Wyniki sztafet 01.10.2020 08:59:23
MMM2020 - Sztafety
===Podkarpacki OZOS================================================================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K12 3.5- 3.7km 0- 0m 12-12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 13 2 UKS Reflex Rybnik 68.16 JUREK, Marta 20.35 BAJ, Zuzanna 26.08 46.43 ŻUCHOWICZ, Inga 21.33 68.16
Końcowe wyniki zawodów: K14 7.3- 7.9km 0- 0m 14-14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 9 2 WKS Wawel 43.43 OLEJNIK, Jaśmina 14.15 OLIINYK, Yelyzavet 15.30 29.45 SŁOŃSKA, Antonina 13.58 43.43
2 1 2 WKS Wawel 44.06 BISKUPSKA, Julia 14.14 MOSZKOWICZ, Julia 16.43 30.57 NIESSNER, Pola 13.09 44.06
3 6 2 UKS Kometa Gliwice 56.36 DZIUBA, Justyna 16.00 MYŚLWIEC, Aleksand 23.14 39.14 POLEWKA, Julianna 17.22 56.36
4 7 2 UKS Azymut Dębów 62.41 PIESTRAK, Karolina 23.02 KOTLIŃSKA, Kamila 19.29 42.31 JUCHA, Weronika 20.10 62.41
5 2 2 UKS Reflex Rybnik 83.47 JANIAK, Lena 25.24 KONIK, Julia 31.52 57.16 PORADA, Jagoda 26.31 83.47
6 3 2 UKS Azymut Dębów 83.48 WOJCIECHOWSKA, Hon 23.56 WYCZARSKA, Maria 32.48 56.44 KOWAL, Julia 27.04 83.48
7 8 2 MKS San Jarosław 92.17 MARCINKIEWICZ, Jus 24.11 KOTYLAK, Wiktoria 32.35 56.46 LIS, Wiktoria 35.31 92.17
8 4 2 UKS Kometa Gliwice 2 92.55 LEUSZ, Nicola 20.44 BUL, Natalia 22.40 43.24 MICZKA, Zofia 49.31 92.55
9 5 2 UKS Sparta Czyżowice 97.01 KOCUR, Aleksandra 22.26 DAWID , Alicja 27.34 50.00 STANICZEK , Laura 47.01 97.01
10 10 2 UKS Reflex Rybnik 98.11 CZAJKA, Julia 32.01 ZAJĄĆ, Barbara 34.31 66.32 SZENDRA, Iwona 31.39 98.11
Końcowe wyniki zawodów: M12 5.2- 5.9km 0- 0m 11-11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 35 2 Patria Młynne 44.31 ZELEK, Filip 15.10 KURNYTA, Dawid 16.47 31.57 MORDARSKI, Oskar 12.34 44.31
2 38 2 UKS Kometa Gliwice 49.19 SOKOŁOWSKI, Jan 17.28 SOKOŁOWSKI, Stanis 14.41 32.09 CEBULA, Grzgorz 17.10 49.19
3 33 2 Patria Młynne 57.32 JUSZCZAK, Anna 17.37 MORDARSKA, Julita 19.35 37.12 JUSZCZAK, Antoni 20.20 57.32
36 2 UKS Reflex Rybnik NKL KONIK, Robert 15.15 KRUCZKOWSKA, Alicj NKL-bPK NKL KRAJCARZ, Szymon 20.38 NKL
39 2 UKS Kometa Gliwice NKL CZERWIŃSKI, Paweł 23.50 DNF NKL NKL NKL
34 2 WKS Wawel NKL URYGA, Artur NKL-bPK BREKSA, Blanka 17.53 NKL BISKUPSKA, Małgorz
37 2 UKS Kometa Gliwice PK 54.41 BRZĘCZEK, Michał PK 15.14 JABŁOŃSKA, Alicja PK 18.51 PK 34.05 GOZDEK, Wiktoria PK 20.36 PK 54.41
Końcowe wyniki zawodów: M14 9.1-10.3km 0- 0m 16-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 29 2 KS Kościelec Chrzanów 71.29 PODGÓRSKA, Marta 23.40 KLAKLA, Kacper 26.55 50.35 CHODLEWSKI, Antoni 20.54 71.29
2 24 2 LKS Górzanka Nawojowa 74.54 ŚLUSARCZYK, Paweł 26.59 MIGACZ , Dawid 24.38 51.37 STOLAREK, Piotr 23.17 74.54
3 28 2 WKS Wawel 78.36 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 28.38 ZASADZKI, Tymoteus 25.23 54.01 GRZEGORCZYK, Borys 24.35 78.36
4 27 2 Patria Młynne 83.02 BAŁAZIŃSKI , Anton 22.10 FITRZYK, Magdalena 29.30 51.40 ZELEK, Martyna 31.22 83.02
5 23 2 Śląsk 2 85.22 KOLORZ, Dominik 31.43 MARSZAŁEK, Dawid 24.26 56.09 JANAS, Aleksander 29.13 85.22
6 22 2 UKS Azymut Dębów 85.36 MARKOWSKI, Jakub 27.04 LIS, Antoni 29.52 56.56 KRUK, Wojciech 28.40 85.36
7 21 2 Śląsk 131.31 JAROSZ, Oliwia 37.25 KUCZA, Jacek 52.24 89.49 JANAS, Agnieszka 41.42 131.31
8 25 2 UKS Kometa Gliwice 2 137.00 BARTOŃ, Bartosz 37.09 MAGIERA, Igor 37.38 74.47 ŁABUDA, Mateusz 62.13 137.00
9 26 2 LKS Górzanka Nawojowa 197.49 WYZNAKIEWICZ, Piot 81.25 MASŁOWSKA , Marika 74.39 156.04 JAWORSKI, Antoni 41.45 197.49
|