Końcowe wyniki kategorii 11.04.2021 14:39:12
KuyaviaCup2021
===Podkarpacki OZOS====================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : K10 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KURKOWIAK, Jaśmina WKS Grunwald, Poznań 45 28.35/1 23.38/1 52.13/1
2.PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś, Łódź 38 5287 45.26/4 37.29/2 82.55/2
3.KOMSA, Ola UKS Orientuś, Łódź 38 33.49/2 50.05/5 83.54/3
4.TREPCZYŃSKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 38 5286 39.48/3 45.50/3 85.38/4
5.OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 41 4145 67.15/5 46.14/4 113.29/5
WITKOWSKA, Agata Indywidualnie 8 NKL / 83.05/6 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K12 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 43 4179 28.11/1 30.30/5 58.41/1
2.ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 43 4502 33.07/3 28.54/3 62.01/2
3.WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 38 5025 34.21/4 28.30/2 62.51/3
4.TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 41 5019 36.39/6 29.42/4 66.21/4
5.MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 43 4505 28.41/2 39.50/8 68.31/5
6.UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady, Raszków 36 4416 54.09/8 24.39/1 78.48/6
7.SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 43 5064 36.14/5 43.28/10 79.42/7
8.WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 36 5049 60.19/10 30.31/6 90.50/8
9.GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 36 63.10/11 36.23/7 99.33/9
10.TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 36 4999 56.37/9 78.26/12 135.03/10
11.KURKOWIAK, Jagoda WKS Grunwald, Poznań 45 106.30/12 70.31/11 177.01/11
SZYMAŃSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 41 5016 42.41/7 NKL-bPK / NKL /
MORDASZEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 41 5017 NKL-bPK / 40.06/9 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K14 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 38 4880 26.20/1 29.26/1 55.46/1
2.DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 41 4141 30.47/2 32.24/2 63.11/2
3.NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 38 4870 37.14/5 32.37/3 69.51/3
4.WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 41 3546 33.03/3 37.27/5 70.30/4
5.STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 41 4139 40.10/6 35.24/4 75.34/5
6.MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 41 4528 35.38/4 57.07/7 92.45/6
7.SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 36 4423 82.26/7 57.06/6 139.32/7
Końcowe wyniki kategorii : K16 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 43 2764 29.22/1 29.45/1 59.07/1
2.GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 38 3047 36.40/5 34.15/2 70.55/2
3.BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 41 3314 37.07/6 35.01/3 72.08/3
4.SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 41 3545 36.32/4 40.09/4 76.41/4
5.DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 39 3366 40.51/10 41.50/5 82.41/5
6.KASPRZYK, Marta UKS OSiR, Góra Kalwa 39 4540 36.24/3 47.38/8 84.02/6
7.KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 38 4655 33.30/2 51.55/11 85.25/7
8.PIERAGOWSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 41 4434 40.07/8 46.02/7 86.09/8
9.RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 43 4506 37.40/7 49.08/10 86.48/9
10.WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 38 4877 40.42/9 48.24/9 89.06/10
11.CISZEK, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 46 4290 53.34/11 45.48/6 99.22/11
12.UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 36 4035 67.30/13 55.25/12 122.55/12
13.LIGOCKA, Maria UKS Technik, Ruciane 40 4817 55.34/12 74.35/14 130.09/13
14.KMIECIŃSKA, Agata UKS Arkady, Raszków 36 4996 76.31/15 70.59/13 147.30/14
KAŹMIERCZAK, Amelia UKS Arkady, Raszków 36 4029 70.45/14 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K18 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 20 4153 29.11/1 32.57/1 62.08/1
2.DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 38 3854 32.38/2 38.24/2 71.02/2
3.PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 43 3363 35.07/3 42.29/3 77.36/3
4.URBAN, Aneta UKS Traper, Złocieni 41 2910 35.48/5 42.47/4 78.35/4
5.WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 3 35.09/4 44.39/5 79.48/5
Końcowe wyniki kategorii : K20/21E 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 45 1524 32.00/1 30.17/1 62.17/1
2.WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 45 724 32.06/2 33.02/2 65.08/2
3.CYCH, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 46 2099 36.11/3 40.07/7 76.18/3
4.GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 45 2971 39.38/6 37.48/3 77.26/4
5.KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk, Wrocław 46 2046 37.53/4 39.47/6 77.40/5
6.MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 46 2223 38.36/5 39.08/5 77.44/6
7.CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 46 1827 40.50/8 38.15/4 79.05/7
8.EWIAK, Natalia UKS Orientuś, Łódź 38 416 39.58/7 41.11/9 81.09/8
9.GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 38 3046 42.42/9 40.33/8 83.15/9
10.MUSCHINSKA, Amelia UKS Orientuś, Łódź 38 362 45.12/10 46.45/10 91.57/10
11.EWIAK - PASZYŃSKA, AlicjaUKS Orientuś, Łódź 38 363 47.46/11 48.33/11 96.19/11
12.MORAWSKA, Anna Indywidualni Pomorsk 7 48.08/12 49.42/13 97.50/12
13.FILIPCZAK, Jagoda PUKS 32 54.48/13 48.55/12 103.43/13
14.CHRUBCZYŃSKA, Patrycja KU AZS WAT, Warszawa 21 1942 60.15/14 59.49/15 120.04/14
15.HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 20 930 63.30/16 57.02/14 120.32/15
16.GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś, Łódź 38 2128 60.16/15 66.48/16 127.04/16
17.TURCZYŃSKA, Alicja KU AZS WAT, Warszawa 21 4971 72.25/17 67.38/17 140.03/17
GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś, Łódź 38 384 DNF / DNF / NKL /
LIGOCKA, Małgorzata UKS Technik, Ruciane 40 3983 91.57/18 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K21B 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BŁOTNICKA, Agata HKS Azymut, Mochy 5 45.31/1 46.52/1 92.23/1
2.FILIPEK, Małgorzata Forest Gang 4 49.17/2 55.06/2 104.23/2
BĄCZEK, Aleksandra 2 pułk inżynieryjny 2 NKL-bPK / DNF / NKL /
WITKOWSKA, Natalia Indywidualnie 8 / 111.25/3 /
Końcowe wyniki kategorii : K35/40 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.LEMKE, Katarzyna MKS Skarmat, Toruń 28 5258 52.00/2 49.56/2 101.56/1
2.KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 38 366 49.19/1 66.08/3 115.27/2
3.PABIAN, Patrycja UMKS, Kwidzyn 43 4188 57.37/3 68.56/4 126.33/3
4.CIUPA, Monika UKS Orientuś, Łódź 38 4654 73.40/5 95.35/5 169.15/4
BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Ind. / 10DKPanc 49 4287 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
WIKTORSKA, Andżelika MKS Metalowiec, Łódź 26 5123 57.38/4 DNF / NKL /
BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 20 944 / 37.36/1 /
Końcowe wyniki kategorii : K45 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 44 1208 29.31/2 32.10/1 61.41/1
2.KĘDZIOR, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 43 4177 31.37/3 38.21/2 69.58/2
3.ROSZAK, Maja UMKS, Kwidzyn 43 4192 28.35/1 44.45/3 73.20/3
4.ZIAREK, Joanna UMKS, Kwidzyn 43 4549 42.08/4 47.00/4 89.08/4
5.FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 20 4413 69.16/5 51.17/5 120.33/5
Końcowe wyniki kategorii : K50/55 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MORAWSKA, Irena Indywidualni Pomorsk 7 160 29.33/1 25.19/1 54.52/1
2.SZCZEPAŃSKA-DOLNA, Edyta Forest Gang 4 56.48/2 64.10/3 120.58/2
3.BARGIEL, Beata OK! Sport, Warszawa 29 864 68.02/3 61.40/2 129.42/3
PK.KOSIOR, Monika Ind. / 10DKPanc 49 PK 89.09/4 PK /
Końcowe wyniki kategorii : K60+ 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Indywidualnie 8 5436 39.30/2 37.43/1 77.13/1
2.LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN, Ostróda 42 129 35.57/1 49.35/2 85.32/2
GALLA, Barbara HKS Azymut, Mochy 5 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 43 4509 19.52/2 20.31/1 40.23/1
2.DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 41 4142 17.47/1 27.24/6 45.11/2
3.MAŚLANKA, Igor UMKS, Kwidzyn 43 5249 23.05/3 30.31/7 53.36/3
4.CIUPA, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 38 5267 31.54/4 34.01/8 65.55/4
5.RUBAJ, Maurycy UMKS, Kwidzyn 43 5066 50.59/5 27.16/5 78.15/5
6.SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 41 4919 67.59/6 22.30/2 90.29/6
7.SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 41 4920 73.57/7 25.18/4 99.15/7
BULTROWICZ, Franek KS Hades, Poznań 20 DNF / 23.05/3 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PĘKAL, Paweł UMKS, Kwidzyn 43 4444 18.59/1 20.04/1 39.03/1
2.BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 38 4217 22.19/2 27.46/3 50.05/2
3.TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś, Łódź 38 4220 29.00/3 27.36/2 56.36/3
4.GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 36 67.24/6 42.53/5 110.17/4
BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik, Ruciane 40 4816 31.38/4 NKL-bPK / NKL /
CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 41 4918 DNF / DNF / NKL /
DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 43 4510 39.31/5 NKL-bPK / NKL /
MAŚLANKA, Emil UMKS, Kwidzyn 43 5248 NKL-bPK / 33.17/4 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 38 3712 24.44/1 28.09/1 52.53/1
2.CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 38 3926 31.09/3 29.07/2 60.16/2
3.PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 43 3568 39.53/7 33.07/3 73.00/3
4.PĘKAL, Mikołaj UMKS, Kwidzyn 43 3569 33.23/4 40.22/5 73.45/4
5.DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 43 3764 39.23/6 37.33/4 76.56/5
6.GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś, Łódź 38 4878 35.15/5 49.00/7 84.15/6
7.RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 43 3570 40.09/8 48.17/6 88.26/7
8.RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 43 5065 51.52/11 52.51/8 104.43/8
9.KRÓL, Jan UKS Arkady, Raszków 36 4030 48.54/10 58.35/9 107.29/9
10.MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś, Łódź 38 3711 44.13/9 65.23/10 109.36/10
11.JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 43 3917 106.36/12 115.17/11 221.53/11
LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha, Warszawa 3 DNF / DNF / NKL /
ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 43 3567 27.39/2 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MACIEJEWSKI, Bartłomiej BKS Wataha, Warszawa 3 3943 26.06/1 28.55/1 55.01/1
2.BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 20 3700 26.27/2 29.20/2 55.47/2
3.DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR, Góra Kalwa 39 3907 32.58/4 29.42/3 62.40/3
4.MAJOWSKI, Jan WKS Śląsk, Wrocław 46 3502 34.23/6 30.14/4 64.37/4
5.STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha, Warszawa 3 30.05/3 39.30/5 69.35/5
6.ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR, Góra Kalwa 39 3296 33.41/5 42.54/6 76.35/6
7.WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 46 4011 36.49/7 45.48/7 82.37/7
8.CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 43 3918 43.44/8 48.28/8 92.12/8
9.WDOWCZYK, Paweł UKS Arkady, Raszków 36 4036 67.37/10 55.56/9 123.33/9
10.DUBRO, Lev UKS Traper, Złocieni 41 4829 62.43/9 91.51/10 154.34/10
BZIK, Kacper UKS Arkady, Raszków 36 4796 NKL-bPK / 100.30/11 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.JOŃCZY, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 46 3104 34.46/1 32.42/1 67.28/1
2.TOBOREK, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 46 2141 36.25/2 33.31/3 69.56/2
3.MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 43 2578 38.14/4 33.01/2 71.15/3
4.NOWAK, Michał UKS Orientuś, Łódź 38 3929 38.02/3 36.41/5 74.43/4
5.BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 38 2127 38.28/5 37.14/6 75.42/5
6.STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk, Wrocław 46 4160 40.58/6 35.29/4 76.27/6
7.KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 38 4098 50.14/8 42.36/7 92.50/7
8.GÓRSKI, Patryk UKS OSiR, Góra Kalwa 39 4541 46.34/7 52.15/8 98.49/8
ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk, Wrocław 46 3281 DNF / DNF / NKL /
PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 46 2376 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KURZYP, Stanisław WKS Śląsk, Wrocław 46 2225 34.06/1 34.58/1 69.04/1
2.OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS, Warszawa 44 2572 41.20/2 46.24/2 87.44/2
3.DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 38 2839 43.50/3 49.11/3 93.01/3
4.GĄSIOR, Rafał UMKS, Kwidzyn 43 3361 51.43/4 54.00/4 105.43/4
Końcowe wyniki kategorii : M21B 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KURKOWIAK, Grzegorz WKS Grunwald, Poznań 45 68.28/2 67.16/1 135.44/1
DEBOPRE, Yaroslav - 1 DNF / DNF / NKL /
GOLARZ, Tomasz 2 pułk inżynieryjny 2 DNF / DNF / NKL /
PATEJKO, Przemysław KOS Warszawa 18 56.39/1 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PRYJMA, Fryderyk UNTS, Warszawa 44 2672 35.59/2 33.44/2 69.43/1
2.BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 44 4096 35.38/1 34.09/4 69.47/2
3.DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 46 774 39.05/4 33.12/1 72.17/3
4.RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 38 1725 38.36/3 33.50/3 72.26/4
5.KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 27 853 39.54/5 34.20/5 74.14/5
6.RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 38 2129 41.08/9 35.42/6 76.50/6
7.PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 38 423 40.12/7 37.05/7 77.17/7
8.HEWELT, Maciej PKO Harpagan, Gdańsk 31 162 41.44/10 37.38/9 79.22/8
9.BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel, Kraków 47 1508 40.03/6 40.04/12 80.07/9
10.KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 46 2226 40.56/8 39.17/10 80.13/10
11.KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 46 4836 46.08/12 37.08/8 83.16/11
12.SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 21 715 45.21/11 40.01/11 85.22/12
13.GŁADECKI, Dawid UKS OSiR, Góra Kalwa 39 3729 49.26/14 41.14/13 90.40/13
14.FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 20 4415 53.27/17 43.33/14 97.00/14
15.GALLA, Jacek HKS Azymut, Mochy 5 202 48.42/13 48.53/18 97.35/15
16.DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 44 4765 49.27/15 49.06/19 98.33/16
17.DRUCIAREK, Mikołaj WKS Grunwald, Poznań 45 2921 55.41/18 45.34/16 101.15/17
18.PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś, Łódź 38 410 57.58/20 44.13/15 102.11/18
19.PAŁKA, Szymon UKS Orientuś, Łódź 38 370 57.42/19 48.38/17 106.20/19
20.LEWANDOWSKI, Marek ind. Bydgoszcz 6 58.23/21 53.04/20 111.27/20
SULIGA, Filip MKS Metalowiec, Łódź 26 5121 NKL-bPK / DNF / NKL /
KUNIKOWSKI, Tomasz MKS Metalowiec, Łódź 26 5130 51.02/16 DNF / NKL /
STERNICKI, Dawid MKS Metalowiec, Łódź 26 5375 89.54/22 DNF / NKL /
KRUPA, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 39 4250 NKL-bPK / 61.18/21 NKL /
BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk, Wrocław 46 1402 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk, Wrocław 46 1406 35.28/2 32.09/1 67.37/1
2.FROM, Piotr UMKS, Kwidzyn 43 4856 34.41/1 35.40/3 70.21/2
3.LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 44 3904 37.43/3 34.23/2 72.06/3
4.BZDAWSKI, Maciej KU AZS WAT, Warszawa 21 4608 40.36/5 35.56/5 76.32/4
5.KRZEMIŃSKI, Paweł KU AZS WAT, Warszawa 21 87 39.39/4 37.26/6 77.05/5
6.BARTNIK, Konrad KU AZS WAT, Warszawa 21 2520 41.28/7 35.40/3 77.08/6
7.ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 39 1673 42.24/8 39.54/7 82.18/7
8.SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 21 565 40.45/6 43.57/9 84.42/8
9.TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś, Łódź 38 4221 46.36/10 41.49/8 88.25/9
10.STĘŻYCKI, Grzegorz Ind. / 10DKPanc 49 4684 43.11/9 46.47/10 89.58/10
LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha, Warszawa 3 DNF / DNF / NKL /
WACHOWIAK, Marcin ind. Bydgoszcz 6 140.32/12 DNF / NKL /
STACHOWSKI, Paweł Indywidualny lubuski 12 1536 DNF / DNF / NKL /
NIEDZIESKI, Paweł JW 2748 16 DNF / DNF / NKL /
PIOTROWSKI, Jarosław MKS Metalowiec, Łódź 26 5126 120.39/11 DNF / NKL /
SOŁTYS, Maciej MKS Skarmat, Toruń 28 5252 DNF / 61.17/11 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.JĘDRAS, Przemysław UMKS, Kwidzyn 43 3694 36.57/1 35.10/1 72.07/1
2.GOLINOWSKI, Paweł Ind. / 10DKPanc 49 2892 42.29/2 44.30/5 86.59/2
3.ZIMMER, Łukasz PACKMAN TEAM 30 43.29/3 44.57/6 88.26/3
4.WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 38 5272 43.51/4 45.30/7 89.21/4
5.BEK, Michał Indywidualny Łódzkie 13 4818 46.46/5 44.00/4 90.46/5
5.NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 38 3930 47.00/6 43.46/3 90.46/5
7.KRÓL, Adam UKS Arkady, Raszków 36 4715 50.03/8 46.42/8 96.45/7
8.DROŃ, Grzegorz UMKS, Kwidzyn 43 4351 49.23/7 55.24/11 104.47/8
9.SITNICKI, Mariusz Ind. / 10DKPanc 49 4379 56.57/10 47.55/9 104.52/9
10.REIWER, Łukasz Indywidualnie 8 55.47/9 55.18/10 111.05/10
11.ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 17 72.08/12 60.53/13 133.01/11
12.MATACZYŃSKI, Marcin 2 pułk inżynieryjny 2 74.41/13 77.21/14 152.02/12
TOMECKI, Tomasz MKS Metalowiec, Łódź 26 5122 71.02/11 DNF / NKL /
CIUPA, Marcin UKS Orientuś, Łódź 38 3927 DNF / DNF / NKL /
WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 41 3889 NKL-bPK / 40.12/2 NKL /
PANCERZ, Piotr / 57.27/12 /
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GMUR, Karol WKS Śląsk, Wrocław 46 1237 31.46/1 31.28/1 63.14/1
2.FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 41 2906 35.15/4 32.31/2 67.46/2
3.SĘDŁAK, Krystian OK! Sport, Warszawa 29 1130 33.18/2 34.42/4 68.00/3
4.PLESIŃSKI, Mariusz Ind. / 10DKPanc 49 35.07/3 33.51/3 68.58/4
5.BALMOWSKI, Radosław 2 pułk inżynieryjny 2 37.16/5 37.44/6 75.00/5
6.CISZEK, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 46 1330 38.55/6 38.39/7 77.34/6
7.FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 20 4414 44.02/10 36.18/5 80.20/7
8.MIENTKI, Sebastian UMKS ORKAN, Ostróda 42 806 42.39/9 40.04/8 82.43/8
9.MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 35 1758 40.25/7 45.21/11 85.46/9
10.WDOWIAK, Robert Indywidualny Łódzkie 13 5291 42.28/8 44.29/9 86.57/10
11.SEROCKI, Wojciech UMKS, Kwidzyn 43 3695 50.18/12 45.17/10 95.35/11
12.DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 41 4529 51.33/14 48.51/13 100.24/12
13.GOSTKIEWICZ, Maciej UMKS, Kwidzyn 43 2883 53.53/15 48.22/12 102.15/13
14.BARTOS, Maciej UKS Orientuś, Łódź 38 4218 54.39/16 52.32/15 107.11/14
15.MACIEJEWSKI, Mikołaj BKS Wataha, Warszawa 3 3944 51.29/13 58.19/19 109.48/15
16.TYCZYŃSKI, Bartosz Rembertów Team 33 57.27/17 53.16/17 110.43/16
17.PERFIKOWSKI, Piotr UMKS, Kwidzyn 43 4190 61.23/19 53.13/16 114.36/17
18.LIGOCKI, Maciej UKS Technik, Ruciane 40 3984 60.04/18 56.11/18 116.15/18
19.KOWALEWSKI, Dominik 48 48 67.37/20 52.14/14 119.51/19
20.GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 38 5271 49.41/11 70.15/20 119.56/20
GBUR, Arkadiusz Kultywator Małachowo 22 73.18/21 DNF / NKL /
WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 28 5254 DNF / DNF / NKL /
SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 38 3001 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk, Wrocław 46 717 29.42/1 27.51/1 57.33/1
2.STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 44 2013 30.28/2 30.24/2 60.52/2
3.LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 38 4657 34.24/3 35.17/4 69.41/3
4.BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN, Ostróda 42 743 37.10/4 33.17/3 70.27/4
5.RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś, Łódź 38 2438 46.07/6 41.33/5 87.40/5
6.KLUSKA, Wojciech MKS Skarmat, Toruń 28 5256 44.57/5 44.17/6 89.14/6
7.MULLER, Tomasz UMKS, Kwidzyn 43 2577 47.31/7 44.45/7 92.16/7
8.KOSICKI, Tomasz OK! Sport, Warszawa 29 1522 52.17/9 45.55/8 98.12/8
9.GRAJEK, Grzegorz 2 pułk inżynieryjny 2 49.53/8 61.10/10 111.03/9
10.MROZIK, Adam Forest Gang 4 59.51/10 51.57/9 111.48/10
11.CZEREPIUK, Krzysztof Ingywidualnie Głogow 15 79.03/11 68.51/12 147.54/11
WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 25 / 65.16/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MORAWSKI, Paweł Indywidualni Pomorsk 7 145 36.38/1 36.40/2 73.18/1
2.BĄCZEK, Dariusz UKS Technik, Ruciane 40 4013 37.15/2 36.05/1 73.20/2
3.MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 38 3294 39.16/4 37.02/3 76.18/3
4.ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 38 3986 38.28/3 38.44/4 77.12/4
5.KLAWCZYŃSKI, Zbigniew MKS Skarmat, Toruń 28 3895 41.36/5 41.42/5 83.18/5
6.DRĄGOWSKI, Marek OK! Sport, Warszawa 29 860 47.46/6 49.22/6 97.08/6
ŻEBROWSKI, Dariusz OK! Sport, Warszawa 29 1532 DNF / 62.32/7 NKL /
WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 44 113 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M60/65 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 23 1554 30.04/1 32.43/2 62.47/1
2.LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 42 789 32.22/2 32.39/1 65.01/2
3.SZCZEPAŃSKI, Marek UKS Technik, Ruciane 40 2509 35.21/3 33.06/3 68.27/3
4.GUGA, Romuald WKS Śląsk, Wrocław 46 716 39.35/5 35.35/4 75.10/4
5.MIENTKI, Tadeusz UMKS ORKAN, Ostróda 42 788 38.39/4 37.05/6 75.44/5
6.MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS, Kwidzyn 43 2885 44.24/7 35.49/5 80.13/6
7.PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 19 1323 42.42/6 40.57/8 83.39/7
8.FIJOR, Waldemar MKS Skarmat, Toruń 28 5251 46.06/8 39.04/7 85.10/8
9.LEWOŃ, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 42 130 46.34/9 47.10/9 93.44/9
SIKORA, Tomasz Indywidualny Zachodn 14 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M70+ 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 28 179 34.30/1 33.56/1 68.26/1
2.GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 19 1324 35.37/2 41.13/2 76.50/2
3.JANOWSKI, Konrad KOS Warszawa 18 525 45.23/3 49.45/3 95.08/3
PK.BZDAWSKI, Maciej - 1 PKNKL-bPK / PK 74.53/4 PKNKL /
Końcowe wyniki kategorii : OPENB 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.FRĄCKOWIAK, Patryk Indywidualnie 8 0b.PK 72.05/1 0b.PK100.51/1 0b.PK172.56/1
2.KURKOWIAK, Patrycja WKS Grunwald, Poznań 45 0b.PK128.47/5 0b.PK133.57/4 0b.PK262.44/2
3.BOLIŃSKI, Marcin Indywidualnie 8 1b.PK 66.58/6 0b.PK106.51/2 1b.PK173.49/3
4.WILCZYŃSKA-FRĄCKOWIAK, MartaIndywidualnie 8 0b.PK 85.28/2 2b.PK115.50/5 2b.PK201.18/4
5.UCIECHOWSKA, Anna UKS Arkady, Raszków 36 0b.PK121.41/3 4b.PK119.49/6 4b.PK241.30/5
KOZŁOWSKI, Tomasz Los Pollos Hermanos 24 DNF / DNF / NKL /
SUCHENIA, Iwona runpassion.pl team 34 DNF / DNF / NKL /
GROMADA, Monika UKS Arkady, Raszków 36 4797 0b.PK126.42/4 DNF / NKL /
GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 36 0b.PK115.58/3 /
PK ANTOŃCZYK, Beata Ind. / 10DKPanc 49 PK2b.PK155.0/7
PK.KOSIOR, Monika Ind. / 10DKPanc 49 PK2b.PK143.0/8
Końcowe wyniki kategorii : OPENC 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PAWLAK, Gabrysia i Jeż 0b.PK 53.05/2 0b.PK 35.02/2 0b.PK 88.07/1
2.SOCHA, Stanisław Indywidualnie 8 0b.PK 50.15/1 0b.PK 42.26/3 0b.PK 92.41/2
LEMKE, Kaja Indywidualnie Bydgos 9 DNF / / NKL /
ŁATKOWSKA, Gabrysia KB MANIAC Poznań 17 / 0b.PK 26.39/1 /
PASZYŃSKI, Wojtek / 1b.PK 38.57/4 /
|