Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                04.10.2020 13:53:54
                              MPBnO 2020 - Nocny - Średni 2.etap
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         3.7km    0m 16PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[128] CEPURDEJ, Katarzyna          UKS Azymut 45, Gdyni 16 4183         36.11  +      0.00
  2>[230] URBAN, Aneta                 UKS Traper, Złocieni 12 2910         37.41  +      1.30
  3>[72] PUDEŁEK, Jowita               LKS Górzanka, Nawojo 8  3998         39.29  +      3.18
  4>[239] MULLER, Iga                  UMKS, Kwidzyn        9  2764         39.45  +      3.34
  5>[240] PERFIKOWSKA, Hanna           UMKS, Kwidzyn        9  3363         40.51  +      4.40
  6>[321] LAMPARSKA, Maja              WKS Wawel, Kraków    2  3832         41.59  +      5.48
  7>[320] KURTYCZ, Natalia             WKS Wawel, Kraków    2  4021         42.33  +      6.22
  8>[11] KARKUT, Estera                HKS Azymut, Mochy    5  3259         42.57  +      6.46
  9>[121] DOBROŚ, Aleksandra           UKS Arkady, Raszków  10 3060         43.03  +      6.52
 10>[161] LEŚNIAK, Matylda             UKS Kometa, Gliwice  4  3406         46.51  +     10.40
 11>[322] MICHNO, Marta                WKS Wawel, Kraków    2  3937         48.27  +     12.16
 12>[141] KIEŁB, Wiktoria              UKS Azymut, Dębów    7  3413         49.06  +     12.55
 13>[229] SZCZURKO, Paulina            UKS Traper, Złocieni 12 3545         49.14  +     13.03
 14>[140] KIEŁB, Patrycja              UKS Azymut, Dębów    7  3845         50.31  +     14.20
 15>[186] GIELEC, Julia                UKS Orientuś, Łódź   14 3047         50.57  +     14.46
 16>[156] KRZYŻOSTANEK, Partycja       UKS Grom, Sokolniki  13 3838         51.07  +     14.56
 17>[241] RYGIELSKA, Kinga             UMKS, Kwidzyn        9  4506         52.19  +     16.08
 18>[327] PUŁCZYŃSKA, Hanna            WKS Wawel, Kraków    2  3193         52.39  +     16.28
 19>[228] PIERAGOWSKA, Julia           UKS Traper, Złocieni 12 4434         52.49  +     16.38
 20>[250] GENDEK, Marta                UNTS, Warszawa       6  4136         53.58  +     17.47
 21>[211] POWICHROWSKA, Ilona          UKS OSiR, Góra Kalwa 15 2781         55.36  +     19.25
 22>[376] DOLIŃŚKA, Julia              BKS Wataha, Warszawa 17 3158         56.37  +     20.26
 23>[12] MOL, Weronika                 HKS Azymut, Mochy    5  4967         57.37  +     21.26
 24>[10] KAPSKA, Nina                  HKS Azymut, Mochy    5  3912         57.52  +     21.41
 25>[162] ŻMIJ, Karolina               UKS Kometa, Gliwice  4  4511         59.45  +     23.34
 26>[13] SKRZYPCZAK, Marika            HKS Azymut, Mochy    5  3864         64.43  +     28.32
 27>[73] SKORUPA, Maja                 LKS Górzanka, Nawojo 8  2734         66.29  +     30.18
    [160] KOCHOŃ, Julia                UKS Kometa, Gliwice  4  4061     DNF               
    [9] DREIER, Anna                   HKS Azymut, Mochy    5  3256     DNF               
    [291] BALA, Julia                  WKS Śląsk, Wrocław   11 2957     DNF               
 PK [36] KULA, Maja                    KOS BnO, Szczecin    1  3962    PK   38.39  +      2.28
 PK [37] MIKUŁA, Daria                 KOS BnO, Szczecin    1  3960    PK   38.55  +      2.44
 PK [38] MIKUŁA, Iga                   KOS BnO, Szczecin    1  3959    PK   48.13  +     12.02
 PK [324] NIESSNER, Pola               WKS Wawel, Kraków    2  3651    PK   44.41  +      8.30
 PK [57] PODGÓRSKA, Marta              KS Kościelec, Chrzan 3  3611    PK   41.37  +      5.26
 PK [319] BISKUPSKA, Julia             WKS Wawel, Kraków    2  3646    PK   50.16  +     14.05
 PK [323] MOSZKOWICZ, Julia            WKS Wawel, Kraków    2  4022    PKNKL-bPK          
 PK [325] OLEJNIK, Jaśmina             WKS Wawel, Kraków    2  3938    PK   57.03  +     20.52
 PK [326] OLIINYK, Yelyzaveta          WKS Wawel, Kraków    2  4023    PKDNF              
 PK [328] SŁOŃSKA, Antonina            WKS Wawel, Kraków    2  3190    PK   32.25  +     -3.46
 
Wstepne wyniki zawodów: K18         3.9km    0m 17PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[293] SUDOŁ, Hanna                 WKS Śląsk, Wrocław   11 3491         38.35  +      0.00
  2>[187] BLOCK, Amelia                UKS Orientuś, Łódź   14 2132         42.18  +      3.43
  3>[145] KREMPIŃSKA, Julia            UKS Azymut, Pabianic 19 2651         47.13  +      8.38
  4>[142] LEŚNICKA, Agnieszka          UKS Azymut, Dębów    7  2611         49.22  +     10.47
  5>[163] NYGA, Julia                  UKS Kometa, Gliwice  4  2986         49.40  +     11.05
  6>[329] SŁOŃSKA, Zofia               WKS Wawel, Kraków    2  3191         51.52  +     13.17
  7>[188] DOREŃ, Wiktoria              UKS Orientuś, Łódź   14 3854         52.54  +     14.19
  8>[4] WRZEŚNIAK, Zofia               BKS Wataha, Warszawa 17 3152         53.12  +     14.37
  9>[47] FILIPIAK, Adrianna            KS Hades, Poznań     18 4153         53.42  +     15.07
 10>[292] MAZUREK, Joanna              WKS Śląsk, Wrocław   11 2222         55.41  +     17.06
 11>[189] GIELEC, Zuzanna              UKS Orientuś, Łódź   14 3046         57.51  +     19.16
 12>[129] CEPURDEJ, Nina               UKS Azymut 45, Gdyni 16 4182         61.39  +     23.04
 13>[231] GRADEK, Zuzanna              UKS Traper, Złocieni 12 2575         61.58  +     23.23
 14>[14] KĘDZIERSKA, Nadia             HKS Azymut, Mochy    5  2377         64.22  +     25.47
 15>[143] ORZECHOWSKA, Aleksandra      UKS Azymut, Dębów    7  4057         65.13  +     26.38
 16>[242] PUDLIS, Natalia              UMKS, Kwidzyn        9  2623         66.06  +     27.31
 17>[3] DOLIŃSKA, Zuzanna              BKS Wataha, Warszawa 17 2748         67.27  +     28.52
 18>[330] WÓJCIK, Natalia              WKS Wawel, Kraków    2  2992         73.48  +     35.13
 19 [122] PRZYGODA, Klaudia            UKS Arkady, Raszków  10 3058         80.16  +     41.41
 20 [74] MONIAK, Zosia                 LKS Górzanka, Nawojo 8  4709         84.35  +     46.00
    [252] NITSCH, Aleksandra           UNTS, Warszawa       6  2409     NKL-bPK           
    [165] POLEWKA, Aleksandra          UKS Kometa, Gliwice  4  2462     DNF               
    [164] POGODA, Kinga                UKS Kometa, Gliwice  4  2490     DNF               
    [251] CHABIERA, Lena               UNTS, Warszawa       6  2391     DNF               
    [130] PESTA, Anna                  UKS Azymut 45, Gdyni 16 2741     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K20         4.4km    0m 18PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[294] CIESIÓŁKA, Katarzyna         WKS Śląsk, Wrocław   11 1827         42.36  +      0.00
  2>[334] TOPÓR, Magdalena             WKS Wawel, Kraków    2  2935         42.53  +      0.17
  3>[332] BIEDERMAN, Adrianna          WKS Wawel, Kraków    2  1509         44.47  +      2.11
  4>[75] PUDEŁEK, Michalina            LKS Górzanka, Nawojo 8  3999         45.03  +      2.27
  5>[296] MAZUREK, Agnieszka           WKS Śląsk, Wrocław   11 2223         46.24  +      3.48
  6>[331] BĄCZEK, Małgorzata           WKS Wawel, Kraków    2  4014         49.01  +      6.25
  7>[295] CIURA, Aleksandra            WKS Śląsk, Wrocław   11 3696         51.09  +      8.33
  8>[216] BIELECKA, Aleksandra         UKS Siódemka, Rumia  21 2163         52.09  +      9.33
  9>[106] FILIPCZAK, Natalia           PUKS Młode Orły, Now 22 1927         52.23  +      9.47
 10>[255] MIANOWSKA, Julia             UNTS, Warszawa       6  2096         62.16  +     19.40
 11>[297] WIDZIEWICZ, Aleksandra       WKS Śląsk, Wrocław   11 2224         65.33  +     22.57
    [253] GŁOWACZ, Julia               UNTS, Warszawa       6  2754     NKL-bPK           
    [333] GARBACIK, Maja               WKS Wawel, Kraków    2  1585     DNF               
    [90] OLSZANKA, Gabriela            OK! Sport, Warszawa  20 2427     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K21         5.1km    0m 23PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[283] HORNIK, Aleksandra           WKS Grunwald, Poznań 26 1524         38.54  +      0.00
  2>[285] WIŚNIEWSKA, Hanna            WKS Grunwald, Poznań 26 724          40.10  +      1.16
  3>[191] GWÓŹDŹ, Ewa                  UKS Orientuś, Łódź   14 384          42.57  +      4.03
  4>[192] OLEJNIK, Agata               UKS Orientuś, Łódź   14 376          45.11  +      6.17
  5>[298] CYCH, Agnieszka              WKS Śląsk, Wrocław   11 2099         48.37  +      9.43
  6>[256] POLISHCHUK, Mariya           UNTS, Warszawa       6  1962         49.10  +     10.16
  7>[183] PACHNIK, Małgorzata          UKS Orientpark.pl, I 27 1177         52.23  +     13.29
  8>[282] GORCZYCA, Maria              WKS Grunwald, Poznań 26 2971         53.49  +     14.55
  9>[101] WIELEBA, Marlena             PKO Harpagan, Gdańsk 28 167          54.09  +     15.15
 10>[147] PABICH, Maria                UKS Azymut, Pabianic 19 330          55.12  +     16.18
 11>[217] DAWIDOWSKA, Natalia          UKS Siódemka, Rumia  21 2202         55.22  +     16.28
 12>[15] DURZYŃSKA, Katarzyna          HKS Azymut, Mochy    5  3584         56.31  +     17.37
 13>[335] WICHA, Małgorzata            WKS Wawel, Kraków    2  484          56.39  +     17.45
 14>[91] ŚLUSARCZYK, Katarzyna         OK! Sport, Warszawa  20 3480         57.29  +     18.35
 15>[107] FILIPCZAK, Jagoda            PUKS Młode Orły, Now 22 20           60.15  +     21.21
 16>[146] BINIECKA, Małgorzata         UKS Azymut, Pabianic 19 339          62.09  +     23.15
 17>[218] MIŚKIEWICZ, Martyna          UKS Siódemka, Rumia  21 2434         66.28  +     27.34
 18>[59] PATEJKO, Patrycja             KS Spójnia Warszawa  25 542          66.46  +     27.52
 19>[32] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna      indywidulanie        23 11-202       70.45  +     31.51
 20>[190] EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja    UKS Orientuś, Łódź   14 363          71.35  +     32.41
 21>[111] LISEWSKA, Agnieszka          Stowarzyszenie Team  24 2091         73.58  +     35.04
    [284] MATYBA, Anna                 WKS Grunwald, Poznań 26 1569     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K35         3.8km    0m 16PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[219] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta    UKS Siódemka, Rumia  21 1990         41.14  +      0.00
  2>[112] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona           Stowarzyszenie Team  24 2347         48.22  +      7.08
  3>[220] RATAJCZAK, Izabela           UKS Siódemka, Rumia  21 2891         50.06  +      8.52
  4>[26] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta        Indywidualnie Dolnoś 29 4287         57.22  +     16.08
  5>[336] GAWRON, Katarzyna            WKS Wawel, Kraków    2  4680         62.25  +     21.11
  6>[337] STRUGAŁA, Barbara            WKS Wawel, Kraków    2  4121         71.51  +     30.37
 
Wstepne wyniki zawodów: K40         3.8km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[257] BIOLIK, Agnieszka            UNTS, Warszawa       6  2178         47.58  +      0.00
  2>[48] BULTROWICZ, Agnieszka         KS Hades, Poznań     18 944          52.14  +      4.16
  3>[338] GRABOWSKA, Joanna            WKS Wawel, Kraków    2  3716         52.32  +      4.34
  4>[49] ZBROJA-NOWAK, Justyna         KS Hades, Poznań     18 915          53.26  +      5.28
  5>[339] KARNIA-BISKUPSKA, Anna       WKS Wawel, Kraków    2  828          53.35  +      5.37
  6>[16] GOLINOWSKA, Elżbieta          HKS Azymut, Mochy    5  3675         53.45  +      5.47
  7>[166] JANAS, Irena                 UKS Kometa, Gliwice  4  4514         64.29  +     16.31
  8>[341] SŁOŃSKA, Bogusława           WKS Wawel, Kraków    2  3655         69.52  +     21.54
  9>[113] SZYMAŃSKA, Zuzanna           Stowarzyszenie Team  24 2690         73.24  +     25.26
 10>[340] OLEJNIK, Ewa                 WKS Wawel, Kraków    2  4120         74.01  +     26.03
 
Wstepne wyniki zawodów: K45         3.7km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[148] KONC, Katarzyna              UKS Azymut, Pabianic 19 2953         43.47  +      0.00
  2>[342] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna  WKS Wawel, Kraków    2  823          46.08  +      2.21
  3>[167] MARSZAŁEK, Maria             UKS Kometa, Gliwice  4  4147         54.17  +     10.30
  4>[168] POLEWKA, Beata               UKS Kometa, Gliwice  4  2460         58.30  +     14.43
  5>[260] WÓJTOWICZ, Katarzyna         UNTS, Warszawa       6  4548         58.32  +     14.45
  6>[343] LAMPARSKA, Iwona             WKS Wawel, Kraków    2  4272         62.15  +     18.28
  7>[259] NITSCH, Joanna               UNTS, Warszawa       6  2407         62.31  +     18.44
  8>[102] LEMAŃCZYK, Aleksandra        PKO Harpagan, Gdańsk 28 4847         71.28  +     27.41
  9>[50] FILIPIAK, Agnieszka           KS Hades, Poznań     18 4413         99.22  +     55.35
    [258] MIANOWSKA, Dorota            UNTS, Warszawa       6  2405     NKL-bPK           
    [221] NOWICKA-BIELECKA, Kornelia   UKS Siódemka, Rumia  21 2729     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K50         3.1km    0m 14PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[114] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna    Stowarzyszenie Team  24 91           28.44  +      0.00
  2>[262] WOŁEK, Ewa                   UNTS, Warszawa       6  1208         31.21  +      2.37
  3>[17] NOWAK, Barbara                HKS Azymut, Mochy    5  1222         32.06  +      3.22
  4>[22] MORAWSKA, Irena               Indywidualni Pomorsk 31 160          32.35  +      3.51
  5>[131] WITKOWSKA, Izabela           UKS Azymut 45, Gdyni 16 238          33.27  +      4.43
  6>[344] BUGAJ, Teresa                WKS Wawel, Kraków    2  3313         38.54  +     10.10
  7>[263] WOŁOWCZYK, Mariola           UNTS, Warszawa       6  112          42.17  +     13.33
  8>[261] PARFIANOWICZ, Joanna         UNTS, Warszawa       6  100          42.35  +     13.51
  9>[346] TOPÓR, Monika                WKS Wawel, Kraków    2  3372         42.55  +     14.11
 10>[286] HORNIK, Alicja               WKS Grunwald, Poznań 26 1296         45.12  +     16.28
 11>[378] BOGUCKA-JAROSZEK, Anna       Stowarzyszenie Team  24 2245         64.35  +     35.51
 12>[115] TRYKOZKO, Urszula            Stowarzyszenie Team  24 2691         75.20  +     46.36
    [7] NADERA, Agata                  CX80 Kalisz          30 5003     DNF               
    [345] DYZIO, Anna                  WKS Wawel, Kraków    2  3433     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K60         2.5km    0m 13PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[169] WYSOCKA, Jolanta             UKS Kometa, Gliwice  4  2181         29.54  +      0.00
  2>[92] WRÓBLEWSKA, Bogna             OK! Sport, Warszawa  20 225          49.10  +     19.16
 
Wstepne wyniki zawodów: K65         2.5km    0m 13PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[235] LEWOŃ, Ewa                   UMKS ORKAN, Ostróda  32 129          52.23  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         3.9km    0m 16PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[213] MAJOWSKI, Jan                UKS OSiR, Góra Kalwa 15 3502         32.34  +      0.00
  2>[264] WOŁEK, Stanisław             UNTS, Warszawa       6  3557         33.04  +      0.30
  3>[265] WÓJTOWICZ, Krzysztof         UNTS, Warszawa       6  3174         33.47  +      1.13
  4>[244] MULLER, Wiktor               UMKS, Kwidzyn        9  2578         38.18  +      5.44
  5>[350] WÓJCIK, Paweł                WKS Wawel, Kraków    2  2991         38.29  +      5.55
  6>[39] CZYŃSKI, Miłosz               KOS BnO, Szczecin    1  3443         38.30  +      5.56
  7>[352] ŻESŁAWSKI, Mateusz           WKS Wawel, Kraków    2  3200         39.22  +      6.48
  8>[214] PODWORSKI, Kacper            UKS OSiR, Góra Kalwa 15 2780         41.13  +      8.39
  9>[299] WAŻNY, Artur                 WKS Śląsk, Wrocław   11 4011         43.29  +     10.55
 10>[18] CUPRYŚ, Amadeusz              HKS Azymut, Mochy    5  2897         44.32  +     11.58
 11>[347] BUBLIK, Piotr                WKS Wawel, Kraków    2  4018         44.57  +     12.23
 12>[193] LISIAK, Adam                 UKS Orientuś, Łódź   14 3049         45.39  +     13.05
 13>[170] MARSZAŁEK, Patryk            UKS Kometa, Gliwice  4  3823         47.51  +     15.17
 14>[139] SIEROŃ, Karol                UKS Azymut Pabianice 33 4404         49.55  +     17.21
 15>[157] HRYCIUK, Mikołaj             UKS Grom, Sokolniki  13 3836         55.19  +     22.45
 16>[212] GÓRSKI, Patryk               UKS OSiR, Góra Kalwa 15 4541         56.45  +     24.11
 17>[375] HEJSAK, Maciej               MKS San Jarosław     R32             59.06  +     26.32
 18>[171] SKOWRON, Wojciech            UKS Kometa, Gliwice  4  3719         59.23  +     26.49
 19>[41] KWIATKOWSKI, Olaf             KOS BnO, Szczecin    1  3968         60.11  +     27.37
 20>[351] ŻESŁAWSKI, Jakub             WKS Wawel, Kraków    2  3201         61.54  +     29.20
 21>[123] KACZOCHA, Mikołaj            UKS Arkady, Raszków  10 3860         63.11  +     30.37
 22>[76] MIREK, Gracjan                LKS Górzanka, Nawojo 8  4380         63.18  +     30.44
 23>[5] HUSAK, Patryk                  BKS Wataha, Warszawa 17 3947         64.11  +     31.37
    [243] CHMIELOWSKI, Bartosz         UMKS, Kwidzyn        9  3918     DNF               
 PK [40] KOCIUBA, Kajetan              KOS BnO, Szczecin    1  4785    PK   91.01  +     58.27
 PK [51] BULTROWICZ, Tymoteusz         KS Hades, Poznań     18 3700    PK   39.15  +      6.41
 PK [77] STOLAREK, Piotr               LKS Górzanka, Nawojo 8  4815    PK   52.59  +     20.25
 PK [184] PACHNIK, Jędrzej             UKS Orientpark.pl, I 27 3073    PK   30.10  +     -2.24
 PK [348] GRZEGORCZYK, Borys           WKS Wawel, Kraków    2  4481    PK   62.11  +     29.37
 PK [349] PISAREK, Kordian             WKS Wawel, Kraków    2  4263    PK   53.34  +     21.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         4.3km    0m 17PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[300] KURZYP, Stanisław            WKS Śląsk, Wrocław   11 2225         34.15  +      0.00
  2>[43] KULA, Mateusz                 KOS BnO, Szczecin    1  3666         34.48  +      0.33
  3>[302] PATEREK, Mikołaj             WKS Śląsk, Wrocław   11 2376         36.11  +      1.56
  4>[198] PACHNIK, Stanisław           UKS Orientuś, Łódź   14 4297         36.15  +      2.00
  5>[150] SZTRANEK, Jan                UKS Azymut, Pabianic 19 2653         36.56  +      2.41
  6>[301] ŁAGODA, Franciszek           WKS Śląsk, Wrocław   11 3281         37.14  +      2.59
  7>[132] NOWAK, Grzegorz              UKS Azymut 45, Gdyni 16 2370         37.49  +      3.34
  8>[133] PORZYCZ, Grzegorz            UKS Azymut 45, Gdyni 16 2371         39.41  +      5.26
  9>[194] BARTOS, Zbigniew             UKS Orientuś, Łódź   14 2127         40.07  +      5.52
 10>[199] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy          UKS Orientuś, Łódź   14 2837         41.11  +      6.56
 11>[266] OLSZEWSKI, Bartłomiej        UNTS, Warszawa       6  2572         41.44  +      7.29
 12>[149] ANDRZEJCZAK, Maciej          UKS Azymut, Pabianic 19 2192         43.56  +      9.41
 13>[303] STRUGAREK, Łukasz            WKS Śląsk, Wrocław   11 4160         44.24  +     10.09
 14>[245] GĄSIOR, Rafał                UMKS, Kwidzyn        9  3361         44.37  +     10.22
 15>[196] LEDZION, Piotr               UKS Orientuś, Łódź   14 4111         44.38  +     10.23
 16>[197] NOWAK, Michał                UKS Orientuś, Łódź   14 3929         47.59  +     13.44
 17>[195] KULESZA, Igor                UKS Orientuś, Łódź   14 4098         48.42  +     14.27
 18>[81] JOŃCZY, Jakub                 MKS Paulinum, Jeleni 34 3104         49.06  +     14.51
 19>[353] TARNAWSKI, Jan               WKS Wawel, Kraków    2  3834         54.11  +     19.56
 20>[144] ROMAN, Szymon                UKS Azymut, Dębów    7  3005         57.01  +     22.46
 21>[173] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz        UKS Kometa, Gliwice  4  3231         57.02  +     22.47
 22>[172] KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej    UKS Kometa, Gliwice  4  3230         58.09  +     23.54
 23>[125] MICHALAK, Hubert             UKS Arkady, Raszków  10 2705         59.53  +     25.38
 24>[42] KONDYS, Jakub                 KOS BnO, Szczecin    1  3663         60.07  +     25.52
 25>[19] GROBELNY, Alex                HKS Azymut, Mochy    5  2566         64.34  +     30.19
 26>[232] SMYK, Bartosz                UKS Traper, Złocieni 12 2159         69.03  +     34.48
 27 [124] KACZOCHA, Szymon             UKS Arkady, Raszków  10 3063         87.14  +     52.59
 28 [174] KUKLA, Bartosz               UKS Kometa, Gliwice  4  2990         87.23  +     53.08
    [82] SOBIŃSKI, Adrian              MKS Paulinum, Jeleni 34 3868     NKL-bPK           
    [78] PUDEŁEK, Błażej               LKS Górzanka, Nawojo 8  3852     DNF               
    [304] TOBOREK, Jakub               WKS Śląsk, Wrocław   11 2141     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M20         5.0km    0m 22PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[201] RZEŃCA, Piotr (jr)           UKS Orientuś, Łódź   14 2129         34.17  +      0.00
  2>[305] KRAWCZYŃSKI, Mikołaj         WKS Śląsk, Wrocław   11 2226         38.20  +      4.03
  3>[134] PESTA, Piotr                 UKS Azymut 45, Gdyni 16 2742         38.33  +      4.16
  4>[354] KIJAK, Jakub                 WKS Wawel, Kraków    2  2994         40.45  +      6.28
  5>[215] GŁADECKI, Dawid              UKS OSiR, Góra Kalwa 15 3729         41.14  +      6.57
  6>[268] PIERZCHAŁA, Michał           UNTS, Warszawa       6  2411         41.34  +      7.17
  7>[175] BYRCZEK, Jan                 UKS Kometa, Gliwice  4  2726         42.16  +      7.59
  8>[267] MICHALAK, Kacper             UNTS, Warszawa       6  2980         44.36  +     10.19
  9>[151] PŁÓCIENNIK, Konrad           UKS Azymut, Pabianic 19 1785         44.37  +     10.20
 10>[306] ROSŁANIEC, Mateusz           WKS Śląsk, Wrocław   11 2227         48.56  +     14.39
 11>[355] KRZYSZTYŃSKI, Michał         WKS Wawel, Kraków    2  2619         49.38  +     15.21
 12>[200] DEREDOS, Bruno               UKS Orientuś, Łódź   14 2839         54.50  +     20.33
 13>[20] SEIDEL, Nikodem               HKS Azymut, Mochy    5  2173         56.09  +     21.52
 14>[222] OGDOWSKI, Bartłomiej         UKS Siódemka, Rumia  21 2118         68.04  +     33.47
 15>[176] KUCHARCZYK, Jakub            UKS Kometa, Gliwice  4  2464         70.02  +     35.45
 
Wstepne wyniki zawodów: M21         5.4km    0m 25PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[287] OLEJNIK, Michał              WKS Grunwald, Poznań 26 340          33.30  +      0.00
  2>[309] KOWALSKI, Wojciech           WKS Śląsk, Wrocław   11 710          34.33  +      1.03
  3>[288] PAWLAK, Bartosz              WKS Grunwald, Poznań 26 898          35.37  +      2.07
  4>[135] WENSŁAW, Mateusz             UKS Azymut 45, Gdyni 16 153          37.06  +      3.36
  5>[269] BEDNARSKI, Jan               UNTS, Warszawa       6  4096         37.52  +      4.22
  6>[85] KALATA, Michał                MKS Paulinum, Jeleni 34 853          37.58  +      4.28
  7>[356] BIEDERMAN, Marcin            WKS Wawel, Kraków    2  1508         38.19  +      4.49
  8>[270] KUCA, Kacper                 UNTS, Warszawa       6  2032         38.33  +      5.03
  9>[83] DRĄGOWSKI, Kuba               MKS Paulinum, Jeleni 34 684          38.42  +      5.12
 10>[204] RZEŃCA, Krzysztof            UKS Orientuś, Łódź   14 1725         38.44  +      5.14
 11>[308] DUTKOWSKI, Mikołaj           WKS Śląsk, Wrocław   11 774          39.18  +      5.48
 12>[84] DZIOBA, Mateusz               MKS Paulinum, Jeleni 34 1101         39.58  +      6.28
 13>[307] BERNACIAK, Aleksander        WKS Śląsk, Wrocław   11 1402         40.10  +      6.40
 14>[152] PABICH, Mariusz              UKS Azymut, Pabianic 19 338          40.18  +      6.48
 15>[273] WOŁOWCZYK, Krzysztof         UNTS, Warszawa       6  488          41.22  +      7.52
 16>[272] PRYJMA, Fryderyk             UNTS, Warszawa       6  2672         41.25  +      7.55
 17>[289] STEFAŃSKI, Dawid             WKS Grunwald, Poznań 26 909          42.15  +      8.45
 17>[108] DUDEK, Wojciech              PUKS Młode Orły, Now 22 1171         42.15  +      8.45
 19>[226] JURCZYK, Tomasz              UKS Sparta, Czyżowic 36 1936         43.12  +      9.42
 20>[203] PASZYŃSKI, Piotr             UKS Orientuś, Łódź   14 423          46.05  +     12.35
 21>[202] CHARUBA, Łukasz              UKS Orientuś, Łódź   14 402          46.15  +     12.45
 22>[357] GAJKOWSKI, Bartosz           WKS Wawel, Kraków    2  2283         47.57  +     14.27
 23>[94] PIŁKOWSKI, Tadeusz            OK! Sport, Warszawa  20 689          51.23  +     17.53
 24>[223] NIEWIEDZIAŁA, Robert         UKS Siódemka, Rumia  21 1021         51.52  +     18.22
 25>[225] BORGIEL, Jarosław            UKS Sparta, Czyżowic 36 1766         52.54  +     19.24
 26>[310] MAZAN, Bartłomiej            WKS Śląsk, Wrocław   11 1319         54.15  +     20.45
 27>[377] JAROSZEK, Jakub              Stowarzyszenie Team  24 1736         54.52  +     21.22
 28>[29] WOJARSKI, Michał              Indywidualny         35 9-2020       59.58  +     26.28
 29>[271] MOSSAKOWSKI, Wojciech        UNTS, Warszawa       6  1115         62.03  +     28.33
 30>[116] JAROSZEK, Radosław           Stowarzyszenie Team  24 1494         66.32  +     33.02
 31>[93] MAZURKIEWICZ, Jakub           OK! Sport, Warszawa  20 4260         71.47  +     38.17
    [27] KRASZEWSKI, Przemysław        Indywidualnie Dolnoś 29 4836     NKL-bPK           
    [52] FILIPIAK, Mateusz             KS Hades, Poznań     18 4415     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M35         4.9km    0m 21PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[66] SOKALSKI, Dariusz             KU AZS WAT, Warszawa 37 715          42.58  +      0.00
  2>[274] LESISZ, Kamil                UNTS, Warszawa       6  3904         47.02  +      4.04
  3>[311] MAJASOW, Kostiantyn          WKS Śląsk, Wrocław   11 1406         51.22  +      8.24
  4>[246] FROM, Piotr                  UMKS, Kwidzyn        9  4856         53.03  +     10.05
  5>[53] WOJCIECH, Sebastian           KS Hades, Poznań     18 4542         54.07  +     11.09
  6>[64] BARTNIK, Konrad               KU AZS WAT, Warszawa 37 2520         54.18  +     11.20
  7>[67] SOKALSKI, Krzysztof           KU AZS WAT, Warszawa 37 565          57.37  +     14.39
  8>[153] ŁUBIS, Michał                UKS Azymut, Pabianic 19 2657         58.28  +     15.30
  9>[104] KACZYŃSKI, Piotr             PKO Harpagan, Gdańsk 28 4349         64.23  +     21.25
 10>[33] KUTKIEWICZ, Marcin            indywidulanie        23 10-202       65.32  +     22.34
 11>[177] MARKOWSKI, Marcin            UKS Kometa, Gliwice  4  631          68.08  +     25.10
 12>[60] PATEJKO, Przemysław           KS Spójnia Warszawa  25 530          69.32  +     26.34
    [95] DRĄGOWSKI, Piotr              OK! Sport, Warszawa  20 687      NKL-bPK           
    [103] FRĄTCZAK, Sławomir           PKO Harpagan, Gdańsk 28 4370     NKL-bPK           
    [65] KRZEMIŃSKI, Paweł             KU AZS WAT, Warszawa 37 87       DNF               
 PK [] KUZICKI, ARTUR                  Indywidualny         35 0       PKDNF              
 
Wstepne wyniki zawodów: M40         4.4km    0m 18PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[23] NOWAK, Jacek                  Indywidualni Pomorsk 31 143          37.36  +      0.00
  2>[236] TADEJEWSKI, Paweł            UMKS ORKAN, Ostróda  32 904          38.24  +      0.48
  3>[155] TKACZUK, Tomasz              UKS Azymut, Pabianic 19 3253         39.16  +      1.40
  4>[88] ŁAWECKI, Szymon               MKS Pogoń Siedlce    38 2109         40.21  +      2.45
  5>[30] GOLINOWSKI, Paweł             Indywidualny Dolnośl 40 2892         41.07  +      3.31
  6>[312] CYCH, Piotr                  WKS Śląsk, Wrocław   11 718          41.38  +      4.02
  7>[359] CZAPLA, Tomasz               WKS Wawel, Kraków    2  3432         42.19  +      4.43
  8>[360] KURYJ, Marek                 WKS Wawel, Kraków    2  3252         42.20  +      4.44
  9>[87] JANIAK, Paweł                 MKS Pogoń Siedlce    38 2108         44.23  +      6.47
 10>[136] CIEĆWIERZ, Sławomir          UKS Azymut 45, Gdyni 16 4338         48.13  +     10.37
 11>[28] SITNICKI, Mariusz             Indywidualnie Lubusk 39 4379         49.50  +     12.14
 12>[154] KREMPIŃSKI, Piotr            UKS Azymut, Pabianic 19 2652         50.05  +     12.29
 13>[126] KRÓL, Adam                   UKS Arkady, Raszków  10 4715         50.58  +     13.22
 14>[275] BIOLIK, Grzegorz             UNTS, Warszawa       6  2177         57.35  +     19.59
 15>[233] FIEDOROWICZ, Szczepan        UKS Traper, Złocieni 12 2906         61.16  +     23.40
 16>[158] DOMAGAŁA, Andrzej            UKS Grom, Sokolniki  13 4573         71.23  +     33.47
 17 [234] WŁODARCZYK, Łukasz           UKS Traper, Złocieni 12 3889         82.02  +     44.26
    [79] KACZMARSKI, Paweł             LKS Górzanka, Nawojo 8  4317     DNF               
    [313] GMUR, Karol                  WKS Śląsk, Wrocław   11 1237     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         4.2km    0m 17PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[55] NOWAK, Remigiusz              KS Hades, Poznań     18 907          35.03  +      0.00
  2>[364] MOSZKOWICZ, Paweł            WKS Wawel, Kraków    2  826          36.52  +      1.49
  3>[97] SĘDŁAK, Krystian              OK! Sport, Warszawa  20 1130         38.58  +      3.55
  4>[86] JOŃCZY, Daniel                MKS Paulinum, Jeleni 34 1298         39.15  +      4.12
  5>[224] PORZYCZ, Janusz              UKS Siódemka, Rumia  21 232          39.46  +      4.43
  6>[290] BANACH, Robert               WKS Grunwald, Poznań 26 927          40.29  +      5.26
  7>[96] KRASUSKI, Marcin              OK! Sport, Warszawa  20 2688         45.31  +     10.28
  8>[205] LEDZION, Grzegorz            UKS Orientuś, Łódź   14 4657         48.03  +     13.00
  9>[361] BIEDERMAN, Paweł             WKS Wawel, Kraków    2  1390         48.50  +     13.47
 10>[276] MIANOWSKI, Rafał             UNTS, Warszawa       6  2068         49.07  +     14.04
 11>[54] FILIPIAK, Marek               KS Hades, Poznań     18 4414         51.48  +     16.45
 12>[1] GORAL, Michał                  AZS UMCS, Lublin     42 4551         52.13  +     17.10
 13>[159] KRZYŻOSTANEK, Jarosław       UKS Grom, Sokolniki  13 2547         52.20  +     17.17
 14>[178] JANAS, Sebastian             UKS Kometa, Gliwice  4  4512         52.33  +     17.30
 15>[181] ŻMIJ, Jacek                  UKS Kometa, Gliwice  4  4824         52.41  +     17.38
 16>[179] MARSZAŁEK, Waldemar          UKS Kometa, Gliwice  4  4146         53.28  +     18.25
 17>[21] MOL, Krzysztof                HKS Azymut, Mochy    5  2866         54.12  +     19.09
 18>[34] JUREK, Grzegorz               indywidulanie        23 13-202       55.51  +     20.48
 19>[6] DOLIŃSKI, Grzegorz             BKS Wataha, Warszawa 17 3143         57.14  +     22.11
 20>[31] GLISZCZYŃSKI, Janusz          Indywidualny Wielkop 41 4653         58.01  +     22.58
 21>[207] SŁOMCZYŃSKI, Robert          UKS Orientuś, Łódź   14 3001         59.09  +     24.06
 22>[363] KOŚCIELNY, Wojciech          WKS Wawel, Kraków    2  1616         59.40  +     24.37
 23>[277] WÓJTOWICZ, Grzegorz          UNTS, Warszawa       6  4546         69.54  +     34.51
 24>[365] WÓJCIK, Grzegorz             WKS Wawel, Kraków    2  3195         72.30  +     37.27
 25 [105] LEMAŃCZYK, Dariusz           PKO Harpagan, Gdańsk 28 4846         77.31  +     42.28
 26 [127] CHMURA, Jarosław             UKS Arkady, Raszków  10 4995         81.35  +     46.32
 27 [206] LISIAK, Paweł                UKS Orientuś, Łódź   14 3251         84.33  +     49.30
    [118] WALUGA, Ireneusz             Stowarzyszenie Team  24 2692     DNF               
    [63] MARTE, Michał                 KU AZS WAT Warszawa  43 1940     DNF               
    [314] SOBCZYŃSKI, Kalikst          WKS Śląsk, Wrocław   11 717      DNF               
    [362] CZAPLA, Przemysław           WKS Wawel, Kraków    2  2933     DNF               
    [117] BŁACHUT, Igor                Stowarzyszenie Team  24 2679     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M50         4.0km    0m 16PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[185] PACHNIK, Dariusz             UKS Orientpark.pl, I 27 706          39.46  +      0.00
  2>[278] MICHALAK, Tomasz             UNTS, Warszawa       6  2981         42.07  +      2.21
  3>[316] WIDZIEWICZ, Remigiusz        WKS Śląsk, Wrocław   11 1064         43.58  +      4.12
  4>[279] STASZAK, Artur               UNTS, Warszawa       6  2013         45.32  +      5.46
  5>[237] BARTCZAK, Jarosław           UMKS ORKAN, Ostróda  32 743          47.42  +      7.56
  6>[369] SŁOŃSKI, Marek               WKS Wawel, Kraków    2  3192         50.18  +     10.32
  7>[56] ZIELIŃSKI, Paweł              KS Hades, Poznań     18 913          52.03  +     12.17
  8>[119] KRASUSKI, Bartłomiej         Stowarzyszenie Team  24 2210         53.05  +     13.19
  9>[8] NADERA, DARIUSZ                CX80 Kalisz          30 5002         54.08  +     14.22
 10>[137] WITKOWSKI, Adam              UKS Azymut 45, Gdyni 16 158          54.55  +     15.09
 11>[368] PISAREK, Piotr               WKS Wawel, Kraków    2  4588         55.43  +     15.57
 12>[2] SZURYGA, Hubert                AZS UMCS, Lublin     42 683          57.15  +     17.29
 12>[315] MAZUREK, Piotr               WKS Śląsk, Wrocław   11 4453         57.15  +     17.29
 14>[247] MULLER, Tomasz               UMKS, Kwidzyn        9  2577         58.45  +     18.59
 15>[370] ŻESŁAWSKI, Wojciech          WKS Wawel, Kraków    2  3660         62.56  +     23.10
 16>[366] FORYSTEK, Józef              WKS Wawel, Kraków    2  2080         67.05  +     27.19
 17>[209] RZEŃCA, Piotr                UKS Orientuś, Łódź   14 2438         67.59  +     28.13
 18>[208] OLAS, Jacek                  UKS Orientuś, Łódź   14 422          85.33  +     45.47
    [98] WÓJCIK, Dariusz               OK! Sport, Warszawa  20 2454     NKL-bPK           
    [367] JAMROZIK, Krzysztof          WKS Wawel, Kraków    2  4266     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M55         3.7km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[373] NIESSNER, Piotr              WKS Wawel, Kraków    2  2725         40.34  +      0.00
  2>[372] ŁABUZIŃSKI, Sławomir         WKS Wawel, Kraków    2  1409         41.20  +      0.46
  3>[24] MORAWSKI, Paweł               Indywidualni Pomorsk 31 145          41.34  +      1.00
  4>[371] DYZIO, Włodzimierz           WKS Wawel, Kraków    2  1533         42.29  +      1.55
  5>[210] MŁYNARCZYK, Piotr            UKS Orientuś, Łódź   14 3294         43.43  +      3.09
  6>[68] CHACHURSKI, Ryszard           KU AZS WAT, Warszawa 37 65           45.50  +      5.16
  7>[280] WOŁEK, Andrzej               UNTS, Warszawa       6  3555         61.33  +     20.59
    [281] WOŁOWCZYK, Marek             UNTS, Warszawa       6  113      DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M60         3.6km    0m 14PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[58] KRYJOMSKI, Jerzy              KS Kościelec, Chrzan 3  963          36.16  +      0.00
  2>[120] MOSSAKOWSKI, Przemysław      Stowarzyszenie Team  24 1758         38.24  +      2.08
  3>[62] KROCHMAL, Andrzej             KS Spójnia, Warszawa 45 528          40.19  +      4.03
  4>[227] WOJARSKI, Krzysztof          UKS Sparta, Czyżowic 36 1121         40.57  +      4.41
  5>[99] DRĄGOWSKI, Robert             OK! Sport, Warszawa  20 690          43.45  +      7.29
  6>[100] KONSTANCIAK, Andrzej         OK! Sport, Warszawa  20 865          52.05  +     15.49
  7>[35] PROTASIEWICZ, Włodzimierz     indywidulanie        23 8-2020       54.24  +     18.08
  8>[71] HORNIK, Zbigniew              LKO, Leszno          44 1554         61.06  +     24.50
  9>[248] MĄDRZYŃSKI, Zbigniew         UMKS, Kwidzyn        9  2885         61.30  +     25.14
    [238] LECH, Bogdan                 UMKS ORKAN, Ostróda  32 789      NKL-bPK           
    [138] CHUŁEK, Aleksander           UKS Azymut 45, Gdyni 16 547      DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M65         3.5km    0m 13PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[69] PARZEWSKI, Jerzy              KU AZS WAT, Warszawa 37 72           38.14  +      0.00
  2>[317] GUGA, Romuald                WKS Śląsk, Wrocław   11 716          44.53  +      6.39
  3>[89] BALA, Bogdan                  MKS Pogoń Siedlce    38 2105         57.23  +     19.09
    [25] MISZEWSKI, Romuald            Indywidualni Pomorsk 31 142      NKL-bPK           
    [182] WYSOCKI, Andrzej             UKS Kometa, Gliwice  4  2697     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M70         2.9km    0m 13PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[45] MICHAŁEK, Janusz              KOS Modrzew, Skwierz 46 742          31.16  +      0.00
  2>[110] WASILEWSKI, Stanisław        PUKS Młode Orły, Now 22 1168         33.24  +      2.08
  3>[70] ŁAPANOWSKI, Jacenty           KU AZS WAT, Warszawa 37 190          34.38  +      3.22
  4>[109] KMIECIŃSKI, Józef            PUKS Młode Orły, Now 22 69           40.09  +      8.53
  5>[374] KRUCZEK, Stanisław           WKS Wawel, Kraków    2  830          40.37  +      9.21
  6>[44] KRÓLIKOWSKI, Władysław        KOS Modrzew, Skwierz 46 884          42.50  +     11.34
  7>[80] JANOWSKI, Konrad              KS Spójnia Warszawa  25 525          44.49  +     13.33
    [61] PATEJKO, Tadeusz              KS Spójnia Warszawa  25 521      NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M75         2.3km    0m 13PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[46] PŁUCIENNIK, Waldemar          KOS Modrzew, Skwierz 46 883          34.36  +      0.00
  2>[249] POKORA, Edward               UMKS, Kwidzyn        9  1503         41.51  +      7.15
 
Wstepne wyniki zawodów: M80         2.3km    0m 13PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[318] DURA, Kazimierz              WKS Śląsk, Wrocław   11 720          43.54  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        3.0km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[] RZEŃCA, Tomasz                  UKS Orientuś, Łódź   14              28.40  +      0.00
  2>[] CHABRZYK, Andrzej               Indywidualny         35 0            31.44  +      3.04
  3>[] MINAOWSKA, Antonina             UNTS, Warszawa       6               34.32  +      5.52
  4>[] STEFANIAK, Marcin               LKS Górzanka, Nawojo 8               38.34  +      9.54
  5>[] WOJTOWICZ, Hanna                UNTS, Warszawa       6               40.02  +     11.22
  6>[] BISKUPSKI, Michał                                                    44.18  +     15.38
  7>[] JAMRÓZ, Piotr                   indywidulanie        23              44.32  +     15.52
  8>[] DURKA, Ewelina                  indywidulanie        23 0            47.35  +     18.55
  9>[] BISKUPSKA, Małgorzata                                                47.46  +     19.06
 10 [] MIGACZ, Dawid                                                        67.20  +     38.40
 11 [] WÓJTOWICZ, Daria                indywidulanie        23 0            83.59  +     55.19
 12 [] WIERCIOCH-WÓJTOWICZ, Helena     indywidulanie        23 0            90.30  +     61.50
    [] MIKHAYLOV, Victor               Indywidualny         35 0        DNF               
    [] MYKHAILOVA, Natalia             Indywidualny         35 0        DNF               
    [] GĄSIOROWSKI, Adam               UKS Azymut Pabianice 33 0        DNF