Końcowe wyniki zawodów                                                          17.10.2020 14:57:03
                                Puchar Starosty Przeworskiego w BnO
===Podkarpacki OZOS=======================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        1.0km    0m 4PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.CWYKIEL, Zuzanna                        UKS Azymut Dębów     1           11.03 0b.PK         
  2.ŻYGADŁO, Marcelina                      UKS Azymut Dębów     1           11.04 0b.PK         
  3.MACH, Weronika                          UKS Azymut Dębów     1           13.01 0b.PK         
  4.JAMROŻY, Olga                           UKS Azymut Dębów     1           13.12 0b.PK         
  5.SZALA, Wiktoria                         UKS Azymut Dębów     1           14.53 0b.PK         
  6.KOWAL, Paulina                          UKS Azymut Dębów     1           15.27 0b.PK         
    KARDASZ, Karolina                       UKS Azymut Siedliska 2  4884     DNF               
    SIERKOWSKA, Karolina                    UKS Azymut Siedliska 2           DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.5km    0m 7PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.WOJCIECHOWSKA, Honorata                 UKS Azymut Dębów     1               15.21  +      0.00
  2.RUCHAŁA, Julia                          UKS Azymut Dębów     1               19.28  +      4.07
  3.MIELKO, Zuzanna                         UKS Azymut Siedliska 2  4362         30.57  +     15.36
  4.TROJNAR, Kaylena                        MKS SAN Jarosław     3               41.11  +     25.50
  5.KOWAL, Julia                            UKS Azymut Dębów     1               42.58  +     27.37
  6.WERETKA, Małgorzata                     MKS SAN Jarosław     3               47.28  +     32.07
  7.FLIS, Julia                             MKS SAN Jarosław     3               49.09  +     33.48
  8., Maja                                  MKS SAN Jarosław     3               57.24  +     42.03
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.3km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOTLIŃSKA, Kamila                       UKS Azymut Dębów     1               22.28  +      0.00
  2.SIERKOWSKA, Marta                       UKS Azymut Siedliska 2  4360         26.34  +      4.06
  3.BOŻEK, Ewelina                          UKS Azymut Siedliska 2  4359         27.03  +      4.35
  4.SUDAK, Oliwia                           UKS Azymut Siedliska 2  4361         28.33  +      6.05
  5.JUCHA, Weronika                         UKS Azymut Dębów     1               29.05  +      6.37
  6.PIESTRAK, Karolina                      UKS Azymut Dębów     1               31.30  +      9.02
    DOBROMILSKA, Izabela                    UKS Azymut Siedliska 2  4381     DNF               
    WYCZARSKA, Maria                        UKS Azymut Dębów     1           DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         2.4km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KIEŁB, Wiktoria                         UKS Azymut Dębów     1               25.40  +      0.00
  2.KIEŁB, Patrycja                         UKS Azymut Dębów     1               29.52  +      4.12
  3.PIESTRAK, Aleksandra                    UKS Azymut Dębów     1               43.22  +     17.42
    BEKIER, Monika                          UKS Azymut Siedliska 2  4730     NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K18/21      2.8km    0m 11PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.ORZECHOWSKA, Aleksandra                 UKS Azymut Dębów     1               32.25  +      0.00
  2.CZEPIEL, Sylwia                         UKS Azymut Dębów     1               33.49  +      1.24
  3.CZERWIENIEC, Marlena                    UKS Azymut Siedliska 2  294          46.12  +     13.47
    LEŚNICKA, Agnieszka                     UKS Azymut Dębów     1           NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K35/50+     2.3km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.MAJKOWSKA, Anna                         Wataha Rzeszów       99              31.54  +      0.00
    TARNOWSKA, Ewa                          KU AZS UMCS Lublin   4           NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       1.0km    0m 4PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    KOWALIK-MOTYKA, Antoni                  UKS Azymut Dębów     1           NKL               
    KUSIAK, Antoni                          SKGK Salamandra      5           NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        1.0km    0m 4PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.ZIĘBA, Konrad                           UKS Azymut Dębów     1            9.59 0b.PK         
  2.PARUCH, Bartłomiej                      UKS Azymut Siedliska 2  4931     10.07 0b.PK         
  3.KOŚĆ, Kacper                            UKS Azymut Siedliska 2           11.24 0b.PK         
  4.MATWIEJCZUK, Kamil                      UKS Azymut Siedliska 2  496      11.46 0b.PK         
    KOWALIK-MOTYKA, Jan                     UKS Azymut Dębów     1           DNF               
 PK SROKA, Jakub                            UKS Azymut Dębów     1          PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.5km    0m 8PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.OSMYK, Bartosz                          UKS Azymut Dębów     1               24.30  +      0.00
  2.KOŚĆ, Krystian                          UKS Azymut Siedliska 2  4885         27.20  +      2.50
  3.SZAREK, Wiktor                          UKS Azymut Siedliska 2               38.54  +     14.24
 PK SUM, Michał                             MKS SAN Jarosław     3          PKDNF              
 PK SUM, Jakub                              MKS SAN Jarosław     3          PK   19.16  +     -5.14
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.3km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BEKIER, Daniel                          UKS Azymut Siedliska 2  4357         30.59  +      0.00
  2.LIS, Antoni                             UKS Azymut Dębów     1               38.47  +      7.48
  3.MAJCHROWSKI, Maksymilian                UKS Azymut Siedliska 2               40.46  +      9.47
  4.KRUK, Wojciech                          UKS Azymut Dębów     1               43.02  +     12.03
    CZAJKA, Piotr                           MKS SAN Jarosław     3  4464     DNF               
    KARDASZ, Jakub                          UKS Azymut Siedliska 2  4356     DNF               
    MARKOWSKI, Jakub                        UKS Azymut Dębów     1           DNF               
    MNICH, Marcin                           UKS Azymut Siedliska 2  4731     DNF               
    SUDOŁ, Jakub                            MKS SAN Jarosław     3           DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         0.2km    0m 0PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.HEJSAK, Maciej                          MKS SAN Jarosław     3  4070         27.47  +      0.00
  2.WOŁOWIEC, Daniel                        UKS Azymut Dębów     1               31.11  +      3.24
  3.SWATOWSKI, Kacper                       UKS Azymut Siedliska 2  4883         32.19  +      4.32
  4.SZURYGA, Bogusz                         KU AZS UMCS Lublin   4               35.32  +      7.45
  5.KRUK, Jakub                             UKS Azymut Dębów     1               37.41  +      9.54
  6.DOŁEMSKI, Hubert                        MKS SAN Jarosław     3  4069         61.53  +     34.06
 
Końcowe wyniki zawodów: M18/21      3.2km    0m 12PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOGUCIUK, Konrad                        19 batalion zmechani 7               23.54  +      0.00
  2.SIWEK, Marcin                           UKS Azymut Dębów     1  4773         24.59  +      1.05
  3.NESTOROWICZ, Łukasz                     19 batalion zmechani 7               34.30  +     10.36
  4.WALAT, Adrian                           Indywidualnie        8               39.51  +     15.57
  5.MADEJEK, Piotr                          Klub                 6               58.37  +     34.43
 PK KRUK, Michał                            UKS Azymut Dębów     1          PKNKL-bPK          
 PK HUBA, Karol                                                             PK   21.58  +     -1.56
 
Końcowe wyniki zawodów: M35/50      2.7km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.SOŁOWIEJ, Stanisław                     KU AZS UMCS Lublin   4  2494         21.13  +      0.00
  2.GORAL, Michał                           KU AZS UMCS Lublin   4  4551         23.36  +      2.23
  3.DOBROWOLSKI, Piotr                      KU AZS UMCS Lublin   4  2972         24.41  +      3.28
  4.SZURYGA, Hubert                         KU AZS UMCS Lublin   4               25.26  +      4.13
  5.KARUŚ, Waldemar                         Indywidualnie        8               44.39  +     23.26
    KUSIAK, Andrzej                         SKGK Salamandra      5           DNF               
    MAREK, Mirosław                         InO.Maniak Nowa Dęba 9           DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55+        2.9km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KLIMASZ, Józef                          Szarotki Rzeszów     10              20.48  +      0.00
  2.TARNOWSKI, Mirosław                     KU AZS UMCS Lublin   4               24.42  +      3.54
  3.PODOLAK, Zbigniew                       Indywidualnie        8               25.19  +      4.31
  4.FEDUŚ, Wiesław                          Indywidualnie        8               37.34  +     16.46
    MAŃKA, Zbigniew                         Indywidualnie        8  567      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        2.4km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KRUK, Zbigniew                          Wydry Galicja        11              31.18  +      0.00
  2.KOJDER, Andrzej                         KS Wisłok Świętoniow 98              41.01  +      9.43
  3.OLEKSAK, Marek                          Wydry Galicja        11              46.23  +     15.05
  4.STAROŃSKA, Anna                         Stalowowolski Klub B 12              49.53  +     18.35
    BAĆ, Wiesław                            Wydry Galicja        11          DNF