Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe) 10.10.2020 17:09:00
MPSprint - Wleń
===Podkarpacki OZOS=======================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K16 2.1km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[1627] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 14 4183 14.52 + 0.00
2>[1629] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 9 2764 15.43 + 0.51
3>[1628] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 9 3363 16.13 + 1.21
4>[1623] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 7 3998 16.43 + 1.51
5>[1625] URBAN, Aneta UKS Traper, Złocieni 11 2910 16.52 + 2.00
6>[1626] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 12 3832 17.40 + 2.48
7>[1614] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa, Gliwice 3 3406 17.52 + 3.00
8>[1618] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 11 3545 17.53 + 3.01
9>[1613] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 8 3413 18.04 + 3.12
10>[1622] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 12 4021 18.40 + 3.48
11>[1620] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 12 3193 18.43 + 3.51
12>[1616] PIERAGOWSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 11 4434 19.15 + 4.23
13>[1606] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 5 4655 19.45 + 4.53
14>[1619] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 12 3937 20.04 + 5.12
15>[1624] POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR, Góra Kalwa 13 2781 20.32 + 5.40
16>[1615] BALA, Julia WKS Śląsk, Wrocław 10 2957 20.50 + 5.58
17>[1612] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 9 4506 21.27 + 6.35
18>[1611] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 4 3912 22.04 + 7.12
19>[1610] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 8 3845 22.10 + 7.18
20>[1608] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 6 4136 22.55 + 8.03
21>[1602] KOCHOŃ, Julia UKS Kometa, Gliwice 3 4061 22.58 + 8.06
22>[1604] SZKUDLARSKA, Weronika UKS Dąb, Leszno 2 4242 25.43 + 10.51
23>[1607] SKRZYPCZAK, Marika HKS Azymut, Mochy 4 3864 25.57 + 11.05
24>[1601] KASAŁA, Eryka UKS Arkady, Raszków 1 4028 26.30 + 11.38
25>[1603] STEFAŃSKA, Agnieszka UKS Arkady, Raszków 1 4033 26.59 + 12.07
26>[1605] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 4 4967 29.01 + 14.09
[1617] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 1 3060 NKL-bPK
[1609] SKORUPA, Maja LKS Górzanka, Nawojo 7 3724 DNF
[1621] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 5 3047 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K18 2.0km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[1826] SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 10 3491 14.52 + 0.00
2>[1825] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 5 3046 15.43 + 0.51
3>[1827] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 16 2651 16.24 + 1.32
4>[1817] NITSCH, Aleksandra UNTS, Warszawa 6 2409 17.11 + 2.19
5>[1824] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 12 3191 17.21 + 2.29
6>[1823] BLOCK, Amelia UKS Orientuś, Łódź 5 2132 17.25 + 2.33
7>[1814] CHABIERA, Lena UNTS, Warszawa 6 2391 17.37 + 2.45
8>[1812] POGODA, Kinga UKS Kometa, Gliwice 3 2490 17.54 + 3.02
9>[1822] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 17 4153 18.17 + 3.25
10>[1805] NYGA, Julia UKS Kometa, Gliwice 3 2986 18.22 + 3.30
10>[1815] GRADEK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 11 2575 18.22 + 3.30
12>[1819] PESTA, Anna UKS Azymut 45, Gdyni 14 2741 18.41 + 3.49
13>[1820] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 8 2611 18.51 + 3.59
14>[1816] MAZUREK, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 10 2222 19.45 + 4.53
15>[1809] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 8 4057 19.55 + 5.03
16>[1818] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 14 4182 20.20 + 5.28
17>[1813] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 4 2377 20.54 + 6.02
18>[1806] SOBEL, Natalia UKS Kometa, Gliwice 3 2491 21.21 + 6.29
19>[1804] SADZIKOWSKA, Magdalena KOS BnO, Szczecin 15 3453 21.47 + 6.55
20>[1808] MONIAK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 7 4709 21.53 + 7.01
21>[1803] PRZYGODA, Klaudia UKS Arkady, Raszków 1 3058 23.59 + 9.07
22>[1811] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 16 4604 24.18 + 9.26
23>[1802] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś, Łódź 5 4869 33.14 + 18.22
[1801] PIETROWSKA, Dobrochna UKS Dąb, Leszno 2 4228 DNF
[1807] KMIEĆ, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 11 2576 DNF
[1810] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa, Gliwice 3 2462 DNF
[1821] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 5 3854 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K20 2.3km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[2009] CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 10 1827 17.42 + 0.00
2>[2010] BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel, Kraków 12 1509 17.55 + 0.13
3>[2011] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 10 2223 18.19 + 0.37
4>[2003] CIURA, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 10 3696 18.28 + 0.46
5>[2007] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka, Nawojo 7 3999 18.53 + 1.11
6>[2008] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 12 2935 20.12 + 2.30
7>[2005] FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły, Now 19 1927 20.56 + 3.14
8>[2004] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 6 2096 23.26 + 5.44
9>[2001] WIDZIEWICZ, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 10 2224 24.46 + 7.04
[2002] OLSZANKA, Gabriela OK! Sport, Warszawa 18 2427 DNF
[2006] BĄCZEK, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 12 4014 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K21 2.5km 0m 17PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[2125] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 23 1524 15.47 + 0.00
2>[2124] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 5 376 16.05 + 0.18
3>[2118] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 23 724 16.12 + 0.25
4>[2114] GŁOWACZ, Julia UNTS, Warszawa 6 2754 17.11 + 1.24
5>[2119] PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 6 37 17.26 + 1.39
6>[2123] GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś, Łódź 5 384 17.40 + 1.53
7>[2120] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 6 1962 17.42 + 1.55
8>[2121] CYCH, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 10 2099 18.05 + 2.18
9>[2122] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 4 3584 18.18 + 2.31
10>[2116] WICHA, Iwona PUKS Młode Orły, Now 19 485 18.20 + 2.33
11>[2117] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 23 2971 18.29 + 2.42
12>[2113] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 18 3480 18.34 + 2.47
13>[2115] FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 6 2836 19.35 + 3.48
14>[2111] MATYBA, Anna WKS Grunwald, Poznań 23 1569 19.55 + 4.08
15>[2112] MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR, Góra Kalwa 13 483 20.26 + 4.39
16>[2106] FILIPOWSKA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 5 1448 22.36 + 6.49
17>[2109] FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły, Now 19 20 23.02 + 7.15
18>[2107] HONHALSKA, Olha WKS Śląsk, Wrocław 10 4807 23.28 + 7.41
19>[2103] JĘDROWSKA, Katarzyna KS Hades, Poznań 17 4149 25.13 + 9.26
20>[2101] KARBOWIAK, Iga WKS Śląsk, Wrocław 10 1339 25.43 + 9.56
21>[2104] TURCZYŃSKA, Alicja KU AZS WAT, Warszawa 21 4971 25.59 + 10.12
22>[2110] PATEJKO, Patrycja KS Spójnia, Warszawa 22 542 28.27 + 12.40
23>[2102] KOŁOSIŃSKA, Małgorzata OK!Sport 20 0 32.29 + 16.42
[2105] JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 4 4044 DNF
[2108] PODZIŃSKA, Weronika WKS Śląsk, Wrocław 10 1586 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K35 2.1km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[3507] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 25 2347 19.52 + 0.00
2>[3504] GAWRON, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 12 4680 20.42 + 0.50
3>[3506] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin 15 3743 21.33 + 1.41
4>[3505] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 5 366 23.59 + 4.07
5>[3503] KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 21 4907 25.38 + 5.46
6>[3502] MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3908 35.40 + 15.48
[3501] BUDNA, Emilia Indywidualnie lubusk 24 0 DISQ
Wstepne wyniki zawodów: K40 2.1km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[4002] SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 25 4274 22.18 + 0.00
2>[4004] ŁUKASZYK, Sylwia UKS Dąb, Leszno 2 4235 24.04 + 1.46
3>[4009] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 12 828 24.21 + 2.03
4>[4003] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel, Kraków 12 4120 24.28 + 2.10
5>[4007] GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut, Mochy 4 3675 26.27 + 4.09
6>[4001] BACZULIS, Magdalena KOS BnO, Szczecin 15 3744 26.55 + 4.37
7>[4006] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel, Kraków 12 3655 27.23 + 5.05
8>[4005] JANAS, Irena UKS Kometa, Gliwice 3 4514 28.01 + 5.43
[4008] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 17 915 DISQ
Wstepne wyniki zawodów: K45 1.8km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[4508] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS Wawel, Kraków 12 823 16.52 + 0.00
2>[4503] DURA, Magdalena WKS Śląsk, Wrocław 10 1137 17.25 + 0.33
3>[4507] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 6 2405 18.18 + 1.26
4>[4501] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel, Kraków 12 4272 21.46 + 4.54
5>[4502] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 16 4826 23.21 + 6.29
6>[4504] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 6 4548 23.32 + 6.40
7>[4506] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 17 4413 23.51 + 6.59
[4505] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 3 2460 NKL-bPK
[4509] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 16 2953 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K50 1.6km 0m 12PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[5009] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 25 91 11.54 + 0.00
2>[5008] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 4 1222 12.43 + 0.49
3>[5003] KURZYP, Anna WKS Śląsk, Wrocław 10 4745 14.54 + 3.00
4>[5004] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 12 3313 15.36 + 3.42
5>[5007] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 6 1208 15.50 + 3.56
6>[5006] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 6 100 15.56 + 4.02
7>[5005] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 6 112 15.59 + 4.05
8>[5002] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 23 1296 16.02 + 4.08
9>[5001] NADERA, AGATA CX80 KALISZ 26 5003 23.22 + 11.28
Wstepne wyniki zawodów: K60 1.3km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[6002] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 3 2181 17.37 + 0.00
2>[6001] PORZYCZ, Agata UKS Azymut 45, Gdyni 14 151 32.38 + 15.01
Wstepne wyniki zawodów: K65 1.3km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[6501] LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN, Ostróda 27 129 21.57 + 0.00
Wstepne wyniki zawodów: M16 2.0km 0m 18PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[1672] MAJOWSKI, Jan UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3502 15.24 + 0.00
2>[1674] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 9 2578 15.43 + 0.19
3>[1673] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 15 3443 15.46 + 0.22
4>[1676] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 6 3557 15.48 + 0.24
5>[1675] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 6 3174 16.34 + 1.10
6>[1663] CUPRYŚ, Amadeusz HKS Azymut, Mochy 4 2897 16.46 + 1.22
7>[1664] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 3 3823 17.03 + 1.39
8>[1666] BUBLIK, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 4018 17.25 + 2.01
9>[1662] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 10 4011 17.30 + 2.06
10>[1671] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 13 2780 17.34 + 2.10
11>[1669] LISIAK, Adam UKS Orientuś, Łódź 5 3049 18.10 + 2.46
12>[1670] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 12 2991 18.19 + 2.55
13>[1668] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 12 3201 18.54 + 3.30
14>[1660] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 9 3918 19.39 + 4.15
15>[1656] KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO, Szczecin 15 3665 20.11 + 4.47
16>[1665] SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 16 4404 20.14 + 4.50
17>[1661] KWIATKOWSKI, Olaf KOS BnO, Szczecin 15 3968 20.20 + 4.56
18>[1658] HEJSAK, Maciej MKS San, Jarosław 28 4070 20.42 + 5.18
19>[1667] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 12 3200 20.58 + 5.34
20>[1653] DEMBINSKI, Patryk UKS Dąb, Leszno 2 4246 24.08 + 8.44
21>[1654] KACZOCHA, Mikołaj UKS Arkady, Raszków 1 3860 24.37 + 9.13
22>[1652] TYSZKIEWICZ, Mateusz KOS BnO, Szczecin 15 4977 24.50 + 9.26
23>[1659] RAWLUK, Patryk KOS BnO, Szczecin 15 4979 27.56 + 12.32
24>[1651] KRUK, Jakub UKS Azymut, Dębów 8 3846 28.57 + 13.33
[1655] MIREK, Gracjan LKS Górzanka, Nawojo 7 4380 DNF
[1657] SKOWRON, Wojciech UKS Kometa, Gliwice 3 3719 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M18 2.3km 0m 18PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[1881] PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś, Łódź 5 4297 14.20 + 0.00
2>[1882] KURZYP, Stanisław WKS Śląsk, Wrocław 10 2225 14.27 + 0.07
3>[1878] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 15 3666 15.03 + 0.43
4>[1879] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 16 2653 15.07 + 0.47
4>[1880] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 5 2837 15.07 + 0.47
6>[1877] PORZYCZ, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 14 2371 15.25 + 1.05
7>[1876] NOWAK, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 14 2370 15.50 + 1.30
8>[1872] ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk, Wrocław 10 3281 15.51 + 1.31
9>[1871] OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS, Warszawa 6 2572 15.53 + 1.33
10>[1864] LEDZION, Piotr UKS Orientuś, Łódź 5 4111 16.12 + 1.52
11>[1873] PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 10 2376 16.15 + 1.55
12>[1866] STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk, Wrocław 10 4160 16.27 + 2.07
13>[1860] KONDYS, Jakub KOS BnO, Szczecin 15 3663 16.48 + 2.28
14>[1870] TOBOREK, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 10 2141 17.08 + 2.48
15>[1865] JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum, Jeleni 29 3104 17.22 + 3.02
16>[1869] NOWAK, Michał UKS Orientuś, Łódź 5 3929 17.32 + 3.12
17>[1861] SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum, Jeleni 29 3868 17.33 + 3.13
18>[1863] ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 16 2192 18.05 + 3.45
19>[1867] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 12 3834 18.20 + 4.00
20>[1857] GROBELNY, Alex HKS Azymut, Mochy 4 2566 18.52 + 4.32
21>[1862] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 5 4098 19.20 + 5.00
22>[1858] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa, Gliwice 3 3231 19.21 + 5.01
23>[1856] MICHALAK, Hubert UKS Arkady, Raszków 1 2705 20.23 + 6.03
24>[1859] GRZEGORCZYK, Mateusz KOS BnO, Szczecin 15 3447 20.45 + 6.25
25>[1868] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka, Nawojo 7 3852 21.13 + 6.53
26>[1852] KACZOCHA, Szymon UKS Arkady, Raszków 1 3063 27.14 + 12.54
[1853] KUKLA, Bartosz UKS Kometa, Gliwice 3 2990 DNF
[1854] KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej UKS Kometa, Gliwice 3 3230 DNF
[1855] ZALESKI, Jakub MKS Paulinum, Jeleni 29 3103 DNF
[1874] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 5 2127 DNF
[1875] GĄSIOR, Rafał UMKS, Kwidzyn 9 3361 DNF
[1851] BUŁAWA, Filip UKS Kometa, Gliwice 3 3410 DISQ
Wstepne wyniki zawodów: M20 2.3km 0m 17PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[2064] RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 5 2129 15.02 + 0.00
2>[2065] KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 10 2226 15.11 + 0.09
3>[2063] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 14 2742 16.23 + 1.21
4>[2058] BYRCZEK, Jan UKS Kometa, Gliwice 3 2726 16.44 + 1.42
5>[2057] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 6 2980 17.05 + 2.03
6>[2062] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3729 17.09 + 2.07
7>[2055] ROSŁANIEC, Mateusz WKS Śląsk, Wrocław 10 2227 17.17 + 2.15
8>[2061] KIJAK, Jakub WKS Wawel, Kraków 12 2994 17.26 + 2.24
9>[2056] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 5 2839 18.01 + 2.59
10>[2060] PIERZCHAŁA, Michał UNTS, Warszawa 6 2411 18.09 + 3.07
11>[2059] OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka, Rumia 30 2118 18.40 + 3.38
12>[2054] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS Wawel, Kraków 12 2619 19.49 + 4.47
13>[2051] KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa, Gliwice 3 2464 20.29 + 5.27
14>[2053] CHOROŚ, Tomasz PUKS Młode Orły, Now 19 2365 21.27 + 6.25
15>[2052] CZAPLIŃSKI, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 10 1976 21.50 + 6.48
Wstepne wyniki zawodów: M21 2.7km 0m 20PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[2181] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 23 340 14.57 + 0.00
2>[2173] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 6 102 15.13 + 0.16
3>[2176] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 29 1101 15.31 + 0.34
4>[2178] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 6 4096 15.51 + 0.54
5>[2168] RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 5 1725 16.00 + 1.03
6>[2163] PAWLAK, Bartosz WKS Grunwald, Poznań 23 898 16.06 + 1.09
7>[2175] BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel, Kraków 12 1508 16.07 + 1.10
8>[2160] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 23 909 16.18 + 1.21
8>[2180] DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 10 774 16.18 + 1.21
10>[2177] KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk, Wrocław 10 710 16.30 + 1.33
11>[2171] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 6 2032 16.52 + 1.55
12>[2169] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 6 488 17.22 + 2.25
13>[2172] DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 19 1171 18.04 + 3.07
14>[2170] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 5 423 18.09 + 3.12
15>[2179] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 29 853 18.15 + 3.18
16>[2166] CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś, Łódź 5 402 19.14 + 4.17
17>[2161] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 6 1115 19.35 + 4.38
18>[2162] GĄSIOROWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 16 3558 19.40 + 4.43
19>[2157] DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 6 4765 20.03 + 5.06
20>[2167] KRASZEWSKI, Przemysław Indywidualny Dolnośl 32 4836 20.13 + 5.16
21>[2155] FLEISS, Sebastian KOS BnO, Szczecin 15 5006 20.44 + 5.47
22>[2164] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk, Wrocław 10 1319 21.04 + 6.07
23>[2165] FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 17 4415 21.48 + 6.51
24>[2151] HETMAN, Grzegorz UNTS, Warszawa 6 540 22.15 + 7.18
25>[2156] PAWŁOWSKI, Michał KU AZS WAT, Warszawa 21 4908 23.56 + 8.59
26>[2152] MAZURKIEWICZ, Jakub OK! Sport, Warszawa 18 4260 24.09 + 9.12
27>[2159] KRUPA, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 13 4250 24.13 + 9.16
28>[2153] ŚWIERCZYŃSKI, Hubert KOS BnO, Szczecin 15 2361 31.27 + 16.30
29>[2154] WOŹNIAK, Oskar Indywidualny Śląskie 31 5004 31.57 + 17.00
[2158] WOŁOWCZYK, Michał UNTS, Warszawa 6 489 DNF
[2174] PRYJMA, Fryderyk UNTS, Warszawa 6 2672 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M35 2.2km 0m 20PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[3567] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 21 715 14.58 + 0.00
2>[3555] JASKUŁA, Kornel Stowarzyszenie Team 25 2685 16.09 + 1.11
3>[3564] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 6 3904 16.11 + 1.13
4>[3551] DWOJAK, Wojciech WKS Śląsk, Wrocław 10 728 16.30 + 1.32
5>[3565] MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk, Wrocław 10 1406 16.43 + 1.45
6>[3561] FROM, Piotr UMKS, Kwidzyn 9 4856 16.57 + 1.59
7>[3554] CWALINA, Karol OK! Sport, Warszawa 18 3707 17.20 + 2.22
8>[3558] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 21 2852 17.21 + 2.23
9>[3562] JĘDRAS, Przemysław UMKS, Kwidzyn 9 3694 17.26 + 2.28
10>[3557] KONARCZAK, Dariusz KS Hades, Poznań 17 903 18.17 + 3.19
11>[3553] HONHALSKYI, Andrii WKS Śląsk, Wrocław 10 4806 18.24 + 3.26
12>[3566] ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 13 1673 19.04 + 4.06
13>[3560] ŁUBIS, Michał UKS Azymut, Pabianic 16 2657 19.05 + 4.07
14>[3552] MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa, Gliwice 3 631 19.09 + 4.11
15>[3563] BARTNIK, Konrad KU AZS WAT, Warszawa 21 2520 19.12 + 4.14
16>[3556] PATEJKO, Przemysław KS Spójnia, Warszawa 22 530 22.22 + 7.24
[3559] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 21 565 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M40 2.1km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[4062] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 16 3253 14.09 + 0.00
2>[4051] WALICKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 4 3438 15.43 + 1.34
3>[4059] CYCH, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 10 718 15.45 + 1.36
4>[4060] GMUR, Karol WKS Śląsk, Wrocław 10 1237 16.21 + 2.12
5>[4061] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 32 2892 16.30 + 2.21
6>[4057] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 11 2906 18.27 + 4.18
7>[4056] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 11 3889 18.33 + 4.24
8>[4053] KRÓL, Adam UKS Arkady, Raszków 1 4715 19.55 + 5.46
9>[4054] SIUDEK, Konrad UKS Orientuś, Łódź 5 4873 20.51 + 6.42
10>[4052] NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 5 3930 21.37 + 7.28
11>[4055] KOCIUBA, Marek KU AZS WAT, Warszawa 21 4985 25.45 + 11.36
[4058] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 16 2652 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M45 2.4km 0m 17PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[4556] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 25 2692 15.28 + 0.00
2>[4567] JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum, Jeleni 29 1298 15.37 + 0.09
3>[4564] SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk, Wrocław 10 717 16.06 + 0.38
4>[4568] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 17 907 16.34 + 1.06
5>[4566] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 4 2866 16.57 + 1.29
6>[4551] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 32 1304 16.59 + 1.31
7>[4565] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 12 2933 17.19 + 1.51
8>[4560] BIEDERMAN, Paweł WKS Wawel, Kraków 12 1390 18.10 + 2.42
9>[4562] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 6 2068 18.11 + 2.43
10>[4563] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 17 4414 18.13 + 2.45
11>[4561] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 5 4657 19.14 + 3.46
12>[4557] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 3 301 19.15 + 3.47
13>[4558] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 3 4512 20.16 + 4.48
14>[4555] BECMER, Dariusz WKS Śląsk, Wrocław 10 2148 20.45 + 5.17
15>[4553] SADZIKOWSKI, Andrzej KOS BnO, Szczecin 15 3672 21.32 + 6.04
[] BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 25 2679 NKL-bPK
[4552] CHMURA, Jarosław UKS Arkady, Raszków 1 4995 NKL-bPK
[4559] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 5 3001 NKL-bPK
[4554] BANACH, Robert WKS Grunwald, Poznań 23 927 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M50 2.2km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[5067] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 6 2013 14.48 + 0.00
2>[5058] WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk, Wrocław 10 1064 15.00 + 0.12
3>[5068] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 6 2981 15.07 + 0.19
4>[5057] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka, Nawojo 7 1004 16.31 + 1.43
5>[5056] KRAMSKI, Mariusz UKS Energetyk, Dychó 33 1690 17.33 + 2.45
6>[5055] NADERA, DARIUSZ CX80 KALISZ 26 5002 18.33 + 3.45
7>[5061] MAZUREK, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 10 4453 18.35 + 3.47
8>[5066] URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsz 34 522 19.29 + 4.41
9>[5062] KLASA, Tomasz KS Hades, Poznań 17 3730 19.30 + 4.42
10>[5052] ANTONOWICZ, Jerzy Stowarzyszenie Team 25 90 19.50 + 5.02
11>[5065] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 17 913 20.18 + 5.30
12>[5054] FORYSTEK, Józef WKS Wawel, Kraków 12 2080 21.03 + 6.15
13>[5059] MULLER, Tomasz UMKS, Kwidzyn 9 2577 21.10 + 6.22
14>[5063] WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk, Wrocław 10 1138 21.55 + 7.07
15>[5064] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 12 3192 22.33 + 7.45
16>[5051] OLAS, Jacek UKS Orientuś, Łódź 5 422 27.01 + 12.13
17>[5053] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 16 4827 27.18 + 12.30
[5060] PISAREK, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 4588 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M55 2.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[5556] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 2725 15.51 + 0.00
2>[5555] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 6 113 16.20 + 0.29
3>[5558] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 5 3294 19.40 + 3.49
4>[5554] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 21 65 19.47 + 3.56
5>[5553] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 6 3555 20.17 + 4.26
6>[5552] MONIAK, Andrzej LKS Górzanka, Nawojo 7 4326 22.45 + 6.54
[5551] DUTKOWSKI, Adam UKS Arkady, Raszków 1 780 DNF
[5557] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 12 1533 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M60 1.8km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[6053] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 35 1554 14.41 + 0.00
2>[6059] MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 25 1758 16.35 + 1.54
3>[6060] KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia, Warszawa 22 528 17.37 + 2.56
4>[6052] DEPTUŁA, Jerzy UKS Energetyk, Dychó 33 1055 17.51 + 3.10
5>[6055] CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 14 4180 19.38 + 4.57
6>[6058] CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45, Gdyni 14 547 20.24 + 5.43
7>[6054] KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 7 3723 20.55 + 6.14
8>[6057] MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS, Kwidzyn 9 2885 21.21 + 6.40
9>[6056] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 36 1323 23.47 + 9.06
10>[6051] GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 4 1230 23.55 + 9.14
Wstepne wyniki zawodów: M65 1.5km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[6553] GUGA, Romuald WKS Śląsk, Wrocław 10 716 18.26 + 0.00
2>[6552] PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 6 101 21.03 + 2.37
3>[6551] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa, Gliwice 3 2697 29.08 + 10.42
Wstepne wyniki zawodów: M70 1.5km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[7058] MICHAŁEK, Janusz KOS Modrzew, Skwierz 37 742 19.42 + 0.00
2>[7059] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 19 1148 19.51 + 0.09
3>[7056] GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 36 1324 22.09 + 2.27
4>[7054] PATEJKO, Tadeusz KS Spójnia, Warszawa 22 521 25.09 + 5.27
5>[7056] JANOWSKI, Konrad KS Spójnia, Warszawa 22 525 26.13 + 6.31
6>[7055] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 19 69 26.51 + 7.09
7>[7053] WOŁOCHOWICZ, Władysław KOS BnO, Szczecin 15 886 27.01 + 7.19
8>[7051] FALTYŃSKI, Władysław WKS Grunwald, Poznań 23 911 30.02 + 10.20
9>[7052] BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald, Poznań 23 925 31.33 + 11.51
[7057] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT, Warszawa 21 190 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: M75 1.3km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[7554] POKORA, Edward UMKS, Kwidzyn 9 1503 27.10 + 0.00
2>[7552] PIETKIEWICZ, Waldemar indywidualny Dolnośl 38 1084 27.55 + 0.45
3>[7553] PŁUCIENNIK, Waldemar KOS Modrzew, Skwierz 37 883 30.12 + 3.02
[7551] OSTOJSKI, Jerzy UKS Energetyk, Dychó 33 1053 DISQ
Wstepne wyniki zawodów: M80 1.3km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[8051] DURA, Kazimierz WKS Śląsk, Wrocław 10 720 22.01 + 0.00
Wstepne wyniki zawodów: OPEN 1 2.1km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[] NIESSNER, Pola WKS Wawel, Kraków 12 3651 14.51 + 0.00
2>[] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 12 3190 15.20 + 0.29
3>[] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 15 3959 15.32 + 0.41
4>[] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 15 3962 15.51 + 1.00
5>[] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 6 3554 16.05 + 1.14
6>[] CHABIERA, Filomena UNTS, Warszawa 6 3856 16.16 + 1.25
7>[] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 15 3960 16.18 + 1.27
8>[] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 12 3646 17.50 + 2.59
9>[] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 16 4596 18.40 + 3.49
10>[] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 16 4599 18.44 + 3.53
11>[] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3366 19.05 + 4.14
12>[] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 12 3938 19.21 + 4.30
13>[] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3573 20.52 + 6.01
14>[] TSYMBAL, Anastasiia MKS Paulinum, Jeleni 29 4800 21.26 + 6.35
15>[] PRAIS, Julia UKS Dąb, Leszno 2 4225 21.36 + 6.45
16>[] MIKOŁAJCZAK, Iga UKS Dąb, Leszno 2 4248 21.51 + 7.00
17>[] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 3 2461 22.09 + 7.18
18>[] MUCHACZOW, Hanna MKS Paulinum, Jeleni 29 4988 22.22 + 7.31
19>[] DUTKIEWICZ, Wiktoria MKS Paulinum, Jeleni 29 3881 23.27 + 8.36
20>[] DURKA, Martyna MKS Paulinum, Jeleni 29 5011 24.27 + 9.36
21>[] UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 1 4035 25.55 + 11.04
22>[] MARKOWSKA, Natalia UKS Dąb, Leszno 2 4226 27.56 + 13.05
23>[] UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady, Raszków 1 4029 30.14 + 15.23
24>[] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT, Warszawa 21 40.23 + 25.32
[] PIETROWSKA, Matylda UKS Dąb, Leszno 2 4229 DNF
[] ROSŁANIEC, Anna Indywidualnie 39 0 DNF
[] KAMIŃSKA, Aleksandra MKS Paulinum, Jeleni 29 5012 DNF
[] LEWKOWICZ, Julia MKS Paulinum, Jeleni 29 4740 DNF
[] WOJTACZKA, Weronika MKS Paulinum, Jeleni 29 4987 DNF
Wstepne wyniki zawodów: OPEN 2 2.0km 0m 18PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 16 4458 18.04 + 0.00
2>[] ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3296 18.57 + 0.53
3>[] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 12 4263 19.16 + 1.12
4>[] CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 14 4184 20.30 + 2.26
5>[] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 12 4481 21.54 + 3.50
6>[] ŁADOMIRSKI, Szymon MKS Paulinum, Jeleni 29 4737 21.58 + 3.54
7>[] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 17 3701 22.27 + 4.23
8>[] KRÓL, Jan UKS Arkady, Raszków 1 4030 22.55 + 4.51
9>[] RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 9 23.04 + 5.00
10>[] JOŃCZY, Michał MKS Paulinum, Jeleni 29 3882 25.05 + 7.01
11>[] KOCIUBA, Wiktor MKS MOS, Wrocław 41 4002 26.36 + 8.32
12>[] MIKOŁAJCZAK, Tymon UKS Dąb, Leszno 2 4224 28.21 + 10.17
13>[] CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 1 4036 33.07 + 15.03
14>[] ŁUKASZYK, Maksymilian UKS Dąb, Leszno 2 4236 34.16 + 16.12
[] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 7 4815 NKL-bPK
[] DURMA, Jerzy UKS Azymut, Pabianic 16 4457 DNF
[] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 16 3562 DNF
[] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 40 3073 DNF
[] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 16 3559 DNF
[] DOMAGAŁA, Kacper MKS Paulinum, Jeleni 29 4486 DNF
Wstepne wyniki zawodów: OPEN 3 2.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[] TSCHIRCH, Krzysztof JW 1145 43 19.49 + 0.00
2>[] KLATKA, Łukasz JW 1145 43 20.47 + 0.58
3>[] NAWROCKA, Monika JW 1145 43 21.14 + 1.25
4>[] DYBKA, Katarzyna KOS BnO, Szczecin 15 21.34 + 1.45
5>[] LACHOWSKI, Przemysław JW 1145 43 22.20 + 2.31
6>[] DIKOS, Pavel Czech 42 22.34 + 2.45
7>[] KOPEĆ, Adam JW 1145 43 23.17 + 3.28
8>[] FEKIETA, Krzysztof JW 1145 43 23.24 + 3.35
9>[] CHACHURSKI, Mieszko KU AZS WAT, Warszawa 21 27.28 + 7.39
10>[] MIŹDAL, Anna JW 1145 43 28.36 + 8.47
11>[] SZTYCH, Damian JW 1145 43 29.37 + 9.48
12>[] DOSKAR, Boris Czech 42 29.57 + 10.08
13>[] KUBATOVA, Ivana Czech 42 30.48 + 10.59
14>[] KMITA, Krzysztof JW 1145 43 44.51 + 25.02
15>[] MICHAŁEK, Beata JW 1145 43 45.33 + 25.44
16>[] BUGANIK, Magda JW 1145 43 46.47 + 26.58
[] MAKOŚ, Kamil JW 1145 43 DNF
[] PANASZEK, Justyna 10BKPanc 44 DNF
|