Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                           17.10.2020 14:56:54
                                                            Puchar Starosty Przeworskiego w BnO
===Podkarpacki OZOS================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        1.0km    0m 4k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-40      4-100   
  1 CWYKIEL, Zuzanna                          11.03 0b.PK  2.21/2    6.00/1*   8.12/1*  10.49/1*  11.03/1* 
    UKS Azymut Dębów                                     2.21/2    3.39/1*   2.12/3    2.37/5    0.14/3  
  2 ŻYGADŁO, Marcelina                        11.04 0b.PK  2.32/3    7.12/2    9.01/2   10.50/2   11.04/2  
    UKS Azymut Dębów                                     2.32/3    4.40/2    1.49/1*   1.49/1*   0.14/3  
  3 MACH, Weronika                            13.01 0b.PK  2.37/4    7.58/4   10.09/3   12.46/3   13.01/3  
    UKS Azymut Dębów                                     2.37/4    5.21/4    2.11/2    2.37/5    0.15/5  
  4 JAMROŻY, Olga                             13.12 0b.PK  2.18/1*   7.27/3   10.43/4   12.59/4   13.12/4  
    UKS Azymut Dębów                                     2.18/1*   5.09/3    3.16/5    2.16/2    0.13/2  
  5 SZALA, Wiktoria                           14.53 0b.PK  3.07/5    9.49/6   12.23/5   14.41/5   14.53/5  
    UKS Azymut Dębów                                     3.07/5    6.42/6    2.34/4    2.18/3    0.12/1* 
  6 KOWAL, Paulina                            15.27 0b.PK  3.54/6    9.30/5   12.46/6   15.10/6   15.27/6  
    UKS Azymut Dębów                                     3.54/6    5.36/5    3.16/5    2.24/4    0.17/6  
    KARDASZ, Karolina                         DNF            /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                                     /         /         /         /         /   
    SIERKOWSKA, Karolina                      DNF            /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                                     /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.5km    0m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-42      3-32      4-35      5-40      6-44      7-100   
  1 WOJCIECHOWSKA, Honorata                       15.21  2.19/1*   5.48/1*   8.43/1*  10.39/1*  11.46/1*  13.19/1*  15.11/1*  15.21/1* 
    UKS Azymut Dębów                                     2.19/1*   3.29/2    2.55/1*   1.56/1*   1.07/7    1.33/3    1.52/2    0.10/1* 
  2 RUCHAŁA, Julia                                19.28  3.04/6    7.34/3   11.16/3   14.47/2   15.52/2   17.15/2   19.16/2   19.28/2  
    UKS Azymut Dębów                                     3.04/6    4.30/3    3.42/3    3.31/3    1.05/6    1.23/2    2.01/6    0.12/2  
  3 MIELKO, Zuzanna                               30.57  2.43/5   19.18/8   22.45/7   25.36/3   27.41/3   28.50/3   30.45/3   30.57/3  
    UKS Azymut Siedliska                                 2.43/5   16.35/8    3.27/2    2.51/2    2.05/8    1.09/1*   1.55/4    0.12/2  
  4 TROJNAR, Kaylena                              41.11  2.35/4    5.51/2   10.34/2   34.34/4   35.28/4   39.00/4   40.52/4   41.11/4  
    MKS SAN Jarosław                                     2.35/4    3.16/1*   4.43/6   24.00/6    0.54/4    3.32/5    1.52/2    0.19/8  
  5 KOWAL, Julia                                  42.58  2.30/2    7.40/4   12.17/4   36.37/5   37.23/5   41.02/5   42.45/5   42.58/5  
    UKS Azymut Dębów                                     2.30/2    5.10/4    4.37/4   24.20/8    0.46/1*   3.39/7    1.43/1*   0.13/4  
  6 WERETKA, Małgorzata                           47.28  3.38/7    9.59/5   14.36/5   38.27/6   39.21/6   43.23/6   47.10/6   47.28/6  
    MKS SAN Jarosław                                     3.38/7    6.21/5    4.37/4   23.51/5    0.54/4    4.02/8    3.47/7    0.18/7  
  7 FLIS, Julia                                   49.09  2.33/3   12.20/6   18.33/6   42.33/7   43.20/7   46.58/7   48.54/7   49.09/7  
    MKS SAN Jarosław                                     2.33/3    9.47/6    6.13/7   24.00/6    0.47/2    3.38/6    1.56/5    0.15/6  
  8 , Maja                                        57.24  8.36/8   18.38/7   40.18/8   48.36/8   49.26/8   52.56/8   57.11/8   57.24/8  
    MKS SAN Jarosław                                     8.36/8   10.02/7   21.40/8    8.18/4    0.50/3    3.30/4    4.15/8    0.13/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.3km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-34      2-39      3-45      4-43      5-40      6-35      7-32      8-31      9-49     10-100   
                                     
  1 KOTLIŃSKA, Kamila                             22.28  4.11/1*   5.54/1*   9.51/1*  13.18/1*  14.07/1*  14.57/1*  17.23/1*  19.17/1*  21.31/1*  22.18/1* 
    UKS Azymut Dębów                                     4.11/1*   1.43/2    3.57/3    3.27/2    0.49/3    0.50/3    2.26/4    1.54/2    2.14/1*   0.47/3  
                                                        22.28/1* 
                                                         0.10/2  
  2 SIERKOWSKA, Marta                             26.34  5.05/2    6.46/2   12.45/5   16.46/4   17.34/4   18.54/4   20.57/3   23.15/3   25.42/2   26.21/2  
    UKS Azymut Siedliska                                 5.05/2    1.41/1*   5.59/5    4.01/4    0.48/2    1.20/6    2.03/2    2.18/5    2.27/3    0.39/1* 
                                                        26.34/2  
                                                         0.13/6  
  3 BOŻEK, Ewelina                                27.03  5.32/3    7.47/4   11.34/3   14.38/2   15.30/2   16.19/2   19.25/2   21.25/2   25.57/3   26.52/3  
    UKS Azymut Siedliska                                 5.32/3    2.15/6    3.47/2    3.04/1*   0.52/5    0.49/2    3.06/5    2.00/4    4.32/5    0.55/5  
                                                        27.03/3  
                                                         0.11/3  
  4 SUDAK, Oliwia                                 28.33  6.42/6    8.28/6   14.47/6   18.36/5   19.38/5   20.43/5   22.59/4   25.22/5   27.39/4   28.24/4  
    UKS Azymut Siedliska                                 6.42/6    1.46/4    6.19/6    3.49/3    1.02/6    1.05/5    2.16/3    2.23/6    2.17/2    0.45/2  
                                                        28.33/4  
                                                         0.09/1* 
  5 JUCHA, Weronika                               29.05  5.36/4    7.46/3   12.25/4   20.06/6   20.41/6   21.29/6   23.30/6   25.25/6   27.59/5   28.54/5  
    UKS Azymut Dębów                                     5.36/4    2.10/5    4.39/4    7.41/6    0.35/1*   0.48/1*   2.01/1*   1.55/3    2.34/4    0.55/5  
                                                        29.05/5  
                                                         0.11/3  
  6 PIESTRAK, Karolina                            31.30  6.06/5    7.49/5   11.30/2   16.34/3   17.23/3   18.17/3   23.02/5   24.51/4   30.29/6   31.19/6  
    UKS Azymut Dębów                                     6.06/5    1.43/2    3.41/1*   5.04/5    0.49/3    0.54/4    4.45/6    1.49/1*   5.38/6    0.50/4  
                                                        31.30/6  
                                                         0.11/3  
    DOBROMILSKA, Izabela                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    WYCZARSKA, Maria                          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Dębów                                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         2.4km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-40      2-45      3-35      4-37      5-39      6-33      7-34      8-43      9-49     10-100   
                                     
  1 KIEŁB, Wiktoria                               25.40  2.35/3    6.56/1*   8.55/1*  13.46/1*  14.46/1*  17.55/1*  19.19/1*  21.35/1*  24.40/1*  25.29/1* 
    UKS Azymut Dębów                                     2.35/3    4.21/1*   1.59/2    4.51/1*   1.00/1*   3.09/1*   1.24/1*   2.16/1*   3.05/2    0.49/2  
                                                        25.40/1* 
                                                         0.11/2  
  2 KIEŁB, Patrycja                               29.52  2.33/2    8.26/2   10.14/2   17.36/2   18.48/2   21.57/2   23.25/2   25.57/2   28.53/2   29.40/2  
    UKS Azymut Dębów                                     2.33/2    5.53/2    1.48/1*   7.22/3    1.12/2    3.09/1*   1.28/2    2.32/2    2.56/1*   0.47/1* 
                                                        29.52/2  
                                                         0.12/3  
  3 PIESTRAK, Aleksandra                          43.22  2.29/1*  10.03/3   12.57/3   18.32/3   20.00/3   27.37/3   29.59/3   34.52/3   41.47/3   43.13/3  
    UKS Azymut Dębów                                     2.29/1*   7.34/3    2.54/3    5.35/2    1.28/3    7.37/3    2.22/3    4.53/3    6.55/3    1.26/3  
                                                        43.22/3  
                                                         0.09/1* 
    BEKIER, Monika                            NKL-bPK   29.40/    15.04/    27.38/         /    19.43/         /         /         /         /    34.08/   
    UKS Azymut Siedliska                                29.40/         /    12.34/         /         /         /         /         /         /         /   
                                                        34.25/   
                                                         0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18/21      2.8km    0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-45      2-35      3-37      4-39      5-40      6-44      7-31      8-34      9-43     10-49    
                                      11-100   
  1 ORZECHOWSKA, Aleksandra                       32.25  7.13/1*   8.52/1*  14.10/1*  15.07/1*  18.54/1*  20.07/1*  24.58/1*  26.52/1*  29.13/1*  31.25/1* 
    UKS Azymut Dębów                                     7.13/1*   1.39/1*   5.18/1*   0.57/2    3.47/1*   1.13/3    4.51/3    1.54/1*   2.21/1*   2.12/1* 
                                                        32.08/1*  32.25/1* 
                                                         0.43/1*   0.17/2  
  2 CZEPIEL, Sylwia                               33.49  7.38/2   10.50/2   16.48/2   17.44/2   22.24/2   22.53/2   25.09/2   27.14/2   29.54/2   32.24/2  
    UKS Azymut Dębów                                     7.38/2    3.12/2    5.58/2    0.56/1*   4.40/2    0.29/1*   2.16/1*   2.05/2    2.40/2    2.30/2  
                                                        33.38/2   33.49/2  
                                                         1.14/2    0.11/1* 
  3 CZERWIENIEC, Marlena                          46.12  8.46/3   13.01/3   19.43/3   21.24/3   28.04/3   28.59/3   32.08/3   34.23/3   38.03/3   44.39/3  
    UKS Azymut Siedliska                                 8.46/3    4.15/3    6.42/3    1.41/3    6.40/3    0.55/2    3.09/2    2.15/3    3.40/3    6.36/3  
                                                        45.54/3   46.12/3  
                                                         1.15/3    0.18/3  
    LEŚNICKA, Agnieszka                       NKL-bPK    5.21/     6.46/    10.56/    11.49/    15.04/    15.35/    17.25/    18.53/    21.02/         /   
    UKS Azymut Dębów                                     5.21/     1.25/     4.10/     0.53/     3.15/     0.31/     1.50/     1.28/     2.09/         /   
                                                        22.53/    23.04/   
                                                             /     0.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35/50+     2.3km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-40      2-43      3-45      4-35      5-38      6-39      7-34      8-33      9-49     10-100   
                                     
  1 MAJKOWSKA, Anna                               31.54  2.42/1*   4.02/1*  10.16/1*  14.24/1*  19.18/1*  22.01/1*  24.09/1*  28.38/1*  30.54/1*  31.41/1* 
    Wataha Rzeszów                                       2.42/1*   1.20/1*   6.14/1*   4.08/1*   4.54/1*   2.43/1*   2.08/1*   4.29/1*   2.16/1*   0.47/1* 
                                                        31.54/1* 
                                                         0.13/1* 
    TARNOWSKA, Ewa                            NKL-bPK    2.58/     9.57/    15.36/         /    20.47/    23.32/    25.53/    27.46/    33.36/    34.49/   
    KU AZS UMCS Lublin                                   2.58/     6.59/     5.39/         /         /     2.45/     2.21/     1.53/     5.50/     1.13/   
                                                        35.02/   
                                                         0.13/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R       1.0km    0m 4k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-40      4-100   
    KOWALIK-MOTYKA, Antoni                    NKL            /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Dębów                                         /         /         /         /         /   
    KUSIAK, Antoni                            NKL            /         /         /         /         /   
    SKGK Salamandra                                          /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        1.0km    0m 4k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-40      4-100   
  1 ZIĘBA, Konrad                              9.59 0b.PK  2.36/2    6.19/1*   8.09/1*   9.46/1*   9.59/1* 
    UKS Azymut Dębów                                     2.36/2    3.43/1*   1.50/1*   1.37/1*   0.13/2  
  2 PARUCH, Bartłomiej                        10.07 0b.PK  2.36/2    6.24/2    8.16/2    9.57/2   10.07/2  
    UKS Azymut Siedliska                                 2.36/2    3.48/2    1.52/2    1.41/2    0.10/1* 
  3 KOŚĆ, Kacper                              11.24 0b.PK  2.40/4    6.51/3    9.18/3   11.09/3   11.24/3  
    UKS Azymut Siedliska                                 2.40/4    4.11/3    2.27/4    1.51/3    0.15/3  
  4 MATWIEJCZUK, Kamil                        11.46 0b.PK  2.35/1*   7.11/4    9.26/4   11.31/4   11.46/4  
    UKS Azymut Siedliska                                 2.35/1*   4.36/4    2.15/3    2.05/4    0.15/3  
    KOWALIK-MOTYKA, Jan                       DNF            /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Dębów                                         /         /         /         /         /   
    SROKA, Jakub                             PKDNF           /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Dębów                                         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.5km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-33      2-34      3-42      4-39      5-32      6-35      7-44      8-100   
  1 OSMYK, Bartosz                                24.30  3.26/3    6.54/3   10.32/3   13.26/3   16.18/3   19.59/3   22.40/2   24.19/2   24.30/2  
    UKS Azymut Dębów                                     3.26/3    3.28/3    3.38/4    2.54/4    2.52/2    3.41/2    2.41/2    1.39/2    0.11/1* 
  2 KOŚĆ, Krystian                                27.20  2.49/1*   5.28/1*   7.08/1*   9.26/2   13.59/2   17.05/2   25.11/3   27.07/3   27.20/3  
    UKS Azymut Siedliska                                 2.49/1*   2.39/1*   1.40/2    2.18/3    4.33/3    3.06/1*   8.06/3    1.56/3    0.13/4  
  3 SZAREK, Wiktor                                38.54  6.24/4   14.54/4   16.55/4   18.35/4   23.46/4   27.47/4   36.05/4   38.42/4   38.54/4  
    UKS Azymut Siedliska                                 6.24/4    8.30/4    2.01/3    1.40/1*   5.11/4    4.01/3    8.18/4    2.37/4    0.12/2  
    SUM, Michał                              PKDNF           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS SAN Jarosław                                         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  5 SUM, Jakub                               PK   19.16  3.15/2    6.06/2    7.39/2    9.20/1*  11.09/1*  15.49/1*  17.28/1*  19.04/1*  19.16/1* 
    MKS SAN Jarosław                                     3.15/2    2.51/2    1.33/1*   1.41/2    1.49/1*   4.40/4    1.39/1*   1.36/1*   0.12/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.3km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-43      2-37      3-42      4-34      5-45      6-35      7-40      8-33      9-49     10-100   
                                     
  1 BEKIER, Daniel                                30.59  5.41/2   12.17/1*  15.12/1*  16.43/1*  22.21/1*  25.16/1*  26.13/1*  27.44/1*  29.59/1*  30.48/1* 
    UKS Azymut Siedliska                                 5.41/2    6.36/1*   2.55/3    1.31/3    5.38/1*   2.55/4    0.57/2    1.31/1*   2.15/4    0.49/3  
                                                        30.59/1* 
                                                         0.11/1* 
  2 LIS, Antoni                                   38.47  4.48/1*  19.29/3   21.38/3   23.02/3   30.30/2   33.12/2   34.06/2   35.50/2   37.50/2   38.36/2  
    UKS Azymut Dębów                                     4.48/1*  14.41/4    2.09/1*   1.24/2    7.28/3    2.42/3    0.54/1*   1.44/2    2.00/2    0.46/1* 
                                                        38.47/2  
                                                         0.11/1* 
  3 MAJCHROWSKI, Maksymilian                      40.46  5.48/3   13.42/2   19.48/2   22.04/2   32.25/3   34.25/3   35.39/3   37.44/3   39.42/3   40.34/3  
    UKS Azymut Siedliska                                 5.48/3    7.54/2    6.06/4    2.16/4   10.21/4    2.00/1*   1.14/4    2.05/4    1.58/1*   0.52/4  
                                                        40.46/3  
                                                         0.12/3  
  4 KRUK, Wojciech                                43.02  8.51/4   23.30/4   25.47/4   27.05/4   34.28/4   37.09/4   38.16/4   40.00/4   42.02/4   42.50/4  
    UKS Azymut Dębów                                     8.51/4   14.39/3    2.17/2    1.18/1*   7.23/2    2.41/2    1.07/3    1.44/2    2.02/3    0.48/2  
                                                        43.02/4  
                                                         0.12/3  
    CZAJKA, Piotr                             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS SAN Jarosław                                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    KARDASZ, Jakub                            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    MARKOWSKI, Jakub                          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Dębów                                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    MNICH, Marcin                             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    SUDOŁ, Jakub                              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS SAN Jarosław                                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         0.2km    0m 0k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 HEJSAK, Maciej                                27.47 27.47/1* 
    MKS SAN Jarosław                                    27.47/1* 
  2 WOŁOWIEC, Daniel                              31.11 31.11/2  
    UKS Azymut Dębów                                    31.11/2  
  3 SWATOWSKI, Kacper                             32.19 32.19/3  
    UKS Azymut Siedliska                                32.19/3  
  4 SZURYGA, Bogusz                               35.32 35.32/4  
    KU AZS UMCS Lublin                                  35.32/4  
  5 KRUK, Jakub                                   37.41 37.41/5  
    UKS Azymut Dębów                                    37.41/5  
  6 DOŁEMSKI, Hubert                              61.53 61.53/6  
    MKS SAN Jarosław                                    61.53/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18/21      3.2km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-39      2-38      3-47      4-46      5-36      6-42      7-34      8-35      9-45     10-43    
                                      11-44     12-100   
  1 KOGUCIUK, Konrad                              23.54  3.34/7    4.49/1*   8.45/4   12.12/3   13.11/3   15.47/3   17.15/3   19.07/3   20.12/3   22.29/3  
    19 batalion zmechanizowany                           3.34/7    1.15/1*   3.56/6    3.27/3    0.59/2    2.36/1*   1.28/5    1.52/2    1.05/1*   2.17/4  
                                                        23.05/2   23.45/2   23.54/2  
                                                         0.36/1*   0.40/1*   0.09/2  
  2 SIWEK, Marcin                                 24.59  3.56/8    5.23/2    7.34/1*  10.24/2   11.24/2   14.45/2   15.42/2   17.56/2   19.22/2   21.00/2  
    UKS Azymut Dębów                                     3.56/8    1.27/3    2.11/3    2.50/2    1.00/3    3.21/3    0.57/3    2.14/4    1.26/3    1.38/2  
                                                        23.45/3   24.48/3   24.59/3  
                                                         2.45/6    1.03/4    0.11/5  
  3 NESTOROWICZ, Łukasz                           34.30  4.18/10   5.37/3    7.34/1*  16.49/5   17.49/5   25.35/4   26.22/4   28.13/4   30.02/4   31.49/4  
    19 batalion zmechanizowany                           4.18/10   1.19/2    1.57/2    9.15/5    1.00/3    7.46/4    0.47/1*   1.51/1*   1.49/4    1.47/3  
                                                        33.19/4   34.20/4   34.30/4  
                                                         1.30/4    1.01/3    0.10/4  
  4 WALAT, Adrian                                 39.51  4.54/11   8.01/6   10.49/6   14.22/4   15.59/4   26.21/5   27.55/5   30.15/5   33.57/6   36.52/5  
    Indywidualnie                                        4.54/11   3.07/6    2.48/5    3.33/4    1.37/6   10.22/6    1.34/6    2.20/5    3.42/6    2.55/5  
                                                        38.34/5   39.42/5   39.51/5  
                                                         1.42/5    1.08/5    0.09/2  
  5 MADEJEK, Piotr                                58.37  5.45/12   7.49/5    9.44/5   19.00/6   19.57/6   27.44/6   28.33/6   30.45/6   33.43/5   55.03/6  
    Klub                                                 5.45/12   2.04/5    1.55/1*   9.16/6    0.57/1*   7.47/5    0.49/2    2.12/3    2.58/5   21.20/6  
                                                        56.19/6   58.24/6   58.37/6  
                                                         1.16/3    2.05/6    0.13/6  
    KRUK, Michał                             PKNKL-bPK  12.07/         /         /         /         /         /    23.52/     5.52/     4.13/    26.13/   
    UKS Azymut Dębów                                    12.07/         /         /         /         /         /         /         /         /    22.00/   
                                                        17.07/    29.08/    29.25/   
                                                             /    12.01/     0.17/   
  7 HUBA, Karol                              PK   21.58  4.00/9    5.43/4    8.06/3   10.08/1*  11.16/1*  14.01/1*  14.58/1*  17.24/1*  18.39/1*  20.16/1* 
                                                         4.00/9    1.43/4    2.23/4    2.02/1*   1.08/5    2.45/2    0.57/3    2.26/6    1.15/2    1.37/1* 
                                                        21.03/1*  21.50/1*  21.58/1* 
                                                         0.47/2    0.47/2    0.08/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35/50      2.7km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-35      2-43      3-45      4-42      5-36      6-38      7-37      8-34      9-49     10-100   
                                     
  1 SOŁOWIEJ, Stanisław                           21.13  2.48/1*   6.43/1*   8.03/1*  10.55/1*  13.36/1*  14.42/1*  15.16/1*  17.51/1*  20.27/1*  21.03/1* 
    KU AZS UMCS Lublin                                   2.48/1*   3.55/1*   1.20/1*   2.52/2    2.41/1*   1.06/2    0.34/1*   2.35/4    2.36/1*   0.36/1* 
                                                        21.13/1* 
                                                         0.10/1* 
  2 GORAL, Michał                                 23.36  3.26/3    8.39/2   10.08/2   13.03/2   15.50/2   17.00/2   17.42/2   20.01/2   22.39/2   23.25/2  
    KU AZS UMCS Lublin                                   3.26/3    5.13/3    1.29/2    2.55/3    2.47/2    1.10/4    0.42/3    2.19/2    2.38/2    0.46/4  
                                                        23.36/2  
                                                         0.11/2  
  3 DOBROWOLSKI, Piotr                            24.41  4.06/4    9.02/4   10.52/4   13.33/3   16.30/3   17.36/3   18.32/3   20.36/3   23.38/3   24.30/3  
    KU AZS UMCS Lublin                                   4.06/4    4.56/2    1.50/4    2.41/1*   2.57/3    1.06/2    0.56/5    2.04/1*   3.02/4    0.52/5  
                                                        24.41/3  
                                                         0.11/2  
  4 SZURYGA, Hubert                               25.26  3.03/2    8.44/3   10.50/3   14.09/4   17.29/4   18.31/4   19.13/4   21.46/4   24.32/4   25.14/4  
    KU AZS UMCS Lublin                                   3.03/2    5.41/4    2.06/5    3.19/4    3.20/4    1.02/1*   0.42/3    2.33/3    2.46/3    0.42/2  
                                                        25.26/4  
                                                         0.12/4  
  5 KARUŚ, Waldemar                               44.39  4.41/5   21.58/5   23.27/5   30.05/5   34.00/5   36.11/5   36.52/5   40.35/5   43.43/5   44.26/5  
    Indywidualnie                                        4.41/5   17.17/5    1.29/2    6.38/5    3.55/5    2.11/5    0.41/2    3.43/5    3.08/5    0.43/3  
                                                        44.39/5  
                                                         0.13/5  
    KUSIAK, Andrzej                           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SKGK Salamandra                                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    MAREK, Mirosław                           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    InO.Maniak Nowa Dęba                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55+        2.9km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-42      2-38      3-45      4-32      5-37      6-41      7-43      8-40      9-44     10-100   
                                     
  1 KLIMASZ, Józef                                20.48  4.09/1*   7.02/3   10.01/1*  11.38/1*  13.52/1*  17.14/1*  18.14/1*  19.00/1*  19.29/1*  20.35/1* 
    Szarotki Rzeszów                                     4.09/1*   2.53/3    2.59/1*   1.37/1*   2.14/1*   3.22/1*   1.00/1*   0.46/1*   0.29/1*   1.06/2  
                                                        20.48/1* 
                                                         0.13/2  
  2 TARNOWSKI, Mirosław                           24.42  4.11/2    6.38/1*  10.14/2   12.10/2   16.07/3   20.07/2   21.14/2   22.05/2   23.20/2   24.28/2  
    KU AZS UMCS Lublin                                   4.11/2    2.27/2    3.36/2    1.56/2    3.57/3    4.00/2    1.07/2    0.51/2    1.15/4    1.08/3  
                                                        24.42/2  
                                                         0.14/3  
  3 PODOLAK, Zbigniew                             25.19  4.28/3    6.48/2   10.36/3   12.41/3   15.43/2   20.17/3   22.28/3   23.19/3   24.06/3   25.09/3  
    Indywidualnie                                        4.28/3    2.20/1*   3.48/3    2.05/3    3.02/2    4.34/3    2.11/3    0.51/2    0.47/2    1.03/1* 
                                                        25.19/3  
                                                         0.10/1* 
  4 FEDUŚ, Wiesław                                37.34  6.19/4    9.42/4   15.08/4   17.42/4   22.58/4   28.20/4   33.22/4   34.29/4   35.39/4   37.17/4  
    Indywidualnie                                        6.19/4    3.23/4    5.26/4    2.34/4    5.16/4    5.22/4    5.02/4    1.07/4    1.10/3    1.38/4  
                                                        37.34/4  
                                                         0.17/4  
    MAŃKA, Zbigniew                           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        2.4km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-40      2-45      3-35      4-37      5-39      6-33      7-34      8-43      9-49     10-100   
                                     
  1 KRUK, Zbigniew                                31.18  4.23/4    8.26/1*  12.10/1*  19.02/1*  19.54/1*  23.54/1*  25.50/1*  27.49/1*  30.22/1*  31.06/1* 
    Wydry Galicja                                        4.23/4    4.03/1*   3.44/4    6.52/2    0.52/1*   4.00/3    1.56/1*   1.59/1*   2.33/1*   0.44/1* 
                                                        31.18/1* 
                                                         0.12/1* 
  2 KOJDER, Andrzej                               41.01  3.11/3    9.27/2   12.21/2   22.25/2   24.06/2   29.03/2   31.28/2   35.26/2   39.34/2   40.38/2  
    KS Wisłok Świętoniowa                                3.11/3    6.16/2    2.54/3   10.04/4    1.41/3    4.57/4    2.25/2    3.58/2    4.08/2    1.04/3  
                                                        41.01/2  
                                                         0.23/3  
  3 OLEKSAK, Marek                                46.23  2.24/1*  17.24/4   20.02/3   25.52/3   27.04/3   30.53/3   34.24/3   40.46/3   45.13/3   46.09/3  
    Wydry Galicja                                        2.24/1*  15.00/4    2.38/1*   5.50/1*   1.12/2    3.49/2    3.31/4    6.22/3    4.27/3    0.56/2  
                                                        46.23/3  
                                                         0.14/2  
  4 STAROŃSKA, Anna                               49.53  3.00/2   17.23/3   20.11/4   27.40/4   29.50/4   33.21/4   36.09/4   42.51/4   47.54/4   49.25/4  
    Stalowowolski Klub Biegacza                          3.00/2   14.23/3    2.48/2    7.29/3    2.10/4    3.31/1*   2.48/3    6.42/4    5.03/4    1.31/4  
                                                        49.53/4  
                                                         0.28/4  
    BAĆ, Wiesław                              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Wydry Galicja                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /