19 NKL-bPK / NKL / 72.21/ NKL /
SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska 1 0436 121.21/28 DNF / NKL / DNF / NKL /
SIUDEK, Julia UKS Orientuś Łódź 13 4871 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / / /
Wstepne wyniki kategorii : W16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn 57 3363 42.38/3 58.37/1 101.15/1 41.34/ 142.49/
2 MULLER, Iga UMKS Kwidzyn 57 2764 43.37/4 69.42/3 113.19/2 44.33/ 157.52/
3 CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45 4 42.10/2 73.39/6 115.49/3 42.43/ 158.32/
4 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel Kraków 15 3832 53.28/7 74.23/7 127.51/5 36.28/ 164.19/
5 GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź 13 3047 41.34/1 83.50/9 125.24/4 45.30/ 170.54/
6 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel Kraków 15 4021 50.08/5 85.37/10 135.45/7 47.39/ 183.24/
7 PUDEŁEK, Jowita Górzanka Nawojowa Gó 126 56.13/8 79.29/8 135.42/6 48.26/ 184.08/
8 MICHNO, Marta WKS Wawel Kraków 15 0393 69.16/10 72.10/5 141.26/8 49.24/ 190.50/
9 PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel Kraków 15 3191 79.54/13 71.42/4 151.36/9 45.49/ 197.25/
10 KRZYŻOSTANEK, Patrycja UKS Grom Sokolniki 46 56.19/9 103.35/11 159.54/10 50.04/ 209.58/
11 KULKA , Wiktoria UKS "Orientpark.pl" 50 0385 53.12/6 119.45/13 172.57/11 93.42/ 266.39/
12 KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź 13 4655 75.41/11 130.45/14 206.26/13 65.36/ 272.02/
13 GENDEK, Marta UNTS Warszawa 17 4136 78.57/12 143.57/15 222.54/14 80.11/ 303.05/
BEKIER, Monika UKS Azymut Siedliska 1 0473 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
DOMAGAŁA, Emilia UKS Grom Sokolniki 46 83.04/14 106.39/12 189.43/12 DNF / NKL /
JANIK, Patrycja UKS GOK Galewice 58 0411 86.04/15 NKL-bPK / NKL / 85.26/ NKL /
MOL, Weronika HKS Azymut Mochy 109 118.14/16 NKL-bPK / NKL / 88.26/ NKL /
MOSZKOWICZ , Anna WKS Wawel Kraków 15 3763 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
NIEWIADOMSKA, Kaja UKS Azymut Siedliska 1 0476 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar 28 0278 NKL-bPK / 63.51/2 NKL / 53.59/ NKL /
OWSIANKA, Wiktoria WKS Wawel Kraków 15 DNF /
ŻMIJ, Karolina UKS Kometa Gliwice 52 0451 NKL-bPK /
Wstepne wyniki kategorii : W18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut Pabianice 24 0265 45.12/1 61.41/1 106.53/1 37.23/ 144.16/
2 SŁOŃSKA , Zofia WKS Wawel Kraków 15 3191 56.00/3 75.56/5 131.56/3 39.55/ 171.51/
3 PESTA, Anna UKS Azymut 45 4 2741 66.32/5 65.23/2 131.55/2 45.15/ 177.10/
4 CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45 4 67.36/7 72.41/3 140.17/4 47.53/ 188.10/
5 DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 13 3854 53.57/2 89.57/7 143.54/5 49.27/ 193.21/
6 FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 30 4153 71.27/8 75.40/4 147.07/6 50.27/ 197.34/
7 MAZUREK , Joanna WKS Śląsk Wrocław 21 2222 67.18/6 104.45/8 172.03/7 54.29/ 226.32/
8 MONIAK, Zofia lks górzanka Nawojow 111 87.13/9 106.38/9 193.51/8 73.11/ 267.02/
PUDLIS, Natalia UMKS Kwidzyn 57 2623 65.01/4 NKL-bPK / NKL / 73.56/ NKL /
WÓJCIK, Natalia WKS Wawel Kraków 15 0299 98.56/10 DNF / NKL / 64.14/ NKL /
POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice 52 2462 / 76.17/6 / 53.14/ /
Wstepne wyniki kategorii : W20 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 21 1827 39.26/1 77.11/1 116.37/1 35.49/ 152.26/
2 PUDEŁEK, Michalina Górzanka Nawojowa Gó 126 48.24/3 93.28/3 141.52/2 36.36/ 178.28/
3 MIANOWSKA, Julia UNTS Warszawa 17 2096 53.49/5 92.51/2 146.40/3 43.14/ 189.54/
4 FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły Nowy 27 1927 61.05/6 98.00/4 159.05/4 46.40/ 205.45/
5 BIELECKA, Aleksandra UKS Siódemka Rumia 23 61.29/7 106.17/5 167.46/5 50.29/ 218.15/
MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 21 2223 42.54/2 DNF / NKL / 41.24/ NKL /
OLSZANKA, Gabriela OK!Sport 11 0242 50.03/4 NKL-bPK / NKL / 42.52/ NKL /
Wstepne wyniki kategorii : W21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 TOPÓR, Magdalena WKS Wawel Kraków 15 BnO 43.28/6 87.13/10 130.41/7 -50.92/ 79.33/
2 GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś Łódź 13 384 38.40/2 59.54/1 98.34/1 33.02/ 131.36/
3 OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 13 376 35.54/1 69.31/2 105.25/2 33.35/ 139.00/
4 PACHNIK, Małgorzata UKS "Orientpark.pl" 50 44.32/8 70.02/3 114.34/3 39.17/ 153.51/
5 POLISHCHUK, Mariya UNTS Warszawa 17 1962 44.10/7 73.43/5 117.53/4 42.10/ 160.03/
6 CYCH, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 21 2099 40.19/4 82.51/9 123.10/5 40.56/ 164.06/
7 WICHA, Małgorzata WKS Wawel Kraków 15 52.56/16 73.09/4 126.05/6 47.41/ 173.46/
8 FORTUNIAK, Weronika UNTS Warszawa 17 2836 52.05/15 80.17/6 132.22/8 43.10/ 175.32/
9 CYGLER, Paulina WKS Wawel Kraków 15 0083 44.37/9 92.46/12 137.23/9 40.15/ 177.38/
10 GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź 13 3046 41.25/5 96.54/15 138.19/10 40.04/ 178.23/
11 ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK!Sport 11 45.31/10 97.30/17 143.01/13 40.37/ 183.38/
12 KAVANKOVA, Iva SKOB Zlin 76 55.26/17 87.38/11 143.04/14 40.47/ 183.51/
13 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 24 0033 49.11/14 97.09/16 146.20/15 41.48/ 188.08/
14 BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra Indywidualnie 10 49.02/13 93.28/13 142.30/11 47.19/ 189.49/
15 MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar 28 0048 46.35/12 96.09/14 142.44/12 48.30/ 191.14/
16 FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły Nowy 27 65.23/19 82.50/8 148.13/16 52.53/ 201.06/
17 SYPUŁA - PACIOREK, Katarzyna UNTS Warszawa 17 59.57/18 124.43/18 184.40/17 58.21/ 243.01/
18 HOFFMANN, Barbara Indywidualnie 10 - 76.42/20 127.43/19 204.25/18 67.46/ 272.11/
19 BIAŁA, Weronika 22 22 102.41/22 130.07/20 232.48/19 85.33/ 318.21/
BĄCZEK, Małgorzata WKS Wawel Kraków 15 BnO 46.34/11 DNF / NKL / 39.33/ NKL /
FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna 56 56 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 73.25/ NKL /
KUBICKA, Zuzanna UNTS Warszawa 17 0037 39.17/3 NKL-bPK / NKL / 43.55/ NKL /
KUREK, Marta 94 94 89.39/21 NKL-bPK / NKL / 90.50/ NKL /
SIEG, Dominika 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2 137.35/23 NKL-bPK / NKL / 142.04/ NKL /
TSAI, Yi-yi I-Taiwan Orienteerin 135 DNF / / NKL / DNF / NKL /
GŁOWACZ, Julia UNTS Warszawa 17 0275 / 82.09/7 / DNF / /
LISEWSKA, Agnieszka Team 360 5 73.12/ /
SZOST, Sandra 2 ORel. Przasnysz 74 148.34/24
PK BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel Kraków 15 / / / PK 35.31/ PK /
Wstepne wyniki kategorii : W21S 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 LUBAK, Kamila CSWInż.iChem. Wrocła 97 943 34.17/2 42.30/3 76.47/2 24.49/ 101.36/
2 MIŚKIEWICZ, Martyna adidas Runners Warsa 1070243 40.10/4 47.09/5 87.19/4 26.20/ 113.39/
3 BONAT, Julia KS Spójnia Warszawa 26 41.57/6 43.13/4 85.10/3 33.10/ 118.20/
4 KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Zlin 76 43.00/7 48.43/7 91.43/6 26.38/ 118.21/
5 BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 24 0033 39.21/3 50.51/10 90.12/5 29.30/ 119.42/
6 BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel Kraków 15 43.28/8 48.39/6 92.07/7 31.41/ 123.48/
7 GRUCHAŁA, Natalia Pomorski Klub Orient 16 0476 41.50/5 50.27/9 92.17/8 37.55/ 130.12/
8 KORCZYC, Anna 10BKPanc Świętoszów 9 0483 51.19/12 49.03/8 100.22/10 33.45/ 134.07/
9 JĘDROWSKA, Katarzyna KS Hades Poznań 30 0414 49.35/11 52.11/13 101.46/11 37.01/ 138.47/
10 OLIINYK, Alona WKS Wawel Kraków 15 51.53/14 54.23/16 106.16/14 39.42/ 145.58/
11 PIEKIELNA, Angelika MUKS Junior Ochędzyn 54 51.30/13 52.41/14 104.11/12 45.55/ 150.06/
12 TURCZYŃSKA, Alicja Wojskowa Akademia Te 119 62.28/20 55.02/18 117.30/17 35.49/ 153.19/
13 BĄKOWSKA, Dominika Pomorski Klub Orient 16 0421 55.23/19 54.46/17 110.09/15 44.03/ 154.12/
14 KACZMAREK, Anna UKS Dąb Leszno 49 0423 54.02/17 50.51/10 104.53/13 50.19/ 155.12/
15 PORADA, Lilianna UKS Reflex 1240204 52.45/15 62.53/19 115.38/16 43.52/ 159.30/
16 BORCZYK, Iwona PUKS Młode Orły Nowy 27 4536 65.22/22 65.54/20 131.16/19 38.42/ 169.58/
17 DUDEK, izabela PUKS Młode Orły Nowy 27 4819 47.46/10 80.34/22 128.20/18 49.57/ 178.17/
18 MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45 4 98.42/24 85.08/23 183.50/20 56.47/ 240.37/
19 ZŁOŚNIK, Sandra 151 151 104.35/25 101.19/24 205.54/21 52.44/ 258.38/
GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 24 0460 53.06/16 NKL-bPK / NKL / 58.13/ NKL /
KACZYŃSKA , Katarzyna 2 ORel. Przasnysz 74 NKL-bPK / NKL-LIM / NKL / 108.55/ NKL /
KALISZ, Kaja UKS Azymut Pabianice 24 0460 80.58/23 NKL-bPK / NKL / 55.14/ NKL /
MAZUR, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 24 0035 54.23/18 DNF / NKL / 32.52/ NKL /
URBANOWICZ, Karolina Wojskowa Akademia Te 119 62.36/21 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
WIELEBA, Marlena Pomorski Klub Orient 16 0016 30.29/1 35.05/1 65.34/1 NKL-bPK / NKL /
ZAJĄC, Honorata 5 Batalion Dowodzeni 147 45.09/9 53.09/15 98.18/9 NKL-bPK / NKL /
CYCH, Weronika WKS Śląsk Wrocław 21 1586 / 36.15/2 / 21.51/ /
KULIKOVA, Olga Nasz Klub 93 / 71.27/ / 49.47/ /
LISEWSKA, Agnieszka Team 360 5 / 51.28/12 /
SZOST, Sandra 2 ORel. Przasnysz 74 77.32/21 / 61.55/ /
Wstepne wyniki kategorii : W35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Team360 6 0009 37.29/1 88.25/3 125.54/2 33.15/ 159.09/
2 KULICKA, Agata Skierniewickie Stowa 92 0115 42.35/2 81.47/2 124.22/1 41.40/ 166.02/
3 DRĄGOWSKA, Malwina OK!Sport 11 0078 49.36/3 78.55/1 128.31/3 38.35/ 167.06/
4 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 6 0234 53.29/4 94.57/4 148.26/4 39.29/ 187.55/
5 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10BKPanc Świętoszów 9 0428 61.01/5 103.12/5 164.13/5 55.32/ 219.45/
6 KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś Łódź 13 366 61.29/6 119.34/6 181.03/6 66.24/ 247.27/
7 GAWRON, Kasia WKS Wawel Kraków 15 74.34/8 120.15/7 194.49/7 60.54/ 255.43/
8 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 12 BZ 3 64.30/7 147.36/8 212.06/8 71.22/ 283.28/
9 DZIKA, Natalia 15 Giżycka Brygada Z 32 82.03/9 209.47/10 291.50/9 74.42/ 366.32/
DYBKA, Katarzyna 12BZ 51 93.59/12 NKL-bPK / NKL / 96.55/ NKL /
MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar 28 0390 86.24/10 NKL-bPK / NKL / 103.41/ NKL /
NIKOŁAJUK, Joanna UKS "Orientpark.pl" 50 89.01/11 DNF / NKL / 82.51/ NKL /
Ollinyk,Katarina 117 1174750 NKL-bPK / 209.04/9 NKL / 101.59/ NKL /
FIGIEL, Natasza / / / 60.00/ /
Wstepne wyniki kategorii : W40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WOŁEK, Ewa UNTS Warszawa 17 1208 46.36/2 55.49/1 102.25/1 36.31/ 138.56/
2 GRABOWSKA , Joanna WKS Wawel Kraków 15 42.39/1 60.18/2 102.57/2 46.24/ 149.21/
3 UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45 4 3714 62.52/7 69.35/5 132.27/4 46.09/ 178.36/
4 EWA, Olejnik WKS Wawel Kraków 15 74.16/15 69.31/4 143.47/6 55.21/ 199.08/
5 GOLINOWSKA, Elżbieta 5 Lubuski Pułk Artyl 64 74.14/14 78.44/7 152.58/9 57.18/ 210.16/
6 SZYMAŃSKA, Zuzanna Team 360o 1320269 62.06/6 83.59/8 146.05/7 66.58/ 213.03/
7 ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań 30 0091 66.36/8 100.38/12 167.14/12 48.47/ 216.01/
8 NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Z 32 61.36/5 75.44/6 137.20/5 85.04/ 222.24/
9 JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice 52 0451 69.27/10 87.14/9 156.41/10 74.30/ 231.11/
10 HOFHANZLOVÁ, Hana TJ Růžená 68 70.54/12 95.57/10 166.51/11 74.24/ 241.15/
11 GAJEWSKA, Katarzyna 4 batalion inżyniery 59 88.50/20 101.25/13 190.15/14 69.36/ 259.51/
12 GÓRNIAK, Monika 8 brt Lipowiec 65 69.19/9 108.33/15 177.52/13 82.06/ 259.58/
13 NOWAK, Magda UKS Orientuś Łódź 13 4876 86.36/18 107.37/14 194.13/15 79.41/ 273.54/
14 DUDZIAK, Karolina UKS Dąb Leszno 49 brak 85.37/17 129.43/17 215.20/17 84.57/ 300.17/
BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades Poznań 30 0094 69.41/11 DNF / NKL / 60.39/ NKL /
MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara1 Batalion Drogowo - 82 0489 50.57/3 96.27/11 147.24/8 DNF / NKL /
NOWAK-SKORUPA, Magdalena LKS Górzanka Nawojo 73 51.10/4 66.35/3 117.45/3 DNF / NKL /
PABIAN, Patrycja UMKS Kwidzyn 57 4188 87.09/19 NKL-bPK / NKL / 81.12/ NKL /
SŁOŃSKA , Bogusława WKS Wawel Kraków 15 3655 73.25/13 NKL-bPK / NKL / 73.33/ NKL /
CIUPA, Monika UKS Orientuś Łódź 13 4654 83.37/16 120.56/16 204.33/16 / /
SŁOMCZYŃSKA, Ewa UKS Orientuś Łódź 13 138.44/21 NKL-bPK / NKL / / /
Wstepne wyniki kategorii : W45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 NOWAK, Beata UKS Azymut 45 4 144 36.12/1 53.40/1 89.52/1 34.42/ 124.34/
2 KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 24 0295 45.15/3 66.13/2 111.28/2 46.51/ 158.19/
3 WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk Wrocław 21 0140 46.26/4 76.04/3 122.30/4 40.54/ 163.24/
4 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria MKS Paulinum Jelenia 48 42.34/2 79.09/4 121.43/3 47.15/ 168.58/
5 MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice 52 0414 53.59/6 83.36/5 137.35/5 55.58/ 193.33/
6 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka Rumia 23 51.30/5 90.40/8 142.10/6 53.16/ 195.26/
7 POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice 52 0246 69.21/8 86.45/7 156.06/7 56.16/ 212.22/
8 WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa 17 4548 83.29/11 90.47/9 174.16/8 70.04/ 244.20/
9 SZTRANEK, Iwona UKS Azymut Pabianice 24 0482 69.10/7 121.26/12 190.36/10 62.24/ 253.00/
10 LEMAŃCZYK, Aleksandra Pomorski Klub Orient 16 0484 76.30/10 99.35/11 176.05/9 93.00/ 269.05/
11 FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 30 4413 74.15/9 123.39/13 197.54/11 74.34/ 272.28/
LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel Kraków 15 84.22/12 NKL-bPK / NKL / 67.25/ NKL /
MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa 17 2405 DNF / 86.44/6 NKL / 88.36/ NKL /
KAMIŃSKA-SULICH, Iwona KS Artemis Wrocław 61 / 92.32/10 / 104.44/ /
WOJTCZAK-LUTER, Anna MKS Metalowiec Łódź 44 0322 / 103.23/ /
Wstepne wyniki kategorii : W50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 MORAWSKA, Irena indywidualni pomorsk 1120016 41.37/1 51.09/1 92.46/1 34.42/ 127.28/
2 WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 17 112 44.57/2 56.13/2 101.10/2 39.39/ 140.49/
3 WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45 4 50.27/3 59.07/3 109.34/3 46.31/ 156.05/
4 WAŃCZYK, Magdalena PUKS Młode Orły Nowy 27 1483 52.37/4 88.10/6 140.47/5 44.25/ 185.12/
5 KURZYP, Anna WKS Śląsk Wrocław 21 4745 55.45/5 83.51/5 139.36/4 54.26/ 194.02/
6 BUGAJ, Teresa WKS Wawel Kraków 15 93.03/9 59.25/4 152.28/6 57.09/ 209.37/
7 TRYKOZKO, Urszula Team 360 5 0269 58.15/6 101.18/9 159.33/7 58.47/ 218.20/
8 WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa 17 3556 66.06/7 94.44/8 160.50/8 66.56/ 227.46/
9 WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 5 0408 71.55/8 91.49/7 163.44/9 73.04/ 236.48/
10 ERTEL, Krystyna MUKS Junior Ochędzyn 54 93.18/10 137.32/12 230.50/11 83.39/ 314.29/
NADERA, Agata CX80 Kalisz 113 99.30/11 116.07/10 215.37/10 DNF / NKL /
BARGIEL , Beata OK!Sport 11 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Team 360 5 0224 / 122.46/11 / 85.41/ /
TOPÓR, Monika WKS Wawel Kraków 15 / / / 46.23/ /
Wstepne wyniki kategorii : W55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PARFIANOWICZ, Joanna UNTS Warszawa 17 100 44.50/1 69.07/1 113.57/1 34.07/ 148.04/
2 CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 40 0149 45.49/2 73.07/2 118.56/2 51.41/ 170.37/
CYWINSKA, Katarzyna indywidualnie 25 78.26/5 NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
ŁASKA, Renata Klub InO Stowarzysze 95 74.47/4 81.10/3 155.57/3 NKL-bPK / NKL /
WARDECKA, DOROTA Indywidualny Mazowsz 53 70.46/3 NKL-bPK / NKL / 48.05/ NKL /
BARGIEL , Beata OK!Sport 11 64.15/ /
DRĄGOWSKA, Marzena OK!Sport 11 / 55.17/ /
Wstepne wyniki kategorii : W60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 52 47.44/1 54.25/1 102.09/1 47.59/ 150.08/
2 MIKIELSKA , Danuta UMKS ORKAN 12 0013 60.32/4 91.15/2 151.47/4 59.50/ 211.37/
3 ŁUŃSKA, Regina UMKS ORKAN 12 0013 57.45/3 92.13/3 149.58/3 71.18/ 221.16/
4 KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 34 0007 51.18/2 95.09/4 146.27/2 75.07/ 221.34/
WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team 142 80.22/5 138.01/5 218.23/5 DNF / NKL /
Wstepne wyniki kategorii : W65/70 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN 12 0012 60.42/1 80.59/1 141.41/1 53.17/ 194.58/
JENEI, Margit BÖF Budaörs 29 65.52/2 81.20/2 147.12/2 DNF / NKL /
Wstepne wyniki kategorii : WM10R 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 21.12/1 10.23/1 31.35/1 0b.PK 19.14/ 0b.PK 50.49/
2 KIZERWETTER, Mikołaj WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 24.43/2 11.18/3 36.01/2 0b.PK 20.28/ 0b.PK 56.29/
3 MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 30.47/3 10.46/2 41.33/3 0b.PK 19.23/ 0b.PK 60.56/
4 ŁĄTKOWSKA, Gabrysia KB MANIAC Poznań 98 0b.PK 37.33/6 13.34/6 51.07/5 0b.PK 18.18/ 0b.PK 69.25/
5 KOSICKA, Julia Kb Maniac Poznań 80 0b.PK 37.47/7 12.46/5 50.33/4 0b.PK 24.22/ 0b.PK 74.55/
6 KACZYŃSKA, Amelia Pomorski Klub Orient 16 0b.PK 32.40/4 19.07/12 51.47/6 0b.PK 27.20/ 0b.PK 79.07/
7 KMIECŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły Nowy 27 4533 0b.PK 34.59/5 19.51/14 54.50/8 0b.PK 29.40/ 0b.PK 84.30/
8 MAZURKIEWICZ, Aneta Smoleckie Syrenki 102 0b.PK 38.01/8 15.57/9 53.58/7 0b.PK 35.41/ 0b.PK 89.39/
9 PROŠEK, Filip OK Jihlava 125 0b.PK 38.47/10 17.53/10 56.40/9 0b.PK 33.51/ 0b.PK 90.31/
10 JURCZYK, Ida MUKS Junior Ochędzyn 54 0b.PK 53.02/21 15.09/7 68.11/12 0b.PK 29.42/ 0b.PK 97.53/
11 JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice 52 0451 0b.PK 43.13/15 25.59/19 69.12/13 0b.PK 33.09/ 0b.PK102.21/
12 GOCYŁA, Franciszek KS Jurajskie Orły 63 0b.PK 53.59/23 15.42/8 69.41/15 0b.PK 49.00/ 0b.PK118.41/
13 LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 50.43/18 18.33/11 69.16/14 0b.PK 49.32/ 0b.PK118.48/
14 KOMSA, Piotr 0b.PK 50.50/19 21.21/15 72.11/17 0b.PK 49.42/ 0b.PK121.53/
15 KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 50.50/19 23.08/18 73.58/18 0b.PK 49.59/ 0b.PK123.57/
16 SIUDEK, Piotr UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 59.07/31 21.25/16 80.32/19 0b.PK 43.45/ 0b.PK124.17/
17 LEHMAN, Oliwia Indywidualnie 10 0b.PK 50.52/37 35.16/24 86.08/21 0b.PK 41.37/ 0b.PK127.45/
18 PIETRZAK, Inez HKS AZYMUT MOCHY 121 0b.PK 53.18/22 29.01/20 82.19/20 0b.PK 47.54/ 0b.PK130.13/
19 GOCYŁA, Jerzy KS Jurajskie Orły 63 0b.PK 57.17/29 32.35/22 89.52/22 0b.PK 49.23/ 0b.PK139.15/
20 FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 67.41/35 31.56/21 99.37/24 0b.PK 40.12/ 0b.PK139.49/
21 CHARUBA, Maria UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 60.19/32 38.54/26 99.13/23 0b.PK 48.21/ 0b.PK147.34/
22 HEWELT, Bianka UKS Azymut 45 4 0b.PK 49.27/17 22.11/17 71.38/16 0b.PK 83.41/ 0b.PK155.19/
23 STENCEL, Ludwik CX80 Kalisz 113 0b.PK 41.09/12 19.50/13 60.59/11 1b.PK 34.47/ 1b.PK 95.46/
24 CIUPA, Wojciech UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 58.27/30 -331.91/27 -272.04/25 0b.PK 43.47/ 0b.PK-227.51/
25 DRĄGOWSKI, Wojtek OK!Sport 11 2b.PK 24.25/39 36.01/25 60.26/10 0b.PK 61.31/ 2b.PK121.57/
BORYCHOWSKA, Antonina Pomorski Klub Orient 16 0b.PK 56.24/27 / / 0b.PK 25.02/ /
DŻUMAGA, Julia UKS Dąb Leszno 49 brak 0b.PK 42.13/14 / / 0b.PK 42.29/ /
FRĄTCZAK, Natalia Pomorski Klub Orient 16 0b.PK 57.03/28 / / 0b.PK 63.24/ /
GRZEGOCKA, Ola UKS Sparta Czyżowice 40 / / / 0b.PK 51.14/ /
KRAWCZYK, Anna UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 55.28/25 / / 0b.PK 41.00/ /
KRAWCZYK, Szymon UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 55.12/24 / / 0b.PK 40.42/ /
KREJČÍK, Vít SKOB Zlin 76 / 12.42/4 / 0b.PK 24.18/ /
MAZUR, Marta UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 66.30/34 / / 0b.PK 51.12/ /
MAZUR, Matylda UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 66.28/33 / / 0b.PK 51.08/ /
MYKHAILOVA, Kateryna Odessa Team 106 / / / 0b.PK 49.27/ /
SKIBA, Julia CX80 Kalisz 113 / 34.07/23 / 0b.PK 45.55/ /
TWARUSZKA, Radek 136 136 0b.PK 38.27/9 / / 0b.PK 53.38/ /
BRZÓSTEK-WARMUS, Antoni Indywidualnie 10 0b.PK 55.54/26 / / / /
ŁAWECKI, Jan MKS Pogoń Siedlce 71 1b.PK 25.40/38 / / / /
MADEJ, Zosia UKS "Orientpark.pl" 50 0b.PK 68.22/36 / / / /
MASTELA, Michał Indywidualnie 10 0b.PK 40.38/11 / / / /
SIERKOWSKA, Karolina UKS Azymut Siedliska 1 0b.PK 41.59/13 / / / /
Kizerwatter, Oliwia NKL-bPK / / NKL / / /
CYGLER, Olga WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 45.51/16 / / / /
Wstepne wyniki kategorii : WM12-14B 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice 52 0246 30.15/1 28.31/4 58.46/1 19.32/ 78.18/
2 DZIUBA, Justyna UKS Kometa Gliwice 52 0434 43.50/3 20.53/1 64.43/2 31.25/ 96.08/
3 MYŚLIWIEC, Aleksandra UKS Kometa Gliwice 52 0434 36.55/2 33.53/5 70.48/3 27.01/ 97.49/
4 MUCHACZOW, Hanna MKS Paulinum Jelenia 48 47.32/4 37.10/8 84.42/5 25.55/ 110.37/
5 LEUSZ, Nicola UKS Kometa Gliwice 52 0460 47.52/5 27.05/2 74.57/4 39.41/ 114.38/
6 MAZURKIEWICZ, Marta SSP 72 104 72.26/7 27.36/3 100.02/7 34.04/ 134.06/
7 WOJTACZKA, Weronika MKS Paulinum Jelenia 48 53.34/6 34.11/6 87.45/6 54.35/ 142.20/
8 CHABRZYK, Oliwia ChabTeam 33 brak 86.09/9 35.26/7 121.35/8 81.40/ 203.15/
ADAMIAK, Amelia UKS Azymut Siedliska 1 77.09/8 DNF / NKL / DNF / NKL /
BARTNIK, Mikołaj UKS Azymut Siedliska 1 0488 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
DŻUMAGA, Sara UKS Dąb Leszno 49 0423 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
TABISZEWSKI, Adam UKS Azymut Siedliska 1 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
|