Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                   12.07.2020 15:02:19
                                          WawelCup 2020
===Podkarpacki OZOS=====================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: M10         1.9km    0m 6PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>MARSZAŁEK, Dawid                        UKS Kometa Gliwice   52 0414       17.31  +      0.00
  2>WIŚNIEWSKI, Adam                        UKS Azymut Pabianice 24 0440       19.30  +      1.59
  3>JĘDRAS, Jakub                           UMKS Kwidzyn         57 4509       23.14  +      5.43
  4>PACHNIK, Antoni                         UKS "Orientpark.pl"  50 0429       28.10  +     10.39
  5>URYGA, Artur                            WKS Wawel Kraków     15            31.50  +     14.19
  6>PIETRZAK, Bruno                         HKS AZYMUT MOCHY     121           31.59  +     14.28
  7>BORCZYK, Dawid                          PUKS Młode Orły Nowy 27 4535       33.23  +     15.52
  8>ZASADZKI, Tymoteusz                     WKS Wawel Kraków     15            34.55  +     17.24
  9>CHABRZYK, Wojciech                      ChabTeam             33 brak       35.56  +     18.25
 10>SZUWARA, Eryk                           KU AZS UMCS Lublin   45 0477       71.20  +     53.49
 
Wstepne wyniki zawodów: M10N        1.8km    0m 5PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>STYRYLSKI, Kacper                       LKS Górzanka  Nawojo 73        19.46 0b.PK         
  2>STYRYLSKI, Igor                         LKS Górzanka  Nawojo 73        23.57 0b.PK         
  3>DUDZIAK, Andrzej                        UKS Dąb Leszno       49 brak   32.58 0b.PK         
  4>TARNOWSKI, Piotr                        WKS Wawel Kraków     15        33.00 0b.PK         
  5>URYGA, Adam                             WKS Wawel Kraków     15        42.55 0b.PK         
  6>BULTROWICZ, Franciszek                  KS Hades Poznań      30        56.53 1b.PK         
  7>MARSZAŁEK, Karol                        UKS Azymut 45        4         74.05 0b.PK         
    MATWIEJCZUK, Kamil                      UKS Azymut Siedliska 1         DNF               
    PARUCH, Bartłomiej                      UKS Azymut Siedliska 1         DNF               
    RUGAŁA, Wiktor                          UKS Azymut Siedliska 1         DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         2.4km    0m 10PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>CHODLEWSKI, Antoni                      KS Kościelec Chrzanó 35 3602       21.24  +      0.00
  2>KOCIUBA, Wiktor                         MKS MOS Wrocław      38 0400       23.31  +      2.07
  3>CIUPA, Jan                              UKS Orientuś Łódź    13 3926       24.24  +      3.00
  4>RZEŃCA, Tomasz                          UKS Orientuś Łódź    13 3712       26.45  +      5.21
  5>BARTOS, Ryszard                         UKS Orientuś Łódź    13 4217       27.31  +      6.07
  6>ŁADOMIRSKI, Szymon                      MKS Paulinum Jelenia 48 0473       28.08  +      6.44
  7>ŚLUSARCZYK, Paweł                       LKS Górzanka  Nawojo 73 4494       29.33  +      8.09
  8>PUŁCZYŃSKI, Jeremi                      WKS Wawel Kraków     15 4019       29.59  +      8.35
  9>UKLEJA, Krzysztof                       UKS Azymut 45        4  0312       30.57  +      9.33
 10>LEMAŃCZYK, Witold                       Pomorski Klub Orient 16 0480       31.52  +     10.28
 11>ŁUBISZ, Łukasz                          UKS Azymut Pabianice 24 0440       38.54  +     17.30
 12>HOFHANZL, Antonín                       TJ Růžená            68            40.08  +     18.44
 13>JANAS, Aleksander                       UKS Kometa Gliwice   52 0451       40.15  +     18.51
 14>WASILEWSKI, Antoni                      UKS OSiR Góra Kalwar 28 0444       41.35  +     20.11
 15>JOŃCZY, Michał                          MKS Paulinum Jelenia 48 0388       43.25  +     22.01
 16>MOTAŁA, Piotr                           UKS Siódemka Rumia   23            45.10  +     23.46
 17>JANKIEWICZ, Radosław                    UMKS Kwidzyn         57 3913       45.27  +     24.03
 18>KRAWCZYK, Piotr                         UKS Azymut Pabianice 24 0460       46.26  +     25.02
 19>GRAMSZ, Miłosz                          UKS Azymut Pabianice 24 0485       49.18  +     27.54
 20>MOKRZANOWSKI, Bartłomiej                UKS OSiR Góra Kalwar 28 0472       67.47  +     46.23
 21>SMOLIŃSKI, Paweł                        UKS Orientuś Łódź    13 4775       67.53  +     46.29
 22>MOL, Adam                               HKS Azymut Mochy     109           73.29  +     52.05
 23>SIUDEK, Krzysztof                       UKS Orientuś Łódź    13 4874       86.16  +     64.52
    OMELCHENKO, Vladyslav                   WKS Wawel Kraków     15        NKL-bPK           
    SZOSTAKOWSKI, Krzysztof                 PUKS Młode Orły Nowy 27 4714   NKL-bPK           
    FORYSTEK, Szymon                        WKS Wawel Kraków     15        DNF               
    KIERSZTYN, Jakub                        UKS Azymut Siedliska 1  0443   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         3.2km    0m 13PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>CEPURDEJ, Władysław                     UKS Azymut 45        4             25.43  +      0.00
  2>BULTROWICZ, Tymoteusz                   KS Hades Poznań      30 0370       30.59  +      5.16
  3>SZTRANEK, Maciej                        UKS Azymut Pabianice 24 0356       31.58  +      6.15
  4>WESOŁOWSKI, Oskar                       UKS Azymut Pabianice 24 0445       33.15  +      7.32
  5>KREMPIŃSKI, Franciszek                  UKS Azymut Pabianice 24 0355       33.17  +      7.34
  6>PISAREK, Kordian                        WKS Wawel Kraków     15 4263       35.15  +      9.32
  7>DURMA, Jerzy                            UKS Azymut Pabianice 24 0445       36.56  +     11.13
  8>WIŚNIEWSKI, Jakub                       UKS Azymut Pabianice 24 0387       41.02  +     15.19
  9>STOLAREK, Piotr                         LKS Górzanka  Nawojo 73 4815       41.03  +     15.20
 10>GRZEGORCZYK, Borys                      WKS Wawel Kraków     15 4481       41.17  +     15.34
 11>KOTKOWIAK, Bartosz                      KOS BnO Szczecin     41 0366       42.44  +     17.01
 12>PERFIKOWSKI, Paweł                      UMKS Kwidzyn         57 3568       42.58  +     17.15
 13>ŁUBISZ, Dominik                         UKS Azymut Pabianice 24 0416       44.17  +     18.34
 14>WODZICKI, Filip                         MKS MOS Wrocław      38 0464       44.30  +     18.47
 15>DRAPELLA, Stanisław                     Pomorski Klub Orient 16 0480       45.09  +     19.26
 16>MŁYNARCZYK, Maksymilian                 UKS Orientuś Łódź    13 3711       45.16  +     19.33
 17>KIELNIEROWSKI, Wojciech                 UKS Azymut Pabianice 24 0410       47.10  +     21.27
 18>RUSINEK, Wojciech                       KOS BnO Szczecin     41 0478       48.54  +     23.11
 19>KURZYP, Michał                          MKS MOS Wrocław      38 0327       50.52  +     25.09
 20>KOCIUBA, Kajetan                        KOS BnO Szczecin     41 0478       52.20  +     26.37
 21>ZAREMBA, Adam                           UMKS Kwidzyn         57 3567       52.54  +     27.11
 22>DWOJAK, Gracjan                         UKS "Orientpark.pl"  50 0412       53.36  +     27.53
 23>KOZIAK, Michał                          KOS BnO Szczecin     41 w tr       63.41  +     37.58
 24>ŻUCHOWSKI, Mateusz                      KOS BnO Szczecin     41 0478       63.45  +     38.02
 25>FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz              UKS Dąb Leszno       49 0424       66.27  +     40.44
 26>KOLORZ, Dominik                         UKS Sparta Czyżowice 40 0462       70.00  +     44.17
 27>KILICHOWSKI, Kacper                     UKS Azymut 45        4  4126       70.18  +     44.35
 28>KOZEL, Mikołaj                          Pomorski Klub Orient 16 4130       75.42  +     49.59
 29>MARSZAŁEK, Alan                         UKS Grom Sokolniki   46            77.19  +     51.36
 30>ZIELIŃSKI, Tomasz                       KS Hades Poznań      30 0370       79.26  +     53.43
 31>SŁOMCZYŃSKI, Filip                      UKS Orientuś Łódź    13 3765       85.34  +     59.51
 32>TARNOWSKI, Przemysław                   WKS Wawel Kraków     15 0393       91.51  +     66.08
 33>STEFANIAK, Robert                       UKS Azymut 45        4             94.02  +     68.19
 34>CHACHURSKI, Mieszko                     UNTS Warszawa        17 0419       98.11  +     72.28
    ŁĄCKI, Jakub                            UKS OSiR Góra Kalwar 28 0329   NKL-bPK           
    TYSZKIEWICZ, Filip                      KOS BnO Szczecin     41 0478   NKL-bPK           
    KUBISIAK, Tomasz                        Skierniewickie Stowa 88        NKL-bPK           
    SZUWARA, Daniel                         KU AZS UMCS Lublin   45 0477   NKL-bPK           
    BEKIER, Daniel                          UKS Azymut Siedliska 1  0435   DNF               
    GĄSIENICA-SAMEK, Adam                   UNTS Warszawa        17 2573   DNF               
    KARDASZ, Jakub                          UKS Azymut Siedliska 1  0435   DNF               
    KLAKLA, Kacper                          KS Kościelec Chrzanó 35 0360   DNF               
    MNICH, Marcin                           UKS Azymut Siedliska 1  0473   DNF               
    PARUCH, Paweł                           UKS Azymut Siedliska 1  0473   DNF               
    PIÓRO, Dawid                            UKS Azymut Siedliska 1  0440   DNF               
    PRZEGON, Krzysztof                      UKS Azymut Siedliska 1  0473   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         4.2km    0m 16PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>WÓJTOWICZ, Krzysztof                    UNTS Warszawa        17 3174       34.05  +      0.00
  2>WÓJCIK , Paweł                          WKS Wawel Kraków     15 2991       37.25  +      3.20
  3>MAJOWSKI, Jan                           UKS OSiR Góra Kalwar 28 0350       39.00  +      4.55
  4>WOŁEK, Stanisław                        UNTS Warszawa        17 3557       40.52  +      6.47
  5>CZYŃSKI, Miłosz                         KOS BnO Szczecin     41 0344       41.19  +      7.14
  6>PACHNIK, Jędrzej                        UKS "Orientpark.pl"  50 0307       42.28  +      8.23
  7>ŻESŁAWSKI , Mateusz                     WKS Wawel Kraków     15 3200       43.25  +      9.20
  8>MULLER, Wiktor                          UMKS Kwidzyn         57 2578       43.34  +      9.29
  9>WĄSIEWICZ, Jerzy                        Team 360             5  0407       43.43  +      9.38
 10>LISIAK, Adam                            UKS Orientuś Łódź    13 3049       44.03  +      9.58
 11>PODWORSKI, Kacper                       UKS OSiR Góra Kalwar 28 0278       44.45  +     10.40
 12>ŻESŁAWSKI , Jakub                       WKS Wawel Kraków     15 3201       47.05  +     13.00
 13>MARSZAŁEK, Patryk                       UKS Kometa Gliwice   52 0382       49.34  +     15.29
 14>BIELECKI, Michał                        UKS Siódemka Rumia   23            55.09  +     21.04
 15>DĄBROWSKI, Karol                        UKS OSiR Góra Kalwar 28 0390       55.15  +     21.10
 16>SIEROŃ, Karol                           UKS Azymut Pabianice 24 0440       56.16  +     22.11
 17>SOBIEPANEK, Maksymilian                 UKS OSiR Góra Kalwar 28 0375       59.01  +     24.56
 18>WASILEWSKI, Mikołaj                     UKS OSiR Góra Kalwar 28 0277       66.41  +     32.36
 19>GÓRSKI, Patryk                          UKS OSiR Góra Kalwar 28 0454       68.34  +     34.29
 20>CZAPLA, Tadeusz                         WKS Wawel Kraków     15            80.25  +     46.20
 21>FRONIA, Jakub                           UKS GOK Galewice     58 0411       84.16  +     50.11
 22>ERTEL, Jacek                            MUKS Junior Ochędzyn 54           109.12  +     75.07
    SWATOWSKI, Kacper                       UKS Azymut Siedliska 1  0488   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         4.7km    0m 18PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>SŁOMCZYŃSKI, Ignacy                     UKS Orientuś Łódź    13 2837       30.04  +      0.00
  2>KURZYP, Stanisław                       WKS Śląsk Wrocław    21 2225       33.36  +      3.32
  3>SZTRANEK, Jan                           UKS Azymut Pabianice 24 0265       33.38  +      3.34
  4>JOŃCZY, Jakub                           MKS Paulinum Jelenia 48 0310       35.07  +      5.03
  5>KULA, Mateusz                           KOS BnO Szczecin     41 0366       35.36  +      5.32
  6>TOBOREK, Jakub                          WKS Śląsk Wrocław    21 2141       35.58  +      5.54
  7>NOWAK, Grzegorz                         UKS Azymut 45        4  2370       36.24  +      6.20
  8>PACHNIK, Stanisław                      UKS Orientuś Łódź    13 4297       36.31  +      6.27
  9>NOWAK, Michał                           UKS Orientuś Łódź    13 3929       39.10  +      9.06
 10>OLSZEWSKI, Bartłomiej                   UNTS Warszawa        17 8181       42.27  +     12.23
 11>BARTOS, Zbigniew                        UKS Orientuś Łódź    13 2127       42.45  +     12.41
 12>PUDEŁEK, Błażej                         Górzanka Nawojowa Gó 126           43.33  +     13.29
 13>SOBIŃSKI, Adrian                        MKS Paulinum Jelenia 48 0386       46.26  +     16.22
 14>SĘDŁAK, Michał                          OK!Sport             11            50.48  +     20.44
 15>TARNAWSKI, Jan                          WKS Wawel Kraków     15 3834       53.25  +     23.21
 16>ZALESKI, Jakub                          MKS Paulinum Jelenia 48 0310       60.41  +     30.37
    LEDZION, Piotr                          UKS Orientuś Łódź    13 4111   NKL-bPK           
    KUBISIAK, Witold                        Skierniewickie Stowa 89        DNF               
    KULESZA, Igor                           UKS Orientuś Łódź    13 4098   DNF               
    PORZYCZ, Grzegorz                       UKS Azymut 45        4  2371   DNF               
 PK WOŁOWCZYK, Krzysztof                                                  PK   53.48  +     23.44
 
Wstepne wyniki zawodów: M20         4.8km    0m 20PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>BYRCZEK, JAN                            UKS KOMETA           31 0272       37.39  +      0.00
  2>PETERSBURSKI, Krystian                  UKS Azymut 45        4             38.17  +      0.38
  3>PŁÓCIENNIK, Konrad                      UKS Azymut Pabianice 24 0178       42.03  +      4.24
 
Wstepne wyniki zawodów: M21E        6.2km    0m 24PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>OLEJNIK, Michał                         WKS Grunwald Poznań  1150034       36.22  +      0.00
  2>PRYJMA, Fryderyk                        UNTS Warszawa        17 2672       40.10  +      3.48
  3>KRAWCZYŃSKI, Mikołaj                    WKS Śląsk Wrocław    21 2226       40.24  +      4.02
  4>BERNACIAK, Aleksander                   WKS Śląsk Wrocław    21 0140       40.52  +      4.30
  5>DZIOBA, Mateusz                         MKS Paulinum Jelenia 48 0110       41.03  +      4.41
  6>WENSŁAW, Mateusz                        UKS Azymut 45        4             41.47  +      5.25
  7>KUCA, Kacper                            UNTS Warszawa        17 2032       41.58  +      5.36
  8>DUDEK, Wojciech                         PUKS Młode Orły Nowy 27 1171       42.11  +      5.49
  9>ZBRANEK, Roman                          SKOB Zlin            76            42.15  +      5.53
 10>NIEWIEDZIAŁA, Robert                    UKS Siódemka Rumia   23            42.54  +      6.32
 11>HEWELT, Maciej                          UKS Azymut 45        4             44.05  +      7.43
 12>DRĄGOWSKI, Kuba                         MKS Paulinum Jelenia 48 0068       44.18  +      7.56
 13>PIOTROWSKI, Radosław                    123                  123           44.43  +      8.21
 14>KALATA , Michał                         10BKPanc Świętoszów  9  0085       44.45  +      8.23
 15>PASZYŃSKI, Piotr                        UKS Orientuś Łódź    13 423        45.52  +      9.30
 16>BEDNARSKI, Jan                          UNTS Warszawa        17            45.55  +      9.33
 17>SOKALSKI, Dariusz                       Wojskowa Akademia Te 1190071       48.00  +     11.38
 18>PODZIŃSKI, Rafał                        UKS Orientuś Łódź    13 410        48.20  +     11.58
 19>CHARUBA, Łukasz                         UKS Orientuś Łódź    13 402        49.28  +     13.06
 20>JURCZYK, Tomasz                         UKS Sparta Czyżowice 40 "          49.59  +     13.37
 21>JANKOWIAK, Paweł                        Chyże BnO            72 0420       52.02  +     15.40
 22>WOJARSKI, Michał                        Wieliczka O-Team     143           54.32  +     18.10
 23>CYGLER, Sławomir                        WKS Wawel Kraków     15 0009       58.34  +     22.12
 24>HOFFMANN, Mateusz                       CSWL Poznań          67 0000       58.55  +     22.33
 25>JAROSZEK, Radoslaw                      Team 360             5             61.51  +     25.29
 26>ZUCHMAŃSKI, Przemysław                  UKS Orientuś Łódź    13 1724       63.56  +     27.34
 27>MARTE, Michal                           KU AZS WAT WARSZAWA  1000194       67.26  +     31.04
 28>BLUZA, Łukasz                           indywidualnie        25            68.27  +     32.05
 29>OLECH, Przemysław                       UKS Siódemka Rumia   23 0156       69.00  +     32.38
 30>MADEJ, Mateusz                          UKS "Orientpark.pl"  50 0070       69.05  +     32.43
 31>FILIPIAK, Mateusz                       KS Hades Poznań      30 4415       70.54  +     34.32
 32>KURYJ, Marek                            WKS Wawel Kraków     15 3252       83.30  +     47.08
 33>GRABOWSKI, Bogusz                       15 Giżycka Brygada Z 32            98.58  +     62.36
 34>ADAMSKI, Robert                         100. bł/UKS BŁYSKAWI 2            114.07  +     77.45
 35>FILIPEK, Marcin                         12 BZ                3            125.44  +     89.22
    KRASZEWSKI, Przemysław                  10BKPanc Świętoszów  9  0483   NKL-bPK           
    WOJNOWICZ, Marek                        UKS "Orientpark.pl"  50        NKL-bPK           
    HOVORKA, Lukáš                          OK Lokomotiva Pardub 70        DNF               
    MAZAN, Bartłomiej                       WKS Śląsk Wrocław    21 0131   DNF               
    PIŁKOWSKI, Tadeuszek                    OK!Sport             11 0068   DNF               
 PK BIEDERMAN, Marcin                       WKS Wawel Kraków     15       PK   48.48  +     12.26
 
Wstepne wyniki zawodów: M21S        2.9km    0m 16PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>KOGUCIUK, Konrad                        KU AZS UMCS Lublin   45 0329       27.17  +      0.00
  2>MIŚTAL, Mateusz                         HarperSOFT Team      108           29.22  +      2.05
  3>NOWAK, Bartłomiej                       PUKS Młode Orły Nowy 27 4821       30.42  +      3.25
  4>PIETRZAK, Konrad                        KU AZS UMCS Lublin/1 1220334       30.53  +      3.36
  5>NESTOROWICZ, Łukasz                     KU AZS UMCS Lublin   45 0330       31.15  +      3.58
  6>WOŁOWCZYK, Michał                       UNTS Warszawa        17 489        35.26  +      8.09
  7>KUREK, Jarosław                         KU AZS WAT Warszawa  34            37.09  +      9.52
  8>ANTONOWICZ, Jerzy                       Team360              6  0009       37.43  +     10.26
  9>PARYS, Jarosław                         KU AZS UMCS Lublin   45 0330       38.09  +     10.52
 10>GOLARZ, Tomasz                          2 pułk inżynieryjny  8             39.26  +     12.09
 11>PIETRZAK, Patryk                        HKS AZYMUT MOCHY     121           40.30  +     13.13
 12>MASTELA, Rafał                          OB Havířov           101           41.41  +     14.24
 13>GARBULIŃSKI, Grzegorz                   Indywidualnie        10            43.15  +     15.58
 14>GRZEGORCZYK, Marcin                     12 BZ                3             47.34  +     20.17
 15>GĄSIOROWSKI, Adam                       UKS Azymut Pabianice 24 0355       48.15  +     20.58
 16>OLESIŃSKI, Rafał                        2 ORel. Przasnysz    74            50.42  +     23.25
 17>WOJCIECHOWSKI, Kamil                    144                  144           53.08  +     25.51
 18>DANIELEWICZ , Patryk                    JW 4495              42            54.17  +     27.00
 19>LATÁK, Rudolf                           BÖF Budaörs          29            54.58  +     27.41
 20>WAŁACHOWSKI, Piotr                      Indywidualnie Legion 138           56.40  +     29.23
 21>PAWŁOWSKI, Michał                       Wojskowa Akademia Te 119           62.04  +     34.47
 22>NIKOŁAJUK, Bartek                       UKS "Orientpark.pl"  50            63.48  +     36.31
 23>MARSZAŁEK, Michał                       UKS Azymut 45        4             65.15  +     37.58
 24>KRUPA, Łukasz                           UKS OSiR Góra Kalwar 28 0425       74.19  +     47.02
    ZAJĄC, Bartosz                          5 Batalion Dowodzeni 147       NKL-bPK           
    BUGÁR, Gergely                          BÖF Budaörs          29        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M35         4.8km    0m 19PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>PABICH, Tomasz                          UKS Azymut Pabianice 24 0033       36.48  +      0.00
  2>KONARCZAK, Dariusz                      KS Hades Poznań / 17 78 0090       39.13  +      2.25
  3>ŁUBIS, Michał                           UKS Azymut Pabianice 24 0265       45.25  +      8.37
  4>JĘDRAS, Przemysław                      UMKS Kwidzyn         57 3694       45.27  +      8.39
  5>ŁĄCKI, Łukasz                           UKS OSiR Góra Kalwar 28 0167       46.45  +      9.57
  6>KREMPIŃSKI, Piotr                       UKS Azymut Pabianice 24 0265       47.26  +     10.38
  7>WDOWCZYK, Piotr                         2 pinz/UMKS Kwidzyn  1394186       48.31  +     11.43
  8>KOŻYCZKOWSKI, Edward                    Indywidualnie        10            49.41  +     12.53
  9>FROM , Piotr                            UMKS Kwidzyn         57 4856       49.47  +     12.59
 10>STĘŻYCKI, Grzegorz                      10BKPanc Świętoszów  9  0468       51.49  +     15.01
 11>GOCYŁA, Mateusz                         KS Jurajskie Orły    63            53.02  +     16.14
 12>DRĄGOWSKI, Piotr                        OK!Sport             11 0068       54.17  +     17.29
 13>BEK, Michał                             Rodzinna Grupa Rower 18 0481       56.16  +     19.28
 14>POLONIUS, Łukasz                                                           57.34  +     20.46
 15>LEHMAN, Piotr                           Indywidualnie        10            59.35  +     22.47
 16>WIŚNIEWSKI, Paweł                       WKS Wawel Kraków     15            62.56  +     26.08
 17>PIEKARCZYK, Piotr                       GKS Świt Krzeszowice 120           65.13  +     28.25
 18>JANKOWSKI, Paweł                        Indywidualnie        10            73.55  +     37.07
 19>KUŚ, Michał                             Klub InO Stowarzysze 95            87.30  +     50.42
 20>ŁAZARSKI, Janusz                        2 ORel. Przasnysz    74            96.30  +     59.42
 21>FRĄTCZAK, Sławomir                      Pomorski Klub Orient 16 0437      103.19  +     66.31
 22>KRZYMINIEWSKI, Marek                    100. bł/UKS BŁYSKAWI 2            112.49  +     76.01
    MAZUR, Michał                           UKS Azymut Pabianice 24 0295   NKL-bPK           
    PIEKIELNY, Mariusz                      MUKS Junior Ochędzyn 54        DNF               
    ZIMMER, Łukasz                          JW 1109 Grudziądz/2  150       DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M40         4.8km    0m 18PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>NOWAK, Jacek                            indywidualni pomorsk 1120014       32.17  +      0.00
  2>GOLINOWSKI, Paweł                       10BKPanc Świętoszów  9  0289       36.00  +      3.43
  3>JANIAK, Paweł                           MKS Pogoń Siedlce    71            37.00  +      4.43
  4>ŁAWECKI, Szymon                         MKS Pogoń Siedlce    71 0210       37.43  +      5.26
  5>CYCH, Piotr                             WKS Śląsk Wrocław    21            38.07  +      5.50
  6>DUTKIEWICZ, Damian                      MKS Paulinum Jelenia 48 0127       40.49  +      8.32
  7>PROŠEK, Michal                          OK Jihlava           125           40.51  +      8.34
  8>CZAPLA, Tomasz                          WKS Wawel Kraków     15            41.27  +      9.10
  9>SOŁOWIEJ, Stanisław                     KU AZS UMCS Lublin   45 0249       46.04  +     13.47
 10>KOCIUBA, Marek                          KU AZS WAT Warszawa  34            48.27  +     16.10
 11>CISZEK, Marcin                          WKS Śląsk Wrocław    21            48.55  +     16.38
 12>SZCZEPAN, Fiedorowicz                   UKS Traper           55 2966       49.16  +     16.59
 13>CIEĆWIERZ, Sławomir                     UKS Azymut 45        4  4338       49.25  +     17.08
 14>KACZMARSKI, Paweł                       LKS Górzanka  Nawojo 73 0431       53.48  +     21.31
 15>MAREK, Mirosław                         InO.Maniak Nowa Dęba 99            55.41  +     23.24
 16>PATREJKO, Andrzej                       UKS Azymut 45        4             58.13  +     25.56
 17>BALMOWSKI, Radosław                     2 pułk inżynieryjny  8             59.48  +     27.31
 18>TARNOWSKI, Radosław                     WKS Wawel Kraków     15 4369       60.40  +     28.23
 19>SIUDEK, Konrad                          UKS Orientuś Łódź/ B 1284873       63.49  +     31.32
 20>KUBISIAK, Marek                         Skierniewickie Stowa 87 0210       65.13  +     32.56
 21>TRZASKO, Bogusław                       134                  134           66.18  +     34.01
 22>NOWAK, Paweł                            UKS Orientuś Łódź    13 3930       70.57  +     38.40
 23>KUJDA, Arkadiusz                        1 Brygada Logistyczn 91 0398       72.39  +     40.22
 24>CENIUK, Sylwester                       15 Giżycka Brygada Z 32            73.15  +     40.58
 25>SITNICKI, Mariusz                       10BKPanc Świętoszów  9  0437       74.31  +     42.14
 26>RZOSIŃSKI , Dariusz                     8 brt Lipowiec       65            75.09  +     42.52
 27>DURMAJ, Marcin                          15 Giżycka Brygada Z 32            77.47  +     45.30
 28>PERFIKOWSKI, Piotr                      UMKS Kwidzyn         57 4190       84.29  +     52.12
 29>VAJDULIAK, Juraj                        OB  Tvrdosin         137           86.38  +     54.21
 30>KOSICKI, Roman                          UKS ENERGETYK Dychów 81            90.09  +     57.52
 31>SUDOŁ, Marek                            15 Giżycka Brygada Z 32            92.41  +     60.24
 32>SZUWARA, Piotr                          1 Batalion Drogowo - 82 0489       94.40  +     62.23
 33>JARONIEC, Dariusz                       15 Giżycka Brygada Z 32            95.33  +     63.16
 34>ŁĄTKOWSKI, Krzysztof                    KB MANIAC Poznań     98            96.08  +     63.51
 35>CIUPA, Marcin                           UKS Orientuś Łódź    13 3927       96.34  +     64.17
 36>WIĘCKO, Jacek                           15 Giżycka Brygada Z 32            98.32  +     66.15
    PLESIŃSKI, Mariusz                      10BKPanc Świętoszów  9  0130   DNF               
    TKACZUK, Tomasz                         UKS Azymut Pabianice 24 0325   DNF               
    URYGA, Sławek                           WKS Wawel Kraków     15        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         4.2km    0m 18PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>JOŃCZY, Daniel                          MKS Paulinum Jelenia 48 0129       33.19  +      0.00
  2>MOSZKOWICZ , Paweł                      WKS Wawel Kraków     15 826        33.37  +      0.18
  3>NOWAK, Remik                            KS Hades Poznań      30 0090       34.16  +      0.57
  4>KRASUSKI, Marcin                        OK!Sport             11 0268       34.37  +      1.18
  5>SĘDŁAK, Krystian                        OK!Sport             11            36.47  +      3.28
  6>HOFHANZL, Abrahám                       TJ Růžená            68            38.23  +      5.04
  7>CZAPLA, Przemysław                      WKS Wawel Kraków     15 Tak        39.09  +      5.50
  8>MIANOWSKI, Rafał                        UNTS Warszawa        17 2068       39.52  +      6.33
  9>KRZYŻOSTANEK, Jarosław                  UKS Grom Sokolniki   46            40.18  +      6.59
 10>STASZAK, Artur                          UNTS Warszawa        17 2013       41.56  +      8.37
 11>BŁACHUT, Igor                           Team360              6             43.55  +     10.36
 12>PUDEŁEK, Paweł                          Górzanka Nawojowa Gó 126           45.12  +     11.53
 13>FILIPIAK, Marek                         KS Hades Poznań      30 4414       45.41  +     12.22
 14>GLISZCZYŃSKI, Janusz                    TRV Potrzanowo       62            45.49  +     12.30
 15>DOBROWOLSKI, Piotr                      KU AZS UMCS Lublin   45 0297       46.36  +     13.17
 16>MOSSAKOWSKI, Przemysław                 samodzielny          39            46.50  +     13.31
 17>KRASUSKI, Bartomiej                     Team360              6             47.01  +     13.42
 18>BADARYCZ, Piotr                         7                    7             47.55  +     14.36
 19>KALSZTEIN, Karol                        Pomorski Klub Orient 16 "          49.22  +     16.03
 20>ŚWIDERSKI, Władysław                    KU AZS UMCS Lublin/1 122           49.55  +     16.36
 21>PORADA, Robert                          UKS Reflex           1240208       51.06  +     17.47
 22>PACYNA, Krzysztof                       UKS ENERGETYK Dychów 81 0485       51.57  +     18.38
 23>GORAL, Michał                           KU AZS UMCS Lublin   45 0455       52.51  +     19.32
 24>PETERSBURSKI, Robert                    UKS Azymut 45        4             53.46  +     20.27
 25>MOL, Krzysztof                          5 pułk artylerii Sul 1100286       54.27  +     21.08
 26>WIECZOREK, Piotr                        Indywidualny Mazowsz 53 0301       55.50  +     22.31
 27>JANAS, Sebastian                        UKS Kometa Gliwice   52 0451       57.09  +     23.50
 28>MARCINKIEWICZ, Marcin                   KU AZS WAT Warszawa  34            57.34  +     24.15
 29>SŁOMCZYŃSKI, Robert                     UKS Orientuś Łódź    13 3001       57.48  +     24.29
 30>KOSICKI, Tomasz                         OK!Sport             11            58.37  +     25.18
 31>DOMIN, Tomasz                           sevencoins.pl        47            58.43  +     25.24
 32>RAMOTOWSKI, Mariusz                     15 Giżycka Brygada Z 32            61.17  +     27.58
 33>WÓJCIK, Grzegorz                        WKS Wawel Kraków     15 0319       61.20  +     28.01
 34>MARSZAŁEK, Waldemar                     UKS Kometa Gliwice   52 0414       63.05  +     29.46
 35>WRZOSEK, Zbigniew                       149                  1490056       63.40  +     30.21
 36>SŁAWIŃSKI, Marcin                       3 Brygada Radiotechn 129           67.29  +     34.10
 37>KUDŁACZ, Tomasz                         90                   90            69.43  +     36.24
 38>WOJTCZAK, Krzysztof                     CSWInż.iChem. Wrocła 97            70.07  +     36.48
 39>MIKHAYLOV, Victor                       Odessa Team          106           71.01  +     37.42
 40>BARTOS, Maciej                          UKS Orientuś Łódź    13 4218       71.39  +     38.20
 41>WDOWIAK, Robert                         Rodzinna Grupa Rower 18            74.19  +     41.00
 42>LEDZION, Grzegorz                       UKS Orientuś Łódź    13 4657       74.27  +     41.08
 43>KRZYMINIEWSKI, Sławomir                 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2             77.01  +     43.42
 44>WÓJTOWICZ, Grzegorz                     UNTS Warszawa        17 4546       77.45  +     44.26
 45>LISIAK, Paweł                           UKS Orientuś Łódź    13 3251       78.04  +     44.45
 46>STROIŃSKI, Cezary                       5 pułk artylerii Sul 1300359       78.52  +     45.33
 47>TOPÓR, Marek                            WKS Wawel Kraków     15            79.04  +     45.45
 48>GIELEC, Artur                           UKS Orientuś Łódź    13            80.36  +     47.17
 49>RZOSIŃSKI, Marek                        8 brt Lipowiec       65            86.19  +     53.00
 50>LEMAŃCZYK, Dariusz                      Pomorski Klub Orient 16 0484       87.53  +     54.34
 51>KRYSZCZAK, Adam                         2 ORel Przasnysz     86            93.56  +     60.37
 52>WEJTKO, Michał                          UMKS Kwidzyn         57 3916       96.08  +     62.49
 53>KOSONOWSKI, Robert                      1 Batalion Drogowo - 82            98.18  +     64.59
    MIGACZ, Marcin                          LKS Górzanka Nawojow 105       NKL-bPK           
    SZAJNA, Robert                          WKS Wawel Kraków     15        NKL-bPK           
    KŁAK, Andrzej                           34WOG                77        DNF               
    WOJCIECHOWSKI, Krzysztof                MKS Skarmat          145       DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M50         4.1km    0m 17PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>PESTA, Adam                             UKS Azymut 45        4             39.19  +      0.00
  2>PACHNIK, Dariusz                        UKS "Orientpark.pl"  50 0070       39.55  +      0.36
  3>BARTCZAK, Jarosław                      UMKS ORKAN           12 0074       42.57  +      3.38
  4>ZIELIŃSKI, Paweł                        KS Hades Poznań      30 0091       42.59  +      3.40
  5>KLASA, TomASZ                           KS Hades Poznań      30 0373       44.04  +      4.45
  6>SŁOŃSKI , Marek                         WKS Wawel Kraków     15 3192       44.31  +      5.12
  7>MICHALAK, Tomasz                        UNTS Warszawa        17 0298       45.45  +      6.26
  8>MAZUREK, Piotr                          WKS Śląsk Wrocław    21 4453       46.59  +      7.40
  9>WRZESIŃSKI, Krzysztof                   September team       1480113       47.45  +      8.26
 10>ŚWIĄTKOWSKI, Rafał                      133                  133           48.11  +      8.52
 11>URBANIAK, Krzysztof                     Indywidualny Mazowsz 53 0052       50.05  +     10.46
 12>NADERA, Dariusz                         CX80 Kalisz          113           50.53  +     11.34
 13>WĄSIEWICZ, Piotr                        Team 360             5  0408       52.17  +     12.58
 14>KIJEWSKI, Jacek                         KU AZS WAT Warszawa  34 0008       55.16  +     15.57
 15>PISAREK, Piotr                          WKS Wawel Kraków     15 4588       56.16  +     16.57
 16>KRAMSKI, Mariusz                        KOS Modrzew Skwierzy 84            56.32  +     17.13
 17>PŁYTNIK, Stanisław                      KOS BnO Szczecin     41 0367       56.42  +     17.23
 18>WITKOWSKI, Adam                         UKS Azymut 45        4             57.02  +     17.43
 19>SZTRANEK, Paweł                         UKS Azymut Pabianice 24 0482       57.17  +     17.58
 20>MICKEVICIUS, Ovidijus                   OK Fortuna, Vilnius  79            59.26  +     20.07
 21>MULLER, Tomasz                          UMKS Kwidzyn         57 2577       60.34  +     21.15
 22>KRUPIŃSKI, Andrzej                      PUKS Młode Orły Nowy 27 1175       64.14  +     24.55
 23>FORYSTEK, Józef                         WKS Wawel Kraków     15 0208       67.00  +     27.41
 24>JAMROZIK, Krzysiek                      WKS Wawel Kraków     15            72.12  +     32.53
 25>ŁASKI, Tomasz                           Klub InO Stowarzysze 95            77.20  +     38.01
 26>CZARNOŁĘCKI, Krzysztof                  samodzielny          39            86.29  +     47.10
 27>WITKOWSKI, Zbigniew                     141                  141           90.31  +     51.12
 28>DESZCZ, Stanisław                       MKS Metalowiec Łódź  44 0263      113.05  +     73.46
    KRÓL, Adrian                            BnO Tworóg           85        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M55         3.9km    0m 17PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>MŁYNARCZYK, Piotr                       UKS Orientuś Łódź    13 3294       38.42  +      0.00
  1>NIESSNER , Piotr                        WKS Wawel Kraków     15 2725       38.42  +      0.00
  3>WOŁOWCZYK, Marek                        UNTS Warszawa        17 113        39.00  +      0.18
  4>CHACHURSKI, Ryszard                     KU AZS WAT Warszawa  34 0006       43.52  +      5.10
  5>MIKOLAVICIUS, Gintaras                  OK Fortuna, Vilnius  79            47.56  +      9.14
  6>MORAWSKI, Paweł                         indywidualni pomorsk 1120014       50.33  +     11.51
  7>BĄCZEK, Dariusz                         UKS Technik Ruciane- 14 0401       53.26  +     14.44
  8>WOŁEK, Andrzej                          UNTS Warszawa        17 3555       53.50  +     15.08
  9>DRĄGOWSKI, Marek                        OK!Sport             11            53.58  +     15.16
 10>MONIAK, Andrzej                         LKS Górzanka  Nawojo 73            59.53  +     21.11
 11>POLEWSKI, Dariusz                       indywidualnie        25            75.39  +     36.57
 12>MACHULAK, Mirosław                      UNTS Warszawa        17 4256       79.41  +     40.59
 13>ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof                  UKS Orientuś Łódź    13 3986       84.17  +     45.35
    KONDROTAS, Raimondas                    OK Fortuna, Vilnius  79        NKL-bPK           
    KOZŁOWSKI, Jacek                        83                   83        NKL-bPK           
    RUDIS, Algimantas                       OK Fortuna, Vilnius  79        DNF               
    SZOCIŃSKI, Robert                       131                  131       DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M60         3.8km    0m 15PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>WAŁACHOWSKI, Janusz                     PUKS Młode Orły Nowy 27 1171       43.23  +      0.00
  2>KRYJOMSKI, Jerzy                        KS Kościelec Chrzanó 35 963        44.28  +      1.05
  3>DRĄGOWSKI, Robert                       OK!Sport             11            47.10  +      3.47
  4>KROCHMAL, Grzegorz                      KU AZS WAT Warszawa  34 0007       47.47  +      4.24
  5>WOJARSKI, Krzysztof                     Bielsko-Biała O-Team 1420112       48.34  +      5.11
  6>KROCHMAL, Andrzej                       KS Spójnia Warszawa  26 0052       51.37  +      8.14
  7>CEPURDEJ, Oleksandr                     UKS Azymut 45        4             53.16  +      9.53
  8>ROGALA, mirosław                        KU AZS WAT Warszawa  34 0242       53.39  +     10.16
  9>MACHOWSKI, Władysław                    UKS OSiR Góra Kalwar 28 0048       58.47  +     15.24
 10>WIERCIŃSKI, Piotr                       MKS Metalowiec Łódź  44 0110       59.40  +     16.17
 11>SYPUŁA, Sławomir                        UNTS Warszawa        17            61.52  +     18.29
 12>MIKIELSKI, Marek                        UMKS ORKAN           12 0013       63.57  +     20.34
 13>PIETRUSIŃSKI, Marek                     KS Artemis Wrocław   61 0132       66.49  +     23.26
 14>KRET, Jacek                             LKS Górzanka  Nawojo 73 0372       67.20  +     23.57
 15>MĄDRZYŃSKI, Zbigniew                    UMKS Kwidzyn         57 2885       69.01  +     25.38
 16>CZERKAWSKI, Wacław                      UKS Sparta Czyżowice 40 0149       80.44  +     37.21
 17>ANDRZEJEWSKI, Leszek                    UKS Azymut 45        4  1624       83.47  +     40.24
 18>MAZUREK, Krzysztof                      MKS Metalowiec Łódź  44 0198      150.32  +    107.09
    CHUŁEK, Aleksander                      UKS Azymut 45        4  0054   DNF               
    HORNIK, Zbigniew                        LKO                  69 0155   DNF               
    KONSTANCIAK, Andrzej                    OK!Sport             11        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M65         3.6km    0m 19PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>PARZEWSKI, Jerzy                        KU AZS WAT WARSZAWA  1000007       38.41  +      0.00
  2>GUGA, Romuald                           WKS Śląsk Wrocław    21 0716       45.27  +      6.46
  3>SZCZEPAŃSKI, Marek                      UKS Technik Ruciane- 14 0250       47.34  +      8.53
  4>PARFIANOWICZ, Ludomir                   UNTS Warszawa        17 101        53.04  +     14.23
  5>ŚWIERCZYŃSKI , Bogdan                   KOS Modrzew Skwierzy 84 0885       53.28  +     14.47
  6>GACKOWSKI, Bogdan                       Pomorski Klub Orient 16 0084       56.33  +     17.52
  7>BOHACZEK, Janusz                        UMKS ORKAN           12 0013       59.20  +     20.39
  8>BUGÁR, József                           BÖF Budaörs          29            59.50  +     21.09
  9>PASZYŃSKI, Józef                        UKS Orientuś Łódź    13 383        66.54  +     28.13
 10>WOŁEJSZO, Tadeusz                       KU AZS WAT           1460007       67.01  +     28.20
 11>WOŹNIAK, Józef                          KU AZS WAT Warszawa  34 0490       70.17  +     31.36
 12>ŁUŃSKI, Zbigniew                        UMKS ORKAN           12 0013       74.03  +     35.22
 13>WYSOCKI, Andrzej                        UKS Kometa Gliwice   52            79.00  +     40.19
 14>OLBRYCHT, Janusz                        OLBnO                1140022      113.04  +     74.23
 
Wstepne wyniki zawodów: M70         2.8km    0m 15PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>TRZPIL, Lech                            OK!Sport             11            37.35  +      0.00
  2>WASILEWSKI, Stanisław                   PUKS Młode Orły Nowy 27 1168       37.53  +      0.18
  3>ŁAPANOWSKI, Jacenty                     KU AZS WAT Warszawa  34 0019       44.46  +      7.11
  4>KMIECIŃSKI, Józef                       PUKS Młode Orły Nowy 27 69         46.50  +      9.15
  5>KRUCZEK, Stanislaw                      WKS Wawel Kraków     15 830        51.08  +     13.33
  6>GLIŃSKI, Henryk                         KS Artemis Wrocław   61 D920       67.26  +     29.51
  7>WOŹNIAK, Henryk                         UMKS ORKAN           12 0013       80.35  +     43.00
    MICHAŁEK , Janusz                       KOS Modrzew Skwierzy 84 0742   NKL-bPK           
    CHOJNACKI, Marian                       indywidualnie        25        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M75/80      2.3km    0m 9PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>PŁUCIENNIK, Waldemar                    KOS Modrzew Skwierzy 84 0883       36.20  +      0.00
  2>Verner, George Klawun                   Saxen Marathon       180           49.12  +     12.52
  3>DURA, Kazimierz                         WKS Śląsk Wrocław    21            51.12  +     14.52
    BENEŠ , Karel                           SKOB Havířov         20        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.7km    0m 10PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>LUBKIEWICZ, Małgorzata                  WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 14.12         
  2>POLEWKA, Tomasz                         UKS Kometa Gliwice   52 301    0b.PK 27.43         
  3>UKLEJA, Marcin                          UKS Azymut 45        4         0b.PK 36.35         
  4>ANTONOWICZ, Anna Maria                  Team 360             5  0      0b.PK 43.13         
  5>DRĄGOWSKI, Paweł                        OK!Sport             11        0b.PK 46.11         
  6>KOTKOWIAK, Piotr                        KOS BnO Szczecin     41 0366   0b.PK 46.14         
  7>NOWAK, Maria                            KS Hades Poznań      30 0292   0b.PK 46.24         
  8>BUZEK, Gabi                             WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 47.25         
  9>GRAB, Hanna                             66                   66        0b.PK 49.01         
 10>OLEJNIK, Tomasz                         WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 52.53         
 11>MAZURKIEWICZ, Beata                     ALO PWr              103       0b.PK 59.10         
 12>BEDNARSKA, Zuzanna                      UNTS Warszawa        17        0b.PK 60.40         
 13>GIELEC, Małgorzata                      UKS Orientuś Łódź    13        0b.PK 64.21         
 14>MAZURKIEWICZ, Agnieszka                 Smoleckie Syrenki    102       0b.PK 68.52         
 15>BĄCZEK, Aleksandra                      2 pułk inżynieryjny  8         0b.PK 69.14         
 16>FIEDOROWICZ, Hieronim                   UKS Traper           55 384    0b.PK 77.05         
 17>PUDEŁEK, Małgorzata                     LKS Górzanka Nawojow 105       0b.PK 80.16         
 18>WIŚNIEWSKI, Marcin                      UKS Azymut Pabianice 24        0b.PK 83.41         
 19>CHWIEJCZAK, Dorota                      36                   36        0b.PK 91.56         
 20>OLBRYCHT, Anna                          OLBnO                114       0b.PK 95.19         
 21>RAWLUK, AlPa                            127                  127       0b.PK 97.45         
 22>KLAUS-URYGA, Anna                       WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 98.31         
 23>EC, Ewa                                 Indywidualny Mazowsz 53        0b.PK130.34         
 24>GENDEK, Katarzyna                       UNTS Warszawa        17        0b.PK136.19         
 25 MOSZKOWICZ , Monika                     WKS Wawel Kraków     15        1b.PK 54.34         
 26 TOMASZEWSKI, Krzysztof                  CX80 Kalisz          113       8b.PK 67.21         
    CHACHURSKA, Magdalena                   KU AZS WAT Warszawa  34        DNF               
    CIESIELSKA, Karina                      AKTYWNE CHOSZCZNO    37        DNF               
    FORYSTEK, Konrad                        WKS Wawel Kraków     15 0226   DNF               
    FORYSTEK, Marek                         WKS Wawel Kraków     15 0262   DNF               
    MUSIAŁ, Anna                            OK!Sport             11        DNF               
    TOMANKIEWICZ , Alicja                   OK!Sport             11        DNF               
    WENSŁAW, Justyna                        140                  140       DNF               
    SZYSZKA, Agnieszka                      Night Runners Ostrów 191       DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN 2      3.0km    0m 11PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>KACZYŃSKI, Piotr                        Pomorski Klub Orient 16 0434   0b.PK 31.19         
  2>OLIINYK, Illia                          WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 36.20         
  3>CHABRZYK, Andrzej                       ChabTeam             33 brak   0b.PK 39.12         
  4>KALINOWSKI, Michał                      75                   75        0b.PK 48.15         
  5>MIROWSKI, Sławomir                      CSWInż.iChem. Wrocła 97        0b.PK 48.32         
  6>MŁYNARCZYK, Julia                       UKS Orientuś Łódź    13        0b.PK 51.41         
  7>STEFANIAK, Marcin                       OK!Sport             11        0b.PK 51.47         
  8>KIELNIEROWSKI, Paweł                    UKS Azymut Pabianice 24        0b.PK 53.20         
  9>SURMA, Grzegorz                         Pomorski Klub Orient 16        0b.PK 57.04         
 10>GARBACIK, Wojciech                      60                   60        0b.PK 59.34         
 11>BIELECKI, Tadeusz                       UKS Siódemka Rumia   23        0b.PK 65.59         
 12>KUFEL, Agata                            OK!Sport             11        0b.PK 70.59         
 13>KUŚ, Agnieszka                          Klub InO Stowarzysze 95        0b.PK 90.02         
 14 DARCHUK, Oleksandr                      43                   43 brak   1b.PK 36.22         
 15 SIUDEK, Agnieszka                       UKS Orientuś Łódź    13 4869   7b.PK106.29         
 
Wstepne wyniki zawodów: W10         1.5km    0m 6PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>SZAFAREWICZ, Katarzyna                  UMKS Kwidzyn         57 4179       16.11  +      0.00
  2>RYCHŁOWSKA, Julia                       KS Kościelec Chrzanó 35 4519       19.54  +      3.43
  3>HEBDA, Julia                            KS Kościelec Chrzanó 35 4520       20.01  +      3.50
  4>WÓJTOWICZ, Hanna                        UNTS Warszawa        17 4547       20.15  +      4.04
  5>WYSOCKA, Michalina                      MKS MOS Wrocław      38 0401       23.52  +      7.41
  6>KULKA, Kornelia                         UKS "Orientpark.pl"  50 0434       26.56  +     10.45
  7>JANAS, Agnieszka                        UKS Kometa Gliwice   52 0451       27.23  +     11.12
  8>BISKUPSKA , Małgorzata                  WKS Wawel Kraków     15            27.48  +     11.37
  9>PABICH, Hanna                           UKS Azymut Pabianice 24 0416       35.05  +     18.54
 10>BELICA, Karolina                        LUKS IMPULS          19            58.47  +     42.36
 
Wstepne wyniki zawodów: W10N        1.8km    0m 5PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>WEJTKO, Paula                           UMKS Kwidzyn         57        34.20 0b.PK         
  2>OLIINYK, Arina                          WKS Wawel Kraków     15        53.05 0b.PK         
  3>OLIINYK, Hanna                          116                  116       71.50 0b.PK         
    KARDASZ, Karolina                       UKS Azymut Siedliska 1  0488   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W12         2.3km    0m 9PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>OLEJNIK, Jaśmina                        WKS Wawel Kraków     15 3938       17.56  +      0.00
  2>BISKUPSKA , Julia                       WKS Wawel Kraków     15 3646       22.02  +      4.06
  3>MOSZKOWICZ , Julia                      WKS Wawel Kraków     15 4022       27.23  +      9.27
  4>WŁODARCZYK, Wiktoria                    UKS Traper           55 0354       28.36  +     10.40
  5>DUTKIEWICZ, Wiktora                     MKS Paulinum Jelenia 48 0388       38.55  +     20.59
  6>TSYMBAL, Anastasiia                     MKS Paulinum Jelenia 48 0480       41.58  +     24.02
  7>NOWAK, Zosia                            KS Hades Poznań      30 0370       57.33  +     39.37
  8>HETNAR, Oliwia                          UKS "Orientpark.pl"  50 0472       63.23  +     45.27
  9>MARSZAŁEK, Marta                        UKS Azymut 45        4             78.00  +     60.04
 10>NIKOLAJUK, Martyna                      UKS "Orientpark.pl"  50            78.24  +     60.28
 11>PODGÓRSKA, Gabriela                     KS Kościelec Chrzanó 35 0416       81.59  +     64.03
 12>BIELECKA, Marta                         UKS Siódemka Rumia   23            83.18  +     65.22
 13>WASILEWSKA, Olga                        UKS OSiR Góra Kalwar 28 0425       84.05  +     66.09
 14>GROCHAL, Nina                           KS Kościelec Chrzanó 35            88.01  +     70.05
 15>KOWALCZYK, Kalina                       UKS Azymut Pabianice 24 0417       88.45  +     70.49
 16>PIEKIELNA, Maja                         MUKS Junior Ochędzyn 54            98.16  +     80.20
    OLIINYK , Yelyzaveta                    WKS Wawel Kraków     15 4023   NKL-bPK           
    NIEDZIELSKA, Zosia                      WKS Wawel Kraków     15        NKL-bPK           
    MIELKO, Zuzanna                         UKS Azymut Siedliska 1  0436   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W14         3.0km    0m 13PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>NIESSNER, Pola                          WKS Wawel Kraków     15 3651       28.27  +      0.00
  2>SŁOŃSKA , Antonina                      WKS Wawel Kraków     15 3190       28.52  +      0.25
  3>KULA, Maja                              KOS BnO Szczecin     41 0396       30.49  +      2.22
  4>MIANOWSKA, Antonina                     UNTS Warszawa        17 3554       35.45  +      7.18
  5>WĄSIEWICZ, Urszula                      Team 360             5  0408       36.18  +      7.51
  6>NOWAK, Anna                             UKS Azymut 45        4  2858       37.29  +      9.02
  7>UKLEJA, Patrycja                        UKS Azymut 45        4  0312       40.29  +     12.02
  8>DZWONKOWSKA, Paulina                    UKS OSiR Góra Kalwar 28 0336       42.27  +     14.00
  9>KASPRZYK, Marta                         UKS OSiR Góra Kalwar 28 0454       45.19  +     16.52
 10>KOZUŃ, Marika                           UKS Azymut Pabianice 24 0459       46.33  +     18.06
 11>BELICA, Milena                          LUKS IMPULS          19            46.54  +     18.27
 12>PRAIS, Julia                            UKS Dąb Leszno       49 0422       46.58  +     18.31
 13>SZELIGA , Sonia                         UKS "Orientpark.pl"  50 0373       47.32  +     19.05
 14>JANIAK, Magda                           UKS Azymut Pabianice 24 0460       49.34  +     21.07
 15>HALEWICZ , Julia                        UKS "Orientpark.pl"  50 0374       50.18  +     21.51
 16>RAWECKA, Zofia                          UKS Orientuś Łódź    13 4880       50.47  +     22.20
 17>ŁĄCKA, Julia                            UKS OSiR Góra Kalwar 28 0357       52.09  +     23.42
 18>HAŁUCHA , Milena                        WKS Wawel Kraków     15 3936       55.36  +     27.09
 19>PODGÓRSKA, Marta                        KS Kościelec Chrzanó 35 0361       58.55  +     30.28
 20>BORKOWSKA, Lena                         UKS OSiR Góra Kalwar 28 0375       60.29  +     32.02
 21>NOWAK, Hanna                            UKS Orientuś Łódź    13 4870       60.31  +     32.04
 22>WEJTKO , Diana                          UMKS Kwidzyn         57 3360       61.25  +     32.58
 23>MŁYNARCZYK, Kaja                        UKS Azymut Pabianice 24 0459       66.17  +     37.50
 24>STEFANIAK, Izabela                      KOS BnO Szczecin     41 "          72.21  +     43.54
 25>DARGACZ, Paulina                        Pomorski Klub Orient 16 0448       77.56  +     49.29
 26>ROMAN, Oliwia                           UKS "Orientpark.pl"  50 0472       93.55  +     65.28
 27>NIKOŁAJUK, Maja                         UKS "Orientpark.pl"  50 0478       95.58  +     67.31
 28>MALIK , Wiktoria                        UKS Grom Sokolniki   46            97.53  +     69.26
 29>LEWKOWICZ, Julia                        MKS Paulinum Jelenia 48 0474      109.20  +     80.53
    KRASZEWSKA, Olga                        MKS MOS Wrocław      38 0465   NKL-bPK           
    JABŁOŃSKA, Emilia                       MUKS Junior Ochędzyn 54        NKL-bPK           
    BOŻEK, Ewelina                          UKS Azymut Siedliska 1  0435   DNF               
    CISZEK, Kasia                           MKS MOS Wrocław      38        DNF               
    DOBROMILSKA, Izabela                    UKS Azymut Siedliska 1  0438   DNF               
    SIERKOWSKA, Marta                       UKS Azymut Siedliska 1  0436   DNF               
    SIUDEK, Julia                           UKS Orientuś Łódź    13 4871   DNF               
    SOBIEPANEK, Barbara                     UKS OSiR Góra Kalwar 28 0336   DNF               
    SUDAK, Oliwia                           UKS Azymut Siedliska 1  0436   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W16         3.7km    0m 16PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>LAMPARSKA, Maja                         WKS Wawel Kraków     15 3832       36.28  +      0.00
  2>PERFIKOWSKA, Hanna                      UMKS Kwidzyn         57 3363       41.34  +      5.06
  3>CEPURDEJ, Katarzyna                     UKS Azymut 45        4             42.43  +      6.15
  4>MULLER, Iga                             UMKS Kwidzyn         57 2764       44.33  +      8.05
  5>GIELEC, Julia                           UKS Orientuś Łódź    13 3047       45.30  +      9.02
  6>PUŁCZYŃSKA, Hanna                       WKS Wawel Kraków     15 3191       45.49  +      9.21
  7>KURTYCZ, Natalia                        WKS Wawel Kraków     15 4021       47.39  +     11.11
  8>PUDEŁEK, Jowita                         Górzanka Nawojowa Gó 126           48.26  +     11.58
  9>MICHNO, Marta                           WKS Wawel Kraków     15 0393       49.24  +     12.56
 10>KRZYŻOSTANEK, Patrycja                  UKS Grom Sokolniki   46            50.04  +     13.36
 11>POWICHROWSKA, Ilona                     UKS OSiR Góra Kalwar 28 0278       53.59  +     17.31
 12>KOMOROWSKA, Marta                       UKS Orientuś Łódź    13 4655       65.36  +     29.08
 13>GENDEK, Marta                           UNTS Warszawa        17 4136       80.11  +     43.43
 14>JANIK, Patrycja                         UKS GOK Galewice     58 0411       85.26  +     48.58
 15>MOL, Weronika                           HKS Azymut Mochy     109           88.26  +     51.58
 16>KULKA , Wiktoria                        UKS "Orientpark.pl"  50 0385       93.42  +     57.14
    BEKIER, Monika                          UKS Azymut Siedliska 1  0473   DNF               
    DOMAGAŁA, Emilia                        UKS Grom Sokolniki   46        DNF               
    MOSZKOWICZ , Anna                       WKS Wawel Kraków     15 3763   DNF               
    NIEWIADOMSKA, Kaja                      UKS Azymut Siedliska 1  0476   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W18         3.7km    0m 17PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>KREMPIŃSKA, Julia                       UKS Azymut Pabianice 24 0265       37.23  +      0.00
  2>SŁOŃSKA , Zofia                         WKS Wawel Kraków     15 3191       39.55  +      2.32
  3>PESTA, Anna                             UKS Azymut 45        4  2741       45.15  +      7.52
  4>CEPURDEJ, Nina                          UKS Azymut 45        4             47.53  +     10.30
  5>DOREŃ, Wiktoria                         UKS Orientuś Łódź    13 3854       49.27  +     12.04
  6>FILIPIAK, Adrianna                      KS Hades Poznań      30 4153       50.27  +     13.04
  7>POLEWKA, Aleksandra                     UKS Kometa Gliwice   52 2462       53.14  +     15.51
  8>MAZUREK , Joanna                        WKS Śląsk Wrocław    21 2222       54.29  +     17.06
  9>WÓJCIK, Natalia                         WKS Wawel Kraków     15 0299       64.14  +     26.51
 10>MONIAK, Zofia                           lks górzanka Nawojow 111           73.11  +     35.48
 11>PUDLIS, Natalia                         UMKS Kwidzyn         57 2623       73.56  +     36.33
    MONIAK, Zofia                           LKS Górzanka  Nawojo 73 2118   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W20         4.1km    0m 16PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>CIESIÓŁKA, Katarzyna                    WKS Śląsk Wrocław    21 1827       35.49  +      0.00
  2>PUDEŁEK, Michalina                      Górzanka Nawojowa Gó 126           36.36  +      0.47
  3>MAZUREK, Agnieszka                      WKS Śląsk Wrocław    21 2223       41.24  +      5.35
  4>OLSZANKA, Gabriela                      OK!Sport             11 0242       42.52  +      7.03
  5>MIANOWSKA, Julia                        UNTS Warszawa        17 2096       43.14  +      7.25
  6>FILIPCZAK, Natalia                      PUKS Młode Orły Nowy 27 1927       46.40  +     10.51
  7>BIELECKA, Aleksandra                    UKS Siódemka Rumia   23            50.29  +     14.40
 
Wstepne wyniki zawodów: W21E        4.2km    0m 17PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>GWÓŹDŹ, Ewa                             UKS Orientuś Łódź    13 384        33.02  +      0.00
  2>OLEJNIK, Agata                          UKS Orientuś Łódź    13 376        33.35  +      0.33
  3>PACHNIK, Małgorzata                     UKS "Orientpark.pl"  50            39.17  +      6.15
  4>BĄCZEK, Małgorzata                      WKS Wawel Kraków     15 BnO        39.33  +      6.31
  5>GIELEC, Zuzanna                         UKS Orientuś Łódź    13 3046       40.04  +      7.02
  6>CYGLER, Paulina                         WKS Wawel Kraków     15 0083       40.15  +      7.13
  7>ŚLUSARCZYK, Katarzyna                   OK!Sport             11            40.37  +      7.35
  8>KAVANKOVA, Iva                          SKOB Zlin            76            40.47  +      7.45
  9>CYCH, Agnieszka                         WKS Śląsk Wrocław    21 2099       40.56  +      7.54
 10>PABICH, Maria                           UKS Azymut Pabianice 24 0033       41.48  +      8.46
 11>POLISHCHUK, Mariya                      UNTS Warszawa        17 1962       42.10  +      9.08
 12>FORTUNIAK, Weronika                     UNTS Warszawa        17 2836       43.10  +     10.08
 13>KUBICKA, Zuzanna                        UNTS Warszawa        17 0037       43.55  +     10.53
 14>BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra          Indywidualnie        10            47.19  +     14.17
 15>WICHA, Małgorzata                       WKS Wawel Kraków     15            47.41  +     14.39
 16>MACHOWSKA-KRUPA, Weronika               UKS OSiR Góra Kalwar 28 0048       48.30  +     15.28
 17>FILIPCZAK, Jagoda                       PUKS Młode Orły Nowy 27            52.53  +     19.51
 18>SYPUŁA - PACIOREK, Katarzyna            UNTS Warszawa        17            58.21  +     25.19
 19>HOFFMANN, Barbara                       Indywidualnie        10 -          67.46  +     34.44
 20>LISEWSKA, Agnieszka                     Team 360             5             73.12  +     40.10
 21>FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna                56                   56            73.25  +     40.23
 22>BIAŁA, Weronika                         22                   22            85.33  +     52.31
 23>KUREK, Marta                            94                   94            90.50  +     57.48
 24>SIEG, Dominika                          100. bł/UKS BŁYSKAWI 2            142.04  +    109.02
 25>TOPÓR, Magdalena                        WKS Wawel Kraków     15 BnO       -50.92  +    -84.34
    GŁOWACZ, Julia                          UNTS Warszawa        17 0275   DNF               
    TSAI, Yi-yi                             I-Taiwan Orienteerin 135       DNF               
 PK BIEDERMAN, Adrianna                     WKS Wawel Kraków     15       PK   35.31  +      2.29
 
Wstepne wyniki zawodów: W21S        2.7km    0m 13PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>CYCH, Weronika                          WKS Śląsk Wrocław    21 1586       21.51  +      0.00
  2>LUBAK, Kamila                           CSWInż.iChem. Wrocła 97 943        24.49  +      2.58
  3>MIŚKIEWICZ, Martyna                     adidas Runners Warsa 1070243       26.20  +      4.29
  4>KREJČÍKOVÁ, Marie                       SKOB Zlin            76            26.38  +      4.47
  5>BINIECKA, Małgorzata                    UKS Azymut Pabianice 24 0033       29.30  +      7.39
  6>BUGAJ, Katarzyna                        WKS Wawel Kraków     15            31.41  +      9.50
  7>MAZUR, Katarzyna                        UKS Azymut Pabianice 24 0035       32.52  +     11.01
  8>BONAT, Julia                            KS Spójnia Warszawa  26            33.10  +     11.19
  9>KORCZYC, Anna                           10BKPanc Świętoszów  9  0483       33.45  +     11.54
 10>TURCZYŃSKA, Alicja                      Wojskowa Akademia Te 119           35.49  +     13.58
 11>JĘDROWSKA, Katarzyna                    KS Hades Poznań      30 0414       37.01  +     15.10
 12>GRUCHAŁA, Natalia                       Pomorski Klub Orient 16 0476       37.55  +     16.04
 13>BORCZYK, Iwona                          PUKS Młode Orły Nowy 27 4536       38.42  +     16.51
 14>OLIINYK, Alona                          WKS Wawel Kraków     15            39.42  +     17.51
 15>PORADA, Lilianna                        UKS Reflex           1240204       43.52  +     22.01
 16>BĄKOWSKA, Dominika                      Pomorski Klub Orient 16 0421       44.03  +     22.12
 17>PIEKIELNA, Angelika                     MUKS Junior Ochędzyn 54            45.55  +     24.04
 18>KULIKOVA, Olga                          Nasz Klub            93            49.47  +     27.56
 19>DUDEK, izabela                          PUKS Młode Orły Nowy 27 4819       49.57  +     28.06
 20>KACZMAREK, Anna                         UKS Dąb Leszno       49 0423       50.19  +     28.28
 21>ZŁOŚNIK, Sandra                         151                  151           52.44  +     30.53
 22>KALISZ, Kaja                            UKS Azymut Pabianice 24 0460       55.14  +     33.23
 23>MARSZAŁEK, Maria                        UKS Azymut 45        4             56.47  +     34.56
 24>GROCHOWALSKA, Alicja                    UKS Azymut Pabianice 24 0460       58.13  +     36.22
 25>SZOST, Sandra                           2 ORel. Przasnysz    74            61.55  +     40.04
 26>KACZYŃSKA , Katarzyna                   2 ORel. Przasnysz    74           108.55  +     87.04
    WIELEBA, Marlena                        Pomorski Klub Orient 16 0016   NKL-bPK           
    ZAJĄC, Honorata                         5 Batalion Dowodzeni 147       NKL-bPK           
    URBANOWICZ, Karolina                    Wojskowa Akademia Te 119       NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: W35         3.8km    0m 15PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna               Team360              6  0009       33.15  +      0.00
  2>DRĄGOWSKA, Malwina                      OK!Sport             11 0078       38.35  +      5.20
  3>ŚLIWCZYŃSKA , Ilona                     Team360              6  0234       39.29  +      6.14
  4>KULICKA, Agata                          Skierniewickie Stowa 92 0115       41.40  +      8.25
  5>BAŃSKA-BODZIONA, Aneta                  10BKPanc Świętoszów  9  0428       55.32  +     22.17
  6>FIGIEL, Natasza                                                            60.00  +     26.45
  7>GAWRON, Kasia                           WKS Wawel Kraków     15            60.54  +     27.39
  8>KOMSA, Małgorzata                       UKS Orientuś Łódź    13 366        66.24  +     33.09
  9>ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka                12 BZ                3             71.22  +     38.07
 10>DZIKA, Natalia                          15 Giżycka Brygada Z 32            74.42  +     41.27
 11>NIKOŁAJUK, Joanna                       UKS "Orientpark.pl"  50            82.51  +     49.36
 12>DYBKA, Katarzyna                        12BZ                 51            96.55  +     63.40
 13>Ollinyk,Katarina                        117                  1174750      101.59  +     68.44
 14>MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena              UKS OSiR Góra Kalwar 28 0390      103.41  +     70.26
 
Wstepne wyniki zawodów: W40         3.5km    0m 15PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>WOŁEK, Ewa                              UNTS Warszawa        17 1208       36.31  +      0.00
  2>UKLEJA, Ewa                             UKS Azymut 45        4  3714       46.09  +      9.38
  3>GRABOWSKA , Joanna                      WKS Wawel Kraków     15            46.24  +      9.53
  4>ZBROJA-NOWAK, Justyna                   KS Hades Poznań      30 0091       48.47  +     12.16
  5>EWA, Olejnik                            WKS Wawel Kraków     15            55.21  +     18.50
  6>GOLINOWSKA, Elżbieta                    5 Lubuski Pułk Artyl 64            57.18  +     20.47
  7>BULTROWICZ, Agnieszka                   KS Hades Poznań      30 0094       60.39  +     24.08
  8>SZYMAŃSKA, Zuzanna                      Team 360o            1320269       66.58  +     30.27
  9>GAJEWSKA, Katarzyna                     4 batalion inżyniery 59            69.36  +     33.05
 10>SŁOŃSKA , Bogusława                     WKS Wawel Kraków     15 3655       73.33  +     37.02
 11>HOFHANZLOVÁ, Hana                       TJ Růžená            68            74.24  +     37.53
 12>JANAS, Irena                            UKS Kometa Gliwice   52 0451       74.30  +     37.59
 13>NOWAK, Magda                            UKS Orientuś Łódź    13 4876       79.41  +     43.10
 14>PABIAN, Patrycja                        UMKS Kwidzyn         57 4188       81.12  +     44.41
 15>GÓRNIAK, Monika                         8 brt Lipowiec       65            82.06  +     45.35
 16>DUDZIAK, Karolina                       UKS Dąb Leszno       49 brak       84.57  +     48.26
 17>NIKONOWICZ, Ewa                         15 Giżycka Brygada Z 32            85.04  +     48.33
 18>SŁOMCZYŃSKA, Ewa                        UKS Orientuś Łódź    13           137.05  +    100.34
    CIUPA, Monika                           UKS Orientuś Łódź    13 4654   DNF               
    MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara1 Batalion Drogowo - 82 0489   DNF               
    NOWAK-SKORUPA, Magdalena                LKS Górzanka  Nawojo 73        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W45         3.5km    0m 14PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>NOWAK, Beata                            UKS Azymut 45        4  144        34.42  +      0.00
  2>WYSOCKA, Joanna                         WKS Śląsk Wrocław    21 0140       40.54  +      6.12
  3>KONC, Katarzyna                         UKS Azymut Pabianice 24 0295       46.51  +     12.09
  4>WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria        MKS Paulinum Jelenia 48            47.15  +     12.33
  5>NOWICKA-BIELECKA, Kornelia              UKS Siódemka Rumia   23            53.16  +     18.34
  6>MARSZAŁEK, Maria                        UKS Kometa Gliwice   52 0414       55.58  +     21.16
  7>POLEWKA, Beata                          UKS Kometa Gliwice   52 0246       56.16  +     21.34
  8>SZTRANEK, Iwona                         UKS Azymut Pabianice 24 0482       62.24  +     27.42
  9>LAMPARSKA, Iwona                        WKS Wawel Kraków     15            67.25  +     32.43
 10>WÓJTOWICZ, Katarzyna                    UNTS Warszawa        17 4548       70.04  +     35.22
 11>FILIPIAK, Agnieszka                     KS Hades Poznań      30 4413       74.34  +     39.52
 12>MIANOWSKA, Dorota                       UNTS Warszawa        17 2405       88.36  +     53.54
 13>LEMAŃCZYK, Aleksandra                   Pomorski Klub Orient 16 0484       93.00  +     58.18
 14>WOJTCZAK-LUTER, Anna                    MKS Metalowiec Łódź  44 0322      103.23  +     68.41
 15>KAMIŃSKA-SULICH, Iwona                  KS Artemis Wrocław   61           104.44  +     70.02
 
Wstepne wyniki zawodów: W50         3.0km    0m 12PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>MORAWSKA, Irena                         indywidualni pomorsk 1120016       34.42  +      0.00
  2>WOŁOWCZYK, Mariola                      UNTS Warszawa        17 112        39.39  +      4.57
  3>WAŃCZYK, Magdalena                      PUKS Młode Orły Nowy 27 1483       44.25  +      9.43
  4>TOPÓR, Monika                           WKS Wawel Kraków     15            46.23  +     11.41
  5>WITKOWSKA, Izabela                      UKS Azymut 45        4             46.31  +     11.49
  6>KURZYP, Anna                            WKS Śląsk Wrocław    21 4745       54.26  +     19.44
  7>BUGAJ, Teresa                           WKS Wawel Kraków     15            57.09  +     22.27
  8>TRYKOZKO, Urszula                       Team 360             5  0269       58.47  +     24.05
  9>WOŁEK, Małgorzata                       UNTS Warszawa        17 3556       66.56  +     32.14
 10>WĄSIEWICZ, Marzena                      Team 360             5  0408       73.04  +     38.22
 11>ERTEL, Krystyna                         MUKS Junior Ochędzyn 54            83.39  +     48.57
 12>BOGUCKA-JAROSZEK, Anna                  Team 360             5  0224       85.41  +     50.59
    LATAŁA, Bożena                          96                   96        DNF               
    NADERA, Agata                           CX80 Kalisz          113       DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W55         2.7km    0m 14PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>PARFIANOWICZ, Joanna                    UNTS Warszawa        17 100        34.07  +      0.00
  2>WARDECKA, DOROTA                        Indywidualny Mazowsz 53            48.05  +     13.58
  3>CZERKAWSKA, Urszula                     UKS Sparta Czyżowice 40 0149       51.41  +     17.34
  4>DRĄGOWSKA, Marzena                      OK!Sport             11            55.17  +     21.10
  5>BARGIEL , Beata                         OK!Sport             11            64.15  +     30.08
    ŁASKA, Renata                           Klub InO Stowarzysze 95        NKL-bPK           
    CYWINSKA, Katarzyna                     indywidualnie        25        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W60         2.7km    0m 12PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>WYSOCKA, Jolanta                        UKS Kometa Gliwice   52            47.59  +      0.00
  2>MIKIELSKA , Danuta                      UMKS ORKAN           12 0013       59.50  +     11.51
  3>ŁUŃSKA, Regina                          UMKS ORKAN           12 0013       71.18  +     23.19
  4>KROCHMAL, Małgorzata                    KU AZS WAT Warszawa  34 0007       75.07  +     27.08
    WOJARSKA, Kamilla                       Bielsko-Biała O-Team 142       DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W65/70      2.6km    0m 13PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>LEWOŃ, Ewa                              UMKS ORKAN           12 0012       53.17  +      0.00
    JENEI, Margit                           BÖF Budaörs          29        DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: WM10R       1.8km    0m 5PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>ŁĄTKOWSKA, Gabrysia                     KB MANIAC Poznań     98        0b.PK 18.18         
  2>MOSZKOWICZ, Michał                      WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 19.14         
  3>MOSZKOWICZ, Aleksandra                  WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 19.23         
  4>KIZERWETTER, Mikołaj                    WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 20.28         
  5>KREJČÍK, Vít                            SKOB Zlin            76        0b.PK 24.18         
  6>KOSICKA, Julia                          Kb Maniac Poznań     80        0b.PK 24.22         
  7>BORYCHOWSKA, Antonina                   Pomorski Klub Orient 16        0b.PK 25.02         
  8>KACZYŃSKA, Amelia                       Pomorski Klub Orient 16        0b.PK 27.20         
  9>KMIECŃSKI, Franciszek                   PUKS Młode Orły Nowy 27 4533   0b.PK 29.40         
 10>JURCZYK, Ida                            MUKS Junior Ochędzyn 54        0b.PK 29.42         
 11>JANAS, Małgorzata                       UKS Kometa Gliwice   52 0451   0b.PK 33.09         
 12>PROŠEK, Filip                           OK Jihlava           125       0b.PK 33.51         
 13>MAZURKIEWICZ, Aneta                     Smoleckie Syrenki    102       0b.PK 35.41         
 14>FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna             WKS Wawel Kraków     15        0b.PK 40.12         
 15>KRAWCZYK, Szymon                        UKS Azymut Pabianice 24        0b.PK 40.42         
 16>KRAWCZYK, Anna                          UKS Azymut Pabianice 24        0b.PK 41.00         
 17>LEHMAN, Oliwia                          Indywidualnie        10        0b.PK 41.37         
 18>DŻUMAGA, Julia                          UKS Dąb Leszno       49 brak   0b.PK 42.29         
 19>SIUDEK, Piotr                           UKS Orientuś Łódź    13        0b.PK 43.45         
 20>CIUPA, Wojciech                         UKS Orientuś Łódź    13        0b.PK 43.47         
 21>SKIBA, Julia                            CX80 Kalisz          113       0b.PK 45.55         
 22>PIETRZAK, Inez                          HKS AZYMUT MOCHY     121       0b.PK 47.54         
 23>CHARUBA, Maria                          UKS Orientuś Łódź    13        0b.PK 48.21         
 24>GOCYŁA, Franciszek                      KS Jurajskie Orły    63        0b.PK 49.00         
 25>GOCYŁA, Jerzy                           KS Jurajskie Orły    63        0b.PK 49.23         
 26>MYKHAILOVA, Kateryna                    Odessa Team          106       0b.PK 49.27         
 27>LORENC, Sara                            UKS Azymut Pabianice 24        0b.PK 49.32         
 28>KOMSA, Piotr                                                           0b.PK 49.42         
 29>KOMSA, Aleksandra                       UKS Orientuś Łódź    13        0b.PK 49.59         
 30>MAZUR, Matylda                          UKS Azymut Pabianice 24        0b.PK 51.08         
 31>MAZUR, Marta                            UKS Azymut Pabianice 24        0b.PK 51.12         
 32>GRZEGOCKA, Ola                          UKS Sparta Czyżowice 40        0b.PK 51.14         
 33>TWARUSZKA, Radek                        136                  136       0b.PK 53.38         
 34>DRĄGOWSKI, Wojtek                       OK!Sport             11        0b.PK 61.31         
 35>FRĄTCZAK, Natalia                       Pomorski Klub Orient 16        0b.PK 63.24         
 36>HEWELT, Bianka                          UKS Azymut 45        4         0b.PK 83.41         
 37 STENCEL, Ludwik                         CX80 Kalisz          113       1b.PK 34.47         
 
Wstepne wyniki zawodów: WM12-14B    2.1km    0m 8PK  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>POLEWKA, Julianna                       UKS Kometa Gliwice   52 0246       19.32  +      0.00
  2>MUCHACZOW, Hanna                        MKS Paulinum Jelenia 48            25.55  +      6.23
  3>MYŚLIWIEC, Aleksandra                   UKS Kometa Gliwice   52 0434       27.01  +      7.29
  4>DZIUBA, Justyna                         UKS Kometa Gliwice   52 0434       31.25  +     11.53
  5>MAZURKIEWICZ, Marta                     SSP 72               104           34.04  +     14.32
  6>LEUSZ, Nicola                           UKS Kometa Gliwice   52 0460       39.41  +     20.09
  7>WOJTACZKA, Weronika                     MKS Paulinum Jelenia 48            54.35  +     35.03
  8>CHABRZYK, Oliwia                        ChabTeam             33 brak       81.40  +     62.08
    ADAMIAK, Amelia                         UKS Azymut Siedliska 1         DNF               
    BARTNIK, Mikołaj                        UKS Azymut Siedliska 1  0488   DNF               
    DŻUMAGA, Sara                           UKS Dąb Leszno       49 0423   DNF               
    TABISZEWSKI, Adam                       UKS Azymut Siedliska 1         DNF