Końcowe wyniki zawodów 01.05.2021 17:29:08
Puchar Podkarpacia 2021 - R1 2.etap
===Podkarpacki OZOS========================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10 1.1km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.WITKOWSKA, Agata indywidualnie 9 21.33 + 0.00
2.KARDASZ, Karolina UKS Azymut Siedliska 18 4884 21.54 + 0.21
3.OLIINYK, Hanna WKS Wawel 20 27.39 + 6.06
4.OLIINYK, Arina WKS Wawel 20 34.04 + 12.31
5.WALAŚ, Emilia WKS Wawel 20 35.41 + 14.08
6.WALAŚ, Olga WKS Wawel 20 36.36 + 15.03
7.BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 20 38.33 + 17.00
Końcowe wyniki zawodów: K12 1.2km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.GROCHAŁ, Nina KS Kościelec Chrzanó 11 4935 8.40 + 0.00
2.RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó 11 4519 10.27 + 1.47
3.HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó 11 4520 10.40 + 2.00
4.PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó 11 4164 11.15 + 2.35
5.BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel 20 12.16 + 3.36
6.BREKSA, Blanka WKS Wawel 20 12.40 + 4.00
7.DEPTA, Helena WKS Wawel 20 14.24 + 5.44
8.KOWAL , Julia UKS Azymut Dębów 17 4952 19.51 + 11.11
9.RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów 17 4976 25.50 + 17.10
WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanó 11 5133 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K14 1.5km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 11 3611 9.05 + 0.00
2.JUCHA , Weronika UKS Azymut Dębów 17 4752 11.03 + 1.58
3.BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska 18 4359 12.46 + 3.41
4.FITRZYK, MAGDALENA UKS Patria Młynne 19 3622 12.50 + 3.45
5.WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanó 11 5077 12.54 + 3.49
6.WOJCIECHOWSKA , Honorata UKS Azymut Dębów 17 4751 14.24 + 5.19
7.ZELEK, MARTYNA UKS Patria Młynne 19 3632 15.02 + 5.57
8.MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 18 4362 15.27 + 6.22
9.ADAMIAK, Amelia UKS Azymut Siedliska 18 4937 29.18 + 20.13
10.OŻYŁO, Zuzanna MKS San Jarosław 13 30.01 + 20.56
11.BALICKA, Maja MKS San Jarosław 13 38.19 + 29.14
Końcowe wyniki zawodów: K16 1.7km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BISKUPSKA, Julia WKS Wawel 20 9.46 + 0.00
2.OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel 20 9.51 + 0.05
3.KIEŁB , Patrycja UKS Azymut Dębów 17 3845 11.06 + 1.20
4.MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel 20 12.09 + 2.23
5.PIESTRAK , Aleksandra UKS Azymut Dębów 17 4460 13.12 + 3.26
6.PIESTRAK , Karolina UKS Azymut Dębów 17 4058 15.39 + 5.53
7.WERONIKA, WRZYSZCZ UKS Patria Młynne 19 5298 18.39 + 8.53
8.SARZYŃSKA, Anna UKS Azymut Siedliska 18 5101 29.57 + 20.11
9.BEKIER, Monika UKS Azymut Siedliska 18 4730 34.55 + 25.09
KOTLIŃSKA , Kamila UKS Azymut Dębów 17 4056 DNF
PK POKORA, Roman PK 19.21 + 9.35
PK KOTŁA, Franciszek PK 32.44 + 22.58
PK SERAFIN, Jan PK 30.45 + 20.59
PK SKWAREK, Krzysztof PKNKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K18-21 1.9km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów 17 2611 10.59 + 0.00
2.ZELEK, KLAUDIA UKS Patria Młynne 19 2149 11.17 + 0.18
3.GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 20 11.42 + 0.43
4.KIEŁB , Wiktoria UKS Azymut Dębów 17 3413 12.14 + 1.15
5.ORZECHOWSKA , Aleksandra UKS Azymut Dębów 17 4057 12.45 + 1.46
6.KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel 20 13.20 + 2.21
7.SROKA, MAŁGORZATA UKS Patria Młynne 19 2200 13.31 + 2.32
8.GOŁĘBIOWSKA, Monika 19bzm 4 26.44 + 15.45
RĄCZKOWSKA, KLAUDIA UKS Patria Młynne 19 5299 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K35-45 1.8km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BUGAJ, Teresa WKS Wawel 20 13.50 + 0.00
2.STAROŃSKA, Anna Stalowowolski Klub B 14 13.52 + 0.02
3.OKRASA, Iwona 19bzm 4 15.38 + 1.48
4.POMORSKA-PLICH, KatarzynaKU AZS UMCS Lublin 12 16.16 + 2.26
5.TURSKA, Magdalena Team 360 stopni 16 5377 20.26 + 6.36
6.REJMAN , Dorota 22 22 22.38 + 8.48
TOPÓR, Monika WKS Wawel 20 NKL-bPK
SZUWARA-MARGOL, Agnieszka1 bdm Dęblin 1 DNF
KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel 20 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM10N 1.1km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.WIKTOR, HANIA UKS Patria Młynne 19 5230 33.33 + 0.00
2.KURNYTA, ALEKSANDRA UKS Patria Młynne 19 5275 34.54 + 1.21
3.BREKSA, Pia WKS Wawel 20 39.00 + 5.27
4.HERETA, Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 18 5105 51.32 + 17.59
PK PLICH, Mateusz KU AZS UMCS Lublin 12 PK 21.05 + -12.28
PK PLICH, Wiktoria KU AZS UMCS Lublin 12 PK 14.36 + -18.57
Końcowe wyniki zawodów: KM12B 1.2km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.ŻYGADŁO , Marcelina UKS Azymut Dębów 17 5400 26.36 + 0.00
2.ZIĘBA , Konrad UKS Azymut Dębów 17 5401 27.34 + 0.58
3.MACH , Weronika UKS Azymut Dębów 17 5398 46.33 + 19.57
4.KOWAL , Paulina UKS Azymut Dębów 17 5399 46.41 + 20.05
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.1km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.KOŚĆ, Kacper UKS Azymut Siedliska 18 5107 13.19 + 0.00
2.MATWIEJCZUK, Kamil UKS Azymut Siedliska 18 4936 19.54 + 6.35
3.ZELEK, BARTŁOMIEJ UKS Patria Młynne 19 5186 29.52 + 16.33
4.URYGA, Adam WKS Wawel 20 45.43 + 32.24
PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 18 4931 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.3km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BAŁAZIŃSKI, ANTONI UKS Patria Młynne 19 4587 7.34 + 0.00
2.PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 20 8.18 + 0.44
3.ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 20 11.43 + 4.09
4.URYGA, Artur WKS Wawel 20 13.02 + 5.28
5.KURNYTA, DAWID UKS Patria Młynne 19 3625 14.43 + 7.09
6.ZELEK, FILIP UKS Patria Młynne 19 3631 15.51 + 8.17
7.HALINOWSKI, Jakub UKS Azymut Siedliska 18 5106 20.37 + 13.03
8.TUR, Mikołaj UKS Azymut Siedliska 18 25.09 + 17.35
SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 1.5km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BEKIER, Daniel UKS Azymut Siedliska 18 4357 11.28 + 0.00
2.PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska 18 4360 11.58 + 0.30
3.KRUK , Wojtek UKS Azymut Dębów 17 4090 13.11 + 1.43
4.LIS , Antoni UKS Azymut Dębów 17 4249 13.43 + 2.15
5.MORDARSKI, OSKAR UKS Patria Młynne 19 3628 13.48 + 2.20
6.KOŚĆ, Krystian UKS Azymut Siedliska 18 4885 16.11 + 4.43
7.SZAREK, Wiktor UKS Azymut Siedliska 18 5108 22.22 + 10.54
8.KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 18 4431 25.45 + 14.17
9.GEMBOWICZ, Maciej MKS San Jarosław 13 27.40 + 16.12
SZUWARA, Daniel KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 1.7km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.HEJSAK , Maciej MKS San Jarosław 13 11.15 + 0.00
2.PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska 18 4732 12.18 + 1.03
3.KRUK , Jakub UKS Azymut Dębów 17 3846 13.13 + 1.58
4.MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska 18 4731 13.51 + 2.36
5.DOŁEMSKI, Hubert MKS San Jarosław 13 14.55 + 3.40
6.WAŁCZUK-PIECH, Wiktor UKS Azymut Siedliska 18 4358 17.43 + 6.28
7.KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska 18 4356 20.27 + 9.12
LEWCZUK, Filip KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18-21 2.0km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.KOGUCIUK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 12 9.56 + 0.00
2.SIWEK, Marcin UKS Azymut Dębów 17 4773 10.11 + 0.15
3.HUBA , Karol UKS Azymut Dębów 17 2612 10.28 + 0.32
4.LENAR, Michał 14 das 3 12.38 + 2.42
5.IWAŃCZUK, Tomasz 19bzm 4 13.10 + 3.14
6.WOŁOWIEC , Daniel UKS Azymut Dębów 17 17.53 + 7.57
BOJKO, Sebastian UKS Azymut Siedliska 18 NKL-bPK
NESTOROWICZ, Łukasz KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
PARYS, Jarosław KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35-45 1.7km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.SOŁOWIEJ, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 12 2494 9.37 + 0.00
2.MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 10 10.12 + 0.35
3.MORĄG, Bohdan 14 das 3 12.03 + 2.26
4.BISKUPSKI, Michał WKS Wawel 20 14.51 + 5.14
5.WAŁCZYK, Krzysztof 14 das 3 15.05 + 5.28
6.URYGA, Sławek WKS Wawel 20 20.09 + 10.32
KUBAK, Krzysztof biegusiem.pl 7 DNF
SZUWARA, Piotr CSIL Dęblin 8 DNF
KRUK , Zbigniew Wydry Galicja 21 DNF
KŁAK , Andrzej 24 24 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50-65 1.7km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.GORAL, Michał AZS UMCS Lublin 5 10.17 + 0.00
2.PUKA, Hubert 30 30 11.27 + 1.10
3.KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 11 963 12.02 + 1.45
4.JAKLIK, Andrzej 26 26 12.28 + 2.11
5.KLIMASZ , Józef Szarotki 15 12.33 + 2.16
6.PODOLAK, Zbigniew 29 29 14.07 + 3.50
7.WITKOWSKI, Zbigniew indywidualnie 9 14.59 + 4.42
8.LEWCZUK, Andrzej KU AZS UMCS Lublin 12 15.36 + 5.19
9.KARUŚ, Waldemar 14 das 3 16.37 + 6.20
10.KŁOS, Józef Azymut Pabianice 6 682 18.05 + 7.48
11.MOTYKA, Mariusz 28 28 21.02 + 10.45
FEDUŚ, Wiesław 114 szpital wojskowy 2 DNF
MEIER, Wolfgang Team 360 stopni 16 DNF
OLEKSIAK, Marek Wydry Galicja 21 DNF
PLICH, Marek KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
|